PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بلژیک - امریکا | مرحله 1/8 | چهارشنبه 00:30 بامداد

City 17
28-06-2014, 13:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Arena Fonte Nova
گنجایش: 51900
شهر: Salvador

داور: مشخص نشده
کمک اول: ---
کمک دوم: ---
داور چهارم: ---

banii
28-06-2014, 23:07
در مورد هر دوی تیمها پیش بینی میشد که از خوبهای جام باشند...
تا به اینجای کار شاید بشه گفت امریکا بهتر بوده ...
بلژیک هم یکی از 4 تیم 9امتیازی بوده...
به هرحال بازی جذابی خواهد بود ...

dogh
29-06-2014, 12:20
رویارویی دو تا بازیساز خوب دمپسی و آزارد

karimz
01-07-2014, 12:37
حرف های کلینزمن جنجال زیادی بوجود آورده و توجه رسانه های خبری رو به خودش جلب کرده سرمربی امریکا راجب داور الجزایری گفته شاید این داور تحت تاثیر باخت الجزایر قرار بگیره و همین مرا نگران میکنه کلینزمن خاطرنشان کرد جمال حیمودی از طرفی هم زبان بلژیکیاست و مانند آنها فرانسوی صحبت میکند وی تاکید کرد فیفا نباید این چنین دواری رو انتخاب میکرد در عین حال کلینزمن امیدوار است این موضوع مشکلی در بازی ایجاد نکند همچنین وی نتوانست قضاوت های خوب جمال حیمودی را نادیده بگیرد و اعتراف کرد که داور الجزایری تا بحال خوب قضاوت کرده است اما من از این انتخاب خرسند نیستم
انگار کلینزمن یادش رفته الان مربیه امریکاست نه آلمان این بازی چه ربطی داره به آلمان شاید هم منظورش بازی 2010 امریکا و الجزایر باشه که الجزایر با یک گل مغلوب شد و حذف شد و در ثانی حرفهای داورها شنود میشه و باید با زبان انگلیسی حرف بزنن و به نظرم داور محترمی مثل جمال حیمودی هیچوقت نمیاد یک طرفانه قضاوت کنه آن هم در یک هشتم نهایی جام جهانی جایی که بهترین داوران جهان حضور دارند

stealer
01-07-2014, 12:41
کلا این حرفا رو زده که یه جورایی بعد از باخت بیاد بگه بعله من گفته بودم داور فلان و ...

clau
01-07-2014, 12:49
یعنی بلژیک نتونه از پس امریکا بر بیاد

باید سرمربیش رو به قبله گذاشت

اگه داور احمق بازی پرتغال-آلمان په په اخراح نمیکرد تیم از هم نمیپاشوند

الان پرتغال جای امریکا باید با بلژیک بازی میکرد:n15:

Sepehr SS
01-07-2014, 12:57
بعید نیست آمریکا، بلژیک رو ببره. بلژیک ضعیف بوده تو بازیهای گروهی.

karimz
01-07-2014, 19:11
بازی خوبی نخواهیم دید دو تیم حیف نون هستن بخصوص بلژیک با اون ضدحملات مسخره و تله های دفاعیش در برابر تیم ناکتیک پذیر امریکا میخواد چه کنه؟ بع امریکا ضدحمله بزنه زودی با چندتا پاس توپ برمیگرده میره توگل بلزیک اصلا این جام فوتبال خوب ندیدیم اروپاییا که بخاطر آبوهوا کم اوردن امریکاییا هم با کمک داوری بازی میکنن جذابترین بازیا تا حالا بازی ایران آرژانتین و فرانسه سوئیس و الجزایر آلمان و کلمبیا هم زیبا بازی میکنه الباقیشون اشتباهی اومدن جام جهانی

brad pitt
01-07-2014, 22:15
بلژیک آمریکا رو حذف میکنه
با بازیکنانی چون هازارد و لوکاکو و فلینی

بلژیک

banii
01-07-2014, 22:18
بلژیک آمریکا رو حذف میکنه
با بازیکنانی چون هازارد و لوکاکو و فلینی

بلژیک
مگ مگ آمیییییکا :n25::n19::33:

MOHAMMAD2010
01-07-2014, 22:20
به امید پیروزی آمریکا :n01:

banii
01-07-2014, 22:25
ترکیب دو تیم اعلام نشده؟!

SuperSt@r
01-07-2014, 22:43
ترکیب دو تیم اعلام نشده؟!

آمريکا: هاوارد، گونزالز، بردلي، بسلر، بيسلي، دمپسي، بدويا، جونز، زوسي، کامرون، جانسون

بلژيک: کورتوا، آلدرويرلد، فان بويتن، کمپاني، ورتونگن، ويتسل، فلاييني، دي بروين، مرتنس، اوريگي، هازارد

Sara
01-07-2014, 23:27
توئیتر وین رونی :

"باید بگویم که امروز طرفدار آمریکا هستم."

Wayne Rooney
@WayneRooney
Have to admit I'm a USA fan today

هوادار آمریکا

هوادار بلژیک

برخی از هواداران دوست دارند دستشان برای انتخاب باز باشد!

sky SPORTS

vahidgame
01-07-2014, 23:30
جالبه توی ترکیب بلژیک اوریگی به لوکاکو ترجیح داده شده و کلا لوکاکو خودشو توی این جام نشون ندادش
بعد واقعا نمی دونم چرا به ون بویتن پا به سن گذاشته و به مراتب ضعیفتر از ورمائلن بازی داده میشه!
هم میشه ورتونگن وسط باشه ورمائلن چپ هم برعکس اون ولی ون بویتن هر فروغی هم داشته برای سال ها پیشه

امشب فکر کنم هازارد ، دی بروین و کورتوا برای بلژیک خیلی تاثیرگذار باشن و نتیحه رو تغییر بدن به خصوص هازارد که یه دفعه توی لحظات حساس با تکنیکش کلا همه چی رو تغییر میده
یعنی در اصل دو تا بازیکن فعلی چلسی و یه بازیکن سابق اون :دی
امیدوارم این بلژیک حتی تا نیمه نهایی هم برسه و به نظرم تواناییشو داره

karimz
01-07-2014, 23:37
ایا هاوارد 35 ساله با کوله باری از تجربه می تواند در برابر فن‌بویتن و ازارد مقاومت کند آری مگر اینکه برادلی به کمکش بشتابد

Sepehr SS
02-07-2014, 00:30
جالبه توی ترکیب بلژیک اوریگی به لوکاکو ترجیح داده شده و کلا لوکاکو خودشو توی این جام نشون ندادش
بعد واقعا نمی دونم چرا به ون بویتن پا به سن گذاشته و به مراتب ضعیفتر از ورمائلن بازی داده میشه!
هم میشه ورتونگن وسط باشه ورمائلن چپ هم برعکس اون ولی ون بویتن هر فروغی هم داشته برای سال ها پیشه

امشب فکر کنم هازارد ، دی بروین و کورتوا برای بلژیک خیلی تاثیرگذار باشن و نتیحه رو تغییر بدن به خصوص هازارد که یه دفعه توی لحظات حساس با تکنیکش کلا همه چی رو تغییر میده
یعنی در اصل دو تا بازیکن فعلی چلسی و یه بازیکن سابق اون :دی
امیدوارم این بلژیک حتی تا نیمه نهایی هم برسه و به نظرم تواناییشو داره
فرمالن مصدومه برای این بازی ولی اگه سالم هم بود، بعید میدونم ویلموتس فن بویتن رو بیرون میزاشت. کلا مربی سطح پایینیه ویلموتس و در حد بازیکن های تیمش نیست.

Sepehr SS
02-07-2014, 01:32
لوکاکو بدبخت با این جام جهانی فکر کنم قیمتش نصف شده. فکر میکردم تو جام جهانی حسابی خودشو نشون بده ولی اسیر تاکتیک های فوق دفاعی ویلموتس تو دو بازی اول شد و اریگی هم خوب بازی کرد و الان دیگه به عنوان ذخیره هم به بازی نمی یاد. البته الان برای وقت های اضافه اومد به بازی لوکاکو.
خب لوکاکو با ورودش جریان بازی رو عوض کرد و نشون داد چه بازیکن بزرگیه، امیدوارم جلوی آرژانتین فیکس باشه. بلژیک امروز خوب بازی کرد بر عکس بازی های گروهی و اگه همینجور جلوی آرژانتین بازی کنه، میتونه حتی برنده بشه.

vahidgame
02-07-2014, 01:52
بلژیک توی این بازی عالی بوده
یعنی این هاوارد توی این بازی اگه اینقدر خوب نبود آمریکا بازیو پرگل می باخت
همون طور که پیش بینی کردم همون بازیکنا عالی بودن فقط کورتوا رو اشتباه کردم و کلا زیاد توپ خاصی طرفش نیومد

اوریگی خیلی خوب بود و با اینکه همه بلژیکی ها رو می شناسم اصلا اسم اونو قبل از جام نشنیده بودم!
مشخصه از اون بازیکنا ست که توی موقعیت گل خیلی خوب قرار می گیره ولی خیلی موقعیت خراب کرد
لوکاکو که اومد با یه موقعیت گل زد و کلا اگه آماده باشه به مراتب از اوریگی بهتره

هافبک های هجومی بلژیک هم که کلا یه تنه آمریکا رو نابود کردن به خصوص دی بروین
راحت از چپ و راست آمریکا می تونن حمله کنن و موقعیت درست کنن
با این مدل بازی آرژانتین باید خیلی احساس خطر کنه
دروازه بان اونا هم خیلی مطمئن نیست و مثل هاوارد نمی تونه این همه موقعیت رو بگیره

پ.ن:
نمی دونم چه گیری کردیم که باید همه بازی ها به وقت اضافه بکشه و از ساعت خوابمون هم کم بشه! :دی

MORINIO
02-07-2014, 02:19
بلژیک با شایستگی رفت بالا ولی اوضاع خط دفاعش حسابی نگرانم کرد . داشتن برتری 2-0 رو از دست میدادن

جلوی آرژانتین امیدوارم فن بویتن رو بزاره بیرون و از فرمائلن استفاده کنه

لوکاکو هم که یه تنه بازی رو به نفع بلژیک برگردوند

Mohammad Hosseyn
02-07-2014, 02:59
نکته ی جالب بازی رکورد تیم هاوارد بود !!

بیشترین Save در طول تاریخ جام جهانی در یک بازی !!! :n09:

vahidgame
02-07-2014, 21:18

نادر1368
02-07-2014, 22:22
هاوارد مگه بالاي 20 تا نبود سيوش؟:n13: به هر حال! عالي بود كارش و امريكا هم بدجور شانس اورد هم بدشانس بود كه چند ثانيه مونده به اخر اون

موقعيت دو به تك رو از دست داد.