PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای wamp و شیر کردن اون به وسیله وایرلس

ahmadnesurf
05-07-2014, 07:04
سلام بر همه

من قصد دار م برای یک جایی سرور ران شده توسط نرم افزار wamp رو به وسیله کارت وایرلس شیر کنم یعنی اینکه هر کی وارد وایرلس شد بعد از زدن هر سایتی ریداکت بشه به همون سرور خانگی خودمون یکی از دوستان پیشنهاد داد با conectifity این کار رو انجام بده ولی من نتونستم الان کسی می تونه منو کمک کنه شدیدا نیاز دارم فدای همه

amin0256
20-08-2014, 14:50
اگه درست منظورتونو متوجه شده باشم شما میخواین کسی که به شبکه وصله بتونه به لوکال هاست دسترسی داشته باشه.
اما شما مراحل زیر رو انجام بدین و نتیجشو اعلام کنین:
1- فایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیدا کنید (تو پوشه apache\conf)
2-ازش بک آپ بگیرید (چون ممکنه اگه تنظیماتو اشتباه وارد کنید دیگه آپاچی اجرا نشه)
3- خط Listen رو پیدا کنید و به این تغییر بدین Listen *:80
4- <Directory /> رو پیدا کنید و اگه خط Deny from all فعال بود اونو با گذاشتن # در ابتدای اون خط غیر فعال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5-موقتاً برای تست فایروال رو غیر فعال کنید یا اینکه تو فایروال تعریف کنید که آپاچی بتونه هر کاری دوس داره انجام بده
6-XAMP یا WAMP رو ری استارت کنین
7-اگه WAMP دارین روی آیکنش راست کلیک کنید و Put Online رو فعال کنید

با این کار کل نودهایی که به شبکه شما وصل میشن میتونن به لوکال هاستتون متصل شن ، اما اگه قصد دارین نودهای خاصی بتونن به لوکال هاست دسترسی داشته باشن یا اینکه فقط به پوشه خاصی ، باید تو <Directory> تعریف کنید

روش دسترسی :

شما آی پی اون سیستمی که روش XAMP یا WAMP یا ... نصب شده رو تو مرورگرت وارد کن.

مثلا اگه XAMP روی سیستم A با آی پی 192.168.1.2 نصب شده ، توی مرورگر سیستم B باید آدرس آی پی سیستم A رو وارد کنی.

برای پیدا کردن ایپی تو ویندوز بزن run بعدش cmd و بعد بزن ipconfig یه ایپی که با 192.168.1 شروع می شه.
تو لینوکس هم بزن connection information خودش زده.