PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط با دو ساختمان توسط TP-LINK WA5210G

navid.12.1234
28-06-2014, 07:58
سلام دوستانه اهله فن
من دوتا آنتنه وتیرلس TP-LINK TL-WA5210G دارم و قصد دارم که فاصله بین یه ساختمون و یه کانکس رو به صورته وایرلس لینک کنم تا کامپیوتر تویه کانکس بتونه رویه شبکه کلی باشه
این سیستم سابقا کار میکرده الان دیگه سرویس نمیده و من قصد دارم انتن ها رو ریست کنم و دوباره تنطیم کنم
حالا ، رنجه Gateway IP تویه شبکه 10.2.128.1 هست و ایپی سیستمه کلاینت هم 10.2.128.57 داده شده بود سابقا ، این شبکه قراره اینترنت هم داشته باشه
آیا ip انتن ها رو باید از 192.168.1.254 تغییر بدم و تو رنج IP شبکه بزارم؟
تا جایی که میدونم اتصاله انتن ها تویه تنظیمات رو باید رویه Point to Point بزارم و انتنه سمته ساختمان رو station و سمته کانکس رو AP Client درست میگم؟
البته من هنوز ریستشون نکردم
کسی که قبلا این انتن ها رو تنظیم کرده IP ها رو از 192.168.1.254 تغییر داده و کسی نمیدونه چی هست و بخاطره همین به تنظیماته الانه انتنها دسترسی ندارم
و اینکه برای سکیور کردنه آنتنها برای جلوگیری از سوء استفاده باید چه تنظیماتی اعمال کنم
ممنون میشم هرچه سریعتر راهنماییم کنین

navid.12.1234
28-06-2014, 12:22
و اینکه این انتنها رنجه 2.4GHz هستن پس WIFI لبتاپ پشتیبانیش میکنه میشه هم point to point باشه هم WIFI پخش کنه?
برده محدوده اطراف این انتن واسه WIFI تو محیطه باز حدودا چقدره ؟
تو زاویه مقابل تا چه مسافتی رو ساپورت میکنه؟

ehsan11571
10-07-2014, 19:43
و اینکه این انتنها رنجه 2.4GHz هستن پس WIFI لبتاپ پشتیبانیش میکنه میشه هم point to point باشه هم WIFI پخش کنه?
برده محدوده اطراف این انتن واسه WIFI تو محیطه باز حدودا چقدره ؟
تو زاویه مقابل تا چه مسافتی رو ساپورت میکنه؟

با سلام دوست عزیز این مدل تا 15 کیلومتر برد داره ک ی انتن داره اگه بخریش بردش تا 54 کیلومتر میره

راستی من ی مدل دارم ک بلد نیستم کانفیگش کنم.بردمش پیش ی نفر برام راش انداخت ولی فقط با کابل لن وصل میشه و من قبلا با این ای پی وارد تنظیماتش میشدم 192.168.1.254 ولی یارو ای پی رو عوض کرده بهمم نمیگه ک چیکارش کرده .نمیخوامم رسیتش کنم.
میشه راهنمایی نمایید