PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های تلویزیونی با چه نرم افزاری میکس میشن؟

vandu
31-08-2006, 17:59
شما می دونید صدا و سیما از چه نرم افزاری واسه میکس کردن ویدیوهاش استفاده می کنه؟ مثلا سریالها، تبلیغات و ... رو با چی میکس می کنن؟
البته می دونم که یه سری دستگاهها برای اینکار ساخته شده و مثلا تو پخش زنده از یه سری ابزار های مخصوص استفاده میشه. اما اگه برنامه شما و سیما رو دیده باشید، حتما تا حالا دیدید که خیلی از سریال ها و برنامه های مستند و... رو با نرم افزار میکس می کنن. می خوام اگه کسی می دونه، اسم اون نرم افزارها رو بگه.

The_matrix
01-09-2006, 01:35
با پريمر و هاليود اف اكس

mahsoft
01-09-2006, 01:53
عجب

عزیز کپی رایت رو رعایت کن

Aftabgardan-cc
02-09-2006, 03:21
سلام؛
نمي‌دونم شما چه چيز عجيبي در صدا و سيما و فيلم‌هاش و تبليغات‌هاش ديديد كه اسم نرم‌افزار اينهمه براتون مهمه!

تقريبا با همه برنامه‌هاي ميكس مي‌شه اين كارها رو انجام داد! اما چيزي كه خيلي تو ايران مشهوره، پريميره!
در حالي كه من به شخصه مي‌تونم هر كاري كه هر كسي با پريمير انجام مي‌ده، با نرم‌افزار مثلا Ulead Media هم انجام بدم!

پس مهم نيست از چه نرم‌افزاري استفاده مي‌شه، مهم خلاقيته!
من حدس مي‌زنم شما منظورتون مثلا تبليغات "شامپو گلرنگه"!!!!
و سئوالتون اينه كه:
اين شامپو رو توي پريمير چطور درست مي‌كنن!

اما بايد بگم كه ميكس به خصوص در تلويزيون، چيزي فراتر از چند تا ترنزيشن ساده و ----- بر روي كليپ نيست!

اما ما گاهاً بعضي تبليغات‌هاي سه‌بعدي و يا دو بعدي انيمشيني رو مي‌بينيم و فكر مي‌كنيم ميكسرش حرفه‌اي بوده يا نرم‌افزارش خيلي خارف العاده بوده!
در حالي كه نه، كسي كه حرفه‌اي بوده، انيميشن كارش بوده :wink:
اين انيميشن‌كار هست كه كليپ‌هاي مختلف رو مي‌سازه و يا فيلمبردار كليپ‌هاي مختلف رو فيلم مي‌گيره و ميكسر فقط زحمت چسبوندن اين‌ها و چند تا ----- ساده رو داره.

اميدوارم منظورم رو گرفته باشيد و فكر نكنيد اونجا از نرم‌افزارهايي كه هيچ جا نيست، استفاده مي‌كنن...

mixer.pro.j
03-09-2006, 01:37
شما می دونید صدا و سیما از چه نرم افزاری واسه میکس کردن ویدیوهاش استفاده می کنه؟ مثلا سریالها، تبلیغات و ... رو با چی میکس می کنن؟
البته می دونم که یه سری دستگاهها برای اینکار ساخته شده و مثلا تو پخش زنده از یه سری ابزار های مخصوص استفاده میشه. اما اگه برنامه شما و سیما رو دیده باشید، حتما تا حالا دیدید که خیلی از سریال ها و برنامه های مستند و... رو با نرم افزار میکس می کنن. می خوام اگه کسی می دونه، اسم اون نرم افزارها رو بگه.
من فکر می کنم اون نرم افزاری که شما توی برنامه ی شما و سیما دیدید نرم افزار lliqued edition هست
البته تا جایی که خودم اطلاع دارم و دیدم شرکتهای معتبر فیلم سازی و ساخت کلیپ و تبلیغات نرم افزار اصلی شون همینه که گفتم و از پریمیر در کنار این استفاده می کنند

--------------------------------------------
چواد کاظمی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]