PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه ترجمه

مسعود1368
29-06-2014, 10:33
بهترین برنامه ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکس چیه؟اگه زبان های دیگه رو هم داشته باشه بهتره

مسعود1368
04-07-2014, 14:38
دوستان لطفا جواب بدین

ALI . R
04-07-2014, 17:16
سلام. اگر به صورت آنلاین میخواین استفاده کنید برنامه های پایین رو پیشنهاد میکنم ::n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -1
2- Ace Translator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای استفاده آفلاین هم برنامه های پایین رو پیشنهاد میکنم ::n01:

1- Babylon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما باید تمام پلاگین های فارسی را نصب کنید!
2- narcis

موفق باشید:n12:

nightmare
05-07-2014, 02:02
استفاده آنلاین رو توصیه میکنم. مترجم رایگان qtranslate:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roya.rashidi
05-07-2014, 02:24
بابیلون خوبه . فقط تنها ایرادی که اینه که بعضی وقتا الکی 30 40 درصد سی پی رو اشغال میکنه . که فک میکنم بخاط کرک کردنشه .

مسعود1368
06-07-2014, 16:49
سلام. اگر به صورت آنلاین میخواین استفاده کنید برنامه های پایین رو پیشنهاد میکنم ::n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -1
2- Ace Translator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای استفاده آفلاین هم برنامه های پایین رو پیشنهاد میکنم ::n01:

1- Babylon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما باید تمام پلاگین های فارسی را نصب کنید!
2- narcis

لطفا اگه میشه لینک آخرین و کامل ترین نسخه بابیلون رو بهم بدین.همراه با آموزش نصب و چیزایی که نیاز داره و نکات.ممنون میشم

ALI . R
06-07-2014, 19:44
لطفا اگه میشه لینک آخرین و کامل ترین نسخه بابیلون رو بهم بدین.همراه با آموزش نصب و چیزایی که نیاز داره و نکات.ممنون میشم
سلام. شما ابتدا آخرین نسخه رو از تاپیک معرفی که پایین قرار دادم دریافت و نصب کنید :

سپس تمام پلاگینهای فارسی رو از لینک پایین دریافت کنید:

برای نصب پلاگین ها هم اینجا آموزشش رو قرار دادم :

پیشنهاد میکنم بعد اتمام کار، تمامی لغت نامه های فارسی هم اگر نیاز داشتید نصب کنید :