PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین هارد اگسترنال 2 ترابایت

mohammadjavad74
18-07-2014, 03:50
سلام دوستان من میخوام یه هارد 2 ترابایت اگستر نال بخرم...بیشترین چیزی هم که برام اهمیت داره موندگاری هارد است...نمیخوام وقتی اطلاعاتم توشه خراب بشه و همش از دست بره...
لطفا بهترین هارد اگستر نال 2 ترابایت با بالاترین موندگاری و کارکرد رو معرفی کنید؟؟؟
و لطفا بگید این هاردی که معرفی میکنید نهایتش چند سال عمر میکنه...

aminkhan2014
18-07-2014, 06:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین مرجع!!!سوال و جواب

ata.royalfalcon
18-07-2014, 11:03
سلام دوستان من میخوام یه هارد 2 ترابایت اگستر نال بخرم...بیشترین چیزی هم که برام اهمیت داره موندگاری هارد است...نمیخوام وقتی اطلاعاتم توشه خراب بشه و همش از دست بره...
لطفا بهترین هارد اگستر نال 2 ترابایت با بالاترین موندگاری و کارکرد رو معرفی کنید؟؟؟
و لطفا بگید این هاردی که معرفی میکنید نهایتش چند سال عمر میکنه...

سلام .

عمر مفید ، بیشتر بستگی به نحوه استفاده و نگهداری و همچنین به کیفیت آن نیز بستگی دارد . یکی از هارد دیسکهای اکسترنال من (WD my book Elite) با گذشت 5 سال همچنان سالم و بدون مشکل هست . هارد دیسکهایی هستند که مدتی پس از خرید Fail میشوند (یا بدلیل سهل انگاری کاربر و یا کیفیت پایین) و بنابراین نمیتوان عمر مفید را تعیین کرد . اگز اطلاعات برای شما مهم هست بهترین کار کپی کردن آن بر روی دو یا چند عدد هارد دیسک هست و یا اینکه از قابلیتهای Data Redundancy جهت افزایش امنیت اطلاعات استفاده کنید (مثلاً مدلهایی که دارای RAID هستند) .

اگر مدلهای دسکتاپی میخواهید ، میتونید WD my book و یا Seagate Backup plus Desktop Drive را انتخاب کنید .