PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرژانتین - سوئیس | مرحله 1/8 | سه شنبه 20:30

City 17
28-06-2014, 13:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Arena de Sao Paulo
گنجایش: 62601
شهر: Sao Paulo

داور: مشخص نشده
کمک اول: ---
کمک دوم: ---
داور چهارم: ---

banii
28-06-2014, 23:02
این بازی رو از بقیه بازیهای 1/8 بیشتر دوست دارم :) .

V E S T A
01-07-2014, 13:07
سوئیس و آرژانتین امشب در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی برابر هم به میدان می‌روند. اوتمار هیتسفلد سرمربی سوئیس پیش از دیدار تیمش برابر آرژانتین گفت: بازی سختی برابر آن‌ها داریم.

تیمی که در بازی با آرژانتین کمتر اشتباه کند به موفقیت خواهد رسید. تلاش ما این است که بازی کم‌اشتباهی را به نمایش بگذاریم و در این شرایط است که می‌توانیم ستارگان آرژانتین را مهار کنیم.

سرمربی تیم ملی سوئیس درباره مهار لیونل مسی در بازی فردا گفت: من به این موضوع فکر نمی‌کنم. من هم مثل خیلی از علاقه‌مندان فوتبال از بازی او لذت می‌برم. البته غیر از بازی فرداشب که هر کار خوبی در مستطیل سبز بکند مرا خوشحال نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی سوئیس در پایان گفت: آرژانتین تیم سازمان‌دهی شده‌ای است و در این جام بازی‌های منظمی را انجام داده است. بازی کردن برابر آن‌ها کار آسانی نیست. این تیم ستاره‌های زیادی دارد که هر لحظه می‌توانند خطرناک شوند و برای ما مشکل ایجاد کنند.

سوئیس که به عنوان تیم دوم گروه E به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی راه یافته است امشب ساعت20:30 به وقت ایران به مصاف آرژانتین می‌رود.

khanevarzesh

farabsanaat
01-07-2014, 15:20
من خودم عاشق ایتالیا و اسپانیا بودم که حذف شدن :n03:
ولی دوست دارم امسال آرژانتین برنده بشه امسال اینجوری بعدن میگیم با قهرمان جام جهانی تو یه گروه بودیم و پدرشونو درآوردیم :n02:

------------------------------
فرآب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_947
01-07-2014, 17:23
من خودم عاشق ایتالیا و اسپانیا بودم که حذف شدن :n03:
ولی دوست دارم امسال آرژانتین برنده بشه امسال اینجوری بعدن میگیم با قهرمان جام جهانی تو یه گروه بودیم و پدرشونو درآوردیم :n02:

------------------------------
فرآب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی من برعکس دوست دارم امشب آرژانتین حذف بشه اونم با یه پنالتی که داور براشون نگیره. بعد هم بگم چیزی که عوض داره گله نداره :n09:

hp722
01-07-2014, 17:38
آرژانتین تیم خوب و منسجمیه و با مسی تکمیل شده.به شخصا دوست دارم امسال این تیم برنده جام بشه نه برزیل که بزور بالا اومده

karimz
01-07-2014, 18:59
عکس مسی 2006 و 2014
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nw_nk
01-07-2014, 19:04
ترکيب تيم‌هاي آرژانتين و سوئيس مشخص شد

ترکيب اصلي تيم‌هاي ملي فوتبال آرژانتين و سوئيس اعلام شد.

تيم‌هاي ملي آرژانتين و سوئيس در مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني از ساعت 20:30 دقيقه امشب در ورزشگاه آره‌نا دسائوپائولو به مصاف يکديگر مي‌روند.

بنا بر اعلام فيفا، ترکيب آرژانتين براي اين بازي به شرح زير است:

رومرو، گاراي، زابالتا، گاگو، دي ماريا، ايگواين، مسي،‌ ماسچرانو، روجو، فرناندز، لاوزي

همچنين سوئيس با اين نفرات راهي ميدان خواهد شد:

بناگليو، ليختشتاينر، اينلر، ژاکا، بهرامي، رودريگوئز، مهمدي، درميچ، ژرو، شائر و شقيري

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D9%8A_%D8%A2%D8%B1%DA%9 8%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%8A%D9%86_%D9%88_%D8%B3%D9%8 8%D8%A6%D9%8A%D8%B3_%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5_%D8%B 4%D8%AF_

PARIYA 69
01-07-2014, 20:22
اگه سوئیس دقت میکرد تا حالا 2تا زده بود. :n17:

banii
01-07-2014, 20:34

همینکه یک نفر از دور لباسش رنگ تو باشه
بازم یاد تو میفتم

:n03:

Mohammad Hosseyn
01-07-2014, 21:03
آرژانتین با اینهمه ستاره ، متاسفانه بخاطر اینکه مربی خوبی نداره وضعش اینه !!

اصلا در حد و اندازه های فینال نیست و شانس داره قرعه ی ساده ای خورده ....

مربیه مصاحبه کرده بود گفت مسی رو داریم تمومه :n02:

banii
01-07-2014, 21:38
چقدر بازیهای آرژانتین حوصله سر بر و کسل کنندست:n29:
ولی بعید نیست که قهرمان بشه تجربه ثابت کرده این نوع تیما شانس قهرمانی دارند!!

karimz
01-07-2014, 21:48
این سوئیس حمله نمیکنه وقتی هم میرن جلو دسپاچه میشن پنالتی بشه آرژانتین شانس بیشتری داره مگر اینکه بناریو این شانسو ازشون بگیره الان مسی 109 یه شوت زد شبیه همون که بازی ایران گل شد کل آرژانتین همش مسیه بقیه بازیکناشون اشتباهی اومدن جام جهانی فقط مسی تنها داره بازی میکند

MAHY@R
01-07-2014, 22:09
حیف شد سوئیس حذف شد خیلی خوب بازی کردند

PARIYA 69
01-07-2014, 22:09
چقد خوش شانسه این آرژانتین.
شانسی شانسی دارن میان بالا.

milad_gta
01-07-2014, 22:10
سوئیس هم حیف شد.

انصافا آرژانتین تو لحظات پایانی شانس آورد.

تاکنون هیچ گزارشگری ندیده بودم که از گل زدن یک تیم اینقدر خوشحال بشه،که با پیمان یوسفی آشنا شدیم.

Gregar
01-07-2014, 22:13
خدایی تیم ما از سوییس بهتر بازی کرد جلوی ارژانتین . وقتی بازی تیمهای دیگه جلوی ارژانتین رو میبینی میفهمی که تیم ما چقدر خوب بود تو اون بازی . الان اگه همین دروازه بان رو نداشتن سوییسی ها انصافا یه چند تایی خورده بودن .
کی روش حق داشت اتوبوس بزاره دم دروازه . چون دروازه بان نداشتیم . هیچ تیمی توی دروازه ضعف تیم ما رو نداشت . همه ابر دروازه بان بودن توی این جام غیر از دو نفر . حقیقی و کاسیاس :n02:

Mohammad Yek110
01-07-2014, 22:14
چقد خوش شانسه این آرژانتین.
شانسی شانسی دارن میان بالا.
تا حدودی این بازی آرژانتین شانس اورد
ولی شانسی شانسی نیومده بالا ، دفاعش ضعیفه ، همین!!!
حداقل شانسی تر از هلند و برزیل نیومده بالا!

پ.ن : Shaqiri "علم دایو" رو از روبن یاد گرفته؟:دی

PARIYA 69
01-07-2014, 22:18
تا حدودی این بازی آرژانتین شانس اورد
ولی شانسی شانسی نیومده بالا ، دفاعش ضعیفه ، همین!!!

پ.ن : Shaqiri علم دایو رو از روبن یاد گرفته؟:دی
دوست من جلوی بوسنی با گل به خودی جلو افتادن
جلو ایران داور به نفعشون بود و پنالتی نگرفت واسه ایران.

و این بازی نشون داد که لقب بهترین خط حمله جهان یه جوکه
اگه سوئیس موقعیت شناس بود همون نیمه اول کارتون تموم بود.

MOHAMMAD2010
01-07-2014, 22:21
اینا هم شدن مثل برزیل !

بانو . ./
01-07-2014, 22:22

شما چطور تیم هایی که به هلنـــد خورده رو با ارزانتین مقایسه میکنید ؟ فرقشون بین ماه و ماه گردونه

Mohammad Yek110
01-07-2014, 22:22
دوست من جلوی بوسنی با گل به خودی جلو افتادن
جلو ایران داور به نفعشون بود و پنالتی نگرفت واسه ایران.

و این بازی نشون داد که لقب بهترین خط حمله جهان یه جوکه
اگه سوئیس موقعیت شناس بود همون نیمه اول کارتون تموم بود.
آرژانتین موقعیت نداشت دیگه؟؟؟
"بهترین خط حمله جهان" که خودمم قبول دارم جوکه ، تیم فقط مسیو داره و دیماریا که یکی در میون خوبه.
جلوی بوسنی و ایران و همین سوییس مشکل اینجاس که همه موقعیتها و شوتهای آرژانتینو فاکتور میگیرن.

Ramin khuzestan
01-07-2014, 22:23
تیممون تو تمام نقاط زمین فوق العاده بی برنامه هست و تمام حملات رو حرکت های انفرادی مسی و دی ماریا بنا شده:n15:
اما با تمام این اوصاف یه حسی به من میگه آرژانتین حداقل تا فینال میره:n01:
اون دوستانی هم که میگن آرژانتین با شانس داره میاد بالا لازمه بدونن اگر قرار بود تیمی بدون خوش شانسی قهرمان بشه قطعأ تا حالا هلند یه قهرمانی داشت پس الکی صعود تیم ها رو شانسی قلمداد نکنن
جام جهانی تورنمنت حذفی هست ، لیگ نیست که موفقیت تیم ها فقط و فقط به عوامل تاکتیکی محدود بشه
دوست داشتم الان به جای سابیا ، پکرمن رو نیمکت بود تا قدرت واقعی آرژانتین رو همه میدیدن
فقط بی برنامگیه که مانع درخشش واقعی بازیکنان آرژانتین شده

Mohammad Yek110
01-07-2014, 22:23
شما چطور تیم هایی که به هلنـــد خورده رو با ارزانتین مقایسه میکنید ؟ فرقشون بین ماه و ماه گردونه
کاری به تیمایی که به این تیما برخورد کردن نداریم ، بحث اینجا روی 1/8 هست
سوییس -حداقل توی این بازی- نشون داد که از نظر دفاعی کم از مکزیک نداره ...

PARIYA 69
01-07-2014, 22:26
آرژانتین موقعیت نداشت دیگه؟؟؟
"بهترین خط حمله جهان" که خودمم قبول دارم جوکه ، تیم فقط مسیو داره و دیماریا که یکی در میون خوبه.
جلوی بوسنی و ایران و همین سوییس مشکل اینجاس که همه موقعیتها و شوتهای آرژانتینو فاکتور میگیرن.
شما موقعیتای آرژاتنتینو مقایسه کن مثلا با موقعیتهای
الجزایر جلو آلمان تا بفهمی حمله کردن یعنی چی

حملات آرژانتین اصلا زهردار نبود
و بیشتر خیمه زده بود رو دروازه سوئیس

همه تیمهای نامی (برزیل, آلمان, هلند, آرژانتین و تا حدودی فرانسه)
از مرحله یک هشتم نهایی با شانس بالا اومدن و هیچکدوم شایسته نبودن!!

Mohammad Yek110
01-07-2014, 22:27

تا حدودی موافقم ولی حملات سوئیسم زهردار نبود ( غیر از توپی که به تیر دروازه خورد )
در کل آرژانتین بهتر بود و برد ، ولی خیلی بهتر نبود .... برای همینم فقط 1 گل دقیقه 118 زد

Khazuk
01-07-2014, 22:37
وقتی 8 تا 9 دفاع جلوی دروازه هست دیگه میشه چیکار کرد تنها راه باقی مونده سانتر هست چند دفعه سانتر شد ولی مهاجم قد بلند سرزن نداره, تنها تیمی که مردونه بازی کرد نیجریه بود بوسنی, ایران و سویس نتیجه گرفتن به هر شکل ممکن جالب با یکی دوتا موقعیت مدعی میشن میگن ما میتونستیم ببریم ولی موقعیتهای حریف نمیبینن ...
یک نکته جالب از 7 گل آرژانتین 5 گل زده شده آرژانتین سمت راست بوده یعنی آرژانتین از راست به چپ حمله میکرده

Ramin khuzestan
01-07-2014, 22:39

برنامه آرژانتین خیمه زدن رو دروازه سوییس نبود بلکه این سوییس بود که با بازی بسته و جمع شدن پشت محوطه جریمه خودی باعث شد بازی به این شکل در بیاد.
اصولأ وقتی تیمی بسته بازی میکنه تیم مقابل نمی ایسته تو زمین خودش و میاد جلو که به قول شما میشه خیمه زدن رو دروازه حریف که در اینجور مواقع باید یک بازیساز گره کور بازی رو باز کنه که آرژانتین فاقد بازیسازه و مقابل تیم هایی با این سبک (ایران و سوییس) به مشکل میخوره. همین آرژانتین جلو نیجریه خیلی خوب و زهردار حمله میکرد به خاطر اینکه نیجریه بسته بازی نمیکرد

Khazuk
01-07-2014, 22:40

مگه آلمان با 8 تا دفاع بازی میکرد که مقایسه کنیم همه دیدن از دقیقه 1 سوئیس پر تعداد دفاع میکرد

PARIYA 69
01-07-2014, 22:46
مگه آلمان با 8 تا دفاع بازی میکرد که مقایسه کنیم همه دیدن از دقیقه 1 سوئیس پر تعداد دفاع میکرد
المان سوئیس نبود و همینطور الجزایر ارژانتین!! :n06:

romantic
01-07-2014, 22:58
از یک چیز جام تا اینجا خوشم اومده و اونم اینکه تیمهایی که سعی کردن با تاکتیک دفاع چندلایه ابتکار رو به حریف بدن و از اشتباهات حریف فقط استفاده کنن، به هیچ وجه خوش شانس نبودن. کلا این نوع تاکتیک با تمام حرفهایی که در مورد موثر بودنش میزنن، حتما برای موفقیت به بیشتر از کمی شانس هم احتیاج داره. باید دروازبانتون تو اوجش باشه، مدافع ها هم همینطور و از اونها مهم تر مهاجم های حریف روز خوبشون نباشه. وگرنه میتونن از یک نیمه موقعیت گل بسازن.
هلند و آرژانتین تقریبا خوش شانس بودن که با وجود نسبتا کم بودن موقعیت هاشون، جلوی دفاعهای چندلایه پیروز شدن. اما خب بد نیست یبار هم شانس طرفِ تهاجمیِ فوتبال باشه.

Sara
01-07-2014, 23:15
راجر فدرر سوییسی در وقت اضافه بازی :D

Sh-Meteor
01-07-2014, 23:22
عکس سلفی مسی، لاوزی و دی ماریا پس از پیروزی مقابل سوئیس

karimz
01-07-2014, 23:33
توئیت قوچان نژاد: با سوئیس احساس همدردی می‌کنم

powerslave
02-07-2014, 15:43
بازی بدی نبود ولی آخراش خیلی بهتر شد و اون لحظات آخرش دیگه اوج هیجان بود. آرژانتین به شدت از نبود هافبک بازیساز رنج میبره که تو این بازی مسی گاهی میومد عقب تر.
کلاً بازی خوبی بود.