PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو به عزیز ترین کستون واسه خرید ps3 کمکم کنید!

سعید1400
01-07-2014, 19:38
با سلام خواهش میکنم تا اخر بخونید خیلی نیاز دارم:::؛؛ من قصدخرید یک عدد ps3 دارم و زیاد از این کنسول سر در نمیارم و میخوام کپی خور باشه به طوری که راحت تمام بازی های قدیم و جدید و اینده رو بخونه ونیازی به اپدیت و دستکاری نداشته باشه و بازی ها هم تو هارد داخلی خود کنسول نصب بشه من الان رفتم مغازه بگم چی میخوام و چه چیز هایی رو بگم و تست کنم که سرم کلاه نره? یعنی اگه جواب بدید یه دنیا ممنونم و حتما جبران میکنم!!!!

Layken
01-07-2014, 23:09
سلام
داخل مغازه که شدید میگید من یک PS3 کپی خور شده می خوام.
اگر نو بخرید که هیچ و اگر دست دوم بخرید هم یک طرف قضیه.

اصولا خیلی کم پیش میاد ایرادی در کنسول های نو وجود داشته باشه.
حتما سعی کن که کنسول اسلیم بخری و اگر بتونی و پولشو داشته باشی که با هارد زیادتر بخری چه بهتر مثلا با هارد 250 گیگ
وقتی که کنسول PS3 کپی خور میخری یعنی این که میتونه همه بازی هایی که تا الان منتشر شده رو اجرا کنه و این حتما رو باید از فروشنده بپرسی و بگی که کنسولی که به من میدی این کار رو میکنه و ایشون هم در جواب میگه بله.
پس درواقع شما الان یک کنسول PS3 کپی خور خریدید و باید به همراهش یک عدد دیسک بازی اوریجینال هم بخری، مهم نیست چه بازیی باشه فقط یک بلوری باشه مثلا مثلا PES 2010 که قیمتش حدود 10-15 تومن در میاد. چون کنسول PS3 نیازمنده تا برای اجرای بازی های کپی یک دیسک اوریجینال داخلش باشه.
همه موارد نرم افزاری کنسول هم که روی کنسول نصب باید باشه به طوری که موقع خرید میگی که اقا دو سه تا بازی هم بریز توش تا بازی کنیم و روش اجرای بازی هم بپرس، میشه حتا حضوری برات نشون بده که چه باید بکنی که کاری نداره یکی تو تا اپشن باز میکنی بازی اجرا میشه.

کنسول هم خونه اوردی بازی بکن صدای انچناین نداره و روی بازی های انحصاری سونی به خوبی داغ می کنه و خواهد کرد پس نگران نباش، دو ه سروز بازی کردی و انواع بازی هارو انجام دادی و راحت بودی پس همه چی اوکی هست و لذتشو ببر.

سعید1400
02-07-2014, 12:19
راستش من فهمیدم که ps3 سه نوع -- داره میشه بگید بهترینش کدومه ? واینکه راسته اسلیم های 320 گیگ فریم ور کارخونه ایشون بالای 3.55 هست! و اینکه راسته بعد از هر بار خاموش شدن باید ps3 رو با فلش کپی خور کنی!

سعید1400
04-07-2014, 14:40
اقایون خیلی منتظر موندم کسی جواب ما رو نمیده

سعید1400
07-07-2014, 12:32
کسی یه سایتی واسه خرید ps3 کپی خور سراغ نداره که پرداخت حضوری داشته باشه?از شهرستان

Layken
08-07-2014, 12:05
سلام
سعی کن خریدت حضوری باشه، یک دور تو گوگل سرچ بزنی کلی سایت فروش برات میارن که کنسول میفروشن ولی خب سعی کن تا حضوری بخری.

راستش من فهمیدم که ps3 سه نوع -- داره میشه بگید بهترینش کدومه ? واینکه راسته اسلیم های 320 گیگ فریم ور کارخونه ایشون بالای 3.55 هست! و اینکه راسته بعد از هر بار خاموش شدن باید ps3 رو با فلش کپی خور کنی!
اینا برای قدیم بود الان دیگه مشکلی از این بابت وجود نداره.
کنسول رو که با اسم کپی خور شده میخری به یارو میگی دو سه تا بازی هم توش بریزه بازی میکنی و بقیه قضایا حله دیگه.

هر موقع هم بازی دیگه ای دلت خواست بازی کنی کنسول رو با خودت به یک فروشگاه که دیگه باید بشناسیشون میبری یا هاردت رو میبری برات بازی میریزن و تموم میشه.

کلا قضیه به شکلیه که وقتی کنسول رو خریدی و یک مدت باهاش ور رفتی به مرور همه چی دستت میاد و یاد میگیری.