PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 94-1393

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-08-2014, 18:09
شاهکار خط دفاعی پرسپولیس دقیقه 5 آشکار شد.هنوز خیلی وقت واسه جبران هست.
اولادی چوطور واسه تیم های دیگه مرده بود و توپ رو از یه متری زد بیرون،واسه پرسپولیس شیر شده؟

erfan.it
20-08-2014, 18:23
فعلا که 1-1
خدا کنه ببرن :n11:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-08-2014, 19:44
واقعا بد،افتضاح و ناهماهگه این پرسپولیس.
بازکناش مفت گرونه.(:n12:نیلسون:n12:)واقعا اگه نیلسون امسال نبود نمیدونم چه بلایی سر پرسپولیس میومد.
دفاع واقعا پر اشتباهه،مخصوصا توپ لو دادن بنگر و نورمحمدی.خط حمله هم رمقی برای بازی نداره.تیم هیچ برنامه ای برای حمله نداره.تو صحنه ضد حمله پرسپولیس 5 به 2 بودن ولی هیچ کاری از پیش نبردند.
با اضافه شدن محمد نوری وضعیت بهتر شد.
اگه کسی برای اولین بار بیاد ایران و این بازیکنان پرسپولیس رو ببینه فکر میکنه دفعه اولشونو دارن بازی میکنن،نه دوندگی دارن نه بلدن یه پاس صحیح بدن و نه بلدن سانتر کنن.
علی دایی به این بازیکنا چی میگه؟؟مگه اینا تمرین نمیکنن؟
به نظر من یه اتفاقاتی پشت پرده ای داره میوفته چون بازیکنا اصلا بازی نمیکنن،یا شایدم این آخرین توانشونه
خلعتبری شرف داشت به مهاجمای امسال حتی اگر پولکی باشه.
حالا می تونیم فرق استقلال و پرسپولیسو بفهمیم.شرایط اونا هم مثل امروز پرسپولیس بود ولی اونا تونستن برنده بیرون بیان.
اگه پرسپولیس بخواد تمام فصل رو همینجوری بازی که امسال نمیتونه نه در آسیا و نه در لیگ و جام حذفی موفق باشه.:n15::n15:
خیلی حال بهم زن دارن بازی میکنن.
:n22:فقط میتونم بگم این پرسپولیس همیشگی نیست:n22:
پرسپولیس سلطان قلب ها
:n12:به امید روز های بهتر:n12:

Repet
20-08-2014, 20:01
پرسپولیس چرا اینجوریه؟:n04:

ragbar12
20-08-2014, 20:11
اينا شاهكار وزارت ورزشه اون از انتخاب هيات مديره اونم از انتخاب اسپانسر.
پرسپوليس تا زير نظر سازمان ورزشه همين اشه و همين كاسه. خداييش پرسپوليس بازيكن نداره كاري از دست دايي بر نمياد نصف بيشتر اين تيم بايد رو نيمكت ميبودن.
فقط اگه سيد جلالو ميتونستن حفظ كنن شايد الان با همين بازيهاي نچندان خوب پرسپوليس جز تيمهاي صدر جدول ميبود.
فقط اميد وارم در طول فصل با توجه به اينكه هنوز پرسپوليس جاي خالي داره بتونن تيمو تقويت بكنن. هنوز تا پايان ليگ فاصله زياده

دهه شصتو هفتاد مال پرسپوليس بود دهه هشتادو تا اينجاي دهه نود مال سپاهان بوده بعد اين وسط يه سري تيمها هم عناويني بدست اوردن. من شك ندارم تا پرسپوليس زير نطر سازمان ورزشه اوضاع درست نميشه اميد وارم هر چه سريع تر پرسپوليسو وارد بخش خصوصي بكنن. تا پرسپوليس واقعي رو بتونيم ببينيم.

mojtabaivi
20-08-2014, 20:30
پرسپولیس امروز خیلی از سه بازی قبلی بهتر بود. پاس های دقیق تر و بیشتر و هماهنگی بهتر
خصوصا نیمه اول، واقعا به نظرم اگه نیمه دوم هم پرسپولیس مثل نیمه او بازی میکرد این بازی تبدیل میشد به یکی از بهترین بازی های خارج از خانه پرسپولیس با علی دائی.
رضا نوروزی نیمه اول واقعا خوب بود، اصلا همه خوب بودن، تیم فوق العاده جنگنده تر و شاداب تر از همیشه بود. حتی بعد از گل تساوی هم این روند ادامه داشت.
توی نیمه دوم هم بد نبودیم، حداقل از بازیای قبل بهتر بودیم.
بین بازیکنا کماکان میگم سوشا باید دروازه وایسه، نمیدونم چرا بعضیا از نیلسون بت ساختن... ماهینی هم که ماشالا، فقط سانتر، سانترهای بی هدف. عالیشاه هم خوبه، ولی چه فایده خیلی کم پیش میاد که حرکتاش موثر باشه و در نهایت بتونه یه پاس و یه سانتر موثر بکنه، ته تهش فقط خطا میتونه بگیره.
دائی واقعا توانایی عوض کردن تاکتیک توی این شرایط رو نداره، واقعا ضعف داره. فقط بلده داد بکشه و متشنج کنه که این رو تیم خودمونم تاثیر منفی گاها میذاره.

در کل نسبت به بازیای قبل بهتر بودیم. ولی کلا چیزی نمیشیم.

وین رونی
20-08-2014, 20:36
پرسپوليس تا زير نظر سازمان ورزشه همين اشه و همين كاسه. خداييش پرسپوليس بازيكن نداره كاري از دست دايي بر نمياد نصف بيشتر اين تيم بايد رو نيمكت ميبودن.
فقط اگه سيد جلالو ميتونستن حفظ كنن شايد الان با همين بازيهاي نچندان خوب پرسپوليس جز تيمهاي صدر جدول ميبود.
فقط اميد وارم در طول فصل با توجه به اينكه هنوز پرسپوليس جاي خالي داره بتونن تيمو تقويت بكنن. هنوز تا پايان ليگ فاصله زياده

دهه شصتو هفتاد مال پرسپوليس بود دهه هشتادو تا اينجاي دهه نود مال سپاهان بوده بعد اين وسط يه سري تيمها هم عناويني بدست اوردن. من شك ندارم تا پرسپوليس زير نطر سازمان ورزشه اوضاع درست نميشه اميد وارم هر چه سريع تر پرسپوليسو وارد بخش خصوصي بكنن. تا پرسپوليس واقعي رو بتونيم ببينيم.
دوست عزیز با احترام به نظر شما اما به نظر شما نفت تهران یا پدیده خیلی از ما بازیکنانشون نامی و بهتر هستند؟
تو حرفهاتون پارادوکس هست.چطور با وجود نبود بازیکنان خوب با آمادن یک بازیکن تیم می تونست در صدر جدول باشه؟؟!!!
مشکل از جای دیگست...که الآن نمیشه بگم...

پرسپولیس امروز خیلی از سه بازی قبلی بهتر بود. پاس های دقیق تر و بیشتر و هماهنگی بهتر

حداقل 3 تا پاس اشتباه در موقع دریافت گل دوم بازیکنان دادند(بازیکنان پرسپولیس)
والا کم دیدم شاید هم ندیدم 4 تا پاس پشت هم مفید نه رو به عقب!
این تیم خیلی زود رفت اردو با پرداخت هزینه حالا باید تا هفته چندم منتظر باشیم تا تیم هماهنگ بشه؟چرا تیمهای دیگه هماهنگ هستن؟!!

Repet
20-08-2014, 20:47
از اشخاصی که باز هم کورکورانه از علی دایی حمایت میکنند سؤال میکنم ,
این تیم پرسپولیسه که در لیگ برتر بازی میکنه یا یک تیم محلی بنام پرسپولیس؟؟؟!!!!
چهار بازی یک برد ( زورکی , شانسی ) یک تساوی و دو باخت , دو گل زده و چهار گل خورده .
طراح و بازیگردان این تیم کیست؟؟؟
یه زمانی تیم ها بخودشون میلرزیدن جلوی پرسپولیس به میدان بیان حالا از خداشونه با پرسپولیس بازی کنند .
تا پایان لیگ خدا بدادمان برسد که دسته یک نریم .

ragbar12
20-08-2014, 21:00
دوست عزیز با احترام به نظر شما اما به نظر شما نفت تهران یا پدیده خیلی از ما بازیکنانشون نامی و بهتر هستند؟
تو حرفهاتون پارادوکس هست.چطور با وجود نبود بازیکنان خوب با آمادن یک بازیکن تیم می تونست در صدر جدول باشه؟؟!!!
مشکل از جای دیگست...که الآن نمیشه بگم...

عزيزم مشكلو منم ميدونم چيه مشكل فساديه كه تو فوتبال ما ريشه دوونده مشكل مافيايي هست كه سالها دارن تو فوتبال جولان ميدن كه اگه باز بشه پستمونم حذف ميشه.
من ميگم حد اقل اگه سيد جلال بود اين همه گل مفت نميخورديم يك گل مفت جولو نفت خورديم بايد اون بازي رو يك هيچ ميبرديم بازي با فولاد كه كلا بد بوديم ذوب اهن رو هم كه به سختي برديم اين بازي هم دو گل مفت خورديم كه اگه دفاع يك ستون محكم مثل سيد جلال ميداشت شايد با همين يه گل برنده ميشديم. با همين حساب الان ما ميتونستيم 9 امتياز داشته باشيم وتو ي صدر باشيم.
دوما اينكه مگه تيمهايي كه صدر جدول هستند چطوري دارن بازي ميكنن؟كدوم بازي ليگ شما رو سر ذوق اورده همه بازيها عين همن بي جان و كسل كننده اگه گلي هم ردو بدل ميشه بيشتر رو اشتباهات دفاع هست تا تاكتيك تيم گلزن تقريبا همه تيمهاي ليگ در حد همين پرسپوليس هستن فقط برخي تيمها يكم شانس و اقبال دارن همين. يعني پرسپوليس با همين تيم نصو نيمه وتمام مشكلاتش اگه دست به دست هم بدن اسير حواشي نشن ميشه به موفقيت رسيد اما من حرفم اينه پرسپوليس بايد به ثيات برسه فسادي كه در فوتبال هست نميذاره همش نوسان داريم كه اميد وارم حل بشه مشكلات

mojtabaivi
20-08-2014, 21:18
حداقل 3 تا پاس اشتباه در موقع دریافت گل دوم بازیکنان دادند(بازیکنان پرسپولیس)
والا کم دیدم شاید هم ندیدم 4 تا پاس پشت هم مفید نه رو به عقب!
این تیم خیلی زود رفت اردو با پرداخت هزینه حالا باید تا هفته چندم منتظر باشیم تا تیم هماهنگ بشه؟چرا تیمهای دیگه هماهنگ هستن؟!!

من که نگفتم باید منتظر باشیم تا تیم هماهنگ بشه. دقیقا هفته پیش بعد از برد مقابل ذوب آهن خودمم همین حرفو زدم.
ولی دیگه بی انصاف نباشیم! این بازی بدون شک زیباترین بازی پرسپولیس توی 4 تا بازی آخر بود. تو پاسکاری ها خیلی بهتر بودیم. من هیچوقت از واژه ی "پیشرفت" استفاده نکردم چون معنی نمیده. بهتر بودیم.
من نمیدونم شما چطور پاسکاری های بازیکنا رو ندیدی، خیلی هماهنگتر بودن. البته میگم این بهتری به معنی خوب بودن نیس.
بعدشم گل دوم روی یه ضد حمله بود که شماره 40 توپ رو خرکی از دو بازیکن رد کرد و یک پاس تو عمق و گل. مشکل این بود که نتونستن دفاعش کنن همون شماره 40 رو. حالا کجا سه بار پاس اشتباه داده شد من که ندیدم.

وین رونی
20-08-2014, 21:32
بعدشم گل دوم روی یه ضد حمله بود که شماره 40 توپ رو خرکی از دو بازیکن رد کرد و یک پاس تو عمق و گل. مشکل این بود که نتونستن دفاعش کنن همون شماره 40 رو. حالا کجا سه بار پاس اشتباه داده شد من که ندیدم.

خود دایی هم گفته رو اشتباه فردی گل دوم رو خوردیم.این اشتباهات از زمین ملوان شروع شد با چند تا پاس اشتباه
چند سالی هست که ما از نبود یک هافبک طراح رنج می بریم که یکی از دلایل نبود هافبک طراح بر می گرده به نوع تفکر دایی که همون بازی در کناره هاست همون سبکی که دایی در بیشتر عمر بازیکنیش می دیده، به جای بازی در مرکز.به خاطر همینه که هر سال یه مهاجم گلزن و آقای گل میاریم تو تیم اما می بینیم که ضعف گلزنی پابرجاست

misagh8900
20-08-2014, 22:00
به نظر من مشکل اصلی پرسپولیس همین آقای دایی هست. از زمانی که مربی بوده یه بازی قشنگ از پرسپولیس ندیدم. کلا خارج از خانه خوب نتیجه نمیگیره.
اگه با علی کریمی و انصاری فر لج نمیکرد اوضاع الان اینجوری نبود. باور کنید کریمی هر چقدر هم پیر باشه، از خیلی از بازیکنای الان بهتره. دایی، زیادی حاشیه داره.
بهترین گزینه برای پرسپولیس یحیی گل محمدی یا منصور ابراهیم زاده بودند.

Sh-Meteor
20-08-2014, 22:35
سلام

نمی دونم چی بگم!:n27:

فقط اینو میدونم که تیم مون نسبت به سه بازی قبلی کمی روون تر و بهتر بازی کرد ولی
نه در حدی که بخوایم با شایستگی کامل برنده از زمین خارج شیم.

فقر تاکتیک و عدم توانایی در خلق موقعیت گل هنوز هم در تیم دیده میشه.

این چیزی بود که در سه بازی اول ( مخصوصا جلوی فولاد ) دیدیم
ولی در این بازی کمی کمتر شد.

دفاع هم که شدیدا ازش ناراضی ام!

نور محمدی که ازش انتظاری نداشتم و طبق انتظارم بود.

ولی از خانزاده تعجب می کنم، این بازی از همون اوایل زیر نظر داشتمش.
خیلی توپ لو میداد، اون سمت دفاع شده بود اتوبان. ( البته شایدم به خاطر بازی در پست غیر تخصصی باشه )

مواقع ضد حمله ملوان، تعداد مهاجمان شون از ما هم بیشتر بود. ( شانس آوردیم دقیقه 55 گل سوم رو نخوردیم :n27: )

بر عکس نظر دوستمون، mojtabaivi

خصوصا نیمه اول، واقعا به نظرم اگه نیمه دوم هم پرسپولیس مثل نیمه او بازی میکرد این بازی تبدیل میشد به یکی از بهترین بازی های خارج از خانه پرسپولیس با علی دائی.

من فکر می کنم نیمه دوم با اضافه شدن نوری خیلی بهتر بودیم تا نیمه اول.
در نیمه دوم ملوان حرفی برای گفتن نداشت. ( جز در ضد حمله )
.
.
به نظر من؛ اگه به جای طارمی، رضا نوروزی تعویض می شد، بهتر بود.

موفق باشید.
ممنون.:n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-08-2014, 23:24
خدا تا کی باید سرمون پایین باشه جلو بقیه؟
گناه ما که پرسپولیسی هستیم چیه؟
پرسپولیس خفته بیدار شو.
الان چندین ساله که منتظر یه پرسپولیس واقعی و قدرتمند مدعی قهرمانی هستم.:n12:تیمی با اقتدار کامل:n12:تیمی که از دم به تیم ها 6تا6تا بزنه.همه رو درو کنه.هر سال میگیم امسال سال بعد میگیم امسال.
کی این امسال بیاد رو خدا میدونه.
شایدم این یه رویا باشه.
:n12:پرسپولیس رویایی دهه70:n12::
ایستاده از راست:
عابدزاده، هاشمی نسب، محمد خانی، سعداوی، بزیک، پیروانی
نشسته از راست:
رهبری فر، استیلی، مهدوی کیا، شاهرودی، کریمی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیدار شو پرسپولیس.......................
خدا کنه وقتی پرسپولیس خصوصی شد یه مربی خارجی درست حسابی بیارن

senaps
20-08-2014, 23:50
تو این تیم ما، ظاهرا فقط یه بازیکن هست اونم نوری!!
اصلا بقیه بلد نبودن پاس بدن!!
۹۰ دقیقه فوتبال دیدم، کل کل کلش ۳ بار منطقه بازی عوض شد سه بار به وسیله نوری :(
گندش بزنن به این تیم که یه بازیکن درست حسابی نداره :(

از اشخاصی که باز هم کورکورانه از علی دایی حمایت میکنند سؤال میکنم ,
من و پسر عموهام بریم تو زمین از این تیم پرسپولیس بهتر بازی میکنیم!! :)

این دیگه کار مربی نیست! وقتی 5 نفر میرن جلو هیچ کاری از پیش نمی‌برن...

دقیقا من احساس میکنم یه جورایی عمدا بازیکنا دارن بازی نمی‌کنن!! یعنی عمدا دارن خراب میکنن تیم و دایی رو :(

jack82
21-08-2014, 00:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیز میشه بگید این امارو از کجا اوردید؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-08-2014, 01:41

دوست عزیز میشه بگید این امارو از کجا اوردید؟

اگه منظورتون دوست بالایی حتما یه چیزی میدونستن یا دیدن دیگه.
اینم قهرمانان ادوار فوتبال ابران.میتونید از اینجا هم ببینید.

لیگ منطقه‌ای
1350: تاج (استقلال)
1351: پرسپولیس تهران

جام تخت جمشید
1352: پرسپولیس تهران
1353: تاج (استقلال تهران)
1354: پرسپولیس تهران
1355: پاس تهران
1356: پاس تهران
1357: مسابقات ناتمام باقی ماند

لیگ قدس
1368-69: استقلال تهران

مسابقات جام آزادگان
1370: پاس تهران
1371: پاس تهران
1372: سایپا تهران
1374: سایپا تهران
1374-75: پرسپولیس تهران
1375-76: پرسپولیس تهران
1376-77: استقلال تهران
1377-78: پرسپولیس تهران
1378-79: پرسپولیس تهران
1379-80: استقلال تهران

مسابقات لیگ برتر
1380-81: پرسپولیس تهران
1381-82: سپاهان اصفهان
1382-83: فولادخوزستان
1383-84: پاس تهران
1384-85: استقلال تهران
1385-86: سایپا کرج
1386-87: پرسپولیس تهران
1387-88: استقلال تهران
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در سایت منبع هم میتونید گلزنان برتر و چیز های دیگه رو مطالعه کنید.

Doublex
21-08-2014, 02:19
دنبال مورچه کوره نگردین . مشکل تیم فقط و فقط علی دایی هست. تا این نامربی 2 میلیاردی سر مربی پرسپولیس به هیچ جا نمیرسه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-08-2014, 11:06
دنبال مورچه کوره نگردین . مشکل تیم فقط و فقط علی دایی هست. تا این نامربی 2 میلیاردی سر مربی پرسپولیس به هیچ جا نمیرسه

شما بگو کی خوبه تا بیاریم.گل محمدی،مایلی کهن،جلالی،کرانچار،دنیزلی، ژوزه،مرفاوی یا هر کس دیگه؟؟بعضی از اینا سرمربی پرسپولیس بودن و بعضی هم نه.هیچ کدوم فایده ندارن،بازیکنان شرط هستن.الان گواردیولا بشه سرمربی پرسپولیس اتفاقی می افته؟معلومه که نه.تا وقتی بازیکنا نتونن تفکر سرمربی رو تو زمین اجرا کن،تیم به موفقیت نمیرسه.
دوست عزیز دایی مقصر هست ولی مقصر اصلی بازیکنا هستند که فوتبال بازی نمکنن
به نظر من پول خانزاده،کفشگری،رضاحقیقی ، نورمحمدی،چندتا دیگه رو میدادن،یه 2 یا 3 تا بازیکن خارجی درست و حسابی شبیه اومانیا جذب میکردن.

mojtaba007
21-08-2014, 11:39
شما بگو کی خوبه تا بیاریم.گل محمدی،مایلی کهن،جلالی،کرانچار،دنیزلی، ژوزه،مرفاوی یا هر کس دیگه؟؟بعضی از اینا سرمربی پرسپولیس بودن و بعضی هم نه.هیچ کدوم فایده ندارن،بازیکنان شرط هستن.الان گواردیولا بشه سرمربی پرسپولیس اتفاقی می افته؟معلومه که نه.تا وقتی بازیکنا نتونن تفکر سرمربی رو تو زمین اجرا کن،تیم به موفقیت نمیرسه.
دوست عزیز دایی مقصر هست ولی مقصر اصلی بازیکنا هستند که فوتبال بازی نمکنن
به نظر من پول خانزاده،کفشگری،رضاحقیقی ، نورمحمدی،چندتا دیگه رو میدادن،یه 2 یا 3 تا بازیکن خارجی درست و حسابی شبیه اومانیا جذب میکردن.
دایی هم بی تقصیر نیست
هافبک وسط زمین نمیزاره
کمندانی بازیش عالیه ولی عباس زاده رو وینگر میزاره
خانزاده عملا نشون داده مدافع گوشه ها نیست فقط دفاع وسطه
نور محمدی عملا داره تیم و باخت میده باز هم تو بازی هاست
یه چیزهایی هست که خیلی ساده است نیازی نیست که مربی باهوشی باشی تا بفهمی
من اگر جای دایی بودم 3 مدافع میکردم و کلا به هافبک هام اضافه میکردم
دفاع 4 نفره اگر بلد نباشیم با چند تا پاس کاری ساده جا میمونند
3 4 2 1
بهترین سیستمه به نظر من
3 تا دفاع مرکزی
اومانیا و بنگر و خانزاده
4 تا هافبک کفشگری و حقیقی و نورالهی نوری هم پشت مهاجم
دو تا وینگرمون هم عالیشاه و دغاغله و یا کمندانی
مهاجم هم نوروزی یا عباس زاده

eman619rv
21-08-2014, 12:35
چی شد باز همه با دو تا باخت صداشون در اومد؟!!:n23:

باخت بدی بود، مدافع هامون پر اشتباه بودن همگی ، خیلی خیلی توپ لو میدادن .
باید خدا رو شکر کنیم که اکثر توپ ها به اولادی میرسید، وگرنه باید انتظار تعداد گل خورده ی بیشتری رو هم می داشتیم! اولادی بیشتر از نور محمدی تو این بازی باعث از بین رفتن موقعیت هجومی حریف شد!
به هر حال من پرسپولیس امسال رو از همون روزی که هادی نوروزی برگشت و محمد نوری بعد اون مصاحبه برگشت ازش قطع امید کردم.

مشکل اصلی تیم هم هافبک وسط هاش هستن، تیم یه لیدر نداره، یه بازیکن بزرگتر نداره، یه طراح نداره. ما بعد از کریم باقری هیچ هافبک خوبی دیگه نداشتیم! واقعا نداشتیم.
همه چیز تقصیر دایی نیس اما این وسط بی تقصیر هم نیس. ما هم که عادت داریم تا دوتا نتیجه بد میگیریم گیر میدیم به تعویض مربی.

Sh-Meteor
21-08-2014, 15:18
هر کسی ممکنه نظری در مورد عدم نتیجه گیری پرسپولیس داشته باشه
یکی میگه مربی هیچی بارش نیست، یکی میگه بازیکن ها بلد نیستن یکی میگه ریشه تو مدیریت و اسپانسره و ....

من معتقدم هر کدوم از این عوامل به تنهایی نمی تونن این بلا رو سر پرسپولیس بیارن.

هر کدوم جای خودشون نقش دارن و تو این نتایج مقصر ان.

من تو نیمه دوم بازی دیروز به تاثیر محمد نوری تو ترکیب ایمان آوردم. ( واقعا تاثیر فوق العاده ای تو بازی داشت، انگار از این رو به اون رو شدیم )
با این که سره اون اتفاقاتی که تو نقل و انتقالات پیش آورد ازش ناراحتم
ولی نباید تو این شرایط بحرانی رو نیمکت باشه!

با تعویض مربی مخالفم. ( هیچوقت تعویش مربی در میانه فصل به سود هیچ تیمی نبوده )

از بدی های دایی عدم استفاده مناسب از بازیکنان هستش.

مثلا همین خانزاده رو چرا همش میزاره دفاع راست؟
چرا عباس زاده رو به عنوان وینگر استفاده می کنه؟ در حالی که فقط و فقط مهاجم نوکه...
بعضی وقت ها که عباس زاده تو بازیه ( به عنوان وینگر ) انگار تو بازی محو میشه...
یه دفعه بعد از 10 دقیقه توپ بهش میرسه، با خودم میگم: عــــه، مگه اینم تو زمین بود؟:دی

حرف آخر:

Sh-Meteor
21-08-2014, 15:24
تکرار تاريخ براي پرسپوليس

درست 10 سال پيش پرسپوليس و ملوان بندرانزلي در هفته چهارم ليگ به مصاف هم رفتند.
پرسپوليس که صاحب يک برد، يک مساوي و يک باخت بود. برابر ملوان دو بر يک بازنده شد.

سرمربی ملوان در آن بازی نصرت ایراندوست بود،
پرسپولیس بعد از 10 سال این بار در سال 93 به ملوان دو بر یک باخت، ملوانی که سرمربی اش نصرت ایراندوست بود
و بار دیگر این باخت در هفته چهارم رخ داد

با این تفاوت که آن شکست دو بر یک در تهران رخ داد
و این شکست در بندرانزلی

زننده تک گل پرسپولیس در آن بازی سامبو چوجی (همون سیاهه :n09:) بود،
اما این بار تک گل پرسپولیس را رضا نوروزی زد.

منبع: اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%8A%D8%AE_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A_%D9%BE% D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3)

وین رونی
21-08-2014, 18:50
فاصله چهل و سه ساله آلن تا ميشل
پرسپوليس بار ديگر شماره يک شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B3_%D8%A8%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D9%8A%DA%AF%D8%B1_% D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D9%8A%DA%A9_%D8%B4% D8%AF)
پرسپوليس مي‌ توانست در بندرانزلي به ميشل اومانيا بازي دهد که اينگونه نشد.

به گزارش "ورزش سه"، آنچنان که می‌ دانید اومانیا معتبرترین لژیونر خارجی معتبر فوتبال در کشور ماست و از حیث کسب افتخار در جام‌جهانی بین بازیکنان آنچنان که پیش از این گفتیم نه تنها در تاریخ پرسپولیس بلکه در تاریخ فوتبال باشگاهی ما بی نظیر بوده است، چراکه هیچ کدام از بازیکنان شاغل فوتبال ما به مرحله یک چهارم نهایی جام جهان نرسیده بودند.

پیش از این و پس از مدتی که به استفاده از بازیکنان نه چندان خوب گذشته ، سرخپوشان در سال 1976 (1355 شمسی) اقدام به جذب 2 بازیکن بریتانیایی کرده بودند. این دو آلن ویتل و ویلیام مک لوری بودند و هر دوی این نفرات سابقه ملی داشته اند. آلن ویتل انگلیسی 5 سال قبل از حضور در ایران زمانی 22 ساله بود توسط سرآلف رمزی به تیم‌ملی‌ انگلستان دعوت شد، هر چند بازی رسمی برای تیم‌ملی‌ انگلستان انجام نداد. ویلیام مک لوری هم که اسکاتلندی بود بعدها با تغییر تابعیت به نیوزلند رفت و پیراهن تیم‌ملی‌ این کشور را در جام‌جهانی 1982 بر تن کرد.

پرسپولیس در تاریخ فوتبال خود ملی‌پوشان زیادی همچون کارلوس روبن و آنتونی تورس از پاناما، حوارملامحمد و صلاح حسن از عراق، زیاد شعبو و طارق جبان از سوریه، الونگ از کامرون، ساشا ایلیچ از مقدونیه و ... داشته است.البته بازیکن درجه دو وسه هم الی ماشاء الله در ترکیب این تیم به میدان رفته اند .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-08-2014, 23:34
مهرداد پولادي با الشحانيه قرارداد بست
مهرداد پولادي دفاع چپ تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکي با الشحانيه قطر به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد يکساله بست.

به گزارش "ورزش سه"، ارزش قرارداد پولادی با الشحانیه بیش از 700 هزار دلار است.
این بازیکن در گفت و گویی کوتاه با "ورزش سه" گفت: امروز تست پزشکی را با موفقیت انجام دادم و با این تیم قطری قرارداد امضا کردم.

این قرارداد در حالی امضا شده که پرسپولیس هنوز پولادی را بازیکن خود می داند .

Sh-Meteor
22-08-2014, 11:21
ساوت همپتون
وست برومویچ
ساندرلند
و یه تیم دیگه اسم مشخص نشد ولی میگفتی لیگ قهرمانان حضور داره و ...

پس کجان ؟؟؟ نکنه سر مسائل مالی به توافق مالی نرسیدین؟

نکنه منظورت تیمی بود که تا همین چند ماه پیش دسته دو لیگ قطر بازی می کرد!:n13:

من بار ها گفته بودم با این که تو خط دفاع مشکل داریم با رفتن پولادی به اروپا مشکلی ندارم
ولی پرسپولیس رو تو این شرایط به الشحانیه میفروشه، میگم نباید بزاریم بره!

باشگاه باید براش مشکل ایجاد کنه و با شکایت و اینا کاری کنه ITC اش به موقع نرسه...

قسمت خوب ماجرا اینجاست که تو سیستم TMS پولادی هنوز بازیکن پرسپولیسه!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-08-2014, 11:34
ساوت همپتون
وست برومویچ
ساندرلند
و یه تیم دیگه اسم مشخص نشد ولی میگفتی لیگ قهرمانان حضور داره و ...

پس کجان ؟؟؟ نکنه سر مسائل مالی به توافق مالی نرسیدین؟

نکنه منظورت تیمی بود که تا همین چند ماه پیش دسته دو لیگ قطر بازی می کرد!:n13:

من بار ها گفته بودم با این که تو خط دفاع مشکل داریم با رفتن پولادی به اروپا مشکلی ندارم
ولی پرسپولیس رو تو این شرایط به الشحانیه میفروشه، میگم نباید بزاریم بره!

باشگاه باید براش مشکل ایجاد کنه و با شکایت و اینا کاری کنه ITC اش به موقع نرسه...

قسمت خوب ماجرا اینجاست که تو سیستم TMS پولادی هنوز بازیکن پرسپولیسه!

سلام.دقیقا درست گفتید.هیچ کس با بازی کردن پولادی تو اروپا مشکلی نداشت،چون باعث پیشرفتش میشد و بالاخره یه تاثیری روش میذاشت.
ولی اون پرسپولیس و هواداراشو به پول فروخت،به پول.
الان که پرسپولیس تو خط دفاعیش مشکل داره و شرایطش بحرانیه به بازیکنی مثل پولادی خیلی نیاز داشت.
حق چنین بازیکنایی اینه که از پشت یه تکل روش بزنی تا آخر عمرش مصدوم بشه،وطن فروش.

mojtaba007
22-08-2014, 14:55
روز های بد پرسپولیس تمامی ندارد...
پرسپولیسیها : پارگی رباط صلیبی زانوی راست مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تائید شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، با تائید پزشکان خبر پارگی رباط صلیبی رضا نوروزی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تائید شد.
این مهاجم حالا باید به مداوای زانوی پای راستش که دچار مصدومیت شده بپردازد و اگر مجبور به عمل جراحی شود بین 6 تا 7 ماه را به دور از میادین خواهد بود.

نوروزی در دیدار مقابل ملوان گل زد اما این گل برایش بد یمن بود و این مهاجم حالا با این مصدومیت روبرو شده است*فارس*

ragbar12
22-08-2014, 19:46
به نظرم با مصدوميت نوروزي بهتره مسئولان دست به كار بشن حد اقل كريم انصاريفرد رو بگيرن.

clau
22-08-2014, 19:50
یعنی هر چی بدشانسی این فصل داره سراغ تیم میاد

حرکت بچگانه صادقیان و محرومیتش

مصدوم شدن دغاغله که خیر سرش جایگزین مسلمان شده بود

مصدومیت هادی نوروزی

پولادی هم که با تیم قطری قرارداد بست
رضا نوروزی هم که رباط صلیبی پاره کرد 6-7 ماه که نمیتونه واسه تیم بازی کنه بعد اتمام مصدومیتش هم تا رو فرم بیاد فصل برای پرسپولیس تمام شده به نظرم از لیست خارجش کنن بهتره:n15:

با این وضع بازی با پدیده عباس زاده و طارمی در خط حمله باید فیکس بازی کنن

Sh-Meteor
22-08-2014, 20:07
به نظرم با مصدوميت نوروزي بهتره مسئولان دست به كار بشن حد اقل كريم انصاريفرد رو بگيرن.
سلام

به نظرم قبل از مهاجم به یه هافبک طراح درست و حسابی نیاز داریم.
ما قبلا بازی انصاری فرد تو پرسپولیس رو دیدیم، تا خوب تغذیه نشه، گل نمیزنه.

نمیگم جذبش نکنیم ولی قبلش یه هافبک طراح جذب بشه.
.
.
.
.
.
.
.
.

چالش سطل یخ وارد ایران شد!

ویدئو شرکت کردن علی کریمی، در چالش سطل یخ رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دعوت-علي-کريمي-از-دايي-به-چالش-آب-يخ/) ببینید.

اگه اشتباه نکنم علی کریمی اولین ایرانی بود که حضورش در چالش سطل یخ رو رسانه ای کرد و فیلم این حرکتش رو در اینستاگرامش گذاشت.

علی کریمی تو کلیپش، رضا عطاران، مازیار فلاحی و علی دائی :n04: :n09: رو دعوت کرده.

با اون شناختی که من از علی دائی دارم، باید بگم عمرا اگه شرکت کنه.

ragbar12
22-08-2014, 20:21
سلام

به نظرم قبل از مهاجم به یه هافبک طراح درست و حسابی نیاز داریم.
ما قبلا بازی انصاری فرد تو پرسپولیس رو دیدیم، تا خوب تغذیه نشه، گل نمیزنه.

نمیگم جذبش نکنیم ولی قبلش یه هافبک طراح جذب بشه.
.
.
.
.
.
.
.
.

چالش سطل یخ وارد ایران شد!

ویدئو شرکت کردن علی کریمی، در چالش سطل یخ رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دعوت-علي-کريمي-از-دايي-به-چالش-آب-يخ/) ببینید.

اگه اشتباه نکنم علی کریمی اولین ایرانی بود که حضورش در چالش سطل یخ رو رسانه ای کرد و فیلم این حرکتش رو در اینستاگرامش گذاشت.

علی کریمی تو کلیپش، رضا عطاران، مازیار فلاحی و علی دائی :n04: :n09: رو دعوت کرده.

با اون شناختی که من از علی دائی دارم، باید بگم عمرا اگه شرکت کنه.

سلام
بله حرف شما درسته ولي پرسپوليس تو اين بل بشو مصدومان ومحرومان خدانشون نده مرحومان( شايد كسي هم توي اين دور بد شانسي مرحومم بشه:n02:!) نياز به بازيكن داره هم هافبك هم مهاجم. دفاعم بايد منتظر بود ديد عملكرد اومانا چطوري خواهد بود. به هر حال پرسپوليس تو اسياس بايد تيمي شايسته بفرسته به اين مسابقات.

Sh-Meteor
22-08-2014, 21:06
با توجه به این مسئله که ما باید تو سه جام شرکت کنیم و اگه یه بازیکن بخواد تو هر سه جام شرکت کنه، قطعا خسته میشه! ( اگه مصدوم نشه :دی )

دلیل جذب دو دروازه بان تراز اول (نیلسون و سوشا) هم به همین دلیله! ( با این که خیلی ها میگن دو پادشاه در یک اقلیم نمی گنجن و کار باشگاه اشتباه بوده )

درسته که عباس زاده و طارمی خوب کار کردن، ولی نمی تونیم تمام بار گلزنی رو به دوش این دو بازیکن جوون و کم تجربه بندازیم.

حقیقی امروز مصاحبه کرد و گفت: علی دائی باهاش صحبت کرده و قصد رفتن رو نداره.

من معتقدم که پولادی رو بفروشیم ( اولش یه کم اذیتش کنیم برای ITC بعدا ) و مقداری هم پول روش بزاریم بعد توی دو پست زیر بازیکن بخریم.

1. هافبک طراح و بازیساز

2. مهاجم گلزن

3. وینگر پر سرعت ( کم اهمیت تر )

برای باقی پست ها بازیکن خوب داریم.

نیلسون

میثم حسینی ... بنگر ... اومانیا ... ماهینی

کفشگری ... حقیقی

عالیشاه ... نوری ... دغاغله

عباس زاده

clau
22-08-2014, 21:35
الان مهاجم های لیگ برتر همه تیم دارن کی میخوان جذب کنن جای رضا نوروزی؟

انصاری فرد هم اینجور که تو خبرا بود به یک تیم در اسپانیا میره یا اوساسونا یا رئال زاراگوزا

تیم تقویت نشه در آسیا با مشکل مواجه میشیم اگه قرار باشه خط حملمون عباس زاده و طارمی باشن

خط دفاع با اومدن اومانیا سر و سامان میگیره میتونه جای سید جلال پر کنه برامون

پولادی هم که با تیم قطری قرارداد بست باید همون موقع که زمان مانوِیل ژوزه چند ماهی مصدوم بود از تیم پرتش میکردن بیرون که اینجوری دم در نیاره:n21:

میلاد غریبی این فصل خیلی به کارمون میومد دایی اشتباه کرد گذاشت به پدیده مشهد بره

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-08-2014, 22:31
تلاش سرخپوشان براي عدم جدايي پولادي
مسئولان باشگاه پرسپوليس با ارسال نامه‌‌هايي به فدراسيون فوتبال قطر و ايران اعلام کرده‌اند که پولادي با اين باشگاه قرارداد دارد و نمي‌تواند به تيم الشحانيه قطر بپيوندد.

پس از عقد قرارداد مهرداد پولادی با تیم فوتبال الشحانیه قطر مسئولان باشگاه پرسپولیس که مدعی هستند این بازیکن با آنها قرارداد دارد در تکاپو هستند تا از حضور پولادی در این تیم جلوگیری کنند.

به گزارش فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال قطر اعلام کردند که پولادی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و نمی‌تواند در لیگ قطر بازی کند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس نامه دیگری را هم به مسئولان فدراسیون فوتبال داده‌اند و ضمن اعلام اینکه پولادی با پرسپولیس قرارداد دارد اعلام کردند که اجازه صدور ITC برای این بازیکن را نمی‌دهند.

مهرداد پولادی روز گذشته قراردادی با باشگاه الشحانیه قطر امضا کرد و این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌گویند این بازیکن با آنها قرارداد دارد.

اگه برگشت که هیچی.اگه آدم نشد و برنگشت باید اینقدر زجرش داد،اینقدر زجرش داد که به شکر خوردن بیوفته خودش با پای خودش برگرده پرسپولیس.اون زمانی که مصدوم بود باید تیرش میکردن بیرون،ولی اگه پولادی برگرده مطمئنا با ناراحتی برمیگرده،چون چوب لای چرخش کردن،پس واسه پرسپولیس تمام انرژیش رو نمیذاره،پس همون بهتر که نباشه :n24::n25:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
22-08-2014, 22:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از نتایجی که این تیم در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر کسب کرده است، کادر فنی را مقصر این نتایج معرفی کرد و گفت: به نظرم باید دایی فصل قبل از پرسپولیس کنار می‌رفت اما به خاطر قراردادی که با وی بسته شده بود امسال هم ماند و در حالی که گرانترین کادر فنی تیم های لیگ برتری است اما از ۱۲ امتیاز ممکن فقط چهار امتیاز گرفته است!

به گزارش وبسایت نود، دومین باخت پرسپولیس در لیگ چهاردهم واکنش های مختلفی را به همراه داشت. در این میان بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس نسبت به این باخت و دلایل آن واکنش تندتری را از خود نشان دادند که یکی از آنها بهروز رهبری فرد مدافع پیشین این تیم در دهه ۷۰ و ۸۰ است.

رهبری فرد با انتقاد از عملکرد کادر فنی در مورد باخت اخیر پرسپولیس، به سوالات در مورد دیدار با ملوان و عملکرد سرخپوشان در این دوره از مسابقات لیگ برتر پاسخ داد:

* بازی پرسپولیس برابر ملوان را چطور دیدید؟
- من اصلا بازی را ندیدم.

* چرا ؟
- می دانستم پرسپولیس این بازی را می بازد به همین خاطر بازی را تماشا نکردم تا اعصابم به هم نریزد!

* فکر می کنید چرا پرسپولیس فصل را به این شکل شروع کرده؟
- من فکر می کنم مشکلات پرسپولیس بر می گردد به کادر فنی این تیم. به نظرم علی دایی نمی تواند مشکلات فنی این تیم را بر طرف کند.

* به نظر می رسد دایی در بین شما پیشکسوتان پرسپولیس طرفداری ندارد؟
- به خدا من مشکلی با علی دایی ندارم. برای او احترام خاصی قائلم. به نظرم دایی باید وزیر ورزش یا رئیس فدراسیون فوتبال شود اما او نمی تواند مربی خوبی برای پرسپولیس باشد. او پارسال هم عملکرد خوبی در پرسپولیس نداشت.

* اما فصل قبل پرسپولیس با دایی نایب قهرمان لیگ شد.
- پارسال پرسپولیس وقتی نایب قهرمان شد که ۴ تیم دیگر باختند و شانس باعث شد تا پرسپولیس به این مقام دست پیدا کند. پرسپولیس هم اکنون گرانترین کادر فنی ایران را در اختیار دارد اما می بینید که فقط ۴ امتیاز از ۱۲ امتیاز این ۴ بازی اول را کسب کرده است. به نظر من دایی فصل قبل باید از پرسپولیس کنار می رفت اما به خاطر قرارداد عجیبی که رویانیان با او بسته بود نتوانستند تحولی در تیم ایجاد کنند. دایی با بهترین بازیکنان نتیجه مناسبی نگرفت!

* یعنی حل مشکل پرسپولیس را فقط در تغییر سرمربی می بینید؟
- جلوی ضرر را هر جا بگیری منفعت است.

* در استقلال مربی و بازیکن جلوی چشم همه با هم درگیر می شوند اما توجه به اتفاقات ریز پرسپولیس بیشتر از توجه به این اتفاقات بزرگ است. واقعا دلیلش چیست؟
- این دو تیم بزرگ هستند و حاشیه هایشان هم زیاد است. از زمان تاسیس چنین بوده است. اما در پرسپولیس مدیری مثل امیر عابدینی حضور داشت که حاشیه ها را کنترل می کرد. امروز اگر حواشی پرسپولیس زیادتر از استقلال است به این خاطر است که مدیریت و هیات مدیره این باشگاه کنترل لازم را روی این حواشی ندارند.

الان مربی سالاری در این باشگاه حاکم است. مدیریت و هیات مدیره هم تحت تاثیر همین مسئله قرار دارند. برای همین ما چیزی جز به به و چه چه کردن از آنها نمی بینیم. بسیاری از حواشی تیم باید توسط مدیریت کنترل شود اما می بینید نمی شود و حاصلش می شود محرومیت بازیکنی مثل صادقیان!

* اتفاقی که برای صادقیان افتاد برای خیلی از بازیکنان دیگر مثل علی کریمی رخ داده. حتی خودت هم به شکل دیگر و با مربی تیم تان دچار مشکل شدید؟
- اما جلوی حواشی ایجاد شده توسط ما گرفته شد. صادقیان دو سال است که چنین مسائلی را دارد و کسی جلویش را نگرفته! اگر پارسال مدیریت باشگاه جلوی این رفتارها را می گرفت الان شاهد محرومیت بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس نبودیم. حالا ببینید اگر همین بازیکن خوب با سلام و صلوات به تیم برنگشت! در پرسپولیس هیچکس نیست جلوی این حاشیه ها را بگیرد. در پرسپولیس همه به فکر مسائل حاشیه ای هستند. الان تیم باخته همه از کادر فنی تعریف و تمجید می کنند!

* الان همین بحث و اختلاف شما با علی دایی برای خیلی‌ها از دعوای قلعه‌نویی و صادقی جذاب تر است؟
- شاید به خاطر جذابیت پرسپولیس باشد! نمی دانم چرا در استقلال چنین اتفاقاتی می‌افتد. قبلا فتح ا... زاده بود جلوی این حاشیه ها را می گرفت اما ظاهرا افشارزاده هنوز راه جلوگیری از حاشیه ها را یاد نگرفته. او از جنس فوتبال نیست و این اتفاقات چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

چرا این علی دایی اینقدر یه دنده و لجبازه.دوست داره مردم حمله ور بشن سمتش؟این دیگه کیه!!!!
عزیز من وقتی یه ترکیب جواب نمیده چرا عوضش نمیکنی؟یه بار،دوبار،سه بار،وقتی جواب نمیده،نمیده دیگه ولش کن یه ترکیب دیگه بذار.
یه دنده و مغرور.:n23::n29:

MJ assassins creed
23-08-2014, 14:33
به نظرم پرسپولیس باید پیش بینی همچین روز هایی رو می کرد.
تیمی که تو آسیا قراره بازی کنه هر لحظه باید احتمال می داد که صادقیان و نوروزی به دلیل سابقشون هر لحظه احتمال محرومیت و مصدومیت دارند.
متاسفانه تو پرسپولیس همه می خوان همدیگر رو زمین بزنند تا بگن خودشون بهترند.از مدیریت گرفته تا بازیکن ها.
آقای سیاسی به جای اینکه به پرسپولیس کمک کنه که دو تا مهره های کلیدیش بخاطر پول نرن میاد به آقای استیلی کمک می کنه که تیم بگیره.
آقای دایی به جای اینکه بازیکن هاش رو آروم کنه و به اون ها آرامش بده با اعتراضات بی جا که هر دفعه با توسل به اینگونه کار ها میخواد از زیر مسئولیت باخت شونه خالی کنه و همیشه هم با یکی از پیشکسوتان یا افراد دیگر دعوا و درگیری لفظی داره تیم رو عصبی میکنه و بخاطر همین روحیه پرخاشگرانه هست که صادقیان اینگونه با داور برخورد کرد و 3 ماه محروم شد.
بازیکن های تیم هم که به فکر پول هستند.تا یه پیشنهاد بهتر بهشون داده میشه سریع شل میشن.البته بعضی از بازیکن ها از این قاعده مستثنی هستند.
از اون طرف هم پیشکسوتان محترم ما فقط بلدند اعتراض کنند و هر دفعه با اظهاراتی بیجا تیم رو وارد حاشیه کنند.
خلاصه هیچ کسی به فکر هوادار ها نیست.همه به فکر جایگاه خودشون هستند.بعد از انتخاب هیئت مدیره یه مصاحبه از هدایتی خوندم که میگفت تمام این مواردی که بخاطرش من رو به پرسپولیس راه ندادن الکی بوده و صحت نداشته.فکر کنم حداقل هدایتی می تونست از لحاظ مالی پرسپولیس رو کمک کنه.
فقط حرص و جوشش میمونه برای ما.دیگه کم کم به این نتیجه رسیدم دوران اون پرسپولیسی که بخاطر باختش تو دربی من نمی خواستم فردا مدرسه برم تموم شده.دیگه دوران اون بازیکن هایی که بخاطر تیم توی زمین از جون مایه میگذاشتن و مصدومیت و پول براشون اصلا مهم نبود تموم شده و جاش کسایی اومدن که بخاطر پول پرسپولیس رو ول میکنن.کسایی اومدن که بخاطر اینکه تو زمین آسیب نبینن تو درگیری های هوایی با بازیکن حریف شرکت نمی کنن(دوستان بهتر میدونن منظورم کی هست.).دیگه اون بازیکن هایی که حتی اگه تو پرسپولیس نبودن دلشون با پرسپولیس بود نیستن و دیگه بازیکن های پرسپولیس راحت به استقلال میرن و دیگه نمی شه گفت یاغی باید گفت عادی.
دیگه کم کم به این نتیجه رسیدم که اعصاب خودمو بخاطر مسائل مهم تری خراب کنم.این پرسپولیس دیگه فایده ای نداره.تا وقتی تعصب بازیکن ها به جای تیم به دسته چک هست منم ترجیح می دم به همون پرسپولیس قدیم دلخوش باشم.
شرمنده اگه یکم زیاد شد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-08-2014, 21:37
نوروزي از ليست پرسپوليس خارج نمي‌ شود
اگرچه طي 24 ساعت گذشته اخبار و گمانه زني هايي در مورد خارج کردن رضا نوروزي از ليست پرسپوليس به گوش مي‌ رسد، اما به نظر نمي‌ رسد علي دايي تصميمي در اين مورد داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، نوروزی دچار پارگی رباط شده و همین مسئله باعث شد تا بسیاری پیش‌بینی کنند که نام او از لیست این فصل سرخپوشان تهرانی خارج خواهد شد. اما اخبار دریافتی حاکی از آن است که علی دایی تصمیمی برای خارج کردن نوروزی از لیست تیمش ندارد و منتظر خواهد ماند تا نوروزی مراحل درمانش را طی کند.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-08-2014, 21:44
طبق اخبار،امروز یه هافبک کامرونی سر تمرین پرسپولیس حاضر بوده.
* یک هافبک کامرونی که گفته می‌شود سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس و تیم ملی کامرون را هم در کارنامه دارد در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شد و حتی در فوتبال درون‌تیمی این تیم هم شرکت کرد. البته این بازیکن هفته گذشته در تمرینات سپاهان حاضر شده بود که مورد تأیید کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه قرار نگرفت.
* «سامن چویی» هافبک کامرونی که در تمرین شرکت کرده بود پیش از این در تمرین سپاهان و ذوب‌آهن هم شرکت کرده و نتوانسته بود به این تیم‌ها بپیوندد. وی ظاهرا نتوانست در اولین تمرین نظر دایی را جلب کند.
پرسپولیس نیوز : دایی بازیکن کامرونی که امروز در تمرین تیمش شرکت کرده بود را جواب کرد.
چویی بازیکن کامرونی که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود نتوانست رضایت دایی را جلب کند و به او اجازه داده نشد تا در تمرین بعدی پرسپولیس حضور پیدا کند.

این بازیکن پیش از این بر سر تمرینات سپاهان هم حاضر شده بود که کرانچار هم این هافبک را جواب کرد.
بازیکن کامرونی حاضر در تمرین امروز پرسپولیس سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس، بوندس‌لیگای یک و تیم‌ ملی کامرون را در کارنامه دارد. سومن آلفرد چویی بازیکن 31 ساله و کامرونی‌ای که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد پیش از این با حضور در تمرینات سپاهان نتوانسته بود رضایت زلاتکو کرانچار سرمربی کروات این تیم را جلب کند اما این بازیکن رزومه جالبی دارد.

چویی 31 ساله که در دوآلای کامرون به دنیا آمده 190 سانت قد و پست تخصصی‌اش هافبک هجومی است.

این بازیکن سابقه حضور در تیم‌های کامرونی، 2006 تا 2008 در تیم استابک نروژ با 49 بازی و 8 گل زده، از سال 2008 تا 2010 در تیم ردبول اتریش با 68 بازی و 14 گل زده، از سال 2010 تا 2012 در وست‌برونویچ با 41 بازی و 7 گل زده را در کارنامه دارد.

البته این بازیکن در سال 2012 تا 2013 در تیم آگسبورک بازی کرده که این تیم در بوندس‌لیگای یک حضور داشت و در 4 بازی‌ای که برای این تیم انجام داد یک گل به ثمر رساند.

چویی سابقه حضور در تیم‌ملی کامرون در سال‌های 2008 تا 2011 را هم در کارنامه دارد که موفق شده در 15 بازی ملی 2 گل به ثمر برساند. اولین بازی ملی این بازیکن در سال 2008 و مقابل تیم کیپ‌ورن آفریقا بوده که این بازی از سری بازی‌های مقدماتی جام جهانی آفریقای جنوبی برگزار شد که چویی در همان بازی یک گل به ثمر رساند.

جالب است بدانید که این بازیکن کامرونی برای حضور در تیم استابک نروژ 330 هزار پوند دستمزد دریافت کرد و زمانی که قصد حضور در تیم وست‌برونویچ انگلیس را داشته تیم‌هایی مثل فولام، ولورهمتون و بلکبرن را خواهان خود می‌دیده است.

Sh-Meteor
23-08-2014, 22:27
طبق اخبار،امروز یه هافبک کامرونی سر تمرین پرسپولیس حاضر بوده.
* یک هافبک کامرونی که گفته می‌شود سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس و تیم ملی کامرون را هم در کارنامه دارد در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شد و حتی در فوتبال درون‌تیمی این تیم هم شرکت کرد. البته این بازیکن هفته گذشته در تمرینات سپاهان حاضر شده بود که مورد تأیید کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه قرار نگرفت.
* «سامن چویی» هافبک کامرونی که در تمرین شرکت کرده بود پیش از این در تمرین سپاهان و ذوب‌آهن هم شرکت کرده و نتوانسته بود به این تیم‌ها بپیوندد. وی ظاهرا نتوانست در اولین تمرین نظر دایی را جلب کند.
پرسپولیس نیوز : دایی بازیکن کامرونی که امروز در تمرین تیمش شرکت کرده بود را جواب کرد.
چویی بازیکن کامرونی که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود نتوانست رضایت دایی را جلب کند و به او اجازه داده نشد تا در تمرین بعدی پرسپولیس حضور پیدا کند.

این بازیکن پیش از این بر سر تمرینات سپاهان هم حاضر شده بود که کرانچار هم این هافبک را جواب کرد.
بازیکن کامرونی حاضر در تمرین امروز پرسپولیس سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس، بوندس‌لیگای یک و تیم‌ ملی کامرون را در کارنامه دارد. سومن آلفرد چویی بازیکن 31 ساله و کامرونی‌ای که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد پیش از این با حضور در تمرینات سپاهان نتوانسته بود رضایت زلاتکو کرانچار سرمربی کروات این تیم را جلب کند اما این بازیکن رزومه جالبی دارد.

چویی 31 ساله که در دوآلای کامرون به دنیا آمده 190 سانت قد و پست تخصصی‌اش هافبک هجومی است.

این بازیکن سابقه حضور در تیم‌های کامرونی، 2006 تا 2008 در تیم استابک نروژ با 49 بازی و 8 گل زده، از سال 2008 تا 2010 در تیم ردبول اتریش با 68 بازی و 14 گل زده، از سال 2010 تا 2012 در وست‌برونویچ با 41 بازی و 7 گل زده را در کارنامه دارد.

البته این بازیکن در سال 2012 تا 2013 در تیم آگسبورک بازی کرده که این تیم در بوندس‌لیگای یک حضور داشت و در 4 بازی‌ای که برای این تیم انجام داد یک گل به ثمر رساند.

چویی سابقه حضور در تیم‌ملی کامرون در سال‌های 2008 تا 2011 را هم در کارنامه دارد که موفق شده در 15 بازی ملی 2 گل به ثمر برساند. اولین بازی ملی این بازیکن در سال 2008 و مقابل تیم کیپ‌ورن آفریقا بوده که این بازی از سری بازی‌های مقدماتی جام جهانی آفریقای جنوبی برگزار شد که چویی در همان بازی یک گل به ثمر رساند.

جالب است بدانید که این بازیکن کامرونی برای حضور در تیم استابک نروژ 330 هزار پوند دستمزد دریافت کرد و زمانی که قصد حضور در تیم وست‌برونویچ انگلیس را داشته تیم‌هایی مثل فولام، ولورهمتون و بلکبرن را خواهان خود می‌دیده است.

سلام

کلا من نظر مثبتی رو این جور خارجیا ندارم
خوب شد دائی جوابش کرده.

در ضمن اینم بگم که این کامرونی همونطوری که نوشتی اسمش سامن چویی هستش
ولی اسم اون بازیکنی که تو تیم های سپاهان و ذوب تست داده بود و اونجا هم رد شد پاتریک موونگو بود. ( فرق می کنن )

تازه اگر هم درست باشه ( جفتشون یه نفر باشن ) که دیگه بدتر، طرف از اوناست که هیچی بارش نیست
فقط و فقط در به در دنبال تیم می گرده و از این تیم به اون تیم می کنه.
اگه یه تیم تو دسته دو هم بهش پیشنهاد بده، میره

راستی، اونطوری که من شنیدم، الان یه ساله که تیم نداره و سال های قبلشم تو تیم سابقش کلا 90 دقیقه هم بازی نکرده ( تو کل فصل )

بازم ممنون بابت این پستی که گذاشتی.:n16:

clau
23-08-2014, 22:35
هر بازیکن خارجی که تو پرسپولیس جواب داده عملکرد خوبی داشته مثل هوار ملامحمد- ساها مدافعی که زمان دنیزلی تو پرسپولیس بود و اخرینش ایمون زاید راحت میزارن بره

یا قبل اومدن ژوزه لیاقت نداشتن آسمیر اودوکیج هم نگه دارن شاهکار هستن مسئولای پرسپولیس

بعد میرن از بنجلای خارجی تست میگیرن اخه کامرون تیم ملیش چیه که بخوان بازیکن کامرونی فسیل شده جذب کنن

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-08-2014, 00:08
سلام

کلا من نظر مثبتی رو این جور خارجیا ندارم
خوب شد دائی جوابش کرده.

در ضمن اینم بگم که این کامرونی همونطوری که نوشتی اسمش سامن چویی هستش
ولی اسم اون بازیکنی که تو تیم های سپاهان و ذوب تست داده بود و اونجا هم رد شد پاتریک موونگو بود. ( فرق می کنن )

تازه اگر هم درست باشه ( جفتشون یه نفر باشن ) که دیگه بدتر، طرف از اوناست که هیچی بارش نیست
فقط و فقط در به در دنبال تیم می گرده و از این تیم به اون تیم می کنه.
اگه یه تیم تو دسته دو هم بهش پیشنهاد بده، میره

راستی، اونطوری که من شنیدم، الان یه ساله که تیم نداره و سال های قبلشم تو تیم سابقش کلا 90 دقیقه هم بازی نکرده ( تو کل فصل )

بازم ممنون بابت این پستی که گذاشتی.:n16:
درسته.اونی که سپاهان بوده یکی دیگه هستش.

کامروني پرسپوليس، سپاهان و ذوب آهن !
امروز يک بازيکن کامروني در تمرينات پرسپوليس شرکت کرد تا شايد با نظر دايي بتواند با اين تيم قرارداد امضا کند.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش هم یک بازیکن کامرونی در تمرینات سپاهان حاضر شده بود تا به عضویت این تیم اصفهانی در بیاید. نکته جالب اما اشتباه برخی سایت های خبری است. به طوری که اعلام شده همان بازیکن کامرونی که در تمرین سپاهان حاضر شده به پرسپولیس آمده تا توانایی های خود را به علی دایی نشان دهد.

این اشتباهی است که خیلی از سایت ها انجام داده اند. چون کامرونی حاضر در تمرین سپاهان، پاتریک موونگو نام دارد و کامرونی پرسپولیس سومن چویی.

چویی قبل از پرسپولیس در تمرینات ذوب آهن شرکت کرده و موفق نشده نظر مثبت یحیی گل محمدی را جلب کند.

چویی سابقه بازی در وست برومویج انگلیس را دارد ولی در دو فصل گذشته تنها 30 دقیقه در تیم آگسبورگ آلمان به میدان رفته است و در فصل گذشته بدون تیم بوده است .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
24-08-2014, 17:24
علي دايي دعوت علي کريمي را پذيرفت
سرمربي پرسپوليس اعلام کرد دعوت علي کريمي را براي چالش سطل آب يخ خواهد پذيرفت.

به گزارش "ورزش سه"، علی دایی، سرمربی پرسپولیس پس از کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که دعوت علی کریمی به چالش سطل آب یخ را تازه شنیده و برای کمک به بیماران مبتلا به سندروم "ای ال اس" این دعوت را قبول می‌کند.

دایی افزود : «ان شاءالله پس از بازی با پدیده که با پیروزی پرسپولیس همراه خواهد شد این کار را به همراه سه بازیکن دیگر انجام خواهم داد.»

گفتنی است چندی پیش علی کریمی با شرکت در چالش سطل آب یخ، سرمربی سرخپوشان را به این چالش فراخوانده بود.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکرشو بکن علی دایی همچین کاری رو بکنه.(به همراه3 بازیکن دیگه):n02::n08::n08::n08::n04:

Sh-Meteor
24-08-2014, 21:11
لیست 18 نفره پرسپولیس برابر پدیده // هفته پنجم

کادر فنی پرسپولیس فهرست 18 نفره این تیم را برای بازی با پدیده به شرح زیر اعلام کرد:

دروازه بانان:
نیسلون، سوشا مکانی

مدافعان:
محسن بنگر، اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، علیرضا نورمحمدی، محمد خانزاده

هافبک ها:
فرشاد قاسمی، محمد نوری، افشین اسماعیل‌زاده، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، رضا حقیقی

مهاجم ها:
علی فاطمی، محمدعباس‌زاده، مهدی طارمی،

پرسپولیسی‌ها امشب به هتل آزادی رفتند تا فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پدیده بروند.
حمید علی عسگر، رضا نوروزی، هادی نوروزی مصدومان پرسپولیس هستند.

joseph.n
25-08-2014, 21:22
دو نفر رو باید از پرسپولیس بیرون بندازن ... یکی دایی و اون یکی عالیشاه گرچه همه ی بازیکنا مقصرن ولی نه دایی چیزی برای اضافه کردن به تیم داره نه عالیشاه می خواد بفهمه که خط حمله ی پرسپولیس جای نمایش و تک روی نیست...
نوری و صادقیان بهترین های تیمن که یکیشو از دست دادیم ... :n03:
تا نزدیک محوطه می شن دیگه نمی دونن باید چکار کنن ... از اول فصل یک گل درست و حسابی نزدیم...:n29:
شوت هامون هم که چیزی نگم بهتره ... آخه برادر من چه خبره؟! هرچی نیرو داری زیر توپ خالی می کنی ... به خدا اگه آروم و زمینی بزنی ما راضی تریم...:n27:
خلاصه من امیدی به ادامه این روند ندارم ...:n15:

gadogar13
25-08-2014, 21:54
خیلی امسال وضع تیم خرابه
عملکرد هیئت مدیره و مدیر عامل زیر صفر بوده، تیم پر شده از یک عالمه بازیکن بنجل که خیلی هاشون لیاقت نشستن روی نیمکت رو هم ندارن
دایی هم که اصلا چیزی انگار به این بازکنا یاد نداده، نمیدونم اینا 3 ماهه داران روی چه تاکتیکی تمرین می کنن؟؟؟
خدا کنه رتبه آبرومندانه ای آخر صل بتونیم بگیریم

Sh-Meteor
25-08-2014, 22:05
سلام

دیگه نمی دونم چی بگم!:n27:

چیزی که می خوام بگم رو همه می بینن و لازم به گفتن نیست.

فقر تاکتیکی در بازیهای این تیم موج میزنه.
حتی یک موقعیت ساده هم نمی تونیم ایجاد کنیم.
نمی دونم پس تو تمرین اینا چی کار می کنن.؟ ( حیف چند وقته بد جور در گیرم وگرنه یه بار می رفتم سر تمرین، ببینم اینا چی کار می کنن واقعا )
یعنی فقط تو تمرین می دوان؟

تیمی که اوایل نتیجع نمی گرفت معمولا می گفتن: صبر کنید تا تیم واقعی رو از هفته چهارم پنجم به بعد ببینید.

اما این بازی ها پرسپولیس حتی ذره ای هم بوی پیشرفت نمیده.

باورتون میشه، حتی یه موقعیت ساده ( نه خطرناک ) نمی تونیم ایجاد کنیم و این یعنی فاجعه.

از این قضایایی که گفتم باید یه ربع پایانی بازی امروز رو فاکتور بگیریم.

بک ربع پایانی بازی بد نبود. ( تقریبا خوب )

اومانا هم بد بازی نکرد.

نور محمدی چرا باید حتما بازی کنه؟ خدائیش وقتی رفت سمت چپ تیم یه جون دوباره گرفت.

MJ assassins creed
25-08-2014, 22:23
به نظرتون راهی که پرسپولیس بتونه از بحران خارج بشه چیه؟
به نظر من تغییر مربی در اولویت هست.
هرسال که آقای دایی مربی پرسپولیس بوده تیم مشکل تاتیکی داشته.
تیم پارسال اگه دست هر مربی دیگه بود با 56 تا اختلاف امتیاز قهرمان بود.
مربی که دو بار فرصت قهرمانی و اول شدن رو از دست بده به درد نمی خوره.(بازی با راه آهن و بازی با فجر.)

Sh-Meteor
25-08-2014, 22:48
به نظرتون راهی که پرسپولیس بتونه از بحران خارج بشه چیه؟
به نظر من تغییر مربی در اولویت هست.
هرسال که آقای دایی مربی پرسپولیس بوده تیم مشکل تاتیکی داشته.
تیم پارسال اگه دست هر مربی دیگه بود با 56 تا اختلاف امتیاز قهرمان بود.
مربی که دو بار فرصت قهرمانی و اول شدن رو از دست بده به درد نمی خوره.(بازی با راه آهن و بازی با فجر.)

دلیل عدم موفقیت پرسپولیس تا به اینجای کار، فقط کادر فنی نبوده که الان بگیم اگه دائی بره وضع بهتر میشه.
عوامل زیادی همچون، اسپانسر، هیئت مدیره، حاشیه ها بالا ( در مورد قرارداد بازیکنان + قرارداد دائی )، مصدومیت ها و محرومیت های بد موقع.
و همچنین بد بسته شدن پرسپولیس در ابتدای فصل.

خودم اصلا از این وضع بازی کردن خوشحال نیستم.
هیچ چیز این تیم به اون پرسپولیس همیشگی نمی خوره.

ولی باور کنید دست دائی هم بسته است.

مصدومیت رضا نوروزی
مصدومیت دغاغله
مصدومیت علی عسگر ( اگه باشه دیگه مجبور نیستیم این بازی نور محمدی رو تحمل کنیم )
محرومیت صادقیان

البته این دست بسته بودن دائی تا حدی هم تقصیر خودشه...
وقتی که خلعتبری، سید جلال، مسلمان، پولادی و ... رفتن کی هارو به جاشون جذب کرد.
باز اومانا امروز خوب بود.

در کل به نظر من امسال خیلی بد بسته شدیم و هر مربی دیگه هم بیاد همین آشه و همین کاسه.

امید وارم برای آسیا بتونیم یه بازیکن خوب بگیریم ( مثل اون سال که آودوکیچ رو گرفتیم )

MJ assassins creed
26-08-2014, 09:59
دلیل عدم موفقیت پرسپولیس تا به اینجای کار، فقط کادر فنی نبوده که الان بگیم اگه دائی بره وضع بهتر میشه.
عوامل زیادی همچون، اسپانسر، هیئت مدیره، حاشیه ها بالا ( در مورد قرارداد بازیکنان + قرارداد دائی )، مصدومیت ها و محرومیت های بد موقع.
و همچنین بد بسته شدن پرسپولیس در ابتدای فصل.

خودم اصلا از این وضع بازی کردن خوشحال نیستم.
هیچ چیز این تیم به اون پرسپولیس همیشگی نمی خوره.

ولی باور کنید دست دائی هم بسته است.

مصدومیت رضا نوروزی
مصدومیت دغاغله
مصدومیت علی عسگر ( اگه باشه دیگه مجبور نیستیم این بازی نور محمدی رو تحمل کنیم )
محرومیت صادقیان

البته این دست بسته بودن دائی تا حدی هم تقصیر خودشه...
وقتی که خلعتبری، سید جلال، مسلمان، پولادی و ... رفتن کی هارو به جاشون جذب کرد.
باز اومانا امروز خوب بود.

در کل به نظر من امسال خیلی بد بسته شدیم و هر مربی دیگه هم بیاد همین آشه و همین کاسه.

امید وارم برای آسیا بتونیم یه بازیکن خوب بگیریم ( مثل اون سال که آودوکیچ رو گرفتیم )
دوست من منخودم تو پست قبلیم گفتم که خیلی مشکل هست ولی الان دارم میگم راه خروج از بحران.
آقای دایی فصل قبل تیم عالی داشت چکار کرد؟این تیم دست هر مربی بود با 4 5 امتیاز اختلاف قهرمان بود.وقتی دو بار شانس قهرمانی و اول شدن رو از دست بده به درد پرسپولیس نمی خوره.(بازی با فجر و راه آهن)

reza0034
26-08-2014, 10:05
محروميت صادقيان 18 مهر تمام مي شود
پيام صادقيان از 18 مهر مي تواند براي پرسپوليس در مسابقات رسمي بازي کند، هر چند ممکن است تا آن موقع علي دايي از کادر فني اين تيم جدا شده باشد يا خداي ناکرده! استعفاء داده باشد که البته بعيد است.

به گزارش «ورزش سه» در 18 مرداد کمیته انضباطی رایی را علیه پیام صاقیان صادر کرد که بر اساس این رای بازیکن پرسپولیس به دلیل ضربه به داور در بازی با فولاد سه ماه محروم و 5 میلیون تومان جریمه نقدی شد که کمیته استیناف میزان محرومیت را به دو ماه کاهش داد اما جریمه نقدی را تایید کرد. بنابراین پیام 18 مهر می تواند با پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی زمینه بازگشت خود را به میادین فراهم کند.

این خبر هنوز بطور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نشده است.

Sh-Meteor
28-08-2014, 19:00
گزارشی از مصدومان و محرومان فعلی پرسپولیس + کادر داوری بازی صبا Vs پرسپولیس

در هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس تهران تعداد زیادی از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد.

مصدومان:

حمیدرضا علی عسگر: این بازیکنان در اختیار بدنساز تیم قرار دارد و یک هفته دیگر از تمرینات گروهی تیم دور خواهد ماند. (( احتمالا به بازی تراکتور میرسه ))

هادی نوروزی: وی در تمرینات به دویدن به دور زمین می پردازد و بازی مقابل صبا را از دست خواهد داد. (( دست کم تا دو هفته نیست ))

مهدی دغاغله: این بازیکن تازه از بند مصدومیت رها شده است، اما شاید نتواند در این هفته پرسپولیس را همراهی کند. (( تو مراحل نهایی رفع مصدومیت هستش و احتمالا به بازی با صبا میرسه ))

مهرداد کفشگری: کفشگری به دلیل مصدومیت از ناحیه شکم دیروز با تیم تمرین نکرد و فردا در تمرینات گروهی حاضر خوهد بود، وضعیت وی نامشخص می باشد. (( البته شاید به بازی با صبا برسه ))
رضا نوروزی: این بازیکن به دلیل مصدومیت از ناحیه ربات پا دست کم شش ماه از میادین به دور خواهد بود. (( :n27: ))

محرومان:
رضا نورمحمدی: مدافع میانی تیم دایی در این بازی به دلیل 3 کارته بودن محروم خواهد بود. (( خوبه :دی ))

پیام صادقیان: ستاره این روزهای پرسپولیس دارد دوران محرومیت 2 ماهه خود را پشت سر می گذارد و در مقابل صبا حاضر نخواهد بود. (( تا هفته سیزدهم محرومه و به هفته چهاردهم خواهد رسید ))

در آستانه محرومیت:

محسن بنگر و رضا حقیقی بازیکنان دو کارته پرسپولیس می باشند و برای بازی حساس هفته بعد، مقابل تراکتور باید مراقب باشند.

کادر داوری بازی صبای قم و پرسپولیس تهران

داوران: البرز حاجی پور - حمید غمزه - مهدی عالیقدر - محمد حسین زاهدی فرد

ناظر: مسعود مرادی

موفق باشید.

Sh-Meteor
29-08-2014, 15:09
مدت محرومیت صادقیان باز هم تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، احمدصالحی در برنامه امروز ورزش و مردم در مورد اینکه محرومیت پیام صادقیان باید 16 مهر تمام شود،
اما چرا این اتفاق نمی‌افتد، گفت: پیام صادقیان 16 مرداد امسال در دیدار مقابل فولاد خوزستان مرتکب تخلف شد و کارت قرمز گرفت.
او طبیعتا به خاطر اخراج از هفته سوم 24 مرداد محروم بود. کمیته انضباطی 18 مرداد حکم این بازیکن را صادر کرد.
شروع محرومیت این بازیکن از انتهای هفته سوم 25مرداد شروع می‌شود و طبق قانون در دوره توقف و تعطیلات بین مسابقات برای تنبیهاتی که محدوده زمانی دارند چیزی محسوب نمی‌شود.
یک تعطیلی 20 روزه بین هفته یازدهم و دوازدهم داریم با احتساب این تعطیلی پایان این محرومیت 11 آبان خواهد بود.

وی در مورد اینکه صادقیان اعلام کرده از کار خود پشیمان شده است، افزود: این را باید در بازی‌ها و رفتارهای این بازیکن مشاهده کرد. نمی‌توان به حرف روی این موضوع قانع شویم.
این رفتارها در فوتبال اتفاق افتاده است و باید تنبیه صورت بگیرد. این رفتارها به خود بازیکن مربوط است.
این بازیکن هفته سیزدهم را هم از دست می‌دهد و از هفته چهاردهم می‌تواند بازی کند.

منبع: فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.
.
.
قبل از اینکه بره استیناف، می گفتن پیام صادقیان تا انتهای هفته چهاردهم نمیتونه بازی کنه. ( فقط به دربی می رسه )
بعدش پرونده رفت استیناف، گفتن یک ماه کم شد!

اون یک ماهی که کم شد فقط رو یه بازی تاثیر داشت؟ ( تنها تغییری که کرد این بود که هفته 14 + دربی رو میتونه بازی کنه )
اون یک ماه همین بود؟

فردا میان میگن از هفته بیست و چهارم به بعد میتونه بازی کنه!:41:

mojtabaivi
29-08-2014, 15:52
عجب آدما هستن اینا!!!!!!!!!!! چه چرندیات و مزخرفاتی!!!!

الان اون 4 ماه سوارز هم اینطوری نیس

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-08-2014, 18:23
ترکيب پرسپوليس مقابل صبا مشخص شد
ترکيب تيم فوتبال پرسپوليس در ديدار با صباي قم مشخص شد.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با صبا به این شرح است:

سوشا مکانی، محسن بنگر، اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، امید عالیشاه، محمد نوری، مهدی طارمی، محمد عباس‌زاده

دیدار دو تیم ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز می‌شود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
30-08-2014, 21:00
اول از همه این برد رو به تمام هواداران پرسپولیس تقدیم میکنم.
بازی خوبی بود و نسبت به بازی های قبلی پیشرفت داشتیم و یه بازی خوب انجام دادیم،موقعیت های گلمون هم بیشتر از بازی های قبلی بود.
میثم حسینی میتونه جانشین خوبی برای نور محمدی باشه،کفشگری هم خوب بازی کرد اما شانس نداره دوباره مصدوم شد.طارمی خوب بود و گل زیبایی هم زد.
خط دفاع پرسپولیس هم خوب کار کرد و همچنین سوشا.
محمد نوری نعمتیه واسه پرسپولیس در خط میانی و قلب تپنده ی تیم هست.
در کل امیدوارم این روند رو به رشد ادامه پیدا بکنه و پرسپولیس بازی به بازی بهتر بشه.
آرزوی موفقیت برای پرسپولیس و پرسپولیسی و به امید برد های بعدی.:n16:
این بود انشای من:n02:
:n12:پرسپولیس همیشه قهرمان:n12:

mojtabaivi
30-08-2014, 21:08
واقعا مهدی طارمی امروز خوب بازی کرد! جنگنده و خستگی ناپذیر! در همه جای زمین حضور داشت و موثر بود...امیدوارم این روند پیشرفتش ادامه داشته باشه
در عوض چقد بد بازی میکنه این عباس زاده! اصلا در جریان بازی نیست و تک توپ هایی هم که بهش میرسه 90 درصد مواقع شوت بی هدف میزنه. تا الان ار ابتدای فصل حتی یک حرکت مفید (غیر از اون پنالتی) نداشته. همش بخاطر اینه که عنوان پدیده رو به ناحق بهش دادن.
ماهینی هم باید همین دفاع راست باشه. اصلا به درد هافبک نمیخوره.
در نهایت تبریک میگم برد رو. به امید فیکس بودن سوشا در بازی های آتی

New-P30world
30-08-2014, 23:11
سلام

من بازی رو ندیدم، تیم امیدوار کننده بود؟؟ در حدی بود که مصدوم/محروم ها هفته های آینده برسن، تیم رو بشه مدعی جام(ها) دونست؟؟

به امید پیروزهای بیشتر برای پرسپولیس/

Sh-Meteor
30-08-2014, 23:36
سلام

من بازی رو ندیدم، تیم امیدوار کننده بود؟؟ در حدی بود که مصدوم/محروم ها هفته های آینده برسن، تیم رو بشه مدعی جام(ها) دونست؟؟

به امید پیروزهای بیشتر برای پرسپولیس/
سلام

اول از همه این برد خوب رو به همه تبریک میگم. :n16:

تیم، نسبت به بازی های قبلیش خیلی بهتر شده بود و حداقل می تونست بارها و بارها برای خودش موقعیت ایجاد کنه،
ولی خدائیش بخوام بگم درسته خوب بود ولی در حد مدعی جام نبود. (بدون در نظر گرفتن این که مصدوم ها و محروم هامون برسن) - ( لامصب یه لشگر مصدوم و محروم داریم :n27: )
انشاالله روز به روز بهتر میشیم.

پرسپولیس یه فرصت فوق العاده داره!

از چهار بازی آینده، سه تاش تو آزادیه
یکیش هم که تو ورزشگاه تختی هستش. ( برابر راه آهن )

باید سعی کنیم با توجه به این قضیه که بیش از یکساله تو آزادی نباختیم ( انرژی مثبتی از نظر روحی داره این قضیه )
و حاشیه ها هم تقریبا با یه برد بدون حرف تا حدودی کنار رفتن، بتونیم حد اکثر امتیاز ها رو جمع کنیم!

کسب 10 امتیاز از چهار بازی آینده میتونه حاشیه ها رو دور کنه و انشاالله برای برای کسب امتیازات بعدی!
اون 2 امتیاز فرض کنیم تو شرایط خوبش از تراکتور نگیریم. لامصب شده موتور گلزنی!

ما نباید این نکته رو ندیده بگیریم که استقلال هم از 6 بازی گذشته اش، 5 تاشو تو تهران بازی کرده. ( آزادی + تختی و .... )

نکته بعدی:
مگه قرار نبود اون اسپری هایی که تو جام جهانی استفاده میشه از این هفته برسه؟؟؟
محمد نوری فقط به خاطر نبود این اسپری ها و جلو اومدن یه کارت زرد بی خود گرفت.

به امید بازگشت روزهای خوب!:n12:

Repet
31-08-2014, 01:16
خیلیا معنی بردن و گرفتن سه امتیاز رو با یک بازی خوب تشخیص نمیدن :n13:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
31-08-2014, 11:25

منظورتون چیه؟
یعنی پرسپولیس خوب بازی نکرد و برد؟؟
همه دارن میگن که پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد.
اگه بازی با ذوب آهن رو ببینید چی میگید؟
درسته زیاد قشنگ بازی نکرد ولی انشاالله هفته بعد با اضافه شدن دغاغله و علی عسگر تیم بهتر میشه.

New-P30world
31-08-2014, 11:44

نکنه ندیدی الان بعضی تیم ها بدون اینکه بازی خوب انجام بدن بالا بالاهای جدول هستن!

سال پیش پرسپولیس یکی دو تا درمیون بازی زیبا انجام میداد، امید داشتیم با اون تجربه این فصل کلا خوب باشه ولی لیگ رو بد شروع کرد..

به امید روزای خوب/

Repet
31-08-2014, 16:41
منظورتون چیه؟
یعنی پرسپولیس خوب بازی نکرد و برد؟؟
همه دارن میگن که پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد.
اگه بازی با ذوب آهن رو ببینید چی میگید؟
درسته زیاد قشنگ بازی نکرد ولی انشاالله هفته بعد با اضافه شدن دغاغله و علی عسگر تیم بهتر میشه.

به نظرت پرسپولیس خوب بازی کرد؟
میشه بگی کجاش خوب بود؟

نکنه ندیدی الان بعضی تیم ها بدون اینکه بازی خوب انجام بدن بالا بالاهای جدول هستن!

سال پیش پرسپولیس یکی دو تا درمیون بازی زیبا انجام میداد، امید داشتیم با اون تجربه این فصل کلا خوب باشه ولی لیگ رو بد شروع کرد..

به امید روزای خوب/

بیایم خودمو گول نزنیم .. در مورد پرسپولیس دارم صحبت میکنم ...
شخصیت چندین و چند سالش ... کاری به دیگر تیم ها ندارن ...

mojtaba007
31-08-2014, 18:28
عکس/ نوش جانتان، وفادارها
بانک ورزش- عکس را ببینید. دستهای دراز شده را، رگ‌های متورم را، شادی‌های کودکانه را. اینهایی که از راه دور و نزدیک خودشان را به استادیوم رسانده‌اند، وقتی با هزار دردسر از خانه راه می‌افتادند، تیم‌شان دوازدهم جدول بود. خیلی از آنها هم می‌دانستند پرسپولیس مشکلات فنی زیادی دارد، ستاره ندارد و تیم خوش رنگ و لعاب گذشته نیست، اما نق نزدند، آمدند و شانه‌های‌شان را گذاشتند زیر پای تیم محبوب‌شان تا چند خانه آن را بالا ببرند. این عکس را باید هزار بار دید. وفاداری در این تصویر موج می‌زند. کاش یک تار موی این عشاق گمنام، روی سر بعضی پیشکسوت‌ها بود. کاش...!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).png

reza0034
31-08-2014, 18:57
پيراهن نوروزي بر تن طارمي (عکس)
مهدي طارمي مهاجم گلزن تيم پرسپوليس در پايان بازي مقابل صبا پيراهن رضا نوروزي را به تن کرد تا حمايت خود را از اين مهاجم مصدوم نشان دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدي طارمي مهاجم بوشهري پرسپوليس که مقابل صباي قم يک گل زد و يک پاس گل داد بعد از اين مسابقه پيراهن شماره 10 رضا نوروزي مهاجم مصدوم سرخ ها را به صوررت برعکس به تن کرد تا جاي خالي او را حفظ کرده باشد.
طارمي با اينکه رقيب نوروزي است اما با اين کار نشان داد رابطه خوبي با اين بازيکن دارد. پرسپوليسي ها پيراهن شماره 10 نوروزي را به قم برده بودند و در جريان بازي هم روي نيمکت گذاشتند تا به اين مهاجم مصدوم بگويند فراموشش نکرده اند و به يادش هستند.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
01-09-2014, 11:54
وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وبسایت رسمی برنامه نود - دغاغله و علی عسگری در تمرینات پرسپولیس به صورت کنترل شده کار خود را دنبال می‌کنند و عالیشاه هم مشکلی ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه که در بازی با صبا از ناحیه سینه ضربه سختی خورد تا در بین دو نیمه خدمات پزشکی دریافت کند، برای حضور در تمرینات و بازی با تراکتورسازی مشکلی ندارد.

کادر پزشکی پرسپولیس با اعلام این مطلب در ارتباط با وضعیت مصدومان تیم اعلام کرد: مهدی دغاغله و حمیدرضا علی عسگری مرحله به مرحله تمرینات جدی‌تری را انجام می‌دهند و از روز یکشنبه در بخشی از تمرینات گروهی حضور پیدا کردند. هر دو بازیکن تحت نظر کادر فنی و بدنسازی قرار گرفته‌اند و تمرینات کنترل شده‌ای را با تیم انجام می‌دهند که رفته رفته با بررسی شرایط جدی‌تر خواهد شد.

امید عالیشاه نیز که در بازی با صبا ضربه شدیدی خورد، خوشبختانه با توجه به آمادگی بدنی خوبی که داشت با مشکل خاصی روبرو نشد. او روز یکشنبه تمرین ریکاوری داشت و با توجه به معاینات روز گذشته مشکلی برای انجام تمرینات ندارد.

کادر پزشکی همچنین در مورد علیرضا نورمحمدی اعلام کرد: او در تمرینات حاضر خواهد بود و همزمان، برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال خواهد کرد.

هادی نوروزی هم در اختیار تیم قرار گرفته است که در حال حاضر برنامه بدنسازی را زیر نظر محمدرضا مولایی انجام می‌دهد تا در روزهای آینده به تمرینات تیمی اضافه شود.

با توجه به ابراز درد مهرداد کفشگری از ناحیه همسترینگ، وی بعدازظهر یکشنبه برای MRI اعزام شد. با توجه به فوریتی که وجود داشت هماهنگی‌ها برای دریافت سریع‌تر جواب صورت گرفت و در نهایت پزشک تیم پرسپولیس بعد از تمرین روز گذشته در تماس با متخصص معتمد باشگاه این پاسخ را دریافت کرد که مهرداد کفشگری خوشبختانه از ناحیه همسترینگ با مشکل جدی روبرو نشده است.

کادر پزشکی همچنین اعلام کرد با توجه به اینکه کفشگری از این ناحیه ابراز درد می‌کند و با در نظر گرفتن نتیجه تصویربرداری صورت گرفته، این بازیکن را به طور ویژه تحت نظر دارد و برنامه‌های درمانی از جمله فیزیوتراپی روی او انجام خواهد شد. کفشگری بعدازظهر امروز مجددا معاینه می‌شود تا در صورت امکان، تمرینات خود را آغاز کند.

mojtabaivi
01-09-2014, 12:36
از درخواست مورینیو برای پر کردن جای اشلی کول توی چلسی تا عقد قرارداد با تیم الشحانیه (درست نوشتم؟ :n02:) قطر...
حالا هم واسه اومدن به پرسپولیس گفته پول فصل قبلمو کامل بدین...
پولادیه دیگه! این خوبه دنی آلوز نبوده!

Sh-Meteor
01-09-2014, 16:27
از درخواست مورینیو برای پر کردن جای اشلی کول توی چلسی تا عقد قرارداد با تیم الشحانیه (درست نوشتم؟ :n02:) قطر...
حالا هم واسه اومدن به پرسپولیس گفته پول فصل قبلمو کامل بدین...
پولادیه دیگه! این خوبه دنی آلوز نبوده!
اگه اون زمانی که مصدوم بود، پرسپولیس از لیست خطش میزد و یه دفاع چپ دیگه میاورد تو تیم.
این بازیکن بعد از اتمام مصدومیتش نهایت تو یه تیم دسته یکی داشت بازی می کرد.
در این صورت حتی به چشم هم نمی یومد چه برسه بخواد به تیم ملی دعوت بشه و جام جهانی بره و نهایتش اینجوری شرط و شروط بزاره برای پرسپولیس.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
02-09-2014, 11:33
کفشگري و علي‌عسگر تمريناتشان را شروع کردند
کفشگري و علي عسگر، بازيکنان مصدوم پرسپوليس با دريافت نتيجه ام آر آي، تمريناتشان را شروع کردند.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد کفشگری هافبک وسط پرسپولیس که دچار مصدومیت شده بود نتیجه تست ام آر آی خود را دریافت کرد و با توجه به اینکه ام آر آی او نتیجه خوبی داشته وی از امروز تمرین خود را با تیم آغاز می‌ کند.

کفشگری برای احتیاط سونوگرافی هم کرده بود تا احیانا فشار تمرینی او را از میادین دور نکند که درباره او مشکلی وجود ندارد. به جز کفشگری، حمیدرضا علی عسگر دیگر مصدوم هم پرسپولیس هم از دیروز پا به توپ شد.

Sh-Meteor
02-09-2014, 16:29
با درخواست شبکه سه سيما
تغيير ساعت بازي پرسپوليس-نفت مسجد سليمان

ساعت برگزاري بازي تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و نفت مسجد سليمان تغيير کرد.

در حالی که قرار بود دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ساعت 18 برگزار شود
با درخواست شبکه سه سیما و با توجه به پخش مسابقات کشتی زمان برگزاری این دیدار به 19:45 تغییر یافت.

این دیدار روز جمعه 21 شهریور برگزار می‌شود.

Rhodes
02-09-2014, 19:24
دوستان قضیه محست خلیلی چی شد ؟ اومد ؟ نیومد ؟

وین رونی
02-09-2014, 20:22
داداش اسم محسن خلیلی رو نیار یک کمی شوک آوره خاطرات دردناک رو زنده می کنه [emoji1]
ایشالا برای دربی آماده است

gadogar13
02-09-2014, 20:41

آره اومده ، فعلن که داره توی اکثر تمرینات هم شرکت می کنه
یادش بخیر چه سالی بود اون سالی که محسن آقای گل شد
به نظر من که یه پرسپولیسیه اصیله

MƐΛИĪИƓĿƐSS
02-09-2014, 21:49

اومدن که اومده،داره با تیم تمرین میکنه و تا نیم فصل بازیکن آزاد محسوب میشه،ولی فکر نکنم با پرسپولیس قرارداد ببنده ،علی دایی هم گفته حضور پیدا کردنش سخته.
امروزم یه آفریقایی سر تمرین حاضر بوده و بعد بازی با تراکتور چند بازیکن برزیلی میان برای تست دادن

mehrabooni
02-09-2014, 22:20
شماره ی 22 میپوشه خلیلی

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Sh-Meteor
02-09-2014, 22:58
احتمال مصدومیت صادقیان

طبق اخباری که تو سایت های ایرانی پیچیده، مثله اینکه صادقیان تو تمرینات مصدوم شده.
.
قضیه از این قراره که دیروز تو تمرین برخوردی با یکی از بازیکنا داشته و از بعدش احساس درد می کرد،
ولی بعد از معاینه کادر پزشکی، می فهمن که مشکلی وجود نداره و امروز هم تو تمرینات شرکت کرد.

اما امروز از اواسط تمرین به دکترا گفت که از ناحیه پا احساس درد می کنم ( گویا لنگان لنگان از زمین خارج شده )
دکترا هم قرار شده فردا معاینه اش کنن تا وضعیتش مشخص بشه.

شماره ی 22 میپوشه خلیلی

البته مثله اینکه این شماره 22 دمه دستیه، همه می پوشن.:n02:
اومانیا هم قبل از قرارداد رسمی دو روز تو تمرینات همین شماره 22 رو پوشید.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-09-2014, 13:34
طبق اخباری که تو سایت های ایرانی پیچیده، مثله اینکه صادقیان تو تمرینات مصدوم شده.
.
قضیه از این قراره که دیروز تو تمرین برخوردی با یکی از بازیکنا داشته و از بعدش احساس درد می کرد،
ولی بعد از معاینه کادر پزشکی، می فهمن که مشکلی وجود نداره و امروز هم تو تمرینات شرکت کرد.

اما امروز از اواسط تمرین به دکترا گفت که از ناحیه پا احساس درد می کنم ( گویا لنگان لنگان از زمین خارج شده )
دکترا هم قرار شده فردا معاینه اش کنن تا وضعیتش مشخص بشه.
صادقيان عضو تازه بيمارستان پرسپوليس(عکس)

درتمرين عصر ديروز پرسپوليس پيام صادقيان به شدت مصدوم شد تا تعداد آسيب ديده هاي اين تيم بيشتر شود.

به گزارش"ورزش سه"، پيام صادقيان که در تمرين دوشنبه هم مصدوم شده بود اين بار پاي ديگرش دچار آسيب ديدگي شد و شدت درد مچ پاي او به حدي بود که اعضاي کادر پزشکي،بدنساز و مدير رسانه اي بالاي سرش حاضر شدند. هر چند صادقيان محروم است و حداقل تا هفته دوازدهم نمي تواند بازي کند(اگر بازي هاي حذفي را هم جزو تعداد جلسات محروميت او حساب کنيم) اما از چهره او و واکنشش نسبت به اين مصدوميت مي توان فهميد شرايط او جالب نيست و بايد مدتي با اين آسيب ديدگي بسازد. با اضافه شدن صادقيان به جمع مصدومان پرسپوليس بيمارستان علي دايي تکميل شد و ظاهرا به ازاي هر بازيکني که شرايط بازي پيدا مي کند يکي به دليل مصدوميت از دور خارج مي شود.

عجب خالکوبی داره روی پای راستش:n02:

Sh-Meteor
03-09-2014, 17:31
صادقيان از 24 مهرماه مي‌تواند بازي کند

کميته استيناف اعلام کرد که بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس پس از واريز جريمه نقدي، از تاريخ 24 مهر ماه قادر به همراهي تيمش خواهد بود.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پیام صادقیان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار مورخ 93/05/16 مقابل فولاد خوزستان به دلیل انجام رفتار غیرورزشی به مدت 3 ماه از حضور در مسابقات محروم شده بود، پس از واریز جریمه نقدی متعلقه به میزان 50.000.000 ریال (پنجاه میلیون ریال) قادر به همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی لیگ برتر از تاریخ 24 مهر ماه سال جاری خواهد بود.

این بازیکن که در دیدار مقابل تیم فولاد خوزستان از سری مسابقات هفته دوم لیگ برتر به دلیل اعتراض و برخورد زننده نسبت به داور مسابقه و اقدام به شکستن شیشه در ورودی رختکن کرده بود، براساس بند 3 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی، به 3 ماه محرومیت از همراهی تیم، حضور در مسابقات رسمی و پرداخت پنجاه میلیون (50.000.000) ریال جریمه نقدی محکوم شد که پس از ابلاغ رای، پیام صادقیان اعتراض و درخواست تجدید نظر خود را به کمیته استیناف ارائه داد.

از همین رو کمیته استیناف پس از بررسی محتوای پرونده، مدت زمان محرومیت وی را به 2 ماه و پرداخت جریمه نقدی فوق محکوم کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی زمان پایان محرومیت صادقیان را 93/07/23 اعلام کرد و این بازیکن می‌تواند از تاریخ 24 مهرماه تیم خود را پس از واریز جریمه نقدی و ارائه اصل فیش به سازمان لیگ کشور همراهی کند. وی علاوه بر محرومیت انضباطی، در هفته سوم مسابقات لیگ برتر به دلیل اخراج در هفته دوم اجازه بازی نداشته است.
.
.
.
.
.
هفته یازدهم _ سپاهان Vs پرسپولیس // جمعه 11 مهر

بازگشت پیام صادقیان // پنج شنبه 24 مهر

هفته دوازدهم // سه شنبه 29 مهر

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-09-2014, 22:00
گزارش تمرين پرسپوليس
تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد.

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 17:30 در ورزشگاه درفشی‌فر و پشت درهای بسته برگزار شد.

به گزارش تسنیم، بازیکنان پرسپولیس پس از دویدن و انجام حرکات کششی، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی را در دستور کار قرار دادند.

* حمیدرضا علی عسگر، هادی نوروزی و مهدی دغاغله سه بازیکن مصدوم پرسپولیس کنار دیگر بازیکنان تمرین کردند.

* مهرداد کفشگری هافبک مصدوم پرسپولیس فقط به دویدن دور زمین پرداخت.

* پیام صادقیان که در تمرین روز گذشته دچار مصدومیت شده بود،‌ امروز به فیزیوتراپی مشغول شد.

* علیرضا رحیمی مانند روزهای گذشته در تمرین پرسپولیس حضور داشت.

* دروازه‌بان‌ها پس از اینکه یک ساعت به صورت اختصاصی تمرین کردند در بخش فوتبال درون تیمی به دیگر بازیکنان ملحق شدند.

* مسئولان پرسپولیس درصدد هستند تماشاگران تراکتورسازی در بازی روز جمعه از طبقه دوم ورزشگاه 10 درصد آنها را پُر کنند و اگر طبقه دوم را پُر کردند به طبقه اول بیایند.

* مانند امروز تمرین فردای پرسپولیس هم پشت درهای بسته برگزار می‌شود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 02:39
پرسپوليس، پرتماشاگرتر از تراکتور و استقلال!
ميزان تماشاگران ليگ برتر به نحوي عجيب اندک شده است و ميانگين تماشاگران حاضر در ورزشگاه حرف از اتفاقي تلخ مي زند.

به گزارش "ورزش سه"، بدون لحاظ کردن نمادین میزبان و میهمان، یادآور می شویم که برای یافتن میانگین تماشاگران، به فرض در دیدار استقلال و پیکان، چه استقلال میزبان باشد و چه میهمان، در هر 2 صورت تعداد تماشاگر را برای استقلال لحاظ می کنیم.

در تهران، هر دیداری بین همشهری ها باشد، تعداد تماشاگر را به پای پرسپولیس و استقلال می نویسیم، به جز وقتی پرسپولیس و استقلال با هم بازی می کنند که در این حالت، تعداد تماشاگر را برای 2 تیم محاسبه می کنیم اما در داربی شهرستان ها میزان تماشاگر را برای هر 2 تیم لحاظ می کنیم، به هر حال با مرور تعداد تماشاگران تیم ها در حالت میزبانی تیم ها را صورت میانگین مرور می کنیم تا متوجه شویم که در حال حاضر پرتماشاگرترین تیم ها کدام تیم ها هستند:

ردیف

تیم ها

میانگین

تعداد میزبانی

تعداد کل تماشاگر

1
پرسپولیس

13هزار و 300

3

40هزار

2
تراکتورسازی
13هزار و 100

4

52هزار و 400

3

استقلال
10هزار و 800

5

54هزار

4

پدیده مشهد

8هزار و 875

4

35هزار و 500

5

سپاهان
6هزارو 700

4

26هزار و 800

6

فولاد
5هزار و 500

3

16هزار و 500

7

ملوان

5هزار
3

15هزار

8

ذوب آهن

2هزار و 330

3

7هزار

9

نفت مسجدسلیمان

2هزار و 250

2

4هزار و 500

10

استقلال خوزستان

1هزار و 91

4

4هزار 364

11

سایپا
753
3

2هزار و 26

12

راه آهن

550

2
1هزار و 100

13

پیکان
535
2

1هزار و 70

14

نفت
440

3

1 هزار و 120

15

گسترش فولاد

397

2

795

16

صبا

340

3

1هزار و 215

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 02:40
دايي 18 بازيکن را انتخاب کرد
18 بازيکن پرسپوليس براي ديدار فرداي اين تيم مقابل تراکتورسازي مشخص شدند.

آخرین تمرین فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که این تمرین با دویدن زیرنظر مولایی مربی بدنساز این تیم و حرکات کششی آغاز شد.

به نقل از فارس، در ادامه این تمرین، بازیکنان پرسپولیس زیرنظر کادر فنی این تیم به کارهای تاکتیکی پرداختند.

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مطابق چند روز گذشته در تمرین این تیم حاضر شد.

همچنین هجده بازیکن پرسپولیس برای بازی فردا مقابل تراکتورسازی مشخص شدند. بر این اساس نیلسون، سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، میثم حسینی، حسین ماهینی، اومانیا، احمد نوراللهی، محمد نوری، امید عالیشاه، محمد عباس‌زاده، فرشاد قاسمی، میلاد کمندانی، رضا حقیقی، افشین اسماعیل‌زاده، علی فاطمی، حمید علی‌عسگری و مهدی طارمی هیجده بازیکن علی دایی هستند که برای دیدار مقابل تراکتورسازی در اردوی پرسپولیس حضور دارند.

شاگردان علی دایی اردوی پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی را در هتل آزادی برگزار می‌کنند.

همچنین طبق جلسه هماهنگی بازی فردا، قرار است تراکتورسازی با لباس‌های سفید وارد میدان شود و دروازه‌بان این تیم پیراهنی سبز رنگ به تن خواهد کرد و از طرفی دیگر پرسپولیسی‌ها با لباس قرمز به میدان می‌روند و دروازه‌بان این تیم پیراهن مشکی می‌پوشد.

گفتنی است پرسپولیس و تراکتورسازی فردا و از ساعت 18 و 50 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

Sh-Meteor
05-09-2014, 11:45
خوب رسیدیم به هفته هفتم، جایی که با یکی از تیم های خوب چند سال اخیر ایران بازی داریم.

به نظر من بردن این بازی میتونه یه سکوی پرتاب خیلی خوب برای پرسپولیس باشه!
این بازی و چند بازی بعدش، همگی در تهران هستن
و فرصتی طلایی برای امتیاز جمع کردن میتونه باشه!
.
مطمئنا اگه از 4 بازی آینده بتونیم حداقل 9 امتیاز بگیریم، میتونیم به ادامه لیگ بیشتر امیدوار باشیم
و حتی خودمون رو جزو تیم های مدعی قهرمانی قرار بدیم.
.
در مورد تراکتور هم بگم که من 2 بازی قبلی شون رو کامل دیدم. ( صبا و نفت مسجد سلیمان )
.
تراکتوریها با وجود ادینیو، دلیر، احمد زاده و ... خط حمله ی فوق العاده داره و از کنار هیچ موقعیتی به سادگی نمی گذرن.
.
با کوچیک ترین اشتباه در خط دفاعی، باید منتظر باز شدن دروازه مون باشیم.
خط هافبک خوبی دارن و به خوبی مهاجم رو تغذیه می کنن.
خط دفاعی و دروازه شون هم تقریبا خوبه.
.
.
کلام آخر:
من فکر می کنم با توجه به وضع این روز های تیم خودمون و وضع فوق العاده این روز های تراکتور اگه بتونیم این تیمو شکست بدیم، شق القمر کردیم.:n02:
حقیقتش من به مساوی هم راضی ام!
با توجه به اینکه بیش از یه ساله تو آزادی شکست نخوردیم، امید وارم این رکورد همچنان پا برجا بمونه.

mojtabaivi
05-09-2014, 12:33
عکسی که گذاشتی یادش بخیر...محسن قهرمانی چه پنالتی واسمون گرفت :D

دغاغله مگه دوباره مصدوم شد؟! ای بابا

Sh-Meteor
05-09-2014, 12:52
دغاغله مگه دوباره مصدوم شد؟! ای بابا

بله!
دوباره مصدوم شده!:n27:

حمید علی عسگری مثله اینکه به شرایط بازی رسیده، ولی چون چند هفته از میادین به دور بوده،احتمال قرار گرفتنش تو ترکیب اصلی خیلی پایینه!
احتمالا علی عسگری و هادی نوروزی از بازی بعد میرسن. ( هفته هشتم )

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 18:15
آقا این بی ربطه به بازی با تراکتور ولی جالبه:

در زیر تصویر پرچم پرسپولیس را در موزه شیاطی سرخ می بینید:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 18:33
ترکيب تيم پرسپوليس مقابل تراکتورسازي
ترکيب تيم فوتبال پرسپوليس مقابل تراکتورسازي مشخص شد.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با تراکتورسازی به شرح زیر است:

سوشا مکانی، محسن بنگر، اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، امید عالیشاه، محمد نوری، مهدی طارمی، محمد عباس‌زاده

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 19:42
رکورد تماشاگر در ليگ برتر شکست
رکورد تعداد تماشاگر در مسابقات ليگ امسال 20 هزار نفر و مربوط به ديدار بين 2 تيم تراکتورسازي تبريز و فولاد خوزستان در تبريز بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، امروز بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز با 25 هزار تماشاگر آغاز شد واز قراین بر می آید که تعداد تماشاگر رفته رفته بیشتر شود.

بر اساس اعلام سایت سازمان لیگ برتر پرسپولیس 93 پر تماشاگرترین و تراکتورسازی دومین تیم این عرصه هستند.استقلال، پدیده مشهد و سپاهان در رده های بعدی قرار دارند.

Mr.Mazmamfi
05-09-2014, 20:54
سلام

انقدر نزدیم نزدیم که .....

واقعا متاسفم برای این شکست ، دایی کی میخواد متوجه بشه که نیلسون دروازه بان بهتریه نسبت به سوشا ؟
تو دو تا گل اول مقصربود . حالا گل سوم تغییر مسیر داد ولی بهتر میتونست عمل کنه .
هیچی نشه 6 تا موقعیت 100% رو گل نکردیم .
تا وقتی ممد نوری تو تیم ماست همینه وضعمون ، آخه مردک چرا اون توپ رو زدی بیرون ؟ بعد الکی به چمن نگاه میکنه . :n04:

اختلافمون با صدر 10 امتیاز شد و دیگه امیدی به این فصل نیست .

راستی رکوردمون تو آزادی هم شکست .

موفق باشید.

clau
05-09-2014, 20:59
زور داره اینجوری بازی ببازی

چند تا موقعیت گل مفتی از دست دادن

موقعیت گل صد در صد نوری در نیمه اول
رضا حقیقی که تو پ برگشتی زد به اسمان از 2قدمی دروازه
فرضت عالی گلزنی که عالیشاه فقط خودش باید جواب بده چطور نتونست گلش کنه تقدیم حامد لک کرد
شوت اسماعیل زاده که با بدشانسی به تیر میخوره

تراکتور فقط از موقعیت های گلزنیش به بهترین نحو استفاده کرد همین

manchester fan
05-09-2014, 21:00
تو بازی ای که به هیچ وجه حقمون باخت نبود بازی باختیم
بازی واقعا برای تراکتور دراومد

خیلی راحت میتونستیم با اختلاف از تراکتور جلو بیفتیم ولی حیف که بازیکنا قدر موقعیت ها ندونستن و با یه گل بخودی ورق برگشت
خیلی خیلی تراکتورخوش شانس بود تو این بازی

تا کی باید جوات خیابانی تحمل کنیم !!!!!
علاوه بر گزارش چرت و اعصاب خورد کنش بسیار سرسختانه بازی به نفع تیم مهمان گزارش میکنه
گزارشگر تبریز و کلا شهرستانا علنا تو گزارشاشون طرفداری تیم شهرشون میکنن این آقا بیطرفی بخوره تو فرق سرش حداقل انقدر تابلو جانبداری نکنه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 21:06
تا کی باید جوتد خیابانی تحمل کنیم !!!!!

این بابا بلانسبت اینقدر نادونه که نیم ساعت به سوشا مکانی می گفت حامد لک!!دقت کردین بچه ها؟؟:n08::n08:

وین رونی
05-09-2014, 21:07
حالا فهمیدم چرا خیابانی تاکید داشت که دایی مربی پرسپولیس هست و خطیبی مربی تراکتور،که اگه تعویض های پرسپولیس رو دیدیدم شک نکنیم که مربی تراکتور دایی هست
دیگه دایی بهتر از این نمی تونست به تراکتورسازی راه بده...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-09-2014, 22:00
بالا خره پرسپولیس تو آزادی باخت.
بازی خوبی انجام دادیم ولی خیلی بد شانس بودیم.:n15:
تعویض علی دایی به نظرم اشتباه بود،بازیکنان هم خیلی بی دقت بودن.:n23:
به امید بازی های بعدی:n12:

Sh-Meteor
06-09-2014, 01:05
سلام خدمت همه دوستان.

متاسفانه نتونستم بازی رو ببینم!:n27: جایی بودم که اینترنت که چه عرض کنم حتی رادیو هم نداشتم.:n02:
.
.
اینطور که من خبر های سایت ها و حواشی بازی رو از سایت های ایرانی و همچنین از پست های شما رو دیدم،
فکر نکنم بد بازی کرده باشیم.

من از اولش هم می دونستم که امتیاز گرفتن از این تراکتور خیلی خیلی سخته. ( توی آخرین پستم تو ص قبل ذکر کردم )
.
فقط من نمیدونم چرا اینقدر ما بد شانسیم.:n27:
تیم رقیب مون دقایق آخر گل میزنه ما هم دقایق آخر یا می زنیم به تیرک یا گل می خوریم!
.
.
.
.
راستی اگه سایتی رو میشناسید که بتونم خلاصه بازی رو دانلود کنم بهم معرفی کنید! (به جز ورزش سه)
ممنون.:n16:

New-P30world
06-09-2014, 18:48
یاشاسین سانتر از یک سوم خط دفاعی - یاشاسین ضد حمله - یاشاسین شانس و......!!

آقا میگم وقتی بقیه تیم ها با این تاکتیک میشن مدعی جام چرا ما نتونیم!؟

در کل که تیم خوب بازی کرد ، گردش ، مالکیت توپ و ایجاد موقعیت ولی بد باخت، بد!

با اسپانسر قوی نشد بازیکن هارو نگه داریم اشکال نداره! تقریبا و به اندازه کافی بازیکن متوسط رو به بالا جذب شد منتهی چرا این همه مصدومیت!؟

با تموم این شرایط فعلا که تکلیف تیم تو این فصل نامعلومه! ولی چون قراره پیام برگرده، بازیکن خارجکی! جذب بشه و مصدوم ها هم کم کم برسن!

هنوز امیدها ناامید نشده و به نظرم نیازی به حرف زدن در مورد تیم نیست و باید فقط نشست و نظاره گر بود و دید چه نوشتن سرنوشت این فصل رو

به امید روزای خوب/

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-09-2014, 19:01
آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پرسپولیس نیوز : آخرین وضعیت پزشکی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شد.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام کادر پزشکی، مهدی دغاغله که با توجه به MRI انجام شده در هفته گذشته دچار کشیدگی کشاله شده است، فعلا در تمرینات گروهی حاضر نخواهد بود. او که چند روزی به مرخصی رفته است، طبق برنامه، فیزیوتراپی و سایر اقدامات درمانی را انجام می‌دهد.

مهرداد کفشگری هم فعلا برنامه‌های اختصاصی را دنبال می‌کند. پیام صادقیان که به دلیل پیچ خوردگی مچ پا، مصدوم شد نیز امروز فیزیوتراپی و برنامه‌های اختصاصی دیگر را زیر نظر کادر پزشکی دنبال کرد. نوید صبوری هم پس از مصدومیت از ناحیه چهار سر در بازی تیم جوانان همچنان زیر نظر کادر پزشکی تحت درمان است.

امروز همچنین حسین ماهینی و نیلسون هم از تمرین معاف بودند. کادر پزشکی مشکل نیلسون را به التهاب چشم مرتبط دانست و به این دلیل به وی استراحت داده شد. ماهینی هم از بازی با تراکتورسازی با کوفتگی و ضرب خوردگی روبرو شده بود که بهتر دیده شد امروز را استراحت کند.
گفتنی است که پرسپولیس داره یه تیم معلولین و جانبازان به مسابقات پاره آسیای اعزام میکنه.:n02:
بابا این چه وضعشه خدا وکیلی هی باخت هی اعصابت خورد میشه.تا کی باید این بد شانسی رو تحمل کنیم؟؟؟
گل خوردنای الکی،گل نزدن های بچه گانه،اشتباهات فاحش.
بابا بسه دیگه به خدا ما هم دل داریم تا کی باید این مشکلات رو تحمل کنیم.این آرزو رو باید با خودمون به گور ببریم که پرسپولیس یه سال مقتدرانه شروع کنه،مشکلات و حاشیه نداشته باشه.
چرا نحسی از پرسپولیس نمیره؟؟دغاغله یه سر مصدوم میشه(زمان بازگشتش معلوم نیست؟)کفشگری مصدوم میشه،نوروزی مصدوم میشه،پیام محروم میشه،گل به خودی میزنیم.توفففففففففففففف به این شانس لعنتی:n21:چرا بقیه تیم ها اینجوری نمیشن؟
ما هر چی که بگیم بی فایدس.:n15:فقط میتونم بگم::n12:به امید روز هایی که بدشانسی و نحسی از پرسپولیس بره:n12:

yoosef_st
06-09-2014, 20:29
یعنی واقعا نمیدونم چی بگم
اون همه موقعیت تک به تک، اون همه شانس گل زنی، اول نیمه دوم هم که داور باید دروازه بان تراکتور رو اخراج میکرد و نکرد؛
و از همه اینها بدتر گزارش جواد خیابانی

من زنگ زدم صدا و سیما گفتم خواهش میکنم دیگه نذارین این آدم بازیهای پرسپولیس رو گزارش کنه
مردک بی !!!!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-09-2014, 22:47
هدايتي در سوداي خريد يک باشگاه اسپانيايي

مالک باشگاه استيل‌آذين با اعلام احتمال خريد يک باشگاه اسپانيايي در هفته آينده تاکيد کرد که در مقاطع مختلف قصد کمک به باشگاه پرسپوليس را داشته اما مانع اين کار شده‌اند.

حسین هدایتی با تبریک میلاد باسعادت امام علی ‌بن موسی‌الرضا (علیه السلام) و ابراز تاسف از شکست پرسپولیس برابر تراکتورسازی عنوان کرد: من به عنوان یک هوادار پرسپولیس از شکست‌های این تیم به شدت ناراحت می‌شوم و امیدوارم این تیم هر چه سریع‌تر به روزهای اوج خود بازگردد. پرسپولیس می‌تواند با کسب نتایج خوب، بخش زیادی از جامعه را خوشحال کند و به همین دلیل امیدوارم این تیم روند رو به رشدی را در پیش بگیرد.

به گزارش تسنیم، وی اظهار داشت: پس از این بازی همانند چند وقت اخیر مردم در کوچه و خیابان و همین‌طور در صفحه اجتماعی اینستاگرام از من سوال می‌پرسند که چرا به پرسپولیس کمک نمی‌کنم اما باید بگویم در تمام مقاطع آمادگی‌ام را برای کمک به پرسپولیس اعلام کرده‌ام.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: حتی زمانی که برای تمدید قرارداد و یا جذب بازیکنانی نظیر سید جلال حسینی، کریم انصاری فرد و مهرداد پولادی مشکلاتی برای باشگاه پرسپولیس پیش آمد، اعلام کردم که آماده کمک به پرسپولیس هستم آن هم بدون چشمداشت اما متاسفانه این کمک‌ها را از من قبول نکردند. در واقع من وظیفه‌ام را انجام دادم و رحیمی و دایی هم شاهد این موضوع هستند اما آقایان نخواستند که به پرسپولیس کمک کنم.

هدایتی در ادامه از احتمال خرید یک باشگاه اسپانیایی در هفته آینده خبر داد و تصریح کرد: از چند هفته پیش مذاکرات برای خرید بخش یا تمام سهام یک باشگاه اسپانیایی حاضر در لالیگا را آغاز کردم که به نتایج خوبی هم رسیدیم. قرار است هفته آینده رئیس این باشگاه به همراه یکی از اعضای هیئت مدیره آن به تهران سفر کنند تا در صورت توافق نهایی بخش و یا تمام سهام این باشگاه لالیگایی را خریداری کنم.

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: امیدوارم با این اتفاق ستاره‌ها و بازیکنان مستعد فوتبال ایران به جای رفتن به کشورهای عربی راهی لالیگا شوند و در یکی از بهترین لیگ‌های اروپایی توپ بزنند.

ای تف به روی نامرد هرکسی که مانع نتیجه گیری پرسپولیس میشه.لعنتی های مزخرف.
میخواید پرسپولیسو نابود کنید؟؟؟
اگه دولت این همه عجله داره این باشگاه ها خصوصی بشن چرا زودتر قیمت گذاری نمیکنن؟؟حالا که یه مشتری نشسته پای پرسپولیس چرا نمیذارید بخرش؟
لعنت و هزار لعنت بر کسانی که نمیذارن این تیم یه روز خوش داشته باشه.:n22::n23:

Rhodes
07-09-2014, 00:31
پايان خدمت ماهيني هم مشكل دار شده ؟ ميخواد جدا بشه؟

Sent from my iPad using Tapatalk

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-09-2014, 13:27
پايان خدمت ماهيني هم مشكل دار شده ؟ ميخواد جدا بشه؟

پس از صدور بیانیه نظام وظیفه عمومی مبنی بر باطل شدن کارت معافیت 13 بازیکن فوتبال برخی رسانه‌های گمانه‌زنی خود را برای پیدا کردن نام این 13 بازیکن آغاز کردند و در این بین نام حسین ماهینی نیز به عنوان بازیکنی اعلام شد که کارت معافیتش باطل شده است. حتی از سوی وکیل این بازیکن که عنوان می‌شود با علی دایی رابطه خوبی دارد نقل شده بود به سرمربی پرسپولیس گفته بازی با تراکتورسازی آخرین بازی ماهینی برای این تیم بوده و او دیگر نمی‌تواند سرخپوشان را در این فصل همراهی کند.

عبدالصمد ابراهیمی، وکیل حسین ماهینی در گفت‌وگو با تسنیم در این خصوص گفت: تا به حال چنین حرفی نزده‌ام و در این چند روز به هیچ‌وجه تماسی با دایی نداشته‌ام که بگویم دیدار با تراکتورسازی آخرین بازی ماهینی برای پرسپولیس است.

وی افزود: درست است که من با دایی دوست هستم و رابطه نزدیکی هم با او دارم اما در این چند روز نه دایی از من سؤالی پرسیده و نه در خصوص او با دایی صحبت کرده‌ام.

وکیل مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه کارت حسین ماهینی باطل نشده و این موضوع دروغ است، اظهار داشت: هرکسی که بخواهد معافیت پزشکی بگیرد باید به شواری عالی پزشکی نظام وظیفه برود تا وضعیتش بررسی شود. روزی هم که قرار باشد کارت معافیت او را باطل کنند، نظام وظیفه باید به این یقین و باور برسد که فردی که کارت معافیت دارد سالم بوده و مشکلی ندارد. این موضوع نیز باید در شواری عالی پزشکی بررسی شود و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد نمی‌توان کارت معافیت کسی را باطل کرد.

ابراهیمی یادآور شد: حسین ماهینی اکنون جزو نفراتی است که برای حضور در شواری عالی پزشکی نوبت گرفته اما هنوز نوبت او فرا نرسیده است. این شورا فقط در روزهای سه‌شنبه فعال است که در آن فقط ماهینی و بازیکنان حضور پیدا نمی‌کنند و مردم زیادی در نوبت هستند که شاید تا نوبت به او برسد کمی زمان ببرد.

Sh-Meteor
07-09-2014, 16:43
پرسپولیس، آن روز را به یاد بیاور!

تنها شش هفته به پایان مسابقات لیگ سیزدهم باقی مانده بود که پرسپولیس مغلوب بی‌عدالتی فوتبال شد و در تبریز بازی را به تک موقعیت گل گسترش باخت.
این عکس، جدول رده‌بندی بعد از آن بازی را نشان می‌دهد. پرسپولیسی که بارها در طول فصل فاصله‌اش را با استقلال حتی هفت و هشت امتیازی دیده بود،
طی فقط شش هفته پنج پوئن اختلاف را جبران کرد و تا یک میلیمتری قهرمانی هم رفت، آبی‌ها اما سهمیه آسیا هم نگرفتند.
برای آنها که «فوتبال» می‌فهمند، ناامیدی در هفته هفتم کمی خنده‌دار نیست؟

پرسپولیس تو هفته های اول بد بازی می کرد و خود من ابدا از بازی های تیم لذت نمی بردم.
حتی توی برد اول جلوی ذوب آهن هم زیاد تیم خوبی نبودیم.
اما می تونیم بگیم از اواخر بازی با پدیده + بازی با صبا + بازی با تراکتور، پرسپولیس تقریبا تیم بهتری شده و خوب تر بازی می کنه. (( با این که با پرسپولیس آرمانی من هنوز هم فاصله داره ))
دلیل این ادعای من هم میتونه صحبت های خطیبی و ایران پوریان بعد بازی چهارشنبه باشه.
.
-----

-----

Sh-Meteor
07-09-2014, 17:13

میدونستین پلاک خونه همایون بهزادی " 52 " هستش؟ :n02:

سایت ایسنا، یه مصاحبه مفصل رو سایتش گذاشته و با همایون بهزادی صحبت کردن.
دیگه گفتم الکی کپی نکنم اینجا، (آخه خیلی طولانیه)، من که صفحه رو سیوش کردم!:n02: شما هم برید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخونیدش.

موفق باشین.

gadogar13
07-09-2014, 21:41
درود
صحبت های دوستمون sh-meteor کاملا درسته. هنوز خیلی از فصل مونده و پرسپولیس توی این دو سه تا بازی اخیر خیلی بهتر از اول فصل بازی می کنه . ولی هنوز که هنوزه نیاز شدیدی به یک هافبک بازیساز عالی داریم + یک مهاجم ششدانگ که ایشاله یه فکری توی نیم فصل کنن.

این مصدومیت ها هم که شده بلای جون تیم .سه تا بازی آینده تیم هم که توی تهران هستش و تقریبا آسون هستن. اگر می خوایم مقام خوبی بیاریم حتما حتما باید ببریم این بازی ها رو.
سالگرد ششی تایی ها رو هم خدمت شما سرخ دلان تبریک عرض می کنم :n02::n12:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-09-2014, 19:44
چالش آب یخ ایمون زاید و دعوت مظلومی! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

clau
08-09-2014, 20:17
کرانچار بعد از نتایج افتضاحی که با سپاهان در 4هفته اخیر گرفت از سرمربیگری سپاهان استعفا داد

با این تیمی که بستن و در همه نقاط زمین بهترینای ایران دارن باید به هر تیم 3-4تا میزدن

قابل توجه دوستانی که میگفتن به کرانچار در پرسپولیس زمان داده نشد و در صورت موندن میتونست قهرمانی لیگ هم برامون بیاره

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-09-2014, 20:17
همین بابا رو یه زمانی ما آوردیمش تو ایران ولی 6 ماه نشده تیمو ازش گرفتن دادن به همین علی دایی
و الان سپاهان حاضر نیست به راحتی ولش کنه بره حتی تو روزایی که خوبم نتیجه نگرفت پشتش بودن یعنی کارش رو قبول دارن
جای این همه تغییر و تحول و رفیق بازی اگه کرانچار رو 4 فصل نگه میداشتن الان کمه کم یه قهرمانی لیگ رو دیگه آورده بود

قابل توجهتون
زلاتکو کرانچار از سپاهان خداحافظي کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%86%D8%A7%D8%B1_%D8%A7%D8%B2_% D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%AF%D 8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%8A_%DA%A9%D8%B1%D8 %AF)

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-09-2014, 22:09
دوستان مهدی دغاغله وضعیتش چجوری؟؟
به جای عباس زاده نوروزی باشه بهتر نیست؟؟؟
بیچارمون کرد بس که مصدوم شد!!!!!هی میگه من کوه انگیزه هستم با قدرت بر میگردم و فلان بعدش بازم مصدوم میشه این آقای انگیزه:n02:
اسپانسر باشگاه تغیر نکرد؟
:n12:امیدوارم نفت مسجد سلیمان رو به راحتی ببریم:n12:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
08-09-2014, 22:11
گزارش تمرین پرسپولیس /خلیلی و ماهینی دور زمین دویدند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرسپولیس نیوز : تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز زیر نظر علی دایی در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر از ساعت 17 و 45 دقیقه و با یک ربع تاخیر آغاز شد.

* علی دایی با یک ربع تاخیر به محل تمرین آمد.

* دایی در ابتدای تمرین 20 دقیقه با بازیکنان صحبت کرد.

* بازیکنان با لباس‌های نارنجی در تمرین حضور پیدا کردند.

*سوشا مکانی و نیلسون زیر نظر بهزاد غلامپور تمرین کردند.

*بازیکنان زیر نظر مولایی مربی بدنساز تیم با انجام حرکات کششی و سپس دوهای سرعتی در مسافت کوتاه تمرین کردند.

*یکی از خبرنگاران ازدواج کرده بود و به همین مناسبت با جعبه شیرینی سرتمرین آمد و علی دایی هم به او تبریک ویژه‌ای گفت.

*محسن خلیلی و حسین ماهینی دور زمین دویدند . محسن خلیلی بعد از چند روز غیبت در تمرین حاضر شد.
محسن خلیلی و مهدی دغاغله که در تمرینات غایب بودند در کنار سایر نفرات تمرین کردند.

*حدود 50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که حضور یک هوادار خانم در مقابل ورزشگاه درفشی‌فر جالب توجه بود.

*با تصمیم اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس تمرین چهارشنبه و پنج شنبه پشت درهای بسته برگزار میَ‌شود.

*محمد پنجعلی و افشین پیروانی برای دقایقی با هم صحبت کردند.

*محسن بنگر مدافع پرسپولیس پس از مواجهه با خبرنگاران اعلام کرد که فعلا قصد مصاحبه ندارد.

*علی دایی حدود 20 دقیقه پیش از آغاز تمرین برای بازیکنان صحبت کرد.

*بازیکنان جوان پرسپولیس مانند کمندانی و قاسمی پس از اینکه صبح امروز در تمرین حضور پیدا کرده‌ بودند تا نوبت تمرین بعدازظهر در درفشی‌فر ماندند.

*سه دروازه‌بان پرسپولیس به همراه بهزاد غلامپور پیش از آغاز تمرین کار خود را آغاز کردند.

*حسین ماهینی و محسن خلیلی به صورت اختصاصی دور زمین دویدند.

*مهرداد کفشگری، هادی نوروزی و پیام صادقیان که دچار مصدومیت بودند بدون مشکل با تیم تمرین کردند.

*سوشا مکانی مشغول تمرین شوت کردن بود و ضربه‌ای بلند به توپ زد که نزدیک بود به ماشین علی دایی برخورد کند. همین مسئله عکس العمل جالب مکانی را در پی داشت.

*حسین ماهینی پس از بازی پرسپولیس و پدیده دچار مصدومیت شده برای درمان مصدومیتش به کلینیک باشگاه رفت.

*علی دایی با پوشیدن لباس ورزشی تمرین شاگردانش را کاملا زیرنظر داشت.

*بازیکنان پرسپولیس طبق معمول، دویدن و انجام حرکات کششی پاسکاری بلند و کوتاه را در دستور کار داشتند در قسمت بعدی بازیکنان در دو تیم نارنجی و سفید به فوتبال در چهار دروازه کوچک مشغول شدند که در این بخش پیام صادقیان با پوشیدن کاور سبز رنگ نقش مرکزی را در دو تیم ایفا می‌کرد و برای هر دو تیم بازیسازی انجام می‌داد. در این قسمت افشین پیروانی بارها تذکرات فنی را به بازیکنان تیم گوشزد می‌کرد.

*خبرنگاران حاضر در درفشی‌فر به صورت خودجوش روی یک خبرنگار دیگر چالش آب سرد اجرا کردند که این مسئله با خنده حاضران همراه بود.

*در قسمتی از تمرین دروازه بان‌های پرسپولیس به همراه بهزاد غلامپور مسابقه زدن توپ به تیر دروازه را برگزار کردند که در این بخش عملکرد بهزاد غلامپور از سه دروازه بان پرسپولیس بهتر بود.

*مهدی دغاغله هافبک مصدوم پرسپولیس زیرنظر پزشکان و در کلینیک مراحل درمانی خود را سپری کرد.

*محسن خلیلی پس از آغاز تمرینات تاکتیکی پرسپولیس از جمع شاگردان دایی جدا شد و روی نیمکت ذخیره‌ها نشست.

*محسن بنگر و پیام صادقیان که دوران محرومیتش را می‌گذراند، در فوتبال درون تیمی آمادگی بالایی داشتند.

*در صحنه‌ای از بازی دورن تیمی هنگامی که محمد عباس‌زاده موقعیت تک به تک را از دست داد، دایی با اعتراض به این موضوع گفت که همین توپ‌ها در بازی‌ها از دست می‌رود و پرسپولیس نمی‌تواند خوب نتیجه بگیرد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
09-09-2014, 14:37
اینم شده شرح حال هوادارا با پرسپولیس:
♫♫ زبانم را نمی دانی نگاهم را نمی بینی
ز اشکم بی خبر ماندی و آهم را نمی بینی
سخن ها خفته در چشمم نگاهم صد زبان دارد
چرا ای بی وفا طرز نگاهم را نمی بینی؟
چرا یک دم کنار من نمی مانی
چرا یک دم بیاد من نمی آیی
بیاد آور که آنروز طلایی را بیاد آور بیاد آور
گناهم چیست جز عشقت تو روی از من چه پوشانی
مگر ای ماه چشم بی گناهم را نمی بینی
سیه چشمان من موی سپیدم را نگاهی کن
مگر در چشم من روز سیاهم را نمی بینی؟
چرا یک دم کنار من نمی مانی
چرا یک دم بیاد من نمی آیی
بیاد آور که آنروز طلایی را بیاد آور بیاد آور
♫♫
:n14::n14:
پرسپولیس آن روز های طلایی را به یاد آور

alireza-1991
10-09-2014, 08:34
کرانچار بعد از نتایج افتضاحی که با سپاهان در 4هفته اخیر گرفت از سرمربیگری سپاهان استعفا داد

با این تیمی که بستن و در همه نقاط زمین بهترینای ایران دارن باید به هر تیم 3-4تا میزدن

قابل توجه دوستانی که میگفتن به کرانچار در پرسپولیس زمان داده نشد و در صورت موندن میتونست قهرمانی لیگ هم برامون بیاره
کرانچار میشه سرمربی تیم ملی !
خیلی هم بد نتیجه نگرفت 7 هفته 12 امتیاز ! اگه هر بازی بگیم متوسط 2 امتیاز واسه قهرمانی کافی باشه فقط 2 امتیاز کمتر گرفته بود

mojtabaivi
10-09-2014, 13:59
واویلا! چه خبره امروز باشگاه! بازم دوباره سیاسی؟؟؟! گیری کردیم ها
درخشان؟؟؟؟؟؟!!!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!!؟! ؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟ واقعا اون گزینه جدی جانشینی علی دایی؟!؟؟! جمع کنین بابا

وین رونی
10-09-2014, 14:04
درخشان بیاد پژمان جمشیدی و بهروز رهبری فر هم همراش میان!!!!واقعاً خنده بازار و شلم شوربایی شده باشگاه
شنیدم شش میلیارد هم باید بدن به دایی اگه بخوان برکنارش کنن

mojtabaivi
10-09-2014, 14:25
وای درخشان رسما اومد! :n03:
خدایاااا! آخه این کیه؟!

حداقل امسال که امید پرسپولیس کمرنگ تره، بذا سرمربی این باشه تا بفهمه پخی نیست و ادعاش نشه دوباره هر روز زر بزنه

mehrabooni
10-09-2014, 14:27
وای درخشان رسما اومد! :n03:
خدایاااا! آخه این کیه؟!

حداقل امسال که امید پرسپولیس کمرنگ تره، بذا سرمربی این باشه تا بفهمه پخی نیست و ادعاش نشه دوباره هر روز زر بزنه
کجا رسمی اعلام کردن

alireza-1991
10-09-2014, 14:29
ظاهرا قرار است امروز حميد درخشان در ورزشگاه درفشي‌فر به بازيکنان اين تيم به عنوان سرمربي معرفي شود.

درحالی که علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که علی دایی سرمربی سرخپوشان است اما حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم کار خود را انجام می دهد و ظاهرا با حمید درخشان به عنوان سرمربی هم توافق کامل کرده است.

به نقل از فارس، بر همین اساس گفته می شود قرار است امروز حمید درخشان در ورزشگاه درفشی فر معرفی شود.

alireza-1991
10-09-2014, 14:30
سرمربي سابق داماش و شاهين روي نيمکت قرمزها
درخشان: من سرمربي پرسپوليس هستم
بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد سرمربي اين تيم شده است.

پس از برکناری علی دایی توسط حمیدرضا سیاسی، حمید درخشان می‌گوید به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس انتخاب شده است.

درخشان در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا این خبر را تایید کرد.

Arash4484
10-09-2014, 14:55
چند سوال برام پیش اومده:

1-حالا چرا درخشان؟
از لپ لپ دراوردنش؟

2-برکناری دایی به چه مناسبت؟

3- پول علف خرسه؟
این قرارداد سنگین دایی رو باید تا ریال آخر بدن.

4-رییس هیات مدیره بطور دقیق در پرسپولیس چه تعریفی داره؟

king_darkness
10-09-2014, 14:55
رحیمی : اکر من مدیر عامل هستم علی دایی سرمربی تیمه
پس جفتشون با هم رفتنی شدن ولی آخه حمید درخشان :n08:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-09-2014, 15:01
چه خبره دوستان؟؟؟
حمید درخشان شده سر مربی؟؟؟حداقل امید داشتیم امسال چهارم یا پنجم بشیم ولی با وجود درخشان فکر نکنم جز 6 تیم اول باشیم.
به قولی دوستمون مگه پول علف خرسه؟؟
اگه باشگاه پول داره چرا بخشی از طلب بازیکنا رو نمیده؟
سیاسی بی لیاقت گند زده بودی به تیم حالا بد ترش کردی.خاک بر سرت

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-09-2014, 15:08
بيانيه رحيمي درباره شايعات اخير پرسپوليس

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از نظر من که مديرعامل باشگاه هستم، سرمربي تيم پرسپوليس علي دايي است.

حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز به طور ناگهانی در باشگاه حاضر شده و در دیدار با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه اعلام کرده امروز یا باید علی دایی را برکنار کنی یا خودت هم باید بروی. این صحبت ها در حالی رد و بدل شده که در اقدامی جالب اکثر رسانه های ورزشی امروز خبر از برکناری علی دایی داده و از درخشان به عنوان گزینه جدید یاد کرده اند اما علیرضا رحیمی در اطلاعیه ای که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده در خصوص همه این اتفاقاتی که رخ داده صحبت هایش را مطرح کرده است:

با سلام و احترام

به اطلاع عموم مردم بویژه دوستداران فهیم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس می‌رساند که امروز (19/6/93) رئیس هیات مدیره باشگاه طی تماس حضوری به اینجانب اعلام نمود که در جلسه مورخ 18/6/93 هیات رئیسه باشگاه که بدون حضور مدیرعامل برگزار گردیده تصمیم گرفته شده است که به درخواست وزیر محترم ورزش، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برکنار شود و چنانچه تا ساعت 14 امروز (19/6/93) مراتب به ایشان ابلاغ نگردد نسبت به برکناری مدیرعامل نیز اقدام خواهد شد. لذا در این خصوص و به منظور تنویر افکار عمومی مواردی به صورت خلاصه اعلام می‌نمایم:

1- بدون تردید چنانچه نقل و قول رئیس هیات مدیره مقرون به صحت باشد، دستور وزیر محترم ورزش علاوه بر اینکه با قوانین و مقررات مربوطه مغایرت آشکار دارد با شئونات اخلاقی و پهلوانی در ورزش نیز سازگاری ندارد و دخالت دولت در امر باشگاه داری را تداعی می‌کند که به نوبه خود امری ناپسند است.

2- براساس آیین‌نامه و مقررات باشگاه‌ها، فرآیند عزل و نصب کادر فنی مستلزم بررسی کارشناسانه و تصمیم‌گیری نهایی به وسیله مدیرعامل است که باید در قبال عملکرد تیم پاسخگو باشد. بنابراین تصمیم هیات مدیره در این خصوص با رویه عرفی در باشگاه‌های فوتبال مطابقت ندارد.

3- آقای علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه اخیر هیات رئیسه حضور یافت و پس از بحث و تبادل نظر با اعضا صراحتا اعلام کرد که هر زمان که باشگاه تمایل به ادامه همکاری با ایشان را نداشته باشد، مراتب را کتبا اعلام نماید تا دوستانه از سمت خود کناره‌گیری کنند.

4- گرچه مدیریت باشگاه بزرگ و محبوبی مانند پرسپولیس برای اینجانب مایه افتخار است اما تداوم آن به هر قیمتی را مغایر موازین مدیریتی و به ویژه اخلاق و منش پهلوانی می‌دانم و تا زمانی که بتوانم در چارچوب قوانین و مقررات به مسئولیت ادامه دهم همچنان در خدمت خواهم بود و در هر لحظه که احساس کنم ادامه مسئولیتم به زیان باشگاه است بی‌درنگ کنار خواهم رفت.

اینک با توجه به مراتب فوق و ضمن تاکید بر این نکته که نتایج ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس طی چند هفته اخیر مستلزم بررسی کارشناسانه است و البته نقد جدی متوجه کادرفنی است و باید در این زمینه پاسخگو باشد گرچه با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط کادرفنی موفقیت تیم در آینده نزدیک قابل پیش‌بینی است. اما چنین رفتاری با پرافتخارترین قهرمان تیم‌ملی فوتبال ایران که طی پنج سال گذشته کسب دو جام قهرمانی و یک عنوان نایب‌قهرمانی را نیز برای پرسپولیس به دست آورده، برخلاف موازین اخلاقی، عرفی و قانونی است. لذا اینجانب چنین روندی را منطقی نمی‌دانم و استدعا دارم اجازه فرمایند تا در مسیر طبیعی و قانونی نسبت به ادامه همکاری کادرفنی تصمیم‌گیری شود.

امیدوارم این اطلاعیه به عنوان فصل‌الخطاب تلقی گردیده و امکان بازگشت آرامش به باشگاه را فراهم و نیاز به بیان مطالب دیگری نباشد.

رحیمی همچنین در گفت و گو با فارس تاکید کرد: از نظر من مدیرعامل دایی همچنان سرمربی تیم است و این حرمت گذاشتن به سرمربی تیم است و مسئله من همین است. من ممطئن هستم که دایی با تیمی که خودش ساخته در آینده می تواند نتیجه بگیرد و به حرفم ایمان دارم. متاسفانه اصرار آقایان بر این بوده که قبل از بازی با نفت این اتفاق رخ دهد و می گویند اگر دایی یک برد بیاورد دیگر نمی شود او را برکنار کرد. من از جامعه ورزش این سوال را دارم که آیا سیاسی باید برای علی دایی اسوطره فوتبال کشورمان تصمیم بگیرد؟! من اگر هم برکنار شوم مشکلی ندارم ولی تاهستم دایی سرمربی تیم من است و از او حمایت می کنم.

senaps
10-09-2014, 15:11
سیاسی کاری داره گند میزنه به تیم....

بازیکنا کم کاری کردن و پشت تیم خالی شد!!...
همه رو کنار میزنن و تیم رو هم زمین میزنن...حالا چرا خدا عالمه :(

پول اخرین نگرانی منه!! چون دست دایی نرسه، دست امثال من هم نمیرسه و میره تو جیب یه نفر که معلوم نیست از کجا اومده و چه غلطی کرده و چیکارش میکنه!!!!

بین یه کسی که جز دزدی در ایران هیچ کاری نکرده، و دایی که لااقل یه زمانی برای این کشور افتخار بود و سالهای سال! من لباسی با شماره و اسم دایی در پشتش می‌پوشیدم برای تماشای بازی های تیم ملی، شخصا فکر میکنم بهتره دایی پول رو ببره :)

Lord007
10-09-2014, 15:16
حالا درخشانم همچین بدی نیست.یادمه یه بار که سرمربی پرسپولیس بود،پرسپولیس 3-0 استقالاو برد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-09-2014, 15:19
به نظرم رسما گند زده شد به پرسپولیس.خوب نیست زود قضاوت کنیم اما دایی بهترین گزینه بود برای پرسپولیس با این شرایط.تازه پرسپولیس داشت جون میگرفت،بازی های ساده ای رو پیش رو داشتیم.
اگه سیاسی خیلی پول داره بره به 14 پرونده پرسپولیس تو فیفا رسیدگی کنه.
پرسپولیس خداحافظ:n03:

New-P30world
10-09-2014, 15:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ها چیزی شده!!؟؟ :n24:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ناراحت شدین!!!؟؟ :n10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجاشو دیدین..!! :n19:
والا..!! :29:

--------------------

ته! نوشت:
پرسپولیس روزهای بدتر از این رو هم به خودش دیده! حساس نشو هوادار :n06:از دست ما هم که کاری ساخته نیست(تقریبا) :n29:

هر چی باشه پرطرفدار ترین تیم ایران و آسیا و اقیانوسیه و تنها تیم دولتی مملکت هستیم! و این دعوا معواها! تنها بخشی از مصاعبش هست.. :hmm:

به امید موفقیت تیم :n12:

mojtabaivi
10-09-2014, 16:05

mojtabaivi
10-09-2014, 16:52
حضور مربي برکنر شده در تمرين
دايي در تمرين پرسپوليس حاضر شد
علي دايي، سرمربي برکنار شده پرسپوليس در تمرين امروز حاضر شد!

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه رئیس هیات مدیره پرسپولیس دایی را از کار برکنار کرد اما علی دایی در تمرین عصر امروز پرسپولیس حاضر شده است.

احسنت مرد.... کم نیار مقابل این نامردا...

mehrabooni
10-09-2014, 17:00
سیاسی رو باید بندازن بیرون

HDana
10-09-2014, 17:18
کريمي: اميدوارم اتفاقات به سود پرسپوليس باشد
کاپيتان پيشين پرسپوليس پس از تغييرات اخير ابراز اميدواري کرد که اين تيم در آينده روزهاي بهتري داشته باشد.

علی کریمی در خصوص تغییر و تحولاتی که در پرسپولیس رخ داد و با برکناری علی دایی، حمید درخشان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این خصوص تصمیم‌گیرنده نهایی است و آنها تصمیماتی می‌گیرند که به سود تیم است. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به سود پرسپولیس تمام شود.

به نقل از تسنیم، کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود قرار است به عنوان مربی به پرسپولیس اضافه شود، گفت: هربار من را کمک مربی یکی از تیم‌ها می‌گذارند. یک بار می‌گویند کمک مربی کی‌روش هستم و بار دیگر به عنوان کمک استیلی از من نام می‌برند اما باید بگویم فعلا قصد ندارم در فوتبال کاری انجام دهم، چون هنوز دوره مربیگری نرفته‌ام. تنها دنبال کارهای شخصی‌ام هستم و اگر قرار باشد کاری در فوتبال انجام دهم مطمئناً همه متوجه خواهند شد.

کریمی در ارتباط با انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای درخشان جزو پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و متعلق به این تیم است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که تیم موفق و دل هواداران شاد شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استقبال پرشور تماشاگران بتواند نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کند.

Sh-Meteor
10-09-2014, 17:21
سلام

وقتی کامپیوترم رو روشن کردم و سایت های ورزشی رو دیدم، شوکه شدم! ( دقیقا همینطوری: :n04: )

من که فعلا هنگم، نمیدونم چی بگم!
نمی دونم روی کار اومدن درخشان به نفع تیممونه یا به ضرر!
از طرفی تیم دائی داشت کم کم بهتر میشد و میشد بهش امیدوار شد از طرفی هم تیم خیلی با وجود دائی حاشیه داشت!

اگه بحثه حاشیه ها باشه که مطمئنا با برکناری دائی حاشیه دو چندان که چه عرض کنم، 100 چندان میشه.
حالا فرکی رفته سپاهان، چرا کرانچار نیومد؟؟؟
درخشان تو کارنامه اش چی داره؟؟؟
سرمربی پیکان، شهرداری بوشهر و داماش بوده که با هیچ کدوم افتخاری کسب نکرده ( البته با داماش سقوط کرده :n09: )

من نمیخوام از دائی حمایت کنم ولی من فقط یه چیز میدونم، تعویض سرمربی تو این شرایط به هیچ وجه به نفع تیم نیست.
.
.
.
.
.
.
هیچکس دلش به حال پرسپولیس نمیسوزه ( جز هوادار )
.
خدایا پرسپولیسم رو به تو میسپارم! :n28:

mehrabooni
10-09-2014, 17:22
دم داش علی گرم
حال کردم با مصاحبش

HDana
10-09-2014, 17:24
بعید می‌دانم دایی به تمرین پرسپولیس برود، چون برکنارش کرده‌اند

مایلی‌کهن: آقای رحیمی؛ چند بار قهرمان ملی را در حال روزنامه خواندن در تمرین پرسپولیس دیدی؟/ چرا برخورد نکردی؟
پیشکسوت پرسپولیس گفت: از مدیرعامل پرسپولیس سوال می‌کنم که چند بار قهرمان ملی را با کت و شلوار در تمرین پرسپولیس دیدید.

محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، در خصوص تغییرات رخ داده در پرسپولیس گفت: مگر همین تغییرات همزمان در سپاهان اعمال نشد، آنجا چه اتفاقی افتاد؟ پس این داستان‌ها چیست که برای پرسپولیس درست کردند؟ مگر سال گذشته خود رحیمی را از مدیرعاملی این باشگاه تغییر ندادند؟ آیا آن زمان هم او از رئیس‌جمهور کمک گرفت و خواست که رئیس‌جمهور به این موضوع ورود کند؟ پس این فضاسازی‌ها برای چیست؟

وی ادامه داد: می‌دانید دلایل تفاوت سپاهان و پرسپولیس در چیست؟ همیشه گفته‌ام و باز هم تکرار می‌کنم سپاهان باشگاه است و ساختار دارد و حیطه وظایف افراد باشگاه از هیأت مدیره گرفته تا سرمربی مشخص است اما مشکل تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال این است که دارای ساختار نیستند و در مجموع باشگاه هم نیستند و همین باعث می‌شود به مشکل بخورند.

مایلی‌کهن تأکید کرد: سال گذشته رحیمی را از مدیرعاملی سپاهان برکنار کردند. آیا دلیل آن غیر این بود که رحیمی می‌خواست کرانچار را از سرمربیگری سپاهان برکنار کند و هیأت مدیره به او اجازه نمی‌داد و از رحیمی می‌خواستند تا تابع مصوبات هیأت مدیره باشد پس چرا این مسائل امروز در پرسپولیس اتفاق افتاده. چطور سال گذشته پای رئیس‌جمهور را وسط نکشیدند. مملکت ما به اندازه‌ای مشکل دارد که خیلی سطحی است که بخواهیم شأن آقای رئیس‌جمهور را در این زمینه‌ها خرج کنیم.

وی با بیان اینکه در کل با اینگونه تغییرات موافق نیستم، گفت: امیدوارم پرسپولیس از چاله به چاه نیفتد چرا که معتقد هستم پای برخی دلالان بیشتر از گذشته نسبت به الان به پرسپولیس باز شود.رحیمی یکی از مدیران لایق و کاربلد فوتبال است و تعجب می‌کنم که چرا اینطور صحبت‌ها را عنوان می‌کند و اینکه می‌گوید از قهرمان ملی دفاع می‌کند. حالا سؤال من این است که قهرمان ملی چقدر باید یک مملکت و یک باشگاه هزینه‌اش را پرداخت کند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: شما وقتی مدیرعامل پرسپولیس شدید عنوان کردید که این تیم 50 تا صد میلیارد بدهی دارد، حال این قهرمان ملی که از او نام می‌برید چقدر حاضر است به خاطر شما، هواداران و باشگاه حداقل حقوقش را افزایش ندهند، او که از مشکلات مالی پرسپولیس باخبر بود. از کدام قهرمان ملی نام می‌برید، او قهرمان مالی است نه قهرمان ملی و باید او را قهرمان مالی نام نهاد.

وی یادآور شد: آقای رحیمی در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرده است که وا مصیبتا از سیاسی که شخصی ورزشی نبود. حالا سؤال من این است که آقای رحیمی تازه متوجه شدی که سیاسی ورزشی نبود؟ چند ماه با او کار کردید و حتی با او عکس هم انداختید چرا آن موقع این صحبت‌ها را مطرح نکردید و تازه یادتان افتاده است که سیاسی شخصی ورزشی محسوب نمی‌شود.

مایلی‌کهن گفت: مدام می‌گویید بخش خصوصی به ورزش بیاید، این هم بخش خصوصی، آنها نزدیک 12.5 میلیارد به پرسپولیس پول دادند که 9.5 میلیارد آن خرج بازیکنان و کادر فنی و 3 میلیارد دیگر صرف امور جاری باشگاه شده است. وقتی می‌گویید بخش خصوصی، این هم از بخش خصوصی. آیا بخش خصوصی باید مثل بانک مرکزی فقط پول تزریق کند، اگر بانک هم باشد بدانید یک روز پول‌هایش تمام می‌شود. جالب اینکه پول خرج کند و در کارها هم دخالت نکند.

وی افزود: آقای رحیمی از شما تعجب می‌کنم، خود شما چند بار قهرمان ملی را دیدید که با کت و شلوار در تمرینات پرسپولیس مشغول روزنامه خواندن بود،‌آیا یک بار با او برخورد کردید؟ 2- 3 بار هم خودتان زودتر از ایشان به سر تمرین رسیدید و این مسائل را با چشمتان دیدید، به هر حال رحیمی که من می‌شناختم این رحیمی نیست.
مایلی‌کهن در خصوص اینکه علی دایی در حال رفتن به تمرین پرسپولیس است، گفت: من بعید می‌دانم این آقابه تمرین برود چرا که ایشان را برکنار کردند و پولش را هم دادند و او هم به دنبال همین بود که پولش را بگیرد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا حدود یک دهه است که پرسپولیس به این مشکلات گرفتار شده است، گفت: یک دهه نیست و از بعد از انقلاب پرسپولیس اینطور شده است. قبل از انقلاب همه چیز سر جایش بود و من هم از این حرف‌ها نمی‌ترسم و پس از انقلاب هم تا مدتی نتایج پرسپولیس این ضعف‌ها را می‌پوشاند. اگر می‌خواستند این تیم امروز باید بهترین ورزشگاه را در بهترین نقطه تهران می‌داشت اما نخواستند این اتفاق بیفتد. استقلال هم همین‌طور، البته چون آنها نتیجه می‌گیرند کسی صدایش درنمی‌آید هر چند که استقلال هم تیم است نه باشگاه چرا که باشگاه هیچ‌ موقع روی پاشنه یک نفر نمی‌چرخد و نباید بچرخد.

سرمربی سابق تیم ملی یادآور شد: اولی هوینس مدیرعامل بایرن‌مونیخ را به دلیل مشکلات مالیاتی به زندان انداختند و آب از آب تکان نخورد چون آنها ساختار دارند و ما نداریم.
مایلی‌کهن تأکید کرد: پرسپولیس چه خصوصی شود و چه دولتی بماند این مشکلات باقی خواهد ماند. آقایان می‌خواهند یکی بیاید و مانند بانک مرکزی پول بدهد بدون اینکه یک کلام در امورات باشگاه دخالت کند. آقای مربی ساعتی یک میلیون پول می‌گیرد و هیچ‌کس نباید بگوید که چرا با کت و شلوار در تمرین حاضر شده و روزنامه می‌خواند.
- See more at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].RlJJKbcJ.dpu f

کريمي: اميدوارم اتفاقات به سود پرسپوليس باشد

کاپيتان پيشين پرسپوليس پس از تغييرات اخير ابراز اميدواري کرد که اين تيم در آينده روزهاي بهتري داشته باشد.

علی کریمی در خصوص تغییر و تحولاتی که در پرسپولیس رخ داد و با برکناری علی دایی، حمید درخشان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این خصوص تصمیم‌گیرنده نهایی است و آنها تصمیماتی می‌گیرند که به سود تیم است. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به سود پرسپولیس تمام شود.

به نقل از تسنیم، کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود قرار است به عنوان مربی به پرسپولیس اضافه شود، گفت: هربار من را کمک مربی یکی از تیم‌ها می‌گذارند. یک بار می‌گویند کمک مربی کی‌روش هستم و بار دیگر به عنوان کمک استیلی از من نام می‌برند اما باید بگویم فعلا قصد ندارم در فوتبال کاری انجام دهم، چون هنوز دوره مربیگری نرفته‌ام. تنها دنبال کارهای شخصی‌ام هستم و اگر قرار باشد کاری در فوتبال انجام دهم مطمئناً همه متوجه خواهند شد.

کریمی در ارتباط با انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای درخشان جزو پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و متعلق به این تیم است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که تیم موفق و دل هواداران شاد شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استقبال پرشور تماشاگران بتواند نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کند.

خدا کنه علی کریمی دوباره برگرده به فوتبال و خداحافظیشو پس بگیره، علی کریمی برگرد به تیمت

mehrabooni
10-09-2014, 17:28
باز این مایلی کهن یاوه گویی هاش شروع شد

mojtabaivi
10-09-2014, 17:32
علی کریمی رسما از هیئت مدیره و تصمیم سیاسی حمایت کرده :n15:

HDana
10-09-2014, 17:38
جالبه هیئت مدیره رفته سراغ حسین فرکی، فرکی میدونسته چه خبره قبول نکرده و رفته سپاهانی شده
ولی تعجبم از هیئت مدیره اینه که چرا حمید درخشان؟؟ بنظرم فقط باید حسین فرکی میومد

HDana
10-09-2014, 17:40
باز این مایلی کهن یاوه گویی هاش شروع شد

چرت و پرت زیاد میگه ولی قاطی این چرت و پرت ها خیلی از حرفهاش هم حقه....دیگه پرسپولیس شده بود ملکی شخصی علی دایی...الان شد ملک شخصی سیاسی....خدا به داد دل هواردار برسه

mehrabooni
10-09-2014, 17:52
چرت و پرت زیاد میگه ولی قاطی این چرت و پرت ها خیلی از حرفهاش هم حقه....دیگه پرسپولیس شده بود ملکی شخصی علی دایی...الان شد ملک شخصی سیاسی....خدا به داد دل هواردار برسه
دمت گرم نفست حقه !!!!!!! بالاخره اینجا یه هوادار واقعی پیدا کردم که حرف دلمو بزنه

باید زودتر از اینها دایی رو برکنار میکردن.توی بازی های قبلی هیچ تاکتیکی از تیمش ندیدیم.حتی نمیتونست به بازیکن ها ارامش بده!!!!خنده دار هم بود که تمرینات رو پشت در های بسته انجام میداد

اخه تاکتیک علی اصغری (همچنین تاکتیک ناب گل زدن با اوت دستی) دیگه چیه که پشت درهای بسته انجام میدی :دی

jr07
10-09-2014, 18:00
فقط یه چیز می تونم بگم:

از چاله دراومدیم افتادیم تو چاه

خودم اصلا دایی رو قبول ندارم ولی درخشان یکی بدتر از دایی هست. تو شرایط فعلی که وضعیت تیم کم کم داشت بهتر میشد باید به دایی فرصت بیشتری می دادن.

حالا فرصت ندادین باشه، لااقل یه مربی بیارین که از دایی بهتر باشه. آخه این بابا که متخصص فرستادن تیمای لیگ برتری به دسته 1 هست به چه دردی می خوره؟؟

mehrabooni
10-09-2014, 18:01
فقط یه چیز می تونم بگم:

خودم اصلا دایی رو قبول ندارم ولی درخشان یکی بدتر از دایی هست. تو شرایط فعلی که وضعیت تیم کم کم داشت بهتر میشد باید به دایی فرصت بیشتری می دادن.

حالا فرصت ندادین باشه، لااقل یه مربی بیارین که از دایی بهتر باشه. آخه این بابا که متخصص فرستادن تیمای لیگ برتری به دسته 1 هست به چه دردی می خوره؟؟
همون دیگه

نمیدونم چرا یکی بدتر از دایی رو اوردن

HDana
10-09-2014, 18:08
دمت گرم نفست حقه !!!!!!! بالاخره اینجا یه هوادار واقعی پیدا کردم که حرف دلمو بزنه

باید زودتر از اینها دایی رو برکنار میکردن.توی بازی های قبلی هیچ تاکتیکی از تیمش ندیدیم.حتی نمیتونست به بازیکن ها ارامش بده!!!!خنده دار هم بود که تمرینات رو پشت در های بسته انجام میداد

اخه تاکتیک علی اصغری (همچنین تاکتیک ناب گل زدن با اوت دستی) دیگه چیه که پشت درهای بسته انجام میدی :دی

قربانت..چند ساله که پرسپولیس بزرگ داره چوب ندونم کاریهای این آقا رو میخوره..خدائیش این چند سال هم تحملش کردیم.....بنظر من علی دایی سرمربی نیست، چون مقدمه سرمربی بودن داشتن روحیه نقد پذیری و جمعی کار کردن هست ...از زمانی که تو تیم ملی بود من تاکتیک تو کاری این بشر ندیدم و چون نون سابقه و تعداد گلهاشو خورده بود و به صورت لگاریتمی بدون پشتوانه علمی پیشرفت کرده بود، همه سرمربیگری پرسپولیس رو حقش میدونستند...
بنظر من عامل تشنج و ناآرامی تیم چه زمانی که حمید استیلی سرمربی بود و چه زمان خودش همین آقا بود......
علی دایی مانع پیشرفت خیلی ها شد.......چه زمان بازیگریش و چه زمان سرمربیگیریش......
با همه درگیر شد از مربی های سابق تیم و پیشکسوت ها: علی پروین و مایلی کهن
با همه مدیرعاملا: عابدینی، رویانیان و .....الان هم که یه سپاهانی (رحیمی)ازش حمایت کرده ببین چه قربون صدقه اش میذه چون ازش تعریف کرده
با همه بازیکنا خصوصا علی کریمی بزرگ

نمیدونم چرا فقط تو آسمون پرسپولیس ، علی دایی باید یه طرف باشه و همه یه طرف؟؟؟؟

آقای دایی نمیخوایمت...بخخخخخدا نمیخواستیمت..من چند ساله نمیخوامت!!! درسته کار هیئت مدیره غیرقانونی بود ولی بنظرم سیاسی هر کسی که هست چه بساز بفروش و .... خیلی جربزه داشت که دایی رو پرت کرد بیرون...دمش گرم
فقط منم با نظر سایر دوستان موافقم....
حالا که دایی رفت چرا از بین این همه پیغمبر ، حضرت جرجیس؟؟؟ چرا حمید درخشان؟؟؟؟
فقط و فقط باید حسین فرکی میومد.

Sh-Meteor
10-09-2014, 18:12
1. تجمع هواداران پرسپولیس در درفشی فر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6ee58696e28e7d-V.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] de4fcc8d6270b1-V.jpg

فقط یه چیز می تونم بگم:

دقیقا موضع من نسبت به این اتفاقات اینه.
دمت گرم!
.
.
.
.
.
حسین هدایتی در تماس تلفنی با رحیمی: حساب كنيد سياسي چقدر هزينه كرده تا پولش را بدهم و از پرسپوليس برود!

HDana
10-09-2014, 18:14
1.

.
حسین هدایتی در تماس تلفنی با رحیمی: حساب كنيد سياسي چقدر هزينه كرده تا پولش را بدهم و از پرسپوليس برود!

برای خودم به عنوان یه هوادار واقعا متاسفم که عشق زندگیم (پرسپولیس) شده متاع مورد معامله آقایون خر پول که فقط پول رو می فهمند!!!!!

HDana
10-09-2014, 18:19
پيرواني:مشخص شد بي‌پولي آقايان سياه‌بازي بود
مربي سابق پرسپوليس گفت: واقعا درست است هر کسي که در روزنامه مصاحبه مي‌کند را به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب کنيد؟ وقتي مديران دانش نداشته باشند اين اتفاق مي‌افتد و چيز عجيبي نيست.

افشین پیروانی در جمع خبرنگاران در خصوص اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آقایان همیشه به ما می‌گفتند که پول نداریم به بازیکنان بدهیم و الان می‌گویند پول کادر فنی را به طور کامل می‌دهیم. کاملا مشخص است که اینها نقشه و سیاه‌بازی بوده است.

به گزارش فارس، وی در خصوص حضور درخشان روی نیمکت سرمربیگری پرسپولیس گفت: واقعا درست است هر کسی که در روزنامه مصاحبه می‌کند را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب کنید؟ وقتی مدیران دانش نداشته باشند این اتفاق می‌افتد و چیز عجیبی نیست.

پیروانی افزود: اینها اگر پول داشتند مسلمان، پولادی و جلال حسینی را نگه می‌داشتند. کاملا مشخص است که همه این اتفاقات برنامه‌‌ریزی شده بود. متاسفانه مشکل مملکت ما این است که بعضی از مدیران تصمیمی می گیرند که شرایط اینگونه می‌شود در حالی که هیچگونه دانش و تخصصی ندارند.

وی در پایان گفت: هیچگاه در باشگاه پرسپولیس سابقه نداشته که دو سرمربی همزمان بر سر تمرین این تیم حاضر شوند اما اکنون می‌بینیم که این اتفاق هم افتاد.

mehrabooni
10-09-2014, 18:24
هفت هفته گند زد توی نتایج،ولی دیدیم که علی دایی ککش هم نگزید،چون در هر شرایطی پول میلیاردیشو میگرفت

باید خودش استعفا میداد ولی هیچوقت این اتفاق نمیفتاد چون طبق قرارداد ترکمانچای اونطوری دیگه پولی بهش نمیرسید...پس به گند زدناش ادامه داد..منتظر موند تا اخراجش کنن که بالاخره هم کردن

Antonio Andolini
10-09-2014, 18:33
علی دایی به خبر 17:30 شبکه خبر گفت: "دفعه قبل توسط رئیس جمهور احمدی نژاد برکنار شدم الان توسط آقای وزیر!"
کلا همه چیز رو انداخت گردن وزارت ورزش و گفت که از اسفند من رو نمی خواستند ... خب برادر من اینایی که تو رو نمی خوان چرا باهاشون قرارداد می بندی؟!!

پ.ن:البته اگه منم قرار داد 2 میلیاردی بهم پیشنهاد میشد حتما با جون دل قبول می کردم:n02:

Sh-Meteor
10-09-2014, 18:34
برای خودم به عنوان یه هوادار واقعا متاسفم که عشق زندگیم (پرسپولیس) شده متاع مورد معامله آقایون خر پول که فقط پول رو می فهمند!!!!!
توی زندگیم بعد از خونواده ام
بیشتر از همه پرسپولیس رو دوست داشتم و دارم!
.
منم طبیعتا دوست ندارم مجموعه مورد علاقه ام بشه بازیچه درست یه عده خر پول ولی اینو میدونم که
سگ حسین هدایتی می ارزه به صد تا امثال سیاسی!
هدایتی همیشه و همه جا ثابت کرده که عاشق پرسپولیسه.
.
حتی زمانی هم که وزارت ورزش اعلام کرد: هیچکس حاظر نیست پرسپولیس و استقلال را به این قیمت ها اجاره کنند!
هدایتی اعلام کرد حاضرم بیش از 30 میلیارد این آقایون برای پرسپولیس بپردازم.

HDana
10-09-2014, 18:37
آقای دایی با یادآوری اشک های حمید استیلی، مهدی مهدوی کیا و سایرین، اصلا برات ناراحت نیستم و خوشحالم که بالاخره اشک تو رو هم دیدم

حاشیه تمرین پرسپولیس
بغض دایی پس از خداحافظی ترکید/دودستگی بین هواداران
بغض سرمربی سابق پرسپولیس بعد از خداحافظی با بازیکنان در ورزشگاه درفشی‌فر ترکید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت تأثیر اخراج علی دایی و انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید بود.
*علی دایی پس از حضور در رختکن پرسپولیس و خداحافظی با بازیکنان پرسپولیس با چشمانی اشک‌بار به زمین بازگشت. چند لیدر نزد دایی رفتند و به او اعلام کردند تو اگر بروی ما را می‌کُشند که دایی هم در حالی که بغض داشت شروع به گریه کردن کرد.
لیدرهای پرسپولیس هم با سرمربی این تیم اشک ریختند و تعدادی از هواداران هم به قدری متأثر شده بودند که اشک از دیدگان‌شان جاری شد.
*دایی سپس روی نیمکت حاضر شد و در گوشه‌ای نشست.
*هنگام حضور دایی در رختکن هواداران علی دایی را تشویق کردند.
*بین هواداران دودستگی عجیبی به وجود آمده است. عده‌ای از هواداران با این شعار که هوادار پولکی نمی‌خواهیم نسبت به سایر هواداران واکنش نشان می‌دهند.
*غلامپور بعد از دقایقی ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد و به خبرنگاران گفت لازم نیست من صحبت کنم و با سیاسی صحبت کنید.
*برخی از هواداران با شعار نه درخشان، نه دایی پرسپولیس قهرمان موضع بی‌طرف خود را اعلام کردند.
*محمد پنجعلی اعلام کرد واقعا تمرکز ندارم و نمی‌دانم چه چیزی باید در مورد اتفاقات امروز بگویم.
- See more at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].TpIqqeXE.dpu f

علی دایی به خبر 17:30 شبکه خبر گفت: "دفعه قبل توسط رئیس جمهور احمدی نژاد برکنار شدم الان توسط آقای وزیر!"
کلا همه چیز رو انداخت گردن وزارت ورزش و گفت که از اسفند من رو نمی خواستند ... خب برادر من اینایی که تو رو نمی خوان چرا باهاشون قرارداد می بندی؟!!

پ.ن:البته اگه منم قرار داد 2 میلیاردی بهم پیشنهاد میشد حتما با جون دل قبول می کردم:n02:

کار همشیگیش اینه..فرافکنی

alireza-1991
با امدن علی دایی به پرسپولیس خیلی چیزا عوض شد
اسطوره های تیم همه یکی کی پر پر شد
از خردبین گرفته تا علی کریمی و کریم باقری
من که خیلی خوشحالم از رفتن دایی

mehrabooni
ما که اول خدا بعد پرسپولیس رو دوست داریم بعدش هم خانواده

امیدوارم این عذاب ها هرچه زودتر برای چهل میلیون ایرانی تموم بشه

mehrabooni
10-09-2014, 18:43
آقای دایی با یادآوری اشک های حمید استیلی، مهدی مهدوی کیا و سایرین، اصلا برات ناراحت نیستم و خوشحالم که بالاخره اشک تو رو هم دیدم

حاشیه تمرین پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت تأثیر اخراج علی دایی و انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید بود.
*علی دایی پس از حضور در رختکن پرسپولیس و خداحافظی با بازیکنان پرسپولیس با چشمانی اشک‌بار به زمین بازگشت. چند لیدر نزد دایی رفتند و به او اعلام کردند تو اگر بروی ما را می‌کُشند که دایی هم در حالی که بغض داشت شروع به گریه کردن کرد.
لیدرهای پرسپولیس هم با سرمربی این تیم اشک ریختند و تعدادی از هواداران هم به قدری متأثر شده بودند که اشک از دیدگان‌شان جاری شد.
*بین هواداران دودستگی عجیبی به وجود آمده است. عده‌ای از هواداران با این شعار که هوادار پولکی نمی‌خواهیم نسبت به سایر هواداران واکنش نشان می‌دهند.
*غلامپور بعد از دقایقی ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد و به خبرنگاران گفت لازم نیست من صحبت کنم و با سیاسی صحبت کنید.
*برخی از هواداران با شعار نه درخشان، نه دایی پرسپولیس قهرمان موضع بی‌طرف خود را اعلام کردند.
*محمد پنجعلی اعلام کرد واقعا تمرکز ندارم و نمی‌دانم چه چیزی باید در مورد اتفاقات امروز بگویم.
- See more at: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].TpIqqeXE.dpu f

دم اون هوادارایی گرم که جلوی دایی شعار دادن طرفدار پولکی نمیخوایم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-09-2014, 18:44

حاشیه تمرین پرسپولیس

با امدن علی دایی به پرسپولیس خیلی چیزا عوض شد
اسطوره های تیم همه یکی کی پر پر شد
از خردبین گرفته تا علی کریمی و کریم باقری
من که خیلی خوشحالم از رفتن دایی

ما که اول خدا بعد پرسپولیس رو دوست داریم بعدش هم خانواده

امیدوارم این عذاب ها هرچه زودتر برای چهل میلیون ایرانی تموم بشه

حالا میبینیم.با رفتن دایی هیچی درست نمیشه و تازه عذاب ها برای 40 ملیون ایرانی مضاعف میشه

HDana
10-09-2014, 18:53
عابديني: رحيمي بايد شان دايي را حفظ کند
امير عابديني به عنوان کسي که سال ها در اين فوتبال مديريت کرده به خوبي مي تواند در خصوص اتفاقات عجيب امروز باشگاه پرسپوليس صحبت کند.

او اعتقاد دارد برکناری دایی و انتخاب حمید درخشان اتفاق معمولی است. عابدینی در همین خصوص گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد:

وزارتخانه اختیارات را به هیات مدیره داد
این اتفاق خلق الساعه نیفتاده و فقط امروز اعلام کردند.از پیش یک مصوبه ای توسط هیات مدیره مبنی بر برکناری دایی تنظیم شده بود و از پیش مشخص بود. مسئولان باشگاه و هیات مدیره ناگهانی تصمیم نگرفتند و خیلی وقت است از آقای رحیمی خواستند که این کار را بکند اما با او بر سر کنار گذاشتن سرمربی به توافق نمی رسیدند. وزارتخانه هم اختیارات را به هیات مدیره داده بود و آنها هم این تصمیم را گرفتند و از ابتدا رحیمی مقابله می کرد.

درخشان 20 سال پیش سرمربی پرسپولیس بوده
باشگاه پرسپولیس با این تصمیم به ثبات می رسد و مطمئن باشید تنش ها جمع می شود.درخشان 20سال پیش سرمربی پرسپولیس بوده و تازه به این باشگاه نیامده. او در سال 74 و 75 کنار استانکو بود و در سال 76 با مت کوویچ کار کرد.او در همان زمان سرمربی پرسپولیس بود و می تواند در این تیم موفق شود. او کاپیتان پرسپولیس بوده و می تواند در این تیم موفق شود. اگر هواداران حمایت کنند او می تواند موفق شود.

هیات مدیره اختیار داشت
زمانی که آقای دایی قراردادش را با پرسپولیس تمدید می کرد می دانست سیاسی رئیس هیات مدیره است و رحیمی هم کاملا این موضوع را می دانست. اگر هم نمی دانستند از ضعف خودشان بوده. بر اساس قانون تجارت وقوانین وزارت ورزش هیات مدیره می تواند حتی تصمیماتی بالاتر از مدیرعامل بگیرد.پس نمی توانند بگویند این تصمیمات را قبول ندارند. هیات مدیره می تواند تشخیص دهد منتقمی را به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب کنند یا هر کس دیگری را.

مدیریت رحیمی ایراد داشت
آقای رحیمی باید شان دایی را مراعات می کرد. باید دیشب با هیات مدیره کنار می آمد و زمانی که تصمیم هیات مدیره مشخص شد با دایی صحبت می کرد. نوع مدیریت او ایراد داشت و از اول اعلام کرد اگر کادر فنی می خواهد در کار دایی دخالت کند، نباشد. هیات مدیره دخالت نکند ،پیشکسوتان صحبت نکنند و خودش هم که بلد نبود دخالت کند. پس هیات مدیره به غیر از این کار باید چه کار می کردند؟وقتی تیم نتیجه نمی گیرد باید فکری کنند.

از درخشان حالا انتظار داشته باشید
از حالا نباید از درخشان انتظار داشت و باید از 3 هفته دیگر از او توقع داشته باشند.ممکن است در ابتدا تعدادی از بازیکنان واکنش نشان دهند و بگویند به عشق دایی به این تیم آمده که پرسپولیسی نیستند. مسلما در حال حاضر تنش هایی وجود دارد و این اولین چالش درخشان است و بازیکنان باید خودشان را با این شرایط وفق دهند. او هم تغییر تاکتیک و نوآوری بدهد. به هر حال این جزو حقوق سرمربی است که کادر فنی اش را خودش انتخاب کند.

باید شان دایی حفظ می شد
من قبول دارم باید شان دایی حفظ می شد و او را به باشگاه صدا می کردند و در جلسه ای به توافق می رسیدند.باید از او تقدیر و تشکر می کردند و یک ماه بعد در این جلسه ای از او خداحافظی می کردند. البته باشگاه هم باید تمام پول دایی را طبق قانون بدهد.

حالا میبینیم.با رفتن دایی هیچی درست نمیشه و تازه عذاب ها برای 40 ملیون ایرانی مضاعف میشه

قبول دارم...از امروز حاشیه ها زیاد میشه و علی دایی پیراهن عثمان خواهد شد....

mehrabooni
10-09-2014, 18:59
از همونروزی که غلامپور استقلالی رو به عنوان مربی دروازه بانها انتخاب کردن معلوم بود که اخرش چی میشه

میبینیم روزایی رو که داش علی میشه سرمربی،عقابمون میشه مربی دروازه بانها،اقا کریم هم میشن کمک مربی

New-P30world
10-09-2014, 19:01
عزیزان بالای 30 (به غیر از خودم و امثالهم!) و هوادار واقعی پرسپولیس! برید سایت همسایه و اینجا جو ندین، لطفاً

از دائی بدت میاد گرفتیم دیگه، چیه هی پست میدی فلان و فلان... ای بابا.. ای بابا... ناراحت شدی(ین)!!؟؟

عزیزم(زان!) خوبه حالا دیگه مشخص شد حال و روز این فصل پرسپولیس زیر سر چه کسانی هست!

هدف حذف دائی بود و با شارژ مالی نکردن تیم و رفتن چند تا از ستون های تیم این شد که می بینی

مگه اسپانسر پرسپولیس بیشتر از اس طهران نبود!؟ پس کو پول؟؟ چطور الان پول دارن میخوان کامل پول کادر فنی رو بدن!؟؟

نه که بخوام بگم دائی این وسط کاملا بی تقصیره ولی آنچه که عیان بود! و دیگه چه به این پست هایی که داری ارسال می کنی برادر!؟

---------------

ته! نوشت:

با این نوع تغییر تحولات علیرغم میل باطنیم ترجیح میدم تیم به روند نتیجه نگرفتنش ادامه بده! وضعیت بد بود؟ خب بدترش کردن!!

نمی دونم والا، شایدم فقط با قهرمانی تو یک جام و عدم آبرو ریزی مسه نمایندگان پر مدعای فصول گذشته در لیگ آسیا! از حق خود بگذرم! (شاید)

:n12:

mehrabooni
10-09-2014, 19:06
علی دایی نه تاکتیک داشت نه مدیریت درست حسابی داشت

تحمل هم نداشت بزرگتر از خودش رو (علی کریمی) توی تیم ببینه چون شخصیت کوچیکی داره که نمیتونه ببینه یکنفر محبوب تر از خودش داخل تیم هست

کاش یکی دیگه رو بجای درخشان میاوردن چون کارنامه ی سرمربی گریش مثل داییه

PSYCHO_MAN
10-09-2014, 19:10
علی کریمی رسما از هیئت مدیره و تصمیم سیاسی حمایت کرده :n15:

جداً پس دمش گرم
علی فقط "کریمی" :n12:
-------------------------------------------
این بابا رو باید آخر فصل پیش دکش میکردن بره نه الان که این افتضاح رو به بار آورده و باید 5ملیاردم بریزن تو خیکش .معلومه با این قرارداد ترکمنچای عین خیالش نبود چی میگزره تیم کجاس چه وضعیتی دارن
ولی کاش یکی رو میاوردن که بر بیاد از پس این تیم که نشه قضیه چاله و چاه . امیدوارم درخشان تنیجه بگیره ولی خوش بین نیستم این تیم با درخشان به جایی برسه

HDana
10-09-2014, 19:17
همین روحیه اش باعث اخراج و محرومیت پیام صادقیان شد..پیام تا وقتی ذوب اهن بود از اینکارا نمیکرد

امضاي منتقمي اعتبار ندارد
دايي: تا رسما نگويند سر تمرين مي آيم
علي دايي اعلام کرد تا زمان ابلاغ حکم رسمي اخراجش در تمرينات پرسپوليس حاضر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" دایی گفت: باید ابلاغیه ی رسمی اخراج من را به دست من برسانند در غیر اینصورت من فردا هم سر تمرین خواهم آمد. امروز تا آخر تمرین حضور دارم و تعهد کاری ام را را انجام میدهم. وی ادامه داد: آقای منتقمی به عنوان سرپرست موقت حق امضا ندارد و باید نامه ی رسمی برکناری من را فرد دیگری امضا کند .

از اشنایی با دوستان جدیدی مثل shmeteor & hdana & بقیه ی طرفدارهای فهیم این انجمن خوشوقتم

منم همچنین دوست عزیز..البته منم تازه کارم تو این سایت

Sh-Meteor
10-09-2014, 19:19
دوستان الان وقتشه از کادر فنی جدید حمایت جدی انجام بدیم.اگه هفت هفته بهش وقت نمیدیم (تیکه انداختم به دایی و هوادارنماها و لیدرهایی که از دایی پول میگرفتن) پس حداقل چهار هفته بهش وقت بدیم

با اینکه رفتن دائی در این شرایط رو درست نمیدونم و اعتقاد دارم که به مشکل میخوریم
ولی به این درخشان هم فرصع میدیم ببینیم چی کار میکنه. ( با اینکه چشمم آب نمیخوره )

من اعتقاد دارم نباید هیچوقت خودمون جو رو علیه تیم مون خراب کنیم و با اعتراضات توی استادیوم ها هم مخالفم!
فقط امیدوارم این فصل کابوس وار زود تموم بشه!:n12:

mehrabooni
10-09-2014, 19:22
همین روحیه اش باعث اخراج و محرومیت پیام صادقیان شد..پیام تا وقتی ذوب اهن بود از اینکارا نمیکرد

دقیقا رفیق،عامل تشنج تیم دایی هست!

یادت هست علی کریمی هم توی جوونیاش یه بازیکن سرکش بود...ولی چون توی اروپا زیر دست مربی های بزرگ بازی کرد،اونها تونستن ارامش رو بهش منتقل کنن...تونستن از داش علی بازیکنی تحویل مملکتمون بدن که دیگه مثلش به دنیا نمیاد

وین رونی
10-09-2014, 19:24
زمانی که دایی با اون نتایج ضعیف و باخت بی سابقه به عربستان(در آزادی)از تیم ملی اخراج شد همه چیز را انداخت گردن سیاسیون وقت اون زمان و نپذیرفت که خودش هم مقصر بوده و البته مقصر اصلی نتایج ضعیف تیم بوده
الآن هم همینطوره.درسته این نحوه برکناری خوب نبود و اون هم بوسیله فردی غیر ورزشی اما باز هم دایی داره همون حرفهای سالهای قبل رو می زنه و بدون اشاره به نتایج بسیار ضعیفش این اخراج را میندازه گردن وزیر...
متاسفانه خیلی کم پیش اومده که دایی کنه قبول اشتباه داره
مایلی کهن اگه از صدتا جملش 99 تاش غلط باشه یکیش درسته.این نحوه تمرین دادن نبود این نحوه انتخاب کمک مربی و مربی دروازبانها نیست
چرا باید برادر دایی که من به شخصه تا قبل از اومدنش به تیم اسمش رو هم نشنیده بودم بشه کمک مربی؟چرا باید یه استقلالی بشه مربی دروازبانها؟
الآن هم اگه دایی بره با توجه به اخباری که شنیدم هرکی بیاد بعید می دونم بازیکنها صد در صد مچ بشن و حرف و حدیث و دو دستگی نباشه
فقط کافیه مربی جدید دو بازی نتیجه نگیره،روی سکوها با فراموشی نتایج ضعیف کادر فنی قبلی شعار حمایتی از دایی شنیده خواهد شد
...

jr07
10-09-2014, 19:45
درخشان به سرنوشت حمید استیلی و حتی بدتر دچار میشه

این دایی خیلی خوش شانسه... از تیم میره یکی دیگه میاد جاش که از خودشم بدتر و بی عرضه تره و باعث میشه دوباره ازش حمایت بشه

چند سال پیشم دایی رفت و یکی مثل استیلی اومد که صد بار بدتر بود و از همون هفته دوم شعارای حمایت از دایی سرداده شد

و تاریخ بازم تکرار خواهد شد

اگه یکی مثل کرانچار/فرکی/قطبی میومد بنده هیچ اعتراضی نداشتم ولی درخشان؟؟؟؟؟؟؟؟

افتخارات درخشان تو مربیگری:

ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﭘﯿﮑﺎﻥ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﺎﻫﯿﻦ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺳﻘﻮﻁ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﺒﺮﯾﺰ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ
ﺍﺧﺮﺍﺝ ﺍﺯ ﺩﺍﻣﺎﺵ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﯾﮏ

تا وقتی امثال سیاسی همه کاره تیمن به هیچ جا نمی رسیم. امیدوارم یک روزی دست پروین، سیاسی، استیلی، مایلی کهن و از این قبیل آدما از باشگاه کوتاه بشه و پیشکسوتای با اخلاق و وجدانی مثل هاشمیان، مهدوی کیا، باقری و یحیی امور تیمو به دست بگیرن.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-09-2014, 19:55
خدارو شکر فقط زورشون به ما میرسه.چندتا از پستامون که حذف شد ولی اشکالی نداره.
بحث کردن بی فایدس و ما صدامون به جایی نمیرسه و فقط خودمون رو درگیر میکنیم. فقط باید صبر کرد و دید که در هفته های بعدی چه بر سر پرسپولیس میاد.
اگه نتیجه گرفت که خدا رو شکر واگه نتیجه هم نرفت این چیز عادی هست چون کار هر سالشون اینه که هوادارها رو غمگین کنن

clau
10-09-2014, 20:04
عیار درخشان در 2بازی مهم با سپاهان و دربی پایتخت معلوم میشه که امیدوارم نتایج مفتضحانه ای در این 2بازی نگیره

خودش قبل اومدنش در مصاحبه هاش میگفت مشکل تیم از بازیکن نیست میشه با این تیم فعلی خیلی بهتر از اینها نتیجه گرفت

حالا اینم تیم پرسپولیس - امیدوارم در صورت نتیجه نگرفتن حرف از بازیکن نداشتن و فرصت دادن در کار نباشه رو حرف های قبلی خودش بمونه

هر چند با رفتن دایی فک کنم هر بازیکنی که درخشان بخواد براش جذب کنن
بی پولی تیم و تمدید نکردن با امثال سید جلال- خلعتبری- مسلمان بهانه ای بیشتر نبود تا به هدف اصلیشون که نتیجه نگرفتن تیم و کنار گذاشتن دایی بود برسن که رسیدن

HDana
10-09-2014, 20:08
حرف‌هاي درخشان در جمع بازيکنان پرسپوليس
حميدرضا سياسي و حميد درخشان در جمع بازيکنان پرسپوليس کوتاه صحبت کردند.

به گزارش"ورزش سه" سیاسی رئیس هیات مدیره به بازیکنان قول داده تا شنبه پول هایشان را به حسابشان واریز کنند. درخشان هم رو به بازیکنان در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی پرسپولیس گفته؛ در همه جای دنیا وقتی تیمی از لحاظ فنی نتیجه نگیرد سرمربی اش را عوض می‌ کنند و من نمی دانم چرا حالا مقاومت می‌ کنند؟این اتفاق در فوتبال طبیعی است و وقتی تیم از لحاظ فنی مشکل دارد سرمربی را تغییر می‌ دهند.

Sh-Meteor
10-09-2014, 20:14
توی روزنامه های چند روز قبل اسم هایی مثله فرکی، کرانچار، مانچینی و ... رو دیدم ولی الان...

عیار درخشان در 2بازی مهم با سپاهان و دربی پایتخت معلوم میشه که امیدوارم نتایج مفتضحانه ای در این 2بازی نگیره

خودش قبل اومدنش در مصاحبه هاش میگفت مشکل تیم از بازیکن نیست میشه با این تیم فعلی خیلی بهتر از اینها نتیجه گرفت

حالا اینم تیم پرسپولیس - امیدوارم در صورت نتیجه نگرفتن حرف از بازیکن نداشتن و فرصت دادن در کار نباشه رو حرف های قبلی خودش بمونه

هر چند با رفتن دایی فک کنم هر بازیکنی که درخشان بخواد براش جذب کنن
بی پولی تیم و تمدید نکردن با امثال سید جلال- خلعتبری- مسلمان بهانه ای بیشتر نبود تا به هدف اصلیشون که نتیجه نگرفتن تیم و کنار گذاشتن دایی بود برسن که رسیدن

در تکمیل این پست:
مصاحبه درخشان در تاریخ یک شهریور 93 : فقط من میتوانم ناجی پرسپولیس شوم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%82%D8%B7_%D9%85%D9%86_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%E2 %80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%85_%D9%86%D8%A7% D8%AC%D9%8A%E2%80%8C%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88 %D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%B4%D9%88%D9%85)

فقط امیدوارم بعدش نگه: تیم رو من نبستم و ...

ambian
10-09-2014, 20:23
به نظر می رسه در آینده اخبار بیشتری از حسین عبدی خواهید شنید

New-P30world
10-09-2014, 20:51
البته فراموش نکنید همه ما داریم مو رو می بینیم!

پیچشه مو رو هم ببینیم، اهداف مختلفی از عدم واگذاری دو تیم پای تخت! وجود داره

از مباحث بودجه های نسبتا کلان و و و و و! .... و مشغول کردن مردم به حواشی های مختلف این دو تیم!

فصل پیش اس طهران تقریبا چنین مشکلاتی داشت، بی پولی، اختلاف و.... حالا این فصل جاشون عوض شده

منتهی باید فصل به فصل تفاوت هایی باشه مثلا چند تا آشپز! اضافه میشه تا کمی پیاز داغ و نمکش رو هم کم زیاد کنن! تا مخاطب پیگیر باشه!!

هی بیچاره هوادار.. :44:

ای بابا.. ای بابا... آره ناراحت شدن!! :n27:

به امید روزای خوب :n12:

yoosef_st
10-09-2014, 22:50
خب مثل اینکه جنگها رو کردین و من دیر رسیدم
من فقط میخام یه چیزی بنویسم که 6 ماه بعد که خوندمش بفهمم امروز درست تحلیل کردم

رفتن دایی بدترین اتفاقی که امروز میتونست بیافته نیست
رفتن دایی حتی اونقدرها بد هم نیست
دایی مربی خوبی بود، فصل پیش پرسپولیس بعد از قرنها سهمیه آسیا گرفت
جوون گرایی کرد و این واقعا شایان تقدیره
و در کل هم خیلی بد نبوده کارکردش

اما مطمئنا شخص حمید درخشات (البته بعد از اون مایلی کهن کثیفه ....) بدترین اتفاقی بود که میتونست امروز برای پرسپولیس بیافته
درخشان نه علمش رو داره، نه تجربش رو داره، نه اصلا مال این صحبتهاست

من واقعا متاسفم که امروز به ظور کاملا ناگهانی سرمربی 1.5 ساله پرسپولیس به بدترین و کودکانه ترین شکل ممکن برکنار میشه،
و شخصی که به جاش میشینه واقعا هیچی نداره که ما دلمون رو بهش خوش کنیم

پ.ن
دکتر الف نون رفته، اما هنوز هستن آمهایی با این منش شرم آور!
زیاد هم هستن!
و وای بر ما!

albertxx
10-09-2014, 22:56
کلا فوتبال ایران رو در حد خبر دنبال میکنم (( یکی ورزش 3 - یکی هم همین تاپیک ))
بعد واسم جای سواله درخشان چطور سرمربی شد ؟؟

فکر میکردم با پژمان جمشیدی زدن تو کار طنز و کمدی !!!:n13:

حیف علی دایی که تو فوتبال ایران در زمینه مربیگری نابود شد !!!
پرسپولیسا وقتی دایی راه آهن بودمیگفتن علی دایییییییی
الان اومده پرسپولیس انداختنش بیرون !!

stealer
10-09-2014, 22:57
گنده کاری های وزیر ورزش به پرسپولیس هم رسید!!!
امسال که دیگه باید از خیر پرسپولیس گذشت و این تیم حداقل امسال درست بشو نیست دیگه
بزرگترین بازنده این کار هم حمید درخشان هست که کل اعتبار نسبی و ابروش با این کار رفت
صبر کنید جمعه هوادارا سیاسی و درخشان رو بلایی سرشون بیارن که تا اخر عمر از فوتبال برن کنار
من طرفدار دایی نیستم ولی این راه برکناری به هیچ عنوان توی این مقطع از فصل درست نبود
در اخر هم بگم این وزیر ورزش کمر به نابودی ورزش کشور بسته:n21:

mojtabaivi
11-09-2014, 09:43
هرچقدر هم علی دائی بد باشه، این کار توی این مقطع زمانی اونم با یکی مثل درخشان، اصلا واسه تیم مفید نخواهد بود.

فقط امیدوار سیاسی که این کارو کرد، حداقل پول قرارداد علی دائی رو داشته باشه که بده بهش، وگرنه با توجه به سابقه علی دائی، حتی ممکنه تا پای کسر امتیاز هم تیمو ببره

Amir-Rainman
11-09-2014, 10:28
پرسپولیس نیوز : طی سال های اخیر یک نام همواره با نهمی و دوازدهمی و رتبه های عجیب پرسپولیس گره خورده ، چه به عنوان مربی چه هیئت مدیره و چه مُعرف اسپانسر...!

stealer
11-09-2014, 10:56

Mr.Mazmamfi
11-09-2014, 12:01
سلام
واقعا شرایط خیلی حساسی رو داریم میگذرونیم .

از استیل بنگر مشخصه اکثر بازیکن ها داغونن و شاید تمایلی برای همکاری با کادر جدید نداشته باشن و این کار رو از همه چیز بد تر میکنه .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 12:16
عکسی که می بینید مربوط به یکی از حوادث دیروز است. جایی که یکی از خبرنگاران به افشین پیروانی می گوید:«آقای حميد درخشان توی رختكن منتظرند تا شما بيايید تا از شما رخصت بگيرد.» افشین پیروانی هم قاط می زند و با حرفهای عجیب و غریبی واکنش نشان می دهد:«من؟ من بيام با حميد درخشان(...) حرف بزنم؟!» خبرنگاران همچنان در بهت و حیرت هستند:«من برم تو رختكن،می دونم باهاش چیکار کنم! (...) (...)(...) با تک تک آدمهایی که داخل رختکن هستن می دونم باید چیکار کنم!» خبرنگاران که تعدادشان زیاد است و حدود ۴۰-۵۰ نفری هستند و همه اطراف پیروانی هستند صدایش را هم ضبط می کنند:« من خودم به خدمت تك تك آدماي تو رختكن می رسم و (...) علی دایی که بهت خبرنگاران و عصبانیت پیروانی را می بیند جلوی دهان پیروانی را می گیرد. اما پیروانی مدام بد و بیراه می گوید و سر آخر دایی مجبور می شود که او را از نیمکت ذخیره بلند و کند و از جلوی مردم و خبرنگاران دورش کند. البته خبرنگاران مانده بودند که چطور که این کلمات را مخابره کنند اما در هر حال فایل صوتی پیروانی می تواند بعدها به قیمت بالایی فروخته شود. البته اگر قبل از انتشار، در سایتها و شبکه های اجتماعی پخش نشده باشد.

منبع:90tv.ir
واسه هیچکس اعصاب نذاشتن.تیم فردا بازی داره اما معلوم نیست بازیکنا در چه وضعیتی هستن،دیگه فکر نکنم انگیزه ای واسشون مونده باشه.
همه میدونن فردا از دقیقه یک هوادارا میخوان علیه کادر جدید شعار بدن،اینجوری باشه تیم عمرا نتیجه بگیره

alireza-1991
11-09-2014, 12:18

به نظر من این هموطنان آذری بهتره برن از همون تراکتور حمایت کنن .این براشون بهتره

BestDev
11-09-2014, 12:29
درخشان؟ مربي پرسپوليس؟! اين بابا حتي نميتونه درست حرف بزنه. حتما تحليلهاي كارشناسي خنده دارشو توي راديو جوان شنيدين.

خدا بخير كنه....

وین رونی
11-09-2014, 12:30
قبلاً هم شنیده بودم افشین بد دهنه.یه جا تو هتل مستقر بودن میگفتن خیلی مودب حرف نمیزنه

misagh8900
11-09-2014, 14:34
به نظر من دایی رو باید آخر فصل پیش از تیم بیرون میکردن و یک مربی خوب مثل ابراهیم زاده و فرکی و جلالی و حتی یحی گل محمدی رو میاوردن که خود مربی میتونست تیم رو ببنده.
باور کنید علی دایی به جز حاشیه چیز دیگه ای نداره. پرسپولیس رو کرده مهد کودک. باور کنید بازیکنای این فصل پرسپولیس رو اصلا نمیشناسم. معلوم نیست از کجا اومدن.
جوان گرایی خوبه ولی حدی داره. نه اینکه بیاد همه با تجربه ها رو بندازه بیرون. حتی بارسا و آرسنال و ... هم چنین کاری نمیکنن.
حالا هم که دایی رفته، به نظر شما کسی بهتر از درخشان بود که بیاد مربی این پرسپولیس با این بازیکنا باشه؟؟ به نظر من درخشان داره با آبروی خودش بازی میکنه با قبول کردن این پست.
فقط امیدوارم سقوط نکنیم.

Sh-Meteor
11-09-2014, 14:49
گزارش تصویری از اتفاقات دیروز در درفشی فر

کادر فنی سابق (محمد دائی، پنجعلی، علی دائی، افشین پیروانی، نمیشناسم)

اعتراض هواداران داخل استادیوم

اعتراض هواداران داخل استادیوم (2)

اعتراض هواداران داخل استادیوم (3)

تعصب یه هوادار

هواداران معترض + کادر فنی روی نیمکت

اعتراضات در بیرون از درفشی فر

تشریف فرمایی منتقمی، سیاسی و درخشان (مدیر عامل جدید + رئیس هیئت مدیره + سرمربی جدید)

علی دائی در درفشی فر

حمید علی عسگر

سوشا مکانی

چهره کاملا جدی بنگر و کفشگری و چهره ناراحت علی عسگر

اگه اشتباه نکنم ایشون فرشاد قاسمی هستن

Sh-Meteor
11-09-2014, 14:56
مراسم معارفه درخشان

درخشان با این کارش فقط و فقط داره آبروی خودش رو میبره و اعتبار خودش رو پیش هوادارا از بین می بره.
من فکر کنم تا چند روز دیگه افرادی مثل بهروز رهبری فرد هم به تیم اضافه میشن.
.
نادر غلامی به جای غلامپور شده مربی دروازه بانان و امروز هم ایشون نیلسون و سوشا رو تمرین داده.
نادر غلامی سابقه حضور در تراکتور سازی رو داره.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 15:07
سلام.با اینکه زیاد مایل نیستم خبر کپی کنم اما:

پولادي در يک قدمي پرسپوليس
مدافع چپ پاي سابق پرسپوليس با رايزني هاي مسوولان تيم دوباره پيراهن پرسپوليس را برتن خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد پولادی که این روزها در قطر به سر می برد با پیشنهاد حمید درخشان برای حضور مجدد در ترکیب این تیم مواجه شد.

سرمربی جدید پرسپولیس در این باره به "ورزش سه" گفت: برای تقویت پرسپولیس از مسوولان تیم خواسته‌ام پولادی را باز گردانند و احتمالا این امر محقق خواهد شد.
به خدا خسته شدیم از این موش و گربه بازی و تعقیب و گریز.
یا بیا یا برو دیگه تکلیفمون رو مشخص کن

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 15:11
پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دنبال جذب علی کریمی هستیم. حمید درخشان در پایان نشست خبری امروز در جمع خبرنگاران اعلام کرد: برای تقویت تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب علی کریمی هستیم تا در پرسپولیس بازی کند.

این در حالی است که علی کریمی در آغاز فصل جاری از دنیای بازیکنی خداحافظی کرد و ماه هاست تمرین نمی کند.
نمیدونم درخشان میخواد با این کاراش دل و هوادار ها رو به دست بیاره و به نوعی طرفدارهای خشمگین رو آرام کنه؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 15:16
انتشار بخشي از قرارداد منتشر نشده دايي

جدايي علي دايي از پرسپوليس و تلاش سرخ پوشان براي پرداخت مبلغ قرارداد او خيلي ها را دچار ابهام کرده که چه مفادي در قرارداد منعقد شده بين دايي و رويانيان مديرعامل وقت پرسپوليس مورد توافق قرار گرفته بود.

به گزارش "ورزش سه"، بی گمان یکی از موانع اصلی و بازدارنده برای تغییر و تحول در کادرفنی پرسپولیس و برکناری علی دایی نوع قراردادی بود که بین او و باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمد رویانیان به امضا رسید. قراردادی که نگاه کلی به آن نشان می دهد کاملا یک طرفه بوده و باشگاه پرسپولیس امتیازات زیادی را به علی دایی داده ، نگاهی اجمالی به قرارداد منعقد شده بین دایی و محمد رویانیان (مدیرعامل وقت پرسپولیس) شاید اثبات کند که برکناری شهریار چندان هم آسان نبود.
با هم نگاهی خواهیم داشت به مفاد این قرارداد که تا به حال در رسانه‎ای منتشر نشده است.

شرط اخراج دایی

در بندی از قرارداد منعقد شده بین علی دایی و پرسپولیس به وضوع شرط اخراج علی دایی قید شده است. طبق این بند باشگاه پرسپولیس اگر بدون دلایل فنی و قانونی قرارداد دایی را فسخ کند حق شکایت را به او می دهد و سرمربی پرسپولیس می تواند با شکایت تمام پولش را دریافت کند. حال معلوم نیست دلایل فنی و قانونی از نگاه دایی چیست و اصلا می توان با تکیه به این دو پارامتر می توان چه توجیهاتی را برای برکناری دایی داشت.

مبلغ قرارداد دایی

شاید مبلغ دریافتی علی دایی در قرارداد 3 ساله اش بارها و بارها در رسانه های مختلف منتشرشده باشد اما بد نیست که بار دیگر مرور شود مبلغ قرارداد او برای فصل اول یک میلیارد و 950 میلیون تومان، برای فصل دوم 2 میلیارد و 150 میلیون تومان و برای فصل سوم نزدیک به2 میلیارد و 500 میلیون تومان است. رقمی که همانطور که عنوان شد در صورت قطع همکاری از سوی پرسپولیس باید تمام و کمال به دایی داده شود.

پاداش 200 میلیونی

البته این مبالغ دستمزد علی دایی برای 3 فصل همکاری با پرسپولیس است. در حالی که پاداش های مختلفی نیز برای او در این قرارداد پیش بینی شده است برای مثال طبق آنچه که بین او و محمد رویانیان منعقد شده دایی در صورت صعود پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا مبلغ 200 میلیون تومان به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.

دریافتی این فصل دایی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید علی دایی از مبلغ قرارداد این فصل خود چه اندازه دریافتی داشته است. اینطور که از باشگاه خبر رسیده دایی طی 4،3 ماه گذشته از لیگ چهاردهم مبلغ 250 میلیون تومان دریافتی داشته است.

بالاترین مقام فنی

در قرارداد علی دایی به جز عنوان سرمربی صراحتا قید شده که او بالاترین مقام فنی در باشگاه و تیم پرسپولیس است به معنای دیگر و طبق این بند از قرارداد نه مدیرفنی می تواند برای او و تیم تصمیم بگیرد و نه پستی به عنوان مدیرفنی؛ طبق اختیاری که مدیرعامل وقت پرسپولیس به علی دایی داده او به عنوان سرمربی پرسپولیس و بالاترین مقام فنی هیچ توضیح فنی به هیچ فرد یا جایگاه فنی نباید بدهد. به معنای دیگر او می توانست به مدیرعامل تیم گزارش بدهد اما مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیرفنی، کمیته فنی و هیچ پست و مقام دیگری نمی توانست از او توضیح فنی بخواهد.

جریمه ای در کار نیست

طبق بندی که در قرارداد علی دایی آمده آیین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس در مورد او قابل اجرا نیست. به اصطلاح ساده تر علی دایی مشمول جریمه هایی که کمیته انضباطی باشگاه یا مدیرعامل پرسپولیس برای مجموعه در نظر می گیرد نخواهد شد بنابراین اگر روزی متوجه شدید که علیرضا رحیمی به خاطر باخت پرسپولیس به رقبا مجموعه تیم را 5، 10 یا 15 درصد جریمه کرد بدانید که علی دایی شامل این جریمه ها نخواهد شد.

جریمه و پاداش بازیکنان با نظر سرمربی

به غیر از اینکه در قرارداد دایی آمده که او مشمول آیین نامه انضباطی باشگاه نخواهد شد، باشگاه پرسپولیس هم اگر بخواهد بازیکنان را جریمه کند یا به آنها پاداش بدهد باید زیرنظر مستقیم آقای سرمربی باشد. به معنای دیگر پاداش های پس از هر پیروزی و جرایم احتمالی که باشگاه پس از باخت برای بازیکنان در نظر می گیرد را علی دایی باید تعیین کند.

جرایم دایی

البته در این قرارداد یک طرفه باشگاه پرسپولیس و علی دایی جریمه هایی نیز برای سرمربی لحاظ شده است. به گونه ای که اگر دایی مثلا بدون اطلاع قبلی در چند نوبت تمرین غایب باشد یا بدون هماهنگی روی نیمکت پرسپولیس ننشیند باشگاه می تواند به مبالغی حدود بین 1 تا 5 میلیون تومان او را جریمه کند، جریمه هایی که در قیاس با دریافتی علی دایی به شدت ناچیز به نظر می رسد.

انتخاب دستیار و بازیکنان با اختیار تام

به گزارش "ورزش سه"، شاید این بند از قرارداد علی دایی یکی از معمولی‌ترین بندهایی است که در قرارداد باشگاه پرسپولیس و سرمربی اش آورده شده است. چرا که سرمربی این حق را دارد تا دستیاران و بازیکنان موردنظرش را انتخاب کند و علی دایی نیز که در قراردادش همه مسائل را لحاظ کرده قطعا نمی توانست از این بند معمول بگذرد و به همین دلیل هیچ مقام مسوولی در باشگاه پرسپولیس نمی تواند برای او دستیار انتخاب کند. همین مساله نشان می دهد اخباری که پیش تر در مورد انتخاب افشین پیروانی زیرنظر علیرضا رحیمی منتشر شده بود شایعه ای بیش نیست.

دغدغه های بزرگ پرسپولیس و سیاسی

آنچه که در این مطلب آمده تنها بخشی از قراردادی است که بین علی دایی و باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمد رویانیان منعقد شده است. نگاهی اجمالی به آنچه که در این قرارداد آمده نشان می دهد که پرسپولیسی‌ها که علی دایی را برکنار کردند باید مبلغ هنگفتی را به عنوان غرامت به او بپردازند آن هم در حالی که سرمربی پرسپولیس برخلاف قلعه‌نویی و خیلی ها دیگر با کم کردن مبلغ قراردادش موافقت نکرد. بر همین اساس سیاسی در گفتگو با "ورزش سه" صراحتا بیان کرد که پرسپولیس مبلغ قرارداد دایی را تا ریال آخر پرداخت خواهد کرد. به همین دلیل او دقایقی قبل به همراه نماینده تام الاختیار دایی (بهمن دهقان) به وزارت ورزش رفت.

Sh-Meteor
11-09-2014, 15:17
اینفو گرافیک // مقایسه کارنامه علی دائی و حمید درخشان

حمید درخشان
علی دائی

منبع: بانک ورزش

mojtabaivi
11-09-2014, 15:32
خب خداروشکر حداقل شیرفلکه باز شد

mojtabaivi
11-09-2014, 15:34
درخشان با این کارش فقط و فقط داره آبروی خودش رو میبره و اعتبار خودش رو پیش هوادارا از بین می بره.

این آدم اعتباری نداره که بخواد از دست بده... تو هر تیمی تو لیگ برتر بوده سقوط کرده دیگه...چه اعتباری

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 15:46
دیروز میخواستم یه حرفی رو یزنم دیدم خیلی شلوغه و تا یه حرفی بزنم سمتم حمله ور میشن.
ولی حالا میگم.بیاید زود قضاوت نکنیم.درخشان فقط تو تیم هایی مثل پیکان و ... سر مربی بوده و اونا هم خیلی قوی نبودن.
حالا درخشان تو یه چالش سخت و جدی قرار داده شده و از این به بعد میشه عیارش رو فهمید.
من نه طرفدار دایی هستم و نه درخشان
:n12:من فقط هوادار پر طرفدار ترین تیم آسیا هستم و براش آرزوی موفقیت دارم:n12:

Sh-Meteor
11-09-2014, 15:49
این آدم اعتباری نداره که بخواد از دست بده... تو هر تیمی تو لیگ برتر بوده سقوط کرده دیگه...چه اعتباری
از لحاظ مربیگری که کاملا وضعیت شون تو اون اینفوگرافیک مشخصه
+
منظور من از اعتبار، اون یه ذره آبرویی بود که از زمان بازیگریش داشت، بود.
:n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 15:55
مسعود شجاعي به الشحانيه پيوست

باشگاه الشحانيه قطر به طور رسمي اعلام کرد مسعود شجاعي، هافبک تيم ملي ايران را با قراردادي يک ساله به خدمت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، مناحی الشمری، رئیس این باشگاه قطری امضای قرارداد رسمی با بازیکن فصل گذشته لاس‌پالماس اسپانیا را تأیید کرد. سرمربی الشحانیه، میگل آنخل لوتینا اسپانیایی است و با توجه به سابقه خوب مسعود از بازی در باشگاه‌های اسپانیا می‌تواند ارتباط خوبی با این مربی 57 سال داشته باشد. شجاعی پس از اینکه قرارداد یک ساله‌اش در تاریخ 30 ژوئن 2013 با لاس‌پالماس به پایان رسید حاضر به تمدید قراردادش با این تیم دسته دومی نشد.

قرارداد شجاعی با الشحانیه حدود 900 هزار دلار تخمین زده می‌ شود.شجاعی به همراه پژمان منتظری،مجتبی جباری،جلال حسینی و اشکان دژاگه ملی پوشانی هستند که در این فصل در لیگ قطر توپ می‌ زنند.
خوب اگه خدا بخواد مثل اینکه آقای بی غیرت میخواد برگرده به تیم.
اما حالا که 8هفته گذشته؟:n24:

Sh-Meteor
11-09-2014, 16:16
نمی دونم اسم این کار دائی رو زرنگی بزارم یا آینده نگری

در مورد قرارداد علی دائی میگم،
فکرشو کنین که دایی به یه سری دلایل، قرارداد شو اول فصل دروغ می گفت مثلا یه چیزی حدود یک میلیارد.
اونوقت الان چی میشد؟؟؟ چه بلایی سرش میاوردن؟ چه حاشیه هایی که براش ایجاد میشد!

چیزی که واضح بود، اینه که:
علی دائی سرمربی انتخاب شده این هیئت مدیره نبود،
بنابراین علی دائی خودش حدس یه چنین روزی رو میزد.
روزی که از تیم بره یا روزی که یه سری افراد مثل مایلی کهن، از قرارداد اصلیش با خبر می شدن!
چه قدر زرنگه:n10:
.
.
.
اگه روزنامه های 17 ام و 18 ام شهریور رو ببینین، توشون اگه نقل قولی از هیئت مدیره بوده، در مورد نداشتن پول بوده
ولی الان چی شد؟
هم قراره قرارداد این فصل دائی، هم قرارداد فصل بعد دائی و هم قرارداد درخشان و دستیاراش رو بدن؟

وین رونی
11-09-2014, 17:01
یعنی باید قرار داد فصل بعد رو هم به دایی بدن؟؟!!!

Sh-Meteor
11-09-2014, 17:29
یعنی باید قرار داد فصل بعد رو هم به دایی بدن؟؟!!!

بله!

علی دائی وقتی قرارداد داشت می بست بندی رو تو قراردادش گنجوند که اگه از باشگاه اخراجش کردن
باید تمام پول سه فصل رو بهش بدن.
رویانیان که با کمال میل قبول کرد!:n09:
.
مثلا اگه فصل قبل بعد از همون بازی اول رو مینداختنش بیرون، باید پول سه سال رو میدادن.

فصل قبل: 1 میلیارد و 750 میلیون
این فصل: 2 میلیارد و 150 میلیون
فصل بعد: 2 میلیارد و 500 میلیون ( تقریبا )

فصل قبل + فصل جاری + فصل بعد = بیش از شش میلیارد
.
از همین جنس قرارداد ها با بازیکنان هم بسته دیگه که پولادی تا الان جرئت می کنه نیاد سر تمرین!
پس برای چی ملت میگن قرارداد ترکمانچای؟

HDana
11-09-2014, 17:30
اینم ازستاره تیم علی دایی که همش علی دایی علی دایی میکرد... من مطمئنم بازیکناهم ازرفتن علی دایی مثل من خوشحالن

صادقيان در آغوش درخشان (عکس)

حميد درخشان حسابي ويژه روي ستاره محروم تيمش بازکرده و از همين امروز سعي در جلب نظر وي دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدايي علي دايي از سمت مربيگري پرسپوليس و جانشيني حميد درخشان بازيکنان اين تيم واکنش‌هاي پيدا و پنهان زيادي در اين رابطه داشته‌اند.

در اين ميان، بعد از انتشار اشک‌هاي پيام صادقيان بعد از خداحافظي با علي دايي و در آغوش او، شماره 11 سرخپوشان در اولين تمرين اين تيم با حميد درخشان گرم گرفت.

حميد درخشان به نظر مي‌رسد براي موفقيت در پرسپوليس نگاه ويژه‌اي به پيام صادقيان دارد که فعلا به دليل محروميت نمي‌تواند تيمش را همراهي کند.

البته با دقت در عکس مي‌توان به عکس‌العمل متفاوت برخي بازيکنان ديگر اين تيم به اين اتفاق نيز پي برد.

senaps
11-09-2014, 17:42
فک کنم این بازیه مشخص میکنه همه چیز رو که دنیا دست کیه...

اینکه پول بازیکنا رو گرو گرفته بودن تا دایی بره، روی کل روحیه‌ی تیم تاثیر گذاشته...

چه تحولاتی داشته دیروز ورزشگاه!! :)))
کاش تصاویر بیشتری بیرون بیاد...

senaps
11-09-2014, 17:47
پاک بشود! دوبل اومده...

stealer
11-09-2014, 17:56
اینم اشک های دایی:n14:

Sh-Meteor
11-09-2014, 18:33

توی این دو تا عکس آخر ببینید کفشگری چجوری داری نگاه می کنه؟؟؟ :n02:
کفشگری از اون دسته کسایی بوده که دائی خیلی بهش اعتقاد داشته و زمانی هم که از راه آهن به پرسپولیس اومد، عالیشاه و اینو به پرسپولیس آورد.
.
البته عالیشاه و کفشگری خودشونو ثابت کردن و من فکر می کنم توی ترکیب اصلی درخشان هم جا داشته باشن.
اما افرادی مثل احمد نورالهی و طارمی فکر کنم دیگه کمتر بازی بهشون برسه، مخصوصا نورالهی.
چون تا زمانی که صادقیان، رضا نوروزی و هادی نوروزی نیستن، طارمی فرصت بازی رو داره.
.
طارمی اگه می خواد برای خودش جایی تو ترکیب باز کنه، باید تو این هفته ها بیشتر خودشو نشون بده تا اعتماد درخشان رو هم جذب کنه.

B.Russell
11-09-2014, 18:44
علی دایی بازیکن بزرگی بود، تو دوران کودکی و نوجوانی هم که فوتبال تیم ملی رو تماشا میکردم، تیم ملی بدون علی دایی برام مفهومی نداشت.

اما متاسفانه باید بگم :

آقای علی دایی نیاز به یک ریکاوری اخلاقی کامل دارند، باید مدتی از فوتبال دور باشن.
صبوری رو یاد بگیرند، احترام رو یاد بگیرند، غرور را کم کنند، دانش مربیگری را از اهل فنش یاد بگیرند و سپس پا به عرصه مربیگری بگذارند.

در تیم هایی که علی دایی هدایت کرده هیچگونه دانش مربیگری دیده نمیشه و به سبک غیرتی که فوتبال بازی میکرد، میخواد مربیگری کنه و به نظرم نتیجه لازمه رو نمیگیره.

با وجودیکه شیوه برخورد با علی دایی رو مناسب ندیدم، اما سقوط برای برخی از انسان ها به منظور صعودی قدرتمندتر لازم است.
امیدوارم دایی از این قراردادهای ناجوانمردانه در وضعیت اقتصادی ایران گذشت کنه و خودش رو بسازه و دوباره زاده بشه.

هرچند .....

king_darkness
11-09-2014, 19:11
دیروز میخواستم یه حرفی رو یزنم دیدم خیلی شلوغه و تا یه حرفی بزنم سمتم حمله ور میشن.
ولی حالا میگم.بیاید زود قضاوت نکنیم.درخشان فقط تو تیم هایی مثل پیکان و ... سر مربی بوده و اونا هم خیلی قوی نبودن.
حالا درخشان تو یه چالش سخت و جدی قرار داده شده و از این به بعد میشه عیارش رو فهمید.
من نه طرفدار دایی هستم و نه درخشان
:n12:من فقط هوادار پر طرفدار ترین تیم آسیا هستم و براش آرزوی موفقیت دارم:n12:

دقیقا نظر منم همینه
چه فرقی میکنه مربی کی باشه مهم اینکه که تیم نتیجه بگیره
از همه درخواست دارم اگه میرن ورزشگاه از دقیقه 1 بازی شروع نکنن به حیا کن رها کن!!!

New-P30world
11-09-2014, 20:16
عزیزان من، پیام ستاره پرسپولیس هست درخشان از این کار منظور داشته! یعنی نگرفتین!!؟؟

Arash4484
11-09-2014, 20:54
در اين ميان، بعد از انتشار اشک‌هاي پيام صادقيان بعد از خداحافظي با علي دايي و در آغوش او، شماره 11 سرخپوشان در اولين تمرين اين تيم با حميد درخشان گرم گرفت.

آقا چند تا عکسه که درخشان مثل چی از صادقیان آویزونه... و خوب اونم آخرش آدمه یک لبخندی زده.

خوب درخشان هم دیده واکنش صادقیان رو به رفتن دایی...میخاد تیم رو جمع کنه.

اینجوری راجع به آدما با دو تا عکس و یک تیتر قضاوت نکنیم، الان این بابا پیام صادقیان شد یک آدم دورو و مشنگ که تا دیروز داشت گریه زاری میکرد حالا رفته پابوس قدرت جدید.

===========

خارج از این موضوع که کی سرمربیه و کی لیاقت "بیشتری" (نسبت) داره،

اما اینکه به چه متدی دایی رو بردن، و این سیاسی از اول با دایی چطوری بود، فقط نشون میده چه جنگ قدرت ضایع و تابلویی بود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 21:11
امیدوارم فردا روز آرامی باشه.
این طرفدارا بعضی هاشون خیلی بی اعصاب هستن.شما طرفدار علی دایی هستید یا پرسپولیس؟؟
منم دوست نداشتم دایی بره ولی حالا که رفته میگید چیکار کنم؟خودزنی؟ دیگه هیچ کاری نمیشه کرد.
پس فردا شعار ندید و بذارید تیم آرامش داشته باشه.
امید به خدا.هنوز برای قهرمانی دیر نشده،البته اگه درخشان بذاره

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 21:19
به نظرتون ما این بازیکنا قهرمان میشیم؟
من که فکر نمیکنم.

Abdolreza2012
11-09-2014, 21:37
فصل قبل: 1 میلیارد و 750 میلیون
این فصل: 2 میلیارد و 150 میلیون
فصل بعد: 2 میلیارد و 500 میلیون ( تقریبا )

فصل قبل + فصل جاری + فصل بعد = بیش از شش میلیارد

پول مفت ، من میخوام ببینم رویانیان اگه پول خودش بود بازم اینطور چشم بسته قرداد میبست ؟؟؟
واقعا جای تاسف داره :n15:

pcforlife
11-09-2014, 22:05
اگر با تغییر مربی مشکلات پرسپولیس حل می شد، از آخرین زمانی که پرسپولیسی ها در قله فوتبال ایران بودن (سال 87) تا الان 11 اسم روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرمربی بودن در مدت 6 سال! مدیران عامل هم کم نبودن و مجموعا تیم مدیریت و کادر فنی زیادی اومدن و رفتن.
در این بین هر فصل کلی بازیکن میان و کلی بازیکن میرن. در بدو ورود میگن از بچگی طرفدار پرسپولیس بودیم و به محض پیشنهاد بهتر میگن طرفدار اون یکی تیم بودیم. پرسپولیسی که زمانی محل رفت و آمد اسطوره ها بود، الان شبیه رستوران های بین راهی شده. در تیم های شهرستانی مدام از بومی کردن صحبت میشه، اما در تیم های تهرانی پرسپولیس و استقلال به جوان هایی که متولد تهران هستند بها داده نمیشه.
بدا که هیچکس جز هوادارا هم دلش برای دو تیم پایتخت نمیسوزه. همه به جای در عمل ثابت کردن دلسوزی، میگن تا میتونیم از باشگاه منفعت شخصی خودمون رو ببریم.
.
و الا کیفیت فوتبال الان لیگ برتر به جز اسمش و شماره پیرهناش و پول بازیکناش، با دهه شصت و هفتاد تغییر و فرقی نکرده. اما اون موقع اگه بخور بخور هم بود، اگه ضعیف بودن فوتبال شهرستان بود، اگه بی کیفیتی هم بود، ولی عرق هم بود.. توی بدترین موقع ها خیال هوادار اینقدر آشوب نبود. تیم چهار نفر بزرگ داشت....
.
به نظر من اگر هواداری دلسوز باشه برای تیمش، در این گیر و دار باشگاه پرسپولیس، اون هوادار فقط باید از دلسوز تر ها حمایت کنه و تعصبشون رو راجع به حمایت یا نقد اسامی مختلف بزاره کنار.
.
.
در کل راجع به اتفاقات و اخبار اخیر من فکر میکنم:
- مدیر عامل و مربی ای که به این شکل بیان، فکر نکنم به شکل مطلوب کار کنن.
- جای بسی تاسف برای پیشکسوت های باشگاه پرسپولیس که به جای اینکه از قدرت پیشکسوتی ای که دارند استفاده کنند و یکدل باشن، هر کدوم به واسطه مسائل شخصی یا ساز خودشون رو میزنن یا سکوت میکنن. همین میشه هر کسی به واسطه پول، پست و پارتی، میاد تو جمع مدیران باشگاه و بدون سبقه خاصی در کار ورزشی، میاد و دم از عشق پرسپولیس میزنه.
- یه خسته نباشید ویژه به عزیزانی که قرارداد دایی رو تنظیم کردن! خوب اینقدر پول بیت والمال مفته، ما هم بریم طلب چند میلیونی کنیم تا فلفور تحویلمون بودن! والا
- قحط الکوچ بود؟ دایی بدترین مربی، واقعا در چه بعدی حمید درخشان برجسته تر از علی داییه؟ هر دو پیشکسوتن، حالا سابقه فوتبالی دایی به کنار، هر دو سابقه مربی گری باشگاه پرسپولیس رو داشتند. واقعا درخشان ترین آلترناتیو درخشان بوده؟
.
.
خدا آخر عاقبت این دو باشگاه بزرگ ایران خصوصا تو زمان فعلی پرسپولیس رو ختم بخیر کنه... به قول هیچکس:"یه روزه خوب میاد ولی خیلی مونده آره خوشه دلم":n27:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-09-2014, 22:14
میریم به پیشواز مسابقه بعدی.خدا به خیر کنه

stealer
11-09-2014, 22:21
این تیم الان مایلی کهن رو کم داره:دی
اگه بیاد جمع لاشخورا جمع میشه:|
واقعا شما امید دارین این تیم با این کودتایی که سیاسی و وزیر ورزش در اوردن به جایی برسه؟
تیم تا وقتی خصوصی نشه همین اشه و همین کاسه هر سال هم میگیم به امید سال بعد ولی سال به سال بدتر میشه وضع تیم
علی دایی بد بود؟ خدایی دیگه بد تر از مویس تو منچستر که نبود!! اون ها هم باید اینجوری مربی رو اخراج میکردن؟
شرط میبندم سه چهار هفته دیگه همین درخشان رو هم بلایی بد تر سرش میارن

Sh-Meteor
11-09-2014, 23:10
تاریخچه بازیهای رو در روی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

همونطوری که توی اینفوگرافی دو پست بالاتر، دوستمون گذاشته، دو تیم تا بحال با هم بازی نکردن ( در چهارچوب رقابت های لیگ برتر )
.
.
.
اما این دو تیم 43 سال پیش دو بار با هم بازی کردن. سال 50 در دومین دوره لیگ قدس.

بازی رفت:
نفت مسجد سلیمان 1 - 0 پرسپولیس ( در مسجد سلیمان )

بازی برگشت:
پرسپولیس 4 - 0 نفت مسجد سلیمان ( در تهران )

در انتهای این فصل پرسپولیس اولین قهرمانی تاریخ باشگاه رو جشن می گیره.
این باختی که در نیم فصل اول برابر نفت م.س دادیم، تنها باخت پرسپولیس در طول اون فصل بوده.

senaps
12-09-2014, 00:15
این طرفدارا بعضی هاشون خیلی نادون هستن.شما طرفدار علی دایی هستید یا پرسپولیس؟؟

خیلی ممنون از شما...
بنده تهران نیستم وگرنه قطعا از ثانیه 0 تا اخرین ثانیه بازی علیه درخشان و سیاسی شعار میدادم...

یعنی چی؟ دو ماهه رو اعصاب ما دارن بازی میکنن... پول بازیکنا رو گرو گرفتن که اگر بازی بکنن و ببرن بازی هاشون رو، بهشون پول نمیدن!! این همه حاشیه و اذیت و اذار علیه کارد مربی گری و حالا که اینجوری قشنگ کودتا کردن و گرد و خاک کردن، طرفدار هم همه چی رو از یاد ببره؟؟؟

همینجوری همه چی رو از یاد می‌بره طرفدار تا این به سر فوتبالش میاد...
بازی های کشورهای دیگه و رخداد های نصف این رو تماشا میکنی می‌بینی به خاطر یه هفته شهر رو به هم می‌ریختن!!
الان چی؟ خیلی راحت یارو میاد پوست تیم رو میکنه و میره و هیچی هم نمیشه!! معلومه که وضع فوتبال چطوری میشه....

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-09-2014, 00:25
خیلی ممنون از شما...
بنده تهران نیستم وگرنه قطعا از ثانیه 0 تا اخرین ثانیه بازی علیه درخشان و سیاسی شعار میدادم...

یعنی چی؟ دو ماهه رو اعصاب ما دارن بازی میکنن... پول بازیکنا رو گرو گرفتن که اگر بازی بکنن و ببرن بازی هاشون رو، بهشون پول نمیدن!! این همه حاشیه و اذیت و اذار علیه کارد مربی گری و حالا که اینجوری قشنگ کودتا کردن و گرد و خاک کردن، طرفدار هم همه چی رو از یاد ببره؟؟؟

همینجوری همه چی رو از یاد می‌بره طرفدار تا این به سر فوتبالش میاد...
بازی های کشورهای دیگه و رخداد های نصف این رو تماشا میکنی می‌بینی به خاطر یه هفته شهر رو به هم می‌ریختن!!
الان چی؟ خیلی راحت یارو میاد پوست تیم رو میکنه و میره و هیچی هم نمیشه!! معلومه که وضع فوتبال چطوری میشه....
دوست عزیز منظورم با شما نبود،شما سروری بعضی از هوادارا.
شما ببین علی دایی رفته،درسته؟
خب رفت،ولی الان با شعار دادن علیه حمید درخشان چیزی درست نمیشه بلکه بدتر میشه.جانشین درخشان کی بشه؟
منم اعتقاد داشتم روزهای خوب پرسپولیس در راه بود و دوست داشتم دایی بمونه
ولی وقتی وزیر و چند تن دیگه ناجوان مردانه یه مربی رو کنار میذارن کاریش نمیشه کرد مگر اینکه هدایتی پرسپولیس رو بخره
امیدوارم با حرفم ناراحت نشده باشید:n16:

senaps
12-09-2014, 00:43
خب رفت،ولی الان با شعار دادن علیه حمید درخشان چیزی درست نمیشه بلکه بدتر میشه.جانشین درخشان کی بشه؟

مسئله اینه که هوادار باید صدای خودش رو به گوش طرف مقابل برسونه و بهش بگه که به مسائل اگاهه... و بخواد که بهش احترام گذاشته بشه....

برکنار کردن دایی توی این زمان بخصوص هیچ کمکی به تیم نمی‌کنه... حاشیه ها حداقل برای 3-4 هفته‌ی دیگه همراه تیم هستن و این یعنی ما تا هفته‌ی ۱۲ ام عقب می‌مونیم از همه...
مگر اینکه بازیکنا واقعا غیرت به خرج بدن و خوب بازی بکنن چند بازی اینده رو...

در غیر این صورت، این حرکت و اثرش ما رو در لبه‌ي سقوط قرار میده...

باید هوادارا بتونن اعتراض خودشون رو به همچین حرکاتی به گوش طرف مقابل برسونن حالا نتیجه‌اش هرچیزی که باشه...
سقوط کردن تیم به شرطی که یکبار برای همیشه درست بشه اصلا بدترین اتفاق ممکن نیست!! ولی اینکه هر فصل ما همینجوری حرص بخوریم و اعصابمون خورد بشه اتفاق بدی هست...

Sh-Meteor
12-09-2014, 00:56
حمید درخشان وقتی با این وضع به پرسپولیس اومد، قصد داشت از رابطه بد بین علی دائی و علی کریمی سوء استفاده کنه
و به نوعی از اسم علی کریمی استفاده ابزاری کنه.
برای همین، در اولین کنفرانس خبری اش گفت که می خواهد هر طور که شده علی کریمی را به پرسپولیس برگرداند.
اما علی کریمی بهترین کار رو کرد و دست رد به سینه ی درخشان زد.

منبع: تسنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-09-2014, 01:06
دوستان به نظرم بهترن گزینه اینه که حسین هدایتی پرسپولیس رو بخره.
چون پرسپولیسی هست و اینو ثابت کرده.
واقعا اگه بخره خیلی خوب میشه
ولی اگه کسی دیگه بخره این تیم رو که نماینده ی برخی مزدور ها باشه بازم همین وضعیت پیش میاد

albertxx
12-09-2014, 02:21
!!:n02:

BestDev
12-09-2014, 12:00
برنامه ورزش و مردم امروز رو ديدين؟ چه بلوايي به پا شده! اين هفته برنامه 90 حسابي سوژه داره... رحيمي اومد پشت خط بدون سانسور هرچي خواست گفت! سياسي رو نوكر كسه ديگه اي خطاب كرد و .....

stealer
12-09-2014, 12:03
برنامه ورزش و مردم امروز رو ديدن؟ چه بلوايي به پا شده! اين هفته برنامه 90 حسابي سوژه داره... رحيمي اومد پشت خط بدون سانسور هرچي خواست گفت! سياسي رو نوكر كسه ديگه اي خطاب كرد و .....
البته 1 دقیقه زمانی که به رحیمی دادن خیلی نامردی بود
اگه میومد دهن این سیاسی بی شرف رو سرویس میکرد پشت خط
شفیع هم خیلی نامردی کرد که نذاشت رحیمی بیاد پشت خط و درست حرفاشو بزنه
امیدوارم خدا جواب همشونو بده:n21:
امیدوارم امروز هوادارا از خجالتشون در بیان:n24:

mojtaba007
12-09-2014, 12:07
وای عالی بود
کیف کردم ها

stealer
12-09-2014, 12:07
مجادله تند رحيمي و سياسي در تلويزيون‎
عليرضا رحيمي مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم به شدت از بهرام شفيع مجري اين برنامه و حميدرضا سياسي رئيس هيات مديره گله کرد.

به گزارش "ورزش سه" ، درحالی که وقت برنامه ورزش و مردم که سیاسی مهمانش بود رو به اتمام بود، رحیمی برای یک دقیقه صحبت روی خط آمد و خطاب به شفیع گفت: تاریخ درباره شما قضاوت خواهد کرد نه من.
او در ادامه گفت: من ار ابتدای این برنامه یک ساعت است که قرار است روی خط بیایم. چرا من را به برنامه تان دعوت نکرده اید و تریبون را داده اید به این آقا؟
وی سپس خطاب به سیاسی گفت: آیا اگر من حکم برکناری دایی را امضا می کردم و به او می دادم مدیر بودم یا نه؟ سیاسی گفت بله و رحیمی در پاسخ گفت: پس چرا شما با اقای درخشان مذاکره کرده اید؟ این ها همه بازی است. شما فکر می کنید زور دارید اما من هم خدا را دارم و وقتی که زمانش برسد حرفهایم را هم می زنم.
او با گله مجدد از بهرام شفیع، از لحن صحبتهای حمید درخشان هم انتقاد کرد و درباره سرپرست جدید باشگاه گفت: آقای منتقمی در این مدت داشته برای بدهکارهای باشگاه پرسپولیس سند جور می کرده و حالا شده سرپرست باشگاه!

mojtaba007
12-09-2014, 12:23
از اون بدتر
سیاسی با کمال پررویی میگه از باخت استقلال ناراحت شدم

BestDev
12-09-2014, 12:24
ظاهرا هنوز تجربه صحبت كردن در برنامه زنده تلويزيوني نداره . كار دست خودش ميده با اين طرز حرف زدنش....

mojtaba007
12-09-2014, 12:58
درود بر شرف این مرد، رحیمی ثابت کرد که از جنس نوچه هایی مانند سیاسی نیست او فوتبالی است و فضای ورزش را می شناسد او می داند که فضای ورزش با روح پهلوانی و مردانگی عجین است درود بر شرفت جناب رحیمی که نخواستی در بازی کثیف این جماعت کفتار صفت باقی بمانی رحیمی می توانست بله قربان گوی آن ها باشد و همچنان مدیرعامل باقی بماند اما شرافت او این اجازه را به او نداد تا برود و سربلند باقی بماند جناب رحیمی! برای همیشه در قلب ما هواداران باقی خواهی ماند.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-09-2014, 19:10
وبسایت رسمی برنامه نود - ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان مشخص شد.
به گزارش وبسایت نود ،پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت ۱۹:۴۵ امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود. حمید درخشان پرسپولیس را با ترکیب نیلسون کوریا، محسن بنگر، اومانیا، حسین ماهینی، میثم حسینی، رضا حقیقی، حمید علی‌عسگر، محمد نوری، مهدی طارمی، امید عالیشاه و محمدرضا عباس‌زاده به میدان می‌فرستد.

B.Russell
12-09-2014, 19:32
امروز یکی از سایت های طرفداران پرسپولیس مطلب بامزه ای نوشته بود :

پناه بردن به حمید درخشان از دست علی دایی، مثل پناه بردن به ابوبکر البغدادی از دست احمدی نژاد است.

:n02:

Sh-Meteor
12-09-2014, 19:51
این چیزی که ترکیب امروز نشون میده، اینه که حمید درخشان اعتقادی به سیستم 4-2-3-1 نداره
و نمی خواد از دو هافبک دفاعی همزمان استفاده کنه.

پس ترکیب تیم میشه این: ( 4 - 4 - 2 لوزی )

نیلسون

میثم حسینی بنگر اومانیا ماهینی

رضا حقیقی

عالیشاه علی عسگری

نوری

عباس زاده طارمی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-09-2014, 22:03
اینم از آقای درخشان.......
بقیشم میدونید،همه میدونن دیگه جای بحث کردن درباره مسائل فنی نیست.
بازیکنا خیلی موقعیت سوزی میکنن مخصوصا این عباس زاده و عالیشاه

HDana
12-09-2014, 22:12
درخشان: از لحاظ بدني مشکل داريم

حميد درخشان بعد از اولين بازي که به عنوان سرمربي پرسپوليس روي نيمکت نشست مشکل تيمش را مشکل بدني دانست.

به گزارش خبرنگار "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی درخشان بعد از این بازی در خصوص عملکرد بازیکنانش گفت: ما بازی خوبی ومنطقی انجام دادیم اما بازیکنان از لحاظ بدنی مشکل دارند . اگر همین روند را ادامه دهیم می توانیم در بازی های آینده موفق شویم. با تمرینات بیشتر می توانیم بازی های بهتری انجام دهیم.

joseph.n
12-09-2014, 22:32
یا واقعاً بازیکنا مشکل گلزنی دارن یا دارن عمداً اینطور بازی می کنن ...
تا وقتی مسائل پشت پرده درست نشه نمیشه جلو پرده رو درست کرد...:n05:
فاز تماشاگرا هم معلوم نیست چیه...:n09:
من حتی به دو فصل دیگه هم امید ندارم...:n15:
اگه درخشان عالیشاه رو نیمکت نشین کنه من تا آخر ازش حمایت می کنم... دیگه الآن تمام ایران دستشو خوندن ... حالا این هیچی ... یه دروازه خیالی هم تو آسمون دیده که هی اونجا شوت می کنه... عباس زاده هم فصل قبل عالی بود اما الآن یه ضربه سر درست نمی تونه بزنه ...:n13:
خلاصه من خیلی دلم پره اما صدام به کجا می رسه !؟!...:n03:
در حال حاضر فقط می تونم بگم:
غیرفوتبالی حیا کن ، پرسپولیسو رها کن

Sh-Meteor
12-09-2014, 22:38
اول از همه جا داره یه دست مریزاد به هوادارای پرسپولیس بگم!
وقتی دقیقه 3 گل خوردیم، فکر میکردم تا آخر بازی باید اسم علی دائی رو، روی سکو ها بشنویم.
.
باور کنید اگه ما هوادارا نخواهیم، هیچ احد الناسی نمیتونه تیم مارو به حاشیه بکشونه!

در مورد بازی هم باید بگم این پرسپولیسی که امروز تو زمین بود، همون پرسپولیس دائی بود.
در واقع درخشان امروز فقط جسمش تو زمین بود!
ترکیب هم که 90 درصد همون ترکیب دائی بود.
تیم هنوز با درخشان تمرین نکرده و درخشان هنوز فرصت نکرده تا اندیشه های خودشو به تیم غالب کنه.
.
نکته مثبت درخشان نسبت به دائی اینه که بهتر تعویض می کنه!
مثلا تعویض به موقع هادی نوروزی:n12:
عالیشاه هم دیگه آخراش داشت بیش از حد موقعیت خراب می کرد که به موقع تعویض شد.
.
تعویض نور الهی ( به قول یوسفی: امرالهی:n02: ) هم بد نبود.
.
.
.
به امید روز های بهتر...:n12:

وین رونی
12-09-2014, 22:48
نوری امروز عالی بازی کرد عالی ای کاش بقیه نصف نوری تا به حال بازی می کردن.هم دفاع کرد هم پاس داد
اما به نظر علی عسگر بد بود عالیشاه ضعیف بود به قول دوستمون وقتی حرکات طولی می کنه دستش خوندس اما وقتی در عرض و زاویه دار حرکت می کنه بهتر جلو میره
رو این نیمکت این سالها چه کسانی(پرسپولیسی) اومدن و رفتن.پیروانی،گل محمدی،دایی،استیلی،نمی دونم عبدی هم بود یا نه و حالا درخشان...امیدوارم کار به فرشاد آقای گل و خواستگار پر و پا قرص همیشگی نیمکت تیم یعنی حاجی مایلی نرسه
درخشان هم قول 4 تای بالا رو داده
دو+یک نکته مثبت من امروز دیدم در تیم.سیستم تغییر کرده تیم،تعویض های متفاوت تر و حمایت تقریبی تماشاگران

Sh-Meteor
12-09-2014, 23:02
همونطوری که دوستمون "وین رونی" گفت: درخشان قول 4 تای بالا رو داده.

در آخر فصل تیم ما جزو چهار تیم بالانشین خواهد بود و این را تضمین می‌دهم اما قهرمانی را نه!

گویا سوشا مکانی با ناراحتی ورزشگاه رو ترک کرده و ساز جدائی داره میزنه!
.
متاسفانه محسن بنگر با کارت زردی که امروز گرفت، سه کارته شد و بازی بعدی ( با راه آهن در تختی ) رو از دست داد.
علی عسگر و رضا حقیقی هم دو کارته هستند.
(( تو ص اول، انتهای پست دوم، تعداد دقیق کارت های گرفته شده توسط همه بازیکنان رو درج کردم که میتونین استفاده کنین))

MORINIO
12-09-2014, 23:23
این دغاغله چی بود پرسپولیس خرید؟ این که همش مصدومه !!

یعنی یه کار درست انجام ندادن این مسئولان پرسپولیس -_-

کاش زود برگرده تا این عالیشاه رو پرتش کنن رو نیمکت که حالم از بازیش به هم میخوره

urumchi
12-09-2014, 23:27
این تیم الان مایلی کهن رو کم داره:دی
اگه بیاد جمع لاشخورا جمع میشه:|
واقعا شما امید دارین این تیم با این کودتایی که سیاسی و وزیر ورزش در اوردن به جایی برسه؟
تیم تا وقتی خصوصی نشه همین اشه و همین کاسه هر سال هم میگیم به امید سال بعد ولی سال به سال بدتر میشه وضع تیم
علی دایی بد بود؟ خدایی دیگه بد تر از مویس تو منچستر که نبود!! اون ها هم باید اینجوری مربی رو اخراج میکردن؟
شرط میبندم سه چهار هفته دیگه همین درخشان رو هم بلایی بد تر سرش میارن
با همه بخش های حرفاتون موافقم بجز آخری
درخشان تا آخر فصل خواهد موند، چون اون یارو بساز بندازه خواهد موند!!!
اینا همه شون از قبل نقشه کشیده بودن که یهو عین قوم مغول حمله ور شدن به علی دایی و افشین پیروانی و در کمال ... اونارو از تیم بیرون کردن
سالها سپاهان تیم موفقی در ایران و آسیا بود چرا؟ چون ثبات مدیریت و هماهنگی کادرفنی داشت
الان معلوم نیست پرسپولیس صاحب داره یا نه!؟ هر روز یکی میاد یکی میره و هیچی به هیچی!!!

من نمیدونم آخه "سیاسی" هم شد فامیلی؟! آخه چطور میشه یه نفرو همینطوری بیارن بکنن همه کاره یه باشگاهی مثل پرسپولیس؟!

... متاسفم واقعا :n15:

Sh-Meteor
12-09-2014, 23:37
با همه بخش های حرفاتون موافقم بجز آخری
درخشان تا آخر فصل خواهد موند، چون اون یارو بساز بندازه خواهد موند!!!
اینا همه شون از قبل نقشه کشیده بودن که یهو عین قوم مغول حمله ور شدن به علی دایی و افشین پیروانی و در کمال ... اونارو از تیم بیرون کردن
سالها سپاهان تیم موفقی در ایران و آسیا بود چرا؟ چون ثبات مدیریت و هماهنگی کادرفنی داشت
الان معلوم نیست پرسپولیس صاحب داره یا نه!؟ هر روز یکی میاد یکی میره و هیچی به هیچی!!!

من نمیدونم آخه "سیاسی" هم شد فامیلی؟! آخه چطور میشه یه نفرو همینطوری بیارن بکنن همه کار یه باشگاهی مثل پرسپولیس؟!

... متاسفم واقعا :n15:
کاملا موافقم!
1. درخشان میمونه چون سیاسی میمونه.

2. همونطور که گفتین، از لحاظ ساختار بهترین تیم ایران هستش. ( چه زمان رحیمی خودمون و چه زمان آقای ساکت )

3. در مورد تیکه ی آخری هم باید بگم که جوابش سه حرف بیشتر نیست: پول
چون سیاسی فقط و فقط اونو داره!
.
.
.
رحیمی امروز سیاسی رو قشنگ شست گذاشت کنار!
تو یه تیکه از حرفاش گفت: شما فکر می کنین بزرگین و قدرت دارین، من از شما بزرگ ترم، چون من خدا رو دارم و شما فقط پول دارین.

کسانی که ندیدن میتونن از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینن تو برنامه ورزش و مردم چی گذشت!

mojtabaivi
12-09-2014, 23:40
اونطور که از رفتار بازیکنا موقع تعویض و مصاحبه ی سوشا برمیاد، مثل اینکه وضع بازیکنا اصلا خوب نیست و کار خیلی سخته...

این عالیشاه باید بدونه این فوتباله، دو میدانی نیست. علاوه بر دویدن، باید مهارت هایی مثل پاس دادن و شوت زدن هم یه مهاجم بلد باشه. نه که همش میدوه و حرکاتشم هیچ تنوعی نداره.

این نیلسون واقعا نباید دروازبان پرسپولیس باشه... نمیدونم چه جوی هست بین همه، هم طرفدار و هم گزارشگر، و کلا همه، نمیدونم هون بحث غریبه پرستی ما ایرانیاس یا یه چیز دیگه، همه میگن خوبه و اشتباهاتشو نمیبینن و بجاش یه ضربه میگیره همه :n12: میزنن! بابا این یه دروازبانه معمولیه... به هر حال باید یه چند تا موقعیت رو بگیره و الا فرق من و اون چیه؟؟ فصل قبلم خداییش اصلا موقعیت می اومد رو دروازه؟ بازی فینال جام حذفی یادتونه؟ بازی یکی مونده به آخر فصل قبل مقابل راه آهن یادتونه چه گلی خورد؟ و بازی امروز دیدین گلو؟؟... در حالی که سوشا بد شانس بود... امیدوارم درخشان به این نتیجه برسه که سوشا بهتره

واقعا تیم ما در مرحله اول فقط به یک مهاجم شیش دونگ نیاز داره... این عباس زاده بهتره برگرده همون لیگ یک...

clau
12-09-2014, 23:49
درخشان 4تا بالای جدول خیلی خوب اومد

3تیم تراکتور استقلال سپاهان که با این بازیهایی که انجام میدن بین تیم اول تا سوم لیگ برتر امسال میشن بدون هیچ شکی
اقای ناجی پرسپولیس باید با بقیه تیمها از جمله فولاد و نفت تهران بجنگه سر چهارمی لیگ

اگه عقل داشته باشن نوروزی دغاغله از لیست خارج میکنن جاشون بازیکن میخرن

درمانگاه باز کردن اینهمه پای مصدومیت پولادی موندن آخرش نتیجش چی شد
پول مفت بهش دارن میدن نیم فصل داره میشه شازده یک بازی انجام نداده برای پرسپولیس:n24:
عباس زاده هم بعد اینکه به ناحق جایزه پدیده لیگ بهش دادن رفته قاطی باقالیا

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-09-2014, 00:04
واکنش پژمان جمشيدي به اخراج دايي(اينستاگرام)
پژمان جمشيدي بازيکن سابق پرسپوليس و تيم‌ملي، متن بلندي را روي اينستاگرامش منتشر کرد و نسبت به تغييرات در پرسپوليس واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، متن این پیام به شرح زیر است:

با اتفاقات اين چندروز پرسپوليس مجاب شدم نظر خودمو اينجا بنويسم تا شايد کمى آرام شوم.در بزرگى نام على دايى در فوتبال شکى نيست. همانطور که در بد بودن پرسپوليس اين سالها شکى نيست.دايى بزرگوار ميدانم که امسال تيمت از لحاظ مهره بسيار درتنگنا بودو دستت خالى اما على جان کاش درطول اين سالها کمى خوددارتر بودى.
کاش مي‌دانستى که هميشه نياز به دادن جواب نيست، همانطور که در گذشته جوابت را در زمين ميدادى. کاش يادمان نرود که طرفدار بيچاره(از جمله خودم) برد مي‌خواهد. با آرامش،بااحترام.اختلاف شما و جناب مايلى کهن يا ديگرعزيزان،پرسپوليس و پرسپوليسى را آزار ميدهد. حالا که هست کاش مي‌ماند براى خودتان. مي‌ماندبراى وقتى ديگر. اما چه مي‌شود کرد که بعضيها را نمي‌شود دوست نداشت. دايى براى من از آن دسته دوست داشتنى هاست. مثل پروين مثل عابدزاده، مثل کريم، مثل نامجومطلق و مانند حميد عليدوستى.
پرسپوليس سالهاست که رنگ آرامش نميبيند.سال ١٣٧٧ شاگرد آقاى درخشان بودم در تيم ملى المپيک.از لحاظ فنى دوستش داشتم.بازيکن درخشان و ماندگارى هم درتاريخ پرسپوليس بودند و خواهند بود. اما به خودشان هم گفتم، با دايى خوب تا نشد. ميشد شکل بهتر و حرفه اى ترى عمل کرد. اما اين طبيعت فوتبال است.
بى شک درخشان کار سختى در پيش دارد چون شکل حضورش کمى بى مقدمه و آنى بود.در اين چند روز هم شايعاتى مبنى بر حضور من در کادر ايشان بود که دراين مورد بايد به صراحت بگويم،من،براى اين نيمکت مقدس هنوز بسيار کوچکم. بااينکه در اين سالها، عده اى رويش نشستند که در قواره آن نبودند ولى من که عظمتش را خوب ميشناسم.
به على دايى عزيزو افشين خان پيروانى مهربان خسته نباشيد ميگم به خاطر تمام لحظاتى که براى تيم محبوبم تلاش کردند وآرزوى روزهاى درخشان دارم براى پرسپوليس و کادرفنى جديدش.ودرآخر اعلام ميکنم ،بااينکه به شخصه دست بوس تک تک بزرگان اين باشگاه هستم ولى سربلندى پرسپوليس برايم از هر نامى بالاتراست. طرفدار هميشگى پرسپوليس پژمان

HDana
13-09-2014, 00:13
رحیمی امروز سیاسی رو قشنگ شست گذاشت کنار!
تو یه تیکه از حرفاش گفت: شما فکر می کنین بزرگین و قدرت دارین، من از شما بزرگ ترم، چون من خدا رو دارم و شما فقط پول دارین.

کسانی که ندیدن میتونن از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینن تو برنامه ورزش و مردم چی گذشت!

مطمئن باش رحیمی هم آش دهن سوزی نبود
یه مدیر عامل سپاهانی و اصفهانی که اینقدر جربزه نداشت شرایط رو مدیریت کنه و با هیئت مدیره فعلی کنار بیاد و همش پشت سر اسم علی دایی قایم شد و نتونست اوضاع رو مدیریت کنه
همون بهتر که پرتش کردن بیرون
مردک اگر الان سپاهان بود همچین مدیریت بحران میکرد که همه انگشت به دهن میموندن
این هیئت مدیره هم با این ندونم کاریش هم دایی رو سوزوند و هم حمید درخشان رو..هر چند که جفتشون قبلا سوخته بودن
امیر خادم این فصل پرسپولیس رو با انتخابش به گند کشید
بقول یکی وقتی یه کشتی گیر برای پرسپولیس تصمیم میگیره همین میشه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-09-2014, 00:30
.............

Sh-Meteor
13-09-2014, 00:39
یه مدیر عامل سپاهانی و اصفهانی که اینقدر جربزه نداشت شرایط رو مدیریت کنه و با هیئت مدیره فعلی کنار بیاد و همش پشت سر اسم علی دایی قایم شد و نتونست اوضاع رو مدیریت کنه
این هیئت مدیره هم با این ندونم کاریش هم دایی رو سوزوند و هم حمید درخشان رو..هر چند که جفتشون قبلا سوخته بودن
حرفات درسته
ولی وقتی هیئت مدیره نخوانت تو کاری نمی تونی بکنی!
اگه رحیمی تو سپاهان موفق بود دلیلش این بود که تمام هیئت مدیره اش به رحیمی اعتماد داشتن و براش شرایط رو فراهم می کردن.
روزنامه های 18 ام به قبل رو بخون!!! تو همه شون دارن دم از بی پولی می زنن!
ولی چند ساعت بعد از رفتن دائی حتی پول بازیکن ها هم براشون ریخته میشه به حساباشون.
.
مگه نه اینکه سید جلال گفت سر مسائل مالی توافق نکردیم؟
مگه خود خلعت نگفت پرسپولیسی ها نموتونستن پول اون باشگاهه رو بدن؟
همین پولادی هفته پیش گفت: پول فصل قبلم رو بدین، بر میگردم.
.
رحیمی وقتی نتونست اینا رو نگه داره رفت سره گزینه های علی دائی:
1. عبداله کرمی برای دفاع (جایگزین سید جلال) ولی کرمی رفت سپاهانی که پول بیشتری میداد.
2. حدادی فر برای هافبک، ( البته بعید میدونم به حدادی فر تو ذوب پول بیشتری داده باشن )
3 ...

رحیمی نتونست کارش رو درست انجام بده چون نمی خواستن.
رحیمی اثبات کرد که آدم کثیفی نیست و فوتبال پاکی بازی می کنه.
.
دائی سرمربی منتخب اینا نبود و اینا دنبال یه بهونه بودن تا بر کنارش کنن.
رحیمی هم کاری رو کرد که یه مدیر عامل حرفه ای انجام میده. ( اعتماد به سرمربی )
.
.
.
.
البته شاید من و شما نظرات مون با هم متفاوت باشه
خوب!
اینم که طبیعیه!
به هر حال با توجه به سابقه ای که رحیمی داره، من که کاملا بهش اعتماد داشتم.
:n16:

stealer
13-09-2014, 00:43
رحیمی واقعا مشکلی نداشت!!!
مشکل اصلی از هیئت مدیره بود و رحیمی نقشی نداشت
نه پولی داشت و نه پارتی کلفت فقط میدونم مدیر قابلی بود و واقعا میتونست پرسپولیسو نجات بده
این کودتا از قبل برنامه ریزی شده بود و درخشانو از چند هفته قبل انتخاب کرده بودن
باشگاه تا وقتی دایی بود هیچی پول نداشت الان چی شده 6 میلیارد دایی+پول بازیکنا رو پرداخت میکنن؟
همه اینا واسه خراب کردن دایی و رحیمی بود
یک سوال؟
ادم سپاهانی و فوتبالی باشه بهتره با یک سردار باشه یا بساز و بفروش؟

senaps
13-09-2014, 00:55
این تیمی که تو زمین بود، همون تیم دایی بود....
احتمالا تا یکی دو هفته‌ی دیگه هم تیم دایی بیاد تو زمین....
هنوز خیلی خیلی خیلی زوده که بخوایم درخشان رو قضاوت بکنیم!! باید دید ترکیب خودش چیه و چیکار میکنه...

اون تیم بی‌صاحاب همینه همینه چی بود یه دفعه شروع کردن گفتن تماشاچی ها؟:n04:

Sh-Meteor
13-09-2014, 01:05
کار تماشاگرای نفت م.س بود.
.
توی یه صحنه هوادارای نفت م.س اعتقاد داشتن که بازیکنان پرسپولیس توپ رو باید بیرون بزنن
بازیکن ما هم وقتی دید بازیکن شون بلند شد، دیگه توپ رو بیرون نزد.
اونا هم شروع کردن به شعار دادن!
.
.
.
اینجاست که میگن: شهر که خر تو خر میشه، غورباقه هفت تیر می کشه.

stealer
13-09-2014, 01:10
این تیمی که تو زمین بود، همون تیم دایی بود....
احتمالا تا یکی دو هفته‌ی دیگه هم تیم دایی بیاد تو زمین....
هنوز خیلی خیلی خیلی زوده که بخوایم درخشان رو قضاوت بکنیم!! باید دید ترکیب خودش چیه و چیکار میکنه...

البته با این تفاوت که بازیکنا واقعا بی انگیزه بازی میکردن و اصلا شوری نداشت بازی
اون شعار که خوب بود
در مقطعی میگفتن توپ تانک فشفشه سیاسی ... ک ش ه:دی
ولی بازم زیاد بد دهنی نکردن و صبور بودن
تو بازی های بعد شعار ها تند تر هم میشه

urumchi
13-09-2014, 01:19
. در مورد تیکه ی آخری هم باید بگم که جوابش سه حرف بیشتر نیست: پول
چون سیاسی فقط و فقط اونو داره! میدونم اینو
منظورم این بود که چطور میشه یه باشگاه ورزشی اونم پرسپولیس رو میسپارن دست کسی که بقول مهران مدیری عکس با شورت ورزشی هم نداره!
یعنی نبود کسی که هم سابقه ورزشی داشته باشه،هم مدیریت بلد باشه(عین وحشیا شان و شخصیت دایی و پیروانی رو تخریب نکنه)
حالا پولشو میشد از اسپانسر، یا از افرادی گرفت و به تیم تزریق کرد ولی دیگه اجازه نداد بیان مربی رو با فضاحت تمام از تیم بیرون کنن!!!

واقعا خیلی خیلی ناراحت کننده س، اونهمه سابقه و اعتباری که دایی و پیروانی هم تو پرسپولیس هم تو تیم ملی داشتن، اونوقت یه نفر بساز بنداز میاد اونارو از خونه خودشون پرت میکنه بیرون!

اصلا نمی تونم این قضیه رو هضم کنم، زور داره واسم که پرسپولیس شده پاتوق بعضی از آدمایی که شرف ندارن

urumchi
13-09-2014, 01:38
یه همخدمتی اراکی داشتم به اسم رضا فراهانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قلم خیلی خوبی داره، الان دیدم این نوشته رو گذاشته رو والش
کپی می کنم اینجا تا شما هم بخونید، کاملا مناسب حال و روز پرسپولیس ِ
جالب اینجاست که این آقای رضا فراهانی استقلالی 2 آتیشه ست ولی آدم منطقی و روشن فکریه

بهر خدا مخوان!

سعدی در گلستان حکایتی نقل می کند که :

ناخوش آوازی به بانگ بلند قرآن همی خواند
صاحبدلی بر او بگذشت و گفت: تو را مشاهره چند است؟ گفت: هیچ
گفت: پس این زحمت خود چندین چرا همی دهی؟
گفت: از بهر خدا می خوانم. گفت: از بهر خدا مخوان...

گر تو قرآن برین نمط خـــــــــوانی ببــــــــــری رونق مسلمـــــــــانی

حمید درخشان گفته که من برای کمک به پرسپولیس آمده ام!
صاحبدلی پیدا شود و به حمید خانِ درخشان بگوید : " برای کمک به پرسپولیس،زودتر برو !!! "

New-P30world
13-09-2014, 12:19
بهتر بود درخشان با لباس ورزشی میومد رو نیمکت، خب اومده به تیم کمک کنه و اینطوری خودشم مثلا پا به پای تیم.. . . .

مربی نفت ولی خوش تیپ شده بود، تنش سلامت

دیگه جونم واستون بگه به نظرم عباس زاده دور موهاش رو خوب ماشین زده بود منتهی پشت موهاش کمی باید بالاتر میزد

علی عسگر که کلا ریش و ته ریش بهش میاد ولی باید رو مدل موهاش کار کنه

محمد نوری که دوباره داره موهاش بلند میشه خیلی هم خوب مثل دو فصل پیش، اینطوری بهتر میتونه بازیسازی کنه

حقیقی و نوروزی و طارمی یه بار یا کلا موهاشون رو یا از ته بزنن یا مد روز کنن ببینیم چجوری میشن شاید خوش تیپ تر شن

محمدی دروازه بان نفت و سابق تیم هم چه تیپی زده بود موهاشو از ته زده بود ته ریش و ریش پرفوسوری بهش میومد

بقیه بازیکنا حالا چون از حوصله این بحث خارجه بازی های بعد درموردشون میگم

لباس تیم هم بد نبود فک کنم نخی بود البته نه خالص، کمی پلی استر داشت، تبلیغ روش جالب بود با اون طرح شیر

کیفیت زمین و چمن هم که ظاهرا خوب بود یعنی رنگش که نسبت به قبل سبزتر و یکدست تر بود

از تبلیغات دور زمین هم استفاده بردم تنوع خوبی دیدم تو این بازی

صدای تماشاچیا رو دوست داشتم کمی ناهماهنگی داشتن شعارها که اصلا راضی کننده نبود تاثیری نداشت و به کسی برنخورد

پیمان یوسفی هم صداش رو دوست داشتم ولی سوتی داشت ایشاا.. سال بعد تو اَکه د ِ می داشته باشیمش

خاک به سرم در مورد بازی اصن یادم رفت اظهار نظر کنم:

بله در مورد بازی باید بگم که هیچ حرفی برای گفتن ندارم.

!!!!!!

urumchi
13-09-2014, 12:43
خب!
محمد پنجعلی رو هم بیرون کردن و بجاش محمود خوردبین رو آوردن!
:n29:

senaps
13-09-2014, 13:05
تو بازی یه چیز بامزه اتفاق افتاد اونم این بود که چند لحظه یکی از لیدر ها رو نشون میداد که سعی میکرد ملت رو همراه کنه که یه شعاری رو بدن ولی کسی باهاش همراهی نکرد!! :)))
یعنی دقیقا هیچکس باهاش همراهی نکرد... تو اون صحنه راحت ۶۰-۷۰ نفر تو تصویر نشون داده شدن که!! :)))

کلی خندیدم بهش....

تیم هم به نظرم خیلی شانس اورد و نفت واقعا تیم نبود!! شاید اگر این بازی در مقابل یه تیم بهتر میبود، راحت ۳-۴ تا گل خورده بودیم...

وین رونی
13-09-2014, 13:30
خب!
محمد پنجعلی رو هم بیرون کردن و بجاش محمود خوردبین رو آوردن!
:n29:

خوردبین از وقتی که از پرسپولیس رفت تقریباً با همه سرپرست ها مشکل داشت.با همه احترامی که برای خوردبین قائل هستم اما رفتارش نادرسته.درسته که خیلی برای تیم زحمت کشیده اما نباید فکر کنه تیم برای خودشه.از وقتی که از تیم رفت همیشه تو مصاحبه هاش معلوم بود دنبال اینه که برگرده به تیم.احساس من اینه که دست بعضی ها باشه دوست دارن کل یوم 5 یا 6 نفر همیشه تو تیم باشن و باشگاه به نامشون باشه(پروین-خوردبین-ابراهیمی-قلیچ-کماسی-عابدینی)
پنجعلی بد کار نکرده بود.مشکل تم فعلاً امسال سرپرستی تیم نبود
امروز هم که یه شایعه ضعیف بود که شاید کرانچار بیاد به تیم.کرانچار فعلاً تو ایرانه و مسلماً نمیره سراغ تیم های ضعیف...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-09-2014, 13:42
دوستان کرانچار میخواد بیاد یا نه؟به قول دوستمون یه شایعه ضعیفی بود.
ولی فکر نکنم.حمید درخشان آرزوش این بوده که بیاد سرمربی پرسپولیس بشه و حالا حالا ها نمی خواد پرسپولیس رو رها کنه.
سیاسی باید بره،این محقق نمیشه مگر با اصرار تماشاگران و هواداران تیم و اعتراضشون و رفتن هر روز به ورزشگاه درفشی فر و....
اگه فشار بیارن خادم هم به فکر می افته