PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور های بازی جنرال Zero Hour

seyed.mojtaba.m
28-06-2014, 11:43
باسلام من با دوتا ارور در بازی جنرال زیرو مواجه شدم اگه کسی هست بتونه مشکل منو حل کنه واقعا ازش ممنونم ...
1. موقع هنگام بازی کردن باشبکه به صورت لن با ارور :game has detected a mismatch. this means the multiplayer game has lost synchronization data between the players که در بالای صفحه میاد و از بازی میپره بیرون (وسط بازی)
2. یه ارور دیگه هم بعضی اوقات چه در بازی لن و چه در بازی عادی میاد و از بازی میپره بیرون این ارور : technical Difficullties... میاد.
ممنون میشم کمک کنید...:n03:

naalosar
03-08-2014, 00:17
باسلام من با دوتا ارور در بازی جنرال زیرو مواجه شدم اگه کسی هست بتونه مشکل منو حل کنه واقعا ازش ممنونم ...
1. موقع هنگام بازی کردن باشبکه به صورت لن با ارور :game has detected a mismatch. this means the multiplayer game has lost synchronization data between the players که در بالای صفحه میاد و از بازی میپره بیرون (وسط بازی)
2. یه ارور دیگه هم بعضی اوقات چه در بازی لن و چه در بازی عادی میاد و از بازی میپره بیرون این ارور : technical Difficullties... میاد.
ممنون میشم کمک کنید...:n03:
سلام. این ارور ها حل کردنی نیست. ارور اول موقعی رخ میده که بازی کسانی که بازی میکنند نا هماهنگ بشه. مثلا در سیستم شما مقدار پول شما 1000 باشه و در سیستم بازیکن دیگه 500 . اون موقع این ارور رو میده.
ارور دوم معمولا موقعی اتفاق میوفته که یه باگ اتفاق بیوفته . مثلا برای بازی تعریف شده باشه که همه چی رو میشه توی تونل برد و شما بیس بازیکن دیگری رو بگیرید و بخاهید هواپیما داخل تونل ببرید. طبق تعریف تونل میتونه همه چی رو درون خودش جا بده ولی طبق تعریف هواپیما هواپیما نمیتونه روی زمین بره پس نه میتونه بره داخل نه میتونه نره و اون موقع است که ....
برای اینکه این ارور کمتر رخ بده شما همیشه اخرین پچ رو نصب کنید ( الان 1.04 ) .
موفق باشید.
یا علی.