PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارلوس کی‌روش از سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال استعفا داد

XENON24
26-06-2014, 14:34
روز چهارشنبه، کارلوس کی‌روش‌ گفت، پس از حذ‌ف ایران از مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل، از سمت خود به عنوان مربی این تیم استعفا داده است.

‌‌تیم ملی ایران چهارشنبه شب پس از شکست سه بر یک از بوسنی در آخرین دیدار خود در گروه F جام جهانی، از راهیابی به دور دوم این رقابت‌ها بازماند.

به گزارش «تابناک»‌ به نقل از آسوشیتدپرس، کی‌روش در مصاحبه مطبوعاتی خود اعلام کرد که نتوانسته با مقامات ایران بر سر مسائل مالی به توافق برسد و تیم ملی ایران را ترک می‌کند.

وی گفت: من عاشق ایرانم، ولی ازدواج یک طرفه فایده‌ای ندارد.

این در حالی است که رئیس فدراسیون فوتبال درباره خداحافظی گفته است: آخرین تصمیم را درباره او در ایران می‌گیریم. ما هنوز هم کی‌روش را‌ یک مربی خوب و توانا قبول داریم. او فوتبال ما را به خوبی می‌شناسد و تلاش دارد ‌بالاترین استانداردها در آن رعایت شود. در ایران با او مذاکره و اگر بتوانیم حتما قراردادش را تمدید می‌کنیم.

albertxx
26-06-2014, 14:38
خب بمونه چیکار کنه ؟؟؟
بمونه تا افراد احمقی مثل حمید درخشان و تاج بهش ایراد بگیرن و با یکسری حرف های مذخرف اهداف خودشونو دنبال کنن ؟؟؟

فوتبال ایران لیاقت پیشرفت رو نداره و همون بهتر برای همیشه تو همین سطح بمونه تا افرادی مثل کفاشیان و .... به سود های خودشون برسن !!!:n23:

Arad olfati
26-06-2014, 14:47
خب بمونه چیکار کنه ؟؟؟
بمونه تا افراد احمقی مثل حمید درخشان و تاج بهش ایراد بگیرن و با یکسری حرف های مذخرف اهداف خودشونو دنبال کنن ؟؟؟

فوتبال ایران لیاقت پیشرفت رو نداره و همون بهتر برای همیشه تو همین سطح بمونه تا افرادی مثل کفاشیان و .... به سود های خودشون برسن !!!:n23:
اتفاقا من با نظر شما كاملا مخالفم شما تا قبل از جام جهاني ٢٠١٠ اسپانيا رو به عنوان يك مدعي ميشناختيد؟
درسته كه امسال بد شانسي آوردن ولي همه چيز فوتبال اسپانيا مديون دل بوسكه هست.
اگر كيروش بمونه حتما براي سال هاي بعد نتيجه ميگيريم.

albertxx
26-06-2014, 15:00
اتفاقا من با نظر شما كاملا مخالفم شما تا قبل از جام جهاني ٢٠١٠ اسپانيا رو به عنوان يك مدعي ميشناختيد؟
درسته كه امسال بد شانسي آوردن ولي همه چيز فوتبال اسپانيا مديون دل بوسكه هست.
اگر كيروش بمونه حتما براي سال هاي بعد نتيجه ميگيريم.

شما بد متوجه شدی !! :n02:
من با موندن کیروش مخالف نیستم
یکسری افراد هستن که نمیخوان کیروش بمونه
دلیلشم تو پست قبل گفتم

کیروش مشکلی نداره
آقایون نمیخوان کیروش بمونه
خود کیروش هم گفته که توافق یکطرفه فایده نداره !!!
و این نشون میده عملا دارن کیروش رو قیچی میکنن !!:n29:

Arad olfati
26-06-2014, 15:09
شما بد متوجه شدی !! :n02:
من با موندن کیروش مخالف نیستم
یکسری افراد هستن که نمیخوان کیروش بمونه
دلیلشم تو پست قبل گفتم

کیروش مشکلی نداره
آقایون نمیخوان کیروش بمونه
خود کیروش هم گفته که توافق یکطرفه فایده نداره !!!
و این نشون میده عملا دارن کیروش رو قیچی میکنن !!:n29:
بله شما درست ميگي حتي كيروش به آقاي روحاني گفته بود شما يه همون دليلي كه ميدو نيد من دارم ميرم :n28: اين آقايان فقط به خودشون فكر ميكنن و گرنه الان تيم ملي بايد خيلي موفق بود الان شيلي،مكزيك و ... صعود كردن مگه ما قبلا از اونا بهتر نبوديم! اصلا ما ارضه نگه داشتن مربي رو هم نداريم!!!:n03:

Gregar
26-06-2014, 19:04
فکر کنم با از دست دادن کی روش دژاگه رو هم از دست بدیم . شاید گوچی بمونه اما دژاگه شاید حاضر نمیشه واسه همچین مربی ای بازی کنه (منظور فرکی)

نادر1368
26-06-2014, 19:22
فركي رو هم نيومده نكوبيم بهتره:n02: همين كارا هست و همين كوبيدن ها و تحقير خودماست كه سبب ميشه بازيكن براي مربي اش شاخ دربياره!

از جان و دل مايه نگذاره چون مي دونه اخرسر مربي بدبخت جورشون رو ميكشه! فوري جوگير شديم اگر ايراني بود انقدر احساساتي شده و جانبداري
از كيروش مي كرديم؟ قطعا خير! چون بيگانه پرستيم و تحمل خودي ها رو نداريم!

Gregar
26-06-2014, 22:32
فركي رو هم نيومده نكوبيم بهتره:n02: همين كارا هست و همين كوبيدن ها و تحقير خودماست كه سبب ميشه بازيكن براي مربي اش شاخ دربياره!

از جان و دل مايه نگذاره چون مي دونه اخرسر مربي بدبخت جورشون رو ميكشه! فوري جوگير شديم اگر ايراني بود انقدر احساساتي شده و جانبداري
از كيروش مي كرديم؟ قطعا خير! چون بيگانه پرستيم و تحمل خودي ها رو نداريم!

اخه واقعا مربی ای که بیشترین افتخارش حذف تو مرحله 1/8 جام باشگاه های اسیاست چطوری میتونه جای کی روش با اون همه سابقه رو بگیره .
من نمیگم فرکی مربی بدیه . خوبه اما سطحش همون لیگ ایران و حتی اسیاست . یعنی زور بزنه فقط بدرد اسیا شاید بخوره . اما اگه ما میخوایم بریم جام جهانی زنگ تفریخ نشیم باید یه مربی در حد و اندازه کی روش بیاریم . تخریب کردن هم بعضی جاها واقعا لازمه .