PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vb.net بهتر و قوی تره یا delphy

ooje_asman
26-04-2005, 20:24
بازم سلام مخصوصا جناب رامبد خان ، کدامیک قوی تر و بهتر هست و چرا ؟

مهمان
27-04-2005, 20:08
سلام
دوست عزيز اين بسته به نظر خودت داره و اين که براي چه کاري مورد استفاده قرار مي گيرد.
هر کدام از اين زبانها مزايا و معايبي دارند.
يکي از مزايايي که من خيلي از اين حرکت دلفي خوشم مياد اجراي برنامه فقط با يک exe تنها که من بعضي مواقع مجبور ميشوم از دلفي استفاده کنم.
اما منابع خوب فارسي براي دلفي در ايران کم هست.
درباره vb.net هم بايد بگم زبان قوي مي باشد. جاي رشد هم دارد. همانطور که مي دانيد visual Studio .Net 2005 هم در بازار ايران آمده البته من هنوز سري جديد اين محصول جديد را نديده ام.
اما در کل بستگي به کاربرد شما داره که بخواهيد از vb.Net استفاده کنيد و يا از دلفي.
کارلوس عزيز هم برنامه نويسي تحت دلفي انجام مي دهد که فکر مي کنم بتواند شما را راهنمايي نمايد.
موفق باشيد :wink:

Nesta
28-04-2005, 03:06
سلام با توجه به نظر آقا رامبد عزيز به نظر من اصلاً اين 2 تا هيچ ربطی به هم نداره مثله اين که شما بگی pascal بهتره يا asp delphi تو خودش در نسخه آخرش asp و اينرو پشتيبانی کرده و اصلاً به نظر من برايه کارهيه .net نه delphi خوبه نه وی بی به نظر من asp php dreamweaver mx اينا حرفه اول رو ميزانن اگه يه چيزه خيلی ساده بخوای بله delphi 7 و کمی هرفی تر delphi 8 من که کلاً با وی بی مخلفم حالا باز delphi يه چيزی ولی از همه بهتر برايه کار با .net asp و من پيشنهاد ميکنم

M@$00D
14-01-2006, 16:26
راستش به نظر من دلفي خيلي خوبه ولي دات نت رو توصيه مي كنم چون ساده تره و انعطاف پذيري بيشتري هم داره.

ESC
30-01-2006, 01:17
هیچی اسمبلی نمی شه.

BlackDal
13-02-2006, 01:45
سلام با توجه به نظر آقا رامبد عزيز به نظر من اصلاً اين 2 تا هيچ ربطی به هم نداره مثله اين که شما بگی pascal بهتره يا asp delphi تو خودش در نسخه آخرش asp و اينرو پشتيبانی کرده و اصلاً به نظر من برايه کارهيه .net نه delphi خوبه نه وی بی به نظر من asp php dreamweaver mx اينا حرفه اول رو ميزانن اگه يه چيزه خيلی ساده بخوای بله delphi 7 و کمی هرفی تر delphi 8 من که کلاً با وی بی مخلفم حالا باز delphi يه چيزی ولی از همه بهتر برايه کار با .net asp و من پيشنهاد ميکنم

سلام
شاید این دو ربط زیادی به هم نداشته باشند ولی توصیه شما هم ربط زیادی نداره!
در ضمن شما با دلفی 8 کار کردی؟؟؟ اونم بر پایه فریم ورک دات نت شاخته شده!
شما با وی بی مخالفی؟؟؟؟ بهتره بدونی وی بی دات نت هیچ گونه ربطی به وی بی (مگر در تکنیک های سینتکس گذاری) نداره!!!!