PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش سیستم های گیم نت

مهدی.گیم
16-07-2014, 23:19
اقا ما این گیم نت رو گذاشتیم واسه فروش.تمام سیستم ها با میزش.البته به درد بالا شهریا نمیخوره .مانیتوراش سی ار تیه .محل ما گیم نتاش کلا مانیتور سی ار تی استفاده میکنن.زیاد نیاز به توضیح نداره بازیهای گیم نتی رو راحت اجرا میکنه حتی \ی اس ۱۳ رو هم اجرا میکنن.رماشون ۲ گیگ ۱۳۳۳ سی \ی یو ۱۶۱۰ مین هم ازراک فکر کنم اچ ۶۱ وی اس ۳ باشه هارداشون از ۴۰ گرفته تا ۳۶۰ درهم داره توش.کلا ۴ ماه کار نکرده.عید راه اندازی شده.همشون گارانتی دارن به جز دو تا سیستم که دسست دوم خریدمشون .کسی خواست خبر بده بیشتر توضیح میدم.
main;h61 vs3 asrock
cpu ;1620
ram ;2g 1333 kingston
hdd;160 g
پاورشو نمیدونم چیه.دونه ای ۴۵ تومن خریدم پاورشو...۷ تا از سیستما اینه..
.
.
.
. 4تا از سیستما هم تقریبا ۳ ماه کار کرده بودن من خریدنی..۴ ماه هم دست من کار کردن جمعا میشه ۷ ماه...اونا سی پی یوش ۲ هسته ایه ۴ مگ کش ۳ گیگاهرتزی.مادربردشونم با اینا فرق میکنه.از اینا گرونتره .دقیق نمیدونم چیه مدلش
.
.
.
دو تا از سیستمارو هم از بچه ها خریدم .کارکردشو ۴۳۰ با موس و کیبرد .بدون مانیتور.

.
.
۵ تا بنر بزرگ و قشنگ هم دارم.عکس هیرو های وار رو زدم.با میز گیم نت.سرتونو درد نیارم.عید امسال ۹ ملیون خرج همه وسایلا کردم الان همه رو یکجا ۶۵۰۰ میفروشم.با میز کامپیوترو صندلی و . . .پول لازمم..۱۵ تا مانیتور ال جی لبخند با ۱۳ تا کیس و موس و کیبرد و میز گیم نت و میز کام\یوتر و صندلی و بنرهای خوشگل و ۵ تا عروسک عنکبوت و تور عنکبوت که به سقف مغازه بسته شده...فروش فوری

jorj
16-07-2014, 23:37
سلام
جسارتا می خواهی جنس بفروشی باید از زیر و بمش خبر داشته باشی . دقیق نمی دونم یعنی چی ؟:n13:
سیستم دو هسته ایی هاتون با مشخصات کامل بزارید لطفا . و قیمت هم بفرمایید .
مرسی

میرزا صادق
23-07-2015, 13:18
سلام... من میخوام گیم نت بزنم و سیستم هاتونو میخوام... لطفا باهام تماس بگیرید.. 09137040177 یوسفی