PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش طراحی آیکونهای بسیار زیبا

hamid_xp
01-09-2006, 11:06
سلام . راستش من برای یه پروژه ای نیاز به آیکونهای اسلامی پیدا کردم اما هر چی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم .
ظاهرا اصلا آیکونهای اسلامی وجود نداره . شاید هم وجود داره ولی خیلی خوشگل نیست .
می خواستم از دوستان خواهش کنم اگر لینک آموزش طراحی این آیکونها رو دارند اینجا بذارند شاید این بهونه ای بشه
که ما هم شروع کنیم به طراحی این آیکونها . که واقعا نیازش احساس میشه.
دوستان اگه لطف کنند و یه سری آموزش ( اگه به صورت ویدئویی باشه بهتره) بذارند خیلی عالی میشه.(البته فتوشاپی)
باید بگم که طراحی این آیکونها اصلا پیچیده نیست . یه طراحی اولیه و بقیش بازی با رنگها و گرادینهاست.
مثلا این نمونه ها رو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خداییش حیف نیست آیکونهای اسلامی به این زیبایی طراحی بشه؟
پیشاپیش از دوستان که محبت میکنند و این آموزشها رو اینجا میذارند کمال تشکر رو دارم.

Aminneo
01-09-2006, 18:02
اول اينكه بايد تو انجمن فوتو شاپ در خواست ميدادي!
آموزش خواصي نميخواد شما طرح خودتون رو ميسازيد و با فرمت Ico ميديد بيرون!

Aminneo
01-09-2006, 18:04
و اندازه 128×128 باشه!
اگر مشكلتون حل شد بگيد اگر نه يك الكتونيك بوك براتون دست كنم!

hamid_xp
01-09-2006, 19:01
دوست من مثل اینکه سوئ تفاهم شده من نمیخوام فایل آیکون بسازم. (مگه نه این که کاری نداره) . من میخوام مراحل طراحی و آماده شدن یک شمایل رو اینجا بذارید. ( شاید من بد منظورمو رسوندم ). مثلا اون عکس کلاه رو ببینید . مراحل طراحی این شمایل از اول تا آخر (البته مثل این). مراحلی که یه طراح میشینه پشت فتوشاپ و از بسم الله شروع میکنه تا پایان که کار تموم میشه .

Aminneo
01-09-2006, 19:46
بسيار عالي!پس بسم ا...(يا علي)

hamid_xp
02-09-2006, 10:55
خوب من اولین آموزش رو میذارم . امیدوارم دیگران هم همکاری کنند و آموزش طراحی این شمایل رو در اینجا قرار بدند تا مرجع خوبی
برای علاقه مندان باشه:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در این آموزش میخواهیم طراحی شمایل زیر رو نشون بدیم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله 1:

مرحله2 :

مرحله 3:

مرحله 4:

مرحله 5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله 6:

مرحله 7:

پایان:

بهتره یکی از مدیرها این تاپیک رو به انجمن فتوشاپ ببره.
باتشکر.

mahsoft
02-09-2006, 11:25
حمید جان شما عکسهای مرحله 1- 4 اصلا لود نمیشه

مرسی

hamid_xp
02-09-2006, 11:50
مهسافت جان من رویه سیستم دیگه هم تست کردم مشکلی نداره. بهتره مرورگرت رو یه با دیگه رفرش کنی . امیدوارم مشکلت حل شه.

Aminneo
02-09-2006, 21:26
بسيار عالي!دستت درد نكنه!

Aminneo
03-09-2006, 12:39
دوستان تاپيك رو منتقل كنيد!