PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلمان - آرژانتین | فینال | یکشنبه 23:30

صفحه ها : [1] 2

City 17
10-07-2014, 07:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Estadio do Maracana
شهر:Rio De Janeiro
گنجایش: 74738

داور: Nicola RIZZOLI (ایتالیا)
کمک اول: Renato FAVERANI (ایتالیا)
کمک دوم: Andrea STEFANI (ایتالیا)
داور چهارم: Carlos VERA (اکوادور)

Sepehr SS
10-07-2014, 09:00
آرژانتین یک هیچ میبره و قهرمان میشه.

Ramin khuzestan
10-07-2014, 11:01
یه حسی به من میگه آرژانتین قهرمان میشه:n12:
اما یه حس دیگه میگه غلط زیادی نکن :n02:

hp722
10-07-2014, 11:37
همونجور که گفتیم هلند رو میبره و کسی باور نکرد و دیشب رفت فینال الانم میگیم آلمان رو میبره حتی با اختلاف یه گل

senaps
10-07-2014, 11:52
بین کل تیم های که المان تا حالا باهاشون بازی کرده، تنها تیم منتقی همین ارژانتین بوده....
حالا من بازی دیشب رو حوصله نداشتم ببینم، ولی مشخصا، ارژانتین تیمی نیست که مثل برزیل با شروع بازی با 7 نفر حمله بکنه و بیاد تو زمین ما!! :)....

برا همین به نظرم بازیمون با ارژانتین خیلی سخت باشه احتمالا...
اما، به هر صورت من فکر میکنم که المان کلا بازی منطقی و منظم ارائه میده و گل میزنه....

بردیا
10-07-2014, 12:59
دلم روشنه به شکست آرژانتین و اولین قهرمانی که از آلمان طی این 16 سال هوادارایش میبینم
یه نظرسنجی هم بزارید

dashmojtaba
10-07-2014, 13:04
عقل سلیم میگه روی کاغذ شانس آلمان بسیار بیشتره
دلم میگه نه این بار آرژانتین انتقام همه شکست هاش تو این 24 سال رو از آلمان میگیره

Arad olfati
10-07-2014, 13:07
دفاع آرژانتین خیلی قویه و خط حملش هم خوبه به همین دلیل فکر کنم آرژانتین قهرمان بشه!
خبری از رسیدن دی ماریا به این بازی هست؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-07-2014, 13:08
فقط آلمان.
یه انمیشن درباره دفع برزیل ساخته شده.به نظرم واسه آرژانتینم یکی بسازن

Demon King
10-07-2014, 13:10
دفاع آرژانتین خیلی قویه و خط حملش هم خوبه به همین دلیل فکر کنم آرژانتین قهرمان بشه!
خبری از رسیدن دی ماریا به این بازی هست؟

پزشکان تیم گفتن دی ماریا احتمالا به فینال میرسه و خودشم قول داده هر طور شده تو فینال آرژانتین رو همراهی کنه.

SA3EDLORD
10-07-2014, 13:47
دوست دارم که آلمان ببره! لیاقت بازیکناش برای داشتن افتخار جام جهانی بیشتره از نظر من قبل بازی برزیل هم گفتم.
پ.ن:ولی بترسید آلمانیا..... من هر کی دوست داشتم ببره باخته:n02:
پرتغال و اسپانیا که همون گروهی حذف شدن : دی ........حذفی هم هرکی گفتم میبره باخت :n02:
این درحالیه که از 2002 به اینور بعضی سالا 2تاشو بقیه حداقل یک فینالیست رو پیش بینی کردم.........اختاپوسیم برا خودم:n02:
الانم ایشالا آلمان این طلسم رو از ما برداره.:n02:

danielo
10-07-2014, 14:20
بین کل تیم های که المان تا حالا باهاشون بازی کرده، تنها تیم منتقی همین ارژانتین بوده....
حالا من بازی دیشب رو حوصله نداشتم ببینم، ولی مشخصا، ارژانتین تیمی نیست که مثل برزیل با شروع بازی با 7 نفر حمله بکنه و بیاد تو زمین ما!! :)....

برا همین به نظرم بازیمون با ارژانتین خیلی سخت باشه احتمالا...
اما، به هر صورت من فکر میکنم که المان کلا بازی منطقی و منظم ارائه میده و گل میزنه....

شما بازی نیمه نهایی جام جهانی را حوصله نداری ببینی.اون وقت نظر تحلیلی هم در مورد فوتبال میدی ؟؟؟؟:n13:

karimz
10-07-2014, 18:36
خلاصه بازی آرژانتین و آلمان فینال جام جهانی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PSYCHO_MAN
10-07-2014, 19:57
دوست دارم که آلمان ببره! لیاقت بازیکناش برای داشتن افتخار جام جهانی بیشتره از نظر من قبل بازی برزیل هم گفتم.
پ.ن:ولی بترسید آلمانیا..... من هر کی دوست داشتم ببره باخته:n02:
پرتغال و اسپانیا که همون گروهی حذف شدن : دی ........حذفی هم هرکی گفتم میبره باخت :n02:
این درحالیه که از 2002 به اینور بعضی سالا 2تاشو بقیه حداقل یک فینالیست رو پیش بینی کردم.........اختاپوسیم برا خودم:n02:
الانم ایشالا آلمان این طلسم رو از ما برداره.:n02:

به نظرم لیاقت تیمی که باید قهرمان بشه تو بازی فینال مشخص میشه نه از روی بازیای قبلی
من کلاً این منطقو که هر تیمی بازیای قبلیش بهتر بوده باید قهرمان بشه رو 2 زار قبول ندارم . اگر 6تا بازی خوب باشی و بازی سرنوشت رو خراب کنی از همه بی لیاقت تری
تیمی که تو روز بازی بهتر باشه چه تو دفاع چه تو حمله لایق جام هست
در کل به عنوان یه رئالی سخته برام تیمی که ستاره اولش یه بارسایی هست قهرمان بشه ولی دوست دارم آرژانتین با درخشش یه رئالی (دیماریا)جام روببره

SA3EDLORD
10-07-2014, 22:25
به نظرم لیاقت تیمی که باید قهرمان بشه تو بازی فینال مشخص میشه نه از روی بازیای قبلی
من کلاً این منطقو که هر تیمی بازیای قبلیش بهتر بوده باید قهرمان بشه رو 2 زار قبول ندارم . اگر 6تا بازی خوب باشی و بازی سرنوشت رو خراب کنی از همه بی لیاقت تری
تیمی که تو روز بازی بهتر باشه چه تو دفاع چه تو حمله لایق جام هست
در کل به عنوان یه رئالی سخته برام تیمی که ستاره اولش یه بارسایی هست قهرمان بشه ولی دوست دارم آرژانتین با درخشش یه رئالی (دیماریا)جام روببره
ما هم الان فینال رو ندیدم و بر اساس بازیای قبلی لیاقت آلمان بیشتره!
من برا این میگم آرژانتین ناپلئونی اومده بالا چون نه مثل تیمای سیمئونه و مورینیو صرف دفاعی هست نه باوجود ستاره هایی که در خط حمله و فاز هجومی داره اصلا در حمله خوب کار نمیکنه .......بهونه ای هم نداره که بگه من ابزارشو ندارم.

Sh-Meteor
10-07-2014, 23:02
نمی خوام بگم آرژانتین لیاقت فینال رو نداشته و از این دست حرف ها...
مسلما تیمی که تا فینال اومده اونم تو تورنمنت مهمی مثل جام جهانی همینطوری شانسکی و الکی نبوده...
.
.
ولی به نظر من قهرمانی برای آلمانه!

:n12: Germany :n12:

FOURTH RETURN
10-07-2014, 23:29
آرژانتین قهرمان میشه:n20::n19::n24:

senaps
11-07-2014, 00:27
شما بازی نیمه نهایی جام جهانی را حوصله نداری ببینی.اون وقت نظر تحلیلی هم در مورد فوتبال میدی ؟؟؟؟:n13:

عزیزم بازی ارژانتین رو قبلا با تیم خودمون دیدم!!!

من نه هلند و نه ارژانتین اصلا برام مهم نیستن که بشینم وقت بذارم بعد از نصف شب بازیشون رو ببینم!! به هر حال فرداش کار داشتم! :)

در حالی که بازی های المان رو می‌بینم و و دیدم بدون استثنا توی این چند سال گذشته و ساعتشون برام کوچیکترین اهمیتی نداشته....

شما هم به جای اینکه فک کنی من نظرات تحلیلیم چقد ارزش داره، به اونها به عنوان نظر من فک کن و توی مخیله‌ی خیلی کوچیکت، این قسمت رو بگنجون که ادمها همه و بدون استثنا حق دارن فکر بکنن و نظر بدن و تا وقتی این نظر دادنشون، به عملی که به ضرر دیگران باشه تبدیل نشده، به هیشکی ربطی نداره....

پس لطفا نظرت در خصوص سطح تحلیل های من رو پیش خودت نگه دار

*Alucard*
11-07-2014, 03:47
به نظر من آرژانتین خیلی خوب بازی میکنه شاید زیبا و به قول معروف آرژانتینی نباشه ولی نتیجه گرا و محتاط بازی میکنه تو بازی با هلند مثل بازی با بلژیک تقریبا هلند هیچ خطر جدی ای روی دروازه آرژانتین ایجاد نکرد در حقیقت نتونست و زورش نمیرسید در عوض حمله های آرژانتین جدی تر بودو موقعیت بهتری برای گل زدن داشتن دو تاحمله آخر آرژانتین (شوت ماکسی رودریگز و هد پالاسیو ) اگر یکم با دقت تر زده شده بودن اصلا کار به پنالتی نمیکشید.
خلاصه بازی:

درباره آلمان - آرژانتین
درباره آلمان من با اینکه خودم طرفدارش هستم روی اون برد 7-1 جلوی برزیل نمیشه چندان حساب کرد اون بازی صد در صد حق آلمان بود ببره و پیش بینی منطقیم همین بود ولی اون نتیجه و فاصله منعکس کننده واقعیت نبود چون بازیهای آلمان هم خیلی یک دست نبوده مثلا مساوی 2-2 جلوی غنا یا برد نسبتا سختی که جلوی الجزایر و آمریکا داشتن بیشتر واقعیت تیم آلمان رو مشخص میکنه تا اون برد 7-1 جلوی حریفی که فقط اسمش برزیل بود.
خلاصه به نظر من 10 دقیقه اول بازی سرنوشت سازه اگر آلمان بتونه تو 10 دقیقه اول زور بگه روی بازی سوار میشه و بازی رو میبره ولی اگر 10 دقیقه یک ربع اول نتونه به آرژانتین بازیشو دیکته کنه اونوقت آرژانتین روحیه میگیره و پیش بینی نتیجه سخت میشه... اگر جلوی آلمان خط دفاعی آرژانتین مثل بازی با بلژیک و هلند تقریبا بدون اشتباه از همون لحظه که توپ دست حریفه Zone press رو پیاده کنن هافبکها و خط حمله آلمان فلج میشن از اون طرف مهاجمهای آرژانتین راحت قدرت ضد حمله و گل زدن به هر تیمی رو دارن اینو آلمانیا خوب میدونن برای همین بازی فینال اگر اون ده دقیقه اول که گفتم اتفاق خاصی نیوفته به احتمال زیاد یه بازی بسته از طرف جفت تیما خواهد بود آرژانتین روی ضد حمله و تکنیک بازیکن هاش میتونه مثل بازی با هلند حمله های خطرناک بکنه آلمان هم روی تاکتیک و برنامه داینامیکی که داره میتونه هر لحظه گل بزنه ولی اگر اون ده دقیقه اتفاق خاصی نیوفته بازی به احتمال زیاد میرسه به وقت اضافه و پنالتی.

Meisam.apk
11-07-2014, 04:42
طرفدار آرژانتینم و دوست دارم،آرژانتین قهرمان بشه...اما متاسفانه این ابرآلمان می بره:n03:
بیشتر افراد به خاطر اسطوره های بزرگ طرفدار یک تیم هستن اما:n12:من کلا طرفدار رئال هستم:n12: گفتم بگم!!

roya.rashidi
11-07-2014, 05:57
المان 2 بر 1 میبره .
التبه من خودم ارژانتینو دوس دارم ولی المان زرنگتر ارژانتینه.

MR.CART
11-07-2014, 06:47
من فقط عاشق اینم ارژانتین المانو ببره و قهرمان شه اونوقت ببینم بازم دوستان میگن ارژانتین شانسی شانسی اومد بالا و داوری به نفع ارژانتین بود و...

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

dashmojtaba
11-07-2014, 09:07
شما اگر بدونید الان تو آرژانتین که یه کشور فقیر هست چه خبر شده و ریختن تو خیابونا و دست به دعا برداشتن تا فوتبال کشورشون بعد از سالها به کمترین حقش برسه هیچوقت هیچکدومتون برای قهرمانی آلمان دعا نمیکردید. هیچ جای دنیا مثل ملت آرژانتین زندگی و حیثیتشون با جام گره نخورده
شاید اون هوادارای سرسخت آلمان متوجه نیستن و میگن بایدحق به تیمی برسه که بهتر بازی میکنه ولی شما بازم اشتباه میکنید چون برفرض که آلمان حق تیمشه که قهرمان بشه و مردمشم خوشحال بشن ولی قیمت رسیدن اونا به حقشون و شادی چندروزه مردم آلمان که فوتبال نقش ناچیزی تو کشورشون داره به منزله نابود شدن همه امید مردمیه که واقعاً چیزی جز فوتبال برای شاد کردنشون وجود نداره و غم و عزایی که نصیبشون میشه قابل قیاس با غم و ناامیدی تنها چند روزه مردم مرفه آلمانی نیست.
من نه به خاطر عدالت فوتبال بلکه به خاطر شفقت و انسان دوستی طرفدار آرژانتین شدم.

Lord of english
11-07-2014, 09:15
مسخره میکنی یا جدی میگی. دیگه 4 تا فک نکم بتونه بزنه
دوره قبل که آلمانیا آرژانتین رو 0-4 درهم کوبیدن
بهرحال شاید دور از دسترس باشه همچین نتیجه ای ولی دور از ذهن که نیست.:n05:

Lord of english
11-07-2014, 09:34
شما تو لحن من شوخی میبینی ؟ این جلف بازیا جاش اینجا نبود دوست عزیز
جلف بازی؟من فقط یک حقیقت ساده رو عنوان کردم...فکر نکنم توی حرفام جایی برای ناراحتی بوده باشه...ولی اگه بهت برخورده و ناراحتی مسئله ای نیستش بنده معذرت میخوام.:n16:

nw_nk
11-07-2014, 09:47
Messi deserves to win the World Cup - Neymar

نیمار: مسی لایق بردن جام جهانی است

dashmojtaba
11-07-2014, 10:14
جلف بازی؟من فقط یک حقیقت ساده رو عنوان کردم...فکر نکنم توی حرفام جایی برای ناراحتی بوده باشه...ولی اگه بهت برخورده و ناراحتی مسئله ای نیستش بنده معذرت میخوام.:n16:

برزیل هم خیلی غم انگیز بود درش شک نیست منتها اونا 5 تا جام گرفتن وقتی حرف از ناکامی میشه همه یاد آرژانتین میفتن که همیشه استحقاقش رو داشته تو جام جهانی مقامی خوب بیاره ولی هر بار به بدترین شکل ناکام شدن. ولی پست ویرایش شدمو که بخونی متوجه منظورم میشی من بحثم چیز دیگس و خارج از زمین فوتبال اصلاً عدالتی برقرار نیست و شادیی که از آرژانتینی ها گرفته بشه و به آلمانی ها برسه یه شادی زودگذر هست که اون طرفش غمی جانکاهه و مروت و انسانیت خوشش نمیاد یه همچین مصیبتی به مردم آرژانتین وارد بشه در حالیکه اگر آرژانتین قهرمان شد یه جشن ملی برگزار میشه و در آلمان ممکنه فقط یکی دو روز حسرت براشون رقم بخوره توجهی که تو آرژانتین به فوتبال میشه اصلاً قابل قیاس با آلمان نیست.امیدوارم پس فردا فوتبال روی ظالمانش رو نشون نده

Lord of english
11-07-2014, 10:56
برزیل هم خیلی غم انگیز بود درش شک نیست منتها اونا 5 تا جام گرفتن وقتی حرف از ناکامی میشه همه یاد آرژانتین میفتن که همیشه استحقاقش رو داشته تو جام جهانی مقامی خوب بیاره ولی هر بار به بدترین شکل ناکام شدن. ولی پست ویرایش شدمو که بخونی متوجه منظورم میشی من بحثم چیز دیگس و خارج از زمین فوتبال اصلاً عدالتی برقرار نیست و شادیی که از آرژانتینی ها گرفته بشه و به آلمانی ها برسه یه شادی زودگذر هست که اون طرفش غمی جانکاهه و مروت و انسانیت خوشش نمیاد یه همچین مصیبتی به مردم آرژانتین وارد بشه در حالیکه اگر آرژانتین قهرمان شد یه جشن ملی برگزار میشه و در آلمان ممکنه فقط یکی دو روز حسرت براشون رقم بخوره توجهی که تو آرژانتین به فوتبال میشه اصلاً قابل قیاس با آلمان نیست.امیدوارم پس فردا فوتبال روی ظالمانش رو نشون نده
اینا که میگی درست.از اون طرف هم اگه ببینی 3 دوره المان ها ناکام بودن نوبتی هم که باشه معلومه خب...
از بابت دیگه هم راستش احساسات تا این حد همیشه خوب نیست یه موقع میشه مثل برزیلی ها
بهرحال نتیجه رو تیمی میگیره که بهترین عملکرد رو داشته باشه و نتیجه بازی و تاریخ فوتبال کاری به احساسات نداره چون هر چی باشه زودگذره اما قهرمانی همیشه ماندگاره...آلمانها دنبال همینن ماندگار شدن وگرنه احساسات همیشه در فوتبال هست برا هواداران که دوامی هم نداره...

Mr.Crow
11-07-2014, 11:10
اگه حرف حق و استحقاق باشه که آلمان کیلومترها جلوتر از آرژانتین هست. :دی کدوم تیم بوده که 4 دوره پشت سر هم به نیمه نهایی برسه؟ کدوم تیم بوده که 8 بار بره فینال؟ اگه حرف از ناکام شدن باشه، آلمان رکورددار هست در این زمینه. آرژانتین 4 بار (تا قبل از امسال) رفته فینال و 2 بار قهرمان شده. آلمان 7 بار (تا قبل از امسال) رفته فینال و 3 بار قهرمان شده.
اگه چیزی به نام حق و استحقاق باشه، منطق حکم میکنه که تیمی که از 2002 به این طرف هر سال نیمه نهایی بوده (2 بارش هم فینال) حق بیشتری برای گرفتن جام داره تا تیمی که بعد از 24 سال به نیمه نهایی رسید. همین امسال هم همه افرادی که فوتبال ها رو دیدن میدونن که آلمان بازی های بهتری به نمایش گذاشته. البته حق رو همین طوری مجانی نمیدن و باید برای گرفتنش تلاش کرد و امیدوارم آلمانی ها هم همین کار رو بکنن.
در مجموع از الآن نمیشه برنده فینال رو مشخص کرد و هر دو تیم شانس زیادی دارن، ولی با ورزشی به نام فوتبال طرف هستیم نه دادگاه تعیین حق و حقیقت و "روی ظالمانه فوتبال" و ...! :دی

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-07-2014, 11:40
سلام.من دفعه قبلی گفتم دعا میکنم برزیل ببازه.7-1 هم باخت.
پس نذارید دعا کنم 11 تا بخوره........................:n24:
همون 6 تا کافیه..........انشا الله
فقط آلماااااااااااااااان

senaps
11-07-2014, 14:07
من میگم آلمانیا که نیاز به قهرمانی ندارن شما میگی حقشونه چی بگم والا

خیلی خیلی ببخشید....
من صفحه قبل متن شما رو خوندم و نخواستم وارد بشم و پاسخی بدم....
ولی اگر رو این حساب و کتاب باشه، پس مردم سوریه یا بحرین یا عراق که زیر بدترین فشار ها هستن باید بشن قهرمان جام جهانی...
والا....
اگر ملاک قهرمانی جام جهانی، بدبختی مردم باشه، فکر نمی‌کنم بدبختی های مردم ارژانتین حتی نصف مردمی باشه که هر روز که از خونه میرن بیرون، باید نگران باشن که یه سلفی حروم زاده حوس نکنه با زن یا دخترشون باشه یا از قیافشون خوشش نیاد و تو خیابون سرشون رو نبره....
یا مردم خودمون تو شهرهای مرزی که نگران اینن که داعش بهشون حمله نکنه باید قهرمان جام جهانی بشن!!!!

[حذف شد ] .... اقا جون فوتبال چه ربطی داره به وضعیت مردم؟؟؟؟
حتی اگر با توجه به وضعیت مردم هم باشه، باز لیاقت مردم المانه که جام رو ببرن.... المان ها واسه این جام زحمت کشیدن و با چنگ و دندون و هزار بدبختی و گل های دقیقه‌ی 90 مسی بالا نیومدن...
ارژانتین رو خیلی وقته من دارم میگم تنها تیم توی جام جهانی بود و بقیه با بازیکن اومده بودن...
که جالبه که بعد از اینکه من این حرف رو زدم، تبدیل به یه ترول هم شده و همه جا داره پخش میشه! :))))

لطفا احساسات رو از فوتبال بذارید کنار... این یه ورزشه.... ورزش برنامه ها و استراتژی ها و قدرت و امادگی پیاده کردن این استراتژی ها و مقابله‌ی لحظه‌ای با استراتژی های تیم مقابلت و هر کسی در اون لحظه در اون بازی بهتر باشه، برنده هستش....

توی این جام کلی تیم های خوب و بد اومدن... کلی تیم های خوب و بد رفتن...
کلی از این کشورها، این بازی ها امید مردمشون بود.... همین مردم ایران با مساوی در مقابل نیجریه اومدن تو خیابون و جشن گرفتن چرا؟ چون بهش نیاز دارن.... خیلی بیشتر از مردم اراژانتین بهش احتیاج دارن....

nw_nk
11-07-2014, 14:24
Messi can decide final with one stroke of genius, says Beckenbauer

بکنباوئر: مسی میتواند با یک حرکت نبوغ آمیز (سرنوشت) فینال را تعیین کند

parsicola
11-07-2014, 14:53
آلمانها برنده جام هستند مگر اینکه یک عنصر سنگین مانع بشه! ( یک ضرب المثل چینی) :n02:

آرژانتینیها بازنده جام هستند مگر اینکه مسی مانع بشه! ( مصرع دوم همون ضرب المثل چینی) :22:

dashmojtaba
11-07-2014, 15:54
خیلی خیلی ببخشید....
من صفحه قبل متن شما رو خوندم و نخواستم وارد بشم و پاسخی بدم....
ولی اگر رو این حساب و کتاب باشه، پس مردم سوریه یا بحرین یا عراق که زیر بدترین فشار ها هستن باید بشن قهرمان جام جهانی...
والا....
اگر ملاک قهرمانی جام جهانی، بدبختی مردم باشه، فکر نمی‌کنم بدبختی های مردم ارژانتین حتی نصف مردمی باشه که هر روز که از خونه میرن بیرون، باید نگران باشن که یه سلفی حروم زاده حوس نکنه با زن یا دخترشون باشه یا از قیافشون خوشش نیاد و تو خیابون سرشون رو نبره....
یا مردم خودمون تو شهرهای مرزی که نگران اینن که داعش بهشون حمله نکنه باید قهرمان جام جهانی بشن!!!!

[حذف شد ] .... اقا جون فوتبال چه ربطی داره به وضعیت مردم؟؟؟؟
حتی اگر با توجه به وضعیت مردم هم باشه، باز لیاقت مردم المانه که جام رو ببرن.... المان ها واسه این جام زحمت کشیدن و با چنگ و دندون و هزار بدبختی و گل های دقیقه‌ی 90 مسی بالا نیومدن...
ارژانتین رو خیلی وقته من دارم میگم تنها تیم توی جام جهانی بود و بقیه با بازیکن اومده بودن...
که جالبه که بعد از اینکه من این حرف رو زدم، تبدیل به یه ترول هم شده و همه جا داره پخش میشه! :))))

لطفا احساسات رو از فوتبال بذارید کنار... این یه ورزشه.... ورزش برنامه ها و استراتژی ها و قدرت و امادگی پیاده کردن این استراتژی ها و مقابله‌ی لحظه‌ای با استراتژی های تیم مقابلت و هر کسی در اون لحظه در اون بازی بهتر باشه، برنده هستش....

توی این جام کلی تیم های خوب و بد اومدن... کلی تیم های خوب و بد رفتن...
کلی از این کشورها، این بازی ها امید مردمشون بود.... همین مردم ایران با مساوی در مقابل نیجریه اومدن تو خیابون و جشن گرفتن چرا؟ چون بهش نیاز دارن.... خیلی بیشتر از مردم اراژانتین بهش احتیاج دارن....

نه من نگفتم به خاطر مظلومیت صرف هم به خاطراین هم به خاطر استحقاق فوتبالشون اونچه که مسلمه آرژانتین تو این سالها خیلی بازیکنان و حتی مربی هایبزرگتری داشته نسبت به آلمان و شماکه هوادار متعصبی شاید بگی نه و بازم دفاع ازتیم خودت بکنی اما در هر صورت ما با کشوری بدون فوتبال مثل سوریه طرف نیستیم اونها اگر تیمشون تو جام باشه گل بارونمبشه براشون مسئله نیست چون حرفشونو با فوتبال نمیزنن چون بحث فوتبال بحث اول و آخر و سرمایه اول و آخر کشورشون نیست اما کشور آرژانتین سرمایه اصلیش همین فوتباله و زندگی با فوتبال و موفقیت هاشه که میچرخه اما در آلمان به این شکل نیست آلمان فوتبال خوبی داره اما وابسته به اون نیست آرژانتین فوتبال خوبی داره و سالهاست منتظر نتیجشه و هربار دچار بحران شده و بسیار وابسته به موفقیت در اون هست و استحقاقشم داره. بحث پیچیده ای نیست میشه حرفم رو درک کنید. مگه بخواهید فضا رو به کل کل تبدیل کنید. در هر صورت دیگه نمیدونم چجور باید براتون توضیح داد. الان سه پست دادم و باز شما مثل دوستمون به قول خودت گودرز و شقایق رو به هم پیوند دادی! بله من بازم میگم فوتبال به مردم و هوادارا ربط داره خوبم ربط داره

Lord of english
11-07-2014, 16:18
نه من نگفتم به خاطر مظلومیت صرف هم به خاطراین هم به خاطر استحقاق فوتبالشون اونچه که مسلمه آرژانتین تو این سالها خیلی بازیکنان و حتی مربی هایبزرگتری داشته نسبت به آلمان و شماکه هوادار متعصبی شاید بگی نه و بازم دفاع ازتیم خودت بکنی اما در هر صورت ما با کشوری بدون فوتبال مثل سوریه طرف نیستیم اونها اگر تیمشون تو جام باشه گل بارونمبشه براشون مسئله نیست چون حرفشونو با فوتبال نمیزنن چون بحث فوتبال بحث اول و آخر و سرمایه اول و آخر کشورشون نیست اما کشور آرژانتین سرمایه اصلیش همین فوتباله و زندگی با فوتبال و موفقیت هاشه که میچرخه اما در آلمان به این شکل نیست آلمان فوتبال خوبی داره اما وابسته به اون نیست آرژانتین فوتبال خوبی داره و سالهاست منتظر نتیجشه و هربار دچار بحران شده و بسیار وابسته به موفقیت در اون هست و استحقاقشم داره. بحث پیچیده ای نیست میشه حرفم رو درک کنید. مگه بخواهید فضا رو به کل کل تبدیل کنید. در هر صورت دیگه نمیدونم چجور باید براتون توضیح داد. الان سه پست دادم و باز شما مثل دوستمون به قول خودت گودرز و شقایق رو به هم پیوند دادی! بله من بازم میگم فوتبال به مردم و هوادارا ربط داره خوبم ربط داره
فکر کنم من وارد بحث نشم بهتره...ارزش نداره والا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیی خوب خوش باشید بذار بینم آلمان قهرمان بشه چی گیر شما میاد جز یک دو روز کل کل الکی و مسخره بازی و لودگی
نه گویا واقعا اصلا بحث کردن از اساس فایده ای نداره :n09:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش:شما فقط یه سری اینجا بزن ببین چند بار روح فوتبال تو آرژانتین بوده چندبار توی آلمان....اصلا آرژانتین به نسبت آلمان گمه بعد میگی حق آرژانتین؟کو یه دزه تلاش؟

ae2009
11-07-2014, 17:16
این بازی از هر نظر شده شبیه جام 90 با گوئیگوچه آ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مارادونا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوستالوژیهای ما هم تکرار میشه خدایا مچکریم:n02:

واقعا بچه های تیم ما در برابر آرژانتین کار بزرگی کردن

farshidmm
11-07-2014, 17:31
آلمان به این قهرمانی نیاز نداره؟پس واسه چی اومده جام جهانی؟
اگه به مرفه بودن کشورها باشه پس آلمان هیچوقت نباید قهرمان بشه چون در بین کشورهای صاحب فوتبال از همه مرفه تر هست و هر موقع رسید فینال باید وا بده به تیم حریف بگه شما بیاید قهرمان شید چون تنها دل خوشی مردمتون فوتباله ولی ما دو روز دیگه یادمون میره!! :n02:
اگه آرژانتینیها فقط تو فینال 90 باختن و طرفداراش هنوز اون خاطره تلخ از یادشون نرفته پس ببینید آلمانیها چی میکشن که تو 4 تا فینال جام جهانی یاختن و اگه امسال هم ببازن میشه 5 تا! ما هم از فینال 2002 خیلی خاطرات تلخی داریم. ضمن اینکه باختن در فینال و نیمه نهایی خیلی تلخ تر از حذف در مراحل پایین تر هست مثل اینه که تا لب چشمه بری تشنه برگردی
از 2002 به این طرف در 5 تورنمنت جام جهانی و جام ملت ها که آلمان حضور داشته همواره یا در نیمه نهایی بوده یا در فینال ولی همیشه ناکام بوده ولی این دفعه دیگه من طاقتش رو ندارم آخر بازی بازیکنان آلمانی رو مغموم و ولو شده رو زمین در حال دیدن خوشحالی و بالا بردن کاپ توسط تیم مقابل ببینم :n28: با بایرن هم زیاد دیدم همچین صحنه هایی رو
البته آرژانتینیها هم دوست دارن انتقام شکست های گذشتشون از آلمان رو بگیرن ولی تو فوتبال تیمی که بهتر باشه می بره و حق گرفتنیه نه دادنی هر چند گاهی وقتا هم تیمی که بهتر بازی کرده میبازه و اینم از بی رحمی های فوتباله مثل زندگی واقعی که گاهی شایسته هستی ولی به حقت نمی رسی
فوتبال آینه تمام نمای زندگیه

nw_nk
11-07-2014, 17:32
Germany have ‘secret plan’ to stop Messi

مربی آلمان: برنامه ویژه ای برای مسی داریم

هانسی فلیکس دستیار یوآخیم لوو

Sh-Meteor
11-07-2014, 18:01
خیی خوب خوش باشید بذار بینم آلمان قهرمان بشه چی گیر شما میاد جز یک دو روز کل کل الکی و مسخره بازی و لودگی

شما توی هر پستت فقط داری حرفای خودتو نقض می کنی!!!
داداش من شما میگی آلمان قهرمان بشه جز یکی دو رو کل کل الکی گیر ما نمی اد؟؟؟ حرفات درست!
.
ولی اگه بگی اگه آرژانتین قهرمان بشه چی گیر ما میاد، رسما اعلام می کنم طرفدار آرژانتین میشم و برای بردش هم دعا می کنم.
.
.
.
.
بنده خدا آلمان بعد قهرمانی اروپا در سال 1996 دیگه نه قهرمان اروپا شده و نه قهرمان جام جهانی!!!
و از سال 2000 به این ور، یه برنامه ریزی بلند مدت داشته برای الان که مثلا 14 سال دیگه قهرمان بشن.
آلمان 14 ساله انتظار این روز رو داره می کشه، اون وقت میگی حق آرژانتینه...
.
همون طوری که دوستون گفتن، خدا به کسی که تلاش می کنه مزد میده نه به کسی که دوست داره و دعا می کنه!

dashmojtaba
11-07-2014, 18:07
خب شما با سنجش صحت پستهای ما خوش باشید و دسته جمعی به مطالعش بپردازید...!
ولی واقعاً آرژانتین اگر همین آرامش و شخصیت تیمیش رو حفظ کنه بعید میدونم آلمان بتونه کاری از پیش ببره :n10:

Sh-Meteor
11-07-2014, 18:12
به دلیل اینکه آرژانتین بسته بازی می کنه من به هیچ وقت انتظار برد پر گل رو از آلمان ندارم.
.
وقتی برزیل تو همین یه ربع اول گل اول رو خورد، تا اومد جمعش کنه و یه سر و سامونی به تیمش بده
توی ده دقیقه 4 گل دیگه خورد و کل تیم به ... رفت.
.
.
به نظر من آلمان قهرمان خواهد شد ولی اگرم نشد خوب انشاالله مبارک مسی و دوستان باشه...:n01:

Sh-Meteor
11-07-2014, 18:24
1. بحث اول
یه رکورد خوبی که آلمان تا به الان داشته اینه که:
تا پایان نیمه نهایی آلمان تنها تیمیه که تمام رقباشو تا پایان 120 دقیقه شکست داده!
#Respect

2. بحث دوم
من احتمال میدم اگه بازی به پنالتی ها کشیده بشه، آلمان قهرمان بشه، اونم به دو دلیل:
دلیل اول: تبحر آلمان ها در پنالتی زدن و پنالتی گرفتن بر کسی پوشیده نیست.
دلیل دوم: به دلیل سیر تسلسل زیر:
کاستاریکا تو پنالتی ها یونان رو شکست داد و تو پنالتی ها به هلند باخت، هلند تو پنالتی ها کاستاریکا رو شکست داد و به آرژانتین باخت و آرژانتین تو پنالتی ها هلند رو شکست داد و به آلمان خواهد باخت.:n09:

dashmojtaba
11-07-2014, 18:32
مشکل آرژانتین همونیه که نقطه قوت آلمان هست !
آلمان اصلاً خستگی که آرژانتینی ها دارنو ندارن و اتفاقاً خیلی هم سرحالن تو بازی قبل که انگار پیک نیک بودن و همون نیمه اول همه بار رو از دوش خودشون برداشتن بازیای قبل هم به پنالتی نکشید و فقط بازی با الجزایر یه کم خستشون کرد که بعد از اون روند راحتی داشتند اما برعکس آرژانتین حسابی بازیهای خسته کننده داشته و سیستمشونم جوری بود که دوندگی زیادی داشتن اضافه کنید مصدومیت کهنه دی ماریا و آگرو که دست سابیا رو تا حدی در خط حمله بسته و مجبوره از همون پالاسیو و دیگران استفاده کنه این یه واقعیته که الان آرژانتین و آلمان شرایط برابری ندارن حتی زمان استراحت آلمان هم یک روز بیش از آرژانتین بود...
و واقعاً اونهایی که این مسائل رو نادیده بگیرن جز تعصب و بی انصافی نمیشه چیز دیگه اسمشو گذاشت

malkemid
11-07-2014, 18:37
1
کاستاریکا تو پنالتی ها یونان رو شکست داد و تو پنالتی ها به هلند باخت، هلند تو پنالتی ها کاستاریکا رو شکست داد و به آرژانتین باخت و آرژانتین تو پنالتی ها هلند رو شکست داد و به آلمان خواهد باخت.:n09:

این می تونه یه دلیل منطقی داشته باشه... به نظرم تیمی که یه بار با پنالتی برده دستش تو پنالتی زدن رو شده تا حدود زیادی...کمی سخت میشه که مجدد ببره تو پنالتی.

nw_nk
11-07-2014, 19:07
فیفا آرژانتین رو بخاطر اینکه در چهار بازی نیجریه، سوییس، بلژیک و هلند تنها سابیا در کنفرانس خبری شرکت کرد 300 هزار فرانک سوییس جریمه کرد.

حداقل یک بازیکن از تیم باید در کنفرانس قبل از بازی همراه سرمربی باشه.

senaps
11-07-2014, 19:52
ولی واقعاً آرژانتین اگر همین آرامش و شخصیت تیمیش رو حفظ کنه بعید میدونم آلمان بتونه کاری از پیش ببره :n10:

دوست عزیز، تنها تیمی که به شخصیت تیمی و ارامش معروفه کلا توی فوتبال و توی این تورنومنت همین المانه!!!!

ما جلوی برزیل، الجزایر و غنایی که عین وحشی ها حمله میکردن فقط استراتژی مخصوص به خودشون رو داشتیم...
جلوی امریکا و پرتغال و فرانسه که بازی رو مدیریت میکردن و بازی سازی میکردن هم استراتژی مخصوص به خودشون رو....

اتفاقا توی تموم بازی های این تورنومنت، ما با یه سبک عادی اومدیم تو زمین، ولی با توجه به بازی حریف تو ۱۰ دقیقه اول، تیم استراتژی بازی خودش رو تعیین کرده و بازی رو ادامه داده...

برزیل، از نظر احساسی باخت به ما و بدجوری هم باخت چون فوتبالشون منظم و رو حساب و کتاب نبود و احساسی بازی کردن و این باعث شد تو چند دقیقه ۵ تا گل بخورن و کارشون تموم بشه...

حالا ارژانتین هرجوری بازی بکنه، ما واسش اماده ایم...
ارژانتین کل توپاش و گل هاش به مسی ختم میشه در حالی که المان اینجوری نیست....
المان میتونه هر جوری که دلش میخواد بیاد تو زمین و همچنان المان باشه! ولی ارژانتین یه ترکیب کلی و بازیکن محور داره و چند رو نمیتونه عوض بکنه...

شخصا فکر میکنم به احتمال قوی المان توی ۹۰ دقیقه ارژانتین رو بزنه...

Arash4484
11-07-2014, 21:43
آقایون پیرهنا رو بکنید که میخام یکم ذکر مصیبت کنم...

از ملت مظلوم و رنج کشیده آلمان...از کسانی که دو جنگ بزرگ رو باختن ،اونا مگه چی میخاستن، سهمیه اشون از مستعمرات کم بود...فضای حیاتیشون کم بود. همش پنجاه سال بود اینا جمع و جور شده بودن 30 میلیون ژرمن دسته گل پرپر شدن...
چه کارها که سربازهای روس تو روستاهای آلمان با دخترای روستایی نکردن...اون بمبارون درسدن توسط امپریالیستای آمریکایی...چهل سال این ملت غیور دو پاره بود، مثل شیر تو آلمان فدرال خودشون رو دوباره ساختن، ما به ازای این رفتارو فقط چین بعد از مائو و ژاپن بعد جنگ داشت.
در اون سالهای تحقیر در اون سالهای آلمان شرقی و آلمان غربی در اون سالهای دیوار برلن...در سالهای به فراموشی رفتن ناسیونال سوسیالیسم... چه کسایی که در فرار از کمونیسم تو سیم خاردار توی کانالهای اب با گلوله سربازهای مزدور از بالای دیواری که شهر رو دو پاره کرده بود به هلاکت رسیدن...
فکر میکنید بعد وحدت آلمان اوضاع راحتتر شد؟ نــــــه! یک اقتصاد ویران رسید یه یک اقتصاد پویا....باز هم خودسازی کردن و تو این سالهای رنج فقط یک چیز جز شربت آبلیموی گازدار بایرن تسلی بخش غرور رنج دیده ملت بزرگ ژرمن بود، و اون هم فوتبال.
فینال 1954 رو کسی دیده و بهت زده نشده باشه؟ ...کتف شکسته قیصر رو ندیدید؟... اون سیبیلهای دوست داشتنی و طلایی فولر؟... ماتیوس که کلینزمن پدرسوخته با باند بازی از تیم ملی دور کرد ؟... سلطان کان که تو فینال نتونست تموم کنه کارو...رفتن جام رو تو وطن خودشون اونم با شکوهترین جام ادوار برگزار کردن...آخرش چی شد؟ کو اون فرمون؟ کو اون فاطی که عشقش اون رادیو بود و ...نه ببخشید این دیالوگای فیلم قیصر بود با قیصر آلمانا قاطی شد...
خلاصه انقدر این آلمانیا بدشانسن...اشکاتون رو ندیدم ها:|

آقا اینا چه ربطی داشت به جام...فینالم این فیفای پدرسوخته انداخته وقت گل نی که بچه های مردم اینجوری کنن.

در مورد دوستی دویست ساله ملت آرژانتین و ملت آلمان و تشابهات فرهنگیشون و داد و ستدشون اینجا بخونید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/follows/?click=drive

dashmojtaba
11-07-2014, 22:32
به امید شکست خفت بار تیمتون با یه بازی عالی از مسی و آرژانتین

Lord of english
11-07-2014, 23:48
ريتزولي داور ديدار فينال جام‌جهاني شد

داور ايتاليايي، نيکولا ريتزولي به عنوان قاضي جدال حساس آلمان - آرژانتين در فينال جام جهاني 2014 برزيل، انتخاب شد. جيم بويکه رياست کميته داوران فيفا گفت: "ما بهترين داوران را براي بهترين بازي ها انتخاب کرديم و تيم ايتاليايي قاضي جدال فينال خواهند بود."
ريتزولي سومين داور ايتاليايي است که قضاوت فينال جام جهاني را برعهده مي‌دهد. پيش از اين داوران ايتاليايي، سرخيو گونلا در سال 1978 و کولينا در سال 2002، فينال هاي جام جهاني را سوت زده بودند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1_%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D 8%B1_%D9%81%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%84_%D8%AC%D8%A7%D 9%85%E2%80%8C%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%8A_%D8%B4 %D8%AF

Sara
12-07-2014, 01:15
شما اگر بدونید الان تو آرژانتین که یه کشور فقیر هست چه خبر شده و ریختن تو خیابونا و دست به دعا برداشتن تا فوتبال کشورشون بعد از سالها به کمترین حقش برسه هیچوقت هیچکدومتون برای قهرمانی آلمان دعا نمیکردید. هیچ جای دنیا مثل ملت آرژانتین زندگی و حیثیتشون با جام گره نخورده
شاید اون هوادارای سرسخت آلمان متوجه نیستن و میگن بایدحق به تیمی برسه که بهتر بازی میکنه ولی شما بازم اشتباه میکنید چون برفرض که آلمان حق تیمشه که قهرمان بشه و مردمشم خوشحال بشن ولی قیمت رسیدن اونا به حقشون و شادی چندروزه مردم آلمان که فوتبال نقش ناچیزی تو کشورشون داره به منزله نابود شدن همه امید مردمیه که واقعاً چیزی جز فوتبال برای شاد کردنشون وجود نداره و غم و عزایی که نصیبشون میشه قابل قیاس با غم و ناامیدی تنها چند روزه مردم مرفه آلمانی نیست.
من نه به خاطر عدالت فوتبال بلکه به خاطر شفقت و انسان دوستی طرفدار آرژانتین شدم.

چرا قضیه رو درام می کنید دوست عزیز! هر چیزی سر جای خودش، این جام جهانی فوتباله چه ربطی به میزان فقر و قحطی و ... داره! اینطوری باشه که شما می فرمایید فیفا کاملاً کار غیر انسانی ای انجام می ده که مسابقه فوتبال برگزار می کنه، باید آمار و ارقام اقتصادی و میزان غم و اندوه یک کشور رو اندازه گیری کنه و قهرمان جام جهانی رو مشخص کنه.
الان به عنوان مثال آرژانتین برنده جام شه همه این مشکلاتش حل می شه؟! اصلا ربط این دو تا مقوله رو به هم نمی فهمم!!
آرژانتین هر کشوری هست و در هر شرایطی قرار داره از نظر فوتبالی همیشه یکی از اسطوره های فوتبال بوده و یکی از مدعیان قابل احترام که فوتبالیست های فوق العاده ای به دنیای فوتبال هدیه کرده.

roya.rashidi
12-07-2014, 02:04
هیچ شکی نیست که المان برنده میشه . با اینکه خودم آرژانتینو بیشتر دوس دارم.
المان تا الان حریفاشو خیلی راحت شکس داده .

Masoud King
12-07-2014, 02:44
تقریبا دو روز دیگه مونده تا فینال جام جهانی، من خیلی احتمال میدم که یک بازی بسیار سنگین برای آلمان باشه و به هیچ وقت نباید منتظر یک قهرمانی ساده باشیم.

جالبه ایتالیا و برزیل هر دوشون بین قهرمان سوم و چهارم، 24 سال فاصله بوده.
الان آلمان هم همین وضعیت داره و بعد از 24 سال می تونه قهرمانی چهارمش رو بدست بیاره.

همونطور که فوتبال به تیم بایرن یک قهرمانی اروپا بدهکار بود به نظرم به این تیم آلمان هم یک قهرمانی جهان بدهکاره، اونجا که حسابش رو صاف کرد و انشالله اینجا هم همینطور عمل کنه

City 17
12-07-2014, 11:39
از بین "خدیرا" برای آلمان و "دی ماریا" برای آرژانتین قطعا یکی از اونها دهمین نفری در تاریخ خواهد بود که در یک سال به طور همزمان مهم ترین جام های باشگاهی و ملی ممکن برای هر بازیکن یعنی لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی رو فتح می کنه.

تا به حال 9 بازیکن موفق به رسیدن به این افتخار بزرگ در یک سال شدند:

7 نفر از این 9 نفر آلمانی هستند که همگی در یک دوره و در یک نسل طلایی در کنار هم و در یک تیم باشگاهی (بایرن مونیخ) و یک تیم ملی (آلمان) مشترک حضور داشتند.
بکنبائر، برایتنر، شوارزنبک، سپ مایر، اولی هوینس، کاپلمن و گرد مولر که در سال 1974 در فرمت قبلی لیگ قهرمانان در فینال مقابل اتلتیکو مادرید و در فینال جام جهانی مقابل هلند پیروز شدند.

(عکسی از تیم 1974 آلمان)

2 نفر باقیمانده در عصر جدید لیگ قهرمانان این موفقیت رو کسب کردند که هر دو در رئال مادرید حضور داشتند:

کریستین کارمبو هافبک فرانسوی رئال مادرید که در سال 1998 در فینال لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس و در فینال جام جهانی مقابل برزیل پیروز شد.
روبرتو کارلوس مدافع چپ برزیلی رئال مادرید که در سال 2002 در فینال لیگ قهرمانان مقابل بایرلورکوزن و در فینال جام جهانی مقابل آلمان پیروز شد.

(که اینجا در یک عکس حضور دارند)

malkemid
12-07-2014, 11:49
البته این رونالدوئه نه کارلوس :n02:

albertxx
12-07-2014, 11:52
(که اینجا هر دو در یک عکس حضور دارند)

Click here to view the original image of 634x450px.

روبرتو کارلوس رو من تو عکس نمیبینم !!! :n13:

City 17
12-07-2014, 12:07
کلوزه راجع به زمان بازنشستگی خودش: "متاسفانه من هنوز می تونم بازی کنم، باید ببینیم تا کی می تونم جسدم رو همراه خودم بکشم!"
Unfortunately, I can still play. We'll see how long I'll drag my corpse with me

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/image/4197586322.jpg_gen/derivatives/box_475/4197586322.jpg

البته این رونالدوئه نه کارلوس :n02:

روبرتو کارلوس رو من تو عکس نمیبینم !!! :n13:
درسته عکس اول اشتباه بود، تصحیح شد.

Masoud King
12-07-2014, 13:31
سایت گل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تو پیش نمایشش از بازی آلمان و آرژانتین نکات جالبی نوشته :

*ژرمن ها هشتیم باری است که به فینال می رسند و از این جهت رکورد دار هستند. سه بار قهرمان شدند. اونها از 4 فینال اخیر فقط یک بار قهرمان شدند. (1990 در مقابل آرژانتین)

*آلمان از 1954 تا به الان در هر دهه حداقل به یک فینال جام جهانی رسیده (1954, 1966, 1974, 1982-86, 1990, 2002 و 2014).

*آرژانتین پنجمین فینالش رو انجام میده که در 4 بار اخیر دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی حاصل کارش بوده.

*امسال، سومین فینال بین این دو تیم خواهد بود که پر تکرار ترین فینال بین دو تیمه.

*این دهمین باری است که دو تیم از آمریکای جنوبی و اروپا در فینال مقابل هم قرار می گیرند و تا اینجا آمریکای جنوبی با 7 برد از اروپا پیش است.

*دو تیم برای هفتمین باری است که در جام جهانی با یکدیگر بازی می کنند. برزیل -سوئد و آلمان -یوگوسلاوی/صربستان هم همین وضعیت رو دارند.

*آلمان در شش مصاف گذشته ی خود با آرژانتین در جام جهانی، سه برد و تنها یک باخت رو بدست آوردند و در ضربات پنالتی هم در مقابل آرژانتین پیروز بودند (2006).

*آرژانتین در این دوره 4 کلین شیت داشته و آلمان 3 تا.

*با اینکه دو بازی آرژانتین در مرحله حذفی به وقت اضافه کشیده شده ولی اونها در این مرحله فقط یک گل دریافت کرده اند.

*آلمان در 17 بازی بازی بین المللی شکست ناپذیر بودند (12 برد و 5 تساوی).

*آرژانتین در این دوره ی هیچ وقت از حریف خودش عقب نیوفتاده و آلمان هم فقط 8 دقیقه از حریفش عقب بوده ( در مقابل غنا).

*ژرمن ها در 4 مصاف پنالتی خودشون در جام جهانی هر 4 تا رو بردند ولی این نتیجه برای آرژانیتن 4 از 5 دفعه هست.

*میروسلاو کلوزه بیشترین گل (16) رو در جام جهانی داشته و اگه تعداد گل های بازیکنان فعلی آرژانتین رو باهم جمع کنیم بازم به رکورد کلوزه نمی رسه.

*تنها لوتار ماتئوس بیشتر کلوزه در جام جهانی بازی کرده (25) و کلوزه و مالدینی 23 بازی دارند.

*مولر (2010-2014) و کلوزه (2002-2006) تنها بازیکنان تاریخ هستند که در دو جام جهانی متوالی 5 گل یا بیشتر به ثمر رسوندند.

*کلوزه اکنون در بین بازیکنان دو تیم، تنها نفری است که قبلا در فینال جام جهانی بازی کرده.

*مولر می تواند اولین بازیکنی شود که در دو جام جهانی متوالی کفش طلا را برده است.

*مسی با خلق 21 موقعیت گل، از این نظر در تورنومنت امسال رکورد دار است.

*دیگر رکورد مسی در این جام داشتن 68 دریبل است که 39 تای آن انجام شده.

*مسوت اوزیل در بین بازیکنان آلمان بیشترین موقعیت گل رو خلق کرده (15).

*ماسچرانور بیشتر پاس (509) و بیشترین تکل (28) را در این تورنومنت داشته است.

*آندره شورله سه گل خودش رو فقط در 156 دقیقه به ثمر رسونده.

*تیم هاوارد بیشترین سیو رو در مسابقات داشته (27) و بعد اون مانول نوئر (23) قرار دارد.

*مسی تاکنون 5 گل در جام های جهانی به ثمر رسونده که هیچ کدام از آنها در مراحل حذفی نبوده.

Arash4484
12-07-2014, 14:52
ننگ باد که آلمان ببازه و بریم مخفی شیم...مثل مرد میمونیم پیش تیممون...:n02:

و از بازی درخشان تیممون در جام یاد میکنیم(پدر لوو رو هم درمیاریم:n02:)
________

Sara
12-07-2014, 21:16

Arash4484
12-07-2014, 21:38
اگه به دعای منه...اگه به نوبته اصن اقا ارژانیتن ببره...

من تا فردا زیر کولر آبدوغ خیار بخورم، و به بازی فکر نکنم تو بازی رخ آنچه باید میده(کاری مشترک از سرهنگ و جواد)،

تا فردا هزار جور تحلیل کنم و منتشر کنم باز هم همون رخ میده...مگر اینکه به اثر پروانه ای معتقد باشیدD:

اینجوری کری نمیخونن که...هر کی بلده بیاد بخونیم:n02:

m-530
12-07-2014, 21:49
ارژانتین با غیرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MƐΛИĪИƓĿƐSS
12-07-2014, 22:09
چرا اینقدر سخت میگیرین؟؟
مگه باور ندارید آلمان قهرمانه؟
آرژانتینم تیم خوبیه ولی متاسفم که میبازه.
خیلی خیلی دارید سخت میگیرد

karimz
12-07-2014, 23:56
مساوی با تیمای آفریقایی فراموش نشه این آلمان همون آلمانه که جلوی غنا و الجزایر کم آورد

kotlet110
13-07-2014, 00:31
مساوی با تیمای آفریقایی فراموش نشه این آلمان همون آلمانه که جلوی غنا و الجزایر کم آورد
البته این آرژانتین هم همون آرژانتینه که خودشو [حذف شد] تا به ایران یه دونه زد و یه پنالتی هم برای ایران نگرفتن:n09:

Sara
13-07-2014, 01:13
بر اساس گفته های سرمربی آرژانتین حضور دی ماریا در بازی فینال در هاله از ابهام قرار داره.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2014, 01:23
من اینو بگم.
مسی باشه یا نباشه.دی ماریا باشه یا نباشه.هیگواین باشه یا نباشه.زابالتا باشه یا نباشه.بالا برید،پائین بیاید ،اینوری برید اونوری بیاید............................
آلمان قهرمانه

haestaph
13-07-2014, 01:38

Sara
13-07-2014, 07:27

V E S T A
13-07-2014, 14:37
سایت گل ترکیب احتمالی دو تیم آرژانتین و آلمان را این گونه پیش بینی کرد.
بر اساس این تصویر دو تیم با ترکیبی مشابه ترکیب تیمشان در نیمه نهایی به مصاف یکدیگر می روند.

dashmojtaba
13-07-2014, 14:51
زننده گل امشب آرژانتین کسی خواهد بود که فکرشم نمیکنید لاوتزی:n20:

united
13-07-2014, 15:23
من هم میگم آلمان حداقل چهار تا به آرژانتین میزنه ولی...
بر اساس تاریخچه جام جهانی غیر از سالهای 34، 70، 86 در بقیه موارد تیمهایی که در نیمه نهایی با هم بازی کردند و یا حتی هم گروه بوده اند یا اول و سوم میشن یا دوم و چهارم!!! پس چون هلند برزیل رو برده آرژانتین هم آلمان رو میبره!!

City 17
13-07-2014, 15:25

یک سری از صحبت هایی که در حاشیه بازی فینال انجام شده رو اینجا آوردم، صحبت ها به ترتیب از کلینزمن، دیتمار هامان ، نستا، لوو، مارادونا، مسی و گری لینکر هست:

کلینزمن سرمربی امریکا و از اعضای تیم 1990 آلمان که در بازی فینال مقابل آرژانتین پیروز شدند:
من ازشون می خوام که بالاخره بعد از 24 سال صبر جام جهانی رو (به خانه) برگردونن. فکر می کنم واسه اینکار آماده هستن و کیفیت لازم برای انجامش رو دارن. اگه از بیرون نگاه کنیم، آلمان شانس بیشتری داره. آلمان – آرژانتین همیشه یک فینال بسیار خاص هست، به خاطر تاریخی که (در فینال های بین ای دو تیم) وجود داره. فکر می کنم در هر دو فینال (1986 و 1990) تیم برتر پیروز شد. در 1986 آرژانتین با مارادونا، تیم برتر بودن و در 1990، که من افتخار داشتم بخشی از تیم باشم، ما به وضوح تیم برتر بودیم.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیتمار هامان هافبک سابق آلمان: آلمان به جز یک یا دو نیمه تورنومنت فوق العاده ای داشته. دو بازی آخر عالی بودند. اونها باید سعی کنند همه چیز رو (از نظر شرایط آماده سازی) مثل دو بازی آخر انجام بدند.
پیروزی در مارانکا در مقابل آرژانتین بعد از حذف برزیل، می تونه بزرگترین افتخار باشه. دستاورهایی که این تیم با وجود همه مشکلات داشته تحسین برانگیزه. اگه تیم بتونه جام رو تصاحب کنه می تونه یکی از بهترین آلمان های تاریخ باشه.
فکر می کنم هافبک (متشکل از) شواینی، خدیرا و کروس بهترین هافبک حال حاضر دنیا باشه. باید صبر کنیم و ببینیم آرژانتین مقابل این هافبک چگونه با چه نفراتی قرار می گیره.
در مورد آرژانتین فکر نمی کنم که مسی در صد درصد (آمادگی) بوده. در دو یا سه بازی اول خوب بود اما در دو بازی آخر این احساس رو داشتم که او صد درصد نیست. در بازی آخر مقابل هلند موقعیتی پیش اومد که گویای این صحبت هست. مسی توپ رو در اختیار داشت و به سمت Vlaar مدافع هلند دوید، در شرایطی که تک به تک بودند، من در شرایط مشابه به ندرت دیدم که مسی دون خطا توپ رو از دست بده و Vlaar بازی خیلی خوبی رو به نمایش گذاشت اما او خیلی مدافع سریع و چالاکی نیست، با این حال تونست مسی رو متوقف کنه. مسی در بهترین شرایط آمادگیش خودش توپ رو رد می کرد یا با خطا متوقف میشد. به نظر من مسی تاثیری که یکی دو سال قبل داشت رو نداره.
یک فینال آلمان - آرژانین دیگه، اما ما باید تفاوت های تیم فعلی رو با تیمی که در 1990 قهرمان جام شد رو در نظر بگیریم. فوتبال در این روزها بیشتر حول سرعت و قدرت می چرخه اما ما باید بگیم که ما در حال حاضر بازیکنان خلاق بیشتری داریم. در سال 1990 (آندریاس) مولر، (اولاف) تون و هاسلر رو داشتیم اما الان اوزیل، رویس-که متاسفانه مصدومه- شورله، گوتزه و مولر رو داریم. این بزرگترین تفاوت بین دو تیم (1990 و 2014) هست.

نستا مدافع سابق ایتالیا: آرژانتین برای فینال چه برنامه ای داشته باشن؟ اگر من آرژانتین بودم، صبر می کردم که آلمانی ها جلو بکشن و از ضد حمله های زیاد استفاده می کردم. آلمان شانس بیشتری داره اما آرژانتین می تونه به خوبی دفاع کنه و از بازیکنانی مثل لاوتزی و مسی که در ضد حملات کارایی خیلی خوبی دارن استفاده ببره.
و آلمان؟ اونها هیچ ضعفی ندارن، در همه قسمت ها بسیار قدرتمند هستن. اونها نوئر رو دارن، یک دروازبان بسیار خوب، یک دفاع محکم و یک خط هافبک فوق العاده. به نظر من روی کاغذ اونها شانس بیشتری دارن.

یواخیم لوو: این تیم فقط مسی نیست، اگه به این شکل فکر کنید اشتباهه. اونها بازیکنان (شاخصی) مثل هیگواین، دی ماریا و آگوئرو رو دارند. فکر می کنم یک فینال فوق العاده خواهد بود اما ما می دونیم که از نظر قدرت در چه وضعیتی هستیم و باور دارم که ما پیروز میشیم. من هیچ ترسی ندارم چون می دونم این بازی بین دو تیم هست که در گذشته رویارویی های جذابی داشتن. ما عملکرد خیلی خوب آرژانتین در این تورنومنت رو دیدیم.
ما تیمی داریم که به بلوغ رسیده. ما نشون دادیم که می تونیم چه کارهایی بکنیم و در سال های اخیر در حال پیشرفت بودیم. فارغ از نتیجه بازی، این تیم و فوتبال آلمان آینده (خوبی) داره. ما بازیکنانی داریم که در بالاترین سطح خودشون هستن و همچنین بازیکنانی جوانی که در حال شکوفایی هستن و آینده فوق العاده ای در انتظارشون هست. بازیکنان جوانی که می تونن برای سال ها بازی کنن. در حال حاضر البته ما فقط می خوایم روی بازی فردا تمرکز کنیم.

مارادونا: مسی یکشبنه دو گل به ثمر خواهد رسوند و ما در جام جهانی پیروز خواهیم شد.
مسی: ما در مهم ترین بازی دوران زندگیمون برای کشورمون بازی خواهیم کرد.

گری لینکر مهاجم سابق تیم ملی که بعد از گرفتن کفش طلا در جام 1986 به بارسا پیوست و هم در جام 1986 و هم 1990 که هر دو فینال آلمان – آرژانتین رو به همراه داشتن، تیم انگلیس رو همراهی کرده، از جمله در دور نیمه نهایی 1990 مقابل آلمان در ضربات پنالتی مغلوب شده، به خاطر قدرت زیاد آلمان در اون سالها و حضور مداوم آلمان در فینال ها یک جمله معروف داره که احتمالا شنیدید "فوتبال بازی ساده ای هست، 22 مرد به مدت 90 دقیقه دنبال توپ می دوند و در نهایت، آلمانی ها همیشه پیروز میشن."

حالا در حاشیه این بازی گفته: من قبلا گفتم که فوتبال بازی ساده ای هست، 22 مرد به مدت 90 دقیقه دنبال توپ می دوند و در نهایت، آلمانی ها همیشه پیروز میشن. مجددا اینبار هم خیلی تعجب خواهم کرد اگه آلمانی ها پیروز نشن.
و در مورد مسی گفته: من بزرگترین هوادار کاپیتان آرژانتین هستم و او با استعدادترین بازیکن از زمان مارادوناست. اما اینجا در برزیل، من با اون نمایشی که دیدم مایوس شدم. مسی لحظات جادویی داشته اما به طور عمومی عملکرد با ثباتی نداشته. من وقتی بازی های او رو در فصل اخیر در بارسا دنبال می کردم، احساس می کردم خودش رو (از نظر فیزیکی) برای جام جهانی حفظ می کنه، اما واضحا او در برزیل در شرایط فیزیکی ایده آلی نبوده.

V E S T A
13-07-2014, 15:36
تا ساعاتی دیگر شاهد بزرگ ترین اتفاق فوتبالی سال 2014 خواهیم بود. ماراکانا پایان است و زمین برای چند ساعت از حرکت بازخواهد ایستاد. یک دنیا میخکوب فینالی خواهند شد که یک ماه است انتظارش را می کشیم. آلمان برابر آرژانتین قرار خواهد گرفت، در ایستگاه آخر، جایی که خون و خونریزی جاودانگی به همراه خواهد آورد و قاتل پرستیده خواهد شد.

سابقــه بـــازی های مهـــم رو در رو

• جـام جهـانی 1958

این دوره اولین حضور آرژانتین پس از جام جهانی 1934 بود. آلمان غربی مدافع عنوان قهرمانی به شمار می آمد. دو تیم در مرحله گروهی به مصاف هم رفتند. آرژانتینی ها به دلیل این که فراموش کرده بودند پیراهن های دوم خود را بیاورند مجبور شدند پیراهن زرد تیم مالموی سوئد را به تن کنند! آرژانتینی ها در دقیقه سوم بازی با گل عمر کارباتا از حریف خود پیش افتادند اما در نهایت بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار کردند و در گروه خود جایگاه آخر را به دست آوردند. آلمان غربی نیز پس از صعود از گروه، در نیمه نهایی به دست سوئد میزبان از گردونه مسابقات حذف شد.

• جـام جهـانی 1966

یک بار دیگر دو تیم آرژانتین و آلمان غربی هم گروه شدند. بازی مرحله گروهی با تساوی بدون گل در ورزشگاه ویلا پارک پایان یافت. آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی با تک گل هورست مغلوب انگلیس شد. سه شیرها که میزبان جام جهانی بودند در بازی فینال در ورزشگاه ومبلی و در حضور نود و هشت هزار نفر به مصاف آلمان غربی رفتند و این تیم را در وقت های اضافه با نتیجه چهار بر دو شکست دادند تا قهرمانی را در خانه جشن بگیرند. جوف هورست به تنهایی سه گل به ثمر رساند.

• جـام جهـانی 1986

آلمان غربی در نیمه نهایی با دو گل برمه و فولر از سد فرانسه عبور می کند، آرژانتین نیز با دو گل ستاره وقت خود دیگو مارادونا بلژیک را شکست می دهد تا دو تیم در ورزشگاه آزتکای شهر مکزیکو سیتی و در بازی فینال رو در روی یکدیگر صف آرایی کنند. صد و چهارده هزار نفر تماشاگر یکی از دیدنی ترین فینال های تاریخ جام جهانی بودند. گل رودی فولر در دقیقه هشتاد بازی را به تساوی می کشاند اما دیگو مارادونا باز هم نمایشی خیره کننده از خود به جای می گذارد. پاس استثنایی کاپیتان به خورخه بوروچاگا می رسد تا او تنها سه دقیقه پس از گل فولر موفق به مغلوب ساختن شوماخر دروازه بان مشهور آلمان ها شود. آرژانتین در مکزیک قهرمان شد تا این دوره به نمایش مارادونا مشهور شود. شکست آلمان غربی در این فینال دومین شکست متوالی آلمان غربی در فینال شد. ایتالیا در دوره قبلی (1982 اسپانیا) موفق شده بود با گل های روسی، تاردلی و آلتوبلی در مقابل تک گل پل برایتنر در فینال (ورزشگاه سنتیاگو برنابئو) آلمان غربی را شکست دهد.

• جـام جهـانی 1990

آرژانتین در نیمه نهایی این دوره در ورزشگاه سن پائولوی شهر ناپل به مصاف ایتالیای میزبان می رود. بازی با گل های کانیجیا و اسکیلاچی با نتیجه مساوی به پایان می رسد و آلبی سلسته موفق می شود در ضربات پنالتی اشک میزبان را جاری کند. در آن سو نیز، آلمان غربی و انگلستان به نتیجه مشابه مساوی متوقف می شوند. گری لینه کر و آندریاس برمه گلزنان دو تیم بودند. اما آلمان غربی در ضربات پنالتی بلیط برگشت انگلستان به خانه را صادر می کند تا یک بار دیگر آلمان غربی و آرژانتین در فینال جام جهانی برابر یکدیگر قرار گیرند. ورزشگاه المپیکوی رم میزبان آخرین دیدار این جام بود، جایی که پنالتی آندریاس برمه در دقیقه هشتاد و پنج برای انتقام گرفتن کافی بود. لوتار ماتیوس جام را بالای سر برد تا این آخرین قهرمانی آلمان در جام های جهانی لقب بگیرد.

• جام جهانی 2006

آلمان میزبان در مرحله یک چهارم نهایی با آرژانتین رو به رو می شود. آیالا برای آلبی سلسته (دقیقه 49) و کلوزه برای مانشافت (دقیقه 80) گلزنی می کنند اما بازی در ورزشگاه المپیک برلین با نتیجه مساوی به پایان می رسد. در ضیافت پنالتی ها میزبان، میهمان را شکست می دهد اما در مرحله نیمه نهایی به دست ایتالیای قهرمان حذف می شود.

• جام جهانی 2010

این دوره زمانی بود که افسانه مارادونا در آفریقای جنوبی به قتل رسید. آرژانتین مارادونا در یک چهارم نهایی به آلمان یوآخیم لوو می خورد. وزرشگاه کیپ تون میزبان این مسابقه بود. روشن ایرماتوف داور سرشناس ازبکستانی در حضور شصت و چهار هزار نفر سوت شروع مسابقه را می زند. آلمان با چهار گل (مولر3، کلوزه 68، فردریش 74، کلوزه 89) حریف را شکست می دهد تا این نمایش ضعیف پایان کار دیگو مارادونای افسانه ای باشد. آلمان اما در نیمه نهایی مغلوب اسپانیای قدرتمندی شد که در نهایت با تک گل دیرهنگام اینیستا هلند را در مسابقه پایانی شکست داد و فاتح آخرین دوره جام جهانی شد.

* آرژانتین در جام جهانی 1974 (آلمان غربی) در دور دوم با آلمان شرقی هم گروه شد که این مورد در سابقه رویارویی محاسبه نشده است. آن دیدار با نتیجه مساوی (1-1) به پایان رسید. آلمان غربی میزبان در بازی نهایی با نتیجه دو بر یک هلند را شکست داد و قهرمان شد.

این دو تیم در مجموع 20 مرتبه مقابل یکدیگر صف آرایی کرده اند که آرژانتینی ها در 9 مسابقه پیروز بوده اند. ژرمن ها شش بازی را برده اند و پنج دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است. در مجموع 20 بازی 56 گل به ثمر رسیده است که سهم هریک از تیم ها 28 گل می باشد.

بـازیکـن کلیـدی دو تیــم

• لیــونل مســی

تمام چشم ها به فوق ستاره 27 ساله خواهد بود.
این اولین فینال جام جهانی افسانه ای ترین بازیکن نسل حاضر فوتبال محسوب می شود.
انتظار می رود مسی طراوت روزهای گذشته مارادونا را به افتخار آلفردو دی استفانوی فقید به نمایش بگذارد و آلبی سلسته را به سوی قهرمانی به پیش ببرد.

• مانــوئل نویـــر

بدون شک این جام بهترین دوره برای نمایش های فوق العاده دروازه بان ژرمن ها بوده است.
وی یکی از مهم ترین عناصر رسیدن ژرمن ها به فینال محسوب می شود.
تقابل مسی آرژانتینی و مانوئل نویر آلمانی می تواند دیدنی ترین لحظات بازی را رقم بزند.

حقــایقـــی خوانــدنی در مــورد بــازی

• تنها مصدوم آلمان برای این بازی اشکودران مصطفی است.

• آرژانتین مصدوم ندارد اما گفته می شود شاید آنخل دی ماریا از ابتدا در ترکیب قرار نگیرد.
• فیلیپ لام بازهم به عنوان مدافع راست به بازی گرفته خواهد شد.

• به نظر می رسد باز هم آگوئرو بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد. وی در بازی گذشته نمایش پرفروغی نداشت.
• آلمان ده مسابقه از آخرین دوازده دیدار خود در جام جهانی را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.
• آرژانتین در آخرین سه بازی خود در جام جهانی گلی دریافت نکرده است.
• آرژانتین در آخرین سه بازی خود در جام جهانی کمتر از 2.5 گل به ثمر رسانده است.
• آرژانتین در آخرین شش بازی خود در جام جهانی مغلوب نشده است.
• آرژانتین در آخرین پنج بازی خارج از خانه خود برابر آلمان در تمامی مسابقات شکست ناپذیر بوده است.
• توماس مولر در دوازده حضور خود در جام های جهانی ده گل به ثمر رسانده و شش پاس گل ارسال کرده است.
• اگر آرژانتین برنده بازی شود یک رکورد جالب نیز جا به جا خواهد شد. در صورت پیروزی آلبی سلسته، آرژانتینی ها با میانگین حدود 29 سال سن به مسن ترین تیم برنده تاریخ جام جهانی تبدیل خواهند شد. در حال حاضر رکورد به نام ایتالیای 2006 ثبت است.
• این دیدار هشتمین فینال ژرمن ها خواهد بود، آلمان ها بیشتر از هر کشور دیگری به بازی نهایی رسیده اند.
• آلمانی ها تنها یک بازی از چهار فینال قبلی خود در جام جهانی را پیروز شده اند. (1990)
• آرژانتین پنجمین فینال جام جهانی اش را تجربه خواهد کرد. آن ها در چهار فینال گذشته تنها دو بار پیروز بوده اند و دوبار نیز مغلوب حریفان خود شده اند.
• این دهمین فینالی خواهد بود که بین تیم هایی از اروپا و آمریکای جنوبی برگزار می شود. جالب است بدانید تیم های آمریکای جنوبی هفت مورد از ده مورد قبلی را پیروز شده اند.
• این دیدار هفتمین تقابل دو تیم در جام های جهانی است. تنها دو دیدار دیگر به این اندازه انجام شده است: برزیل – سوئد، آلمان – یوگوسلاوی/صربستان
• باخت چهار بر صفر آلبی سلسته برابر مانشافت در جام جهانی 2010 سنگین ترین شکست این تیم در چهل سال اخیر محسوب می شود. سنگین ترین شکست قبلی آرژانتینی ها به سال 1974 باز می گردد که این تیم با نتیجه مشابه 4-0 مغلوب هلند شد.
• آلبی سلسته در جام کنونی بیشتر از هر تیمی دروازه خود را بسته نگه داشته است. این تیم 4 مرتبه کلین شیت انجام داده و در این مورد تعداد کلین شیت های آلمان 3 می باشد.
• آلمان در پنج بازی آخری که در جام های جهانی موفق به گلزنی نشده در نهایت بازی را واگذار کرده است.
• آخرین باری که آلمان در یک از بازی های جام جهانی گلزنی کرد اما شکست خورد به سال 1994 باز می گردد، آلمان در یک چهارم نهایی 2-1 مغلوب بلغارستان شد.
• آلمان در 17 بازی ملی اخیر خود شکست ناپذیر بوده است. (12 پیروزی و 5 تساوی)
• میروسلاو کلوزه که رکورد گلزنی در جام جهانی را شکست از تمامی بازیکنان حاضر در فهرست کنونی آرژانتین بیشتر گل زده است.
• تنها لوتار ماتئوس کاپیتاس اسبق ژرمن ها بیشتر از کلوزه در جام جهانی حضور داشته است. ماتئوس 25 بازی جام جهانی را تجربه کرد که این عدد برای کلوزه 23 می باشد. کلوزه با پائولو مالدینی کاپیتان افسانه ای ایتالیا در این عدد برابری کرد.
• کلوزه تنها بازیکن در میان بازیکنان دو تیم است که سابقه بازی در فینال یک جام جهانی (2002) را در کارنامه دارد.
• مولر و کلوزه تنها بازیکنانی در تاریخ هستند که در جام های جهانی متوالی پنج و یا بیش از پنج گل به ثمر رسانده اند.
• مولر اولین دارنده کفش طلایی است که توانست به تعداد گل هایی که در جام جهانی قبلی اش به ثمر رسانده در جام جهانی بعدی نیز گلزنی کند. (2010 پنج گل، 2014 پنج گل)
• مسی خلاق ترین بازیکن در جام جهانی کنونی بوده است. وی 21 موقعیت مسلم گلزنی برای هم تیمی هایش به وجود آورد.
• هیچ بازیکن آلمانی بیشتر از مسوت اوزیل برای هم تیمی هایش فرصت گلزنی ایجاد نکرده است. (15 بار)
• خاویر ماسچرانو بیشترین تعداد پاس را در جام به نام خود ثبت کرده است، عدد خارق العاده 509 پاس!
• ماسچرانو تا کنون بیشترین آمار تکل را نیز داشته است. (28)
• فقط تیم هاوارد آمریکایی بیشتر از مانوئل نویر آلمانی دروازه اش را نجات داده است. (هاوارد 28 بار، نویر 23 مرتبه)
• لیونل مسی تاکنون پنج گل در جام های جهانی به ثمر رسانده که هیچ کدام آن ها در مراحل حذفی به دست نیامده است.
• آنخل دی ماریا و سامی خدیرا دهمین بازیکنانی خواهند بود که در یک فصل فاتح جام جهانی و لیگ قهرمانان می شوند. هفت بازیکن از 9 بازیکن قبلی آلمانی بوده اند. دو نفر دیگر کریستین کارمبو (فرانسه - 1998) و روبرتو کارلوس (برزیل – 2002) می باشند.

بهتریـن بازیکنـان دو تیـم در جـام جهـانی حاضـر از نـگاه آمــار

• آرژانتیـــن

لیونــل مســی: امتیــاز 8.77

(شش بازی – چهار گل – یک پاس گل – 3.2 شوت در هر بازی – 81.7% دقت پاس – 4 بازی مرد میدان)

آنخــل دی ماریــا: امتیــاز 7.84

(پنج بازی – یک گل – یک کارت زرد – 4.8 شوت در هر بازی – 76.8% دقت پاس)

خاویــر ماسچرانــو: امتیـاز 7.65

(شش بازی – 0.7 شوت در هر بازی – 90.4% دقت پاس)

• آلمــان

تومـاس مولـــر: امتیــاز 8.11

(شش بازی – پنچ گل – سه پاس گل – 2.7 شوت در هر بازی – 74.8% دقت پاس – دو بازی مرد میدان)

تونـی کـــروس: امتیــاز 7.8

(شش بازی – دو گل – سه پاس گل – 2.2 شوت در هر بازی – 91.2% دقت پاس – یک بازی مرد میدان)

متــس هوملـــس: امتیــاز 7.66

(پنج بازی – دو گل – 0.6 شوت در هر بازی – 86% دقت پاس – یک بازی مرد میدان)

ترکیـب احتمـالی دو تیــم از نگــاه سایــت Who Scored

گـــروه داوری

• داور اول: آقــای نیکــولا ریتــزولی (ایتالیـــا)

• داور دوم: آقـای رناتـو فاورانـی (ایتالیـا)

• داور سوم: آقـای آنـدره آ استفـانی (ایتالیـا)

• داور چهارم: آقـای کارلـوس ورا (اکـوادور)

زمـان و محـل انجـام بـازی

یکشنبــه 23 تیـر مـاه 1393

ساعـت 23:30

ورزشـگاه ماراکانـا

شهـر ریـو دو ژانیـرو

سـال ساخـت: 1950

گنجـایـش: 74738 نفر

پیـش بینـی نویسنـده سایـت Goal :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1-3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیـش بینـی نویسنـده سایـت WhoScored :

0-2

"طرفداری"

karimz
13-07-2014, 18:04
امشب بازی منطقی را خواهید دید هر دو تیم با برنامه به میدان میایند آلمان روی کاغذ تا حدود ناچیزی بهتر از آرژانتین کار کرده البته در مقابله تیم بحران زده برزیل! اینجا دیگر خبری از فوتبال احساسی من برم خودم میخوام گل بزنم نیست اینجا مسی مغز متفکر آرژانتین هوشمندانه پایش را به توپ میزنه دیگر خبری از لویز نیست که دفاع را بیخیال شود و به فکر گلزنی باشد تا اشتباهاتش را جبران کند و محبوب مردم شود اینجا هر دوتیم محبوب مردمند پس منطقی بازی میکنند اما آنچه که نتیجه بازی امشب رو تعیین میکنه شوت های درون چهارچوب مسیه فقط کافیه دوتا از شوت های مسی درون چهارچوب باشه همین به منزله دوم شدن آلمانه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D8%A2%D9%84% D9%85%D8%A7%D9%86.png

farshidmm
13-07-2014, 18:13

Sh-Meteor
13-07-2014, 18:56

عجب عکس قشنگیه...
سه تا از روزنامه های داخلی ایران هم طرح اصلی روزنامه امروز شون دقیقا همینه...:n02: ( فقط لوگو شون + چند تا تیتر اینور اونور اضافه کردن )

روزنامه شوت ( چاپ اول )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).png

روزنامه 90

روزنامه استقلال

پ.ن: البته روزنامه 90، دیماریا رو حذف کرده به جاش هیگواین رو آورده!

Lord of english
13-07-2014, 19:04
اوف دارم از استرس میمیرم...:n30:

MCSE MAN
13-07-2014, 19:12
نمیدونم چرا حس میکنم آرژانتین قهرمان میشه! شاید به خاطر اینکه همه از برد آلمان میگن و شایدم به خاطر اینه که،این آرژانتین از اون دسته تیم هاست که همه رو ناپلئونی میبره!
البته مطمئنا آلمان تیم بهتریه و شانسش بیشتره
آلمان اگه 15-20 دقیقه اول گل بزنه میره واسه قهرمانی ولی هر چی بگذره و گل نزنه کارش سخت تر میشه

راستی دوستان آلمانی، این نویر پنالتی گیر هست یا نه؟

Sh-Meteor
13-07-2014, 19:14
اوف دارم از استرس میمیرم...:n30:
چقدر استرس داری تو آروم باش / بی خیال دنیا و قانونهاش :دی
.
چرا استرس؟ معلومه دیگه قهرمان آلمانه... :n09:
.
.
.
بیا این شالو بنداز گردنت معجزه میکنه...:دی

senaps
13-07-2014, 20:07
اقا، ما این همه گفتیم و کسی گوش نداد هیچوقت....
وقت ما رو تلف نکنین!! جام رو بدین ما ببریم و این همه سر درد نیارید واسه خودتون... من واسه خودتون میگم!! ما به فرانسه و برزیل هم گفتم و گوش نکردن و الان ببین.... دارن گریه میکنن!! :)))
قهرمان از روز اول معلوم بود که ماییم... جام رو بدین ما ببریم خونه و نه بحث و نه دعوا و نه کتک کاری و نه گریه کردن واسه شماها...
والا

hp722
13-07-2014, 20:26
اقا، ما این همه گفتیم و کسی گوش نداد هیچوقت....
وقت ما رو تلف نکنین!! جام رو بدین ما ببریم و این همه سر درد نیارید واسه خودتون... من واسه خودتون میگم!! ما به فرانسه و برزیل هم گفتم و گوش نکردن و الان ببین.... دارن گریه میکنن!! :)))
قهرمان از روز اول معلوم بود که ماییم... جام رو بدین ما ببریم خونه و نه بحث و نه دعوا و نه کتک کاری و نه گریه کردن واسه شماها...
والا

اعتماد به نفس که چه عرض کنم...طرفداران آلمان اعتماد به سقفن! بازی چند ساعت دیگه شروع میشه...بذارید آخر پاییز برسه بعد شروع کنید به شمردن جوجه ها...بخاطر خودتون میگم اگر امشب جواب اینهمه اعتماد رو نگیرید روی پیشونیتون بد مهری میخوره...صلاح مملکت خویش خسروان دانند...!!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2014, 20:44
واقعا در این که آلمان میبره شک دارید؟؟؟
عینی ترین و بدیهی تری چیز برا من قهرمانی آلمانه.
اگه آلمان نبرد من هر چی که دارم رو به دوستان با عشق تقدیم میکنم.زندگیم رو میفروشم

parsicola
13-07-2014, 21:11
آلمان باید قهرمان بشه اما ... فینال این حرفها رو ور نمیداره و ممکنه هر اتفاقی بیفته. به هرحال آرژانتین دفاع خیلی بهتر و منسجم تری نسبت به برزیل داره اما همچین هم بی نقص نیست و میشه ازش رد شد. از اونطرف خط حمله آرژانتین هم مثل برزیل وابسته به یک بازیکن نیست و در کنار مسی بازیکنان خیلی خوب و زحمتکش و تکنیکی مثل هیگواین و احتمالا دی ماریا هم قرار دارند که هر لحظه میتونن آلمان رو غافلگیر بکنن.
به امید پیروزی آلمان.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2014, 21:15
اعتماد به نفس که چه عرض کنم...طرفداران آلمان اعتماد به سقفن! بازی چند ساعت دیگه شروع میشه...بذارید آخر پاییز برسه بعد شروع کنید به شمردن جوجه ها...بخاطر خودتون میگم اگر امشب جواب اینهمه اعتماد رو نگیرید روی پیشونیتون بد مهری میخوره...صلاح مملکت خویش خسروان دانند...!!!

شک کردن در قهرمانی آلمان مثل اینه که بگیم ما شک داریم خدا هست یا نیست(نعوذو بالله)

Lord of english
13-07-2014, 21:16
چقدر استرس داری تو آروم باش / بی خیال دنیا و قانونهاش :دی
.
چرا استرس؟ معلومه دیگه قهرمان آلمانه... :n09:
.
.
.
بیا این شالو بنداز گردنت معجزه میکنه...:دی

:n12::n11::n12:

دست خودم که نیست.

اتفاقا هر وقت اینجوری شدم نتیجه اش مثبت بوده:n10::n20:

aluminum
13-07-2014, 21:37
GER LINE-UP: Neuer, Howedes, Hummels, Khedira, Schweinsteiger, Ozil, Klose, Muller, Lahm (c), Kroos, Boateng

ARG LINE-UP: Romero, Garay, Zabaleta, Biglia, Perez, Higuain, Messi (c), Mascherano, Demichelis, Rojo, Lavezzi

Sara
13-07-2014, 21:42

dashmojtaba
13-07-2014, 21:44
نقطه قوت آرژانتین همین بی ادعا بودنشه همین که هیچکس بهش شانس قهرمانی نمیده و انتظاری ازش ندارن همین کم بودن توقعات برای هر تیم و هر ورزشکاری یه مزیته و به قول معروف چیزی نداره از دست بده و از استرسش تا حد زیادی کاسته میشه و با دقت کار خودش رو انجام میده از جمله مسی که به نظرم امشب مثل همیشه مهارناشدنی ظاهر میشه

باموس آرخنتینا...
خدا با ماست :n12:

senaps
13-07-2014, 21:46

این جملات احساس میکنم واسم اشنان!! من تو تاپیک های فرانسه و برزیل پست مشابه زدم و همچین جمله‌ای با اغاز اعتماد به سقف تحویل گرفتم!!!!
هرچند، نتایج نهایی بازی ها با تفاوت در تعداد گل‌هایی که به تیم مقابل زدیم، همیشه یکسان و شامل برد المان بوده!! :)))

----------------------
مسئله اینه که تیم ارژانتین یه تیم خشکه و ما میخوایم این تیم رو نرم کنیم و با لوله کردنشون، خشکیشون رو بر طرف میکنیم و کلا عضلاتشون رو در حد جکی چان نرم می‌کنیم که حال کنن...

Alireza.M67
13-07-2014, 21:48
آقایون و خانم های طرفدار آرژانتین امیدوارم بعد از بازی لبخندتون رو ببینم.
صمیمانه پیروزی آرژانتین را آرزومندیم :n01:

albertxx
13-07-2014, 21:50
خیلی دوست دارم آلمان ببره تا این آرژانتین پرادعا حالش جا بیاد :n23::n15:

yuseph
13-07-2014, 21:53
آقایون و خانم های طرفدار آرژانتین امیدوارم بعد از بازی لبخندتون رو ببینم.

در اون صورت(قهرمانی آرژانتین) یه قوم(مجمع الطوایف) شاد میشن. :n02:
پ ن:خدا ختم به خیر کنه امشب رو....:n09:

SA3EDLORD
13-07-2014, 21:53
یواخیم لو باز لام رو گذاشته هافبک؟:n27:

albertxx
13-07-2014, 21:54
یواخیم لو باز لام رو گذاشته هافبک؟:n27:

نه
دفاع راست !

این ویدئو رو طرفدارای آلمان درست کردن خیلی باحاله حتما ببینید حجمش 1.5 مگ هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به مسی بگید آب قطعه !!! :n08::n02:

*Alucard*
13-07-2014, 21:55
این ویدئو رو طرفدارای آلمان درست کردن خیلی باحاله حتما ببینید حجمش 1.5 مگ هست. :n02:

Sara
13-07-2014, 22:02

V E S T A
13-07-2014, 22:12
سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شخصیت های برجسته ورزش جهان با رسیدن مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به ایستگاه آخر و در آستانه برگزاری فینال این دوره از رقابت ها، به پیش بینی نتیجه این دیدار پرداختند. فینال جام بیستم امشب (یکشنبه) بین دو تیم آلمان و آرژانتین در ورزشگاه معروف ماراکانای ریودوژانیرو برگزار می شود.

پیش بینی برخی از شخصیت های برجسته فوتبال دنیا از نتیجه این بازی به شرح زیر است:

** لوسیو (کاپیتان سابق برزیل)

من طرفدار تیم آلمان هستم. اول به خاطر اینکه دوستان واقعا خوبی در آنجا دارم و دوم چون فرزندان من واقعا تیم آلمان را دوست دارند. ما مدت ها در این کشور زندگی کردیم. فکر می کنم مسابقه خوبی خواهد بود ولی آلمان می برد. پیش بینی من ۳ بر یک به سود آلمان است.

** تیم کرول (دروازه بان هلند)

فقط امیدوارم بازی فینال انعکاس مسابقات فوق العاده و جذاب این دوره جام جهانی باشد و بهترین تیم قهرمان شود.

** جوی بارتون (هافبک سابق منچسترسیتی و انگلیس)

قبل از شروع جام جهانی طرفدار تیم آرژانتین بودم ولی سپس نظرم به سمت آلمان تغییر کرد. این تیم آماده ترین تیم جام جهانی بود و برد ۷ بر یک تاریخی آنها مقابل برزیل هم این را نشان داد. پیش بینی نتیجه فینال سخت است اما به نظر من آلمان ۲ بر صفر می برد.

** گری پلیر (یکی از بزرگترین گلف بازان تاریخ از آفریقای جنوبی)

همه ما می دانیم که آلمان باید ببرد. این تیم با نظم و قدرت یک فوتبال تهاجمی و دفاعی را به نمایش گذاشت. برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم. با وجود این دوست دارم مسی و آرژانتین معادلات را بر هم بزنند و جام قهرمانی را با خود به خانه ببرند. برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

** مایکل ووگان (کاپیتان سابق تیم کریکت انگلیس)

آلمان ۳ بر یک می برد. قدرت خط میانی این تیم و حضور مولر نتیجه را به نفع این تیم رقم خواهد زد. اگرچه مسی هم می تواند گل بزند.

** مایکل سیلوستره (مدافع سابق فرانسه)

مسابقه دشواری خواهد بود چون هر دو تیم تعادل خود بین حمله و دفاع را پیدا کرده اند. به نظر من نتیجه این بازی در ضربات ایستگاهی به سود آلمان تمام می شود.

** کنی فلوریان (بازیکن سابق آمریکا)

گزینه نخست من برای قهرمانی آرژانتین است ولی آلمان تا کنون بهتر کار کرده است. آرژانتین در نیمه نهایی دفاعی بازی کرد که نشانه خوبی است. از روی احساسم آرژانتین را انتخاب می کنم. مسی و مارادونا خدایان فوتبال آرژانتین هستند.

** بنیامین فال (بازیکن تیم راگبی فرانسه)

شاهد فینال فوق العاده ای به خصوص با توجه به قدرت هجومی دو تیم خواهیم بود. عاشق دوئل بین مسی و مولر هستیم ولی آلمان را قهرمان می دانم.

** سیدنی گوو (مهاجم سابق فرانسه)

آلمان می برد ولی فقط به خاطر مسی واقعا دوست دارم قهرمانی به آرژانتین برسد.

** کالوشا باوالیا (اسطوره فوتبال زامبیا و بهترین بازیکن سابق سال آفریقا)

آلمان در بازی با برزیل از ابتدا تا انتها تیم برتر میدان بود. فکر نمی کنم آرژانتین اجازه چنین کاری را به آنها بدهد. انتظار بازی سختی را دارم.

** ژولین بنتو (تنیس باز فرانسوی)

آلمان بخت نخست قهرمانی است ولی باید مراقب مسی باشد چون به تنهایی می تواند نتیجه بازی را عوض کند.

** روبرتو مارتینز (سرمربی اسپانیایی تیم اورتون)

در ابتدای مسابقات فکر می کردم که فینال بین دو تیم آلمان و آرژانتین باشد و آرژانتین در نهایت به قهرمانی برسد. چنین اتفاقی برای مسی خیلی مهم است ولی هر تیمی که یک بازی را در ضربات پنالتی می برد معمولا مسابقه بعدی را می بازد. بنابراین باید طرفدار آلمان بود. آمار هم به نفع آلمان است. ولی اگر بخواهم به پیش بینی قبلی ام پایبند باشم، باید دوباره آرژانتین را انتخاب کنم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
13-07-2014, 22:20
همه میدونیم آلمان امشب برندس.پس آقایون و خانوما بدون هیچ استرسی روی مبل نشسته و تخمه و چایی میل کنید.
دو در در جلو و دودر در عقب وجود دارد.در موقع اظطرار (برد یا گل زدن المان) به سمت در های خروجی رفته و.... هر چقدر......دلتون خواست .......داااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا ااااااد بزنیدو
هووووووووووووووورا بکشید:n19::n19::n10:

senaps
13-07-2014, 22:26
دو در در جلو و دودر در عقب وجود دارد.در موقع اظطرار (برد یا گل زدن المان) به سمت در های خروجی رفته و.... هر چقدر......دلتون خواست .......داااااااااااااااااااا ااا ااااااااااااااااااااااااا اااد بزنیدو

اقا دروغ میگه!! اگه تو دری که به سمت راهروی اپارتمان داد بزنین رو گل ها، مردم میان سرتون رو میبرن!!!‌به هر حال ۹۰ دقیقه بازیه و میخوایم سر ارژانتین رو ببریم پس گل زیاده مخصوصا اخر شب! پس حواستون باشه!!!

به نظر من، از دری که به تراس باز میشه یا پنجره ها برای داااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااد زدن استفاده بکنین! :)

------------------------------------------
سرود ملی ارژانتین بیشتر شبیه به سمفونی می‌مونه!!!‌کل ارکستر رو هم اوردن و زدن که ازش یه سرود یا موزیک ملی در اوردن! :)

karimz
13-07-2014, 22:29

senaps
13-07-2014, 22:40
فقط من اینجوری احساس میکنم یا ارژانتین داره بازی خودمون رو در مقابل خودمون انجام میده؟؟؟؟

ما داریم عین تیم های اماتوری الکی و مفت حمله میکنیم و دفاعمون کاملا خالیه برا مهاجم های اونا :(

Lord of english
13-07-2014, 23:11
این چه وضعیتیه....تا اینجا همش بدشانسی برای آلمان:n28:

اصلا همه چیز بهم ریخته است برا آلمان:n29:

Mohammad Hosseyn
13-07-2014, 23:12
آرژانتین خیلی تو این بازی بهتر شده ، دفاع پر تعدادشون هم جلوی المان رو گرفته ... پیش بینی سخت شده ، بازی نزدیکه فکر کنم ... شاید مساوی بشه ...

A.M.D.D.E.V.I.L
13-07-2014, 23:20
آلمان چرا اینجوری شده ؟

albertxx
اتوبوس برازنده آرژانتین هست !!! :n02:
لامصب بجز مسی و هیگواین همه جلو دروازه واستادن !!
خودشونم میدونن حریف المان نمیشن و به فکر اتوبوس افتادن !! :n09:

شاسن هم که قربونش برم !! (( خدیرا مصدوم شد و 1 تیر دروازه !! :n15: ))

Lord of english
یاد بازی با الجزایر افتادم:n29:

این سیستم بازی جواب نمیده آرژانتین زدحمله های بدی میزنه:n29:

kenzu
13-07-2014, 23:22
ایشالله ارژانتین میبره کلکسیون افتخارات مسی کامل میشه

kotlet110
13-07-2014, 23:23
بابا تیر دروازه . فقط یه دست خدا کم داره این بازی با این داورش:n02:

Sara
13-07-2014, 23:25
آرژانیتن بهتر از حد تصور رو دفاع کار کرده، یعنی کلا دفاع می کنن دیگه! رو ضد حمله ها آرژانیتن با تکیه به مسی موقعیت های خوبی فراهم کرده اما فرق سبک دو تیم اینجا خودشو نشون می ده، آلمان ها در حمله تیمی موفق تر بودن و برنامه ریزی شده تر کار کردن، آرژانیتن مشخصاً عکس العمل نشون داده بیشتر... تا ببینیم چی میشه... ضد حمله های آرژانتین به نتیجه می رسه یا فشار بی امان آلمان ها.

mohammadi_4u
13-07-2014, 23:25
کاش ارژانتین ببازه .نذر کردم ببازه به دوسه نیازمند کمک کنم:rolleyes:

Tapatalk

alireza-1991
13-07-2014, 23:28
آلمان خیلی شانس اورده

Arash4484
13-07-2014, 23:28
به نظرم آلمان بازی خودشو انجام داد...دوستانی که از بازی آلمان ناراضین خیلی آرژانتین و تیمی که میرسه به فینال رو دستکم گرفتن.

نیمه قشنگی بود...در فینال جام جهانی بازی زیبا برای خودش چیز نایابیه

kotlet110
13-07-2014, 23:29
آلمان خیلی شانس اورده
دقیقا آرژانتین اصلا شانس نیاورده! شما اصلا بازیو دیدی!!!:n13:

karimz
13-07-2014, 23:30
این بازی در حد جام باشگاههای بنگلادشه
آلمان=سانت از راست بر روی کله کلوزه و مولر=آقای کلوزه به رکورد بازیهایش اضافه بشه قهرمانی که مهم نیست!
آرژانتین=وسط و جناحین تسط بر کل بازی دفاع شانسی =حیف که مهاجم خطری نداره

alireza-1991
13-07-2014, 23:31

فعلا که همه از آلمان ناراضین و آرزانتین بسیار خطرناک نشون داده :n10:

hp722
13-07-2014, 23:32

شما میبینی؟شما و طرفداران آلمان که همه چیز رو یه طرفه می بینید؟ تا اینجای کار طرفداران آلمان دارن اعتراف میکنند که اونجوری که با اعتماد حرف از پیروزی و 7تا گل میزنن نیست!

kotlet110
13-07-2014, 23:34
شما میبینی؟شما و طرفداران آلمان که همه چیز رو یه طرفه می بینید؟ تا اینجای کار طرفداران آلمان دارن اعتراف میکنند که اونجوری که با اعتماد حرف از پیروزی و 7تا گل میزنن نیست!...........:n05:

kotlet110
13-07-2014, 23:36
فعلا که همه از آلمان ناراضین و آرزانتین بسیار خطرناک نشون داده :n10:
آره ماشالا خوب تو آفساید موندن:n09:

Doublex
13-07-2014, 23:57
نیمه دوم تا دقیقه 68 که شده زد و خورد همه اش ...

Doublex
14-07-2014, 00:20
هوودس خداییش بهترین مدافع جام جهانی بود. خریدش برابره با برد .

Doublex
14-07-2014, 00:22
بازی مساوی تموم شد رفت تو وقت اضافه .

بی باک بی بال
14-07-2014, 00:23
یه بازی در حد همین ارژانتین

senaps
14-07-2014, 00:25
از پنالتی بدم میاد....
امیدوارم بازی به پنالتی نره:(

Sepehr SS
14-07-2014, 00:27
آرژانتین اولین تیم تاریخ میشه که تو نیمه نهایی و فینال گل نمیزنه ولی قهرمان جام جهانی میشه!!! :n21:

Lord of english
14-07-2014, 00:27
نمیدونم واقعا چرا؟

این اون آلمان همیشگی نیست...چه موقعیت هایی خراب کردن و چه سوتی هایی که ندادن

امیدوارم در ادامه آلمان گل نخوره

albertxx
14-07-2014, 00:28
آرژانتین متخصص به گند کشیدن بازی !!!

اون از بازی با هلند
اینم از این

یه بازی رو درست و حسابی انجام نمیدن آدم لذت ببره !!

Sepehr SS
14-07-2014, 00:31
واقعا حیفه که این جام جهانی که بازیهای قشنگ و پرگل زیاد داشته، تیمی با بازی کثیف و یونانی قهرمان بشه! امیدوارم آلمان ببره و آرژانتین با بازی کثیف قهرمان نشه

LEO.M
14-07-2014, 00:45
نمیدونم واقعا چرا؟

این اون آلمان همیشگی نیست...چه موقعیت هایی خراب کردن و چه سوتی هایی که ندادن

امیدوارم در ادامه آلمان گل نخوره

جوری حرف میزنی انگار آرژانتین اصلا سوتی نداده و موقعیت گل نداشته!!!

بی باک بی بال
14-07-2014, 00:55
گل گل گل
:n02::n02:

kotlet110
:n09::n10:

senaps
و تموم! :)))))

حالا ارژانتین باید حمله بکنه و انچنان سری ازشون ببریم که تو تاریخ ثبت بشه!‌:)

Lord of english
14-07-2014, 01:00
دیر اومدم

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگللللللللللللللللللللللل للللللللللللل
:n10::n19::n24::n24::n19::n19::n19::n19::n19::n19:

Lord of english
14-07-2014, 01:06
تمامممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممم

بی باک بی بال
14-07-2014, 01:06
حق المان بود :n16:

senaps
14-07-2014, 01:07
تمام......تبریک به همه‌ي ژرمن ها...

kotlet110
14-07-2014, 01:08
دوستان تبریک . تیممون با اقتدار کامل قهرمان شد.
تاصبح پذیرای دوستان آرژانتینی هم هستیم البته اگر تشریف بیارند:n09:

hp722
14-07-2014, 01:08
متاسفم برای همه ی آلمان ها که اینجوری بردن.حق آرژانتین بود

hp722
14-07-2014, 01:10
دوستان تبریک . تیممون با اقتدار کامل قهرمان شد.
تاصبح پذیرای دوستان آرژانتینی هم هستیم البته اگر تشریف بیارند:n09:

اقتدار کامل؟بابا بیخیال یچیز بگو بگنجه

clau
14-07-2014, 01:12
کی فکر میکرد آرژانتینی که به زور داوری ایران برد تا فینال بالا بیاد :n01:

حق هلند بود فینالیست بشه که با ضد فوتبالشون مانع این کار شدن:n21:
جگرم حال اومد حالا ملتشون در غم و اندوه فرو برن:n09:

تبریک به طرفدرای آلمان:n16:

kotlet110
اقتدار کامل؟بابا بیخیال یچیز بگو بگنجه
کاملا درکتون میکنم برو یه لیوان اب یخ بخور :n09:
فعلا که برای شما گنجیده .بد هم گنجیده :n02:

Demon King
فیناله، یکی قهرمان میشه، یکی دوم. قرار نیست اونی که میبازه بگه حق ما نبود و اونی که میبره طرفدارانش مغرور بشن. من نمیگم حقمون نبود هر دو تیم زیبا کار کردن، پیشبینی میکردم که آلمان ها با قهرمانی این تیم سر از پا نشناسنو چه توهینا که به ما نکن. به هر حال تبریک به آلمان ها... ما مثله بعضی ها بی جنبه نیستیم که وقتی میبازیم بگیم شانسی بود . . .

parsicola

چجوری مگه بردن؟!! جز اینکه آرژانتین از 120 دقیقه بازی 240 دقیقه تو قوطی بود؟
آلمان با اقتدار و شایستگی قهرمان شد.
تبریک

mehdig20
میشه گفت حق آلمان بود قهرمان بشه، بهتر بودن هرچند که موقعیتهای آرژانتین بهتر بود،ولی مهاجماش شدیدا گل نزن!
من خودم بدون این که طرفدار تیم خاصی باشم بنا به دلایلی دوست داشتم آرژانتین قهرمان بشه که نشد!
و این‌که سابیا مربی چندان کاربلدی نبود،بر خلاف لوو که ی تئوریسین به تمام معناست!

hp722
14-07-2014, 01:15
چجوری مگه بردن؟!! جز اینکه آرژانتین از 120 دقیقه بازی 240 دقیقه تو قوطی بود؟
آلمان با اقتدار و شایستگی قهرمان شد.
تبریک

شما که تو قوطی نبودین و ادعای 6تایی میکردین توی 115دقیقه یدونه گل زدین.از شانس بد ما مسی تک به تک رو گل نکرد وگرنه الان اینجا نبودید که انقدر دم از اقتداری بزنید که حق آرژانتین بود

senaps
14-07-2014, 01:15

۱۲۰ دقیقه دفاع و ضد فوتبال......
۱۲۰ دقیقه بازی به سبک ایران!! :))))۹
فقط دفاع و چشم به ضد حمله....

واقعا حق ارژانتین همون سعود از گروه و توقف در همونجا بود :( ولی متاسفانه تا اینجا اومد بالا.... بیچاره هلند که با اقتدار اومد و اونوقت ارژانتین... :|

albertxx
14-07-2014, 01:16
کل بازی های آرژانتین تو این جام رو ببینید متوجه میشد شخمی شخمی اومدن بالا

یا گل 2 دقیقه مونده به آخر بازی
یا داوری
یا پنالتی !!
و حتی 1 بازی نداشتن با تفاضل بالای 1 گل ببرن !!

تبریک به طرفداران آلمان
عالی بود !!
البته زیاد خوشحال نباید - آرژانتین تیمی نبود که بابت برد جلوش بخواین خوشحال باشید !! :n02:

pcforlife
تبریکات به دوستان آلمانی...:n11: بدون شک حق آلمان بود. از حق نگذریم آرژانتین هم تیم قابلی بود و تو 90 دقیقه و اوایل وقت اضافه اول واقعا خوب جنگید. ولی هر چقدر تو وقت اضافه جلو رفتیم، تیم بودن آلمان رو بیشتر دیدم.
یکی از بدترین تعویض های ممکن آرژانتین داشت و نشد ما با یه تیمی همگروه بشیم گه قهرمان بشه (مثل جام 78).
و به عنوان یه بیننده فوتبال، واقعا قدر دانم از اینکه در دوره ای فوتبال میبینم که شواین اشتایگر داره توی اون فوتبال بازی میکنه.:n12:
.
به نظرم این بازی چیزی از ارزش های مسی کم نمیکنه و واقعا مسی خیلی زحمت کشید. دیگه این بی رحمی فوتباله... الان اگه آرژانتین هم قهرمان شده بود، حسرت میخوردیم که چرا فیلیپ لام چرا جام رو بالای سر نبرده./
شب خوش
یاعلی

senaps
الان یه عده یه مشت ریاضی میارن میگن ما بیشتر شوت زدیم! حق ما بود ببریم! :)

hp722
14-07-2014, 01:17

واقعا حق ارژانتین همون سعود از گروه و توقف در همونجا بود :( ولی متاسفانه تا اینجا اومد بالا.... بیچاره هلند که با اقتدار اومد و اونوقت ارژانتین... :|

عزیز صعود رو اینجوری مینویسن.شما میخواستین 4تا به آرژانتین بزنین.بهتره قبول کنید خیلی شانسی برنده شدید.واقعا شانسی

kotlet110
14-07-2014, 01:19

آقا اینا نمیخوان قبول کنن دیگه دوره یونانی بازی در آوردن تمومشده. یه بار شانس آوردن تونستن از هلند ببرن اونم تو پنالتی فکر کردن آلمان میذاره.
عزیزم باختین . تیمتونم دفاع اتوبوسی بود . آخرش زیر فشار ما دوام نیاورد.
یادتون باشه جلو آلمان اتوبوس که سهله تانک هم پارک کنین فایده نداره:n09:
فعلا که هپی گذاشتن تو ورزشگاه بیا ببین چه خبره :n20:

parsicola
شما که تو قوطی نبودین و ادعای 6تایی میکردین توی 115دقیقه یدونه گل زدین.از شانس بد ما مسی تک به تک رو گل نکرد وگرنه الان اینجا نبودید که انقدر دم از اقتداری بزنید که حق آرژانتین بود

شما که انفدر حسابتون دقیقه ، تیر دروازه رو هم از قلم ننداز !

بازی آلمان و آرژانتین آدمو یاد بازی ایران و آرژانتین میندازه با این تفاوت که ایران خیلی بهتر بود

arash59b
طرف دار تیم خاصی نیستم ولی در مجموع تیم های این جام بنظرم حق به حق دار رسید المان از بقیه تیم ها بالاتر بود و از مسیر صعودش مشخصه که برای رسیدن به قهرمانی واقعا تلاش کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

MCSE MAN
14-07-2014, 01:21
قهرمانی رو تبریک میگم به طرفدارای سرسخت آلمان. انصافا تیم عالی داشتید و حقتون بود
چیکار میکرد این شواین اشتایگر. دیوونه اینجور بازیکنای متعصبم

از اون طرف آرژانتین هم انصافا خیلی خوب بازی کرد و به طرفدارای اونا هم تبریک میگم
خیلی موقعیت های محشری رو از دست دادن مهاجماشون. از هیگواین و مسی بعید بود اون توپ ها رو گل نکنن و پالاسیو هم که ... !

فقط تعویض لاوتزی اگه به خاطر مصدومیت نبوده،واقعا سابه یا اشتباه خیلی بدی رو کرد
نمیدونم چرا پالاسیو باید دعوت شه ولی توز نه!!

برای سومین دوره پیاپی یه تیم اروپایی قهرمان جام جهانی شد که این برای فوتبال آمریکای جنوبی اصلا خوب نیست
فکر نمیکنم 4 سال دیگه هم قهرمان شن چون هم بازی ها تو اروپاست و هم اینکه نه برزیل بازیکنای جوون و درست حسابی داره که بخواد کاری کنه و نه آرژانتین

albertxx
عزیز صعود رو اینجوری مینویسن.شما میخواستین 4تا به آرژانتین بزنین.بهتره قبول کنید خیلی شانسی برنده شدید.واقعا شانسی

یه برد قاطعانه از آرژانتین تو این جام بزار ببینیم واقعا تیم بود ؟؟؟

با ایران که خودشو کشت دقیقه 90 گل زد
بازی با سوئیس هم تو 90 دقیقه هیچ کاری نکرد و به زور دقیقه 120 گل زد
بقیه هم همین شکلی و یا پنالتی !!!

بازی دیشب نشون داد هلند شایسته تر بود !!!

Sara

aryna
من به این چیزها کاری ندارم

اما اگر هیگواین اون موقعیت نیمه اول (تک به تک) یا پالاسیو اون مهار با سینه را بعدش درست ضربه را زده بود الان ....؟

اما المان...؟

senaps
14-07-2014, 01:22
هاجی الان ادرنالین رو تو رگ های بدن بنده میتونی ببینی که داره اینور اونور میشه!!!!
الان من دارم هر ده ثانیه یه بار بیرون رو نیگا میکنم که با اون داد هایی که من زدم و پشتک وارویی که من زدم، پلیس خبر نکرده باشن همسایه ها!!!! شما نگران غلط املایی هستی!؟ :)))

۱۲۰ دقیقه دفاع کردین! میخواستین ۶ تا هم بزنیم؟؟؟

والا!! من فک کردم الان مثل تیم های درست حسابی میاین حمله میکنین و بازی میکنین نه اینکه مثل ایران برین توی دفاع و رو ضد حمله حرکت بکنین بیاین جلو....

haestaph
14-07-2014, 01:23
تبریک به همه ی هواداران آلمان :n12:

SA3EDLORD
14-07-2014, 01:23
تبریک به هوادارای آلمان....... حق به حق دار رسید نوش جون تک تکشون و تک تکتون:n02: آلمان هم خوش شانس بود هم بدشانس.:n02:
هوادارای آرژانتین هم ناراحت نباشند تا اینجا اومدن کار بزرگی کردن.........مسی هم اون توپ رو گل نکرد اما این اتفاق برا هر بازیکنی میتونه بیفته چیزی از بزرگیش کم نمیشه. مسی هنوز خیلی فرصت داره برا بدست اوردن این افتخار.
دم آلمان گرم که طلسم این پیش بینیای اشتباه منو شکست :n02:
ویرایش: گلدن بال چرا رسید به مسی؟

parsicola
14-07-2014, 01:25
یعنی خوشم میاد تیم قدر و مدعی نموند که آلمان سر راهش له نکنه ! رکوردی هم نموند که نزنه! الا آقای گلی جام که اونم به جیمز از کلمبیا رسید که اشکالی نداشت !

تبریک به همه

Sh-Meteor
آمار از سایت فیفا

Demon King
آقا اینا نمیخوان قبول کنن دیگه دوره یونانی بازی در آوردن تمومشده. یه بار شانس آوردن تونستن از هلند ببرن اونم تو پنالتی فکر کردن آلمان میذاره.
عزیزم باختین . تیمتونم دفاع اتوبوسی بود . آخرش زیر فشار ما دوام نیاورد.
یادتون باشه جلو آلمان اتوبوس که سهله تانک هم پارک کنین فایده نداره:n09:
فعلا که هپی گذاشتن تو ورزشگاه بیا ببین چه خبره :n20:

میخوام بدونم اگه اون کل دقایق آخر گوتسه نبود بازم اینقدر مغرور بودی، همچین میگی دوام نیاوردن انگار تو قوطی بودن، بابا بسه دیگه آخه چقدر دیگه غرور؟ بازی نصفا نصف بود ضعف خط حمله ی آرژانتین کار دستش داد،

بابا چه خبره دیگه ! قهرمان شدید نوش جونتون بسه دیگه خواهشا در ضمن حمله های خطرناک آلبی سلسته کلا کنار گذاشتید ، از همون اول بازی دعا میکردم آرژانتین ببره نه اینکه طرفدارشم چون هیچکی نمیتونس جلوی آلمان ها یا بهتر بگم شما رو بگیره.

albertxx
14-07-2014, 01:27
مسی بهترین بازیکن جام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

a.g g.a
14-07-2014, 01:27
سلام

من طرفدار آرژانتین بودم،البته آلمانم دوست داشتم

به نظرم نیمه اول آرژانتین خوب بازی کرد ولی از اون به بعد آلمان خیلی حساب شده تر بازی کرد،هم دفاع خوب هم حمله خوب

آرژانتین چند تا ضد حمله جالب زد که با اون بازیکنای ضعیف همش خراب شد ! من نفهمیدم که لاوتزی و ایگویین چرا رفتن بیرون و این بازیکنای ضعیف اومدن جاشون !(البته سر در آوردن از کار مربی کار من نیست !)

دلم برای مسی می سوزه،هیچ کس نبود درست ساپرتش کنه خودش می بایست همه کار بکنه و خوب این طوری نمی تونست کاری از پیش ببره
.
.
.
.
ای کاش دیماریا هم می تونست بازی کنه...ای کاش توز هم توی تیم بود...ای کاش بعضی از تعویض ها انجام نمیشد...ای کاش...

ولی در کل برد حق آلمان بود-با این وضع آرژانتین-حتی با تفاضل بیشتر !! به طرفدارای آلمان تبریک میگم این برد رو...

2raj_a
14-07-2014, 01:35
مسی بهترین بازیکن جام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

الان دقیقا تعجیتون برای چیه؟بازیکنی که تیمش رو یک نفره تا به اینجا برسونه حقشه بهترین بازیکن جام باشه

Viren
14-07-2014, 01:38
پالاسیو و آگرو که باید خنده دار ترین بازیکن جام بشن

مسی هم اینقدر اعصابش داغون بود با هیچ کدوم ار تماشاگر ها دست نداد!

aluminum
14-07-2014, 01:39
جواب گل دقیقه 91 به ما را آلمان چه به موقع جواب داد:n02:

Sh-Meteor
14-07-2014, 01:42
تبریک میگم به هوادارای آلمان کبیر...
.
.
.

parsicola
14-07-2014, 01:45
به افتخار همه بچه ها و محصوصا طرفدارهای آلمان . شاید تکراری باشه اما واقعا آلمان این دوره مثال همین کلیپ کوچیک و بامزه پائینه.

کلیپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینه داداش ...

kotlet110
14-07-2014, 01:47
میخوام بدونم اگه اون کل دقایق آخر گوتسه نبود بازم اینقدر مغرور بودی، همچین میگی دوام نیاوردن انگار تو قوطی بودن، بابا بسه دیگه آخه چقدر دیگه غرور؟ بازی نصفا نصف بود ضعف خط حمله ی آرژانتین کار دستش داد،

بابا چه خبره دیگه ! قهرمان شدید نوش جونتون بسه دیگه خواهشا در ضمن حمله های خطرناک آلبی سلسته کلا کنار گذاشتید ، از همون اول بازی دعا میکردم آرژانتین ببره نه اینکه طرفدارشم چون هیچکی نمیتونس جلوی آلمان ها یا بهتر بگم شما رو بگیره.
من کلا با شما حرفی برای گفتن ندارم:n02:
برید با آلبی سلسته تون خوش باشید :n09:

powerslave
14-07-2014, 01:49
شاد باش به طرفدارای آلمان.
خیلی اتفاق نمیفته که بهترین و شایسته ترین تیم سر آخر قهرمان بشه.
در کل تورنومنت عالی بودن و مزدش رو هم گرفتن.
بقیه تیم ها همشون یه جاییشون میلنگید.

رفتار آلمانی ها هم باید برای یک سری از بی جنبه ها الگو باشه.

Arash4484
14-07-2014, 01:50
دیگه کسی بگه آلمان شانسی برد اونهم با این آمار و این شرایط گردش توپ یک فکری باید به حال منطق و تعصباتش بکنه...

هیچ تحلیل جدی ای نبود که بگه چهارتا میزنیم پنج تا میزنیم...و تازه اگر هم بود...چون چهارتا زده نشده بگیم شانسی بوده برد.

هنوز هم نیم ساعت از بازی نگذشته هی نمیگن بسه بسه، مگه دور موتور رو مردم باید چک کنن با کسی؟

Sepehr SS
14-07-2014, 01:55
این اوزیل چرا لخت شده بود موقع جام گرفتن آلمان؟!!:n21: این باید نشون بده که آلمانی اصیل نیست و ترکه با این کارهای بیخودش. من تو عمرم ندیده بودم کسی لخت بره موقع اهدای جام.

kotlet110
14-07-2014, 01:56
حالا اگر آرژانتین برده بود باید میدیدیم که چه قیامتی اینجا به پا میکنن. حالا که باختن عوض تبریک گفتن بینید چی میگن!
واقعا برخورد بعضی دوستان خیلی جالبه!
همونطور که گفتم کاملا درکنون میکنم . خیلی سخته آدم تیمش تو فینال ببازه .:n02:

h-blade
14-07-2014, 01:58
آقا تبریک فراوان..................:n20::n20::n20::n20: :n20::n20:

بلاخره آلمان به حق خودش رسید..........

و در آخر عشق است مانویل نویر.............

albertxx
14-07-2014, 01:59
الان دقیقا تعجیتون برای چیه؟بازیکنی که تیمش رو یک نفره تا به اینجا برسونه حقشه بهترین بازیکن جام باشه

کسی که تو مرحله حذقی گل نزد و فقط 1 پاس گل داد

بازی با بلژیک که پاس گل داد
بازی با سوئیس که هیگواین گل زد
بازی با هلند هم که کلا مسی فکر نکنم کاری کرد و شاید منظور شما پنالتی بود که زد و گل شد و احتمالا همونو میگی که مسی تیم رو آورد بالا

بازی هاای مرحله گروهی هم که4 تا گل زد به تیم هایی که کلا رتبه بالای 20 نداشتن تو رتبه بندی فیفا (( حداقل قبل جام ))

مسی هم نبود هیگواین و دیماریا و .... میتونستن تا همینجا بیان و شاید در نبود مسی جلوی هلند حذف میشدن !!!
سوئیس و بلژیک رو فقط دیماریا و هیگواین میتونستن ببرن

Arash4484
14-07-2014, 01:59
این اوزیل چرا لخت شده بود موقع جام گرفتن آلمان؟!!:n21: این باید نشون بده که آلمانی اصیل نیست و ترکه با این کارهای بیخودش. من تو عمرم ندیده بودم کسی لخت بره موقع اهدای جام.

مثل اینکه پلاتینی؟ رفت پیراهنشو گرفت؟ یا شاید هم بهش میگفت پیراهنتو بپوش؟...مشخص نبود بعد با دوباره دیدن میشه فهمید...

parsicola
14-07-2014, 02:00
پرونده این جام هم بسته شد. خدارو شکر میکنیم که زنده بودیم تا این ایام پر فیض رو درک کنیم!

انشا... تا 2018 که همتونو دوباره ببینیم .

اما 2022 تو قطر یه جورائی مصنوعی ، غیرفوتبالی ، زورکی ، پولکی و بوی نفت و رشوه و ... میده شدید

Sepehr SS
14-07-2014, 02:02
مثل اینکه پلاتینی؟ رفت پیراهنشو گرفت؟ یا شاید هم بهش میگفت پیراهنتو بپوش؟...مشخص نبود بعد با دوباره دیدن میشه فهمید...

در هر صورت خیلی کار زشت و مزخرفی بود. همه تیم با لباس یکدست تیم ملیشون رفتن اون بالا دارن جام میگیرن و خوشحالی میکنن، این لخت رفته اونجا. اگه به کسی هم داده لباسشو، میتونست بره یکی دیگه بپوشه.

kotlet110
14-07-2014, 02:04
عزیز اینطور حرف زدن اصلا درست نیست. یعنی چی المانی اصیل نیست و ترکه؟!!!

Sara
14-07-2014, 02:05
[*=center]Messi wins Golden Ball
[*=center]Rodriguez wins Golden Boot
[*=center]Neuer wins Golden Glove

albertxx

این چه طرز حرف زدنه ؟؟؟
یعنی چی آلمانی نیست و ترکه ؟؟؟؟

چشم رو میبندی و هرچی به دهن اومد میگی ؟؟؟

Sepehr SS
انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن جام هم توهین بزرگی به همه طرفدارهای فوتبال بود. مولر، کروس و رودریگز و حتی روبن رو نادیده میگیرن که دل مسی نشکنه از دست فیفا:n21:. مسی حتی بهترین بازیکن آرژانتین هم نبود تو این جام، ماسکرانو و گارای بهترین های آرژانتین بود. خاک بر سر فیفا

banii
14-07-2014, 02:07
قضیه چیه ؟
من مراسمو ندیدم ؟!
اعصابم خرد شد ... از 2006 به بعد هرچی فینال دارم میبینم تیمی قهرمان میشه که من دوستش ندارم . اسپانیا 2008 2010 2012 و حالا آلمان 2014 :n29: دیگه خاموش کردم نمیخواستم ببینم ..

یعنی کاملا لخت شده بود یا فقط پیراهنشو درآورده بود ؟!:n02:

به یوتیوب لطفا ارجاع بدید بنده رو! :n16:

Sepehr SS
14-07-2014, 02:08
این چه طرز حرف زدنه ؟؟؟
یعنی چی آلمانی نیست و ترکه ؟؟؟؟

چشم رو میبندی و هرچی به دهن اومد میگی ؟؟؟
خب کارش خیلی بد بود دیگه. البته اون موقع خیلی عصبانی بودم و اون قضیه ترک بودن رو گفتم، عذرخواهی میکنم اگه ناراحت شدید.

Sara
14-07-2014, 02:09

Sepehr SS
14-07-2014, 02:11
قضیه چیه ؟
من مراسمو ندیدم ؟!
اعصابم خرد شد ... از 2006 به بعد هرچی فینال دارم میبینم تیمی قهرمان میشه که من دوستش ندارم . اسپانیا 2008 2010 2012 و حالا آلمان 2014 :n29: دیگه خاموش کردم نمیخواستم ببینم ..

یعنی کاملا لخت شده بود یا فقط پیراهنشو درآورده بود ؟!:n02:

به یوتیوب لطفا ارجاع بدید بنده رو! :n16:
پیراهنشو در آورده بود و رفته بود اون بالا روی سن که جام رو میدن با بقیه بازیکن ها. همه لباس تیم رو پوشیده بودن فقط ایشون لخت بود. بعدش هم توی زمین که کل تیم میان و عکس تیم قهرمان رو میگیرن هم همونطور لخت اومده بود. البته پیرهن درآوردن رو خیلی ها میکنن بعد بازی ولی تو لحظه اهدای جام دیگه چنین چیزی رو ندیده بودم من.

cescjoon
14-07-2014, 02:16
پیراهنشو در آورده بود و رفته بود اون بالا روی سن که جام رو میدن با بقیه بازیکن ها. همه لباس تیم رو پوشیده بودن فقط ایشون لخت بود. بعدش هم توی زمین که کل تیم میان و عکس تیم قهرمان رو میگیرن هم همونطور لخت اومده بود. البته پیرهن درآوردن رو خیلی ها میکنن بعد بازی ولی تو لحظه اهدای جام دیگه چنین چیزی رو ندیده بودم من.

اوزیل لخت نرفت روی سن.
وقتی رفت روی سن پلاتینی لباسش رو خواست اونم کند داد بهش

Atghia
14-07-2014, 02:18
عیبی نداره شاید برزیل هوا خیلی گرمه :دی

تبریک به همه طرفداران آلمان:n16:الحق که آلمان شایستگی بیشتری داشت چه در کل جام و چه در بازی فینال و حتی در مراحل پایینتر رقبای المان خیلی سختتر بودند (حالا یدونه هلند هم اون سمت به ارژانتین رسیده بود...)

اتوبوسی که ارژانتین چید نشد که جلوی یاران آلمان رو بگیره! من از صمیم قلب خوشحالم که ترفند نه چندان جذاب تیم ارژانتین در برابر المان جواب نداد و اتفاق بازی هلند تکرار نشد!

بهرحال بعد از مدتها ما هم با دیدن صحنه گل آلمان هیجان زده شدیم و از جا پریدیم:n19:

Sepehr SS
14-07-2014, 02:21
اوزیل لخت نرفت روی سن.
وقتی رفت روی سن پلاتینی لباسش رو خواست اونم کند داد بهش

آره، الان که عکس ها رو دیدم، متوجه شدم که اولش لباس داشته :n02:. خاک بر سر پلاتینی، اونجا چه وقت لباس گرفتنه آخه!

Mohammad Yek110
14-07-2014, 02:24
بنظر من انتخاب مسی درست بود
مولر رو در نظر بگیرید : شورله و گوتزه بازیکنای حمایت کننده ی ذخیرش هستن!!!
ولی مسی : آگوئرو پالاسیو ایگواین بیلیا !!!! با این وضعیت آرژانتینو اورد فینال

ali_phd71
این حرفارو ولش کن من تیکه قهرمانی و مراسم و مدال و... کامل میخوام hd:n28:

Sara
آره، الان که عکس ها رو دیدم، متوجه شدم که اولش لباس داشته :n02:. خاک بر سر پلاتینی، اونجا چه وقت لباس گرفتنه آخه!

بعد از اینکه تو چند تا تاپیک به این موضوع اشاره کردی و الان که متوجه اشتباهت شدی و در هر حالت هر پستی می دی باید یه ناسزا آخرش باشه؟

shamsoddin
14-07-2014, 02:25
جذاب ترین قسمت تصور حس و حال بعضی از دوستان آلمانی در طول بازی بود که از قبل قصد داشتن آرژانتین رو به خاک و خون بکشن و کم کم 4 تا بزنن ولی یکم دیر متوجه شدن سخت در اشتباهند.به هر حال کسی از این بازی هجومی و قشنگ آلمان بدش نمیاد ولی بعضی از این طرفدارها نوبرن

Sepehr SS
14-07-2014, 02:29
بعد از اینکه تو چند تا تاپیک به این موضوع اشاره کردی و الان که متوجه اشتباهت شدی و در هر حالت هر پستی می دی باید یه ناسزا آخرش باشه؟
آخه از پلاتینی و بلاتر خوشم نمی یاد. سعی میکنم کمتر ناسزا بگم :n02:

Sh-Meteor
14-07-2014, 02:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b9f.jpg
.
.
.
.
تو این صحنه داشت قلبم میومد تو حلقم
بعد یادم اومد هیگواین، پالاسیو و ... اینا با ما ان:دی

Sh-Meteor
14-07-2014, 02:52
شواینی، حرکت شو تکمیل کرد... :n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f2c.jpg

karimz
14-07-2014, 02:59
این حرفارو ولش کن من تیکه قهرمانی و مراسم و مدال و... کامل میخوام hd:n28:

از اینجا با کیفیت توپ دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
14-07-2014, 03:27
تیم منتخب جام جهانی 2014؛ 6 نماینده از قهرمان

فیفا تیم منتخب جام جهانی 2014 را اعلام کرد و تیم ملی آلمان با 6 بازیکن، بیشترین نماینده را در این تیم دارد.

ژرمن ها امشب توانستند با پیروزی 1-0 مقابل آرژانتین، عنوان قهرمانی جام جهانی را به دست بیاوردند و با توجه به بازی های خوبی که در این رقابت ها به نمایش گذاشتند، حضور 6 بازیکن از این تیم در فهرست تیم منتخب چندان عجیب نبود. آرژانتین با دو بازیکن، و برزیل، هلند و کلمبیا، هر کدام با یک بازیکن، دیگر تیم هایی هستند که در تیم منتخب، نماینده دارند.
فهرست تیم منتخب جام جهانی 2014:
دروازه‌بان:‌ مانوئل نویر (آلمان)
مدافعان:‌ داوید لوئیز (برزیل)، مارکوس روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)
هافبک‌ها : باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، جیمز رودریگس (کلمبیا)
مهاجمان:‌ آرین روبن (هلند)، توماس مولر (آلمان)، لیونل مسی (آرژانتین)

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: قرار گرفتن لوئیز در این لیست خیلی عجیبه:n13:

Sh-Meteor
14-07-2014, 03:29
تیم منتخب جام جهانی 2016؛ 6 نماینده از قهرمان

برادرم اصلاح کن...

Arash4484
14-07-2014, 03:51
من برام سوال بود چرا انقدر زیاد مجسمه مسیح نجات بخش اون هم وسط بازی به نمایش درمیاد ، و جالب نبود این حرکت در در مسابقاتی بین المللی در این سطح که از هر مذهب و مسلک و مرامی دیده میشه بازی و زیاد همچین تاکیداتی صورت نمیگیره که اون موضع بی طرفی و جهان شمول بودن از بین نره....

نگو موضوع چیز دیگه ای بوده :

The World Cup final was temporarily interrupted in the second half by a fan who ran on the field. The broadcast didn’t show the fan on the field, and instead cut away to a shot of Christ the Redeemer, but LeBron James managed to take a video of the streaker and post it to his Instagram account

الان میتونه صدا وسیما خوشحال باشه که شبیهشون کمم نیستd:

albertxx
14-07-2014, 03:56

Click here to view the original image of 932x551px.

رو شکمش چی نوشته ؟؟؟:n13:

Arash4484
14-07-2014, 04:06
رو شکمش چی نوشته ؟؟؟:n13:

گویا این دیوانه است: :n02:

یک آمریکایی روس تبار که با همین کاراش کلی طرفدار هم در یوتیوب داره...

روی شکمش هم نوشته: Natural Born Prankster شوخ مادرزاد... Pranks همون شوخی خرکی :D

karimz
14-07-2014, 04:43

نویر بهترین گلر،مسی به توپ طلا رسید،پوگبا بهترین بازیکن جوان،رودریگویز بهترین گلزن و کلمبیا نیز تیم جوانمرد این جام شد

Mehran-King
14-07-2014, 05:01
من عاشق نویر هستم دروازه بانیش حرف نداره خلاصه ما هم به نوبه خودمون قهرمانی آلمان رو تبریک میگیم

vahidgame
14-07-2014, 07:43
خب علی رقم میل باطنی آلمان قهرمان شد :دی
حالا ضد یه تیم هم باشی وقتی بهتر باشه باید قبول کرد :دی
آلمان در کل حقش قهرمانی بود و کلا بازیکناش همگی عالی بودن
اون چیزی که مشخصه آخرش نیمکت قوی آلمان به کارش اومد و حتی با وجود مصدومیت های قبل از جام مثل رویس بازم روی نیمکت آلمان بازیکنایی هستن که خودشون یه ستاره بزرگن مثل شورله و گوتزه...
در کل به آلمانی های فروم تبریک میگم مثل مسعود ، معراج ، بردیا ، یوسف ، بانو ربکا و ...

+

من بازیو از شبکه اچ دی تست می دیدم
برام جالب بود چه طور یه شبکه ایرانی کلا بیشتر بازی رو بدون سانسور نشون داد به خصوص مراسم بازی که کلا سانسور نداشت و سانسوگر هم ظاهرا خواب بود! :دی

mehrdad8086
14-07-2014, 08:27
:n12::n12::n12::n12::n12::n12:تبریک به همه هوادارای ای تیم قدرتمند

mohammadirani
14-07-2014, 08:53
چرا این صدا و سیمای ما هر وقت تصویری از مجسمه معروف مسیح نشون میدادند اون رو سانسور میکردند؟ خیلی تعجب کردم ولی در طول بازی بالای 10 بار تی وی ایران این محسمه زیبا رو سانسور کرد!!
یعنی با مسیح هم آره؟

Hamid Hamid
14-07-2014, 09:06
سلام ...

تبریک می گم به طرفداران آلمان قهرمانی رو . این تیم واقعا به نسبت تیم های دیگه خیلی تیم بهتری بود با بازیکنانی به مراتب عالی تر و حرفه ای تر.

آرژانتین هم مثل هلند و برزیل به جز 3-4 تا بازیکن درجه 1 بقیه بازیکن هاشون اصلا در حد تیمی با بازیکن های بزرگ مثل آلمان نبودند و خب باید به آرژانتین هم تبریک گفت چون کمتر پیش میاد که مثلا مثل یونان با دست خالی تیمی بتونه قهرمان بشه و کار بزرگی رو انجام بده . بازی آرژانتین _ آلمان من رو یاد بازی های فجر سپاسی با استقلال و پرسپولیس و سپاهان در زمان غلام پیروانی انداخت :n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-07-2014, 10:17
سلام . دیدید گفتم سخت میگیرید؟؟آلمان برد ولی یکم دیر.در کل بازی خوب و هیجانی بود ولی من که استرس نداشتم چون مطمئن بودم آلمان میبره

parsicola
14-07-2014, 10:31
خدائیش کسی فکری داره که چطور میشه این سپ بلاتر معلوم الحال رو از راس فوتبال جهان با یه تیپا پرتش کرد بیرون ؟!
یعنی یه نیگا وبسایت فیفا بندازین میبینین چه شیر تو شیریه!
تو رتبه بندی بهترین بازیکنهای جام در سایت فیفا، لیونل مسی حتی جزو 10 تا بازیکن اول هم نیست اما توپ طلا رو میدن بهش ! اون حتی بهترین بازیکن آرژانتین هم نبود که بخواد بهترین بازکن جام بشه!
اصلا با مسی مشکلی ندارم و ربطی هم به اون بنده خدا نداره ولی بلاتر تو دیگه کی هستی! یعنی سازمان تحت مدیریت فاسد خودت رو هم کشک حساب نکردی!
اونم از ماجرای فساد بلیط فروشی شرکت شریک و رسمی فیفا که رئیسش هم از در پشتی هتل فرار کرده و هنوز دنبالشن! اونم از میزبانی قطر 2022 ، با رشوه و اسناد مدارک اثبات شده ...

یعنی وقتی جام رو به آلمان میدادن هروقت این ... رو میدیدم حالم بد میشد! ... نچسب ...

karimz
14-07-2014, 11:16
مسی هم از نظر فنی خوب بود هم اخلاقی همه جوایز هم که به بازیکنای یه تیم نمیدن اغلب توپ طلایی رو به بازیکنی میدن که توی فینال حضور داشته باشه به هرحال حق آرژانتین یه جایزه بود که به مسی داده شد

kasra_khan2003
14-07-2014, 11:34
دکتر صدر خطاب به سوال فردوسی پور درباره جایزه انفرادی مسی و اینکه آیا حقش بود یا نه: "یه سفره ای پهن بود و گفتن کسی ناراضی نره".

سیستم امتیاز دهی سایت فیفا از اون ور کروس رو بهترین بازیکن معرفی میکنه، بعد از این ور جایزه رو میدن به مسی.

+

مارادونا: مسی لیاقت توپ طلا را نداشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مارادونا-مسی-لیاقت-توپ-طلا-را-نداشت

+

واکنش های جهانی به توپ طلای مسی : یک توپ طلای بیهوده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واکنش-های-جهانی-به-توپ-طلای-مسی-یک-توپ-طلای-بیهوده

malkemid
14-07-2014, 11:51
خوب اول از همه تبریک میگم به طرفدارهای آلمان...فکر کنم اکثر بچه ها این اولین قهرمانی تیمشون بوده که دیدن و از این نظر حس بسیار بسیار خوبی دارن که مبارکشون باشه:n01:

برای اولین بار از سال 94، دیشب به دلائلی نیم ساعت اول بازی رو ندیدم. جایی بودم و بر خلاف تصورم که الان دیگه فینال جام جهانیه و همه جا خلوت و مردم دارن بازی رو می بینن، برام خیلی خیلی جالب بود که خیلی از مردم و مسافرها کوچکترین اهمیتی به بازی نمی دادن و هرکی برای خودش لب ساحل خوش می گذروند و آواز می خوند و خلاصه انگار نه انگار. شاید ما زیادی جدی گرفتیم فوتبال رو ...:n01:

یه چیزی که از این یک ماه جام جهانی یاد گرفتم اینه که خیلی از ضدیت ها و حتی نفرت ها از فلان تیم یا بهمان بازیکن، صرفا بخاطر طرفدارهای افراطی اونها تو دل بقیه جا می گیره. شاید با شخص ایکس یا تیم ایکس مشکلی نباشه واقعا، ولی انقدر که طرفدارهاش بی منطق با قضیه برخورد می کنن یه عده ناخودآگاه در مقابلش جبهه می گیرن. باز هم شاید ما زیادی جدی می گیریم فوتبال رو...:n01:

از نظر من که بی استرس و بیطرف داشتم بازی رو نگاه می کردم حتی آرژانتین هم می تونست برنده باشه. خصوصا اگر اون پنالتی صد درصد روی هیگواین گرفته می شد شاید داستان فرق داشت الان. یا اگه مسی تک به تک رو گل می زد.
به هر حال همونقدر که بردن فینال جام جهانی قشنگه، باختنش هم سخت و تلخه...ولی خوب...بازم زیاد تر از معمول نباید جدی گرفت فوتبال رو..:n01:

:n16:

Iman-Emperatour
14-07-2014, 12:43
چرا مسی بهترین بازیکن جام جهانی 2014 شد؟

نمره ی 7.5 برای یه فوتبالیست در یک مسابقه،یک نمره ی خوب محسوب میشه اما مسی در هر بازی بالای 7.5 نمره رو گرفت
4 گل زده و یک پاس گل که در صعود آرژانتین به جمع 8 تیم تاثیر مستقیم داشت
بازیکنی که بیشترین موقعیت گل رو برای همتیمی هاش ایجاد کرد
بازیکنی که بیشترین دریبل رو داشت
بازیکنی که بیشترین پاس کلیدی رو داد

با احترام به بازیکنان خوب آلمان باید بگم آلمانی ها در قالب یک تیم و کار گروهی خوب عمل کردند و حتی مولر هم بخاطر بازی یکدست آلمان عملکرد خوبی از خودش بجا گذاشت
روبن که در مرحله حذفی بجز یه دایو مقابل مکزیک کار دیگه ای نکرد.هلندی که میگن تیم شایسته ای بود مقابل کاستاریکا و آرژانتین نتونست گل بزنه.تازه ابزارش هم از آرژانتین بهتر بود
جیمس رودریگس هم که بیشترین تاثیرش گلزنیاش بود و نمیشه بازیکنی رو که فقط گل زده و تیمش هم جزو 4 تا تیم نیومده به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب کرد
میمونه ماسکرانو و دی ماریا.دی ماریا که مصدوم شد و ماسکرانو هم با وجود عملکرد خوبش بازی قابل مقایسه با مسی نیست
پس انتخاب مسی کاملا درست و منطقی بوده.هرچند این جایزه برای مسی دردی رو دوا نمیکنه...اما ممکنه در مراسم توپ طلا ارزش این جایزه بیشتر مشخص شه

-------------------------------------------------------------

این متن هم رسول بهروش نوشته که خوندنش خالی از لطف نیست...

به نظرم تنهایی لئو، بیرون از زمین خیلی شدیدتر از داخل زمینه. مسی چهار سال پیش که آرژانتین چهارتا از آلمان خورد ملامت شد و حالا هم که تیمش تو فینال چهارتا به همون آلمان نزده هم داره ملامت میشه، گرچه اون اگه قهرمان هم میشد، باز عده ای حاضر بودند که زیر سوالش ببرن و مثلا بگن جامی که مارادونا آورد خیلی جام تر بوده. آمار میگه مسی بین همه بازیکنان جام بیشترین دریبل موفق رو داشته و به علاوه بیشترین موقعیت رو واسه همبازی هاش به دست آورده. دارم راجع به همبازی هاش صحبت میکنم؛ گارای و گاگو به عنوان بازیکنان مازاد رئال تو سال های دور، دیمیکیلیس یادگاری از دوران حضور علی کریمی تو بایرن، رومرو نیمکت نشین لیگ فرانسه، ماسکرانو که تو سه سال گذشته تو پست اصلیش یک ثانیه هم واسه بارسا بازی نکرده، دی ماریای مصدوم، آگروی ناآماده، هیگواین افول کرده و البته پالاسیوی بدون شرح! مسی با این تیم تا لب لب جام رفت، اما حالا به خاطر گل نشدن تک به تک های هموطن هاش داره فحش می خوره، یا به خاطر اینکه بدون اراده خودش به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شده و این افتخار کذایی رو مثلا از روبنی قاپیده که تو مراحل حذفی فقط یه دایو منجر به پنالتی داشته! تازه یه دلیل روشنفکرانه دیگه هم داره حمله به مسی؛ اینکه چرا اشک نریخته. چرا؟ شاید چون همه آب بدنش شد عرق و ریخت پای موفقیت تیم، اما قبول نیست. تو فرهنگ ناب ایرانی، قصور بزرگیه «نمایش» ناراحتی ندادن هنگام شکست!

پ.ن: دور از ادبه که به هواداری واقعی آلمان بخاطر کسب این افتخار بزرگ تبریک نگفت...مبارکتون باشه:n16:

نادر1368
14-07-2014, 13:07
فينال خوبي بود در حد اين تورنمنت فوق العاده. يه دلم با مسي بود يه دلم با تيم ملي آلمان. در آخر هم از كوتاه موندن دست مسي از جام ناراحت و از شادي
زيباي آلمانها خوشحال. ممنون از هر دوتيم و تبريك به طرفداران اين دو تيم.:n16:

senaps
14-07-2014, 13:16
گویا این دیوانه است: :n02:

این ویتال زی، یه کانال یوتوب داره که من عاشقشم!!!!
یعنی پرنک( شوخی های خرکی به قول خودتون!) میزنه در حد تیم ملی....
یه سری با چند نفر دیگه با لباس پلیس ریختن تو خونه‌ی یه سری جوون مدرسه‌ای و الکی مواد اوردن گفتن مال شماهاست، و اون بچه های ۱۹-۲۰ ساله که پسر و دختر بودن رسما خودشون رو خیس کردن!!!!
یا یه بار ادای نیروی مخفی اطلاعات و اینا رو در میاره و به پلیس گیر میده که بعد پلیس مخفی واقعی میگیردش! :)))

گفته بود این کارو میکنه، ولی باورم نمیشد که اونقد احمق باشه این کارو بکنه...!!! :)

h-blade
14-07-2014, 13:35
یک جک جدید و سوزه سال 93 : آرزانتین به مربیش باخت....:n08::n08::n08::n08:

ei8ht
14-07-2014, 13:40
خدائیش کسی فکری داره که چطور میشه این سپ بلاتر معلوم الحال رو از راس فوتبال جهان با یه تیپا پرتش کرد بیرون ؟!
یعنی یه نیگا وبسایت فیفا بندازین میبینین چه شیر تو شیریه!
تو رتبه بندی بهترین بازیکنهای جام در سایت فیفا، لیونل مسی حتی جزو 10 تا بازیکن اول هم نیست اما توپ طلا رو میدن بهش ! اون حتی بهترین بازیکن آرژانتین هم نبود که بخواد بهترین بازکن جام بشه!
اصلا با مسی مشکلی ندارم و ربطی هم به اون بنده خدا نداره ولی بلاتر تو دیگه کی هستی! یعنی سازمان تحت مدیریت فاسد خودت رو هم کشک حساب نکردی!
اونم از ماجرای فساد بلیط فروشی شرکت شریک و رسمی فیفا که رئیسش هم از در پشتی هتل فرار کرده و هنوز دنبالشن! اونم از میزبانی قطر 2022 ، با رشوه و اسناد مدارک اثبات شده ...

یعنی وقتی جام رو به آلمان میدادن هروقت این ... رو میدیدم حالم بد میشد! ... نچسب ...

اولا اون سیستم امتیاز دهی مربوط به شرکن کاسترول میشه، دوما رده بندیش بعد ار هر دور از بازیا آپدیت میشه یعنی هنوز بازیهای رده بندی و فینال توش اعمال نشده

Sh-Meteor
14-07-2014, 13:47

با این صحنه اشک ریختم...:n14:

ei8ht
14-07-2014, 13:51
من فکر می کردم صاحب توپ طلا کسیه که تو خود سیستم امتیاز دهی فیفا بیشترین امتیاز رو بیاره،
ولی نگو کسی انتخاب میشه که پلاتر دوست داشته باشه.
.
.
من هیچ مشکلی با مسی ندارم، طرفدار کریس رونالدو هم نیستم!
فقط من فکر می کنم که حق مسی نبود. (( ممکنه نظر شما با من متفاوت باشه که من بهش احترام میزارم ))
.
.
بعضی وقت ها فکر می کنم که اگه یکی دیگه که لیاقت داشت صاحب توپ طلا میشد و آلمان قهرمان نمیشد خوب بود؟
دیدم براش جوابی ندارم که خودم قانع شم!
.
خلاصه به مسی هم تبریک میگم، چیکار کنه دست تنها!

دوست عزیز پست بالاییت رو بخون لطفا :n06:

Sh-Meteor
14-07-2014, 13:55
دوست عزیز پست بالاییت رو بخون لطفا :n06:
وقتی پست تو خوندم کلا ویرایش کردم.
.
ممنون

4umbaz
14-07-2014, 13:59
سطح بازی توماس مولر رو هم در یک بازی پرفشار دیدیم...اون بتی ک ازش ساختن هیچ بود...بازیکنی ک ن سرعت نه تکنیک نه استیل یک فوتبالیست رو نداره..

فقط خوش شانسه ک تو نسل طلایی المان ها قرار داره.. ک المان واقعا تیم پر مهره ایه...

تفاوت دو تیم فقط نیمکت دو تیم بود...

مسی ب حق بهترین بازیکن جام شد.. چونکه بهتر ازون نداشتیم!!

2raj_a
14-07-2014, 14:01
تیم منتخب جام جهانی 2014 بر اساس ریتینگ بازیکنان در این تورنمنت

از دیدگاه سایت معتبر whoscored.com

Masoud King
14-07-2014, 14:05
خصوصا اگر اون پنالتی صد درصد روی هیگواین گرفته می شد شاید داستان فرق داشت الان. یا اگه مسی تک به تک رو گل می زد.
پنالتی صد در صدی؟ :n13:
حرکت نوئر رو میگی؟!؟

2raj_a
14-07-2014, 14:10
پنالتی صد در صدی؟ :n13:
حرکت نوئر رو میگی؟!؟

حرکت نویر 100% خطا بود و باید کار هم میگرفت ولی پنالتی رو من فکر کنم خارج محوطه بود

Masoud King
14-07-2014, 14:14
حرکت نویر 100% خطا بود و باید کار هم میگرفت ولی پنالتی رو من فکر کنم خارج محوطه بود
جالبه نوئر کاملا برای توپ رفت و اول هم توپ رو زد، دوستان یکم چشماشون رو باز کنن و یادشون بیاد از برخوردی که کرامر مصدوم شد. پس باید اونم خطا می گرفت و کارت می داد به بازیکن آرژانتین.

مشتی که آگوئرو زد به صورت شواینی و هیچ اتفاقی از سوی داور نیوفتاد(کارت).
تکل از پشتی که ماسچرانو روی شواینی زد و کارت زرد دومش رو نگرفت.

خلاصه همیشه باید دلیلی برای برد آلمان از اطراف صادر بشه

2raj_a
14-07-2014, 14:32
جالبه نوئر کاملا برای توپ رفت و اول هم توپ رو زد، دوستان یکم چشماشون رو باز کنن و یادشون بیاد از برخوردی که کرامر مصدوم شد. پس باید اونم خطا می گرفت و کارت می داد به بازیکن آرژانتین.

چطوری شما حرکت نویر که تا اون حد پرید هوا رو با برخورد کرامر یکی میکنی؟
در مورد اگوئرو داور میتونست کارت دوم رو بده ولی کوتاه اومد.
اون صحنه ماسکی رو فقط دوربین اونطوری شکار کرد وگرنه حرکت توپ در اون صحنه طوری بود که هر کسی فکر میکرد ماسکی توپ زده وگرنه اونم خطا بود

malkemid
14-07-2014, 14:33

دقیقا شما از اون دسته ای هستید که با طرفداری غیر منطقی ارزش تیمتون رو لوث می کنید یه جورایی.
در قانون جدید اصلا مهم نیست اول چیو بزنه... حتی اگه اول توپ رو بزنه و در ادامه بازیکن حریف رو، بازم خطاست. دقیقا مضمون جمله نصیر زاده.. روی حرکت دژاگه تو بازی آرژانتین هم دقیقا همین حالت بود... اول توپ رو زد و در ادامه پای بازیکن رو که نتیجه ش پنالتی بود.
از زوایای مختلف من دیدم فکر کنم هیگواین توی محوطه بود.
حالا معلوم هم نیست اصلا پنالتی گل می شد، ولی پنالتی بود.
ما هم چشمهامون بازه روی ارزشهای آلمان.. شما با فن بوی بازی خرابش نکن.
میگن اگه می خوای یه چیزی رو خراب کنی، ازش بد طرفداری کن.

Abdolreza2012
14-07-2014, 14:47
تبریک به هواداران آلمان
از همون اول جام نشون دادن که برای قهرمانی اومدن و با شایستگی هم قهرمان شدن

+

به نظرم نویر بهترین دروازبان بود و به حقش رسید ، البته دروازبان های خیلی خوبی تو این جام بودن که اگه تو فینال بودن میتونستن انتخاب شن
بهترین بازیکن هم میتونست کسی دیگه باشه ،

در کل این سیاست فیفا که بهترین بازیکن رو از تیم هایی انتخاب میکنن که تو فینال هستن رو اصلا خوشم نمیاد
یعنی یه بازیکن هر چقدر هم که خوب باشه ولی تو فینال نباشه انتخاب نمیکنن

Actros
14-07-2014, 14:57
اساتید کارشناس داوری کرامر ضربه مغزی شد ! خیلی از حرکت نویر شدید تر بود !
خوشحالم که همه از برد آلمان صداشون در اومده. تمام دنیا دارن میگن شایسته ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست .
ما بهترینیم این طبیعیت ماست !!

2raj_a
14-07-2014, 15:05
اساتید کارشناس داوری کرامر ضربه مغزی شد ! خیلی از حرکت نویر شدید تر بود !
خوشحالم که همه از برد آلمان صداشون در اومده. تمام دنیا دارن میگن شایسته ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست .
ما بهترینیم این طبیعیت ماست !!

منبع این خبرتون کجاست؟
در این که آلمان شایسته قهرمانی بود کسی شکی نداره
این که نوشتید ما بهترینیم دقیقا منو یاد شخصیت المانی ها میندازه مغرور و خود پسند

Abdolreza2012
14-07-2014, 15:07
تنها چیزی که باعث میشه آلمان به تیم منفوری تبدیل بشه ، همین غرور طرفداراش تیمش هست

منبع : طرفداری

Masoud King
14-07-2014, 15:11
در مورد اگوئرو داور میتونست کارت دوم رو بده ولی کوتاه اومد.
می تونست؟! باید می داد ولی نداد
+
ضربه ای که کرامر خورد اینقد شدید بود که نتونست بازی رو ادامه بده!!

اون صحنه ماسکی رو فقط دوربین اونطوری شکار کرد وگرنه حرکت توپ در اون صحنه طوری بود که هر کسی فکر میکرد ماسکی توپ زده وگرنه اونم خطا بود
دو نفری پریدن رو پای شواینی بعد اونوقت میگی ندید؟؟ توپ و بازیکن رد شده بودن و خیلی واضح بود

دقیقا شما از اون دسته ای هستید که با طرفداری غیر منطقی ارزش تیمتون رو لوث می کنید یه جورایی.
جالبه نظرات کارشناسی شما منطق هست
طرفداری غیر منطقی؟!
هرکی هرچی به ذهنش خطور کنه میشه منطق، واقعا خیلی خنده داره

در قانون جدید اصلا مهم نیست اول چیو بزنه... حتی اگه اول توپ رو بزنه و در ادامه بازیکن حریف رو، بازم خطاست. دقیقا مضمون جمله نصیر زاده.. روی حرکت دژاگه تو بازی آرژانتین هم دقیقا همین حالت بود... اول توپ رو زد و در ادامه پای بازیکن رو که نتیجه ش پنالتی بود.
در این منطق فخیم شما پس هر بار که گلر میاد تو محوطه توپ رو مشت کنه و می خوره به هرکی باید داور خطا بگیره
توپ اصلا در کنترل هیگواین هم نبود

Atghia
14-07-2014, 15:23
بهرحال اما و اگرها همیشه بوده دوستان عزیز
اگر اون ضربه گل میشد
اگر اون خطا گرفته میشد
اگر
اگر
جالبه همینها که از احتمالات حرف میزنن چناچه تیم محبوب خودشون برنده میشد هرگز نمی اومدن احتمالات مثبت تیم مقابل رو بیان کنن!!
همیشه همینه باور کنید!
بنابراین طرفداران آلمان به دل نگیرید
مهم اینه که تیم شایسته قهرمان شد! اونم با یک گل زیبا
گلی که تیم مقابل به هردلیلی نتونست بزنه!

حالا اینکه مهاجماش بلد نیست خوب شوت بزنن و تک به تک خراب میکنن نمیشه دلیلی برلایق بودنشون!
که اگر اینطور بود میشه از ضربه هودس به تیر نام برد که اگـــــــــــــــــــــــ ــــــــــر گل میشد اونوقت روند بازی تغییر میکرد اگـــــــــــــــــــــــ ــــــر گل میشد ارژانتین اتوبوسش رو حرکت میداد می اومد جلو تا جبران کنه اونوقت احتمالــــــــــــــــــا آلمان گل های بیشتری میزد :دی

من دلم برای آگوئرو و حتی گریه هاش نسوخت وقتی وحشیانه صورت شواینی رو چنگ انداخت و چنگ هم نه! مشت زد!

بهرحال بنظرم به وضوح داور بی طرف بود درسته اشتباهاتی داشت اما هیچوقت در فینال جام جهانی داوری نمیاد اسمشو بخاطر یک کشور دیگه منفور و تاریخی کنه!
اشتباهات هم اصلا در حدی نبود که روی نتیجه تاثیرگذار باشه
خدا روشکر حتی تمام افسایدها هم کامل درست بود!

Arash4484
14-07-2014, 15:26
الان دارم بازی رو با گزارش بی بی سی میبینم...انگلیسی ها در نفرتشون از آلمان و آرژانتین با خودشون مسابقه خوبی دارند...با این حال چندین بار گزارشگر و مفسر بازی اذعان داشتند به بهترین تیم حال حاضر جهان بودن آلمان، به خونسردیشون، به حرکت تیمیشون، به شایسته بودنشون و...

تو خبرها هم اعتراض خاصی ندیدم به داوری ...یعنی نه اینطوری بوده که آرژانتینیها بصورت خیلی خاص و تاکیدی بگن ما به داوری باختیم ... از اونور هم اینطور نبوده از آلمانها خیلی اعتراضی بوده که ما از داوری لطمه خوردیم...(تا اونجا که من دیدم)

یک میلیارد نفر هم فینال رو نگاه کردن(که میلیونها نفرشون هم میان و خوراک میدن به وب و موج ایجاد میشه و...) که نسبت به اینکه هر آدمی یک نظری داره ، استنباط من اینه که یکی از کم حرف و حدیثترین قهرمانیهای جهان رقم خورد....با این حال چون شاید تیم مورد علاقم برنده شده ممکنه دیدم یکسویه باشه ولی این برداشت من بود.

malkemid
14-07-2014, 15:31
می تونست؟! باید می داد ولی نداد
+
ضربه ای که کرامر خورد اینقد شدید بود که نتونست بازی رو ادامه بده!!

دو نفری پریدن رو پای شواینی بعد اونوقت میگی ندید؟؟ توپ و بازیکن رد شده بودن و خیلی واضح بود

جالبه نظرات کارشناسی شما منطق هست
طرفداری غیر منطقی؟!
هرکی هرچی به ذهنش خطور کنه میشه منطق، واقعا خیلی خنده داره

در این منطق فخیم شما پس هر بار که گلر میاد تو محوطه توپ رو مشت کنه و می خوره به هرکی باید داور خطا بگیره
توپ اصلا در کنترل هیگواین هم نبود

دوست عزیز این منطقِ من نیست، قانونه.
والا اون طور که با زانو رفت تو کتف و گردن هیگواین، ممکن بود مثل نیمار بشه.
نمی دونم چرا همه چی رو قاطی می کنید... کسی نه گفته و نه می تونه بگه آلمان شایسته قهرمانی نبوده. به قول دوستمون اگر ها کاری نمی کنه... اگه ضربه سر هودس به تیر نمی خورد و گل می شد هم داستان فرق داشت. اینم که من گفتم در مورد اون صحنه قصدم زیر سوال بردن قهرمانی آلمان نبوده... کسی نمی تونه زیر سوال ببره... من به عنوان یه بی طرف از هر دو سمت به قضیه نگاه کردم، همین.

Masoud King
14-07-2014, 15:32
جالبه همینها که از احتمالات حرف میزنن چناچه تیم محبوب خودشون برنده میشد هرگز نمی اومدن احتمالات مثبت تیم مقابل رو بیان کنن!!
اگه گفته بشه مسی تک به تک خراب کرد درست
هیگواین فرصت عالی داشت برای گل زنی دست
اون یکی بازیکن نشون که اومد چیپ بزنه و خراب کرد، اینم درست..آرژانتین موقعیت خوب کم نداشت..هیچکس منکر این نیست ولی وقتی گفته میشه پنالتی 100 درصد گرفته نشد!!! اونم در حالیکه دروازه بان توپ رو مشت کرده و اصلا توپی در اختیار بازیکن حریف نبود و اگه هر بار گلر بخواد توپ بلند رو دفع کنه پس باید یک پنالتی هم گرفته بشه و جالب تر اینکه میای جواب این نظرات رو میدی میشی بی منطق ولی اگه بگی آره آلمان با لطف داوری قهرمان شد میشه یک با منطق :n09:

به شما هم توصیه می کنم قبول کن که آلمان شانسی و با کمک داور برده وگرنه میری تو لیست بی منطق ها

دوست عزیز این منطقِ من نیست، قانونه.
والا اون طور که با زانو رفت تو کتف و گردن هیگواین، ممکن بود مثل نیمار بشه.
قانون؟!؟!؟
پس این قانون رو هم در مورد کرامر اعمال کن شاید به نتیجه یکسانی رسیدی

malkemid
14-07-2014, 15:50
اگه گفته بشه مسی تک به تک خراب کرد درست
هیگواین فرصت عالی داشت برای گل زنی دست
اون یکی بازیکن نشون که اومد چیپ بزنه و خراب کرد، اینم درست..آرژانتین موقعیت خوب کم نداشت..هیچکس منکر این نیست ولی وقتی گفته میشه پنالتی 100 درصد گرفته نشد!!! اونم در حالیکه دروازه بان توپ رو مشت کرده و اصلا توپی در اختیار بازیکن حریف نبود و اگه هر بار گلر بخواد توپ بلند رو دفع کنه پس باید یک پنالتی هم گرفته بشه و جالب تر اینکه میای جواب این نظرات رو میدی میشی بی منطق ولی اگه بگی آره آلمان با لطف داوری قهرمان شد میشه یک با منطق :n09:

به شما هم توصیه می کنم قبول کن که آلمان شانسی و با کمک داور برده وگرنه میری تو لیست بی منطق ها

قانون؟!؟!؟
پس این قانون رو هم در مورد کرامر اعمال کن شاید به نتیجه یکسانی رسیدی
من متاسفانه ندیدم نیم ساعت اول رو. ولی حرف شما رو تایید می کنم ندید. خوب داور تو صحنه کرامر اشتباه کرد، دلیلی بر این میشه که تو صحنه نویر درست تصمیم گرفته؟
بعدشم لطفا شلوغش نکن دوست عزیز... نه من و نه حتی طرفدارهای آرژانتین نگفتیم آلمان شانسی برد!

Masoud King
14-07-2014, 15:51
رئیس جمهور برزیل موقع دادن جام چه ناراحته، ملکه انگلیس وقتی داشت به آلمانیا جام می داد اینقد ناراحت نبود :دی

من متاسفانه ندیدم نیم ساعت اول رو. ولی حرف شما رو تایید می کنم ندید. خوب داور تو صحنه کرامر اشتباه کرد، دلیلی بر این میشه که تو صحنه نویر درست تصمیم گرفته؟
من اصلا حرفم این نیست که داور اشتباه کرده و اونجا هم گفتم طبق نظر شما باید اونجا هم خطا می گرفت یعنی سر به سر و این وسط تیمی ضرر نکرده که بخوایم تغییر نتیجه رو این صحنه ها بدونیم.
به نظر من تو هر دو صحنه تصمیم درست گرفته شده.

malkemid
14-07-2014, 16:05
رئیس جمهور برزیل موقع دادن جام چه ناراحته، ملکه انگلیس وقتی داشت به آلمانیا جام می داد اینقد ناراحت نبود :دی

من اصلا حرفم این نیست که داور اشتباه کرده و اونجا هم گفتم طبق نظر شما باید اونجا هم خطا می گرفت یعنی سر به سر و این وسط تیمی ضرر نکرده که بخوایم تغییر نتیجه رو این صحنه ها بدونیم.
به نظر من تو هر دو صحنه تصمیم درست گرفته شده.

من نتیجه رو بر اساس این صحنه ها ندونستم.
رییس جمهور برزیل هم می دونه که احتمالا عمر سیاسی ش تموم میشه با این افتضاح... دیگه خیلی ناراحته... ملکه رو که توپ تکون نمیده :دی

Vah!d
14-07-2014, 16:10
دوستان مراسم اهدای جام رو از کجا میشه گرفت؟

Masoud King
14-07-2014, 16:22
ستاره هایی که دیگه در جام های جهانی نیستند:

Miroslav Klose
Andrea Pirlo
Steven Gerrard
Xabi Alonso
Xavi
David Villa
Samuel Eto'o
Didier Drogba
Diego Forlan
Rafael Marquez
Zlatan Ibrahimovic

parsicola
14-07-2014, 17:45
اولا اون سیستم امتیاز دهی مربوط به شرکن کاسترول میشه، دوما رده بندیش بعد ار هر دور از بازیا آپدیت میشه یعنی هنوز بازیهای رده بندی و فینال توش اعمال نشده

خودت بهتر میدونی که فیفا برای جذب پول اسپانسر میگیره و یکیش اینکه جایزه های جام رو براش اسپانسر میزاره . مثلا توپ طلا ، کفش طلا و دستکش طلا اسپانسرش آدیداس ، بهترین بازیکن زمین در هربازی اسپانسرش بادوایزر ، بهترین بازیکن جوان جام اسپانسرش هیوندای و ... لذا اون سیستم توسط هرکی هم اجرا بشه به معنی نظر اون شرکت نیست بلکه نظر فیفاست. یعنی توپ طلا رو آدیداس برنده شو انتخاب نکرده! . حالا اگر رنکینگ ارائه شده در سایت فیفا با نام لیست کاسترول اعتباری نداره! مشکل از فیفا و سیستم شیر تو شیر سپ بلاتره که همه رو سر کار گذاشته.:n13:

اگر هم این لیست معتبره و هنوز آپدیت نشده ، آخرین آپدیت این لیست قرار بود برای 14 جولای باشه یعنی امروز . نمیدونم تا این ساعت آپدیت شده یا نه!

romantic
14-07-2014, 18:12
خودت بهتر میدونی که فیفا برای جذب پول اسپانسر میگیره و یکیش اینکه جایزه های جام رو براش اسپانسر میزاره . مثلا توپ طلا ، کفش طلا و دستکش طلا اسپانسرش آدیداس ، بهترین بازیکن زمین در هربازی اسپانسرش بادوایزر ، بهترین بازیکن جوان جام اسپانسرش هیوندای و ... لذا اون سیستم توسط هرکی هم اجرا بشه به معنی نظر اون شرکت نیست بلکه نظر فیفاست. یعنی توپ طلا رو آدیداس برنده شو انتخاب نکرده! . حالا اگر رنکینگ ارائه شده در سایت فیفا با نام لیست کاسترول اعتباری نداره! مشکل از فیفا و سیستم شیر تو شیر سپ بلاتره که همه رو سر کار گذاشته.:n13:

اگر هم این لیست معتبره و هنوز آپدیت نشده ، آخرین آپدیت این لیست قرار بود برای 14 جولای باشه یعنی امروز . نمیدونم تا این ساعت آپدیت شده یا نه!
اون لیست ملاکش امتیازاتیه که خود شرکت کاسترول با نرم افزارهای خودش به هر بازیکن میده.
دوره قبل جام جهانی سرخیو راموس بالاترین امتیاز رو داشت.
در جام کنفدراسیون ها هم که برزیل قهرمان شد فِرِد بالاترین امتیاز رو آورد.
اگر اون لیست بخواد ملاک انتخاب باشه، باور کنید بحث و جنجال از اینی هم که الان هست بیشتر میشد. فقط به نفر اول لیستش نگاه نکنید، ببینید 11 نفر برترش چه کسانی هستن.

City 17
14-07-2014, 18:31
الان دارم بازی رو با گزارش بی بی سی میبینم...انگلیسی ها در نفرتشون از آلمان و آرژانتین با خودشون مسابقه خوبی دارند...با این حال چندین بار گزارشگر و مفسر بازی اذعان داشتند به بهترین تیم حال حاضر جهان بودن آلمان، به خونسردیشون، به حرکت تیمیشون، به شایسته بودنشون و...

تو خبرها هم اعتراض خاصی ندیدم به داوری ...یعنی نه اینطوری بوده که آرژانتینیها بصورت خیلی خاص و تاکیدی بگن ما به داوری باختیم ... از اونور هم اینطور نبوده از آلمانها خیلی اعتراضی بوده که ما از داوری لطمه خوردیم...(تا اونجا که من دیدم)

یک میلیارد نفر هم فینال رو نگاه کردن(که میلیونها نفرشون هم میان و خوراک میدن به وب و موج ایجاد میشه و...) که نسبت به اینکه هر آدمی یک نظری داره ، استنباط من اینه که یکی از کم حرف و حدیثترین قهرمانیهای جهان رقم خورد....با این حال چون شاید تیم مورد علاقم برنده شده ممکنه دیدم یکسویه باشه ولی این برداشت من بود.
اتفاقا بین انگلیسی ها (به طرز عجیبی) کم طرفدار آرژانتین پیدا نمیشه، با وجود اون بازی تاریخی انگلیس و آرژانتین و گل هند مارادونا و ماجرای "دست خدا" اکثر ستاره های انگلیس همیشه طرفدار مارادونا و الان طرفدار آرژانتین بودن، کارشناس های Sky از قبل از جام همه از آرژانتین حمایت کردن و حتی فینال رو بر خلاف اکثر پایگاه های دیگه برد به سود آرژانتین پیش بینی کرده بودن. اما مسئله نفرت از آلمان رو دارن و ریشه تاریخی داره:n02:
+
در مورد پنالتی که بعضی از دوستان ازش صحبت می کنن من تا الان توی هیچ پایگاه معتبری با موردی برنخوردم، هر مقاله ای بوده صحبت از تحسین آلمان بوده و قهرمانی سزاوارانه، توی صحبت اعضای دو تیم هم موردی نبوده و فقط اینجا برای اولین بار شنیدم این مسئله رو، البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.

قانون به این شکل هست که شما اگه بازیکنی که صاحب توپ هست رو بعد از زدن توپ سرنگون کنید خطا مرتکب شدید (مثل خطای روی دژاگه) اما اینجا هیگواین به هیچ وجه توپ رو در تصاحب نداره، توپ در هوا بوده و ارتفاع بسیار زیادی داشته، که یک شرایط برابر هست، که چون در محوطه آلمان هست و نوئر دروازبان، می تونه از دستان خودش استفاده کنه و توپ رو دور کنه، علت اصلی برخورد این هست که هیگواین تلاشی برای ضربه زدن به توپ در هوا نمی کنه (میشه گفت امکانش رو نداره) و زیر توپ ایستاده و این فضا دقیقا جایی هست که نوئر موقع فرود خودش قرار می گیره و صرفا یک برخورد جانبی در یک شرایط برابر برای ضربه زدن به توپ هست. توی شرایط مشابه بازیکنی رو در نظر بگیرید که به هوا می پره و با یک ضربه سر شیرجه ای توپ رو وارد دروازه می کنه و بعد از اون با بازیکن حریف برخورد می کنه، اینجور صحنه ای خطا نیست، چون بازیکن حریف تلاشی برای تصاحب توپ در یک شرایط برابر نکرده و تملک توپ رو در اختیار نداشته.

در مورد صحنه برخورد کرامر با گارای یک خبر بود که پزشک آلمان اعلام کرده که کرامر دچار concussion شده که در اثر ضربه شدید به سر به وجود میاد و نگرانی هایی وجود داشته، که البته این صحنه هم مطمئنا خطا نبود و یک بی احتیاطی یا یک اتفاق بود.

omid-p30
14-07-2014, 19:02
البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.

درسته، فکر میکنم عادل بعد از بازی یه جا بین صحبت هاشون این صحنه رو پنالتی صد در صد اعلام کرد.

karimz
14-07-2014, 20:16
اینکه یه عده فوتبالیست مشهور یا غیره دارن تز میدن توپ طلا حق مسی نبوده و بلاتر دنبال کاسبی هست این حرفا همش جنبه خودنمایی و رسانه ای شدن داره فاصله بین بازیکنان کم بود همه خوب بودن مسی هرچند با فاصله کمی از سایرین بهتر کار کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%81%DB%8C%DA%A9%20%D9%85%D8%B3%DB%8C.jpg

گفتنی است این آمار توسط وب سایت Who Scored منتشر شده است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lord of english
14-07-2014, 20:21
در مورد پنالتی که بعضی از دوستان ازش صحبت می کنن من تا الان توی هیچ پایگاه معتبری با موردی برنخوردم، هر مقاله ای بوده صحبت از تحسین آلمان بوده و قهرمانی سزاوارانه، توی صحبت اعضای دو تیم هم موردی نبوده و فقط اینجا برای اولین بار شنیدم این مسئله رو، البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.
به نظر خودم هم خطا نبود چون برای هیگواین نرفت و یه برخورد عادی بود حالی کاری به شدتش نداریم ولی برای اون نرفت بلکه برای توپ رفت...

من هم نمی دونم چرا همه اعتقاد دارن پنالتی بود :n13::n13::n13:
حتی یه لحظه هم شک نکردم در مورد این صحنه و خطا بودنش.------->دست داور درست:n06:

خیلی از این آلمانیهای فاشیست بدم میاد
:n24:

vahidgame
14-07-2014, 20:55
اون چیزی که مشخصه وجود هافبک های متعدد درجه یک توی آلمان توی قهرمانی خیلی تاثیر داشتش
با وجود اینکه رویس و گوندوان قبل جام مصدوم شدن و بین جام هم بعضی بازی ها مصدوم هایی بودن ولی آلمان با این حال روی نیمکتش هم بازیکنایی فوق العاده ای مثل شورله و گوتزه رو داشت
شورله با اینکه همه بازی ها به عنوان بازیکن تعویضی اومد ولی همه بازی ها تاثیرشو گذاشت و در نهایت پاس گل قهرمانی رو هم داد
بین این هافبک های گوشه ای که بودن شورله از همه بهتر بود یعنی اوزیل که اصلا تخصصش گوشه نیست مولر هم با اینکه خوب گل می زنه ولی توی گوشه زمین کار خاصی نمی کنه و شورله حداقل تو هافبک گوشه و وینگر از اون بهتره
کلا آلمان هم هافبک دفاعی هم هافبک هجومی های کاملی داشت...

ستاره هایی که دیگه در جام های جهانی نیستند:

Miroslav Klose
Andrea Pirlo
Steven Gerrard
Xabi Alonso
Xavi
David Villa
Samuel Eto'o
Didier Drogba
Diego Forlan
Rafael Marquez
Zlatan Ibrahimovic

به این لیست بوفون ، کاسیاس و لمپارد رو هم باید اضافه کرد
بازیکنایی هم که 30 سالشون شده هم باید انتظار داشته باشیم که اکثرا دیگه نباشن مثل اینیستا ، روبن ، ریبری ، وسلی اشنایدر و ون پرسی و تعداد کمی می تونن تا 34-35 هم توی اوج باشن و به تیم ملی هم دعوت بشن...