PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی های محبوب پورتال پارسی آپجرس

iran+98
30-06-2014, 15:21
سلام دوستان،

در این تاپیک میخوام به معرفی یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ایران و جهان بپردازم.!!!
شاید شما هم دنبال یک سرگرمی و بازی آنلاین بسیار جذاب و در عین حال رایگان در اینترنت باشین، پورتال بازی های پارسی آپجرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونه گزینه ی بسیار خوبی باشه.!!

پورتال بازی آپجرس با ارائه نسخه های فارسی بازی های آپجرس مانند: مزرعه رایگان من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، باغ وحش رایگان من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بیمارستان کاپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این امکان رو به ایرانیان فراهم کرده که بتونن از بازی های بسیار جذاب کمپانی آپجرس برخوردار شوند.

از جمله گیمر های مشتاق و معتاد این بازی خود من هستم

شما هم میتونین با ثبت نام در پورتال و نیز بازی های پارسی آپجرس طعم یک بازی جذاب و رایگان رو بچشید.!!

یکی از پر بازدید ترین باغ وحش های بازیکنان در بازی باغ وحش رایگان من:
برای مشاهده اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یکی از زیباترین کلبه های بازی مزرعه رایگان من:
برای مشاهده اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صفحه شخصی من در پورتال آپجرس:

اینجا را کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم از مطالبم خوشتون بیاد و مورد فایده شما عزیزان قرار گرفته بگیره.