PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک مسنجر تحت شبکه Bigant

nitro
03-07-2014, 12:13
با سلام خدمت دوستای عزیز
برنامه BigAnt یه مسنجر قوی تحت شبکه داخلی هستش اما هنوز کرک خوبی براش پیدا نکردم
از دوستان اگر کسی هست که بتونه کمک کنه ممنون میشم، فقط چند تا نکته رو یادآور میشم که تا اگر کسی خواست کرک رو خودش انجام بده اطلاعات داشته باشه

- این نرم افزار دو بخش کلاینت و سرور داره، سرور این برنامه به صورت 30 روزه هست و محدودیت 10 کاربر رو داره. یعنی 10 کاربر بیشتر نمی تونن آنلاین بشن (حتی اگر بیش از این تعداد در سرور تعریف شده باشند)
- توی اینترنت یک سریال از این برنامه پیدا کردم که فقط محدودیت روزهای استفاده رو برمیداره، اما مشکل تعداد کاربرا رو از بین نمی بره
- چند تا کرک پیدا کردم که فقط عدد تعداد کاربرای ممکن رو زیاد نشون میده اما در عمل وقتی 10 تا کاربر کانکت میشن ، نفر یازدهم رو اجازه ورود نمیده (9 تا کلاینت و 1 یوزر ادمین که توی کنسول مدیریت لاگین میشه)
- سورس برنامه رو میشه از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کرد
- نسخه کنسول مدیریت (سرور) و کلاینت رو میشه روی یه سیستم نصب کرد و بیش از یه نسخه کلاینت رو میشه روی سیستم باز کرد

یه عکس هم میذارم از کرکی که یکی از دوستان زحمت کشیده بود ، آماده کرده بود اما متاسفانه کار نکرد. توی این عکس تعداد کاربرای ممکن رو 11056 و تعداد کاربرای تعریف شده رو که 18 هست، نشون میده اما موقع کانکت شدن 9 یوزر، به بعدی اجازه ورود نمیده
nitro3.persiangig.com/bigant.jpg

Sahand_20
08-07-2014, 06:37
با درود:
دوست عزیز جنابعالی ابتدا از همان وب سایتی که لینکش را در پست ارسالیت قرار داده ای،
آخرین نسخه ارائه شده که همان نسخه Version:V2.97 می باشد را دانلود نموده و نصب نمائید،

سپس فایل موجود در لینک زیر را نیز دانلود نموده و محتویات پوشه مربوطه را در ریشه محل نصب نرم افزار کپی نمائید،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن جهت یادآوری بد نیست بدانید که همان وب سایتی که شما لینکش را در پست ارسالیتان قرار داده اید اقدام به توزیع ( لایسنس رایگان با قابلیت محدود تر ) نسبت به لایسنس تجاری نموده است،

در خصوص بررسی این مورد میتوانید به لینک زیر مراجعه نمائید،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما به راحتی می توانید با ثبت نام با یک مشخصات مستعار و جعلی ( اما یک آدرس ایمیل معتبر و فعال) در این وب سایت اقدام نمائید،(لایسنس رایگان قابلیت محدود) به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد،

موفق باشید.

nitro
08-07-2014, 09:39
ممنون از جوابی که دادید :n16:
اما لایسنس رایگان خود سایت یه سریاله که فقط امکان استفاده 10 تا یوزر رو به مدت نامحدود میده
اما مشکل من اینه که بیش از 10 تا یوزر همزمان میخوام آنلاین بشن ، وگرنه محدودیت 30 روزه برنامه رو نهایتا با ماهی یک بار نصب مجدد برنامه میشه حل کرد!
هنوز کرکی که شما فرستادید رو استفاده نکردم اما به محض استفاده نتیجه رو میگم، چون چندین مورد کرک توی اینترنت پیدا کردم که متاسفانه هیچ کدوم کار نمیکنه :n15: