PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي محدود كردن اينترنت يه برنامه ميخواهم

saamz
01-09-2006, 09:13
سلام
من يه برنامه اي مي خواهم تا بتونم با اون دسترسي افرادي كه از سيستم من براي اينترنت استفاده مي كنند را محدود كنم... مثلا از چه ساعتي تا چه ساعتي نتونن استفاده كنند..... آخه همه از سيستم من براي اينترنت استفاده مي كنند بعدش كه قبض تلفن ميايد همه آسمون رو نيگاه مي كنند :blink: من بيچاره بايد پول همه رو بدهم.... چند روز پيش 40 هزار تومن پيادم كردند... :angry: اينجوري حالشون گرفته ميشه.. :evil:

chovalier
01-09-2006, 13:06
سلام
من يه برنامه اي مي خواهم تا بتونم با اون دسترسي افرادي كه از سيستم من براي اينترنت استفاده مي كنند را محدود كنم... مثلا از چه ساعتي تا چه ساعتي نتونن استفاده كنند..... آخه همه از سيستم من براي اينترنت استفاده مي كنند بعدش كه قبض تلفن ميايد همه آسمون رو نيگاه مي كنند :blink: من بيچاره بايد پول همه رو بدهم.... چند روز پيش 40 هزار تومن پيادم كردند... :angry: اينجوري حالشون گرفته ميشه.. :evil:
سلام دوست عزیـــــــــز
ببین این به دردت نمی خوره؟
توضیحات:
محدود كردن دسترسي هاي اينترنتي به طور خودكار و سر زمانهاي معين .

امكان پسورد گذاري براي اتصال.

توانايي فعال و غير فعال كردن اينترنت و فعاليت هاي اينترنتي.

مشخص كردن و تعيين مقدار زماني استفاده ي روزانه از اينترنت .

امكان اجازه ي استفاده تنها از نرم افزارهاي خاصي در اينترنت و ----- كردن نرم افزارهايي كه مايل نيستيد .

امكان دسترسي به تنها وب سايتهاي خاص و مشخص شده اي .

محدودكردن زماني كه كودكان پاي اينترنت صرف مي كنند .

غير فعال كردن خود كار اينترنت در ساعت هاي دير وقت شب يا هر ساعتي كه مايل باشند .

مسدود كردن فعاليت هاي نا مفيد اينترنتي مانند چت و يا بازي هاي آنلاين و تنها دادن اجازه ي فعاليت هايي جون ايميل و مشاهده ي سايتهاي تعيين شده .
ایم لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کرک هم نداره خیالت راحت
فقط نمی دونم خوب کار می کنه یا فوق العاده کار می کنه چون تا حالا امتحانش نکردم ولی تعریف زیاد شنیدم
مشکلی بود بگو
ممنونم
موفق باشی دوست عزیز...

saamz
01-09-2006, 14:26
ممنون دوست من... ولي رپيد شر اجازه دانلود به من نميده..... اگه بتوني جاي ديگه اي آپلود كني ممنون....

chovalier
01-09-2006, 14:37
ممنون دوست من... ولي رپيد شر اجازه دانلود به من نميده..... اگه بتوني جاي ديگه اي آپلود كني ممنون....
چشم !
رفتم برای آپلود دوست من!
یکی باید صبر کنی چون حجمش 1.5 MB هستش!
ممنونم...

chovalier
01-09-2006, 14:49
سلام
خیلی عجیبه ولی روی خود فایل زیپ پسوورد گزاشتن.
حالا باید ببینم چطور می تونم بشکنم لهش کنم
شرمندهت شدم اگه کاری داری می تونی بری بکنی من اینو برات می زارم ممنونم
واقعا ببخشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saamz
01-09-2006, 15:12
ممنون كه برام وقت گذاشتي.....

AK1
01-09-2006, 15:29
اينم دانلود از سايت سازنده
شواليه جان ممنون از معرفيت برنامه جالبي بايد باشه
1.6 mb
trial version

اينم كرك و سريال
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Code: 303634383D3C

كرك 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k.html)
كرك 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ygen_serial.html)
;)

chovalier
01-09-2006, 15:37
خواهش می کنم فقط شما هم منو ببخش دیگه...
خب این لینک دانلود اون فایل زیپی هستش که پسوورد روشه:

و این هم یه برنامه هست که می تونی باهاش پسوورد فایل های زیپ رو بشکنی:

ممنونم
مشکلی بود حتما بگی ها !

chovalier
01-09-2006, 15:39
اينم دانلود از سايت سازنده
شواليه جان ممنون از معرفيت برنامه جالبي بايد باشه
1.6 mb
trial version

اينم كرك و سريال
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Code: 303634383D3C

كرك 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k.html)
كرك 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ygen_serial.html)
;)
بله امیـــر جان استاد ما هستند
ایشون از سایت اصلی گزاشتن
امیدوارم همه از این برنامه لذت ببرید
ممنونم موفق باشید...

chovalier
02-09-2006, 23:48
دوستان امتحان کردید؟
چطور بود؟

chovalier
04-09-2006, 02:53
دوستان بگید دیگه مشکلی داشت یا من دانلودش کنم؟
موفق باشید...

morteza_k
05-09-2006, 00:29
دوستان بگید دیگه مشکلی داشت یا من دانلودش کنم؟
موفق باشید...

سلام
دارم دانلود مي كنم وقتي امتحانش كردم حتما نظرمو در موردش مي نويسم.
و ممنونم.

chovalier
05-09-2006, 20:33
سلام
دارم دانلود مي كنم وقتي امتحانش كردم حتما نظرمو در موردش مي نويسم.
و ممنونم.
بابا تو رو خدا بگید دیگه داره گریم می گیره

chovalier
10-09-2006, 04:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها خودتون بگید درسته که یه نفر که نرم افزاری رو معرفی می کنه سر همون نرم افزار به خواهش و تمنا بیفته
بگید دیگه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

komail
20-02-2007, 19:51
منم منتظرم

H A M E D
22-02-2007, 17:58
استاد اين لينك كه پاك شده! يه دونه ديگه پيدا كنين! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M E D
22-02-2007, 18:38
البته من اون لينك اولي رو گفتم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]