PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر من هرچی ps4 تو ایران هست refresh شدست. به نظر شما چی ؟

OR/\/\AZD
28-06-2014, 22:57
سلام.
وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟

سعید1400
01-07-2014, 09:12
داداش والا ما هم مثل تو هستیم ولی خرید ps4 را برای کسانی که وضعیت مالی عالی ندارند توصیه نمیکنم و اینها بهتر است فعلا همونps3 بگیرند

ata.royalfalcon
01-07-2014, 09:52
سلام .

البته refurbished صحیح هست ولی نميدونم چرا اکثر مردم رفرش (!) تلفظ میکنند . refurbished چندین حالت داره :

1. کالاهایی که در همان کارخانه سازنده دچار مشکل میشه و در همانجا تعمیر میشه .
2. کالاهایی که قبل از تحویل به خریدار و در محل توزیع کننده و یا فروشنده ، عیب آن تشخیص و برای تعمیر به سازنده مرجوع میشه .
3. کالاهایی که پس از فروش به مشتری در همان روز اول دچار مشکل میشه و به سازنده جهت تعمیر مرجوع میشود .
4. حتی ممکن هست به دلیل پارگی جعبه (دلایل غیر فنی) به سازنده مرجوع بشه .
5. حتی کالاهایی که در مدت معینی توسط فروشنده فروخته نشده و به سازنده مرجوع میشه رو میشه refurbished نامید .
.
.
.
ببینید معنای refurbished گسترده هست . یه کالا به دلایل فنی و يا غیر فنی میتونه refurbished محسوب بشه . ولی کالایی که مثلاً بعنوان دمو برای بازاریابی استفاده میشه و یا کالاهای پشت ویترینی رو نمیشه بعنوان کالای refurbished نامید . تفاوت بین کالای refurbished با کالای دست دوم این هست که مورد اول توسط کمپانی بطور کامل تست و بررسی میشه و ميتوان گفت که بدون ایراد هست (ولی مدت گارانتی معمولاً کمتر هست) در صورتیکه کالای دست دوم بدلیل اینکه مدتی استفاده شده ، مستهلک و احتمال خرابی بیشتري نسبت به کالای refurbished دارد .

OR/\/\AZD
04-07-2014, 02:37
سلام .

البته refurbished صحیح هست ولی نميدونم چرا اکثر مردم رفرش (!) تلفظ میکنند . refurbished چندین حالت داره :

1. کالاهایی که در همان کارخانه سازنده دچار مشکل میشه و در همانجا تعمیر میشه .
2. کالاهایی که قبل از تحویل به خریدار و در محل توزیع کننده و یا فروشنده ، عیب آن تشخیص و برای تعمیر به سازنده مرجوع میشه .
3. کالاهایی که پس از فروش به مشتری در همان روز اول دچار مشکل میشه و به سازنده جهت تعمیر مرجوع میشود .
4. حتی ممکن هست به دلیل پارگی جعبه (دلایل غیر فنی) به سازنده مرجوع بشه .
5. حتی کالاهایی که در مدت معینی توسط فروشنده فروخته نشده و به سازنده مرجوع میشه رو میشه refurbished نامید .
.
.
.
ببینید معنای refurbished گسترده هست . یه کالا به دلایل فنی و يا غیر فنی میتونه refurbished محسوب بشه . ولی کالایی که مثلاً بعنوان دمو برای بازاریابی استفاده میشه و یا کالاهای پشت ویترینی رو نمیشه بعنوان کالای refurbished نامید . تفاوت بین کالای refurbished با کالای دست دوم این هست که مورد اول توسط کمپانی بطور کامل تست و بررسی میشه و ميتوان گفت که بدون ایراد هست (ولی مدت گارانتی معمولاً کمتر هست) در صورتیکه کالای دست دوم بدلیل اینکه مدتی استفاده شده ، مستهلک و احتمال خرابی بیشتري نسبت به کالای refurbished دارد .
از کجا معلوم تو خود اىران نزده باشنover volt کرده باشن ؟

SamGun
04-07-2014, 11:01
سلام.
وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟

اجناس در این حیطه اکثرا قاچاق هستن چه در کشور سازنده (چین) چه در کشور های مرکزی پخش کننده برای سایر کشور های اطراف مثل خاورمیانه که امارات این کار رو انجام میده و تماما به صورت گمرکی صادرات ندارند

برای همین بازار سیاه در دستگاه های دیجیتال به شدت افزایش پیدا کرده و شما حتی با قیمت های پایین تر میتونی جنس رو جور کنی . البته در تعداد خرید نه در تک فروشی .

در این شرایط خوشبختانه قیمت ها برای مصرف کشور هایی مثل ما نسبتا متعادل در میاد .

rohallah_t
09-07-2014, 16:58
بهترین کار خرید از فروشنده های معتبر است!

Ali_pc
04-10-2014, 10:26
سلام
من قصد دارم کامپیوتر رو ارتقا بدم حدود یکونیم هزینه داره به نظر شما ارتقا دادن بهتر هست یاخرید یکدونه پی اس ۴ ؟ چون من بیشتر برای بازی استفاده میکنم کامپیوتر رو

SamGun
04-10-2014, 11:24
سلام
من قصد دارم کامپیوتر رو ارتقا بدم حدود یکونیم هزینه داره به نظر شما ارتقا دادن بهتر هست یاخرید یکدونه پی اس ۴ ؟ چون من بیشتر برای بازی استفاده میکنم کامپیوتر رو

تنها جمع کردن یک سیستم دست دوم میتونه قابل قبول باشه اونم محدود به قطعات اصلی مثل Main-Ram-VGA-CPU-Power

البته باز هم PS4 میتونه انتخاب بهتری باشه چون امکانات جالب توجهی رو میتونید در قبال این پول بدست بیارید

Ali_pc
04-10-2014, 11:52
تنها جمع کردن یک سیستم دست دوم میتونه قابل قبول باشه اونم محدود به قطعات اصلی مثل Main-Ram-VGA-CPU-Power

البته باز هم PS4 میتونه انتخاب بهتری باشه چون امکانات جالب توجهی رو میتونید در قبال این پول بدست بیارید

من درطول سال تا الان چند ازی رو انجام میدادم الان منتظر عنوان های جدید فیفا و pes هستم ایا بنظر شما خرید و تبادل بازی های ps4 بهتره هستش یا همون ارتقا pc چون نهایت پول من همون یک میلیون نیم هستش

SAEED 120
04-10-2014, 11:56
دوستان تو ایران یا برای خودم تو تهران . یک نمایندگی سونی داریم که ps4 اصل و ارجینال بفروشه؟ یعنی نمایندگی اصل سونی باشه نه فقط از این مغازه ها که بالاش تابلو SONY زده باشه..یه نمایندگی حرفه ای و ارجینال. :11: آیا هست؟ یا همه فیکه؟ PS4 هم داشته باشه

SAEED 120
04-10-2014, 11:59
دوستان الان تو گوگل زدم نمایندگی سونی این سایت اومد رفتم تو قسمت کنسولها ایکسباکس میفروشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه این چه نمایندگی سونی که ایکسباکس میفروشه؟ مسخره کردن ملت رو؟ اینقدر بدم میاد از این چیزها به پستم میخوره همیشه..

hellpatrol
14-02-2015, 00:59
دوستان الان تو گوگل زدم نمایندگی سونی این سایت اومد رفتم تو قسمت کنسولها ایکسباکس میفروشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه این چه نمایندگی سونی که ایکسباکس میفروشه؟ مسخره کردن ملت رو؟ اینقدر بدم میاد از این چیزها به پستم میخوره همیشه..

با سلام خدمت تمامیه دوستان عرض کنم اصلا چیزی به اسم ps4 غیر اصل وجود نداره.چون تمامی ps4 ها از کارخونه بسیار معظم فاکسکون بیرون میاد.به حدی تیراژ و پخش این کمپانی قوی هستش که اگه جای دیگه شرکتی ps4 تقلبی بزنه پیدا کردن اون یه دونه تو اینهمه کنسول دیگه خیلی خیلی شانس میخواد.تولید ps4 کاملا انحصاریه این کارخونه هست و همه دنیا یه یک کیفیت از این کارخونه دریافت میکنند.از معدود اجناس چینی که میتونید با خیال راحت بگید بهترین کیفیت رو گرفتید.

omidbooter
25-05-2015, 01:23
سلام
الان ps4 ساخت کدوم کشور در بازار هست؟
ژاپنی هم هست؟
اوایل تولیدش شنیدم ژاپنی بوده؟
چین میزنه الان؟ کیفیتش خوبه؟

سرهنگ معمر قذافی
02-06-2015, 17:56
نظر من به نظر استارتر نزدیک نیست:D

درصد خرابیش اینقدر پایین ــــــــــــــــه که کل کنسول های دنیارو هم خراب فرض کنی تعدادش اندازه کنسول های تو ایران نیست:D

دوستان عزیز(قاچاقچی) با درهم از امارات میخرن مییارن اینجا با دلار میفروشن:n19: ماشین با اون عظمت رو با درهم میخرن با دلار میفروشن!:n04: موتور رو با روپیه هند میخرن با دلار میفروشن :n06:! کنسول که جای خود! مگر درآمد ما ایرانی ها دلار است؟:n21:

danielo
02-06-2015, 19:13
سلام.

اشتباه شما اینه که از مافیای اقتصادی ایرانی خبر نداری.
چون بازی ها گرونه.مافیا ما میتونه سود خوبی تو فروش بازی داشته باشه.برای خرید و فروش بازی باید طرف ps4 داشته باشه.
شما مطمئن باش فردای اینکه ps4 هک باشه.قیمتتش کم کم یک و خوردی میره بالا.
بخاطر همینه که ایکس باکس 360 یا ps3 vهنوز گرونه.
چون مافیا فقط سود را تو فروش دستگاه میبینه :n09:

omidbooter
04-06-2015, 03:49
با سلام خدمت تمامیه دوستان عرض کنم اصلا چیزی به اسم ps4 غیر اصل وجود نداره.چون تمامی ps4 ها از کارخونه بسیار معظم فاکسکون بیرون میاد.به حدی تیراژ و پخش این کمپانی قوی هستش که اگه جای دیگه شرکتی ps4 تقلبی بزنه پیدا کردن اون یه دونه تو اینهمه کنسول دیگه خیلی خیلی شانس میخواد.تولید ps4 کاملا انحصاریه این کارخونه هست و همه دنیا یه یک کیفیت از این کارخونه دریافت میکنند.از معدود اجناس چینی که میتونید با خیال راحت بگید بهترین کیفیت رو گرفتید.

سلام.این فاکسکان که میگید همون سازنده مادربرد pc هست؟در ضمن کارخانه سازنده دستگاه رو پشت کنسول میزنه 3 مدل دیده شده یکی همین fox هست یکی دیگم یادم نیست دقیق که اونم چین هست و شایعه دوستان کرده بودند که کنسولاش خرابی داشته اما نکته مهم کنسول ساخت ژاپن هست که مخصوص انتشار در ژاپن هست رو جعبه و کنسول زده ساخت ژاپن و مخصوص فروش در ژاپن و اسم کارخونه هم زده skz
در ضمن من خودم این ژاپن رو دارم اما پشت کنسول که زده ساخت ژاپن و همینskz رو زده اماdata cod چرا نداره؟خیلیا دیگه دیدم گفتن نداشته کنسولشون.البته اینا مال سال 2014 هست که دیتا کد نداره رو جعبه زده و کد ریجنش نشون میده فقط که 2014 هست اما همین ساخت ژاپن عکس تو نت دیدم که دیتا کد زده بود3d که خب مال 2013 هست.منظورم اینه که ساخت 2014 احتمال داره کلا دیتا کد نزنه یا اینها که دیتا کد نداره پاکش کردن برادران عزیز ایرانی یا مشکلی داره؟؟

سلام.
در مورد این هم میخواستم ببینم مگه با دلار دولتی که ارزون تر هست خرید تمیکنند اینهارو؟؟

computer-times
24-01-2016, 13:30
سلام یه سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین

این کنسول های پی اس 4 که تو بازار هست و روی جعبه کارخانه سازنده رو چین زده آیا این قطعات چینی هست؟ یا اینکه قطعات ژاپنی و منتاژ چین هست ؟ یا اصلا کارخانه سونی تو چین زده مثل یک شعبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omidbooter
27-01-2016, 09:05
سلام یه سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین

این کنسول های پی اس 4 که تو بازار هست و روی جعبه کارخانه سازنده رو چین زده آیا این قطعات چینی هست؟ یا اینکه قطعات ژاپنی و منتاژ چین هست ؟ یا اصلا کارخانه سونی تو چین زده مثل یک شعبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.نخیر قطعات ساخت چینهست اما با نظارت شرکت سونی که کیفیت از نظر اونا وقتی تایید میشه یعنی درجه 1 هست و مشکلی نداره.
یه مدل دیگه هست ساخت ژاپن که اون ساخت ژاپنه اما همه قطعاتش نه.قطعات اصلی .بقیه از چین منتاژ میشه.
اما فرقی ندارن زیاد با هم.کارخانه سونیمثل خیلیا مثلا اپل کلا تو چین خط تولید دارن

mycore
04-09-2019, 13:58
هیچ نمایندگی رسمی برای پلی استیشن در ایران وجود نداره و همه ی کنسول ها به صورت قاچاق وارد میشه. این موضوع هم اشتباهه که میگن همه ی کنسول های توی ایران ریف هستن. ریف هم وجود داره ولی همشون نیستن. در مورد فیک که فرمودید دقیقا منظورتون چیه؟ به یه جنس قلابی مگه نمیگن فیک؟! ینی ps4 قلابی هم داره؟! ینی یه شرکت اومده یه کنسول ساخته به اسم ps4 و با همون مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری که همون بازی هارو بشه توش بازی کرد؟ خب اگه بتونه همون بازی هارو به همون شکل اجرا کنه و از همون سخت افزارا استفاده کرده باشه و قیمتش هم پایین تر باشه، خود من اولین نفری هستم که میرم ps4 فیک میخرم!!