PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هلند - کاستاریکا | مرحله 1/4 | یکشنبه 00:30 بامداد

banii
30-06-2014, 14:09
کاستاریکای شگفتی ساز همچنان در جام حضور داره .
حالا توی مرحله 1/4 به مصاف تیم مدعی هلند میره و باید دید تا کجا میخواد شگفتی سازی کنه؟! :n02:

این دو تیم تا بحال هیچ بازی رو در رویی با هم نداشتند و این بازی اولین بازیشونه...

بازی توی ورزشگاهArena Fonte Nova و در روز یکشنبه ساعت 17 بوقت محلی و ساعت 00:30 بامداد ایران برگزار میشه .

اطلاعات بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت فیفا

یک نظرسنجی هم برای پیش بینی برنده این مسابقه داریم که مهلت شرکت در اون تا 24 ساعت قبل از شروع بازیه .

:n16:

Sh-Meteor
02-07-2014, 20:30
من هر وقت بازی های کاستایکا رو پیش بینی کردم، بر عکس در اومده...
یعنی هروقت گفتم میبازه، می بره
هروقت گفتم می بره ، نمی بره.
.
الان پیش بینی کردم که میبازه...:n02:

dogh
05-07-2014, 05:53
با این که طرفدار تیمای آمریکاییم ولی کاستاریکا وجهش به نیمه نهایی نمیخوره
هلند با قدرت میاد

hp722
05-07-2014, 10:01
احتمال خیلی زیاد هلند کاستاریکا رو قورت میده.کاستاریکا چی میگه این وسط.باید هلند پیروز بشه و میشه

Mohammad Yek110
05-07-2014, 12:48
بریم فوتبال-شیرجه ببینیم:27::دی
کاستاریکا تیم غول کشی بوده ولی امشب فک نکنم جلوی هلند بتونن مقاومت کنن

امید رض
05-07-2014, 22:30
دوستان کسی نیست یه تایپیک برای هواداران کاستاریکا درست کنه برای نیجریه رودرست نکردید ولی برای کاستاریکا باید درست کنید

Reza31001
05-07-2014, 23:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MƐΛИĪИƓĿƐSS
06-07-2014, 00:07

Milad4171
06-07-2014, 00:14
عجب خط دفاعی داره این کاستاریکا
از طرفی هلند به نظرم یکم گیج شده انگار برنامه ریزی هاشون بهم خورده !!!

Hamid Hamid
06-07-2014, 00:24
عجب بازی بدی بود نیمه ی اول.

فن خال داره دقیقا همون کاری رو می کنه که مربی و بازیکن ها و تیم کاستاریکا ازش می خوان. این ترکیب و این سیستم 3-2-5 دیگه چی بود این وسط؟ هر بازی فن خال یه کاری می کنه آدم تعجب کنه. با 2 تا هافبک داره بازی می کنه که هر 2 عملا تو زمین محو هستن و هیچ حرکتی نمی تونن بکنن. گذاشتن 5 تا دفاع هم دقیقا باز تن دادن به میل تیم حریفه ... 5 تا دفاعی که تنها کاری که کردن بار ها و بار ها پاس کاری های بی نتیجه در عرض زمین بودش.

اصلا تیم هلند بالانس نیستش ... نه تو دفاع و نه تو هافبک. اون ها فقط تو حمله منتظر رسیدن توپ به روبن و ممفیس هستن تا مثل باد به سمت گل کاستاریکا بدون و موقعیت ایجاد کنن. پیش بینیم اینه که همین با شروع نیمه ی دوم فن خال یه هافبک اضافه کنه و یه دفاع کم کنه. این بلیند هم این بی حال بودنش و سرعت پایینشه که من ازش بدم میاد. 2 متر از بازیکن حریف جلوتره مردک حال دویدن و رفتن و ارسال کردن نداره :n02:

Mohammad Hosseyn
06-07-2014, 01:16
عجب بازی بدی بود نیمه ی اول.

فن خال داره دقیقا همون کاری رو می کنه که مربی و بازیکن ها و تیم کاستاریکا ازش می خوان. این ترکیب و این سیستم 3-2-5 دیگه چی بود این وسط؟ هر بازی فن خال یه کاری می کنه آدم تعجب کنه. با 2 تا هافبک داره بازی می کنه که هر 2 عملا تو زمین محو هستن و هیچ حرکتی نمی تونن بکنن. گذاشتن 5 تا دفاع هم دقیقا باز تن دادن به میل تیم حریفه ... 5 تا دفاعی که تنها کاری که کردن بار ها و بار ها پاس کاری های بی نتیجه در عرض زمین بودش.

اصلا تیم هلند بالانس نیستش ... نه تو دفاع و نه تو هافبک. اون ها فقط تو حمله منتظر رسیدن توپ به روبن و ممفیس هستن تا مثل باد به سمت گل کاستاریکا بدون و موقعیت ایجاد کنن. پیش بینیم اینه که همین با شروع نیمه ی دوم فن خال یه هافبک اضافه کنه و یه دفاع کم کنه. این بلیند هم این بی حال بودنش و سرعت پایینشه که من ازش بدم میاد. 2 متر از بازیکن حریف جلوتره مردک حال دویدن و رفتن و ارسال کردن نداره :n02:

دوست من کاستاریکا میخواد که هلند حمله کنه تا از ضد حمله هاش بهره بگیره ولی میبینی که با سیستیمی که فنخال داشته حتی یه ضد حمله خوب برای کاستاریکا شکل نگرفته ... هر تیم دیگه ای بود تا الان جلوی کاستاریکا کم میاورد (کما اینکه حریفان کاستاریکا از همین ویژگیش ضربه خوردن) ولی بازی دست هلنده و هیچ شانسی برای گل زدن کاستاریکا موجود نیست و خب تا اینجا بدشانسی بوده که هلند یکی دوتا نزده ...

کاستاریکا جانانه دفاع میکنه ، ولی خب فوتبال فقط دفاع نیست ...

Milad4171
06-07-2014, 01:30
من بازی های کاستاریکا رو با دقت ندیدم ولی اینی که الان دیدم واقعا عالی داره بازی میکنه !
هلند خیلی بد شانس بود 2 توپ به تیرک !!! ( تیر دروازه ، یار 12 تیم کاستاریکا )

امیدوارم تو همین دقایق کار رو تموم کنه هلند. چون اگر برسه به پنالتی ، دروازبان کاستاریکا ممکنه خودش رو نشون بده !!

Mohammad Hosseyn
06-07-2014, 01:32
ناواس قصد کرده رکورد تیم هاوارد رو بزنه ! :n14:

Mohammad Hosseyn
06-07-2014, 02:06
بابا مسخرشو در آوردن دیگه ... 3 تا تیرگ ، اگه هلند تو پنالتی نبره واقعا من دیگه جام رو نمیبینیم :(

سیلسن عالی بود ، واقعا هر واکنشش نشون میده منتقدینش چقدر در اشتباهن و البته کرول رو اورد و مطمئنا کرول رو پنالتی ها کار کرده که آوردنش و امیدوارم خوب کار کنه و هلند به حقش برسه ...

albertxx
06-07-2014, 02:07
کاستاریکا 0 - تیر دروازه 3 !!! :n02:

Mohammad Hosseyn
06-07-2014, 02:17
خداحافظ کاستاریکا ... :n07:

تیم کرول ، تعویض طلایی ... فن خال قهرمان نشه من خودکشی میکنم آقا ... :n10:

clau
06-07-2014, 02:28
تبریک به طرفدارای هلند - واقعن ظلم بود هلند با این نحو بازی از جام حذف بشه:n16:
تیم کارول استیلش خیلی شبیه فن در ساره:n01:

عجب تعویض طلایی کرد فن خال با آوردن کارول
واقعن دست مدیرای منچستر یونایتد درد نکنه بابت این انتخاب عالیشون:n12:

Hamid Hamid
06-07-2014, 02:29
سلام ...

درود به شرف این Tim Krul ... عجب گلریه خداییش. 5 تا رو 2 تاشو گرفت و 3 تای ئیگه رو دقیقا پرید سمت توپ :n02:

بازی رو بردیم اما کاستاریکا خیلی خوب بود و اگه تو پنالتی می برد کاملا حقش بود چون این شیوه ی بازی جلو کاستاریکا در واقع خودکشی بود. و تبریک می گم به تیم خیلی خوب کاستاریکا. اون ها هیچ چیزی از هلند کمتر نداشتند. البته که هلند شانس بهتر و بیشتر داشت ما کار این تیم رو باید خیلی زودتر تموم می کرد.

امیدوارم جلو آرژانتین شاهد ترکیب و سیستم عجیب و غریب مثلا 4-1-5 نباشیم :n02:

پ.ن : دلیل انتقاد من به سیستم هم اینه که ما دقیقا وایسادیم و کاری نکردیم و بازی رسید به پنالتی و چه بسا تو همین پنالتی هم حذف می شدیم ... اونوقت دیگه بازی با این شیوه خیلی زور داشت.

SA3EDLORD
06-07-2014, 02:35
تبریک به هوادارای هلند .... تیم کاستاریکا هم خوب بود اما دیگه خرشانسی اورد که بازی رفت به پنالتی و حیف بود هلند حذف بشه. کاستاریکا تا همینجا هم کار بزرگی کرد.
من بین این 4 تا تیم اگه میپرسیدن میگفتم هلند اخرین تیمیه که دوست دارم قهرمان شه :دی اما الان میگم اگه برزیل نشد حتما هلند بشه......حیفه این هلند و فن خال قهرمان نشن!

Alireza.M67
06-07-2014, 02:38
زنده باد فن خال :n12:
قهرمانی واسه هلنده، مدیونه هر کی توش ان قلت بیاره :n01:

hossein_0907
06-07-2014, 02:51
نمیدونم چی بگم فقط خیلی عصبانی و خیلی خوشحالم

عصبانی به خاطر شانش سگی کاستاریکا که 3 تا تیر خورد و تو قوطی بود
خوشحال هم به خاطر صعود واقعا زجرآور هلند به نیمه نهایی

امیدوارم فن خال یه فکری برا بازی با آرژانتین بکنه چون 2 تا بازیه که ما داریم سکتهه میکنیم تا هلند ببره
عجب شبی بود!!!!

پ.ن : دم تیم کرول گرم که ....

MORINIO
06-07-2014, 02:56
اونایی که تا قبل از این بازی میگفتن کاستاریکا شایسته صعود و این حرفا بوده بیان تحویل بگیرن

چیزی نمونده بود دو بازی بیشتر جام رو هم به گند بکشونن ... ناواس به تنهایی حدود 20 دقیقه وقت بازی رو تلف کرد واقعآ عنوان بهترین بازیکن زمین برازندشه

خوشحالم 4 تا فوتبال خوب میبینم در ادامه جام :n01:

shakerifar
06-07-2014, 03:09
واقعا اگه کاستاریکا صعود می کرد من دیگه جامو نگاه نمی کردم بغیر از بازی با ایتالیا بقیه بازی هاشونو ندیده بودم و واقعا متاسفم که این تیم تا یک چهارم اومده
الجزایر هم مقابل المان قرار داشت اما حداقل فوتبال بازی کردن و قهرمانانه حذف شدن ولی این تیم...
خوشحالم که حق به حق دار رسید

pcforlife
06-07-2014, 03:21
بازی به کنار این گزارش مزخرف پیمان یوسفی قشنگ رو اعصاب بود! برداشته بعد 120 دقیقه میگه ببینیم شاهد حذف هلند هستیم یا نه! سر تعویض تیم کرول فکر کرده امیر قلعه نوعی طالبلو رو آورده تو زمین! برادر من فن خال یعنی قد یه هوادار معمولی شعور نداره و نمیدونه چی برای تیمش خوبه چی بد؟ حالا خوبه خودش هم بعد پیروزی هلند اقرار کرد که تعویض کرول جواب داده!
نمیدونم گزارشگرا واقعا فکر میکنن اگه طرف یه تیم ضعیف رو تو گزارش فوتبال بگیرن، کمک کردن به فوتبال؟:n02:
.
طرفدار هلند نیستم، ولی خوشحالم با صعود هلند، دو بازی عالی تو نیمه نهایی میبینیم. برای هر شکل از فینال های ممکن و برای هر یک از بازی های نیمه نهایی خاطره های خیلی جالبی دو طی ادوار جام جهانی و سطح مسابقات ملی هست.امیدوارم بهترین تیم ها برسن فینال. :n01:

*Batman*
06-07-2014, 03:29
100 تا صلوات نذر کردم هلند ببره. داشتم روانی میشدم از دست این فوتبال بیخود کاستاریکا.
چه شانسی هم داشتن. همش تیرک!
فن خال رو باید هزار تا کپی ازش گرفت و به تیم های مختلف دنیا فرستاد.چقدر این آدم بزرگ ، متفکر و کار بلده.

Mohammad Hosseyn
06-07-2014, 03:36
سلام ...

درود به شرف این Tim Krul ... عجب گلریه خداییش. 5 تا رو 2 تاشو گرفت و 3 تای ئیگه رو دقیقا پرید سمت توپ :n02:

بازی رو بردیم اما کاستاریکا خیلی خوب بود و اگه تو پنالتی می برد کاملا حقش بود چون این شیوه ی بازی جلو کاستاریکا در واقع خودکشی بود. و تبریک می گم به تیم خیلی خوب کاستاریکا. اون ها هیچ چیزی از هلند کمتر نداشتند. البته که هلند شانس بهتر و بیشتر داشت ما کار این تیم رو باید خیلی زودتر تموم می کرد.

امیدوارم جلو آرژانتین شاهد ترکیب و سیستم عجیب و غریب مثلا 4-1-5 نباشیم :n02:

پ.ن : دلیل انتقاد من به سیستم هم اینه که ما دقیقا وایسادیم و کاری نکردیم و بازی رسید به پنالتی و چه بسا تو همین پنالتی هم حذف می شدیم ... اونوقت دیگه بازی با این شیوه خیلی زور داشت.

قطعا بهترین سیستم ممکن جلو کاستاریکا همین سیستم بود . کاستاریکا که استرالیا نیست حمله میکنی مطمئن باشی گل میتونی بزنی ...

شما جای جای آمار بازی رو ببین از سایت فیفا یک دلیل بر اساس اونها بیار که هلند خوب حمله نکرده باشه :

ناواس بهترین بازیکن میدان شد این یعنی خط حمله تلاشش رو کرد و خورد به سد .

همه ی شواهد نشون میده فنخال و تیمش فوق العاده هوشیارانه کار میکنن ، دید ما کجا دید اونا کجا ...

بنابراین جمله ی شما مبنی بر اینکه هلند اونجا نشست کاری نکرد تا پنالتی بشه جای تعجب داره ! :n13:

فکر میکنم مقابل ارژانتین دفاعی تر باشه هلند با ضد حمله کار رو تموم کنه ...

mohammad_87
06-07-2014, 04:18
چقدر خوش شانس بود این کاستاریکا
خدارو صدهزار مرتبه شکر که در پنالتی حذف شدند که با شاهکار فن خال بود،چه تعویضی !

اسنایدر بدشانس ترین بازیکن زمین بود،دوبار تیرک زد
هلند هم چون فشار روانی زیادی تحمل میکرد،خیلی موقعیت هاش رو با بی دقتی از دست داد،مثل موقعیتی که از زیر پای فن پرسی رفت در بقیه موارد ناواس فوق العاده کار کرد وگرنه هلند بخوبی از دفاع کاستاریکا رد میشد

ناواس هرچقدر شوت گیر خوبیه،اصلا پنالتی گیر خوبی نبود،سه ضربه اول رو فقط یک سمت رفت که دوتاش خلاف جهت بود اما کرول فوق العاده بود

ضمنا روبن با این پنالتی نشون داد که اعتماد بفس خودش در زدن این ضربات رو دوباره بدست آورده و خاطرات گذشته رو فراموش کرده.

علاوه بر اینکه نیمه نهایی کاملی داریم،احتمال زیاد یک فینال اروپایی هم خواهیم داشت.

banii
06-07-2014, 14:22
دو تا از بازیها رو تا بحال بعلت کمبود شدید خواب نتونستم تا آخر ببینم ... اما وقتی میخوابم توی خواب ادامه بازی رو میبینم:n02:
دیشب همین که خوابم برد داشتم خواب میدیدم که کاستاریکا 1 گل توی وقت اضافه زده :n21:
این خواب در حد کابوس بود ، بطوریکه از خواب پریدم و گفتم حتما زده و تلویزیونو روشن نکردن تا اعصابم بیشتر خرد نشه...
خیلی خوشحالم که میبینم این اتفاق شوم نیافتاده :) :)