PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه درآمد وب سایت های بازی آنلاین

stive austin
08-07-2014, 22:58
سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه زیادی به بازی های آنلاین مثل مای اف سی ، ایکاریم ، تراوین ، مافیایی ها و . . . دارم و فکر میکنم این وب سایت ها مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند و احتمالا در آمد خوبی هم دارند .
من یه طراح و دولوپر وب هستم و البته یه طرح خیلی توپ هم واسه بازی آنلاین دارم که نمونه اش وجود نداره ( نه تو ایران نه تو خارج ) مثل این سایت ها نیست که همش کپی هست و داستان همش یکیه ( یه دهکده داری و باید مدیریتش کنی و آبادش کنی :n02: )
توانایی پیاده سازیش رو هم دارم
فقط تنها سوالم اینکه چطور میشه ازش درآمد زایی داشت و چقدری میشه ازش در آمد داشت ؟
ببینید خلاصه میگم : کاربران برای ادامه دادن بازی باید امتیاز کسب کنند . این امتیاز کسب کردن اونا باید چطور باشه که واسه منم درآمد داشته باشه ؟
مرسی از جواب هاتون
:n16:

rezaderaz
09-07-2014, 08:06
من با تجربه بازی کردن بیش از 80% بازی های تحت وب دنیا تجربه زیادی توی این بازیا دارم اگر کمک میخوای بیا یاهو جاش اینجا نیست:n02:

یاهو رو برات پی ام میکنم:n02:

aref.n
15-08-2014, 14:55
یکی از راه ها اینه که تو بازی فروش امتیاز بزاری و این طوری یه کسب در امد مستقل داری ...

marde tanhayi
16-08-2014, 11:25
هر کاری می کنی برای خارجی ها بکن ایرانی ها واسه بازی پول خرج نمی کنن

stive austin
16-08-2014, 14:41
بله فروش سکه رو که همه میدونن دنبال روش های دیگه بودم
ولی به هر حال ممنون از پاسختون
آره نسخه های مختلف با زبان های مختلف باید راه اندازی کنیم

aref.n
16-08-2014, 15:32
فکر نکنم راه دیگه ای باشه ... البته بعد از یه مدت اگه بازدید کننده زیاد و ثابت داشته باشی میتونی تبلیغات بزاری ...
و راستی بهتره قیمت سکه های توی بازی رو کم بزاری تا همه بتونن بخرن ولی این طوری فروشت بیشتر میشه ...
خب دوست عزیز دیگه هیچ چیزی یادم نمیاد اگه اومد برات پ خ میکنم ، راستی وقتی کارت داشت تموم میشد ادرس بازی رو برامون ارسال کن ...

stive austin
16-08-2014, 15:41
ممنون عارف جون
حتما