PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برزیل - هلند | رده بندی | یکشنبه 00:30

City 17
10-07-2014, 07:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Estadio Nacional
شهر: Brasilia
گنجایش: 69349

داور: Djamel HAIMOUDI (الجزایر)
کمک اول: Redouane ACHIK
کمک دوم: Abdelhak ETCHIALI
داور چهارم: Yuichi NISHIMURA (ژاپن)

parsicola
10-07-2014, 09:18
نمیدونم چرا فیفا اینقدر پول پرسته و به خاطر کسب درآمد بیشتر و همچنین فشار اسپانسرها این بازی رده بندی رو کلا از جام حذف نمیکنه! دیگه خدائیش دوتا تیم شکست خورده و زخم خورده بی نصیب از جام چرا باید فشار یه بازی تشریفاتی بیفایده رو تحمل کنند و یکیشون هم دوباره ببازه تا طرفداراش کلا از فرط افسردگی به فکر مقولات زندگی پس از مرگ بیفتند ! :n21:

armin321
10-07-2014, 10:10
نمیدونم چرا فیفا اینقدر پول پرسته و به خاطر کسب درآمد بیشتر و همچنین فشار اسپانسرها این بازی رده بندی رو کلا از جام حذف نمیکنه! دیگه خدائیش دوتا تیم شکست خورده و زخم خورده بی نصیب از جام چرا باید فشار یه بازی تشریفاتی بیفایده رو تحمل کنند و یکیشون هم دوباره ببازه تا طرفداراش کلا از فرط افسردگی به فکر مقولات زندگی پس از مرگ بیفتند ! :n21:

دقیقا. دو تیم بی انگیزه با طرفدار های بی انگیزه.

Lord of english
10-07-2014, 14:27
پول که بهشون میدن...

Arash4484
10-07-2014, 17:04
قبول دارم امسال رده بندی مزخرفه از نظر هر دو تیم. ولی سالهایی که امثال سوئد و بلغارستان و کرواسی و تا حدی اروگوئه و... به چهار تیم رسیدن همین عنوان سوم/چهارمی براشون افتخار بسیار بزرگی بود. یک جورهایی هم سنت شده و از اول برگزاری جام جهانی بوده...

ae2009
10-07-2014, 17:49
قبول دارم امسال رده بندی مزخرفه از نظر هر دو تیم. ولی سالهایی که امثال سوئد و بلغارستان و کرواسی و تا حدی اروگوئه و... به چهار تیم رسیدن همین عنوان سوم/چهارمی براشون افتخار بسیار بزرگی بود. یک جورهایی هم سنت شده و از اول برگزاری جام جهانی بوده...

البته به نظرم برای برزیل هم افتخار بزرگی باشه:n02: توی دو جام قبلی که حذف شدن این دفعه هم اون آبرو ریزی رو درست کردن و به نظر هم نمیرسه دیگه بتونن به این زودیها با این تیم و بازیکن ها تا فینال برسن:n09:

Hamid Hamid
10-07-2014, 22:41
سلام ...

واسه من هم به عنوان طرفدار هلند سوم و یا چهارم شدن اصلا فرقی نمی کنه. ما اوایل خیلی از هلند انتظار نداشتیم و با این تیم جوون حتی انتظار بالا اومدن از اون گروه سخت اما بعد ها امید قهرمانی در دلمون زنده شد ... و به هر جهت به فینال نرسیدیم که هیچ چیزی از شایستگی های ما کم نمی کنه. درسته هلند تا به حال قهرمان جهان نشده اما فکر می کنم همه به این باور رسیدن که سطح بازی های هلند در مجموع این 4-5 دوره ای که به جمع 4 تیم رسیده چیزی از قهرمان کم نبوده ( با توجه به بازیکن های هلند در ادوار گذشته و همین دوره )

در مورد این بازی هم دوست دارم کسایی که کمتر بازی کردن بازی کنند. مثل Tim Krul ... مثل Kongolo که قطعا دفاع وسط ما واسه 10 سال آینده هستش و برادرش هم چند سال دیگه به تیم ملی خواهد رسید. و بازیکن هایی مثل ممفیس دیپای و لروی فر و یوردی کلاسی و 2-3 نفر دیگه.

clau
10-07-2014, 22:55
البته به نظرم برای برزیل هم افتخار بزرگی باشه:n02: توی دو جام قبلی که حذف شدن این دفعه هم اون آبرو ریزی رو درست کردن و به نظر هم نمیرسه دیگه بتونن به این زودیها با این تیم و بازیکن ها تا فینال برسن:n09:

اگه برای برزیل حضور در دیدار رده بندی و عنوان سومی جام جهانی مهم بود

مردم برزیل از نایب قهرمانیشون در دفعه اولی که میزبانی جام جهانی بهشون داده شده بود به عنوان فاجعه یاد نمیکردن:n23:

مقام سومی این جام هم فک نمیکنم پشیزی ارزش داشته باشه براشون:n05:

تا 4سال دیگه ممکنه خیلی چیزها عوض بشه الکی خودت نگران برزیل نکن:n09:

Sh-Meteor
11-07-2014, 02:22
به شخصه ترجیح میدادم هلند بره فینال تا رده بندی آرژانتین - برزیل رو ببینم.
قطعا از فینال هیجان انگیزتر میشد.

malkemid
11-07-2014, 09:49

Sara
11-07-2014, 22:46
The Netherlands had scored 12 goals in their opening four games but failed to find the net in both the quarters and the semis, despite both matches going to extra-time.
Ten of the Netherlands’ 12 goals in this tournament have come after half-time; the last four have come after the 75th minute.
Brazil have conceded the most goals in the current World Cup campaign (11). The last time they conceded 11 was in 1938 and they’ve never conceded more.
Brazil have won two and lost one of their three previous appearances in the third place match.

هلندی ها 12 گل در چهار مسابقه ابتدایی خود به ثمر رساندند اما در دو مسابقه 1/4 و نیمه نهایی در گلزنی ناکام ماندند، با وجود اینکه هر دو مسابقه به وقت اضافه کشیده شد.

10 گل از 12 گل هلند در این تورنومنت در نیمه دوم به ثمر رسیده است; 4 گل آخر بعد از دقیقه 75 بوده است.

برزیل بیشترین گل را در این تورنومنت دریافت کرده است (11). آخرین باری که آنها 11 گل دریافت کرده اند به سال 1938 بر می گردد و هرگز بیشتر از این تعداد گل نخورده بودند.

برزیلی ها در 3 بازی رده بندی قبلی خود دو بار برنده و یک بار بازنده بوده اند.

sky SPORTS

Sh-Meteor
12-07-2014, 18:25
سکته و فوت یک هوادار ایرانی بخاطر شکست برزیل

این حادثه دلیل جز طرفداری سرسختانه مرحوم علی جاذبی از تیم‌ملی‌ برزیل نداشت.

وی که در جزیره خارک فروشگاه لباس ورزشی داشت و از نمایندگان صداوسیما در این خطه از ایران بود
صبح چهارشنبه دیگر تحمل این غم سنگین را نیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

آخرین تصویری که از این مرحوم به جای مانده عکس او در حال تماشای بازی تیم‌ملی‌ فوتبال برزیل است؛
او لباس نایکی برزیل را برتن داره و با چهره ای نه چندان خوشحال به تلویزیون خیره شده است.
چهره ای که نشان می‌ دهد او با سرسختی هوادار تیم‌ملی‌ برزیل بوده اما برزیل 2014 فاصله عمیق با رویاهای او داشته است.

vahidgame
12-07-2014, 20:54
این بازی رو می بینیم ولی زیاد جذابیتی نداره
اگه مربی این تیما بخوان منصفانه در نظر بگیرن باید به بازیکنایی که توی این جام کمتر بازی کردن هم بازی بدن
چون هلندی که دوره قبلی نایب قهرمان شده و همین طور برزیلی که میزبانه هیچ کدومشون براشون سومی و چهارمی مهم نیست
حالا اگه برزیل با رقیبش آرژانتین رده بندی رو بازی می کرد شاید یکمی انگیزه داشت ولی الان نه
ولی با این حال دوباره اسکولاری میاد از فرد استفاده می کنه تا شاید بنده خدا یه گل بزنه از این ترول ها خلاص بشه :دی

Sara
12-07-2014, 21:24
اولین بازی رده بندی 1934 ایتالیا - آلمان در این دیدار 2-3 اتریش را شکست داد.

Sara
12-07-2014, 21:35

Sh-Meteor
12-07-2014, 23:27
من برد هلند رو پیش بینی کردم.
.
چون دوست دارم برزیل ببازه و این جام تو خونه شون براشون یه تراژدی خفن بشه، برن فوتبال شونو درست کنن.
دیگه حداقل برزیل از فاز بازی های نتیجه گرا بیرون بیاد.
.
امروز بیست چهارده، یه کلیپ از رونالدینهو نشون داد، انصافا اشک تو چشام جمع شده بود.:n14:

malkemid
12-07-2014, 23:49
تا اینجا یه پنالتی اشتباه و یه گل آفساید!

karimz
12-07-2014, 23:52
دفاع برزیل از بازی اول هم مشکل داشت و گل بخودی خوردن این تیم بازی های مقدماتی انجام نداده مدافعاشون همدیگه رو نمیشناسن و نمی بینند وگرنه هلند تیمی نیست که شاخ بشه البته همین چهارمی از سر برزیلی که 12ساله رتبه ای نیاورده هم زیاده

بانو . ./
13-07-2014, 00:16
من هنوز برام سواله که چرا تو بازی با ارزانتین هلند همون هلند همیشگی نبود ؟
حق این تیم بازی تو فینال بود نه رده بندی !

Sepehr SS
13-07-2014, 00:25
تیاگو سیلوا باید اخراج میشد

kotlet110
خداییش حق این هلند بود بیاد فینال. اخه این مسی چقدر خرشانسه خدایا!
انشالا بازی فینال چنان بزنیم تو پوزش که ...:n02:

powerslave
وای وای تموم اون صحنه های داوری چند تا بازی قبلی از دماغ برزیل در اومد. گل نخست که خطا بیرون بود و دومی هم که آفساید بود. لوییز هم بدجور عصبیه.

A.M.D.D.E.V.I.L
13-07-2014, 00:26
برزیل با 7 تا گل یاد نگرفت باید بره دفاع اتوبوسی دیگه واقعا حقشه ببازه !

[Mohsen]
13-07-2014, 00:32
من نیمه اول رو کامل ندیدم ولی اصلا از بازی هلند و خودخواهی بعضی بازیکنان توی این بازی خوشم نیومد. موقعیت های خیلی خوبی ایجاد میکنن ولی نزدیک گل زدن که میشه همه میخوان به اسم خودشون ثبت کنند! همین فن پرسی که مثلا کاپیتانه به جای پاس دادن میاد یک شوت آبکی میزنه در صورتیکه کاپیتان نباید اینقدر خودخواه باشه، با وجود اینکه 2 گل هم جلو هستن ولی خطا زیاد میکنن که من واقعا نمیدونم علتش چیه (البته داور هم خیلی سخت گیری میکنه)!

در کل نیمه اول با اینکه هلند بد بود ولی بازم از برزیل بهتر بود. هلند معمولا نیمه دوم بهتره، ببینیم چه میکنن. دوباره برزیل آبکش میشه یا نه؟! :n02:

albertxx
13-07-2014, 00:33
خودمونیم ولی هی میگفتن سیلوا نیست همین بود ؟؟؟؟
درسته 2 گل اشتباه بود
ولی دفاع برزیل در نبود سیلوا هم فرقی نمیکنه !!! (( شاید خیلی تاثیر بزاره 10 درصده ))

من موندم مالکان psg رو چه حسابی واسه لویئز که مدافع هست 50 میلیون دادن ؟؟؟:n13:
نه اینکه بد باشه
خیلی هم عالی
ولی خدایی کسی که با این مبلغ هنگفت و شکستن رکورد خرید و فروش مدافع جا به جا میشه
یه تاثیری تو خط دفاع بی صاحاب باید داشته باشه دیگه ؟؟
7 تا خوردن
اینجا هم که اگه 2 تا دیگه سوتی بدن به 5 تا میرسن !!!
یعنی 50 میلیون سود خالص رفت تو جیب چلسی !!
به قول دوست عزیز تو پست بالا خب یه اتوبوسی بچینین حداقل کمتر بخورین !:n01:

Kamyar_AnathemA
13-07-2014, 00:41
تیاگو سیلوا باید اخراج میشد

عجب !!!
حتما پنالتی هم بود ؟!!!!!!!

Mohammad Hosseyn
13-07-2014, 00:45
وای وای تموم اون صحنه های داوری چند تا بازی قبلی از دماغ برزیل در اومد. گل نخست که خطا بیرون بود و دومی هم که آفساید بود. لوییز هم بدجور عصبیه.

نتنها اولی پنالتی بود بلکه باید اخراج هم میکرد !

دومی هم آفساید نبود ...

=================

موندم اسکولاری چه بلایی سربرزیل آورده اینجوری شدن ... یعنی دفاع راه میره گند میزنه :n02:
کدوم تیم داغونی قصد داره این خط دفاعی افتضاح رو نگه داره نمیدونم :n09:

وافعا هلند لایق فینال بود ، با بازیکنای جوون خوب کار کرد ، با تجربه هاش عالی بودن ، روبن برترین دفاع های دنیا رو محو کرد تو بازی ها و اتوبوس دفاع آرژانتین تونست جلوی این تیم رو بگیره ...

برزیل داره تحقیر میشه واقعا ... باید یه تکونی به فوتبالشون بدن ...

karimz
13-07-2014, 00:59
این داوره هم که انگار با هلندیا رفته سیزده بدر در عرض 5دقیقه یه خطای هند و یه پنالت نگرفت شاید دایوهای روبن در بازی با مکزیک روی کیفیت داوری تاثیر گذاشته صد رحمت به داور صرب بازی ایران

clau
13-07-2014, 01:00
خودمونیم ولی هی میگفتن سیلوا نیست همین بود ؟؟؟؟
درسته 2 گل اشتباه بود
ولی دفاع برزیل در نبود سیلوا هم فرقی نمیکنه !!! (( شاید خیلی تاثیر بزاره 10 درصده ))

من موندم مالکان psg رو چه حسابی واسه لویئز که مدافع هست 50 میلیون دادن ؟؟؟:n13:
نه اینکه بد باشه
خیلی هم عالی
ولی خدایی کسی که با این مبلغ هنگفت و شکستن رکورد خرید و فروش مدافع جا به جا میشه
یه تاثیری تو خط دفاع بی صاحاب باید داشته باشه دیگه ؟؟
7 تا خوردن
اینجا هم که اگه 2 تا دیگه سوتی بدن به 5 تا میرسن !!!
یعنی 50 میلیون سود خالص رفت تو جیب چلسی !!
به قول دوست عزیز تو پست بالا خب یه اتوبوسی بچینین حداقل کمتر بخورین !:n01:

هر بازیکنی رفته پاری سن ژرمن افت محسوسی داشته
نمونه بارزش همین کاوانی که قبلش در ناپولی همه کاره تیمش بود آقای گل سری آ بود اونجا ذخیره زلاتان شد خیلی افت کرد
حالا دیوید لوئیز که وضعش اینه دیگه بره اونجا به امید خدا از فوتبال محو میشه دیگه با پیراهن برزیل در جام جهانی بعدی نمیبینیمش:n02:
وقتی مایکون که فوتبالش خیلی وقته تمام شده اوجش سالی بود که با اینتر 3گانه گرفت بعد رفت من سیتی نیمکت نشین بود امسال هم فکر نکنم اسکولاری 2تا بازیش در رم دیده باشه که دعوتش کرده
تیاگو سیلوا در کنار اساتیدی مثل لوئیز - مایکون- دانته چیکار کنه :n01:

albertxx
13-07-2014, 01:08
هر بازیکنی رفته پاری سن ژرمن افت محسوسی داشته
نمونه بارزش همین کاوانی که قبلش در ناپولی همه کاره تیمش بود آقای گل سری آ بود اونجا ذخیره زلاتان شد خیلی افت کرد
حالا دیوید لوئیز که وضعش اینه دیگه بره اونجا به امید خدا از فوتبال محو میشه دیگه با پیراهن برزیل در جام جهانی بعدی نمیبینیمش:n02:
وقتی مایکون که فوتبالش خیلی وقته تمام شده اوجش سالی بود که با اینتر 3گانه گرفت بعد رفت من سیتی نیمکت نشین بود امسال هم فکر نکنم اسکولاری 2تا بازیش در رم دیده باشه که دعوتش کرده
تیاگو سیلوا در کنار اساتیدی مثل لوئیز - مایکون- دانته چیکار کنه :n01:

در مورد لوئیز که نقطه مشترک داریم !! :n02:

در مورد تیاگو
شما یه بار دیگه جمله منو بخون
نگفتم سیلوا بده
گفتم دفاع برزیل در زمان سیلوا هم افتضاح هست
چون بعضی دوستان بعد بازی با آلمان گفتن نبود سیلوا خط دفاع رو ضعیف کرده

ولی فکر کنم با این بازی معلوم شد دفاع برزیل داغون تر از این حرفا هست که با سیلوا و بدون سیلوا بخواد به جایی برسه :n02:

Sara
13-07-2014, 01:15

Sara
13-07-2014, 01:16
صحنه خطا روی روبن که منجر به پنالتی شد:

karimz
13-07-2014, 01:17
اما مسی تو پوز آلمان نمیزنه تو گلشون میزنه

Sh-Meteor
13-07-2014, 01:18
واقعا برزیل باید دیگه گل رو بزنه... اه

malkemid
13-07-2014, 01:23
شوت تو چهارچوب برزیل باشه حتما گل میشه!:n09: دیگه واقعا کار از اعتراض و تاسف و همه چی گذشته...

A.M.D.D.E.V.I.L
13-07-2014, 01:23
3 0 hahahahaha
النظافت من الایمان خدافظ برزیل ! 18 سال دیگه با یک نسل جدید فوتبالیست میبینمت !

Milad4171
13-07-2014, 01:24
این بازی نشون داد که هلند استحقاق فینالیست شدن رو داشت

clau
13-07-2014, 01:29
اسکولاری باید ببندن به گاری در سطح شهر بچرخونن

گند زد به خاطره خوبی که ازش در جام جهانی 2002 داشتم:n21:

با همه این تفاسیر عشقست برزیل 5ستاره:n12:

4سال دیگه با یک سرمربی تاپ با قدرت برمیگردیم

karimz
13-07-2014, 01:30
اگر حرف اینه که حق کیا بود برن فینال من میگم شیلی مکزیک کاستاریکا الجزایر چون خیلی بهتر از این چند تیم بازی میکردن اما غش داوریا رو نداشتن حذف شدن

Sh-Meteor
13-07-2014, 01:32
امید وارم بعد از این شکست های فضاحت بار، برزیل، سلاطین سامبا واقعی بیدار بشن.
.
امید وارم این شکست ها مقدمه یه پیروزی بزرگ براشون باشه.
.
.
به طرفداران لاله های نارنجی هم تبریک میگم.
لیاقت این عنوان رو داشت!
:n16:

Hatek
13-07-2014, 01:32
خب تو دو بازی برزیل 10 گل خورد و این کار هرکسی نیست
البته هلند هم تیم درست حسابی نبود وگرنه باید بیشتر میزد و نمیدونم چرا میگن لیاقتش از آرژانتین بیشتر بود

Hamid Hamid
13-07-2014, 01:43
برزیل واقعا خیلی بد بود ... و این ها همه فقط و فقط به اسکولاری ای بر می گرده که نخواست 4-5 تا بازیکن با تجربه به ترکیب اضافه کنه. من حرفم دعوت فقط از رونالدینیو یا کاکا نیستش . برزیل به طور خیلی جدی تو خط دفاعی نیاز داشت تا حداقل یه بازیکن با تجربه مثل لوئیزائو ( بنفیکا ) تو تیم باشه. این بنده خدا تا بود ذخیره ی روکه جونیور و لوسیو بود ... حالا که باید بازی می کرد من نمی دونم این مو قشنگ :n02: داوید لوئیز چیه که باید بازی کنه و لوئیزائو اصلا دعوت نشه. یا مثلا استاد ! دانته :n02:

+

خیلی دوست داشتم هلند رو تو فینال ببینم. منتها همونطور که قبلا هم گفتم ما همیشه به دلایلی یا به فینال نمی رسیم و یا اگه می رسیم همیشه تیم مقابل در حالی که ما پایاپای بازی کردیم می بره و این به شانس ما بر می گرده. در هر صورت تورنمنت خوبی برای ما بود. تیمی که یورو 12 اصلا از گروهش با 3 باخت بالا نیومد و به قولی با پوست انداختن حالا به این شکل درومد و قطعا ما جا برای بهتر و بهتر شدن هم داریم. هلند رو باید با سرمایه هاش و سرمایه ی لیگی که داره و جمعیتی که داره به بقیه مقایسه کرد ... وقتی لیگ هلند رو با انگلیس و اسپانیا و آلمان و ایتالیا و فرانسه مقایسه می کنید و همینطور جمعیت هلند رو ... می بینید نه تنها هلند تیمی ضعیف هستش. بلکه از سایر تیم ها خیلی خیلی هم جلوتره. اگه قراره هلند مثلا با اسپانیا مقایسه بشه باید خیلی فاکتور ها در نظر گرفته بشه . ما هیچ چیزی از قهرمان های ادوار گذشته ی جام کم نداشتیم. فقط کافیه فاکتور های مختلف رو یه نگاهی بهشون بندازیم و ببینیم مثلا کجا رو با چه شرایطی داریم به هلند مقایسه می کنیم. مثلا به نظرم گفتن اینکه " آلمان از هلند بهتره " نمی تونه درست باشه چون شرایط 2 کشور کاملا متفاوته و شما مثلا می تونید بایرن رو با آژاکس مقایسه کنید یا وضعیت اقتصادی آلمان با هلند و مسائل دیگه. هرچند باید گفت آلمان بهترین شرایط و تیم ممکن و بازیکن ها رو داره و خیلی خوبن. و زیبایی فوتبال هم به خاطر همین تفاوت ها و جنگیدن ها با تمام وجود و نقص ها هستش.

موفق باشید

powerslave
13-07-2014, 01:49
عجب !!!
حتما پنالتی هم بود ؟!!!!!!!
عزیز جان اون صحنه خطا که درست بود ولی بیرون بود و چون تک به تک کامل بود حتی میتونست اخراج کنه. اما مصلحت اندیشی کرد و زرد داد.

++

راستی با این کار ونخال که دروازه بان سومش رو هم آورد تو خیلی حال کردم و از اون بیشتر اینکه دروازه بانی که اونقدر برای تیمش خوب بازی کرده دو بازی تعویض شد و سرش رو انداخت ایین رفت بیرون.

clau
13-07-2014, 01:53
این مقام سومی با فن خال خیلی باارزش بود

98 هلند با سرمربیگری گاس هیدینگ با تیمی که پر از ستاره بود چهارم شد

خیلی فن خال کارش درسته:n05:

خیلی هم بدشانس بوده یورو 2000 فک کنم فن خال سرمربی هلند بود اونجا هم تیمش خیلی عالی بود 2تا پنالتی در جریان بازی مقابل ایتالیا تیمش از دست داد در ضربات پنالتی حذف شد

این دوره هم با بدشانسی در ضربات پنالتی رفت برای سومی:n29:

نادر1368
13-07-2014, 02:06
تياگو سيلوا بايد اخراج ميشد خطا هم بيرون بود ولي داور كارت كم رنگتر رو انتخاب كرد ولي يه پنالتي داد به هلند! كلا كمك روبرو و داور وسط تحت تاثير نيشينيو بودن منتهي نه به نفع ميزبان نه ميهمان!:n02: البته در حالت كلي نيمه دقيق!

به هر حال معلوم اين برزيل مقابل هر تيمي كار سختي خواهد داشت(پس از باخت به المان) چه برسد طرف هلند باشه يا آرژانتين!

*Batman*
13-07-2014, 02:07
خوب هلند سوم شد و دست خالی هم از این جام نرفت. مدال گرفتن:n02:
عجیبه. فکر میکنم هلند با لباس دومش خیلی بهتر بازی میکنه و نتیجه میگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidmm
13-07-2014, 02:18
هلند استحقاق فینال رو داشت

Sh-Meteor
13-07-2014, 02:24
می خوام بگم دیدار به نسبت زیبایی رو دیدیم.
.
فقط دوست داشتم هلند بیاد فینال.
.
اگه این اتفاق می افتاد: هم دیدار آلمان - هلند خیلی قشنگ میشد.
و هم دیدار سنتی برزیل - آرژانتین که شاید حساسیتش از فینال هم بیشتر میشد.
به شخصه دوست داشتم رده بندی بین آرژانتین و برزیل می بود.

Sh-Meteor
13-07-2014, 02:52
یه مطلب طنز روی یکی سایت های هموطن:

سیستم دفاعی برزیل

پالام پیلیم گل :n08:

urumchi
13-07-2014, 03:56
بخاطر اراجیف جوادخیابانی از دقیقه 60 گرفتم خوابیدم ... :n15:

تا جایی که من دیدم بازی خیلی هیجان نداشت، پنالتی هم نبود ولی کارت درست بود

همین!!!

albertxx
13-07-2014, 04:24
میثاقیان تو برنامه 2014 : تنها سه تيم در فرمت جديد جام جهانى بيش از 12 گل در يک دوره جام جهانى خوردند!

کره شمالى
عربستان و...
برزيل!

برزیل به تاریخ پیوست !!
:n02:

alireza-1991
13-07-2014, 07:41
پنالتی نبو د خطا چسبیده به محوطه بود ولی باید اخراج می شد

گل دوم هم آفساید بود

parsicola
13-07-2014, 08:32
حالا هر تیمی میگه حیف شد تو مرحله گروهی با برزیل همگروه نشدیم!
اگه اون بازی جلوی آرژانتین رو جلوی برزیل بازی میکردیم حداقل 3-0 میبردیم.

OSEN
13-07-2014, 10:54
تحقیر برزیل همچنان ادامه داشت...
اما دیشب اگر مهاجماشون دقت بیشتری داشتن میتونست یه باخت سبک تر رقم بخوره براشون. استحقاق یه گل رو داشتن حداقل...

ولی خودمونیم... اگر PSG میزاشت الآن میرفت سراغ لوئیز، میتونست یه ۱۵، ۲۰ میلیونی کمتر خرج کنه براش :| .

malkemid
13-07-2014, 13:14
داوید لوییز بدترین مدافع برزیل هست که من تا حالا دیدم...بدتر از آلدایر و جونیور بایانو! واقعا تو چلسی هم همینقدر بد و "بی مغز" بازی می کنه؟ یه صحنه ول کرده بود رفته بود جلو...بعد توپ برگشت تیاگو سیلوا داشت با دست اشاره میزد که کدوم گوری رفتی برگرد عقب!:n04:

نادر1368
13-07-2014, 13:54
داويد لوييز و تياگو سيلوا تو پست خودشون بهترين هستند. خواهشا جوگيرانه نظر ندهيم!:n06:

malkemid
13-07-2014, 13:59
چیزی که ما تو این بازیها دیدیم خلاف اینو میگه. در مورد لوییز. بازیهای باشگاهی لوییز رو زیاد ندیدم...ولی اینجا افتضاح بود.

Sepehr SS
13-07-2014, 14:00
داوید لوییز بدترین مدافع برزیل هست که من تا حالا دیدم...بدتر از آلدایر و جونیور بایانو! واقعا تو چلسی هم همینقدر بد و "بی مغز" بازی می کنه؟ یه صحنه ول کرده بود رفته بود جلو...بعد توپ برگشت تیاگو سیلوا داشت با دست اشاره میزد که کدوم گوری رفتی برگرد عقب!:n04:
آره، تو چلسی هم همینجور افتضاح و بی مغز بازی میکرد. برای همین، هم مورینیو هم قبلش بنیتز ازش به عنوان هافبک دفاعی استفاده میکردن تا یک نفر پشتش باشه و گند کاری های اینو جمع کنه. هر وقت دفاع آخر بازی کرد، کلی اشتباه داشت و همش مثل الاغ سرشو میندازه پایین و میره جلو. خدا رو شکر که احمق های PSG اومدن و پنجاه میلیون پوند!!!!!! برای این بازیکن داغون به چلسی دادن، خیلی خیلی خوشحالم که دیگه اینو تو لباس چلسی نمی بینم.

Viren
13-07-2014, 14:55
برزیل تا اینجا هم شانسی اومد بالا

همه اینها هم تقصیر اسکول(اری) !

بجای پاتو/کوتینیو/میراندا/کاستا رفت کیو آورد؟! هالک/فرد/دانته/لویز!

من اگه همون ترکیپ سال 2002 رو داشتم باهاشون قهرمان میشدم:n02:

وین رونی
13-07-2014, 17:00

دقیقاً.تو بازی آلمان هم بعد گل اول رفت جلو گل دوم رو خوردن،رفت جلو گل سوم رو خوردن...فکر کرده مهاجمه
دیشب هم که دائم جلو بود هیچ کاری هم نمی کردا
هرچند که گل اول و دوم رو اشتباه محض تیم داوری بود