PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برزیل - شیلی | مرحله 1/8 | شنبه 20:30

City 17
28-06-2014, 10:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویارویی های قبلی:

لیست نفرات:

استادیوم: Estadio Mineirao
گنجایش: 58170
شهر: Belo Horizonte

داور: Howard WEBB (انگلستان)
کمک اول: Michael MULLARKEY (انگلستان)
کمک دوم: Darren CANN (انگلستان)
داور چهارم: Felix BRYCH (آلمان)

clau
28-06-2014, 15:21
آمارهاي جالب از ديدار برزيل و شيلي

مسابقات مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 از امشب (شنبه) با ديدار تيم ملي فوتبال برزيل مدعي اصلي قهرماني برابر شيلي ملقب به سرخ‌ها آغاز مي شود.

جدال اصلي در اين مسابقه بين دو بازيکن است؛ مارسلو از تيم برزيل و الکسيس سانچز شيلي. دو بازيکني که به دليل حضور در مسابقات ال کلاسيکو به خوبي يکديگر را مي شناسند.

از اين رو شيلي براي نفود به دفاع برزيل چشم به ستاره خود دوخته است اگرچه مارسلو نيز با وجود اينکه در يکي از محکم ترين دفاع هاي جام بازي مي‌کند ولي جايگيري هاي ناقصش زير سؤال است.

- دو تيم برزيل و شيلي تا کنون 68 بار با هم بازي کرده اند که حاصل آن 48 برد براي برزيل و 13 تساوي بوده است.

- برزيل هر سه بازي قبلي جام جهاني خود مقابل شيلي را برده است. تمام اين ديدارها در مراحل حذفي جام جهاني بوده است. (نيمه نهايي جام جهاني 1962، دور دوم جام جهاني 1998 و دور دوم جام جهاني 2010)

- شيلي در سه بازي مقابل برزيل در جام جهاني 11 گل زده است. اين يعني متوسط 3.7 گل در هر مسابقه.

- ادواردو وارگاس در هر دو بازي قبلي خود براي شيلي مقابل برزيل، گل زده است.

- برزيل در 9 ديدار گذشته خود برابر شیلی حداقل دو گل به ثمر رسانده است. مجموع اين گل‌ها 32 گل است يعني متوسط 3.6 گل در هر بازي.

- نيمار با گلزني در بازي مقابل کامرون که صدمين مسابقه برزيل در جام جهاني بود، موفق شد صدمين گل اين تيم در جام جهاني را به ثمر برساند.

- اين مهاجم تيم بارسلونا تا کنون چهار گل در سه بازي برزيل در جام جهاني و در مجموع هشت گل در شش بازي قبلي خود براي برزيل زده است.

- چهار گل از پنج گل شيلي در جام جهاني 2014 در نيمه نخست زده شده است در حاليکه يک گل ديگر در دقيقه 90 زده شد.

- شيلي هر دو بازي قبلي خود در دور دوم جام جهاني را باخته است. هر دوي اين بازي‌ها مقابل برزيل بود.

- برزيل با به ثمر ساندن 13 گل و گل نخوردن در چهار بازي، در پنج مسابقه قبلي خود در دور دوم جام جهاني برنده بوده است.

- آخرين باري که برزيل در دور دوم جهام جهاني باخت، شکست يک بر صفر مقابل آرژانتين در جام جهاني 1990 بود.

- برزيل تا کنون فقط يکبار در 10 بازي گذشته خود در جام جهاني مقابل تيم هاي آمريکاي جنوبي باخته است.

- شيلي هر چهار بازي قبلي خود در جام جهاني مقابل تيم هاي آمريکاي جنوبي را باخته است اگرچه سه ديدار از اين تعداد مقابل برزيل بوده است.

- شيلي هرگز موفق به شکست برزيل در خانه اين تيم نشده است به طوريکه در برزيل 20 بار باخته و شش بار مساوي کرده است.

- برزيل در 40 بازي قبلي خود در خانه نباخته است. اين تيم آخرين بار در اوت سال 2002 در يک ديدار دوستانه در برزيل يک بر صفر به پاراگوئه باخت

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%D9%8A% D8%AF%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D8%B1%D8%B2%D9%8A%D9%84_% D9%88_%D8%B4%D9%8A%D9%84%D9%8A)

Reza31001
28-06-2014, 18:33

Ezel
28-06-2014, 20:33
با وام از عادل : چقدر خووووبه این نیمار

فقط کارای اضافی زیاد انجام میده و موقعیت 100% رو یهو به 20% تبدیلش میکنه :دی

استاد فرد هم که هنرشو نشون داد

دفاع برزیل از لحاظ فردی شاید بهترین خط دفاع جام باشه ولی از لحاظ هماهنگی ، یه مقدار زیادی ناهماهنگه

حیفه با وجود مارسلو و آلوز در کناره ها و لوییز و سیلوا و دانته ، 3-5-2 بازی نکرد ...
+
عادل دقیقه ی 84 : " سامپائولی تیمش یه حریف چغر و بد بدن بوده برای برزیل " :n09:

karimz
28-06-2014, 22:18
بزور داوری هرچه تیم عمریکایی بودن اومدن بالا ولی حالا یکی یکی دارن حذف میشن این برزیل برزیلی که باید باشه نیست بخوره به هلند 3هزارتا گل میخوره با کمک تیرک دروازه از سد شیلی گذشت

Sepehr SS
28-06-2014, 22:31
خدا رو شکر داوری تو این بازی عالی بود و به نفع برزیل نبود. امیدوارم بازی های بعد هم همینجوری بمونه. هاوارد وب رو خیلی دوست دارم.

banii
28-06-2014, 22:32
خداییش شیلی تیم بهتری بود.

راستی من بعضی از دقایق 30 دقیقه اضافه رو ندیدم
کدوم برای یکی از تیما یک پنالتی گرفته شده بود و از دست داده بودند؟! (محمد حسین (همون ریشیه) یه چیزایی میگفتش...)

Metalhead56
28-06-2014, 22:35
نبود یک مهاجم خفن تو ترکیب برزیل تو این بازی خیلی خوب خودشو نشون داد.فرد و ژو در حد تیم سوم برزیل هم نیستن.ولی چه مسابقه نفسگیری بود .برزیلیا خودکشی میکردن برای زدن گل ولی نمیتونستن گل بزنن.این برزیل در حد قهرمانی جام جهانی نیست چون مهاجم فوق العاده نداره و نیمار هم به اون حدی هنوز نرسیده که یه تنه تیم رو پیروز کنه.این دفعه برزیل قصر در رفت در ضربات پنالتی ولی دفعه بعد ممکنه اینقدر خوش شانس نباشه.

Milad4171
28-06-2014, 22:38
به نظر من شیلی بسیار عالی بازی کرد و اگه اون توپ گل میشد الان وضعیت این نبود!
اما خوب فوتبال همینه.

Sepehr SS
28-06-2014, 22:39
اسکولاری باید هالک رو بزاره مهاجم نوک و ویلیان فیکس باشه. فرد و ژو افتضاحن البته هالک هم بازیکن معمولیه ولی از اون دو تا بهتره.

Sepehr SS
28-06-2014, 22:40
عاشق مربی شیلی شدم من، هر بازی فکر کنم خودش حداقل 10 کیلومتر راه میره!

Arash4484
28-06-2014, 22:42
چه فوتبال خالصی....

شیلیایی ها که بمب انرژی بودن تا تیم و خیلی حیف شدن و اگه به برزیل نمیخوردن اصلا حضورشون در چهار تیم دور از ذهن نبود، تیم های که اینجوری اشک ریزان رقابتها رو ترک میکنند میرن تو دل هوادارها و بیشتر از ده قهرمانی در یادها میمونند.

Mohammad Yek110
28-06-2014, 22:50
برزیل به عنوان تیمی که هوادارش بودم و اسمش توی امضام بود ، اسمشم دیگه خط میخوره
تیمی که کرواسی رو به کمک نیشیمورا برد ، زورش به مکزیک نرسید ( مکزیک تیم خیلی خوبیه ولی تیم پرمدعا برزیله! ) ، توی خونه جلوی شیلی تحقیر شد ، ادعای قهرمانی هم داره و بدون جوانک 22 سالش ( که خیلی دوسش دارم ) هیچی نیست .... !!!!!

clau
28-06-2014, 22:56
تیمی که کرواسی رو به کمک نیشیمورا برد ، زورش به مکزیک نرسید ( مکزیک تیم خیلی خوبیه ولی تیم پرمدعا برزیله! ) ، توی خونه جلوی شیلی تحقیر شد ، ادعای قهرمانی هم داره و بدون جوانک 22 سالش ( که خیلی دوسش دارم ) هیچی نیست .... !!!!!

اینم شد دلیل:n13:
بازی جلوی مکزیک هم که اگه اوچوا بهترین روزش نبود مکزیک بازی میباخت
خوب آرژانتین هم اگه تا اینجای کار مسی تو ترکیبش نبود الان باید برمیگشتن خونشون:n02:

بازی مقتدرانه ای ازشون تا اینجای کار شاهد نبودیم:n23:

عیارشون وقتی مشخص میشه بخورن به هلند - دفاع پنیر سوئیسیش حسابی وا بره:n09:

ae2009
28-06-2014, 22:57
چه فوتبال خالصی....

شیلیایی ها که بمب انرژی بودن تا تیم و خیلی حیف شدن و اگه به برزیل نمیخوردن اصلا حضورشون در چهار تیم دور از ذهن نبود، تیم های که اینجوری اشک ریزان رقابتها رو ترک میکنند میرن تو دل هوادارها و بیشتر از ده قهرمانی در یادها میمونند.

همون خدا رو شکر که تو یادها بمونن:n02: با فاجعه بلوهوریزنته معلوم نبود چی بر سر جام بیاد :42: اسکولاری هم با این تیم درست کردنش 3 ساعت رو اعصابمون بود:n24:

نادر1368
28-06-2014, 23:00
فرد و ژو بيش از حد افتضاح هستن! عجب بازي شد زبان قاصر است از بيان:n04: اميدوارم برزيل يه تكوني به خودش بده البته ديگه فكر نكنم بتونن(!) اين شكلي

گند بازي كنند. من شخصا تا بحال برزيل رو اينطوري نديده بودم وقتي مي برد و مي باخت برزيل برزيل بود و برزيلي بازي مي كرد؛ شرم آوره!:n21:

MOHAMMAD2010
28-06-2014, 23:02
الکی الکی داره میاد بالا :n15:

jr07
28-06-2014, 23:04
یه حسی بهم میگه برزیل همینطوری الکی و شانسی تیما رو می بره و تا فینال میاد بالا

hossein blak
28-06-2014, 23:37
یه حسی بهم میگه برزیل همینطوری الکی و شانسی تیما رو می بره و تا فینال میاد بالا

نه خداییش خیلی خوب دارن بازی میکنند

dizgah
28-06-2014, 23:46
اگه اون صحنه نپذیرفتن گل هالک و کارت زردش برای تیم ملی ما اتفاق می افتاد
حاضرم قول بدم این عادل جون ان قد جو میداد به ملت و ملت هم ان قد کود میدادن به فی س بوک داور و حریف که سرورای فی س بوک بوی کود میگرفت.
:n02:

Ezel
29-06-2014, 09:33

محمد جان ؟ :دی تحقیر جلوی شیلی در خونه ؟ :دی

شیلی تیم خوب و خطرناکی نشون داد توی ضد حملات ، به نظرم اینکه بگیم شیلی در این بازی تیم برتر بود کاملا ناعادلانست

================================================== ===========

105 دقیقه فشار برزیل رو ول کنیم و از توپی که استاد فرد ! دوقدمی دروازه زد به آسمون فاکتور بگیریم و بچسبیم به ضربه ی تیرکی که شیلی آخر بازی زد و بر این مبنا نتیجه گیری کنیم که درست نیست

اتفاقا برعکس به نظرم اگر شیلی بالا میومد عدالت فوتبال در این بازی رعایت نمیشد

dogh
29-06-2014, 12:07
اسکولاری مهاجم نوک دیگه نداشت که این دو تا :n21: رو از لیگ برزیل ور داشت آورد ؟
مدافعا چرا میترسن ؟ :n15:

powerslave
29-06-2014, 15:24
محمد جان ؟ :دی تحقیر جلوی شیلی در خونه ؟ :دی

شیلی تیم خوب و خطرناکی نشون داد توی ضد حملات ، به نظرم اینکه بگیم شیلی در این بازی تیم برتر بود کاملا ناعادلانست

================================================== ===========

105 دقیقه فشار برزیل رو ول کنیم و از توپی که استاد فرد ! دوقدمی دروازه زد به آسمون فاکتور بگیریم و بچسبیم به ضربه ی تیرکی که شیلی آخر بازی زد و بر این مبنا نتیجه گیری کنیم که درست نیست

اتفاقا برعکس به نظرم اگر شیلی بالا میومد عدالت فوتبال در این بازی رعایت نمیشد

:n04:
آقا شما همون بازی ای رو دیدین که ما دیدیم؟ یا عینکتون فرق داشت؟ 105 دقیقه فشار؟؟؟؟!!!!!! این دیگه خیلی طرفداریه!!!
برزیل نیمۀ اول چندین موقعیت خوب و عالی داشت که از دست داد و اگه اونا گل میشد شاید قبل از گل شیلی بازی میتونست 2-0 یا حتی 3-0 بشه ولی حتی همون موقعیت ها هم بیشترشون فرار ها و تقریباً ضد حمله هایی بود که نیمار داشت و نتیجۀ فشار همه جانبه نبود. و الته اون صحنه ای که خودت گفتی که فرد حماسه ای آفرید! برزیل دو 65 درصد نیمۀ اول تیم برتر بود و دقایقی پشت دروازۀ اونا خیمه زدن ولی بعد خوردن گل میشد فهمید که بازی براش ریسکی و خطرناک میشه.
نیمۀ دوم برزیل میخواست سعی کنه ولی زورش نمیرسید و تقریباً از دقیقۀ 70 دیگه بازیکن های شیلی شروع کردن به نشون دادن خستگی ولی برزیل هم فقط میخواست ولی نتونست. بازی بیشتر متعادل بود. نیمۀ اول وقت اضافی هم که تقریباً همونطوری پیش رفت ولی احتیاط دو تیم بیشتر دیده میشد و تک تلاش های هالک و بیعرضگی ژو. چند تا حرکت کردن ولی اونقدر فوروارد هاشون بد بودن که نیمه کاره میموند. کلاً 15 دقیقۀ اول وقت اضافه اونقدر کسل کننده بود که برای من خیلی طولانی گذشت و تموم ننمیشد. 15 دقیقۀ دوم هم که خودت هم شامل جملت نکردی و وزن خطر های شیلی با اون تیرک زدن بالاتر بود.

کلاً اگه طرفدار برزیل بوده باشی، اونوقت اینکه هافبکشون توپو بگیره و پاس بده برای نیمار اما توپ زیر پاش گیر کنه رو یه حمله به حساب میاری که بدشانسی آوردن ولی من بیطرف این صحنه برم اینطوریه که میخواستن ولی زورشون نمیرسید.
برزیل تیم عحیبیه. دفاع هاش تک تک عالین ولی یکی از بچه ها گفته بود که با هم خوب نیستن. تقریباً هافبک نداره و فوروارد هاش شدیداً به نیمار وابسته هستن. اگه نیمار خوب کار کنه برزیل هم خوبه.
چیزی که برام تعجب بر انگیزه اینه که یعنی کاکا (که تو میلان بد نبود) یا رونالدینیو (که تو لیبرتادورس خوب کار کرده بود) نمیتونست جای اون ژو بازی کنن؟ یا اینکه برزیل به این عریض و طویلی دیگه فوروارد نداشت؟