PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارلوس کی روش

banii
25-06-2014, 22:27
آیا عملکرد کارلوس کی روش بعنوان سرمربی ایران رضایت بخش بوده ؟
آیا موافق به تمدید قرارداد او میباشید ؟

نظر بنده :

در اینکه کارلوس کی روش مربی بزرگی هیچ شکی نیست
من به نوبه خودم از او متشکرم که تیمو بعنوان سرگروه به جام جهانی برد و از این 3 بازی 1 بازی خیلی عالی هم رو کرد (آرژانتین)

امشب لحظه ای که دوربین نشونش داد و با لباس کاملا خیس بازیکنای بی رمق و بی حس و حال رو به جنگدنگی خوند حال کردم

اما بنا به دلایلی موافق ادامه حضورش هم نیستم

اما

این دلیلی نمیشه که به مربی ای مثل فرکی رای مثبت بدم !
چرا یک مربی حتی بزرگتر از کی روش نداشته باشیم ؟

یکی مثل پکرمن یا رافائل بنیتس !

Soroush HD
25-06-2014, 22:40
چرا یک مربی حتی بزرگتر از کی روش نداشته باشیم ؟
فدراسیون ما حتی به همین کیروش هم نمیخواد پول بده بعد بره یکی بزرگ تر و پر هزینه تر از اون رو بیاره؟؟؟

banii
25-06-2014, 22:41
بنظر من تعویض های کی روش تو این 3 بازی خیلی ضعیف بود

اون 2تا بازی علیرضا جهانبخش نباید اونقدر دیر وارد زمین میشد

نکونام اصلا بازیکن مناسبی بعنوان فیکس نیست

امروز دژاگه نباید اونقدر زود میومد بیرون

امروز بهتر بود بجای حقیقی احمدی داخل دروازه قرار بگیره

حالا پیام صادقیان رو میشه صرف نظر کرد ولی خلعتبری حیف بود .... باید همراه تیم میبود...

banii
25-06-2014, 22:42
فدراسیون ما حتی به همین کیروش هم نمیخواد پول بده بعد بره یکی بزرگ تر و پر هزینه تر از اون رو بیاره؟؟؟
جاهایی که باید رعایت کنند نمیکنند جایی که نباید میکنند ... اگه راست میگند به باشگاها اجازه ندند به بازیکنا پولهای میلیاردی بدند...

B.Russell
25-06-2014, 23:28
با این بازیکنان و این جام هر مربی دیگر هم میومد بیشتر از یک امتیاز نمیگرفت.

به نظر من کیروش عملش متوسط بود، جز بازی با آرژانتین که خوب بازی کردیم دو بازی دیگر زیر متوسط بود.

بهترین مربی هایی که به درد فوتبال ایران میخورن از آرژانتین یا برزیل هستن.

پکرمن سرمربی سابق آرژانتین و سرمربی امسال کلمبیا به نظر من بهترین گزینه برای مربیگری ایرانه و دستمزدش هم از کیروش کمتر بوده.

banii
25-06-2014, 23:30
پکرمن سرمربی سابق آرژانتین و سرمربی امسال کلمبیا به نظر من بهترین گزینه برای مربیگری ایرانه و دستمزدش هم از کیروش کمتر بوده.
عجیب بهش معتقدم :n12:

Gregar
25-06-2014, 23:56
با این بازیکنان و این جام هر مربی دیگر هم میومد بیشتر از یک امتیاز نمیگرفت.

به نظر من کیروش عملش متوسط بود، جز بازی با آرژانتین که خوب بازی کردیم دو بازی دیگر زیر متوسط بود.

بهترین مربی هایی که به درد فوتبال ایران میخورن از آرژانتین یا برزیل هستن.

من مخالف رفتن کی روش هستم . چون میدونم اگه بره امثال فرکی میان مربی میشن و این یعنی نابودی دوباره تیم . تیمی که توی این سالها چندین بار نابود شده . مثل ماشینی که چندین بار باهاش هی میرن عقب و باز با سرعت میکوبن تو دیوار . کاملا داغون شده فوتبال ما کاش داغونترش نکنیم .
اما اگه قراره در صورت رفتن کی روش امثال پکر من سرمربی تیم ملی بشن من که از خدامه . چون اصلا از این شیوه بازی کی روش خوشم نمیاد . هر چند اون هم مجبوری این شیوه رو داره . اما به هر حال اگه کسی بیاد که شیوه قابل قبولی رو ارائه بده که تیم ملی صاحب سبک بشه واسه خودش خیلی بهتره .

اما همه میدونیم که چی ...
بقیه اش رو نمیگم چون همه میدونیم :n03:

به طور کلی نظرم اینه که کی روش به صورت موقث مثلا 6 ماهه یا یه ساله حفظ بشه مخصوصا واسه نتیجه گیری در جام ملتها و یه فرصت دوباره بهش بدیم . اما تو این مدت قشنگ با گذاشتن وقت و سبک سنگین کردن همه چیز یه جایگزین مناسبی براش پیدا کنیم نه کسایی مثل فرکی و ...

B.Russell
26-06-2014, 00:03
من مخالف رفتن کی روش هستم . چون میدونم اگه بره امثال فرکی میان مربی میشن و این یعنی نابودی دوباره تیم . تیمی که توی این سالها چندین بار نابود شده . مثل ماشینی که چندین بار باهاش هی میرن عقب و باز با سرعت میکوبن تو دیوار . کاملا داغون شده فوتبال ما کاش داغونترش نکنیم .
اما اگه قراره در صورت رفتن کی روش امثال پکر من سرمربی تیم ملی بشن من که از خدامه . چون اصلا از این شیوه بازی کی روش خوشم نمیاد . هر چند اون هم مجبوری این شیوه رو داره . اما به هر حال اگه کسی بیاد که شیوه قابل قبولی رو ارائه بده که تیم ملی صاحب سبک بشه واسه خودش خیلی بهتره .

اما همه میدونیم که چی ...
بقیه اش رو نمیگم چون همه میدونیم :n03:

به طور کلی نظرم اینه که کی روش به صورت موقث مثلا 6 ماهه یا یه ساله حفظ بشه مخصوصا واسه نتیجه گیری در جام ملتها و یه فرصت دوباره بهش بدیم . اما تو این مدت قشنگ با گذاشتن وقت و سبک سنگین کردن همه چیز یه جایگزین مناسبی براش پیدا کنیم نه کسایی مثل فرکی و ...

کیروش بمونه هم ایران تو جام ملت ها تو مرحله 1/4 یا نیمه نهایی اوت میشه.

امکان نداره از پس تیم هایی مثل ژاپن یا استرالیا بر بیاد، اگر به کره جنوبی هم دقت کنین اونارو با چندین شانس تو کُره بردیم.

سیستم کیروش کلا تدافعی تخریبیه، من یادمه پرتقال رو هم همینجوری خراب کرده بود.

مربی باید بیاد که بازی شناور و استفاده بهینه از تکنیک بازیکنان رو توی تاکتیکش در نظر بگیره، فرکی و کیروش شک نکنید تو جام ملت ها یک نتیجه میگیرن.

مگر اینکه شعور داشته باشن برن سراغ امثال پکرمن که بعید میدونم. :n27:

A.N.A.P
26-06-2014, 00:07
من مخالف کیروش نیستم ولی موافق فرکی هم نیستم. کیروش هر چقدر هم تلاش کنه ، نمیتونه ضعف پایه فوتبال ما رو بپوشونه . ای کاش این هزینه ها صرف قدرتمند کردن پایه و استعداد ها بشه که نتیجه شو ممکنه چندین سال بعد ببینیم . تیم هایی مثل کلمبیا و شیلی و کاستاریکا ، هیچ کدومشون مربی ای به بزرگی کیروش ندارن ولی فوتبالی که بازی میکنن ، ناب هست . پس بهتره بجای سرپوش گذاشتن روی مشکلات بزرگ پایه ای ، یک فکری بحال استعداد هایی که روز به روز دارن میسوزن بشه .

PSYCHO_MAN
26-06-2014, 01:00
به نظر من کروش خوب کار کرد با توجه به ابزاری و زمانی که داشت استراتژی درستی انتخاب کرده بود برای تیم . اینکه بخوایم تو سطح جام جهانی یه بازی شناور بکنیم و بازیمون رو دیکته کنیم به حریف نیاز به کار اساسی و پایه ای داره شاید 10 سال کار بخواد. اونم کار با برنامه و پشتوانه
تو کوتاه مدت همین شیوه که کروش پیاده کرد و یه ساختار تقریباً خوبی رو ایجاد کرد برای فاز دفاعی و وقتی که داشت رو تلف نکرد با ارزش بود.
البته ما روی مکمل کار دفاعیمون یعنی ضد حملات قوی نبودیم و اینم باز برمیگرده به همین زمان کم چون خود ضد حمله زدن اصولی و انتقال سریع هم نیاز به سالها تمرین و ابزار مناسب خودش رو داره .ما از قدیم هم سبک فوتبالمون با ضد حمله های قوی تعریف نشده و تو این نوع فوتبال تجربه زیادی نداریم
وقتی توان بازی هجومی و تحت فشار گذاشتن حریف رو نداریم و رو ضد حمله هم خیلی قوی نیستیم بهترین و سریع ترین راه حل ممکن همین شیوه دفاع منسجم ، آمادگی بدنی بالا ، دوندگی واستفاده از اشتباهات حریف هست .
اگه حریف زیاد اشتباه کنه روز خوب شما میشه و اگه اشتباه کنید وگل اول رو بخورید میشه همی بازی که امروز دیدیم و برگردوندن بازی برای تیمی با این توان سخته
ما بازی تدارکاتی خوب هم نداشتیم و آشنا نبودیم با سبکهای مختلفی که میتونن مارو تحت فشار بزارن تا نقطه ضعفمون رو سریعتر برطرف کنیم
اگر کروش حفظ بشه ( ظاهراً رفته) و واقعاً برای این فوتبال از پایه برنامه ریزی بشه ،میتونیم تا سطح ژاپن برسیم
البته سابقه این جماعت میگه عمراً

نادر1368
26-06-2014, 01:57
كيروش سابقش نشون ميده(با در نظر گرفتن اين مسئله كه نفت طلاست:)) بيشتر هرجا پول هست بيشتر تمايل به حضور در اون كشور داره تا موفقيت
و ترقي! مربياي درست و حسابي هم كه نميان اين طرفا يا ما بايد زمينه فراهم كنيم امثال پكرمن و هيدينگ بيان(كه با دستور رئيس جمهور امكانش قطعا نيست:))
يا اينكه همينطور تكرار مكررات حذف از جام ملتها اينبار با فركي. بعد هم دربدر دنبال مربي خوب كه عالي ترينش همين كيروش هست و ديگه از اين بهترهم
گيرمون نمياد! بهتر هست به سرنوشت خودمون راضي باشيم و الكي اميد واهي به خودمون نديم البته راضي هم هستيم!! ملت با باخت 1-3 هم شادن:n23:

SA3EDLORD
26-06-2014, 03:52
همه میدونیم هر مربی بزرگی هم که بیاد طی یه مدت کوتاه 3 4 ساله دوباره میره....... مشکل ما مربی نیست.
مثلا اصلا زد و ما مورینیو اوردیم...که چی آخه؟ وقتی سطح فوتبالمون در حد توانایی های مورینیو نیست واقعا که چی؟
اگه ما میخوایم به این شیوه بازی تدافعی اتوبوسی و جنگنده رو ادامه بدیم بهتر از همه همین سیمئونه اتلتیکو هست. ولی بازم میگم چه فایده آخه؟
فوتبال ما مثه والیبالمون به آدمای دلسوز نیاز داره........امثال مهدوی کیا........ کاش میشد کمپین راه مینداختیم برای ریاست فدراسیون یکی مثل مهدوی کیا......یکی علی کریمی..... مجیدی........اسطوره های کشور بیان اداره ی فدراسیون رو دست بگیرن. کشور ایتالیا رییس فدراسیونشون استعفا داد فک کنم جانشینش شد آلبرتینی یکی از هافکای خوب زمان خودش.
ما قبل از فکر کردن به مربی باید فکر کنیم به تغییر ریاست و کادر فدراسیون از آدمای سیاسی و نفوذی به فوتبالی.
نظر شخصی

clau
26-06-2014, 04:05
زاکرونی از سرمربیگری ژاپن کناره گیری کرد این جور که تو سایتا نوشتن پکرمن برای جانشینی مد نظر دارن:n01:

Aryana_b
26-06-2014, 17:55
بهترین مربی هم باشه وقتی کسایی که باید کمکش کنن جلو راهش سنگ میندازن کاری نمیتونه بکنه
از کیروش راضی هستم خوب بود
درسته تو حمله ضعف داشتیم ولی هم اینکه تونست برا 180 دقیقه روحیه تیمی رو تقویت کنه خودش کلیه

+ هرکسی که بیاد اگه از خودشون نباشه براش همینقد مشکل درست میکنن :n23:

banii
26-06-2014, 18:36
همه میدونیم هر مربی بزرگی هم که بیاد طی یه مدت کوتاه 3 4 ساله دوباره میره....... مشکل ما مربی نیست.
مثلا اصلا زد و ما مورینیو اوردیم...که چی آخه؟ وقتی سطح فوتبالمون در حد توانایی های مورینیو نیست واقعا که چی؟
اگه ما میخوایم به این شیوه بازی تدافعی اتوبوسی و جنگنده رو ادامه بدیم بهتر از همه همین سیمئونه اتلتیکو هست. ولی بازم میگم چه فایده آخه؟
فوتبال ما مثه والیبالمون به آدمای دلسوز نیاز داره........امثال مهدوی کیا........ کاش میشد کمپین راه مینداختیم برای ریاست فدراسیون یکی مثل مهدوی کیا......یکی علی کریمی..... مجیدی........اسطوره های کشور بیان اداره ی فدراسیون رو دست بگیرن. کشور ایتالیا رییس فدراسیونشون استعفا داد فک کنم جانشینش شد آلبرتینی یکی از هافکای خوب زمان خودش.
ما قبل از فکر کردن به مربی باید فکر کنیم به تغییر ریاست و کادر فدراسیون از آدمای سیاسی و نفوذی به فوتبالی.
نظر شخصی
مشگل فقط شخص رییس فدراسیون نیست
بعضی افراد که سمت ریاست رو در باشگاه ها یا مجموعه های دیگری هم دارند باعث تخریب و نابودی این فوتبال شدند ...

مهمترینشون این عاغا :
:n21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IRAN_KING
26-06-2014, 19:45
صحبت های مربی بوسنی که کی روش را عصبانی کرد

سوسیچ پس از پیروزی تیمش برابر ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه مونته نوا شهر سالوادور ضمن بیان این مطلب افزود: من تبریک می گویم به بازیکنانم به خاطر این پیروزی. ایران هم فرصت هایی داشت که بازی را ببرد اما ما فرصت های بیشتری ایجاد کردیم و در طول 90 دقیقه بهتر بازی کردیم و بیشتر می خواستیم ببریم.وی افزود: من برای ایران متاسفم که نتوانست به پیروزی برسد. آنها اگر می بردند می توانستند به مرحله بعدی صعود کنند اما این اتفاق رخ نداد.سرمربی تیم ملی بوسنی ادامه داد: این آخرین بازی بود که من روی نیمکت تیم ملی بوسنی می نشستم مسئولیت من در این تیم تمام شد و دیگر قراردادی ندارم.سوسیچ با بیان اینکه تیمش برای خداحافظی آبرومند در دیدار برابر ایران به میدان رفت خاطرنشان کرد: ما می توانستیم در مرحله بالاتری باشیم. اگر در دیدار برابر نیجریه داور عملکرد بهتری داشت قطعا ما می توانستیم یک مرحله بالاتر برویم. اما وقتی این اتفاق رخ نداد تلاش کردیم وداع شیرینی با جام جهانی داشته باشیم. به همین خاطر برای رسیدن به پیروزی برابر ایران وارد زمین شدیموی در مورد سیستم بازی ایران در این بازی گفت: ایران تیم دفاعی بود. امروز هم برابر ما همینطور بود. سبک بازی ما نیست که دفاعی بازی کنیم. ما سعی کردیم فرصت ایجاد کنیم. ایران احتیاج داشت ببرد اما نمی دانم چرا بازهم دفاعی بازی می کرد. حس کردم که آنها می خواستند به تساوی برسند. این تصور من است.سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی خاطرنشان کرد: شاید ایرانی ها به اینطور بازی عادت کرده اند. اگر شما برای مدت زیادی اینطور بازی کنند نمی توانند از تدافعی به تهاجمی تغییر پیدا کنید.اما کی روش این صحبت ها را بی پاسخ نگذاشت و سریعا پاسخ داد: «ایشان بهتر است در مورد تیم خودش صحبت کند. اگر اینطور است ایشان بیاید سرمربی تیم ملی ایران شود و من سرمربی بوسنی. او نظر خودش را گفته است اما بازیکنان من 90 دقیقه مردانه برای رسیدن به پیروزی تلاش کردند.»

بی باک بی بال
26-06-2014, 22:52
عمل کرد مجمع فدراسیون از رئیس گرفت تا سرمربی ضعیف هست
بازی ضعیف توی مرحله مقدماتی رو به همین زودی فراموش کردید:n29:

banii
27-06-2014, 02:24
چند گزینه مناسب برای جایگزینی کی روش از نظر من :

José Pékerman

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]é_Pekerman_Deportivo_Toluca_2007.jpg/220px-José_Pekerman_Deportivo_Toluca_2007.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]é_Pekerman_Deportivo_Toluca_2007.jpg)

Óscar Tabárez

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]Óscar_Wáshington_Tabárez.jpg/250px-Óscar_Wáshington_Tabárez.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]Óscar_Wáshington_Tabárez.jpg)

Armin Veh

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vahid Halilhodžić

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]érie_-_Arménie_-_20140531_-_Vahid_Halilodzic_2.jpg/250px-Algérie_-_Arménie_-_20140531_-_Vahid_Halilodzic_2.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]érie_-_Arménie_-_20140531_-_Vahid_Halilodzic_2.jpg/600px-Algérie_-_Arménie_-_20140531_-_Vahid_Halilodzic_2.jpg)

Mustafa Denizli

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Holger Osieck

خود کی روش هم گزینه مناسبیه برای ریاست فدراسیون !

ernest1
30-06-2014, 11:47
کارلوس کیروش سرمربی زرنگیه، همین الان هم که بعد از جام جهانی همه دنبال حفظ کارلوس کیروش هستند نشانه زرنگی و درایت این سرمربی هست
ولی بنظرم کارلوس کیروش می تونست بیشتر به تیم ملی ایران خدمت کنه
بنده دقیقا موافق مجید خان جلالی هستم که تو سوالات آخر نظرشو خیلی روشن گفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF

البته نمیخوام وارد بحث دورگه ها بشم که بحث ویژه ای رو می طلبه و تو این مورد بنظرم کیروش خوب عمل کرده اینم نمونه بارزش:

ولی در هر صورت کی روش دو سه سال وقت داشت ولی انتظار میرفت تاثیرات بیشتری در تیم ملی بگذاره، این بیانیه هرچند خیلی مستدل نیست ولی بالاخره حرفی از برنامه توش هست که بهتره فدراسیون یه بار که شده اونو بخونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%20%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8 C%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%20% D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87%20%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B4/%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%DA%A9%20%D8%AA%DB%8 C%D9%85%20%D9%85%D9%84%DB%8C%20%D9%85%D8%AB%D9%84% 2024%D8%B3%D8%A7%D9%84%20%D9%82%D8%A8%D9%84

در هر صورت و با همه این تفاسیر الان عزم ملی جزم شده که کیروش بمونه و در ودیوار هم میگن بمونه، ظاهرا پولش هم جور شده، مربی ایرانی هم اگر بیاد همچین زیرپاشو خالی میکنن که ندونه از کجا خورده

تو این شرایط بذاریم کیروش بیاد ولی یه نکته رو دقت داشته باشیم:
حداقل سطح انتظاراتمون رو از کیروش افزایش بدیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D 8%AE%D8%B4%D9%85%DA%AF%D9%8A%D9%86_%D8%A7%D8%B2_%D 8%AA%D9%8A%D9%85_%D9%85%D9%84%D9%8A_%DA%A9%D8%B1%D 9%87

بنظر من تعویض های کی روش تو این 3 بازی خیلی ضعیف بود

اون 2تا بازی علیرضا جهانبخش نباید اونقدر دیر وارد زمین میشد

نکونام اصلا بازیکن مناسبی بعنوان فیکس نیست

امروز دژاگه نباید اونقدر زود میومد بیرون

امروز بهتر بود بجای حقیقی احمدی داخل دروازه قرار بگیره

حالا پیام صادقیان رو میشه صرف نظر کرد ولی خلعتبری حیف بود .... باید همراه تیم میبود...

با بیشتر نظرات شما موافقم جز خلتبری، امروز امید نمازی گفته چون خلعتبری بازیکنی نبوده که تو کارهای دفاعی شرکت کنه خط خورد، البته با بنظرم علی کریمی و سید مهدی رحمتی میتونستن عملکرد تیم رو بهتر کنن
تو بازی با بوسنی جهانبخش خیلی زودتر باید میومد تو زمین، شجاعی هم اصلا تو بازی با بوسنی باید نیمکت نشین میشد

S0R3N4
30-06-2014, 17:38
بله...
100 درصد موافق تمدید قراداد با ایشون هستم.
فقط ایکاش که اینقدر تیم رو در کارای دفاعی قدرتمند کرده؛کمی در کارای هجومی هم رو تیم کار میکرد!!!و البته در انتخاب دروازبان تیم ملی اینقدر اشتباه به خرج نمیداد...
البته فقط موندن ایشون نمیتونه به فوتبال ما کمک کنه...
تجهیزات و امکاناتی که ایشون میخواد باید به طور کامل فراهم بشه برای کارایی 100 درصد ایشون

Motaharri
01-07-2014, 09:52
کیروش عملکرد بدی نداشت ولی به هیچ وجه موافق پرداخت 4 میلیون دلار برای یک سال به او نیستم.

مگه معتقد نیستین مشکل از فدراسیونه و بازی تدارکاتی نمیذاره؟
فرضا 4 میلیون دلار به این بابا دادیم، بازم با همین توجیهات ضعف فدراسیون و نبود بازی تدارکاتی، یه سری بازی تخریبی تو جام ملت ها انجام میدیم و به کره جنوبی، ژاپن یا استرالیا میبازیم.

این پول یا صرف یک مربی بزرگ خارجی بشه (پکرمن، تابارز و...) ، یا حسین فرکی بیاد بهتره حداقل با اون پول 10 تا بازی با تیم های بزرگ انجام بدن.

نادر1368
01-07-2014, 12:08
4ميليون دلار براي يكسال؟!:n04: فركي خيلي بهتره:n02: زيكو هم ميتونه گزينه خوبي باشه به نظر من! البته كار تو اين مملكت و زندگي در اين مملكت در
توان و ظرفيت هركس نيست و بيشترين قسمت مبلغ قرار دادها تاوان هست:n15:

clau
01-07-2014, 12:13
کیروش عملکرد بدی نداشت ولی به هیچ وجه موافق پرداخت 4 میلیون دلار برای یک سال به او نیستم.

مگه معتقد نیستین مشکل از فدراسیونه و بازی تدارکاتی نمیذاره؟
فرضا 4 میلیون دلار به این بابا دادیم، بازم با همین توجیهات ضعف فدراسیون و نبود بازی تدارکاتی، یه سری بازی تخریبی تو جام ملت ها انجام میدیم و به کره جنوبی، ژاپن یا استرالیا میبازیم.

این پول یا صرف یک مربی بزرگ خارجی بشه (پکرمن، تابارز و...) ، یا حسین فرکی بیاد بهتره حداقل با اون پول 10 تا بازی با تیم های بزرگ انجام بدن.

یعنی به نظر شما اگه فرکی بیاد با هزینه کمتر نسبت به کیروش
فدراسیون فوتبال ایران و رئیس معلوم الحالش در توانشون هست 2 تا تیم بزرگ برای بازی تدارکاتی به ایران بیارن

اونموقع که با تیم اصلی کرواسی و تیم ملی آلمان بازی دوستانه میکردیم یکی مثل دادکان در راس کار بود

Gregar
01-07-2014, 13:10
برفرض پول کی روش رو خرج بازی تدارکاتی کردیم به قول دوستان . چه فرقی میکنه وقتی مربی ایرانیه :n21:

نه یه مربی بزرگ بدون امکانات بدردمون میخوره نه یه مربی کوچیک با کلی امکانات . باید تعادل برقرار بشه . اگه زورشون نمیرسه به این همه خرج و مخارج همون بهتر فوتبال کلا تعطیل بشه و از نو و با هزینه اندک شروع کنن .
بعد هم غلط کردن که میگن پول نیست . باشگاه ها رو خصوصی کنن و اینقدر پول نریزن تو جیب اونا . وقتی من یکی از اون پول بیت المالی که خرج فوتبال داخلی میشه راضی نباشم حروم که حرومه هیچ به هیچ جا هم نمیرسن . صد برابرش از گلوشون میدزدن . مثل همون 3 میلیارد .

Motaharri
01-07-2014, 13:45
یعنی به نظر شما اگه فرکی بیاد با هزینه کمتر نسبت به کیروش
فدراسیون فوتبال ایران و رئیس معلوم الحالش در توانشون هست 2 تا تیم بزرگ برای بازی تدارکاتی به ایران بیارن

اونموقع که با تیم اصلی کرواسی و تیم ملی آلمان بازی دوستانه میکردیم یکی مثل دادکان در راس کار بود

برفرض پول کی روش رو خرج بازی تدارکاتی کردیم به قول دوستان . چه فرقی میکنه وقتی مربی ایرانیه :n21:

نه یه مربی بزرگ بدون امکانات بدردمون میخوره نه یه مربی کوچیک با کلی امکانات . باید تعادل برقرار بشه . اگه زورشون نمیرسه به این همه خرج و مخارج همون بهتر فوتبال کلا تعطیل بشه و از نو و با هزینه اندک شروع کنن .
بعد هم غلط کردن که میگن پول نیست . باشگاه ها رو خصوصی کنن و اینقدر پول نریزن تو جیب اونا . وقتی من یکی از اون پول بیت المالی که خرج فوتبال داخلی میشه راضی نباشم حروم که حرومه هیچ به هیچ جا هم نمیرسن . صد برابرش از گلوشون میدزدن . مثل همون 3 میلیارد .

به هر حال فشار مطبوعات روی مربی و فدراسیون میتونه اونارو وادار کنه بازی های تدارکاتی رو تریب بدن حالا که 4 میلیون دلار ندادن.
فعلا وضعیت ما همینه، اگر هنری هست باید با این وضعیت کنار اومد.

کیروش برای 1 سال 12 میلیارد تومان بگیره که عملا بعد از دی ماه و پایان جام ملت ها 5 ماه باقیمانده رو هم ول خواهد چرخید.
برای 7 ماه 12 میلیارد تومان؟

بزرگترین مربی های دنیا تو تیم ملی اینقدر دستمزد میخوان؟
این نشون میده کیروش یک دلال فوتبالی هست، بازی دوستانه هم که نداریم پس از باخت مقابل سه تیم اول اسیا فقط 12 میلیارد بر باد رفته و همین توجیهات که فدراسیون ضعیفه.

ای کاش این مطبوعات چی ها فشار میوردن حداقل با نصف این مبلغ یک مربی بزرگتر خارجی اورده بشه نه کی روش با این رقم عجیب و غریب برای 7 ماه !!!!!!!!!!!!

SNOW PATROL
01-07-2014, 13:55
به هر حال فشار مطبوعات روی مربی و فدراسیون میتونه اونارو وادار کنه بازی های تدارکاتی رو تریب بدن حالا که 4 میلیون دلار ندادن.
فعلا وضعیت ما همینه، اگر هنری هست باید با این وضعیت کنار اومد.

کیروش برای 1 سال 12 میلیارد تومان بگیره که عملا بعد از دی ماه و پایان جام ملت ها 5 ماه باقیمانده رو هم ول خواهد چرخید.
برای 7 ماه 12 میلیارد تومان؟

بزرگترین مربی های دنیا تو تیم ملی اینقدر دستمزد میخوان؟
این نشون میده کیروش یک دلال فوتبالی هست، بازی دوستانه هم که نداریم پس از باخت مقابل سه تیم اول اسیا فقط 12 میلیارد بر باد رفته و همین توجیهات که فدراسیون ضعیفه.

ای کاش این مطبوعات چی ها فشار میوردن حداقل با نصف این مبلغ یک مربی بزرگتر خارجی اورده بشه نه کی روش با این رقم عجیب و غریب برای 7 ماه !!!!!!!!!!!!

دوست عزیز تقصیر کیروش نیست که ارزش پول ملی ایران 33000 برابر کمتر از دلار امریکاست

Motaharri
01-07-2014, 14:01
دوست عزیز تقصیر کیروش نیست که ارزش پول ملی ایران 33000 برابر کمتر از دلار امریکاست

تو دستمزد گران ترین مربیان جام جهانی امسال رو هم نگاه کنین، تقاضای 4 میلیون دلار برای یکسال از همه مربیان دنیا تیم های ملی مختلف بیشتره.
کیروش جلوی یواخیم لو یا پکرمن اصلا عددی محسوب میشه که مبلغ قراردادش چند برابر اینا باشه اونم واسه 7 ماه؟؟!!!!!!!!

banii
01-07-2014, 14:18
تو دستمزد گران ترین مربیان جام جهانی امسال رو هم نگاه کنین، تقاضای 4 میلیون دلار برای یکسال از همه مربیان دنیا تیم های ملی مختلف بیشتره.
کیروش جلوی یواخیم لو یا پکرمن اصلا عددی محسوب میشه که مبلغ قراردادش چند برابر اینا باشه اونم واسه 7 ماه؟؟!!!!!!!!
فابیو کاپلو : 6 میلیون دلار

البته با حرف شما موافقم
بنظر من هم میشه با مبلغ کمتر مربی خارجی بهتر آورد!

اگه فدراسیون مقتدر و با تدبیری داشتیم خیلی راحت میشد پکرمن یا اسکار تابارز رو آورد ایران.

Gregar
01-07-2014, 18:01

البته با حرف شما موافقم

اگه فدراسیون مقتدر و با تدبیری داشتیم خیلی راحت میشد پکرمن یا اسکار تابارز رو آورد ایران.

یکی از دوستان حرف خوبی زد .
گفت که وقتی کشور ما سیستم فوتبالش کلا از بیخ مشکل داره یک مربی درجه یک خارجی واسه چی باید بیاد وقتش رو اینجا بگذرونه .

تنها راهش دادن وعده زیاد و حقوق بالا هستش . اینقدر زدن تو سر این فوتبال بیچاره که کیفیتش شده مثل فوتبال عربا . لااقل اونا یه پولی در کنارش دارن ولی ما نه پول داریم نه کیفیت . یه مربی خارجی واسه چی باید با حقوق کمتر بیاد ایران .
برین خدا رو شکر کنین با این وضع ارز و ارزش پول ملی ایران کی روش همش 12 میلیارد میخواد . خیلی از مربی ها الان ارزوشونه مربی تیم های درجه یک بشن . اونوقت کی میاد مربی ایران بشه با این اوضاع . هر مربی اول نگاه میکنه ببینه ایا اون تیم تاکتیک پذیر هست یا نه . ایران تو همین شرط اول رد میشه .
پکرمن که مربی کلمبیا شده میدونه که از این تیم میشه فوتبال در اورد . کاپلو واسه چی رفته روسیه و بعد میاد تو دور گروهی حذف میشه . مگه تو باشگاهی موفقتر نبود . اما چون پول بیشتری میدن حاضر شده بیاد مربی گری روسیه رو بکنه .

راهکارش اینه که اگه اینا پول ندارن بی خیال کی روش بشن . برن اصلا فرکی رو بیارن . اما به یه شرط . به شرطی که راه قبلی رو ادامه ندن و شروع کنن به ساخت زیربنای فوتبال کشور تا یه روزی یه مربی به خاطر پول نیاد بلکه به خاطر تیم ملیمون بیاد .

Aryana_b
01-07-2014, 19:36
مشکل اینجاست اگه این پول رو به کیروش ندن معلوم نیست کجا میره...نگین خرج کارای پایه و این حرفا که نمونش رو زیاد دیدیم

clau
01-07-2014, 20:39

جواب کفاشیان به مربیان منتقد داخلی: تیم ملی قوی از دل لیگ قوی بیرون می آید/ کی روش با اردوهایش توانست کمی جبران کند

علی کفاشیان امروز متفاوت تر از همیشه درباره کی روش و تیم ملی ایران مصاحبه کرد و البته پاسخ مربیان و کارشناسان منتقد داخلی را داد.
رییس فدراسیون فوتبال درباره اینکه بعضی معتقدند تیم ملی در جام جهانی خوب بازی نکرد می گوید: یک تیم ملی قوی از یک لیگ قدرتمند نشأت می‌گیرد اما لیگ‌ ما از لحاظ توانمندی نتوانست برای بازیکنان این شرایط را ایجاد کند که آنها بتوانند به تیم ملی کمک کنند.
کفاشیان حمایت از کی روش را در برابر مربیان داخلی حتی بیش از این نیز عنوان می کند. جایی که وی معتقد است کی روش حتی کم کاری های مربی های داخلی را با اردوهایش جبران کرده است. او در این باره می گوید: دوستانی که انتقاد می کنند نتوانستند بازیکنان را به خوبی آماده کنند و این در حالی بود که برگزاری اردوهای اتریش و آفریقای جنوبی توسط کی روش توانمندی‌های آنها را بالا برد.
به هر حال این یکی از جدی ترین حمایت های رییس فدراسیون فوتبال از سرمربی تیم ملی است. آنها فردا باید خودشان را برای مذاکرات سنگین آماده کنند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: چه عجب بالاخره یک حرف درست حسابی زد آقای رئیس:n02:

Lord007
01-07-2014, 20:48
مساله ما کی روش نیست.مساله ما اینه که آیا می تونیم با همین هزینه یا کمتر،مربی خوب خارجی ای پیدا کنیم یا نه.من فک می کنم کسی مثه پکرمن حاضر نباشه بیاد و با همون مبلغی که از کلمبیا میگیره اینجا مربیگری بکنه.کلمبیا نزدیک کشور خودشه،مشکل رفت آمد و مشکلات فرهنگی و ... نداره براش.گزینه های داخلی هم بارها امتحان پس دادن.البته من فرکی رو مربی خوبی میدونم.یادمه چندین سال پیش برای دو سه بازی مربی تیم زیر 23 سال شد و اون تیم واقعا متحول کرده بود.اما با حرفای مغرضانه ای که علیه کی روش که در واقع یعنی علیه تیم ملی خودش در طی جام جهانی زد،به نظر من آدمی نیست که به درد تیم ملی بخوره.بهترین حالت اینه که یه قرارداد 6 ماهه به کی روش ببندن و توی این مدت با گزینه های خوب خارجی مذاکره کنن ببین می تونن کسی رو پیدا کنن یا نه.راستی کی روش 1.8 میلیون دلار خواسته و بقیشو برای بقیه اعضای کادر فنی می خواد.

Gregar
01-07-2014, 22:19
نکته ای که اینا باید در صورت تمدید قرارداد کی روش لحاظ کنن اینه که حتما کی روش توی کادر فنی اش از مربی داخلی هم استفاده کنه . چقدر خوبه شخصی مثل مهدوی کیا بیاد کنارش بشینه .

albertxx
02-07-2014, 04:30
4 میلیون دلار !!!!!!:n04:
Are You Kidding Me ??? !! :n04: (( دیگه فارسی جوابگو نیست !! :n02: ))

از نظر درآمد داریم كشورهاي صنعتي رو با خودمون كه بايد دغدغه سير كردن شكم مردممون رو داشته باشيم مقايسه ميكنيم !!!!!!!!!

نمیدونم چرا همیشه میخوایم یک شبه راه صد ساله رو بریم ؟؟
یعنی مشکل فوتبال این مملکت با کیروش حل میشه "؟؟

جایی که فساد و تبانی و دلالی فوتبالش رو به لجن کشیده و تا خرخره تو لجن فرو رفته !!!
هنوز نمیتونیم جلوی تبانی و دست های پشت پرده فوتبال باشگاهی رو بگیریم ولی فکر میکنیم با مربی درجه 2 وشاید 1 دنیا میشه پیشرفت کرد

فوتبالی که مربیان و بازیکنان حرفه ایش خیلی خیلی راحت با تبانی و دلالی به خیلی جاها رسیدن و اصلا چیزی به اسم حرفه وجود نداشته !!!
فوتبالی که شیوه جذب بازیکن هاش در تیم های بزرگ پول و پارتی هست نه استعداد !!!
جایی که سرمربی به بازیکن میگه بیا تیمم ولی نصف قراردادت واسه من !!!
جایی که بازیکن ها و مربیان درجه 1 به دلیل پارتی بازی هایی که دارن هر کاری بخوان میکنن ولی دریغ از یه برخورد !!

اگه تو این چند سال نود رو دیده باشید دستتون میاد چی به چیه !!!

همیشه تو این برنامه وقتی حرف از دلالی و تبانی زده میشه دیگه کاری از کار پیش نمیره
اکثرا هم دست خیلی ها رو میشه و خیلی از کثافت کاری های پشت پرده رو میشه ولی آخرش چی ؟؟
بعدش فردوسی پور میخواد یه برنامه واسه همین مورد بزاره به طور خودجوش برنامه رو قیچی میکنن !!!

هزاران هزار بار شده که بازیکن و خیلی از کسایی دیگه اومدن گفتن پیشنهاد پول و پارتی بهشون داده شده و تا افراد بالای دست هم دستشون رو رو کردن
ولی بعدش چی ؟؟
رئیس فدراسیون میاد میگه پیگیر هستیم
بعدش با کلانتری سر کوچشون تماس میگیرن و عادل میگه آقای فلانی تصمیمتون در رابطه با این موضوع چیه ؟؟
طرف میگه به شدت برخور میکنیم !!
ولی هیچی به هیچی !!
چرا ؟؟
چون کسایی که تو همین فوتبال هستن خیلی کارها از دستشون برمیاد !! (( همین آقا کفاشیان که دوستان شناخت کافی ازش دارن !! ))

این فوتبال با کیروش که هیچی
با فرگوسن و مورینیو هم به جایی نمیرسه

این 4 میلیون دلار هم پول الکی خرج کردنه !!!
تا قبل از این مگه از این پول ها خرج نشده ؟؟
چی شد ؟؟
شاهکارمون تو 8 سال آمادگی واسه جام جهانی 1 گل و 1 امتیاز بود !!

اگه بحث پول باشه
پس دلیل پیشرفت والیبالون هم پوله ؟؟؟
تا اونجایی که پارسال خبر داشتم ولاسکو سالانه چیزی حدود 600 میلیون تومان حقوق میگرفت و دیدم تیم ملی والیبال چقدر پیشرفت داشته !!

فوتبال این کشور با 12 میلیارد مشکلش حل نمیشه !!
مثل به خونه خرابه و کلنگی میمونه
باید کوبیده و از دوباره ساخته بشه !!(( که فکر نکنم این کار به مزاج بعضی ها خوش بیاد -- چون دارن از همین خونه خرابه میلیاردها پول میخورن !:n15: ))

ae2009
02-07-2014, 05:18

البته با حرف شما موافقم

6 میلیون پوند! 10.7 میلیون دلار که میشه گرانترین مربی جام جهانی:n05:

ae2009
02-07-2014, 05:24
چه عجب بالاخره یک حرف درست حسابی زد آقای رئیس:n02:

شاید خندتون بگیره ولی من فکر میکنم توی این مدت ریاست این مدت آقای رییس یک چیزهایی یاد گرفته:n02: تا حدودی بهش اعتقاد پیدا کردم:n10:

Gregar
02-07-2014, 12:21
شاید خندتون بگیره ولی من فکر میکنم توی این مدت ریاست این مدت آقای رییس یک چیزهایی یاد گرفته:n02: تا حدودی بهش اعتقاد پیدا کردم:n10:

کی روش گفت بیام ایران حرفای زیادی رو میزنم اما اومد و نزد . شاید اینا یه جوری میخوان کی روش رو با این کارها فعلا ساکت نگه دارن . خدا میدونه پشت پرده اینا چیه به خدا .

banii
02-07-2014, 12:59
کی روش گفت بیام ایران حرفای زیادی رو میزنم اما اومد و نزد . شاید اینا یه جوری میخوان کی روش رو با این کارها فعلا ساکت نگه دارن . خدا میدونه پشت پرده اینا چیه به خدا .
یعنی چه حرفایی؟! چه کارایی!؟:worried:

Gregar
02-07-2014, 15:30
یعنی چه حرفایی؟! چه کارایی!؟:worried:

دیگه اونو باید کی روش بگه که هنوز نگفته . یه سری مسائل پشت پرده تیم ملی . شاید منتظره ببینه تمدید میکنن قراردادش رو یا نه .

Khan gholi
02-07-2014, 19:49
این جمله معروف و تاریخی "بگم بگم" مثل اینکه به خارجی ها هم سرایت میکنه.چقدر جالبه هر میاد ایران سریع خوی ایرانی میگیره

Gregar
05-07-2014, 14:01
جزييات پيشنهاد فدراسيون به کي‌روش

فدراسيون پيشنهاد خود را در قالب 7 بند به کارلوس‌ کي‌روش تحويل داد که نگاهي به مفاد اين پيشنهاد 7 بندي از يک طرف و موضع‌گيري مربي پرتغالي از طرف ديگر حکايت از نزديک شدن دو طرف به تمديد قرارداد دارد.

در شرايطي که کارلوس کي‌روش پنج‌شنبه پيشنهاد رسمي و مکتوب فدراسيون فوتبال را براي تمديد قراردادش دريافت کرد، آنچه از مفاد قرارداد پيشنهادي به اين مربي پرتغالي برمي‌آيد به نظر مي‌رسد او نيمکت تيم ملي ايران را حفظ کند.

اگرچه يکي از مسوولان فدراسيون فوتبال اين موضوع را تلويحا رد کرد و به خبرنگار ايسنا گفت: " اگر کي‌روش بپذيرد قراردادش را با اين شرايط تمديد کند، بايد يک آدم ديگر شود! " اما با صحبت‌هايي که اين مربي در برنامه تلويزيوني پنج‌شنبه شب انجام داد، به نظر مي‌رسيد اگر چنين باشد اتفاقا او قبل از باز کردن پاکت پيشنهاد آدم ديگري شده بود!

کي‌روش به صراحت تاکيد کرد مسايل مالي در تمديد قراردادش با ايران پس از داشتن زمين تمريني مناسب و بازيکنان در زمان کافي، در اولويت سوم قرار دارد اما جالب است در پيش قرارداد پيشنهادي به او، اولويت‌هاي اول و دوم کي‌روش مورد تاکيد و توجه خاص فدراسيون نبود.

ايسنا پيش از اين گفت‌وگويي را با دکتر محمد احساني عضو کميته فني فدراسيون انجام داد که در آن جزيياتي را از بسته پيشنهادي به کي روش منتشر شد اما فدراسيون پس از جمع‌بندي موارد مختلف فعلا پيشنهادي را به اين مربي داده تا در صورت توافق روي کليات، قرارداد نهايي با ذکر جزييات تهيه و تنظيم شود.

به گزارش ايسنا، فدراسيون پيشنهادي را در قالب 7 بند به کي‌روش تحويل داد که شامل موارد زير است:

1)- مبلغ پيشنهادي 1.5 ميليون يورو

مبلغ پيشنهادي فدراسيون به کارلوس کي‌روش سالانه يک ميليون و پانصدهزار يورو (معادل حدودي 6 ميليارد و 300 ميليون تومان) است.

2)- مدت قرارداد – 4 ساله مشروط

پيشنهاد فدراسيون به کي‌روش قرارداد چهارساله مشروط است. به نحوي که پايان قرارداد انتهاي جام جهاني 2018 روسيه است، با اين شرط که اگر تيم ملي در مسابقات انتخابي جام جهاني حذف شد، در همان مقطع زماني قرارداد خود به خود فسخ شده و محاسبه مالي با او تا همان زمان است.

3)- دو دستيار خارجي در کنار يک دستيار ايراني

بنابر پيشنهاد فدراسيون، کي‌روش تنها مي‌تواند 2 دستيار خارجي را با خود به ايران بياورد. همچنين کي‌روش بايد يک دستيار ايراني را در کادر فني بپذيرد.

طبق درخواست فدراسيون فوتبال، سرمربي تيم ملي هر مربي يا کارشناسي را که بخواهد بر اين تعداد بيافزايد (از قبيل مربي بدنساز، آناليزور و...) به صورت روزانه و به اندازه فعاليتي که دارند دستمزد دريافت مي‌کنند.

4)- پاداش‌ها:

کارلوس کي‌روش در پيش‌ قرارداد دريافتي بابت موارد زير پاداش‌هايي با مبالغ مختلف که احتمالا درصدي از مبلغ قرارداد اوليه‌اش باشد، دريافت مي‌کند:

- قهرماني تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا سال 2015

- راهيابي تيم ملي به جام جهاني 2018 روسيه

- صعود تيم ملي از مرحله گروهي جام جهاني 2018 به مرحله يک‌هشتم نهايي

5)- امکانات:

فدراسيون متعهد مي‌شود تا تمامي امکانات لازم از قبيل زمين تمريني مناسب، اجراي برنامه‌هاي اردويي در داخل و خارج از کشور،‌ تامين البسه مناسب و... براي آماده‌سازي تيم ملي در راه جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 و جام جهاني 2018 را فراهم سازد.

6)- تعامل با کميته فني

اين بند به منظور کنترل و نظارت بيشتر بر سرمربي تيم ملي تعيين شده است. براساس آن کي‌روش و اعضاي کادر فني تيم ملي بايد تعامل کامل و سازنده‌اي با کميته فني فدراسيون داشته باشد. او بايد گزارش‌ کاري منظمي را به کميته فني ارايه داده و نظارت اين کميته را به رسميت بشناسد.

7)- تقسيم وظايف برعهده فدراسيون است!

اما آخرين بندي که فدراسيون در قرارداد پيشنهادي‌ به کي‌روش آورده، مشخصا برآمده از اختلافات پيشين سرمربي پرتغالي تيم ملي با برخي اعضاي کادر مديريتي فدراسيون است!

بر اساس اين بند تقسيم وظايف مسوولين تيم ملي برعهده فدراسيون و کادر فني برعهده کي‌روش است. در اين بند به صراحت آمده که سرمربي تيم ملي حق دخالت در انتخاب سرپرست تيم و مسايل مربوط به اين حوزه را ندارد.

*‌ درخواست فدراسيون براي نظارت بر ساير تيم‌هاي ملي

فدراسيون يا در واقع کميته فني درخواست ديگري از کارلوس کي‌روش دارد و مي‌خواهد اين مربي علاوه بر سرمربيگري تيم ملي بزرگسالان، بر ساير تيم‌هاي ملي هم نظارت کند.

البته اين خواست اکيد فدراسيون نبوده و جزو بندهاي 7 گانه قرارداد پيشنهادي هم نيست اما قرار است در صورت حصول توافق نهايي ميان طرفين برسر سرمربيگري تيم ملي، اين خواست کميته فني نيز مطرح شده تا با کي‌روش در اين باره هم توافق شود.

بر طبق اين پيشنهاد،‌ سرمربي تيم ملي بايد نظارت دقيق و مستمري بر تيم‌هاي ملي پايه ( صرفا تيم ملي اميد و جوانان) داشته باشد و در عوض فدراسيون بابت موفقيت هر کدام از اين تيم‌ها در رقابت‌هاي آسيايي و جهاني، مبلغي را به عنوان پاداش به او مي‌دهد.

البته کي‌روش پاسخ صريحي در اين باره بيان کرد و گفت: مشکلي در پذيرش نظارت بر تيم‌هاي ملي ندارد اما به شرطي که اگر مسووليتي به او داده مي‌شود همراه با اختيار باشد و در غير اين صورت چنين شرطي را نمي‌پذيرد چون بايد از آبرويش براي اين تيم‌ها خرج کند!

کي‌روش که پنج‌شنبه اين پيشنهاد را دريافت کرد جمعه (ديروز) ايران را ترک کرد. او قصد دارد بازي‌هاي مرحله نيمه‌نهايي و مسابقه رده‌بندي و فينال جام جهاني را از نزديک تماشا کند و 16 تير به ايران برمي‌گردد.

mr_khodaei2008
05-07-2014, 19:11
هرروز تو تی وی یه مبلغی براش میگه . اول میگفت 12 میلیارد یه روز دیگه گفت 14 و دیشب میگفت 15 میلیارد خواسته . معلوم هست چی به چیه

Gregar
05-07-2014, 23:10
هرروز تو تی وی یه مبلغی براش میگه . اول میگفت 12 میلیارد یه روز دیگه گفت 14 و دیشب میگفت 15 میلیارد خواسته . معلوم هست چی به چیه

خود کی روش گفت همه این مبلغ ها که تو خبرها میگن دروغه و هیچ وقت همچین مبلغی درخواست نکرده .

yuseph
06-07-2014, 01:35
خود کی روش گفت همه این مبلغ ها که تو خبرها میگن دروغه و هیچ وقت همچین مبلغی درخواست نکرده .
پس احتمالا ایشون نذر کرده فی سبیل الله و در راستای تحقق چشم اندازه طرح 20ساله توسعه..........بیاد سرمربی تیم بشه!
به قول مولا علی (ع):
من عاشر قوما اربعین یوما فصار مثلهم....

Meisam
06-07-2014, 02:38
سلام
به نظر میاد آقای کی روش در سمت خودش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهند ماند

:n16:

albertxx
06-07-2014, 02:51
سلام
به نظر میاد آقای کی روش در سمت خودش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهند ماند

:n16:

یعنی 4 میلیون در سال باید پرداخت کنن ؟؟؟:n13:(( 2.5 میلیون واسه خودش و 1.5 میلیون دستیارانش )) (( حدودا 17 میلیارد تومان ؟؟))

خودش که تو 2014 اومده بود گفت پول مسئله نیست :n02:
فقط یکسری اختیارات میخوام و ....

فقط شرمنده مدیر جان
منبع خبر معتبره ؟؟؟ (( من آشنایی با این سایت ندارم ))
خودش که همه این ارقامی که منتشر شده بود رو رد کرده بود !!

Gregar
06-07-2014, 12:15
یعنی 4 میلیون در سال باید پرداخت کنن ؟؟؟:n13:(( 2.5 میلیون واسه خودش و 1.5 میلیون دستیارانش )) (( حدودا 17 میلیارد تومان ؟؟))

خودش که تو 2014 اومده بود گفت پول مسئله نیست :n02:
فقط یکسری اختیارات میخوام و ....

فقط شرمنده مدیر جان
منبع خبر معتبره ؟؟؟ (( من آشنایی با این سایت ندارم ))
خودش که همه این ارقامی که منتشر شده بود رو رد کرده بود !!

خبر بالا رو بخون :

1)- مبلغ پيشنهادي 1.5 ميليون يورو

مبلغ پيشنهادي فدراسيون به کارلوس کي‌روش سالانه يک ميليون و پانصدهزار يورو (معادل حدودي 6 ميليارد و 300 ميليون تومان) است.

احتمالا فقط حقوق کی روش 1.5 میلیون یورو هستش که میشه 6 میلیارد .
و احتمالا فوقش 1 میلیون هم واسه بقیه کادر فنی در نظر گرفتن که سرجمع شاید بشه 10 میلیارد تومن . که این وسط پاداش هم در نظر گرفتن .
پاداشی که درصدی از مبلغ قرارداد رو در برداره . مثلا میگن 30% بابت قهرمانی در جام ملتهای اسیا که میشه مثلا 2 میلیارد تومن . اینطوری خیلی بهتره . چون حقوق اضافه ای در وحله هایی که تیم ملی توی تورنومنتی نیست داده نمیشه و حقوق کی روش بسته به کیفیت کارش هست .

خیلی پیشنهاد خوبی به کی روش دادن . عجیب بود از این فدراسیون . اقا تو فدراسیون انقلاب شده جدیدا ؟ :n13: یه کم زیادی به فکر پیشرفت فوتبال نیفتادن ؟ :n09:

albertxx
06-07-2014, 13:11
خبر بالا رو بخون :

احتمالا فقط حقوق کی روش 1.5 میلیون یورو هستش که میشه 6 میلیارد .
و احتمالا فوقش 1 میلیون هم واسه بقیه کادر فنی در نظر گرفتن که سرجمع شاید بشه 10 میلیارد تومن . که این وسط پاداش هم در نظر گرفتن .
پاداشی که درصدی از مبلغ قرارداد رو در برداره . مثلا میگن 30% بابت قهرمانی در جام ملتهای اسیا که میشه مثلا 2 میلیارد تومن . اینطوری خیلی بهتره . چون حقوق اضافه ای در وحله هایی که تیم ملی توی تورنومنتی نیست داده نمیشه و حقوق کی روش بسته به کیفیت کارش هست .

خیلی پیشنهاد خوبی به کی روش دادن . عجیب بود از این فدراسیون . اقا تو فدراسیون انقلاب شده جدیدا ؟ :n13: یه کم زیادی به فکر پیشرفت فوتبال نیفتادن ؟ :n09:

ورزش 3 هیچوقت واسه من منبع خبری نبود !!! و نیست
واسه خودش چرت و پرت مینوسه !!

اون پستی که مدیر میثم گذاشت داخل همون از تمدید قرارداد و مبلغش نوشته !!!

Gregar
06-07-2014, 13:51
ورزش 3 هیچوقت واسه من منبع خبری نبود !!! و نیست
واسه خودش چرت و پرت مینوسه !!

اون پستی که مدیر میثم گذاشت داخل همون از تمدید قرارداد و مبلغش نوشته !!!

اره ولی بی شعورها خبر رو جوری زدن که انگار رسما اعلام شده . منم دیگه سر نمیزنم به سایتش . خود کفاشیان حالا تکذیبش کرد که خبرگزاری ها واسه خودشون چرت و پرت میگن و هنوز کسی غیر از کی روش از محتوای بسته پیشنهادی خبر نداره .
خبرگزاری داخلی معتبر که نداریم خارجیها هم که دیر خبر از ایران میزنن :n15:

clau
06-07-2014, 13:57
این خبری هم که زده بودن اگه با کیروش به توافق نرسن

کارلوس آلبرتو پریرا یا سوسیچ برای جانشینی کیروش در نظر دارن

این هم فیک بود:n13:

albertxx
06-07-2014, 14:35
این خبری هم که زده بودن اگه با کیروش به توافق نرسن

کارلوس آلبرتو پریرا یا سوسیچ برای جانشینی کیروش در نظر دارن

این هم فیک بود:n13:

ورزش 3 برای جذب مخاطب هر غلطی میکنه !!

برنامه 2014 رو اگه دیده باشی (( 2 قسمت در مورد تیم ملی بود )) به طور غیر مستقیم معلوم بود که کیروش میمونه ولی فقط درمورد یکسری جزئیات باید صحبت بشه
بعدش چطور اینا میخوان با کیروش قراداد ببندن ولی دنبال گزینه دیگه ای هم هستن ؟؟ :n02:

چرت و پرت میگن برادر
شما به دل نگیر :n02:

Gregar
06-07-2014, 14:45
ورزش 3 برای جذب مخاطب هر غلطی میکنه !!

برنامه 2014 رو اگه دیده باشی (( 2 قسمت در مورد تیم ملی بود )) به طور غیر مستقیم معلوم بود که کیروش میمونه ولی فقط درمورد یکسری جزئیات باید صحبت بشه
بعدش چطور اینا میخوان با کیروش قراداد ببندن ولی دنبال گزینه دیگه ای هم هستن ؟؟ :n02:

چرت و پرت میگن برادر
شما به دل نگیر :n02:

خود شبکه خبر هم همین رو گفت دقیقا بعد از خبر کفاشیان . به نظر درست میاد که از الان دنبال گزینه دیگه ای هم باشن . چون بعد از جام جهانی خیلی از مربی ها دیگه در دسترس نیستن .

Ali_softcenter
06-07-2014, 14:49
به نظر من کیروش به درد فوتبال ایران نمیخوره! حاضرم راجع بهش بحث کنم

ایران هیچ عملکرد مثبتی در جام جهانی نداشت! با هر مربی هم میرفت جام جهانی نهایت یکی دو گل از آرژانتین میخوردیم