PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید تبلت و موبایل.؟اپل یا سامسونگ؟

aidin.2014
24-06-2014, 19:43
سلام بچه ها.من میخوام یه گوشی با یه تبلت بخرم.اما شدیدا سر دو راهیم.ازطرفی کیفیت بالاتر اپل منو سمته خودش مکشه از طرفی دیگه محدودیت اپل تو اشتراک گذاری فایل ها و انتقاللشونو نبودن نرم افزارهای که تو اندرویید پرکاربردهو نداشتن نرم افزارهای فارسی و عدم پشتیبانیش از فارسی و کشور ایران من تمایل پیدا میکنم که ساسمسونگ بگیرم.اما میدونم که تندرویید راضیم نمیکنه هنگ زیاد میکنه کیفیتش پایینتره یه جوراییی نرم افزاراش خر تو خر شده دیگه نرم افزارای خوبش همه پولی شده.ترخدا کمکم کنید .تبلت چی بگیرم و موبایل چی بگیرم.ممنونم:n03::n13:

DogForum.ir
15-07-2014, 19:00
سلام بچه ها.من میخوام یه گوشی با یه تبلت بخرم.اما شدیدا سر دو راهیم.ازطرفی کیفیت بالاتر اپل منو سمته خودش مکشه از طرفی دیگه محدودیت اپل تو اشتراک گذاری فایل ها و انتقاللشونو نبودن نرم افزارهای که تو اندرویید پرکاربردهو نداشتن نرم افزارهای فارسی و عدم پشتیبانیش از فارسی و کشور ایران من تمایل پیدا میکنم که ساسمسونگ بگیرم.اما میدونم که تندرویید راضیم نمیکنه هنگ زیاد میکنه کیفیتش پایینتره یه جوراییی نرم افزاراش خر تو خر شده دیگه نرم افزارای خوبش همه پولی شده.ترخدا کمکم کنید .تبلت چی بگیرم و موبایل چی بگیرم.ممنونم:n03::n13:

سلام
ببین دوست عزیز اینجا همه نظر و سلیفه خودشون رو میان میگن ... در کل گوشی به نیاز های خودت بر میگرده ...

من اپل دارم و تجربم رو در مورد اون میتونم در اختبارت بذارم :

ببین اپل ۱۰۰ درصد از فارسی پشتیبانی میکنه (ار اس ام اس - ایمیل - و هرجایی که نیاز به تایپ باشه)
نرم افزار های اپل از اندروید در کل بیشتر هستند اما اندروید app های ایرانی بیشتر داره
اپل اصلا هنگ نمیکنه به دلیل سخت افزار و نرم افزاری که روش هستش و سرعت پردازشش به توجه به حجم حافظه ای که روشه با اندروید قابل مقایسه نیست
با برنامه های مختلف میتونی فایل های مختلف رو به اشتراک بذاری
فابلیت استفاده OS کاستوم در ایفون وجود نداره که من بعد از ۷ سال داشتن آیفون (و انجام جیلبریک در اون اوائل) به این نتیجه رسیدم که هیچ نیازی بهش نیست

باقیش دیگه به خود شما بر میگرده ...