PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناباورانه ترین حذف تیمهای بزرگ

banii
27-06-2014, 13:56
سلام .
اینجا در مورد تیمهای بزرگ حذف شده صحبت میکنیم ،
و یک نظرسنجی هم برگزار میشه برای تعیین بزرگترین حذفی دور گروهی !
(در مورد گزینه ها: بعضی تیمها شاید تیم بزرگی نبوده باشند اما با توجه به گروهشون ازشون انتظار صعود میرفته)

:n16:

banii
27-06-2014, 14:12
کرواسی تیم خوبی بود که حذف شد ؛ اما این مکزیک بود که تیم بهتری از کرواسی بود و مستحق صعود! اما اگر کاملا منطقی باشیم هر 2 این تیمها باید راهی دور بعد میشدند و حذفی بزرگ این گروه میتونست برزیل باشه که فکر میکنم طرفداراش هم موافق باشند که بازیهای خوبی حد اقل تا به اینجای ماجرا نداشته !

اسپانیا اون قدرا هم بد نبود !! از گروه سختش پا خورد !! آیا اگر بجای بلژیک یا کلمبیا میبود باز هم صعود نمیکرد ؟!

ساحل عاج و ژاپن تیمهایی بودند که از یونان بیشتر ازشون انتظار صعود میرفت در این بین ساحل عاج تیم شایسته ای بود اما ژاپن خیر و نشون داد که فوتبال آسیا حرف های زیادی برای گفتن نمیتونه داشته باشه هنوز...

اما گروه مرگ واقعی.... جاییکه تیمی که متصور قعرنشینی ـش بودیم در عین ناباوری صدرنشین گروه شد و تیمهای بزرگ و مدعی ایتالیا و انگلیس وداعی تلخ با جام داشتند !

بوسنی تیمی که برای اولین باز در تاریخ شکل گیری تیمش وارد جام جهانی شد تیمی بسیار عالی و شایسته بود ... بازی با نیجریه گل صحیح اونها پذیرفته نشد و گل اشتباه نیجریه پذیرفته شد ! دیگه مگه از این بدتر هم میتونه باشه داوری برای یک تیم ؟!

پرتغال تیم خوبی نبود (هر چند اگر بجای آمریکا مثلا هندوراس توی گروهش میبود مطمئنا حذف نمیشد) ، فقط بخاطر اسم و آوازه اش و حضور یکی از بهترین بازیکنا توی تیمش باید توی این نظرسنجی آورده میشد !

روسیه بخاطر بازی ضعیف اولش مقابل کره حذف شد ، دیشب هم تیم برتر بود و این تیم بود که باید صعود میکرد نه الجزایر وقت کش ضد فوتبال .

farshidmm
27-06-2014, 14:38
ناباورانه ترین حذف برای اسپانیا بود یکی از مدعیان اصلی جام
پیش بینی میشد اسپانیا ضعیفتر شده باشه ولی نه که تا این حد تحقیر بشه و 5 تا از هلند بخوره از گروهشم نتونه بیاد بالا

در گروه D هم پیش بینی میشد از بین ایتالیا و انگلیس یکی حذف بشه ولی حذف دوتاشون عجیب بود منتها نه به اندازه نتایج ضعیف اسپانیا
ایتالیا و انگلیس رو هم جزو مدعیان درجه 2 این جام حساب می کردن ولی اسپانیا مدعی درجه 1 بود

از پرتغال هم انتظار میرفت به عنوان تیم دوم صعود کنه ولی در کل پرتغال رو جزو مدعیان جام حساب نمی کردن و تیم یکدستی نبود و فقط رونالدو رو داشت

*Batman*
27-06-2014, 14:54
با اون دو بازی بدی که اسپانیا انجام داد حذفش دور از ذهن نبود اما واقعا فکر نمیکردم ساحل عاج اوت بشه و یونان بیاد بالا:n21:

brad pitt
27-06-2014, 19:18
ناباورانه ترین حذف ایتالیا و اسپانیا بود

City 17
27-06-2014, 21:09
ضعیف ترین تیم مرحله گروهی از نگاه ESPN که البته فاکتور میزان انتظار از هر بازیکن توی انتخاب ها تاثیرگذار بوده که به موضوع تاپیک بی ارتباط نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
27-06-2014, 21:17
ضعیف ترین تیم مرحله گروهی از نگاه ESPN که البته فاکتور میزان انتظار از هر بازیکن توی انتخاب ها تاثیرگذار بوده که به موضوع تاپیک بی ارتباط نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتخاب منیجر عالی بود :) .
من نمیدونم فدراسیون فوتبال روسیه چطور با قراردادی هنگفت مربی ای رو آورده که با تیم پرستاره اون زمان انگلیس نتایج خوبی نتونسته بود بگیره!!
کلا فکر میکنم کاپلو بعلت کهولت سن دیگه این سالهای اخیر نتونست موفق باشه... یا شاید هم توی تیمهای ملی نمیونه موفقیتهای باشگاهی رو پیدا کنه!!!

Sh-Meteor
27-06-2014, 22:24
به نظر من بزرگ ترین تیم حذف شده در مرحله گروهی، اسپانیا است و من به این تیم رای دادم...
به عنوان مدعی عنوان قهرمانی انتظارات خیلی خیلی ازش بیشتر بود...

ghermezeteh
27-06-2014, 23:06
به ترتیب حذف اسپانیا و ایتالیا از همه ناباورانه تر بود

حذف انگلیس هم ناباورانه نبود به هر حال یه تیم معمولی حذف شده دیگه چیز خاصی نیست. :n01:

Mohammad Yek110
28-06-2014, 08:45
غیر از یکی دو مورد ، به نظر من اگه واقعا تیمای بزرگی بودن حذف نمیشدن