PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 94-1393

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

Sh-Meteor
26-06-2015, 23:54
کمال کامیابی نیا

تیم فصل فصل: نفت تهران

دقایق بازی: 2021 دقیقه

تعداد بازی: 27 بازی از 30 بازی ( 23 بازی فیکس و 4 بازی به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد)

گل زده: 3

پاس گل: 1

کارت زرد: 3

کارت قرمز: 0

توی این وضعیتی که شاهد هستیم، پیوستن کامیابی نیا خبر خوبی بود.

کامیابی نیا، پارسال زمان علی دایی هم می خواست به پرسپولیس بپیونده و حتی سر تمرین پرسپولیس هم حاضر شده بود (البته با لباس شخصی) و بعدا گفته شد که برای کلینیک پرسپولیس اومده بودم.

*
**
*

تمام داشته های پرسپولیس برای فصل جدید تا به اینجای کار (ترکیب احتمالی + سایر بازیکنانی که برای جایگزینی داریم!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسلما در وهله اول به یه جفت دفاع راست و چپ احتیاج داریم

بعد از اون به یه بازیساز احتیاج داریم
چرا که تا اینجا هیچ بازیساز قابلی اصلا تو تیم نداریم

و در وهله سوم به یک مهاجم چهارچوب شناس که بدون کمترین اضافه کاری توپ های ارسالی رو به گل تبدیل کنه.

حالا اگه این موارد رو بازیکنان خوب، جذب کردیم میتونیم باقی پست ها رو تقویت کنیم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-06-2015, 11:37
سایت 90 گفته حدود 100 هوادار جلوی باشگاه تجمع کردن ولی ورزش سه گفته 10 هوادار !!!

مطمئنن 10 هوادار نیست و همون صد تاست ولی چه فایده ؟؟

اینا عمرا به حرف هوادارا توجه کنن و اگه اینجوری بود سال های قبل یه فکری میکردن

اینم حرف های مضحک از یه آدم مضحکه!!

اگه نخونین هم چیزی رو از دست ندادید !

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مذاکره با بازیکنانی مثل مهدی طارمی ادامه دارد، گفت: به دنبال تامین و جذب بازیکنان موردنظر برانکو ایوانکوویچ هستیم.علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرسپولیس و نگرانی از شرایط این تیم در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: بحث نقل و انتقالات دارای ادبیات خاص خودش در فوتبال است. این کار طبق نیاز سرمربی صورت می‌گیرد. سرمربی یک لیست را به باشگاه می‌دهد و بنا به نیاز خودش در پست‌های مختلف بازیکنانی را در نظر می‌گیرد. ما هم به دنبال تامین و جذب این نیروها هستیم تا هر آنچه سرمربی خواسته انجام بدهیم.

وی افزود: بعضی از بازیکنان هم باید جایگزین شوند. ما در حال مذاکره هستیم. بعضی حساسیت‌ها هم هست. البته خیلی از زمان نقل و انتقالات نگذشته و ما فرصت مناسب داریم. ضمن اینکه مذاکرات خود را با نفراتی که مد نظر سرمربی بود، انجام دادیم و امیدوارم به زودی با آنها به تفاهم برسیم. البته یکی از این بازیکنان را روز گذشته نهایی کردیم. کمال کامیابی نیا را جذب کردیم و قراردادنهایی امضا کردیم.

وی درباره وضعیت مهدی طارمی عنوان کرد: او و خیلی از بازیکنان خوب دیگر ما هستند که قراردادشان تمام شده و باید تمدید شود. یکسری شرایط در قراردادها گنجانده شده که با آنها تفاهم می کنیم. خیلی هواداران نگران نباشند چون همه اینها را ما جذب می کنیم.

طاهری درباره جلسه اش در وزارت ورزش هم گفت: نمی‌دانم منظورتان از جلسه ای که می‌گویید چیست. ما 10 روز پیش برای اولین جلسه هیات مدیره خدمت نصرالله سجادی رفتیم و جلسه برگزار شد. آنجا هم تاکید شد که امسال بتوانیم به دور از حاشیه تیم خوبی داشته باشیم که رضایت هواداران را برآورده کنیم. طبیعتا تعاملاتی با وزارتخانه هست که این امر دارد صورت می‌گیرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حضور کریم باقری و دیگر دستیاران برانکو هم تاکید کرد: این هم ادبیات خودش را دارد! وقتی که من آمدم فقط مربی بدنساز مورد نظر برانکو قراردادی نداشت. ما قرارداد را تنظیم کردیم و خدمت ایشان دادیم که ان شاءالله امضا می‌شود. کریم باقری هم همچنان در کادر فنی هست و تیم را همراهی می کند. طبق قراردادی که داشتیم یک عضو دیگر به کادرفنی اضافه کردیم که برانکو از این موضوع هم استقبال کرد.

طاهری با بیان اینکه جای هیچ نگرانی برای هواداران نیست، به رادیو ورزش گفت: جلسات خوبی را از اواخر هفته گذشته با حضور برانکو و باقری داشتیم. با توجه به مذاکره با بازیکنان، دائم با آنها در ارتباطیم تا بتونیم بازیکنان موردنظر را جذب کنیم.وی در پایان افزود: هواداران ما نگران نباشند چون زمان زیادی تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده است. تمام عوامل در باشگاه در حال تلاش هستند تا کارها خوب پیش برود. بگذارند ما در نهایت آرامش و طمانینه به کارمان ادامه دهیم تا انشاالله یک فصل خوب را در کنار هم داشته باشیم.

این بابا طبق گزارشات، زنش یه هفتس فرستادش یه کیلو خیار بخره، هنوز که هنوزه بر نگشته خونه !!

گمشده

در صورتی که فرد مورد نظر رو رؤیت کردید لطفا تحویل پلیس بدید . ممنون

حالا میخواد واسه ما مهاجم خارجی بگیره !!

Sh-Meteor
27-06-2015, 17:30
رامین رضائیان رسما به پرسپولیس پیوست!

بالاخره بعد از n جلسه آقای طاهری با رضائیان به توافق رسیدن و یه قرارداد 2 ساله رو با باشگاه امضا کردن.

رامین رضائیان بهترین گزینه ممکن برای پست دفاع راست بود و اگه اشتباه نکنم گلزن ترین مدافع فصل قبل هم بود.

انشاالله به زودی جماعتی هم برای سمت چپ جذب میشه.

گزینه دوم برای جناح چپ هم ضرغام اسماعیل عراقی هستش.

هادی نوروزی هم امروز تمدید کرد و 2 سال دیگه پرسپولیسی باقی موند.

پیوستن آقای کاپیتان! به تیم مسیمیر قطر هم طبق گفته خودش 99 درصد حتمی هست و نوری رو باید رفته دونست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-06-2015, 20:09
رامین رضائیان رسما به پرسپولیس پیوست!

بالاخره بعد از n جلسه آقای طاهری با رضائیان به توافق رسیدن و یه قرارداد 2 ساله رو با باشگاه امضا کردن.

رامین رضائیان بهترین گزینه ممکن برای پست دفاع راست بود و اگه اشتباه نکنم گلزن ترین مدافع فصل قبل هم بود.

انشاالله به زودی جماعتی هم برای سمت چپ جذب میشه.

گزینه دوم برای جناح چپ هم ضرغام اسماعیل عراقی هستش.

هادی نوروزی هم امروز تمدید کرد و 2 سال دیگه پرسپولیسی باقی موند.

پیوستن آقای کاپیتان! به تیم مسیمیر قطر هم طبق گفته خودش 99 درصد حتمی هست و نوری رو باید رفته دونست.

کسی از قرار داد رضائیان خبری نداره؟ ( من 1.3 میلیارد شنیدم !! )

گفته بود به خاطر پدرش پرسپولیسی میشه !!

قضیه ضرغام اسماعیل هم منتفیه چون توان پرداخت 3.5 میلیارد رو نداریم و پلیس عراق بود فکر کنم میخواست جذبش کنه !

بعید میدونم برانکو سید جلال رو نخواسته باشه و باید ببینیم در پشت پرده چه اتفاقاتی افتاده !! ( استقلال خواهان جذبش شده !!! )

آقای کاپیتان هم دیگه تموم شده بود و دیگه نیازی بهش نداشتیم !!

Sh-Meteor
27-06-2015, 22:12
کسی از قرار داد رضائیان خبری نداره؟ ( من 1.3 میلیارد شنیدم !! )

گفته بود به خاطر پدرش پرسپولیسی میشه !!

قضیه ضرغام اسماعیل هم منتفیه چون توان پرداخت 3.5 میلیارد رو نداریم و پلیس عراق بود فکر کنم میخواست جذبش کنه !

بعید میدونم برانکو سید جلال رو نخواسته باشه و باید ببینیم در پشت پرده چه اتفاقاتی افتاده !! ( استقلال خواهان جذبش شده !!! )

آقای کاپیتان هم دیگه تموم شده بود و دیگه نیازی بهش نداشتیم !!

رضائیان خودش 1.3 میلیارد رو تکذیب کرده و نمیشه به هیچ حدس و پیش بینی اطمینان کرد.

ضرغام اسماعیل هم اونطور که گفته میشه، خواستار 400.000 دلار شده ( با فرض دلار 3200 تومانی = یک میلیارد و دویست و هشتاد میلیون تومان )

ضرغام از اولش هم عضو تیم پلیس عراق (الشرطه) بود و میخواست بره لیگ قطر که منصرف شد.

:n06:

clau
27-06-2015, 22:45
الان فرشاد احمدزاده هم با توجه به اتمام سربازیش و قرارداد 2سالش بازیکن پرسپولیس محسوب میشه دیگه

محمد نوری هم باید براش جانشین خوبی درنظر بگیرن تا در طول فصل با مشکل مواجه نشیم محمد نوری اگه بهترین بازیهای کل دوران فوتبالیش هم برا پرسپولیس انجام بده هیچوقت هیچ حسی نمیتونم بهش داشته باشم وقتی 2سال قبل در حساس ترین شرایط در جریان اعتصاب بازیکنا آتش بیار معرکه بود:n24:

موندن خالقی فر هم از عجایب روزگار بود هیچ بار فنی قابل توجهی نداره این بازیکن :n36:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-06-2015, 22:46
رضائیان خودش 1.3 میلیارد رو تکذیب کرده و نمیشه به هیچ حدس و پیش بینی اطمینان کرد.

ضرغام اسماعیل هم اونطور که گفته میشه، خواستار 400.000 دلار شده ( با فرض دلار 3200 تومانی = یک میلیارد و دویست و هشتاد میلیون تومان )

ضرغام از اولش هم عضو تیم پلیس عراق (الشرطه) بود و میخواست بره لیگ قطر که منصرف شد.

:n06:

به نظر من باید مهرداد جماعتی تو اولویت باشه و اگه نشد باهاش قرار داد ببندی اونوقت برن سراغ ضرغام.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-06-2015, 23:26
امروز علی عسگری به صورت رسمی از پرسپولیس جدا شد !!

نمیدونم خبر خوبی بود یا نه ولی علی عسگری سال ها در پرسپولیس بوده و شاید بعضی از مواقع بد کار کرده و بعضی مواقع خوب بوده ولی در کل تشکر میکنم ازش به خاطر سال ها زحمت.:n16:

یه آفرین هم به هادی نوروزی میگیم چون با پرسپولیس سفید امضاء کرد:n16:

+++++++++++++++++++++

مدیر برنامه های ضرغام اسماعیل برای مذاکره با پرسپولیس به محل باشگاه رفت.

ضرغام در صورت موافقت با پیشنهاد مالی پرسپولیس به ایران می‌آید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.jpg

در صورتی که بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال عراق با مبلغ پیشنهادی پرسپولیسی‌ها بتواند کنار بیاید این بازیکن به ایران خواهد آمد تا مذاکرات نهایی را انجام دهد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس با مدیر برنامه‌های ضرغام اسماعیل بازیکن تیم ملی فوتبال عراق جهت پیوستن به این تیم ادامه دارد.این مذاکرات در حالی برگزار می‌شود که گفته می‌شود ضرغام پیشنهادهایی نزدیک به ۴ میلیارد تومان از حوزه خلیج فارس دارد که قطعا باشگاه پرسپولیس توان پرداخت چنین بودجه‌ای را برای این بازیکن نخواهد داشت.حضور این بازیکن عراقی در صورتی در پرسپولیس عملی خواهد شد که این بازیکن بتواند خودش را با مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس هماهنگ کند که در این صورت ضرغام به تهران خواهد آمد تا مذاکرات نهایی را انجام دهد.

+++++++++++++++

تکلیف نوری با پرسپولیس فردا مشخص میشه.

وضعیت نوری با پرسپولیس فردا مشخص خواهد شد

تکلیف کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای لژیونر شدن یا باقی ماندن در این تیم فردا و طی جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، تکلیف محمد نوری کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با این باشگاه تا فردا مشخص خواهد شد.در همین رابطه قرار است فردا جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس برگزار شود تا به وضعیت این بازیکن رسیدگی شود. گفتنی است به نظر می‌رسد اختلاف نوری و باشگاه پرسپولیس به مسائل مالی برمی‌گردد البته شنیده می‌شود مبلغ پیشنهادی باشگاه قطری که خواهان نوری است اختلاف چشمگیری با پیشنهاد پرسپولیس ندارد و به همین دلیل نوری در حال سبک و سنگین کردن پیشنهادات است تا در پرسپولیس باقی بماند.نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاد خوبی از سوی یکی از تیم‌های قطری روبرو شده و این احتمال وجود دارد که وی در صورت باقی نماندن در پرسپولیس به عنوان لژیونر راهی یکی از لیگ‌های حوزه خلیج فارس شود.

++++++++++++++++

وضعیت نهایی بازیکنان تا چهارشنبه مشخص خواهد شد !

تکلیف نهایی بازیکنان پرسپولیس تا چهارشنبه مشخص می‌شود

وضعیت بازیکنان جدید و جدا شده پرسپولیس تا روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر،برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از مسئولان این باشگاه درخواست کرده که تا روز چهارشنبه وضعیت کلیه بازیکنان جدید و جدا شده پرسپولیس مشخص شود.در همین رابطه برانکو درخواست داشته تا ضمن مشخص شدن وضعیت بازیکنان این تیم موضوع اردوی خارجی تیم فوتبال پرسپولیس هم مشخص شود.برانکو از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرده که حتما تا ۲ هفته آینده پرسپولیس به یک اردوی خارجی برود و در همین رابطه این مربی رایزنی‌هایی با مسئولان سفارت کرواسی انجام داده تا در صورت امکان اردوی پرسپولیس در این کشور برگزار شود.این در حالی است که اگر به دلیل نرسیدن ویزا پرسپولیس نتواند به کرواسی برود برانکو درخواست کرده تا اردوی پرسپولیس در ترکیه انجام شود.

+++++++++++++++++

MJ assassins creed
29-06-2015, 00:38
واقعا از مدیریت پرسپولیس متنفر شدم.
سید جلال رو سر لج بازی پروندند.
بازیکنی مثل صادقیان له له می زنه برای یه فصل دیگه بازی تو پرسپولیس برای جبران مافات تو پرسپولیس راه نمی دنش بعد میرن قرار داد خالقی فر رو تمدید می کنند.
حمید علی عسگر تو پرسپولیس هم بازی خوب انجام داد و هم بازی بد اما به نظرم از دست دادنش منطقی نبود.بازیکنی بود که تقریبا تو هر پست که بازیکن کم داشتیم بازی می کرد.
نمی دونم شاید من سر در نمیارم ولی به نظرم انتخاب چنین مدیریتی اصلا به صلاح نبود.هنوز هم نتونستم هضم کنم که حسین عبدی بر اساس چه خصوصیتی جز هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شد در حالی که درست چند ماه قبل از مربی گری در پرسپولیس برکنار شده و با سر مربی فعلی رابطه خوبی نداره و هیئت مدیره ای که موفق نبوده چطور دوباره بعضی از اعضا آن در هیئت مدیره بعدی قرار دارند؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 01:17
لج و لج بازی باشگاه با برانکو !!

برانکو علی عسگر را میخواهد ، باشگاه نه!!

جا داره به مدیر عامل جدید تبریک بگیم که داره مخفیانه بستر حضورش رو فراهم میکنه !!

جناب سیاسی خوش آمدی !! ایندفعه دیگه قشنگ پرسپولیس رو سلاخی کن که همه راحت بشیم !

دیگه حالم داره بهم میخوره از سیاسیون که ورزش رو به لجن کشیدن !!

پرسپولیس داره میشه سکوی پرتاب افراد ! صد رحمت به زمان خیلی قدیم !

باید یه تو دهنی محکم از مردم بخورن تا آدم بشن :n34:

stealer
29-06-2015, 09:47
لج و لج بازی باشگاه با برانکو !!

برانکو علی عسگر را میخواهد ، باشگاه نه!!

جا داره به مدیر عامل جدید تبریک بگیم که داره مخفیانه بستر حضورش رو فراهم میکنه !!

جناب سیاسی خوش آمدی !! ایندفعه دیگه قشنگ پرسپولیس رو سلاخی کن که همه راحت بشیم !

دیگه حالم داره بهم میخوره از سیاسیون که ورزش رو به لجن کشیدن !!

پرسپولیس داره میشه سکوی پرتاب افراد ! صد رحمت به زمان خیلی قدیم !

باید یه تو دهنی محکم از مردم بخورن تا آدم بشن :n34:
تودهنی محکم از مردم؟:n09:
هر بلایی بگی سر این مردم اوردن جیکشونم در نمیاد
خدایی الان تیم فکر نکنم 11 تا بازیکن در حد لیگ داشته باشه
کاپیتان بی غیرتمونم داره میره قاطی عربا
طارمی هم تا یکم بوی پول به دماغش خورد همه چیزو فراموش کرد
الان بازیکن با تعصب فقط میشه به هادی نوروزی گفت که خیلی بی سر و صدا قراردادشو تمدید کرد
بریم به عزاداریامون برسیم:دی

clau
29-06-2015, 10:05

طارمی فصل قبل یکی از بازیکنایی بود که کمترین میزان قرارداد با باشگاه داشت که

دیگه با درخشش خوبی که سال قبل داشت اینکه بخواد سقف قرارداد در پرسپولیس بخواد چیز زیادیه به نظرت:n36:

اینقد سالانه خرج امثال علی عسگر و نورمحمدی و ..... میشه که فقط وظیفه شوهر دادن تیم دارن در بازیها ککشون نمیگزه بعد سر بازیکنی که برانکو گفته بهش نیاز دارم رسیدن گدا شدن:n35:

وین رونی
29-06-2015, 11:27
در مورد طارمی دیروز جایی خوندم بیشتر از 400 میلیون نمی خوان بهش بدن.خوب معلومه با این رقم نمی مونه تو تیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 12:59
تودهنی محکم از مردم؟:n09:
هر بلایی بگی سر این مردم اوردن جیکشونم در نمیاد
خدایی الان تیم فکر نکنم 11 تا بازیکن در حد لیگ داشته باشه
کاپیتان بی غیرتمونم داره میره قاطی عربا
الان بازیکن با تعصب فقط میشه به هادی نوروزی گفت که خیلی بی سر و صدا قراردادشو تمدید کرد
بریم به عزاداریامون برسیم:دی

درسته مردم هر بلایی که سرشون بیاد حقشونه ولی بالاخره یه روزی میاد که مردم رو اینقدر زجر میدن تا یه حرکتی بکنن !!

در مورد طارمی دیروز جایی خوندم بیشتر از 400 میلیون نمی خوان بهش بدن.خوب معلومه با این رقم نمی مونه تو تیم

طارمی فصل قبل یکی از بازیکنایی بود که کمترین میزان قرارداد با باشگاه داشت که

دیگه با درخشش خوبی که سال قبل داشت اینکه بخواد سقف قرارداد در پرسپولیس بخواد چیز زیادیه به نظرت:n36:

اینقد سالانه خرج امثال علی عسگر و نورمحمدی و ..... میشه که فقط وظیفه شوهر دادن تیم دارن در بازیها ککشون نمیگزه بعد سر بازیکنی که برانکو گفته بهش نیاز دارم رسیدن گدا شدن:n35:

طارمی دو سه فصل قبل داشت تو دسته یک بال بال میزد،اونجا هم فکر نکنم بیشتر از 70،60 میلیون بهش میدادن.

اگه دایی نبود این بابا خوب بود یه چند وقت دیگه هم تو دسته یک بمونه،

تازه اصلا بازیکن تاپ و درجه یکی هم نیست که بخواد سقف قرارداد رو بگیره،

خوبه هر کسی یه چند وقت یه بار یه نگاهی به گذشته خودش داشته باشه

mojtabaivi
29-06-2015, 13:43
هر کی هم میره باشگاه با ناراحتی باشگاه رو ترک میکنه :n27:

MJ assassins creed
29-06-2015, 14:13
هر کی هم میره باشگاه با ناراحتی باشگاه رو ترک میکنه :n27:
به جای این که شرایط رو برای بازیکن های اصلی بهتر کنند میرن یه مشت بازیکن که در حد دسته یک هم نیست میگیرن.
مگه عالیشاه و طارمی کم پارسال زحمت کشیدند؟درسته متوقع شدند ولی باید یه جوری حفظشون کرد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 14:14
از این ور هر کی میره باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق نمیرسه و با ناراحتی باشگاه رو ترک میکنه!!

از اون ور هر کی میره باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق میرسه !!

عجب! بازیکنان ما چقدر گرون قیمت هستن و اینقدر پول میخوان که باشگاه توان پرداخت رو نداره و بازیکنان آنها چقدر ارزان قیمت هستن که سریع به توافق میرسن !!!!!!:n02:

طنزیه فوتبال ما !!

MJ assassins creed
29-06-2015, 14:36
از این ور هر کی میره باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق نمیرسه و با ناراحتی باشگاه رو ترک میکنه!!

از اون ور هر کی میره باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق میرسه !!

عجب! بازیکنان ما چقدر گرون قیمت هستن و اینقدر پول میخوان که باشگاه توان پرداخت رو نداره و بازیکنان آنها چقدر ارزان قیمت هستن که سریع به توافق میرسن !!!!!!:n02:

طنزیه فوتبال ما !!
داداش مگه شما به این مسائل عادت نکردی؟
من فقط دل رو سپردم به خدا.
راستی قنبر پور هم گفته 70 درصد از بازیکنان مد نظر برانکو رو جذب کردیم.:n13:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 14:52
داداش مگه شما به این مسائل عادت نکردی؟
من فقط دل رو سپردم به خدا.
راستی قنبر پور هم گفته 70 درصد از بازیکنان مد نظر برانکو رو جذب کردیم.:n13:

چرا عادت کردم !!

میدونم وضعیت چطوریه ولی آرزو میکنم کاش بعد یه چند سال تغیرات طوری باشه که وضعیت بر عکس باشه !!!

Sh-Meteor
29-06-2015, 15:19
این که طارمی با باشگاه توافق نکرد، مشکل از طارمی نیست!

طارمی باید معقولانه حقوقش رو افزایش میداد، نه اینکه یه دفعه از 150 میلیون خودشو برسونه به سقف قرارداد!!!

اما مشکل از اصلی از آقای طاهری و دوستانش هستش.

معلوم نیست چیکار می کنن تو جلسه که هر کس رفته باشگاه با ناراحتی برگشته و هیچکس توافق نمیکنه.

چطوریه که اونور همه بازیکنان، بلا استثنا بدون کوچکترین حاشیه ای و تنها با یک جلسه توافق می کنن؟

اونا با بهترین گلر لیگ (از نظر من) توافق می کنن، با دو تا از بهترین مدافع های لیگ فصل قبل و یه هافبک خوب راحت و بدون دغدغه قرارداد میبندن، اونوقت اینا اینور غاز می چرونن ... (حالا توافق با بازیکنان فصل قبل به کنار)

همون پولی رو که اونا دارن،ما هم داریم ... منتهی تفاوت اینجاست که اونا دوتا حرفه ای و اصطلاحا اینکاره دارن برای نقل و انتقالات اونوقت ما امید بستیم به یه نابغه به نام طاهری!!!

قنبرپور میگه با 70% بازیکنای برانکو توافق کردیم، میخوام بپرسم همین 2 تا بازیکن شدن 70 درصد؟ بهترینای فصل قبل خودمون هم که رفتنی شدن ...

به شخصه چشمم آب نمیخوره اینا عرضه آوردن بازیکن خارجی درست و حسابی رو داشته باشن

برانکو گفته بازیکن خارجی بلند زن میخواد، اما مطمئنم با خوباش نمیتونن قراداد ببندن، آخرش با یکی مثل تادئو میبندن!

*
**
**
*

به خدا خسته شدم هی گفتیم انشاالله فصل بعد، انشاالله فصل بعد ...

خسته شدم دیگه ...

اگه جلوی باشگاه هم بریم، بهمون اتهام " پول گرفتن " میزنن

اگه میدونستم، جلوی باشگاه رفتن، تاثیری داره، میرفتم!

clau
29-06-2015, 15:44
الان طارمی و عالیشاه که احتمال جداییشون زیاده نوری هم همینطور - احمدزاده هم که سر مسائل مالی به توافق نرسیده تا در تمرینات شرکت کنه

الان اینا لنگ قرارداد طارمی هستن این خالقی فر چلغوز که مفتش گرونه چقد گرفته مثلن:n35:

پرسپولیس فصل قبل 3تا بازیکن تاثیرگذار داشت روی هم رفته که هر 3تا در آستانه جدایی قرار گرفتن و معلوم نیست اگه برن کی میخوان جایگزین کنن:n36:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 16:11
ریییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: قرار نبود نامه ای به باشگاه زده شود و قرار بود طارمی با باشگاه توافق کند.

جعفر کاشانی در خصوص اینکه طی چند روز گذشته کمی شرایط پرسپولیس در نقل و انتقالات نگران کننده شده اظهار داشت: به هیچ عنوان شرایط پرسپولیس نگران کننده نیست. ایراد ما که نه بقیه در این است تا با هر کسی مذاکره می کنند سریع در بوق و کرنا می کنند اما پرسپولیس به این شکل نیست. ما کار خودمان را جلو می بریم و طبق خواسته سرمربی باشگاه عمل می کنیم. طاهری به کار خودش وارد بوده :n08:و مطمئنا همه چیز رو به راه است.

وی در این باره که در دو روز گذشته حمید علی عسگر و مهدی طارمی از پرسپولیس جدا شده اند و عالیشاه و احمدزاده با ناراحتی باشگاه را ترک کردند بیان داشت: من در این باره چیزی نمی دانم:n21:اما به شایعات توجه نکنید. همه چیز روی برنامه ریزی پیش رفته و ما با تمام این بازیکنان قرارداد خواهیم بست.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه طارمی امروز در نامه ای جدایی اش از پرسپولیس را صددرصد اعلام کرده خاطرنشان کرد: اگر اینطور باشد من هم تازه دارم می شنوم. تا آنجا که من می دانم قرار نبود نامه ای به باشگاه زده شود و قرار بود طارمی با باشگاه توافق کند اما اگر موضوع غیر از این است من از آن بی اطلاع هستم.

وی درباره اینکه آیا نگران نیست هواداران برای اعتراض دوباره به جلوی باشگاه بروند عنوان کرد: من مدیر یک ساله یا دو ساله نیستم که از این مسائل وحشت داشته باشم. هوادار صاحب باشگاه است اما باید درک کند مدیران پرسپولیس همه تلاش خودشان را انجام می دهند و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

کاشانی در خصوص اینکه استقلال با جذب مهدی رحمتی به نوعی بمب ترکاند و آیا پرسپولیس قرار نیست بمبی بترکاند تصریح کرد: همه بازیکنان تیم پرسپولیس به نوعی بمب محسوب می شوند و ما احتیاجی به ترکاندن بمب نداریم.

وضعیت هافبک فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس همچنان نامشخص است.
مدیربرنامه‌های رضا خالقی‌فر امروز (دوشنبه) به باشگاه پرسپولیس رفت تا تکلیف این بازیکن را مشخص کند اما به خواسته خود نرسید. این بازیکن قراردادی با باشگاه پرسپولیس ندارد و به دنبال تسویه و تمدید قرارداد خود با پرسپولیس است اما مسئولان باشگاه پرسپولیس فعلا تکلیف او را مشخص نکرده‌اند.

به نوعی پرسپولیسی‌ها خالقی‌فر را در لیست انتظار قرار داده‌اند تا اگر نتوانند با بازیکنان مدنظر خود به توافق برسند قراداد وی را تمدید کنند.

علی علیپور دیگر بازیکن پرسپولیس نیز امروز برای دریافت مطالبات خود به باشگاه پرسپولیس آمد اما دست خالی محل را ترک کرد.

فرشاد احمدزاده مهاجم سابق تراکتورسازی که به علت باقی ماندن یک سال از قراردادش به پرسپولیس برگشته است، در جلسه دیروز از پذیرش پیشنهاد 650 میلیونی باشگاه پرسپولیس طفره رفت.

Sh-Meteor
29-06-2015, 16:29
محمد جان جعفر کاشانی همینطوریه ...

هر وقت مصاحبه می کنه اعصابم بهم میریزه!

همیشه میگه:
* وضعیت پرسپولیس الان عالی است
* هیچ مشکلی نداریم
* الان در بهترین وضعیت هستیم
* جای هیچ نگرانی وجود ندارد

اینم مصاحبه امروزش که خودت گذاشتی

به هیچ عنوان شرایط پرسپولیس نگران کننده نیست.

و مطمئنا همه چیز رو به راه است.

به شایعات توجه نکنید. همه چیز روی برنامه ریزی پیش رفته و ما با تمام این بازیکنان قرارداد خواهیم بست.

مدیران پرسپولیس همه تلاش خودشان را انجام می دهند و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

همه بازیکنان تیم پرسپولیس به نوعی بمب محسوب می شوند و ما احتیاجی به ترکاندن بمب نداریم.

فکر می کنه هوادار (بلا نسبت) کور و کره و اتفاقات باشگاه رو نمی بینه!

نمی فهمه دور و ور باشگاه چه خبره ...

الان چی شد؟ طارمی رفتنش قطعی شده!

احمد زاده گفته: حاضرم پول رضایت نامه ام رو شخصا بدم و برم!

عالیشاه هم گفته: همیشه نمیشه من کوتاه بیام و باشگاه سر موضعش باقی بمونه. اگه توافق نکنیم، به یکی از پیشنهاداتم پاسخ مثبت می دهم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 16:30
دوستان استقلالی بیشتر از ما تو تاپیک حضور دارن !!:n02:

دیگه شما چه غمی دارید ؟ برید خوش باشید :n06:

سناریوی فصل قبل کامل داره تکرار میشه اول گابریل و سید جلال بعد نوری عالیشاه طارمی احمدزاده و ... خب با این وضعیت هفته 6-7 هم برانکو اخراج میشه و بعدش دار و دسته سیاسی با همکاری عبدی میان روی کار...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 16:33
محمد جان جعفر کاشانی همینطوریه ...

هر وقت مصاحبه می کنه اعصابم بهم میریزه!

همیشه میگه:
* وضعیت پرسپولیس الان عالی است
* هیچ مشکلی نداریم
* الان در بهترین وضعیت هستیم
* جای هیچ نگرانی وجود ندارد

اینم مصاحبه امروزش که خودت گذاشتی

فکر می کنه هوادار (بلا نسبت) کور و کره و اتفاقات باشگاه رو نمی بینه!

نمی فهمه دور و ور باشگاه چه خبره ...

الان چی شد؟ طارمی رفتنش قطعی شده!

احمد زاده گفته: حاضرم پول رضایت نامه ام رو شخصا بدم و برم!

عالیشاه هم گفته: همیشه نمیشه من کوتاه بیام و باشگاه سر موضعش باقی بمونه. اگه توافق نکنیم، به یکی از پیشنهاداتم پاسخ مثبت می دهم.

من خنگ تر از این آدم ندیدم تا حالا !! دروغ نگم چرا قبل طاهری رو دیدم که از این خنگ تره :n02:

روز تجمع هم گفته بود،تجمع ؟

من خبر ندارم !!!

کلا از مسائل باشگاه بی خبره ابله !!

اگه کار با تجمع حل میشه من حاضرم بیام تهران !!

نامه رسمی برای جدایی/ طارمی از پرسپولیس رفتنی شد/ بن‌بست در مذاکره با سرخ‌پوشان

عالیشاه هم با ناراحتی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد/ بهتر است نتیجه را از مسئولان بپرسید

عالیشاه با پرسپولیس به توافق نرسید/ جلسه بعدی در روزهای آینده

احمدزاده: قراردادم 80 میلیون بود 30 میلیونش را نداند/ مبلغ پیشنهادی راضی کننده نیست

عالیشاه: یک درصد هم به جدایی فکر نمی کنم/ نمی شود همیشه من کوتاه بیایم/ توافق نکنم، مجبورم به پیشنهاد خارجی ام جواب مثبت بدهم

پیغام برانکو به طاهری؛ با این دخالت ها مسئولیت نتایج برعهده خودتان!

جدایی دو معاون باشگاه پرسپولیس

جلسه فوق العاده هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس آغاز شد/ تجمع بانوان فوتسالیست به علت عدم پرداخت مطالباتشان

احتمال ماندن خالقی‌فر در پرسپولیس قوت گرفت

علیپور دست‌خالی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد

برای صحبت در خصوص مسائل مالی/رضاییان و حاتمی به باشگاه پرسپولیس رفتند

نورمحمدی دست خالی از باشگاه پرسپولیس رفت
آقای کاشانی بازم میگی همه چی عالیه؟؟ اینا تیتر های امروز بود فقط !

نکنه از اینها هم خبر نداری؟

آخه بدبخت تو که آلزایمر داری و یه پات لبه گورِ چرا اومدی پرسپولیس ؟

MJ assassins creed
29-06-2015, 16:44
این که طارمی با باشگاه توافق نکرد، مشکل از طارمی نیست!

طارمی باید معقولانه حقوقش رو افزایش میداد، نه اینکه یه دفعه از 150 میلیون خودشو برسونه به سقف قرارداد!!!

اما مشکل از اصلی از آقای طاهری و دوستانش هستش.

معلوم نیست چیکار می کنن تو جلسه که هر کس رفته باشگاه با ناراحتی برگشته و هیچکس توافق نمیکنه.

چطوریه که اونور همه بازیکنان، بلا استثنا بدون کوچکترین حاشیه ای و تنها با یک جلسه توافق می کنن؟

اونا با بهترین گلر لیگ (از نظر من) توافق می کنن، با دو تا از بهترین مدافع های لیگ فصل قبل و یه هافبک خوب راحت و بدون دغدغه قرارداد میبندن، اونوقت اینا اینور غاز می چرونن ... (حالا توافق با بازیکنان فصل قبل به کنار)

همون پولی رو که اونا دارن،ما هم داریم ... منتهی تفاوت اینجاست که اونا دوتا حرفه ای و اصطلاحا اینکاره دارن برای نقل و انتقالات اونوقت ما امید بستیم به یه نابغه به نام طاهری!!!

قنبرپور میگه با 70% بازیکنای برانکو توافق کردیم، میخوام بپرسم همین 2 تا بازیکن شدن 70 درصد؟ بهترینای فصل قبل خودمون هم که رفتنی شدن ...

به شخصه چشمم آب نمیخوره اینا عرضه آوردن بازیکن خارجی درست و حسابی رو داشته باشن

برانکو گفته بازیکن خارجی بلند زن میخواد، اما مطمئنم با خوباش نمیتونن قراداد ببندن، آخرش با یکی مثل تادئو میبندن!

*
**
**
*

به خدا خسته شدم هی گفتیم انشاالله فصل بعد، انشاالله فصل بعد ...

خسته شدم دیگه ...

اگه جلوی باشگاه هم بریم، بهمون اتهام " پول گرفتن " میزنن

اگه میدونستم، جلوی باشگاه رفتن، تاثیری داره، میرفتم!
دقیقا حرفاتون در مورد طارمی و مدیریت درسته.کاری به خوب یا بدش ندارم اما مگه زمان رویانیان نبود تقریبا هر بازیکنی رو پرسپولیس اراده می کرد می گرفت و تیم همون موقع هم دولتی بود پول کم بود.
آخه اگه می شد گفت که مدیریت داره طبق درخواست های مربی پیش میره باز می گفتیم یه امیدی هست اما الان یه خبر خوندم که برانکو هم از این وضعیت نقل و انتقالات ناراضی هست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 17:24
نامه تهدید آمیز فیفا درباره بازیکنان خارجی سابق پرسپولیس به ایران رسید/بهروان:خطر جریمه و کسر امتیاز جدی است

نامه فدراسیون بین المللی فوتبال درباره بدهی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان خارجی سابق این باشگاه به فدراسیون فوتبال رسید. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به سازمان لیگ از مهلت فیفا به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خبر داد.

غلامرضا بهروان،رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ حرفه ای در این باره به کاپ اظهار داشت: فیفا به پرسپولیس مهلت داده که هر چه سریعتر دیون خود را بپردازد. اگر باشگاه پرسپولیس بدهی خود را نپردازد؛با جریمه و کسر امتیاز روبه رو خواهند شد و این موضوع کاملا جدی است.

وی تاکید کرد: ما با ارسال نامه به باشگاه پرسپولیس این موضوع را به اطلاع هیات مدیره پرسپولیس رسانده ایم تا هر چه زودتر در این باره اقدام کنند تا با جریمه روبه رو نشوند.

**

دیگه توان حرص خوردن ندارم،:n02:

تصمیم گرفتم فقط بر مشکلات بخندم !!:n08:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 20:07
پرسپولیس بار دیگر یک فصل نقل و انتقالات را با تنگ دستی و ناخن خشکی مدیرانش آغاز کرده است و خبری از روزهای خوش کشاندن

ستاره ها و بستن تیم مدعی قهرمانی در آن نیست.

فصلی که با نام هایی چون ادینیو، کریم انصاری فرد، قاسم حدادی فر، سیدجلال حسینی، احسان حاج صفی، مهدی رحمتی و... آغاز

شد و طبق معمول این سال ها به تعدادی بازیکن متوسط و بستن لیست با حداقل نفرات ختم می شود.

در میان همه سال ها پرسپولیسی ها تنها یک بار طعم هزینه کردن در حد و اندازه نام خود و قرارداد بستن با ستاره ها را در زمان مدیریت

محمد رویانیان تجربه کردند که آن هم در نهایت در یک پروسه دو ساله منجر به نایب قهرمانی این تیم با حداقل امتیاز اختلاف و البته با

وجود ناعدالتی های داوری و تخلفات خدمت سربازی شد.

در تمام این سال ها این نقل قول یکی از اهالی فوتبال به اثبات رسیده که 12 امتیاز از فصل در نقل و انتقالات پیش فصل تقسیم می

شود. تیمی که خوب بسته نشود نه تنها در هزینه ها صرفه جویی نکرده بلکه برای جبران آن باید چند برابر هزینه بیشتر هم بکند.

قصه قصه پنج سال و ده سال پیش نیست که از یاد کسی رفته باشد. همین سال قبل به لطف نامدیران غیرخودی بودجه پرسپولیس در

نقل و انتقالات محدود شد و سقف به قراردادهای 900 میلیونی محدود شد و ستاره ها یکی یکی پریدند و سر از تیم های دیگر درآوردند و

حاصل آن تغییر سه کادرفنی جابجایی 9 بازیکن در نیم فصل و هزینه چند میلیاردی برای فسخ و عقد قرارداد با این همه بازیکن و مربی

جایگزین و کسب رده هشتم در انتهای فصل بود که مهم ترین دلیل آن هم وجود ضعف واضح و اشتباهات فردی متعدد و کمرشکن در

ترکیب بازیکنان تیم بود.

کسی که فکر می کند با صرفه جویی و کم کردن هزینه در ابتدای فصل در تیم بزرگ و مدعی مثل پرسپولیس می تواند هزینه ها را

کاهش دهد بی تعارف باید گفت هیچ چیز از فوتبال سرش نمی شود. همین فرد که به در خروجی نزدیک شد نیم فصل می رود سراغ

چنگ زدن به هرچه بازیکن بنجل و اخراجی بدون تیم مانده برای پر کردن نقاط ضعف تیم با قیمت های نجومی و چند برابری اما آن زمان

دیگر هیچ فایده ای ندارد چون اولا بازیکن به درد بخور روی زمین نمانده و ثانیا اگر هم باشد با چند برابر قیمت نسبت به اول فصل گیر تیم

می آید و اگر امکان انتقال آن با مخالفت تیم های رقیب مواجه نشود باید هزینه دریافت رضایتنامه هم به حقوق پرداختی بازیکن اضافه

شود.

راه رفته و انتهایش برای همه مشخص است، معلوم نیست چه اصراری است برای چندین و چندمین بار همین حکایت تکرار شود و چیزی

جز عدم نتیجه گیری تیم و سرخوردگی برای هواداران باقی نماند. البته همه این تحلیل ها زمانی محلی از اعراب دارد که اتفاقات رخ داده

را طبیعی قلمداد کنیم و با توجه به تجربه های گذشته ردی از کارشکنی های عمدی و سهل انگاری های خود خواسته در روند این

اتفاقات نباشد!

وین رونی
29-06-2015, 20:17
برانکو و طاهری در پرسپولیس چه می‌کنند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)
پرسپولیسی‌ها این روزها و در مقطع نقل و انتقالات به شدت نگران تیمشان هستند و امیدوارند مسوولان در جذب بازیکنان دقت بیشتری داشته باشند. چیزی که با اخبار منتشره از این باشگاه به نظر چندان باب میل هواداران نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس این روزها در جبهه نقل و انتقالات باب میل هواداران عمل نمی کند و هواداران به شدت نگران فصل پانزدهم لیگ برتر هستند. در ادامه نگاهی به اتفاقات چند روز اخیر این تیم در خطوط مختلف می اندازیم.

دروازه بان: سوشا می ماند، نفر دوم چه کسی است؟

سوشا مکانی علیرغم عملکرد پرنوسان در فصل گذشته با توجه به حضور در تیم ملی همچنان گزینه اول پرسپولیسی هاست و به نظر می رسد در این رابطه تصمیم درستی گرفته شده است. در این رابطه با توجه به اتفاقات رخ داده در فصل گذشته بعد از نیلسون و همامی، پرسپولیس به دنبال فرد شماره دومی در این خط است که طاقت نیمکت نشینی را داشته باشد. در این ارتباط پرسپولیسی ها با پاشنکو، وحید طالب لو و رضا محمدی مذاکراتی داشته اند. مذاکراتی که با شکست مواجه شده و هیچ کدام نتوانستند در این شرایط پیراهن شماره 12 دروازه بانی را بر تن کند. پاشنکو بعد از عملکرد فوق العاده اش در هفته های پایانی در نفت مسجد سلیمان با پیشنهاداتی از سوی تیم های دیگر مواجه شده و طالب لو هم نمی خواهد خاطراتش با پیراهن آبی را با نیمکت نشینی در پرسپولیس به فراموشی بسپارد.

خط دفاع و پنیر سوییسی که باقی می ماند

پرسپولیس فصل گذشته بدترین شرایط را در خط دفاعی اش پشت سر گذاشت. بعد از مشکلاتی که بابت سربازی ماهینی به وجود آمد این تیم فصل را با خانزاده و در ادامه با بابک حاتمی پشت سر گذاشت. دو بازیکنی که نتوانستند مشکلات این تیم را در این خط پایان دهند و باری روی دوش این تیم هم شدند. در جناح چپ هم برانکو و درخشان مجبور شدند از علی عسگری استفاده کنند که خصوصیات بازیکنی در این پست را ندارد و نشان داده در فاز هجومی بهتر می تواند عمل کند. در پست دفاع میانی هم برانکو اعلام کرده سیدجلال حسینی را نیاز ندارد. پرسپولیس در این پست محسن بنگر و مایکل اومانیا و علیرضا نورمحمدی را در اختیار دارد. خط دفاعی پرسپولیس در غیاب بنگر نشان داد از آن صلابت لازم به دور است و سرخپوشان در حال حاضر هم قصدی برای ترمیم آن ندارند. در خط دفاعی در حال حاضر حضور رامین رضاییان مسجل شده و به نظر می رسد او موفق شود ضعف های پرسپولیس در دفاع راست را کمی برطرف کند و البته همچنان کمبود دفاع چپ و یک دفاع میانی مطمئن در این پست خالی به نظر می رسد. مسوولان پرسپولیس علیرغم ابراز تمایل ضرغام اسماعیل برای حضور در ایران با بهانه هایی مانند مشکلات مالی و درخواست بالای این بازیکن مخالفت کرده اند. ضرغام اسماعیل که در فصل گذشته عنوان پدیده جام ملت های آسیا را در سن 23 سالگی در دفاع چپ به دست آورد مطمئنا یکی از عنصرهایی است که میتواند در ترکیب این تیم ضعف جناح چپ را بپوشاند و خاطره امثال شاهرودی و میناوند و ... را زنده کند.

هافبک دفاعی – به بازیکن نیمکت نشین نفت دلخوش باشید

در کیفیت کمال کامیابی نیا شکی نیست و مطمئنا او در صورت ادامه روند مثبت و صعودی خود می تواند عملکرد خوبی در پرسپولیس ارائه دهد. در این پست پرسپولیس احمد نوراللهی و مهرداد کفشگری را نیز در اختیار دارد و مطمئنا گزینه اول برانکو و هر سرمربی دیگری بازیکن جوان و پدیده فصل گذشته این تیم خواهد بود. نوراللهی با حضورش کیفیت خوبی به این خط داد و در فصل آینده نیز انتخاب اول خواهد بود.

عالیشاه، صادقیان، گابریل و نوری می روند

باید کاملا بی سلیقه باشید که بخواهید این چهار بازیکن را از دست بدهید. در بدترین شرایط می توان از نام صادقیان با توجه به اتفاقات فصل گذشته گذشت و هیچ مربی ای دلش نمی خواهد نوری و عالیشاه را از دست بدهد. عالیشاه بعد از حضور درخشان موفق شد از آن بازی بی هدف خود دور شود و عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته باشد. نوری هم یکی از ستاره های پرسپولیس بود. گابریل هم اگر موفق شود شرایط خوبی با برانکو ایجاد کند مسلما می تواند یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم در فصل آینده لقب گیرد. در حال حاضر هیچ کدام از این بازیکنان مدنظر پرسپولیس و برانکو نیستند و مذاکرات مثبتی برای ادامه همکاری با باشگاه نداشتند.

علی عسگری می رود، احمدزاده مشکل دارد و طارمی هم رفتنی شد

حمید علی عسگری که در فصل گذشته به عنوان آچار فرانسه برای پرسپولیس به میدان رفت در این فصل با توجه به درگیری لفظی اش با طاهری در میانه های فصل گذشته مذاکرات مثبتی نداشته و در خروجی باشگاه به کاپیتان سوم پرسپولیس نشان داده شده است. فرشاد احمدزاده هم که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازی به این تیم بازگشته با مشکل قراردادی و مبلغ توافقنامه مواجه شده است و بعید نیست با پرداخت مبلغی برای دریافت رضایتنامه اش راهی باشگاه دیگری شود. مهدی طارمی هم هوای رفتن به سرش زده و بعد از مطرح شدن با پیراهن پرسپولیس راضی به بستن قرارداد با مبلغ توافقی فصل گذشته نشده و دلارهای عربی را به رخ باشگاه می کشد و بعید نیست فصل آینده پیراهن این تیم را برتن نکند.

پرسپولیس شهر بدون مهاجم

پرسپولیس هیچ کدام از مهاجمانش را نمی خواهد و در عین حال قصدی برای جذب مهاجم هم ندارد. بعد از اعلام مازاد عباسزاده، دغاغله، نوروزی و جدایی احتمالی طارمی این تیم تنها هادی نوروزی در در خط حمله دارد. برانکو ایوانکوویچ نسبت به جذب کریم انصاریفرد هم اعلام بی نیازی کرده و در عین حال باشگاه هم بازیکن مورد نظر کروات این تیم را نخواسته است.

سلیقه نه چندان جذاب برانکو

در حالی که مشخص نیست پرسپولیس بر اساس تفکرات کدام طیف از کادرفنی پرسپولیس یا کمیته فنی باشگاه در حال بسته شدن است اما هنوز از خاطر نبرده ایم که تیم ملی در زمان او هم با برخی بازیکنان شکل می گرفت که به هیچ عنوان باب میل هواداران و برخی کارشناسان نبود. پرسپولیس فصل آینده در حالی که در بازار نقل و انتقالات هم بازیکنی که قابلیت تغییر جریان بازی را داشته باشد وجود ندارد. باید دید پرسپولیس فصل آینده با دیدگاه برانکو چگونه در زمین چیدمان خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس برای فصل آینده با توجه به بازیکنان حال حاضر

سوشا مکانی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، رامین رضاییان، رضا خالقی فر، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، هادی نوروزی، علی علی پور، میلاد کمندانی و افشین اسماعیل زاده

به نظرتان این ترکیب می تواند مقام فصل گذشته پرسپولیس را در لیگ ارتقا دهد؟ تیمی که به نظر میرسد از تیمی که موفق به کسب ولایت برای این تیم شد هم ستاره کمتری دارد.

:n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-06-2015, 23:30
یه جا خوندم احمد زاده هیچ حقی نداره تو مسائل مالی دخالت کنه و بازیکن پرسپولیس هست و مسئولان پرسپولیس اطلاع ندارن !!

نمیدونم درسته یا نه !

همونجا هم باز خوندم که پرسپولیس مالک داره !!

یه بابایی قبل از انقلاب پرسپولیس رو خریده و مالک اون هست (اسمش رو دقیق به یاد ندارم )

حالا میخواد به فیفا اعتراض کنه تا حقش رو بگیره و تیم از مالکیت دولت در میاد !!

این رو هم نمیدونم درسته یا نه !!:n36::n35:

mohammad_87
29-06-2015, 23:47
یه جا خوندم احمد زاده هیچ حقی نداره تو مسائل مالی دخالت کنه و بازیکن پرسپولیس هست و مسئولان پرسپولیس اطلاع ندارن !!

نمیدونم درسته یا نه !

یه بابایی قبل از انقلاب پرسپولیس رو خریده و مالک اون هست (اسمش رو دقیق به یاد ندارم )

هر کس چیزی قبل از اون جریان داشته و رفته عمرا و تاکیدا عمرا دوباره بتونه پس بگیره.تماما بنام یه سری افراد خورد و تمام.
من پرسپولیسی ام اما همین علی پروین هم با همین جریانات صاحب نصف لواسانات شده وگرنه قبلش ...............

تمام اخبار تاسف بار در مورد تیم مردمی پرسپولیس.پول جناب سیاسی و زدو بندهای داخلی وزارت،تیم رو تقریبا نابود کرده.نابود....همین وضعیت دو سال دیگه ادامه داشته باشه دیگه همون دو هزار هوادار هم نمیره ورژشگاه.دلخوشی مردم رو چقدر راحت دارند تکه تکه میکنند.

Sh-Meteor
30-06-2015, 01:10

نمیدونم درسته یا نه !

اون مورد اول که درسته

چون احمد زاده دو سال قبل با پرسپولیس قرارداد 3 ساله بست و مبلغش 80 میلیون بود. (که پرسپولیس 30 میلیونشم نداده هنوز)

حالا دو سالش گذشته (تو تراکتور) و یک سالش مونده

و قانونا احمدزاده نمیتونه وقتی موعدش نرسیده، قرارداد رو بالا ببره اما انصافا احمدزاده تو تراکتور خیلی پیشرفت کرده و نمیشه انقدر بهش داد.

شما نگاه کن بازیکنان لیگ یکی الان قرارداد 150 میلیونی میبندن

به نظرم باید حقوقش افزایش پیدا کنه.

و اما مورد دوم؛

عباس انصاری فرد (مدیرعامل سابق پرسپولیس) قبلا هم بار ها ادعا کرده بود که مالک قانونی پرسپولیس شخصی بنام اسماعیل وفایی هستش

فکر کنم ایشون:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آقای وفایی، قبلا (اوایل دهه 70) برند پرسپولیس رو تو سازمان ثبت شرکت ها به نام خودش ثبت کرده و تیمی که الان وزارت ورزش داره (مثلا) اداره می کنه و ما هوادارشیم اسم اصلیش پیروزی هستش.

نشون به اون نشون که چند سال قبل تو والیبال و چند رشته ی دیگه برای زنان، پرسپولیس و پیروزی مقابل هم بازی کردن.

یعنی اینو تا الان نمیدونستین؟ :n02:

البه این که تو نوشتی قبل از انقلاب رو نمیدونم داستانش چیه، لینک بده منم برم ببینم! :n06:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 12:28
اون مورد اول که درسته

چون احمد زاده دو سال قبل با پرسپولیس قرارداد 3 ساله بست و مبلغش 80 میلیون بود. (که پرسپولیس 30 میلیونشم نداده هنوز)

حالا دو سالش گذشته (تو تراکتور) و یک سالش مونده

و قانونا احمدزاده نمیتونه وقتی موعدش نرسیده، قرارداد رو بالا ببره اما انصافا احمدزاده تو تراکتور خیلی پیشرفت کرده و نمیشه انقدر بهش داد.

شما نگاه کن بازیکنان لیگ یکی الان قرارداد 150 میلیونی میبندن

به نظرم باید حقوقش افزایش پیدا کنه.

و اما مورد دوم؛

عباس انصاری فرد (مدیرعامل سابق پرسپولیس) قبلا هم بار ها ادعا کرده بود که مالک قانونی پرسپولیس شخصی بنام اسماعیل وفایی هستش

فکر کنم ایشون:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آقای وفایی، قبلا (اوایل دهه 70) برند پرسپولیس رو تو سازمان ثبت شرکت ها به نام خودش ثبت کرده و تیمی که الان وزارت ورزش داره (مثلا) اداره می کنه و ما هوادارشیم اسم اصلیش پیروزی هستش.

نشون به اون نشون که چند سال قبل تو والیبال و چند رشته ی دیگه برای زنان، پرسپولیس و پیروزی مقابل هم بازی کردن.

یعنی اینو تا الان نمیدونستین؟ :n02:

البه این که تو نوشتی قبل از انقلاب رو نمیدونم داستانش چیه، لینک بده منم برم ببینم! :n06:

سلام.

در مورد اول که شما ذکر کردید درسته که هیچی درسته:n02:

در اصل حقشه همون 30 میلیون رو بهش بدن ولی حالا گیریم پیشرفت کرده و بازیکن خوبی شده !

دیگه باید با 650 میلیون کنار بیاد دیگه . چقدر اینا پر مدعا هستن 650 میلیون کجا ، 30 میلیون کجا ،اگه دیدیم داره ناز میکنه باید مجبورش کنن همین یه سال رو با 30 میلیون بازی کنه تا حالش جا بیاد!!:n09:

مورد دوم رو راستیتش نمیدونستم تا وقتی بحث خصوصی سازی پیش اومد فهمیدم که پرسپولبس مالک داشته.
قضیه قبل از انقلاب رو تو فن پیج های پرسپولیس خوندم تو اینستاگرام.دقیق نمیدونم کدومشون بود و لینکی هم ندارم متاسفانه.

شاید اون طرفی که کامنت گذاشته اشتباه کرده.:n41:

حالا یه سوال.دولت زورش به مردم میچربه و از این طریق میخواد پرسپولیس و هواداراش رو اذیت کنه ولی وقتی از طریق یه مرجع بین المللی شکایت بشه بازم زورشون میرسه که سر پیچی کنن؟

مثلا اگه اون بابا با مستندات قوی به فیفا شکایت کنه،اونوقت اینا میتونن بگن نععع؟:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 12:32
هر کس چیزی قبل از اون جریان داشته و رفته عمرا و تاکیدا عمرا دوباره بتونه پس بگیره.تماما بنام یه سری افراد خورد و تمام.
من پرسپولیسی ام اما همین علی پروین هم با همین جریانات صاحب نصف لواسانات شده وگرنه قبلش ...............

تمام اخبار تاسف بار در مورد تیم مردمی پرسپولیس.پول جناب سیاسی و زدو بندهای داخلی وزارت،تیم رو تقریبا نابود کرده.نابود....همین وضعیت دو سال دیگه ادامه داشته باشه دیگه همون دو هزار هوادار هم نمیره ورژشگاه.دلخوشی مردم رو چقدر راحت دارند تکه تکه میکنند.

شهاب عزیز میگه این جزیان مال اوایل دهه هقتاد هست !:n01:
پس مال قبل از انقلاب نبوده من و اون کسی که این مطلب رو گذاشته اشتباه کرده:n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 12:37
مهاجم فصل گذشته پر‌سپولیس فو‌تبا‌لش را در این تیم ادامه می‌دهد.

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان با تلاش‌های علی اکبر طاهری توافقات کلی میان وکیل مهدی طارمی و باشگاه پر‌سپولیس صورت گرفته و این بازیکن قرار است

فو‌تبا‌لش را در باشگاه پر‌سپولیس ادامه دهد.

این در حالی است که روز گذشته (دوشنبه) وکیل مهدی طارمی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اعلام کرد: احتمال ماندن طارمی در باشگاه پر‌سپولیس فقط یک درصد است. با

این حال توافقات کلی صورت گرفته و به نظر می‌رسد طارمی ظرف یکی، دو روز آینده قراردادش را با باشگاه پر‌سپولیس به امضا برساند.

+++++++++++++++

فرشاد احمدزاده در باشگاه پر‌سپولیس ماندنی شد.

بعد از جلسه روز گذشته (دوشنبه) فرشاد احمدزاده با علی اکبر طاهری و عدم توافق با این باشگاه بر سر مسائل مالی، امروز با حضور مجدد احمدزاده در این باشگاه دو طرف به توافق رسیدند و احمدزاده در پرسپولیس ماندنی شد.

پیش از این احمدزاده خواستار قرارداد 800 میلیون تومانی شده بود اما باشگاه پرسپولیس بر روی رقم 400 میلیون تومان اصرار داشت.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 12:47
فقط یک مصاحبه دیگه از ماهی قرمز هیئت مدیره تیممون میذارم و دیگه تمام !!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه برانکو از مسئولان عصبانی است فقط اخباری است که در جهت بر هم زدن آرامش باشگاه شنیده می شود.
جعفر کاشانی درباره شایعه عصبانیت برانکو ایوانکوویچ از مسئولان باشگاه در خصوص جذب نکردن بازیکنان مد نظرش اظهار داشت: اصلا چنین چیزی وجود ندارد و برانکو ایوانکوویچ کاملا در جریان تمامی موارد قرار دارد و صددرصد از روند اتفاقاتی که در باشگاه می افتد رضایت دارد. (+ جریان علی عسگر هم کشک !)

وی ادامه داد: ما تقریبا اعضای هیات مدیره هر روز در باشگاه یا در دفتر طاهری جلسه ای برگزار می کنیم و در این جلسات طاهری به عنوان سرپرست باشگاه تمامی برنامه ها و اتفاقاتی را که در روز افتاده برای هیات مدیره شرح می دهد و کاملا در جریان هستید که طاهری و قنبرپور چطور با تمام وجود برای موفقیت باشگاه پرسپولیس تلاش می کنند ( +همین موفقیت در نقل و انتقالات رو میگه !)و این برنامه ها کاملا مکتوب در اختیار برانکو ایوانکوویچ هم قرار می گیرد و او هم می داند پرسپولیس از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم فروگذار نیست.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: این موضوعات که برانکو از مسئولان عصبانی است فقط اخباری است که در جهت بر هم زدن آرامش باشگاه شنیده می شود.

وی در خصوص اینکه حسین عبدی قرار است چه زمانی به ایران بازگردد خاطرنشان کرد: تا آنجایی که من می دانم عبدی امشب به تهران بازمی گردد تا در کنار قنبرپور که دو عضو کمیته نقل و انتقالات هستند به کارشان بپردازند و از این بابت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

کاشانی درباره اینکه گویا باشگاه از فرمولی که حسین عبدی برای جذب بازیکن طراحی کرده استفاده می کند و این امر موجب ناراحتی بازیکنان شده بیان داشت: اتفاقا حسین عبدی از سیاست های باشگاه پیروی می کند نه اینکه باشگاه از فرمول عبدی استفاده کند و اصلا هیچ فرمولی در کار نیست. اگر بازیکنی نخواهد به پرسپولیس بیاید اینها فقط بهانه است.
او در مورد سوال ما مبنی بر اعتراض مجدد هواداران در روز پنجشنبه افزود: من بی اطلاعم !:n08:

Sh-Meteor
30-06-2015, 13:37
حالا یه سوال.دولت زورش به مردم میچربه و از این طریق میخواد پرسپولیس و هواداراش رو اذیت کنه ولی وقتی از طریق یه مرجع بین المللی شکایت بشه بازم زورشون میرسه که سر پیچی کنن؟

مثلا اگه اون بابا با مستندات قوی به فیفا شکایت کنه،اونوقت اینا میتونن بگن نععع؟:n02:

دولت توی آگهی که داده بود تو روزنامه ها، نوشته بود میخواد سهام باشگاه "پرسپولیس" رو بفروشه که این غلطه!

نباید اسمی از کلمه "پرسپولیس" آورده بشه. (چون مالکش وفایی هستش)

دولت باید برند "پیروزی" رو به مزایده بزاره

حالا اگه دولت بخواد از برند پرسپولیس سوء استفاده کنه، آقای وفایی میتونه از مراجع بین المللی شکایت کنه و اونوقت هم وزارت ورزش باید تمکین کنه.

+

توجه مینمویی دولت چطوری دزدی هوادار کرد؟

ملت همه هوادار پرسپولیس بودن که مال سازمان "تریبت بدنی" بود. (یا "تربیت بدنی" بود یا "بسیج مستضعفین" که الان خاطرم نیست کدوم)

بعد دولت اومد برند پرسپولیس رو فروخت به وفایی و اومد برند جدیدی به نام "پیروزی" ایجاد کرد و باشگاه فوتبال ما کارش تو تحت عنوان پیروزی ادامه داد.

به این ترتیب، هوادار های پرسپولیس بدون اینکه بدونن، دزدیده شدن و جابجا شدن. :n02:

حالا این وسط رویانیان وقتی می گقت برند رو برگردوندم نمیدونم چی شد! :n27:

وین رونی
30-06-2015, 16:53
جماعتی – پرسپولیس؛ پایان مذاکره
مهرداد جماعتی در حالی که مورد توجه پرسپولیس بود با توجه به مصدومیتش روند مذاکراتش به پایان رسید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%9B-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87)

به گزارش "ورزش سه"، چپ پای فصل گذشته فولاد خوزستان که در اواخر فصل گذشته از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد مورد توجه پرسپولیسی ها قرار گرفته بود و مذاکرات ابتدایی بین آنها صورت گرفت.

دراگان اسکوچیچ نیز در اظهارنظری صریح درباره این بازیکن اعلام کرده با توجه به مصدومیت این بازیکن حاضر نیست مبلغ قراردادش را افزایش دهد. این بازیکن با توجه به مصدومیتی که دارد دو ماه دیگر باید دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد. در این رابطه پرسپولیسی ها نیز اعلام کرده اند با این شرایط حاضر با قرارداد با این بازیکن نیستند و پرونده حضور او در این تیم بسته شد.

پرسپولیسی ها مذاکرات جدید خود را برای جذب بازیکنی چپ پا آغاز کرده اند.

درخواست عجیب عالیشاه از پرسپولیس
پرسپولیسی ها در حالی خواهان تمدید قرارداد با امید عالیشاه است که این بازیکن درخواست عجیبی برای تمدید قرارداد به این باشگاه ارائه داده است. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه که در نیم فصل دوم یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و موفق شد با درخشش در ترکیب این تیم به اردوی تیم ملی نیز دعوت شود در پایان این فصل قراردادش با سرخپوشان به پایان رسید.

پرسپولیسی ها که به دنبال تمدید قرارداد با این بازیکن هستند با درخواست عجیب مالی این بازیکن برای تمدید قرارداد مواجه شده اند؛ یک میلیارد و پانصد میلیون برای تمدید قرارداد!

مبلغی که مسوولان پرسپولیس را به عقب رانده و آنها برای تمدید قرارداد با این بازیکن به مشکل برخورده اند. امید عالیشاه که دومین فصل حضورش در این تیم را پشت سر می گذارد در بدو حضورش در این تیم مبلغ 250 میلیون دریافت کرد. شماره دو پرسپولیس در فصل گذشته نیز با صلاحدید علی دایی قراردادش سه برابر شد و مبلغی معادل 750 میلیون با این تیم بست. اما او در این فصل خواهان قراردادی یک میلیارد و پانصد میلیون تومانی است. چیزی که به نظر می رسد باعث بن بست در مذاکره بین دو طرف شود.

احمدزاده در پر‌سپولیس ماند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF)
فرشاد احمدزاده در باشگاه پر‌سپولیس ماندنی شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، بعد از جلسه روز گذشته (دوشنبه) فرشاد احمدزاده با علی اکبر طاهری و عدم توافق با این باشگاه بر سر مسائل مالی، امروز با حضور مجدد احمدزاده در این باشگاه دو طرف به توافق رسیدند.

پیش از این احمدزاده خواستار قرارداد 800 میلیون تومانی شده بود اما باشگاه پرسپولیس بر روی رقم 400 میلیون تومان اصرار داشت.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 19:36
کمی تا قسمتی گیج کننده هست.

این بابا ( جماعتی )مصدومه یا نه؟

+++++++++++++++++++++

تست پزشکی مهرداد جماعتی مثبت اعلام شد و این بازیکن برای ملحق شدن به تیم فوتبال پرسپولیس هیچ مشکلی ندارد.
مدافع چپ تیم فوتبال فولاد خوزستان که نامش در فهرست درخواستی برانکو ایووانکوویچ قرار داشت، امروز(سه شنبه) در تست پزشکی این باشگاه شرکت کرد.

بنابراین گزارش، تست پزشکی جماعتی مثبت اعلام شد و او هیچ مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد.

پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از اوایل مردادماه با حضور 16 تیم آغاز می شود.

+++++++++++++++++++++++++++
امید عالیشاه برای ادامه حضور در پرسپولیس به توافقات نهایی رسید.

وی که عصر امروز نشستی با علی اکبر طاهری،سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت،پس از حدود نیم ساعت با وی برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان به توافقات

نهایی دست یافت.

طرفین در حال حاضر روی برخی جزییات در حال مذاکره هستند و در صورتیکه این موضوعات جمع بندی شود،عالیشاه در فصل آتی پرسپولیس را همراهی خواهد کرد.

++++++++++++++++++++

رامین رضائیان هم به مشکل خورده !!:n27:

stealer
30-06-2015, 20:21
خدایی خبرا هر نیم ساعت یه بار تکذیب میشن:دی
امروز ظهر ورزش سه زده بود عالیشاه 1/5 میلیارد پول میخواد و احتمال پیوستنش 1 درصده حالا زده توافق کردن:|
یا طارمی که اصلا نوشته بودن قراردادو امضا کرده با قطریا ولی حالا میگن با باشگاه توافق کرده:|
خدایی عجب خر تو خری شده نقل و انتقالات کشورمون البته با عرض معذرت:دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-06-2015, 22:00
امید عالیشاه برای یک فصل دیگه تمدید کرد!:n33:

amirjamshid
01-07-2015, 03:06
من فکر می کنم ، اقای برانکو داره پرسپولیس و نابود میکنه و ...
شما فکر کنید امسال چه بازیکنایی رو میتونستیم نگهداریم و یا جذب کنیم که ایشون مخالفت کردند ... سید جلال کریم انصاری فرد ، روزبه چشمی و ...
صادقیان و گابریل و عباسزاده و ...
به هر حال ایشون تیمش دفاعی هست و روی خرید دفاع هم تمرکز کرده مثالش همین کرولته که دوباره ایران اومده
این که دروازه بان هم نخریدن که دیگه فاجعس!
اصلا به بازی ساز هم اعتقاد نداره و این مطمعن باشید به تیممون و زیبایی بازیمون خیلی لطمه میزنه
مهاجمم که نداریم! مگراین که فک کنید علیپور در حده پرسپولیسه!
بعد از اومدن برانکو در همون فصل قبل هم تیممون چه از نظر بازی چه از نظر نتیجه بدتر شد ...
بازم توکل به خدا ، ما هوادارا فقط سربلندیه تیممون و میخایم:n14:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-07-2015, 14:14

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-07-2015, 14:16
قرارداد سفید طارمی با پرسپولیس امضا شد

مهدی طارمی بعد از توافق با مسوولان پرسپولیس، قرارداد یکساله خود را با پرسپولیسی ها به امضا رساند.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که طی روزهای گذشته صحبت از جدایی اش از جمع پرسپولیسی ها بود، امروز در دفتر طاهری حاضر شد و بعد از توافق با این تیم قراردادش را به مدت یک فصل با سرخپوشان تمدید کرد.

مهاجم بوشهری پرسپولیس قراردادی سفید با این امضا کرد و بحث مالی آن را به طاهری سپرد تا در این مورد تصمیم گیری کند. پیش از این اعلام شده بود طارمی از مسوولان باشگاه سقف قرارداد را درخواست کرده بود.

چرا همه قرارداد ها یک ساله ــست ؟

خب سال بعد هم همین آش و همین کاسه

Sh-Meteor
01-07-2015, 16:32

زبان قاصر است از توصیف این عکس و شدت علاقه این جانباز به نام پرسپولیس :n12:

حاج موسی سلامت حاضر بوده کلیه اش رو بفروشه تا طارمی بمونه ...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-07-2015, 17:51
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد مالی جدیدی با این باشگاه امضا کرد.

احمد نوراللهی در حالی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت امروز قرارداد مالی جدیدی با باشگاه امضا کرد و بر سر مسایل مالی توافق جدیدی با پرسپولیس انجام داد.

+++++++++++++++++++

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم شرایطی پیش بیاید که دوباره راه آهن بتواند به لیگ برتر بازگردد.

رامین رضاییان در خصوص اینکه هنوز قراردادش در سازمان لیگ ثبت نشده اظهار داشت: هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. تنها یک اشتباه بود که قرار شده ظرف امروز یا فردا به سازمان لیگ بروم و درباره آن موضوع توضیح بدهم تا مشکل برطرف شود.برگه فسخ قراردادم با راه آهن باید قبلا در سازمان لیگ ثبت می شد اما یک روز دیرتر این اتفاق افتاد. الان هم مشکلی نیست و خیلی زود برطرف خواهد شد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حکم کمیته استیناف در رابطه با سقوط باشگاه راه آهن به لیگ دسته یک خاطرنشان کرد: از این موضوع واقعا ناراحت هستم. من و تمام بچه های تیم خیلی زحمت کشیدیم که این تیم را در جدول نگه داریم اما واقعیت این است تمام زحمات ما بر باد رفت و دیگر هم نمی شود کاری کرد چون باید به حکم قضایی تمکین کرد. اما امیدوارم شرایطی پیش بیاید که دوباره راه آهن بتواند به لیگ برتر بازگردد.

رضاییان درباره تمرینات پرسپولیس بیان داشت: در حال حاضر تمرینات خوبی انجام می دهیم و فشار تمرینات هم بسیار بالاست. من از انتخاب پرسپولیس واقعا رضایت دارم و امیدوارم این تیم هر چه زودتر با بازیکنان خوبی که باشگاه جذب می کند کامل شود تا با تیمی کامل برای آماده سازی به اردو برویم.

++++++++++++++++++

شماره پیراهن دو بازیکن پرسپولیس مشخص شد. شماره پیراهن دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد.

بر این اساس احمد نوراللهی که امروز قرارداد مالی خود را با پرسپولیس امضا کرد شماره 8 و مهدی طارمی که قراردادش را امروز به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد شماره 9 را خواهد پوشید.

++++++++++++++

وین رونی
02-07-2015, 21:06
به نظر میرسه با ماریچ به توافق رسیدیم.بازیکن خوبیه قد بلند سرزن خونسرد و بازیساز!
می تونید تو آپارات از لینک زیر ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DA%86_%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%81%D8%B9_%D9%85%D8%AF_ %D9%86%D8%B8%D8%B1_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9% D9%88_%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88%D B%8C%DA%86

mojtabaivi
02-07-2015, 21:31
خداروشکر روند جوانسازی تیم کماکان ادامه داره. یکی از ترکیب های محتمل واسه هافبک و حمله میتونه ترکیب زیر باشه:

................کامیابی نیا (26)............نورالهی (22)................

عالیشاه (23)............احمدزاده (22)..............رضائیان (25)

..................................طارمی (22)..................................

که خب میانگین سنیشون میشه 23.3 سال !!!

توی خط دفاع هم ایشالا با اضافه شدن ضرغام اسماعیل و لوکا ماریچ وضعیتمون بهبود پیدا میکنه. از طرفی هم حسین کنعانی که سال دیگه خدمتش تموم بشه و برگرده پرسپولیس ایشالا دفاع رو واسه چند سال بیمه میکنه. ولی خب این جوون سازی رو مدیون علی دایی هستیم.

alireza-1991
03-07-2015, 10:25

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را با این تیم به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، رضا خالقی فر که فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت امروز پس از جلسه با طاهری سرپرست پرسپولیس قراردادش را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.
وی از روز شنبه در تمرین سرخ‌پوشان حضور خواهد یافت.

teraktor2003
03-07-2015, 12:10
دفاع چپ از نون شب واجب تره...چرا علی عسگر رو گذاشتن مازاد اینا! علی عسگر هرچی تو فاز دفاعی فاجعه س پست اصلی خودش هافبک چپ خوبه...بدبخت رو سوزوندن رفت...باید نگهش دارن حتما...امیدوارم با ضرغام به توافق برسیم...همچنین ممد نوری,الان تنها توپ پخش کن تیم احمدزاده س که من اصلا بازیشو ندیدم...کسی بازیشو انالیز کرده؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-07-2015, 12:50
خط دفاع پرسپولیس در لیگ پانزدهم با حضور دو مدافع خارجی تکمیل می شود و لوکا ماریچ مدافع اهل کرواسی دومین مدافع خارجی سرخپوشان در فصل جدید خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین، لوکا ماریچ متولد ۲۵ آوریل ۱۹۸۷ در شهر ساحلی پولا و اکنون ۲۸ ساله است. این مدافع کروات فوتبال خود را رووینی شروع کرده و از فصل ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ در این تیم توپ زده و ۵۸ بازی برای این تیم انجام داد. او سپس از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در تیم دسته دومی پوموراک در ۵۲ بازی به میدان رفت و در فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ برای تیم ایسترا در ۱۹ بازی لیگ برتر کرواسی به میدان رفت.

ماریچ دو فصل بعدی را در تیم ریه کا سپری کرد و با این تیم قهرمانی جام حذفی کرواسی و نایب قهرمانی لیگ را تجربه کرد. این مدافع یک متر و ۸۷ سانتی متری برای ریه کا در چند بازی به عنوان مدافع راست نیز بازی کرد. ماریچ با ریه کا در ۹ بازی لیگ اروپا نیز به میدان رفت و بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو بست. او در اواخر فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ دچار مصدومیت رباط صلیبی شد و زانوی خود را جراحی کرد.

مصدومیت باعث شد تا او نیم فصل اول ۲۰۱۴-۲۰۱۵ را از دست بدهد تا اینکه در نوامبر ۲۰۱۴ به تیم لهستانی زاویشزا پیوست و در ۱۷ بازی به طور ثابت برای این تیم به میدان رفت. البته تیم او در نهایت به دسته دوم سقوط کرد.

ارزش این مدافع کروات در سایت ترانسفر مارکت ۶۵۰ هزار یورو برآورد شده است که البته پیش از مصدومیت دو برابر این مبلغ ارزش او بوده است یعنی حدود یک میلیون و سیصد هزار یورو.

هرچند مشخص نیست روی چه متری برای او چنین قیمتی گذاشتند چون آخرین رقم پیشنهادی او از سوی پرسپولیس ۲۳۰ هزار دلار است یعنی تقریبا یک سوم مبلغی که برایش در نظر گرفته بودند و این بازیکن هم با آعوش باز دوبار به تهران سفر کرده تا همین مبلغ را بپذیرد و قرارداد ببندد!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-07-2015, 15:18
این احتمال وجود دارد که حامد لک و حبیب گردانی در روزهای آینده با پرسپولیس به توافق برسند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین،سوشا مکانی احتمالا در حالی دروازه بان نخست پرسپولیسی ها در لیگ برتر پانزدهم است که در تفکرات برانکو جای یک نفر دیگر برای این پست خالی است.سرمربی سرخپوشان که به طور شفاف اعلام کرده دروازه بان خارجی نمی گیرد و به یک گلر ایرانی نیاز دارد هنوز تصمیمی برای اینکه چه کسی جای سوشا را بگیرد نگرفته است.دروازه بان بعدی سرخ ها چه کسی می تواند باشد که هم قبول کند ذخیره باشد و هم اینکه آنقدر توانایی داشته باشد که بتواند در شرایطی که سوشا اشتباهات فصل قبل را تکرار کرد او را روی نیمکت ذخیره ها میخکوب کند؟

ار گوشه و کنار خبر می رسد که گزینه مورد نظر پرسپولیسی ها و البته شخص برانکو حامد لک دروازه بان فصل قبل تراکتوری هاست.با توجه به اینکه تبریزی ها اخباری دروازه بان جوان تیم ملی را به خدمت گرفته اند و احتمالا او بازیکن ثابت در چارچوب دروازه شان خواهد بود شاید حامد لک از تیم جدا شود.

بازیکنی که همین چند روز پیش موفق شد کارت پایان خدمتش را بگیرد دیگر سرباز نیست و تعهدی برای بازی کردن در تراکتورسازی ندارد.به همین دلیل احتمال اینکه لک گلر سرخپوشان تهرانی در فصل جدید شود خیلی زیاد است.البته در لیگ برتر ایران تا توافقی حاصل نشود و قراردادی ثبت نشود نمی توان عنوان کرد که بازیکنی عضو یک تیم است.

از طرف دیگر پرسپولیسی ها که با مدیر برنامه های ضرغام اسماعیل وارد مذاکره شده اند در صورتی که با این بازیکن به توافق نرسد شاید حبیب گردانی را به خدمت بگیرند.بازیکنی که به نظر با تونی اولیویرا هم مشکل دارد و بعید است که این فصل را در تبریز توپ بزند.تاکید برانکو این است که حتی اگر این بازیکنان هم جذب پرسپولیس نشدند مهاجمی تراز اول را برای نوک خط حمله تیمش به خدمت بگیرد.مهاجمی که بتواند مشکلات گلزنی پرسپولیس در لیگ برتر پانزدهم را حل کند.

مدافع کروات مدنظر برانکو فردا و پس فردا تست‌های پزشکی را انجام خواهد داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، لوکا ماریچ مدافع اهل کرواسی که برای مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس روز گذشته در جلسه‌ای با حضور علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه شرکت کرده بود قرار است فردا برای انجام تست‌های پزشکی اقدام کند.

ماریچ فردا تست خون خواهد داد و سپس روز یکشنبه تست‌های MRI را پشت سر می‌گذارد و در صورت تائید شدن از نظر پزشکی با پرسپولیس قرارداد می‌بندد. ماریچ مدافعی است که برانکو ایوانکویچ وی را از نظر فنی مورد تائید قرار داده است.

این بازیکن ۲۸ ساله در حالی تست پزشکی خواهد داد که به نظر می‌رسد در جلسه دیروز با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده است و به همین دلیل قرار شده فردا و پس فردا در تست‌های پزشکی شرکت کند.

وی سابقه بازی در تیم‌هایی همچون رووینی، پوموراک کوسترنا، ایسترا ۱۹۶۱، رییکا و زاویشا بیدگوشچ را دارد.

مهاجم کروات مدنظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قرار است تا اواسط هفته آینده به تهران سفر کند.

تأکید برانکو مبنی بر جذب بازیکنان کروات مدنظرش در نهایت نتیجه داد و «ایوان کریستانوویچ» تا اواسط هفته آینده به تهران خواهد آمد. این مهاجم کروات پیش از این به همراه «لوکا ماریچ» مدافع اهل کروات برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس به تهران آمد اما از لحاظ مالی با این باشگاه به توافق مالی نرسید.

کریستانوویچ برخلاف مدافع هموطن خود که در روز‌های اخیر در استانبول ترکیه به‌سر می‌برد و منتظر تماس دوباره پرسپولیسی‌ها است، بعد از عدم توافق با این باشگاه راهی کشورش شد و از این‌رو قرار است چند روز دیرتر از ماریچ به تهران بیاید.

برانکو توانسته مسئولان فنی و اجرایی باشگاه پرسپولیس را متقاعد کند که کریستانوویچ هم به تهران بیاید تا مذاکرات نهایی با وی انجام شود. بر همین اساس قرار است او تا اواسط هفته پیش‌رو راهی تهران شود. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس چند مهاجم خارجی را به برانکو معرفی کرده‌ و از او خواسته‌اند به این گزینه‌ها هم توجه داشته باشد.

مصطفی قنبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم این خبر را تأیید کرد.

مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی گفت:فعلا به صورت قطعی می توانم پیشنهاد پرسپولیس را تایید کنم.

حبیب گردانی درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای جذب خود اظهار داشت:من اهل دروغ گفتن و یا کتمان حقیقت نیستم.خوردبین،سرپرست تیم پرسپولیس امروز با من تماس گرفت و گفت فوری به تهران بیا تا مذاکره داشته باشیم.

وی ادامه داد:هنوز نتوانسته ام بلیط سفر به تهران را پیدا کنم اما فکر می کنم تا ظهر فردا بتوانم راهی تهران شوم و با مسولان پرسپولیس رو در رو مذاکره کنم.فعلا به صورت قطعی می توانم پیشنهاد پرسپولیس را تایید کنم.

گردانی افزود:امیدوارم بتوانم یک تصمیم منطقی بگیرم.فصل مهمی برایم در پیش است و باید با بررسی جوانب بهترین تصمیم را بگیرم.

ضرغام اسماعیل پر !!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 01:06

amirjamshid
04-07-2015, 03:45
چقد مدافع میگیره! کدوم بازیکن هجومی ای امسال گرفتیم! والا تو دفاع مشکلمون خیلی کمتر از مهاجم بود! پارسال از دروازه بان و عدم وجود مهاجم شیش دنگ ضربه خوردیم ، تو این دو تا پست اوضاعمون هیچ فرقی نکرده!

amirjamshid
04-07-2015, 04:22
چقد مدافع میگیره! کدوم بازیکن هجومی ای امسال گرفتیم! والا تو دفاع مشکلمون خیلی کمتر از مهاجم بود! پارسال از دروازه بان و عدم وجود مهاجم شیش دنگ ضربه خوردیم ، تو این دو تا پست اوضاعمون هیچ فرقی نکرده!

stealer
04-07-2015, 11:10
اقا احتمالا دفاعمون امسال خوب باشه اگه خدا بخواد
ایشالا ممد نوری هم جایی نمیره و میمونه
الان ما یه هافبک و یه مهاجم خوب نیاز داریم که اینارو هم بگیریم من به شخصه از نقل و انتقالات راضیم
البته اگه گردانی و اون مدافع کروات جذب بشن
دروازه جالبه دوتا استاد سوتی رو گرفتیم اد یاد پت و مت میوفته:دی
پارسال یکی از دلایل قهرمان نشدن تراکتور و حذف از اسیا و .. همین اقای لک بود:n34:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 12:25
:n12:باز هم حسین هدایتی:n12:
حسین هدایتی اعلام کرد مبلغ مورد اختلاف باشگاه پرسپولیس و ضرغام اسماعیل برای انتقال این بازیکن را پرداخت خواهد کرد تا وی به پرسپولیس بیاید.به گزارش پرسپولیس نیوز؛ پس از اینکه مذاکرات در دو نیم فصل متوالی به دلیل اختلاف بر سر مبلغ پیشنهادی مانع پیوستن ضرغام اسماعیل مدافع تیم ملی عراق به پرسپولیس شد مالک باشگاه استیل آذین امشب در اینستاگرام اعلام آمادگی کرد با پرداخت مبلغ اختلاف این بازیکن و باشگاه پرسپولیس وی را به پرسپولیس ملحق کند. حسین هدایتی با ارسال یک پیام زیر یکی از پست های صفحه شخصی ضرغام در اینستاگرام خطاب به وی اعلام کرد: «السلام و عليكم و رحمة الله كيف الحال، عزيزي ضرغام إذا ترغب الالتحاق بفريق پرسپوليس ويكون خلافكم ماليا الرجاء اتصال مدير اعمالك معاي لحل الخلاف بينكم أنا ارغب بالتحاقك برسبوليس . حسين هدايتي دولابي»هدایتی خطاب به اسماعیل اعلام کرده در صورتی که مایل به انتقال به پرسپولیس است و مشکل بر سر اختلاف مالی است وی رقم مورد اختلاف را به مدیر برنامه های این بازیکن پرداخت می کند تا وی به پرسپولیس بیاید.باید دید موضع مدیران باشگاه پرسپولیس نسبت به این اتفاق چه خواهد بود، با توجه به اینکه هدایتی مستقیما با ضرغام وارد مذاکره شده و اعلام کرده پول را هم به خود مدیربرنامه های اسماعیل خواهد داد تا مشکلی پیش نیاید.

حالا هی بگید این آدم نا اهله !!:n15:

...................................

در صورتی که باشگاه پرسپولیس ادعای هدایتی را مبنی بر پرداخت پول ضرغام تایید کند، او به ایران می آید.

شب گذشته حسین هدایتی روی صفحفه اینستاگرام ضرغام اسماعیل عنوان کرده بود که در صورتی که ضرغام به ایران بیاید، او حاضر است مبلغ مورد اختلاف قراردادش را برای پیوستن به پرسپولیس بپردازد.

مدیربرنامه های ضرغام اسماعیل، مدافع عراقی مدنظر پرسپولیس در این باره اظهار داشت: از هدایتی تشکر می کنم و خودم هم دوست دارم که ضرغام به ایران بیاید و در پرسپولیس بازی کند اما این فقط یک پست اینستاگرام بوده و نمی توان به آن اعتماد کرد. فقط در صورتی که این ادعا از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس تایید شود، من حاضرم مقدمات حضور ضرغام را در ایران فراهم کرده و او برای بستن قرارداد به تهران بیاید.

آقا این داره ناز می کنه،فکر نکنم دلش با پرسپولیس باشه !! :n23:
...................................

زمان اردوی خارج از کشور تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد.

تیم فوتبال پرسپولیس از تاریخ 19 تیرماه سال جاری تا تاریخ 29 تیرماه طبق برنامه‌ریزی کادرفنی، اردوی خارج از کشور خود را برگزار خواهد کرد.

البته در حالی زمان این اردو مشخص شده است که مکان برگزاری آن هنوز مشخص نیست هرچند که پیش از این برانکو از 4 کشور به عنوان گزینه‌های برگزاری اردوی سرخ‌پوشان نام برده بود.

.....................................

پزشک پرسپولیس اعلام کرد برای بین بردن هر گونه حرف و حدیث از مدافع کروات تیم MRI می گیرد.

یکی از روزنامه های ورزشی ادعا کرده که ماریچ، مدافع جدید مدنظر سرخپوشان دچار پارگی رباط است و این مساله در تست پزشکی نخست او مشخص شده است.

دکتر حقیقت، پزشک پرسپولیس در واکنش به این موضوع گفت: در آزمایشات اولیه ای که از این بازیکن داشتیم، چنین نشانه ای اصلا مشاهده نشده است. فکر نمی کنم این خبر صحت داشته باشد.

وی همچنین افزود: برای از بین بردن هر گونه حرف و حدیث درباره این بازیکن امروز از او MRI خواهیم گرفت تا از مساله پاره نبودن رباطش خیالمان راحت شود. البته جواب MRI او تا روز دوشنبه می آید.

clau
04-07-2015, 12:31
مگه خرید حامد لک قطعی شده:n36:

ماریچ هم داره تست پرشکیش پشت سر میگذاره و در صورت مثبت بودن آزمایشات قرارداد میبنده

ضرغام که احتمال 99درصد منتفیه حبیب گردانی بتونن برا دفاع چپ بخرن خط دفاعی تکمیله

فقط ای کاش برانکو این نورمحمدی از تیم کنار میگذاشت هنوز بازی افتضاحش جلوی ذوب در حذفی که رو هر 2گل خورده مقصر بودو تیم حذف شد
و پنالتی که به الهلال در ریاض داد و تیم داغون کرد از یادم نرفته مطمئنن امسال هم نقطه ضعف دفاع پرسپولیس همین جناب نورمحمدی میشه که برانکو خواستار تمدید باهاش شد:n35:

تمدید قرارداد با خالقی فر و نورمحمدی و اینکه برانکو بهترین دفاع وسط تیم ملی (سید جلال) میگه نیازی بهش ندارم جای بحث داره:n24:

افشین اسماعیل زاده هم به دلیل اینکه شاید بهش بازی نرسه از تیم جدا شد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 12:38
مگه خرید حامد لک قطعی شده:n36:

ماریچ هم داره تست پرشکیش پشت سر میگذاره و در صورت مثبت بودن آزمایشات قرارداد میبنده

ضرغام که احتمال 99درصد منتفیه حبیب گردانی بتونن برا دفاع چپ بخرن خط دفاعی تکمیله

فقط ای کاش برانکو این نورمحمدی از تیم کنار میگذاشت هنوز بازی افتضاحش جلوی ذوب در حذفی که رو هر 2گل خورده مقصر بودو تیم حذف شد
و پنالتی که به الهلال در ریاض داد و تیم داغون کرد از یادم نرفته مطمئنن امسال هم نقطه ضعف دفاع پرسپولیس همین جناب نورمحمدی میشه که برانکو خواستار تمدید باهاش شد:n35:

تمدید قرارداد با خالقی فر و نورمحمدی و اینکه برانکو بهترین دفاع وسط تیم ملی (سید جلال) میگه نیازی بهش ندارم جای بحث داره:n24:

افشین اسماعیل زاده هم به دلیل اینکه شاید بهش بازی نرسه از تیم جدا شد

فعلا که دنبال درواز بان نساجی بودن !!

کاراشون معلوم نیست !! حتما میخوان اگه اون نیومد لک رو بیارن !

هدایتی هم گفته حاضره مبلغ مورد اختلاف باشگاه و مدیر برنامه های اسماعیل رو بده !! ( تو پست بالا گذاشتمش )

نورمحمدی هم با جذب ماریچ احتمالا نیمکت نشین میشه.

فقط من تکلیف دو تا بازیکن رو نمیدونم :

1- اومانیا : ماریچ،بنگر،نورمحمدی،و کامیابی نیا رو در پست دفاع وسط و هافبک دفاعی داریم !!

2- مبین میر دورقی : اینم اصلا نمیدونم میخواد چیکار کنه!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 14:13
مدافع کروات و مد نظر سرمربی پرسپولیس امروز تست پزشکی داد تا در صورت طی شدن این مراحل وی بتواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

لوکا ماریچ مدافع اهل کرواسی و مد نظر برانکو ایوانکوویچ امروز برای انجام تست‌های پزشکی راهی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال شد.

این بازیکن در حالی امروز تست‌های پزشکی را انجام داد که در صورت موفقیت در این تست‌های پزشکی با پرسپولیس قرارداد امضاء خواهد کرد.

mojtabaivi
04-07-2015, 14:51
اگه ضرغام نشد، حاضرم ابراهیم شکوری بیاد ولی گردانی نیاد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 14:56
اگه ضرغام نشد، حاضرم ابراهیم شکوری بیاد ولی گردانی نیاد

چند سالشه ؟

گفته حاضره مجانی بیاد برای پرسپولیس بازی کنه ( آره جون خودش :n02:)

mojtabaivi
04-07-2015, 15:43
چند سالشه ؟

گفته حاضره مجانی بیاد برای پرسپولیس بازی کنه ( آره جون خودش :n02:)

سی و یک سال. یه سال کوچیکتر از گردانیه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2015, 19:31
بازیکنان خارجی جدیدی به سرمربی پرسپولیس معرفی شدند.

فیلم مربوط به سه بازیکن خارجی در اختیار برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت تا از بین آنها گزینه مدنظر خود را انتخاب کند. پرسپولیس در پست‌های دروازه‌بان، هافبک طراح و مهاجم نوک به دنبال بازیکن است و از این رو سه بازیکن در این پست‌ها به برانکو معرفی شده‌اند.

پترسون از استرالیا در پست دروازه‌بانی، مارسیو، هافبک پیشین تیم ملی کاستاریکا برای پست هافبک میانی و ریکاردینهو برزیلی در خط حمله نفراتی هستند که قرار شده برانکو فیلم بازی‌های آنها را تماشا کرده و نظرش را در موردشان اعلام کند.

با توجه به اینکه اومانیا قرار است در پرسپولیس ماندنی شود و برانکو روی جذب لوکا ماریچ اصرار دارد، پرسپولیس فقط یک بازیکن خارجی آسیایی و یک بازیکن غیرآسیایی می‌تواند جذب کند.

چه اصراری دارن هی بازیکن خارجی جذب کنن ؟

بدبخت برانکو میگه این نفرات من هستن باهاشون مذاکره کنید،اینا فراریشون میدن،بعد خودشون یه سری بازیکن خارجی معرفی میکنن
:n34:

اینا پول ندارن به ضرغام بدن بعد چجوری هی بازیکن معرفی میکنن ؟

مگه که بگردن بازیکنان بنجل و پا به سن گذاشته رو پیدا کنن

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-07-2015, 00:50
حرکت جدید حسین هدایتی مدیران حاکم بر باشگاه پرسپولیس و مهم تر از آن مسئولان وزارت ورزش را در آچمز کامل قرار داده است.

پس از آن که مزایده باشگاه پرسپولیس برگزار شد و وزارت ورزش به عنوان یکی از حاضران در هیئت واگذاری اهلیت استیل آذین به مالکیت حسین هدایتی برای خرید باشگاه پرسپولیس را تایید نکرد، عابربانک سرخ ها اعلام کرد دیگر کاری به فوتبال ندارد و پول هایش را صرف تهیه جهیزیه برای ازدواج جوانان می کند!

از آن زمان تاکنون باشگاه پرسپولیس راه خود را رفت و هدایتی هم کاری به آن نداشت تا این که فصل نقل و انتقالات با حواشی کم نظیری آغاز شد و با حضور ضعیف باشگاه پرسپولیس در آن تماشاگران این تیم یک هفته کامل را در تجمع برابر ساختمان این باشگاه به سر بردند.

ناتوانی باشگاه پرسپولیس در جلب رضایت و خرید بازیکنان گران قیمت نگرانی هواداران این تیم را چند برابر کرد تا جایی که آنها دوباره دست به دامن هدایتی شدند و در صفحه اجتماعی او هزاران پیام درخواست برای کمک به پرسپولیس ارسال کردند.

پاسخ هدایتی به این پیام ها یک مطلب کوتاه در صفحه شخصی مدافع تیم ملی عراق بود: اگر مایل به پیوستن به پرسپولیس هستید من مبلغ مورد اختلاف شما با باشگاه پرسپولیس را پرداخت خواهم کرد.

همین پیام هدایتی در صفحه شخصی ضرغام اسماعیل مدافع چپ عراقی موجی از شادی را در میان محافل هواداران پرسپولیس درپی داشت و فشاری بیش از گذشته را به مسئولان باشگاه وارد کرد.

عکس العمل اولیه مسئولان باشگاه به این پیشنهاد چندان خوشایند نبود و مسئولان این تیم اعلام کردند بهتر است کمک ها از طریق اسپانسر به باشگاه صورت گیرد و در نهایت مقرر شد این پیشنهاد در جلسه هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

حالا پرسپولیس در برابر پیشنهاد هدایتی سه راه بیشتر پیش رو ندارد. اول اینکه پیشنهاد او برای تقبل مبلغ اختلافی درخواست ضرغام و پیشنهاد باشگاه را بپذیرد و با این پذیرش مهر تاییدی بر اهلیت هدایت پرسپولیس توسط هدایتی بزند و مخالفت مسئولان با واگذاری باشگاه به او را زیر سوال ببرد.

دوم اینکه با پیشنهاد هدایتی مخالفت کنند و از خیر جذب ضرغام اسماعیل به خاطر مبلغ بالای درخواستی بگذرند که بدترین انتخاب ممکن است و خشم بیش از پیش هواداران را به دنبال خواهد داشت.

راه آخر در برابر مسئولان پرسپولیس این است که برای حفظ وجهه خودشان در برابر هدایتی سر کیسه را شل کنند و شخصا مبلغ درخواستی ضرغام را پرداخت کنند تا هم جواب هواداران را بدهند هم دست رد به بخشش هدایتی بزنند.

البته یک حالت دیگر هم وجود دارد و این است که بازیکن عراقی خودش از خیر پیشنهاد سنگینش بگذرد و با مبلغ پایین تری به امضای قرارداد رضایت دهد که احتمالش با توجه به تجربه گذشته کمتر از پنج درصد به نظر می رسد.

teraktor2003
05-07-2015, 13:35
گردانی که پارسال از تراکتور به خاطر تبانی با سپاهان! انداختنش بیرون و بازارگرمی کرد با پرسپولیس امروز به عشقش سپاهان پیوست! دو نکته! اول اینکه چه فوتبال تمیزی داریم! دوم اینکه این بازیکنایی که با اسم پرسپولیس بازارگرمی میکنن امیدوارم پاشون از 3 نقطه بشکنه...به همین شدت...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-07-2015, 14:05
الان اینا برای گرفتن ضرغام دارن دست دست میکنن تا ببینن اینم میتونن پر بدن یا نه !

با حذف گردانی سه گزینه میمونه !!

1 - ضرغام
2 - شکوری
3 - کفشگری

اگه ضرغام نیاد به شخصه کفشگری رو ترجیح میدم !!

هافبک طراح هم نداریم ، یک بازیکن زیر 23 سال داریم که اونم بازیکن خوبیه،یه چیزی در حد پیام صادقیان

مهاجم عالی هم نداریم و باز هم یه سهمیه ی زیر 23 سال داریم به اسم مدنی که اونم بازیکن خوبیه !

=================

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پیکان گفت: برای حضورم در پرسپولیس، برانکو صحبت‌هایی را با مدیر برنامه‌هایم انجام داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، حمید دیوسالار درخصوص حضورش در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت هایی با مدیر برنامه‌هایم برای حضور من در پرسپولیس انجام شده و برانکو با مدیر برنامه‌هایم صحبت کرده است.

وی ادامه داد: قرار است برانکو با مسئولان باشگاه در خصوص من صحبت کند و فکر می‌کنم تا یکی دو روز آینده تکلیف حضورم در پرسپولیس مشخص شود.

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: البته من پیشنهادات دیگری هم دارم و چند تیم خواهان حضور من در تیمشان هستند اما ظرف چند روز آینده مشخص خواهد شد.

شما لطفا بر به بقیه پیشنهاداتت فکر کن .:n02:

پرسپولیس چقدر بدبخت شده که این بازیکنان برای پرسپولیس کلاس میذارن !!:n15:

================

دروازه بان سابق صبا برای دیدار با مسولان پرسپولیس به این باشگاه رفت.

مهرداد طهماسبی ظهر امروز باحضور در باشگاه پرسپولیس به دیدار مسولان این باشگاه رفت.

وی یکی از گزینه های حضور در تیم پرسپولیس برای فصل آتی است.

برانکو ایوانکوویچ قبلا اعلام کرده بود که سوشا مکانی،دروازه بان اصلی پرسپولیس برای فصل آتی است.

clau
05-07-2015, 17:36
عبدی گفته هدایتی بجای اینکه برای خرید به پرسپولیس کمک کنه این پول به باشگاه اختصاص بده تا هیات مدیره محترم این پول بکشن بالا یک آبم روش:n24:

طاهری هم هر روز درصد تکمیل تیم در نقل و انتقالات بالا میبره و گفته تا الان 90 درصد مهره های مد نظر برانکو جذب کردیم و مشکل مالی هم برا جذب بازیکن نداریم:n29:

واقعن با خرید کامیابی نیا و رضائیان چشم بازار کور کردن و تیم برنده نقل و انتقالات امسال پرسپولیسه با اختلاف زیاد

برانکو ترسو هم که با رد کردن صادقیان و گابریل و عباس زاده خیانت بزرگی در حق هوادارا کرد اونم بخاطر ترس و محتاط بودن خودش فرصت جبران به گابریل و صادقیان نداد و تیم خالی کرد

نفت رفته آلوز نانگ مهاجم خارجی فصل قبل فولاد گرفته اینا هنوز گیر جذب مهاجم و دروازه بان و دفاع چپ تیم هستن

با این وضع بازیکنا بتونیم چند پله بالاتر از فصل قبل در جدول قرار بگیریم هنر کردیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-07-2015, 19:40
مدافع کروات مد نظر برانکو به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

لوکا ماریچ مدافع اهل کشور کرواسی که مد نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود بعد از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی با موفقیت امروز به باشگاه پرسپولیس آمد و قراردادش را با این تیم امضا کرد.

ماریچ مدافع وسط است و طی مذاکراتی که با باشگاه پرسپولیس داشت و پس از به توافق رسیدن با این تیم قراردادش را با پرسپولیس امضا کرد.

وی قرارداد خود را به مدت یک سال امضا کرد. او از فردا در تمرین‌های پرسپولیس شرکت می‌کند.

وی سابقه بازی در تیم‌هایی همچون رووینی، پوموراک کوسترنا، ایسترا 1961، رییکا و زاویشا بیدگوشچ در لیگ های کرواسی و لهستان را دارد.

**
بازیکن بسیار خوبیه اگه افت نکرده باشه ! یه جا نوشته بود بعد از این که به تیم رده آخری پیوست آمار گل خورده های اون تیم تقریبا نصف شده !
حالا میتونن با اومانیا یه زوج خوب تشکیل بدن

++++++++++++++

مدافع کروات پرسپولیس،هفته گذشته دور از چشم رسانه ها با ذوب آهن تمرین کرد!

لوکا ماریچ که با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و تست پزشکی اش را هم با موفقیت پشت سرگذاشته است،هفته گذشته در تمرین تیم ذوب آهن شرکت کرد.

این اتفاق دقیقا زمانی رخ داد که خبر رسیده بود ماریچ ایران را به مقصد کرواسی ترک کرده است.

وی اما در ایران بود و در همان مقطع دو جلسه در تمرین تیم ذوب آهن شرکت کرد اما ظاهرا نتوانست نظر مساعد کادر فنی مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی را جلب کند.

با این وجود برانکو علاقه زیادی به او دارد و با تاکید این مربی،ماریچ در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس است.:n23:

+++++++++++++++++

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن به باشگاه پرسپولیس آمد.

دقایقی قبل محسن مسلمان بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که فصل گذشته در ذوب‌آهن بازی می‌کرد وارد باشگاه پرسپولیس شد.

به نظر می‌رسد حضور مسلمان در باشگاه پرسپولیس بی‌ارتباط با پیوستنش به این تیم نباشد و به نظر می‌رسد مسلمان جهت مذاکره با طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به محل این باشگاه آمده است.

با توجه به اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس از ماندن محمد نوری تقریبا قطع امید کرده‌‌اند به دنبال جانشینی برای این بازیکن هستند.

مسلمان یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی محمد نوری در پرسپولیس است که برای مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی این باشگاه شد.

++++++++++++++

مدافع تیم ملی عراق به یک مدیر برنامه وکالت داد تا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند.

در حالیکه طی روزهای گذشته مذاکراتی میان باشگاه پرسپولیس با ضرغام اسماعیل از طریق یک واسطه ایرانی انجام شده،اما وی امروز به یک مدیر برنامه جدید وکالت داده است تا امور مربوط به مذاکراتش با پرسپولیس را پیش ببرد.

قرار است این مدیر برنامه به زودی با علی اکبر طاهری،سرپرست باشگاه پرسپولیس جلسه ای داشته باشد.

+++++++++++++

باشگاه ذوب آهن اصفهان موضع خود را در قبال مذاکره محسن مسلمان با باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.

احسان بعیدی،مدیر رسانه ای باشگاه ذوب آهن درباره حضور محسن مسلمان در باشگاه پرسپولیس گفت:پس از صحبت های صورت گرفته میان باشگاه ذوب آهن با مسلمان،وی آزاد است تا مذاکراتی با باشگاههایی که او را می خواهند داشته باشد.

وی افزود:بر این اساس قرار شد که مسلمان مذاکراتی با باشگاهها داشته باشد و پس از آن،درباره وضعیتش با باشگاه ذوب آهن صحبت کند.

++++++++++++++++

لوکا ماریچ رسما پرسپولیسی شد.

وی پس از مذاکرات عصر امروز با باشگاه پرسپولیس و علی اکبر طاهری،قراردادش را با سرخپوشان به امضا رساند.

این در حالی است که ماریچ هفته گذشته در تمرین تیم ذوب آهن حضور یافته بود اما توسط یحیی گل محمدی مورد قبول قرار نگرفت.

کت طاهری یکمی گشاد نیست براش ؟:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-07-2015, 21:35
یه سوال عزیزان :

مگه کمیته انضباطی به اصطلاح بی طرف یه بازیکن رو از فصل بعد به دلیل توهین به مردم و فوتبال ایران محروم نکرد ؟

چطور این بازیکن قراردادش رو تمدید کرده ؟

:n23::n36:

------------------------------

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:به طور حتم بازیکنان مدنظر برانکو را جذب می کنیم.

علی اکبر طاهری،درباره مذاکره خود با محسن مسلمان اظهار داشت:امروز با مسلمان صحبت کردیم و به توافقات اولیه رسیدیم.البته این بازیکن با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد و باید با باشگاه ذوب آهن درباره این بازیکن صحبت کنیم.

وی ادامه داد:هدف ما شادی هواداران است.برای طرفداران پرسپولیس خبرهای خوبی داریم.به طور حتم بازیکنان مدنظر برانکو را جذب می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه ماریچ در تمرین ذوب آهن حضور یافته بود و توسط یحیی گل محمدی مورد تایید قرار نگرفت و اینکه گفته می شود او آسیب دیده است بیان داشت:برانکو مربی بسیار بزرگی است و می داند چه بازیکنی می تواند به پرسپولیس کمک کند.کارنامه مربیگری برانکو را همه می دانند.این بازیکن تست پزشکی داد و مصدوم نیست.

طاهری درباره اینکه گفته می شود باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با کریم انصاری فرد است گفت:انصاری فرد در لیست ما نیست.

بابا این انصاریفرد دیگه به درد نمیخوره !! هی میگن انصاریفرد انصاریفرد

به قول دوستان حداقل ایمون زائد رو بگیرید !!

هم عاشق پرسپولیس و با قیمت کمتری نسبت به بقیه میاد ولی حیف که خبری نیمگیرن ازش :n15:
تازه جمعِ دوستان جمعِ و فقط مونده ایمون بیاد !:n08:

teraktor2003
05-07-2015, 21:49
یه سوال عزیزان :

مگه کمیته انضباطی به اصطلاح بی طرف یه بازیکن رو از فصل بعد به دلیل توهین به نردم ایران محروم نکرد ؟

چطور این بازیکن قراردادش رو تمدید کرده ؟

:n23::n36:

گفتن واسه اینکه استقلال متضرر نشه هر موقع قراردادش با استقلال تموم شد محرومه!!! من نمی دونم چرا صادقیان یا خانزاده برای اینکه پرسپولیس متضرر نشه بعد قراردادشون یکساله محروم نشدن!!! باور کنین اصلا تمام این احکام اتفاقی به نفع تیم حکومتیه...جالبه دو تیم زیر نظر یه سازمان هستن...و این قصه ادامه دارد...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-07-2015, 22:25
گفتن واسه اینکه استقلال متضرر نشه هر موقع قراردادش با استقلال تموم شد محرومه!!! من نمی دونم چرا صادقیان یا خانزاده برای اینکه پرسپولیس متضرر نشه بعد قراردادشون یکساله محروم نشدن!!! باور کنین اصلا تمام این احکام اتفاقی به نفع تیم حکومتیه...جالبه دو تیم زیر نظر یه سازمان هستن...و این قصه ادامه دارد...

پس برای اینکه بیشتر ضرر نکنه مسی و رونالدو هم براشون بخرن دیگه !!:n02:

خیلی جالبه،به قول یه نفر (فکرکنم خود شما بودید) چطور دو تیم رقیب رو یه سازمان اداره میکنه ؟:n15:

واقعا متاسفام که دارن از همه جهات به تیم ما ضربه میزنن !

اول دارن استقلال و پرسولیس رو ضعیف میکنن با تقویت سپاهان و تراکتور،بعدم بین این دو تیم بازم تبعیض در حق ما قائل میشن !!

teraktor2003
05-07-2015, 22:46
پس برای اینکه بیشتر ضرر نکنه مسی و رونالدو هم براشون بخرن دیگه !!:n02:

خیلی جالبه،به قول یه نفر (فکرکنم خود شما بودید) چطور دو تیم رقیب رو یه سازمان اداره میکنه ؟:n15:

واقعا متاسفام که دارن از همه جهات به تیم ما ضربه میزنن !

اول دارن استقلال و پرسولیس رو ضعیف میکنن با تقویت سپاهان و تراکتور،بعدم بین این دو تیم بازم تبعیض در حق ما قائل میشن !!

واسه جواد نکونام 3 میلیارد 2 سال پیش دادن دیگه...اینم روش...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 01:43
کاپیتان فصل گذشته تیم پرسپولیس برای سفر به قطر در انتظار ویزا است.

محمد نوری که این روزها به صورت اختصاصی تمرینات خود را پیگیری می کند،در انتظار صدور ویزا است تا برای گفت و گو با مسولان باشگاه مسیمیر راهی دوحه شود.

نوری قصد دارد در جریان این سفر،در صورت امکان تفاهم نامه ای که با باشگاه قطری امضا کرده است را فسخ کند تا در فصل آتی هم پرسپولیس را همراهی کند.

این در حالی است که برخی بر این باورند مذاکره پرسپولیسی ها با محسن مسلمان بدان معناست که آنها قید نوری را زده اند.

وین رونی
06-07-2015, 03:09
مسلمان: توافق اولیه با پرسپولیس انجام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محسن مسلمان بعد از جلسه با طاهری اعلام کرد مشکلی برای حضور در پرسپولیس ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، محسن مسلمان که برای مذاکره با مسوولان پرسپولیس در دفتر این باشگاه حاضر شده بود بعد از جلسه یکساعته اش با طاهری در جمع خبرنگاران گفت: جلسه خوبی بود و صحبت های خوبی رد و بدل شد. توافقات اولیه انجام شده و مشکلی برای حضور در پرسپولیس ندارم.

وی ادامه داد: از اینجا به بعد همه چیز به مسوولان ذوب آهن مربوط است و با توجه به اینکه یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم باید از آقای آذری رضایتنامه ام را بگیرم و ان شاالله مساعدت لازم در این رابطه انجام خواهد شد.

مسلمان در پایان گفت: من مشکل مالی با پرسپولیس ندارم و توافقات اولیه برای پوشیدن پیراهن این تیم انجام شده و باید از ذوب رضایتنامه ام را بگیرم.

فعلاً مسلمان مهرداد طهماسبی کریم انصاری فر و سید جلال به پرسپولیس لینک هستند البته با این چسبندگی با شدت بالا و پایین متغیر هست :n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 03:21
فعلاً مسلمان مهرداد طهماسبی کریم انصاری فر و سید جلال به پرسپولیس لینک هستند البته با این چسبندگی با شدت بالا و پایین متغیر هست :n02:

احتمال حضور مهرداد طهماسبی تقریبا 50 درصد هست .

مسلمان تقریبا قطعی شده.

انصاریفرد هم فکر نکنم بشه شانسی براش قائل شد ( خدا وکیلی انصاریفرد تو پرسپولیس جواب نداد )

در مورد سید جلال هم مطمئن هستید ؟ احتمال حضورش تو ملوان وحود داره.

========================================

کسی ققضیه ضرغام رو میدونه ؟:n36:

ویرایش : اینجا نوشته :

ضرغام اسماعیل در یک درگیری در عراق کتک خورده است!
ضرغام اسماعیل یکی از بازیکنانی است که پرسپولیسی ها چند روزی است به دنبالش هستند تا هر طور شده این بازیکن را جذب کنند.

مشکل ضرغام برای حضور در پرسپولیس پول است و آن طور که در خبرها آمده او 350 هزار دلار برای باشگاه فعلی اش می خواهد و 350 هزار دلار هم برای خودش.رقمی که پرسپولیسی ها در حال چانه زدن هستند تا شاید بتوانند با کاهش آن این بازیکن را به خدمت بگیرند.

این در حالی است که خبری روی جلد روزنامه ها رفته مبنی بر این که ضرغام اسماعیل را در عراق کتک زده اند.بر اساس این خبر شدت درگیری به اندازه ای بوده که آنها تیتر زده اند:«ضرغام اسمماعیل جان سالم به در برد.»

هنوز مشخص نیست که علت این درگیری چه چیزی بوده و چرا ضرغام اسماعیل در این درگیری کتک خورده و جان سالم به در برده است؟

-------------------------------------------------------------------------------

نوری هم میخواد بره قطر تا ببینه میتونه با باشگاه قطری فسخ کنه یا نه !

Sh-Meteor
06-07-2015, 03:40
تا چند ساعت آینده منتظر این باشید که مسلمان پست های آبی شو پاک کنه و عکس های جدید بزاره و بگه هفت و جد آبادم، پرسپولیسی بودند.

کاری به جو موجود در مورد مسلمان ندارم، اما اصلا دوست ندارم بیاد تیم ما و هوادارای پرسپولیس رو (بلانسبت) جیگر فرض کنه و هرچی که دلش میخواد رو بگه.

دیگه هم همه مون میدونیم که امثال مسلمان فقط بنده ی پولن و هرجا بیشتر بده، همونجا میمونن. نه به اون شیش هایی که تو اون نیم فصل روبروی سکوی استقلالی ها نشون داد و نه به اون 4 هایی که بعدش نشون داد

جدای از اینها، رضایت نامه گرفتن از آذری هم به این آسونی ها نیست.

احتمال خیلی زیاد این قضیه هم یه سو استفاده دیگه ای هست برای بالاتر بردن قراردادش با تیم های دیگه.

اسم حاج صفی هم به پرسپولیس لینک شده که احتمال زیاد، اینم پرسپولیس بیا نیست.

پول چند میلیاردی سپاهان رو ول نمیکنه بیاد تیم های دیگه.

به شخصه تا کسی قرارداد نبنده و سر تمرین پرسپولیس نیاد، دیگه هیچ خبری رو باور ندارم. کم نکشیدیم از دست حدادی فر، جماعتی، گردانی و ...

+
++
+

این پست عباس رو هم پسندیدم و اینطور مصاحبه هایی که طاهری، قنبرپور و کاشانی می کنن، واقعا رو اعصابه

طاهری هم هر روز درصد تکمیل تیم در نقل و انتقالات بالا میبره و گفته تا الان 90 درصد مهره های مد نظر برانکو جذب کردیم و مشکل مالی هم برا جذب بازیکن نداریم:n29:

واقعن با خرید کامیابی نیا و رضائیان چشم بازار کور کردن و تیم برنده نقل و انتقالات امسال پرسپولیسه با اختلاف زیاد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 03:43
شایعه ای هم از مدیرعامل شدن عبدی به گوش میرسه !!! :n23:

+++++++

فرازی از سخان عبدی :

وی ادامه داد: در این چند روز حتی چند ساعتم نخوابیدم و می خواهیم تمام خواسته های برانکو را عملی سازیم و هدف همه ما جلو بردن کار های تیم است.:n08:

عبدی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است در صورتی که بعد از 5 بازی پرسپولیس نتیجه نگیرد، جانشین برانکو شود، گفت: واقعا چنین مسایلی در هیات مدیره حتی یک بارهم مطرح نشده است و هدف همه ما کمک به برانکو و مهمتر از او پرسپولیس است.:n15:

سخنگو باشگاه پرسپولیس در خصوص زمان انتخاب مدیرعامل پرسپولیس گفت: در این زمان کم فصل نقل و انتقالات فعلا نباید تغییری در مدیریت باشگاه صورت گیرد. به اعتقاد من زمانی باشگاه باید تغییر داشته باشد که می داند با انجام آن روند مثبت تری پیدا خواهد کرد و در غیر این صورت تغییرات مفید نخواهد بود.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس است، اظهار کرد: هیچ صحبتی با من در این باره نشده است و انصافا طاهری وظایف خود را در این مدت به خوبی انجام داده است.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 12:28
باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که گلزن دربی به همراه همسرش در تهران حیران و سرگردان شده باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، باورکردنی نیست اما حقیقت دارد جوانی که باعث شادی میلیون‌ها پرسپولیسی در دربی پایتخت شد حالا در حسرت چند متر جای خواب به سر می‌برد. باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که باشگاه پرسپولیس هنوز قدمی برای حل مشکل مسکن آخرین گلزن خود برابر استقلال برنداشته است.

باوركردني نيست اما حقيقت دارد كه علي عليپور در اوج جواني خسته و فرسوده شده است. طاقتش طاق و توانش تمام شده است.
مشكل مسكن تو چيست كه هنوز حل نشده است؟
(با بي‌حوصلگي) راستش قرار شد در اين رابطه خيلي صحبت نكنيم!

به هر حال اين مسئله رسانه‌اي شده و...
باور كنيد خسته شدم. به همراه همسرم در تهران آواره شديم! (سكوت مي‌كند).

يعني چه؟
يعني اينكه من متأهل با هزار اميد و آرزو همسرم را به تهران آوردم و به پرسپوليس پيوستم اما الان بايد سربار يكي از دوستانم باشم!

مي‌شود واضح‌تر بگوييد؟
بله، زمان حضور در راه‌آهن، باشگاه ۱۰ ميليون تومان پول به من داد كه رفتم و يك خانه كه چه عرض كنم انباري در محله نازي‌آباد اجاره كردم. ۱۰ ميليون تومان پيش و ماهي ۳۰۰ هزار تومان اجاره! تا چند وقت پيش هم آنجا بودم اما ديدم واقعاً نمي‌توانم ادامه بدهم و خانه را تحويل دادم. جايم بسيار كوچك، تاريك و نمور بود. تصميم گرفتيم از آنجا بلند شويم و موقتاً در منزل دوستم ساكن شديم تا باشگاه پرسپوليس پولي به ما بدهد كه...

كه نداد؟!
به خدا نمي‌دانم چه بگويم؟! خجالت مي‌كشم، سربار دوست متأهلم شدم. اين بنده خدا هم يك بچه دارد و ديگر نمي‌تواند ميزبان من باشد.

منزل دوست تو كجاست؟
همان نازي‌آباد. اين روزها صبح و بعد از ظهر تمرين داريم. هر روز بايد ۵۰ كيلومتر تا جنت‌آباد و درفشي‌فر بيايم. حالا فكر كنيد خسته و كوفته بايد همين ۵۰ كيلومتر را برگردم. آيا تواني براي من مي‌ماند؟ از لحاظ بدني كه هيچ، از لحاظ فكري هم اصلاً تمركز ندارم.

مگر پول قراردادت را نگرفتي؟
نه، چي گرفتم؟ بابت پارسال چيزي نگرفتم. يك پول مختصري دادند كه خرج خورد و خوراك و بدهي‌ام شد!

بدهي؟
بله همين الان فكر مي‌كنيد از كجا خرج و مخارج زندگي‌ام را تأمين مي‌كنم؟ مجبورم از دوستان و آشنايان قرض كنم و بعد پس بدهم. مشكلات زياد است و...

حالا باشگاه چه جوابي به تو داد؟
رفتم به دفتر باشگاه شايد مشكلم حل شود اما امروز و فردا مي‌كنند. باور كنيد خسته شدم. نمي‌دانم چه كار كنم؟ كلافه شدم! شايد بعضي‌ها بگويند مشكل مسكن عليپور چه ربطي به باشگاه دارد؟ خب اگر پولم را بدهند مي‌روم يك جايي را اجاره مي‌كنم تا با همسرم زندگي كنم. آيا اين خواسته زيادي است؟

شايد مزد گلزني‌ات در دربي باشد!
زدن آن گل كه وظيفه‌ام بود. من دروازه استقلال را باز نكردم كه چيز زيادي بخواهم. الان هم فقط مي‌گويم پولي بدهند تا بتوانم يك خانه كوچك‌ نزديك محل تمرين اجاره كنم، همين!

راستي قرارداد مالي‌ات براي فصل بعد چقدر است؟
نمي‌دانم! هنوز درباره مسائل مالي صحبتي نكرده‌ايم!

وین رونی
06-07-2015, 12:54
اینکه به این بازیکن در قیاس با بقیه ظلم شده حرفی نیست اما اینکه میگه 50 کیلومتر از فلان جا تا فلان جا برای تمرین میره و خونه درست و حسابی برای زندگی با اون پول نداره یک کمی که چه عرض کنم خیلی غلو کرده دیگه ما هم تو این جامعه و همین شهر هستیم
پدر من برای کارش روزانه 200 کیلومتر رفت و آمد می کرد صبح تدریس می کرد غروب دانشگاه درس می خوند کار چندین سالش بود
من تو همین شهر با پول بسیار کمتر از این در حاشیه شهر زندگی کردم و به معلمی هم پرداختم خودم و همسرم
حرف من اینه اینها احساس کنن از همین مردم هستن تو همین جامعه یکی استعداد و شانس داشته شده فوتبالیست یکی شده یک کاره دیگه
یک کم خودشون را با بقیه مقایسه کنن اصلا با مردم عادی مقایسه نکنن با بقیه رشته ها با قهرمان های ملی بقیه رشته ها اما مشکل اینجاست که اینها خودشون را جدا از مردم عادی می دونن و با قشر خودشون مقایسه می کنن
شما یه بازی کردی یه گل زدی چند تا بازی کردی کاری نکردی صبر کن به شما هم میلیاردی میدن مگه به خیلی از ضعیفترین ها میلیاردی ندادن؟! صبر کن شما هم شاسی بلند تو خیابون فرشته سوار میشی
امیدوارم مشکل همه حل بشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

stealer
06-07-2015, 13:10
همین که تو این سن تونسته زن بگیره خودش خیلیه:دی
این همه ما جوونا داریم زجر میکشیم خدایی خیلی هامون هم فوتبالمون از خیلی از این بازیکنا بهتره
الان از صبح تا شب سگ دو میزنیم واسه 2 زار پول و دانشگاه خودمون رو هم نمیتونیم اداره کنیم
اقا 50 کیلومتر میاد از زندگی ناامید شده:دی
کاری به علیپور ندارم ولی این بازیکنا فکر کردن اره یه چیز خاصی هستن و کلا خط فقرشون خیلی با ما فرق داره
حالا ایشالا مشکل ایشونم حل بشه ولی خدایی بار فنیشون نزدیک صفر هست

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 14:11
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:بعضی مشکلات درون خانوادگی است و لزومی نداشت علیپور این صحبت ها را از طریق رسانه ها مطرح کند.

علی اکبر طاهری طی مدتی که به عنوان سرپرست باشگاه مجددا مشغول به کار شده با فشار زیادی روبه رو بوده است. وی که برای بار دوم به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شده حالا در فاصله چند روز مانده به شروع رقابت های لیگ باید هم برای انتخاب اسپانسر و هم جذب بازیکنان تلاش خود را انجام دهد.

وی در خصوص مسائل مختلف باشگاه به صحبت پرداخت که در زیر می خوانید:

*در روزهای اخیر اخبار خوبی از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد که کمی هواداران را امیدوار کرده است.

ما هر کاری که می کنیم برای خوشنودی دل هواداران است و می خواهیم آنها از تمام شرایط راضی باشند. ما از ابتدا هم گفتیم به دنبال این هستیم که امسال تیم قدرتمندی را روانه رقابت ها کنیم تا هواداران از تیم راضی باشند اما مهم این است که باشگاه به دنبال تعامل بر اساس فهرست سرمربی است تا با بازیکنان مد نظر برانکو ایوانکوویچ به مذاکره بپردازد و مطمئنا طی چند روز آینده اخبار خوبی از سوی باشگاه به گوش خواهد رسید.

*شما دیروز مذاکرات خودتان را با محسن مسلمان آغاز کردید. در حال حاضر مذاکراتبه کجا انجامید؟
ما با مسلمان به توافقات اولیه رسیده ایم و تنها مانده رضایت نامه این بازیکن از سوی باشگاه ذوب آهن صادر شود تا در صورت توافق نهایی با این بازیکن قرارداد ببندیم.
*آیا برای گرفتن رضایت نامه محسن مسلمان با باشگاه ذوب آهن تعامل خواهید کرد؟

بله، مطمئنا باشگاه هم تلاش خودش را انجام می دهد تا با باشگاه ذوب آهن تعامل و رضایت نامه مسلمان را دریافت کند. البته مطمئنا وقتی که قرارداد رسمی شود از سوی باشگاه اعلام خواهد شد.

*آخرین وضعیت ضرغام اسماعیل به کجا انجامید؟

بالاخره این بازیکن در فهرست سرمربی تیم قرار دارد و برانکو هم به این بازیکن اعتقاد دارد اما مهم این است که برای هر قراردادی دو طرف باید با یکدیگر توافق کنند، هم باشگاه و هم بازیکن. ما به دنبال جذب این بازیکن هستیم اما این بازیکن عراقی هم باید قدمی به جلو بردارد تا در صورت توافق دوطرفه با ضرغام اسماعیل قرارداد امضا کنیم.

*حاج صفی با باشگاه سپاهان به اختلاف خورده و قراردادش را با این باشگاه امضا نکرده است. آیا با این بازیکن هم وارد مذاکره خواهید شد؟

باید بگویم ما نمی دانستیم که این بازیکن در حال حاضر با سپاهان قرارداد ندارد و به همین دلیل تا به حال با این بازیکن هیچ مذاکره ای نکردیم اما اگر این موضوع صحت داشته باشد و حاج صفی بازیکن آزاد باشد مطمئنا هر چه سریعتر با این بازیکن وارد مذاکره خواهیم شد. ما هم دوست داریم او را در اختیار داشته باشیم.

*امروز یکی از رسانه ها در خصوص مشکل مسکن علیپور نوشته بود. آیا مشکل این بازیکن حل شده است؟

من به عنوان سرپرست باشگاه همیشه تلاش کرده ام که به مشکلات بچه ها رسیدگی کنم و تا جایی که بضاعت باشگاه است مشکلات را حل کنم اما فکر می کنم بعضی مشکلات درون خانوادگی است و لزومی نداشت علیپور این صحبت ها را از طریق رسانه ها مطرح کند. مطمئنا به زودی با این بازیکن جدی صحبت خواهم کرد.

*ماریچ، مدافع کروات جدیدتان، در چند روزی که اعلام کرده بود به کرواسی سفر کرده در اصفهان حضور داشت و در تمرینات ذوب آهن شرکت کرده بود. آیا از این موضوع خبر داشتید؟

نمی خواهم وارد جزییات این موضوع شوم اما مهم این است بازیکن تا وقتی با تیمی قرارداد ندارد هر جایی که دلش بخواهد می تواند برود اما وقتی قرارداد بست دیگر باید پایبند به قراردادش باشد و طبق مقررات باشگاه عمل کند. این مدافع کروات از زمانی که با پرسپولیس قرارداد بسته در تمرینات تیم شرکت کرده و کاملا در روی خط مقررات باشگاه راه می رود.

*کریم باقری همچنان در تمرینات سرخپوشان غایب است. این در حالی است که قنبرپور هم به عنوان کمک دوم برانکو در تمرینات شرکت نمی کند.

همانطور که از قبل هم گفته بودم کریم باقری به دنبال حل کردن مسائل شخصی خود است که آن را با باشگاه در میان گذاشت و مطمئنا با حل شدن مسائل خود در چند روز آینده در تمرینات سرخپوشان شرکت خواهد کرد اما در خصوص مصطفی قنبرپور، وی در حال حاضر بیشتر در کنار من حضور دارد تا به من کمک کند و مطمئنا وقتی سرمان کمی خلوت شود در تمرینات تیم شرکت خواهد کرد.

*اما شایعه شده باقری از دست مسئولان باشگاه ناراحت است.

اصلا چنین چیزی نیست و هیچ ناراحتی وجود ندارد. همانطور که گفتم بعد از حل شدن مسائل شخصی باقری او را در کنارمان خواهیم داشت.

*وضعیت اسپانسر به کجا انجامید؟

ما در حال مذاکره با اسپانسر هستیم و در چند روز آینده اسپانسر مورد نظر باشگاه را به هواداران و رسانه ها اعلام خواهیم کرد.

-------------------------------

مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته اند مدافع چپ تخصصی را به تیم شان اضافه کنند و این موضوع نقطه ضعف پرسپولیس تا اینجای نقل و انتقالات بوده است.

در این میان صحبت از ضرغام اسماعیل هم شنیده می شود که البته این ملی پوش عراقی مبلغ بالایی را از پرسپولیس درخواست کرده که پرسپولیسی ها این روزها مشغول چانه زنی با او هستند تا رقم قراردادش را پایین بیاورد.

حالا اما پرسپولیسی ها دست روی احسان حاج صفی بازیکن سپاهان گذاشته اند که نه با این تیم قرارداد دارد و نه پیشنهاد جدی اروپایی را پیشروی خود می بیند.

حاج صفی گویا به دلیل جذب حبیب گردانی هم از دست مسئولان سپاهان شاکی شده و شاید در این یکی دو روز لباس قرمز پرسپولیس بر تن حاج صفی برود.

--------------------------

همانطور که در خبرها آمد سعید آذری قصد دارد در ازای صدور رضایت نامه محسن مسمان یا مبلغی را به عنوان رضایت نامه این بازیکن دریافت کند یا مسلمان را با یک بازیکن از پرسپولیس معاوضه کند.

آخرین اخبار دریافتی از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که احتمال دارد محسن مسلمان با فرشاد احمدزاده تعویض شود.

احمدزاده که بازیکن پرسپولیس محسوب می شود گویا چندان توجه برانکو را جلب نکرده و این احتمال وجود دارد که او با مسلمان معاوضه شود.

اشتباه محض:n15:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 20:21
تیتر های ورزش 3 هم کاملا رو مخه.

الکی،مثلا ما بی طرفیم !

:n22::n31:

-----------------------------

در ادامه مشکلات ، پرسپولیس 53 هزار فرانک سوئیس جریمه شد !! به خاطر تخلف در عقد قرار داد با خلعتبری !

----------------------------

محسن مسلمان هنگامی که دریافت باشگاه پرسپولیس چندان راضی به معاوضه او با احمدزاده نیست به مسئولان باشگاه اعلام کرد که شخصا برای دریافت رضایت نامه اش از باشگاه ذوب آهن اقدام خواهد کرد.

سعید آذری که نشان داده در صدور رضایت نامه بازیکنانش به دو باشگاه استقلال و به ویژه پرسپولیس قوانین خاص و مخصوص به خود دارد، پیشنهاد دریافت مبلغی را به عنوان صدور رضایت نامه یا معاوضه بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارائه داد. معاوضه محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده یکی از پیشنهادهای سعید آذری است.

جالب اینجاست که محسن مسلمان وقتی متوجه شد باشگاه پرسپولیس رغبت چندانی به این معاوضه ندارد به مسئولان باشگاه اعلام کرد که شخصا برای دریافت رضایت نامه اش اقدام کرد.

گویا مسلمان دیشب به توافقات جدیدی با سعید آذری رسیده است. حال باید منتظر ماند و دید بالاخره مسلمان که فصل گذشته در آستانه پیوستن به استقلال قرار داشت باز هم پرسپولیسی خواهد شد یا نه.

اینقدر بدم میاد از این آذری که نگو :n21:

------------------------------

teraktor2003
06-07-2015, 21:58
اذری یه اصفهانی اصیله :دی شخصا اصلا دوست ندارم مسلمان"بنده پول" بیاد پرسپولیس...اگه هزار تومن استقلال بیشتر بده می ره اونجا...بنده ی هزار تومنه بیچاره...و همچنان اینا 2 ساله معضل دفاع چپ رو نتونستن حل کنن! بلاخره طاهری تونست دو کیلو سیب زمینی که زنش گفته بود رو بخره؟

clau
06-07-2015, 22:33
برانکو بازیهای فصل قبل فرشاد احمدزاده در تراکتور دیده که تو خبرا گفتن زیاد بهش اعتقادی نداره عجب گرفتاری شدیم :n34: اگه قراره مسلمان با فرشاد احمد زاده معاوضه بشه همون بهتر نیاد
آذری خلیلیان و قنبرزاده منفورتر از این 3نفر تو عمرم ندیدم بین مدیر عاملا
خلیلیان که اومده گفته پولهای میلیاردی دادن از تیم های پایتخت و در زمان رویانیان باب شده مردم مثل خودش فرض کرده متمول ترین تیم شهرستانی که از همون زمان ساکت با قیمت های میلیاردی بازیکن جذب میکرده همین سپاهان بوده فصل قبلم که سقف بودجه شکستن با خریداشون قرار بود جریمه هم بشن که بخاطر وجود عناصر اصفهانی در سازمان لیگ ماله کشیدن سرش تمام شد حالا شاکی هم هستن رو که نیست سنگ پای قزوین باید جلوشون لنگ بندازه:n35:

اینم از آذری برای بازیکنی که تو برنامه های یحیی کوچکترین جایی نداره یا پول هنگفتی برای رضایت نامش میخواد یا فرشاد احمدزاده یکی از ستاره های فصل قبل تراکتور:n24:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2015, 22:59
اذری یه اصفهانی اصیله :دی شخصا اصلا دوست ندارم مسلمان"بنده پول" بیاد پرسپولیس...اگه هزار تومن استقلال بیشتر بده می ره اونجا...بنده ی هزار تومنه بیچاره...و همچنان اینا 2 ساله معضل دفاع چپ رو نتونستن حل کنن! بلاخره طاهری تونست دو کیلو سیب زمینی که زنش گفته بود رو بخره؟

منم اصفهانیم ولی این بابا تو ذاتش شیشه خورده هست !:n02:

طاهری که فکر نکنم هنوز برگشته باشه خونه،:n02:به علت قیمت زیاد سیب زمینی هنوز موفق نشده با میوه فروش ها به توافق برسه !!

نمیدونم اینا چه مرگشونه . ضرغام دوست داره بیاد پرسپولیس،مشکل مالیش هم که هدایتی گفت بر طرف میکنم،دیگه چی میخوان؟ بعد از پولادی ما همواره مشکل دفاع چپ داشتیم.
مگه اینکه با توجه به نا اهل بودن الکی هدایتی نخوان پولش رو قبول کنن و نیومدن ضرغام رو به تفکرات برانکو ربط بدن !!

برانکو چطور گفته که احمد زاده تو تفکراتش جا نداره؟؟

واقعا من میخوام بدونم چی تو تفکراتش جا داره ؟؟

گابریل رو رد کرد،صادقیان رو رد کردعباس زاده،رضا نوروزی و ... رو رد کرد

ببخشید اول فصل عمه برانکو میخواد بیاد هافبک بازیساز بشه ؟؟ و همچنین خوردبین و کاشانی میخوان پیستون سمت راست پرسپولیس باشن ؟؟

--------------------------------------

همین سپاهان بوده فصل قبلم که سقف بودجه شکستن با خریداشون قرار بود جریمه هم بشن که بخاطر وجود عناصر اصفهانی در سازمان لیگ ماله کشیدن سرش تمام شد
:n24:

ما چه کنیم با تیم های صنعتی؟؟

فصل قبل سپاهان سرش خورد تو سقف بودجه،گفتن تخلف کرده ولی کو برخورد ؟؟
دارن میلیادری خرج میکنن و کسی کارشون نداره.

درسته من اصفهانیم ولی واسه همین ازشون لجم میگیره. با اعتماد به نفس بالا میاد تو چشمات نگاه میکنه و میگه : دادا ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم:n02:

اگه یه فصل بلای پرسپولیس بیاد سرشون سقوط میکنن دسته پائین تر

=============

اینم از قضیه که فلان تیم ضرر نکنه،مگه میشه؟ مگه داریم؟

یه بازیکن رو محروم میکنن بعد میان میگن که بعد از رفتن از فلان تیم محرومیتش شروع میشه؟

چطور به قول دوستمون پیام صادقیان و خانزاده رو همون موقع نقره داغ کردن و نگفتن بعد ار اینکه از پرسپولیس رفتن محرومشون کنن

============

اونم از تراکتور که بازیکن های خوب رو راحت به بیگاری میکشه !!

یه قانون که هیچ توجیهی نداره

============

نفت هم اگه نانگ و سید جلال رو بگیره وضعیتش خیلی بهتر میشه

============

فقط ما ضعیف واقع شدیم !!!

Amir M.ohAma.D
06-07-2015, 23:44
برانکو بازیهای فصل قبل فرشاد احمدزاده در تراکتور دیده که تو خبرا گفتن زیاد بهش اعتقادی نداره عجب گرفتاری شدیم :n34: اگه قراره مسلمان با فرشاد احمد زاده معاوضه بشه همون بهتر نیاد
آذری خلیلیان و قنبرزاده منفورتر از این 3نفر تو عمرم ندیدم بین مدیر عاملا
خلیلیان که اومده گفته پولهای میلیاردی دادن از تیم های پایتخت و در زمان رویانیان باب شده مردم مثل خودش فرض کرده متمول ترین تیم شهرستانی که از همون زمان ساکت با قیمت های میلیاردی بازیکن جذب میکرده همین سپاهان بوده فصل قبلم که سقف بودجه شکستن با خریداشون قرار بود جریمه هم بشن که بخاطر وجود عناصر اصفهانی در سازمان لیگ ماله کشیدن سرش تمام شد حالا شاکی هم هستن رو که نیست سنگ پای قزوین باید جلوشون لنگ بندازه:n35:

اینم از آذری برای بازیکنی که تو برنامه های یحیی کوچکترین جایی نداره یا پول هنگفتی برای رضایت نامش میخواد یا فرشاد احمدزاده یکی از ستاره های فصل قبل تراکتور:n24:

هر بازیکنیو ذوب و سپاهان دست میذارن روشون بدونید از طلا با ارزشتره نباید از دستش داد
برانکو واقعا گفته به احمدزاده اعتقاد نداره؟؟احمدزاده بی اغراق بین ۳ دفاع راست برتر لیگه
ذوب از این مسلمان ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تا الان دراورده از بازیکنی که اصلا نمیخوانش این اذری خیلی زرنگه
مسلمان گویا خیلی افت کرده و اسکوچیچ هم نخواستش اصلا نباید با احمدزاده معاوضه بشه اشتباه بزرگیه
سپاهان با قرارداد ۱/۷ میلیاردیش با یعقوب نشون داد فقط خدا میدونه چقدر با بازیکنای تاپش مثل نویدکیا و خلعتبری چقدر میبنده....
این یه جنگ نابرابره
الان این ۲تیم پایتخت رونالدو و مسی هم بگیرن هیچ فایده ای نداره چون پول ندارن الان با وعده های سر خرمن بازیکنارو میگیرن ولی به وسط فصل نرسیده بی پولی و حاشیه بی پولی کمر تیمو میشکونه بازیکنا هم ۹۰٪ اگه نگیم ۱۰۰٪ فقط بنده پولن....پول نگیرن درست حسابی بازی نمیکنند(نمونش اندو نیم فصل اول استقلالو با اندوی نیم فصل دوم تراکتور که ۱/۵ نقد گرفت مقایسه کنید)

کاری که میخواستنو دارن انجام میدن یعنی خارج کردن این دو تیم از قطب اصلی فوتبال ایران

این فصل هم این دو تیم هیچی نمیشن....اول فقط سپاهان بود بعد تراکتور اضافه شد (جالبه امروز خبر اومد سهمیه سرباز تراکتور جزء ۶ سهمیه لیگ برتریش حساب نمیشه یعنی سروش رفیعی و بختیار رحمانیو علی حمودی و..... مفت و بدون حتی خرج کردن یک سهمیه لیگ برتری تراکتوری شدن)
ذوب اهنم که بی دغدغه داره تیمو واسه قهرمانی میبنده
نفت هم این فصل رویایی یارگیری کرد
سایپا هم عالی یار گرفت
هیچکدوم این تیما مشکل مالی هم ندارن
این تیما احتمالا با فولاد باز هم اول تا ششم هستند....استقلال پرسپولیسم دنبال گدایی پول و البته تماشای مزایده های خیمه شب بازی که چند وقت دیگه دوباره شروع میشه....

اقای خلیلیان هم با این مصاحبش توپو انداخته توی زمین سرخابیها که اینا بشن تیتر یک که میلیاردی خرج میکنند....سپاهان هم در کمال ارامش میلیاردی خرجشو کنه.....

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 00:17
هر بازیکنیو ذوب و سپاهان دست میذارن روشون بدونید از طلا با ارزشتره نباید از دستش داد
برانکو واقعا گفته به احمدزاده اعتقاد نداره؟؟احمدزاده بی اغراق بین ۳ دفاع راست برتر لیگه
ذوب از این مسلمان ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تا الان دراورده از بازیکنی که اصلا نمیخوانش این اذری خیلی زرنگه
مسلمان گویا خیلی افت کرده و اسکوچیچ هم نخواستش اصلا نباید با احمدزاده معاوضه بشه اشتباه بزرگیه
سپاهان با قرارداد ۱/۷ میلیاردیش با یعقوب نشون داد فقط خدا میدونه چقدر با بازیکنای تاپش مثل نویدکیا و خلعتبری چقدر میبنده....
این یه جنگ نابرابره
الان این ۲تیم پایتخت رونالدو و مسی هم بگیرن هیچ فایده ای نداره چون پول ندارن الان با وعده های سر خرمن بازیکنارو میگیرن ولی به وسط فصل نرسیده بی پولی و حاشیه بی پولی کمر تیمو میشکونه بازیکنا هم ۹۰٪ اگه نگیم ۱۰۰٪ فقط بنده پولن....پول نگیرن درست حسابی بازی نمیکنند(نمونش اندو نیم فصل اول استقلالو با اندوی نیم فصل دوم تراکتور که ۱/۵ نقد گرفت مقایسه کنید)

کاری که میخواستنو دارن انجام میدن یعنی خارج کردن این دو تیم از قطب اصلی فوتبال ایران

این فصل هم این دو تیم هیچی نمیشن....اول فقط سپاهان بود بعد تراکتور اضافه شد (جالبه امروز خبر اومد سهمیه سرباز تراکتور جزء ۶ سهمیه لیگ برتریش حساب نمیشه یعنی سروش رفیعی و بختیار رحمانیو علی حمودی و..... مفت و بدون حتی خرج کردن یک سهمیه لیگ برتری تراکتوری شدن)
ذوب اهنم که بی دغدغه داره تیمو واسه قهرمانی میبنده
نفت هم این فصل رویایی یارگیری کرد
سایپا هم عالی یار گرفت
هیچکدوم این تیما مشکل مالی هم ندارن
این تیما احتمالا با فولاد باز هم اول تا ششم هستند....استقلال پرسپولیسم دنبال گدایی پول و البته تماشای مزایده های خیمه شب بازی که چند وقت دیگه دوباره شروع میشه....

اقای خلیلیان هم با این مصاحبش توپو انداخته توی زمین سرخابیها که اینا بشن تیتر یک که میلیاردی خرج میکنند....سپاهان هم در کمال ارامش میلیاردی خرجشو کنه.....

آقا واقعا عالی بود.

حرف دل ما ها رو زدی
دمت گرم :n16:

یه روزی میاد که استقلال و پرسپولیس تو پلی آف برای بقا در لیگ با هم میجنگن و تراکتور و فولاد و سپاهان و ... به خرج های میلیاردی خودشون ادامه میدن:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 10:45
خبر دارید پرسپولیس میخواد بره دسته یک ؟؟:n02:

جدی میگم ممکنه بریم دسته پائین تر

befermatooo
07-07-2015, 11:08
خبر دارید پرسپولیس میخواد بره دسته یک ؟؟:n02:

جدی میگم ممکنه بریم دسته پائین تر

اره

تخلف پرسپولیس بخاطر استفاده از بازیکن غیرقانوی محرز شده و فعلا جریمه نقدی شده

اگه تیم ها سمچ باشن مطمئنن میتونن رای به سقوطش بگیرند .

:n35:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 11:18
اره

تخلف پرسپولیس بخاطر استفاده از بازیکن غیرقانوی محرز شده و فعلا جریمه نقدی شده

اگه تیم ها سمچ باشن مطمئنن میتونن رای به سقوطش بگیرند .

حتما سمج میشن مخصوصا راه آهنی ها
مسئولانم بدشون نمیاد پرسپولیس رو بفرستن دسته پائین تر
اگه این کار رو هم نکنن پیکانی ها معترض میشن.

کلا سقوطمون رو تبریک / تسلیت عرض میکنم

befermatooo
07-07-2015, 11:27
حتما سمج میشن مخصوصا راه آهنی ها
مسئولانم بدشون نمیاد پرسپولیس رو بفرستن دسته پائین تر
اگه این کار رو هم نکنن پیکانی ها معترض میشن.

کلا سقوطمون رو تبریک / تسلیت عرض میکنم

به استناد رئیس کمیته استیناف در همچین شرایطی قانون 2 ساعت فرصت اعتراض و ... اعتبار نداره و حتی نیاز به شکایت هم نیست و بازی ها باید همان 3 بر 0 به نفع حریفان اعلام شود

:

چالش جدی پیش روی فدراسیون فوتبال ایران
سقوط پرسپولیس و لیگ برتری شدن فجر؟!
رای فیفا در مورد پرونده خلعتبری چالشی جدی را پیش روی فدراسیون قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، در حالی که صالحی، رئیس کمیته استیناف در پاسخ به انتقادات منتقدانی که معتقدند در مورد بازی هایی که تا دو ساعت پس از آن توسط تیم معترض اعتراضی نسبت به موتومبا صورت نگرفته نباید رای سه بر صفر صادر شود و یا چنین مواردی اصلا بازیکن غیر مجاز تلقی نمی شوند گفته بود مواردی از این قبیل نه نیازی به شکایت تیم معترض دارد و نه مشمول مرور زمان دو ساعته می شود حالا که مشخص شده پرسپولیس درجذب محمدرضا خلعتبری تخلف کرده ماجرای جدیدی رخ خواهد داد.
اکنون فیفا در موردی مشابه پرسپولیس را متخلف دانسته و بابت درج اشتباه تاریخ فسخ قرارداد خلعتبری با عجمان امارات و اینکه این بازیکن سهمیه آزاد نبوده پرسپولیس را جریمه نقدی کرده است. با توجه به استدلال صالحی اکنون برای تغییر نتایج بازی هایی که خلعتبری برای پرسپولیس به میدان رفته نه فرصت دوساعته لازم است و نه اعتراض تیم های معترض.

در چنین حالتی آیا ارکان قضایی فدراسیون رای به سه بر صفر شدن کلیه بازی های سرخ‌پوشان و بازگشت فجر سپاسی به عنوان تیم چهاردهم لیگ فصل سیزدهم به لیگ برتر خواهند داد؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 11:43
به استناد رئیس کمیته استیناف در همچین شرایطی قانون 2 ساعت فرصت اعتراض و ... اعتبار نداره و حتی نیاز به شکایت هم نیست و بازی ها باید همان 3 بر 0 به نفع حریفان اعلام شود

:

چالش جدی پیش روی فدراسیون فوتبال ایران
سقوط پرسپولیس و لیگ برتری شدن فجر؟!

رای فیفا در مورد پرونده خلعتبری چالشی جدی را پیش روی فدراسیون قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، در حالی که صالحی، رئیس کمیته استیناف در پاسخ به انتقادات منتقدانی که معتقدند در مورد بازی هایی که تا دو ساعت پس از آن توسط تیم معترض اعتراضی نسبت به موتومبا صورت نگرفته نباید رای سه بر صفر صادر شود و یا چنین مواردی اصلا بازیکن غیر مجاز تلقی نمی شوند گفته بود مواردی از این قبیل نه نیازی به شکایت تیم معترض دارد و نه مشمول مرور زمان دو ساعته می شود حالا که مشخص شده پرسپولیس درجذب محمدرضا خلعتبری تخلف کرده ماجرای جدیدی رخ خواهد داد.
اکنون فیفا در موردی مشابه پرسپولیس را متخلف دانسته و بابت درج اشتباه تاریخ فسخ قرارداد خلعتبری با عجمان امارات و اینکه این بازیکن سهمیه آزاد نبوده پرسپولیس را جریمه نقدی کرده است. با توجه به استدلال صالحی اکنون برای تغییر نتایج بازی هایی که خلعتبری برای پرسپولیس به میدان رفته نه فرصت دوساعته لازم است و نه اعتراض تیم های معترض.

در چنین حالتی آیا ارکان قضایی فدراسیون رای به سه بر صفر شدن کلیه بازی های سرخ‌پوشان و بازگشت فجر سپاسی به عنوان تیم چهاردهم لیگ فصل سیزدهم به لیگ برتر خواهند داد؟

آقا اشکال نداره بذار بریم دسته پائین تر بلکه آقایون خیالشون از ما راحت بشه بذارن یه تنفسی بکنیم:n09:

=====================

در حالی که از حکم اعلام شده کمیته انضباطی فیفا حدود ۷ ماه می گذرد، امروز حکمی منتشر شده که باشگاه پرسپولیس را به علت تخلفات در نقل‌وانتقالات و همچنین جابه‌جایی محمدرضا خلعتبری ۵۳ هزار فرانک سوئیس جریمه کرده است.

این حکم ۲۵ آذرماه سال گذشته صادر شده و مشخص نیست چرا تا امروز رسانه ای نشده بود و جالب است که در روزهایی که بحث موتومبا داغ شده است بیرون آمده.

اگر یادتان باشد، در همان زمان بر سر ماجرای آی تی سی خلعتبری هم جنجالی شکل گرفت. در حکم فیف اعلام شده است به دلیل ورود اطلاعات غلط و دروغ در آی تی سی تخلف صورت پذیرفته است. در واقع حکم کمیته انضباطی فیفا به دلیل تخلفات در سیستم تی ام اس بوده و پرسپولیس ۵۰ هزار دلار به دلیل تخلف و ۳۰۰۰ فرانک هم به دلیل هزینه دادرسی باید بپردازد.

امروز افرادی پس از هفت ماه این اسناد را به منظور تبرئه خود در پرونده موتومبا به خبرگزاری ها داده اند که بازیکن ایرانی است و فیفا برای بازیکن ایرانی حکم داده است و بازیکن مورد نظر خودشان در کمیته انضباطی و استیناف داخلی محکوم شده است.

البته آقای علیرضا رحیمی به صورت خودجوش یک ساعت بعد نسبت به انتشار اسنادی که هفت ماه منتشر نشده بود، نسبت به شبیه سازی پرونده موتومبا واکنش نشان داد و این هم برای خودش عجیب به نظر می رسد. تخلفات در ماجرای خلعتبری هم توسط مدیرنقل و انتقالات(طبق قوانین فیفا) در سازمان لیگ و فدراسیون رخ داده است. همان زمان مدیران وقت پرسپولیس اعلام می کردند که آی تی سی خلعتبری مشکلی ندارد و البته مقامات فدراسیون و سازمان لیگ هم آن را تایید می کردند اما حالا پس از هفت ماه پرسپولیس محکوم می شود.

در حکم فیفا آمده است که باشگاه پرسپولیس به دلیل ارسال اطلاعات نادرست محمدرضا خلعتبری لیماکی در TMS این بازیکن و همچنین انجام جابه‌جایی او در خارج از زمان قانونی نقل‌وانتقالات باید ۵۰ هزار فرانک جریمه پرداخت کند. در این حکم آمده است که باشگاه پرسپولیس ماده شش قانون نقل‌وانتقالات فیفا را نقض کرده است.

همچنین در بند دیگری از رأی انضباطی فیفا در خصوص باشگاه پرسپولیس آمده است که این باشگاه بند ۱۴ قانون کمیته انضباطی فیفا را زیر پا گذاشته که به همین دلیل توبیخ شده است. به دلیل رسیدگی به این پرونده و طی شدن روال قانونی آن باشگاه پرسپولیس باید سه هزار فرانک نیز به صورت جداگانه بپردازد.

کمیته انضباطی فیفا این رأی را قطعی اعلام نکرده و به باشگاه پرسپولیس ۱۰ روز فرصت داده است تا در صورت اعتراض به آن کتباً به دبیرخانه این کمیته اعتراض خود را اعلام کند. البته پرسپولیسی‌ها نمی‌توانند به تخلف‌شان اعتراضی کنند و فقط به میزان مجازات می‌توانند اعتراض داشته باشند.باشگاه پرسپولیس در فصل ۱۴-۲۰۱۳ محمدرضا خلعتبری را از باشگاه عجمان امارات به خدمت گرفت.

و سوال همچنان باقی است که چرا پس از هفت ماه این حکم منتشر شده و چه کسی یا کسانی آن را منتشر کرده اند؟

================

ما داریم سقوط ممیکنیم اونوقت اینا دارن از بمب نقل و انتقالات حرف میزنن !!:n02:

حتما طاهری میخواد با اون تیپش بمب بترکونه ؟؟

پرسپولیسی ها ادعا می کنند به زودی یک سورپرایز برای هواداران خواهند داشت.

این باشگاه همچنان در حال جذب بازیکنان مورد نظرش است. روزنامه پیروزی که نزدیک به باشگاه پرسپولیس است ادعا کرد به زودی بمب نقل و انتقالات با خرید تازه پرسپولیس منفجر خواهد شد و نامی از آن روی جلدش نیاورده است.
به گزارش پرسپولیس نیوز؛ متن این خبر به این شرح است: «از باشگاه پرسپولیس خبرهایی به گوش می رسد. خبرهایی مبنی بر این که قصد دارند در روزهای اینده هواداران را ذوق زده و فوتبال ایران را حیرت زده کنند. آنها دیروز از مذاکراتی خبر می دادند که تا سرانجام نزدیک شده است و حالا به تعبیری باید کار را تمام شده تلقی کرد. مسوولان باشگاه اصرار دارند که برای در امان ماندن از خرابکاری ها ، هیچ نامی علنی نشود. ذهن ما به سمت گزینه هایی مثل حاج صفی و سیدجلال حسینی رفت. چون نفراتی مثل طهماسبی و مسلمان را نمی توان در قالب حرف هایی که شنیدیم بگنجانیم. مسوولان پرسپولیس می گویند خبرهایی در حد بمب نقل و انتقالات در راه است و ثانیه شمارها به کار افتاده است. آنها از بازیکنان برای جناح چپ و خط هافبک سخن می گویند و می خواهند برای این که کار انجام شود اصول رازداری حفظ شود. البته در این میان یکی از مسوولان باشگاه چنین می گوید. با 2 نفر از گزینه ها به توافق هم رسیده ایم ولی آنها می خواهند ابتدا با خود ایوانکوویچ صحبت کنند و پس از ان کار تمام می شود و هواداران منتظر خبرهای بسیار خوبی باشند.»
در تکمیل خبر پیروزی باید گفت آخرین خبرها حکایت از آن دارد که این باشگاه با سه بازیکن یعنی کریم انصاری فرد، ادینهو و مسعود شجاعی در حال مذاکره است. هیچ بعید نیست بمبی که پرسپولیسی ها از آن حرف می زنند، جذب یکی از این سه بازیکن باشد.

انصاریفرد که دیگه به درد نمیخوره،ادینهو هم پول زیاد میخواد که اینا پول ندارن،درباره شجاعی هم حرف نزنیم بهتره.

پس بمبتون به در عمتون میخوره

===================

تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ترکیه به مصاف تیمی لیگ برتری از این کشور خواهد رفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ۱۰ روزه خود در ترکیه به مصاف تیم گنچربیرلیی یکی از تیم‌های لیگ برتری این کشور خواهد رفت. براساس برنامه‌ریزی که برانکو ایوانکوویچ برای تیمش انجام داده است، سرخپوشان در تاریخ ۲۱ تیرماه راهی ترکیه خواهند شد و در کمپ «پانتالیا هتل» آنکارا اردو خواهند زد.

سرخپوشان براساس هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است در تاریخ‌های ۲۴، ۲۶ و ۲۹ تیرماه به مصاف تیم‌هایی از کشورهای ترکیه، ترکمنستان و آذربایجان بروند. شاخص‌ترین این تیم‌ها، تیم گنچربیرلیی ترکیه است که در رقابت‌های فصل گذشته سوپرلیگ این کشور در رده نهم جدول قرار گرفت. این تیم لیگ برتری که نماینده شهر آنکارا در این رقابت‌ها به حساب می‌آید، قرار است در ورزشگاه اختصاصی خود و با حضور تماشاگرانش برابر پرسپولیس صف‌آرایی کند.

دیدارهای پرسپولیس با نمایندگان کشورهای ترکمنستان و آذربایجان در کمپ «پانتالیا هتل» برگزار خواهد شد و فقط دیدار شاگردان برانکو با تیم گنچربیرلیی در ورزشگاه اختصاصی این تیم و زیر نور برگزار می‌شود که بعد از این مسابقه هم سرخپوشان شام را میهمان باشگاه ریشه‌دار گنچربیرلیی خواهند بود.

کاروان پرسپولیس قرار است در تاریخ ۳۱ تیرماه به تهران برگردد تا خود را برای شروع لیگ پانزدهم آماده کند.

===============================

رضا خالقی‌فر و فرشاد احمدزاده با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با تیم پرسپولیس به مدت دو سال به ثبت رساندند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، فرشاد احمدزاده که دو فصل قبل به دلیل سربازی به تیم تراکتورسازی رفته بود مجددا به پرسپولیس بازگشته است و قرارداد خود را با این تیم به مدت دو سال در هیات فوتبال به ثبت رساند.

رضا خالقی‌فر نیز که در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم از راه‌آهن به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد قرارداد خود را با این تیم به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

mojtabaivi
07-07-2015, 16:30
این مصاحبه ی جعفر کاشانی رو از دست ندید

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، جعفر کاشانی درباره جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس گفت: جلسه خوبی بود و در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم و از جمله مسائلی که مدنظر باشگاه است. همه چیز به خوبی پیش می‌رود و امیدوارم پرسپولیس یک روز به معنای واقعی باشگاه شده و دارای تشکیلات اداری شود. امروز می‌بینیم که هواداران جلوی در باشگاه می‌آیند اما امیدوارم یک روزی برسد که با تاسیس باشگاه پرسپولیس، آن‌ها بتوانند به یک سالن مجهز بیایند و راحت حرفهایشان را بزنند.

وی ادامه داد: خدا پدر دادکان را بیامرزد که این ساختمان را گرفت که حداقل کارهای باشگاه را اینجا انجام دهیم.

کاشانی در مورد اینکه نظرش در مورد رای فیفا علیه پرسپولیس چیست گفت: از من در مورد مسائل اداری بپرسید و مسائل فنی را از عبدی سوال کنید من از این مسائل اطلاعی ندارم چون اصولا 7 ماه پیش در پرسپولیس حضور نداشتم.

وی در باره اینکه او دلسوز پرسپولیس است و باید پاسخگو باشد گفت: من دلسوز نیستم بلکه موسس باشگاه هستم و این باشگاه از روزی که تشکیل شده من بوده و خون دلهای زیادی هم خورده‌ام.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد اینکه هنوز پرونده‌های بازیکنان خارجی علیه این تیم باز است یادآور شد: اینجا دادگاه نیست که من پاسخگو باشم ضمن اینکه من آن زمان نبودم.

وی در پایان گفت: هواداران میلیونی از گذشته با ما بوده اند اما خواهش می‌کنم این مسائل را از سخنگوی پرسپولیس بپرسید.

teraktor2003
07-07-2015, 21:47
مثل اینکه اذری بهش قول 1000 تومن بیشتر داده...
مسلمان: پرسپولیسی شدنم منتفی شد

در حالی که مسلمان برای حضور در پرسپولیس به دنبال دریافت رضایتنامه از ذوبی ها بود، شرایطی که آذری پیش پای او گذاشت مانع از این اتفاق شد.
[مسلمان: پرسپولیسی شدنم منتفی شد]

محسن مسلمان با تایید این خبر به "ورزش سه" گفت: جلسه خوبی برگزار شد و از همه نظر با مسوولان پرسپولیس به توافق رسیدیم. قرار شد برای دریافت رضایتنامه ام با ذوبی ها جلسه ای برگزار کنم اما شرایطی پیش روی من قرار دادند که مانع از این اتفاق شد.

وی در پایان گفت: دوست داشتم در این فصل در خدمت پرسپولیس باشم اما همانطور که گفتم با شرایطی که آقای آذری اعلام کردند این اتفاق ممکن نیست و باید به ذوب برگردم و به زودی در تمرینات این تیم شرکت خواهم کرد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 22:45
مثل اینکه اذری بهش قول 1000 تومن بیشتر داده...
مسلمان: پرسپولیسی شدنم منتفی شد

در حالی که مسلمان برای حضور در پرسپولیس به دنبال دریافت رضایتنامه از ذوبی ها بود، شرایطی که آذری پیش پای او گذاشت مانع از این اتفاق شد.
[مسلمان: پرسپولیسی شدنم منتفی شد]

محسن مسلمان با تایید این خبر به "ورزش سه" گفت: جلسه خوبی برگزار شد و از همه نظر با مسوولان پرسپولیس به توافق رسیدیم. قرار شد برای دریافت رضایتنامه ام با ذوبی ها جلسه ای برگزار کنم اما شرایطی پیش روی من قرار دادند که مانع از این اتفاق شد.

وی در پایان گفت: دوست داشتم در این فصل در خدمت پرسپولیس باشم اما همانطور که گفتم با شرایطی که آقای آذری اعلام کردند این اتفاق ممکن نیست و باید به ذوب برگردم و به زودی در تمرینات این تیم شرکت خواهم کرد.

حتما :n02:

دیگه همه میدونن و میگن که اینا بنده پول هستن

شاید به خاطر اندک پول بیشتر رفت ذوب آهن

،کسی که پرسپولیس رو فروخت و میخواست بره استقلال همون بهتر که نیومد.

امسال میشه مثل پارسال.وضعیت دفاع چپ که هنو مشخص نیست،مهاجم عالی هم نداریم،هافبک بازیساز هم نداریم!

=================

نیلسون رفت تراکتور

=================

سید جلال هم رفت نفت

================

راستی شنیدید طاهری گفته هفته بعد میخوایم بمب بترکونیم؟؟
معلوم شده چی گفته بنده خدا

قرار شده هفته بعد خودش رو جلو درفشی فر منفجر کنه :n02:

teraktor2003
07-07-2015, 22:48
حتما :n02:

دیگه همه میدونن و میگن که اینا بنده پول هستن

شاید به خاطر اندک پول بیشتر رفت ذوب آهن

،کسی که پرسپولیس رو فروخت و میخواست بره استقلال همون بهتر که نیومد.

امسال میشه مثل پارسال.وضعیت دفاع چپ که هنو مشخص نیست،مهاجم عالی هم نداریم،هافبک بازیساز هم نداریم!

=================

نیلسون رفت تراکتور

=================

سید جلال هم رفت نفت

================

راستی شنیدید طاهری گفته هفته بعد میخوایم بمب بترکونیم؟؟
معلوم شده چی گفته بنده خدا

قرار شده هفته بعد خودش رو جلو درفشی فر منفجر کنه :n02:
دمت گرم با این جمله اخرت کلی خندیدم :دی شایدم خانومش می خواد بترکونتش
:n19:

teraktor2003
07-07-2015, 22:55
البته یه چیزی رو اضافه کنم سایت ورزش 3 سال هاست که با پرسپولیس مشکل داره و کلا هر چرت و پرتی دلش می خواد در مورد پرسپولیس می نویسه...به پاسخ ادمین ارتش سرخ در لینک زیر نگا کنین و خودتون قضاوت کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مسلمان-امروز-با-پرسپولیس-به-توافق-نرسیدیم-ذوب-آهن/

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-07-2015, 22:57
دمت گرم با این جمله اخرت کلی خندیدم :دی شایدم خانومش می خواد بترکونتش
:n19:

خواهش میکنم.:n02:

حتما،ولی یه چند کیلو میوه که ارزش این چیزا رو نداره !!:n09:

------------

تمرین نوبت تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی برگزار شد که همه بازیکنان این تیم در این تمرین حضور داشتند و تنها همانند روزهای گذشته خبری از کریم باقری در این تمرین نبود البته مصطفی قنبرپور و برانکو ایوانکوویچ هم در تمرین امروز شرکت نداشتند.

در این تمرین که به صورت سنگین برگزار شد بازیکنان پرسپولیس زمان زیادی از تمرین را به کارهای بدنسازی پرداختند و در دقایق پایانی به کار با توپ و انجام بازی فوتبال روی آوردند.

احمد نوراللهی در تمرین امروز دقایقی هم زیر نظر پزشکان تیم تمرین کرد.

از آنجایی که تمرین فردای پرسپولیس تعطیل است بازیکنان پرسپولیس به همین دلیل امروز با فشار زیادی تمرین کردند.

همچنین امروز تولد میلاد کمندانی و رضا نورمحمدی دو بازیکن تیم پرسپولیس بود که به دلیل تقارن این دو تولد با شب‌های احیا قرار شد تولد این دو بازیکن در فرصت دیگری برگزار شد.

گفتنی است تمرین تیم پرسپولیس فردا تعطیل است و بازیکنان این تیم روز پنج‌شنبه در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر خواهند شد.

فکر کنم اشتباه نوشته،امروز تولد محسن بنگره:n36:

=================

البته یه چیزی رو اضافه کنم سایت ورزش 3 سال هاست که با پرسپولیس مشکل داره و کلا هر چرت و پرتی دلش می خواد در مورد پرسپولیس می نویسه...به پاسخ ادمین ارتش سرخ در لینک زیر نگا کنین و خودتون قضاوت کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مسلمان-امروز-با-پرسپولیس-به-توافق-نرسیدیم-ذوب-آهن/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درسته،سایت 90 هم همین رو گفته.

کلا کسایی که تو سایت ورزش سه هستن همه استقلالی هستن،منم چند روز پیش گفته بودم تیتر های ورزش سه رو مخه

بیشتر خبر هایی که در مورد استقلال و پرسپولیس میذاره مقایسه استقلال و پرسپولیس و رسیدن استقلال به آمار های پرسپولیس هست.

به قول clau طرفداری اینها اظهر من الشمسِ

amirjamshid
07-07-2015, 23:38
به نظرم کریم دیگه شورش رو در اورده و تو این موقعیت حساس هم انرژی باشگاه رو داره میگیره هم پولشو!
بعد دوستانی که گفتن دو تیم استقلال و پرسپولیس رو میخان تضعیف کنن! بابا استقلال هر کی رو خواست گرفت ، شما به نفر و بگو خواست و نتونست! البته غیر اندو که میخاست بره قطر!
دروازه بان ، دفاع چپ (حتی اگه یکی رو بگیریم در صورت مصدومیت و محرومیت هیچ جایگزینی نداره!) مهاجم و یه هافبک طراح میخایم! تا تیممون تازه تیم بشه ، همه ی ما پارسال میگفتیم تیم بد بسته شده ولی انصافا لیست اولیه پارسال ( قبل از مصدومیت نوروزی ، سربازی پولادی و ماهینی و مشکلات صادقیان) خیلی بهتر از لیست امسالمون بود! خدا به دادمون برسه ،من که ازشون نمیگزرم!

Sh-Meteor
08-07-2015, 00:19
بیاین یه لطفی به خودتون کنین و اخبار سایت ورزش سه رو دنبال نکنین.

بنده هیچ دشمنی با این سایت ندارم اما بار ها و بار ها دیدم اخباری تولید کرده که هیچ وجه اشتراکی با واقعیت نداره.

اولین سایتی که خبر زد: (عالیشاه: احتمال حضورم در پرسپولیس 1% است) همین سایت بود.

اون روز هایی که طارمی هنوز تمدید نکرده بود، که دیگه اخبارش خوندنی بود که چه چیزایی میسازه.

به شخصه نزدیک به 9 ماهه (از شهریور پارسال) هیچ خبری رو از این سایت روش کلیک نکردم که باز کنم ببینم چی نوشته.

پیشنهاد می کنم اخبار تیم محبوب مون رو از سایت های معتبر تر مثل فارس، تسنیم، خبر آنلاین و حتی سایت تازه تاسیس کاپ دنبال کنید.

البته وبسایت های خبری اختصاصی پرسپولیس (ارتش سرخ، پرسپولیس نیوز و ... ) هم چیزی از این سایت ها و خبر گزاری های معتبر کم ندارن و اطلاعات خوبی منتشر می کنن.

یا حق! :n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 00:24
بیاین یه لطفی به خودتون کنین و اخبار سایت ورزش سه رو دنبال نکنین.

بنده هیچ دشمنی با این سایت ندارم اما بار ها و بار ها دیدم اخباری تولید کرده که هیچ وجه اشتراکی با واقعیت نداره.

اولین سایتی که خبر زد: (عالیشاه: احتمال حضورم در پرسپولیس 1% است) همین سایت بود.

اون روز هایی که طارمی هنوز تمدید نکرده بود، که دیگه اخبارش خوندنی بود که چه چیزایی میسازه.

به شخصه نزدیک به 9 ماهه (از شهریور پارسال) هیچ خبری رو از این سایت روش کلیک نکردم که باز کنم ببینم چی نوشته.

پیشنهاد می کنم اخبار تیم محبوب مون رو از سایت های معتبر تر مثل فارس، تسنیم، خبر آنلاین و حتی سایت تازه تاسیس کاپ دنبال کنید.

البته وبسایت های خبری اختصاصی پرسپولیس (ارتش سرخ، پرسپولیس نیوز و ... ) هم چیزی از این سایت ها و خبر گزاری های معتبر کم ندارن و اطلاعات خوبی منتشر می کنن.

یا حق! :n16:

درسته،نگیم همه ولی بیشتر خبر هاش طوری هست که میخواد هواداران پرسپولیس رو کلا نا امید کنه.

من بیشتر خبر ها رو از پرسپولیس نیوز،سایت 90 و ورزش 11دنبال میکنم

teraktor2003
08-07-2015, 14:11
جالبه این خبر کلا تو سایت ورزش3 درج نشد,جایی که بیشتر سایت ها کپی پیست اش کردن!!! دیگه کاملا مشخصه هدف این سایت چیه...رفت تو تحریم...

نقل و انتقالات مشکوک فوتبال ایران سابقه تاریخی دارد/ این بار فرهاد مجیدی!
پس از این ماجرا بود که بحث پرونده انتقال خلعتبری به پرسپولیس به راه افتاد و فصل مشترک همه این پرونده ها سندسازی و نقص در مدارک فسخ قرارداد بازیکنان و یا وجود مشکل در فهرست تیم ها بوده و یک سر همه آنها هم به سازمان لیگ وصل بوده است.

جالب است بدانید انتقال دو فصل پیش فرهاد مجیدی به استقلال هم به دلیل پر بودن لیست این تیم سوال برانگیز بوده و حسابی جنجال به پا کرده. انتقال جنجالی که هیچ کدام از مسئولان استقلال در مصاحبه هایشان زیر بار شائبه های آن نرفتند. این گزارش جالب را که «عصر ایران» در دی ماه سال ۹۱ منتشر کرده بخوانید:

قرارداد مجیدی غیر قانونی است: انگار قرار نیست در فوتبال ایران به قانون اجرا شود. انگار قرار است همیشه با ریش گروه گذاشتن و ... به راحتی بتوانیم مصلحت افراد و تیم ها را در اولویت اول بدانیم و قانون را در اولویت های بعدی، انگار قرار نیست که فاکتورهای حرفه ای را به عنوان اصلی برای خود در نظر بگیریم، انگار قرار است که با وجود یدک کشیدن عنوان حرفه ای، همچنان در مسیر آماتوری حرکت کنیم و همه "انگار"های دیگر که اجازه نمی دهعد تا فوتبال ایران به رشد و تعالی برسد.

آخرین نمونه از این قانون گذاری دیشب مشاهده شد، جایی که برای استقلالی شدن به راحتی قانون نقل و انتقالات نادیده گرفته شد. این بازیکن در شرایطی دیشب استقلالی شد که لیست این تیم هیچ جای خالی نداشت. در گزارشی که در زیر و به نقل از رسانه های معتبر می آید، مشاهده می شود که چطور یک بازیکن بدون در نظر گرفتن قوانین نقل و انتقالات، به مهمترین خبر نقل و انتقالات نیم فصل تبدیل می شود.

فرهاد مجیدی برای ثبت قرارداد در هیئت فوتبال مشکل داشت زیر لیست ۲۱ نفره آبی ها جای خالی نداشت و همین امر باعث اتفاق عجیبی گردید که با توجه به آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون کاملا" غیر قانونی است.تخلف سازمان لیگ و هیئت فوتبال تهران را با هم از منظر قانون بررسی می کنیم:

غلامرضا بهروان رییس سازمان لیگ در این باره می گوید «قرار بود مسئولان باشگاه استقلال مجیدی را در فهرست نفرات خود جانشین "لیام ردی" کنند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد، به همین دلیل کارت بازی فرهاد مجیدی صادر نخواهد شد.تا زمانیکه باشگاه استقلال ۸۴ هزار دلار "لیام ردی" را پرداخت نکند و او بصورت توافقی از استقلال جدا نشود، مسئولان این باشگاه نمی توانند بازیکن دیگری را جانشین این دروازه بان استرالیایی در لیست نفرات تیم خود کنند.

صحبتهای مسئولان استقلال مبنی بر خروج نام "رودریگو توزی" از فهرست نفرات تیم خود و قرار گرفتن نام فرهاد مجیدی به جای این بازیکن در این لیست صحت ندارد زیرا توزی برای مشخص شدن وضعیتش، از استقلال به فیفا شکایت کرده است.تا زمانیکه مطالبات "لیام ردی" پرداخت نشده و این دروازه بان استرالیایی رضایت ندهد، استقلالی ها نمی توانند بازیکن دیگری را به فهرست نفرات خود اضافه کنند، به همین دلیل کارت بازی فرهاد مجیدی صادر نمی شود.»

عابدینی دبیر هیئت فوتبال در همین رابطه به ایسنا گفت: «با توجه به اینکه فسخ نامه قرارداد رودریگو توزی را از طریق فکس دریافت کردیم، قرارداد فرهاد مجیدی به صورت قطعی در هیات فوتبال به ثبت رسید.»

ایسنا در خبری جداگانه نوشت:«امیر عرب، معاون باشگاه استقلال که به همراه فرهاد مجیدی در هیات فوتبال حاضر شده به مسئولان این هیات اعلام کرد که ما برای ثبت قرارداد مجیدی نام ردی را از فهرست استقلال خارج کرده ایم. با این حال مسئولان هیات فوتبال استان تهران تاکید داشتند که پیش از مجیدی بازیکن دیگری به جای ردی در فهرست استقلالی ها قرار گرفته است.

پس از این بود که مسئولان هیات فوتبال با بهروان رییس سازمان لیگ تماس برقرار کردند و بهروان هم پس از صحبتی که با نبی داشت، اعلام کرد مجیدی می تواند به صورت مشروط قرارداد خود را با استقلال ثبت کند اما صدور کارت بازی این بازیکن بر عهده سازمان لیگ خواهد بود.»

تا همین جای مطلب پر از ابهام و تناقض آشکار است.دبیر هیئت فوتبال تهران از دریافت فسخ قرارداد توزی گفته و بهروان اعلام کرده که توزی قراردادش را فسخ نکرده است.معاون باشگاه استقلال هم خروج نام ردی را مورد تاکید قرارداده که به گفته بهروان این هم صورت نگرفته است.هیئت فوتبال تهران هم به معاون آبی ها گفته که قرارداد لیام ردی فسخ شده اما به جای او بازیکن دیگری را ثبت کرده اید.

پس اینکه بهروان می گوید قرار است نام ردی از لیست خارج شود چگونه است؟مگر می توان نام یک نفر را دوبار خارج کرد؟منهای این همه تضاد و ناآگاهی مسئولان از اوضاع، بحث اصلی ما بر سر صدور کارت بازی فرهاد نیست بلکه قانون می گوید ثبت قرارداد مجیدی غیرقانونی است.جالب اینکه خود بهروان هم گفته تا مادامی که با لیام ردی فسخ نکنند نمی توانند فرد دیگری را جایگزین وی کنند اما حالا بدون فسخ قرارداد با این دروازه بان، قرارداد فرهاد ثبت شده است. فسخ با ردی و جایگزینی فرهاد هم آنگونه که در ادامه می آید باید در زمان مقرر نقل و انتقالات صورت می گرفت و اکنون این کار شدنی نیست.

حال نگاهی به مقررات می اندازیم:

الف:در ماده ۱-۸-۱-۴آیین نامه نقل و انتقالات فصل ۹۱-۹۲آمده است:در زمان نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاههای حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول می توانند تا سقف ۷ نفر بدون قید و شرط سهمیه لیگ برتری، نسبت به جذب بازیکن «تا سقف حداکثر بازیکنان تعیین شده از سوی سازمان لیگ»، بازیکن اعم از بازیکنان آزاد، انتقال قطعی سه جانبه،قرضی، مبادله ای، سرباز، مصدوم و خارجی واجد الشرایط در چهار چوب مقررات و آیین نامه های جاری اقدام نمایند.

ب:در ماده ۲-۸-۱-۴همان آیین نامه آمده:در طول «نیم فصل اول» اگر چنانچه بازیکن و باشگاه قطع همکاری نمایند(فسخ قرارداد یا دریافت رضایت نامه) بازیکن آزاد شناخته شده و در «زمان مجاز نقل و انتقالات نیم فصل» با رعایت سایر مقررات می تواند جذب باشگاه مورد علاقه شود و متقابلا" باشگاه هم می تواند بازیکن مورد نظر خود را با رعایت سایر مقررات جایگزین نماید.

ج:ماده ۵-۳همان آیین نامه می گوید: مهلت نقل و انتقالات در یک فصل( که توسط فدراسیون مشخص و به اطلاع فیفا رسیده است) از یک روز بعد از خاتمه فصل فوتبال تا یک هفته قبل از شروع مسابقات فصل جدید بوده و پس از آن در «زمان بین دو نیم فصل» که هیئت رییسه ، حداکثر مدت تعیین شده برای نقل و انتقال، تبادل بازیکن، جایگزینی بازیکنان با علت منصفانه ورزشی و تکمیل لیست اسامی و استخدام بازیکن از طریق انتقال موقت و یا حذف و اضافه بازیکنان سرباز خود را اعلام می دارد. در این زمان باشگاههای عضو لیگ می توانند با رعایت دقیق مفاد آیین نامه نقل و انتقالات، حداکثر با هفت بازیکن جدید که حائز شرایط باشند قرارداد منعقد و ثبت نام نمایند، «مشروط بر آن که سقف تعداد بازیکنان رعایت شود.»

د:ماده ۴-۳می گوید:هرباشگاه در طول فصل می تواند حداکثر ۲ بازیکن آزاد و حائز شرایط که در زمان نقل و انتقالات نتوانسته اند قرارداد منعقد نمایند، طبق ماده ۶ از قوانین نقل و انتقالات بازیکنان حرفه ای فیفا قرارداد منعقد نماید.

حال به تفسیر این مواد قانونی می پردازیم:

۱-همانگونه که مشهود است در بند«الف» و «ج» بالا قانونگذار تاکید دارد که تا «سقف تعیین شده» می توان بازیکن جذب کرد. سقف تعیین شده برای بزرگسالان ، ۲۱نفر در لیست هر تیم است. استقلال هر ۲۱ ردیف لیست خود را تکمیل شده داشت، پس جذب فرهاد مجیدی فراتر از سقف تعیین شده بود و کاملا" مغایر با قانون است.

۲-لیام ردی تا امروز که فصل نقل و انتقالات نیم فصل به پایان رسیده ، قرارداش را با استقلال فسخ نکرده است.بند«ب» صراحت دارد که اگر بازیکن در «نیم فصل اول» قراردادش را فسخ نماید بلافاصله نمی تواند در همان لیگ به تیم دیگری برود و باشگاه هم نمی تواند به جای او بازیکن جذب نماید و باید تا زمان مقرر برای نقل و انتقالات نیم فصل صبر کند. به عبارت دیگر جای خالی در لیست با فسخ قرارداد این بازیکن، در نیم فصل ایجاد می شود. کما اینکه با خروج نام فریدون زندی در طول بازی ها استقلال نمی توانست بلافاصله بازیکنی را جایگزین نمید.

به عبارت ساده تر می توان در طول بازی ها قرارداد بازیکن را فسخ کرد اما این امر مجوزی برای آن نیست که بتوانی به جای او بازیکن جذب کنی.پس از امروز حتی اگر لیام ردی قراردادش را فسخ هم نماید، تا پایان فصل نمی توان به جای او بازیکنی استخدام کرد. ضمنا"قانونگذار فسخ قرارداد با اینگونه بازیکنان را تنها در«نیم فصل اول» مجاز دانسته است و جوازی برای نیم فصل دوم وجود ندارد. مفهوم عام آن این است که تو می توانی در طول نیم فصل اول قرارداد بازیکن خود را فسخ کنی، و چون اجازه داری در زمان نیم فصل هم نقل و انتقال داشته باشی، در ان زمان به ترمیم لیست نفرات خود بپردازی. ممکن است تیمی به هردلیلی نفرات جذب شده در ابتدای فصل را فاقد کارآیی بداند و حضور چنین بازیکنانی برایش ضررمالی داشته باشد، پس اجازه دارد قراردادش را توافقی فسخ کند اما نمی تواند به جایش بازیکن بگیرد. نیم فصل فرصتی است تا اشتباهات و کمبودها را جبران کنی اما دیگر بعد از ان نمی توان بازهم دنبال فسخ و جایگزینی رفت زیرا تو دو بار فرصت داشته ای لیست خود را تکمیل و تصحیح نمایی(ابتدای فصل و نیم فصل)

۳-شاید استقلالی ها بخواهند ازبند«د» بالا بهره برده و بگویند اصلا" ثبت قرارداد مجیدی را نادیده بگیرید. ما ابتدا لیام ردی را از لیست خارج می کنیم و بعد فرهاد را در قالب بازیکن آزاد ، خارج از فصل و انتقالات ،به لیست خود اضافه می نماییم. این هم منوط به داشتن جای خالی در لیست ۲۱ نفره است که با جمیع موارد مشروحه فوق، لیست آبی ها فاقد این شرایط است.برای جذب بازیکن آزاد باید فهرست تیم جای خالی داشته باشد.همانگونه که در بند۲گفته شد خروج نام لیام ردی در این برهه که دوران نقل و انتقالات تمام شده، سودی برای آبی ها ندارد و نمی توان بازیکنی مازاد بر تعداد ۲۱نفر هم استخدام نمود.

۴-شاید استقلالی ها بخواهند با مراجعه به کمیته انضباطی فدراسیون، و طرح دعوی علیه توزی، حکم فسخ قرارداد او را دریافت نمایند. این امر شدنی است اما باید قبل از نقل و انتقالات نیم فصل انجام می شد وگرنه مانند همان داستان لیام ردی است که اگر اکنون هم نامش از لیست خارج شود، نمی توان به جای او کسی را جذب کرد.

نتیجه گیری:

فارغ از ابهامات و تناقض هایی که در اظهارات افراد وجود دارد، باید خیلی ساده گفت استقلال در لیست خود جای خالی ندارد اما با فرهاد قرارداد بسته است!این یعنی تخلف آشکار از سوی مسئولان مربوطه. بهروان اعلام کرده ما قرارداد مجیدی را مشروط ثبت کرده ایم!کجای قانون به شما اجازه داده شده که قراردادی را مشروط ثبت کنید؟هیچ جای قانون هم نیامده که شما می توانی بازیکن«زاپاس» داشته باشی و هرگاه هوس کردی نام یکی را از فهرست خارج نمایی و دیگری را جانشین او کنی. هرآنچه دراین باره گفته می شود باید مبتنی بر اصول و مقررات و آیین نامه نقل و انتقالات باشد. کسی حق تفسیر شخصی از قانون را ندارد و بهروان مجری قانون است،نه قانونگذار.

قانون می گوید اول جای خالی داشته باش، بعد بازیکن جذب کن. حالا اول بازیکن جدب کرده اند بعد قرار است برایش جای خالی بیابند.ما انگار عادت داریم «چاه نکنده، منار بدزدیم». در این باره و همه ابهامات قانونی موجود اگر مسئولان توضیح مستندی دارند بسم اله.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 14:54
جالبه این خبر کلا تو سایت ورزش3 درج نشد,جایی که بیشتر سایت ها کپی پیست اش کردن!!! دیگه کاملا مشخصه هدف این سایت چیه...رفت تو تحریم...

نقل و انتقالات مشکوک فوتبال ایران سابقه تاریخی دارد/ این بار فرهاد مجیدی!
پس از این ماجرا بود که بحث پرونده انتقال خلعتبری به پرسپولیس به راه افتاد و فصل مشترک همه این پرونده ها سندسازی و نقص در مدارک فسخ قرارداد بازیکنان و یا وجود مشکل در فهرست تیم ها بوده و یک سر همه آنها هم به سازمان لیگ وصل بوده است.
.
.
.

آره دیگه این ورزش سه رو باید تحریم کرد،دیگه موضعشون کاملا مشخصه با هواداران.

دقت کردید این چند روز چقدر با اسم ها بازی گردن ؟؟

حاج صفی،گردانی،انصاریفرد،شجاع ی،عزت اللهی ( طرف مگه کم داره اتلتیکو مادرید رو ول کنه بیاد ایران ؟) و ....

اینا تنها هدفشون ساکت کردن هوادرانه،قضیه بمبشونم که توضیح دادم چه اتفاقی میوفته !:n09:

خواننده محترم میفرماید :

وای دل چه خونه . از کار این زمونه
حسرت کشیدن سخته . خدا میدونه
وای وای خدایا . دلزده از خوشیها
هرگز باور نداشتیم . دنیا اینجور بمونه

....
..
.

وقعا تیمی که بیش از 20 میلیون هوادار داره حسرت قهرمانی مونده رو دلش ! حسرت کشیدن سخته خدا خودش میدونه
امیدوارم این تبعیض ها و بی قانونی ها و تیم هایی که با نامردی دارن مقام کسب میکنن از بین برن

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 15:13
هافبک دفاعی ملی‌پوش فو‌تبا‌ل ایران می‌گوید از دو هفته‌ قبل از باشگاه پر‌سپولیس با او تماس گرفته و عنوان کردند که برانکو خواهان جذب اوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، سعید عزت اللهی با اشاره به این که از حدود دو هفته‌ قبل از طرف باشگاه پر‌سپولیس با او تماس گرفته‌اند و درخواست برگزاری جلسه‌ حضوری برای مذاکره داشته‌اند، اظها‌ر کرد: برانکو از باشگاه خواسته است که من را جذب کنند بنا‌بر‌این از من خواستند تا با آنها وارد مذاکره حضوری شوم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: من هم اکنون در انزلی به سر می‌برم و تا اوایل هفته‌ آینده تکلیف پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص می‌شود.

این بازیکن فصل گذشته اتلتیکومادرید درباره پیشنهادهای خارجی‌اش و به ویژه‌ پیشنهاد ارائه شده از باشگاه ختافه به او، بیا‌ن‌ کرد: مذاکرات با باشگاه ختافه انجام شده و قرار است که آنها یکسری امکانات را در اختیار من قرار دهند. در حال بررسی شرایط باشگاه ختافه هستم و در صورت فراهم شدن مسائل در نظر گرفته شده تا اوایل هفته‌ آینده تکلیفم را با این تیم و سایر پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص خواهم کرد.

عزت اللهی ا‌دا‌مه‌ داد: چند پیشنهاد جدی از تیم‌های باشگاهی روسیه و ترکیه نیز ارائه شده است که همانند پیشنهاد ختافه جدی هستند. به‌ هر‌ حال تا اوایل هفته‌ آینده تکلیف مذاکره‌ام با باشگاه‌های خارجی مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که اگر با تیم‌های باشگاهی اروپایی به توافق نرسی، پای میز مذاکره با باشگاه پر‌سپولیس خواهی نشست، نیز خاطر‌ نشان کرد: من تا اوایل هفته‌ آینده در انزلی هستم و پس از آن تکلیف پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص خواهد شد. در صورتی که با آنها به توافق نرسم با پر‌سپولیس وارد مذاکره می‌شوم.

teraktor2003
08-07-2015, 15:25
هافبک دفاعی ملی‌پوش فو‌تبا‌ل ایران می‌گوید از دو هفته‌ قبل از باشگاه پر‌سپولیس با او تماس گرفته و عنوان کردند که برانکو خواهان جذب اوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، سعید عزت اللهی با اشاره به این که از حدود دو هفته‌ قبل از طرف باشگاه پر‌سپولیس با او تماس گرفته‌اند و درخواست برگزاری جلسه‌ حضوری برای مذاکره داشته‌اند، اظها‌ر کرد: برانکو از باشگاه خواسته است که من را جذب کنند بنا‌بر‌این از من خواستند تا با آنها وارد مذاکره حضوری شوم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: من هم اکنون در انزلی به سر می‌برم و تا اوایل هفته‌ آینده تکلیف پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص می‌شود.

این بازیکن فصل گذشته اتلتیکومادرید درباره پیشنهادهای خارجی‌اش و به ویژه‌ پیشنهاد ارائه شده از باشگاه ختافه به او، بیا‌ن‌ کرد: مذاکرات با باشگاه ختافه انجام شده و قرار است که آنها یکسری امکانات را در اختیار من قرار دهند. در حال بررسی شرایط باشگاه ختافه هستم و در صورت فراهم شدن مسائل در نظر گرفته شده تا اوایل هفته‌ آینده تکلیفم را با این تیم و سایر پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص خواهم کرد.

عزت اللهی ا‌دا‌مه‌ داد: چند پیشنهاد جدی از تیم‌های باشگاهی روسیه و ترکیه نیز ارائه شده است که همانند پیشنهاد ختافه جدی هستند. به‌ هر‌ حال تا اوایل هفته‌ آینده تکلیف مذاکره‌ام با باشگاه‌های خارجی مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که اگر با تیم‌های باشگاهی اروپایی به توافق نرسی، پای میز مذاکره با باشگاه پر‌سپولیس خواهی نشست، نیز خاطر‌ نشان کرد: من تا اوایل هفته‌ آینده در انزلی هستم و پس از آن تکلیف پیشنهادهای خارجی‌ام مشخص خواهد شد. در صورتی که با آنها به توافق نرسم با پر‌سپولیس وارد مذاکره می‌شوم.

کلا همه از پرسپولیس پیشنهاد دارن :دی اصلا هم فکر نکنین پرسپولیس 3 تا هافبک دفاعی تراز اول داره دیگه هافبک دفاعی به چه دردش می خوره!!! تازه بگذریم از اینکه اومانیا هم می تونه این پست بازی کنه می شن 4 تا!!!!
یه نکته بگم...اگه دفاع چپ اینا بتونن جذب کنن من به این تیم امیدوارم...دلیلش هم اینه که کلا گل زدن تو فوتبال ایران کاملا شانسی و بی برنامه س! اخر برنامه اینه که رو ضربات ایسگاهی کار کنن...در واقع 2 پرسپولیس رو تو 2 سال دیدیم پرسپولیسی که تو فاز دفاعی عالی بود و فاز حجومی تعطیل که 2 سال پیش نایب قهرمان شد,و پرسپولیسی که خط حمله نسبتا خوبی داشت و دفاع تعطیل پارسال که دیدیم دفاع چه بلایی سر ما اورد....واسه همین افکار برانکو رو متناسب با لیگ خودمون می بینم و معلومه دنبال چیه...به هرحال تا این معضل دفاع چپ حل نشه بازم وضع مثه پارسال خواهد بود...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 15:34
کلا همه از پرسپولیس پیشنهاد دارن :دی اصلا هم فکر نکنین پرسپولیس 3 تا هافبک دفاعی تراز اول داره دیگه هافبک دفاعی به چه دردش می خوره!!! تازه بگذریم از اینکه اومانیا هم می تونه این پست بازی کنه می شن 4 تا!!!!
یه نکته بگم...اگه دفاع چپ اینا بتونن جذب کنن من به این تیم امیدوارم...دلیلش هم اینه که کلا گل زدن تو فوتبال ایران کاملا شانسی و بی برنامه س! اخر برنامه اینه که رو ضربات ایسگاهی کار کنن...در واقع 2 پرسپولیس رو تو 2 سال دیدیم پرسپولیسی که تو فاز دفاعی عالی بود و فاز حجومی تعطیل که 2 سال پیش نایب قهرمان شد,و پرسپولیسی که خط حمله نسبتا خوبی داشت و دفاع تعطیل پارسال که دیدیم دفاع چه بلایی سر ما اورد....واسه همین افکار برانکو رو متناسب با لیگ خودمون می بینم و معلومه دنبال چیه...به هرحال تا این معضل دفاع چپ حل نشه بازم وضع مثه پارسال خواهد بود...

4تا دفاع وسط،3 تا هافبک دفاعی که با عزت اللهی میشه 4 تا!!:n02:

همین حرف شماست
کم کم میشیم مثل چلسی و تیم ملی خودمون،اتوبوسی دفاع میکنیم و دل رو ضد حمله ها میبندیم!:n09:

---------

به نظر من کفشگری تو دفاع چپ جواب میده ها !!:n36:

ولی به احتمال زیاد ضرغام برای یه فصل میاد

teraktor2003
08-07-2015, 15:55
:n16:
4تا دفاع وسط،3 تا هافبک دفاعی که با عزت اللهی میشه 4 تا!!:n02:

همین حرف شماست
کم کم میشیم مثل چلسی و تیم ملی خودمون،اتوبوسی دفاع میکنیم و دل رو ضد حمله ها میبندیم!:n09:

---------

به نظر من کفشگری تو دفاع چپ جواب میده ها !!:n36:

ولی به احتمال زیاد ضرغام برای یه فصل میاد

موافقم,کلا از کفشگری خیلی خوشم میاد...تو دفاع چپ هم بازی کرده و شاید کلا برانکو داره همین فکرای مارو می کنه,بریم مربی فوتبال بشیم :دی من زیاد بازی های ضرغام اسمائیلرو ندیدم اما می ترسم دقیقا مثه علی عسگر باشه,تو فاز حجومی خوب تو فاز دفاعی مورد نیاز بلا استفاده,شنیدم خیلی حجومیه...:n13:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 16:26

موافقم,کلا از کفشگری خیلی خوشم میاد...تو دفاع چپ هم بازی کرده و شاید کلا برانکو داره همین فکرای مارو می کنه,بریم مربی فوتبال بشیم :دی من زیاد بازی های ضرغام اسمائیلرو ندیدم اما می ترسم دقیقا مثه علی عسگر باشه,تو فاز حجومی خوب تو فاز دفاعی مورد نیاز بلا استفاده,شنیدم خیلی حجومیه...:n13:

منم مثل شما بازیش تو جام ملت های آسیا رو یادم نمیاد !:n35:

ولی نظرات چند نفر رو که دیدم همینی که شما گفتی رو گفتن،یعنی تو فاز هجومی خوبه ولی تو دفاع به اون خوبی نیست !!:n37:

teraktor2003
08-07-2015, 17:11
:n04:به هاشم بیکزاده پیشنهاد دادن این گاگولا
با این تفاسیر بهتره پرسپولیس با 3 دفاع و در واقع 5 دفاع بازی کنه,3 دفاع میانی و دو تا هفابک دونده که داریم رضاییان و عالیشاه که جفتشون کلاسیک بازی می کنن و خط طولی رو می رن و میان,دقیقا سبک بازی هلند در جام جهانی 2014

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 18:45
هاشم بیگ زاده مدافع همیشه مصدوم و مازاد و 32 ساله استقلالی ها جدیدترین گزینه ای است که پرسپولیسی ها برای خرید در نقل و انتقالات با او وارد مذاکره شده اند.

گزینه ای عجیب که پس از مدت ها مذاکره با بازیکنانی چون میثم مجیدی، حیبیب گردانی، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، ضرغام اسماعیل و... مطرح شده است.

پرسپولیسی ها که چندین روز وعده انفجار یک بمب در نقل و انتقالات را به هوادارنشان داده بودند سرانجام به قول خود عمل کردند اما گویا چاشنی این بمب در باشگاه خودشان کار گذاشته شده و بیشتر شباهت به بمب خنده داشته است.

رسیدن به گزینه همیشه مصدومی که مدت هاست حتی از بالاترین سطح خودش هم دور شده آن هم در شرایطی که مالک باشگاه استیل آذین هزینه های انتقال مدافع تیم ملی عراق به پرسپولیسی ها را تقبل کرده و با مخالفت مسئولان پرسپولیس روبرو شده بیش از پیش عجیب به نظر می رسد.

انتقال بازیکن مازاد استقلال به پرسپولیس که سال های سال سوژه خنده جوک ها و پیامک های پرسپولیسی ها بوده به این تیم بدون شک دور جدید اعتراضات هواداران پرسپولیس در برابر این باشگاه را کلید خواهد زد و این بار میزان خشمی بین آنان ایجاد می کند که با وعده های کوتاه مدت و گفتگوی رو در رو هم از بین نخواهد رفت.

===================

گل محمدی در مورد پیوستن مسلمان به پرسپولیس و صدور رضایتنامه افزود: این مساله بین باشگاه و بازیکن است و من دخالت زیادی ندارم. این توافق باید بین مسلمان و باشگاه ذوب صورت بگیرد. باشگاه ذوب آهن یک پیشنهاد نیز کرده که هنوز مورد توافق قرار نگرفته و آن هم این است که مسلمان یک فصل دیگر با ذوب آهن تمدید کند و آن وقت می تواند بدون هزینه و به طور قرضی به پرسپولیس برود اما در لیست ذوب آهن باشد ما موافقت خودمان را راجع به این قضیه اعلام کرده ایم اما این پیشنهاد مورد موافقت مسلمان قرار نگرفته و همانطور که گفتم رفتن ذوب آهن به توافقات بین دو باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس برمی گردد.

====================

بازیکن فصل گذشته استقلال خبر داد که انتقالش به تیم پرسپولیس منتفی شده است.

هاشم بیک زاده در واکنش به مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس برای انتقال به جمع سرخ‌پوشان در اینستاگرام نوشت: ببخشید اگر ناراحت‌تان کردم، اما صحبت کوتاهی با مدیر برنامه هایم داشتم و این موضوع منتفی شده است. برای شما و تیم محبوب‌تان، پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم.

خودشون از عواقب کار با خبر بودن !!:n09:

stealer
08-07-2015, 21:10
یه عمری استقلالو له خاطر هاشم مسخره میکردیم:دی
خدایی میومد پرسپولیس چطوری تو رو رفیقام نگاه میکردم:n31:
احتمالا انتقال مسعود شجاعی هم قطعی شده باشه
بازیکن بدی نیست ولی خوب تو تیم ملی که خیل رو اعصابه
فکر کنم در حد لیگ ایران باشه ولی خوب بازیکن شاخصی نیست الان

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-07-2015, 22:46

=====================

سامان آقازمانی در یک فضای تقریبا عمومی ادعا کرده است پرویز مظلومی به او پیشنهاد داده تا به استقلال برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ سامان آقازمانی بازیکن سابق پرسپولیس بعد از چند فصل بازی در راه اهن و یک فصل بازی در لیگ ارمنستان ، درحالی که همراه با تیم ملی دانشجویان به کره جنوبی سفر کرده ، می گوید از مربی استقلال پیشنهاد دارد تا به تیم آبی پوش بپیوندد. آقازمانی که هیچ گاه در پرسپولیس هم وزنه ای قابل اتکا نشد و در تیم راه آهن علی دایی هم خیلی درخشان نبود تا ناچار به بازی در لیگ ارمنستان شود ، حالا درحالی در یک گروه تلگرامی از پیشنهاد پرویز مظلومی سخن گفته است که مظلومی به دلیل داشتن بازیکنانی مثل امید ابراهیمی ، روزبه چشمی و محمدرضا خرسندنیا دیگر نیازی به جواد نکونام ، کاپیتان پیشین تیم ملی ندارد . اینکه آیا واقعا مظلومی به این بازیکن پیغام داده یا اگر هم پیعام داده ، چنین بازیکنی را به چه دلیلی می خواهد ، پرسشی است که باید سرمربی استقلال پاسخگویش باشد.

خطر بیگ زاده از بیخ گوش ما گذشت

خدا اینو واسه استقلالی ها به خیر کنه:n08:

manchester fan
09-07-2015, 00:25
بر طبل شادانه بکوب

بهترین عیدی رو پیشاپیش عیدسعیدفطر بهمون دادی آقاهاشم، از صبح لرز این خبر توی چهارستون بدنم افتاده بود

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-07-2015, 13:30
به دلیل در گذشت دایی آقای عبدی و عارضه قلبی آقای چلنگر، آقای طاهری نقل و انتقالات را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد:n02:

مترجم سرمربی پرسپولیس که مدتهاست دچار عارضه قلبی شده از پرسپولیس خداحافظی خواهد کرد.رضا چلنگر که مدتی است با بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران به عنوان مترجم او را همراهی کرده به علت مشکل قلبی که مدتهاست گریبانگیرش شده نه تنها همراه با سرخ پوشان راهی ترکیه نخواهد شد بلکه قصد دارد از پرسپولیس نیز خداحافظی کند.او هفته قبل به پزشک معالجش مراجعه کرد و پزشک او تاکید داشته باید از استرس دور بماند.

چلنگر این موضوع را به برانکو و طاهری منتقل کرده و 3 مترجم نیز به باشگاه معرفی کرده تا با نظر برانکو یکی از این مترجمین جانشین او شوند.

=============

طاهری : تقریبا 99.9% تیم تکمیل شد !:n02:

clau
09-07-2015, 14:37
برانکو: تیم من کامل نیست و هنوز بالانس نشده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.jpg وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه مشکل ما همچنان کامل نشدن تیم است و همین مسئله باعث شده که تیم در حال حاضر بالانس نباشد.
به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که امروز (پنجشنبه) برای پیگیری کارهای مربوط به تیمش در باشگاه پرسپولیس حاضر شده بود، اظهار داشت: ما تمرینات‌مان را دنبال می‌کنیم و از وضعیت بازیکنانی که در تمرین حضور دارند، بسیار، بسیار راضی هستم. آنها به نحو احسن تلاش خود را می‌کنند و تمام خواسته‌های مرا در تمرین برآورده کرده‌اند.
مشکل ما همچنان کامل نشدن تیم است
وی افزود: متأسفانه مشکل ما همچنان کامل نشدن تیم است و همین مسئله باعث شده که تیم در حال حاضر بالانس نباشد. ما در این شرایط تمرینات خود را دنبال می‌کنیم و من فقط از وضعیت بازیکنانی که در تمرین هستند راضی بوده و از آنها بابت تلاش‌شان تشکر می‌کنم.
مگر می شود از داشتن بازیکنی چون رضاییان راضی نباشید؟!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه از بازیکنان جدید تیمش راضی است یا نه، یادآور شد: مگر می‌شود بازیکنی مثل رامین رضاییان با این همه سابقه خوب و در سطح ملی در تیم شما باشد و از او راضی نباشید. رضائیان بسیار با انگیزه تمرین می‌کند تا حدی که وقتی تمرین تمام می‌شود از همه ناراحت‌تر است که چرا تمرین به اتمام رسیده است.
سخت به دنبال بازیکن جانشین برای محمد نوری هستیم
برانکو در پاسخ به این پرسش که تیمش به دنبال از دست دادن محمد نوری چطور می‌خواهد یک هافبک بازیساز جذب کند، تصریح کرد: در حال حاضر سخت به دنبال بازیکن جانشین برای محمد نوری هستیم. هرچند که الان دیر شده است اما باید هرچه سریع‌تر بازیکن مدنظرمان را در پست‌هایی که نیازمند هستیم، جذب کنیم.
امیدوارم که تا روز یکشنبه تیم‌مان کامل شود
وی درباره اردوی تیمش که از روز یکشنبه در ترکیه آغاز خواهد شد، تصریح کرد: خیلی امیدوارم که تا روز یکشنبه تیم‌مان کامل شود و بتوانیم با کلیه نفرات به این اردو برویم. این مسئله خیلی اهمیت دارد. ما فقط در این اردو فرصت داریم که تا در کنار هم بوده و هرچه سریع‌تر بازیکنان با هم هماهنگ شوند.
اگر تیم نتیجه نگیرد، مربی مقصر است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا او در آینده به خاطر دیر بسته شدن تیمش به دنبال بهانه‌گیری نخواهد بود، خاطرنشان کرد: تا حالا شما از من توجیه شنید‌ه‌اید؟! طبیعی است هر وقت که تیم نتیجه نگیرد، همیشه مقصر مربی است و این یک واقعیت است.
برای جذب بازیکن ۲۰ روز است که به باشگاه می‌آیم و می‌روم
برانکو در پاسخ به این پرسش که‌ آیا شما به خاطر دیر بسته شدن تیم به باشگاه اعتراض کرده‌اید یا نه، خاطرنشان کرد: من ۲۰ روز است که به باشگاه می‌آیم و می‌روم و بر این مسئله تأکید می‌کنم اما جذب بازیکن کار ساده‌ای نیست. یک بازیکن برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس می‌آید و در خصوص او تبلیغات زیادی می‌شود، همین بازیکن به یک باره فردای آن روز سر از تیم دیگری در می‌آورد. متاسفانه این اتفاق بارها در فصل نقل‌وانتقالات رخ داد.
در جناح چپ به دنبال بازیکن مدنظرمان هستیم
وی در خصوص اینکه ضعف تیمش در جناح چپ را به چه شکل برطرف خواهد کرد، عنوان کرد: ما در این پست به دنبال بازیکن مدنظرمان هستیم. من هرگز از بازیکنی اسم نمی‌آورم و این کار را نکرده و نخواهم کرد.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مذاکره باشگاه پرسپولیس با رضا قوچان‌نژاد و مسعود شجاعی نیز افزود: همانطور که گفتم من در مورد بازیکن خاصی اسم نمی‌برم. هر وقت با بازیکنی قرارداد امضا کردیم در مورد او صحبت خواهم کرد.
احتمال غیبت چلنگر در اردوی ترکیه
برانکو درباره اینکه گفته می‌شود شاید رضا چلنگر به خاطر کسالتی که دچار آن شده نتواند در اردوی ترکیه پرسپولیس را همراهی کند، گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. در روزهای آینده این مسئله مشخص خواهد شد.
هرگز حضور خبرنگاران در کنار تیمم را منع نمی‌کنم
وی در پاسخ به این پرسش که آیا او با حضور خبرنگاران در اردوی پرسپولیس در ترکیه مخالفت کرده است، تأکید کرد: من هرگز حضور خبرنگاران در کنار تیمم را منع نمی‌کنم و در مورد آنها با باشگاه‌ هم صحبتی نکرده‌ام.
با حضور تیم‌های ایرانی در کمپ تیمم مخالفم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه با حضور تیم‌های ایرانی در محل اردوی تیمش در ترکیه مخالف است، ادامه داد: مسئله حضور تیم ایرانی در کمپ تیم ما در ترکیه جدا از حضور خبرنگاران در اردوی تیم است. من با این مسئله مخالف هستم. ما وقتی در کمپی هستیم باید زمین‌های کمپ در اختیار تیم ما باشد و هر وقت قصد تمرین داشتیم با مشکل زمین مواجه نشویم.برانکو در واکنش به این سوال که آیا تیمش در فصل آینده هجومی بازی خواهد کرد یا نه، گفت: اجازه دهید فصل شروع شود و بعد در مورد این مسئله صحبت می‌کنیم.
دروازه‌بانی دیگر می‌خواهیم
وی در پایان درباره اینکه تیمش همچنان به دنبال دروازه‌بان است یا نه، خاطرنشان کرد: در حال حاضر فقط دو دروازه‌بان داریم و به دنبال دروازه‌بان دیگری هستیم.
پ.ن:چه عجب این پروفسور یکبار مصاحبه کرد و از وضعیت نقل و انتقالات و خوب بسته نشدن تیمش گله کرد:n35:

واقعن برا محمد نوری متاسفم با این که میدونست تو لیست برانکو هست خیر سرش یکم مهلت نداد زود رفت با تیم قطری قراردادش نهایی کرد تا به پولش برسه آقای کاپیتان :n21:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-07-2015, 17:40
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد ضعیف سرخ پوشان در نقل و انتقالات سبب ترس بازیکنی مثل ضرغام اسماعیل از حضور در ایران می شود.

مهرداد میناوند مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط این روزهای سرخپوشان تهران اظهار داشت: متاسفانه شرایط وخیمی برای پرسپولیس در حال شکل گیری است. هر بازیکنی که مدیران باشگاه قصد جذبش را دارند سر از تیم‌های دیگر در می آورد در این اوضاع و احوال وقتی برانکو حرف از برآورده شدن 80 درصد خواسته‌هایش می‌زند هر فوتبال دوستی مشکوک می شود. این گونه صحبت کردن نشان می دهد پرسپولیسی‌ها امسال نیز مانند فصل قبل عزم خود را برای سقوط نکردن جزم خواهند کرد. من از سیاست مسئولان چیزی متوجه نمی‌شوم ولی امیدوارم دیگر شاهد اشک ریختن مشتاقان و دلسوزان محبوب ترین تیم آسیا نباشیم.

وی افزود: ضعیف ترین پرسپولیس تاریخ در حال شکل گیری است چرا که عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات گویای خیلی از واقعیات است، پرسپولیس با این اوصاف هیچ شانسی برای قرار گرفتن در جمع مدعیان نخواهد داشت.

میناوند در خصوص اعتراض هواداران تصریح کرد: به دوستداران پرسپولیس حق می دهم که از این شرایط اسفناک گله‌مند باشند، جالب اینجاست که برخی از بزرگان و پیشکسوتان حاضر در هیئت مدیره از اعتراض به حق هواداران ناراحت شده و آنها را دعوت به صبر و آرامش می کنند .من از این عزیز سوالی دارم، اگر پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات که به نوعی مهم ترین روزهای سال است عملکرد ضعیف مدیران را نقد نکنند، درصورتیکه تیم از لحاظ نتیجه گیری با ضعف مواجه شود، انتقاد آنها کار عبث و بیهوده‌ای نیست؟ پس باید به مدیران پرسپولیس تلنگر زد که به بسته شدن تیم سبب تکرار نتایج ضعیف خواهد شد، به هر حال من فکر می کنم مدیران به خواب رفته پرسپولیس را نمی‌توان بیدار کرد، با این نابسامانی‌ها اگر هواداری به پرسپولیس این فصل امید ببندد کار اشتباهی کرده است.

وی در رابطه با بی میلی برانکو برای جذب سید جلال حسینی تصریح کرد: اختیارات فنی پرسپولیس با برانکو است و در صورت عدم نتیجه گیری وی باید پاسخگو باشد، بنابراین باید به این مربی خوب وقت داد تا با وجود این بازیکنان تفکرات فنی خود را در پرسپولیس پیاده کند. اما در مورد جلال حسینی که با مردانگی از پیشنهاد استقلال گذشت و تعصب خود را به پیراهن پرسپولیس نشان داد، می شد با انجام مذاکراتی مسئله را به خوبی به پایان رساند و با حرفه‌ای گری اعتراض هواداران را کاهش داد.

میناوند در ارتباط با اینکه مدافع عراقی مد نظر پرسپولیس این تیم را در اولویت‌های پایانی خود قرار داده است، گفت: رفتارهای خارج از اصول حرفه ای مدیران باشگاه پرسپولیس سبب شده ضرغام اسماعیل در مورد تیم بزرگ پرسپولیس این گونه صحبت کند. نپرداختن به موضوع مبلغ قرارداد و بد رفتاری کردن در قبال بازیکن خارجی سبب می شود تا به این بازیکن حق بدهیم که از حضور در پرسپولیس نگران بوده و بترسد که با او هم به مانند سایر بازیکنان برخورد کنند. پرونده‌های قطور باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی فیفا قابل کتمان نیست و هر بازیکنی بخواهد با این باشگاه مذاکره کند مطمئنا با آمار داشتن از شکایت ها پای میز مذاکره نمی نشیند.

او در پایان تاکید کرد:عملکرد سالهای اخیر ما سبب وحشت بازیکنان خارجی در بستن قرارداد می شود. مطمئن باشید با این وضعیت در فصل جدید نیز به پرونده‌های شکایت علیه باشگاه پرسپولیس افزوده خواهد شد.

==================

دروازه بان تیم فوتبال نساجی قائم شهر برای مذاکره با مدیران پرسپولیس ساعتی دیگر وارد این باشگاه می شود.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جذب دروازه بان سوم تاکید دارد از این رو سعید ابراهیم پور دروازه بان تیم فوتبال نساجی قائم شهر ساعتی دیگر برای مذاکره با مدیران پرسپولیس به این باشگاه می رود تا در صورت توافق در لیگ پانزدهم یکی از سه دروازه بان پرسپولیس باشد.

در حال حاضر سوشا مکانی و قدیمی دو دروازه بان پرسپولیس هستند.

====================

حسین هدایتی که بارها از شرایط مدیریتی پرسپولیس انتقاد کرده بود و آخرین بار گفته بود به جای کمک به این تیم ترجیح می دهد وام ازدواج و جهیزیه به جوانان بدهد ، دوباره می خواهد به پرسپولیس پول بدهد.

حسین هدایتی تاجر پرسپولیسی که اهلیتش برای خریدن ایین تیم تائید نشد و نتوانست مالک تیم باشد ، بعد از اینکه اعلام کرد حاضر نیست به این تیم کمک کند وگفت از این پس وام ازدواج می دهد که ثوابش بیشتر است ، باز می خواهد در کمک به پرسپولیس سهمی داشته باشد. اینکه او در این دو ماه چقدر وام ازدواج داده را خودش می داند چون در مدت مشابه ، وزارت ورزش و جوانان به دلیل مشکلات مالی دولت نتوانسته است کمکی به جوانان در لیست ازدواج کند و خیلی از اهالی فوتبال آن گفته هدایتی را طعنه ای به وزیر ورزش دولت می دانستند که اهلیتش برای پرسپولیس داری را رد کرد اما تشکیلاتش حتی در پرداخت وام های ازدواج جوانان توانایی نداشت. بعد از این گفته های هدایتی این طور پیش بینی می شد که او دیگر قصد همکاری با پرسپولیس را ندارد. خیلی زود اما او هفته قبل به طاهری برای همکاری کمک به تیم پیغام داده و تماسی داشته است. تماسی که با پاسخ منفی باشگاه مواجه شده است!

=====================

برانکو ایوانکوویچ درباره پیشنهاد به قوچان نژاد طوری سخن می گوید که انگار ممکن است او به این تیم بیاید.

رضا قوچان نژاد سال بعد را در لیگ قطر بازی نمی کند. او البته بازیکن تیم چارلتون انگلیس است اما مجالی برای بازی نخواهد داشت و بحث انتقالش به لیگ دوی اسپانیا هم وجود داشت اما هنوز این انتقالا اتفاق نیفتاده است و رضا فاضلی مدیر برنامه های بازیکنان ایرانی سرشناس که این روزها در قطر است ، تصمیم گرفته تا به دیگر پیشنهادهای بازیکنانش هم فکر کند. یکی از این پیشنهاد ها البته پیشنهاد پرسپولیس است به دو بازیکن او. یکی به مسعود شجاعی تا بیاید و جای محمد نوری را بگیرد و دیگری هم گوچی است که جای خالی یک فوروارد گلزن برای پرسپولیس را پر کند. گوچی که همیشه بهترین گزینه برای بازی در تیم های با تاکتیک دفاعی است ، می تواند بهترین گزینه برای تیم برانکو باشد که عادت دارد بسته بازی کند . برانکو می گوید نمی خواهد از کسی اسم ببرد اما به یک مهاجم سرشناس فکر می کند و منتظر بسته شدن قراردادش است .

این درحالی است در نیم فصل لیگ قبل هم بحث آمدن گوچی به پرسپولیس مطرح شد اما او چندی قبل گفت این پیشنهاد هیچ وقت به طور جدی برایش مطرح نشد که بخواهد برایش پاسخی داشته باشد.

mojtabaivi
09-07-2015, 21:03
تیم فوتبال پرسپولیس همنام قائم‌شهری خود را در دیداری دوستانه با شکستی پرگل بدرقه کرد.

طرفداری- تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری دوستانه در درفشی‌فر با نتیجه 4 بر صفر مقابل پرسپولیس قائم‌شهر به برتری رسید.
در ترکیب اولیه پرسپولیس سوشا مکانی ، محسن بنگر ، رامین رضائیان ، لوکا ماریچ ، بابک حاتمی ، مهرداد کفشگری ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده ، هادی نوروزی ، امید عالیشاه ، و مهدی طارمی به میدان رفتند .
این دیدار تا پایان نیمه اول با گل‌های فرشاد احمدزاده از روی یک شوت دیدنی و امید عالیشاه که با یک پاس عالی از سوی مهدی طارمی در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود و با گل زنی مهدی طارمی با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم محمد شعبانی، رضا خالقی فر، علی علیپور و میلاد کمندانی به ترتیب جایگزین سوشا مکانی ، فرشاد احمدزاده ، مهدی طارمی و هادی نوروزی شدند. در دقیقه 53 امید عالیشاه با فرار زیبا از منطقه چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک بغل پای دقیق توپ را وارد دروازه پرسپولیس قائمشهر کرد.
در دقیقه 67 محمد رحمتی به جای امید عالیشاه وارد میدان شد
این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

خب پس مشخص شد که فرشاد احمدزاده قراره پلی میکر باشه. بابک حاتمی هم ظاهرا قراره در مواقع اضطراری چپ بزنه.
امید عالیشاه +++++

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-07-2015, 22:07
تیم فوتبال پرسپولیس همنام قائم‌شهری خود را در دیداری دوستانه با شکستی پرگل بدرقه کرد.

طرفداری- تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری دوستانه در درفشی‌فر با نتیجه 4 بر صفر مقابل پرسپولیس قائم‌شهر به برتری رسید.
در ترکیب اولیه پرسپولیس سوشا مکانی ، محسن بنگر ، رامین رضائیان ، لوکا ماریچ ، بابک حاتمی ، مهرداد کفشگری ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده ، هادی نوروزی ، امید عالیشاه ، و مهدی طارمی به میدان رفتند .
این دیدار تا پایان نیمه اول با گل‌های فرشاد احمدزاده از روی یک شوت دیدنی و امید عالیشاه که با یک پاس عالی از سوی مهدی طارمی در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود و با گل زنی مهدی طارمی با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم محمد شعبانی، رضا خالقی فر، علی علیپور و میلاد کمندانی به ترتیب جایگزین سوشا مکانی ، فرشاد احمدزاده ، مهدی طارمی و هادی نوروزی شدند. در دقیقه 53 امید عالیشاه با فرار زیبا از منطقه چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک بغل پای دقیق توپ را وارد دروازه پرسپولیس قائمشهر کرد.
در دقیقه 67 محمد رحمتی به جای امید عالیشاه وارد میدان شد
این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

خب پس مشخص شد که فرشاد احمدزاده قراره پلی میکر باشه. بابک حاتمی هم ظاهرا قراره در مواقع اضطراری چپ بزنه.
امید عالیشاه +++++

من که به بابک حاتمی اعتماد ندارم چه در چپ و چه در راست !

به نظرم کفشگری شاید بهتر باشه در جناح چپ.

=============

راستی گل چهارم رو کی زده ؟؟

بین علما اختلاف نظر افتاده :n02:

=============

پر افتخار ترین تیم دهه 60 با تکرار عنوان قهرمانی به عنوان پنج سال :

:n12::n12::n12::n12::n12::n12:

mojtabaivi
09-07-2015, 22:10
من که به بابک حاتمی اعتماد ندارم چه در چپ و چه در راست !

به نظرم کفشگری شاید بهتر باشه در جناح چپ.

=============

راستی گل چهارم رو کی زده ؟؟

بین علما اختلاف نظر افتاده :n02:

کفشگری به نظرم اون سرعت لازم رو واسه کناره ها نداره

مگه به جز عالیشاه روایت دیگه ای هم هست؟! :n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-07-2015, 22:14
کفشگری به نظرم اون سرعت لازم رو واسه کناره ها نداره

مگه به جز عالیشاه روایت دیگه ای هم هست؟! :n02:

من طارمی و رحمتی هم شنیدم !:n09:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2015, 00:32
اونجوری که من دیدم ترکیب پرسپولیس 94 این خواهد بود :

سوشا،بنگر،ماریچ،اومانیا،ر امین رضائیان،کفشگری/نوراللهی،کامیابی نیا،احمد زاده،هادی نوروزی،امید عالیشاه،مهدی طارمی

ماریچ دفاع راست بازی میکنه،رضائیان سمت چپ،دو تا هافبک دفاعی،احمد زاده به عنوان بازیساز،نوروزی و عالیشاه بال رسات و چپ،طارمی هم نوک حمله

فقط چیزی که داره خیلی خیلی میخواد اذیتمون کنه نیمکت خالی و فوق العاده ضعیفه:n35:

teraktor2003
10-07-2015, 02:56
اونجوری که من دیدم ترکیب پرسپولیس 94 این خواهد بود :

سوشا،بنگر،ماریچ،اومانیا،ر امین رضائیان،کفشگری/نوراللهی،کامیابی نیا،احمد زاده،هادی نوروزی،امید عالیشاه،مهدی طارمی

ماریچ دفاع راست بازی میکنه،رضائیان سمت چپ،دو تا هافبک دفاعی،احمد زاده به عنوان بازیساز،نوروزی و عالیشاه بال رسات و چپ،طارمی هم نوک حمله

فقط چیزی که داره خیلی خیلی میخواد اذیتمون کنه نیمکت خالی و فوق العاده ضعیفه:n35:

تنها امید من امسال بردن استقلال و گرفتن 4 جعلی ازشون ه :دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2015, 03:25
تنها امید من امسال بردن استقلال و گرفتن 4 جعلی ازشون ه :دی

به امید خدا دو بار دیگه میبریمشون اگه پرویز خان صورتش رو اصلاح کنه:n09:

البته الانم 4 مال ماست با مدرک ولی اونا دارن علیه ما استفاده میکنن.:n15:

teraktor2003
10-07-2015, 04:09
به امید خدا دو بار دیگه میبریمشون اگه پرویز خان صورتش رو اصلاح کنه:n09:

البته الانم 4 مال ماست با مدرک ولی اونا دارن علیه ما استفاده میکنن.:n15:

بر اساس منطق خودشون ما 3 بار بدون اینکه اونا ما رو ببرن بردیمشون...فقط یه برد نیازه تا چوبله بشن :دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2015, 13:17
مدیربرنامه‌های هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: به دنبال این هستیم که تا شنبه کار انتقال مسلمان به پرسپولیس را نهایی کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، انتقال محمد نوری به تیم المسیمیر قطر باعث شده مسئولان باشگاه پرسپولیس سخت به دنبال پیدا کردن جانشین مطمئن برای این بازیکن باشند و محسن مسلمان یکی از نفراتی است که مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت.
مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با محسن مسلمان در طول این هفته در چند مرحله انجام شد و در نهایت قرار بر این شد که این بازیکن به دنبال رضایت‌نامه خود از باشگاه ذوب‌آهن باشد و بعد برای مذاکرات نهایی به باشگاه پرسپولیس مراجعه کند.
در شرایطی که برخی عنوان می‌کنند انتقال مسلمان به پرسپولیس منتفی شده است، مدیربرنامه‌های این بایکن خلاف این مسئله نظر داد. مدیربرنامه‌های مسلمان در رابطه با احتمال پیوستن این بازیکن به جمع سرخپوشان گفت: پیوستن مسلمان به پرسپولیس منتفی نشده است و در تلاش هستیم تا روز شنبه این انتقال نهایی شود و ان‌شاءالله این اتفاق رخ خواهد داد.
با توجه به اینکه به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی تمایلی به ماندن مسلمان در ذوب‌آهن ندارد، مسئولان این باشگاه به احتمال فراوان برای صدور رضایت‌نامه مسلمان با او به توافق خواهند رسید.

خسته شدیم به خدا،مدیران هی امروز فردا میکنن،قرار بود این هفته اسپاتسر مشخص بشه،کو ؟

حالا پول پرست های تیممون گفتن که اگه مطالباتشون پرداخت نشه،اعتصاب میکنن و به ترکیه نمیرن !

ولی خودمونیم اگه ضرغام،مسلمان،گوچی رو بگیرن تیم خوبی بسته میشه !:n09:

===================

کلیف حضور مدافع تیم ملی فوتبال عراق در پرسپولیس فردا (شنبه) مشخص می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، پس از کش و قوس‌های فراوان در خصوص حضور ضرغام اسماعیل در پرسپولیس، قرار است فردا (شنبه) تکلیف نهایی حضور یا عدم حضور این بازیکن در جمع سرخپوشان مشخص شود.

این در شرایطی است که شنیده می‌شود احتمال حضور اسماعیل در پرسپولیس زیاد شده و ممکن است فردا خبر توافق باشگاه پرسپولیس با این بازیکن اعلام شود. قرار است تا پیش از سفر روز یک‌شنبه پرسپولیس به ترکیه تکلیف ضرغام اسماعیل با این تیم مشخص شود.

=============

خانزاده به فولاد خوزستان پیوست.

این بابا با تیم قرار داد داشته ؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2015, 17:40
محسن مسلمان رسما پرسپولیسی شد.

تبریک به هوادان عزیز. حداقل جای ممد نوری پر شد.

آقای طاهری عزیز،باید آستین لباس رو بگیری نه دست محسن مسلمان رو !:n02:

فقط مونده گوچی و ضرغام

همونطور که امروز مشت محکمی بر دهان استکبار زدیم،:n02: مشت محکمی هم بر دهان ورزش 3 زدیم که میخواست پرسپولیسی ها رو مایوس کنه.:n09:

گرچه خوشم نمیاد از این محسن مسلمان ولی بودن یه بازیکن بهتر از نبودنشه!!! یه دفاع چپ بگیریم تیم دیگه تکمیله...و حالا می شه گفت از استقلال خیلی بهتر بسته شد...دست اون کسایی که رفتن این چن وقت دم باشگاه اعتراض درد نکنه...حق دادنی نیس گرفتنیه...

منم موافقم با اینکه داشت خیانت میکرد و تیم رو فروخت ولی کاچی بعض هیچیه !!
حداقل یه بازیساز جذب کردیم.

تنها نگرانی طرفداران نیمکت خالیه.:n15:

teraktor2003
10-07-2015, 17:57
گرچه خوشم نمیاد از این محسن مسلمان ولی بودن یه بازیکن بهتر از نبودنشه!!! یه دفاع چپ بگیریم تیم دیگه تکمیله...و حالا می شه گفت از استقلال خیلی بهتر بسته شد...دست اون کسایی که رفتن این چن وقت دم باشگاه اعتراض درد نکنه...حق دادنی نیس گرفتنیه...

teraktor2003
10-07-2015, 19:51
نظر شخصیم اینه که تیم خوبی شدیم...البته عملکرد همشون مهمه ولی از پارسال خیلی بهتر شدیم!!!! به احمدزاده و کامیابی نیاز خیلی امیدوارم...ولی دفاع چپ رو میخوایم حتما...یعنی دفاع چپ نگیرن همه این خرید ها می ره زیر سوال و می شه پاشنه اشیل تیم...
به نقل از یکی از کاربرای سایت ارتش سرخ:
سوشا(...)-بنگر(نورمحمدی)-ماریچ(احتمالا اومانیا)-رضاییان(حاتمی)-دفاع چپ(...)
کامیابی نیا-نورالهی(کفشگری)-عالیشاه(خالقی فر)-احمدزاده(نوروزی)-مسلمان(کمندانی)
طارمی(علیپور-مدنی)

stealer
10-07-2015, 23:07
نظر شخصیم اینه که تیم خوبی شدیم...البته عملکرد همشون مهمه ولی از پارسال خیلی بهتر شدیم!!!! به احمدزاده و کامیابی نیاز خیلی امیدوارم...ولی دفاع چپ رو میخوایم حتما...یعنی دفاع چپ نگیرن همه این خرید ها می ره زیر سوال و می شه پاشنه اشیل تیم...
به نقل از یکی از کاربرای سایت ارتش سرخ:
سوشا(...)-بنگر(نورمحمدی)-ماریچ(احتمالا اومانیا)-رضاییان(حاتمی)-دفاع چپ(...)
کامیابی نیا-نورالهی(کفشگری)-عالیشاه(خالقی فر)-احمدزاده(نوروزی)-مسلمان(کمندانی)
طارمی(علیپور-مدنی)
غیر از دفاع چپ به نظرم به یک مهاجم 6 دانگ هم نیازه که بشه تو بعضیبازیا طارمی عقب تر و اون مهاجم نوک بازی کنه و البته یک رقابتی هم باشه تو خط حمله
همچنین یه گلر خوب چون سوشا با نیلسون هم که رقابت داشت گلر مبتدی بود چه برسه به اینکه بدون رقیب بخواد گلر اول باشه
من از همه بیشتر نگران دروازه ام:دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2015, 23:23
در صورتی که مدافع عراقی به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد این بازیکن در اردوی ترکیه به سرخپوشان ملحق خواهد شد.

در صورتی که ضرغام اسماعیل مدافع ملی پوش تیم ملی فوتبال عراق به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد این بازیکن در اردوی ترکیه به سرخپوشان ملحق خواهد شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس چند وقتی است که به دنبال جذب ضرغام هستند و در صورتی که مذاکرات طرفین به نتیجه برسد این بازیکن به تیم فوتبال پرسپولیس خواهد پیوست.

==============

دو مهاجم خارجی مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفتند.

با نظر برانکو ایوانکوویچ،سرمربی پرسپولیس از میان دو مهاجم کروات یا یونانی به زودی یک بازیکن به عضویت پرسپولیس در خواهند آمد.

مصطفی قنبرپور،مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار داشت:این دو بازیکن از سوی برانکو معرفی شده اند.فکر می کنم طرف یکی،دو روز آینده یکی از این دو بازیکن به پرسپولیس ملحق می شوند.

پس گوچی چی شد ؟

وین رونی
10-07-2015, 23:41
خبر خوب دیگه اینکه نور محمدی احتمالاً از باشگاه بره
خدایا عیدی ما رو قبل عید فطر بده :n02:

وین رونی
11-07-2015, 12:03
گلر تراکتورسازی در راه پرسپولیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3)
حامد لک دروزاه‌بان تراکتورسازی احتمالا به پرسپولیس خواهد پیوست.

به گزارش "ورزش سه" این دروازه‌بان جوان امروز با تماس مسئولان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ دقایق کوتاهی به گفت و گو نشست و حالا در راه باشگاه است تا با این تیم توافق کند.

حامد لک که پرسپولیسی است بعد از دو سال حضور در تراکتورسازی برای رقابت با سوشا مکانی که از رفقای قدیمی او هم هست به پرسپولیس می آید تا دوباره این تیم از دو گلر نسبت هم سطح سود ببرد. با توجه به محرومیت مکانی در اولین بازی پرسپولیس در لیگ در صورت توافق لک با قرمزپوشان او در بازی اول لیگ در دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2015, 13:59
مدافع فصل قبل تیم فوتبال پیکان برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس رفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حمید دیوسالار فصل قبل عضو تیم فوتبال پیکان بود.این بازیکن برای انجام مذاکره امروز به باشگاه پرسپولیس رفت تا با مسئولان این تیم دیدار کند.

erfan.it
11-07-2015, 15:15
گلر تراکتورسازی در راه پرسپولیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3)

حامد لک دروزاه‌بان تراکتورسازی احتمالا به پرسپولیس خواهد پیوست.

به گزارش "ورزش سه" این دروازه‌بان جوان امروز با تماس مسئولان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ دقایق کوتاهی به گفت و گو نشست و حالا در راه باشگاه است تا با این تیم توافق کند.

حامد لک که پرسپولیسی است بعد از دو سال حضور در تراکتورسازی برای رقابت با سوشا مکانی که از رفقای قدیمی او هم هست به پرسپولیس می آید تا دوباره این تیم از دو گلر نسبت هم سطح سود ببرد. با توجه به محرومیت مکانی در اولین بازی پرسپولیس در لیگ در صورت توافق لک با قرمزپوشان او در بازی اول لیگ در دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

.
.
به نظرم اصلا دروازه بان خوبی نیست ،،،
دقیقا مثه سوشا سوتی میده ! :n37:

stealer
11-07-2015, 18:41
.
.
به نظرم اصلا دروازه بان خوبی نیست ،،،
دقیقا مثه سوشا سوتی میده ! :n37:
فعلا که با باشگاه به توافق نرسیدن
ولی خوب زوج خنده داری میشه ادم یاد پت و مت میوفته:دی
مثل اینکه قراره فردا به باشگاه پول واریز بشه و احتمال داره فردا یه خرید هم داشته باشه تیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2015, 18:50
خب خدا رو شکر زهر دار ترین خط حمله جهان شکل نگرفت:n02:حتی رونالدو و مسی هم این توانایی رو نداشتن !!

:n09:

جدید ترین اخبار.

لک و دیو سالار با پرسپولیس به توافق نرسیدن.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷

وحید حیدریه هافبک_مدافع بازیکن تیم پیکان با پرسپولیس به توافق اولیه دست یافت.

خوب این خرید خوب و قابل قبولیه.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

دروازه بان پارسه به پرسپولیس پیوست.

من شنیدم اینم دروازه بان عالی هست.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

در آستانه اردوی ترکیه باز این بدنساز تیم قهر کرده میگه من نمیایام ترکیه.
خب الان پس تیم بره ترکیه گردش؟؟

مثلا میخوایم برای فصل جدید آماده بشیما:n34:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2015, 20:37
بازم تیتر های اعصاب خورد کن ورزش 3

به گزارش "ورزش سه"، دو بازیکن فصل گذشته پیکان که امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شدند و با این تیم مذاکره کردند مورد توجه قرار نگرفتند و توافق صورت نگرفت.

پرسپولیس در حالی که در پست این دو بازیکن احساس نیاز می کرد با توجه به ویژگی فنی و مالی این دو بازیکن مورد توجه این باشگاه قرار نگرفت و حضور آنها در پرسپولیس منتفی شد.

پرسپولیس نیوز : مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پیکان می‌گوید برای پیوستن به پرسپولیس فعلا توافق نکرده است.

وحید حیدریه پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس درباره نتیجه مذاکراتش اظهار کرد: صحبت‌های خوبی با مسئولان باشگاه انجام دادیم و قرار شد مجددا جلسه دیگری برگزار کنیم. البته فعلا با مسئولان پرسپولیس توافق نکرده‌ام.

----------------------

پرسپولیس نیوز: مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس همراه این تیم به اردوی ترکیه خواهد رفت.

تی‌هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس همراه این تیم به اردوی ترکیه خواهد رفت.

این در حالی است که پیش از این گفته می شد این مربی سرخ‌پوشان را در این اردو همراهی نخواهد کرد.

قرار است تی‌هومیر پس از بازگشت از ترکیه قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند.

محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این خبر را تأیید کرد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2015, 22:16
مهاجم تیم امید پرسپولیس به دلیل فرارسیدن موعد خدمت از جمع سرخپوشان جدا شد.
امیر محمد مدنی به رغم اینکه در فهرست برانکو ایوانکوویچ برای فصل آتی قرار داشت،به دلیل انجام خدمت سربازی از جمع سرخپوشان جدا شد.

وی قرار است به زودی به یکی از دو تیم تراکتورسازی یا ملوان ملحق شود.

مدنی با توجه به گل هایی که در دربی رده امید ها به استقلال زده بود،به ایمون زاید رده امید ها معروف شده بود.

وی توسط برانکو به تمرین تیم بزرگسالان پرسپولیس هم دعوت شده بود و در کنار بازیکنان اصلی تمرین می کرد.

:n15:

manchester fan
11-07-2015, 23:29
یعنی یه کاری کردن که یه بازیکن درجه 3 هم میاد در رابطه با پرسپولیس نظر میده

دیوسالار در گفت‌وگو با فارس:
اشتباه کردم برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس رفتم/ آنها به دنبال بازیکن دیگری هستند

اخه چی بگیم به اینا ... مسی هم میاوردن برای مذاکره این حرفا نمیزد اونوقت این بازیکنای به درد نخور که در حد لیگ محلات هم نیستن اینجوری حرف میزنن
2 تا خبرنگار و خبرگزاری قلم فروش اینا گنده میکنن و از قبل اینا یه پولی به جیب میزنن ..................... شر اینا از سر تیم کم بشه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-07-2015, 04:20
عصرایران - منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر می دهند که مدافع عراقی در شرف امضای قرارداد با این تیم است. ضرغام اسماعیل مدافع چپ تیم ملی عراق که مشتریان اروپایی هم داشته است به نظر می رسد که در روز یک شنبه قراردادنهایی این مدافع و پرسپولیس امضا شود. مدافعی که جذب اش برای جلب نظر برانکو انجام می شود.

سرمربی کروات پرسپولیس از نقل و انتقالات این تیم راضی نیست. آخرین خرید قرمزها محسن مسلمان بوده که او چندان به جلب اش تمایل نشان نداده بود و در آخرین مصاحبه اش هم گفته که باید مسلمان خودش را ثابت کند. در اصل دور باطلی که میان کادرفنی و هیات مدیره قرمزها به راه افتاده منجر به نارضایتی سرمربی شده است. حالا اما به نظر می رسد با جلب ضرغام اسماعیل تا حدی رضایت سرمربی قرمزها هم که به مدافع چپ کلاسیک نیاز دارد جلب شود.

پروژه قرمزپوش شدن اسماعیل چند روزی است که ادامه دارداو برای رسیدن به پرسپولیس مدیربرنامه هایش را هم تغییر داد اما حالا به نظر می رسد که کارشان نتیجه داده است و پرسپولیس و ضرغام اسماعیل در شرف امضای قرارداد هستند.

خسته شدیم از بس امروز و فردا کردن !!:n27:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-07-2015, 04:34
یعنی یه کاری کردن که یه بازیکن درجه 3 هم میاد در رابطه با پرسپولیس نظر میده

اخه چی بگیم به اینا ... مسی هم میاوردن برای مذاکره این حرفا نمیزد اونوقت این بازیکنای به درد نخور که در حد لیگ محلات هم نیستن اینجوری حرف میزنن
2 تا خبرنگار و خبرگزاری قلم فروش اینا گنده میکنن و از قبل اینا یه پولی به جیب میزنن ..................... شر اینا از سر تیم کم بشه

آره همچین کلاس میذاره انگار از اروپا اومده میخواد ایران بازی کنه.

وقتی کسی مثل مهدوی کیا با اون همه افتخارات و اعتبار میگه نیمکت نشینی پرسپولیس برا من افتخاره،امثال کسانی مثل دیو سالار که تا قبل از اینکه بیاد برای مذاکره کسی بلد نبود همچین بازیکنی هم هست،تازه باید یه پولی بدن پرسپولیس تا راشون بدن به باشگاه،حالا بگذریم مسئولین پرسپولیس رو خاک بر سر کردن ولی همین پرسپولیس هم کم تیمی نیست.کلی اسطوره مثل دایی،پروین،پیوس،باقری،کری می و ... براش بازی کردن و بعضیاشون مثل کریمی حتی بایرن هم رفتن

teraktor2003
12-07-2015, 15:04
امیدوارم این فصل هر اتفاقی که می افته چه قهرمان بشیم چه نشیم! برانکو رو نگه دارن! هیات مدیره تغییر نکنه! مدیرعامل داشته باشیم! خدا لعنت کنه گودرزی و خادم رو که چه کردند 2ساله...سال اول پرسپولیس در کورس قهرمانی بود با پیش کشیدن بحث سقف قرارداد و پول ندادن و... پرسپولیس رو دوم کردن...اینم از ادامش...اقایان تیم ثبات می خواد حتی اگه نتیجه نگیره! شما تیم ذوب اهن رو نگاه کن ایا درس عبرت ازین بیشتر؟! البته اقایان دوست ندارن این تیم ثبات داشته باشه...نمی دونم پرسپولیس چطور اینا رو سوزونده که جاش با هیچ پمادی بهبود پیدا نمی کنه! بازم می گم ثبات ثبات ثبات...تا نباشه این تیم وضعیتش همینه...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-07-2015, 22:49
با اعلام خبر خریده شدن تیم فولاد نوین توسط استقلال اهواز، حالا با توجه به حضور استقلال صنعتی خوزستان و استقلال تهران، سه استقلال در لیگ برتر هستند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود،‌ فردا در قرعه کشی سازمان لیگ در برج میلاد،‌بارها و بارها نام استقلال را خواهید شنید چرا که سه بار به خاطر استقلال تهران، استقلال صنعتی خوزستان و استقلال اهواز قرعه کشی خواهد شد. سه تیم از جمع ۱۶ تیم آبی پوش هستند و پرسپولیس باید در طول فصل شش بازی با سه استقلال انجام دهد.

چه شود این فصل،خون و خون ریزی میشه !:n10:

وین رونی
13-07-2015, 12:37
برانکو: انصاری فرد را هم نمی خواهم

سرمربی پرسپولیس با عصبانیت راهی ترکیه شد.

برانکو ایوانکوویچ از زمانی که فصل نقل و انتقالات آغاز شده بازیکنان مختلفی را رد کرده. او حتی از کنار نام سید جلال حسینی هم به راحتی عبور کرده و گفته: «این بازیکن ملی پوش را هم نمی خواهم.»

برانکو که هر روز با پیشنهاد جدیدی روبرو می شود و هر روز بازیکن جدیدی را به او تعارف می کنند در گفت و گویی جنجالی با روزنامه گل حرف های جدیدی زده است. او درباره سید جلال حسینی و اینکه او تا آخرین لحظه می خواسته به پرسپولیس بیاید می گوید: «سید جلال را هم مثل مسلمان برای خودتان به پرسپولیس بیاورید.»

سرمربی پرسپولیس در بخش دیگری از حرف هایش آب پاکی را روی دست همه ریخت که دو بازیکن دیگر را هم نمی خواهد و دوست ندارد این دو در تیمش بازی کنند: «نه حامد لک را می خواهم و نه کریم انصاری فرد را.»

او در پایان یک کنابه عجیب هم زده و بیشتر مردم پایتخت را به دلالی در فوتبال متهم کرده! :«16 میلیون نفر در تهران زندگی می کنند که من فکر می کنم 10 میلیون نفر آنها دلال هستند!»

برانکو احتمالا این حرف را به این دلیل زده که هر روز آدم های زیادی به او بازیکن پیشنهاد می کنند تا در پرسپولیس بازی کنند اما ...

************************************************** *******************************************

این 10 میلیون یه طرف خودت یه طرف.هرچی بازیکن خوبه پیشنهاد میشه میگه نه اونوقت خودش هر هفته یه دوجین از فرنگ بازیکن میاره خب اینم دلالیه نیست؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 12:45
یکی از بازیکنانی که پرسپولیس به دنبال جذب اوست مشمول خدمت سربازی است!

به گزارش وبسایت نود و به نقل از نامه، باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تلاش زیادی کرد تا با جذب برخی بازیکنان نقاط ضعفش را پوشش دهد و در این راه با بازیکنان زیادی هم مذاکره شد که برخی به توافق انجامید و برخی هم توافقی در پی نداشت.

در این راه مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنی رفته اند که شواهد و قرائن نشان می دهد این بازیکن سرباز است و در صورتی که به پرسپولیس بپیوندد احتمال دارد عواقب بدی گریبان پرسپولیسی ها را بگیرد.

«ح» بازیکنی است که پرسپولیسی ها در روزهای آخر نقل و انتقالات با او مذاکره کرده اند اما طبق شنیده ها این بازیکن مشمول خدمت سربازی است و در صورت تائید این موضوع این بازیکن نمی تواند به پرسپولیس بیاید.

این بازیکن اگر با این شرایط سرخپوش شود اتفاقات تلخی گریبان پرسپولیس را خواهد گرفت.

حیدریه دفاع چپ پیکان

manchester fan
13-07-2015, 14:13
این 10 میلیون یه طرف خودت یه طرف.هرچی بازیکن خوبه پیشنهاد میشه میگه نه اونوقت خودش هر هفته یه دوجین از فرنگ بازیکن میاره خب اینم دلالیه نیست؟

کاری به جریان سید جلال ندارم ولی کریم انصاری فرد که تو اوساسونا اصلا پاش به توپ نخورده
اخرین باری هم که دیدیمش تو بازی های ملی به عنوان یار تعویضی اومده تو بازی که وحشتناک ضعیف بوده
در رابطه با انصاری فرد باود کنید حق با برانکو هست

teraktor2003
13-07-2015, 15:07
کاری به جریان سید جلال ندارم ولی کریم انصاری فرد که تو اوساسونا اصلا پاش به توپ نخورده
اخرین باری هم که دیدیمش تو بازی های ملی به عنوان یار تعویضی اومده تو بازی که وحشتناک ضعیف بوده
در رابطه با انصاری فرد باود کنید حق با برانکو هست

موافقم...متاسفانه فوتبال کریم رو به اتمامه...همون سالی که در اوج بود و اومد پرسپولیس هم افت کرد...دیگه الان که بعیده بتونه خودشو احیا کنه...تو مهاجم ها عباس زاده رو خیلی قبول داشتم که متاسفانه سال پیش خودشو درگیر حاشیه کرد و سکو نشین شد امسال هم که نخواستنش...ولی شم گلزنی بالایی داره مثه حسن زاده...از این حسن زاده هم خیلی خوشم میاد که متاسفانه اصلا بهش پیشنهاد هم ندادن!امیدوارم طارمی بتونه یه پیوس دیگه بشه...اگه درگیر حاشیه نشه دور نیس این راه واسش...

Sh-Meteor
13-07-2015, 15:48
مهاجم حتما باید جذب کنیم، چون طارمی اصلا مهاجم شش دانگی نیست و بیشتر به عنوان مهاجم پوششی به درد میخوره.

چند روز پیش یه خبر شنیدم که اون مهاجم جوان مون که به ایمون زاید ایرانی معروف شده بود (امیر محمد مدنی) قراردادش رو فسخ کرده و قراره برای خدمت سربازی، راهی تراکتور یا ملوان بشه که بازم از مهاجم هامون کم شد.

در حال حاضر فکر کنم جوون ترین خط حمله لیگ برتر رو با میانگین سن حدودا 20 سال داشته باشیم.

طارمی 22
علیپور 20
مدنی 19 (اگه هنوز نرفته باشه)

علیپور و مدنی که قابلیت بازی 90 دقیقه رو ندارن و طارمی هم آنچنان که باید چهارچوب شناس نیست.

بعد از دفاع چپ، حتما باید مهاجم جذب کنیم!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 15:52
گویا یکی از مدیران عامل باشگاهی فوتبال ما به رغم ادعاهای فراوان همچنان با پرسپولیسی ها مشکل دارد و قصد ندارد رضایت نامه بازیکنی را برای این تیم صادر کند.

یکی ازمدافعان جوان فوتبال ایران که بسیار خوش درخشید و چشم کارلوس کی روش را گرفت تا در اردوی آخر تیم ملی برای بازی با ازبکستان و ترکمنستان در جمع ملی پوشان حضور داشته باشد. بعد از منتفی شدن حضور چهره هایی چون سیدجلال حسینی، مهرداد جماعتی و حبیب گردانی با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شد و مسئولان پرسپولیس که مدتی روی این مدافع جوان زوم کرده بودند تلاش بیشتری را برای دریافت این مدافع جوان به کار گرفتند.

اما از آنجایی که این بازیکن یک سال دیگر با باشگاهش قرارداد دارد برای پیوستن به پرسپولیس نیازمند رضایت نامه است.طاهری و باشگاه پرسپولیس نیز که گویا دوست ندارند برای دریافت رضایت نامه حتی قدم از قدم بردارند همچون بقیه بازیکنان به این مدافع جوان نیز اعلام کردند تا شخصا برای دریافت رضایت نامه اش تلاش کند.

از این رو این مدافع چند روز پیش نزد مدیرعامل فعلی تیمش رفت و تاکید کرد مایل است به جمع سرخ ها بپیوندد و خواستار صدور رضایتنامه اش شد اما این مدیرعامل که همواره نشان داده ارتباط چندان دوستانه ای با پرسپولیس و هوادارانش ندارد در پاسخ به درخواست مدافع جوان تیمش تاکید کرد که به هیچ وجه رضایتنامه او را برای پرسپولیس صادر نخواهد کرد .جالب اینجاست که طبق اعلام این بازیکن به دوستان خبرنگارش این مدیرعامل صراحتا اعلام کرده:"رضایت نامه می خواهی؟آن هم برای پرسپولیس؟بگذار خیالت را راحت کنم.من تدارکات هم به پرسپولیس نمی دهم چه برسد به بازیکن! "

در هر حال به نظر می رسد این آقای مدیرعامل کماکان بابت اتفاقاتی که طی چند سال اخیر رخ داده حسابی دلخور است و بابت همین دلخوری نمی خواهد به پرسپولیس کمک کند. از این رو با توجه به این نگرش باید پیوستن این مدافع جوان را به جمع سرخ پوشان منتفی دانست.

رحیمی رو میگه ؟:n36:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 19:44
سرمربی سرخپوشان یک گزینه جدید برای جذب به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

پس از اینکه باشگاه پرسپولیس با ایوان کریستانوویچ برای عقد قرارداد به توافق نرسید،برانکو گزینه جدیدی به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

این مهاجم،آندره کالو دروویچ نام دارد که صرب است و 27 سال سن دارد.

وی که سابقه بازی در ریسینگ سانتاندر اسپانیا را هم دارد،فصل گذشته در عضویت باشگاه بریزبین استرالیا قرار داشت.

آندره در حد فاصل سال های 2010 تا 2011 سه بازی ملی هم انجام داده است.

مذاکرات با این بازیکن طی روزهای گذشته انجام شده و در صورتیکه مذاکرات نهایی شود،وی به زودی به اردوی پرسپولیس در ترکیه ملحق خواهد شد.

قرار است مذاکرات نهایی تا 48 ساعت آینده انجام شود.

بلیت سفر کالوودویچ از سوی باشگاه پرسپولیس برای وی ارسال شده است و این بازیکن فردا برای انجام مذاکرات نهایی به همراه مدیربرنامه‌های خود به تهران خواهد آمد.

مهاجم مدنظر برانکو در صورت عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس خیلی زود راهی ترکیه خواهد شد تا به اردوی سرخپوشان اضافه شود.

===================

مهاجم مدنظر سرمربی پرسپولیس در سه سال گذشته در شش کشور مختلف بازی کرده است.

آندریا کالودرویچ، مهاجم صربستانی مدنظر برانکو در حالی فردا (سه‌شنبه) به تهران خواهد آمد که در سه سال گذشته در شش تیم از کشورهای مختلف بازی کرده است. این مهاجم 28 ساله در سال 2012 در تیم بیجینگ چین بازی می‌کرد و در 11 بازی موفق به دو بار گلزنی برای این تیم شد. وی در همین سال به طور قرضی راهی کشورش و تیم ویودنیا شد و در 15 بازی برای این تیم پنج گل زد.

در سال 2013 کالودرویچ به طور قرضی راهی تیم ریسیگ سانتاندرز اسپانیا شد و در لیگ یک اسپانیا در 18 بازی فقط سه گل به ثمر رساند. مهاجم صربستانی مدنظر برانکو در ادامه این بار راهی تیم لیماسول قبرس شد و هفت گل هم برای این تیم در 18 بازی به ثمر رساند.

این بازیکن در سال 2014 از تیم قبرسی به تیم اف‌سی‌تون سوئیس رفت و در 12 بازی که برای تیمش انجام داد، فقط موفق به زدن دو گل شد. آخرین تیم کالودرویچ تیم بریزبین رور استرالیا در سال 2015 بوده است که در این تیم او در 12 بازی موفق شد هفت بار گلزنی کند.

پس این مهاجم ، مهاجمی شش دانگ نیست و باب دل شهاب و هواداران نحواهد بود!

===================

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید نقل قولی که از او در برخی از روزنامه‌ها منتشر شده، کذب است.

برانکو ایوانکوویچ، درباره حضور پر‌سپولیس در اردوی ترکیه، اظها‌ر کرد: اردوی خوبی را برگزار کرده‌ایم و شرایط همان طور که انتظار داشتیم عالی است. امیدوارم که در پایان این اردو بازیکنان ما به آمادگی مطلوبی برسند.

امروز در یکی از روزنامه‌های ورزشی به نقل از برانکو نوشته شده بود که از 16 میلیون تهرانی، 10 میلیون نفر آنها دلال هستند. برانکو در واکنش به این موضوع گفت: حتی نیازی نیست که در این باره موضوع صحبت کنیم، چون هیچ وقت چنین نقل قولی را از خودم تایید نمی‌کنم و کاملا کذب است و من چنین چیزی نگفته‌ام.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره جذب محسن مسلمان نیز، تصریح کرد: من هیچ وقت درباره اسامی تا زمانی که قراردادی نبسته باشند صحبتی نمی‌کنم، اما حالا که می‌گویید قراردادش را ثبت کرده به او خوش آمد می‌گویم. او از الان به بعد بازیکن پر‌سپولیس است و من به او خوش آمد می گویم و انتظار دارم که بتوانم از مسلمان به صورت مفید استفاده کنم.

برانکو درباره عدم حضور کریم باقری در اردوی ترکیه نیز گفت: من از این موضوع اطلاع داشتم و مشکلی از این بابت وجود ندارد. کریم باقری به خاطر مشکلاتی که داشت نتوانست ما را در این اردو همراهی کند، اما امیدوارم که هر‌ چه‌ سریع‌تر به ما ملحق شود.

او در پایان خطاب به هو‌اد‌ا‌ران، اظها‌ر کرد: هو‌اد‌ا‌ران مهم‌تر‌ین فاکتور تیم هستند و ما به این‌جا آمده ایم تا تلاش کنیم و انتظارات آنها را برآورده کنیم. امیدوارم روزی که به تهران آمدیم عملکردمان طوری باشد که هو‌اد‌ا‌ران شاهد یک پر‌سپولیس رویایی باشند.

به نظر می‌آید کالودرویچ 181 سانتیمتری علاقه زیادی به سفر دارد و این بار تصمیم گرفته چند ماهی هم در ایران باشد. در کارنامه این بازیکن سه بازی ملی هم دیده می‌شود که مربوط به سال 2011 که در تیم ستاره سرخ بلگراد بازی می‌کرد، می‌شود.

===================

هنگام بازگشت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس از محل تمرین حادثه ای پیش آمد که خوشبختانه به خیر گذشت

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در جریان این حادثه بازیکنان که با یک دستگاه مینی بوس جلوتر از مینی بوس کادر فنی از محل تمرین به هتل باز می گشتند ، در یکی از پیچهای جاده با ماشینی که از روبرو و با سرعت بالا درحرکت بود روبرو شدند که با مهارت راننده، مینی بوس بازیکنان از تصادف پیشگیری کرد اما خودروی روبرویی به کوه برخورد کرد ،پس از این حادثه کلیه سرخپوشان از ماشین خارج شده و به سمت راننده ای که خودرویش به کوه برخورد کرده بود شتافتند.

خوشبختانه در این حادثه به خودروی بازیکنان هیچ آسیبی وارد نشد و ماشین روبرویی هم دچار آسیب دیدگی جزیی شد تا همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.

گفته شده راننده ی سواری آقای طاهری بوده که مخفیانه و به صورت قاچاقی:n02: وارد ترکیه شده تا دستورات آقای #م# ، #ح# رو انجام بده !:n09: ولی ناکام موند.

در ضمن برای ایمنی بیشتر این آقا سوار یه پراید بوده و همونطور هم که در خبر میبینید ماشین آسیب خیلی خیلی جزئی دیده:V5:
(راننده مینی بوس حمید درخشان بوده)

teraktor2003
13-07-2015, 21:41
حیدریه پرسپولیسی شد...امیدوارم استعلام های مورد نظر رو گرفته باشن و سرباز نباشه!!! به نظر میاد ضرغام دیگه کلا منتفیه...و لیست پرسپولیس هم بسته شده باشه...البته امکانش هس یه مهاجم خارجی هم بگیریم که تجربه نشون داده غیر ضرر هیچی نیس...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 22:47
حیدریه پرسپولیسی شد...امیدوارم استعلام های مورد نظر رو گرفته باشن و سرباز نباشه!!! به نظر میاد ضرغام دیگه کلا منتفیه...و لیست پرسپولیس هم بسته شده باشه...البته امکانش هس یه مهاجم خارجی هم بگیریم که تجربه نشون داده غیر ضرر هیچی نیس...

آقا چرا این کارا رو می کنن ؟؟

تو خبر بالا گذاشتم که سربازه.

این بازیکن اگر با این شرایط سرخپوش شود اتفاقات تلخی گریبان پرسپولیس را خواهد گرفت.

البته با هدف این آقایون که نابودی پرسپولیسه این کار ها خیلی بعید نیست

:n34:
=============

فقط به امیدوارم به قول دوستمون استعلامات لازم رو گرفته باشن!:n35:

===========

برای جناب کاپیتان هم آرزوی موفقیت دارم .

===================

سخنانی از جناب طاهری :

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت یارگیری این تیم گفت: در حال حاضر و امروز با وحید حیدریه به توافق رسیدیم و او اکنون بازیکن پرسپولیس است.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم و از همینجا باید به هواداران این وعده را بدهم که فردا دو سورپرایز ویژه برای آنها خواهیم داشت.

طاهری در مورد شایعه ناراحتی برانکو از اعضای هیات مدیره که در یکی از رسانه ها منتشر شد گفت: این خارج از اخلاق مداری است که رسانه ها چنین شایعاتی می سازند. برانکو امروز طی مصاحبه ای این موضوع را کاملا تکذیب کرد.

اینم مثل بمبشه !!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 22:52
راستی تو مراسم قرعه کشی لیگ امشب که داره پخش میشه قرار بود یه نفر رو زورکی به علی کریمی بچسپونن که الان دیدم نیست.:n31:

معلومه که در حد اسطووره ما یعنی علی کریمی نیست
:n33:

ویرایش :

خب فکر کنم همه قرعه کشی رو دیدن !!
کلی خندیدم تو قرعه استقلال،پرسپولیس:n08:

حق به حق دار رسید !!:n09:

mojtabaivi
13-07-2015, 23:25
دوستان یکی زحمت تاپیک جدید باشگاه رو واسه فصل جدید بکشه.
اگه سیستم امتیاز دهی مثل دو فصل قبل راه بندازیم خیلی خوب میشه. در این صورت یکی دو پست رزرو بشه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 23:32
اگه سیستم امتیاز دهی مثل دو فصل قبل راه بندازیم خیلی خوب میشه. در این صورت یکی دو پست رزرو بشه

سلام.من حاضرم :n16:
ولی بهتره Sh-Meteor هم بیاد یه نظری بده شاید خواست خودش بزنه:n02:

clau
13-07-2015, 23:38
اختصاصی / برنامه کامل مسابقات پرسپولیس مشخص شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.jpg وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه مسابقات پرسپولیس مشخص شد.
به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال پرسپولیس در آغاز لیگ کار دشواری خواهد داشت و باید به مصاف تیم های نامدار فوتبال کشورمان برود.

پرسپولیس – پدیده خراسان

استقلال خوزستان – پرسپولیس

سپاهان – پرسپولیس

پرسپولیس – ذوب آهن

فولاد خوزستان – پرسپولیس

پرسپولیس – سایپا

تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس

پرسپولیس – صبای قم

سیاه جامگان – پرسپولیس

پرسپولیس – ملوان بندر انزلی

استقلال – پرسپولیس

پرسپولیس – استقلال اهواز

نفت تهران – پرسپولیس

پرسپولیس – گسترش فولاد تبریز

پیکان/راه‌آهن – پرسپولیس

پ.ن:از هفته سوم تا هفتم حالا بخوایم سایپا فاکتور بگیریم 4بازی حساس برا پرسپولیس :n35:

Sh-Meteor
13-07-2015, 23:40
سلام.من حاضرم :n16:
ولی بهتره @Sh-Meteor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بیاد یه نظری بده شاید خواست خودش بزنه:n02:

ممنون از محمد عزیز!

هیچ فرقی نمیکنه که من تاپیک رو بزنم یا نه، هر کس تاپیک رو بزنه من خوشحال میشم. :n01:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 23:43
ممنون از محمد عزیز!

هیچ فرقی نمیکنه که من تاپیک رو بزنم یا نه، هر کس تاپیک رو بزنه من خوشحال میشم. :n01:

خواهش میکنم
خب شما میزنی یا من یزنم ؟:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2015, 23:46
پ.ن:از هفته سوم تا هفتم حالا بخوایم سایپا فاکتور بگیریم 4بازی حساس برا پرسپولیس :n35:

اینجوری بد شد !!

اینا مثل کفتار موندن بالا سر برانکو که اگه مثلا تا هفته هفتم نتیجه نگیریم اخراجی !! :n34:
اینجوری آخر هفته هفتم برانکو اخراج میشه و عبدی جایگزین میشه !:n09:

حالا خر بیار و باقالی بار کن

Sh-Meteor
14-07-2015, 00:09
خواهش میکنم
خب شما میزنی یا من یزنم ؟:n02:

نه جدی میگم

هیچ فرقی نمی کنه، واقعا اگه دوست داری بزنی، بزن. :n11:

این مورد رو که دوستمون گفت رو هم اگه بتونی عملی کنی، خیلی خوب میشه.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-07-2015, 00:11
نه جدی میگم

هیچ فرقی نمی کنه، واقعا اگه دوست داری بزنی، بزن. :n11:

این مورد رو که دوستمون گفت رو هم اگه بتونی عملی کنی، خیلی خوب میشه.

موردی نداره.
من میزنم.

فقط یکمی از پست اولت رو باید کپی برداری کنم.:n01:

من با سیستم امتیاز دهی اشنا نیستم ولی دو تا پست رو رزرو میکنم:n40:

mojtabaivi
14-07-2015, 00:37
موردی نداره.
من میزنم.

فقط یکمی از پست اولت رو باید کپی برداری کنم.:n01:

من با سیستم امتیاز دهی اشنا نیستم ولی دو تا پست رو رزرو میکنم:n40:
شما تاپیگ رو بزن من پست اول رو میذارم رزرو بشه. مرسی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-07-2015, 00:45
شما تاپیگ رو بزن من پست اول رو میذارم رزرو بشه. مرسی

تاپیک زده شد.
فعلا باید مدیران تاییدش کنن تا نمایش داده بشه

مطمئنن پست اول کامل نیست اگر دوستان نظری داشتن دربارش حتما بگن تا ویرایش بشه و کامل تر و جامع تر بشه.

با تشکر از شهاب عزیز که بیشتر مطالب از پست اول ایشون کپی گرفته شد !:n40:

Sh-Meteor

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-07-2015, 01:04
سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: به دنبال جذب بازیکنی بهتر از ضرغام اسماعیل هستیم و هواداران نگران نباشند.
علی اکبر طاهری در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر در خصوص جذب نکردن ضرغام اسماعیل، گفت: قطعا بازیکنی بهتر از او را جذب خواهیم کرد. در حال ساختار سازی در باشگاه هستیم و می خواهیم مشکلات را برطرف سازیم.

وی در رابطه با زمان معرفی حامی مالی ادامه داد: به زودی حامی مالی جدید را انتخاب و معرفی خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشبختانه اکثر بازیکنان مد نظر برانکو را جذب کردیم و مشکل خاصی در این باره وجود ندارد.

وی در خصوص بازیکنانی که قرار بود با باشگاه پرسپولیس قرارداد سفید امضا کنند، اظهار کرد: این مساله را نپذیرفتیم و کار باشگاه شفاف است.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
15-07-2015, 13:27
آقا نمیدونم این استقلالیا دارن بر اساس لیست سرمربیشون تیم میبندن یا بر اساس لیست پرسپولیس ؟؟ :n08:

ما رفتیم سراغ : سید جلال،رضائیان،ضرغام،انصاری فرد،شجاعی،مهاجم کروات و ....

چند ساعت بعدش خبر میاد که استقلال با اینا داره مذاکره میکنه.

خوب عزیزان این همه بازیکن هست چرا هی میاد سراغ بازیکنای ما ؟؟:n02:

Sh-Meteor
16-07-2015, 03:38
برای این آشتی خیلی دیر بود/ بیچاره پرسپولیس!

بانک ورزش- خبر رسیده علی دایی و وزیر ورزش با هم آشتی کرده‌اند.

بله خب، حالا دیگر یک سال گذشته و برای کسی اهمیتی ندارد که در این مدت پرسپولیس بیچاره چه از دست این اختلاف کشید.

این خاصیت آدم است؛ اینکه همیشه فراموش می‌کند و به زندگی در زمان حال خو می‌گیرد.

آنچه باقی می‌ماند اما رنج بزرگی است که پرسپولیس تحمل کرد؛ وقتی برایش یار نگرفتند، وقتی پولش را ندادند، وقتی مربی‌اش را در بدترین زمان ممکن بیرون کردند، وقتی...

منبع: بانک ورزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*
**
*

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0 - 0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو دومین بازی دوستانه مون جلوی گنجلر بیرلیگی (با این اسم سختشون :دی) 0 - 0 مساوی کردیم.

تو دوران بدنسازی، این نتیجه بد نیست و قابل قبوله

انشاالله بعد از کامل شدن تیم، انشاالله وضع بهترم میشه.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
16-07-2015, 09:44
بمب طاهری ترکید : ضرغم منتفی شد

ستاره تیم ملی فوتبال عراق که قرار بود در فصل جابجایی تابستانی راهی پرسپولیس شود قراردادش را با الشرطه این کشور تمدید کرد تا قرمز پوشان پایتخت به دنبال گزینه دیگری باشند.

به گزارش وب سایت نود به نقل از ایسنا، ضرغام اسماعیل یکی از گزینه های اصلی پیوستن به پرسپولیس در فصل جابجایی تابستانی است و قرمز پوشان پایتخت مدتها است که به دنبال جذب این چپ پای عراقی هستند اما او قراردادش را با الشرطه تمدید کرد تا بحث پیوستن او به پرسپولیس به کلی منتفی شود.

سایت البغدادیه از تمدید قرارداد ضرغام اسماعیل با الشرطه عراق خبر داد و این نشان می دهد که قرمز پوشان تهران باید در پست دفاع چپ به دنبال بازیکن دیگری باشند.

این سایت عراقی به نقل از حمزه القریشی مدیر رسانه ای باشگاه الشرطه نوشت: هم ضرغام اسماعیل و هم ولید سالم با پیشنهاد تمدید قرارداد خود موافقت کردند و بسیار خوشحالیم که این دو ستاره خود را برای فصل آینده هم در اختیار داریم.

تیم الشرطه عراق در فصل قبل لیگ این کشور در جایگاه سوم قرار گرفت. ضرغام اسماعیل یکی از بهترین بازیکنان الشرطه به شمار می آید که در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ هم بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشت و مورد توجه چند تیم سرشناس آسیایی از جمله پرسپولس قرار گرفت اما در نهایت تصمیم گرفت که در لیگ عراق بماند.

Amir-Rainman
16-07-2015, 10:16
مث اینکه قبلا هم قرار بود قرضی یک سال بیاد پرسپولیس، الانم میتونه باز قرضی بیاد

الشرطه نمیخواد ضرغام به پرسپولیس بفروشه، از طرفی هم پرسپولیس حاظر نیست حق رشد بده، واسه همین قرضی بهترین راهکار واسه هر دو طرف هست، هم پرسپولیس ضرغام رو میگیره هم میتونه تو پرسپولیس دیده بشه و بره تیمای دیگه ( چیزی که مسئولین عراقی میخوان )

من احتمال میدم همون قرضی امسال بیاد

mojtabaivi
16-07-2015, 11:09
واسه ایران که قراردادها اکثرا یک ساله ست و در نتیجه کمتر پیش میاد باشگاه ها پول رضایت نامه بدن واسه قرارداد با یه بازیکن، حالت قرضی با حالت معمولی فرقی نداره

pcforlife
19-07-2015, 05:37
تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 95 - 1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])