PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لب تاب – تبلت SVT11213CG

MAZIARDM
18-07-2014, 23:24
با سلام و شب خوش
سوالاتی در مورد لب تاب – تبلت SVT11213CG داشتم. ممنون میشم دوستان راهنمایی لازم رو داشته باشند:
1. سی پی یو اون Intel Haswell Pentium® 3560Y Processor 1.20 هستش و رمش 2 گیگابایت. با توجه به اینکه من اصل کارم آفیس، نرم افزارهای آماری نظیر کامفار و نظایر اینها و وبگردی رو دارم. به خاطر همینم ویندوزو انتخاب کردم. آیا سی پی یوش برای این کار کافیه. به خصوص اگر هم زمان دارم تو اینترنت می چرخم و با آفیس نوت برداری می کنم و آهنگم گوش میدم جواب میده یا گیر پیدا می کنه؟ چون روانی برام مهمه.
2. آیا صفحه اش مولتی تاچه و اگر نیست چطور میشه از چند انگشت برای کار رو اون استفاده کنم.
3. آیا همون کاراهای عمومی نظیر تعویض ویندوز و ارتقا و غیره رو میشه با این تبلت انجام داد.
4. آیا از خودکار اون میشه به عنوان موس هم استفاده کرد.
5. آیا مثل لب تاب های دیگه رمشون قابل تعویش و ارتقا هستش؟
6. آیا با رابط میشه کابل شبکه بهش وصل کرد و اونو شبکه کرد؟
با تشکر از دوستان منتظر پاسخ هستم. ممنونم

farredsky
13-08-2014, 22:51
این مدل cpu ضعیفی داره .در بررسی سایتهای سی پی یو از اتم 3740 هم کارایی کمتری داره اما خیل گرونتر هست .به asus t100 i هم نگاهی داشته باشید ( با هارد 500 الان تئ اینترنت 1600 هم پیدا میشه)(یا ایسر switch 10 گرچه برخی از اشگال کلید ویندوزش که انگار همیشه در حال تاچ هست شکایت داشتند) . و یا مدل های core i همین رو انتخاب کنید . ببخشید که جواب سوالاتتون رو ندارم وموفق باشید