PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بازیکن جام جهانی 2014

SA3EDLORD
10-07-2014, 23:34
سلام. دیدم برنامه 2014 این نظر سنجی رو گذاشته گفتم یه تاپیکم اینجا داشته باشیم که نظر بچه های P30 خودمون بدونیم.
لطفا بدون تعصب های طرفداری( ملی و باشگاهی یا یه بازیکن خاص) انتخاب کنید!

lionf3
10-07-2014, 23:38
جیمز رودریگز عالی بود.
راستی گزینه های برنامه ۲۰۱۴ رو میشه لطف کنی و بگی؟

clau
10-07-2014, 23:38
توماس مولر اگه بتونه در فینال گل بزنه احتمال انتخابش زیاده

جیمز رودریگز هم نمایش عالی در این جام داشت:n01:

SA3EDLORD
10-07-2014, 23:40
جیمز رودریگز عالی بود.
راستی گزینه های برنامه ۲۰۱۴ رو میشه لطف کنی و بگی؟

فکر میکنم همینا بود.
+
خودم بین نویر و رودریگز ......رودریگزو انتخاب کردم!

ali19991377
11-07-2014, 15:58
اریان روبن

Mehdi.M2
11-07-2014, 16:04
به نظر من اين جام جام دروازه بانها بود .. خيلي از دروازه بانها تو اين جام حداقل تو يه بازي از بازياي تيمشون عالي بودن .. مثل تيم هاوارد .. نوير .. اوچواي مكزيك .. دروازه بان كامرون .. دروازه بان كاستاريكا ..

Sepehr SS
11-07-2014, 16:59
از آلمان کسی بخواد انتخاب بشه، تونی کروس باید بشه. فقط تعداد گل زده که مهم نیست که همه میگن مولر یا مسی. ولی در کل رودریگز از همه بهتر بوده ولی چون تیمش، جزو چهار تا نیست، بهترین بازیکن انتخاب نمیشه. نویر هم جلوی الجزایر خیلی خوب بود وگرنه جلوی فرانسه و برزیل کار سختی نداشت. دوباره میگم بهترین بازیکن آلمان تو این مسابقات، تونی کروس بوده بعدش مولر و بعدش هم لام و هوملز. واقعا نمیدونم رو چه حسابی کسی به مسی رای داده اینجا؟!!!! اینایی که به مسی رای دادن اصلا بازی هارو نگاه کردن یا همینجوری الکی چون آرژانتین فینال اومده بهش رای دادن؟!!!!

albertxx
11-07-2014, 17:18
بدون هیچ شکی مانوئل نویر (( خودم اشتباه به روبن رای دادم :n02: ))

فقط و فقط نویر !!!

Mr.Crow
11-07-2014, 17:24
از آلمان کسی بخواد انتخاب بشه، تونی کروس باید بشه. فقط تعداد گل زده که مهم نیست که همه میگن مولر یا مسی. ولی در کل رودریگز از همه بهتر بوده ولی چون تیمش، جزو چهار تا نیست، بهترین بازیکن انتخاب نمیشه. نویر هم جلوی الجزایر خیلی خوب بود وگرنه جلوی فرانسه و برزیل کار سختی نداشت. دوباره میگم بهترین بازیکن آلمان تو این مسابقات، تونی کروس بوده بعدش مولر و بعدش هم لام و هوملز. واقعا نمیدونم رو چه حسابی کسی به مسی رای داده اینجا؟!!!! اینایی که به مسی رای دادن اصلا بازی هارو نگاه کردن یا همینجوری الکی چون آرژانتین فینال اومده بهش رای دادن؟!!!!
الجزایر که هیچی، واقعاً بدون نویر آلمان می باخت به نظرم. ولی نویر جلوی فرانسه هم 2،3 تا توپ رو گرفت که کمتر کسی میتونست بگیره. مخصوصاً لحظات آخر بازی که یه دستی توپی رو گرفت که طبق معادلات علمی (:دی) گل شدنش حتمی بود و خود توپه تعجب کرد که گل نشد! :دی اگه اون گل شده بود رفته بودن وقت های اضافه و دیگه بیا و درستش کن!
جلوی برزیل هم درسته که زیاد زحمتی به خودش نداد، ولی باز هم از یه نظر عالی بود. آلمان 5،6 تا گل جلو افتاده بود و برزیلی ها چند بار حمله کردن، نویر جوری با جون و دل توپ ها رو دفع کرد که انگار آلمان عقب هست! :دی همچین بازیکنی واقعاً جای تقدیر داره.

Sepehr SS
11-07-2014, 17:27
جلوی برزیل هم درسته که زیاد زحمتی به خودش نداد، ولی باز هم از یه نظر عالی بود. آلمان 5،6 تا گل جلو افتاده بود و برزیلی ها چند بار حمله کردن، نویر جوری با جون و دل توپ ها رو دفع کرد که انگار آلمان عقب هست! :دی همچین بازیکنی واقعاً جای تقدیر داره.
یعنی کروس که نیمه اول عالی بوده و دو گل زده و یک پاس گل داده، نقش هویج رو داره ولی نویر چون دو تا شوت گرفته جای تقدیر داره و بهترین بازیکنه؟
این لیست رو هم ببینید بد نیست. نویر رو ببینید نفر چنده تو این لیست بعد بگین نویر بهترینه: عملکرد بازیکن های آلمان تو جام جهانیه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Crow
11-07-2014, 17:29
یعنی کروس که نیمه اول عالی بوده و دو گل زده و یک پاس گل داده، نقش هویج رو داره ولی نویر چون دو تا شوت گرفته جای تقدیر داره و بهترین بازیکنه؟
کروس که اون بازی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و حقش هم بود. :دی ولی کل بازی های آلمان (نه فقط بازی با برزیل) رو در نظر بگیریم، من نویر رو بهتر از کروس میدونم.

Sepehr SS
11-07-2014, 17:34
کروس که اون بازی بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و حقش هم بود. :دی ولی کل بازی های آلمان (نه فقط بازی با برزیل) رو در نظر بگیریم، من نویر رو بهتر از کروس میدونم.
جلوی فرانسه هم اگه پاس گل و سانتر عالی کروس نبود، معلوم نبود آلمان بتونه گل بزنه و شاید بازی میرفت وقت اضافه. در کل همیشه حق کروس چه تو بایرن مونیخ چه تو تیم ملی خورده شده، این دفعه هم یک مورد دیگه. کروس بهترین بازیکن آلمان بوده تو این مسابقات.

Mr.Crow
11-07-2014, 18:17
جلوی فرانسه هم اگه پاس گل و سانتر عالی کروس نبود، معلوم نبود آلمان بتونه گل بزنه و شاید بازی میرفت وقت اضافه. در کل همیشه حق کروس چه تو بایرن مونیخ چه تو تیم ملی خورده شده، این دفعه هم یک مورد دیگه. کروس بهترین بازیکن آلمان بوده تو این مسابقات.
حق کروس که با پست های ما توی اینجا خورده نمیشه! :دی بهترین هم باشه مبارکش! جزو 5،6 تا بازیکن مورد علاقه من هم هست و از بهترین بودنش ناراحت نمیشم. :دی
این جدول هم انصافاً خیلی خنده دار بود!!!

هوودس و اوزیل بالاتر از نویر!!! مرته ساکر بالای کلوزه و خدیرا و شواینی!!!!!!!!!! خب دیگه یه جا داش مصطفی رو میذاشتن نفر اول و خلاص! :دی

SA3EDLORD
11-07-2014, 20:09
آره اشتباه کردم تونی کروس هم باید تو رای ها میبود. اما همین گزینه ها برنامه 2014 بود. به سایر رای بدید ما حساب میکنیم کروس :n02:
دوستان دلایل خودشون برا انتخاب هم بگن خیلی خوب میشه.
خودم به رودریگز رای دادم چون به غیر از گل های زیبایی که به ثمر رسوند با سن کمش رهبر تیمش هم بود........بازی سازی عالی ....قدرت شوت زنی ..... سرزنی با قد نسبتا کوتاهش. فرصت طلبه.
نویر هم تا الان بهترین دروازبان جام بوده و خیلی وقتا آلمانو تو بازی نگه داشته. مثلا بازی با الجزایر نمونه بارزش.
لیونل مسی رو اگه به خودم بود تو گزینه ها نمیذاشتم اما خب گفتم دوستان بعدا شاکی میشن. غیر از گل ها و موقعیت هایی که تو هر بازی تک و توک میسازه به نظرم تو هر بازی خیلی زیاد توپ لو میده که مسی قبلی اصلا اینطوری نبود. در مقایسه با 5 تا گزینه بعدی + کروس عملکردش به اعتقاد من بدتر بوده.

PARIYA 69
11-07-2014, 20:16
اگه نیمار مصدوم نمیشد بی ش بهترین بازیکن جام بود با اختلاف زیاد
ولی بعد اون نویر بهترینه چون یه تنه داره با قدرت المانو قهرمان جام میکنه
(تو این لیست از آرژانتین به جای مسی, باید خاویر ماسکرانو قرار میگرفت)

farshidmm
11-07-2014, 20:26
ایول از 6 تا 3 تاشون بایرنی هستن
اولین و آخرین باری که یک دروازه بان به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد 2002 که الیور کان شد و فکر نمی کنم امسال هم یک دروازه بان انتخاب بشه البته بعید نیست
معمولا انتخاب بهترین بازیکن جام بستگی به تیم قهرمان داره
اگر آلمان قهرمان بشه شاید مولر رو انتخاب کنن و اگر آرژانتین قهرمان بشه مسی چون موثرترین بازیکنها در پیروزی های تیمشون بودن

chekmate
11-07-2014, 20:43
واقعا نمیدونم رو چه حسابی کسی به مسی رای داده اینجا؟!!!! اینایی که به مسی رای دادن اصلا بازی هارو نگاه کردن یا همینجوری الکی چون آرژانتین فینال اومده بهش رای دادن؟!!!!

مسی توی 4 بازی از 6 بازی آرژانتین بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، البته این احتمال هم هست که اون کارشناسا هم بازیها رو نگاه نکرده باشن و همیینجوری الکی انتخابش کرده باشن:n02:.

Sepehr SS
11-07-2014, 20:58
مسی توی 4 بازی از 6 بازی آرژانتین بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، البته این احتمال هم هست که اون کارشناسا هم بازیها رو نگاه نکرده باشن و همیینجوری الکی انتخابش کرده باشن:n02:.
چه دلیل بیخود و مزخرفی. یعنی چون جلوی ایران و نیجریه بهترین بازیکن شده باید بهترین جام هم بشه؟!!!!!!:n08:تو دو بازی آخر جلوی بلژیک و هلند چیکار کرده این آقا؟
البته اگه آرژانتین قهرمان بشه، مسی رو بهترین انتخاب میکنن چون فیفا فقط دنبال پول بیشتره و با انتخاب مسی، اسپانسرها هم بیشتر خوشحال میشن. ولی تا قبل بازی فینال که جزو سه بازیکن برتر هم نیست. رودریگز هم تو سه بازی تیمش بهترین شده و تو یک بازی دیگه هم نیمه دوم اومد و دو پاس گل داد و یک گل زد. رودریگز، کروس،مولر و نویر و نیمار خیلی از مسی بهتر بودن تا الان. فوتبال فقط مسی و رونالدو نیست که فقط به اینا رای میدین، بازیکن های دیگه هم هستن که کسانی که فهم فوتبالی داشته باشن، میفهمن من چی میگم.
واقعا مایه تاسف و خجالته که تو این رای گیری، مسی فعلا 16 رای داره و رودریگز 6 تا!!!! این اساتید نابغه که به مسی رای دادن، بیان بگن که این آقا چیکار کرده که از رودریگز و کروس و مولر بهتره؟

clau
11-07-2014, 21:05
بازی با ایران که باید دروازه بان ارژانتین بهترین بازیکن میدان میشد

2تا موقعیت خطرناکی که دژآگه - قوچان نژآد داشتن خوب دفع کرد

البته داور صربستانی هم میتونست بهترین بازیکن اون مسابقه انتخاب بشه- بالطفی که در حق آرژانتین کرد و سر تیم مارو برید:n15:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2014, 21:07
حداقل یه رای هم به نیمار بدید.
خداییش بازیکنه خوبیه

Sepehr SS
11-07-2014, 21:13
حداقل یه رای هم به نیمار بدید.
خداییش بازیکنه خوبیه
نه، اینجا کسی به نیمار رای نمیده. عاشقین لیونل مسی، قبول ندارن که هیچ کسی از معشوقه اینا بهتر بوده تو جام جهانی.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2014, 21:16
اینجا مگه تحت کنترل طرفداران مسیه؟
من ندیدم نیمار هیچی رای نداره مگر نه بهش رای میدادم

chekmate
11-07-2014, 21:24
چه دلیل بیخود و مزخرفی. یعنی چون جلوی ایران و نیجریه بهترین بازیکن شده باید بهترین جام هم بشه؟!!!!!!:n08:تو دو بازی آخر جلوی بلژیک و هلند چیکار کرده این آقا؟
البته اگه آرژانتین قهرمان بشه، مسی رو بهترین انتخاب میکنن چون فیفا فقط دنبال پول بیشتره و با انتخاب مسی، اسپانسرها هم بیشتر خوشحال میشن. ولی تا قبل بازی فینال که جزو سه بازیکن برتر هم نیست. رودریگز هم تو سه بازی تیمش بهترین شده و تو یک بازی دیگه هم نیمه دوم اومد و دو پاس گل داد و یک گل زد. رودریگز، کروس،مولر و نویر و نیمار خیلی از مسی بهتر بودن تا الان. فوتبال فقط مسی و رونالدو نیست که فقط به اینا رای میدین، بازیکن های دیگه هم هستن که کسانی که فهم فوتبالی داشته باشن، میفهمن من چی میگم.
واقعا مایه تاسف و خجالته که تو این رای گیری، مسی فعلا 16 رای داره و رودریگز 6 تا!!!! این اساتید نابغه که به مسی رای دادن، بیان بگن که این آقا چیکار کرده که از رودریگز و کروس و مولر بهتره؟

مودبانه تر هم میشه پاسخ داد. لزومی نداره نظرات دیگران رو با الفاظ سخیف و غیر مودبانه رد کنیم. در مورد بهترین بازیکن جام، من نظر شخصیم رو گفتم و مدعی هم نیستم که حتما درسته ولی قرار نیست که هر نظری که مخالف نظرم هست رو مزخرف و بیخود بشمارم و صاحب هر نظر مخالفم رو به فقدان فهم فوتبالی متهم کنم.

romantic
11-07-2014, 22:55
دوستان این رده بندی بازیکن ها که در صفحه اول سایت FIFA قرار گرفته به نام Castrol Index ربطی به برنده جایزه Golden Ball یا بهترین بازیکن جام نداره. رده بندی براساس آمار استخراج شده از هر بازیکن و با امتیازدهی شرکت Castrol انجام گرفته.
این رو گفتم چون در چند جا غیر از این سایت دیدم گفته شده 11 نفر برتر جام انتخاب شدن و مثلا تونی کروس بهترین بازیکن جام شد و ...
این رده بندی ربطی به جایزه های فیفا نداره. مثلا در این ترکیب 11 نفره "توماس مولر" حضور نداره!!! یا هیچ دفاع کناری در ترکیب نیست.
برنده Golden Ball تا زمان فینال مشخص نمیشه.

پ.ن: برنده Castrol Index جام 2010 سرخیو راموس از اسپانیا بود.

nw_nk
11-07-2014, 22:59
نویر اصلا تو لیست نیست :n02:

نامزد های توپ طلا

Fifa Golden Ball Nominees

Mats Hummels Germany
Thomas Muller Germany
Toni Kroos Germany
Philipp Lahm Germany
Lionel Messi Argentina
Javier Mascherano Argentina
Angel Di Maria Argentina
Neymar Brazil
Arjen Robben Netherlands
James Rodriguez Colombia

دی ماریا به نظر اضافی میاد

Stream
11-07-2014, 23:16
چون نامزد ها اعلام شدن و نظرسنجی این تاپیک بر اساس نامزد ها نیست، دوستان لطفا ادامه بحث و نظرسنجی رو در تاپیک زیر ادامه بدین: