PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هلند - مکزیک | مرحله 1/8 | یکشنبه 20:30

City 17
28-06-2014, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Estadio Castelao
گنجایش: 60342
شهر: Fortaleza

داور: Pedro PROENCA (پرتغال)
کمک اول: Bertino MIRANDA (پرتغال)
کمک دوم: Jose TRIGO (پرتغال)
داور چهارم: Carlos VERA (اکوادور)

banii
28-06-2014, 22:58
حیف تیمهایی مثل مکزیک و شیلی که این بازیها رو باید انجام بدند توی این مرحله
اما کاستاریکا یا یونان یک کدومشون باید بیاد توی 8تا:n15:

مکزیک فوق العاده تیم عالیه اما این هلنده که به نظر من مدعی شماره 1 اگر نباشه یکی از 2 مدعی جدی هست...

dogh
29-06-2014, 12:15
حیفه مکزیک که خورده به هلند
کاش فرجی بشه

clau
29-06-2014, 12:46
پیش بازی تاکتیکی هلند-مکزیک

آی اسپورت- دور حذفی جام جهانی شروع شده و حالا 16 تیم سعی می‌کنند که در تک بازی‌ها، حریف خود را حذف کرده و به یک چهارم صعود کنند.
برزیل و کلمبیا شب گذشته صعود کردند و حالا، امشب نوبت مصاف هلند و مکزیک است.
هلند
پس از مصدومیت کوین استروتمن، سیستم هلند از 3-3-4 به 2-5-3 تغییر کرد و البته برای لاله‌های نارنجی خوش یمن هم بوده است.

لوییس فن خال یک تاکتیسین بالفطره است و می‌داند که تیمش چگونه بازی کند. اگر از ابتدا اشتباهاتی وجود داشته باشد، بین دو نیمه رفع و رجوع خواهد شد.
او تغییرات کمی در تیمش ایجاد می‌کند ولی به نظر می‌رسد برونو مارتینس به دلیل مصدومیت بازی نخواهد کرد. رابین فن پرسی از مصدومیت باز گشته و احلتمالا فیکس خواهد شد و نایجل دی‌یانگ هم در خط هافبک قرار خواهد گرفت. انتظار تیم جدیدی نمی‌رود، احتمالا همان تیمی که در بازی ابتدایی لاروخا را در هم کوبید ، مقابل مکزیک قرار خواهد گرفت.
مکزیک
مکزیک تیم بسیار قدرتمندی نشان داده است. آنها در گوشه ها و خط دفاعی، بازیکنان بسیار خطرناکی دارند.

رافا مارکز در قلب خط دفاعی بسیار خوب کار کرده است. توپ ربایی های مهمی انجام داده و در زدن ضربات سر موفق بوده.پرالتا وچیچاریتو رقابت سختی برای فیکس شدن خواهند داشت ولی تا به حال پرالتا موفق‌تر از مهاجم یونایتد بوده است.
میگل اره‌را نیز که مقابل برزیل و کرواسی فوقالعاده کار کرد، دوباره در میدان خواهد بود.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9)

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 20:31
اخه چرا داوری اینقدر ضعیف شده !! :n29: :n21:

مکزیک با انگیزه بازی میکنه و هلند محتاط ... هلند میخواد روی ضد حمله ی طوفانیش به گل برسه دنبال گل زدن زیاد نیست و فقط دنبال نتیجه هست و به نظرم موفق میشه ... احتمال اینکه بازی بره وقت اضافه هست ...

alireza-1991
29-06-2014, 20:44
هلند خیلی ضعیف بازی میکنه .اگه حذف بشه این سمت جدول دیگه تیمی نمی مونه .آرژانتین راحت تا فینال میره

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 20:58
هلند خیلی ضعیف بازی میکنه .اگه حذف بشه این سمت جدول دیگه تیمی نمی مونه .آرژانتین راحت تا فینال میره

خیلی ضعیف ؟ چکار کنه دیگه !!؟

هلند مداوم حمله میکنه و میزنه ! نقوذ بد نزنین :n02:

داور هم که یار دوازدهم مکزیک شده ! :n21:

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 21:18
فکر کنم چند سالی بود اشنایدر همچین ضربه ی محکمی نزده بود ... :n09::n10:

دمش گرم واقعا ...

ae2009
29-06-2014, 21:22
این چه اوضاعییه:n15: انگار داعش حمله کرده به این طرف جدول:n24:
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللل:n19:
وسلی اسنایدر
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللل:n20:
کلاوس يان هونتلار

vahidgame
29-06-2014, 21:27
من طرفدار هلند نیستم
ولی الان با گل دقایق آخر اون یه دست زدم و بسی خوشحال شدیم :دی
آخه واقعا حیف نیست هلند حذف بشه و مکزیک بره بالا؟
یعنی سوال اینه که مکزیک هم تیمه؟! اینجوری کل جام از آمریکا جنوبی و شمالی و مرکزی میشن! :n29:

هلند هم توی این بازی یه جوریه
شاید مهره های هجومی و اون خیلی عالین
ولی یه مشکل اینه که توی دفاع خیلی عالی نیست و مهره های خیلی خاصی توی دفاع نداره و سه دفاع هم توی هر بازی جواب نمیده
بعد همین طور توی هافبک هم یه بازیساز نداره و بیشتر دل به خلاقیت روبن بسته
یعنی استروتمن اگه بوده خیلی به نفع هلند بودش

+

خب هلند گل دوم هم زد
تبریک به هلندی ها
هلند با توجه به اینکه به برنده کاستاریکا و یونان می خوره میشه اونو از الان توی نیمه نهایی دید

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 21:27
بوی سوختگی گزارش گر خفم کرد :n21:
خیلی زر زده بود مخصوصا ... بن بست تاکتیکی هلند ! اینارو از کجا پیدا میکنه تی وی ضرغام !!

هلند خوب بود ... مکزیک تیم سختی بود ... تبریک به دوستان ...

Yi Yi
29-06-2014, 21:30
LVG TIME

فرگی تایم رقیب پیدا کرد!

clau
29-06-2014, 21:34
تبریک به طرفدارای هلند:n16:

عجب تعویضی کرد فن خال با آوردن هانته لار به بازی یک پاس گل به اشنایدر داد یک گل هم که زد:n02:

اگه هلند به بازی برنمیگشت آرژانتین از همین الان فینالیست شدنش قطعی بود
الان آرژانتین در غم و اندوه عجیبی به سر میبره:n14::n09:

Metalhead56
29-06-2014, 21:34
سرعت شوت اسنایدر چقدر بود؟توپ عین موشک رفت تو دروازه.در مورد پنالتی هم من فکر میکردم اوچوا که اینقدر جونوره پنالتی هونتلار رو بگیره ولی معلوم شد پنالتی گیر خوبی نیست.فان پرسی هم خیلی بد کار کرد تو این بازی و حتی باید زودتر تعویض میشد.

karimz
29-06-2014, 21:39
بعد میگن چرا این هلند میره تا فینال حذف میشه آخه این هم برد بود دقیقه 95 پنالتی

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 21:43
بعد میگن چرا این هلند میره تا فینال حذف میشه آخه این هم برد بود دقیقه 95 پنالتی

مثل اینکه وسط بازی هم پنالتی نگرفت داور !!

حتما برزیل میخواد قهرمان بشه که نتونست همین مکزیک رو ببره :n09:

Khazuk
29-06-2014, 21:47
حق مکزیک بود ببره خیلی بهتر از هلند بود
کلا تیم های بزرگ بازی هایی که زیرنور آفتاب برگذار میشه مشکل دارن همین هلند روبروی استرالیا هم که زیر نور بود بسختی برد
تبریک به طرفدارهای هلند

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 21:56
حق مکزیک بود ببره خیلی بهتر از هلند بود
کلا تیم های بزرگ بازی هایی که زیرنور آفتاب برگذار میشه مشکل دارن همین هلند روبروی استرالیا هم که زیر نور بود بسختی برد
تبریک به طرفدارهای هلند

آمار بازی که کلا به نفع هلند بود !!

اره چندتا از بازیکنا تو مصاحبه هاشون گفته بودن که نور اذیت میکنه ...

Mahziar-7
29-06-2014, 21:57
به طرفداران هلند تبریک میگم.
اما یه جورایی مشکوکه. 6 دقیقه وقت اضافه و اون صحنه واقعا پنالتی بود؟نمی دونم فقط مطمئنم جام جهانی مرکز سرمایه گذاری خیلی از رسانه ها و شرکت هاست و اگه قرار باشه همه ی بزرگان حذف بشن خیلی از تماشاچیان این جام بزرگ از دست میرن و حذف انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و پرتغال به اندازه کافی برای فیفا و سرمایه داران سنگین هست. اینکه مکزیک هم هلند رو اوت کنه دیگه خیلیه.

نادر1368
29-06-2014, 21:59
حذف ناراحت كننده اي بود. روبن خيلي خوب هست و يكه و تنها تيم رو

نجات داد هونتلار هم ارزش هاي خودش رو نشون داد. حيف شد اچوا:n28:! اون پنالتي هم ميتونست پنالتي نباشه يا اگه هست اون صحنه مشكوك مكزيك
هم اگر پنالتي ميشد! حتما سرنوشت طور ديگري رقم مي خورد البته جام از تب و تاب مي افتاد بهتره هلند حفظ بشه كوپا آمريكا كه نيست!!:n15:

MOHAMMAD2010
29-06-2014, 22:01
گه هلند به بازی برنمیگشت آرژانتین از همین الان فینالیست شدنش قطعی بود
آرژانتین اصلا در حد فینال نیست !

Mohammad Hosseyn
29-06-2014, 22:01
به طرفداران هلند تبریک میگم.
اما یه جورایی مشکوکه. 6 دقیقه وقت اضافه و اون صحنه واقعا پنالتی بود؟نمی دونم فقط مطمئنم جام جهانی مرکز سرمایه گذاری خیلی از رسانه ها و شرکت هاست و اگه قرار باشه همه ی بزرگان حذف بشن خیلی از تماشاچیان این جام بزرگ از دست میرن و حذف انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و پرتغال به اندازه کافی برای فیفا و سرمایه داران سنگین هست. اینکه مکزیک هم هلند رو اوت کنه دیگه خیلیه.

شما به این تاپیک یک نگاهی بکن !

تئــوری تــوطئــه ! | Conspiracy theory ( تـوهــم توطئــه ! ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد اینکه وقت اضافه طبیعی هست ، بخاطر اینکه وقت استراحت گرفته شد وسط بازی بخاطر گرمای هوا . مکزیک هم که ماشلله استاد وقت تلف کردن. ضمنا مگر کشورهای گم نام تر تماشاگر فوتبال ندارن ؟ اتفاقا این کشورها که شور بیشتری دارن !!

Ezel
29-06-2014, 22:35
LVG TIME

فرگی تایم رقیب پیدا کرد!

نکته ی مثبتش اینه که رقیبش خودیه و از این به بعد قراره توی یونایتد باشه :دی

jamshidjap
29-06-2014, 23:03
خيلي دلم واسه مكزيك سوخت كه اينطوري توي ده دقيقه حذف شد،،، ولي امسال سال تيماي آمريكاي جنوبيه

jamshidjap
29-06-2014, 23:06
بوی سوختگی گزارش گر خفم کرد :n21:
خیلی زر زده بود مخصوصا ... بن بست تاکتیکی هلند ! اینارو از کجا پیدا میکنه تی وی ضرغام !!

هلند خوب بود ... مکزیک تیم سختی بود ... تبریک به دوستان ...
آره بابا ،،، معلوم نبود اين يارو رو از كجا آورده بودن ،،، گزارشش رو مخي بود ،،،،

Layken
29-06-2014, 23:53

karimz
30-06-2014, 01:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R5PTA7Zmk9dWxjcm9wO2g9NDAzO3E9NzU7dz02MzA-/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidmm
30-06-2014, 03:00
یه پنالتی در نیمه اول به ضرر مکزیک نگرفتن

+

روبن بابت تمارض در بازی با مکزیک عذرخواهی کرد!
خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم ملی هلند بابت تمارض در بازی با مکزیک، عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرین روبن پس از دیدار با مکزیک گفت: من باید عذخواهی کنم. خطایی که در آخر بازی روی من انجام شد، پنالتی بود اما اقدام من در نیمه اول تمارض بود. من نباید این کار را می‌کردم.
وی درباره اینکه چرا خود او پنالتی را نزد گفت: در آن لحظه هونتلار شایسته زدن پنالتی بود. ما دنبال پیروزی بودیم.
این در حالی است که هررا، سرمربی تیم ملی مکزیک با انتقاد از عملکرد داوری گفت که روبن با تمارضی که در این دیدار انجام داد با دریافت کارت زرد دوم باید از زمین اخراج می‌شد.
تیم‌های ملی مکزیک و هلند از ساعت 20:30 روز گذشته (دوشنبه) برای برگزاری دیدار خود در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014در ورزشگاه کاستلائوی شهر فورتالتزا به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.
هلند در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار یونان و کاستاریکا خواهد رفت.

MORINIO
30-06-2014, 03:38
من باید عذخواهی کنم. خطایی که در آخر بازی روی من انجام شد، پنالتی بود اما اقدام من در نیمه اول تمارض بود. من نباید این کار را می‌کردم.

چیزی که ما دیدیم تو اون صحنه هر دو پای روبن رو به ترتیب زدن حالا اینکه پیاز داغشو زیاد کرده باشه شاید ولی 100 درصد اون صحنه هم پنالتی بود

Hamid Hamid
30-06-2014, 07:44
6 دقیقه وقت اضافه و اون صحنه واقعا پنالتی بود؟

!!

شما فوتبال رو می دیدی یا والیبالو؟! :n02:

3-4 دقیقه وقت فقط واسه وقت استراحتی بودش که از دقیقه ی 75 تا حدود 79 گرفته شدش. بقیه بازی هم یعنی 2 دقیقه وقت اضافی نداشت؟! تازه از همه ی این ها هم که بگذریم هلند دقیقه 92 صاحب پنالتی شدش.

Sepehr SS
30-06-2014, 08:51
من نمیدونم دلیل انجام بازی ها تو ساعت یک ظهر به وقت برزیل زیر آفتاب شدید چیه آخه؟ تمام بازیهایی که تو این ساعت برگزار شده هم نیمه اول ضعیفی داشته به خاطر گرمای بیش از حد.

L.utus
30-06-2014, 12:56
!!

شما فوتبال رو می دیدی یا والیبالو؟! :n02:

3-4 دقیقه وقت فقط واسه وقت استراحتی بودش که از دقیقه ی 75 تا حدود 79 گرفته شدش. بقیه بازی هم یعنی 2 دقیقه وقت اضافی نداشت؟! تازه از همه ی این ها هم که بگذریم هلند دقیقه 92 صاحب پنالتی شدش.

اما 3 دقیقه وسط بازی با 3 دقیقه اخر بازی خیلی فرق می کنه!
اون 3 دقیقه استراحتی که وسط نیمه بدون اراده تیم ها بهشون داده میشه می تونه نتیجه بازی رو تغییر بده
الان در دقیقه 75 تا 78 بازی رو متوقف کردن و به جاش در دقیقه 93 تا 96 زمان رو اضافه کردن
فرض کنید مثلا هلند در دقیقه 76 یه گل میزد اونوقت مکزیک فرصتش رو داشت جبران کنه ولی وقتی در دقیقه 92 گل زده میشه دیگه نمیشه کاریش کرد
یا باید اون 3 دقیقه استراحت رو ندن یا اگر میدن کرنومتر رو متوقف کنن و جزو زمان های بازی محاسبه نشه

MORINIO
30-06-2014, 13:05
من نمیدونم دلیل انجام بازی ها تو ساعت یک ظهر به وقت برزیل زیر آفتاب شدید چیه آخه؟ تمام بازیهایی که تو این ساعت برگزار شده هم نیمه اول ضعیفی داشته به خاطر گرمای بیش از حد.

فکر میکنم واسه اینه که ساعات بازیها بر اساس ساعات اروپایی تنظیم شده :n15:

Mohammad Hosseyn
30-06-2014, 13:39
اون 3 دقیقه استراحتی که وسط نیمه بدون اراده تیم ها بهشون داده میشه می تونه نتیجه بازی رو تغییر بده
الان در دقیقه 75 تا 78 بازی رو متوقف کردن و به جاش در دقیقه 93 تا 96 زمان رو اضافه کردن
فرض کنید مثلا هلند در دقیقه 76 یه گل میزد اونوقت مکزیک فرصتش رو داشت جبران کنه ولی وقتی در دقیقه 92 گل زده میشه دیگه نمیشه کاریش کرد
یا باید اون 3 دقیقه استراحت رو ندن یا اگر میدن کرنومتر رو متوقف کنن و جزو زمان های بازی محاسبه نشه

خب فرض بفرمائید برعکس میشد. یعنی مکزیک اون موقع گل دوم رو میزد هلند فرصت بیشتری برای جبران داشت نسبت به شرایطی که هلند تو وقت اضافه گل میخورد ...

خیلی چیزا شرایط بازی رو تغییر میده ولی خب اولا نیازه که انجام بشه دوما شرطش اینه که ریسک و فایدش برای طرفین مساوی باشه که هست ...

Sepehr SS
30-06-2014, 13:43
فکر میکنم واسه اینه که ساعات بازیها بر اساس ساعات اروپایی تنظیم شده :n15:
درسته، به وقت اروپا میشه ساعت 5 بعد از ظهر ولی اگه یک ساعت دیرتر برگزار میشد مشکلی نداشت با اروپا و آسیا، بازی دوم هم یک ساعت دیرتر شروع میشد، اینطوری کیفیت رو فدای ساعت بازیا کردن. خدا کنه امشب تو بازی فرانسه، هوا خیلی گرم نباشه و بشه بازی کرد چون فرانسه رو دوست دارم مخصوصا پوگبا که آرزو دارم بیاد چلسی.

powerslave
30-06-2014, 19:00

این چیزی که شما میگی در کلیت کار فرقی نداره و فقط یه تاثیر روانیه. چون فوتبال مثل بعضی از ورزش ها با وقت مفید محاسبه نمیشه (بسکتبال، فوتسال و ...) نمیشه تو اون استراحت چند دقیقه ای وقت رو متوقف کرد.
این مثالی که شما میزنی رو میشه برعکس هم بهش نگاه کرد. هلند 3-4 دقیقه از جریان 90 دقیقۀ بازی رو در حالی که عقب بوده از دست داد. باز هم در نهایت فرقی نمینکنه و فقط بار روانی داره که البته فشار روانی رو هلند بیشتر بود چون داشت حذف میشد. در نهایت همون 3-4 دقیقه که استراحت میکنن هم باعث میشه سلامت بازیکنها به خطر نیفته و هم در ادامه خستگی باعث افت نشه.

در مورد پنالتی هلند هم بگم که درسته روبن اون پنالتی رو گرفت ولی اونطور نبود که هیچ بر خورد و خطایی نبوده باشه و تمارض کامل کرده. صحنه آهسته نشون میده که مارکز پاشو میزاره جلوی پای روبن و پای چپش رو یه جورایی میزنه ولی روبن هم دیگه پیاز داغش رو زیاد کرد. اگه داور خطا نمیگرفت جنجال خیلی بزرگتری درست میشد. این الان جای دفاع داره ولی اگر نمیگرفت جای دفاع نداشت. یه جورایی تصمیم سختی بود.