PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطعی مودم Tp-Link

frontlines
14-07-2014, 19:19
سلام
من یه مودم روتر وایرلس Tp Link مدل W-TD8950ND دارم چند روزه یهو چراغ وای فایش خاموش میشه دیگه هرکاری میکنم روشن نمیشه . وقتی هم که خاموش میشه دیگه حتی با کابل هم نمیتونم به اینترنت وصل شم . ویندوز مشکل unidentified network رو میگیره . به صفحه کانفیگشم دسترسی نمیشه پیدا کرد . جالب اینه با خاموش روشن و ریست فکتوری هم چراغ وای فای روشن نمیشه . فقط باید بذارم چند دقیقه خاموش باشه ، بعدش که روشن میکنم چراغش روشن میشه و هم با کابل هم از طریق وای فای میتونم کانفیگش کنم ! دیگه اعصابمو خورد کرده !
مشکلش کسی میدونه چیه ؟
در ضمن firmware مودم رو هم آپدیت کردم فایده ای نداشت
ممنون

Armin.Computer
15-07-2014, 11:11
سلام
من یه مودم روتر وایرلس Tp Link مدل W-TD8950ND دارم چند روزه یهو چراغ وای فایش خاموش میشه دیگه هرکاری میکنم روشن نمیشه . وقتی هم که خاموش میشه دیگه حتی با کابل هم نمیتونم به اینترنت وصل شم . ویندوز مشکل unidentified network رو میگیره . به صفحه کانفیگشم دسترسی نمیشه پیدا کرد . جالب اینه با خاموش روشن و ریست فکتوری هم چراغ وای فای روشن نمیشه . فقط باید بذارم چند دقیقه خاموش باشه ، بعدش که روشن میکنم چراغش روشن میشه و هم با کابل هم از طریق وای فای میتونم کانفیگش کنم ! دیگه اعصابمو خورد کرده !
مشکلش کسی میدونه چیه ؟
در ضمن firmware مودم رو هم آپدیت کردم فایده ای نداشت
ممنون

تنظیمات رو دست نزدی؟

frontlines
15-07-2014, 13:06
تنظیمات رو دست نزدی؟

نه هیچ تغییری ندادم

Le0nard0
15-07-2014, 14:33
مودمت مشکل سخت افزاری داره

Saeed_ramezani
15-07-2014, 15:11
سلام
2 تا مشکل اصلی باعث ایجاد این مشکل می شه

1- نوسان برق که مودم رو ربوت می کنه چون تابستون هست این مشکل همیشه هست و این نوسان برق کانفیگ مودم رو به هم میریزه

2- باید مودم رو آپ دیت کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مودم رو باید با Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_j) جدید آچدیت کنی .بعد این کار مودم یک بار خاموش روشن میشه و مشکلت حل میشه

تو آدرس قسمت Download از این قسمت بگیر

Software

V2:

[*=center]Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_j)
[*=center]Utility ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_b)

V1:

[*=center]Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_j)
[*=center]Utility ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_b)

Armin.Computer
15-07-2014, 22:38
نه هیچ تغییری ندادم

یه بار ریست کن ببین چی میشه

frontlines
15-07-2014, 23:22
سلام
2 تا مشکل اصلی باعث ایجاد این مشکل می شه

1- نوسان برق که مودم رو ربوت می کنه چون تابستون هست این مشکل همیشه هست و این نوسان برق کانفیگ مودم رو به هم میریزه

2- باید مودم رو آپ دیت کنی

مودم رو باید با Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_j) جدید آچدیت کنی .بعد این کار مودم یک بار خاموش روشن میشه و مشکلت حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو آدرس قسمت Download از این قسمت بگیر

Software

V2:

V1:

firmware دستگاه که از اول آخرین نسخه بود خودش من با نسخه ی قبلیش Downgrade کردم باز هم جواب نداد باز برگردوندم رو نسخه ی آخر

یه بار ریست کن ببین چی میشه

وقتی چراغ وای فایش خاموش میشه دیگه با ریست هم روشن نمیشه!

Armin.Computer
16-07-2014, 11:48
firmware دستگاه که از اول آخرین نسخه بود خودش من با نسخه ی قبلیش Downgrade کردم باز هم جواب نداد باز برگردوندم رو نسخه ی آخر

وقتی چراغ وای فایش خاموش میشه دیگه با ریست هم روشن نمیشه!

خیلی عجیبه
نمی تونم 100% بگم همینه
ولی شاید همون مشکل سخت افزاری باشه