PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قهرمان این جام و مقام سوم؟

Demon King
10-07-2014, 13:12
سلام دوستان در نظرسنجی این تاپیک حتما شرکت کنید، این تاپیک بحث و تبادل نظر درباره ی دو بازی فینال و رده بندیه

تشکر.:n16:

فقط یه اشتباه رخ داده از مدیران خواهشمندم زمان بسته شدن نظرسنجی رو به دو روز بعد موکول کنن من اشتباهی زدم فردا.

banii
11-07-2014, 01:53
قبل از شروع جام که دوست داشتم ایتالیا قهرمان بشه و با اون بازی خوبشون در دیدار با انگلیس خیلی امیدوار شده بودم ، تا اینکه کاستاریکای منفور حال به هم زن :n21: با اون بازیکنای چندشی :n21: + داور بی همه چیز که بازی با اوروگوئه بی دلیلی و بی معنی به مارکیسیو کارت قرمز داد و حرکت وحشیانه سوارز رو نادیده گرفت ... همه این مسایل دست به دست هم داد تا این تیم بزرگ حذف بشه ...:n27:

بعد از حذف ایتالیا دوست داشتم این 3 تیم موفق بشند : کلمبیا ، فرانسه ، هلند

که دوتاشون 1/4 و یکیشون نیمه نهایی حذف شدند .

حالا هم برای بازی فینال آرژانتین رو انتخاب میکنم . به دلایل : مسی این پسر دوست داشتنی قهرمانی جام جهانی رو به کلکسیون افتخاراتش اضافه کنه و ما ایرانیها قرنها بعد : دی! بگیم تیممون توی یک بازی نفس گیر که تیم برتر میدان هم بود و یک پنالتی هم داور نگرفت دقیقه 92 از آرژانتینی که اون سال قهرمان شد باخت! :n02:

بازی رده بندی هم دوست دارم اتفاقی به مراتب بدتر از آلمانو ، این بار هلند سر برزیل بیاره ! :)

Sh-Meteor
11-07-2014, 02:24
قهرمان آلمان
سوم هلند
:n05:

kenzu
11-07-2014, 02:25
تا اینکه کاستاریکای منفور حال به هم زن :n21: با اون بازیکنای چندشی :n21:

خجالت بكش :n21:

banii
11-07-2014, 02:27
خجالت بكش :n21:
چرا خجالت؟
مگه تنفر از یک تیم جرمه؟ یا ممنوعه؟

albertxx
11-07-2014, 02:41
چرا خجالت؟
مگه تنفر از یک تیم جرمه؟ یا ممنوعه؟

چرا حال بهم زن ؟؟
اتفاقا خیلی از کاستاریکا خوشم اومد !!

مرد و مردونه بازی کردن و از اسم و رسم هیچ چیزی نترسیدن
با جرءات و بدون ترس پا به میدون گذاشتن و از 3 تیم پرمهره و پرادعا که ادعاشون گوش عالم رو کر میکرد (( به استثنای تقریبی اروگوئه )) به عنوان سرگروه بالا اومد

دلیل اینکه شما هم ازش متنفری چون جلوی صعود ایتالیا رو گرفت
ایتالیا با اون همه ستاره و ..... هیچ کاری جلوی کاستاریکا نکرد

از تیم های ناشناخته که جلوی تیم های پرادعا کم نمیارن خوشم میاد
همچین تیم هایی اگه نبودن جام جهانی همیشه مذخرف بود و همیشه باید بازی تیم های بزرگ رو میدیدیم !!

ایتالیا - انگلیس - هلند - آرژانتین - برزیل و یه چنتای دیگه
ولی همچین تیمهایی مثل کاستاریکا جام جهانی رو جذاب میکنن و غیر قابل پیش بینی !!!

اگه این شکلی نبود فیفا هیچووقت بازی های تدارکاتی واسه صعود به جام جهانی نمیذاشت
و همیشه 10 تا تیم رو انتخاب میکرد
و همیشه باهاشون جام جهانی رو برگذار میکرد
که صد در صد جام جهانی ارزشی نداشت و مذخرف میشد

ولی این تیم های ضعیف و بازیکن هاشون هستن که با درخشش جام رو قشنگ میکنن
و همیشه هم بهترین ها ازش بیرون میان و به عنوان ستاره خودشون رو نشون میدن

تو این 4 تا جام جهانی چنتا ستاره از جام جهانی خودشون رو به دنیا معرفی کردن ؟؟

Lord of english
11-07-2014, 09:43
حالا هم برای بازی فینال آرژانتین رو انتخاب میکنم . به دلایل : مسی این پسر دوست داشتنی قهرمانی جام جهانی رو به کلکسیون افتخاراتش اضافه کنه و ما ایرانیها قرنها بعد : دی! بگیم تیممون توی یک بازی نفس گیر که تیم برتر میدان هم بود و یک پنالتی هم داور نگرفت دقیقه 92 از آرژانتینی که اون سال قهرمان شد باخت! :n02:

یعنی همینجوریش هم اگه نایب قهرمان بشه نمیشه گفت؟
یا اصلا اگه جزء 4 تیم برتر نمی بود نمی گفتیم یا نگفتیم تاحالا؟
آیندگان؟بی خیال بابا

L.utus
11-07-2014, 13:47
چرا حال بهم زن ؟؟

با جرءات و بدون ترس پا به میدون گذاشتن و از 3 تیم پرمهره و پرادعا که ادعاشون گوش عالم رو کر میکرد (( به استثنای تقریبی اروگوئه )) به عنوان سرگروه بالا اومد

همچین تیم هایی اگه نبودن جام جهانی همیشه مذخرف بود و همیشه باید بازی تیم های بزرگ رو میدیدیم !!

ایشون به این خاطر از کاستاریکا بدش میاد که در اواخر بازی با یونان یکی از بازیکنان کاستاریکا تف کرده کف دستش بعد مالیده به موهاش
البته این صحنه ای هست که ایشون دیده من ندیدم همچین چیزی!
ایشونم از این حرکت چندشش شده و از کاستاریکا متنفر شده

به خاطر اون حرکت از کاستاریکا بدش اومده ولی وقتی بازیکن کلمبیا زد کمر نیمار رو از وسط نصف کرد از این حرکت چندشش نشد و از کلمبیا بدش نیومد و کلمبیا همچنان جزو تیم های محبوبش هست! :n02:

banii
11-07-2014, 14:26
ایشون به این خاطر از کاستاریکا بدش میاد که در اواخر بازی با یونان یکی از بازیکنان کاستاریکا تف کرده کف دستش بعد مالیده به موهاش
البته این صحنه ای هست که ایشون دیده من ندیدم همچین چیزی!
ایشونم از این حرکت چندشش شده و از کاستاریکا متنفر شده

به خاطر اون حرکت از کاستاریکا بدش اومده ولی وقتی بازیکن کلمبیا زد کمر نیمار رو از وسط نصف کرد از این حرکت چندشش نشد و از کلمبیا بدش نیومد و کلمبیا همچنان جزو تیم های محبوبش هست! :n02:

مرسی حضور ذهن . :n02:

آره خب اون حرکت که خیلی مزخرف و حال به هم زن بود :n21: موقعی که داشت تعویض میشد که بیاد زمین این کارو کرد.

ولی من بخاطر مسایل فنی هم ازشون خوشم نیومد .... بازی اول اوروگوئه ضعیف بود ، کاستاریکاریکا قوی نبود .... اوروگوئه کلا این دوره تیم شاخی نبود.... بازی با کلمبیا هم که دیدیم اوروگوئه هیچ حرفی برای گفتن نداشت. اگه اون بازی هم داور اون کارت قرمز مزخرف رو به مارکیسیو نداده بود بعید میدونم اوروگوئه بجای ایتالیا میومد بالا !! چه بسا که حتی الان شاهد فینال رویایی ایتالیا-آلمان هم بودیم ....!

من بازی برزیل - کلمبیا رو هم ندیدم ... اما اگر یک بازیکن حرکت ناجوانمردانه ای انجام بده نمیشه به کل تیم بسطش داد و گفت که همه اون تیم وحشی اند .
مگر اینکه ببینیم واقعا همشون همینطور بازی میکنند ... مثل بازیکنای هندوراس و اوروگوئه که بیشترشون خشن بازی میکردند ....

banii
11-07-2014, 14:38
چرا حال بهم زن ؟؟

صعودش از گروه خیلی شانسی و الا غرتکی بود .
ایتالیا و انگلیس خیلی شایستگی بیشتری داشتند برای صعود .
اگر نوبت بازیها به شکل دیگه ای بود مطمئن باشید کاستاریکا صعود نمیکرد .
مثلا اگر بازی اول انگلیس با کاستاریکا بود بنظر من که انگلیس به کاستا امتیاز نمیداد
بازی 1/8 برابر یونان هیچ حرفی نداشتند .
در طول بازی یونان یکسره حمله میکرد و باید کارو توی همون 90 دقیقه تموم میکرد که نکرد !
بازی 1/4 هم که خیلی خوش شانس بود... هلند فقط 3 تا به تیر زد !

ولی کلا یکجوریه که از بعضی تیمای کوچیک که کارای بزرگ میکنند میتونند محبوب باشند اما بعضی تیما نمیتونند ... حالا یا بخاطر سبک بازیه ، یا مربی و بازیکنا یا به دلیل محبوب بودن اون کشور (اگه تیم ملی باشه) یا هر دلیل دیگه ای

مثلا من با دورتموند دو فصل قبل خیلی حال میکردم. اول از همه بخاطر بازیای عالیشون (تیمای بزرگی رو هم حذف کردند) و بخاطر یورگن کلوب که مربی متشخص و جنتلمنی هست و بخاطر رابرت لواندوسکی که انصافا مهاجم طراز اولیه ... یک بازی ملی هم ازش دیدم بازی لهستان - لیتوانی بود فکر کنم ... مشتی بازی میکرد ...

اما نمونه باشگاهی دیگه همین منچستر سیتی ! یک عده عرب ریختند توی اون تیم بازیکنا رو به طمع پول میارند سمت خودشون ... اصلا از این تیم خوشم نمیاد ...

کاستاریکا هم تیمیه که اصلا نمیتونه محبوب باشه (حد اقل برای من)

PARIYA 69
11-07-2014, 14:44
کاستاریکا هم تیمیه که اصلا نمیتونه محبوب باشه (حد اقل برای من)
اگه تیم محبوب منم به دست کاستاریکا حذف میشد دقیقا اندازه شما میسوختم !! :n02: