PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه سرعت آپلود بالا تهیه کرد؟

david-ebi
04-07-2014, 06:55
سلام دوستان.ما یک سایت مولتی مدیا داریم و میخواهیم فیلمایی که تو هاردهامون هستش رو تو سایتمون بزاریم.بنابراین به سرعت آپلود بالایی نیازمندیم.در حد 500 یا 600 کیلوبایت در ثانیه.که فعلا هیچ شرکتی چنین سرعت آپلودی رو نمیده.چطور میشه از یکی از این شرکتها این سرعت آپلود رو تهیه کرد؟ممنونم.

Mr.Pooya
04-07-2014, 16:24
سلام

ببینید برای آپلود کردن تو سایت که هزاران هزار راه مختلف هست که نیاز نباشه شما سرعت بالایی داشته باشید.

ولی برای سرعت بالا بهتر هست از وایرلس استفاده کنید برای این سرعتی که می خواهید.

600 کیلوبایت میشه چیزی حدود 6 مگ که روی ADSL2+ امکان پذیر نیست ولی با وایرلس میشه همچین سرعتی داشت. البته هزینش خیلی بالا میشه !

موفق باشید

meysam300
04-07-2014, 18:20
چه فیلمی هست که ارزش داره اون را اپ کنی از سیستمت؟
همه فیلم ها رو میتونی تو نت با کیفیت های مختلف بدون تگ با وی پی اس اپ کنی تو سایتت :n13:
چه کاریه اخه

david-ebi
04-07-2014, 21:13
ببینید برای آپلود کردن تو سایت که هزاران هزار راه مختلف هست که نیاز نباشه شما سرعت بالایی داشته باشید.

چه فیلمی هست که ارزش داره اون را اپ کنی از سیستمت؟
همه فیلم ها رو میتونی تو نت با کیفیت های مختلف بدون تگ با وی پی اس اپ کنی تو سایتت :n13:
چه کاریه اخه

با تشکر از جواب دوستان عزیزم.اول اینکه واسه آپ کردن فیلم از روی هارد سیستم شخصی فکر نمیکنم راههای زیادی باشه به غیر از استفاده از برنامه هایی نظیر فایل زیلا و کیوت اف تی پی و....اگر راه دیگه ای هم هست بفرمایید.ودر جوای گفته جناب meysam300 باید بگم فیلمهایی است که تو کل نت پیدا نمیشه و مثلا فرض کن فیلم آموزشی هستش که ساخته خودمونه.واسه همین دنبال سرعت آپلود بالا میگردم.اینترنت وایرلس هم متاسفانه در شهر ما فقط محدوده خواصی رو جواب میده که ما توش نیستیم.وگرنه بازم با هزینش کنار میومدیم.در هر صورت تشکر از جواب دوستان.

david-ebi
04-07-2014, 21:18
600 کیلوبایت میشه چیزی حدود 6 مگ که روی ADSL2+ امکان پذیر نیست

با تشکر از جناب mr.pooya آیا مطمعن هستید 600 کیلوبایت میشود 6 مگ؟.من فکر کنم میشود 0/6 مگ.مگر هر 1024 کیلوبایت یک مگ نمیشود؟لطفا اگر اشتباه میکنم بفرمایید.متشکرم.

Mr.Pooya
05-07-2014, 01:58
با تشکر از جناب mr.pooya آیا مطمعن هستید 600 کیلوبایت میشود 6 مگ؟.من فکر کنم میشود 0/6 مگ.مگر هر 1024 کیلوبایت یک مگ نمیشود؟لطفا اگر اشتباه میکنم بفرمایید.متشکرم.

درسته من عرض کردم حدود 6 مگ ولی دقیقش میشه 4.6 مگابیت میشه گفت 5 مگابیت احتیاج دارید.

5 مگ رو میشه گرفت ولی نمی دونم اینجا میشه یا نه ! ولی تا 3 مگ مشکلی نداره اما خیلی دردسر داره.

موفق باشید

zxzxcvcv
05-07-2014, 11:44
دوست عزیز بهتره که با آی اس پی های Adsl شهرتون مذاکره کنی .احتمالا بتونی تا 2 مگابیت با یک خط آپلود کنی.اگر هم سرعت بیشتری میخوای میتونی از 2 تا خط adsl استفاده کنی و با یک روتر لود بالانسینگ تا 4 مگابیت سرعت بگیری

david-ebi
07-07-2014, 20:21
و با یک روتر لود بالانسینگ تا 4 مگابیت سرعت بگیری

دوست عزیز میتونی این مورد رو بیشتر توضیح بدی.اتفاقا من دوتا خط adsl دارم.

david-ebi
07-07-2014, 20:30
درسته من عرض کردم حدود 6 مگ ولی دقیقش میشه 4.6 مگابیت میشه گفت 5 مگابیت احتیاج دارید.

5 مگ رو میشه گرفت ولی نمی دونم اینجا میشه یا نه ! ولی تا 3 مگ مشکلی نداره اما خیلی دردسر داره.

موفق باشید

شرمنده من حرف شما رو اشتباه متوجه شدم.منظورتون این بوده که واسه داشتن سرعت آپلود 600 کیلوبایت باید پهنای باند آپلود 6 مگ باشه که کاملا درسته.من یک لحظه خیال کردم میفرمایید 6 مگ میشه 600 کیلوبایت :blush:.اشتباه ازمن بود.

zxzxcvcv
07-07-2014, 20:53
دوست عزیز میتونی این مورد رو بیشتر توضیح بدی.اتفاقا من دوتا خط adsl دارم.
Load balancing (computing) - Wikipedia, the free ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lancing_(computing)&ei=X9e6U9yTHozG7Aa80oGwCQ&usg=AFQjCNGcWP16xH0xIgylYOokyDTZ2DFAoQ&sig2=Zh5QeyjhNMMJj1p28Frg3w)

Lord-Voldemort
07-07-2014, 21:17
سلام دوستان.ما یک سایت مولتی مدیا داریم و میخواهیم فیلمایی که تو هاردهامون هستش رو تو سایتمون بزاریم.بنابراین به سرعت آپلود بالایی نیازمندیم.در حد 500 یا 600 کیلوبایت در ثانیه.که فعلا هیچ شرکتی چنین سرعت آپلودی رو نمیده.چطور میشه از یکی از این شرکتها این سرعت آپلود رو تهیه کرد؟ممنونم.

سلام
اگه خودتون بخواین این کار رو انجام بدین isp های مختلفی اینترنت های پر سرعت می دن مثل آسیاتک یا مخابرات(تا 10 مگ ) که اگه به دفترشون مراجعه کنید بیشتر براتون توضیح میدن البته فکر نکنم سرعت آپلودشون به 500 کیلوبایت برسه هر چند بپرسین ضرر نداره
-
پیشنهاد من اینکه فایل هاتون رو بدین به آپلودر ها براتون آپلود کنند که خیلی سریعتر و کم خرج تر میشه ، می تونید این افراد رو توی pt پیداشون کنید.:n11: