PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

banii
01-07-2014, 02:31
اولین بازی ای که از دور 1/4 برگزار خواهد شد .
بین دو تیم مدعی !
بی شک نبرد جذابیست !

در نتایج بازیهای گذشته این فرانسویها بودند که عملکردی بهتری داشته اند ،
از مجموع 25 بازی ، 11 پیروزی سهم فرانسه و 8 پیروزی برای آلمانها بوده و 6 بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده !

اما در گلزنی جرمنها برتری خفیفی دارند ؛ آنها موفق به زدن 42 گل به فرانسه شده اند ، در حالیکه فرانسه 41 بار دروازه آلمان را گشوده!

اطلاعات بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت فیفا .

اما این بار در جام جهانی 2014
آلمان یا فرانسه؟
در نهایت چه تیمی در جمع 4 تیم برتر حضور خواهد یافت ؟!

albertxx
01-07-2014, 02:43
آلمان امشب یه جوری بود !! (( بعضی مواقع بدجور ضد حمله میخوردن ))
اگه آلمان اینطور که امشب بازی کرد بخواد جلوی فرانسه هم بازی کنه راحت میبازه
امشب بازی کن های الجزایر کلی موقعیت داشتن که خراب کردن و حتی چند بار تو ضد حمله کم آوردن تو دویدن
ولی فکر نکنم فرانسه به همین راحتی ها کم بیاره و از فرصت استفاده نکنه

نویر هم بخواد جلوی فرانسه همچین حرکاتی بزنه خطرناک تر میشه !!!

به طور کل شانس فرانسه رو بیشتر میدونم !!!

Sh-Meteor
01-07-2014, 03:55
Germany
شک نکنید!

Sepehr SS
01-07-2014, 09:11
فرانسه تیم بهتری داره، آلمان دیشب خیلی ضعیف بود.

senaps
01-07-2014, 09:20
المان بازی رو میبره....
المان امسال خیلی تمیز و منظم بازی میکنه و البته یه ۱۰-۱۵ دقیقه طول میکشه تا خودشون رو تو زمین پیدا کنن و بعدش میرن تو کار نظم و حرفه‌ای بازی سازی کردن....

این نظرم رو به نظر میاد که بسیاری دوستان به عنوان ناتوانی المان دارن ترجمه میکنن!!

Khan gholi
01-07-2014, 10:50
فینال رو تو یک چهارم می بینیم.دو تا تیم خوب وجنگنده و بصورت تیمی بازی می کنند و متکی به یک فرد خاص نیستند.امیدوارم المان ببره

Esteghlal_Paydar44
01-07-2014, 23:50
توی این 10 11 ساله که ذهنم یاری میکنه آلمان همیشه جلوی تیمهای بزرگ بازنده بوده !! زیاد دور نمیرم چون نمیخوام آمار عصر حجر براتون بیارم از همین سال 1998 شروع میکنم :

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1998 :

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

تیم آلمان مقابل تیم نه چندان مطرح کراواسی با این نتیجه افتضاح شکست خورد و جالبه بدونید بازیه بعدی کرواسی با فرانسه بود که اون بازی رو فرانسه برد و در آخر هم فرانسه قهرمان جام شد !

جام ملت های اروپا 2000 :

توی این تورنومنت آلمان اصلا از گروهش بالا نیومد و توی گروه آخر شد !! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

توی این جام هم باز آلمان از گروه خودش نتونست بیاد بالا و سوم شد ! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2006 :

آلمان 0 - ایتالیا 2 ( در وقت های اضافی )

فینال جام ملت های اروپا 2008 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام جهانی 2010 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام ملت های اروپا 2012 :

آلمان 1 - ایتالیا 2

یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 :

آلمان ؟ - فرانسه ؟

منبع : ویکیپدیا !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته ی جالب تر از این آمار و ارقام تحلیل طرفدارای آلمان هر ساله از سبک بازیشونه ! سال 2006 که ایمان به قهرمانی داشتن با اینکه میزبان بودن از ایتالیا خوردن !

سال 2008 و 2010 که با اسپانیاییها که تازه تیکی تاکاشون شکل گرفته بود کل کل داشتن که هر 2 سالشو از اسپانیا خوردن ! اما درس عبرت نشد و در جام ملت های اورپا سال 2012 پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی و اوج آمادگی لیگ اسپانیا و تیم ملیش و سبک تیکی تاکاشون بازم آلمانیا شروع به کل کل با اسپانیاییها کردن و مدعی این بودن که اگه به اسپانیا بخورن بدون شک اونا رو میبرن و بی شک قهرمان اروپا میشن ! که اصلا به اسپانیا نرسیده ایتالیا اومد 2 تا زد بهشون و حذف شدن و در آخر باز هم اسپانیا امیدشون رو ناامید کرد !

دوباره بعد از اون اتفاق ها حالا باز هم در جام جهانی 2014 طرفدارای آلمان معتقدن که این آلمان دیگه با آلمان های سالهای قبل فرق داره و امسال دیگه 100% یکی از مدعیان اصلی قهرمانیه ! ( چیزی که درست هر ساله بهش ایمان دارن ! ) باید ببینیم امسال این تیم آلمان چیکار میکنه و به کجا میرسه !

تا به اینجا من آمار و ارقام بازیها و تحلیل طرفدارای آلمان رو گفتم . حالا میخوام نظر خودمو راجع به آلمان بدم , به نظر من حدود 70 80 % آلمان بازی رو مقابل فرانسه واگذار میکنه ! اما خوب حکم خدا که نیست وقتی تو گروه مرگ ایتالیا و انگلیس حذف میشن , وقتی تیر دروازه به کمک برزیل میاد که در مرحله بعد حضور داشته باشه , وقتی داور به کمک هلند میاد تا به مرحله ی بعد برسه ... خوب نمیشه گفت آلمان هم 100% بازنده ی بازیه !

اما یه چیزی رو من 100% بهش یقین داشتم , دارم و خواهم داشت . اونم اینه که آلمان در تورنومنتهای جام جهانی هیچ وقت به هیچ جایی نخواهد رسید . همون 3 تا قهرمانی آلمان در سالهای 1954 و 1974 و 1990 در جام جهانی در تاریخچه ی این باشگاه میمونه و به نظر من حالا حالاها آپدیت نخواهد شد !

دوستان طرفدار آلمان هم لطفا نقل نگیرن چون من تمام آمار و ارقامم از ویکی پدیا بود و آخرین جملاتم هم نظر شخصی و پیش بینیم بود که فکر نکنم نیازی به پاسخ دادن به کسی باشه :n06:به امید یه بازیه جذاب و زیبا ...

banii
02-07-2014, 00:06
توی این 10 11 ساله که ذهنم یاری میکنه آلمان همیشه جلوی تیمهای بزرگ بازنده بوده !! زیاد دور نمیرم چون نمیخوام آمار عصر حجر براتون بیارم از همین سال 1998 شروع میکنم :

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

تیم آلمان مقابل تیم نه چندان مطرح کراواسی با این نتیجه افتضاح شکست خورد و جالبه بدونید بازیه بعدی کرواسی با فرانسه بود که اون بازی رو فرانسه برد و در آخر هم فرانسه قهرمان جام شد !

جام ملت های اروپا 2000 :

توی این تورنومنت آلمان اصلا از گروهش بالا نیومد و توی گروه آخر شد !! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

توی این جام هم باز آلمان از گروه خودش نتونست بیاد بالا و سوم شد ! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 1 - ایتالیا 2

آلمان ؟ - فرانسه ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته ی جالب تر از این آمار و ارقام تحلیل طرفدارای آلمان هر ساله از سبک بازیشونه ! سال 2006 که ایمان به قهرمانی داشتن با اینکه میزبان بودن از ایتالیا خوردن !

سال 2008 و 2010 که با اسپانیاییها که تازه تیکی تاکاشون شکل گرفته بود کل کل داشتن که هر 2 سالشو از اسپانیا خوردن ! اما درس عبرت نشد و در جام ملت های اورپا سال 2012 پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی و اوج آمادگی لیگ اسپانیا و تیم ملیش و سبک تیکی تاکاشون بازم آلمانیا شروع به کل کل با اسپانیاییها کردن و مدعی این بودن که اگه به اسپانیا بخورن بدون شک اونا رو میبرن و بی شک قهرمان اروپا میشن ! که اصلا به اسپانیا نرسیده ایتالیا اومد 2 تا زد بهشون و حذف شدن و در آخر باز هم اسپانیا امیدشون رو ناامید کرد !

دوباره بعد از اون اتفاق ها حالا باز هم در جام جهانی 2014 طرفدارای آلمان معتقدن که این آلمان دیگه با آلمان های سالهای قبل فرق داره و امسال دیگه 100% یکی از مدعیان اصلی قهرمانیه ! ( چیزی که درست هر ساله بهش ایمان دارن ! ) باید ببینیم امسال این تیم آلمان چیکار میکنه و به کجا میرسه !

تا به اینجا من آمار و ارقام بازیها و تحلیل طرفدارای آلمان رو گفتم . حالا میخوام نظر خودمو راجع به آلمان بدم , به نظر من حدود 70 80 % آلمان بازی رو مقابل فرانسه واگذار میکنه ! اما خوب حکم خدا که نیست وقتی تو گروه مرگ ایتالیا و انگلیس حذف میشن , وقتی تیر دروازه به کمک برزیل میاد که در مرحله بعد حضور داشته باشه , وقتی داور به کمک هلند میاد تا به مرحله ی بعد برسه ... خوب نمیشه گفت آلمان هم 100% بازنده ی بازیه !

اما یه چیزی رو من 100% بهش یقین داشتم , دارم و خواهم داشت . اونم اینه که آلمان در تورنومنتهای جام جهانی هیچ وقت به هیچ جایی نخواهد رسید . همون 3 تا قهرمانی آلمان در سالهای 1954 و 1974 و 1990 در جام جهانی در تاریخچه ی این باشگاه میمونه و به نظر من حالا حالاها آپدیت نخواهد شد !

دوستان طرفدار آلمان هم لطفا نقل نگیرن چون من تمام آمار و ارقامم از ویکی پدیا بود و آخرین جملاتم هم نظر شخصی و پیش بینیم بود که فکر نکنم نیازی به پاسخ دادن به کسی باشه :n06:به امید یه بازیه جذاب و زیبا ...
من که طرفدار آلمان نیستم
و منم بیشتر به بردن فرانسه معتقدم
تا حدودی هم موافق هستم اما
شما پیروزی4.1 بر انگلیس و 4.0 آرژانتین رو کلا سانسور کردی.:n16:

Actros
02-07-2014, 01:14

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

جام ملت های اروپا 2000 :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 1 - ایتالیا 2

آلمان ؟ - فرانسه ؟

داداش بردهای آلمان چی ؟؟؟!!!
================
آلمان چه زود باید بازی کنه !!! برزیل واسه خودش 1 هفته استراحت کرد

Mohammad Hosseyn
02-07-2014, 02:57
فکر میکنم این جای جام دیگه قراره کلا شگفتی ببینیم ... به نظرم فرانسه شانس بیشتری برای صعود داره و بهتر بازی میکنه ، البته اونها یکم بازی قبل افت داشتن ، ولی خب آلمان کلا از بازی دوم به بعد افت داشتن و مولر یک تنه شده مثل مسی و ماشین گل زنی ، و بقیه بازیکنا افت داشتن . برعکس فرانسه که همه بیش از حدشون ظاهر شدن و اگر دروازه بان نیجریه نبود همون بلایی ک سر سوئیس اوردن سر نیجریه میومد ...

اونطرف هم من فکر کنم برزیل و آرژانتین حذف بشن ... حالا باید دید چ میشه :n13:

هلند هم ک صحبتشو نکن قهرمانه :n10::n05:

farshidmm
02-07-2014, 03:09

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

جام ملت های اروپا 2000 :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 1 - ایتالیا 2

آلمان ؟ - فرانسه ؟

آخه نمیشه که بیای یه حرف غلطی بزنی بعد بگی من درست میگم کسی نقل قول نکنه
فقط در مورد آمارهایی که آوردی اظهار نظر می کنم و در مورد نظر شخصیت چیزی نمی گم.

خیلی جالبه شما میگی آلمان همیشه مقابل تیم های بزرگ بازنده بوده در حالی که در همین 10 - 12 سال اخیر که شما یادت میاد حداقل 7 - 8 مورد مثال نقض وجود داره
ظاهرا از ویکیپدیا فقط باخت های آلمان رو کشیدی بیرون و بردهاش رو زیرسیبیلی رد کردی
پیروزی 4 - 1 مقابل انگلیس در جام جهانی 2010
پیروزی 4 - 0 مقابل آرژانتین در جام جهانی 2010
پیروزی مقابل آرژانتین در یک چهارم نهایی 2006
پیروزی مقابل هلند در یورو 2012
پیروزی مقابل پرتغال در یورو 2008 و 2012 و جام های جهانی 2006 و 2014
ضمنا اسپانیای تیکی تاکای 2008 تا 2014 هم همه تیم ها مقابلش بازنده بودن فقط آلمان نبود.
حذف آلمان در دور گروهی یورو 2000 و یورو 2004 هم به خاطر این بود که آلمان از 98 تا 2004 در دوران افت خودش بود و اون سالها در واقع بدترین سال های فوتبال آلمان از لحاظ بازیکن و نتیجه بود. اون نتایج ضعیف رو تیم های دیگه هم در دوران افتشون داشتن مثلا ایتالیا در جام جهانی 2010 از اسلواکی باخت و با پاراگوئه و نیوزلند هم مساوی کرد و در گروهش اخر شد.

اینا مال 10 - 12 سال اخیر بود

در مورد قبلش هم مثال های بسیار زیادی وجود داره
مثلا پیروزی مقابل انگلیس میزبان در نیمه نهایی یورو 96
پیروزی مقابل انگلیس در نیمه نهایی جام جهانی 90
پیروزی مقابل ارژانتین در فینال جام جهانی 90
دو پیروزی مقابل چک در یورو 96
پیروزی مقابل یوگسلاوی در جام جهانی 90
پیروزی مقابل هلند در جام جهانی 90
پیروزی مقابل فرانسه میشل پلاتینی در نیمه نهایی 82
پیروزی مقابل اسپانیا در جام جهانی 82

اینا چند مورد از دهه 80 و 90 بود البته نه همه تورنومنت هاش فقط بعضیاشو بررسی کردم
و دهه 70 و قبلش رو هم کاری نداریم!

من نمی دونم شما طرفدار کدوم تیم هستی ولی طرفدار هر تیمی جز برزیل باشی تیمت از لحاظ افتخارات پایینتر از آلمان قرار می گیره

در بازی امسال مقابل فرانسه هم هر نتیجه ای می تونه رقم بخوره ولی اگر احیانا آلمان شکست هم بخوره شما نمی تونی این نتیجه گیری شیطنت امیز رو بکنی و بگی آلمان همیشه در مقابل تیم های بزرگ بازنده بوده چون مثال های نقضش بسیار زیاد هست که چندتاشو گفتم.

Sh-Meteor
02-07-2014, 03:09
هم چنان معتقدم آلمان یه پای فیناله.
.
فرانسه تا الان فراتر از حد انتظار ظاهر شده ولی به نظرم جلوی آلمان کم بیاره و به زانو در بیاد.
+
اگه نیجریه انیما رو داشته خوب آلمان هم نویر رو داره.

MOHAMMAD2010
02-07-2014, 11:49
فرانسه تا الان فراتر از حد انتظار ظاهر شده ولی به نظرم جلوی آلمان کم بیاره و به زانو در بیاد.
کلا با فرانسه مشکل داری ها !

senaps
02-07-2014, 12:23
من متاسفانه هیچ کدوم از بازی های فرانسه رو ندیدم! :(

ولی به نظرم المانا منطقی بازی میکنن ولی خوب، تو این بازی ها هرچی تیم دونده بود خورد به پستشون و پوستشون رو کند و واقعا خسته شدن بازیکن ها.... بعدشم که حالا باز دوباره بازی :(

stealer
02-07-2014, 12:40
یعنی کلا حالم گرفته شد
امیدوار بودم حداقل تا نیمه نهایی این دوتا به هم نخورن
ولی خوب کلافرانسه یه چیز دیگست و امیدوارم بازی رو ببریم:دی

romantic
02-07-2014, 13:30
جالبه بعضی از دوستان مدعی اصلی قهرمانی بودن رو با قهرمان قطعی بودن اشتباه میگیرن و از طرفدارهای آلمان ایراد میگیرن.
فقط یک نگاه به تعداد حضور آلمان در نیمه نهایی جامهای جهانی بندازین تا متوجه بشید چرا ما همیشه تیممون رو مدعی اصلی قهرمانی میدونیم.

پیش بینی خودم از این بازی اینه که اگر شواینی و هاملز برسن، خدیرایی که نسبتا آماده و سرحاله در وسط زمین بازی کنه، لام بره دفاع راست و حمله از اوزیل، مولر و شورله تشکیل بشه، آلمان قطعا در 90 دقیقه کار رو تموم میکنه.
اما اگر یوگی بازم همین ترکیب قبلی رو بذاره، هیچ پیش بینی ای نمیشه کرد چون آلمان اینجوری با دستای خودش، لِوِل خودش رو در حد فرانسه میاره و اون موقع اتفاقات و ستاره ها میتونن تعیین کننده یک نبرد برابر باشن.

Iloveu-ALL
02-07-2014, 13:31
یا آلمان میبره یا فرانسه
کسی که ببره قطعا به نیمه نهایی صعود میکنه
:n02:
با اجازه آقا جواد خیابانی

Actros
02-07-2014, 13:40
همونطور که گفتن اگه یوگی لام رو بزاره راست آلمان میشه آلمان واقعی
ولی من میدونم لج بازه و بازم لام رو میزاره وسط
با دستای خودش داره گمد میزنه به همه چیز

Sh-Meteor
02-07-2014, 13:47
کلا با فرانسه مشکل داری ها !
نه داداش من چه مشکلی می تونم با فرانسوی ها داشته باشم.
فقط من اینطوری فکر می کنم که فرانسه مغلوب آلمان میشه و امسال هم از رسیدن به نیمه نهایی ناکام می مونه.
.ولی انصافا بین تمام مدعیان فرانسه توی گروه خیلی راحت تری نسبت به ایتالیا یا انگلیس و یا ... حضور داشته.
شاید اگر جای فرانسه و انگلیس عوض میشد ( توی گروه )، سرنوشت شون هم الان بر عکس بود.
.
.
فرانسه اگه بتونه همین روند خودش رو ادامه بده و توی یورو 2016 هم به همین منوال کار کنه، می تونه یکی از بخت های حضور در فینال 2018 روسیه باشه.
.
حالا اگه غیر این شد، من که حرفی ندارم.
لابد اشتباه تحلیل کردم.:n02:

City 17
02-07-2014, 15:54
جالبه بعضی از دوستان مدعی اصلی قهرمانی بودن رو با قهرمان قطعی بودن اشتباه میگیرن و از طرفدارهای آلمان ایراد میگیرن.
دقیقا همین قسمت جان کلام هست، دوستان "مدعی بودن" یک تیم رو که از ثبات بالا و قهرمانی یا راهیابی مداوم اون تیم به مراحل پایانی نشات می گیره(بیشترین تعداد بازی در جام های جهانی در عین عدم حضور در دو دوره به خاطر مسائل غیرفوتبالی بزرگترین گواه بر همین موضوع هست) رو تبدیل می کنن به "قهرمان اجباری" تا وقتی قهرمان نشد (مگر تیم های مدعی هم تراز دیگه مثل برزیل و ایتالیا هر چند دوره یکبار قهرمان میشند؟!) یک سوژه ای برای ارائه داشته باشند، اما کاش به همینجا ختم میشد، در قدم بعدی در نظر این دوستان یک دفعه تیم هایی مثل آرژانتین و انگلیس و هلند و پرتغال و ... تبدیل میشند به تیم های کوچک، چرا؟ لابد چون آلمان اونها رو شکست داده!
+
در مورد بازی امیدوارم چند تا اتفاق بیفته: (هر چند از لوو انتظار همچین تغییرات رادیکالی نمیره)
مصدومیت مستافی مصداق "عدو شود سبب خیر" بشه و لام به جای اصلی خودش برگرده، خوشبختانه حتی حضور گزینه دیگه گروس کروتز هم مطمئنا یک قدم رو به جلو هست.
هوملز آمادگی کافی رو داشته باشه و بواتنگ که همیشه مستعد اشتباه هست و در بازی اخیر با الجزایر کم از این اشتباهات ندیدیم، روی نیمکت باشه. (حتی در دفاع راست به کار گرفته نشه)
دورم که در عین تجربه کم، در بازی های مهمی برای دورتموند در لیگ قهرمانان حتی به میدون رفته (حتی مقابل رئال) و مهم تر اینکه یک دفاع چپ تخصصی هست، به جای هوودس قرار بگیره
شورله از ابتدا و بجای گوتزه قرار بگیره.
و در آخر در صورت لزوم از کلوزه استفاده بشه، بعضی وقت ها تصمیم لوو به عدم استفاده از کلوزه تعجب آور هست، اگر بازی که تیم ارائه میده با توانایی های کلوزه همخوانی نداشته باشه (مثلا یک بازی زمینی ارائه بشه و سانتر در دستور کار تیم نباشه)، این تصمیم قابل دفاع هست اما توی بازی اخیر با الجزایر در مقاطع زیادی از نیمه دوم و وقت های اضافه، برنامه تیم سانتر از جناحین بود و موقعیت های خوبی ایجاد شد که با قدرت کم سرزنی مولر و شواینی به هدر رفت. فرصت هایی که کلوزه خیلی راحت می تونست از اونها استفاده کنه.
+
بازی جمعه شب ساعت 20:30 هست، که ایجاد کنند تاپیک اشتباها 00:30 بامداد جمعه درج کرده بود، اسم تاپیک ویرایش شد.

farshidmm
02-07-2014, 16:22
فقط یک نگاه به تعداد حضور آلمان در نیمه نهایی جامهای جهانی بندازین تا متوجه بشید چرا ما همیشه تیممون رو مدعی اصلی قهرمانی میدونیم.

پیش بینی خودم از این بازی اینه که اگر شواینی و هاملز برسن، خدیرایی که نسبتا آماده و سرحاله در وسط زمین بازی کنه، لام بره دفاع راست و حمله از اوزیل، مولر و شورله تشکیل بشه، آلمان قطعا در 90 دقیقه کار رو تموم میکنه.
اما اگر یوگی بازم همین ترکیب قبلی رو بذاره، هیچ پیش بینی ای نمیشه کرد چون آلمان اینجوری با دستای خودش، لِوِل خودش رو در حد فرانسه میاره و اون موقع اتفاقات و ستاره ها میتونن تعیین کننده یک نبرد برابر باشن.

الان رفتم یکی دیگه از پست های اخیر ایشون رو خوندم دیدم بعد از بازی با پرتغال گفته بود آلمان با خوش شانسی پرتغال رو برد و حقش نبود!

اینا از این ناراحتن و می...وزن که ما همیشه پشت آلمان هستیم و ازش طرفداری می کنیم و خیلی بهش امید داریم
طرفداری کردن و کری خوندن و تعصب نشون دادن جزو ذات هواداری فوتبال هست ولی از نظر ایشون ما مجرم هستیم که دوست داریم آلمان قهرمان بشه و اگر آلمان قهرمان نشه ما رو محکوم می کنن
البته اینا همش بهانست هدفشون اینه فقط از آلمان ایراد بگیرن

ایشون و امثال ایشون یه جوری میگن شما چند دورست مدعی هستید ولی هیچی نمیشید انگار بقیه تیما هر سال دارن قهرمان میشن

از اخرین قهرمانی آلمان در یک تورنمنت معتبر 18 سال میگذره

حالا بیایم تیمای دیگه رو یه بررسی کنیم
آخرین قهرمانی انگلیس : 48 سال قبل
آخرین قهرمانی آرژانتین : 28 سال قبل
آخرین قهرمانی هلند : Not Found
آخرین قهرمانی پرتغال : Not Found
آخرین قهرمانی اسپانیا قبل از انقلاب تیکی تاکای 2008 : Not Found
آخرین قهرمانی ایتالیا قبل از 2006 : 24 سال قبلش یعنی 1982 و اخرین قهرمانیشون قبل از اون : 44 سال قبلش یعنی 1938
آخرین قهرمانی فرانسه قبل از میزبانی 1998 : Not Found

City 17
02-07-2014, 19:49
در حاشیه بازی پیش رو، رائول ستاره اسبق رئال مادرید، شالکه و تیم ملی اسپانیا گفته:

شرایط برای یک بازی بزرگ در مرحله یک چهارم فراهم هست، آلمان و فرانسه جزو تیم های
برتر در برزیل بودند و تقابل بین اونها یادآور تقابل کلاسیک اونها در مرحله حذفی جام 1982
هست. در اون بازی سخت و پربرخورد فرانسه در ضربات پنالتی مغلوب شد و این بار اونها
می توانند چالش سخت مشابهی رو برای آلمان ایجاد کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رائول در مورد بازی آلمان و الجزایر راجع به هم تیمی سابق خودش در شالکه:
نوئر بیشتر از بقیه درخشید. در دوره های اخیر، جام جهانی به ندرت دروازبانی رو دیده که
نقش یک سوویپر رو با این سطح از اطمینان و قاطعیت به اجرا بگذاره.

در مورد عملکرد تیمی آلمان:
دفاع چهار نفره آلمان در ابتدا متزلزل بود اما در ادامه با عملکرد بهتر هافبک های آلمان شرایط
بهتری پیدا کرد. تمام کنندگی تنها بخش گم شده نمایش قدرتمند آلمان (در نیمه دوم) بود.
تعویض های آلمان نقش کلیدی داشتند و به بال ها عرض دادند که نشون داد تیم یواخیم لوو
قابلیت انطباق با شرایط مختلف رو داره. من در مارانکا منتظر یک بازی فوق العاده هیجان انگیز
بین دو تیم یکدست هستم.

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

yuseph
03-07-2014, 00:28
ولی از نظر ایشون ما مجرم هستیم که دوست داریم آلمان قهرمان بشه و اگر آلمان قهرمان نشه ما رو محکوم می کنن

خب اینی که دوستان از آلمان و آلمانی جماعت کینه داشته باشن و منتظر فرصت تا تمسخر کنن ما رو چیز تازه ای نیست و سالهاست که وجود داره.
اما جالب اینجاست که هیچ وقت به چیزی که خواستن نرسیدن.و دقیقا برعکس اون اتفاق افتاده.
یه قانون نانوشته هست که میگه:
"هرچی بزرگ تر باشی دشمنات هم بیشتر خواهند بود"
در هرصورت ما از تمام دوستان و نیش و کنایه هاشون به شدت استقبال میکنیم :دی
+
اما اندر حکایت بازی فرانسه!
ترکیب بدون شک مثل بازی های قبلی این میشه:
نوئر
هوودس هوملز ساکر بوآتنگ
شواینی لام
گوتزه کروس اوزیل
مولر
ممکنه جای سه هافبک پشت سر مهاجم تغییر داشته باشن.
این ترکیب در صورتی که مصدوم نداشته باشیم ویا عقب نیوافتیم تغییر نمیکنه.
+
ماگات هم از ترکیب لوو به شدت انتقاد کرده:
* «هوودس یک مدافع چپ تخصصی نیست و نمی تواند در مواقع ضروری به عقب برگردد، همچنین وی توانایی لازم برای نفوذ به خط دفاعی حریف را ندارد، به نظر من قرار گرفتن وی در آن پست یک کار کاملا اشتباه است».
* «به نظر من هیچ کس در پست دفاع کناری شایسته تر از فیلیپ لام نیست. هرچند در پست دفاع چپ تخصصی اشملتسر می توانست به مراتب بیشتر از هوودس به تیم کمک کند، این موضوع برای تیم ملی بسیار با اهمیت است و تاثیری بسیار زیادی بر موفقیت تیم دارد. بازی لام نیز در میانه زمین قدرت تیم را کاهش می دهد و عملکرد تیم را تحت تاثیر قرار می دهد».

farshidmm
03-07-2014, 16:42
خب اینی که دوستان از آلمان و آلمانی جماعت کینه داشته باشن و منتظر فرصت تا تمسخر کنن ما رو چیز تازه ای نیست و سالهاست که وجود داره.
اما جالب اینجاست که هیچ وقت به چیزی که خواستن نرسیدن.و دقیقا برعکس اون اتفاق افتاده.
یه قانون نانوشته هست که میگه:
"هرچی بزرگ تر باشی دشمنات هم بیشتر خواهند بود"
در هرصورت ما از تمام دوستان و نیش و کنایه هاشون به شدت استقبال میکنیم :دی
+
اما اندر حکایت بازی فرانسه!
ترکیب بدون شک مثل بازی های قبلی این میشه:
نوئر
هوودس هوملز ساکر بوآتنگ
شواینی لام
گوتزه کروس اوزیل
مولر
ممکنه جای سه هافبک پشت سر مهاجم تغییر داشته باشن.
این ترکیب در صورتی که مصدوم نداشته باشیم ویا عقب نیوافتیم تغییر نمیکنه.
+
ماگات هم از ترکیب لوو به شدت انتقاد کرده:
* «هوودس یک مدافع چپ تخصصی نیست و نمی تواند در مواقع ضروری به عقب برگردد، همچنین وی توانایی لازم برای نفوذ به خط دفاعی حریف را ندارد، به نظر من قرار گرفتن وی در آن پست یک کار کاملا اشتباه است».
* «به نظر من هیچ کس در پست دفاع کناری شایسته تر از فیلیپ لام نیست. هرچند در پست دفاع چپ تخصصی اشملتسر می توانست به مراتب بیشتر از هوودس به تیم کمک کند، این موضوع برای تیم ملی بسیار با اهمیت است و تاثیری بسیار زیادی بر موفقیت تیم دارد. بازی لام نیز در میانه زمین قدرت تیم را کاهش می دهد و عملکرد تیم را تحت تاثیر قرار می دهد».

دقیقا
و من همیشه دلیل این همه کینه و نفرت بی مورد بعضیها برام جای سوال داشته و قابل قبول نبوده

Mr.Crow
03-07-2014, 18:55
الان رفتم یکی دیگه از پست های اخیر ایشون رو خوندم دیدم بعد از بازی با پرتغال گفته بود آلمان با خوش شانسی پرتغال رو برد و حقش نبود!

اینا از این ناراحتن و می...وزن که ما همیشه پشت آلمان هستیم و ازش طرفداری می کنیم و خیلی بهش امید داریم
طرفداری کردن و کری خوندن و تعصب نشون دادن جزو ذات هواداری فوتبال هست ولی از نظر ایشون ما مجرم هستیم که دوست داریم آلمان قهرمان بشه و اگر آلمان قهرمان نشه ما رو محکوم می کنن

ایشون و امثال ایشون یه جوری میگن شما چند دورست مدعی هستید ولی هیچی نمیشید انگار بقیه تیما هر سال دارن قهرمان میشن

آخرین قهرمانی ایتالیا قبل از 2006 : 24 سال قبلش یعنی 1982 و اخرین قهرمانیشون قبل از اون : 44 سال قبلش یعنی 1938
دقیقاً! تازه اینا فقط فاصله بین قهرمانی ها هست. اگه بخوایم در مجموع کیفیت تیم ها رو توی جام های جهانی مقایسه کنیم، فقط برزیل هست که از آلمان جلوتره و بقیه تیم ها با آلمان فاصله نجومی دارن.
برزیل که 5 تا جام گرفته و خیلی از اوقات هم جزو مدعیان هست به کنار، تیم بعدی ایتالیا هست. تیمی که 4 تا جام گرفته و 2 تا از این جام ها برمیگرده به دوره های دوم و سوم جام جهانی! :دی دوره هایی که هم کیفیت بازی ها خیلی با دوره های بعدش متفاوت بوده و خیلی از کشورها اصلاً فوتبال رو در حد سال ها بعدش جدی نمیگرفتن، هم از شانس ایتالیا تیمی مثل اروگوئه توی جام حضور نداشته. اروگوئه دوره اول رو گرفت، دوره چهارم رو هم گرفت، ولی دوره دوم و سوم به دلایلی توی جام حضور پیدا نکرد که اگه میکرد شاید ایتالیا اون دو تا جام رو هم نگرفته بود. همین ایتالیا 44 سال طول کشید تا سومین جامش رو بگیره و بعدش هم دوباره 24 سال. بین این سال ها چیکار میکرد؟ فقط 2 تا نایب قهرمانی و یک چهارمی! :دی
آلمان رو میذاریم بعداً بررسی میکنیم. بعد از آلمان نوبت آرژانتین هست، یعنی تیمی که دو تا جام داره و دو تا نایب قهرمانی. یا اروگوئه که اون ها هم 2 تا جام دارن (دوره اول و 1950) و بعدش دیگه خبری ازشون نبوده به اون صورت.
بقیه تیم ها هم دیگه در حدی نیستن که بخوایم با آلمان و این 3،4 تا تیم مقایسه ـشون کنیم.
آلمان 3 تا قهرمانی داره که برخلاف بعضی از تیم ها، توی یه دوره زمانی خاص پشت سر هم نبودن. 1954، 1974 و 1990. یعنی قشنگ توی دوره های مختلف مدعی بودن، نه اینکه یه دفعه توی یه دوره بترکونن و بعدش برن توی کما! :دی آلمان به جز این 3 تا قهرمانی، همچین آماری داره که کمتر تیمی میتونه حتی بهش نزدیک بشه:
4 نایب قهرمانی
4 سومی
1 چهارمی
تیم سال 1930 وارد جام جهانی نشد و 1950 هم به خاطر قضایای جنگ جهانی محرومش کردن. یعنی از 17 دوره ای که توی جام شرکت کردن، توی 12 دوره بین 4 تیم اول بودن! یعنی فقط 5 بار بوده که به نیمه نهایی نرسن!!! همچین آماری رو فقط میشه فوق العاده دونست و بس!
بعد نکته خنده دار و مسخره اینه که خیلی ها به جای اینکه به همچین آمار فوق العاده ای احترام بذارن، میان میگن آلمان هر دفعه میره بالا ولی جام نمیگیره، پس بی عرضه هست!!! lol یعنی زیباتر از این استدلال هیچ جا وجود نداره! :دی طبق این تفکر، تیمی که یه سال جام میگیره و بعدش چند دوره سکته میزنه و از گروهش هم بالا نمیاد، خفن تر از تیمی هست که بین دو تا جامش هم اکثراً مدعی بوده و بالا اومده!

farshidmm
03-07-2014, 20:35
دقیقاً! تازه اینا فقط فاصله بین قهرمانی ها هست. اگه بخوایم در مجموع کیفیت تیم ها رو توی جام های جهانی مقایسه کنیم، فقط برزیل هست که از آلمان جلوتره و بقیه تیم ها با آلمان فاصله نجومی دارن.
برزیل که 5 تا جام گرفته و خیلی از اوقات هم جزو مدعیان هست به کنار، تیم بعدی ایتالیا هست. تیمی که 4 تا جام گرفته و 2 تا از این جام ها برمیگرده به دوره های دوم و سوم جام جهانی! :دی دوره هایی که هم کیفیت بازی ها خیلی با دوره های بعدش متفاوت بوده و خیلی از کشورها اصلاً فوتبال رو در حد سال ها بعدش جدی نمیگرفتن، هم از شانس ایتالیا تیمی مثل اروگوئه توی جام حضور نداشته. اروگوئه دوره اول رو گرفت، دوره چهارم رو هم گرفت، ولی دوره دوم و سوم به دلایلی توی جام حضور پیدا نکرد که اگه میکرد شاید ایتالیا اون دو تا جام رو هم نگرفته بود. همین ایتالیا 44 سال طول کشید تا سومین جامش رو بگیره و بعدش هم دوباره 24 سال. بین این سال ها چیکار میکرد؟ فقط 2 تا نایب قهرمانی و یک چهارمی! :دی
آلمان رو میذاریم بعداً بررسی میکنیم. بعد از آلمان نوبت آرژانتین هست، یعنی تیمی که دو تا جام داره و دو تا نایب قهرمانی. یا اروگوئه که اون ها هم 2 تا جام دارن (دوره اول و 1950) و بعدش دیگه خبری ازشون نبوده به اون صورت.
بقیه تیم ها هم دیگه در حدی نیستن که بخوایم با آلمان و این 3،4 تا تیم مقایسه ـشون کنیم.
آلمان 3 تا قهرمانی داره که برخلاف بعضی از تیم ها، توی یه دوره زمانی خاص پشت سر هم نبودن. 1954، 1974 و 1990. یعنی قشنگ توی دوره های مختلف مدعی بودن، نه اینکه یه دفعه توی یه دوره بترکونن و بعدش برن توی کما! :دی آلمان به جز این 3 تا قهرمانی، همچین آماری داره که کمتر تیمی میتونه حتی بهش نزدیک بشه:
4 نایب قهرمانی
4 سومی
1 چهارمی
تیم سال 1930 وارد جام جهانی نشد و 1950 هم به خاطر قضایای جنگ جهانی محرومش کردن. یعنی از 17 دوره ای که توی جام شرکت کردن، توی 12 دوره بین 4 تیم اول بودن! یعنی فقط 5 بار بوده که به نیمه نهایی نرسن!!! همچین آماری رو فقط میشه فوق العاده دونست و بس!
بعد نکته خنده دار و مسخره اینه که خیلی ها به جای اینکه به همچین آمار فوق العاده ای احترام بذارن، میان میگن آلمان هر دفعه میره بالا ولی جام نمیگیره، پس بی عرضه هست!!! lol یعنی زیباتر از این استدلال هیچ جا وجود نداره! :دی طبق این تفکر، تیمی که یه سال جام میگیره و بعدش چند دوره سکته میزنه و از گروهش هم بالا نمیاد، خفن تر از تیمی هست که بین دو تا جامش هم اکثراً مدعی بوده و بالا اومده!

قهرمانی های آلمان همه در دوران بلوغ فوتبال بوده
همه هم در یک بازه ی زمانی مثلا 5 - 6 ساله جمع نشده
از 1954 بوده تا 1996
ما بین این قهرمانی ها هم اکثرا یا جزو 4 تا بودن یا تو فینال
اینکه آلمان همیشه تا مراحل بالا میاد نشون دهنده ثباته نه بی عرضگی!
یعنی همیشه قوی بوده و جزو مدعیان و مثلا از اون دوره هایی که میرسیده به 4 تا 2 بارش رو میباخته 1 بارش رو قهرمان میشده
همینایی که به این مسال خرده می گیرن اون دوره هایی که آلمان تا نیمه نهایی یا فینال میومده تیمای خودشون یا تو همون مرحله گروهی حرف شده بودن یا اصلا به جام راه پیدا نکرده بودن. باخت در فینال بی عرضگیه ولی حذف تو مرحله گروهی یا یک هشتم لابد با عرضگیه!
در مورد تعداد حضور آلمان در جام جهانی هم اشاره خوبی کردی
آلمان از 20 دوره جام جهانی فقط دو دوره حضور نداشته که اونم دلایل سیاسی و غیرفوتبالی داشته نه اینکه مثلا تو مقدماتی حذف بشه و به جام جهانی راه پیدا نکنه
در 1930 که اکثر تیم های اروپایی حضور نداشتن هم به خاطر اعتراض به میزبانی اروگوئه و هم به دلیل دوری مسافت ضمن اینکه جام جهانی هم هنوز خوب جا نیفتاده بوده و اعتیار کسب نکرده بوده
و در 1950 که تازه 5 سال از جنگ جهانی دوم گذشته بوده و آلمان اجازه حضور نداشته ولی 4 سال بعدش که حضور پیدا می کنه با قهرمانیش هم قدرت فوتبالش رو نشون میده هم قدرت ارادش رو که میخواد خودش رو از ویرانه های جنگ جهانی دوم بلند کنه و به اوج برگرده
ضمنا آلمان تنها تیمیه که تا حالا در مرحله گروهی جام جهانی حذف نشده

خوب بسه دیگه
الان میان میگن چقدر دارید از آلمان تعریف می کنید :n02:
ولی اینا همه واکنش ها به اون پست مغرضانه تحریک امیز اوایل تاپیک بود

hp722
03-07-2014, 20:36
بنظرم احتمال برد آلمان بیشتره

Hamid Hamid
03-07-2014, 20:58

چرا دیگه برادر ... یورو 12 این اتفاق افتاد و چقدر هم همه مشعوف شدن. رجوع شود به تاپیک مربوط به بازی ایتالیا _ آلمان

+

این مقایسه هم به جرات یکی از جالب ترین مقایسه ها و برسی هایی بوده که در طول عمرم خوندم :

بزرگوار یهو چند تا فاکتور رو جا به جا می کردی و همه ی موارد واسه تیم ها رو از ازل و از ابتدا می نوشتی بدون قهرمانی :n02:

بعدشم 2006 جام جهانی کجا برگزار شد عزیز؟! :n02:

+

یکی از دلایل انزجار سایرین از تیم ملی آلمان فکر می کنم همین ادعاهایی هست که بیان می شه وگرنه من خودم از سال ها قبل علاقه ی بسیار زیادی داشتم و دارم به بزرگان آلمان ... آقایون کلینزمن / کوپکه / ماتیاس سامر / بیرهوف / کریستین زیگه / ینس یرمیس و ... بازیکن هایی از این نسل.

حالا قهرمان این جام هر تیمی که می خواد بشه ... چه آلمان چه هلند و چه تیم های دیگه منتها من دلیلی واسه مسخره کردن سایر تیم ها و بیش از حد بالا بردن یه تیم نمی بینم.

موفق باشید

farshidmm
03-07-2014, 21:15
چرا دیگه برادر ... یورو 12 این اتفاق افتاد و چقدر هم همه مشعوف شدن. رجوع شود به تاپیک مربوط به بازی ایتالیا _ آلمان

+

این مقایسه هم به جرات یکی از جالب ترین مقایسه ها و برسی هایی بوده که در طول عمرم خوندم :

بزرگوار یهو چند تا فاکتور رو جا به جا می کردی و همه ی موارد واسه تیم ها رو از ازل و از ابتدا می نوشتی بدون قهرمانی :n02:

بعدشم 2006 جام جهانی کجا برگزار شد عزیز؟! :n02:

+

یکی از دلایل انزجار سایرین از تیم ملی آلمان فکر می کنم همین ادعاهایی هست که بیان می شه وگرنه من خودم از سال ها قبل علاقه ی بسیار زیادی داشتم و دارم به بزرگان آلمان ... آقایون کلینزمن / کوپکه / ماتیاس سامر / بیرهوف / کریستین زیگه / ینس یرمیس و ... بازیکن هایی از این نسل.

حالا قهرمان این جام هر تیمی که می خواد بشه ... چه آلمان چه هلند و چه تیم های دیگه منتها من دلیلی واسه مسخره کردن سایر تیم ها و بیش از حد بالا بردن یه تیم نمی بینم.

موفق باشید

ما بیش از حد بالا نبردیم واقعیت ها رو گفتیم
همه امارهایی هم که من دادم درسته می تونید بررسی کنید :n02:
و البته این بخث برمیگرده به پست 7 تاپیک که امارهای غلط ارائه داده بود و واکنش کاربرها رو در پی داشت.
در واقع ما از فوتبال آلمان دفاع کردیم در برابر کسانی که مستقیم یا غیرمستقیم ادعا می کنن آلمان حرفی واسه گفتن تو فوتبال نداره!!
کسی رو مسخره نکردیم
خوب 2006 آلمان میزبان بود ولی قهرمان نشد
برزیل و ایتالیا و اسپانیا هم در دوره میزبانیشون قهرمان نشدن

بحث اینجاست که بعضیها میگن آلمان از 2006 به این طرف یا از 96 به این طرف هیچ جامی کسب نکرده و به این خاطر دارن طرفداران آلمان رو مواخذه می کنن!
منم وضعیت تیم های دیگه رو مثال زدم و زمان جام گرفتنشون رو و بررسی درستی هم بود
طرف میگه دیدین 2010 و 2012 قهرمان نشدین درس عبرت نشد براتون!؟
این درس عبرت رو نمی دونم منظورش چی بود
انگار ما سفته دادیم دست ایشون که آلمان قهرمان میشه و اگر آلمان قهرمان نشد سفته رو میذاره اجرا!

karimz
03-07-2014, 21:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%B3%D9%87%20%D9%88%20%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7% D9%86.png

Esteghlal_Paydar44
04-07-2014, 01:26
خوب مثل اینکه دوستان پست مارو قشنگ مورد لطف خودشون قرار دادن :n08:اصلا کاری به این بازی و افتخار و آمار و ارقام ندارم توی این پستم , فقط میخوام دوستان بدونن بعضیاشون اشتباه فکر میکنن ! قسمت اول بحثام ربطی به بازی آلمان نداره برای همین توی اسپویلر میذارم که دوستان از نظر من استفاده ی اشتباه نکنن ! بعضی از دوستان یه سری چیزا رو بد معنی کردن حداقل راجع به نظر شخصی بنده ! اینی که آلمان و انگلیس کلا جز تیمهای منفوری هستن فکر نکنم شکی توش باشه توی همین تاپیک از چه تیمی متنفرید در فروم خودمون هم برید این 2 تا تیم رای اول رو دارن !

با یکی از نظر دوستان هم موافقم میگه هر چی بزرگتر باشی دشمنات هم بیشتره , درسته از قدیم هم بوده ولی دلیل انزجار من از چیزی بزرگیش نیست !

به نظر من واقعا فکر مریضی داره کسی که از پیشرفت و ترقی و بزرگ شدن چیزی بخواد باهاش مقابله کنه و جبهه بگیره ! چرا ؟ چون مثلا فلان تیم داره خوب بازی میکنه !! خیلی مسخرس واقعا ! آقا تیمی که داره خوب بازی میکنه مقاماش نوش جونش ! خواننده ای که داره خوب میخونه دمش گرم ! کارگردانی که داره خوب فیلم میسازه اسکارایی که میگیره گوارای وجودش چرا باید حس دشمنی بگیریم ؟ خیلی از مردم ایران اینجوری هستن مثل بنزی که توی خیابون میبینن و اولین چیزی که زیر لب میگن اینه که بر ... لعنت نگاه کن مرتیکه ... چی سوار شده !! غیر از اینه ؟ ولی کلا بنده توی هیچ موردی از بزرگی چیزی احساس دشمنی نسبت بهش ندارم !

مثال های فوتبالی متعددی میزنم . برزیل دارای 5 قهرمانی در جام جهانی , همیشه جز مدعیان قهرمانی با ستاره های فراوان که میان و میرن , یادمه از ابتدا برزیل رو دوست داشتم به خاطر رونالدو , رونالدینیهو , دیدا , کاکا , روبرتو کارلوس و خیلیای دیگه توی اوج بودن , به خاطر اینکه توی اوج بودن من عاشق برزیل شدم ازش بدم نیومد ! چرا بدم بیاد چون تیم بزرگی بود ؟! مسخرس این نظریه حداقل برای من !! بعد از اون یه دوران افولی از لحاظ بازیکن داشت برزیل , ازش متنفر نشدم بازم دوسش داشتم , تا رسیدیم به ظهور نیمار ! که با ظهور این بازیکن باز من عاشق برزیل شدم و الان جانانه بازیاشو میبینم ... ولی حقو همیشه میگم !

ایتالیا دارای 4 تا قهرمانی , یه مدت لیگ ایتالیا رو دنبال میکردم یوونتوس رو خیلی دوست داشتم , بوفون , دل پیرو , گتوزو , کامورانزی , پیرلو ... وقتی این بازیکنا و این بازیهای زیبا رو از ایتالیا دیدم واقعا از این تیم خوشم اومد و هنوزم از ته قلب دوسش دارم با اینکه 2 دورس داره توی گروهش حذف میشه !

با ظهور مسی و کریس رونالدو توی باشگاهاشون , از تیم آرژانتین و پرتغال هم خوشم اومد و دوست داشتم این 2 تا همیشه توی تیمای ملیشون هم درخشش داشته باشن و بازیاشونو با جون و دل میدیدم !

اسپانیا رو که اصلا نمیشناختم ! یه دفعه کل جامعه فوتبال پر شد از تیکی تاکا ! گفتیم خوب بشینیم ببینیم اینا چجوری بازی میکنن همه دارن تعریف میکنن ! سبک بازیه اسپانیا رو دیدم واقعا حیرت زده شدم و عاشق این تیم هم شدم ! جوری که الان بین بقیه تیما برای من اولویت اول رو داره حتی اگه توی گروهش هم حذف شه ! مهم نیست تاریخچه ی درخشانی نداره , مهم نیست فقط 4 سال اوج گرفت و الان خوابید ! مهم اینه اون 4 سال از فوتبالش لذت بردم و دوسش دارم ! چون تیم بزرگی شد ازش متنفر نشدم !

هلند رو من اصلا از همین 2014 بازیاش رو پیگیر بودم بعد از بازی با اسپانیا !! اسپانیا تیم محبوبم بود وقتی هلند اومد 5 تا زد بهش از هلند متنفر نشدم !! فهمیدم تیم بزرگیه و بازیهاش رو دنبال کردم و وقتی دیدیم اینقدر خوب و روون بازی میکنه الان یکی از طرفداراشم ! چرا وقتی تیمی بزرگ باشه ازش بدم بیاد ؟!

فرانسه رو به خاطر هانری , زیدان و در زمان حال ریبری و بنزمان دوست دارم , تیم بزرگیه و دوسش دارم !!

دیدید دوستان ؟ اینهمه تیم بزرگ ! اگه قرار باشه حس تنفر من از یه تیم به خاطر بزرگی اون تیم باشه پس من چرا اینهمه تیم بزرگ رو از ته دلم دوست دارم ؟!

اما چرا آلمان تیم زیاد محبوبی نیست ؟! من به نظر بعضی دوستان کاری ندارم که واقعا مضحکه من نظر خودمو میگم !! مثلا طرف اومده گفته من همینجوری از آلمان بدم میاد !! اون یکی گفته من از انگلیس به خاطر سیاست کشورش بدم میاد ! آخه چه ربطی داره ؟

حس تنفر من از آلمان فقط و فقط به خاطر غرور بازیکناش و هواداراشه ! من عاشق بازیهای کلوزه و بالاک و کان بودم پس مثل تک تک اون تیمای بزرگ دیگه که مثال زدم میتونستم عاشق آلمان هم بشم اما ازش متنفر شدم چرا ؟ چون هر بار اومدم با بازیه تیم ارتباط برقرار کنم و به تاپیکش سر بزنم اصلا نتونستم نظر طرفداراشو هضم کنم ! وقتی میرفتم سایتهای ورزشی اصلا نمیتونستم مصاحبه های بازیکناشونو غرورشونو هضم کنم !!

تا 10 شبانه روز من میتونم نمونه مثال بزنم , برای مثل توی همین تاپیک ! دوستمون پست داده اگه آلمان ترکیبش رو اینجوری نچینه لولش رو در حد فرانسه میاره پایین !! از نظر ایشون الان آلمان 10 لول بالاتر از تیم فرانسه هست ! مگه با کره جنوبی یا هندوراس بازی داره آلمان ؟ که اگه ترکیبش رو سرمربیش اشتباه بچینه تازه لولش بشه مثل فرانسه ! اگه درست بچینه که 4 5 تایی به فرانسه زده تیم نیست که فرانسه بابا !!

یه مصاحبه از بازیکن تیم آلمان : شورله : آلمان قهرمان جام جهانی است !!!!!!!!!! منبع هم برید ورزش3 ببینید !!

بابا تو لیگ زپرتی و آشغال ایران از بازیکنا و سرمربیا میپرسن ایشاالله قهرمانید امسال هی تفره میرن که نمیشه از الان گفت و باید ببینیم خدا چی میخواد و ... یه لیگ داخلی !!! اون وقت یه بازیکن در مرحله یک چهارم نهایی مهمترین تورمنت جهانی فوتبال میاد با اعتماد به نفس کاذب میگه آلمان قهرمان جام جهانی است !! انگار بقیه تیما بوقن یا کشکن من نمیدونم ! نمونه های بعد اعتماد به نفس کاذب رو با مثالی از دوستمون میزنم !

کامنت دوستمون که بازم از نظر من اشتباه برداشت داشته :

طرف میگه دیدین 2010 و 2012 قهرمان نشدین درس عبرت نشد براتون!؟

بنده منظورم قهرمان نشدن نبود ! خوب بلاخره یه تیم قهرمان یه تورنومنت میشه یعنی بقیه تیما باید درست عبرت بگیرن ؟! من منظورم کل کل هوادارای آلمان و اسپانیا ( کل طرفدارای فوتبال ) بود ! اصلا نه توی شبکه های اجتماعی نه توی دنیای واقعی توی همین فروم خودمون رو مثال زدم آقا برید بایگانی تاپیکا رو ببینید خوب !

چرا جلوی اسپانیا نوشتم کل طرفدارای فوتبال ؟ چون از سال 2008 تا 2012 غولی به نام اسپانیا ظاهر شد که کل دنیا مجذوبش شدن و معتقد بودن جاما رو یکی پس از دیگری درو میکنه !! اما تنها گروه مخالف آلمانیا بودن ! درس عبرتی که من گفتم از این باب کری خوندن و کل کل بود ! با اون سبک تیکی تاکا کل دنیا میگفت جام ملتهای 2008 برای اسپانیاس ! ولی آلمانیا میگفتن اسپانیا خواب قهرمانی رو ببینه ! تیکه ها و متلک ها و کل کل های بی موردشون هنوز که هنوزه یادمه ! اسپانیا 2008 رو برد , از حیث کل کل درس عبرتی براشون نشد که حداقل تو جام جهانی 2010 دیگه یکم غرورشونو کم کنن ! ولی بازم میگفتن اسپانیا بخوره به آلمان لوله میشه و اون زمان که ما جام میگرفتیم اسپانیا تیم ملی داشت یا نه و ... خوردن به اسپانیا باختن رفتن خونشون بازم درس عبرت نشد توی 2012 هم همین کریهای رو باز با اسپانیایی ها ادامه دادن ! چند بار توی همین فروممون یادمه اینجا کل کل و دعوا شد و چقدر یوزر بن شد ! میگفتن اون 2 بار اسپانیا شانس آورد اینبار دیگه بخوره به آلمان شک نکنید حذف میشه و این جام دیگه مال آلمانه !! که اصلا به اسپانیا نرسیدن ایتالیای پیر و پاتال 2 تا زد بهشون !!

بعد کلا چیزی به اسم قبول کردن ندارن طرفدارا و بازیکنای آلمان ! آقا باختیم بد بازی کردیم باختیم ! 2012 ایتالیای تضعیف شده رو نتونستن ببرن بعد اسپانیا ایتالیا رو زد قهرمان شد توی همین فروم قشنگ یادمه بعد از بازی بازم از رو نمیرفتن میومدم تو کل کل با اسپانیاییها میگفتن ایتالیا مارو زد عیب نداره اما مطمئن باشید به شما میخوردیم اسپانیا رو میزدیم !!!!!!! آخه دیگه چقدر تعصب و غرور الکی ؟!

همین بازی با فرانسه رو دقت کنید پیش زمینه های بهونه ی باخت رو فراهم کردن طرفدارای آلمان !! اگه ترکیب رو اینجوری بذاره میبریم اگه نذاره من دیگه طرفدار آلمان نیستم !! اگه ترکیبو اونجوری بچیبنه 100% برنده ایم اما اگه فلان کارو کنه ... یعنی اگه آلمان ببازه کسی از این هوادارای آلمانی نمیاد بگه آقا ما باختیم بد بازی کردیم فرانسه از ما قوی تر بود ! میان میگن نه اگه باختیم تقصیر سرمربی بود ترکیبو بد چید ما از همون اولم گفتیم ترکیبو اینجوری بچینه میبازیم که !!!

کل دنیا اون زمان هنجرش رو جر میداد که تیمی جلودار اون اسپانیا نیست اون زمان طرفدارای آلمان اونجوری با اون تعصب نظر خودشونو راجع به بازیه تیمشون میدادن بعد الان دوستمون تازه اینو میگه :

ضمنا اسپانیای تیکی تاکای 2008 تا 2014 هم همه تیم ها مقابلش بازنده بودن فقط آلمان نبود

خوب دوست عزیز کل دنیا هم این جمله شما رو تایید میکرد اون زمان ! ولی این خود شما طرفدارای آلمان بودید که اینو قبول نداشتید و فقط با غرور کاذب میگفتید اسپانیا جلوی آلمان هیچه !!

دوباره به یکی از کامنتای دوستان اشاره میکنم :

چرا باید سالها چنین چیزی وجود داشته باشه ؟! تمسخر تمسخر میاره !! سر همون بازیهای پی در پی که توی این چند ساله با اسپانیا داشتن چقدر اسپانیا رو توی همین تاپیک ها تحقیر کردن و تمسخر کردن ؟! اسپانیا تیم ملی هم مگه داره ؟! آخرین قهرمانی جام جهانیش چه سالی بوده ؟ به قول همین دوستمون not found !!! این تیکی تاکا چیه فقط الکی پاس میدن بهم اسمش میشه تیکی تاکا ؟! مطمئنید این تیم ملی اسپانیاس بابا ما هر چی نگاه میکنیم فکر میکنم بارسلونا داره بازی میکنه ها !! آقا تیم قوی تر از اسپانیا نبود تو فینال بخوره به ما ؟! میخواستیم یه فینال خوب داشته باشیما اسپانیا شد تیم آخه ؟!!

آره یوسف جان تمسخر تمسخر میاره اینا گوشه ای از تیکه ها و متلک ها و غرورهای کاذب آلمانیها در همین تاپیکهای خودمونه نه جای دیگه !! دلیل این تمسخرها و حس انزجار از تیم آلمان هم همین مسائلیه که من گفتم که توی تاپیک همین امسال هم سرچ کنید اکثرا گفتن ! غرور کاذب بین بازیکنا و طرفدارا !! ( دلیل مثال های من از اسپانیا هم اینه که توی این 4 5 ساله بازیهای حساس آلمان با اسپانیا ختم شده و بیشترین کل کل توی این مورد صورت گرفته )

اگه این غرور و حس خود پرستی نبود توی آلمان مثل بقیه تیمای بزرگ دنیا ( برزیل - ایتالیا - آرژانتین - هلند - فرانسه - اسپانیا - پرتفال و ... ) آلمان رو هم دوست داشتم:n06:ولی متاسفانه نیست ! آلمانیا و طرفداراش همیشه فکر میکنن بهترینن , فکر میکنن لول فوتبالشون خیلی بالاتر از تیمای دیگس ( همونطور که دوستمون گفت لول فرانسه به آلمان نمیخوره ! ) و اگرم ببازن فکر میکنن حقشون باخت نبوده و ترکیب رو مربی بد چیده !!

حالا الان یکی میگه خوب دوست نداری که نداری به درک چرا اینهمه خط تایپک کردی:n08:بله درسته دوست داشتن و نداشتن من مهم نیست فقط این مهم بود که دلیلشو هر کی کنجکاو بود بدونه که نیاید الکی از حرفای من برداشت الکی کنید که به خاطر بزرگی آلمان ازش بدش میاد !! اینهمه تیم بزرگ داریم ما !! یا اینکه من از لحاظ کری خونی بین طرفدارای اسپانیا ( طرفدارای کل فوتبال ) از سال 2008 به تا 2012 میگم درس عبرت نشد برای آلمان دوستمون فکر میکنه من جام نگرفتن آلمانو میگم !!

اونایی که کامل و با دقت خونده باشن این کامنت منو سو تفاهم هایی که براشون پیش اومده بود برطرف میشه و متوجه میشن بنده بیماری روانی ندارم الکی از یه تیمی بدم بیاد ! , اونایی هم که فقط دنبال اینن که یه جوابی بدن خوب میدن دیگه دست من نیست ولی من دیگه کامنتی نمیدم:n06:

شورله:‌ آلمان قهرمان جام جهاني است
ملي‌پوش تيم فوتبال آلمان به شکست فرانسه اطمينان دارد و معتقد است آلمان قهرمان جام جهاني 2014 مي‌شود.

شورله مهاجم 23 ساله تيم چلسي در آستانه ديدار مرحله يک چهارم پاياني مقابل فرانسه گفت: وقتي شما با تيم ملي آلمان قدم به بازيهاي جام جهاني مي‌گذاريد بدون شک انتظار قهرماني داريد آلمان قصد داراد چهارمين عنوان قهرماني رقابتهاي جام جهاني را در برزيل جشن بگيرد.

اين گزارش حاکيست آلمان در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2006 و 2010 در مرحله نيمه نهاي حذف شد آخرين قهرماني اين تيم به سال 1990 برمي‌گردد و پس از 24 سال فوتبال دوستان آلماني تشنه قهرماني هستند.

منبع : ورزش 3

farshidmm
04-07-2014, 02:36
خوب مثل اینکه دوستان پست مارو قشنگ مورد لطف خودشون قرار دادن :n08:اصلا کاری به این بازی و افتخار و آمار و ارقام ندارم توی این پستم , فقط میخوام دوستان بدونن بعضیاشون اشتباه فکر میکنن ! قسمت اول بحثام ربطی به بازی آلمان نداره برای همین توی اسپویلر میذارم که دوستان از نظر من استفاده ی اشتباه نکنن ! بعضی از دوستان یه سری چیزا رو بد معنی کردن حداقل راجع به نظر شخصی بنده ! اینی که آلمان و انگلیس کلا جز تیمهای منفوری هستن فکر نکنم شکی توش باشه توی همین تاپیک از چه تیمی متنفرید در فروم خودمون هم برید این 2 تا تیم رای اول رو دارن !

با یکی از نظر دوستان هم موافقم میگه هر چی بزرگتر باشی دشمنات هم بیشتره , درسته از قدیم هم بوده ولی دلیل انزجار من از چیزی بزرگیش نیست !

به نظر من واقعا فکر مریضی داره کسی که از پیشرفت و ترقی و بزرگ شدن چیزی بخواد باهاش مقابله کنه و جبهه بگیره ! چرا ؟ چون مثلا فلان تیم داره خوب بازی میکنه !! خیلی مسخرس واقعا ! آقا تیمی که داره خوب بازی میکنه مقاماش نوش جونش ! خواننده ای که داره خوب میخونه دمش گرم ! کارگردانی که داره خوب فیلم میسازه اسکارایی که میگیره گوارای وجودش چرا باید حس دشمنی بگیریم ؟ خیلی از مردم ایران اینجوری هستن مثل بنزی که توی خیابون میبینن و اولین چیزی که زیر لب میگن اینه که بر ... لعنت نگاه کن مرتیکه ... چی سوار شده !! غیر از اینه ؟ ولی کلا بنده توی هیچ موردی از بزرگی چیزی احساس دشمنی نسبت بهش ندارم !

مثال های فوتبالی متعددی میزنم . برزیل دارای 5 قهرمانی در جام جهانی , همیشه جز مدعیان قهرمانی با ستاره های فراوان که میان و میرن , یادمه از ابتدا برزیل رو دوست داشتم به خاطر رونالدو , رونالدینیهو , دیدا , کاکا , روبرتو کارلوس و خیلیای دیگه توی اوج بودن , به خاطر اینکه توی اوج بودن من عاشق برزیل شدم ازش بدم نیومد ! چرا بدم بیاد چون تیم بزرگی بود ؟! مسخرس این نظریه حداقل برای من !! بعد از اون یه دوران افولی از لحاظ بازیکن داشت برزیل , ازش متنفر نشدم بازم دوسش داشتم , تا رسیدیم به ظهور نیمار ! که با ظهور این بازیکن باز من عاشق برزیل شدم و الان جانانه بازیاشو میبینم ... ولی حقو همیشه میگم !

ایتالیا دارای 4 تا قهرمانی , یه مدت لیگ ایتالیا رو دنبال میکردم یوونتوس رو خیلی دوست داشتم , بوفون , دل پیرو , گتوزو , کامورانزی , پیرلو ... وقتی این بازیکنا و این بازیهای زیبا رو از ایتالیا دیدم واقعا از این تیم خوشم اومد و هنوزم از ته قلب دوسش دارم با اینکه 2 دورس داره توی گروهش حذف میشه !

با ظهور مسی و کریس رونالدو توی باشگاهاشون , از تیم آرژانتین و پرتغال هم خوشم اومد و دوست داشتم این 2 تا همیشه توی تیمای ملیشون هم درخشش داشته باشن و بازیاشونو با جون و دل میدیدم !

اسپانیا رو که اصلا نمیشناختم ! یه دفعه کل جامعه فوتبال پر شد از تیکی تاکا ! گفتیم خوب بشینیم ببینیم اینا چجوری بازی میکنن همه دارن تعریف میکنن ! سبک بازیه اسپانیا رو دیدم واقعا حیرت زده شدم و عاشق این تیم هم شدم ! جوری که الان بین بقیه تیما برای من اولویت اول رو داره حتی اگه توی گروهش هم حذف شه ! مهم نیست تاریخچه ی درخشانی نداره , مهم نیست فقط 4 سال اوج گرفت و الان خوابید ! مهم اینه اون 4 سال از فوتبالش لذت بردم و دوسش دارم ! چون تیم بزرگی شد ازش متنفر نشدم !

هلند رو من اصلا از همین 2014 بازیاش رو پیگیر بودم بعد از بازی با اسپانیا !! اسپانیا تیم محبوبم بود وقتی هلند اومد 5 تا زد بهش از هلند متنفر نشدم !! فهمیدم تیم بزرگیه و بازیهاش رو دنبال کردم و وقتی دیدیم اینقدر خوب و روون بازی میکنه الان یکی از طرفداراشم ! چرا وقتی تیمی بزرگ باشه ازش بدم بیاد ؟!

فرانسه رو به خاطر هانری , زیدان و در زمان حال ریبری و بنزمان دوست دارم , تیم بزرگیه و دوسش دارم !!

دیدید دوستان ؟ اینهمه تیم بزرگ ! اگه قرار باشه حس تنفر من از یه تیم به خاطر بزرگی اون تیم باشه پس من چرا اینهمه تیم بزرگ رو از ته دلم دوست دارم ؟!

اما چرا آلمان تیم زیاد محبوبی نیست ؟! من به نظر بعضی دوستان کاری ندارم که واقعا مضحکه من نظر خودمو میگم !! مثلا طرف اومده گفته من همینجوری از آلمان بدم میاد !! اون یکی گفته من از انگلیس به خاطر سیاست کشورش بدم میاد ! آخه چه ربطی داره ؟

حس تنفر من از آلمان فقط و فقط به خاطر غرور بازیکناش و هواداراشه ! من عاشق بازیهای کلوزه و بالاک و کان بودم پس مثل تک تک اون تیمای بزرگ دیگه که مثال زدم میتونستم عاشق آلمان هم بشم اما ازش متنفر شدم چرا ؟ چون هر بار اومدم با بازیه تیم ارتباط برقرار کنم و به تاپیکش سر بزنم اصلا نتونستم نظر طرفداراشو هضم کنم ! وقتی میرفتم سایتهای ورزشی اصلا نمیتونستم مصاحبه های بازیکناشونو غرورشونو هضم کنم !!

تا 10 شبانه روز من میتونم نمونه مثال بزنم , برای مثل توی همین تاپیک ! دوستمون پست داده اگه آلمان ترکیبش رو اینجوری نچینه لولش رو در حد فرانسه میاره پایین !! از نظر ایشون الان آلمان 10 لول بالاتر از تیم فرانسه هست ! مگه با کره جنوبی یا هندوراس بازی داره آلمان ؟ که اگه ترکیبش رو سرمربیش اشتباه بچینه تازه لولش بشه مثل فرانسه ! اگه درست بچینه که 4 5 تایی به فرانسه زده تیم نیست که فرانسه بابا !!

یه مصاحبه از بازیکن تیم آلمان : شورله : آلمان قهرمان جام جهانی است !!!!!!!!!! منبع هم برید ورزش3 ببینید !!

بابا تو لیگ زپرتی و آشغال ایران از بازیکنا و سرمربیا میپرسن ایشاالله قهرمانید امسال هی تفره میرن که نمیشه از الان گفت و باید ببینیم خدا چی میخواد و ... یه لیگ داخلی !!! اون وقت یه بازیکن در مرحله یک چهارم نهایی مهمترین تورمنت جهانی فوتبال میاد با اعتماد به نفس کاذب میگه آلمان قهرمان جام جهانی است !! انگار بقیه تیما بوقن یا کشکن من نمیدونم ! نمونه های بعد اعتماد به نفس کاذب رو با مثالی از دوستمون میزنم !

کامنت دوستمون که بازم از نظر من اشتباه برداشت داشته :

بنده منظورم قهرمان نشدن نبود ! خوب بلاخره یه تیم قهرمان یه تورنومنت میشه یعنی بقیه تیما باید درست عبرت بگیرن ؟! من منظورم کل کل هوادارای آلمان و اسپانیا ( کل طرفدارای فوتبال ) بود ! اصلا نه توی شبکه های اجتماعی نه توی دنیای واقعی توی همین فروم خودمون رو مثال زدم آقا برید بایگانی تاپیکا رو ببینید خوب !

چرا جلوی اسپانیا نوشتم کل طرفدارای فوتبال ؟ چون از سال 2008 تا 2012 غولی به نام اسپانیا ظاهر شد که کل دنیا مجذوبش شدن و معتقد بودن جاما رو یکی پس از دیگری درو میکنه !! اما تنها گروه مخالف آلمانیا بودن ! درس عبرتی که من گفتم از این باب کری خوندن و کل کل بود ! با اون سبک تیکی تاکا کل دنیا میگفت جام ملتهای 2008 برای اسپانیاس ! ولی آلمانیا میگفتن اسپانیا خواب قهرمانی رو ببینه ! تیکه ها و متلک ها و کل کل های بی موردشون هنوز که هنوزه یادمه ! اسپانیا 2008 رو برد , از حیث کل کل درس عبرتی براشون نشد که حداقل تو جام جهانی 2010 دیگه یکم غرورشونو کم کنن ! ولی بازم میگفتن اسپانیا بخوره به آلمان لوله میشه و اون زمان که ما جام میگرفتیم اسپانیا تیم ملی داشت یا نه و ... خوردن به اسپانیا باختن رفتن خونشون بازم درس عبرت نشد توی 2012 هم همین کریهای رو باز با اسپانیایی ها ادامه دادن ! چند بار توی همین فروممون یادمه اینجا کل کل و دعوا شد و چقدر یوزر بن شد ! میگفتن اون 2 بار اسپانیا شانس آورد اینبار دیگه بخوره به آلمان شک نکنید حذف میشه و این جام دیگه مال آلمانه !! که اصلا به اسپانیا نرسیدن ایتالیای پیر و پاتال 2 تا زد بهشون !!

بعد کلا چیزی به اسم قبول کردن ندارن طرفدارا و بازیکنای آلمان ! آقا باختیم بد بازی کردیم باختیم ! 2012 ایتالیای تضعیف شده رو نتونستن ببرن بعد اسپانیا ایتالیا رو زد قهرمان شد توی همین فروم قشنگ یادمه بعد از بازی بازم از رو نمیرفتن میومدم تو کل کل با اسپانیاییها میگفتن ایتالیا مارو زد عیب نداره اما مطمئن باشید به شما میخوردیم اسپانیا رو میزدیم !!!!!!! آخه دیگه چقدر تعصب و غرور الکی ؟!

همین بازی با فرانسه رو دقت کنید پیش زمینه های بهونه ی باخت رو فراهم کردن طرفدارای آلمان !! اگه ترکیب رو اینجوری بذاره میبریم اگه نذاره من دیگه طرفدار آلمان نیستم !! اگه ترکیبو اونجوری بچیبنه 100% برنده ایم اما اگه فلان کارو کنه ... یعنی اگه آلمان ببازه کسی از این هوادارای آلمانی نمیاد بگه آقا ما باختیم بد بازی کردیم فرانسه از ما قوی تر بود ! میان میگن نه اگه باختیم تقصیر سرمربی بود ترکیبو بد چید ما از همون اولم گفتیم ترکیبو اینجوری بچینه میبازیم که !!!

کل دنیا اون زمان هنجرش رو جر میداد که تیمی جلودار اون اسپانیا نیست اون زمان طرفدارای آلمان اونجوری با اون تعصب نظر خودشونو راجع به بازیه تیمشون میدادن بعد الان دوستمون تازه اینو میگه :

خوب دوست عزیز کل دنیا هم این جمله شما رو تایید میکرد اون زمان ! ولی این خود شما طرفدارای آلمان بودید که اینو قبول نداشتید و فقط با غرور کاذب میگفتید اسپانیا جلوی آلمان هیچه !!

دوباره به یکی از کامنتای دوستان اشاره میکنم :

چرا باید سالها چنین چیزی وجود داشته باشه ؟! تمسخر تمسخر میاره !! سر همون بازیهای پی در پی که توی این چند ساله با اسپانیا داشتن چقدر اسپانیا رو توی همین تاپیک ها تحقیر کردن و تمسخر کردن ؟! اسپانیا تیم ملی هم مگه داره ؟! آخرین قهرمانی جام جهانیش چه سالی بوده ؟ به قول همین دوستمون not found !!! این تیکی تاکا چیه فقط الکی پاس میدن بهم اسمش میشه تیکی تاکا ؟! مطمئنید این تیم ملی اسپانیاس بابا ما هر چی نگاه میکنیم فکر میکنم بارسلونا داره بازی میکنه ها !! آقا تیم قوی تر از اسپانیا نبود تو فینال بخوره به ما ؟! میخواستیم یه فینال خوب داشته باشیما اسپانیا شد تیم آخه ؟!!

آره یوسف جان تمسخر تمسخر میاره اینا گوشه ای از تیکه ها و متلک ها و غرورهای کاذب آلمانیها در همین تاپیکهای خودمونه نه جای دیگه !! دلیل این تمسخرها و حس انزجار از تیم آلمان هم همین مسائلیه که من گفتم که توی تاپیک همین امسال هم سرچ کنید اکثرا گفتن ! غرور کاذب بین بازیکنا و طرفدارا !! ( دلیل مثال های من از اسپانیا هم اینه که توی این 4 5 ساله بازیهای حساس آلمان با اسپانیا ختم شده و بیشترین کل کل توی این مورد صورت گرفته )

اگه این غرور و حس خود پرستی نبود توی آلمان مثل بقیه تیمای بزرگ دنیا ( برزیل - ایتالیا - آرژانتین - هلند - فرانسه - اسپانیا - پرتفال و ... ) آلمان رو هم دوست داشتم:n06:ولی متاسفانه نیست ! آلمانیا و طرفداراش همیشه فکر میکنن بهترینن , فکر میکنن لول فوتبالشون خیلی بالاتر از تیمای دیگس ( همونطور که دوستمون گفت لول فرانسه به آلمان نمیخوره ! ) و اگرم ببازن فکر میکنن حقشون باخت نبوده و ترکیب رو مربی بد چیده !!

حالا الان یکی میگه خوب دوست نداری که نداری به درک چرا اینهمه خط تایپک کردی:n08:بله درسته دوست داشتن و نداشتن من مهم نیست فقط این مهم بود که دلیلشو هر کی کنجکاو بود بدونه که نیاید الکی از حرفای من برداشت الکی کنید که به خاطر بزرگی آلمان ازش بدش میاد !! اینهمه تیم بزرگ داریم ما !! یا اینکه من از لحاظ کری خونی بین طرفدارای اسپانیا ( طرفدارای کل فوتبال ) از سال 2008 به تا 2012 میگم درس عبرت نشد برای آلمان دوستمون فکر میکنه من جام نگرفتن آلمانو میگم !!

اونایی که کامل و با دقت خونده باشن این کامنت منو سو تفاهم هایی که براشون پیش اومده بود برطرف میشه و متوجه میشن بنده بیماری روانی ندارم الکی از یه تیمی بدم بیاد ! , اونایی هم که فقط دنبال اینن که یه جوابی بدن خوب میدن دیگه دست من نیست ولی من دیگه کامنتی نمیدم:n06:

شورله:‌ آلمان قهرمان جام جهاني است

ملي‌پوش تيم فوتبال آلمان به شکست فرانسه اطمينان دارد و معتقد است آلمان قهرمان جام جهاني 2014 مي‌شود.

شورله مهاجم 23 ساله تيم چلسي در آستانه ديدار مرحله يک چهارم پاياني مقابل فرانسه گفت: وقتي شما با تيم ملي آلمان قدم به بازيهاي جام جهاني مي‌گذاريد بدون شک انتظار قهرماني داريد آلمان قصد داراد چهارمين عنوان قهرماني رقابتهاي جام جهاني را در برزيل جشن بگيرد.

اين گزارش حاکيست آلمان در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2006 و 2010 در مرحله نيمه نهاي حذف شد آخرين قهرماني اين تيم به سال 1990 برمي‌گردد و پس از 24 سال فوتبال دوستان آلماني تشنه قهرماني هستند.

منبع : ورزش 3

شما انگار خیلی علاقه به پست های طویل و عرض داری!! :n02:
خوب طرفدارای افراطی بین همه تیما هست و حرفها و اعتماد به نفس کاذب خیلی از طرفدارای آلمان واسه من هم ازاردهندست (چون معتقدم مطمئن بودن زیاد به چیزی هم خطرناکه که البته بعضیاشم بر میگرده به کری ها و تعصبات رایج فوتبال و حتما اسمش غرور نیست) ولی دلیل نمیشه رفتار یه عده رو بسط بدیم به همه
این حرف که اسپانیا شانسی قهرمان شد یا حقش نبود و اینجور حرفا رو طرفدارای تیمای دیگه هم میزدن فقط آلمان نبود
می تونید فقط نیمه خالی لیوان رو نبینید به بدبینانه ترین شکل ممکن
مصاحبه شورله هم بیشتر برای روحیه دادن به تیم بوده در آستانه این بازی حساس
در واقع داره هدف آلمان رو در این تورنمنت بیان می کنه که قهرمانی هست
خوب برزیلی ها هم میگن ما قهرمانیم
ضمنا حرف اصلی ما در مورد این بود که شما گفته بودی آلمان هیچ وقت تیمای بزرگ رو نبرده و سر اون بود که بحث پیش اومد

اما چرا آلمان تیم زیاد محبوبی نیست ؟!

قبول ندارم
اگر تاپیک منفورترین تیم رو دیدید تاپیک محبوبترین تیم رو هم بینید:
کدوم تیم اوله؟

ضمنا گفتید قوی بودن تیمها باعث نمیشه منفور بشن ولی دقیقا هر تیمی که قوی باشه همونقدر که طرفدار زیاد پیدا می کنه دشمن هم زیاد پیدا می کنه
مثلا تو همون تاپیک منفورترین تیمها که بینید اسپانیا دومه در حالی که 10 سال پیش دشمن زیاد نداشت

Mr.Crow
04-07-2014, 05:28
این قضیه محبوب نبودن آلمان هم چیز عجیبیه! :دی
لینک نظرسنجی P30World رو که فرشید جان گذاشت، من توی بازیسنتر هم عضو هستم و نظرسنجی گذاشته شده در این مورد، اونجا هم آلمان اول هست با 22% آرا.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تازه این اول بودن توی دو تا نظرسنجی در چه شرایطی هست؟ در حالی که 24 سال از آخرین قهرمانی آلمان توی جام جهانی و 18 سال از آخرین قهرمانی توی یورو میگذره. یعنی درصد زیادی از رأی دهنده ها اصلاً قهرمانی های آلمان رو به اون صورت ندیدن یا در دورانی بوده که فوتبال رو حرفه ای دنبال نمیکردن، با این وجود از بازی های این تیم لذت میبرن و فقط به خاطر اینکه قهرمان شده باشه سراغش نرفتن.

Masoud King
04-07-2014, 12:53
فعلا بین مربی های دو تیم بحث اصلی اینه که هر کدوم میگن تیم مقابل بهتره :n09:

senaps
04-07-2014, 13:33
دوست عزیزی که با غرور المان مشکل داری....
عارض است خدمتت که این غرور، یه چیز فرهنگی هستش....
المانها همیشه مغرور بودن و هستن و خواهند بود و این دلیلی هست که همیشه بالاتر از بقیه هستن....

این کشور تبدیل به خاکستر شد... میگه وسط شهر سیب‌زمینی کاشته بودن که مردم بی‌غذا نمونن و ۴۰ سال بعد، توی یه تایم فریم ۴ ساله، تمام اروپا و قسمتی از افریقا زیر چکمه های ژرمن ها بود... و باز دوباره مغرور بودن و عقب نشینی نکردن و تلفاتشون توی استالینگراد بالا رفت و دشمن برشون پیروز شد....

کشورشون خاکستر شد.... امریکا با هواپیما برا مردم غذا میریخت!!!! و ۳-۴ سال بعد، المان دوباره داشت توی سطح اول دنیا حرف میزد....
امروز، ۶۰-۷۰ سال بعد، کل دنیا اقتصادش خوابیده و کشورها دارن سر مسائل اقتصادی به گند کشیده میشن... اون از اوکراین، این از برزیل و پرتقال و اسپانیا که که همین سال قبل، صحبت سر رفراندوم و تجزیه‌ی کشورش بود( کاتالون ها دنبال جدایی بودن و هستن!)، همین سوریه و کشورهای عربی و ایران خودمون تا حدودی و تایلند و امریکا و غیره و ذلک!!! و اونوقت، المان سربلند و مغرور، اون بالا وایساده و میلیارد ها اویرو به دیگران وام میده که کمی وضعشون بهتر بشه!!!!

توی اقتصاد، اگر نگیم قدرتمند ترین، جزو قدرتمند ترین های دنیا هستن و اولین اقتصاد نیستن چون جمعیتشون کمی نسبت به بقیه کمتره! :)))
توی صنعت که دیگه اصلا وارد نمیشم! :)))
توی مباحث مربوط به ورزش هم که می‌بینید برای مثال توی فوتبال، هم در سطح باشگاهی و هم ملی، همیشه جزو مدعیان هستن!!!!
المان هیچوقت برای سعود یا رسیدن به یک‌چهارم نیومده و هر وقت اومده توی تورنومنت ها، برای قهرمانی اومده و هر نتیجه‌ای غیر از قهرمانی براش بد بوده....!!!!

حالا با این وضعیت، یه همچین مردمی و یه همچین کشوری، که با نظم و قانون‌مندی خودش رو به بالاترین سطوح رسونده، بیاد شکست نفسی بکنه و بگه" خوب نمی‌دونم! ما تلاش میکنیم هرچی خدا خواست؟" اعدامشون میکنن!!!! تلاشمون رو میکنیم وظیفه هست!! یعنی شما باید تلاشت رو بکنی و این یه گزینه نیست که بگی خوب من چون بچه‌ي خوبی هستم، تلاشم رو میکنم!! یا تمام توانم رو میذارم! :)))
بنابراین، این از ولو از نظر فرهنگی هم یه اجبار برای مردمه که فقط برای بهترین بودن بیان، فقط به بهترین بودن فکر بکنن و فقط در مورد اینکه چطوری میخوان بهترین بشن حرف بزنن و لاغیر...

Esteghlal_Paydar44
04-07-2014, 13:33
شما انگار خیلی علاقه به پست های طویل و عرض داری!! :n02:
خوب طرفدارای افراطی بین همه تیما هست و حرفها و اعتماد به نفس کاذب خیلی از طرفدارای آلمان واسه من هم ازاردهندست (چون معتقدم مطمئن بودن زیاد به چیزی هم خطرناکه که البته بعضیاشم بر میگرده به کری ها و تعصبات رایج فوتبال و حتما اسمش غرور نیست) ولی دلیل نمیشه رفتار یه عده رو بسط بدیم به همه
این حرف که اسپانیا شانسی قهرمان شد یا حقش نبود و اینجور حرفا رو طرفدارای تیمای دیگه هم میزدن فقط آلمان نبود
می تونید فقط نیمه خالی لیوان رو نبینید به بدبینانه ترین شکل ممکن
مصاحبه شورله هم بیشتر برای روحیه دادن به تیم بوده در آستانه این بازی حساس
در واقع داره هدف آلمان رو در این تورنمنت بیان می کنه که قهرمانی هست
خوب برزیلی ها هم میگن ما قهرمانیم
ضمنا حرف اصلی ما در مورد این بود که شما گفته بودی آلمان هیچ وقت تیمای بزرگ رو نبرده و سر اون بود که بحث پیش اومد

قبول ندارم
اگر تاپیک منفورترین تیم رو دیدید تاپیک محبوبترین تیم رو هم بینید:
کدوم تیم اوله؟

ضمنا گفتید قوی بودن تیمها باعث نمیشه منفور بشن ولی دقیقا هر تیمی که قوی باشه همونقدر که طرفدار زیاد پیدا می کنه دشمن هم زیاد پیدا می کنه
مثلا تو همون تاپیک منفورترین تیمها که بینید اسپانیا دومه در حالی که 10 سال پیش دشمن زیاد نداشت

نه بیشتر از اینکه این پستهای طولانی برای خواننده ها سخت باشه برای خودم سختتره چون دیشب حدودا 1 ساعتی پاش بودم:n02:ولی خوب وقتی 5 6 نفر یکی 10 خط برای پست من نقل میگیرن من بخوام یه جا جواب همه رو بدم 50 خطی میشه دیگه:n06:

طرفدارای افراطی هم خوب مسلم همه جای دنیا توی هر تیمی هست کسی نمیتونه بگه طرفدارای افراطی فقط برای آلمان هستن و بقیه تیما همه منطقی و منصف ! ولی از نظر من با توجه به دیده های خودم و تجربیات و شنیده های خودم توی آلمان بیشتر از سایر تیماس و اینو نمیتونم درک کنم من ... دارم خیلی ساده پیش بینی میکنم دیگه شما اگه به این نتیجه نرسیدی بیا پیغام خصوصی بده هر چی خواستی بگو:n06:اینکه بعد از بازی با فرانسه , فرانسه بد بازی کنه و آلمان ببره خوب خیلی ساده همه میگن فرانسه بد بود دیگه ! حق آلمان بود دمش گرم , ولی شما حالا نگاه کن اگه فرانسه خوب بازی کنه و ببره , این دوستانی که لباس آلمان بر تن آواتار کردن بیا اینجا بخون تک تک پستا رو ببین کی از بازیه خوبه فرانسه تعریف میکنه ؟!! 99% این کامنتها رو شاهد هستیم :

حق آلمان بود ببره - تقصیر سرمربی بود که باختیم اگه ترکیبو درست میچید عمرا آلمان میباخت - آلمان بد بازی کرد که فرانسه برد وگرنه اگه آلمان همیشگی بودیم قطعا برنده بودیم - با این ترکیبی که چیده بودن هندوراس هم بود مارو میبرد از اول گفتم این ترکیب رو نباید میذاشتن و ...

من این خط رو روش تاکید کردم اگه آلمان باخت شما بعد از بازی بیا مقایسه کن با کامنت دوستان :n06:راجع به قهرمانی اسپانیا هم کیا معتقد بودن شانسی بود ؟!! توی اوج تیکی تاکا تمام دنیا عاشق اسپانیا شده بودن و توی هر برنامه ای شما نگاه میکردی کارشناسی قبل بازیهای اسپانیا , اسپانیا رو تیمه از پیش برنده میدونستن !! و واقعا کل دنیا از فوتبالشون لذت بردن حتی کسایی که فوتبال دنبال نمیکردن هم بازیهای اسپانیا رو میدیدن اینی که شما میگی خیلیا اعتقاد دارن شانسی بود نمیدونم کیا رو میگی !

اینی هم که شما تاکیید میکنی که من گفتم همیشهههه آلمان بازندس ... والا حکم خدا نیست که :n02:معمولا اینا تیکه کلامای ما ایرانیاس , شما 5 دقیقه منتظر دوستت سر کوچه وایمیسی وقتی میاد میگی 10 ساعته اینجاییما ! 10 ساعت که شما اونجا نبودی :n02:منم حالا گفتم همیشه منظورم دیگه 100% بازیا نبود که ! اکثریت بازیها بود که شما 60 به 40 هم بگیری میشه اکثریت !

در کل هر کی طرفدار یه تیمه جایی اجبار نیست , من هر تیمی زیبا بازی کنه باهاش حال میکنم چه بخواد تیم مورد علاقم باشه چه یه تیمی که تازه باهاش آشنا شده باشم , آلمان هم زیبا بازی کنه از فوتبالش لذت میبرم اون لحظه و دوست دارم به حقش برسه ! چرا نرسه ؟ ولی نمیتونم بیام جز طرفداراش چون با اکثریت اونها سازگار نیست اخلاقم و وقتی توی جمعشون باشم چیزی جز حرص خوردن نصیب بنده نمیشه:n02:

در ضمن اول اون پستم رو هم بخونید اتفاقا صراحتا گفتم توی ایران قوی بودن هر چیزی باعث حس تنفر میشه ماشین مدل بالا هم مثال زدم !! و گفتم واقعا از مشکلات روحی و روانی مردم ایرانه که از موفقیت یه چیزی ناراحت شن ! من خودم رو گفتم , گفتم برای من قوی بودن یه تیم یا موفقیت هر چیز دیگه باعث حس تنفر نمیشه :n06: به نظرم دیگه کش ندیم بحثو بهتره هر کی نظری داره دیگه ...

امیدوارم تیمی که بهتر بازی کرد برنده باشه , اصلا جام جهانی یعنی همین هر تیمی که حقشه میره بالا نه هر تیمی که مورد علاقه شخص خاصیه ! به امید یه بازی زیبا برای امشب ...

vahidgame
04-07-2014, 13:52
ترکیب احتمالی دو تیم :

در مورد ترکیب فرانسه نباید تغییر خاصی نسبت به این ترکیب وجود داشته باشه و فقط ممکنه کوشیلنی هم توی دفاع بازی کنه
اما در مورد ترکیب آلمان ابهام وجود داره و ممکنه نسبت به این ترکیب چند تا تغییر داشته باشه
ولی اگه همچین ترکیبی رو از آلمان ببینیم به خصوص استفاده لام به عنوان هافبک دفاعی ، احتمالا بعد از بازی آلمانی ها باید توی این تاپیک یه حمله شدید به یوآخیم لو کنن :دی
یعنی استفاده از 4 تا دفاع وسط توی یه بازی کار هر مربیی نیست :دی

به نظرم بازی خیلی نزدیکی باید باشه
دو تیم اختلاف خاصی نسبت به هم ندارن
شاید فرانسوی ها از نظر مهره یکمی پایینتر قرار بگیرن ولی بازیکنای باانگیزه ای دارن و به خصوص هافبک وسطای اون میتونن کلا بازی رو به نفع فرانسه دربیارن

farshidmm
04-07-2014, 14:26
نه بیشتر از اینکه این پستهای طولانی برای خواننده ها سخت باشه برای خودم سختتره چون دیشب حدودا 1 ساعتی پاش بودم:n02:ولی خوب وقتی 5 6 نفر یکی 10 خط برای پست من نقل میگیرن من بخوام یه جا جواب همه رو بدم 50 خطی میشه دیگه:n06:

طرفدارای افراطی هم خوب مسلم همه جای دنیا توی هر تیمی هست کسی نمیتونه بگه طرفدارای افراطی فقط برای آلمان هستن و بقیه تیما همه منطقی و منصف ! ولی از نظر من با توجه به دیده های خودم و تجربیات و شنیده های خودم توی آلمان بیشتر از سایر تیماس و اینو نمیتونم درک کنم من ... دارم خیلی ساده پیش بینی میکنم دیگه شما اگه به این نتیجه نرسیدی بیا پیغام خصوصی بده هر چی خواستی بگو:n06:اینکه بعد از بازی با فرانسه , فرانسه بد بازی کنه و آلمان ببره خوب خیلی ساده همه میگن فرانسه بد بود دیگه ! حق آلمان بود دمش گرم , ولی شما حالا نگاه کن اگه فرانسه خوب بازی کنه و ببره , این دوستانی که لباس آلمان بر تن آواتار کردن بیا اینجا بخون تک تک پستا رو ببین کی از بازیه خوبه فرانسه تعریف میکنه ؟!! 99% این کامنتها رو شاهد هستیم :

حق آلمان بود ببره - تقصیر سرمربی بود که باختیم اگه ترکیبو درست میچید عمرا آلمان میباخت - آلمان بد بازی کرد که فرانسه برد وگرنه اگه آلمان همیشگی بودیم قطعا برنده بودیم - با این ترکیبی که چیده بودن هندوراس هم بود مارو میبرد از اول گفتم این ترکیب رو نباید میذاشتن و ...

من این خط رو روش تاکید کردم اگه آلمان باخت شما بعد از بازی بیا مقایسه کن با کامنت دوستان :n06:راجع به قهرمانی اسپانیا هم کیا معتقد بودن شانسی بود ؟!! توی اوج تیکی تاکا تمام دنیا عاشق اسپانیا شده بودن و توی هر برنامه ای شما نگاه میکردی کارشناسی قبل بازیهای اسپانیا , اسپانیا رو تیمه از پیش برنده میدونستن !! و واقعا کل دنیا از فوتبالشون لذت بردن حتی کسایی که فوتبال دنبال نمیکردن هم بازیهای اسپانیا رو میدیدن اینی که شما میگی خیلیا اعتقاد دارن شانسی بود نمیدونم کیا رو میگی !

اینی هم که شما تاکیید میکنی که من گفتم همیشهههه آلمان بازندس ... والا حکم خدا نیست که :n02:معمولا اینا تیکه کلامای ما ایرانیاس , شما 5 دقیقه منتظر دوستت سر کوچه وایمیسی وقتی میاد میگی 10 ساعته اینجاییما ! 10 ساعت که شما اونجا نبودی :n02:منم حالا گفتم همیشه منظورم دیگه 100% بازیا نبود که ! اکثریت بازیها بود که شما 60 به 40 هم بگیری میشه اکثریت !

در کل هر کی طرفدار یه تیمه جایی اجبار نیست , من هر تیمی زیبا بازی کنه باهاش حال میکنم چه بخواد تیم مورد علاقم باشه چه یه تیمی که تازه باهاش آشنا شده باشم , آلمان هم زیبا بازی کنه از فوتبالش لذت میبرم اون لحظه و دوست دارم به حقش برسه ! چرا نرسه ؟ ولی نمیتونم بیام جز طرفداراش چون با اکثریت اونها سازگار نیست اخلاقم و وقتی توی جمعشون باشم چیزی جز حرص خوردن نصیب بنده نمیشه:n02:

در ضمن اول اون پستم رو هم بخونید اتفاقا صراحتا گفتم توی ایران قوی بودن هر چیزی باعث حس تنفر میشه ماشین مدل بالا هم مثال زدم !! و گفتم واقعا از مشکلات روحی و روانی مردم ایرانه که از موفقیت یه چیزی ناراحت شن ! من خودم رو گفتم , گفتم برای من قوی بودن یه تیم یا موفقیت هر چیز دیگه باعث حس تنفر نمیشه :n06: به نظرم دیگه کش ندیم بحثو بهتره هر کی نظری داره دیگه ...

امیدوارم تیمی که بهتر بازی کرد برنده باشه , اصلا جام جهانی یعنی همین هر تیمی که حقشه میره بالا نه هر تیمی که مورد علاقه شخص خاصیه ! به امید یه بازی زیبا برای امشب ...

خوب این برعکسشم هست مثلا هر موقع آلمان میبره من می بینم یه عده میان میگن شما قوی نبودین تیم مقابل ضعیف بود یا مصدوم داشت یا روز خوبش نبود یا زمین کج بود یا باد به سمت دروازه حریف می وزید!
مثلا پرتغال رو بردیم گفتن چون پپه اخراج شد بردین در حالی که تا زمان اخراخ پپه هم 2 - 0 هیچ جلو بودیم
آرژانتین رو تو جام جهانی 4 تایی کردیم بیشتر طرفدارای آرژانتین هنوز که هنوزه نمیخوان قبول کنن که آلمان بهتر بود و برد همش می خوان بندازن گردن مارادونا و میگن به مارادونا باختیم نه به آلمان!
وقتی یه تیم قوی تر از یه تیم ضعیفتر میبازه طرفداراش دنبال بهانه می گردن
الان به فرض اگه آلمان از الجزایر میباخت ما حق نداشتیم تقصیر رو بندازیم گردن لوو که با اون ترکیب چیدنش همش مهاجمای الجزایر با نویر تک به تک میشدن؟
اسپانیا هم همه شیفتش نبودن
یه عده زیادی طرفدارش بودن یه عده زیادی هم مخالفش بودن یا حالا به خاطر خسادت یا قوی بودنش یا سبک بازیش یا چون تیم مورد علاقشونو برده بوده
دقیقا مثل بارسا در همین سالها که عده زیادی جذبش شده بودن و خیلی ها هم ازش متنفر شده بودن که بیشترشونم طرفدار آلمان نبودن

ghermezeteh
04-07-2014, 15:25
اتفاقا مغرور طرفدارای انگلیس هستن که خودشونو صاحب و وکیل وصی فوتبال می دونن و از این بابت دچار خودشیفتگی شدن
و هر موقع تیمشون میبازه میان باد تو غبغب میندازن میگن مهم نیست ما باختیم مم اینه که ما فوتبال رو اختراع کردیم و اگه انگلیس نبود شماها اصلا بلد نبودین فوتبال بازی کنین

اون دوستمونم که میگه آلمان همیشه مقابل تیم های بزرگ بازنده بود این حرفو از کجا اورده؟ اتفاقا آلمان به جز مقابل ایتالیا در مقابل بقیه تیم های بزرگ امارش مثبته یعنی بردهاش بیشتر از باخت هاش بوده
می تونید برید امار بازی های رو در رو رو در بیارید در تاریخ جام های جهانی و جام ملت ها

smohs
04-07-2014, 15:48
سلام
من یه سؤالی واسم پیش اومده:
با توجه به این که تیم فرانسه از بازیکنای مسلمون زیادی بهره می بره و قبل از جام هم صحبت در مورد درخواست فدراسیون فرانسه برای فراهم کردن شرایط روزه بازیکنا مطرح شده بود، به نظرتون بازیکنای فرانسه توی این بازی روزه خواهند بود یا مثل ایرانیا (اگه روزه بشن) راه شرعی :n02:واسه ش پیدا می کنن؟

Abdolreza2012
04-07-2014, 15:56
به نظرم فرانسه میتونه برنده باشه ( البته این دو تیم بد جایی به هم خوردن ، چون دوست داشتم یکی از این دو تیم برنده ی جام بشن )
و کلا این جام میتونست جام شگفتی ها بشه
البته باز میتونه بشه :

با برد :

کلمبیا = که شانس بردش زیاده ، اگه مثله قبل خوب بازی کنه و مسائل حاشیه ای دخیل نباشه

بلژیک = شانس بردش مقابل آرژانتین فکر میکنم برابر هست ، البته آرژانتین داره بازی به بازی بهتر میشه

فرانسه = به نظرم شانس برد فرانسه با آلمان مساوی

کاستاریکا = که فکر نکنم کاستاریکا بتونه هلند رو ببره

__________________________________________________ ____________

در کل دوست دارم یکی از این تیم های برنده ی جام باشن :

فرانسه یا آلمان = که یکیش امشب حذفه
کلمبیا
کاستاریکا
بلژیک

Sh-Meteor
04-07-2014, 16:06
سلام
من یه سؤالی واسم پیش اومده:
با توجه به این که تیم فرانسه از بازیکنای مسلمون زیادی بهره می بره و قبل از جام هم صحبت در مورد درخواست فدراسیون فرانسه برای فراهم کردن شرایط روزه بازیکنا مطرح شده بود، به نظرتون بازیکنای فرانسه توی این بازی روزه خواهند بود یا مثل ایرانیا (اگه روزه بشن) راه شرعی :n02:واسه ش پیدا می کنن؟
باکاری سانیا و ممدو ساخو مصاحبه کردن و گفتن حتما روزی میگیرن
مسوت اوزیل هم از آلمان گفته روزه میگیره.
دیدیه دشان گفته: بازیکنا رو تو این امر آزاد میزارم.
.
.
روزه داری الان تو برزیل فکر نکنم بیشتر از 11 یا 12 ساعت طول بکشه.
در حالی که تو ایران، مردم حدودا 17 ساعت روزه دارن.
.
.
.
.
پ.ن:
چهار سال دیگه، تو روسیه رو چی می خوای بگی؟؟؟؟
تو بعضی مناطق روسیه، وضعیت طوریه که مردم 21 ساعت روزه میگیرن.!:n04:

SA3EDLORD
04-07-2014, 16:23
مثلا پرتغال رو بردیم گفتن چون پپه اخراج شد بردین در حالی که تا زمان اخراخ پپه هم 2 - 0 هیچ جلو بودیم
البته ما نگفتیم باختمون به خاطر اخراج په په بود گفتیم اگه اخراج نمیشد نتیجه 4-0 نبود....

V E S T A
04-07-2014, 16:25

مکان و زمان بازی:

استادیوم مارکانا شهر ریو دوژانیرو

13/4/1393 ساعت 20:30

ترکیب احتمالی دو تیم:

فرانسه جام جهانی را بهتر از هر تیم دیگری آغاز کرد. آنها با ارائه یک بازی هجومی در ۲ بازی اول خود با ۸ گل هندوراس و سوئیس را به آسانی شکست دادند. اما در دو بازی بعدی آن بازی درخشان از فرانسه دیده نشد. آنها مقابل اکوادوری که ۱۰ نفره هم شده بود به تساوی بدون گل رسیدند و به لطف گل های دقایق پایانی و به سختی نیجریه را مغلوب کردند.

پوگبا که در بازی با سوئیس نیمکت نشین شده بود گل اول فرانسه را به ثمر رساند و زمینه ساز پیروزی فرانسه شد و در واقع دشام باید از این بازیکن متشکر باشد. روند بازی فرانسه با نیجریه به شکلی پیش می رفت که گویی پنالتی ها باید تیم پیروز میدان را مشخص کند. دشام در دیدار با فرانسه از ترکیب بنزما و ژیرود برای خط حمله استفاده کرد. ترکیبی که مقابل سوئیس جواب داده بود اما سبک بازی نیجریه با سوئیس کاملا متفاوت بود و به نظر رسید که استفاده از ۲ مهاجم هدف مقابل نیجریه تاکتیک اشتباهی بوده است. از این رو احتمال می رود دشام مقابل آلمان از گریژمان پشت سر بنزما استفاده کند.

عملکرد آلمان بعد از پیروزی فوق العاده ۴-۰ مقابل پرتغال ضعیف و ضعیف تر شد. آنها مقابل غنا دور از انتظار ظاهر شدند و به چیزی جر تساوی ۲-۲ نرسیدند. این روند مقابل آمریکا هم ادامه پیدا کرد و آلمان مقابل آمریکایی که در برابر بلژیک بسیار ضعیف تر ظاهر شد به پیروزی خفیف ۱-۰ رسیدند.

حتی در مقابل الجزایر حضور آنها در یک چهارم نهایی هم به خطر افتاد. مرحله ای که از ۱۹ دوره قبلی جام جهانی ۱۵ بار در آن حاضر بوده اند! به هر حال آلمان به لطف گل های به ثمر رسیده در وقت تلف شده مقابل الجزایر سختکوش به پیروزی رسید. دفاع آلمان با عملکردی شعیف موقعیت های فراوانی به الجزایر داد و مهاجمان آنها از ۲۲ شوتی که به سمت دروازه الجزایر روانه کردند به گلی نرسیدند.

با این حال هنوز می توان به آلمان امیدوار بود. آنها بازیکنانی مانند مولر ، گوتزه و اوزیل را در ترکیب و شورله ، پودولسکی و کلوزه را روی نیمکت در اختیار دارند که هر کدام از آنها می توانند در بازی بسیار تعیین کننده و موثر باشند. همچنین هوملز که به علت سرماخوردگی مقابل الجزایر غایب بود در دیدار با فرانسه حاضر خواهد بود که این می تواند خبر خوبی برای آلمان باشد و به دفاع بهم ریخته آنها سر و سامان دهد. همچنین پیش بینی می شود یواخیم لو از خدیرای فیزیکی به جای شواین اشتایگری استفاده کند که در ۲ دیدار قبلی آلمان نمایش درخشانی نداشت. با این اوصاف می توان از آلمان انتظار داشت ضعف های دفاعی خود در بازی با الجزایر را تا حدودی پوشش دهد.

آمار بازی های آلمان و فرانسه

در ۶ بازی اخیر ۲ تیم که بعد از اتحاد دو آلمان برگزار شده است فرانسه ۴ پیروزی و آلمان ۱ پیروزی داشته و ۱ بازی دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آماری جالب از آلمان و فرانسه

– فرانسه در ۱۵ بازی اخیر خود تنها ۱ بار مقابل اوکراین شکست خورده است.
- فرانسه در این جام در ۴ بازی ۱۰ گل زده که از این حیث با ۱۰ گلی که در ۳ جام جهانی قبلی زده بودند برابری می کند‍!
- این شانزدهمین حضور آلمان در مرحله یک چهارم نهایی است که یک رکورد فوق العاده محسوب می شود.
- مولر در ۹ بازی که در جام جهانی انجام داده ۹ گل به ثمر رسانده است.
- بنزما در ۹ بازی ملی اخیر خود ۹ گل به ثمر رسانده است.

دو تیم تا به حال 25 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم فرانسه 11 برد و سهم آلمان 8 پیروزی بوده است.
آخرین دیدار رسمی دو تیم در نیمه نهایی جام جهانی 1986 بود که در آن بازی آلمان با دو گل پیروز شد.
در کل مصافهای دو تیم آلمان موفق به زدن 42 گل شده است، در حالی که فرانسوی ها 41 گل به ثمر رسانده اند.
آلمان در 15 بازی اخیر خود شکست نخورده است، فرانسه نیز در 5 بازی آخر خود متحمل شکست نشده است.

پیش بینی سایت Whoscored از بازی امشب

پیش بینی بازی آلمان و فرانسه

شاید آلمان از هر نظر بهتر از فرانسه به نظر برسد و بسیاری از کارشناسان فرانسه را از پیش باخته بدانند. اما آلمان در دیدار قبلی ۱۲۰ دقیقه بازی کرده و همچنین یک روز کمتر از فرانسه استراحت کرده است. در دیدارهای فشرده ای مانند جام جهانی بیشتر از تکنیک و تاکتیک مسائلی چون قوای بدنی و فیزیک تعیین کننده تر هستند که فرانسه از این لحاظ در شرایط بهتری به سر می برد. به علاوه که براساس گفته یواخیم لو ۷ بازیکن آلمان نیز دچار بیماری های مختلف از جمله سرماخوردگی هستند. با این اوصاف نمی توان فرانسه را از پیش بازنده دانست و شانس دو تیم برای صعود به مرحله بعد کاملا برابر است. اما در صورت کشیده شدن بازی به وقت های اضافه وضعیت بدنی بازیکنان فرانسه بهتر است و می توان شانس بیشتری برای این تیم در نظر گرفت.

"football111"
"طرفداری"

Sepehr SS
04-07-2014, 18:31
این دیدیه دشام یک بازی در میون به ساخو و کوشیلنی بازی میده چرا ؟ کوشیلنی که جلوی نیجریه خیلی خوب بود چرا دوباره بیرونش کرده ؟

hp722
04-07-2014, 18:32
چقدر بحث بین دو جناح بالا گرفته.با دهن روزه انقدر بحث نکنید حال داریدا:n02: تا 1 ساعت دیگه بازی شروع میشه و بالاخره یه تیم میبره دیگه انقدر دوشواری نداره که!

senaps
04-07-2014, 18:48
چقدر بحث بین دو جناح بالا گرفته.با دهن روزه انقدر بحث نکنید حال داریدا:n02: تا 1 ساعت دیگه بازی شروع میشه و بالاخره یه تیم میبره دیگه انقدر دوشواری نداره که!

خیر یه تیم نمی‌بره و المان میبره! :)....
حرف من اینه که چرا الان فرانسه داره وقت ما رو تلف میکنه؟ ما واسه قهرمانی اومدیم!! :) خودش بره کنار ما بریم جام رو برداریم و بریم پی کارمون کار و زندگیمون مونده... :):n09:

MOHAMMAD2010
04-07-2014, 18:54
خیر یه تیم نمی‌بره و المان میبره! :)....
حرف من اینه که چرا الان فرانسه داره وقت ما رو تلف میکنه؟ ما واسه قهرمانی اومدیم!! :) خودش بره کنار ما بریم جام رو برداریم و بریم پی کارمون کار و زندگیمون مونده... :):n09:

به همین خیال باش :n01:

smohs
04-07-2014, 19:00
چهار سال دیگه، تو روسیه رو چی می خوای بگی؟؟؟؟
تو بعضی مناطق روسیه، وضعیت طوریه که مردم 21 ساعت روزه میگیرن.!:n04:

چهار سال دیگه فکر کنم حدود چهل روز ماه رمضون میاد جلوتر و اگه تاریخ شروع جام بعدی همینی که امسال هست باشه احتمالاً بازی های دور مقدماتی به ماه رمضون می خوره:n13: که همین جا از مسئولین تقاضا داریم رسیدگی کنن:n02: (کاش فدراسیون فوتبالم مثل ما تا این حد دوراندیش بود:n05:)

senaps
04-07-2014, 19:49
این مملکت، ۷۵ میلیون نفر جمعیت داره، اذانش نهایتا برای ۱۰-۱۲ میلیون نفر هستش... و صدا و سیمای این ۷۵ میلیون نفر، برای اون ۱۲ میلیون نفر بازی رو قطع میکنه و اذان میذاره... گور پدرشون.... من میخوام به وقت اینجا هم اذان پخش بشه که میشه تقریبا یه ربع بعد از اذان تهران

واقعا خنده داره که فوتبال رو قطع کردن واسه اذان :(

Milad4171
04-07-2014, 19:49
کانال IRIB HD وسط پخش گزارش صدا رو قطع کرد ازان پخش کرد.:n04:
دقیقاً همون موقع آلمان گل زد:n27:

اصلا نفهمیدم گل زدن :n29:

من واقعا لذت می برم از این همه موقعیت شناسی و دینداری عوامل ضرغامی تی وی

Mohammad Hosseyn
04-07-2014, 20:27
فرانسه چرا شل بازی میکنه ... بنزما سه موقعیت خیلی خوب رو نابود کرد متاسفانه ...

clau
04-07-2014, 21:26
اینم از فرانسه

اولین حریف جدی که بهش خورد از جام حذف شد

صحنه آخر بازی خیلی جالب بود نویر ضربه بنزما با یک دست برگردوند:n01:

senaps
04-07-2014, 21:26
تفاوت تیمی که با قدرت بازی کرده و بازی های سخت پشت سر گذاشته با تیمی که با تیم های نیوبای بازی میکرده اینجاست!!!! از دقیقه‌ی ۱ بازی المان برنده بود!!!!

Sepehr SS
04-07-2014, 21:27
چه بازیه بدی بود. فرانسه افتضاح بازی کرد. الجزایر بیشتر از فرانسه موقعیت گلزنی داشت. دشام نشون داد یه مربی خیلی معمولیه با اون کار احمقانش که ساخو و کوشیلنی رو یه بازی در میون استفاده کرد و یه تعویضشو سر همین موضوع هدر داد. یکی از بدترین بازی های جام بود.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2014, 21:34
اینم از فرانسه

اولین حریف جدی که بهش خورد از جام حذف شد

صحنه آخر بازی خیلی جالب بود نویر ضربه بنزما با یک دست برگردوند:n01:

شما طرفدار آلمانی دیگه؟؟

clau
04-07-2014, 21:36
شما طرفدار آلمانی دیگه؟؟

نه
من طرفدار برزیل هستم:n01:

پرتغال هم از یورو 2000 طرفدارشم همین 2تیم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2014, 21:39
نه
من طرفدار برزیل هستم:n01:

پرتغال هم از یورو 2000 طرفدارشم همین 2تیم

پس صد حیییییییییییییییییییف که تیمتون از کلمبیا میبازه و کلمبیا حریف آسانی برای ما خواهد بوووووووووووووود:n09::n09:

jr07
04-07-2014, 21:41
اون اذان پخش کردن موقع زدن گل، آخرٍ ضد حال بود
گزارشگر 20 ثانیه لال مونی گرفته هوملز گلو میزنه و الله اکبر الله اکبر :n02:

آخه لامصب 50 تا شبکه اذان پخش می کنن نمیشه یه شبکه رو هم واسه ما کافرا بزارید:n23:

Sh-Meteor
04-07-2014, 21:43
آخر بازی خیلی جالب بود نویر ضربه بنزما با یک دست برگردوند:n01:

اون صحنه منو یاد عابدزاده انداخت:n09:

milad_gta
04-07-2014, 21:43
تفاوت تیمی که با قدرت بازی کرده و بازی های سخت پشت سر گذاشته با تیمی که با تیم های نیوبای بازی میکرده اینجاست!!!! از دقیقه‌ی ۱ بازی المان برنده بود!!!!

سوئیس با رنکینک 6 با کلی تخقیف 5 تا خورد از فرانسه! آلمان که همش شانس یارش بوده و اومده بالا...

آه! پرتغال داغون رو 4 تا زده بودید درسته شما فوق العاده هستید.

دلیل اینکه فرانسه باخت این نبود که آلمان بهتر بازی کرد، این بود که آلمان فعلا بخت یارشه.

حالا کجا پشتتون رو خالی کنه!؟ خدا داند.

Arash4484
04-07-2014, 21:45
رفقایی ک رفته بودن پیشواز ، وقبل بازی داور و تیرک و... مطرح شده بود! امیدوارم دیگه بهانه ای نباشه...یک برد واضح، که اگه تیمی این وسط زیاد از داوری نیاورد آلمان بود.
فرانسه کم زهر و کم خطر بود(برخلاف گفته های گزارشگر) و پیاپی زیر حمله بود، و انگار فقط این تیم رو رسانه ها بزرگ کرده بودند...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2014, 21:45
گزارشگر 20 ثانیه لال مونی گرفته هوملز گلو میزنه و الله اکبر الله اکبر :n02:

بدبخت به هوا اذان اومد افطاری بخوره چیزی نگفت ولی حتما کوفتش شده

E.N.A.Y.A.T
04-07-2014, 21:46
درود

ایتالیا بود 4-0 آلمانُ زده بود با هتریک بالوتلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بانو مرکل هم برای آسون گرفتن بازی یه بوسه می زد رو لپش ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فاز میده ببینی کسی که بعد از حذف تیم محبوبش در مرحله گروهی طرفدار تیم دیگه ای میشه اونم حذف میشه طرفدار تیم دیگه ای میشه اونم حذف میشه و همین قضیه مولتی تیم بودن ادامه داره تا جایی که در آخر همون شخص ... طرفدار برزیل یا آلمان منفورِ قهرمان میشه !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2014, 21:47
سوئیس با رنکینک 6 با کلی تخقیف 5 تا خورد از فرانسه! آلمان که همش شانس یارش بوده و اومده بالا...

دلیل اینکه فرانسه باخت این نبود که آلمان بهتر بازی کرد، این بود که آلمان فعلا بخت یارشه.

همچین بختم یارش نبودا!!!!!!!!!!

Esteghlal_Paydar44
04-07-2014, 21:51
خوب همونطور که پیش بینی میشد بازیه زیبایی رو دیدیم:n06:از همون اول هم گفتم دوست دارم حق به حق دار برسه ولی واقعا توی این بازی عادلانه ترین نتیجه حداقل حداقل مساوی بود ( توی 90 دقیقه ) ! من حرفی نمیزنم که 10 تا پست برام آماده شه از ویکیپدیا هم ایندفعه آمار نمیذارم همه بگن چرا :n02:آمار خود بازی رو میذارم :

آمار شوت و شوت درون چارچوب و مهار گل توسط گلرها نشون میده که حداقل این نتیجه توی 90 دقیقه منصفانه نبود ... ولی طبیعت فوتبال همینه همیشه تیمی که بیشتر موقعیت گل داره بازی رو برنده نمیشه ... ولی باز هم امان از این نظرات که آدم دوس داره سرشو بکوبه تو دیوار :n02:آلمان از همون ابتدا برنده بود !!!! حداقل توی آمار ما همچین چیزی ندیدیم ...

یه چیز خیلی جالب فکر کنم 2 تا پنالتی بود که ابتدا برای آلمان بعد هم برای فرانسه گرفته نشد ! در هر 2 پنالتی هم کاملا داور رو به روی صحنه بود و داشت میدید ! جفتش هم پنالتی بود نمیدونم چرا هیچ کدوم رو سوت نزد !! کلا خیلی خطاها رو هم الکی سوت میزد ! به نفع تیمی سوت نزدا یعنی اگه یکی برای فرانسه اشتباه شد برای آلمان هم شد ولی خوب توی یه بازی در این سطح نباید داوری اینجوری باشه ! یه صحنه مولر توی محوطه جریمه فقط پا شد سر زد الکی خطاشو گرفت ! یه صحنه بنزمان با گلو و صورت توپو کنترل کرد هند گرفت ! خیلی از این صحنه ها داشت و کلا ضعیف بود داوری !

در آخر هم تبریک به آلمان , امیدوارم از اون سمت هم برزیل بیاد بالا که یه بازی جذاب دیگه رو شاهد باشیم :n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-07-2014, 21:51
آرژانتین خوش شانسه که پنالتی علیهش نمیگیرن و همیشه دقیقه آخر گل میزنه نه آلمانی که 2 تا پنالتی واسش نگرفتن

milad_gta
04-07-2014, 21:53
آرژانتین خوش شانسه که پنالتی علیهش نمیگیرن و همیشه دقیقه آخر گل میزنه نه آلمانی که 2 تا پنالتی واسش نگرفتن

از پنارتی دیگه نگو دوست عزیز...

پنارتی که سر دراز دارد، Griezmann رو بدون توپ تو محوطه جریمه زدن پنارتی نگرفت، حالا بازیکن المان رو یک لحظه پیراهنش رو گرفتن بعد دایو کرده پنارتی بوده؟

Milad4171
04-07-2014, 21:54
نظرسنجی جالبه
فرانسه :26
آلمان : 26

senaps
04-07-2014, 21:56

بیخیال حاجی! :)))

شانس مال اونی بود که شورله دوتا گل مسلم و مشخص رو بهش نزد!!!! حالا ما دیگه اصلا کاری به کار ۹۰ دقیقه مدیریت بازی و اینکه تو کل بازی، فرانسه ۶ تا حرکت نداشت رو دروازه‌ي المان هم نداریم!!!!

یه گل زدیم، چند تا گل هم نزدیم که متاسفانه به نظر میرسه تو زدن گل اخر ضعیف داریم نشون میدیم!!!!

شانس رو هم تیمایی مثل برزیل و ارژانتین داشتن که همینجوری خرکی اومدن بالا!!!! داور و تیرک و توانایی بازیکن حریف و همه و همه میان تو کار تا حضرات بازی ها رو نهایتا با خوش‌شانسی ببرن!!!! :))))

لویس یه چند بار اومد ادای نویر رو در اورد ای دلم میخواست رو یکی از این جلو اومدن ها گل میخورد که یادش بمونه جلو اومدن فقط مال نویره!! :)))

milad_gta
04-07-2014, 22:01

شانس مال اونی بود که شورله دوتا گل مسلم و مشخص رو بهش نزد!!!! حالا ما دیگه اصلا کاری به کار ۹۰ دقیقه مدیریت بازی و اینکه تو کل بازی، فرانسه ۶ تا حرکت نداشت رو دروازه‌ي المان هم نداریم!!!!

یه گل زدیم، چند تا گل هم نزدیم که متاسفانه به نظر میرسه تو زدن گل اخر ضعیف داریم نشون میدیم!!!!

شانس رو هم تیمایی مثل برزیل و ارژانتین داشتن که همینجوری خرکی اومدن بالا!!!! داور و تیرک و توانایی بازیکن حریف و همه و همه میان تو کار تا حضرات بازی ها رو نهایتا با خوش‌شانسی ببرن!!!! :))))

لویس یه چند بار اومد ادای نویر رو در اورد ای دلم میخواست رو یکی از این جلو اومدن ها گل میخورد که یادش بمونه جلو اومدن فقط مال نویره!! :)))

به حج مشرف نشدم...

لوریس هم ادای کسی رو در نیاورد، توی لحظه بهترین کاری که میتونست رو انجام داد تا دروازه خودش رو نجات بده، واقعا این طرز فکر خیلی بچه گانه هست، ما با اینکه باختیم اینطور به بازیکن های حریف که شما نگاه میکنید نگاه نمیکنیم.

حالا خوبه همه بهش گفته بودن خیلی خوب بیرون میای ولی جلو فرانسه بهتره سر جات بمونی.

آمار بازی رو نگاه کنید متوجه میشید حق فرانسه باخت نبود...

فقط بد شانس بودیم.

Arash4484
04-07-2014, 22:01
بدون شک فقط یکی از آمارها برنده بازی رو تعیین میکنه: آمار گل:n09:

-کسی هم حق نداره پست منو نقل قول کنه! گفته باشم=))

hamid_diablo
04-07-2014, 22:06
حیف شد فرانسه حذف شد

آلمان انچنان هم قوی نبود.ای کاش این 2 تا جای دیگه ای (مثلا فینال) بهم میخوردن...

به نظرم فرانسه بهتر بازی کرد..

Esteghlal_Paydar44
04-07-2014, 22:07

اتفاقا توی کل بازی آلمان 6 تا حرکت بیشتر نداشت برادر:n02:خوب قبل از این که کامنت بدید خلاصه بازی رو یه بار دیگه بگیرید ببینید یا آمار بازی رو ببینید ... گرچه خودتونم میدونید که چی دارید میگید و حرفاتون از رو هواس ولی من دلم برای کسی میسوزه که بازی رو ندیده باشه بیاد همچین کامنتایی رو بخونه:n06:آلمان کلا توی 90 دقیقه 6 تا شوت درون چارچوب داشت در عوض فرانسه 9 تا یعنی 3 تا بیشتر :n06:حالا شما داری از گل نزدنهای مهاجماتون مینالی ؟ اصلا بگیم تک تک موقعیت های تک به تک و شوت توی چارچوب همشون گل میشدن , حله ؟ اون موقع آلمان 9 به 6 این بازی رو میباخت . دیگه یه ریاضی ساده هست و گذروندن کلاس اول ابتدایی ! حالا شما فکر کن که مهاجماتون کم کاری کردن و فرانسه توی کل بازی 6 تا حرکت نداشت :n11:

senaps
04-07-2014, 22:21
طبق ریاضیات شما، ما باخته بودیم تا همین قبل از بازی درسته؟!!!

من نمیدونم چرا ناراحت میشید؟؟؟؟

منم مثل شما داشتم بازی رو میدیدم....
از نظر من، تیم ما(المان) بیشتر بازی رو در کنترل داشت، حمله های حساب شده‌ی بیشتر و بهتری داشت و اتفاقا بر خلاف بازی با تیم های قبلی (غنا و جزایر) که عین چی از ثانیه صفر تا ۹۰ میدویدن، همونجوری که فکر میکردم فرانسه اصلا اهل دویدن بی مورد نبود( من بازی های فرانسه رو ندیدم تا حالا!!! اخرین بار، بازیشون با ایتالیا توی ۰۶ بود فک کنم! :) ).... و این باعث شد که بچه های ما کل بازی رو تو دست داشته باشن....
بله حرکت ها و فرصت های فرانسه که الکی میرفتن جلو و میزدن بیشتر بودن و دروازه بان ها برای این اونجا قرار میگیرن که گل نخورن و تعداد شوت های درون چهارچوب مساوی با تعداد گل های خورده نباشه! :)))

با این حال، میگم شخصا به نظرم تیم ما منطقی تر بازی کرد و کنترل بهتری داشت و بازی رو هم برد در حالی که چند تا گل نزد در حالی شخصا فکر میکنم فرانسه فقط همون یه فرصت رو داشت که نویر مثل همیشه توپ رو زد فرستاد اونور...

من تا حالا به این نتیجه رسیدم که دید ادما نسبت به بازی های افراد مختلف خیلی فرق میکنه... بسته به اینکه طرفدار چه تیمی هستی و چه سبک فوتبالی رو می‌پسندی، بازی خوب و فرصت های خوب از نظرت با دیگران فرق میکنه....بنابراین فکر نمیکنم زیاد منطقی باشه اینجا بشینیم در خصوص اینکه حق کی بود ببره یا بازی کی بهتر بود صحبت بکنیم...

فرانسه به قول دوستمون تو چند صفحه قبل خیلی شل بازی کرد و من تا دقیقه ۲۰ اینا داشتم ائمه و پیامبران رو ردیف میکردم که اینا دیگه چه نقشه‌ای برامون دارن!!همش فکر میکردم مثل غنا و جزایر که تاکتیکشون تو دویدنه، اینا هم خودشون رو به موش مردگی میزنن بعد یه دفعه خراب میشن سرمون!! ولی بعدش دیدم نه اینا بازیشون همینه و همین کل کیفیت بازی فرانسه هستش! :)))) :n21:

Masoud King
04-07-2014, 22:25
آلمان بهترین کار ممکن رو کرد.
گل زد و بقیش بازی رو کنترل کنه. تو دفاع و وسط زمین خیلی خوب بازی کرد. این قدرت آلمان رو نشون میده که هر بازی رو بر اساس حریف و میل خودش، روند اون رو مشخص میکنه.
البته موقعیت های گل خیلی خوبی هم به وجود آورد که اگه شورله دقت کرده بود دقیقه 82 کار فرانسه تموم شده بود.

بالاخره یک جهارم نهایی جام جهانی هست و نباید توقع داشت تیمی که می بره حتما باید 90 دقیقه قادر مطلق باشه اما آلمان سر تر بود و تونست بازی رو به نفع خودش ادامه بده.

خوشبختانه لوو متوجه شده که جام رو به تیمی که قشنگ بازی کنه نمیدن و این آلمان نشون از پختگی داشت.

آلمان کلا توی 90 دقیقه 6 تا شوت درون چارچوب داشت در عوض فرانسه 9 تا یعنی 3 تا بیشتر
متاسفانه این آمار کیفیت رو نشون نمیده. نمیگه چه شوت هایی داخل چهار چوب بوده و چقدر موقعیت خطرناک بوده. یه شوت آماتور که آروم میاد وسط دروازه و یک بچه هم می تونه بگیره، جز همین ها حساب میشه.
فرانسه هیچ وقت نتونست یه موقعیت با کیفیتی مثه اون دوتا که شورله خراب کرد، به وجود بیاره

Layken
04-07-2014, 22:33
سوای نتیجه، بازی کسل کننده ای بود.
خیر سرمون نشستیم جام جهانی نگاه میکنیم، وسط بازی داشت خوابم میگرفت در بازی بین دو تیم فوق فوق مطرح !!

mehrdad8086
04-07-2014, 22:39
بازی ها نزدیک بهم بودن بابا بالاخره این فرانسه هستا ......رسیدن به جام جهانی واقعا مشکله و تا همینجا بالا اومدن کار هرکسی نیست.

خب آلمان کمی بهتر بازی کرد و لایق برد هم بود.حالا کی شوت کرد و کی گرفت اینا دیگه فقط صوته !!!!!!!!!!!!

تا همن الانش از 32 تا تیم فعلا چهارمیم تا بقیش !!!!!!!!!!!!!!!

Esteghlal_Paydar44
04-07-2014, 23:02
برتري نسبي فرانسه مقابل آلمان در آمار

ژرمن‌ها در شرايطي با شکست فرانسه جواز حضور در جمع چهار تيم برتر جام جهاني 2014را کسب کردند که از نظر آماري از همسايه خود کمي ضعيف‌تر کار کردند.

در اولين ديدار از مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 تيم ملي آلمان موفق شد با نتيجه يک بر صفر از سد فرانسه بگذرد و به عنوان اولين تيم جواز صعود به مرحله نيمه نهايي را کسب کند.

آلمان در شرايطي اين پيروزي را کسب کرد که آمار بازي نشان مي‌دهد اين تيم از نظر آماري ضعيف‌تر از شاگردان ديديه دشان عمل کرده است.

آمار بازي فرانسه - آلمان را در زير مشاهده مي‌کنيد:

گل

فرانسه: صفر

آلمان: يک

حملات خطرناک

فرانسه: 31

آلمان: 26

موقعيت گلزني

فرانسه: 13

آلمان: 8

موقعيت در محوطه جريمه

فرانسه: 9

آلمان: 6

پاس سالم

فرانسه: 352

آلمان: 351

درصد مالکيت توپ

فرانسه: 50

آلمان: 50

شوت داخل چارچوب

فرانسه: 9

آلمان: 6

شوت خارج از چارچوب

فرانسه: 4

آلمان: 2

توپ بلوکه شده

فرانسه: 4

آلمان: 3

مهار توسط دروازه‌بان

فرانسه: 2

آلمان: 5

ضربه به تيرک دروازه

آلمان: صفر

ضربه ايستگاهي

سانتر

فرانسه: 24

آلمان: 14

کرنر

فرانسه: 5

آفسايد

فرانسه: 3

توپ لو رفته

فرانسه: 85

آلمان: 76

تکل موفق

خطا

فرانسه: 15

آلمان: 18

کارت زرد

کارت قرمز

مسافت پيموده شده توسط بازيکنان

فرانسه: 100 هزار و 536 متر

آلمان: 107 هزار و 696 متر

تعداد کل پاس‌ها

فرانسه: 471

آلمان: 469

منبع ورزش 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8%D9%8A_%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87_% D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84_%D8%A2%D9%84%D9%85%D 8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1)

بعضیا فکر میکنن من دارم به صورت رندوم آمار میذارم اینجا میگم فرانسه بهتر بازی کرد ! من نمیگم فرانسه خیلیییییییی عالی تر از آلمان بود باید 4 تا میزد ! نمیگم آلمان بد بازی کرد اصلااااا موقعیت گل نداشت ! اصلا نمیگم تو 90 دقیقه باید فرانسه میبرد ( با اینکه آمار اینو میگه ! ) ولی میگم انصافا مساوی تو 90 دقیقه منصفانه تر بود !! اولشم که گفتم همیشه تیمی که موقعیت گل بیشتر داره و شوت تو چارچوب بیشتر و ... برنده ی بازی نیست . آلمان برد ؟ تبریک ما که حرفی نزدیم ! فقط دوباره این اغراق بازیاتون تروخدا گل نکنه !!

این آمارو اگه کسی قبول نداره ؟ اشتباه تیتر زدن و تحلیل کردن ؟ بره از فیفا و ورزش 3 و برنامه 2014 شکایت کنه به من چه آخه :n02:عجبا !

senaps
04-07-2014, 23:31
عرض کردم، من فوتبال رو با ریاضیات نمی‌بینم....
من نظرم رو توی فوتبال دوست دارم....
یعنی عاشق اینم که وقتی یه نفر توپ رو میزنه، اون توپ با یه هدفی حرکت بکنه و به یه همتیمی برسه و هدف رو دنبال بکنه و به یه مقصد برسه....
من فوتبالی که اینجوری باشه رو می‌پسندم و از فوتبال های دویدنی یا خسته کننده‌ی اغراق در پاس دادن مثل اسپانیول ها هم متنفرم.... واسه همنیم از المان خوشم اومده....

ما تو بازی با غنا می‌بینیم که غنا پوست المان رو میکنه.... المان در مقابلش اومد سبک بازی رو عوض میکنه.... با صبر و حوصله بازی میکنه.... دقیقه‌ي ۸۰ بازی، غنای اصلا نای راه رفتن هم نداشت چه برسه به دویدن!! حالا ممکنه تو ۵۰ دقیقه اول بازی، ۲۵۰ تا توی چارچوب هم زده باشن!! مهم اینه که کی دوید، کی بازی رو مدیریت کرد....
بازی جزایر رو نگاه کنید؟ باز هم در مقابل دویدن های شدید این تیم، بازی مدیریت شده توسط ما ارائه میشه.... تا جایی مدیریت کردیم که الجزایر نتونست بدوه و اون، دقیقه‌ی ۱۰۰ بازی بود....
این رو بیولوژی میگه که هیچ تیمی نمیتونی بازیکناش رو ۱۲۰ دقیقه با انرژی ثابت شروع بازی بدوونه...

حالا، ما مدیریت بازی با پرتقال رو داشتیم، با جزایر و غنا رو داشتیم، مدیریت بازی مقابل فرانسه و امریکا رو داشتیم که تو هر دوبازی، تا دقیقه‌ي ۹۰ احساس میکنی که المان این بازی رو نمی‌بره...
این مدل بازی تیم هستش و برای منی که از سال ۲۰۰۲ که شروع کردم به فوتبال دیدن(۱۰ سالگی فک کنم!:) ) و بازی المان-ترکیه رو فک کنم دیدم و از اون موقع، عاشق سبک بازی المان شدم و نظمشون و کیفیت بازیشون و همیشه طرفدارشون بودم....
من اصلا فوتبالی نیستم و شاید در کل فصل، ۲ تا بازی نبینم!!‌ولی عاشق بازی های ملی المان هستم و بازی هاش رو دنبال میکنم....

از من نخواید که بیام مثل شما چرتکه بگیرم تو دستم و حساب کنم ببینم کی چند بار چیکار کرد!!!!
من یه بیننده‌ي حرفه‌ای فوتبال نیستم و مثل شما یا خیلی های دیگه، کل بازی ها رو دنبال نمیکنم.... تحلیلم از بازی ها هم، بر اساس همونطور که عرض کردم انتظارات شخصیم از تیم المان هستش و بس...

حالا شاید از نظر شما، اینکه من بگم ما امشب سر فرانسه رو بریدیم اغراق باشه!!‌خوب این برای شمایی که ۲۵ ساله داری فوتبال میبینی شاید اغراق باشه ولی برای من نیست! :)

بیخیال داوش من...

milad_gta
04-07-2014, 23:41
عرض کردم، من فوتبال رو با ریاضیات نمی‌بینم....
من نظرم رو توی فوتبال دوست دارم....
یعنی عاشق اینم که وقتی یه نفر توپ رو میزنه، اون توپ با یه هدفی حرکت بکنه و به یه همتیمی برسه و هدف رو دنبال بکنه و به یه مقصد برسه....
من فوتبالی که اینجوری باشه رو می‌پسندم و از فوتبال های دویدنی یا خسته کننده‌ی اغراق در پاس دادن مثل اسپانیول ها هم متنفرم.... واسه همنیم از المان خوشم اومده....

ما تو بازی با غنا می‌بینیم که غنا پوست المان رو میکنه.... المان در مقابلش اومد سبک بازی رو عوض میکنه.... با صبر و حوصله بازی میکنه.... دقیقه‌ي ۸۰ بازی، غنای اصلا نای راه رفتن هم نداشت چه برسه به دویدن!! حالا ممکنه تو ۵۰ دقیقه اول بازی، ۲۵۰ تا توی چارچوب هم زده باشن!! مهم اینه که کی دوید، کی بازی رو مدیریت کرد....
بازی جزایر رو نگاه کنید؟ باز هم در مقابل دویدن های شدید این تیم، بازی مدیریت شده توسط ما ارائه میشه.... تا جایی مدیریت کردیم که الجزایر نتونست بدوه و اون، دقیقه‌ی ۱۰۰ بازی بود....
این رو بیولوژی میگه که هیچ تیمی نمیتونی بازیکناش رو ۱۲۰ دقیقه با انرژی ثابت شروع بازی بدوونه...

حالا، ما مدیریت بازی با پرتقال رو داشتیم، با جزایر و غنا رو داشتیم، مدیریت بازی مقابل فرانسه و امریکا رو داشتیم که تو هر دوبازی، تا دقیقه‌ي ۹۰ احساس میکنی که المان این بازی رو نمی‌بره...
این مدل بازی تیم هستش و برای منی که از سال ۲۰۰۲ که شروع کردم به فوتبال دیدن(۱۰ سالگی فک کنم!:) ) و بازی المان-ترکیه رو فک کنم دیدم و از اون موقع، عاشق سبک بازی المان شدم و نظمشون و کیفیت بازیشون و همیشه طرفدارشون بودم....
من اصلا فوتبالی نیستم و شاید در کل فصل، ۲ تا بازی نبینم!!‌ولی عاشق بازی های ملی المان هستم و بازی هاش رو دنبال میکنم....

از من نخواید که بیام مثل شما چرتکه بگیرم تو دستم و حساب کنم ببینم کی چند بار چیکار کرد!!!!
من یه بیننده‌ي حرفه‌ای فوتبال نیستم و مثل شما یا خیلی های دیگه، کل بازی ها رو دنبال نمیکنم.... تحلیلم از بازی ها هم، بر اساس همونطور که عرض کردم انتظارات شخصیم از تیم المان هستش و بس...

حالا شاید از نظر شما، اینکه من بگم ما امشب سر فرانسه رو بریدیم اغراق باشه!!‌خوب این برای شمایی که ۲۵ ساله داری فوتبال میبینی شاید اغراق باشه ولی برای من نیست! :)

بیخیال داوش من...

نکته اینجاست که شما میگی از دقیقه‌ی ۱ بازی المان برنده بود!!!! بعد اینجا میگی تا دقیقه‌ي ۹۰ احساس میکنی که المان این بازی رو نمی‌بره...

بعد رو نظرت پا فشاری میکنی که فرانسه بازی نکرده و موقعیت نداشته! خوب نظرته! محترم، ولی هیچ چیز حقیقت برتری فرانسه و اینکه حقش باخت نبود رو نمیتونه زیر سوال ببره.

شاید طرفدار های آلمان اینجا خیلی زیاد باشند، از هم دفاع کنند، رو هوا همه آمار و حقیقت رو نهی کنند و بگن که عالی بودن و فرانسه افتضاح...

ولی حقیقت عوض نمیشه!

من اصلا وارد اینجور بحث ها نمیشم ولی به خاطر همین حرف ها...

باختیم، چون بد شانس بودیم! و از جایی گل خوردیم که همیشه میخوریم... بار اول نیست از اونجا فرت دروازمون باز میشه... خیلی مفت گل خوردیم، خیلی مفت حذف شدیم! خیلی مفت !!! ؟؟؟

h-blade
04-07-2014, 23:46
تبریک به خاطر برد آلمان ....

1: اصولا آمار بازی چیزیه که طرفداران تیم بازنده خیلی روش مانور میدن تا بگم ما نباختیم و بهتر بودیو و شانس با شما یار بود.....فوتبال به آمار نیست

2: برای من سوالی پیش اومده اینه که چرا شانس همیشه با آلمان یاره و هیچ وقت یار تیم های دیگه نمیشه ......

3: آلمان همیشه تو اوجه و تو اوج هم میمونه .....

senaps
04-07-2014, 23:49
المان دقیقه‌ي ۱ برنده بود، چون از سوت شروع بازی داشت مدیریت میکرد صحنه رو.... مدیریتی که هر وقت اعمال شده، منجر به برد تیم شده...
یه بار دیگه هم گفتم، من بازی های فرانسه رو ندیده بودم اصلا و با توجه چیزایی که قبلا گفته شده بود، همش نگران بودم که اینا چرا اینجوری میکنن؟؟؟ چرا انقد شل و ولن؟ و همش نگران بودم که الان میخوان چیکار بکنن؟؟؟:n04: تقریبا دقیقه های ۲۰ و اینا متوجه شدم که کل بازی فرانسه همینه! :)))

و تا دقیقه‌ی ۹۰ من نگران بازی های امریکا و این بازی بودم چون وقتی داری مدیریت میکنی بازی رو، گاهی تیم مقابل یه حرکت مفتکی میزنه و میندازه تو گل... مثل کاری که اخرای بازی کردن و نویر توپو کشید بیرون...مثلا اون حرکتی که بوا رفت جلو، من همش میگفتن این احمق جاش خالی موند الانه که بیچاره بشیم!!!! یه همچین اشتباهاتی میکنن گاهی بازیکنانت که تو این دست بازی ها، با تیم هایی که سبک بازی دارن و بازی میکنن نه اینکه مثل مسابقه دو میدانی فقط میدون، باید ازشون بترسی چون ممکنه گل بزنن!!!

من نمیخوام بیام توی تاپیک فرانسه و واکنش های کل فرانسوی ها رو دید بزنم نسبت به بازی، ولی این دو نفری که اینجایید، دارید میگید تیمتون بد شانسی اورد که باخت!!!‌ بنابراین من فقط به یه نتیجه میتونم برسم و اون اینه که تیمای قبلی که باهاشون برخورد داشتین، احتمالا در حد تیم های دسته دومی بودن که با اقتداری که میگفتید قبل از بازی تا اینجا اومده بود تیمتون...
هرچند صفحه اخر تاپیک فرانسه، اکثرشون معتقد بودن که تیمشون بد بازی کرده...

milad_gta
05-07-2014, 00:11
المان دقیقه‌ي ۱ برنده بود، چون از سوت شروع بازی داشت مدیریت میکرد صحنه رو.... مدیریتی که هر وقت اعمال شده، منجر به برد تیم شده...
یه بار دیگه هم گفتم، من بازی های فرانسه رو ندیده بودم اصلا و با توجه چیزایی که قبلا گفته شده بود، همش نگران بودم که اینا چرا اینجوری میکنن؟؟؟ چرا انقد شل و ولن؟ و همش نگران بودم که الان میخوان چیکار بکنن؟؟؟:n04: تقریبا دقیقه های ۲۰ و اینا متوجه شدم که کل بازی فرانسه همینه! :)))

و تا دقیقه‌ی ۹۰ من نگران بازی های امریکا و این بازی بودم چون وقتی داری مدیریت میکنی بازی رو، گاهی تیم مقابل یه حرکت مفتکی میزنه و میندازه تو گل... مثل کاری که اخرای بازی کردن و نویر توپو کشید بیرون...مثلا اون حرکتی که بوا رفت جلو، من همش میگفتن این احمق جاش خالی موند الانه که بیچاره بشیم!!!! یه همچین اشتباهاتی میکنن گاهی بازیکنانت که تو این دست بازی ها، با تیم هایی که سبک بازی دارن و بازی میکنن نه اینکه مثل مسابقه دو میدانی فقط میدون، باید ازشون بترسی چون ممکنه گل بزنن!!!

من نمیخوام بیام توی تاپیک فرانسه و واکنش های کل فرانسوی ها رو دید بزنم نسبت به بازی، ولی این دو نفری که اینجایید، دارید میگید تیمتون بد شانسی اورد که باخت!!!‌ بنابراین من فقط به یه نتیجه میتونم برسم و اون اینه که تیمای قبلی که باهاشون برخورد داشتین، احتمالا در حد تیم های دسته دومی بودن که با اقتداری که میگفتید قبل از بازی تا اینجا اومده بود تیمتون...
هرچند صفحه اخر تاپیک فرانسه، اکثرشون معتقد بودن که تیمشون بد بازی کرده...

فعلا که ما گل مفت خوردیم، اتفاقا ما خودمون هم از این بازی فرانسه در عجب هستیم، اگر تایپیک رو دیده باشید پست های من رو هم دیدید! حد انتظارمون رو 100% بیاریم پایین حتی نزدیک به اون هم بازی نکردن، عرض بنده این بود که با همین بازی فوق العاده ضعیفی که در مقابل آلمان ارائه کرد هم از آلمان بهتر بود و از این رو که شما و سایر دوستان هم این حقیقت رو قبول نمیکردید مجبور شدیم به آمار بازی استناد کنیم که باز شما علاقه ای ندارید قبول کنید که مهم نیست حقیقت عوض نمیشه.

فرانسه ضعیف ظاهر شد، با این حال برتر از آلمان بود، این یعنی آلمان از فرانسه نمایش بدتری ارائه کرده! آمار بازی این حرف رو اثبات میکنه، حالا آلمان شانس داشته یا هر چی... بازی رو برده و ما هم این برد رو تبریک گفتیم!

هر چند این بازیی که آلمان جلوی فرانسه ای که اصلا خوب ظاهر نشد ارائه کرد و شما ازش راضی هستی! اوج بد شانسی ما رو نشون میده.

کلا من اینجا پست دادم برا همین موضوع، نیومدم برد شما رو زیر سوال ببرم و رو آمار مانور بدم و ... بردید؟ مبارکتون باشه!

شما هم اگر علاقمند هستید یا دوست دارید درباره بازی فرانسه نظر بدید! باید بازی های قبلی رو مثل بازی با سوئیس، هلند، نروژ و ... رو ببینید، همه تیم ها روز های خوب و بد دارند.

امروز روز فرانسه نبود... یا شاید هم روز آلمان بود!

البته روش بازیی که آلمان سالهاست پس از جلو افتادن پیش میگیره رو بهش یک چیز دیگه میگن.

karimz
05-07-2014, 00:21
گل المان خطا بود هلش داد انداختش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینقد به آلمانتون با کلوزش ننازید این کلوزه لهستانی به کدوم تیما 14گل زده مگه عربستان غنا... هرچی تیم ضعیف بوده از کلوزه گل خورده هنر کرده قابل مقایسه با رونالدو نیست

yuseph
05-07-2014, 00:21
عجب!!!
در جواب دوستمون که برداشتن "مرام نامه" طرفداری تایپ کردن باید بگم ایول داداش نمیدونستم!
نمیدونستم که دوست داشتن تیم محبوبمون ممنوع هستش.
نمیدونستم که امید داشتن به برد وایضا قهرمانی تیم محبوبمون ممنوع هستش.
نمیدونستم که واکاوی دلایل باخت تیم محبوبمون ممنوع هستش.
نمیدونستم که مقایسه تیم محبوبمون با حریفان ممنوع هستش.
نمیدونستم که افتخار به تیم محبوبمون و گذشته درخشانش و ایضا الانش ممنوع هستش.
نمیدونستم که تعصب داشتن و رنگ و تیم و جزو حزب باد نبودن عیب هستش.
و هزارا نمیدونستم دیگه......

برای هرکلمه و خطی که تایپ کردی میشه ده ها مثال داخلی و خارجی زد که تمام تیم ها و طرفداراشون!دقت نکردی چی شد تمام تیم ها و طرفداراشون این مسائل رو دارن انجام میدن.
شما میگی توی لیگ داخلی ما کسی از قهرمانی حرف نمیرنه؟
یا طرفداران تعصب ندارن رو تیمهاشون؟
یا قبل از بازی نمیان تیم خودشون و ترکیب دلخواهشون رو آنلایز کنن!?
همین انجمن فوتبال داخلی مون رو برگرد یه دور بزن ببین چه خبره؟!
طرف تو سال بوق اومدن 6تا زدن به فلان تیم دیگه ولکن ماجرا نیستن و اگه اونها قهرمان جام باشگاه های جهان هم بشن باز بهشون 6تایی میگن!و از این بابت فخر میفروشن.
و هزاران مثال دیگه...
یا برو انجمن فوتبال خارجی ببین اونجا چه خبره!
طرفدارهای و مسی پرستان و رونالدوپرستان رو دیدی تا الان؟با هاشون برخورد داشتی؟
دیدی چه القابی میدن به این دوتا؟!
بی خیال داداش من گوش ما از این حرف ها پره ..
غرورم کجا بود دلت خوشه...
+
اینم از فرانسه....
خدایی تا اینجا هم خوب اومدن بالا.
لااقل از خیلی تیمهای پرمدعی بهتر کار کردن.

PSYCHO_MAN
05-07-2014, 00:42
حیف شد فرانسه تیم خوبی بود :n03:
خیلی دوست داشتم ریخت آلمان دیگه تو جام نبینم که نشد
فرانسویا رو خیلی از صحنه ها از خود گذشتگی نداشتن و توپای زاویه بسته رو جای یه پاس خوب شوت بیخود میزدن . نویر گلری نیست که بخواد روی اون توپا گل بخوره
در مجموع فرانسه میتونست بازنده نباشه ولی وقتی جلوی آلمان حرفه ای از فرصتا استفاده نکنی نتیجش همین میشه

milad_gta
05-07-2014, 00:54
حرف آخر هم اینکه:

فرانسه نه پر ستاره بود، نه پر ادعا و نه ادعای قهرمانی کرد، هم خوب بازی کردند، هم بد، حتی وقتی بد بودن، حتی وقتی بازی رو واگذار کردند، باز هم برتر از حریف نشون دادن و یکم شانس! میتونست به مرحله بعد برسوندشون، شانسی که به حریف رو کرد و به فرانسوی ها پشت.

به امید روزها و بازی های بهتر.

P.S: مبارکتون باشه آلمانا...

yuseph
05-07-2014, 01:02
گل المان خطا بود هلش داد انداختش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینقد به آلمانتون با کلوزش ننازید این کلوزه لهستانی به کدوم تیما 14گل زده مگه عربستان غنا... هرچی تیم ضعیف بوده از کلوزه گل خورده هنر کرده قابل مقایسه با رونالدو نیست
چی بود؟:دی
خطا بود؟:n08:
+
به چی ننازیم؟
تو میدونی داری راجب به کی حرف میزنی؟
برو یه سرچ بکن توی نت ببین این بشر کیه و دوتا بازی ازش ببین بعد بیا اینجا کلاف بباف!
فقط مواظب باش داری سرچ میکنی درباره این "نجیب زاده"(لقبی که توی ایتالیا بهش دادن بعداز اون حرکت جوانمردانه ش) کیس ت نزنه تو گوش ت....
+
رونالدو رفت و تموم شد...بای بای
الان این کلوزه است که داره بازی میکنه و داره همچنان گل میزنه و باز هم بازی میکنه و باز هم گل میزنه و باز هم.......
قابل توجه دوستان اگه هم کلوزه یه روز بازنشسته بشه جناب مولر عزیز با کمال میل درخدمت همه شما هستش :دی

yuseph
05-07-2014, 01:16
این آمارو اگه کسی قبول نداره ؟ اشتباه تیتر زدن و تحلیل کردن ؟ بره از فیفا و ورزش 3 و برنامه 2014 شکایت کنه به من چه آخه :n02:
عجبا !

یه باره بگید آلمان اومده بود پیک نیک و تمام :دی
+
آخه چطور میشه توپ های تو چارچوب فرانسه بیشتر باشه (9-6)اما سیو های آلمان کمتر(2-5)؟درحالی که توپی به تیرک نخورده و توسط نوئر هم سیو نشدن پس کجا رفتن این توپ ها؟:n02:
آمار بلوک توپ توسط دفاع رو هم حساب کنیم (3)باز تکلیف 4تا توپ نامعلومه اینجا...:n09:

Masoud King
05-07-2014, 01:35
از بس این چند ساله بازی های آلمان قشنگ بوده توقعات ملت هم بالا رفته

پس کجا رفتن این توپ ها؟:n02:
احتمالا توپ های بلوکه شده ولی توی چهارچوب بود هم حساب شده :دی
+
یادمه قدیما که PES بازی می کردیم یارو بعد بازی می گفت نگاه من 10 تا شوت زدم سمت دروازت پس تو لوله بودی :n09:
این حرف ها یه حس نوستالژیک در من زنده کرد :دی

yuseph
05-07-2014, 01:42
احتمالا توپ های بلوکه شده ولی توی چهارچوب بود هم حساب شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اونها رو هم حساب کردیم اما باز 4تا توپ گم هستن این وسط:n09:
باشه اصن اونها قوی ما ضعیف....ولمون میکنید حالا؟:دی
باس بریم سراغ میزبان گوگولی مگولی...:n02:
+
احتمالا کمپین طرفداران تیمهای حذف شده در قالب طرفداران برزیل تشکیل بشه :دی

Masoud King
05-07-2014, 01:56
دقیقا اکثرا منتظر هستن آلمان ببازه بعد بیان بگن همین بود تیم پر مدعا تون ولی شاید این رو ندونن که الان چهار دوره متوالی هست آلمان تو چهار تیمه و ادعای قهرمانی داشتن برای این تیم حداقل چیزه.
+
ولی عجب بازی ای بشه. آلمان - برزیل
هم میشه انتقام 2002 رو گرفت و هم قهرمانی رو در سرزمین فوتبال بدست آورد

farshidmm
05-07-2014, 02:32
آقای Esteghlal_Paydar44 یادته می گفتی شما آلمانیها مغرورید هر موقع میبازید میگید حق ما باخت نبوده و دنبال بهانه میگردید؟
ولی چطور شده الان پست های این تاپیک رو نمی بینی؟
چطور شده خودت و طرفدار فرانسه آقای milad gta دارن دارن برد آلمان رو لوث جلوده میدین و بازی برتر و منطقی آلمان رو میزارین به حساب خوش شانسی و بدبازی کردن فرانسه؟
شما در پست شماره 7 تاپیک به گراف ادعا کردی آلمان در مقابل هیچ تیم بزرگی تا حالا پیروز نشده و در مقابل فرانسه هم شانس فرانسه رو 80 درصد می دونستی
ولی حالا که فرانسه باخته داری قاعده بازی رو عوض می کنی و برد آلمان رو میذاری به حساب اینکه بخت یارش بوده
شما که طرفدار فرانسه نیستی بلکه طرفدار هر تیمی هستی که مقابل آلمان بازی می کنه
ولی کمی انصاف هم بد نیست
بعد من میگم بعضیا بی دلیل از آلمان متنفرن میان واسمون تومار می نویسن!

مطمئنا در بازی بعد هم شما طرفدار برزیل خواهی بود و اگر آلمان ببره میای نموار می کشی که بگی حق برزیل باخت نبوده
و اگر آلمان ببازه که چه بها میای با خوشحالی میگی دیدید گفتم آلمان اصلا تیم نیست بهتون ثابت شد؟

clau
05-07-2014, 02:42

واکنش نامزد سمیر نصری به حذف فرانسه از جام جهانی(عکس)

آی اسپورت- آنارا، از مدت ها پیش این توئیت را کنار گذاشته بود برای امروز. نامزد جنجالی سمیر نصری، کمی پس از حذف تلخ خروس ها و نمایش نه چندان خوب آن ها در مقابل آلمان، دیدیه دشان را در جایگاه مخاطب قرار داد و به او یادآوری کرد برای همین روزها به بازیکنان «کلاس جهانی» اش نیاز داشته است. آنارا که پس از خط خوردن نام سمیر از فهرست نهایی تیم ملی به شدت عصبانی شده بود و انواع و اقسام ناسزاها را نثار فرانسه و سرمربی اش کرده بود، این بار آرام تر از راه رسیده و همه چیز را به یک کنایه ختم کرده است. آقای سرمربی، با عدم دعوت نصری می خواست تیم منظم تر و متحدتری داشته باشد، موفق هم شد اما این تیم هم درست مثل تیم بلان در اولین مقطع حساس با سکته روبرو شد. با این نفرات اما آن ها نتایج بدی نگرفته اند. شاید اکر ریبری به مسابقات می رسید، اوضاع به گونه ای دیگر رقم می خورد.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
05-07-2014, 11:45
ای آلمان خر شانس

Esteghlal_Paydar44
05-07-2014, 12:19
یه باره بگید آلمان اومده بود پیک نیک و تمام :دی
+
آخه چطور میشه توپ های تو چارچوب فرانسه بیشتر باشه (9-6)اما سیو های آلمان کمتر(2-5)؟درحالی که توپی به تیرک نخورده و توسط نوئر هم سیو نشدن پس کجا رفتن این توپ ها؟:n02:
آمار بلوک توپ توسط دفاع رو هم حساب کنیم (3)باز تکلیف 4تا توپ نامعلومه اینجا...:n09:

دیگه من حرف نزنم بهتره !!! میگم که آلمانی جماعت چشمشو میبنده میاد از خودش و برای خودش حرف میزنه و دوستای آلمانی دیگه پی حرفشو میگیرن ! ولی یه کدومشون نمیاد بره حداقل یه کم خودش تحقیق کنه آمارو دراره !! برادر من این آمار مکتوب جلوی شما ... یه آمار ساده رو شما نمیتونید بخونید پست میدید بعد 3 تا تشکر میشه و یکی نقل میگیره میگه ایول:n08::n08:اون وقت ادعای منطق پذیری هم دارید و وقتی بهتون میگیم تعصبی ناراحت میشید:n06:

سیو توپها 5 به 2 به نفع آلمانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! یعنی من تا صبح باید اینجا علامت تعجب بذارم :n04:حالا خوبه اولین پست من هم عکس از آمار بازی بود !! شما احتمالا به اشتباه آمار دوم رو دیدی ! اونو خود ورزش3 اشتباه زده بود که الان درستش کرد منم درست کردم ... شما اون آماری که اول میذارن رو دقت کن بعد چیزی با عقل جور درنمیاد نیا اینجا الکی شلوغش کن برو یه سرچ تو گوگل بزن ببین آمار بازی چی بود یا حداقل پست اول من رو میخوندی:n06:خیلی باحالید بابا شما آلمانیا:n02:

در ضمن تیم بازنده همیشه میره سراغ آمار بازی ؟!:n02:ای خدا وقتی با طرفدارا آلمان بحث میکنم یه اره برقی واسه خودکشی کنارم بذار:n08:چرا سر بازیه اسپانیا - هلند من که خودم قلبا عاشق اسپانیام نرفتم سراغ آمار ؟:

گل‌:
اسپانیا: یک
هلند: 5
درصد مالکیت توپ:
اسپانیا: 58
هلند: 42
شوت داخل چارچوب:
اسپانیا: 6
هلند: 11
کرنر:
اسپانیا: 4
هلند: یک
آفساید:
اسپانیا: 5
هلند: 5
کارت زرد:
اسپانیا: یک
هلند: 3
کارت قرمز:
اسپانیا: صفر
هلند: صفر
خطا:
اسپانیا: 5
هلند: 18

اصلا از خود آلمان مثل میزنیم . سر بازیه آلمان الجزایر میشه بگید چرا تیم بازنده حرف از آمار نزد ؟!

درصد مالکیت توپ

آلمان: 68

الجزایر: 32
شوت داخل چارچوب

آلمان: 13

الجزایر: 3
شوت خارج از چارچوب

آلمان: 8

الجزایر: 6
کرنر

آلمان: 12

الجزایر: 9
آفساید

الجزایر: 2
خطا

آلمان: 12

الجزایر: 15
کارت زرد

آلمان: یک

الجزایر: یک
کارت قرمز

الجزایر: صفر
تعداد کل پاس‌ها

آلمان: 793

الجزایر: 380
پاس سالم

آلمان: 682

الجزایر: 260

هزارتا دیگه مثال بزنم ؟! الان شمایی که ادعا داری تیم بازنده همیشه میره سراغ آمار سر همین 2 تا مثال من بیا بگو چرا تیمای بازنده نرفتن سراغ آمار ؟!!! :n04: چیزی که با عقل جور در میاد اینه که تیمی که آمارش بهتر باشه میره سراغ آمار چه برنده چه بازنده !!

یه نفر هم که کلا آمارو به باد هوا میگیره :n02:خوب اصلا چرا بعد بازی اینهمه کارشناس میشینن آمار میگیرن و اینهمه شبکه جهانی ساعتها راجع به اون آمار بحث و گفتگو میکنن ؟!! چون آمار نشون دهنده ی تیم برتر زمینه اگه مهم نبود اصلا روش مانور داده نمیشد !

یه نفر دیگه هم گفت من خودم تا قبل بازی میگتم اگه آلمان ببازه همه میان اینجا بهونه میارن حالا خودم دارم همون کارو میکنم !! کامنت اول من بعد از باختو ببینی شما متوجه اشتباهت میشی :n06:چون اصلا من حرفی نزدم خیلی منطقی طبق آمار مکتوب نظرمو گفتم ! نه گفتم ترکیب بد بود , نه گفتم زمین کج بود , نه حتی گفتم حقمون باخت نبود و نه گفتم آلمان تیم بدی بود ! ولی متاسفانه اینجا یکی میاد آمارو اشتباهی میخونه یا حداقل به پست اول من دقت نمیکنه خودش بره آمارو دراره ! و 3 نفر میان اون اون آمار غلط رو تایید میکنن !!!!! یعنی ته منطق !!! یکی میاد یکی از جالب ترین حرفهای انجمن رو میزنه که تیم بازنده همیشه میره سراغ آمار ! یکی میگه آمار چیه یکی مهمترین تورنومنت جهان رو با Pes خودش مقایسه میکنه :n02:

از الان هم فینالیست شدن آلمانیا رو تبریک میگم , کلا 2 تا آدم درست حسابی امسال تو برزیل بودن که واسه بازی بعدی نیستن :n02:بعد الان ما بگیم آلمان ... آقا هیچی اصلا ولش کن :n02::n02:

مطمئنا در بازی بعد هم شما طرفدار برزیل خواهی بود و اگر آلمان ببره میای نموار می کشی که بگی حق برزیل باخت نبوده
و اگر آلمان ببازه که چه بها میای با خوشحالی میگی دیدید گفتم آلمان اصلا تیم نیست بهتون ثابت شد؟

جواب جملات بالاترت رو بالاتر دادم . ولی جواب این 2 تا خط , بله مطمئنا طرفدار برزیلم گفتم من هر تیم قویی رو دوست دارم الی آلمان ! اصلا بحثمو من با این شروع کردم چیزی نیست که کسی کشف کرده باشه ! ولی قبل بازی هم گفتم امیدوارم تیمی که حقشه ببره چه آلمان چه فرانسه ! و آلمان که برد تبریک هم گفتم ولی عرض کردم که طبق این آمار تیمی که حقش بود نبرد حداقل تو 90 دقیقه نتیجه مساوی عادلانه بود ! دقیقا حرف خودمو قبل بازی تکرار کردم ! حالا اینی که میای میگی نمودار میکشم دیگه قضاوت با خودت چون این نمودار رو من نکشیدم آمار بازیه دوست عزیز !!!

در بازی بعدی و بعدیش و کل بازیهایی که من تو زندگیم چه داخلی چه خارجی نگاه میکنم همینه !! توی بازی برزیل و آلمان هم بنده طرفدار برزیل هستم اما امیدوارم تیمی ببره که حقشه !! حالا هر تیمی فارغ از اسمش ببره بنده با آمار بازی و اینکه واقعا حق اون تیمی که برده , برد بوده یا نه اینجا حاضرم ! نه با اسم تیما و رنگشون !!! اگه شما مغایرتی دیدی اون موقع میتونی معترض باشی ! اگه بازی بعدی هم برزیل ببره اما آمار به نفع آلمان باشه خودم با این تومارها و نمودارها در خدمت برزیلیا هستم !!

یه سریا هم نگران طولانی بودن پستای منن نمیدونم چرا :n04:این که طولانی هست یا کوتاه به خودم مربوطه اولا:n02:دوما اگه قرار باشه جواب یه نفرو بدم قطعا کوتاهه ولی وقتی با سیل عظیم طرفدارای آلمان رو به رو میشیم و ماشاالله چون هیچیو قبول ندارن باید برای هر خط 10 تا مثال زد مسلما طولانی میشه ! کسیم مجبور نیست بخونه اگه اذیت میشه :n11:

senaps
05-07-2014, 12:38
بیخیال بابا.....
بریم توی تاپیک المان برزیل بگید ببینیم باز ی های قبلی چطوری بوده کمی حال کنیم با امار و اینا....! :)))

حیف شد دیشب بازی برزیل رو ندیدم و خوابیدم۱ :)

اونور میخواستم در خصوص از دست رفتن بازیکن های برزیل صحبت بکنم که گفتم بیخیال و پاکش کردم!!!!

شروع تورنومنت، برید تاپیک المان رو بخونید که ما چند تا بازیکن احتمال داشت که نرسن به بازی ها!! ولی باز میگفتیم شانس اول قهرمانی!! میدونی چرا؟ چون ما یه تیم منظم داریم که براش بازیکن بعد از ساختار خود تیم قرار میگیره....

المان مثل ارژانتین نیست که یه نفر مثل مسی میاد توی ۴ تا بازی، دقیقه‌ي ۹۲ براش گل میزنه و میبردش مرحله‌ي بعدی!!!!
المان مثل اسپانیا هم نیست که امسال بازیکنانش رو میشه گفت نداشت و اماده نبودن و کلا تو بازی دوم حذف شد!!

المان برزیل نیست که دو تا بازیکنش افتادن همه دارن عذاداری میکنن که ما بدشانسیم و بازیکنامون افتادن و این حرفا!!!

چرا؟ چون ما خرکی بازی نمیکنیم مثل تیمهای دیگه!!!! ما اسطوره‌ نداریم تو فوتبالمون فقط بازیکن های خیلی خیلی قوی داریم!!! واسه همین هم مهم نیست کلوزه با شه یا کی! به هر حال بازی رو می‌بریم چون تیم المان، منظمه و با نظم تیمی بازی میکنه و هر بازی برای برد میاد... و توی این سیستم منظم، مادامی که افراد میتونن نقش خودشون در سیستم رو به درستی اجرا بکنن ما میریم جلو!!!!

قهرمانی هم حق المانه! چرا که تنها تیمی هست که به جام جهانی اومده و بقیه فقط بازیکن هستن!! پرتقال با رنالدو اومده بود، اسپانیا و .... حتی ارژانتین هم با مسی اومده به جام جهانی.... نقطه‌ي مقابل همه‌ي اینا المانه که با تیمش اومده و مادامی که شاکله‌ي اصلی تیم هست و همه کار خودشون رو درست انجام میدن ما برنده ایم!!!!

این ماجرا هم قانون فوتباله به نظرم و مهم نیست که چهار نفر نشسته باشن اونجا و شوت های دو تیم رو شمرده باشن و بعد بیایم بگیم چون فلان تیم ۷ تا شوت داشته و مقابلش یه شوت، پس حق برد با ۷ تایی ها هست!!!!

ما هرجا ببازیم، به بی نظمی میبازیم!! و هر جا ببریم، با منظم بودن میبریم به همین سادگی....

کشورهای دیگه هم بهتره برن و این فوتبال های اسطوره محور رو کنار بذارن و برا خودش یه سبک فوتبال در نظر بگیرن و بر اساس همون جلو برن! :)

yuseph
05-07-2014, 13:02
سیو توپها 5 به 2 به نفع آلمانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! یعنی من تا صبح باید اینجا علامت تعجب بذارم :n04:
حالا خوبه اولین پست من هم عکس از آمار بازی بود !! شما احتمالا به اشتباه آمار دوم رو دیدی ! اونو خود ورزش3 اشتباه زده بود که الان درستش کرد منم درست کردم ...

طلا خودت داری میگی که اشتباه زده بودن!پس دیگه حرفت چیه؟
اصلا ولش کن تو راست میگی...
بیا اینم یه اعتراف:
"ما در ضعیف ترین حالت خودمون، فرانسه ای رو بردیم که در قوی ترین حالت خودش بود"
تسکین یافتی عایا؟ :دی
خب بگذریم...
از خودت بگو برامون.......:n09:
+
از دوستان تقاضا میشود بازی های تاریخ مصرف گذشته رو فعلا بی خیال شده و بساط (برزیل-آلمان)رو پهن کنید لطفا.

milad_gta
05-07-2014, 13:22
احتمالا کمپین طرفداران تیمهای حذف شده در قالب طرفداران برزیل تشکیل بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از عادات بد افراد قضاوت کردن دیگران هست.
عموما انسان ها اونطور که فکر میکنند بقیه رو میبینند و همانطوری که فکر میکنند عمل میکنند.
میدونم قطعا یکی از افردای که مدنظرتون بود من نیستم ولی فقط از سمت خودم مراجعه شود به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

دقیقا اکثرا منتظر هستن آلمان ببازه بعد بیان بگن همین بود تیم پر مدعا تون
خوب تیمی که ادعای قهرمانی میکنه، طرفدارانی که میگن ما قهرمان هستیم! اگر تنونه قهرمان بشـــه! بقیه چی بگن خوبه؟
هر چی بگن که به طرفدار های آلمان بر میخوره... بهتر نیست به جای ادعای قهرمانی و مورد حمله قرار داد و ضعیف شمردن حریف، خیلی دوستانه از تیم محبوبتون طرفداری کنید؟
البته منظور من شخص شما نیست و این مطالب رو کلی عرض کردم.

چطور شده خودت و طرفدار فرانسه آقای milad gta دارن دارن برد آلمان رو لوث جلوده میدین و بازی برتر و منطقی آلمان رو میزارین به حساب خوش شانسی و بدبازی کردن فرانسه؟
2 حالت داره! یا شما واقعا تمام پست ها رو نمیخونید! یا اگر میخونید خودتون رو میزنید به نخوندن و ندونستن و همونطور که درباره بازی نظر میدید، پست میزنید.
من بارها دلیل این که اینجا پست زدم رو گفتم و تکرارش فقط تکرار مکررات هست، اگر واقعا فردی منظقی هستید، پست های قبلی من رو یکبار بخونید.
بازی های قبلی فرانسه رو دیدید؟ میتونید یک لحظه طرفدار آلمان بودن رو کنار بگذارید و بازی دیشب رو مرور کنید! میتونید با انصاف به بازی دیشب نگاه کنید؟ بعید میدونم بتونید، چون اگر میتونستید دیگه من رو متهم به لوث جلوه دادن برد آلمان نمیکردید. من اینجا پست نزدم کسی رو زیر سوال ببرم، در جواب دوستی منطقی پاسخی ارسال کردم و بحثمون رو ادامه دادیم...

senaps عزیز انصافا تیم شما بازیکن های برجسته ای داره، در مقابل فرانسه کی رو داشت؟ بنزاما حتما؟ ارجاع به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

"ما در ضعیف ترین حالت خودمون، فرانسه ای رو بردیم که در قوی ترین حالت خودش بود"

همونطور که قبلا گفتم، فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش به آلمانی که از خودش هم ضعیف تر ظاهر شده بود بازی رو واگذار کرد و این یعنی چیزی که دوستمون اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفت.

به هر حال آلمان برده و امیدوارم نهایتا تیمی قهرمان بشه که حقش هست، اگر این تیم آلمان بود، مبارک خودش، مردمش و طرفدارهاش و شما عزیزان باشه...

Sepehr SS
05-07-2014, 13:57
همونطور که قبلا گفتم، فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش به آلمانی که از خودش هم ضعیف تر ظاهر شده بود بازی رو واگذار کرد و این یعنی چیزی که دوستمون اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفت.

:n08: چی میگی شما؟!!! فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش بود؟!!!!! بهترین تیم فرانسه تو چند سال اخیر بودش تیم این دوره. آلمان ضعیف ظاهر شد؟!!! آلمان خیلی خوب و منطقی کار کرد، نیمه دوم نیازی نداشت بازی هجومی و ریسکی بکنه وقتی یک گل جلوئه، فرانسوی ها باید برای جبران گل حمله میکردن که اصلا نمیتونستن جلو بیان بدبختها. خیلی خیلی از بازی ضعیف فرانسه تو بازی دیروز متعجبم، نیمه دوم جوری بازی میکردن انگار که دو گل هم جلوئن، کوچکترین تکاپویی برای زدن گل نمیکردن.
آلمان کلی بازیکنش هم مصدوم بود و نرسیدن به مسابقات، مارکو رویس اگه بود که فرانسه حداقل دو گل دیگه میخورد یا ایلکای گوندوگان که اگه بود، خدیرا بازی نمیکرد. بین تیمهای باقی مونده ی جام، قهرمانی شایسته ی آلمانه. فقط من خودم دوست دارم بلژیک برسه فینال تا جذابیتش برای من بیشتر بشه. از آرژانتین متنفرم.

milad_gta
05-07-2014, 14:02
:n08: چی میگی شما؟!!! فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش بود؟!!!!! بهترین تیم فرانسه تو چند سال اخیر بودش تیم این دوره. آلمان ضعیف ظاهر شد؟!!! آلمان خیلی خوب و منطقی کار کرد، نیمه دوم نیازی نداشت بازی هجومی و ریسکی بکنه وقتی یک گل جلوئه، فرانسوی ها باید برای جبران گل حمله میکردن که اصلا نمیتونستن جلو بیان بدبختها. خیلی خیلی از بازی ضعیف فرانسه تو بازی دیروز متعجبم، نیمه دوم جوری بازی میکردن انگار که دو گل هم جلوئن، کوچکترین تکاپویی برای زدن گل نمیکردن.
آلمان کلی بازیکنش هم مصدوم بود و نرسیدن به مسابقات، مارکو رویس اگه بود که فرانسه حداقل دو گل دیگه میخورد یا ایلکای گوندوگان که اگه بود، خدیرا بازی نمیکرد. بین تیمهای باقی مونده ی جام، قهرمانی شایسته ی آلمانه. فقط من خودم دوست دارم بلژیک برسه فینال تا جذابیتش برای من بیشتر بشه. از آرژانتین متنفرم.

بله دوست گرامی! فرانسه نسبت به بازی های اخیر خودش، در ضعیف ترین حالت قرار داشت و بدترین نمایش رو ارائه کرد، آره آلمان بازیکن هاش رو نداشت...

Sepehr SS
05-07-2014, 14:13
بله دوست گرامی! فرانسه نسبت به بازی های اخیر خودش، در ضعیف ترین حالت قرار داشت و بدترین نمایش رو ارائه کرد، آره آلمان بازیکن هاش رو نداشت...
دلیل اینکه ضعیف بازی کرد و نمایش افتضاحی داشت، یکی به دلیل بازی خوب آلمان بود و دیگه اینکه دشام هم هیچ تاکتیک مشخصی برای گل زدن نداشت. فرق یه مربی بزرگ با مربی های کوچیک، اینجور جاها مشخص میشه. یواخیم لو، خیلی خوب تاکتیک و سیستم تیمشو نسبت به بازی قبل عوض کرد ولی دشام هیچ کاری نکرد و فقط فکر این بودش که ساخو و کوشیلنی رو یک بازی در میون استفاده کنه. همه تیمها دو مدافع وسطشون مشخصه ولی این الدنگ یه بازی ساخو رو میزاشت یه بازی کوشیلنی. تازه ساخو تو دو بازی هم وسطش مصدوم شد و کوشیلنی اومد به جاش و همینجوری یه تعویضشو از دست میداد، کوشیلنی از ساخو خیلی بهتره و باید فیکس میبود دیروز. فرانسه جلوی نیجریه هم خوب بازی نکرد ولی همه فقط نتیجه رو نگاه کردن و بازی ضعیف فرانسه رو فراموش کردن. دشام در سطح این تیم نیست.

milad_gta
05-07-2014, 14:21
دلیل اینکه ضعیف بازی کرد و نمایش افتضاحی داشت، یکی به دلیل بازی خوب آلمان بود و دیگه اینکه دشام هم هیچ تاکتیک مشخصی برای گل زدن نداشت. فرق یه مربی بزرگ با مربی های کوچیک، اینجور جاها مشخص میشه. یواخیم لو، خیلی خوب تاکتیک و سیستم تیمشو نسبت به بازی قبل عوض کرد ولی دشام هیچ کاری نکرد و فقط فکر این بودش که ساخو و کوشیلنی رو یک بازی در میون استفاده کنه. همه تیمها دو مدافع وسطشون مشخصه ولی این الدنگ یه بازی ساخو رو میزاشت یه بازی کوشیلنی. تازه ساخو تو دو بازی هم وسطش مصدوم شد و کوشیلنی اومد به جاش و همینجوری یه تعویضشو از دست میداد، کوشیلنی از ساخو خیلی بهتره و باید فیکس میبود دیروز. فرانسه جلوی نیجریه هم خوب بازی نکرد ولی همه فقط نتیجه رو نگاه کردن و بازی ضعیف فرانسه رو فراموش کردن. دشام در سطح این تیم نیست.

نظر شماست، محترمه، ولی رو واژه هایی که انتخاب میکنید بیشتر فکر کنید.

farshidmm
05-07-2014, 14:30
همونطور که گفتم فرانسه تا قبل بازی با آلمان از نظر دوستان بهترین تیم جام بوده و بهترین بازی ها رو ارائه می داد ولی تا از آلمان باخت شد ضعیفترین فرانسه تاریخ که در بدترین فرم خودش بوده!
خوب اگه فرانسه ضعیف ظاهر شد چون تیم مقابلش آلمان بود با هندوراس و سویس بازی نمی کردن که بنزما هر کاری دلش خواست بکنه
آقای استقلال پایدار در مورد امار بازی خوب معلومه آلمان وقتی گلش رو زده ادامه بازی رو میره برای اداره کردن
نکنه توقع داشتید آلمان بعد از گل یکپارچه حمله باشه و خیمه بزنه رو دروازه فرانسه که بعد بیاد از ضد حمله ها گل بخوره اونم از مهاجمای زهردار و فرصت طلب فرانسه
با فرانسه بازی می کردن نه با قبرس
آلمان دیشب بهتر و با برنامه تر بازی می کرد و به اونچه می خواست رسید و موقعیت هاش هم خطرناک تر بود.
اونچه مهمه اینه که دیشب برد حق آلمان بود.
این چیزیه که شما نمی خوای اعتراف کنی

milad_gta
05-07-2014, 15:04
تمام توضیحات، با منطق و دلیل و مدرک ارائه شده، حالا چه قبول کنید! چه نکنید! حقیقت عوض نمیشه...

فقط مقدار منطق و توانایی سنجش موقعیت ها بدون دخیل کردن علایق شخصی رو نشون میده.

افتادیم تو Loop! ارجاع به پست ها و صفحات قبل... ( ولی اینبار با چشمانی باز )

ببینیم در ادامه تیم ها چه میکنند و شما مدعیان قهرمانی چطور ظاهر میشید.

ما که ادعایی نداشتیم، از عملکرد کلی تیممون هم راضی هستیم هر چند تحت هیچ شرایطی به نظر بنده باخت جلوی آلمان حق ما نبود.

موفق باشید.

Actros
05-07-2014, 16:42
تمام توضیحات، با منطق و دلیل و مدرک ارائه شده، حالا چه قبول کنید! چه نکنید! حقیقت عوض نمیشه...

فقط مقدار منطق و توانایی سنجش موقعیت ها بدون دخیل کردن علایق شخصی رو نشون میده.

افتادیم تو Loop! ارجاع به پست ها و صفحات قبل... ( ولی اینبار با چشمانی باز )

ببینیم در ادامه تیم ها چه میکنند و شما مدعیان قهرمانی چطور ظاهر میشید.

ما که ادعایی نداشتیم، از عملکرد کلی تیممون هم راضی هستیم هر چند تحت هیچ شرایطی به نظر بنده باخت جلوی آلمان حق ما نبود.

موفق باشید.

داداش فرانسه در اولین محک جدیش شکست خورد
تا حالا با کی بازی کرده بود مگه ؟؟ معلومه میتونه جلو نیجریه خوب بازی کنه !!
اینجا جلو آلمان نتونست 4 تا موقعیت درست حسابی خلق کنه
تیم خوبی بود در کل ولی شایستگی حضور تو 4 تا رو نداشت

milad_gta
05-07-2014, 17:03
داداش فرانسه در اولین محک جدیش شکست خورد
تا حالا با کی بازی کرده بود مگه ؟؟ معلومه میتونه جلو نیجریه خوب بازی کنه !!
اینجا جلو آلمان نتونست 4 تا موقعیت درست حسابی خلق کنه
تیم خوبی بود در کل ولی شایستگی حضور تو 4 تا رو نداشت

میگم که این تایپیک افتاده تو Loop، اگه دوست دارید پست های قبلیم رو بخونید توضیح دادم، اتفاقا جلو نیجریه هم خوب نبودن...

Esteghlal_Paydar44
05-07-2014, 22:50
طلا خودت داری میگی که اشتباه زده بودن!پس دیگه حرفت چیه؟

+
از دوستان تقاضا میشود بازی های تاریخ مصرف گذشته رو فعلا بی خیال شده و بساط (برزیل-آلمان)رو پهن کنید لطفا.

اولین پست من بعد از بازی چی بود ؟! اون رو اگه میخوندید متوجه میشدید , اون که دیگه درست بود ! بعدشم وقتی یه 2 2 تا 4 تا کنید مشخصه اون آمار جا به جا بود دیگه تمسخر کردن و شلوغ کردن لازم نبود !! حالا که آمار درست رو متوجه شدید حرف شما چیه ؟؟

+

بازیهای تاریخ مصرف گذشته آمارشون همیشه توی تاریخ میمونه به همراه نتیجه , مثلا همه تا 100 سال دیگه میگن ایران تو مقدماتی 2014 جلوی آرژانتین فوق العاده بازی کرد اما باخت , این بازی هم همینطوری آمارها باقی میمونه حالا چه شما دوست داشته باشی چه نداشته باشی:n06:

فایده نداره ... این بحث ها اصلا فایده نداره , توی هر پست 20 خطی فقط هممون داریم 19 خطشو تکرار میکنیم ! بدون اینکه به پستهای اولیه با دقت نگاه شه بحث ها پیچ خورده به هم و قرار هم نیست کسی متقاعد بشه ! اول بحث رو با این آمار شروع کردم وسط بحث رو با این آمار ادامه دادم و آخر بحث رو هم با این آمار مکتوب فیفا !!! تموم میکنم , نه نظر شخصی , نه تحلیل شخصی , نه علاقه ی شخصی , فقط آمار رسمی و مکتوب بازی :

دوستان آلمانی تبریک , امیدوارم که بازی آلمان - برزیل تیمی که واقعا حقشه برنده ی بازی باشه , بعد از اون بازی هم هر نتیجه ای رقم بخوره با یه عکسی مثل عکس بالا توی تاپیک هستم ! اگه تیمی که حقش بود برنده شد نوش جونش , اگه تیمی که بر خلاف آمار و ارقام اومد بالا این بحث ها اونجا هم زده میشه اگه زده نشد بگید فلانی فقط دنبال زمین زدن آلمانه :n06:

yuseph
06-07-2014, 00:59
اگه تیمی که بر خلاف آمار و ارقام اومد بالا این بحث ها اونجا هم زده میشه اگه زده نشد بگید فلانی فقط دنبال زمین زدن آلمانه :n06:
برو بچه برو از خدا بترس.
یه وقت دیدی آه ما فقیر بیچاره ها(ژرمنیها)دامنت رو گرفت(الان این یه تهدید بود مثلا:n02:)

farshidmm
06-07-2014, 02:33
اگه تیمی که حقش بود برنده شد نوش جونش , اگه تیمی که بر خلاف آمار و ارقام اومد بالا این بحث ها اونجا هم زده میشه اگه زده نشد بگید فلانی فقط دنبال زمین زدن آلمانه :n06:

حسرت به دل موندیم شما بیای در مورد تیم های دیگه جام هم در این بخش نظر بدی
ولی تا حالا هر چی پست دادی در مورد آلمان بوده و ضدش!
اینکه طرفدار چه تیمی هستی هم که کاملا مجهول هست
هر چند فکر نکنم طرفدار تیم خاصی باشی احتمالا همیشه طرفدار تیمی هستی که مقابل آلمان باشه و اگه یه تیم تو دنیا تشکیل بشه به اسم ضدآلمان شما میری طرفدارش میشی

Esteghlal_Paydar44
06-07-2014, 02:42
حسرت به دل موندیم شما بیای در مورد تیم های دیگه جام هم در این بخش نظر بدی
ولی تا حالا هر چی پست دادی در مورد آلمان بوده و ضدش!
اینکه طرفدار چه تیمی هستی هم که کاملا مجهول هست
هر چند فکر نکنم طرفدار تیم خاصی باشی احتمالا همیشه طرفدار تیمی هستی که مقابل آلمان باشه و اگه یه تیم تو دنیا تشکیل بشه به اسم ضدآلمان شما میری طرفدارش میشی

تیمهایی که یه ورش آلمان هست میام نظر میدم :n02: نه ولی جدای از شوخی بازیهای خاص اگه نکته ی خاصی داشته باشه که کسی اشاره نکرده باشه میام میگم , مثلا آرژانتین بلژیک رو چی بیام بگم ؟ یه بازی کاملا آروم با برتری خفیف آرژانتین , بازی برزیل شیلی یا فرانسه الجزیره و ... آنچنان بحثی نیست شما تاپیکاشونم نگاه کنی خلوته , ولی مثلا پرتغال آلمان , ایتالیا انگلیس , آلمان فرانسه , تیمای بزرگ که بهم میخورن حس نظر دادن من گل میکنه :n02:در بازی آلمان برزیل و هلند آرژانتین هم در خدمتتون هستم :n02:

خودمم تمام تیمایی که خوب بازی کنند رو دوست دارم ! مثلا امسال به شیلی هم علاقه مند شدم :n06:ولی از ته قلب خوب ایتالیا و اسپانیا رو بیشتر دوست دارم اینم برا شما :n06:قضیه آلمان رو هم که تو پست دومم توی این تاپیک توضیح دادم :n11:

soheilnouri
06-07-2014, 14:42
فرانسه تيم خوبي بود.اين تيم يك فوتبال واكنشي رو ارائه مي داد.ولي گل زودهنگام هوملس و اشتباه واران نقشه هاي دشام رو برباد داد.فرانسه از بهترين تيمهاي اين جام بود.دشام هم. مربي خوبيه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Masoud King
06-07-2014, 16:07
برای بار چندم، آمار هیچ وقت کیفیت رو نشون نمیده.
هر وقت آماری بود که در اون کیفیت موقعیت ها برتری داشت قرار بدید و دلیل بر برتری یک طرف در خلق موقعیت ازش استفاده کنین.
وقتی بازیکن فرانسه شوت میزنه تو تماشاگرا میاد تو آمار، وقتی بنزما توپش رو خیلی ساده می فرسته وسط دروازه که آماتور ترین گلر هم به راحتی میگیره اینم میاد تو آمار و برای آلمان هم همینطوره.

اگه دوستان مغموم فرانسوی یا ضده آلمان تونستن موقعیت ها رو یکی یکی بررسی کنن و نتیجه بگیرن که موقعیت های فرانسه خطرناک تر بوده یا کیفیت بازی اونا برتر بوده، خوشحال میشیم تا ببینیم این بررسی و نتیجش رو

soheilnouri
29-07-2014, 21:40
نظر شماست، محترمه، ولی رو واژه هایی که انتخاب میکنید بیشتر فکر کنید.

دشان الدنگه؟مربي بزرگيه دشان.يه مربي پيشرو كه هميشه از زمانش جلوتر بوده.موناكو ده سال قبل با دشان مادريد و چلسي رو حدف كرد رفت فينال با دشان.بعد از سالها مارسي رو قهرمان فرانسه مرد.يووه رو احيا كرد.فرانسه عالي بود امسال اگر المان و ميبرد(كه بازي كاملا نزديك بود)شك نكن كه يه پاي فينال بود

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

banii
29-07-2014, 22:00
آخ آخ .... دیدم این تاپیک اومده توی نیوزفیدم باز داغ دلم تازه شد ... :n28:

فرانسه رو تو این جام خیلی خیلی دوسش داشتم ...

حقش خیلی بیشتر از اینا بود ....

کاش دوم شده بود توی گروهش تا با آلمان نمیخورد (هر چند کاملا معتقدم توی بازی رودررو فرانسه استحقاق بیشتری داشت برای پیروزی)

امیدوارم یورو هم همچنان تیم قدرتمندی باشه ...