PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید اینترنت و مودم (های وب یا مخابرات)

بهنازی
13-07-2014, 22:01
با سلام
بعد از سالها استفاده از اینترنت gprs گوشی و انتقالش به لپ تاپ میخام اینرنت بگیرم به نظرتون چی بخرم های وب یا مخابرات کدومش بهره ؟
همین طور مودم چی بگیرم چون میخام هم ایننرتنت دریافتی رو به صورت وای فای تو چند تا گوشی و لپ تاپ و ----- استفاده کنم ممنون میشم بفرمایید چی بخرم و موقع خرید به چی توجه کنم ؟

یه سوال دیگه هم دارم کار من بیشتر وبگردی هستش و گاها هم یه کم دانلود به نظرتون 256 بگیرم یا 512 ؟ حجم ترافیکم شاید به زور به 2 گیگ برسه؟

با تشکر منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

bestinternet
14-07-2014, 11:02
با سلام
بعد از سالها استفاده از اینترنت gprs گوشی و انتقالش به لپ تاپ میخام اینرنت بگیرم به نظرتون چی بخرم های وب یا مخابرات کدومش بهره ؟
همین طور مودم چی بگیرم چون میخام هم ایننرتنت دریافتی رو به صورت وای فای تو چند تا گوشی و لپ تاپ و ----- استفاده کنم ممنون میشم بفرمایید چی بخرم و موقع خرید به چی توجه کنم ؟

یه سوال دیگه هم دارم کار من بیشتر وبگردی هستش و گاها هم یه کم دانلود به نظرتون 256 بگیرم یا 512 ؟ حجم ترافیکم شاید به زور به 2 گیگ برسه؟

سلام 256 های وب هم کار شما رو راه می ندازه،مودم هم هر نوعی خواستید ، d-link,tp-llink,
comterend بگیرید

bankggs
14-07-2014, 20:40
با سلام

سلام دوست عزیز با تو جه به اینکه گفتی میخوای وب گردی کنی و کم دانلود داری بهتره از شرکت های خصوصی خدمات بگیری ولی اگه میخوای هزینه هات پایین باشه و با خیال راحت تو اینرنت گشت و گذار کنی توصیه میکنم مخابرات بگیر چون میدونی که کلا محدودیت چیز خوبی نیست سرعت 512 مخابرات معرکه هست ماهی 24000 تومن هم هزینش هست. و اما مودم من خودم مودم d-link دارم و به کلی تمام device هام از طریق وایرلس کانکت هستن و هیچ مشکل خاصی هم باهاش ندارم موقع خرید هم به قیمتش توجه کنید:n02:.

XXS
15-07-2014, 20:29
اگه برای رسیورمیخوای مودم خوب لازم داری ASUS N12 مودمش بسیار عالیه قیمت هم ناقابل 200 تومنه.

mv217010
15-07-2014, 21:01
سلام دوست عزیز با تو جه به اینکه گفتی میخوای وب گردی کنی و کم دانلود داری بهتره از شرکت های خصوصی خدمات بگیری ولی اگه میخوای هزینه هات پایین باشه و با خیال راحت تو اینرنت گشت و گذار کنی توصیه میکنم مخابرات بگیر چون میدونی که کلا محدودیت چیز خوبی نیست سرعت 512 مخابرات معرکه هست ماهی 24000 تومن هم هزینش هست. و اما مودم من خودم مودم d-link دارم و به کلی تمام device هام از طریق وایرلس کانکت هستن و هیچ مشکل خاصی هم باهاش ندارم موقع خرید هم به قیمتش توجه کنید:n02:.

دقیقا:n26:

jorj
16-07-2014, 00:20
پیشنهاد مودم وایرلس دیتا شین دارم
یه سر هم به سایت شهراد بزن

بهنازی
18-07-2014, 16:25
ممنونم از دوستان ببخشید میخام ماهی 10 -12 تومن برای اینترنت هزینه کنم 512 مخابران همچین چیزی نداره محدودیت دو گیگ هم کافیه برا هر ماه
در ضمن این همه مودم فرقشون چیه رو سرعتهای مختلف اینترنت مودم خاص خودش باید انتخاب بشه؟

در ضمن من یه دونه usb wifi دارم این کارش چیه و قیمتش چنده الان ؟

بهنازی
19-07-2014, 10:20
سلام چرا کسی نیست کمک کنه؟

dj77
19-07-2014, 10:32

نیازی به تاپیک جدید باز کردن نبود!
مصرف اینترنت شما ماهیانه چند گیگه؟(میانگین)

در ضمن شما چقدر میخوای هزینه کنی بصورت ماهیانه برای اینترنت؟

.Ashkan.
19-07-2014, 11:08

شما پیغام خصوصی فرستادی، کامل جوابتو دادم. اینجا هم که دوستان راهنمایی کردن. با توجه به میزان مصرف و هزینه ای که میخوای بکنی، بهتره سرویس ۵۱۲ با ترافیک ۳ گیگ از مخابرات بگیری. مودم هم میتونی با هزینه حدود ۶۰ تا ۷۰ تومن، یه مودم وایرلس DLink یا TPLink بگیری که خیالت راحت باشه حداقل ۳ سال برات کار میکنه.