PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش لپتاپ فوق العاده حرفه ای hp با قیمتی مناسب

matlab76
03-07-2014, 22:31
سلام
من یه لپتاپ hp dv6t-7000 دارم که قصد فروشش رو دارم قبلا برای کارای فتوشاپ ازش استفاده میکردم اما دیگه نیازی به لپتاپ حرفه ای ندارم و قصد فروش اون رو دارم
من 1 سال و نیمه که این لپتاپ رو دارم کاملا سالمه و هیچ تفاوتی با روز اولش نداره حتی بعضی پلاستیکاشو هم نکندم
روی لپتاپ هم ویندوز 8.1 اورجینال نصبه که وقت خرید با اسم خودتون ریجستر میشه ( به صورت مجانی)
قیمتش هم تو بازار نوش 3 و نیم هست که من این رو 2 و 800 میدم ( سعی میکنیم قیمت با رضایت شما و توافقی باشه )
یک کاور مجانی لپتاپ هم مجانی روش گذاشتم
لطفا برای هماهنگی بیشتر pm بدین
راستی یه گوشی موبایل s2 هم دارم که فقط مشکلش اینه که lcd یکم شیکسته البته در حدی که مشکل ایجاد کنه نیست فقط و فقط 140 تومن میفروشم هزینه درست کردن lcd هم 300 تومنه که کله میشه 440 که خیلی منطقیه کمتر از یک سال کار کرد داره نوش 800 تومن داره به فروش میرسه که من 140 میفروشم اگه خواستین هماهنگ کنین

tamimi1
14-07-2014, 08:48
سلام.دوست عزیز یه تصویر واضح وخوب از گوشیت هم درحال خاموشی وهم در حال روشنی بزار تا ببینم شکستگی رو.بعد گوشی مدل سامسونگ گالکسی اس2 اصلی هست دیگه کپی که نیست؟هیچ مشکل دیگه ای نداره؟کارتون وکلیه وسایل جانبیش رو هم داره دیگه؟از اینها هم لطف کن تصویر بزار. لطفا" یه کم سریع پاسخ بدین.باتشکر

amin-2
11-12-2014, 09:38
داداش به سایت سر بزن گاهی اوقات

Support
15-12-2014, 10:43
سلام

قوانین انجمن بازارچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.

بنابراین لطفا در اسرع وقت نسبت به اصلاح تاپیک بر اساس قوانین انجمن اقدام نمایید.

با تشکر