PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اکانت رپیدشیر

*hamedkhatar*
31-08-2006, 20:56
سلام
من امروز یه مشکل وحشتناک برام پیش اومد
من اکانت یک ماهه رپید رو خریدم
تا حالا هم یه چند تا فیلم ازش دانلود کردم
البته فیلمها به صورت تیکه تیکه بود که حد اکثر هر لینک میشد حدود 100 تا 200 مگابایت
منم بدون هیچ مشکلی دانلود میکردم
ولی امروز داشتم این لینک رو دانلود میکردم که جحمش حدود 300 مگابایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشت خوب دانلود میشد تا رسید به 92% تا اینکه اون لینک از کار افتاد
در صورتی که لینک بالا هنوز سالم هست
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ممنون
;)

hamid_xp
31-08-2006, 21:14
سلام. شما باید بدونید که با اکانت رپید فقط میتونید روزانه 3 گیگ دانلود کنید. احتمالا تا قبل از اینکه به 92% برسه حجم دانلود شما کمتر از این مقدار بوده و از 92% به بعد حجم دانلود شما از این مقدار فراتر رفته و شما تا فردا اجازه دانلود نخواهید داشت.
البته شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه.

*hamedkhatar*
31-08-2006, 21:34
سلام. شما باید بدونید که با اکانت رپید فقط میتونید روزانه 3 گیگ دانلود کنید. احتمالا تا قبل از اینکه به 92% برسه حجم دانلود شما کمتر از این مقدار بوده و از 92% به بعد حجم دانلود شما از این مقدار فراتر رفته و شما تا فردا اجازه دانلود نخواهید داشت.
البته شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه.
سلام
ممنون البته این رو خودم میدونستم
با adsl 256 دو گیگابایت هم به زور میشه دانلود کرد روزانه تا چه برسه به 3 گیگ
بعدشم
من الان دارم 8 تا فایل 100 مگابایتی رو هم دانلود میکنم بدون مشکل الان هم دومی هستم یعنی اولی تموم شد
دانلود هم 15 دقیقه بعد از اون اتفاق شروع کردم

راستی یه سوال دیگه
اگه دو نفر هم زمان از یه اکانت استفاده کنند اکانتشون بسته میشه؟

و یه سوال دیگه من میتونم همون لینکهای مستقیمی که رپید به من میده به دیگران بدم ؟
البته میدونم که 24 ساعت بیشتر کار نمیده ولی تو همون موقع میتونم این کار رو بکنم که مثلا هم زمان چند نفر استفاده کنند؟
ممنون
;)

piishii
31-08-2006, 21:47
سلام.
ولا نمیدونم چی فیلمی دیگه ای باز داره رپید رو میکنه .
من هم اکانت دارم 1 هفته نمیشه خریدم روزانه هم حدود 1.5 گیگ رو میرم یک جایی دانلود میکنم.
اما منم مشکلی که دارم اینه که مثلا یک لینک 100 مگی رو دارم دانلود میکنم 80 مگ دانلود شده ها ! یهو دانلود تموم میشه !
اینجایی که من میرم نمیشه دانلود منیجر اینا نصب کرد پس همینجوری دانلود میکنم که اونم اینجوری میشه !
حامد جان شما هم همچین مشکلی داشتی ؟

*hamedkhatar*
31-08-2006, 21:54
سلام.
ولا نمیدونم چی فیلمی دیگه ای باز داره رپید رو میکنه .
من هم اکانت دارم 1 هفته نمیشه خریدم روزانه هم حدود 1.5 گیگ رو میرم یک جایی دانلود میکنم.
اما منم مشکلی که دارم اینه که مثلا یک لینک 100 مگی رو دارم دانلود میکنم 80 مگ دانلود شده ها ! یهو دانلود تموم میشه !
اینجایی که من میرم نمیشه دانلود منیجر اینا نصب کرد پس همینجوری دانلود میکنم که اونم اینجوری میشه !
حامد جان شما هم همچین مشکلی داشتی ؟
سلام
پیشی جان من رفتم اکانت خریدم که با دانلود منیجر دانلود کنم
شما کار خیلی اشتباهی میکنی که بدون دانلود منیجر دانلود میکنی
چون 99% باید انتظار چنین چیزی رو داشته باشی

یه نرمافزارهایی هست که میگند بدون نصب اجرا میشند تو قسمت معرفی نرم افزار یکی معرفی کرده بود
اگه از اون مدل پیدا کردی مخصوصا فلش گت رو دانلود کن و بریز رو فلش مموری و برو اونجا که دانلود میکنی بکن تو usb
یا یه چیز دیگه
شما وقتی پشت سیستم هستی از خود سایت رپید شیر نرم افزار رپید گت rapidget که مخصوص این سایت هست رو دانلود کن برنامش هم طوری نوشته شده که بدون نصب هست یعین به یه کلیک اجرا میشه
اگه پیدا نکردی بگو لینکش رو بزارم
انگار خیلی حرف زدم
ببخشید
بای

hamid_xp
31-08-2006, 21:59
سلام . راستش در مورد این که دو نفر همزمان از یه اکانت رپیدشیر استفاده کنند راستش نمیدونم که رپید اکانت اون روز رو ترافیکش رو میبنده یا نه. در مورد اینکه شما بیایید و لینک مستقیم به دیگران بدید باید بگم که میشه و این کار بسیار خداپسندانه هست و قبلا یکی دو تا از بچه های گل این فروم بودند که لینک مستقیم به بچه ها میدادند. ولی به علت برخی از مشکلات مدیرهای انجمن تصمیم به
بستن این قبیل تاپیکها گرفتند (البته منطقی بود ). شما هم اگه دوست دارید لینک مستقیم به بچه ها بدید بهتره با ارسال پیغام خصوصی به همدیگه لینک بدید و بستونید. (راستش منم به لینک مستقیم احتیج دارم ) در غیر اینتاپیکت قفل میشه.
حالا بگذریم من میخوام از شما یه سوال بکنم :
منم میخوام اکانت رپید بگیرم راستش من ویزا کارت هم گرفتم ولی با پیپال به مشکل خوردم میشه بگید چطوری اکانت گرفتید؟
حالا هر جوری گرفتید لطفا یه توضیحی بدید.
ممنون.

*hamedkhatar*
31-08-2006, 22:09
سلام . راستش در مورد این که دو نفر همزمان از یه اکانت رپیدشیر استفاده کنند راستش نمیدونم که رپید اکانت اون روز رو ترافیکش رو میبنده یا نه. در مورد اینکه شما بیایید و لینک مستقیم به دیگران بدید باید بگم که میشه و این کار بسیار خداپسندانه هست و قبلا یکی دو تا از بچه های گل این فروم بودند که لینک مستقیم به بچه ها میدادند. ولی به علت برخی از مشکلات مدیرهای انجمن تصمیم به
بستن این قبیل تاپیکها گرفتند (البته منطقی بود ). شما هم اگه دوست دارید لینک مستقیم به بچه ها بدید بهتره با ارسال پیغام خصوصی به همدیگه لینک بدید و بستونید. (راستش منم به لینک مستقیم احتیج دارم ) در غیر اینتاپیکت قفل میشه.
حالا بگذریم من میخوام از شما یه سوال بکنم :
منم میخوام اکانت رپید بگیرم راستش من ویزا کارت هم گرفتم ولی با پیپال به مشکل خوردم میشه بگید چطوری اکانت گرفتید؟
حالا هر جوری گرفتید لطفا یه توضیحی بدید.
ممنون.
سلام
شما اگه لینک خواستید به من پیغام بدید با کمال میل تقدیم میکنم :tongue:
در مورد اکانت هم یکی از دوستام کارتش رو دارهpaypal هجده هزار تومان ازم گرفت و یه ماه برام ثبت نام کرد
البته در اصل 14 هزار میشد ولی خواست سود بگیره شد 18 هزار
حالا شما اگه خیلی نیاز دارید و نتونستید از جای دیگه گیر بیارید به من بگید تا با دوستم صحبت منم اگه قبول کرد برای شما هم ثبت نام که البته پولش رو میگیره :laughing:
بازم موردی بود در خدمتم
;)

piishii
31-08-2006, 22:14
سلام.
منم حامد جان از همین سایت برام خرید به 16 تومن . همون که نارسیس رو گذاشت. ( این حامد خطر رو نمیگم ها :laughing: )
حامد جان تو هم حرف عشقی گفتی خودمم توی ذهنم بود همین نظر .

*hamedkhatar*
31-08-2006, 22:16
سلام.
منم حامد جان از همین سایت برام خرید به 16 تومن . همون که نارسیس رو گذاشت. ( این حامد خطر رو نمیگم ها :laughing: )
حامد جان تو هم حرف عشقی گفتی خودمم توی ذهنم بود همین نظر .
سلام پیشی
بابا واضح حرف بزن هیچی نفهمیدم (شوخی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حامد کیه نارسی چیه؟
من کی حرف عشقی زدم؟ کدوم رو میگی؟
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_xp
31-08-2006, 22:20
سلام hamedkhatar* آقا ما کوچیکتیم . اگه این لطف رو در حق ما بکنی خیلی ممنون میشم . حتما برات پیغام خصوصی میدم . ( البته
خدای نکرده نمیخوام باعث زحمت شما بشم . ( فردا براتون یه پیغام خصوصی میدم) .
در مورد این که دوست شما اکانت رو بخره باید بگم نمیخوام مزاحم ایشون بشم . دیگه من کارت اعتباری خریدم و باید خودم یه جوری
از همین کارت خودم استفاده کنم . و به خاطر اینم با پیپال مشکل دارم چون پیپال ایران رو تحریم کرده حالا یه کاریش میکنم . در نهایت از لطفت ممنون.

*hamedkhatar*
31-08-2006, 22:23
سلام
نه بابا چه زحمتی؟
پس منتظرم فردا
بای
;)

Nvidia
31-08-2006, 22:32
سلام
شما اگه لینک خواستید به من پیغام بدید با کمال میل تقدیم میکنم :tongue:
در مورد اکانت هم یکی از دوستام کارتش رو دارهpaypal هجده هزار تومان ازم گرفت و یه ماه برام ثبت نام کرد
البته در اصل 14 هزار میشد ولی خواست سود بگیره شد 18 هزار
حالا شما اگه خیلی نیاز دارید و نتونستید از جای دیگه گیر بیارید به من بگید تا با دوستم صحبت منم اگه قبول کرد برای شما هم ثبت نام که البته پولش رو میگیره :laughing:
بازم موردی بود در خدمتم
;)
این دوسته یا دشمن ؟ من 3 روز پیش یکی واسم ثبت کرد 13500 ازم گرفت. تازه من میگم 13500 هم گرونه !
حالا بگیم هر یورو 1100 تومان و اکانت 1 ماهه راپید هم 10 یورو میشه 11 تومان 7 تومان ازت سود گرفته. یه تجدید تو دوستیت با این دوستت بکنی بد نیست :biggrin:

*hamedkhatar*
31-08-2006, 22:37
این دوسته یا دشمن ؟ من 3 روز پیش یکی واسم ثبت کرد 13500 ازم گرفت. تازه من میگم 13500 هم گرونه !
حالا بگیم هر یورو 1100 تومان و اکانت 1 ماهه راپید هم 10 یورو میشه 11 تومان 7 تومان ازت سود گرفته. یه تجدید تو دوستیت با این دوستت بکنی بد نیست :biggrin:
سلام
آره منم خیلی بهش میگم دوستا هم دوستا قدیم
راستی این سایت هم مال اونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم چه ربطی به اینجا داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amintnt
01-09-2006, 22:14
دوست عزیز میشه بگی کیه؟؟؟آخه منم میخوام.یکی از من 16 تومن گرفت.
در رابطه با این که چرا روی داونلود میمونه باید بپرسم شما لینک مستقیم رو میدی به دانلود منیجر؟؟؟اینو بهم بگین تا من توضیح بدم چرا؟؟ ;)

Nvidia
02-09-2006, 01:13
در رابطه با این که چرا روی داونلود میمونه باید بپرسم شما لینک مستقیم رو میدی به دانلود منیجر؟؟؟اینو بهم بگین تا من توضیح بدم چرا؟؟ ;)
يكي از دوستام شمارشو داره ميگيريم همينجا اعلام ميكنم .

*hamedkhatar*
02-09-2006, 11:14
سلام
من درست منظورتون رو نفهمیدم
ولی آره رپید شیر سه تا لینک مستقیم به ما میده که فقط 24 ساعت فعال هست و ما اجازه داریم دانلود کنیم
و همون لینک رو میدیم به دانلود منیجر
که به نظر من بهترین دانلود منیجر برای رپید flashget هست چون سرعت عالی داره
ممنون
;)

amintnt
02-09-2006, 20:34
سلام
من درست منظورتون رو نفهمیدم
ولی آره رپید شیر سه تا لینک مستقیم به ما میده که فقط 24 ساعت فعال هست و ما اجازه داریم دانلود کنیم
و همون لینک رو میدیم به دانلود منیجر
که به نظر من بهترین دانلود منیجر برای رپید flashget هست چون سرعت عالی داره
ممنون
;)
خوب دوسته من مشکل همین جاست دیگه.ببین برو تو اکاونتت بعد توی آپشنسش.بعد چک باکس دایرکت داونلود رو بزن.بعد وقتی یه لینک رو تو مرور گر پیست میکنی مستقیم فایل رو دانلود میکنی و دیگه چیزی به اسم دادن لینک مستقیم و این جور چیزا نداره.عهنی میتونی یه لینک رو تا 20 در صد داونلود کنی و 10 روز دیگه میتونی ادامش رو داونلود کنی.در ضمن فکر نکنی فقط میشه با بروزر داونلود کرد بلکه میتونی با داونلود منیجر ها هم داونلود کنی.اما واسه این کار باید اول با اینترنت اکسپلورر (حتما) بری تو اکانتت و بعد که کوکی رو ست کرد میتونی از دانلود منیجر استفاده کنی.البته تا زمانی که کوکیت اکسپایر نشده.من خودم این کارو میکنم.آقا من اکاونتم میخوام بگین کیه ما هم فیض ببریم. ;)

*hamedkhatar*
03-09-2006, 02:39
خوب دوسته من مشکل همین جاست دیگه.ببین برو تو اکاونتت بعد توی آپشنسش.بعد چک باکس دایرکت داونلود رو بزن.بعد وقتی یه لینک رو تو مرور گر پیست میکنی مستقیم فایل رو دانلود میکنی و دیگه چیزی به اسم دادن لینک مستقیم و این جور چیزا نداره.عهنی میتونی یه لینک رو تا 20 در صد داونلود کنی و 10 روز دیگه میتونی ادامش رو داونلود کنی.در ضمن فکر نکنی فقط میشه با بروزر داونلود کرد بلکه میتونی با داونلود منیجر ها هم داونلود کنی.اما واسه این کار باید اول با اینترنت اکسپلورر (حتما) بری تو اکانتت و بعد که کوکی رو ست کرد میتونی از دانلود منیجر استفاده کنی.البته تا زمانی که کوکیت اکسپایر نشده.من خودم این کارو میکنم.آقا من اکاونتم میخوام بگین کیه ما هم فیض ببریم. ;)
سلام
ممنون :blink:
ولی من که کلی بالا چیز گفتم که من با دانلود منیجر دانلود میکنم شما اموزش با دانلود منیجر رو میدی؟ :blink:

=======================================
من اومدم بگم که اون قضیه بود که فایلهای 300 مگابایتی روی 92 درصد از کار میفتند باید بگم که
کم دوباره امروز یه فیلم خواستم دانلود کنم و گذاشتم برا دانلود حجم فایل 300 مگابایت بود ولی باز سر همون 92 درصد لینک خراب شد
پس معلوم میشه این وسط مشکل از رپید هستش
مخصوصا اینکه هر دو بر سر 92 درصد خراب شده
تا حالا کسی از رپید بیشتر 300 مگابایت دانلود کرده
ممنون

amintnt
03-09-2006, 10:29
سلام
ممنون :blink:
ولی من که کلی بالا چیز گفتم که من با دانلود منیجر دانلود میکنم شما اموزش با دانلود منیجر رو میدی؟ :blink:

=======================================
من اومدم بگم که اون قضیه بود که فایلهای 300 مگابایتی روی 92 درصد از کار میفتند باید بگم که
کم دوباره امروز یه فیلم خواستم دانلود کنم و گذاشتم برا دانلود حجم فایل 300 مگابایت بود ولی باز سر همون 92 درصد لینک خراب شد
پس معلوم میشه این وسط مشکل از رپید هستش
مخصوصا اینکه هر دو بر سر 92 درصد خراب شده
تا حالا کسی از رپید بیشتر 300 مگابایت دانلود کرده
ممنون
ببين شما اينطوري فقط تا 10ساعت ميتوني از دانلود منيجر استفاده كني اما اوني كه من گفتم هر موقع كه دلت بخواد ميتوني رزوم كنيد.حالا ديگه خودداني. ;)

*hamedkhatar*
03-09-2006, 17:02
ببين شما اينطوري فقط تا 10ساعت ميتوني از دانلود منيجر استفاده كني اما اوني كه من گفتم هر موقع كه دلت بخواد ميتوني رزوم كنيد.حالا ديگه خودداني. ;)
سلام
ببخشید من اون موقع درست منظورتون رو نفهمیدم
فکر کردم به من میگی با دانلود منیجر هم میشه دانلود کنم
سو تفاهم بود
ممنون از لطفتون

*hamedkhatar*
10-09-2006, 00:31
سلام
آقا یه مشکل دیگه
رپید قبلا سه تا لینک مستقیم میداد ولی الان دوتا بیشتر نمیده
چرا؟
اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روی عکس کلیک کنید تا بزرگ شه
;)
ممنون

Nvidia
10-09-2006, 00:35
حتما برای اون سرور مشکلی پیش اومده ! دیشب چندتا فایل داشتم کلا راپید نمیزاشت دانلود کنم. ارر میداد که سروری که اون فایل روشه در حال تعمیره !

*hamedkhatar*
10-09-2006, 00:40
حتما برای اون سرور مشکلی پیش اومده ! دیشب چندتا فایل داشتم کلا راپید نمیزاشت دانلود کنم. ارر میداد که سروری که اون فایل روشه در حال تعمیره !
خوب خدا رو شکر
یه لحضه ترسیدم
آخه من همیشه اون سرور آخری رو انتخاب میکردم
فکر کردم مثلا پهنای باند اون سرور تموم شده
راستی اگه میشه یه توضیح در این مورد بدید که کدوم یکی از این سرورها رو انتخاب کنیم؟
یعنی باید به چی توجه کنیم؟
ممنون

Nvidia
10-09-2006, 00:41
خیلی خلاصه بگم ! هر کدوم که عدد جلوشون کمتر بود رو انتخاب کن ( البته از اولی و دومی. چون بهترین هاش همینان)

*hamedkhatar*
10-09-2006, 00:58
خیلی خلاصه بگم ! هر کدوم که عدد جلوشون کمتر بود رو انتخاب کن ( البته از اولی و دومی. چون بهترین هاش همینان)
ممنون لطف کردی
;)

amintnt
10-09-2006, 02:03
حامد جون شما به نظر من همون داركت داونلود رو تيك بزني بهتره.حالا نميدونم شما چه اصراري داري لينك مستقيم بگيري بعد دانلود كني؟؟

hamid_xp
10-09-2006, 17:19
حامد جون شما به نظر من همون داركت داونلود رو تيك بزني بهتره.حالا نميدونم شما چه اصراري داري لينك مستقيم بگيري بعد دانلود كني؟؟

سلام . دوست عزیز من دایرکت لینکو تیک زدم . با داپ هم دانلود میکنم جدیدا بعضی از دانلودهام تا 97% پیش میره ولی
خوش قطع میشه و دیگه رزیوم نمیده. فکر کن مhamedkhatar* هم همین مشکل رو با فلش گت داشت. اینم بگم که فایل پاک نشده و با یه سیستم دیگه با همین داپ میشه گرفتش.
یه چیز دیگه هم هست من مقدار زیادی لینک باسه دانلود دارم همشونم چک میکنم بعد میگیرم (لینکها معمولا بالای 20 بخش هستن) تا میاد همه رو دانلود کنم (مثلا 6بخشو دانلود کردم) تازه رپید یادش میاد که باید لینکها رو پاک کنه. میخواستم بدونم این ربطی به دانلود من داره یا از بدشانسیه منه که اینطوری میشه( تا حالا 4-5 گیگم اینطوری حروم شده) .
ممنون.

amintnt
10-09-2006, 19:58
سلام . دوست عزیز من دایرکت لینکو تیک زدم . با داپ هم دانلود میکنم جدیدا بعضی از دانلودهام تا 97% پیش میره ولی
خوش قطع میشه و دیگه رزیوم نمیده. فکر کن مhamedkhatar* هم همین مشکل رو با فلش گت داشت. اینم بگم که فایل پاک نشده و با یه سیستم دیگه با همین داپ میشه گرفتش.
یه چیز دیگه هم هست من مقدار زیادی لینک باسه دانلود دارم همشونم چک میکنم بعد میگیرم (لینکها معمولا بالای 20 بخش هستن) تا میاد همه رو دانلود کنم (مثلا 6بخشو دانلود کردم) تازه رپید یادش میاد که باید لینکها رو پاک کنه. میخواستم بدونم این ربطی به دانلود من داره یا از بدشانسیه منه که اینطوری میشه( تا حالا 4-5 گیگم اینطوری حروم شده) .
ممنون.
جدي ميگي؟؟؟؟ :blink: من حدود سي تا فيلم با اكاونتم داونلود كردم و هيچ مشكلي نداشت.حتي يك بار.حالا اين چطوره كه ميزنه فايلا رو پاك ميكنه من نمي دونم.؟؟؟ :blink: بعد اون مشكل 97 درصد:شما ببين فايلي كه داونلود ميكردي هنوز هست يا نه؟؟اگه هست كه نميدونم چرا و اگه نيست خوب ديگه خودت ميدوني چرا.اما من فكر نميكنم كه رپيد مشكلي داشته باشه. ;) حالا شانس شما اينطور شده. :happy:

amintnt
16-09-2006, 05:44
سلام.بچه ها اينچا بود كه گفتم اگه چند نفد از يه اكاونت رپيد استفاده كنن ميبندش؟درسته؟؟؟خوب حالا اينو بخونيد.

It is NOT allowed to create accounts and spread them in the public. If we see that an account is used by many people, we will close it without warning.

البته اينجا گفته اگه توي عموم معرفي كنيد.فكر كنم مشكلي نداشته باشه چند فقط چند نفر استفاده كنن.در ضمن اگه يهو بهتون گير داد كه دارين چند نفره از اين اكاونت استفاده ميكنيد بدون اخطار ميبندش.حالا ديگه خود دانيد!!!باي باي.ديگ برم بخوابم كه دارم ميميرم.

hamid_xp
16-09-2006, 09:50
امین جان اینجا گفته که کسی که اکانت داره (فکر کنم از اون اکانت هایی که با 10000 امتیاز اجازه سهخت یه اکانت رومیده) اجازه نداره اکانتی بسازه و اون رو به صورت عمومی توزیع کنه.در صورت مشاهده این اکانت توسط رپید بدون هیچ اخطاری بسته میشه.
خوب این یعنی اینکه هر اکانتی مختص یه IP هست . اگر چند ip با یه اکانت از رپید لینک بگیرن رپید اکانت رو باطل میکنه .
ولی این به این معنی نیست که شخصی که اکانت داره و به دیگران فقط لینک مستقیم میده اکانتش بسته بشه.
ممنون.

amintnt
16-09-2006, 12:53
امین جان اینجا گفته که کسی که اکانت داره (فکر کنم از اون اکانت هایی که با 10000 امتیاز اجازه سهخت یه اکانت رومیده) اجازه نداره اکانتی بسازه و اون رو به صورت عمومی توزیع کنه.در صورت مشاهده این اکانت توسط رپید بدون هیچ اخطاری بسته میشه.
خوب این یعنی اینکه هر اکانتی مختص یه IP هست . اگر چند ip با یه اکانت از رپید لینک بگیرن رپید اکانت رو باطل میکنه .
ولی این به این معنی نیست که شخصی که اکانت داره و به دیگران فقط لینک مستقیم میده اکانتش بسته بشه.
ممنون.

آره واسه حالت 10000 پوینته.خوب دیگه منظورش از اکاونت رو تو پابلیک پخش کنی اینه که چند نفر از یه اکاونت دوناود کنن.حق با شماست.لینک مستفیم مشکل نداره. ;)

*hamedkhatar*
24-09-2006, 16:09
سلام
من دیشب اکانتم تموم شد و یا شاید هم هک شد
چطوری میتونم بفهمم که تموم شده یا هک شدم؟
من قبلا چیز توش آپلود کرده بودم ولی لینکها سالمند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظر شما چه اتفاقی افتاده؟
یعنی نباید لینکها غیر فعال بشند؟
ممنون
;)

MaFia
24-09-2006, 16:15
وا
مگه تاریخ انقضاش رو نمی دونی حامد جان!!؟

*hamedkhatar*
24-09-2006, 17:00
وا
مگه تاریخ انقضاش رو نمی دونی حامد جان!!؟
سلام
نه من هواسم نبود ولی انگار تا 28/09/2006 وقت داشت انگار 4روز زودتذ تموم شده

Nvidia
24-09-2006, 18:59
حامد جان لینکها تا 30 روز دیگه هم سالم هستند یعنی تا سی روز دیگه میتونی پوینت بگیری اما چرا پوینت نگرفتی ؟ من که 15 روزه اول 10000 تام پر شد تمدید کردم !

amintnt
24-09-2006, 20:37
به نظر شما چه اتفاقی افتاده؟
یعنی نباید لینکها غیر فعال بشند؟
ممنون

حامد جان لینکها تا 30 روز دیگه هم سالم هستند یعنی تا سی روز دیگه میتونی پوینت بگیری اما چرا پوینت نگرفتی ؟ من که 15 روزه اول 10000 تام پر شد تمدید کردم !
بابا تا وقتي كه اكاونت هست فايلا اصلا ديليت نميشن و وقتي هم كه اكاونت رو ديليت كردن بعد از 30 روز دانلود نشدن فايل فايل به درك واصل ميشه. بعد شما چي كار كردي كه اينقدر زود پر كردي؟؟؟من زور زدم حالا 198 تا گرفتم؟؟بگو ما هم فيض ببريم.
بعد حامد جان چندتا راه داري كه بفهمي هك شده يا نه. اول اينكه بگو بينم ميتوني بري اكاونت رو باز كني يا نه؟؟؟اگه آره برو تو قسمت لاگ و آيپيت رو چك كن ببين غير از تو كيا داونلود كردن؟؟؟

Nvidia
24-09-2006, 22:24
ما خودمون سرور داریم با سرعت بالا آپلود میکنیم :d

*hamedkhatar*
25-09-2006, 17:58
ما خودمون سرور داریم با سرعت بالا آپلود میکنیم :d
بچه ها ممنون
فهمیدم مشکلم چی بود
هک شده بودم بعد اون یارو خودش اومد تسلیم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia جان منظور امین سرعت آپلودتون نبود
منظور این بود که مگه چی آپلود میکنی که این قدر ملت دانلود میکنند و شما پوینت میگیری؟
ممنون
(موندم چرا این ماه رمضونیه همه برای سرعت اینترنتشون کلاس میزارند انجمن متفرقه که از تکبر داره منفجر میشه) :blink:

Nvidia
25-09-2006, 19:05
بچه ها ممنون
فهمیدم مشکلم چی بود
هک شده بودم بعد اون یارو خودش اومد تسلیم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia جان منظور امین سرعت آپلودتون نبود
منظور این بود که مگه چی آپلود میکنی که این قدر ملت دانلود میکنند و شما پوینت میگیری؟
ممنون
(موندم چرا این ماه رمضونیه همه برای سرعت اینترنتشون کلاس میزارند انجمن متفرقه که از تکبر داره منفجر میشه) :blink:

حامد جان کی کلاس سرعتشو گذاشت . سرعت آپلود من از 70 80 بالاتر نمیره . ما فایلارو با سرعت بالا رو سرور دان میکنیم بعد با استفاده از ریموت آپلود راپید میاریم رو راپیدشیر ( حالا نمیدونم این کلاس گذاشتن داره ! ).
برای آپلود کردن هم باید بگم چیزهای تاپ اپلود میکنیم! مثلا بازی just cause از اولین کسایی بودم که لینکشو پخش کردم یا فیلم mission impossible 3 هم همینطور. مثلا اون اوایل که corel اومده بود من 3000 پوینت ازش گفتم!
پس باری جمع آوری پوینت آپلود کردن چیزهای نایاب و تاپ + پخش کردن درست حسابی لینک ها یا زدن اونها در سایتی مثل avaxhome

*hamedkhatar*
25-09-2006, 19:55
Nvidia جان سو تفاهم شد من قصدم شما نبودید من کلی عرض کردم برای تاپیک های ایجاد شده تو انجمن متفرقه
که اصلا نباید اینجا میگفتم معذرت میخوام اگه رنجوندمتون
========================================
ایول روش خوبی رو به کار بردید
ولی خوب وقتی یه چیز جدید بیاد فکر کنم اونقدر لینک ازش بیاد که آپلود کردن ما فکر نمیکنم اونقدر موثر باشه
حالا این سایتی که گفتی چطور میشه توش لینکهامون رو بزاریم؟
میشه یکم توضیح در مورد این سایت بدید؟
ممنون
;)

Nvidia
25-09-2006, 20:03
اگه تو سایت ثبت نام کنی میتونی توش پست بدی ! اما باید چیزهای تکی بفرستی که توسط ادمین اون سایت تایید شه ! و در سایت قرار بگیره

*hamedkhatar*
25-09-2006, 20:19
اگه تو سایت ثبت نام کنی میتونی توش پست بدی ! اما باید چیزهای تکی بفرستی که توسط ادمین اون سایت تایید شه ! و در سایت قرار بگیره
ok ممنون از راهنماییتون

S_hamid202
17-12-2008, 20:15
اکانت هاي پرميوم رپيدشير هروز در اين سايت

يا

يک ليست از اکانت ها که در سايت هست

يک نمونه :

Username: 7379285