PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرحله 1/8 پایانی

banii
27-06-2014, 13:38
نمودار بازیها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمان بازیها به وقت ایران :

شنبه : برزیل ، شیلی 20:30

یکشنبه : اوروگوئه ، کلمبیا 00:30
هلند ، مکزیک 20:30

دوشنبه : کاستاریکا ، بونان 00:30
فرانسه ، نیجریه 20:30

سه شنبه : آلمان الجزایر 00:30
آرژانتین ، سوئیس 20:30

چهارشنبه : بلژیک ، ایالات متحده 00:30

برای جذابیت بیشتر تاپیک شما میتونید توی این 2 روز باقیمونده پیش بینی خودتونو از برندگان این بازیها هم اعلام کنید
به این شکل :

برزیل 2 ، 1 شیلی
کلمبیا 3 ، 2 اوروگوئه
هلند 1 ، 0 مکزیک
کاستاریکا0 ، 2 یونان
فرانسه 8 ، 0 نیجریه :)
آلمان 9 ، 0 الجزایر :)
آرژانتین2 ، 3 سوئیس
بلژیک 1، 2 ایالات متحده

Sepehr SS
27-06-2014, 13:56
برزیل 3 ، شیلی 1
کلمبیا 2 ، اروگوئه 0
هلند 1 ، مکزیک 2
کاستاریکا 1 ، یونان 0
فرانسه 3 ، نیجریه 1
آلمان 4 ، الجزایر 1
آرژانتین 2 ، سوییس 3
بلژیک 1 ، آمریکا 2

farshidmm
27-06-2014, 15:15
برزیل 3 ، شیلی 1
کلمبیا 2 ، اروگوئه 0
هلند 1 ، مکزیک 2
کاستاریکا 1 ، یونان 0
فرانسه 3 ، نیجریه 1
آلمان 4 ، الجزایر 1
آرژانتین 2 ، سوییس 3
بلژیک 1 ، آمریکا 2

یعنی آرژانتین و هلند حذف میشن؟
اگه اینجوری بشه یه پای فینال از بین مکزیک و کاستاریکا و آمریکا و سویس خواهد بود!:n02:

اونور جدول واسه آلمان و فرانسه خیلی سخته چون تو یک چهارم می خورن به هم و برندشون هم تو نیمه نهایی می خوره به برزیل میزبان
ولی اینطرف هلند و آرژانتین تا نیمه نهایی کار سختی ندارن و اگر یکیشون قبل از نیمه نهایی حذف بشه اون یکی دربست میاد تا فینال!

banii
27-06-2014, 15:27
اگه اینجوری بشه یه پای فینال از بین مکزیک و کاستاریکا و آمریکا و سویس خواهد بود!:n02:

اونور جدول واسه آلمان و فرانسه خیلی سخته چون تو یک چهارم می خورن به هم و برندشون هم تو نیمه نهایی می خوره به برزیل میزبان
ولی اینطرف هلند و آرژانتین تا نیمه نهایی کار سختی ندارن و اگر یکیشون قبل از نیمه نهایی حذف بشه اون یکی دربست میاد تا فینال!
مکزیک خیلی تیم عالی ایه ... از کلمبیا و شیلی و... بهتره به نظر من... حیف که به یکی از قدرتمند ترین و مدعی ترین تیم ها خورده ...
بازی سوئیس ، آرژانتین هم مثل بازیهای گذشته ی آرژانتین تیم برنده رو مسی تعیین میکنه ...
سوئیس هم تیم خوبیه واقعا حیفه اگه حذف بشه ... من بخاطر میل قلبی بهش رای دادم اما منطق بیشتر به آرژانتین نزدیکه...

دوتا از بازیها هم هر کدوم از تیم ها بیان تیمهای کوچکتری اند به نسبت سایر تیمها ... "کاستاریکاvsیونان / بلژیکvsآمریکا"

برزیل رو هم امیدوارم یا کلمبیا یا شیلی حذفش کنند ... که البته طبق شواهد و حمایت های همه جانبه ی فیفا از این تیم بعید بنظر میرسه که تا فینال نیاد!!!

nw_nk
27-06-2014, 19:58
Ronaldo sure of Brazil-Argentina final

I’m pretty sure that the final will be Brazil-Argentina

It will be a dream if we win. But to lose would be a nightmare. So hopefully Argentina lose before then

رونالدو مطمئن از فینال برزیل-آرژانتین

من مطمئنم فینال برزیل آرژانتین خواهد بود

یک رویاست اگه ما ببریم. ولی باخت یک کابوس خواهد بود. پس امیدوارم آرژانتین قبلش ببازه

Sepehr SS
27-06-2014, 20:05

مکزیک تو مرحله گروهی که خیلی خوب بود و با توجه به اینکه تیمهای قاره آمریکا عالی نتیجه گرفتن و هلند هم تیمش جوونه، بعید نیست مکزیک ببره. آرژانتین که دفاع و دروازه بانش داغونه و هافبک وسط خلاق هم نداره و فقط و فقط به مسی وابسته هستش و تو گروهی هم واقعا ضعیف بازی کردن ولی سوییس تیم یکدستیه و همه پست ها بازیکن خوب داره و مربی بزرگی هم داره و اگه داوری به نفع آرژانتین نباشه، سوییس میتونه ببره. داوری رو به این خاطر میگم چون فیفا دوست داره مسی بیاد بالا نه شکیری و گرانیت ژاکا. البته خودم دوست دارم هلند ببره مکزیک رو و برسه فینال وگرنه فینال جذابیتی نداره اگه یکی از این تیمهای مکزیک، کاستاریکا یا سوییس بیان فینال.