PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي با انيمشن دو بعدي اشنايي داره؟

love_Story
01-09-2006, 14:23
سلام به تمامي بچه هايه عضو در اين قسمت :biggrin:
من يه طراح هستم و انميشن دو بعدي رو خيلي دوست دارم :blush: از تمايي بچه هايي كه تو اين زمينه فعاليت داشتندعوت مي كنم تا اين نصبت به اين گونه انيميشن فعاليت كنند :laughing: .
همه مي دونند كه يه انيميشن خوب سه بعدي در كنار چند طرح دو بعدي موفق تره پس طراحي و انميشن دوبعدي
لازمه يك تي ري دي كار هست پس بياييد تمامي اطلاعات و داشته هامون از قبيل عكس يا فيلم يا هر چيز ديگه
در اختيار ديگران قرار بديم تا بقيه هم موفق باشن
مچكر مي شم واقعا ما رو ياريد كنيد..... :)

Aminneo
01-09-2006, 14:44
من کاملا با انیمیشن 2بعدی و 3بعدی آشنایی دارم!

love_Story
01-09-2006, 17:43
سلام از اين كه شما بااين موارد اشناي داريد خوشحال هستم
فقط اگه سايت يا عكس يا مطلب اموزشي در مورد انيميشن دو بعدي داريد ممنون مي شم بزاريد
بزاريد من اول شروع كنم

آموزش گام به گام متحرك سازي[i]

توسعه تكنيك هاي اجرايي، استفاده از چند هنر را به طور هم زمان، بر هنرمند تحميل مي نمايد. تمام توليدكنندگان فرآورده هاي هنري به بيش از يك هنر مسلط هستند. چنين مهارتي مي تواند، كيفيت محصولات هنري را تضمين كند.

در خصوص مبحث ?تركيب بندي? هجده موضوع را به عنوان قوانين تركيب بندي انتخاب كرده ايم. در اينجا به اختصار پيرامون اين موضوعات، توضيحات فشرده اي را مي افزاييم. بي شك هنرجويان اهميت اين مباحث را ناديده نخواهند گرفت.

همان طور كه مي دانيد يادگيري و شناخت تركيب بندي، يك امر حسي است. شناخت آن با تمرين و تسلط بر اصول و قوانين مربوطه امكان پذير خواهد بود.

كمپوزسيون يا كمپوزيشن يا به زبان خودمان ?تركيب بندي? عبارت است از كنارهم چيدن اجزا، يك هنر خاص با توجه به قوانين منطقي، حسي، رواني و هنري! به طوري كه بيشترين تأثير را بر ناظر داشته باشد.

ناگفته نماند كه براي هر هنر، اصول تركيب بندي خاصي در نظر گرفته شده است كه هنرمندان و هنرجويان بايد آن را فراگرفته و در ارايه توليدات خود آن را در ياد و ذهن خود داشته باشد.

از ميان هنرهاي تجسمي در اينجا هنر نقاشي را انتخاب كرده ايم. اينك قصد داريم قوانين را بر اساس سلسله دروسي كه پيش از اين گفتيم، يادآوري نماييم. نقطه، خط، سطح، حجم، رنگ. تاريكي و روشنايي از اجزاي يك تابلو به شمار مي آيند. اين اجزا تحت قوانين، ارتباط فرم و فضا با يكديگر تركيب مي شوند. حاصل اين ادغام حساب شده، كمپوزيسون نام دارد.

در نموداري كه هم اينك مشاهده مي فرماييد، اجزاي بيشتري در تركيب بندي دخالت دارند. براي آن كه دقيق تر به اين اجزا رسيدگي شود، شرح مختصري از هر يك را مي آوريم.

ابتدا نگاهي به نمودار داشته باشيم.

در اين نمودار، عواملي كه بايد در تركيب بندي مورد لحاظ قرار گيرند، آورده شده اند. در اينجا به توضيح هر عامل، همراه با توصيه هاي پيرامون آن، خواهيم پرداخت.

نياز به يادآوري است كه به كارگيري درست و به جاي عوامل يادشده، مي تواند به خلق يك تركيب خوب و ايده آل منجر شود. ابتدا از ?نوع كار? شروع مي كنيم:

توسعه تكنيك هاي اجرايي، لازمه داشتن چند هنر در يك مجموعه را مي طلبد كه هر كس در اين فضا بايد تخصص هاي زيادي را بداند، تا بتواند در اين زمينه مؤثر و مفيد باشد. همان طوري كه در نمودار شناخت هنر نقاشي آمده است، هيجده موضوع را به عنوان قوانين تركيب بندي انتخاب كرده ايم و به طور خلاصه بيان مي كنيم. يادگيري و شناخت تركيب بندي يك امر حسي است كه با تمرين و تسلط فهم و درك قوانين آن، امكان پذير است.

?كمپوزيشن? عبارت است از پيش هم قراردادن يا كنار هم گذاردن يا درهم ريختن يا به دنبال هم چيدن يا روي هم گذاردن اجزاي هر هنر، با توجه به قوانين منطقي، احساسي و هنري است و در مورد موضوعات مختلف، حالات خاص دارد. در اينجا نقاشي را انتخاب مي كنيم و قوانين را براي آن مي گوييم، نقطه، خط، سطح، حجم، رنگ، تاريكي، روشنايي را با شيوه تعليم يافته و احساس ذاتي، تحت قوانين ارتباط فرم، فضا و روش با همديگر تركيب مي كنيم.

ادامه دارد .......

Aminneo
01-09-2006, 17:46
اينجا انجمن گرافيك 3بعدي هست نه دوبعدي ميتونوي در انجمن فلش كارتونو انجام بدين!

love_Story
01-09-2006, 23:20
اين حا بحث بحث انميشن هست انميشن دوبعدي هميشه در كنار سه بعدي مطرح شده ولي من نمي دونم
درسته نرم افزار فلش جهت ساخت انميشن دوبعدي هست ولي بيشتر كارايش جهت ساخت صفحات وب هست
ولي چشب اگه اين جا خريدار نداره من همون جا رو جوع ميكنم

ALI Kheradmand
02-09-2006, 13:55
خريدار داره اما اينجا جاش نيست . در انجمن 3 بعدي .

Scout_Mov
02-09-2006, 14:23
چرا پست های منو پاک می کنید ؟
حتما باید پاچه خواری کنم و مدر بازی دربیارم تا پاک نکنید ؟ واقع بین باشید