PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خوش بو کردن خانه

وین رونی
15-07-2014, 23:49
سلام
متاسفانه من در شهری زندگی می کنم که مسئولینش معنی حق شهروندی و احترام به شهروند را حالیشون نیست
اطراف شهر ما پر هست از فاضلاب و گاوداری و دره ای که توش پر آشغال و کثافات هست(تعجب نکنید نزدیک تهران هستم)
از وقتی که به خاطر گرمای هوا کولر را راه انداختیم یه ساعت هایی از شب(20 تا 2 )این بوی گند توسط کولر به شدت وارد خونه میشه
یه فکری به ذهنم رسید و یه دبه ماست را داخلش گلاب همراه با آب ریختم و تهش را سوراخ کردم یه شلنگ(شلنگی مثل شلنگ آب کولر)بهش وصل کردم و وسط شلنگ یه شیر کوچک قرار دادم و سر شلنگ را انداختم داخل کولر زمانی که این بو شدت می گرفت شیر رو باز می کردم.بد نبود اما خیلی مصرف گلاب بالا بود و مقرون به صرفه نبود
فکری به ذهنم نمی رسه
به خاطر این موضوع و البته نابه سامانی های دیگه این شهر صد در صد سال بعد مسافرت می کنم بیرون استان تهران
اما تا اونوقت اگه شما فکری به ذهنتون می رسه در این مورد راهنمایی کنید.خیلی سخته زندگی در این شرایط
متشکر

Atghia
16-07-2014, 00:03
سلام دوست گرامی
اسپری خوشبو کننده فکر نمیکنم جوابگو باشه
اما از عود میتونید استفاده کنید در رایحه های مختلف
و همچنین دستگاههای اتوماتیک خوشبو کننده هوا که نصب میکنید روی دیوار و بصورت خودکار اسپری میکنن خوشبو کننده رو
میتونید اسپری ها و رایحه های مورداستفادش رو هم خودتون تعویض کنید
:n16:

وین رونی
16-07-2014, 13:14
سلام دوست گرامی
اسپری خوشبو کننده فکر نمیکنم جوابگو باشه
اما از عود میتونید استفاده کنید در رایحه های مختلف
و همچنین دستگاههای اتوماتیک خوشبو کننده هوا که نصب میکنید روی دیوار و بصورت خودکار اسپری میکنن خوشبو کننده رو
میتونید اسپری ها و رایحه های مورداستفادش رو هم خودتون تعویض کنید
:n16:

از این دستگاه اتوماتیک ها داخل دستشویی گذاشتم.یه سری آوردمش داخل پذیرایی اما نتونست غلبه کنه بر این بوی بد چونکه کولر این بو را داخل همه اطاق ها پخش می کنه
راهی که به ذهنم رسیده اینه که یکی از این دستگاه ها را بذارم داخل کولر یه سیم وصل کنم به قسمت دکمه دستی(حالت دستی)و سیم رو بکشم مثلاً به یکی از اطاق ها(کولر تو بالکن هست)بعد به سیم یه کلید وصل کنم(کلید قطع و وصل)وقتی این بوی بد اومد اون کلید رو بزنم تا داخل کولر دستگه عمل کنه و بوی اسپری از کولر تو اطاق ها پخش بشه
آخه اگه در حالت عادی بذارم خودش کار کنه باید 24 ساعته کار کنه که گفتم همه زمان ها این بوی بد نمیاد
متشکر از شما

ملا نصرالدین
16-07-2014, 17:49
یک راهی هم که به نظر من میرسه اینه که اگر هزینه اش را دارید کلا بیخیال کولر بشوید و یک کولر گازی بگیرید

چون اینجوری زود به زود اون مایع خوشبو کننده دستگاه تمام میشود.