PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گرافیک AGP 256 به بالا

mohsen_79
18-07-2014, 11:44
خب الان گرافیک AGP واقعا کم یابه قیمتی هم نداره .

ولی خب اگه کسی 256 یا بالاترش رو داره من میخرم .

فقط قیمتو خیلی بالا ندید چون اینا دیگه خریداری جز جر اونایی که مادر بردشون pci نمی خوره ( مثل خودم ) ندارن .

هرکی داره لطف کنه عکسشو با یه ویدئو که توش نشون میده این کار می کنه بذاره همینجا چون وقت تست کردن در محل و اینا ندارم.

و در کلام آخر اینکه اورکلاک شده نباشه.

اگه بتونید پست کنید هم عالیه پول پستش هم میدم.

amirm021
31-07-2014, 01:49
خب الان گرافیک AGP واقعا کم یابه قیمتی هم نداره .

ولی خب اگه کسی 256 یا بالاترش رو داره من میخرم .

فقط قیمتو خیلی بالا ندید چون اینا دیگه خریداری جز جر اونایی که مادر بردشون pci نمی خوره ( مثل خودم ) ندارن .

هرکی داره لطف کنه عکسشو با یه ویدئو که توش نشون میده این کار می کنه بذاره همینجا چون وقت تست کردن در محل و اینا ندارم.

و در کلام آخر اینکه اورکلاک شده نباشه.

اگه بتونید پست کنید هم عالیه پول پستش هم میدم.
اگه 8ایکس منظورت باشه من یه جی فورس دارم. 256 هستش سری ایکس اف ایکس. البته توی انباریه. باید درش بیارم. مال سال 84. 85 بودش. گذاشتم کیس و کلا کنار. دوست داشتی کیس کاملشو بهت میدم. به یه کیس و یه مادربرد و یه سی پی یو و یه پاور. بی شک خیلی تمیز نیستش دیگه. رو هم 125. خوبه؟؟

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

mohsen_79
08-08-2014, 16:01
داداش این کیس شما سی پی یو چند هسته ای داره ؟؟؟
مدل مادر بوردش چیه؟؟؟؟
اینجا نزدی رم داره یا نه . اگه داره چنده؟؟؟؟
کجا هستی ؟؟؟؟
واقعیت من شهرستانم حال هم ندارم بیام تهران یا جاهای دیگه من می خوام یه کارت گرافیک باشه که پست کنی منم پولشو کارت به کارت کنم . ( البته بگم همینجوری پول نمی دم باید مطمئن شم سالمه )
حالا با این ماجرا ها یه کیس بخوای پست کنی پول پستش چند در میاد ؟؟؟
من تا حالا سی دی پستی خریدم ولی چیزای بزرگ نه.

amirm021
10-08-2014, 09:18
دوست عزیز این کیسی که میگم خیلی قدیمیه. اون زمان هسته مسته نبودش. این کیسو که میگم تازه با هارد 80 بهت میدم 150 تومن. ولی اگه یه کیس خیلی خوب بخوای حدود 2تومن میشه. یعنی یه چیز همه چیز تموم. البته بگما برای شاخدبودن تو بازار کامپیوتر هیچ راهی نیست. چون کیس 20میلیونی هم هستش. ولی با 2تومن یه ویس خوب میشه گرفتش که تا چندسال کم نیاره.
البته بگم یه لپتاپ دست دوم هم بگیری بد نیست. بی صدا و بی مصرف برق. باز در خدمتمپی سی برای صداش و مصرفش و اینجور چیزاش اذیت میکنه. الان پی سی دارم. بازم مرسی. راستی دست دوم چی میشه حدودا گرفتش؟
ASUS X401U
حدود 900 تومن
برا دانلود خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستتون درد نکنه. مشخصاتش چیه؟میشه بعدا چیزیش و ارتقا دادش؟مثلا رمش؟یا رمش و شیر کرد برای گرافیکش؟

یه سرچ کنی مشخصاتش میاد کافیه اسمش رو بنویسی توی گوگل
چیز خاصی نداره فقط برای وب دیدن و دانلود خوبه. همین. اگر نه بهتره pc بخری با بودجه زیر 1 تومن

داداش این کیس شما سی پی یو چند هسته ای داره ؟؟؟
مدل مادر بوردش چیه؟؟؟؟
اینجا نزدی رم داره یا نه . اگه داره چنده؟؟؟؟
کجا هستی ؟؟؟؟
واقعیت من شهرستانم حال هم ندارم بیام تهران یا جاهای دیگه من می خوام یه کارت گرافیک باشه که پست کنی منم پولشو کارت به کارت کنم . ( البته بگم همینجوری پول نمی دم باید مطمئن شم سالمه )
حالا با این ماجرا ها یه کیس بخوای پست کنی پول پستش چند در میاد ؟؟؟
من تا حالا سی دی پستی خریدم ولی چیزای بزرگ نه.

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk