PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 94-1393

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-11-2014, 16:30
سید جلال حسینی:دلم برای پرسپولیس تنگ شده!!
متن مصاحبه سید جلال.

بعد از چند وقت به ایران آمدی؟

از اول فصل تا الان نیامده بودم. فکر می کنم حدود چهار ماه و نیم.

سخت نبود که به ایران نیایی؟

سخت بود اما فوتبال حرفه ای است دیگر. یک روز دوری از ایران هم سخت است چه رسد به 4،5 ماه. من قرارداد دارم و به عنوان یک بازیکن حرفه ای به قراردادم پایبندم. باید می ماندم و به تعهدم عمل می کردم. تا همین چند روز قبل هم بازی داشتیم و بعد از آن من برای حضور در اردوی تیم ملی به ایران آمدم.

الان در لیگ قطر پنجم هستید. آیا مسئولان الاهلی از این عنوان راضی اند؟

فصل قبل الاهلی در لیگ قطر هشتم شد و فکر می کنم عنوان پنجمی می تواند عنوان خوبی از نگاه مسئولان باشگاه باشد. البته به نظر من رتبه ما می تواند بالاتر هم باشد.

چرا؟

چون بدشانسی آوردیم و در چند بازی که می توانستیم بازی مان را ببریم یا حتی مساوی کنیم باختیم و از جمع مدعیان خارج شدیم. اگر بدشانسی نمی آوردیم الان دوم یا سوم بودیم. البته فوتبال است و این اتفاقات را هم در خود جای می دهد.

از نظر بودجه ، الاهلی خوب خرج کرده ؟

در قطر تیمهای دیگری هستند گه چند برابر الاهلی هزینه کرده اند. تیم ما نسبت به خیلی ها با بودجه کمتری بسته شده اما بهتر از آنها نتیجه گرفته است. این فصل در لیگ قطر برای تمام تیمها یک رقیب سرسخت هستیم و البته بخشی از این موفقیت را مدیون سرمربی هستیم.

منظورت میلان ماچالا است؟

دقیقا. او مربی با تجربه ای است که کار در تیمهای این منطقه را به خوبی درک می کند. تجربه او به الاهلی خیلی کمک کرده است. البته در کنار ماچالا، مجتبی جباری هم فوق العاده کار کرده. مسئولان باشگاه از عملکرد فصل قبل او خیلی راضی بودند و این فصل هم خودم با چشمانم می بینم که او چقدر فوق العاده کار می کند.

الاهلی طرفدار دارد؟

آنها یک کانونی دارند که هواداران را به ورزشگاه می آورد. طرفدار زیاد ندارد اما فکر می کنم در قطر از این جهت در رتبه اول قرار دارد.

یعنی پرسپولیس قطر است؟

نمی شود مقایسه کرد. پرسپولیس از نظر طرفدار یکدانه است. هیچ تیمی نه تنها در ایران که در آسیا هم نمی تواند به اندازه پرسپولیس طرفدار داشته باشد.

همین هواداران اندک آنجا به تو لقب هم داده اند؟ مثل ایران که به تو می گفتند صخره یا دیوار.

به هیچ وجه. در قطر زیاد اهل لقب نیستند. فقط باید فوتبال بازی کنیم و تلاش. مثل ایران نیست که به بازیکنان لقب بدهند و آنها را با این القاب صدا بزنند.

الاهلی از نظر امکانات چطور است؟ راضی هستی؟

امکانات که مناسب است اما اینطور نیست که همه چیز در اختیار قرار بدهند.

چطور؟

می توانید از بقیه بازیکنانی که در قطر بازی می کنند بپرسید. اگر پول هم می گیریم باید به اندازه 5 نفر تلاش کنیم و مفید باشیم. واقعا اینطور نیست که همه فکر می کنند. دوری از ایران هم مزید بر علت تا شرایط سخت تر شود.

تا اینجای فصل اتفاق افتاده که پرداختی هایت عقب بیفتد؟

چرا این سوال را می پرسید؟

می‌خواهم با ایران مقایسه کنم.

در ایران بازیکنان قرارداهای خوب می بندند و آنهایی که می توانند پول شان را بگیرند به موقع هم می گیرند. در قطر هم همینطور است. الان در الاهلی بازیکن داریم که 4،5 ماه است حقوقش را نگرفته و حتی پول پیش هم به حسابش واریز نشده است. در قطر هم مثل ایران ، پرداختی ها تعویق دارد.

از انتخاب الاهلی راضی هستی؟

هر فوتبالیستی برای آینده اش تصمیمی می گیرد و من هم ابتدای فصل به لیگ قطر رفتم تا برای الاهلی بازی کنم. هر چند جدایی از پرسپولیس برایم سخت بود اما تصمیمم را گرفتم و رفتم.

دلت برای پرسپولیس تنگ نشده؟

صد در صد. مثل همه بازیکنانی که دل شان برای پرسپولیس تنگ می شود من هم دلم تنگ شده. البته بازی های این تیم را دنبال می کنم و پیگیر نتایجش هستم.

دربی را چطور می بینی؟

دربی برای هر دو تیم سخت است اما با بازیکنانی که من در هر دو تیم می بینم به نظرم جذاب و تماشایی از آب در می آید.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-11-2014, 16:33
حمید درخشان بازیکنان پرسپولیس رو با گرت بیل مقایسه کرد!!
متن مصاحبه:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به معترض بودن برخی بازیکنان تیمش به نیمکت‌نشینی، شرایط آنها را با مهاجم تیم رئال مادرید مقایسه کرد. حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه نشست خبری امروزش پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز در خصوص صحبت‌های نادر باقری مربی دروازه‌بانان پرسپولیس که در پاسخ به سوالی درباره نیلسون گفته بود هیچ بازیکنی را به زور در پرسپولیس نگه نمی‌داریم گفت: قطعا همین‌طور است و هیچ بازیکنی را به زور در پرسپولیس نگه نمی‌‌داریم و ما بازیکنانی می‌خواهیم که با جان و دل برای پرسپولیس بازی کنند.

وی ادامه داد: شما بازی شب گذشته رئال مادرید مقابل لیور‌پول را دیدید که گرت‌بیل که گران‌ترین بازیکن جهان است در زمین نبود و آیا این مسئله به جایی برخورد؟! بازیکنان باید بدانند که چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه بازی کردنشان با تشخیص سرمربی است و آنها باید تاثیر‌گذار باشند چرا که بازیکنان پولشان را می‌گیرند و باید مطیع خواسته‌های کادر فنی باشند.

omid_omidvar
05-11-2014, 16:44
پرسپولیس سروره

Sh-Meteor
05-11-2014, 18:15
لیست 18 نفره پرسپولیس برای بازی با گسترش فولاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GK: سوشا مکانی، نیلسون کوریا

DF: محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، مهدی جعفرپور، محمدرضا خانزاده، مایکل اومانیا

MF: محمد نوری، رضا حقیقی، امید عالیشاه، پیام صادقیان، مهرداد کفشگری، نورالهی، حمید علی‌عسگری

FW: مهدی طارمی، هادی نوروزی و زاهدی

محمد عباس‌زاده، افشین اسماعیل‌زاده، مهدی دغاغله، قاسمی و فاطمی از جمله بازیکنان خط خورده از لیست سرخپوشان برای بازی با گسترش فولاد هستند.

*
*
*

بازیکنان در آستانه محرومیت پرسپولیس:

بنگر، نورمحمدی، نوری، خانزاده و علی عسگر

*
*
*

کادر داوری

مهدی سیدعلی – سعید علی نژادیان – علیرضا ایلدرم – محمدحسین زاهدیفرد – ناظر: فریدون اصفهانیان

Ezel
05-11-2014, 19:33
وی ادامه داد: شما بازی شب گذشته رئال مادرید مقابل لیور‌پول را دیدید که گرت‌بیل که گران‌ترین بازیکن جهان است در زمین نبود و آیا این مسئله به جایی برخورد؟! بازیکنان باید بدانند که چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه بازی کردنشان با تشخیص سرمربی است و آنها باید تاثیر‌گذار باشند چرا که بازیکنان پولشان را می‌گیرند و باید مطیع خواسته‌های کادر فنی باشند.

یعنی این حرفها با کمال احترام جزو بیخود ترین حرف هایی بوده که درخشان زده و نشون از ناآگاهی کامل درخشان داره

بیل به این خاطر از ابتدا بازی نکرد چون که تازه از بند مصدومیت رها شده و هیچ مربی ای نمیاد ریسک کنه برای بازی ای که اهمیت و حساسیت بالایی از لحاظ کسب نتیجه نداره به قول ایشون گرانترین بازیکن جهان رو دوباره در معرض مصدومیت قرار بده ( البته نه مربیانی در اشل درخشان )

بارها شده بازیکنای مطرح هم از تعویضشون ناراضی بودن ، حتی مسی و رونالدو و روبن هم که استاد ناراحتی از تعویض شدنه و مواردی هم هست که بازیکنهای مطرح نسبت به بازی نکردنشون معترض هستند البته نه به شکل و فرمی که در ایران مرسومه

متاسفانه درخشان بر خلاف صحبتهاش مبنی بر قاطع بودن ، از ترس نتیجه نگرفتن با همه مماشات میکنه در صورتی که در این شرایط مربی مقتدری مثل شادروان دهداری لازمه که در برابر قهر ابر ستاره های تیم ملی ایستاد و برآیند این ایستادگی مرحوم دهداری ، ظهور ستاره هایی مثل زرینچه و عابدزاده و فنونی زاده شد

و البته چه طعنه ی قریبی به درخشان میزنه این تکرار تاریخ ؛ چونکه خود حمید خان درخشان جزو سردمداران قهر گروهی ستاره های تیم ملی از تیم زنده یاد پرویز دهداری بود

clau
06-11-2014, 19:44
با اشتباه مسخره سوشا مکانی و گل مفتی که خورد بازی مساوی شد

یکی از بدترین خریدای پرسپولیس تو این فصل بود سوتی هاش هم تمومی نداره گل مسخره ای که چند هفته قبل از استقلال صنعتی تو تهران خورد اینم از بازی امروز

حیف نیلسون باید نیمکت نشین سوشا بشه

امیدوارم بعد دربی درخشان برکنار کنن مربی که نتونه جلوی تیم قعر جدولی گسترش تو آزادی بازی 0-2 برده حفظ کنه خیلی واضحه که در آسیا چه افتضاحی میخواد به بار بیاره

Sh-Meteor
06-11-2014, 20:03
انقدر اعصابم بهم ریخته که نمیخوام انشا بنویسم؛
خلاصه:

1. هروقت اومدیم به سوشا اعتماد کنیم، با یه سوتی خیلی داغون [حذف شد] به همه چیز رفت ...

2. بهترین بازیکن ما بدون شک طارمی بود!

3. مهدی جعفرپور افتضاح بود، افتضاح!

4. بنگر مستحق دریافت کارت زرد بود.

5. گسترش تیمی نبود که مقابلش امتیاز از دست بدیم!!!

HDana
06-11-2014, 20:45
جالبه بعضی بازیکنا ایام محرم میرن قم مداحی میکنن بعد محرم موقع تعویض لگد میزنن به تابلوهای تبلیغاتی!!!

دو نفر رو باید بندازن بیرون بدون هیچ تعارفی..یکی پیام یکی هم رضا..سوشا هم جدیدا خوش تیپ شده بدرد دکوراسیون نیمکت تیممون میخوره!!

stealer
06-11-2014, 21:25
پیامو بندازیم بالا رضارو هم همین طور عباسزاده هم که اعتراض کرده بود قبلا رو هم باید انداخت بیرون همین طور میثم حسینی رو
درخشان خودش بیاد بازی کنه خیلی شیک لیگ که هیچی اسیارو هم میگیریم:دی
بعضیا جوری حرف میزنن انگار الان مربی مونده کدوم بازیکنو بذاره تو تیم از بس همه خوبن
تیم باید از صفر شروع کنه که البته غیر ممکنه
خصوصی هم بشه میره زیر دست سپاه و با الان هیچ فرقی نمیکنه پس به امید اون روز هم نمیشه نشست
فقط باید به حال و روز این روزای پرسپولیس نیش خند زد و رد شد
کاش یه کاری میکردن دوباره بازیا پخش نمیشد اعصابمون راحت تر بود:|

arsz6733
06-11-2014, 21:27
منم مثل بقیه دوستان اعصابم خورده!
فقط دو تا جمله :
1:کسی هنوز هست که بگه باید به درخشان فرصت بدیم؟! وقتی بازیکنا با مربی خوب نباشن تیم بهتر که نمیشه همینجوری درجا میزنه!!
2:دمه نیلسون گرم!! یکی از بهترین خارجی هایی بود که تو ایران بازی کرده و خدا رو شکر که تو پرسپولیس هست! جایی که همه دارن تیمو به گند میکشن فردی که اصلا انتظاری ازش نداریم داره با مصاحبه هاش بهمون دلداری میده

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-11-2014, 22:07
من از بیگانگان هرگز ننالم که هر چه کرد با ما سوشا مکانی کرد.نمیذاره یه خاطره خوب ازش تو ذهنمون بمونه.
.
.
.
مایکل تو دیگه چرا گند زدی؟:n27:
.
.
.
.
پرسپولیس باید یه خونه تکونی اساسی بکنه......................:n21:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-11-2014, 22:14
تا وقتی که سوشا دروازه بان باشه و اومانیا هافبک باشه و نورمحمدی فیکس باشه وطارمی مهجم نوک باشه و درخشان سرمربی باشه و سیاسی همه کاره باشه دیگه از این بیشتر از تیم توقع نمیره

Sh-Meteor
06-11-2014, 22:21
تا وقتی که سوشا دروازه بان باشه و اومانیا هافبک باشه و نورمحمدی فیکس باشه وطارمی مهجم نوک باشه و درخشان سرمربی باشه و سیاسی همه کاره باشه دیگه از این بیشتر از تیم توقع نمیره
سوشا قبول
نورمحمدی قبول
درخشان و سیاسی قبول

ولی از حق نگذریم، اومانیا و طارمی خوب بودن.

اومانیا امروز فقط پنالتی خراب کرد!
طارمی هم به نظرم یکی از بهترین های میدون بود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-11-2014, 22:31
سوشا قبول
نورمحمدی قبول
درخشان و سیاسی قبول

ولی از حق نگذریم، اومانیا و طارمی خوب بودن.

اومانیا امروز فقط پنالتی خراب کرد!
طارمی هم به نظرم یکی از بهترین های میدون بود.

حرف شما درست.طارمی خوب بود ولی در حد یه مهاجم تراز اول نیست.
اومانیا هم تو دفاع فکر کنم بهتر باشه

Sh-Meteor
06-11-2014, 22:37
حرف شما درست.طارمی خوب بود ولی در حد یه مهاجم تراز اول نیست.
اومانیا هم تو دفاع فکر کنم بهتر باشه
اگه در حالت کلی میگی که آره!
من فکر کردم بازی فقط امروز میگی!

روی مهاجم هایی نظیر عباس زاده و طارمی نمیتونیم به عنوان گلزن اول تیمی مثل پرسپولیس حساب کنیم.
اینا باید به عنوان مکمل یه مهاجم تمام عیار باشن که فعلا در دسترس نیست.

ببینیم نقل و انتقالات نیم فصل درخشان چه می کنه...
نیم فصل دوم نباید بهونه بازیکن رو بیاره!

yoosef_st
07-11-2014, 00:50
این هزار بار
درخشان مربی نیست
نه سواد مربی گری داره، نه شعور و نه شخصیتش رو!
همین آقای صادقیان، با همه سرکشیش، جلوی دایی جرات نداشت این گند بازیا رو در بیاره!
الان چی؟ خونه خالست!و
نکته اینه که این موضوع، فقط یکی از ضعف های درخشانه!
ضعفهایی که خیلیاش رو نمیبینیم!

من نمیگم دایی خوب بود
ولی مطمئنا از این وضع بهتر بود!

stealer
07-11-2014, 16:17
عجب بچه بازی شده :دی
اینم اینستاگرام سوشا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خاله بازیه؟:n02:

amirpers
07-11-2014, 18:03
من 25 ساله که پرسپولیسیم. در بدترین شرایط هم طرفدار تیم بودم اما نمیدونم چرا امسال تیم به دلم نمیشینه. اونقدر بد هستن که اصلا برام مهم نیست.
فقط امیدوارم که دربی رو موفق باشن.

ragbar12
07-11-2014, 19:49
این بازی بلا خره تموم شد باید تیم تمرکزشو رو دربی بزاره. انصافا اگه اشتباهات فردی نبود پرسپولیس با همون دو گل شایدم سه گل بازیو تموم کرده بود.

به هر حال فوتبال هستو هزار اتفاق. دوستان یه چیزیو قبول کنید امسال پرسپولیس از نظر بازیکن جز ضعیف ترین هاست درخشان داره سعی میکنه از این بازیکنا حد اکثر استفاده رو ببره.
در مورد دربی هم بگم اگه تیم اشتباهات فردی شو کنار بزتره (سوشا مکانی رو که حتما باید بزاره کنار این بازیکن اومده توپ بازی بکنه یا فوتبال؟ کلا هم حاشیه هاش زیاده هم از نظر فنی ضعیف سوتی هم که الا ماشا الله..)احتمال زیاد داربی رو میبره.[حذف شد] بازم میگم اشتباه فردی نداشته باشیم دربی رو میتونیم راحت ببریم.

برای نیم فصلم من واقعا امید وارم تیم تقویت بشه اگه پول دستشون اومد شده هفت هشت میلیاردم بالای سقف بودجه خرح کنن این کارو بکنن! چون بقیه این سقفو با فاصله شکستن هیچ اتفاقی نیوفتاد! تازه میخوان نیم فصل تیمشون رو هم تقویت کنن!!

Sh-Meteor
08-11-2014, 17:13
تمرینات سرخپوشان از یکشنبه آغاز می‌شود!

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس امروز را هم به بازیکنان استراحت داد.

بنابر تصمیم کادر فنی و با توجه به فاصله موجود تا بازی بعد، تمرین سرخپوشان برای امروز هم تعطیل خواهد بود.

بنابر اعلام محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات پس از دو روز استراحت از ساعت 14:30 فردا یکشنبه از سر گرفته خواهد شد
و بازیکنان به این منظور از ساعت 14 در مجموعه درفشی‌فر حضور پیدا خواهند کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تمرینات خود را از فردا از سر می‌گیرد که سازمان لیگ با توجه به درخواست باشگاه استقلال برای تعویق بازی
باید نظر نهایی خود را درباره زمان برگزاری مسابقه در تاریخ‌های 30 آبان یا دوم آذر اعلام کند.
سازمان لیگ هفته گذشته در این ارتباط نامه‌ای را برای استانداری تهران ارسال کرده
و با اعلام تاریخ جدید مورد نظر برای برگزاری دربی، نظر این نهاد را خواستار شده بود.

در 17 آبان سال 57 در کرج، ولی الله کریمی صاحب سومین فرزندش شد.
فرزندی که سال‌ها بعد تبدیل به ستاره ای عصیانگر، یاغی ای دوست داشتنی، جادوگری افسانه ای و در زمره محبوب ترین 8 های ایران قرار گرفت.

:n12:سالروز تولد علی کریمی مبارک:n12:

یکی از بهترین عکس هایی که از علی کریمی در مورد پرسپولیس سراغ داشتم!!! :n12:

Sh-Meteor
10-11-2014, 18:51
پیش فروش بلیت مسابقه رفت بازی استقلال و پرسپولیس

با توجه به زمان اندک باقیمانده تا روز مسابقه استقلال - پرسپولیس و ظرفیت باقیمانده از صندلی‌های خالی استادیوم آزادی برای این مسابقه، به اطلاع تماشاگران عزیز می رساند،
در صورت اتمام بلیت در سامانه، به هیچ وجه بلیت فروشی در استادیوم آزادی صورت نخواهد گرفت،
لذا تماشاگران عزیزی که مایل به دیدن این مسابقه مهم هستند، باید از فرصت باقیمانده استفاده کرده و بلیط این مسابقه را خریداری کنند.

علاقمندان برای خرید بلیت بازیهای این ورزشگاه می توانند ازطریق سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به 2 روش زیر خریداری کنند:

1- با استفاده از کارت ملی
2- با استفاده از کارت عضویت الکترونیک
در حال حاضر اولویت خرید بلیت مسابقه دربی، با دارندگان کارت عضویت الکترونیک است.

+

تا الان حدود 7 هزار بلیط فروخته شده!

وین رونی
10-11-2014, 20:01
چرا باید عشوری و خلیل زاده از نیم فصل دوم برن به تیم دیگه ای اما ماهینی از چندتا بازی قبل رفته؟!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-11-2014, 21:54
سلام.
پیام صادقیان مصدوم شده.
وضعیت عباس زاده هنوز مشخص نیست.
هافبک مجارستانی پرسپولیس رو پیچوند.
دایی رضایت به آزادی مایلی داد.
تمرین پرسپولیس پنجشنبه و جمعه تعطیل شد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-11-2014, 18:08
سوشا مکانی،نفوذی پرسپولیس در تیم ملی
.
.
.
.
.
.
.
.
امروز خبر رسیده که سوشا مکانی داروزه بان ملی پوش پرسپولیس در تمرین امروز تیم ملی با ضربه ای محسن فروزان رو کمتر از دو هفته تا دربی79مصدوم کرده.:n09::n10::n25:

yoosef_st
13-11-2014, 19:25
سوشا مکانی،نفوذی پرسپولیس در تیم ملی
.
.
.
.
.
.
.
.
امروز خبر رسیده که سوشا مکانی داروزه بان ملی پوش پرسپولیس در تمرین امروز تیم ملی با ضربه ای محسن فروزان رو کمتر از دو هفته تا دربی79مصدوم کرده.:n09::n10::n25:

تایتل در اعماق حلقم! :n08::n08:

Sh-Meteor
13-11-2014, 19:29
سيرجان ميزبان ديدار گل گهر - پرسپوليس!

پرسپوليس در جام حذفي مهمان گل گهر سيرجان است.
در اينباره عده ايي معتقدند ورزشگاه اختصاصي گل گهر ظرفيت و امنيت لازم را براي برگزاري اين بازي ندارد اما سيرجاني ها خودشان را براي ميزباني پرسپوليس آماده مي کنند.

مدیرعامل گل گهر که به همین منظور کنفرانس مطبوعاتی تشکیل داده بود، موارد ذیل را یادآور شد:

*** بازی گل گهر با پرسپولیس قطعاً در سیرجان و در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار خواهد شد.

*** یک هزار صندلی به ظرفیت ورزشگاه سه هزار نفری اختصاصی گل گهر افزوده می شود.

*** نیروهای ویژه ی مرکز استان امنیت بازی را بر عهده خواهند گرفت .

*** بلیط فروشی دو روز قبل از بازی انجام و در روز برگزاری بازی بلیط فروخته نمی شود.

*** نیمی از بلیط مسابقه توسط باشگاه خریداری و در اختیار کانون طرفداران گذاشته می شود تا در اختیار علاقمندان و طرفداران گل گهر گذاشته شود.

*** کنترل تماشاگران برای ورود به ورزشگاه از فاصله یک کیلومتری ورزشگاه انجام می شود و نیروهای امنیتی از همان محل مانع نزدیک شدن تماشاگران بدون بلیط به ورزشگاه می شوند.

*** در داخل ورزشگاه برای تماشاگران بسته های غذایی در نظر گرفته شده و در کنار آن برنامه های فرهنگی نیز انجام خواهد شد و برای خبرنگاران نیز تمهیدات ویژه ایی در نظر گرفته شده است.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-11-2014, 19:55
تایتل در اعماق حلقم! :n08::n08:

اگه زشته بگید تا اصلاحش کنم.
این جمله در اصفهان به صورت منفی به کار میره

Sh-Meteor
14-11-2014, 15:57
پیام صادقیان به داربی می رسد

پس از اعلام نتیجه MRI پیام صادقیان به دلیل کشیدگی رباط داخلی، حضور این بازیکن در هفتاد و نهمین شهرآورد پایتخت مشخص شد.

پس از آنکه پیام صادقیان در تمرین روز چهارشنبه پرسپولیس دچار مصدومیت شد، حضورش در شهرآورد پایتخت در هاله‌ای از ابهام قرار داشت
که پس از اعلام نتیجه ام آر آی، مشخص شد که این بازیکن برای حضور در هفتاد و نهمین شهرآورد پایتخت مشکلی ندارد.

صادقیان با چند جلسه فیزیوتراپی به بهبودی کامل می‌رسد و می‌تواند پرسپولیس را در داربی همراهی کند.

هفتاد و نهمین شهرآورد پایتخت به میزبانی استقلال تهران ساعت 18 روز دوم آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

Sh-Meteor
14-11-2014, 17:24
اعتراف تاریخی مسعود مرادی // بخشی از مصاحبه مسعود مرادی با فارس

خود شما طرفدار استقلال هستید یا پرسپولیس؟

من طرفدار تیم داوری هستم.

هواداران شما را طرفدار کدام تیم می‌دانستند؟

نمی‌دانم باید از آنها پرسید.

دربی که شما سوت زدید یک گل پرسپولیس مردود اعلام شد.

بله در آن مسابقه کمک‌داور من یک اشتباه تأثیرگذار داشت.
وقتی محمد نوری گل زد من می‌خواستم گل او را درست اعلام کنم که دیدم پرچم کمک داورم یعنی مرتضی کریمی به نشانه آفساید بالا رفته است و در چنین صحنه‌ای داور نمی‌تواند نظر کمکش را رد کند.
من قبل از آن بازی به کمک‌هایم گفتم دربی جای اشتباه نیست و نتیجه بازی برای هر دو تیم حیثیتی است.
شاید دو تیم اگر در بازی‌های دیگر به خاطر مشکلات داوری امتیازات را از دست بدهند اعتراضی نکنند
اما دربی شرایطش فرق دارد.
.
.
.
.
.
نوش دارو پس از مرگ سهراب...

alireza-1991
14-11-2014, 19:47
سيرجان ميزبان ديدار گل گهر - پرسپوليس!

پرسپوليس در جام حذفي مهمان گل گهر سيرجان است.
در اينباره عده ايي معتقدند ورزشگاه اختصاصي گل گهر ظرفيت و امنيت لازم را براي برگزاري اين بازي ندارد اما سيرجاني ها خودشان را براي ميزباني پرسپوليس آماده مي کنند.

مدیرعامل گل گهر که به همین منظور کنفرانس مطبوعاتی تشکیل داده بود، موارد ذیل را یادآور شد:

*** بازی گل گهر با پرسپولیس قطعاً در سیرجان و در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار خواهد شد.

*** یک هزار صندلی به ظرفیت ورزشگاه سه هزار نفری اختصاصی گل گهر افزوده می شود.

*** نیروهای ویژه ی مرکز استان امنیت بازی را بر عهده خواهند گرفت .

*** بلیط فروشی دو روز قبل از بازی انجام و در روز برگزاری بازی بلیط فروخته نمی شود.

*** نیمی از بلیط مسابقه توسط باشگاه خریداری و در اختیار کانون طرفداران گذاشته می شود تا در اختیار علاقمندان و طرفداران گل گهر گذاشته شود.

*** کنترل تماشاگران برای ورود به ورزشگاه از فاصله یک کیلومتری ورزشگاه انجام می شود و نیروهای امنیتی از همان محل مانع نزدیک شدن تماشاگران بدون بلیط به ورزشگاه می شوند.

*** در داخل ورزشگاه برای تماشاگران بسته های غذایی در نظر گرفته شده و در کنار آن برنامه های فرهنگی نیز انجام خواهد شد و برای خبرنگاران نیز تمهیدات ویژه ایی در نظر گرفته شده است.

من سیرجان کار میکنم . یه اوضاعی هست اونجا !!! :n09:

فکر نمیکنم بتونن کنترل کنن .

alireza-1991
14-11-2014, 19:52
حاشیه‌ها اجازه نمی‌دهد به مسائل فنی بپردازم
درخشان:‌ در پرسپولیس وارث یک مقدار خرابی‌ها هستیم/قلعه‌نویی درد فوتبال را می‌داند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما وارث یک مقدار خرابی‌ها در پرسپولیس هستیم که باید آن را درست کنیم و این نیز به زمان نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، حمید درخشان با حضور در برنامه ورزش و مردم در مورد بازی دربی گفت: اعتقاد دارم این بازی باید با دیگر بازی‌ها تفاوت داشته باشد امیدوارم مشکلی به وجود نیاید و همه لذت ببرند و تیم خود را تشویق کنند. این دو تیم بزرگ کشور هستند و انتظارها از هر دو باشگاه زیاد است.
وی در ادامه افزود: باید از حواشی دور باشیم و بازی خوبی را ارائه دهیم. بارسلونا و رئال مادرید سال‌های زیادی را با یکدیگر بازی کردند و برد و باخت هم داشتند اما به هیچ عنوان اتفاقی رخ نداده است. امیدوارم در بازی دربی پیش رو هیچ اتفاقی رخ ندهد ان‌شالله بازی خوبی پیگیری شود و فارغ از هرگونه حساسیت بازی به پایان برسد.
درخشان در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: به اعتقاد من دربی هم مثل دیگر بازی‌ها است و سه امتیاز بیشتر ندارد.
وی در واکنش به این سؤال که چند درصد از حاشیه‌ها انرژی شما را می‌گیرد گفت: از روزی که آمده‌ام حاشیه‌ها را جمع می‌کنم هنوز به مسائل اصلی کمتر توجه کرده‌ام. تنها چیزی که نمی‌توانم انجام دهم مسائل فنی است. همیشه باید پیگیر رفع حاشیه‌ها باشم.
درخشان در ادامه خاطرنشان کرد: یکسری حرمت‌ها از بین رفته و اجازه دادند بازیکن‌ها وارد مسائلی شوند که اصلاً در حیطه آنها نیست. امیر قلعه‌نویی درد فوتبال را می‌داند و او درست گفت، فوتبال قشنگی‌های زیادی دارد اما ما زیبایی را محو کرده‌ایم بیاییم یاد بدهیم. متأسفانه به جای اینکه بازیکن را تنبیه کنیم به مربی می‌گوییم چرا این کار را کرده‌ای.
وی در مورد شرایط بازیکنان تیم پرسپولیس گفت: ما 18 بازیکن در لیست داریم که 7 نفر آن مصدوم و محروم هستند. یکی از این نفرات هم دروازه‌بان است. مردم از این تیم انتظار دارند ما هم در تلاشیم یک بازی خوب را ارائه دهیم. با توجه به بضاعت و مصدومیتی که داریم تلاش می‌کنیم یک بازی زیبا را به نمایش بگذاریم.
درخشان در ادامه اظهار داشت: بازیکنان ما باید حرفه‌ای باشند. متأسفانه بعد از اینکه اتفاقات رخ می‌دهد آنها می‌آیند و ابراز پشیمانی می‌کنند. بارها به آنها گفته‌ام که چرا به این سرعت تصمیم می‌گیرید و پس از آن ابراز پشیمانی می‌کنید. به اعتقاد من همه چیز فوتبال بازی کردن نیست آنها باید به مسائلی که از بیرون به آنها فشار می‌آورد نیز توجه کنند.
وی در مورد اینکه تیم پرسپولیس در این چند وقت نتایج خوبی را کسب کرده است گفت: تیم ما رشد داشته و نتایج بدی را کسب نکرده است. حاشیه تیم مشکل دارد. مدیرعامل همه تلاش خود را می‌کند تا تیم روند خوبی را داشته باشد. از هیأت مدیره، سیاسی و منتقمی تشکر می‌کنم ما وارث یک مقدار خرابی‌ها هستیم که باید آن را درست کنیم و این نیز به زمان نیاز دارد. مگر می‌شود کسی در خانه به بزرگترش سلام نکند تربیت باید خانوادگی باشد یک معلم یا مربی وظیفه ماست که باید به آن احترام بگذاریم و اگر کسی به کسی احترام بگذارد اول خودش را محترم شمرده است.

Sh-Meteor
17-11-2014, 17:21
همینطوری که میدونید درخشان قصد داره تیم رو تو نیم فصل تقویت کنه و چندین نفر رو مد نظر داره!

یکی از اون نفراتی که تقریبا قطعی شده، رضا خالقی فرد مهاجم 31 ساله راه آهن هستش.

احتمالا بعد از دربی به تمرینات اضافه میشه.

Sh-Meteor
19-11-2014, 21:01
فراخوان باشگاه پرسپولیس برای حضور هواداران در دربی/ منتظر پیروزی از روی سکوها هستیم!

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این فراخوان آمده است:
در شرایطی که تمام اهالی فوتبال برای برگزاری دربی لحظه شماری می‌کنند، بی‌تردید هواداران متعصب پرسپولیس برای شروع این بازی و حمایت از تیم خود آرام و قرار ندارند
و این حمایت و پشتگرمی همواره مایه دلگرمی اعضای تیم و مسوولان پرطرفدارترین باشگاه ایران و آسیا بوده است.

بی‌تردید هواداران پرسپولیس یکشنبه آینده در هفتاد و نهمین دربی پایتخت نشان خواهند داد که چرا پرسپولیس را پرطرفدارترین می‌خوانند،
همانگونه کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس تمام سعی و تلاش خود را معطوف به آن کرده‌اند که پاسخی در خور شأن بزرگواری و معرفت هواداران خود بدهند.

اینروزها در محل تمرینات پرسپولیس هیچ سخنی غیر از کلام پیروزی شنیده نمی‌شود و مردان غیرتمند پرسپولیس هم قسم شده‌اند
تا شایستگی خود و حقانیت پرسپولیس و هوادارانش را با پیروزی در این کارزار به اثبات برسانند.

در چنین شرایطی بی‌تردید حضور تک تک هواداران، حضوری ارزشمند خواهد بود که تاثیر شگرف آن را در ساق‌های بازیکنانمان خواهیم دید
و به این منظور از هواداران عزیز دعوت می‌کنیم از همین حالا با بهره‌برداری از امکانات سامانه الکترونیک فروش بلیت footballeticket.ir، آمادگی خود
برای حضور در این بازی و حمایت از تیم محبوبشان را اعلام کنند تا پیروزی پرسپولیس بزرگ را پیش از شروع بازی از روی سکوهای آزادی به تصویر بکشیم.

Sh-Meteor
19-11-2014, 21:03
پیام تسلیت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بمناسبت درگذشت پیشکسوت استقلال

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسیپولیس با صدور پیامی، درگذشت زنده یاد غلامحسین مظلومی، پیشکسوت ارزشمند فوتبال ایران را به جامعه ورزش و فوتبال، باشگاه و هواداران استقلال و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پیام باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است:

زنده یاد غلامحسین مظلومی از ذخایر ارزشمند ورزش فوتبال ملی کشورمان بود. از دست دادن وی ضایعه‌ای تأثربرانگیز برای فوتبال ایران است که غیر قابل جبران می‌نماید.
مردانی چون دکتر مصطفی اکرامی، امیر مسعود برومند، پرویز دهداری، محراب شاهرخی، مجید سبزی، حمید شیرزادگان، فریبرز مرادی، صفر ایرانپاک، ایرج سلیمانی و زنده یاد مظلومی،
از نسل افتخارآفرینانی بودند که چه در عرصه ملی و چه در عرصه باشگاهی فارغ از تعلقات رنگی قرمز و آبی، الگویی درخشان برای نسل‌های بعدی از خود شدند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و هواداران از درگذشت این ورزشکار خوشنام احساس اندوه و تأثر دارند و این ضایعه را به خانواده آن مرحوم،
جامعه ورزش فوتبال و بویژه خانواده استقلال تسلیت می‌گویند.

*مممججج*
20-11-2014, 21:40
امروز که حسینی مصدوم شده.
ولی میخواستم بدونم پیام صادقیان هم مصدوم شده؟؟

Sh-Meteor
20-11-2014, 21:52
امروز که حسینی مصدوم شده.
ولی میخواستم بدونم پیام صادقیان هم مصدوم شده؟؟

1. میثم حسینی مصدوم شده اما به دربی می رسه!

2. وقتی داشتن بچه ها فوتبال درون تیمی بازی می کردن، دست یکی از بازیکنان بد جوری خورد تو صورت پیام صادقیان!

اما اونقدر جدی نیست،به دربی میرسه!

Sh-Meteor
21-11-2014, 13:26
تغییرات مدیریتی در پرسپولیس // کاشانی و کلانی جایگزین خواجه وند و کاظم پور

در حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شدند

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی وزیر ورزش؛
حسین کلانی و جعفر کاشانی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد.
به این ترتیب کاظم‌پور و خواجه‌وند از هیئت مدیره این باشگاه جدا شدند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*
**
**
*

شروع به کار مجدد روزنامه پرسپولیس از روز شنبه

روزنامه پرسپولیس در آستانه دربی 79 تهران پس از وقفه ای چند ماهه بار دیگر کار انتشار خود را از سر خواهد گرفت.

روزنامه پرسپولیس که روزنامه ارگان باشگاه محسوب می شود، از روز شنبه و در آستانه دربی 79 پایتخت شروع به کار خواهد کرد
تا اخبار باشگاه را به طور مستمر در اختیار هواداران این تیم بزرگ و مردمی قرار دهد.

گفتنی است که روزنامه پرسپولیس در گذشته منتشر می شد اما مدتی است به دلیل مشکلات مدیریتی و مالی انتشار آن متوقف شده بود
اما قرار است دوباره با کادر مدیریتی جدید منتشر شود تا اخبار باشگاه را در اختیار علاقه مندان به این باشگاه قرار دهد.

Sh-Meteor
22-11-2014, 01:52
فهرست 18 نفره پرسپولیس برای دربی 79 مشخص شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین روز جمعه سرخپوشان، 18 بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از دربی به شرح زیر معرفی کرد:

نیلسون جونیور، سوشا مکانی، مایکل اومانا، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا علی عسگری، محمدرضا خانزاده،
مهرداد کفشگری، رضا حقیقی، احمد نورالهی، مهدی طارمی، پیام صادقیان، هادی نوروزی، امید عالیشاه، مهدی دغاغله و محمد نوری.

گفتنی است؛ مهدی دغاغله برای اولین بار در این فصل، در لیست 18 نفره پرسپولیس قرار می‌گیرد
و شهاب زاهدی و محمد عباس‌زاده هم از لیست خارج شدند. البته عباس‌زاده به دلیل مصدومیت به این دیدار نرسید.

منبع: سایت رسمی باشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sh-Meteor
22-11-2014, 19:48
پزشک پرسپولیس اعلام کرد: صادقیان چهار هفته دور از میادین/ خداحافظی هافبک پرسپولیس با دربی

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر مصدومیت در آخرین تمرین دربی پایتخت را از دست داد.

پیام صادقیان که در تمرین امروز شنبه تیم پرسپولیس به شدت آسیب دیده بود حساس ترین بازی نیم فصل تیم خود را از دست داد
و در دربی روز یکشنبه پایتخت غایب بزرگ سرخ پوشان خواهد بود.

مهیار مرتضوی پزشک تیم پرسپولیس در این باره به خبرنگار مهر گفت: صادقیان از ناحیه کشاله پای راست دچار کشیدگی شده و دست کم چهار هفته باید دور از میادین باشد.
ما در این مدت مراحل درمانی از جمله فیزیوتراپی را برای او در نظر گرفته ایم تا پس از آن بتواند به تمرینات تیم بازگردد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر ساعت 18 فردا یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
.
.
.
.
.
.
.
خبر تکمیلی:

محمد عباس زاده، جایگزین پیام صادقیان در لیست 18 نفره می شود!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-11-2014, 16:25
ترکيب سرخآبي‌ها مشخص شد
ترکيب تيم هاي استقلال و پرسپوليس در دربي 79 مشخص شد.

پرسپولیس در دربی با ترکیب نیلسون، محسن بنگر، محمد رضا خانزاده، میثم حسینی، حمید علی عسگر، مهدی طارمی، رضا حقیقی، مایکل اومانیا، هادی نوروزی، امید عالیشاه و محمد نوری به میدان خواهد رفت.

*مممججج*
23-11-2014, 19:58
چه یارگیری ضعیفی.
چه گل مفتی خوردیم........
به امید خدا جبران میکنیم..........

mohsen_gh1991
23-11-2014, 20:47
عجب خریه این عالیشاه گل زد از اونورم رفت بیرون کلا :دی

mohsen_gh1991
23-11-2014, 20:53
واویلا سوشا مکانی داره میره تو زمین. خدا بخیر بگذرونه .

خب خدا رو شکر به خیر گذشت موند رو نیمکت:n02:

rhbr
23-11-2014, 21:04
:n19::n20::n20::n19:
سلام و تبریک

clau
23-11-2014, 21:07
تبریک بابت این برد دلچسپ به همه پرسپولیسیا:n16:

نیمه دوم عالی بازی کردن بچه ها

نوری هم بعد مدتها که یا گلش تو دربی به اشتباه افساید میگرفتن با پنالتیش خراب میکرد پاش به گلزنی در دربی باز شد:n02:

مهدی طارمی هم که عالی بود یک ضربه زد که با بدشانسی خورد به تیر دروازه و گل نشد - یک پاس گل هم که به نوری داد

فقط حرکت عالیشاه بعد گلزنی و دراوردن پیراهنش که منجر به کارت قرمز گرفتنش شد خیلی بچه گانه بود که شانس آورد بازی نتیجش تغییر نکرد :n15:

jr07
23-11-2014, 21:07
تبریک بابت برد:n12:
عالیشاه فقط مونده بود شرتشو در بیاره:n02:

*مممججج*
23-11-2014, 21:10
به افتخار پرسپولیس قهرمان همه بایستید.
.
.
.
.
.
با خیال راحت و روحیه ی بالا نیم فصل رو تموم میکنیم..............
تازه نیم فصل تیم رو هم از این بهتر میکنیم.:n09:

sasan.69
23-11-2014, 21:19
تبریک به همه دوستان عزیز.... نیمه دوم عالی بازی کردیم....اگه همیشه اینطوری بازی کنیم میتونیم جزء 3تای اول فرار بگیریم

arsz6733
23-11-2014, 21:21
تبریک به همه پرسپولیسی های عزیز ایشالله بقیه بازی ها هم مثل 20 دقیقه آخر این بازی باشه و ببریم

joseph.n
23-11-2014, 21:26
تبریک ...!:n12::n12::n12::n12::n12::n12:
حاضر بودم بازی رو ببازیم ولی عالیشاه گل نزنه ... مغرور بود مغرور تر میشه و مطمئنماً از کارش پشیمون نیست!:n15:
درود بر کاپیتان عزیز ... ممنونیم ... :n16:
آفرین طارمی ... خوب بود پسر...:n06:

erfan.it
تــــــــــــبریک عرض میکنم ... :n12:

amirpers
خیلی خوب بود.

تبریک می گم. بیشتر از برد استقلال خوشحالم از این که قلعه نوعی به پرسپولیس باخت.

sasan.69
23-11-2014, 21:28
تبریک ...!:n12::n12::n12::n12::n12::n12:
حاضر بودم بازی رو ببازیم ولی عالیشاه گل نزنه ... مغرور بود مغرور تر میشه و مطمئنماً از کارش پشیمون نیست!:n15:
درود بر کاپیتان عزیز ... ممنونیم ... :n16:
آفرین طارمی ... خوب بود پسر...:n06:

منم راجع به عالیشاه باهاتون موافقم اما خب مهم این بود رکورد مسخره قلعه نوعی شکسته شد:n09:

gadogar13
23-11-2014, 21:34
خیلی خیلی چشسبید :n19:
مبارک همه پرسپولیسی های عزیز باشه :n02:

rhbr
23-11-2014, 21:37
اصلا کل فوتبال ایران و اروپا وجهان یه طرف این پرسپولیس استقلالو میبره یه طرف:n02:
ولی سوای شوخی این برد میتونه شروعی دوباره باشه واسه پرسپولیسی که از خودی وغیر خودی انقدر ضربه خورده بود که
نایی براش نمونده بود و اکه این بازیو می باخت دیگه معلوم نبود چه بلایی سرش می اومد

وین رونی
23-11-2014, 21:39
فردا چه شود تو کلاس...
امروز مبحث اندازه گیری طول را داشتم آموزش میدادم به بچه ها بعد از کلی زمینه سازی گفتم قدیما ابزار نداشتن برای اندازه گیری اینجوری که من میگم شما هم بگید می فهمید چطور اندازه گیری می کنن.گفتم بعد از هر عددی که من میگم شما بگید "تایی" از یک شروع کردم و بعد هر عدد بلند می گفتن "تایی" تا رسیدیم به 6 که همه بلند گفتن 6 تایی گفتم بازم اینو تکرار کنید یکی دو بار تکرار کردن تا بعضیا فهمیدن گفتن نگید نگید آقا سرکارمون گذاشته البته استقلالیا بودن
فردا کلی کری بخونم براشون...

Sh-Meteor
23-11-2014, 21:59
اول از همه جا داره یه تبریک بگم به همه ی پرسپولیسی های عزیز! :n12:

از بازی هر دو تیم تو نیمه اول زیاد خوشم نیومد. هیچکدوم قشنگ بازی نکردن. ( البته استقلال تقریبا بهتر از ما بود )
ولی تو نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم بدون شک!:n25:

بازی از زمانی قشنگ شد که طارمی وارد زمین شد!

عجیب ترین نکته ترکیب پرسپولیس که کلی اعصاب منو بهم ریخت نیمه اول، تو ترکیب نبودن طارمی بود.

کلی جای شکر داره که بازی صفر - صفر نشد ولی چه بهتر که بردیم.:n02:
بازم خدا رو هزار مرتبه شکر که بردیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein blak
23-11-2014, 22:08
تبریک میگم.../:n12:
برد خوبی بود ولی من انتظار دو گل بیشتر رو داشتم که خودتون اگه دیده باشید بازی رو دو تا موقعیت خراب کردیم که فکر کنم یکیش رو باید داور پنالتی میگرفت:n13:
اون حرکت زشت حنیف هم که اومد و کیف پزشک رو انداخت از زمین بیرون خیلی حرکت زشتی بود...واقعا.... جایه ...چی بگم خیلی بد بود:n15:
بنگر هم یکم زیادی خطا میکرد.../
نوری هم واقعا خیلی خوب بازی کرد...فکر کنم بهترین بازیکن زمین.../
نیلسون هم باید جلوی اون ضربه رو میگرفت ... حالا دیگه نمیدونم چرا سرجاش وایساد البته شانسش برای گرفتن توپ هم خیلی کم بود ولی من انتظار یه جهشی یه پرشی...رو داشتم... /
به هر حال مهم اینکه بردیم و این از هر چیزی ارزش بالا تری داره...بازم تبریک میگم... /.

:n12:...حسین/.

Sh-Meteor
23-11-2014, 22:47
دقت کردین نصف فصل تموم شد، بالاخره چشممون به جمال دغاغله هم روشن شد؟ :دی
+
انصافا تو نیمه اول، بدترین زمان ممکن گل خوردیم، نیمه دوم استقلال می خواست دفاع مطلق رو پیاده کنه و نتیجه بگیره که نشون دادیم 45 دقیقه شدنی نیست!
+
داور تو نیمه اول خیلی رو اعصاب بود، توی هر صحنه سریع سوت میزد و بازی رو از جریان انداخته بود!
+
بنگر با کارتی که گرفت، بازی هفته 16 ام (برابر نفت تهران) رو از دست داد.

عالیشاه هم که بعد از گل برتری، بدجوری جو گرفتش!:n02: ( اگه گل تساوی رو میخوردیم ... :n24: )
+
فکر کنم حقیقی مصدوم شد که احتمالا تا نیم فصل دوم میرسه.
+
اون صحنه خطای روی طارمی، قطعا پنالتی بود!
داور پیش خودش گفت: حالا که اینا بردن، پس به این پنالتی هم زیاد اعتراض نمیکنن!

stealer
23-11-2014, 22:49
خوردبین وقتی عالیشاه اخراج شد چی گفت؟:دی
فکر کنم گفت این چه خریه دیگه:دی
مرتیکه 5 دقیقه قبل اخطار گرفت اومده لخت میشه:|

ragbar12
23-11-2014, 23:09
سلام تبريک ميگم اين برد بسيار شيرين وحلات بخشو برديم هم استقلالو برديم هم داورو برديم هم فدراسيون هم ......
خداييش دمشون گرم به اين ميگن برد. ده نفره وپنالتي سوخته بازم برد قاطعانه پرسپوليس دم همشون گرم.

انصافا توي دربي هاي قبلم اگه داوراي بي طرف !!!!!!! ايراني پنالتي هاي پرسپوليسو ميگرفتن
به حاي شيش الان چند عدد ديگه رو ميکرديم. به هر حال استقلاليها برن دعا بکنن به جون داور ايراني اگه داور بي طرف خارجي ميومد قضاوت ميکرد معلوم نبود که چه بلايي ......
البته با اين شرایط برد خيلي شيرن تر وتاريخ ساز تر ميشه بازم تبريک

Sh-Meteor
23-11-2014, 23:18
خوردبین وقتی عالیشاه اخراج شد چی گفت؟:دی
فکر کنم گفت این چه خریه دیگه:دی
مرتیکه 5 دقیقه قبل اخطار گرفت اومده لخت میشه:|

خیلی باحال بود! من که کلی خندیدم!

برگفت گفت: بیاین اینو جمعش کنین ببرینش بابا...:n02:
.
.
.
.
محمد نوری وقتی دید این پیراهنشو در آورده، رفت با بچه ها دوره کردنش و میخواستن لباسشو بپوشونن، بلکه داور نبینه!:n02:

clau
23-11-2014, 23:19
واکنش جالب خلعتبري به برد پرسپوليس (عکس)

محمدرضا خلعتبري با انتشار اين تصوير در ايسنتاگرامش پيروزي هم تيمي هاي سابقش را جشن گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، به جز خلعتبری، امیرحسین فشنگچی و حسین ماهینی نیز دو پرسپولیسی سابق دیگر هستند که بلافاصله بعد از بازی پست هایی را روی صفحه خود گذاشته اند. جالب اینکه فشنگچی پیش‌بینی کرده بود یکی از گل ها را محمد نوری می‌ زند.

Sh-Meteor
23-11-2014, 23:30
اگه ماهینی، فشنگچی، شکوری (بازیکن فعلی سایپا) و یا ... تبریک بگن حق دارن ولی

ببخشیدا ولی خلعتبری بره گمشه ...

اگه حتی یه درصد، برای پرسپولیس، هوادارا و ... ارزش قائل بود، اون کارارو نمی کرد.

توی بازی چرا وظیفش بود
ولی دیگه اون حرکات بعد از گل دیگه چی بود؟
+
+
+
+
حدس من: میخواد از این قضیه برای خودش سوء استفاده کنه!

محرمانه
24-11-2014, 00:47
قبل اینکه گل پرسپولیس زده بشه
ضربه آکروبات طارمی که زده میشه بعد اگه یادتون باشه محمد نوری رو توپ تاثیر میذاره که تو آفساید قرار داشت !
میشه گفت گل پرسپولیس به این اوت مربوط میشه و گل مردود باید میشد! البته گل صحیح بود اما صحنه قبلش اشتباه داور باعث شد تا آفساید نگیره!

PLAΨMID
24-11-2014, 00:55
تبریک به پرپولیسی ها .
جالبه ، این نتیجه و سایر نتایج این هفته فقط به نفع سپاهان و نفت تهران رقم خورد .
ما که نرسیدیم ببینیم . کلا بازی چطور بود ؟ ارزش دیدن داشت ؟ یخ دربی ها شکسته شده یا نه ؟

*مممججج*
24-11-2014, 01:07
تبریک به پرپولیسی ها .
جالبه ، این نتیجه و سایر نتایج این هفته فقط به نفع سپاهان و نفت تهران رقم خورد .
ما که نرسیدیم ببینیم . کلا بازی چطور بود ؟ ارزش دیدن داشت ؟ یخ دربی ها شکسته شده یا نه ؟

سلام.نیمه ی اول که هر دو تیم چیزی برای گفتن نداشتن.
ولی نیمه ی دوم بازی قشنگ و هیجانی شده بود.دو تیم روی دروازه ی های هم حملاتی داشتن.
موفق باشید

*مممججج*
24-11-2014, 01:09
قبل اینکه گل پرسپولیس زده بشه
ضربه آکروبات طارمی که زده میشه بعد اگه یادتون باشه محمد نوری رو توپ تاثیر میذاره که تو آفساید قرار داشت !
میشه گفت گل پرسپولیس به این اوت مربوط میشه و گل مردود باید میشد! البته گل صحیح بود اما صحنه قبلش اشتباه داور باعث شد تا آفساید نگیره!

این هم جزء اشتباهات داوریه!!!
چندین بار به نفع شما و چند بار هم به نفع ما......

alireza-1991
24-11-2014, 13:15
تیم خیلی خوب بود به خصوص وقتی که عوامل دایی مثل میثم حسینی و صادقیان و.... نبودن !!!!

Sh-Meteor
24-11-2014, 15:10
برای این برد تاوان سنگینی دادیم!

بازی بعدی ما در لیگ، تو هفته 16 ام، برابر نفت تهران تو آزادی هستش که مصدوم و محروم های زیادی داریم.

محمد نوری (سه کارته)

محسن بنگر (سه کارته)

عالیشاه (کارت قرمز)

پیام صادقیان (مصدوم برای 4 هفته)

رضا حقیقی (دیروز مصدوم شد و معلوم نیست میرسه برای بازی های بعدی یا نه ... )

*مممججج*
24-11-2014, 15:49
سلام.
سیاسی گفته که امروز میخواد استعفا بده.........
واقعیت داره؟؟؟؟؟؟:n04::n38::n38:

Sh-Meteor
24-11-2014, 16:22
سلام.
سیاسی گفته که امروز میخواد استعفا بده.........
واقعیت داره؟؟؟؟؟؟:n04::n38::n38:

این سیاسی که من میبینم، همچنان پیش ماست.

احتمال داره، از ریاست هیئت مدیره استعفا بده، بیاد مدیرعامل بشه.:n27:

فقط خدا کنه زمان فروش تیم، نیاد بخره پرسپولیس رو ...

clau
24-11-2014, 16:31
نقل و انتقالات نیم فصل از کی شروع میشه

تا قبل بازی با نفت تهران که یک لشکر مصدوم و محروم داریم نمیشه بازیکن به تیم اضافه کرد؟

یه سوال.اگه نوروزی اسمش از لیست خارج نشه از هفته چندم میشه روش حساب باز کرد؟؟؟

رضا نوروزی از بازی با ملوان تو انزلی که رباط صلیبی پاره کرد گفتن 6ماه بعد عمل زمان میبره تا به شرایط بازی برسه

خیلی شانس بیاریم تو آسیا بتونه برامون بازی کنه

تازه اگه با این مصدومیتی که دچارش شده بتونه دوباره به اوج برگرده که چشم من یکی که آب نمیخوره :n15:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-11-2014, 16:43
نقل و انتقالات نیم فصل از کی شروع میشه

تا قبل بازی با نفت تهران که یک لشکر مصدوم و محروم داریم نمیشه بازیکن به تیم اضافه کرد؟
نمیدونم ولی حرف شما کاملا درسته قبل از بازی باید یه فکر اساسی کرد.......
5تا محروم.........
.
.
.
.
یه سوال.اگه نوروزی اسمش از لیست خارج نشه از هفته چندم میشه روش حساب باز کرد؟؟؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-11-2014, 16:47
از 10 آذر تا 7 دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-11-2014, 17:20
دوستان10 آذر که هفته 16 شروع میشه.
نکنه اشتباه نوشتم.
تو سایت ورزش3 این مطلب درج شده بود.........

sAeEd_kHaAn
24-11-2014, 19:06
از عالیشاه پرسیدند چرا پیراهنتو در آوردی ؟
گفت برا ما افت داره 11 نفره استقلالو ببریم :n19:

arsz6733
24-11-2014, 20:41
دوستان یه خبر خیلی خیلی بد... :(
سیاسی مدیرعامل شد

arsz6733
24-11-2014, 20:41
دوستان یه خبر خیلی بد... :(
سیاسی مدیرعامل شد

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-11-2014, 21:21
ای بابا..................
چرا این کچل خان دست از سر تیم بر نمیداره..........
حتما میخواد تیم رو هم بخره!!!!!!!!!!

Sh-Meteor
24-11-2014, 21:58
پس از جلسه ای که امروز عصر برگزار شد، حمید رضا سیاسی مدیر عامل پرسپولیس و جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره شد.

البته هنوز 100% نشده و باید این حکم به تائید وزارت ورزش و جوانان برسه! ( که احتمالا میرسه :n27: )

اگه تیم حریف، یه نیمچه سیاسی تو هیئت مدیره اش داشت، تا الان 5 بار سرمربی اش رو اخراج کرده بود.

*
*
*
*
*
*

sAeEd_kHaAn
25-11-2014, 11:52
10؛ نماد جديد سرخپوشان

sasan.69
25-11-2014, 16:55
میگم به نظرتون استقلال میتونه ذوب رو ببره و بیاد به ما بخوره؟:n01:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
25-11-2014, 17:13
میگم به نظرتون استقلال میتونه ذوب رو ببره و بیاد به ما بخوره؟:n01:
این پستم حذف میشه ولی باید بگم به امید خدا نمیبرن.. ...
قهرمانی مال خودمونه

Sh-Meteor
25-11-2014, 21:29
اعلام اسامی ۱۸ بازیکن پرسپولیس برای دیدار با گل‌گهر

از سوی کادرفنی اسامی ۱۸ بازیکن پرسپولیس برای همراهی این تیم در بازی با گل گهر سیرجان اعلام شد.

نیلسون جونیور، سوشا مکانی، مایکل اومانیا، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی،
محمدرضا خانزاده، مهدی جعفرپور، حمیدرضا علی عسگر، میثم حسینی،
احمد نورالهی، مهرداد کفشگری، افشین اسماعیل‌زاده، هادی نوروزی،
امید عالیشاه، شهاب زاهدی، مهدی طارمی، محمد نوری و مهدی دغاغله

18 بازیکنی هستند که باید تا ساعت 8:30 صبح فردا در ترمینال چهار فرودگاه مهرآباد خود را به کادر فنی و سرپرست تیم معرفی کنند.

پرسپولیس ساعت 14 روز پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی میهمان گل‌گهر سیرجان خواهد بود.
.
.
.
.
عباس زاده دوباره مصدوم شد!:n27:

نکته بد این بازی میدونید کجاست؟

محسن بنگر و محمد نوری توی رقابت های جام حذفی قبلا یک کارت زرد گرفتن
و اگه این بازی یک کارت زرد بگیرن، در صورت صعود، بازی دربی رو از دست میدن.:n35:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
25-11-2014, 21:36
درخشان: خودم بايد 20 دقيقه بازي کنم
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با بازيکنان اميدمان 17-18 نفر مي‌شويم و مقابل گل‌گهر خودم هم 20 دقيقه بازي مي‌کنم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حمید درخشان در پایان تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد شرایط تیمش گفت: شرایطمان خوب است. بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده‌اند البته امروز یک جلسه تمرین داشتیم و فردا هم باید برویم. این فشردگی بازی‌ها به ضرر تیم‌های بزرگ است. ما هم در جام حذفی و هم در لیگ بازی داریم و باید به تیم ملی هم بازیکن بدهیم. لیگ کار خودش را می‌کند اما استقلال و پرسپولیس و تیم‌های بزرگ از این مسئله ضربه می‌خورند.

وی در مورد مصدومیت عباس‌زاده گفت: این بازیکن مصدوم شد و همان کشیدگی قبلی است. من به او گفتم که با عجله برنگردد و پس از درمان کامل تمرین کند اما اصرار داشت که بیاید و دوباره امروز مصدوم شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه مقابل گل‌گهر پرسپولیس 18بازیکن خواهد داشت یا نه گفت:‌با امیدهایمان 17-18نفر جور می‌کنیم و خودم همه 20 دقیقه‌ای مقابل این تیم بازی می‌کنم!

وی در مورد اینکه پیروزی مقابل استقلال باعث غرور بازیکنان تیمش نمی‌شود، گفت:‌دربی برای ما تمام شد ما باید از امروز به فکر آینده باشیم در جام حذفی بازی داریم و سپس با نفت فولاد باید بازی کنیم.

وی در مورد اینکه گل‌گهر دو تیم لیگ برتری را حذف کرده گفت: حواسمان را 100درصد جمع می‌کنیم و به این فکر نمی‌کنیم که با یک تیم ساده بازی می‌کنیم خیلی حواسمان را جمع می‌کنیم و مقابل این تیم هوشیارانه و فکورانه بازی خواهیم کرد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 15:28
سلام.
دوستان عجب بازی شده!!!!!!
خیلی خوب بود........
دروازه بان گل گهر بهترین بازیکن زمین بود و همچنین طارمی.
نوروزی هم در دقایق آخر باید بیشتر دقت میکرد.
به امید برد

clau
27-11-2014, 17:17
سوشا مکانی تنها هنری که داره پنالتی گیر بودنشه:n02:

داور معلوم الحال چه اخطار بی خودی به بنگر داد:n35:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 17:35
مردیم تا بردیم.
چه تیم چغر و بد بدنی بود.
خوب بود سیرجانی ها بین دو نیمه گوسفنداشونم میوردن تا یکم چرا کنن بیچاره ها!!!!!
یه بازی کاملا فرسایشی.
اومانیا هم که کلا داغون شد.
آقای داور با انصاف هم بنگر رو از دربی کاملا احتمالی محروم کرد.
شکر خدا هم تا اینجای کار تراکتور سازی عقبه!!!!

Sh-Meteor
27-11-2014, 17:41
سلام
من نتونستم بازی رو ببینم، فقط 10 دقیقه آخر وقت اضافه دوم + پنالتی ها رو از رادیو گوش دادم!

بازی چطور بود؟
کی بهتر بازی کرد؟

بنگر چرا کارت گرفت؟ ( متاسفانه دربی احتمالی هم از دست داد )

اومانیا وضعش چی شد؟ بد مصدوم شد؟ ممکنه به نفت برسه؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 17:51
سلام
من نتونستم بازی رو ببینم، فقط 10 دقیقه آخر وقت اضافه دوم + پنالتی ها رو از رادیو گوش دادم!

بازی چطور بود؟
کی بهتر بازی کرد؟

بنگر چرا کارت گرفت؟ ( متاسفانه دربی احتمالی هم از دست داد )

سلام.
بازی خوبی یود.
پرسپولیس حمله میکرد و گل گهر چشم به ضد حمله ها بسته بود.
در نیمه اول پرسپولیس سه تا موقعیت 100 درصد گل رو با درخشش دروازه بان گهر از دست داد.
2 تا رو طارمی(یکی روی ضربه ی کاشته) خلق کرد و یکی رو هم نوروزی.
اومانیا هم کلا از نظر سر و گردن داغون شد و به بیمارستان منتقل شد.الانم هیچ مشکلی نداره.
نیمه ی دوم پرسپولیس خیلی فشار اوورد اما کاری از پیش نبرد.
تو وقت های اضافه گهر با یه پنالتی کاملا مشکوک توسط مختار جمعه زاده به گل رسید.
بعد از چند دقیقه محسن بنگر بازی رو به تساوی کشوند.
(بعد از گل رو به هواداران گهر کرد و علامت سکوت رو نشون داد و بهشون گفت که بشینید سر جاتون!!!.)
در ضربات پنالتی سوشا بعد از پنالتی که گرفت پشت توپ رفت و خودش هم خراب کرد اما تونست باز به درخشش ادامه بده.
و در آخر با ضربه کاپیتان نوری به مرحله ی بعد صعود کردیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 17:56
آقا میگن آدمو .. بگیره ولی جو نگیره.
امروز دروازه بان گل گهر کاملا جو گیر شده بود:n02:

Sh-Meteor
27-11-2014, 18:01
آقا من شنیدم بنگر بخاطر شادی پس از گل کارت گرفته، درسته؟؟؟

من کلیپشو الان دانلود کردم، یه چیزی تو مایه های Calm Down کریستین رونالدو بود:دی

این اخطارش کجا بود؟ :n34:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 18:03
آقا من شنیدم بنگر بخاطر شادی پس از گل کارت گرفته، درسته؟؟؟

من کلیپشو الان دانلود کردم، یه چیزی تو مایه های Calm Down کریستین رونالدو بود:دی

این اخطارش کجا بود؟ :n34:
بله دیگه.
معلومه فدراسیون و داورا دارن به نفع بعضی ها کار میکنن...........

erfan.it
27-11-2014, 18:13
ههههه تبریک... :n12:
.
هر چند بازی چنگی به دل نمیزد..!
طـــــارمی عالیـــــه ... :n33:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 18:31
اخبار حاکی از اونه که هیچ مشکلی نداره................

sasan.69
27-11-2014, 18:38
میگن اخر بازی زدن سر طارمی رو شکستن! این گزارشگرم که انگار غلامی دروازبان باباشه همش ازش تعریف و تمجید میکرد:n01:

بازی بعدی که احتمالا دربی هس خیلی سخته یه مشت محروم و مصدوم داریم

Sh-Meteor
27-11-2014, 19:44
یکی از تماشاگران گل گهر سنگ پرتاب کرده بودن که یکیش خورده بود به طارمی، مثل اینکه به خیر گذشته ...

خدا رو شکر مشکل اومانیا هم جدی نیست! به بازی ها میرسه!
.
.
.
.
.
.
.
ویرایش:

طارمی مصاحبه کرده که تماشاگرا سنگ نزدن؛ وقتی داشتیم شادی می کردیم، سرم خورد به سر سوشا مکانی و شکست.

hossein blak
27-11-2014, 21:09
ذوب آهن حریف نمیه نهایی در مقابل ما...
خوب مسلما کار ما راحت تر شد با ذوب آهن...ولی اگه با استقلال بازی میکردیم تنش و هیجان بازی بیشتر میشد...

+

اون صحنه ای که صادقی سکه داور رو گرفت خیلی ختدیم که باعث کارت گرفتن صادقی هم شد...استقلال خیلی خوب بازی کرد ولی اصلا انتظار اینو نداشتم که تمام پنالتی هارو خراب کنه...اگه میبرد حریف خوبی برای ما می بود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 21:10
خدایا مچکریم...................
ذوب آهن مچکریم..............
همه چیز آرومه،من چقدر خوشحالم...........................
استقلالم حذف شد.دوستان خیلی کری میخوندین.

sasan.69
27-11-2014, 21:14
حالا که استقلال حذف شد واسه کیا دیگه کری بخونیم:n14:

پ.ن.رفقا بازی جمعه تهران برگزار میشه؟

pouyasony
27-11-2014, 21:19

معلوم نيست قرعه كشي ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 21:20

بله بازی با ذوب آهن در ورزشگاه آزادی برگزار میشه.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-11-2014, 21:22
معلوم نيست قرعه كشي ميشه

سلام.
آخر بازی شنیدم مجریه گفت بازی در تهرانه.
همچنین بازی پدیده - نفت در مشهد برگزار میشه

ragbar12
27-11-2014, 21:25
تبریک بابت تمام اتفاقات اخیر پرچم سرخ همیشه بالاست

بعد کری خونی تیم رقیب برای دربی حذفی. خدا پدر درخشانو بیامرزه یه جمله درخشان گفت .
گفت که اول ذوب اهنو ببرن بعد خطو نشون بکشن:n02:

pouyasony
27-11-2014, 22:56
خدا كنه از اونور نفت پديده رو ببره چون اونجوري با برد پرسپوليس فينال تو ورزشگاه ازادي برگزار ميشه

sasan.69
27-11-2014, 22:58
تاریخ فینال مشخص نیس؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-11-2014, 01:10

آقای داور محترم.این کجاش کارت داشت؟
فقط میخواید پرسپولیس رو تضعیف کنید؟
کورخوندید

mojtaba007
28-11-2014, 08:38
شایعه روز/ گوچی با پرسپولیس به توافق رسید
بانک ورزش – رضا قوچان‌نژاد، لژیونر فوتبال ایران به پرسپولیس پیوست.
به گزارش بانک ورزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پس از پیروزی در داربی و صعود به نیمه نهایی جام حذفی، این خبر می تواند هواداران پرسپولیس را به بالاترین حد خوشحالی برساند.
این خبر هنوز توسط مسوولان باشگاه تایید یا تکذیب نشده و توسط افراد نزدیک به باشگاه به گوش خبرنگار بانک ورزش رسیده است.
البته باید به این نکته توجه داشت که سیاسی و دیگر مدیران پرسپولیس هیچ خبری را تایید نمی کنند. سیاسی حتی در خصوص مدیرعاملی خود در پرسپولیس اعلام کرده بود اطلاعی از این موضوع ندارد!
چند روز دیگر و در جریان نقل و انتقالات نیم فصل صحت یا عدم صحت پیوستن رضا قوچان‌نژاد به پرسپولیس مشخص خواهد شد.

وین رونی
28-11-2014, 11:15
بنگر با کارتی که گرفت از بازی بعدی مقابل ذوب محروم شده؟!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-11-2014, 12:11
بنگر با کارتی که گرفت از بازی بعدی مقابل ذوب محروم شده؟!!

بله..............

وین رونی
28-11-2014, 20:12
محض اطلاع برخی از دوستان که نمی دونم شاید به خاطر سنشون باشه یا تعصب بگم تاریخ فوتبال ایران فقط لیگ برتر نیست.پس خواستید مارک پر افتخارترین مربی یا بازیکن،آقای گل،پر امتیازترین و...را به تیمی یا شخصی بچسبونید برید یه مطالعه ای هم در مورد لیگ های قبل از برتر هم داشته باشید...

mojtaba007
29-11-2014, 13:10
حرکت بیاد ماندنی ستاره دربی

Sh-Meteor
29-11-2014, 20:04
مصاحبه خبرگذاری فارس با فرانکو بارسی در سالروز بازی پیشکسوان میلان و پرسپولیس

بارسی: باشگاه پرسپولیس همکاری با میلان را فراموش کرده/من بازی ناصر محمدخانی را خیلی پسندیدم

پیشکسوت باشگاه میلان ایتالیا در سالگرد دیدار تاریخی پیشکسوتان این باشگاه با پیشکسوتان پرسپولیس صحبت‌های جالبی در خصوص این دیدار و فوتبال ایران انجام داد.

هفت آذر 1392 روزی تاریخی برای فوتبال کشور ما و باشگاه پرسپولیس بود چرا که در این روز تیم ستارگان پیشکسوتان میلان ایتالیا با حضور بازیکنان نامداری
همچون پائولو مالدینی، فرانکو بارسی، گنارو گتوزو، ابراهیم با، بوبان، ماسارو و ... به مصاف پیشکسوتان پرسپولیس آمد تا بازی خداحافظی نمادین مهدی مهدوی‌کیا از زمین فوتبال برگزار شود.

در همین رابطه و به مناسبت سالگرد این دیدار فرانکو بارسی مسئول کمیته پیشکسوتان باشگاه میلان ایتالیا در گفتگویی،‌در خصوص این بازی و همچنین عملکرد ایران در جام جهانی فوتبال صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

فارس: با اینکه یکسال از بازی تاریخی پیشکسوتان میلان ایتالیا و پرسپولیس زمان می‌گذرد اما هنوز این بازی برای علاقمندان به فوتبال در ایران جذاب است.

زمانی که به من گفته شد همراه با تیم پیشکسوتان میلان باید به تهران برویم قبل از آن من در سفری به تهران از نزدیک دربی مهم کشور شما را دیدم که این بازی میان استقلال و پرسپولیس بود.
البته من در استادیوم تنها نبودم و کارلوس کی‌روش سرمربی ایران هم در کنار من این بازی را تماشا کرد و آنجا بود که با جو ورزشگاه آزادی و حضور صد هزار تماشاگر آشنا شدم و واقعا از دیدن این همه
تماشاگر هیجان‌زده شده بودم اما اعتقاد دارم آن بازی می‌توانست زیباتر باشد چرا که هیچ گلی در آن دربی رد و بدل نشد. بعد از آن به ایتالیا برگشتم و پیشنهاد رسمی مسئولان باشگاه پرسپولیس برای
بازی با پیشکسوتان میلان را با خود به باشگاه روسونری آوردم و با ذهنیتی که نسبت به ایران و فوتبال شما پیدا کردم خیلی زود توانستم موافقت سران باشگاه را برای این بازی بگیرم و حتی موسسه خیریه
میلان هم حاضر شد برای این بازی فعالیت کند.

فارس: از زمانی بگویید که وارد تهران شدید و همراه با سایر ستارگان میلان به کشور ما آمدید.

همانطور که گفتم حضور در دربی تهران نشان داد که مردم ایران چقدر علاقمند به فوتبال هستند اما هر چقدر که از این مسئله مطلع بودم باید بگویم حضور ستارگان میلان در فرودگاه تهران همه ما را شگفت‌زده کرد
چرا که چند هزار نفر در فرودگاه منتظر ما بودند و این برای همه ما جالب و جذاب بود. هر چند که تیم ما به هر کجای دنیا که می‌رود تماشاگران زیادی به استقبال ما می‌آیند اما مطمئنا بازیکنان میلان استقبال مردم
در فرودگاه تهران را هیچ گاه فراموش نمی‌کنند.

فارس: حضور ستارگان میلان در موسسه خیریه کودکان بی‌سرپرست هم از نکات جالب بود و حتی عکس‌‌های جالبی از خود شما هم منتشر شد که چگونه با کودکان بازی می‌کردید.

باید بگویم حضور ما در موسسه کودکان بی‌سرپرست برای همگی ما خاطرات جالبی را رقم زد و همه ما احساس خوبی داشتیم که در کنار این کودکان هستیم و آنها بودند که به ما انگیزه زیادی دادند و حسی از آن دیدار گرفتیم
که قابل توصیف نبود و خوشحالم که آن مسابقه برای کودکان بی‌سرپرست تهران و میلان انجام شد. البته باید بگویم همه بازیکنان میلان که به تهران آمده بودند از حضور در ایران و آن مسابقه راضی بودند و در بازگشت به ایتالیا
از خاطرات خوب سفر به ایران صحبت می‌‌کردند.

فارس: در زمان بازی مقابل ستارگان پرسپولیس چه موضوعی توجه شما را به خود جلب کرد؟

با اینکه غرق در بازی بودیم اما همه ما می‌دیدیم که تماشاگران حاضر در استادیوم چه لذتی از این بازی بردند و حتی پیش از مسابقه می‌دانستیم که هواداران پرسپولیس مدت‌ها بود این ستاره‌هایشان را در قالب یک تیم
کنار هم ندیده بودند و الان که یکسال از این مسابقه گذشته و می‌بینم که مردم و رسانه‌های ایرانی هنوز به این بازی توجه می‌کنند بیشتر مطمئن می‌شوم که آن روز یک روز باشکوه برای دو باشگاه پرسپولیس و میلان بود.
ما در ایران واقعا معنی میهمان‌نوازی را فهمیدیم و باید از مسئولان باشگاه پرسپولیس و همچنین مسئولان شرکت هواپیمایی ایرانی که پذیرایی خوبی از ما کردند تشکر کنم. البته باز هم امیدوارم که شاهد برگزاری چنین
بازی‌هایی در ایران به نفع کودکان بی‌سرپرست و نیازمندان باشیم و اعلام می‌کنم که هر کجای دنیا نیاز به حضور ما برای کمک به نیازمندان باشد حاضر هستیم و امیدوارم روزی با ستارگان تیم ملی ایتالیا به کشور شما بیاییم.

فارس: بازیکنان زیادی در تیم پرسپولیس مقابل میلان بازی کردند. کدام بازیکن نظر شما را بیشتر از همه به خودش جلب کرد؟

باز هم خوشحالی‌ام را از حضور در این بازی اعلام می‌کنم. چرا که یکی از پرافتخارترین تیم‌های جهان به نام میلان به مصاف یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیا رفت و قطعا همه خاطرات خوبی از آن بازی دارند اما من آن بازیکن
تیم شما که پاس گل پرسپولیس را داد (ناصر محمدخانی) خیلی پسندیدم و به نظرم فوتبالیست باسطح بالایی بود. البته خوشحالم که مسئولان باشگاه پرسپولیس همانند مسئولان باشگاه میلان ایتالیا نگاه ویژه‌ای به
پیشکسوتان باشگاه‌شان دارند و دیدید که لئوناردو، اینزاگی، مالدینی، سیدروف و ... که از پیشکسوتان میلان هستند همگی در این باشگاه فعالیت می‌کنند و فعالیت‌های باشگاه روسونری گویای این مسئله است که
پیشکسوتان در باشگاه میلان مورد احترام هستند.

فارس: تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 حاضر بود. آیا بازی‌های این تیم را مقابل حریفانش دیدید؟

بازی شما مقابل آرژانتین را در جام جهانی دیدم و عملکرد بازیکنان ایرانی مقابل ستارگان آرژانتینی همه را متعجب کرد و همه فهمیدند که فوتبال ایران چه بازیکنان خوبی دارد و تنها یک فوق ستاره به نام مسی توانست
گره بازی را باز کند. هر چند که در بین تیم‌های آسیایی ایران عملکرد خوبی داشت و نشان داد که فوتبال در ایران در حال رشد است. البته در بازدید ما از باشگاه پرسپولیس هم بازیکنانی را دیدیم که توانایی حضور در
تیم‌های خارجی را دارند اما بر روی مسائل سخت‌افزاری و تیم‌های پایه باید بیشتر کار کنید.

فارس: سال گذشته صحبت از همکاری‌های بیشتر دو باشگاه پرسپولیس و میلان ایتالیا شنیده می‌شد اما شاهد هستیم که این اتفاق نیفتاد. دلیل این عدم همکاری چیست؟

سال گذشته محمد رویانیان مدیر باشگاه پرسپولیس با گالیانی توافقات خوبی برای همکاری داشت و حتی تفاهم‌نامه‌ای هم امضا شد اما ما مطلع شدیم که تغییرات مدیریتی در این باشگاه رخ داده و شاید مسئولان جدید
باشگاه پرسپولیس این همکاری را فراموش کردند هر چند که باشگاه میلان به عنوان یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های جهان درخواست‌های همکاری زیادی از سراسر دنیا دارد اما با تلاش‌های دکتر قاضی میرسعید، همکاری
با یکی از پرتماشاگرترین تیم‌‌های آسیا اتفاق خوبی برای هر دو طرف بود و ما علاقمند به این موضوع هستیم. هر چند که با پیگیری‌های ما متوجه شدیم که تغییرات زیادی در پرسپولیس رخ داده و این اتفاق خوبی برای یک
باشگاه نمی‌تواند باشد.

فارس: صحبت درباره بازی برگشت تیم‌های میلان و پرسپولیس در ایتالیا هم شنیده می‌شد. چرا این موضوع رنگ واقعیت به خود نگرفته است؟

باشگاه پرسپولیس سال گذشته درخواستی برای بازی دوم در سن‌سیرو داشت اما این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی دقیقی است چرا که برنامه‌های باشگاه میلان از پیش برنامه‌ریزی می‌‌شود
اما به نظرم به دلیل تمایل دو باشگاه به بازی دوم این اتفاق نشدنی نیست و نیاز به راه طولانی ندارد.

منبع: فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کریم باقری: می‌خواهم کل سهام باشگاه پرسپولیس را بخرم!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قصد من خرید کل سهام باشگاه پرسپولیس است نه سهم پیشکسوتان.

کریم باقری درباره خرید سهام باشگاه پرسپولیس گفت:‌من پیش از این پیشنهادی برای خرید باشگاه پرسپولیس به مسئولان مربوط تقدیم کردم
اما هنوز جوابی در این باره نیامده است.

وی در پاسخ به این سوال که قصد خرید سهام قسمت پیشکسوتان را دارد و یا می‌خواهد سهام کل باشگاه را بخرد، ادامه داد:‌ بحث خریدی که
من مطرح کردم برای سهم پیشکسوتان نیست و صحبت من برای خرید کل سهام باشگاه بوده چرا که پرسپولیس باید خصوصی شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: فعلا پاسخی به درخواست من داده نشده و خودم هم منتظر هستم تا ببینم چه زمانی پاسخی
به درخواست من داده می‌شود اما همانطور که گفتم فعلا خبر خاصی در این باره وجود ندارد

[منبع] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba007
30-11-2014, 13:25
قلعه نویی، عبدی، عالیشاه، فخرالدینی و تماشاگران پرسپولیس محروم شدند/ رای قطعی است!
بانک ورزش- به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل و همچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آیین‌نامه انضباطی و با توجه به تکرار تخلفات در هفته‌های یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس، این تیم به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر خواهد بود.
حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس به دلیل حضور روی نیکمت تیم به مدت دو دقیقه و علیرغم محرومیت و قرار گرفتن در محل غیرمجاز و عدم توجه به تذکرات مسئولان برگزاری مسابقه جهت ترک زمین و همچنین ورود غیرقانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.
تیم استقلال به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
براساس این گزارش، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز به دلیل خروج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
همچنین امید عالیشاه، بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیرورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.
بر همین اساس میلاد فخرالدینی، بازیکن تیم استقلال به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.
محسن بنگر، بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیرورزشی و برخورد توأم با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
حنیف عمران‌زاده، بازیکن تیم استقلال نیز به دلیل رفتار غیرورزشی و اهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
شایان ذکر است، تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و اخراجی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
شرم باد

Sh-Meteor
30-11-2014, 15:28
اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

1. رضا خالقی فر رسما پرسپولیسی شد! [منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%B4%D8%AF/)]

این انتقال قرضی هستش و قطعی شده. این بازیکن امروز هم تو تمرینات شرکت کرد. اگه ITC اش زود صادر بشه میتونه تو بازی جلوی نفت تهران بازی کنه.

البته استیلی میخواست به جاش خانزاده رو بگیره که پرسپولیس قبول نکرد و گفت بجاش پول میده.

2. شایعه شده باشگاه به آقای گل دو سال اخیر لیگ آلبانی ( پجیچ ) پیشنهاد داده بیاد پرسپولیس به شرط اینکه حاضر بشه تست فنی بده. ( اونم قبول نکرده، گفته تست نمیدم )

3. هم پرسپولیس و هم استقلال دنبال بابک حاتمی (بازیکن سایپا) هستن. ( البته شنیدم درخشان ابراهیم شکوری و کاوه رضایی رو هم از سایپا میخواد. )

4. درخشان شاید سید محمد ستاری دفاع چپ راه آهن رو هم بگیره.

5. رضا حقیقی با یک باشگاه کویتی مذاکره کرده.

ویرایش:
بازیکنان برزیلی پرسپولیس، دیپورت شدن! [منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

عالیشاه هم که محرومش کردن.

بنگر و محمد نوری هم که محروم بودن.

و رضا حقیقی، عباس زاده، پیام صادقیان و رضا نوروزی مصدوم هستن.
بچه ها چطوره دست جمعی بریم محل تمرینات باشگاه، تست بدیم، بریم جلوی نفت تهران بازی کنیم؟ بازیکن ندارن، قبول می کنن ها :n02:

Sh-Meteor
30-11-2014, 15:35
اسامی داوران قضاوت کننده در هفته شانزدهم

اسامی داوران قضاوت کننده سه دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از سازمان لیگ، برنامه، زمان، مکان و اسامی داوران و ناظران داوری 3 دیدار از هفته شانزدهم مسابقات لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) به شرح زیر اعلام شد:

احمد صالحی // داور پرسپولیس و نفت تهران

دوشنبه 10 آذر 1393

نفت تهران - پرسپولیس (ورزشگاه تختی تهران) ساعت 14:30

داوران: احمد صالحی – تورج عیوض محمدی – حسن یوسفی – محمدرضا فغانی – ناظر: محمدرضا فلاح

استقلال تهران - راه‌آهن (ورزشگاه آزادی) ساعت 16:15

داوران: محسن ترکی – سعید قاسمی – رحیم شاهین – بیژن حیدری – ناظر: محمدعلی فروغی

ذوب آهن –صبای قم (ورزشگاه فولاد شهر اصفهان) ساعت 15

داوران: شاهین حاج بابایی – سعید زارع – رسول ذورقی – سعید شمس – ناظر: سعید بطحایی

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

*
**
**
*
پی نوشت: آرزوی سلامتی شهریار برای سلطان فوتبال/ دایی: جای تو روی تخت بیمارستان نیست.

آرزوی سلامتی شهریار برای سلطان فوتبال/ دایی: جای تو روی تخت بیمارستان نیست

در پی بیماری پله اسطوره فوتبال جهان، علی دایی بهترین گلزن ملی جهان در پیامی برای او آرزوی سلامتی کرد.دایی و پله در کمیته فوتبال فیفا با یکدیگر همکار بودند.

در این پیام که به ایمیل شخصی پله ارسال شده آمده است:

دوست خوبم

جای تو روی تخت بیمارستان نیست.چشم همه دنیا به توست تا بلند شوی و با حضورت خاطرات خوب تو در فوتبال دنیا زنده بماند.می دانم که به زودی دوباره بر می خیزی.
پس برای آن روز و آن لحظه انتظار می کشم. به امید سلامتی برای تو.

علی دایی

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

Sh-Meteor
30-11-2014, 19:13
فهرست 18 نفره تیم پرسپولیس برای بازی با نفت تهران

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمید درخشان برای انجام اولین بازی سرخپوشان از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال
در شرایطی که محسن بنگر، محمد نوری و امید عالیشاه را به دلیل محرومیت و رضا حقیقی و پیام صادقیان را به علت مصدومیت در اختیار ندارد،
18 بازیکن مورد نظر خود برای این دیدار را مشخص کرد که نام خالقی‌فر در میان آنها دیده می‌شود. بازیکنی که قرار است کارهای مربوط به مجوز بازی وی، فردا انجام شود.

نیلسون جونیور، سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، میثم حسینی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا علی عسگری،
محمدرضا خانزاده، مهرداد کفشگری، محمد عباس‌زاده، مهدی دغاغله، مهدی طارمی، احمد نورالهی، شهاب زاهدی،
افشین اسماعیل‌زاده، علی فاطمی، هادی نوروزی و رضا خالقی‌فر، 18 بازیکن حاضر در اردوی سرخپوشان هستند.

فرانسیسکو و رودریگو بازیکنان برزیلی نیز در اردوی سرخپوشان حضور دارند. دلیل حضور آنها، اقامتشان در همان هتل محل برپایی اردوی پرسپولیس است.

*
**
*

تالار مشاهیر AFC با حضور دو پرسپولیسی افتتاح شد.

تالار مشاهیر کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) امروز (یکشنبه) در جریان برگزاری مراسم شصتمین سالگرد تأسیس AFC رسماً افتتاح شد.

براساس این گزارش، 10 بازیکن هم به خاطر خدماتی که به فوتبال آسیا ارائه داده اند به تالار مشاهیر AFC راه یافتند
که می توان به فوتبالیست های نامداری همچون همایون بهزادی و علی دایی از ایران، یاسوهیکو اوکودرا و هوماری ساوا از ژاپن و سامی الجابر از عربستان اشاره کرد.

AFC همچنین نام داتو سوه چین ائون از مالزی، سون وون از چین، هونگ میونگ بو از کره جنوبی، بایچونگ بوتیا از هند و هری کیول از استرالیا را نیز در تالار مشاهیر آسیا قرار داده است.

منبع: سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza-1991
30-11-2014, 21:34
سیاسی داره پرسپولیس رو به روزهای اوجش برمی گردونه. بهترین کارش هم اخراج دایی بوده و الا به سرنوشت استقلال این روزها دچار می شدیم.

Sh-Meteor
01-12-2014, 13:51
پرسپولیس و ذوب قطعا بدون تماشاگر برگزار می شود/ قانون برای پرسپولیس و تراکتورسازی فرق می کند؟!

اسماعیل حسن‌زاده، رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید باشگاه پرسپولیس در صورت اعتراض هم باید در برابر ذوب آهن بدون تماشاگرانش بازی کند:
هواداران باشگاه پرسپولیس پیش از این چندین بار مرتکب تخلفاتی شده بودند و ما هم با جرایم نقدی آنها را جریمه کرده بودیم اما متاسفانه جرایم ما مثمرثمر واقع نشد
و هواداران پرسپولیس مجددا در دیدار با استقلال مرتکب تخلفاتی شدند.

تصمیم گرفتیم هواداران باشگاه پرسپولیس را از یک دیدار در ورزشگاه محروم کنیم. این رای از سوی ما ابلاغ شده است و آقای نبی هم آن را امضا و به باشگاه ابلاغ کرده است.
وقتی رایی ابلاغ می‌شود قابل اجرا است، حتی اگر باشگاه پرسپولیس اعتراض هم کند، باید در بازی مقابل ذوب آهن بازی‌اش بدون تماشاگر برگزار شود.

این مصاحبه در حالی انجام شده که همین یک ماه پیش تراکتورسازی زمانی که از حضور تماشاگرانش محروم شد، با اعتراض به استیناف این رای را به عقب انداخت
و بازی با استقلال خود را با تماشاگر برگزار کرد! این طور که مشخص است در فدراسیون قانون برای برخی از تیم ها متفاوت است!

پی نوشت:
پرسپولیس به جرم اینکه هواداراش توی لیگ برتر، تخلف کردن یک بازی در جام حذفی، بدون تماشاگر برگذار می شود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*
**
*

کارت بازی خالقی فر صادر شد/ میتونه در صورت صلاحدید کادرفنی از همین امروز با شماره 16 برای پرسپولیس بازی کنه!

منبع: سایت رسمی باشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gadogar13
01-12-2014, 15:09
سلام دوستان گل پرسپولیسی
لطفا به لینک زیر برین و حتما به پرسپولیس عزیز رای بدین. در ضمن اطلاع رسانی هم فراموش نشه. حیثیتیه

arming900
01-12-2014, 17:36
گل از این بدتر نمیشد

چند تا توپ خوب رو گرقت نیلسون ولی با خروج اشتباه عامل باخت بود

sasan.69
01-12-2014, 17:38
اومانا روی گل دوم رسما ری د! واقعا بازیکنای تیم مث یه تیم دسته یکی بازی میکنن دیگه درخشان و بقیه چی میتونن بکنن!

clau
01-12-2014, 17:39
چه گل احمقانه ای خورد نیلسون

گند زد به بازی رسمن

اومانا هم مثل ماست توپ نگاه کرد تا بازیکن نفت راحت روی سرش ضربه سر بزنه

باخت از این مفت تر نمیشد:n35:

ragbar12
01-12-2014, 18:16
أ
دوستان انصافا با اینکه باختیم وخیلی از دقایق بد بازی کردیم اما درخشان نشون داد کارشو خوب بلده الان چند بازیه با تعویضای خوبش ورقو به سود پرسپولیس بر میگردونه.
با طارمی پر ونده استقلالو باطل کرد الان با تعویض به موقع عباس زاده هم به گل رسید و داشت به گل دوم هم میرسیدکه اون گل باد اورده رو خورد.
درخشان اگه دستش پر باشه نشون داده از پس هر تیمی بر میاد فقط باید امید وار باشیم که تیم خوب تقویت بشه این خیلی مهمه.
دوستان در اخر اینکه توی این لیگ ما جا برای باخت واسه هر تیمی زیاده چون یه تیم مقتدری وجود نداره که امتیازا رو درو کنه پرسپولیس اگه تفویت بشه با دو تا برد میره جز چهار پنج تیم بالای جدول و اخر فصلم یقینا جایگاه خوبی خواهد داشت.
پرسپولیس ادعای قهرمانی نکرده ولی شک نکنید اونایی که ادعای قهرمانی دارن اخر فصل سهمیه اسیا رو هم نمیتونن بگیرن این لیگ اینجوریه هر کی ادعا بکنه نتیجه برعکسی میگیره!

Sh-Meteor
01-12-2014, 19:57
سلام

خیلی حیف شد!

یک امتیاز واقعا مفت پرید.

هم نیلسون و هم اومانا روی گلی که خوردیم مقصر بودن.
اومانا نباید میذاشت مطهری ضربه سر بزنه و نیلسون هم نباید وقتی مدافع هست خودش بیرون بیاد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
02-12-2014, 16:53
همه دارن دست به دست هم میدن که پرسپولیس رو ببازونن!!!
یکی نیست بگه کمیته انظباتی نسبتا محترم بازی لیگ چه ربطی به جام حذفی داره که اون مسابقه رو بدون تماشاگر میکنید؟؟
یکی نیست بگه آقای داور مگه مریضی وقتی رضایی میثم حسینی رو پهن کرده روی زمین خطا نمیگیری.

نفت هم اون بازی حداقل باید یه اخراجی میداد.

غلامرضا رضایی هم واسه پرسپولیس مرده بود،عین جنازه میموند،حتی دروازه خالی رو هم میزد بیرون.حالا واسه پرسپولیس شیر شده..........

Sh-Meteor
02-12-2014, 18:10
آقای تاج به سیاسی نامه زدن از حسن رفتار تماشاگران پرسپولیس در دربی تهران، تقدیر و تشکر کردن!!!:n04::n20:
.
.
.
.
.
.
یه عده سرخوش دور هم جمع شدن ما رو فیلم کردن...:n27:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
02-12-2014, 23:40
جدیدا یکی از سوالات کنکور94 لو رفته.
حتما خودتون میدونید.......
خیلی با حال بود.حیف که نمیتونم اینجا بذارمش!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-12-2014, 22:06
خوب خدا رو شکر مثل اینکه بازی با ذوب آهن با تماشاگر برگزار میشه.

Sh-Meteor
03-12-2014, 22:17
خوب خدا رو شکر مثل اینکه بازی با ذوب آهن با تماشاگر برگزار میشه.

مطمئنی؟؟؟

سیاسی صبح یه مصاحبه کرد که گفت: احتمالش زیاده که با تماشاگر باشه!

ولی امروز کمیته استیناف رای کمیته انضباطی رو تائید کرد!
.
.
.
.
.
.
1. محرومیت تماشاگران، در بازی که ما میهمان بودیم.
2. محرومیت در لیگ و اعمال آن در جام حذفی
3. تقدیر و تشکر تاج از باشگاه پرسپولیس بخاطر حسن رفتار تماشاگران پرسپولیس در دربی

همه ی این موارد با هم تناقض عجیبی دارن
و اینه که بدجوری رو اعصاب منه...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-12-2014, 22:29
مطمئنی؟؟؟

سیاسی صبح یه مصاحبه کرد که گفت: احتمالش زیاده که با تماشاگر باشه!

ولی امروز کمیته استیناف رای کمیته انضباطی رو تائید کرد!
.
.
.
.
.
.
1. محرومیت تماشاگران، در بازی که ما میهمان بودیم.
2. محرومیت در لیگ و اعمال آن در جام حذفی
3. تقدیر و تشکر تاج از باشگاه پرسپولیس بخاطر حسن رفتار تماشاگران پرسپولیس در دربی

همه ی این موارد با هم تناقض عجیبی دارن
و اینه که بدجوری رو اعصاب منه...
درسته......
دیروز خوندم که بازی با حضور تماشاگر برگزار میشه.
ولی الان که دیدم،حرف شما درسته.......
گند ترین فدراسیون جهان رو ما داریم که معلوم بود اون جایزه ای هم گرفت کاملا الکی بود.
بلانسبت 4 تا .... هم دور هم جمع میشدن در میافتن که بازی لیگ ربطی به جام حذفی نداره.
انگار پرسپولیس پدر مادرشونو کشته اینقدر با این تیم بدن.......
ولی اشکالی نداره به امید خدا میبریم و پوز این حسن زاده رو به خاک میمالونیم.........

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-12-2014, 13:53
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، قضاوت دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن از مرحله نیمه نهایی سری رقابت‌های جام حذفی به حسین زرگر سپرده شد.

برنامه داوران این دیدار به شرح زیر است:جمعه 14/9/93پرسپولیس – ذوب آهن ساعت 15:30 (ورزشگاه آزادی تهران)حسین زرگر- محمدرضا منصوری- علی میرزابیگی- محمدحسین زاهدیفر - ناظر داوری: نادر جعفری

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-12-2014, 16:27
شما بگید حقش نیست سرمو بکوبم به دیوار؟.......!
دیوانمون کردن اینا.
تکلیفو مشخص کنید.

جریمه سرخپوشان در لیگ برتر اعمال می‌شود
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در حضور تماشاگران برگزار می‌شود
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن فردا در حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل تخلف تماشاگران پرسپولیس در دیدار با استقلال که با برد دو بر یک سرخپوشان همراه بود، پرسپولیس یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد.
اینکه این محرومیت در اولین مسابقه این تیم بعد از اعلام رای اعمال شود که دیدار با ذوب‌آهن در جام حذفی است و یا اینکه در دیدار لیگ برتر به اجرا درآید در روزهای اخیر مورد بحث بود که درنهایت بعد از جلسه تاج و درخشان، اینطور تصمیم گرفته شد که جدال تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی در حضور تماشاگران برگزار شود.
براین‌اساس جدال سرخپوشان با شاگردان یحیی‌ گل‌محمدی ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (جمعه) در حضور تماشاگر به انجام خواهد رسید تا جریمه پرسپولیسی‌ها در دیدار لیگ برتری‌شان اعمال شود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-12-2014, 16:34
پروین، ذوالفقارنسب و طاووسی نماینده پیشکسوتان برای در اختیار گرفتن سهام پرسپولیس شدند
علی پروین، بیژن ذوالفقارنسب و هادی طاووسی به عنوان وکیل پیشکسوتان برای در اختیار گرفتن 30 درصد از سهام باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز گذشته جمعی از پیشکسوتان پرسپولیس جلسه‌ای برگزار کردند. در این جلسه پیشکسوتانی چون علی پروین، ابراهیم آشتیانی، بیژن ذوالفقارنسب، فریدون ممبینی و ... حضور داشتند.
در این نشست همچنین حسین هدایتی و امیر عابدینی از مدیران سابق باشگاه نیز شرکت کردند.
در پایان این جلسه صورتجلسه‌ای تنظیم شد که مصوبات آن به شرح زیر است:
1-شرکت در شرف تأسیس پیشکسوتان پرسپولیس 48، سی درصد از سهام باشگاه را که قرار است به پیشکسوتان واگذار شود در اختیار بگیرد.
2-پیشکسوتان در 4 گروه تقسیم می‌شوند. پیشکسوتان 48 تا 58، پیشکسوتان سال‌های 58 تا 68، پیشکسوتان 68 تا 78 و پیشکسوتان 78 تا 88. البته هیأت موسسان این شرکت از پیشکسوتان دهه اول یعنی از سال 48 تا 58 خواهند بود.
دادکان و مایلی کهن هم دعوت شدند تا در این باشگاه عضو شوند.
3-هیأت مدیره پیشکسوتان 48 نیز از بین پیشکسوتان سال‌های 48 تا 58 انتخاب شوند.
4-مجمع عمومی شرکت پیشکسوتان کهن در رابطه با ادامه فعالیت یا انحلال این شرکت تصمیم‌گیری کنند.
5-علی پروین،‌ هادی طاووسی و بیژن ذوالفقارنسب نسبت به در اختیار گرفتن 30 درصد از سهام که قرار است به پیشکسوتان واگذار شود از سوی پیشکسوتان وکالت دارند تا مراحل اجرای کار را پیگیری کنند.
6-حسین هدایتی به عنوان حامی مالی و معنوی این شرکت فعالیت خواهد کرد.
7- 51 درصد از سهام باشگاه که قرار است به مردم واگذار شود شرکت هلدینگ استیل آذین به عنوان یکی از خریداران در بخش خصوصی‌سازی وارد شود.
7-پس از خرید سهام از سوی شرکت هلدینگ استیل آذین فراخوان عمومی برای هواداران گذاشته شود و به نحو مقتضی پرسپولیس تبدیل به یک شرکت سهامی عام شود.

mojtaba007
04-12-2014, 17:40
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن فردا در حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. به دلیل تخلف تماشاگران پرسپولیس در دیدار با استقلال که با برد دو بر یک سرخپوشان همراه بود، پرسپولیس یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد. سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد با توجه به رای کمیته استیناف مبنی بر محرومیت یک جلسه ای پرسپولیس و با توجه به شرایط مشابه در دادنامه 93/58 باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از یک دیدار در مسابقات لیگ برتر لازم الاجرا است لذا دیداربا ذوب آهن در جام حذفی با حضور تماشاگر برگزار می شود.براین‌اساس جدال سرخپوشان با شاگردان یحیی‌ گل‌محمدی ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (جمعه) در حضور تماشاگر به انجام خواهد رسید تا جریمه پرسپولیسی‌ها در دیدار لیگ برتری‌شان اعمال شود. **فارس**

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-12-2014, 21:33
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن فردا در حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.به دلیل تخلف تماشاگران پرسپولیس در دیدار با استقلال که با برد دو بر یک سرخپوشان همراه بود، پرسپولیس یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد.سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد با توجه به رای کمیته استیناف مبنی بر محرومیت یک جلسه ای پرسپولیس و با توجه به شرایط مشابه در دادنامه 93/58 باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از یک دیدار در مسابقات لیگ برتر لازم الاجرا است لذا دیداربا ذوب آهن در جام حذفی با حضور تماشاگر برگزار می شود.براین‌اساس جدال سرخپوشان با شاگردان یحیی‌ گل‌محمدی ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (جمعه) در حضور تماشاگر به انجام خواهد رسید تا جریمه پرسپولیسی‌ها در دیدار لیگ برتری‌شان اعمال شود.**فارس**

جریمه سرخپوشان در لیگ برتر اعمال می‌شود
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در حضور تماشاگران برگزار می‌شود
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن فردا در حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل تخلف تماشاگران پرسپولیس در دیدار با استقلال که با برد دو بر یک سرخپوشان همراه بود، پرسپولیس یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد.
اینکه این محرومیت در اولین مسابقه این تیم بعد از اعلام رای اعمال شود که دیدار با ذوب‌آهن در جام حذفی است و یا اینکه در دیدار لیگ برتر به اجرا درآید در روزهای اخیر مورد بحث بود که درنهایت بعد از جلسه تاج و درخشان، اینطور تصمیم گرفته شد که جدال تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی در حضور تماشاگران برگزار شود.
براین‌اساس جدال سرخپوشان با شاگردان یحیی‌ گل‌محمدی ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (جمعه) در حضور تماشاگر به انجام خواهد رسید تا جریمه پرسپولیسی‌ها در دیدار لیگ برتری‌شان اعمال شود.
:n13::n13::n13:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-12-2014, 14:20
من احساس میکنم سیاسی وقتی داشت تو برنامه ی ورزش و مردم صحبت میکرد،انگار دنیا رو داشتن بهش میدادن.
یعنی معروف شدن و دیده شدن در برنامه ی زنده تلویزیونی اینقدر کیف داره؟:n02:
اگه اینجوری باشه من کل سهام پرسپولیسو از الان میخوام:n05:

Sh-Meteor
05-12-2014, 14:27
ترکیب پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن مشخص شد!

زمان: امروز ساعت 15:15
مکان: ورزشگاه آزادی

سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، حمید علی عسگر، محمدرضا خانزاده، احمد نوراللهی، مهرداد کفشگری، محمد نوری، هادی نوروزی، رضا خالقی فر و مهدی طارمی.

پوستر بازی:

وین رونی
05-12-2014, 19:47
یکی از ضعیفترین بازیکنان سالهای اخیر پرسپولیس نورمحمدی بوده که امروز رو هر دو تا گل مقصر بود.گل اول به جای اینکه با سرعت بره سمت بازیکن ذوب دستشو به علامت آفساید بلند کرده و به کمک داره نگاه می کنه
گل دوم هم که بازیکن مستقیمش رو توپ تاثیر گذاشت و توپ رفت تو گل
نمی دونم کی از شرش راحت میشیم
تازه خدای ادعا هم هست...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-12-2014, 20:05
خوب این جام هم برای پرسپولیس در این فصل از سری جام های سه گانه به پایان رسید.:n02:
نمیدونم اسمشو چی بذاریم،حکمت،تقدیر یا....
اطمینان دارم،داریم به بازیکنامون میبازیم.
بازی با نفت به نیلسون و اومانا و آقای داور باختیم،این بار هم به آقای مهندس اومانا،دکتر نورمحمدی و جناب نور اللهی باختیم.
کلا ما تا اینا داریم دیگه حریفی نداریم.
اینم نتیجه ی جوان گرایی.آقای نور اللهی با این تجربه ی کمش رو بازیکن با تجربه ای مثل حدادیفر خطا کرد(اونم چه جایی و چه دقیقه ای)
ایشون هم فرصت رو غنیمت شمرد و یه ضربه ی آزاد گرفت.
دکتر نورمحمدی اگه تن لشش رو یکم تکون میداد و میپرید بالا اون توپ گل نمیشد.
خط دفاعی مون قبل اعتماد نیست.
به نظرم باید سید جلال رو دوباره برگردونن

sasan.69
05-12-2014, 20:10
نورمحمدی-اومانا-نوراللهی-کفشگری-نوروزی-علی عسگر باید اخراج شن...یکی از مهمترین ناکامی های چند فصل همینا هستن (اون سه تا جدیدا رو فاکتور بگیریم) باعث و بانی هم مدیریت پرسپولیسه:n37:

Sh-Meteor
05-12-2014, 21:28
سلام

بازی رو باختیم و عوامل زیادی تو این باخت تاثیر داشتن ولی بهتره همه چیزو تقصیر عوامل بیرونی نندازیم.

همون طوری که پیش بینی میشد، هیچکس نتونست تو نبود بنگر جاشو پر کنه.

رفیقمون وین رونی اشاره خوبی کرد به اشتباه های نورمحمدی که مسلما روی هر دو گل تاثیر داشت.
صحنه اول به جای اینکه توپ رو بزنه حواسش به داوره که پرچمشو چرا نمیبره بالا...
اگر هم یه بار دیگه کلیپ بازی رو ببینین متوجه میشین که مدافع مستقیم کارلوس سانتوس تو اون ضربه ایستگاهی دکتر نورمحمدی بودن.

من یه کلیپ از ورزش سه دانلود کردم ولی واضح نبود و نتونستم ببینم که اخراج اومانیا درست بود یا نه
ولی چیزی که واضح بود، این بود که تیم تو نبود اومانیا خوب تو فاز دفاعی عمل نکرد.

تو خط دفاعی فقط خانزاده خوب بود و از ابتدای بازی وظیفه اش رو به خوبی انجام داد.

البته اینم بگم که یکم هم بدشانس بودیم که تو بدترین زمان ممکن دروازه مون باز شد.

در آخر هم جا داره به یحیی گل محمدی تبریک بگم که واقعا تیم فوق العاده ای ساخته!
احساسی نشدن و با تاکتیک بازی کردن رو قشنگ میشد تو تیمش حس کرد.

وقتی قرار نیست ما قهرمان شیم، چه تیمی بهتر از تیم یحیی ...

Sh-Meteor
05-12-2014, 21:46
متاسفانه دو تا خبر بد!

1. اومانیا به علت اخراج در نیمه نهایی جام حذفی، از بازی مقابل فولاد در لیگ برتر محروم شد!:n04:

2. طارمی با کشیدگی همسترینگ مواجه شد!

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از مصدومیت مهدی طارمی و خروج او از زمین، وی را مورد معاینه قرار دادیم که کشیدگی همسترینگ تشخیص داده شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهیار مرتضوی در خصوص مصدومیت مهدی طارمی در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن افزود: طارمی با مصدومیت کشیدگی همسترینگ
از ناحیه پا مواجه شده است و برای تشخیص میزان آن، فردا برای MRI اعزام خواهد شد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-12-2014, 22:03
متاسفانه دو تا خبر بد!

1. اومانیا به علت اخراج در نیمه نهایی جام حذفی، از بازی مقابل فولاد در لیگ برتر محروم شد!:n04:

2. طارمی با کشیدگی همسترینگ مواجه شد!

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از مصدومیت مهدی طارمی و خروج او از زمین، وی را مورد معاینه قرار دادیم که کشیدگی همسترینگ تشخیص داده شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهیار مرتضوی در خصوص مصدومیت مهدی طارمی در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن افزود: طارمی با مصدومیت کشیدگی همسترینگ
از ناحیه پا مواجه شده است و برای تشخیص میزان آن، فردا برای MRI اعزام خواهد شد.

متاسفم برای فدراسیون.

امسال چرا ما هیچ خبر خوبی نداشتیم؟دقت کردین؟
همش خبر بد،همش بدبختی،بیچارگی
محرومیت،مصدومیت،تغیر و تحول.....................

Sh-Meteor
05-12-2014, 22:10
پرسپولیس Vs فولاد

بدون صادقیان، حقیقی، اومانیا، عالیشاه، طارمی و ...

چرا میگن پرسپولیس 10 نفره باخت؟؟؟

دقت نکردین؟ ما دقایق آخر 9 نفر بودیم ...

وقتی هادی نوروزی رفت بیرون، کسی به جاش تو نیومد ... (شایدم من چیزی حس نکردم!!!)

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-12-2014, 00:22
خدایا کاش آل نعمه بیاد پرسپولیس.
هرچی باشه از نورمحمدی بهتره

Sh-Meteor
06-12-2014, 00:47
آل نعمه کلی پولشه، با کدوم پول بیاریمش؟
یادت رفته نیم فصل اول گرون ترین بازیکن رقابت ها بود؟ فکر کنم 1 میلیارد و 400 میلیون گرفت!

البته منظورم از پول، توانایی پرداخت نیست، منظورم سقف قرارداده!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-12-2014, 01:19
آل نعمه کلی پولشه، با کدوم پول بیاریمش؟
یادت رفته نیم فصل اول گرون ترین بازیکن رقابت ها بود؟ فکر کنم 1 میلیارد و 400 میلیون گرفت!

البته منظورم از پول، توانایی پرداخت نیست، منظورم سقف قرارداده!

خوب نیارنش......:n02:
نیم فصل شروع شده پس اینا دارن چه غلطی میکنن؟؟
خبری از بازیکن نیست!!!!
با این روند جلو بریم حسابمون با کرام الکاتبینه!!!
حداقل ماتیاس رانگی رو جذب کنن.

Masoud-Susa
06-12-2014, 16:41
فولاد هم کلی بازیکن نداره واسه بازی دوشنبه، ولی عوضش یه آکادمی خوب داره. این چیزیه که پرسپولیس از داشتنش محرومه !

+

حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شد.
منبع: تسنیم

albertxx
06-12-2014, 18:15
مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز بازداشت شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فارس - حمید‌رضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد.

سیاسی دو هفته قبل به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

عصر ایران

--------

داستان چیه هرکی میاد پرسپولیس میره زندان ؟ :n02:

Sh-Meteor
06-12-2014, 19:56
فولاد هم کلی بازیکن نداره واسه بازی دوشنبه، ولی عوضش یه آکادمی خوب داره. این چیزیه که پرسپولیس از داشتنش محرومه !

+

حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شد.
منبع: تسنیم
سلام

مهرداد بایرامی(گسترش)، میلاد غریبی و یونس شاکری(پدیده)، سیف الهی(استقلال خوزستان)، کنعانی (ملوان)، افشین اسماعیل زاده، شهاب زاهدی، کمندانی، حمید علی عسگری و هادی نوروزی(پرسپولیس) و ...

تنها نمونه ای از این آکادمی ان.

این حرف منو نزار به حساب اینکه پرسپولیس خیلی آکادمی توپی داره یا از آکادمی تیم های فولاد، فجر، نفت و ... بهتره، نه!

ولی پرسپولیس آنچنان هم آکادمی بدی نداره، مشکل اینجاست که مربی های تیم اصلی جرئت استفاده از این بازیکنان رو ندارن. (کمتر ریسک می کنن)

البته نا گفته نمونه که امثال خسرو حیدری، هادی عقیلی، ابراهیم صادقی و ... هم مدتی تو آکادمی پرسپولیس بودن.

Masoud-Susa
06-12-2014, 22:39
منظورم این نبود که آکادمی پرسپولیس فعال نیست و بازیکن به لیگ معرفی نکرده؛

حرفم اینه که ببینید الان از فولاد هم کلی بازیکن گرفته شده ولی این تیم توی آکادمیش اینقدر بازیکن با پتانسیل و با انگیزه داشت که تونست بلافاصله با آوردن همونا به تیم اصلی تیمش رو سر پا نگه داره و زمین نخوره.

اگه پرسپولیس هم بتونه همچین کاری کنه که دیگه الان نباید غم از دست دادن بازیکن‌هاش رو داشته باشه !

شاید هم به قول شما این استفاده نکردن از بازیکن‌های آکادمی به قدرت ریسک سرمربی تیم برگرده ولی به نظرم همش این نباشه و به سیاست‌های باشگاه هم ربط پیدا کنه.

به هر حال امیدواریم با واگذار شدن پرسپولیس خط مشی و سیاست‌گذاری درستی سرلوحه کار باشگاه قرار بگیره و پرسپولیس همون پرسپولیسی بشه که قبلا می‌شناختیم.

Sh-Meteor
06-12-2014, 23:07
بنده هم امیدوارم همینطوری بشه که شما میگین!

مثلا الان همین فرشاد قاسمی که ما تو پست دفاع راست داریم، یعنی کمتر از جعفرپوره؟؟؟

واقعا هیچ جوره با عقل من جور در نمیاد که چطوری اینو جذبش کردن!

Sh-Meteor
07-12-2014, 21:00
فرق خسرو حیدری با اومانیا چیست؟

به پرسپولیسی‌ها اعلام شده است مایکل اومانیا حق بازی مقابل فولاد را ندارد، چرا که در بازی با ذوب‌آهن در جام حذفی کارت قرمز گرفته
و چون مسابقات این تیم در آن تورنمنت به پایان رسیده، محرومیت ناشی از آن کارت به مسابقات لیگ منتقل شده است.

حالا این سوال به وجود می‌آید که پس چرا خسرو حیدری که در برابر ذوب‌آهن دوکارته شد توانست در مصاف با راه‌آهن در لیگ برتر بازی کند و حتی پاس گل بدهد؟
این پرسش را با یکی از اهالی فدراسیون در میان گذاشتیم که او مدعی شد در قانون تصریح شده تنها محرومیت ناشی از کارت قرمز می‌تواند از تورنمنتی به تورنمنت دیگر منتقل شود و این، شامل کارت‌های زرد نمی‌شود!

به هر حال حق می‌دهیم که شما هم مثل ما از تصویب چنین قانونی حیرت‌زده باشید؛
قانونی که بین دریافت دو کارت زرد در دو بازی با دریافت دو کارت زرد در یک بازی فرق قائل است.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که در اغلب نقاط جهان محرومت‌های فردی بازیکنان در آخرین بازی یک تیم در یک تورنمنت، به اولین بازی فصل بعد از همان تورنمنت منتقل می‌شود.

محرمانه
08-12-2014, 01:50
فرق خسرو حیدری با اومانیا چیست؟

به پرسپولیسی‌ها اعلام شده است مایکل اومانیا حق بازی مقابل فولاد را ندارد، چرا که در بازی با ذوب‌آهن در جام حذفی کارت قرمز گرفته
و چون مسابقات این تیم در آن تورنمنت به پایان رسیده، محرومیت ناشی از آن کارت به مسابقات لیگ منتقل شده است.

حالا این سوال به وجود می‌آید که پس چرا خسرو حیدری که در برابر ذوب‌آهن دوکارته شد توانست در مصاف با راه‌آهن در لیگ برتر بازی کند و حتی پاس گل بدهد؟
این پرسش را با یکی از اهالی فدراسیون در میان گذاشتیم که او مدعی شد در قانون تصریح شده تنها محرومیت ناشی از کارت قرمز می‌تواند از تورنمنتی به تورنمنت دیگر منتقل شود و این، شامل کارت‌های زرد نمی‌شود!

به هر حال حق می‌دهیم که شما هم مثل ما از تصویب چنین قانونی حیرت‌زده باشید؛
قانونی که بین دریافت دو کارت زرد در دو بازی با دریافت دو کارت زرد در یک بازی فرق قائل است.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که در اغلب نقاط جهان محرومت‌های فردی بازیکنان در آخرین بازی یک تیم در یک تورنمنت، به اولین بازی فصل بعد از همان تورنمنت منتقل می‌شود.

دور کارته شدن با اخراج شدن فرق داره

Sh-Meteor
08-12-2014, 12:54
دور کارته شدن با اخراج شدن فرق داره
درسته ولی چرا باید فرق داشته باشه؟

مسخره نیست قانونی که بین دو کارت در یک بازی با دو کارت در دو بازی تفاوت قائل میشه!

کجای دنیا اینطوریه؟

+
+
+

گویا نورمحمدی میخواد رضایت نامه اش رو بگیره بره!

سپاهان به کفشگری پیشنهاد داده بود، که کفشگری رد کرد.

clau
08-12-2014, 13:26
مدیرای پرسپولیس روی هر چی پت و مت سفید کردن
نمیتونستن پولی که به نورمحمدی و اومانا قراره بدن با همون پول سید جلال حسینی نگه دارن تو تیم

سر لج و لجبازی با سرمربی سابق تیم گند زدن به ترکیب سال قبل و یک سری جلبک جذب کردن اینم نتیجش

دغاغله که خریدش اشتباه محض بود و بود و نبودش هیچ فرقی نداره
الان هم که منتظرن تا 3ماه دیگه بشه تا رضا نوروزی مصدومیتشون تمام بشه بیاد 2تا بازی برا تیم انجام بده:n15:

فولاد آل نعمه جذب کرد ما تو کف جذب بابک حاتمی موندیم

امیدوارم بعد تعطیلی لیگ و رسیدن مصدوما روند تیم یکم بهتر بشه تو آسیا عملکرد خوبی داشته باشیم
با این وضعیت محروما و مصدومایی که داریم به بازی با فولاد هم امیدی نیست مگه اینکه باز محمد نوری یک گلی برامون بزنه

+
یک خبرایی هم بود از اولتیماتوم به درخشان که در صورت باخت به فولاد برکنار میشه و احتمال اومدن کرانچار بجاش زیاده:n36:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-12-2014, 16:10
سلام دوستان .
این آقای بی خاصیت وقتی نمیخوایمش مثل شاخ شمشاد رخ نمایی میکنه حالا که میخوایمش خبرش رفته زندان.
این بابا حتما یه بار تو عمرش میخواد بره زندان،اونم از شانس ما تو فصل نقل و انتقالاتیه که برای پرسپولیس بی نهایت مهمه.

وین رونی
08-12-2014, 19:57
حرکت عجیب محسن مسلمان + عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بانک ورزش - محسن مسلمان در آستانه عقد قرارداد با تیم جدید تمام پست های اینستاگرامش را پاک کرد.
پست های او که شامل عکس های مختلف با پیام صادقیان و تبریک برد پرسپولیس در داربی و ... بود همگی پاک شده اند. باید دید آیا این حرکت به منزله استقلالی شدن مسلمان است یا خیر.
البته شاید عکس ها از اینستاگرام پاک شوند، اما حرف‌ها از ذهن هواداران به این زودی پاک نخواهد شد.

خوندن کامنتهای این لینک یادتون نره

Sh-Meteor
08-12-2014, 21:03
یعقوب کریمی یه عکس از خودش و مسلمان رو منتشر کرده و زیرش نوشته: Wellcome
البته پیام صادقیان هم گفته: مسلمان پرسپولیسیه و نمیزارم بره استقلال!
ولی جدای این داستانا خیلی دوست دارم اون روزی رو ببینم که مصاحبه کنه، بگه: من از اول استقلالی بودم! :n02:

+
+
+

انشاالله فردا خوردبین و دو نماینده دیگه از باشگاه میرن کوالالامپور، برای مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا.

مراسم قرعه کشی بیستم آذر برگزار میشه!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-12-2014, 00:24

همینا اگه الان بیان برای ما بازی کنن فکر کنم بهتر نتیجه بگیریم.:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-12-2014, 00:41
خیلی وضعیت خرابه.
آقای خوشتیپ که رفته زندان.قرار نیست آزادم بشه.
درخشانم که دارن میگن لیست نمیده!!!
مسلمانم که داره جذب حریف میشه.
حتما تو آسیا میخوام با قویترینا همگروه بشیم!!

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم!!!:n19:
از ما بیچاره تر نیست:n22:

Amir-Rainman
09-12-2014, 17:19
ولی جدای این داستانا خیلی دوست دارم اون روزی رو ببینم که مصاحبه کنه، بگه: من از اول استقلالی بودم! :n02:

مسلمان : من از اول هم اسقلالی بودم

:n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی واقعا اون مسئولین نمیتونستن زود تر سیاسی رو بندازن زندان؟ باید وایمیستادن تو این دوره حساس این کارُ میکردن؟

خب دیگه بیایین رسماً در باشگاه رو ببندین ما هم راحت شیم دیگه

اون بابک حاتمی هم با اینکه از استقلال پیشنهاد داره، ولی هنوز منتظر پرسپولیس مونده

وین رونی
09-12-2014, 20:18
بچه ها یواش یواش تیم دوممون داره تو لیگ شکل می گیره :n09:

mojtaba007
09-12-2014, 21:43
همه چیز تکذیب شد/ بنگر: مسلمان خودش به من گفت با استقلال قرارداد نبسته!
بانک ورزش - محسن بنگر اگرچه در پستی پیوستن مسلمان به استقلال را به او تبریک گفت اما لحظاتی پیش با حذف این پست در پست جدیدی از قول مسلمان اعلام کرد که هیچ قراردادی بین او و استقلال منعقد نشده است.
بنگر ابتدا در اینستاگرامش نوشت:«داداش امیدوارم تو تیم جدیدت موفق باشی ولی از حالا تو هم یکی از اون شش تاییا هستی. انشالا دربی برگشت میبینمت. هرچند من در جریان این رفتن هستم که چی شد رفتی ولی...»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5b458a424f6a6e.jpgاما لحظاتی بعد بنگر با پاک کردن پست قبلی خود نوشت:« بچه ها پست قبلیمو پاک کردم چون با محسن حرف زدم میگه همه چی دروغه، کدوم قرارداد؟ هنوز هیچی اکی نیست، الکی شایعست، پس بی جهت فحش ندین هنوز دو تیم به توافق نرسیدن»

mojtaba007
10-12-2014, 14:42
گزارش روز/ همه تصميم‌هاي ناخواسته وزارت ورزش عليه پرسپوليس!
امروز هم که دوباره روزهای حساس یارگیری نیم‌فصل ‌است، قرمزها منتظر آزادی مدیرعامل از زندان هستند. مديرعاملي كه منتخب امیر خادم، نماينده تام‌الاختيار وزير ورزش‌وجوانان است.
بانک ورزش - رضا ایرانی/
26 آبان سال گذشته بود که بالاخره کابینه دولت تدبیر و امید تکمیل شد و مجلس به محمود گودرزی برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد داد. مردي كه چهارمين گزينه معرفي شده بود و چندان جدي به‌نظر نمي‌رسيد. شوخي‌شوخي اما جدي شد. در آن روزها لیگ برتر به نیمه راه رسیده بود و تیم‌های پرسپولیس و استقلال و فولاد، همگی با 27 امتیاز و با احتساب تفاضل گل، رتبه‌های اول تا سوم جدول را از آن خود کرده بودند. هواداران پرسپولیس امیدوار بودند با توجه به فشردگی لیگ در نیم‌فصل دوم به دلیل رقابت‌های جام جهانی و اینکه دیگر رقیبان درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شده بودند، پس از سال‌ها انتظار قهرمانی تیم محبوبشان را در پایان فصل جشن بگیرند. رویانیان توانسته بود با جذب بازیکنان باکیفیت، محبوب دل هواداران سرخ‌ها شود، به‌رغم آنکه چند سال پیش در مصاحبه‌ای گفته بود که استقلالی‌ام.
از فردای جلوس گودرزی بر صندلی وزارت، زمزمه‌هایی مبنی بر برکناری سردار سرخ به گوش می‌رسید. گویا کفگیر سردار هم به ته دیگ خورده بود و روزی نبود که خبری از چک برگشتی و نارضایتی بازیکنان پرسپولیس از عدم تحقق وعده‌های مالی مدیران به گوش نرسد. سرانجام اوایل بهمن سال گذشته رویانیان رفتن را بر ماندن ترجیح داد و از سمت خود استعفا کرد.

اینکه استعفای رویانیان با استقبال وزیر روبه‌رو شود، اصلا جای تعجب نداشت، نکته عجیب اما انتصاب علی پروین بعنوان سرپرست باشگاه بود که نه سابقه مدیریتی قابل‌قبولي داشت و نه رابطه خوبی با سرمربی تیم. رفته‌رفته زمزمه‌هايي مبني بر خصومت وزير با پرسپوليس در فضاي مجازي درز پيدا كرد. وقتي که فایل صوتی درگیری لفظی دایی و پروین در ساختمان وزارت ورزش در رسانه‌ها منتشر شد، اين زمزمه‌ها قوت گرفت. در مورد فردي كه اين فايل را در رسانه‌ها منتشر كرده بود گفته مي‌شود سابقه خوبي در انتشار فايل‌هاي خصوصي دارد و معمولا بابت چنين كاري بازخواست نمي‌شود!
با آمدن پروین هم اوضاع مالی باشگاه تغییری نکرد و نارضایتی بازیکنان ادامه داشت. سورپرايز بعدي وزارت ورزش براي پرسپوليس انتشار رقم قرارداد بازیکنان اين تيم در يكي از مقاطع حساس ليگ بود. اتفاقي كه در ابتدا تنها و تنها براي باشگاه پرسپوليس رخ داد و كمي بعدتر چنين اشتباهي وزير را وادار كرد براي جبران به كليه تيم‌ها دستور بدهد ليست قراردادها را فاش كنند. ‌انتشار اين ليست درحالی بود که پرسپولیس در آستانه بازی با راه‌آهن در هفته بیست و نهم قرار داشت و کسب 3امتیاز در آن بازی می‌توانست هموار کننده راه قهرمانی باشد. ‌آن بازی با نمایش ناامیدکننده قرمزها با نتیجه 2بر2به پایان رسید تا پرسپولیس با 4 امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدر جدول یعنی استقلال در رتبه سوم قرار بگیرد. همگان در آخر فصل دیدند که آن 2 امتیاز از دست رفته در بازی مقابل تیم نه چندان قدرتمند راه‌آهن چقدر می‌توانست حیاتی باشد.

یک هفته ماننده به پایان لیگ بود که وزارت ورزش دوباره و اين‌بار با پیش کشیدن موضوع خصوصی‌سازی، کبریت به انبار باروت اختلافات دیرینه پیشکسوتان پرسپولیس کشید تا فضای این تیم یک بار دیگر دچار التهاب شود. گویا خصوصی‌سازی این باشگاه که سال‌هاست به گره کوری تبدیل شده، قرار بود که ظرف مدت کمتر از یک هفته تحقق یابد. شايد عقل سلیم حکم می‌کرد برای مطرح کردن چنین موضوع پيچيده و حساسي حداقل یک هفته صبر کرد تا تیمی که روی کاغذ هنوز امیدوار به کسب مقام قهرمانی بود، با آرامش بیشتری پای به میدان بازی فینال‌گونه هفته سی‌ام بگذارد. اينها كماكان اتفاقاتي بود كه ابتدا و به‌صورت انحصاري براي پرسپوليس رخ مي‌داد و بعد دامن ساير تيم‌ها را مي‌گرفت. پرسپوليس را ولي در اوج حساسيت بازي‌هاي ليگ و ساير تيم‌ها را در آرامش پايان فصل!

لیگ سیزدهم تمام شد و پرسپولیس با از دست دادن قهرماني و رسیدن به مقام نایب قهرمانی مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد. برای تیمی که باید برای رقابت با حریفان آسیایی بسته شود، فصل نقل و انتقالات تابستانی بسیار مهم و حیاتی است. در تابستان گذشته وزارت ورزش یک شگفتی دیگر خلق کرد و آن چیزی نبود جز حضور حمیدرضا سیاسی در راس هیات مدیره جدید پرسپولیس. شخصی که برای فوتبالی‌ها ناشناخته بود و به گواه محمدرضا رحیمی مدیرعامل سابق پرسپولیس، نقش مهمی در بد بسته شدن این تیم و ضعف در یارگیری پرسپولیس در تابستان داشت. از همان هفته‌های نخست فصل جاری، شخص ناشناخته هیات مدیره تبدیل شد به چهره آشنا بر روی صفحات اول روزنامه‌ها و سایت‌های ورزشی. از همان هفته‌های اول شمشیر را برای سرمربی وقت از رو بست و با اولتیماتوم‌ها و مصاحبه‌های جنجالی، فضای تیم را بحرانی کرد. در این میان گودرزی که در سال گذشته حتی به کری خوانی رویانیان و فتح الله زاده واکنش نشان می‌داد، در برابر اینگونه مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای غیرحرفه‌ای سکوت کرد و هیچ نگفت. اوج هنرنمایی سیاسی اما در روز برکناری علی دایی بود، آنجا که دو سرمربی در یک روز بر سر تمرین تیم حاضر شدند و آن صحنه‌های ناب خلق شد که همه دیده‌اید و فراموش نمي‌كنيد.

امروز هم که دوباره روزهای حساس یارگیری نیم‌فصل ‌است، پرسپولیسی‌ها منتظر آزادی مدیرعامل از زندان هستند. مديرعاملي كه منتخب و محبوب اميررضا خادم، نماينده تام‌الاختيار وزير ورزش‌وجوانان است. صبح شما بخير آقاي وزير!

Sh-Meteor
10-12-2014, 20:52
انصافا تا الان پرسپولیس رو این همه نصفه و نیمه ندیده بودم.

تو خبر ها بود که کفشگری هم نمیرسه
مصدوم ها + محروم ها = 9 نفر:n04:
بدیش اینجاست که اگه این 9 نفر اگه مصدوم نبودن، حداقل 7 تا شون تو بازی با فولاد فیکس بودن!
البته هوادارا هم محرومن؛ اینطوری شدیم 10 نفر:n02:

خدا به خیر بگذرونه ...

لیست محروم + مصدوم ها: امید عالیشاه، محمدرضا خانزاده، مایکل اومانا، رضا حقیقی، مهرداد کفشگری، مهدی طارمی، محمد عباس زاده، پیام صادقیان و نیلسون

ترکیب احتمالی:

.......................... سوشا ..........................

...... حسینی ... بنگر ... نورمحمدی ... جعفرپور .....

................... نورالهی .. نوری ......................

.... علی عسگری ... خالقی فر ... دغاغله ...........

.................... هادی نوروزی ........................

رو نیمکت هم گلر تیم امیدمون (تقوی زاده)، شهاب زاهدی، محمد عباس زاده، افشین اسماعیل زاده و ...

دیگه رو نیمکت معلوم نیست کیا میخوان بشینن:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-12-2014, 13:23
.حریفان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند.
پرسپولیسی‌ها به مصاف لخویا و النصر می‌روند
حریفان تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امروز در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور آغاز شد که بر همین اساس تیم فوتبال پرسپولیس در گروه یک با تیم‌های لخویای قطر، النصر امارات و برنده پلی‌آف 3 همگروه شد.

clau
11-12-2014, 15:26
نیلسون و مکانی تو سوتی دادن در بازیهای لیگ رقابت تنگاتنگی با هم دارن:n35:

clau
11-12-2014, 17:16
عملکرد درخشان در پرسپولیس : برد دربی و دیگر هیچ:n31:

هتریک در باختهای پیاپی هم به کارنامه درخشانش اضافه شد :n34:

الان بهترین زمان برای تعویض سرمربیه :n35:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-12-2014, 17:16
ای تف به روت سوشا مکانی که هر چه میکشیم از دست تو میکشیم.
داری بیچارمون میکنی.......
چقدر سوتی آخه؟؟
یه گوسفند میموند تو دروازه گل اول رو اونجوری نمیخوردیم.
گل دومم که خروج سوشا کاملا اشتباه بود خنده دار ترش اون بابایی بود که که دروازه رو گرفته بود،فقط نگاه کرد.

manchester fan
11-12-2014, 17:44
استاد مکانی:n02:
از خریدهای موفق اقای دایی + خریدن بازیکنایی مثل دغاغله و میثم حسینی و رضا نوروزی و ....
که این عملکرد تحسین برانگیز تو نقل انتقالات استاد درخشان با خریدن خالقی فر و جعفرپور تکمیل کردن

چقدر بازیکنامون آماتور و ضعیف و پر از اشتباه و پرمدعا و فاقد شعور هستن آخه
امثال نورمحمدی - علی عسگر - نوراللهی و ....

یه زمانی ستاره ها تو تیممون بازی میکردن ولی الان ... ( البته وضع کلی فوتبالمون همینه )

این تیم که درست بشو پس تغییر سرمربی تصمیم منطقی نیست
حداقل درخشان نگه دارن دربی ببریم :n02:

راستی چرا رهبری فرد و فنونی زاده و .... که زمان سرمربی گری دایی هر روز مصاحبه میکردن الان ساکت شدن
الان که انتقار زیاد وارده به تیم

ragbar12
11-12-2014, 18:24
هفته قبل جناب لک سه گل برای فولاد زد این هفته هم اقای گل لیگ !سوشا مکانی دو گل برای فولاد زد. همه اینا جز اتفاقات فوتباله!

مسئله بعدی اینکه این روز ها فوتبال که نه کل ورزش تهران دچار افت شدیدی شده تو بیشتر لیگها شهرستانی ها دارن قهرمان میشن و تهران دیگه نشانی از اون تیم های قوی توی هیچ رشته ای نداره. مسئولان تهران بیخیال هستن وکسی هم دل نمیسوزونه واسه ورزش .زمانی توی بیشتر رشته ها بخصوص کشتی وفوتبال تهران با فاصله از بقیه شهرا جلو تر بود ولی الان دیگه خبری از اون اقتدار نیست. من تهرانی نیستم اما میدونم نماینده های تهران تو مجلس زیادن و این تیم تو تهران اقلا ده ملیون هوادار داره و شده یک بار نماینده تهران از وزیر ورزش سوال بکنه که این چه وعض مدیریته؟
این چه بساطیه واسه این تیم پهن کردید؟
همه بی خیال نشستن و موفقیت تیمهای شهرستانی رو تو بیشتر رقابتها میبینن وکک هیچکی هم نمیگزه!
من مطمئنم اگه پرسپولیس به یک شهر دیگه منتقل میشد اوضاعش خیلی بهتر از الان میبود.
. به نظر من ورزش تهران باید یه تکونی به خودش بده که در نهایت سودشم به حیب تیمهای فوتبال تهرانی خواهد رفت.

manchester fan
11-12-2014, 18:51
راستی داوری این هفته ها واقعا جذاب شده
بازی بعضی تیما میبینه لذت میبره از تصمیمات داور

یه بارم داور یا بازیکن حریف مارو از بحران خارج کنه
شخصا قول میدم اون بازیکن سال بعدش بیاد پرسپولیس

Sh-Meteor
11-12-2014, 20:07
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم!
هر وقت اومدیم به سوشا اعتماد کنیم با یه ضد حال بزرگ بهمون ضربه زد.
آقای درخشان هم که رسما غیر از دربی هیچ کاری نکرده.
نقل و انتقالات هم که کار خاصی نمیکنیم، دیگه به چی دلخوش کنیم، من موندم!:n27:

مسئله بعدی اینکه این روز ها فوتبال که نه کل ورزش تهران دچار افت شدیدی شده تو بیشتر لیگها شهرستانی ها دارن قهرمان میشن و تهران دیگه نشانی از اون تیم های قوی توی هیچ رشته ای نداره. مسئولان تهران بیخیال هستن وکسی هم دل نمیسوزونه واسه ورزش .زمانی توی بیشتر رشته ها بخصوص کشتی وفوتبال تهران با فاصله از بقیه شهرا جلو تر بود ولی الان دیگه خبری از اون اقتدار نیست. من تهرانی نیستم اما میدونم نماینده های تهران تو مجلس زیادن و این تیم تو تهران اقلا ده ملیون هوادار داره و شده یک بار نماینده تهران از وزیر ورزش سوال بکنه که این چه وعض مدیریته؟
این چه بساطیه واسه این تیم پهن کردید؟
همه بی خیال نشستن و موفقیت تیمهای شهرستانی رو تو بیشتر رقابتها میبینن وکک هیچکی هم نمیگزه!
من مطمئنم اگه پرسپولیس به یک شهر دیگه منتقل میشد اوضاعش خیلی بهتر از الان میبود.
. به نظر من ورزش تهران باید یه تکونی به خودش بده که در نهایت سودشم به حیب تیمهای فوتبال تهرانی خواهد رفت.

القصه؛

روزی روزگاری ، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و پاس تهران بهترین تیم های ایران بودند.

مسئولین ما نشستند فکر کردند، گفتند چی کار کنیم فوتبال مون پیشرفت کنه؟؟ فوتبال تو شهرستان ها هم اوج بگیره؟؟؟

اقدام هایی صورت گرفت که فوتبال شهرستان ها هم قوی بشه، تا بلکه فوتبال ملی پیشرفت کنه ولی نشد که نشد...

گفتند چی کار کنیم؟ چی کار نکنیم؟ بیاید فوتبال تهران رو ضعیف کنیم... اینا که نمیفهمن فکر می کنن فوتبال شهرستان ها قوی شده.

اقدام اول: فرستادن پاس به شهرستان

نتیجه: نابودی 99.9 درصدی آخرین قهرمان ایران در ACL

الان هم نوبت پرسپولیس شده و بعدش هم نوبت ...

وگرنه تعویض 4 مدیرعامل در عرض زیر یک سال (نتیجه: عدم برنامه ریزی درست برای آینده باشگاه)
عدم تقویت و کمک به پرسپولیس
خصوصی سازی نشدن (در حالی که n ساله فقط حرفشه)
و ...

معنی دیگه ای نمیده!

hossein blak
11-12-2014, 20:12
ای تف به روت سوشا مکانی که هر چه میکشیم از دست تو میکشیم.
داری بیچارمون میکنی.......
چقدر سوتی آخه؟؟
یه گوسفند میموند تو دروازه گل اول رو اونجوری نمیخوردیم.
گل دومم که خروج سوشا کاملا اشتباه بود خنده دار ترش اون بابایی بود که که دروازه رو گرفته بود،فقط نگاه کرد.
واقعا نمی دونم چی بگم...فکرم کار نمی کنه فقط می تونم بگم:
اون چهره درخشانش رو در دربی قشنگ با این کار های امروزش پاک کرد.

pouyasony
11-12-2014, 20:33
من نمیدونم اینایی که از مربی گله میکنن ایا از فوتبال چیزی سر در میارن؟؟؟بعید میدونم
منم از درخشان خوشم نمیاد ولی وقتی دروازبان احمقمون توپو میکنه تو گل خودمون درخشان چیکار کنه؟؟؟الان 3تا بازیه داریم به اشتباهات فردی دفاع و دروازبان میبازیم وگرنه با این تیمه نصفه و نیمه بد فوتبال بازی نمیکنیم حداقلش خیلی خیلی از زمان دایی بهتر بازی میکنیم بابا یکم انصاف داشته باشین 7.8 تا از بازیکنای اصلیمون نبودن

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-12-2014, 21:21
سیاسی نمیتونه نماینده ای چیزی جانشین خودش کنه؟یکی که جاش پول بده و امضا کنه.
.
.
.
.
.
نتیجه این که خودش اسپانسر باشگاه شد همینه.
ولی به نظر من زندان رفتن سیاسی کاملا برنامه ریزی شدس و همش فیلمه!!!!

hossein blak
11-12-2014, 23:09
سیاسی نمیتونه نماینده ای چیزی جانشین خودش کنه؟یکی که جاش پول بده و امضا کنه.
.
.
.
.
.
نتیجه این که خودش اسپانسر باشگاه شد همینه.
ولی به نظر من زندان رفتن سیاسی کاملا برنامه ریزی شدس و همش فیلمه!!!!
شاید محمد حرفت درست باشه...
ولی دوستان در باره ی دوازده و نیم میلیارد تومان غرامتی که باید بپردازه چی فکرمیکنید ....

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-12-2014, 00:20
داریم میبازیم ولی دارم افتخاراتی هم در کنارش کسب میکنیم.
سوشای عزیز رقابت تنگاتنگی با لوسیانو داره!!!همچنین داره گلزن ترین دروازه بان پرسپولیس تبدیل میشه!!
حاج محسنم سوشا رو تو این راه با دادن پاس گل یاری میکنه....................
اولین اتفاق مثبت این بود که آقای جعفر پور کنار گذاشته شد....................
50 روز فرصت بسیار خوبیه برای باز سازی تیم و رسیدن مصدومان(شایدم تغییر سرمربی که تقریبا محاله،درخشان بد نیست،هر گلی که میخوریم بعدش جبران میکنیم اگه بازیکنامون بذارن و کلا بهتر بازی میکنیم)
امیدوارم سیاسی بیاد بیرون اگه نمایشش تموم شد...........................

Abdolreza2012
12-12-2014, 16:24
یه سوال
من تو این چند روزی که بازی ها رو از تلویزیون دیدم سرعت بازی ها به طور باور نکردنی زیاد بود ، یعنی اصلا بعید لیگ ایران با این سرعت بازی کنه
سرعت جریان توپ ، سرعت دوییدن بازیکنا همگی با سرعت زیاد ( به نظرم ) غیر طبیعی بودن
واقعا همینجوره یا تندش کردن :n02:
آخه واقعا سرعتش غیر طبیعیه از سرعت فوتباله اروپا هم بیشتره

mehrabooni
12-12-2014, 16:46
یه سوال
من تو این چند روزی که بازی ها رو از تلویزیون دیدم سرعت بازی ها به طور باور نکردنی زیاد بود ، یعنی اصلا بعید لیگ ایران با این سرعت بازی کنه
سرعت جریان توپ ، سرعت دوییدن بازیکنا همگی با سرعت زیاد ( به نظرم ) غیر طبیعی بودن
واقعا همینجوره یا تندش کردن :n02:
آخه واقعا سرعتش غیر طبیعیه از سرعت فوتباله اروپا هم بیشتره

رفتن توی اپشن گیم اسپید رو دو کردن

Sh-Meteor
12-12-2014, 20:41
النصر عربستان یه بازیکن داره اندازه سقف بودجه باشگاه های ایرانی!

آدریان میرزیوسکی بازیکن لهستانیه که النصر عربستان، بابتش 14 میلیارد تومن هزینه کرده:n04:
.
.
.
.

فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور قرعه کشی شد و تیم پرسپولیس در گروه اول با النصر عربستان، لخویا قطر و برنده (بنیادکار ازبکستان- الجزیره امارات) همگروه شد.

مسابقات فصل جدید از روز 5 اسفند آغاز می شود و پرسپولیس مسابقات را با دیدار مقابل لخویا در آزادی آغاز و با دیدار احتمالی مقابل الجزیره در آزادی به پایان می برد.
پرسپولیس در صورت صعود از این گروه در مرحله یک هشتم نهایی ممکن است با فولاد خوزستان روبرو شود. وضعیت حریفان پرسپولیس در فصل جدید بدین صورت است:

لخویا قطر
باشگاه تازه تاسیس قطری که 5 سال بیشتر عمر ندارد و متعلق به پلیس این کشور است، در چهار فصل اخیر 3 بار قهرمان لیگ قطر شده است.
لخویا که به شوالیه های سرخ معروف است، اکنون با 30 امتیاز حاصل از 13 بازی (9 برد و یک باخت و 3 تساوی) در رده دوم جدول 14 تیمی قطر قرار دارد.

میشل لادروپ از تیرماه سال جاری هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. چیکو فلورس (اسپانیا)، یوسف مسکانی(تونس)، ولادیمیر ویس (اسلواکی) و نام تائه هی (کره جنوبی) بازیکنان خارجی این تیم هستند.
4 بازیکن قطری این تیم نیز در فهرست آخرین تیم ملی قطر بوده اند. سباستین سوریا ستاره ارگوئه ای الاصل تیم ملی قطر نیز در لخویا بازی می کند. تائه هی نام کره ای با 6 گل بهترین گلزن لخویا در لیگ قطر است.

لخویا در لیگ قهرمانان آسیا سابقه رویارویی با سپاهان و تراکتورسازی را دارد: یک برد و یک باخت مقابل سپاهان و یک برد و یک تساوی مقابل تراکتور در فصل گذشته.

النصر عربستان
النصر با سابقه 60 ساله و با لقب باشگاه جهانی، سابقه 7 قهرمانی در لیگ عربستان را دارد که آخرین آن در فصل گذشته بود.
این تیم در فصل جاری لیگ عربستان، با 28 امتیاز حاصل از 9 برد، یک تساوی و یک باخت در صدر جدول لیگ حرفه ای عربستان قرار دارد.
تنها باخت این تیم نیز در آخرین بازی اش رقم خورده است.

خورخه داسیلوا مربی 53 ساله اروگوئه ای از 40 روز پیش هدایت النصر را بر عهده گرفته است. محمد حسین (بحرین)، گابریل مارکوئوینهوس و هرنانه ویدال (برزیل) و آدریان میرزیوسکی (لهستان) بازیکنان خارجی النصر هستند.
النصر برای خرید بازیکن لهستانی بیش از 14 میلیارد تومان پرداخت کرد. حسین عبدالغنی ملی پوش سابق عربستان که اکنون 37 ساله است و روزگاری رقیب مهدوی کیا بود، کاپیتان النصر است.
النصر در آخرین فهرست تیم ملی عربستان 4 بازیکن داشت. محمد السهلاوی با 8 گل زده بهترین گلزن النصر در لیگ عربستان است.

النصر آخرین بار در فصل 2011 لیگ قهرمانان آسیا حاضر بود که مقابل استقلال یک برد و یک باخت بدست آورد.

برنده پلی اف 3 (الجزیره امارات- بنیادکار ازبکستان)
با توجه به میزبانی بنیادکار ازبکستان، شانس برد این تیم بیشتر است. اما باید توجه داشت که از قدرت بنیادکار ازبکستان در سال های اخیر کاسته شده است.
بنیادکار فصل 2014 لیگ ازبکستان را با مقام چهارمی و جام حذفی را با نایب قهرمانی به پایان برد که بدترین مقام این تیم طی 9 فصل گذشته بود.

سرگی لوشان 41 ساله بازیکن سابق تیم ملی ازبکستان در 6 ماه اخیر سرمربی بنیادکار بوده است.
مینوری ساتو (ژاپن)، الکساندر پیچور (اوکراین)، ایوان میلوشویچ (صربستان) و سمیر بکریچ (بوسنی) چهار بازیکن خارجی این تیم هستند.
بنیادکار در آخرین فهرست تیم ملی ازبکستان فقط 2 بازیکن داشت. سردار رشیدف با 10 گل بهرتین گلزن بنیادکار در فصل 2014 لیگ ازبکستان بود.

بنیادکار در سال های اخیر همیشه با ایرانی ها همگروه بوده است که فصل قبل فولاد یک برد و یک تساوی مقابل این تیم بدست آورد.
پرسپولیس نیز سابقه 3 بازی مقابل این تیم را دارد با دو باخت خانگی و یک تساوی در ازبکستان.

الجزیره امارات با لقب عنکبوت ها، فصل قبل در لیگ امارات سوم شد و سهمیه آسیایی را بدست آورد.
این تیم در فصل جاری با 21 امتیاز از 6 برد و 3 تساوی و 2 باخت در رده چهارم لیگ امارات قرار دارد.

اریک گرتس بلژیکی از خردادماه امسال هدایت الجزیره را بر عهده گرفته است. میرکو ووچینوویچ (مونته نگرو)، مانوئل لانزینی (آرژانتین)، ژوسیل داسیلوا (برزیل) و جاناتان پیترویپا (بورکینافاسو) بازیکنان خارجی الجزیره هستند.
البته ژوسیل تابعیت فلسطینی گرفت تا به عنوان سهمیه آسیایی محسوب شود! ووچینیچ ستاره سابق تیم رم با 15 گل زده بهرتین گلزن لیگ امارات محسوب می شود.
الجزیره در آخرین فهرست تیم ملی امارات، 4 بازیکن داشت از جمله علی خسیف دروازه بان و علی مبخوت ستاره جوان سال های اخیر فوتبال امارات.

الجزیره در سال های اخیر همیشه با تیم های ایرانی همگروه بوده است و فصل قبل نیز استقلال را در آزادی برد اما در امارات باخت.

پیش بینی
پرسپولیس در گروه خیلی سختی قرار گرفته است و با توجه به وضعیت فعلی این تیم، بازی های سختی پیش روی خواهد داشت.
اما در صورت تقویت طی دو ماه آینده، می توان انتظار داشت پرسپولیس به همراه النصر تیم های صعود کننده از این گروه باشند.

mojtabaivi
13-12-2014, 23:22
چیزی که واقعا منتظرش بودم...

در صورت موافقت وزارت ورزش؛
هدايتي براي پرسپوليس بازيکن‌ مي خرد

حسين هدايتي بعد از صحبتي که با حميد درخشان داشت قول همکاري براي در اختيار گذاشتن بودجه خريد بازيکن در نيم فصل را داد.

به گزارش "ورزش سه" حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین و رییس هیات مدیره سابق پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که در هیات مدیره و در راس آن برای حمیدرضا سیاسی به وجود آمده به درخشان قول همکاری داد.

طی این گفتگو مقرر شد حسین هدایتی بودجه لازم برای در اختیار گرفتن بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل را در اختیار حمید درخشان قرار دهد و سرمربی پرسپولیس نیازهای تیمش را برطرف کند.

البته این موضوع بستگی به این دارد که وزارت ورزش همکاری حسین هدایتی را در این مقطع بپذیرد.
مالک باشگاه استیل آذین در فصل گذشته هم بخشی از مبلغ رضایتنامه محمدرضا خلعتبری برای حضور در این تیم را پرداخت کرده بود.

فقط امیدوارم وزارت ورزش مثل سری قبل سنگ نندازه جلوش

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-12-2014, 00:45
خدا خیرش بده.
ثابت کرده همیشه پشت پرسپولیس بوده در هر موقعی.
ولی فکر نکنم وزارت خوشی پرسپولیس رو بخواد.:n23:

clau
15-12-2014, 00:37
درخشان: شرايط عوض نشود، ادامه نمي‌دهم
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر شرايط در باشگاه پرسپوليس به همين صورت باشد ديگر نمي‌توانم در اين تيم کار کنم چرا که آبرويم را بيشتر از هر چيز ديگري دوست دارم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل ازفارس، حمید درخشان با حضور در برنامه 4-4-2 رادیو جوان درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس و موضوعات مختلف دیگری صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

حمید درخشان درباره حضورش در پرسپولیس گفت: من برای کمک به این تیم آمده‌ام و بعد از اینکه با مسئولان باشگاه مذاکره کردم و به توافقاتی هم رسیدم سرمربیگری پرسپولیس را قبول کردم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود درباره آینده کاری او در پرسپولیس ابهاماتی وجود دارد، افزود: خود من درباره این مسائل تاکنون ابهاماتی نشنیدم و اگر ابهامی هست از بیرون از باشگاه است اما از طرف هیئت مدیره که تصمیم‌گیرنده باشگاه است تاکنون هیچ حرف و حدیثی درباره من و آینده کاری‌ام در میان نیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه مدیرعامل این باشگاه در ابتدای حضورش به عنوان سرمربی گفته بود درخشان سرمربی موقت پرسپولیس است، اظهار داشت: همه مربیان موقت هستند و هیچ مربی برای 10، 20 سال انتخاب نمی‌شود و مربی که یکی دو سال در تیم باشد موقت به حساب می‌آید و این طبیعت فوتبال است. چمدان مربی همیشه پشت در آماده است و فوتبال فراز و نشیب زیادی دارد اما تاکنون کسی به من اولتیماتوم نداده و با اقتدار به کارم ادامه می‌دهم تا ببینیم بعداً چه پیش می‌آید.

وی گفت: باشگاه هیچ مسئله‌ای درباره بودن و نبودن من مطرح نکرده و بیشتر صحبت‌ها تحلیل دوستان در رسانه‌ها است اما هیچ‌گاه در باشگاه این حرف‌ها نبود و سیاسی همیشه با اقتدار از من حمایت می‌کرد و حضور او برای من قوت قلب بود. البته مدیرعامل می‌تواند در کادر فنی تغییرات ایجاد کند و این حق مسلم مدیرعامل است و در همه جای دنیا هم شرایط به همین شکل است و اگر نتیجه نگیری باید از تیم بروی چراکه فوتبال حرفه‌ای با کسی شوخی ندارد اما برای ارزیابی کار من باید دید آیا ابزار کامل در اختیار من بود؟ امکانات لازم را در اختیار داشتم؟ بازیکنانی که می‌خواستم جذب شدند؟ اگر این شرایط بود و من نتیجه نگرفتم می‌توانند کنارم بگذارند.

درخشان در خصوص اینکه پیش از حضور در پرسپولیس چه نگاهی به این باشگاه داشت و الان چه نگاهی به این باشگاه دارد، گفت: نگاه من این بود که این باشگاه موجودیت دارد و می‌توان به آن کمک کرد اما بازیکنان وقتی از بند مصدومیت رها شدند و دو بازیکن ما رسیدند اما دو بازیکن خوب مانند صادقیان و حقیقی را از دست دادیم. صادقیان محروم بود و پس از اینکه در آستان رسیدن به آمادگی قرار داشت مصدوم شد و حقیقی و عالیشاه هم همین‌طور و من دلم خوش بود که بازیکنان می‌رسند اما این اتفاق نیفتاد و نه تنها تیم بدون مصدوم نشد بلکه محروم هم دادیم از اینجا به بعد مهم این است که الان گرفتار معضلی به نام بازداشت مدیرعامل شده‌ایم و ما حتی برای جابه‌جایی یک کاغذ ساده برای جذب بازیکن دچار مشکل هستیم و نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم چرا که دست ما بسته است البته از کاشانی، کلانی، خواجه‌وند، سلیمی و... تشکر می‌کنم و از آنها تقاضا کردم که جلسه‌ای بگذاریم تا مشخص شود چه راهکاری برای تیم در نظر بگیریم.

وی اظهار داشت: من درباره حضور محسن مسلمان در پرسپولیس حرف‌هایی زدم و حتی به توافقاتی هم رسیدیم اما این مسئله شخصی نیست که خودم بروم و دست بازیکن را بگیریم و با خودم بیاورم بلکه این یک سلسله مراتب است که باید راه قانونی آن طی شود ما الان 10 روز است که مکاتباتی با سایپا برای جذب بابک حاتمی انجام داده‌ایم اما مدیرعامل نداریم که چکی برای این باشگاه صادر کنیم و بابک حاتمی را در اختیار بگیریم در این شرایط من اذیت می‌شوم چرا که زمان طلایی برای جذب بازیکن از دست می‌دهیم ما بازی‌های سختی در پیش داریم و می‌دانیم که باید تیم ترمیم شود چون حریفان ما در آسیا قدرتمند هستند آنها بازیکن 6 میلیون دلاری دارند و تدارک خوبی برای بازی‌ها می‌بینند اما ما اگر اینگونه غفلت کنیم له می‌شویم و باید مجهز به مسابقات برویم البته سازمان لیگ مجوز جذب 6 بازیکن را برای ما صادر کرد اما هنوز هم این مسئله تأیید نشده و ما باید در حالی که تیم را تقویت کنیم همه مسائل در حد حرف باقی مانده است و حتی نتوانسته‌ایم یک نفر را جذب کنیم.

درخشان درباره بازداشت سیاسی هم گفت: کار خوبی نیست که سیاسی را بازداشت کردند و این مسئله هیچ جای دنیا اتفاق نمی‌افتاد اما در کشور ما این مسائل پیش می‌آید هرچند که من نمی‌خواهم وارد ریز مسائل شوم. شرایط ما مثل خانواده‌ای شده که بزرگتر ندارد. البته می‌شد از آن زمان برای پرسپولیس سرپرست موقت در نظر گرفت که حق امضا داشته باشد اما هنوز این مسئله انجام نشده و ما هنوز بلاتکلیف هستیم. البته اگر زمان داشتیم عجله نمی‌کردیم.

وی درباره عملکرد نیلسون و سوشا مکانی در درون دروازه پرسپولیس اظهار داشت: هر دروازه‌بانی که کمترین اشتباه را داشته باشد در تیم ما بازی می‌کند اما شما به عملکرد دروازه‌بانان ما نگاه کنید که دروازه‌بانی مثل نیلسون با 38 سال سن و تجربه چه اشتباهاتی عجیبی انجام داد به طوری که او در سه بازی مقابل نفت مسجد سلیمان، سایپا و نفت تهران اشتباهاتی کرد که 9 امتیاز را از ما گرفت و البته سوشا مکانی هم در سه بازی عملکرد خوبی نداشت و این می‌شود 18 امتیاز. دروازه‌بان نقطه آخر تیم است و اشتباه دروازه‌بان برای مربی غیر قابل قبول است و مربی نمی‌تواند قبول کند که دروازه‌بان این‌طور اشتباه کند.

وی در پاسخ به این سؤال که با این شرایط قصد جذب دروازه‌بان دیگری دارید یا نه، گفت: الان به دروازه‌بان دیگر فکر می‌کنیم اما اگر نتوانیم دروازه‌بانی جذب کنیم باید با همین دروازه‌بانان کار را ادامه دهیم اما به هر حال دروزاه‌بان نقطه قوت تیم است اما اگر ما یک گلر داشته باشیم ما می‌شویم بنده دروازه‌بان و هرچه او می‌گوید باید گوش دهیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسید با برخی از بازیکنان پرسپولیس مماشات می‌کرد، اظهار داشت: وقتی پرسپولیس را تحویل گرفتم این تیم 7 مصدوم داشت که از 18 بازیکن فقط 11 بازیکن باقی می‌ماند و اگر از این 11 بازیکن دو گلر را از تیم کنار بگذاریم و سه بازیکن را هم اخراج کنم جمعاً 6 بازیکن برای من می‌ماند و با این شرایط نمی‌توان وارد مسابقات شد اما بعد از اینکه ما با یکسری از بازیکنان برخورد کردیم دیگر کسی موردی از آنها ندید اما ما مجبور بودیم که چون دست‌مان خالی بود قدری دست به عصا حرکت کنیم اما اگر بازیکن بگیریم دیگر کسی نمی‌تواند برای ما ناز کند و با هرکس که شرایط خوبی نداشته باشد برخورد می‌کنیم.

درخشان درباره اینکه کی‌روش در تیم ملی با بازیکنان متخلف برخورد می‌کرد اما در پرسپولیس شرایط این طور نیست، اظهار داشت: اگر کی‌روش دو دروازه‌بان داشت آیا او هم از این کارها می‌کرد؟ به هر حال شرایط ما با تیم ملی فرق دارد و باید در این میان تعامل می‌کردیم تا بازیکنان درست شوند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که اگر شرایط به همین گونه بماند او در پرسپولیس ماندنی خواهد شد یا نه، اظهار داشت: واقعاً شرایط سخت است و اگر وضع به همین منوال بماند نمی‌توانم کار را ادامه دهم چرا که من اعتبار و آبرویم را وسط گذاشتم و به پرسپولیس آمدم اما آبرویم را بیشتر دوست دارم و به پرسپولیس آمدم تا به این تیم کمک کنم نه اینکه فنا شوم چرا که هواداران پرسپولیس از من انتظارات زیادی دارند.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: آستانه تحمل من تا همین‌جا است که بازیکن جذب کنیم اما بعد از آن دیگر آستانه تحملی وجود ندارد که بخواهیم به خاطر آن فرصت را از دست بدهیم.

sale2000
16-12-2014, 17:01
چرا دروازه بانا مقابل فولاد ليز ميخورن يا پاشون كج ميشه!؟:n13: توهم توطئه نيست(اين ديگه اصلا نيست!) لجنزاري داريم كه هر
كثافتي توش هست!:n21: ضمنا انتقاد از درخشان خيلي مضحك هست و جوگيرانه.

mehrabooni
16-12-2014, 18:55
با انتخاب درخشان از چاه افتادیم به چاله

مایی که میخواستیم دایی بره،دنبال یه مربی واقعی بودیم،نه یکی بدتر از دایی

پرسپولیس رو دارن از بالا نابود میکنن

Sh-Meteor
16-12-2014, 23:13
انتخاب درخشان رو که از همون اول هم معلوم بود اشتباهه ولی مشکل امسال پرسپولیس سرمربی اش نیست.
اگه درخشان بره، بهتر از درخشان هم بیاد، دیگه این پرسپولیس تموم شده است.

وقتی که سیاسی به انتخاب خود وزارت ورزش میاد راس کار،
سیاسی اسپانسر رو بیرون می کنه
سرمربی رو بیرون می کنه
و هر گندی که میخواست بزنه رو میزنه

بعد دقیقا زمان نقل و انتقالات که به حضورش احتیاج داریم، کاملا اتفاقی میره زندان و احتمالا بعد از نقل و انتقالات بیرون خواهد اومد، وزارت هم که ازش حمایت نمیکنه.

ما قرار بود از لحاظ بازیکن تقویت شیم، کیا رو جذب کردیم؟؟؟ با جعفر پور و خالقی فر و ... قراره متحول شیم؟؟؟

تیمی که از بی بازیکنی رنج می بره باید بیاد همون بازیکنایی رو هم که داره(حقیقی + نیلسون و ...)، بفروشه؟؟

حالا میگیم سوشا هست به جای نیلسون، ولی جای حقیقی کی هست؟ نورالهی؟؟؟
نورالهی که روی یکی از گل های ملوان مقصر بود؟ روی گل سوم تراکتور مقصر بود؟ اون خطای دقیقه 92 رو پشت محوطه جریمه به ذوب آهن تو نیمه نهایی جام حذفی داد؟

واقعا طی چند روز اخیر چه نکته ای وجود داشته که به ادامه فصل امید داشته باشیم؟؟؟:n27:

Sh-Meteor
18-12-2014, 19:15
امانوئل اده بایور (Emmanuel Adebayor) رو که حتما همه میشناسین، درسته؟؟؟

جالبته بدونید که لخویا قطر پیشنهاد رسمی به تاتنهام داده و شاید به این تیم بپیونده!

حریفای ما دارن بازیکن های گرون قیمت و مطرح دنیا رو جذب می کنن، ما هنوز مدیرعامل نداریم.:n27:

*
*
*
*

سردار کمالي مصاحبه کردن که سروش سعيدي حق بازي ندارد. [ منبع: فارس نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

الان سوال اینجاست که فقط جلوی پرسپولیس باید بازی می کرد؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
18-12-2014, 19:26
امانوئل اده بایور (Emmanuel Adebayor) رو که حتما همه میشناسین، درسته؟؟؟

جالبته بدونید که لخویا قطر پیشنهاد رسمی به تاتنهام داده و شاید به این تیم بپیونده!

حریفای ما دارن بازیکن های گرون قیمت و مطرح دنیا رو جذب می کنن، ما هنوز مدیرعامل نداریم.:n27:

سلام به دوستان.
من از آقا شهاب تعجب میکنم.:n15:
مهاجم تاتنهام؟؟خنده داره......

یعنی شما فکر کردید این بابا ارزشش برابری میکنه با آقای خالقی فر،جعفر پور،سوشا و نوراللهی؟
ما با این بازیکنا قهرمان از پیش تعیین شده هستیم.مهاجمه که در مقابل اینا هیچه.......:n02:
تازه آمار گلزنیش از سوشا هم کمتره:n02:

Sh-Meteor
18-12-2014, 20:06
سلام به دوستان.
من از آقا شهاب تعجب میکنم.:n15:
مهاجم تاتنهام؟؟خنده داره......

یعنی شما فکر کردید این بابا ارزشش برابری میکنه با آقای خالقی فر،جعفر پور،سوشا و نوراللهی؟
ما با این بازیکنا قهرمان از پیش تعیین شده هستید.مهاجمه که در مقابل اینا هیچه.......:n02:
تازه آمار گلزنیش از سوشا هم کمتره:n02:
آمار گلزنی رو خوب اومدی!:n02:
.
.
.
ولی سرمربی لخویا میشل لادروپ هستش.
لادروپ زمانی که بازیکن بود، فرد شناخته شده ای در سطح اروپا بود و البته سابقه مربیگری تو لیگ برتر انگلیس رو هم داشته.
وقتی اعتبار مربی + پول وجود داشته باشه، احتمالش ممکن میشه.

وقتی ریبری مصاحبه کرده گفته شاید چند سال دیگه برم قطر، دیگه از آده بایور چی انتظار میره؟ تازه ریبری ای که چند سال پیش نامزد جایزه بهترین بازیکن جهان بود.
.
.
.
.
.
البته از منظور من از اون پست، این بود که میخواستم وضعیت وخیم و درب و داغون تیم رو نشون بدم.

اونجا پول به موقع هست، زمین مناسب هست، امکانات هست و حمایت هم میشن
ولی اینجا وزارت ورزش هیچگونه حمایتی از نماینده های خودش نمی کنه.

حمایت که نمیکنه هیچ، تازه سنگ هم جلوی پای باشگاه ها میندازن.

1. سیاسی و دار و دسته اش که انتخاب خودشون بود، وقتی رفت زندان و تیم موند لنگ در هوا، وزارت خونه ای ها چی کار کردن؟؟؟

2. وقتی هدایتی میگه کمک می کنم ولی وزارت خونه میگه "از هر کسی کمک بگیرید جز هدایتی!" یعنی چی؟

اونوقت تا دو ماه دیگه که رقابت ها شروع میشه شروع می کنن به انتقاد که چرا شما نتیجه نگرفتین؟ چرا آبروی ایران رو می برین؟ و ...

Sh-Meteor
21-12-2014, 16:35
بیانیه باشگاه پرسپولیس به مناسبت درگذشت احمدی

او لایق لقب «قدیمی‌ترین هوادار پرسپولیس» بود

باشگاه پرسپولیس به مناسبت درگذشت مرحوم مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که قدیمی‌ترین هوادار پرسپولیس هم به حساب می‌آمد بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: در همه جای دنیا پرسپولیس را با هوادارانش می‌شناسند و سرخ‌دلان هم به هوادارانی که دارند می‌نازند.
مرحوم مرتضی احمدی یکی از هوادارانی بود که تاریخ پرسپولیس به او می‌بالد و به راستی که او لایق لقب قدیمی‌ترین هوادار پرسپولیس است.

با این همه مرگ پایان کبوتر نیست و قطعاً مرتضی احمدی عزیز پس از مدت‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری بالاخره به آرامش رسید و باید کوچ عزت مندانه او را تبریک گفت.

مجموعه باشگاه پرسپولیس، بازیکنان و هواداران این تیم همگی این کوچ با عزت را به مرتضی احمدی و خانواده او تبریک گفته و به دوستدارانش تسلیت می‌گوییم،
امیدواریم که بر سر سفره اکرام رسول الله (ص) میهمان باشد چرا که به راستی پاک زیست و در روزی به دیار حق شتافت که بزرگی در تاریخ است.
باز هم این ضایعه دردناک را به خانواده هنر، خانواده ورزش و همچنین خانواده این هنرمند مردمی و محبوب تسلیت می‌گوییم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-12-2014, 21:17
سلام.
دیگه وزارت داره گند میزنه به در و پیکر پرسپولیس.
دستاورد جدیدشم اینه که نیلسون رفته.
گودرزی مچکریم.....

Sh-Meteor
22-12-2014, 21:22
سلام.
دیگه وزارت داره گند میزنه به در و پیکر پرسپولیس.
دستاورد جدیدشم اینه که نیلسون رفته.
گودرزی مچکریم.....
کجا رفته؟؟؟
تازه امروز مرخصی گرفتش که بره کشورش و هفته دیگه ام برمیگرده.

mojtabaivi
22-12-2014, 21:36
مرسی از وزارت بابت این همه خبر خوب....
ذوق مرگ شدم...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-12-2014, 22:24
کجا رفته؟؟؟
تازه امروز مرخصی گرفتش که بره کشورش و هفته دیگه ام برمیگرده.
سلام شهاب جان.

پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس رفتن خود از این تیم را اعلام کرد.

دومین جلسه امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس با نیلسون، دروزاه بان این تیم هم برگزار شد، اما تلاش مسئولان این باشگاه برای حفظ گلر برزیلی بی نتیجه بود.

در این جلسه دو طرف به توافق نرسیدند و نیلسون اعلام کرد امشب به کشور خود باز می‌گردد.

مدیر برنامه های نیلسون در گفت‌وگو با فارس این موضوع را تایید کرد.

Sh-Meteor
22-12-2014, 22:45
سلام شهاب جان.

پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس رفتن خود از این تیم را اعلام کرد.

دومین جلسه امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس با نیلسون، دروزاه بان این تیم هم برگزار شد، اما تلاش مسئولان این باشگاه برای حفظ گلر برزیلی بی نتیجه بود.

در این جلسه دو طرف به توافق نرسیدند و نیلسون اعلام کرد امشب به کشور خود باز می‌گردد.

مدیر برنامه های نیلسون در گفت‌وگو با فارس این موضوع را تایید کرد.
سلام محمد جان؛

درسته منم شنیدم امروز تمرین نکرده ولی حدود نیم ساعت کنار زمین با درخشان صحبت کردن.
نیلسون امشب میره پرتغال برای مرخصی و هفته دیگه برای پیگیری ادامه کاراش بر میگرده.

احتمال برگشتن یا برنگشتنش هم وجود داره ولی به طور قطعی گفته: تا مشکلاتم برطرف نشه، تمرین نمی کنم.

مدیربرنامه اش، رفتن اش به پرتغال رو تائید کرده!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-12-2014, 20:43
خرید تازه پرسپولیس(هنوز قطعی نشده).مهاجم برزیلی 38 ساله:n04::n04:

mehrabooni
23-12-2014, 21:57
شوت زنیش در حد روبرتو کارلوسه

شادی پس از گلش هم مثل عالیشاهه

خیلی مهاجم خوبیه ها

ولی فکر نکنم بتونن جذبش کنن

Sh-Meteor
23-12-2014, 22:13
خرید تازه پرسپولیس(هنوز قطعی نشده).مهاجم برزیلی 38 ساله:n04::n04:
سلام محمد؛

اضافه کنم که:

مهاجم مدنظر درخشان اسمش Jose Junior هستش.

مهاجم به این اسم دو تا وجود داره:

1. Jose Junior که 38 سالشه ولی آمارش چندان جالب نیست.

2. Jose Carlos Junior که 29 سالشه ولی آمار و عملکرد بهتری داره.

من فکر می کنم مهاجم درخشان این دومیه باشه

چون یکی از مسئولین (فکر کنم عبدی) مصاجبه کرده بود که مهاجم ما 38 سالش نیست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-12-2014, 23:03
سلام محمد؛

اضافه کنم که:

مهاجم مدنظر درخشان اسمش Jose Junior هستش.

مهاجم به این اسم دو تا وجود داره:

1. Jose Junior که 38 سالشه ولی آمارش چندان جالب نیست.

2. Jose Carlos Junior که 29 سالشه ولی آمار و عملکرد بهتری داره.

من فکر می کنم مهاجم درخشان این دومیه باشه

چون یکی از مسئولین (فکر کنم عبدی) مصاجبه کرده بود که مهاجم ما 38 سالش نیست.

سلام خدمت آقا شهاب.
این متن رو یه نگاهی بنداز.....

پرسپولیس نیوز : مربی پرسپولیس گفت که تصور نمی‌کند مهاجم برزیلی مدنظرشان ۳۸ سال داشته باشد.
حسین عبدی اظهار داشت: مهاجم برزیلی مدنظرمان قرار است فردا (چهارشنبه) به ایران بیاید تا روز پنجشنبه مراحل نهایی قرارداد او انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مهاجم مد نظر آنها خوزه جونیور و 38 سال سن دارد، گفت: سن دقیق بازیکن برزیلی را نمی‌دانم اما فکر نمی‌کنم این بازیکن 38 سال سن داشته باشد.

گفته شده نام مهاجم برزیلی که قرار است به ایران بیاید خوزه جونیور است و بازیکنی با این نام در لیگ برزیل فقط یک نفر است که با وجود کارنامه فوتبالی خوب در حال حاضر 38 سال سن دارد.

Sh-Meteor
23-12-2014, 23:33
سلام خدمت آقا شهاب.
این متن رو یه نگاهی بنداز.....

پرسپولیس نیوز : مربی پرسپولیس گفت که تصور نمی‌کند مهاجم برزیلی مدنظرشان ۳۸ سال داشته باشد.
حسین عبدی اظهار داشت: مهاجم برزیلی مدنظرمان قرار است فردا (چهارشنبه) به ایران بیاید تا روز پنجشنبه مراحل نهایی قرارداد او انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مهاجم مد نظر آنها خوزه جونیور و 38 سال سن دارد، گفت: سن دقیق بازیکن برزیلی را نمی‌دانم اما فکر نمی‌کنم این بازیکن 38 سال سن داشته باشد.

گفته شده نام مهاجم برزیلی که قرار است به ایران بیاید خوزه جونیور است و بازیکنی با این نام در لیگ برزیل فقط یک نفر است که با وجود کارنامه فوتبالی خوب در حال حاضر 38 سال سن دارد.

اگه اشتباه نکنم منبع این خبر پرسپولیس نیوز باید خبر گذاری تسنیم باشه!

توی همین متن هم از قول عبدی گفته: بازیکن مدنظر ما 38 ساله نیست.

ولی چون تسنیم نتونسته مشخصات این بازیکن 29 ساله رو پیدا کنه، فکر کرده فقط یکی خوزه جونیور وجود داره.

البته بگم که توی چند تا سایت نوشته بود: اسمش اصلا خوزه جونیور نیست. اسمش مورو جونیور تادو است.
.
.
.
.
در حالت کلی گمانه زنی ها توی سایت ها زیاد شده و هر کسی یه اسمی میاره ولی چیزی که قطعیه اینه که
این مهاجم فردا 10 صبح تست پزشکی میده و اگه سالم بود، قرارداد می بنده. (بدون تست فنی)

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-12-2014, 01:27
پرسپولیس نیوز :

پس از انتشار اخباری درباره بازیکن برزیلی مورد نظر باشگاه پرسپولیس صحبت های بسیاری مطرح شد.از بررسی بازیکنان با اسامی مشابه گرفته تا معرفی بازیکنان متعدد 28 ساله و 39 ساله.این بازیکن خوزه تادئو مورو جونیور ملقب به "تادو" متولد سال 1986 در برزیل است و 28 سال سن دارد.آخرین باشگاه او نائوتیکو در سری ب باشگاه های برزیل می باشد و سابقه بازی در تیم هایی چون کروزیرو ب ، سائوپائولو، یوونتود، گرمیو، بورسا اسپور ترکیه، پالمیراس و رسیف را داشته است.

از سال 2006 تاکنون وی تقریبا هر 6 ماه یک بار تیم خود را عوض کرده و 17 بار تغییر باشگاه داشته است و اکثر نقل و انتقالات او به صورت آزاد بوده است.وی در سال 2014 تا امروز برای سه تیم بازی کرده است. در این سال وی ابتدا طی 5 ماه برای تیم ایکاسا که در حال حاضر در رده هجدهم لیگ سری ب برزیل قرار دارد 19 بار بازی کرد و 11 گل به ثمر رساند و سپس مدت کوتاهی راهی تیم سئارا در همین لیگ شد. آخرین تیم او نائوتیکو است که از 6 ماه پیش خرداد 93 تاکنون 17 بار در ترکیب آن به میدان رفته و 4 گل به ثمر رسانده است.این بازیکن راست پا یک متر و 89 سانتی متر قد دارد.

منابع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-12-2014, 16:14
سلام.
بالاخره این بازیکنه قرار بست یا نه؟
تست پزشکی داد؟
اصلا اومد ایران؟

Sh-Meteor
24-12-2014, 21:49
سلام.
بالاخره این بازیکنه قرار بست یا نه؟
تست پزشکی داد؟
اصلا اومد ایران؟

بازیکن برزیلی مورد نظر باشگاه پرسپولیس که صبح امروز وارد تهران شده بود، تست پزشکی داد.

"جونیور ژوزف" بازیکن برزیلی مورد نظر پرسپولیس در خط حمله است که صبح امروز وارد تهران شد و به همراه پزشک پرسپولیس برای انجام تست پزشکی اعزام شد.

محمود خوردبین درباره نحوه انتخاب این بازیکن گفت: کادر فنی تیم با توجه به ارزیابی سوابق و فیلم بازی های قبلی این بازیکن را انتخاب کرده است!

منبع: ارتش سرخ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
.
.
.
.
.
.

این بازیکن که اسمش ذکر شده، تست پزشکی داد و اگه قبول بشه بدون تست فنی قرارداد می بنده.

دو تا هافبک برزیلی دیگه هم تو راه هستن + یک هافبک بازیساز ژاپنی (سهمیه آسیایی) که تو MLS بازی می کنه.

mehrabooni
24-12-2014, 22:35
نیلسون چیشد
اگه بره دیگه دروازه بان نداریم

Sh-Meteor
24-12-2014, 22:48
نیلسون چیشد
اگه بره دیگه دروازه بان نداریم

نیلسون دیشب رفت کشورش و خیلی نارحت ایران رو ترک کرد.

نه پولش رو میدن
نه مالیاتش رو میدن
نه هزینه امرار معاشش رو تو ایران فراهم می کنن
یه بارم که خودش یا مدیربرنامه اش میرن باشگاه، کسی نیست جواب درست و حسابی بهشون بده

به هر حال توی آخرین مصاحبه اش گفته:
به خاطر هواداران و علاقه ام به باشگاه، هیچوقت از پرسپولیس شکایت نمی کنم ولی حقم رو میخوام.

اگه پولم رو بدین و یه سری شرایط رو فراهم کنین قطعا برمیگردم ولی اگه بخواد شرایط همینطوری بمونه، برنمیگردم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-12-2014, 23:50
همبازي ژاپني تيري آنري در پرسپوليس (عکس)
مسئولان باشگاه پرسپوليس از جذب يک بازيکن ژاپني خبر داده اند اما کسي نمي داند او کيست و در چه تيمهايي بازي کرده است.

به گزارش " ورزش سه " پرسپولیس جذب یک بازیکن ژاپنی را در دستور کار قرار داده. فیلم بازی های این ژاپنی مورد پسند درخشان قرار گرفته و به نظر می رسد حضورش در پرسپولیس قطعی شده است.

این بازیکن 30 ساله ، کاسوکه کیمورا نام دارد که در دفاع کنار و هافبک کنار بازی می کند. این بازیکن ژاپنی تا سال 2004 در لیگ ژاپن بازی کرده و سپس به ام ال اس نقل مکان کرده است. این ژاپنی در تیمهای کوندر بای چیل، کلرادو راپیدز و پورتلند تیمبرز بازی کرده و فصل 2014-2013 هم در عضویت تیم مشهور نیویورک ردبولز بوده. نکته جالب در مورد این ژاپنی انجام 37 بازی برای ردبولز در کنار تیری آنری، ستاره فرانسوی این تیم و لاندون دونووان، کاپیتان سابق تیم ملی امریکا است. حالا که فصل ام ال اس به پایان رسیده ، کیمورا به احتمال فراوان راهی پرسپولیس می شود تا پیراهن این تیم را به تن کند.

mehrabooni
25-12-2014, 00:51
پولشو از کجا میارن دوستان

راستی الان مدیر عامل کیه

Sh-Meteor
25-12-2014, 01:15
پولشو از کجا میارن دوستان

راستی الان مدیر عامل کیه

الان رسما مدیرعامل سیاسی هستش!

حق امضا هم تا همین دو سه روز پیش با خودش بود ولی الان دو سه روزه حق امضا داده شده به آقای طاهری (رئیس هیئت مدیره)

پولش رو هم یه عده میگن هدایتی میده
یه عده میگن سیاسی
یه عده ...

فکر کنم پنجعلی بود که مصاحبه کرد و گفت: پول خرید بازیکن ها جور شده و مشکلی نیست.
یا اصلا منظورش از جور شدن 250 میلیون حاتمی برای سایپا است یا یه پول گنده تر هیچ معلوم نیست.

البته بگم قرار شده از محل درآمد های پرسپولیس تو سازمان لیگ، فعلا یه میلیارد به پرسپولیس بدن!

فکر کنم هدایتی هم قول داده 4 میلیارد کمک کنه.

mehrabooni
25-12-2014, 08:00
کاش اقا زاده ها میزاشتن هدایتی بجای خرید باشگاه اسپانیایی (خروج ارز) تیم پرسپولیس رو بخره

صد درصد تا الان رائول و رونالدینیو و داوید ویا رو جذب کرده بودیم

Sh-Meteor
25-12-2014, 11:34
آخرین اخبار:

1_ ایوب کلانتری که توی لیست درخشان بود، به دلیل محدودیت ها احتمالا از لیست درخشان خارج شده

2_ بازیکنان احتمال اول از همه یه اردوی 10 روزه میرن کیش، بعدش میان تهران و بعدش هم میرن اردوی خارجی (دبی یا ترکیه)

خدایش دلم نیومد اینو نخونید:

خاطره باورنکردنی کارگردان سرشناس از مرتضی احمدی/ منتظر یک فیلم پرسروصدا باشید!

فرزاد موتمن که از کارگردانان شناخته شده سینمای ایران است، در مصاحبه با ویژه‌نامه آخر هفته دنیای اقتصاد خاطره‌ای باورنکردنی
از مرحوم مرتضی احمدی نقل می‌کند. این بخش از گفتگوی موتمن را بخوانید:

- چه قضیه‌ای؟
فکر کنم سال 71 بود، همان سال‌ها که مستند می‌ساختم، قرار بود کاری را فیلمبرداری کنیم در واقع مستندی بود درباره تیم پرسپولیس،
البته این کار به دلایل متعددی از جمله مشکلات مالی و ... به پایان نرسید و هرگز تدوین نشد. اما برای همین کار بود که به اصفهان سفر کردیم
تا از بازی دو تیم ذوب آهن و پرسپولیس فیلم بگیریم. دوربین را در ورزشگاه کاشتیم و در قسمتی از کار تماشاچی‌های حاضر در ورزشگاه را در کادرهای بسته تصویر گرفتیم. فکر می‌کنی اتفاق جالب چی بود؟

- لابد مرتضی احمدی در بین تماشاچی‌ها بود.
آره اما نه فقط همین. لیدر بود! یعنی او شعار می‌داد و مردم پشت سرش تکرار می‌کردند. ما از پشت دوربین حیرت‌زده شده بودیم.
این مرد با این سن و سالش با هیجان و انرژی بسیاری داشت تیمش را تشویق می‌کرد.

- الان تصویرهایش را دارید؟
بله تصویرهایش باید موجود باشد، گفتم که کار به سرانجام نرسید، اما تصویر مرتضی احمدی را در ورزشگاه اصفهان در حالی که دارد شعار می‌دهد و تیمش را تشویق می‌کند باید داشته باشیم.

- امکان به پایان رساندن این فیلم هست؟
نه بعید می‌دانم، اما اگر لازم باشد به دوستان می‌گویم که راش‌های آن مستند را پیدا کنند و اگر شد تصاویرش را منتشر کنیم.
مرتضی احمدی انسان بسیار پرانرژی‌ای بود و در تجربه کاری که با او داشتم کل گروه از بودنش و از لذت همکاری با ایشان انرژی می‌گرفتیم و خسته نمی‌شدیم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
26-12-2014, 01:38
ممد نوری از لیست تیم ملی خط خورد.
کیروش چرا اینجوری میکنه؟
با این تیم تو مرحله گروهی حذف میشیم.......
نوری از بسیاری از افرادی که تو تیم هستن بهتره..........

clau
26-12-2014, 01:41
ممد نوری از لیست تیم ملی خط خورد.
کیروش چرا اینجوری میکنه؟
با این تیم تو مرحله گروهی حذف میشیم.......
نوری از بسیاری از افرادی که تو تیم هستن بهتره..........

خیلی مسخره بود خط خوردن محمد نوری

در بهترین شرایط فوتبالی چند سال اخیرش بوده از زمانی که درخشان اومده

دعوت نشدن خلعتبری از سپاهان هم از عجایب روزگار بود :n36:

Sh-Meteor
26-12-2014, 01:59
کیروش است دیگر...:n02: بی خیال!
چهل ساله قهرمان آسیا نشدیم، امسال هم روش:n02:

بدون شک محمد نوری توی اوج آمادگی اش هست ولی به نظرم بهتر که خط خورد.

اینطوری پا میشه میاد سر تمرینات باشگاه، تیم جمع و جور تر میشه

نا سلامتی هم کاپیتانه و هم بازیساز اصلی تیم. وقتی همه بازیکنا با هم تمرین کنن و هماهنگ بشن ولی بازیساز با هاشون هماهنگ نشه، بدرد نمیخوره.

تو این مدت قشنگ میتونه خودش رو با بازیکن ها (چه جدید و چه قدیم) هماهنگ کنه تا انشاالله تیم مون شروع آبرومندانه ای توی ادامه رقابت ها داشته باشه.

+

در مورد دعوت نشدن خلعتبری هم که خود خلعتبری قبلا مصاحبه کرده بود و گفته بود:
خود کیروش به من گفت که دیگه هیچوقت دعوتت نمی کنم.

mehrabooni
26-12-2014, 03:22
برای چی خلعتبریو دیگه دعوت نمیکنه

پ ن :: فک کنم کیروش هم فهمیده که این بازیکن خیلی نمک نشناسه

Sh-Meteor
26-12-2014, 14:44
_ مثل اینکه چند میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شده تا باشگاه بتونه تو این چند روز باقیمانده چند بازیکن جذب کنه!
احتمال خیلی زیاد این پول توسط آقای هدایتی واریز شده.

_ پس میشه اول پول رضایتنامه بابک حاتمی رو به سایپا داد.

_ یه بازیکن ژاپنی به اسم کاسوکه کیمورا که تا همین دو ماه پیش همبازی تیری آنری بوده (تو تیم نیویورک رد بولز) به ایران خواهد امد و بدون تست فنی قرارداد خواهد بست. (پستش دفاع چپه)

_ باشگاه پرسپولیس رسما پیشنهاد کتبی به ذوب آهن داده برای معاوضه حقیقی با حدادی فر ولی حقیقی که خیلی وقته مشهد حضور داره، دیروز رفته بود باشگاه پدیده و احتمالا از تیم خواهد رفت.

_ توی یه خبری خوندم که هاشم بیگ زاده هم تو لیست درخشان بوده ولی بعیده قلعه نوعی از دستش بده. (هر چند این اواخر هوادارای استقلال ازش دل خوشی ندارن)

_ اینم بازیکن برزیلی پرسپولیس که عکسش پایین تر هست با نام "موورو جونیور ژوزه تادو" که تست پزشکی داده و اگه تائید بشه بدون تست فنی قرارداد می بنده.

mojtabaivi
26-12-2014, 15:09
بهتر که یازیکن تو تیم ملی نداریم...
تو این دو روز دیگه که از نقل و انتقالات مونده میخوان با این چند میلیارد چیکار کنن؟؟

mojtabaivi
27-12-2014, 19:30
امیدوارم مسلمان رو جذب نکنن و الکی سهمیه بزرگسالمون رو پر نکنن
بازیکن بهتری جذب کنن. مسلمان علاوه بر اینکه به دردمون نمیخوره و دقیقا نمیدونم الان واسه چی میخوان جذبش کنن، بازیکن خوبی هم نیس. اگه خوب میبود این فصل نیمکت نشین ذوب آهن نبود و یحیی ازش بیشتر استفاده می کرد. همون فصل پیش هم که قرضی اومد به اندازه سروصداش و پولش جواب نداد.
بماند که طرف تا یه داخلی با استقلال بست فورا گفت از اول هم استقلالی بودم.... بیاد پرسپولیس میخواد چی بگه باز؟! :n02:

Sh-Meteor
27-12-2014, 19:32

1. رضا حقیقی رسما قراردادش رو فسخ کرد و به پدیده پیوست.

2. نیلسون در لیست مازاد قرار گرفت.

3. پیوستن مدافع ژاپنی منتفی شد.

4. بازیکن برزیلی امروز قرارداد نبست و با ناراحتی باشگاه رو ترک کرد.
.
.
.
.
.
.
نیست همه ی خبر ها خوب بودن برای همین میخوام از تمامی مسئولین (چه وزارت خونه و چه هیئت مدیره خودمون) کمال تشکر رو داشته باشم!

بازیکن که نمیگیریم هیچ؛ بازیکن ها رو هم از دست میدیم.

انشاالله لیگ قهرمانان با امثال نورمحمدی، جعفرپور و نورالهی میریم به لخویا 6 تا میزنیم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
27-12-2014, 19:39

1. رضا حقیقی رسما قراردادش رو فسخ کرد و به پدیده پیوست.

2. نیلسون در لیست مازاد قرار گرفت.

3. پیوستن مدافع ژاپنی منتفی شد.

4. بازیکن برزیلی امروز قرارداد نبست و با ناراحتی باشگاه رو ترک کرد.
.
.
.
.
.
.
نیست همه ی خبر ها خوب بودن برای همین میخوام از تمامی مسئولین (چه وزارت خونه و چه هیئت مدیره خودمون) کمال تشکر رو داشته باشم!

بازیکن که نمیگیریم هیچ؛ بازیکن ها رو هم از دست میدیم.

انشاالله لیگ قهرمانان با امثال نورمحمدی، جعفرپور و نورالهی میریم به لخویا 6 تا میزنیم.

سلام.
در تکمیل خبر های خوش و خوب شهاب جان این را هم باید اضافه کنم که امروز سامان آقازمانی اومده درفشی فر تا با درخشان برای پیوستن به تیم مذاکره کنه.
خیلی عالی شد.:n19:بهتر از این نمیشه.خیلی بازیکن خوب و تکنیکی هستش.
اگه این بابا نمیومد نایب قهرمان آسیا میشدیم ولی الان قهرمانیم:n20:

جمعش کنید این مسخره بازی ها رو.......
گند زدید به تیم.هیچی ازمون باقی نمیمونه........
تاره این تیم میخواد تو آسیا هم بازی کنه....:n34::n34:

Sh-Meteor
28-12-2014, 00:19
لیست مازاد درخشان لو رفت

در فاصله سه روز مانده به پایان مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ برتر لیست مازاد پرسپولیس روز شنبه (امروز)
از سوی درخشان در اختیار مسئولان باشگاه قرار گرفت.

بر این اساس درخشان نام 6 بازیکن را در این فهرست قرار داده که از این جمع رضا حقیقی امروز با فسخ قراردادش به پدیده پیوست.
نیلسون دیگر بازیکنی است که مدیربرنامه‌هایش از جدایی او به دلیل قرار گرفتن در لیست مازاد پرسپولیس و فسخ قراردادش در روز یکشنبه خبر داده بود.

حعفرپور، میثم حسینی، رضا نوروزی و یک بازیکن زیر 23 سال دیگر نفراتی هستند که درخشان اعلام کرده نیازی به آنها ندارد
و باشگاه می‌تواند رضایت‌نامه‌شان را صادر کند. این در شرایطی که پرسپولیس تاکنون در جذب بازیکن خوب عمل نکرده و باید دید تا روز
سه‌شنبه که فرصت نقل و انتقالات به پایان می‌رسد این باشگاه چه عملکردی در جذب بازیکن خواهد شد.

اصلاحیه: عباس زاده ماندنی شد؛ جعفرپور رفتنی! اون بازیکن زیر 23 سال هم علی فاطمی بودش.
.
.
.
.
.
.

دیگه دارم رسما دیوونه میشم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا کنه اینا همش یه کابوس باشه!

حرف برای گفتن خیلی دارم ولی فعلا عصبانی ام میترسم حرفی بزنم که بعدا خودم پشیمون بشم.

فقط میتونم بگم: بر باعث و بانی اش لعنت!

چه سیاسی
چه درخشان
چه شخص وزیر ورزش
چه خادم
و ...
خدایا کنه زودتر این فصل نکبتی تموم بشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
28-12-2014, 00:21
لیست مازاد درخشان رو سایتا اومده

که عباس زاده - حقیقی - میثم حسینی - رضا نوروزی-نیلسون و یک بازیکن زیر ۲۳ سال هم هست

حقیقی که شرش کم کرد و رفت پدیده

نیلسون هم که میگن فردا فسخ میکنه

میثم حسینی و رضا نوروزی هم که بحثی دربارشون نیست

فقط عباس زاده چرا؟

نمیتونستن نورمحمدی بزارن تو لیست :n35:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-12-2014, 01:03
در شرایطی که باشگاه پرسپولیس و سایت آن در ضعیف ترین دوران اطلاع رسانی خود به سر می برند ساعاتی بعد از انتشار لیست اولیه مازاد پرسپولیس لیست دوم هم منتشر شد.

در این لیست 5 بازیکن با لیست قبلی مشترک بوده و یک نفر تفاوت وجود دارد که نام جعفرپور جای عباس زاده را گرفته است.

بر اساس این خبر جدید نام 6 بازیکن پرسپولیس که در نیم‌فصل دوم این تیم به دستور کادر فنی جایی ندارند مشخص شد.

بر این اساس نیلسون کوریا، مهدی جعفرپور، رضا حقیقی، رضا نوروزی، میثم حسینی و علی فاطمی 6 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هستند که در نیم‌فصل دوم جایی در این تیم ندارند و به دستور حمید درخشان باید تیم جدیدشان را انتخاب کنند.

این در حالی است که از محمد عباس‌زاده هم به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس که در لیست مازاد این تیم قرار دارد نام برده می شد که با این حساب به نظر می‌رسد این بازیکن در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.

Sh-Meteor
28-12-2014, 02:48
بالاخره وعده وزارت در مورد پرسپولیس محقق شد/ بفرمایید، اخبار خوش!

حدود چهار روز پیش بود که گوینده سابق خبر و مدیر فعلی روابط عمومی وزارت ورزش مدعی شد ظرف ساعات آینده
در مورد پرسپولیس خبرهای خوشی منتشر خواهد شد. در آن زمان شاید خیلی‌ها نسبت به صحت این موضوع تردید
داشتند، اما حالا معلوم شده کاملا حق با دوستان بوده و در توانایی‌های رفقا نمی‌توان شک کرد!

بعد از آن وعده:
منتقمی از مسوولیتش در پرسپولیس استعفا داد. رضا حقیقی بدون پرداخت یک ریال برای دریافت رضایتنامه‌اش و نیز
بی آنکه با بازیکنی دیگر معاوضه شود، به پدیده پیوست.نیلسون کوریا با آمار دریافت یک گل در پنج داربی در لیست مازاد
قرار گرفت.حسن رودباریان و سامان آقازمانی به پرسپولیس نزدیک شدند. رضا نوروزی مصدوم هم به رغم قرار گرفتن
در مسیر بهبودی و البته قرارداد دو ساله‌ای که با تیم داشت در لیست فروش قرار گرفت. راستی مهدی جعفرپور هم
رفتنی شد؛ احتمالا با رکورد کوتاه‌ترین دوران حضور در یک باشگاه!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-12-2014, 16:35
آقازمانی: می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که بازگشتش به این تیم منوط به نظر سرمربی است.
سامان آقا‌زمانی در مورد خبر حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: روز گذشته (شنبه) بعد از مدت‌ها به درفشی رفتم تا با دوستانم دیدار داشته باشم و همان جا با درخشان برای بازگشت به پرسپولیس صحبت کردم. صحبت‌های خوبی بین ما رد و بدل شد و به آینده امیدوار شدم.

وی ادامه داد: 4 سال خوب را در پرسپولیس پشت سر گذاشتم، 12،13 بازی در لیگ قهرمانان انجام دادم و دو قهرمانی جام حذفی هم کسب کردم. احساس می‌کنم در این مقطع می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم.

هافبک پیشین پرسپولیس تصریح کرد: بازگشتم به پرسپولیس به نظر درخشان بستگی دارد. فکر می‌کنم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم. در این بین چند بازیکن قدیمی تیم هم برای بازگشتم به پرسپولیس با درخشان صحبت کرده‌اند.

آقازمانی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند تماشاگران پرسپولیس از بازگشتش به این تیم خوشحال شوند، گفت: در زمان ژوزه تیم نتیجه نمی‌گرفت و همه مشکل داشتیم اما قبل از آن در بازی 6 بر صفر مقابل الشباب و 3 بر صفر مقابل الغرافه عملکرد خوبی در تیم داشتم.

وی در مورد اینکه آیا با جدایی حقیقی می‌خواهد به پرسپولیس بپیوندد، خاطرنشان کرد: دنبال این نبودم که با جدایی بازیکنی به پرسپولیس برگردم اما فعلاً شرایط اینطور است.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-12-2014, 16:51
هردم از این باغ بری می رسد

تیم پرسپولیس قصد دارد مهاجم استقلال را برای نیم فصل دوم جذب کند.

محمد قاضی که برای صحبت درباره مطالباتش به باشگاه استقلال رفته بود، از پرسپولیس پیشنهاد دریافت کرد که نیم فصل دوم به این تیم بپیوندد.

این در حالی است که قاضی 2 فصل پیش در پرسپولیس حضور داشت.

مهاجم استقلال همچنین از صبای قم و فولاد پیشنهاد دارد. قاضی قصد دارد پس از صحبت با مسئولان استقلال درباره پیشنهاداتش تصمیم‌گیری کند.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-12-2014, 16:59
مهاجم برزیلی با قرارداد یک و نیم ساله به پرسپولیس پیوست

مهاجم برزیلی با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست.

خوزه تادئو مورو جونیور ملقب به "تادو" مهاجم برزیلی با عقد قراردادی رسمی به مدت یک سال و نیم به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
28-12-2014, 17:05
سلام دوستان.
میگن یه برزیلی دیگه در راه پرسپولیسه.....
تخصصش در منطقه چپ و پستش هافبکه.
حمید درخشان هم علاقه وبژه ای به جذب ابن بازیکن داره.
همچنین اخبار حاکی از اونه که مسلمان و رودباریان و آقا زمانی در لیست پرسپولیس جایی ندارن.
.
.
.
.
حسینی امروز با تیم تمرین کرده،و تکلیف عباس زاده و جعفر پور فردا مشخص میشه

mehrabooni
28-12-2014, 20:11
هردم از این باغ بری می رسد

تیم پرسپولیس قصد دارد مهاجم استقلال را برای نیم فصل دوم جذب کند.

محمد قاضی که برای صحبت درباره مطالباتش به باشگاه استقلال رفته بود، از پرسپولیس پیشنهاد دریافت کرد که نیم فصل دوم به این تیم بپیوندد.

این در حالی است که قاضی 2 فصل پیش در پرسپولیس حضور داشت.

مهاجم استقلال همچنین از صبای قم و فولاد پیشنهاد دارد. قاضی قصد دارد پس از صحبت با مسئولان استقلال درباره پیشنهاداتش تصمیم‌گیری کند.

هیچوقت یادم نمیره وقتی اولین گلشو برای استقلال زد،چطور ارم باشگاهشونو لیس میزد

ما همچین بازیکنهایی رو نمیخایم

Sh-Meteor
28-12-2014, 23:50
سلام
از نظر من امثال مسلمان و قاضی که هر روز رنگ عوض می کنن ارزش فکر کردن ندارن.
وقتی تو پرسپولیس هستن، از اول پرسپولیسی بودن و وقتی تو استقلال هستن، از اولشم استقلالی بودن.
هر جا بیشتر پول بده، همونجا!

فارغ از کیفیت فنی شون، امیدوارم هر جا هستن موفق باشن ولی دوست ندارم به پرسپولیس بیان.

_ محمد عباس زاده بخاطر شکایت تیم نساجی حق بازی در لیگ برتر را نداره.
باشگاه پرسپولیس بابت انتقال عباس زاده 250 میلیون تومان به نساجی بدهکاره که صادق درودگر بابت این طلب، شکایت کرد و کمیته انضباطی مهاجم پرسپولیس رو محروم کرد.
البته اگه این طلب پرداخت بشه، عباس زاده میتونه بازی کنه.

_ گویا نورمحمدی هم که از اول نقل و انتقالات ساز میرم میرم رو کوک کرده بود، با پدیده به توافق رسیدن.
اما خواجه وند گفته: اون نمیتونه بره پدیده و بازیکن خودمونه.

_ اومدن حاتمی هم معلوم نیست کی میخواد قطعی بشه. و مسئولان سایپا باهاش مخالفت می کنن.

_ باشگاه رسما برای جذب حسین ابراهیمی به نفت تهران، نامه زده. ( که گویا مخالفت شده باهاش )

MƐΛИĪИƓĿƐSS
29-12-2014, 00:32
هیچی.
نابود شدیم رفت.
خیلی عملکرد ضعیفی داشتیم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-12-2014, 01:25
مهدی ثابتی 39 ساله در راه پرسپولیس.:n04::n04:
یعنی الان یه دوربین فقط باید تعجب منو بگیره...
تو مغز پوک درخشان چی داره میگذره؟
اگه قرار بود این پیرمرد بیاد پس چه مرضی بود که نیلسون بره؟

Sh-Meteor
30-12-2014, 02:03
فکر کنم درخشان با پورسانت هایی که گرفته بتونه انتهای فصل یه Audi R8 برای خودش بخره!:n09:

اخبار نقل و انتقالات امروز:

1_ بابک حاتمی که از n روز پیش می گفتن میخواد بیاد، میخواد بیاد و ... و بخاطرش مدافع ژاپنی رو رد کردن، تو سایپا ماندنی شد.

2_ عباس زاده، میثم حسینی و نور محمدی ماندنی شدند.

3_ علی علیپور مهاجم جوان راه آهن به پرسپولیس پیوست. (ایشون استقلالی تشریف دارن)

4_ صحبت هایی مبنی بر احتمال حضور قاضی تو پرسپولیس شده!

5_ سر قضیه جانشین نیلسون هم فعلا با همامی، ثابتی و ... صحبت کردن که مورد اول کلا منتفی شده ولی مورد دوم 100% منتفی نشده.

+

بعضی مربی ها هستن، برخی بازیکن ها رو فقط و فقط بخاطر اینکه چهره هستن توی تیم شون نگه میدارن،
صرفا جهت اینکه چهره هستن و محبوب و میتونن از محبوبیت بازیکن استفاده کنن.

درخشان حتی ابتدایی ترین تاکتیک ها رو هم نمیدونه که واقعا جا تاسف داره...

به نظر من، نیلسون هم چهره محبوبیه و هم از نظر فنی از امثال همامی، رودباریان، ثابتی و ... بالاتره ولی آقای درخشان اینو نمیخواد قبول کنه.

مهدی ثابتی 39 ساله در راه پرسپولیس.:n04::n04:
یعنی الان یه دوربین فقط باید تعجب منو بگیره...
تو مغز پوک درخشان چی داره میگذره؟
اگه قرار بود این پیرمرد بیاد پس چه مرضی بود که نیلسون بره؟
دلیل آقای درخشان برای مازاد بودن نیلسون: نیلسون 38 سالشه و سال بعد نمیتونه برای پرسپولیس بازی کنه. (اونوقت ثابتی 39 سالشه:n27:)

mehrabooni
30-12-2014, 03:40
حیفه پرسپولیس که دست همچین آدمایی افتاده . چی داره توی مملکتمون میگذره دوستان . وضعیته امور اساسی مردم خوب نیست دیگه چه برسه به بقیه چیزا

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-12-2014, 16:12
اخبار نقل و انتقالات امروز:

1_ بابک حاتمی که از n روز پیش می گفتن میخواد بیاد، میخواد بیاد و ... و بخاطرش مدافع ژاپنی رو رد کردن، تو سایپا ماندنی شد.

2_ عباس زاده، میثم حسینی و نور محمدی ماندنی شدند.

3_ علی علیپور مهاجم جوان راه آهن به پرسپولیس پیوست. (ایشون استقلالی تشریف دارن)

4_ صحبت هایی مبنی بر احتمال حضور قاضی تو پرسپولیس شده!

5_ سر قضیه جانشین نیلسون هم فعلا با همامی، ثابتی و ... صحبت کردن که مورد اول کلا منتفی شده ولی مورد دوم 100% منتفی نشده.

+

بعضی مربی ها هستن، برخی بازیکن ها رو فقط و فقط بخاطر اینکه چهره هستن توی تیم شون نگه میدارن،
صرفا جهت اینکه چهره هستن و محبوب و میتونن از محبوبیت بازیکن استفاده کنن.

درخشان حتی ابتدایی ترین تاکتیک ها رو هم نمیدونه که واقعا جا تاسف داره...

به نظر من، نیلسون هم چهره محبوبیه و هم از نظر فنی از امثال همامی، رودباریان، ثابتی و ... بالاتره ولی آقای درخشان اینو نمیخواد قبول کنه.

دلیل آقای درخشان برای مازاد بودن نیلسون: نیلسون 38 سالشه و سال بعد نمیتونه برای پرسپولیس بازی کنه. (اونوقت ثابتی 39 سالشه:n27:)

سلام.
اتفاقات جالبی افتاد.
بابک حاتمی به پرسپولیس پیوست....
آقای قاضی حضورش در پرسپولیس منتفی شد.
مهاجم زیر 23 سال هم هیچی ازش نگم بهتره(بس که بی لیاقته)
آقای همامی به جای ثابتی به پرسپولیس یپوست.
نام رضا نوروزی در لیست آسیایی تیم قرار گرفت.
نیلسون هم برای فسخ 2 شرط گذاشته.

yoosef_st
30-12-2014, 21:23
من سوالم اینه، اونایی که موقع اومدن درخشان ازش حمایت میکردن و میگفتم خوبه خوبه، کوششون الان؟
چرا هیچ صدایی ازشون در نمیاد؟؟

واقعا ما تا کی باید توی هر زمینه ای توی این مملکت، چوبه این آدمایی رو بخوریم که بدون هیچ فکری دهنشون رو باز میکنن؟؟؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-12-2014, 21:37
مسئولان باشگاه سایپای البرز چک پرسپولیسی‌ها بابت صدور رضایت‌نامه بابک حاتمی را قبول نکردند. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دریافت رضایت‌نامه بابک حاتمی که امروز (سه‌شنبه) برای حضور در جمع سرخپوشان به توافق رسید و قرارداد بست، چکی را به باشگاه سایپای البرز دادند که این چک مورد قبول واقع نشد.

مسئولان باشگاه ساپیا اعلام کردند که فقط با دریافت پول نقد رضایت‌نامه حاتمی را صادر می‌کنند و این مسئله باعث شده در کار ثبت قرارداد این بازیکن با پرسپولیس مشکل به وجود بیاید. در تماسی هم که علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس با خلیل سپهر سبحانی، مدیرعامل باشگاه سایپا داشت اعلام کرد که حاضر است چک شخصی‌اش را برای از میان برداشتن این مشکل به سایپایی‌ها بدهد اما این پیشنهاد هم رد شد.

بابک حاتمی به همراه مدیربرنامه‌هایش پس از به وجود آمدن این مشکل نزد سبحانی رفتند تا رضایت مدیرعامل سایپا را برای صدور رضایت‌نامه بگیرند.

اکنون در حساب باشگاه پرسپولیس مبلغی که از سوی حسین هدایتی به این باشگاه کمک شده موجود است اما مسئولان فعلی این باشگاه حق برداشت مبلغ را ندارند.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-12-2014, 21:39
مدافع چپ تیم ملی عراق به زودی برای عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس به ایران خواهد آمد.

باشگاه پرسپولیس به زودی با دفاع چپ تیم ملی قرارداد امضا خواهد کرد. ضرغام اسماعیل داود القریشی دفاع چپ تیم ملی عراق است که سخت مورد توجه حمید درخشان قرار گرفته و از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرده مقدمات جذب این بازیکن را فراهم کنند.

القریشی فقط 20 سال سن دارد اما با این حال 18 بازی ملی در کارنامه فوتبالی این بازیکن دیده می‌شود و در آخرین بازی تیم ملی عراق که مقابل تیم ملی ازبکستان بود در ترکیب ثابت تیم ملی کشورش حضور داشت.

مدافع چپ 20 ساله عراقی از سال 2010 در تیم الشرطه عضویت داشته و برای این تیم تا کنون 10 گل به ثمر رسانده است. او قابلیت بازی در پست دفاع چپ و هافبک چپ را دارد اما در اکثر بازی‌های تیمش به عنوان مدافع چپ به میدان رفته و در حقیقت قرار است در پرسپولیس هم در این پست بازی کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس از فردا (چهارشنبه) مقدمات لازم را برای سفر القریشی به تهران انجام خواهند داد تا وی بتواند هر چه سریع‌تر قراردادش را با پرسپولیس نهایی و در تمرینات این تیم شرکت کند.

مدافع مدنظر درخشان قرار است تیم ملی کشورش را در بازی دوستانه ایران مقابل عراق همراهی کند و احتمالا تا آن موقع کار پیوستن او به پرسپولیس نهایی شده است.

القریشی قرار است جانشین میثم حسینی در پرسپولیس شود، هر چند یک بازیکن استرالیایی و یک مدافع فلسطینی هم به درخشان معرفی شده اما نظر سرمربی سرخ‌پوشان روی بازیکن عراقی است تا سهمیه آسیایی پرسپولیس با جذب وی اختصاص یابد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-12-2014, 21:49
تاپیکمون 100 تایی شد.
خیلی اتفاقات تو این 100 صفحه افتاد.بحث ها،نظر ها،پیشنهادات،انتقادات،اتف اق های تلخ و شیرین و ......
ولی امیدوارم هر اتفاقی میوفته به صلاح پرسپولیس باشه و باعث سر بلندیش بشه.
ما طرفدارا شخصی رو دوست نداریم: تیم محبوبمون رو دوست داریم.....

ما فقط ارتش سرخ رو دوست داریم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
31-12-2014, 16:37
روجرینهو برای پیوستن به پرسپولیس به ایران آمد

روجه ریو میراندا سیلوا، ملقب به روجرینهو بامداد امروز برای انجام مذاکرات با باشگاه پرسپولیس و حضور در تست پزشکی وارد تهران شد.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، روجرینهو متولد چهارم دسامبر سال 1984 در شهر پاراگومیناس برزیل با 174 سانتیمتر قد است.

وی در پست هافبک هجومی و گوش بازی می‌کند. پس از عضویت در تیم جوانان رمو در فصل 2005 – 2004، در سال 2005 با قراردادی سه ساله به فیگوییرنزه پیوست. او پس از انجام 10 بازی برای این تیم برای سال 2006 به صورت قرضی به پایساندو و سپس برای فصل 2008 – 2007 به فورتالزا پیوست.

وی در سال 2008 قراردادی دو ساله با الوصل منعقد کرد. او یکسال بعد به صورت قرضی به تیم‌های پونته پره تا ، فورتالزا و بحیا پیوست. وی پس از آن در تیم‌های ویل کوبه، سئارا و ناوچیکو بازی کرد.

گفتنی است؛ روجرینهو از امروز تست‌های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت.

Sh-Meteor
31-12-2014, 16:51
30 بازیکن در فهرست نیم فصل دوم پرسپولیس

بازیکنان بزرگسال:
محمد نوری، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، ژوزه تادئو، مهرداد کفشگری، محسن بنگر، مسعود همامی، محمدرضا خانزاده
حمیدرضا علی عسگری، محمد عباس زاده، سوشا مکانی، رضا خالقی فر، مهدی دغاغله، هادی نوروزی، مایکل اومانا و مهدی جعفرپور.

بازیکنان زیر 23 سال:
پیام صادقیان، امید عالیشاه، مبین میردورقی، احمد نورالهی، مهدی طارمی و افشین اسماعیل زاده.

بازیکنان زیر 21 سال:
میلاد کمندانی، علی آستانی، نوید صبوری، مرتضی قدیمی پور، شهاب زاهدی، مهدی رحمتی، امیر محمد مدنی و علی علیپور.

گفتنی است؛ در حال حاضر پرسپولیس دو جای خالی را در فهرست بزرگسالان و 3 جای خالی در فهرست زیر 23 سال را در اختیار دارد.

mehrabooni
31-12-2014, 17:54
مگه پیامو امید چند سالشونه
خدایی فک نمیکردم زیر ۲۳ سال باشن

mojtaba007
31-12-2014, 20:35
تمرین عصر امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که تادو اولین جلسه تمرینی خود را با سرخپوشان انجام و زیر ذره‌بین همه قرار داشت. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت عصر امروز پرسپولیس از ساعت 15:30 در مجموعه ورزشی درفشی‌فر آغاز شد و سرخپوشان به مدت 90 دقیقه به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. * در ابتدا اعلام شد تمرین پشت درهای بسته است اما بعد از 30 دقیقه در مجموعه ورزشی درفشی‌فر به روی اصحاب رسانه و هواداران باز شد.* بابک حاتمی با حضور در درفشی‌فر اولین تمرین خود را با پرسپولیس انجام داد، این در حالی بود که همامی، علیپور و میردورقی دیگر بازیکنان جدید در تمرین صبح حاضر شده بودند.* حسین عبدی به محض ورود به مجموعه درفشی‌فر به لیدرها گفت خبرنگاران و هواداران را از مجموعه به بیرون هدایت کنند.* خبرنگاران حاضر در درفشی‌فر نسبت به عدم اطلاع‌رسانی مربیان و مسئولان باشگاه پرسپولیس در اعلام خبر برگزاری تمرین پشت درهای بسته ابراز نارضایتی کردند و در نهایت کار به جایی رسید که لیدرها نزد درخشان رفته و از او خواستند که در ورزشگاه به روی خبرنگاران باز شود.* حدود 30 هوادار در مجموعه ورزشی درفشی‌فر حضور داشتند و سخت در پی شناسایی بازیکنان جدید پرسپولیس بودند.* محمد نوری به مانند تمرین صبح و تمرینات قبلی تیمش غایب این جلسه تمرینی بود.* با وجود اینکه مهلت نقل‌وانتقالات به پایان رسیده همچنان دو دروازه‌بان تستی در تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شوند.* بخش اصلی تمرین بازی من تو من و پرسینگ با کمترین نفرات بود که با جدیت خاصی از سوی کادر فنی اجرا می‌شد و کر‌کری شدید بازیکنان را به همراه داشت.* خشونت در بخش‌های تاکتیکی تمرین بین بازیکنان بارها دیده شد و همین مسئله در چند مورد اعتراض کادر فنی را در پی داشت.* هادی نوروزی با وجود سرماخوردگی شدید در تمرین گروهی شرکت کرد.* با توجه به اینکه تادوی برزیلی اولین تمرین تاکتیکی خود را با پرسپولیس انجام می‌داد همه حاضرین در مجموعه منتظر این بودند که کیفیت این بازیکن را بسنجند. تادو چندان با تکنیک نشان نداد اما از فیزیک بدنی خیلی خوبی برخوردار بود تا حدی که بارها مدافعان پرسپولیس پس از برخورد با او به زمین افتادند. هوادارانی که کنار زمین بودند به تادو لقب "تادوی پایان‌ رفعت" را دادند.* دکتر پرسپولیس در صحبت با خبرنگاران مدعی بود تادو آنقدر از نظر فیزیکی قوی است که ماساژورهای تیم دو نفری عضله‌های پای او را ماساژ می‌دهند.* بازیکنان جدید پرسپولیس در اولین تمرین‌شان با این تیم چنگی به دل نزدند و نتوانستند رضایت هواداران حاضر در مجموعه را برآورده کنند. البته در این بین حاتمی موفق‌تر از بقیه نشان داد.* تمرین فردای پرسپولیس در یک نوبت و صبح برگزار می‌شود. **تسنیم**

mojtaba007
01-01-2015, 10:26
انتشار تصویری با پس زمینه فروشگاه پرسپولیس در اینستاگرام؛

چراغ سبز بازیکن چپ پای ملی پوش برای پیوستن به پرسپولیس
دفاع چپ تیم ملی عراق با انتشار تصویری در صفحه اجتماعی خود از علاقه اش برای پیوستن به پرسپولیس رونمایی کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حمید درخشان قصد دارد برای دفاع چپ ضرغام اسماعیل را از عراق به خدمت بگیرد تا از دست جنجال های میثم حسینی راحت شود.

این بازیکن جوان، بسیار با استعداد و آینده دار است و در تیم الشرطه عراق بازی می کند. وی در تمام رده های ملی فوتبال عراق بازی کرده و یک گل ملی در تیم بزرگسالان نیز در کارنامه اش ثبت شده است.

ضرغام که اخیرا مذاکراتی با پرسپولیسی ها داشته است، تصویر زیر را در اینستاگرامش منتشر کرده که نشانی از پرسپولیس در آن دیده می شود. برخی از هواداران آن را چراغ سبز این بازیکن برای حضور در این تیم می دانند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg)

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-01-2015, 14:26
آقای ((ش)) ، ((ز)) دوپینگی از کار در اومدن.....
چشممون روشن درخشان.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الان خودم میدونم دارید با خودتون میگی این چه احمقیه که نفهمیده کیه......
.
.
.
.
.
خودم میدونم.

شهاب زاهدیه!!!:n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-01-2015, 19:36
سلام دوستان.
دربی برگشت امید ها رو باز هم بردیم.......

دوباره تو 10 دقیقه.:n02::n08:

Sh-Meteor
03-01-2015, 19:42
شهاب زاهدی خیلی جوون خوبی نشون داده بود. حداقل به اندازه سنش بد بازی نمی کرد.
باید حرف های خودشم شنید. احتمالا نا خواسته این اتفاق براش افتاده.
خیلی از فوتبالیست ها تو سن این میرن باشگاه های بدنسازی و شاید از مربی یا رفیقی پودری چیزی گرفته باشه.
.
.
پ.ن: لامصب آبروی اسم منم برده!:n02:

-------
××××
-------

مجوز پزشکی روجرینهو از سوی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال صادر شد! [منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
از نظر پزشکی مشکل نداره، اگه مشکلی پیش نیاد قرارداد می بنده.

-------
××××
-------

وزير مخالف خصوصي سازي سرخآبي ها [منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]
چیز دیگه ای از ایشون انتظار نمی رفت!:n27:

-------
××××
-------

پیروزی پرسپولیس در دربی امید ها

امید های پرسپولیس 3 - 2 امید های استقلال

دقیقه 65 _ محسن کریمی از استقلال

دقیقه 70 _ گل به خودی مدافع استقلال (فرشید علیپور)

دقیقه 75 _ محسن کریمی از استقلال

دقیقه 88 _ امیر مدنی از پرسپولیس

دقیقه 90 _ امیر مدنی از پرسپولیس

پ.ن: کلا این 10 دقیقه آخر همیشه کار خودشو به درستی انجام میده...:n09:

ایستاده، نفر دوم از راست، امیر مدنی، زننده دو گل آخر پرسپولیس هستن.