PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش بازیهای استیم ( اصل ) با قیمت عالی

ALt3rnA
24-06-2014, 18:53
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان .
دوستانی که توی استیم اکانت دارن مسلما نیاز به توضیح اضافه ندارن .
دوستانی هم که اکانت ندارن میتونن بسازن :دی

شاید سوال براتون پیش بیاد که چرا باید کلی پول داد و بازی ارژینال خرید ؟ معمولا برای اینکه یک بازی رو بتونید آنلاین بازی کنید نیاز به اکانت استیم و بازی اصل استیم دارید تا بتونید از سرور های استیم اون بازی استفاده کنید .
مثلا اگه بخواید بازی های زیر رو روی PC آنلاین بازی کنید بهترین و راحت ترین راه خرید اون بازی ها برای اکانت استیمتون هست :

سری COD
سری Red Orchestra
Burnout
سری CS به خصوص CS:GO
یک سری بازی ها مثل Garry's Mod
Dont Starve
DayZ
Rust
و غیره

من تمام بازی های استیم رو (به جز یک تعداد خیلی معدود) میتونم با قیمت های خیلی خوب براتون تهیه کنم .
برای اطلاع از قیمت هر بازی همینجا به بنده پیغام خصوصی بدید . میتونید قیمت من رو با قیمت خود استیم مقایسه کنید و اگه مایل بودید معامله میکنیم . سعی میکنم بزودی فایل اکسل تهیه کنم .

در مورد اعتبار من هم ، علاوه بر اینکه 9 ساله اینجا عضو هستم توی استیم هم اکانت لول 11 دارم و کلی +rep :دی همینطور SteamRep کاملا پاکی دارم و حتی اخطار یا VAC Ban هم نخوردم تا به حال .

در ضمن : اکانت من trusted هست و به استیم مارکت دسترسی دارم . دوستانی که دوتا یا کانتر بازی میکنن و میخوان آیتم هاشون رو بفروشن میتونم اینکار رو در قبال یه درصد مختصر انجام بدم .

SteamID : Al73rnA

دوستان نحوه ی پرداخت به صورت واریز به شتاب هست . دوستانی که براشون استفاده از عابر بانک دشواره ، اکثر بانک ها پرداخت اینترنتی به کارت های شتاب رو دارن . کافیه یه سر به سایت صادر کننده کارتتون بزنید .

Xx Hossein xX
24-06-2014, 19:12
بسیار هم عالی.
بازی هایی که الان توی حراج هستند رو هم با قیمت حراجی میخرید؟

ALt3rnA
24-06-2014, 21:06
بسیار هم عالی.
بازی هایی که الان توی حراج هستند رو هم با قیمت حراجی میخرید؟
سلام
مسلما ! البته با احتساب یه درصد سود منطقی

ولی بازی هایی که sale اشون تموم شده هم بازم میتونم قیمت زیر استیم بهتون بدم اگه مدت زیادی نگذشته باشه از آخرین sale

ALt3rnA
14-07-2014, 10:01
دوستان با عرض پوزش خدمت همگی ، مشکل حل شد و من کاملا آماده ی فروش هستم . هر سفارشی داشتید در خدمتم .

ALt3rnA
14-07-2014, 10:12
دوستان با عرض پوزش خدمت همگی ، مشکل حل شد و من کاملا آماده ی فروش هستم . هر سفارشی داشتید در خدمتم .

+

اگه امکانش هست تاپیک به صفحه ی اصلی منتقل شه چون ربطی به کنسول نداره

ALt3rnA
15-07-2014, 08:10
بازی پیشنهادی امروز :
Borderlands2:Goty
همراه با 10 عدد DLC
قیمتش توی استیم حدود 40 دلاره
بنده میتونم با 45-50 تومن تهیه کنم براتون

ALt3rnA
22-07-2014, 15:15
بی بالا :دی

ALt3rnA
13-08-2014, 20:24
بالاااااااااا
-
insugency آف خورده بچه ها ...

hossen77
15-08-2014, 20:38
سلام خسته نباشین...insugency الان قیمتش چنده؟؟؟هنوز تخفیف داره؟؟؟

ALt3rnA
16-08-2014, 19:20
سلام خسته نباشین...insugency الان قیمتش چنده؟؟؟هنوز تخفیف داره؟؟؟

سلام
قیمت امروزش 25 تومن میشه . اگه خواستید بگید براتون تهیه کنم .

senaps
21-08-2014, 00:18
سلام....
اخرین ورژن ارما ۳ چند در میاد؟؟؟؟
دانلود های رایگان اینده و لایسنس مادام‌العمر و ایناست دیگه؟
یعنی فردا مشکلی چیزی پیش نیاد؟؟؟؟

من هیچ ایده‌ای از اینکه استیم چیه و اینا ندارم! :) فقط میدونم این بازی ارما ۳ رو که مدتیه به فکرش هستم رو از طریق استیم انلاین و دسته جمعی بازی میکنن و بدم نمیاد اگر قیمتش مناسب حال و روز اقتصادیم! و شرایطی مثل ماهی یه دست بازی کردن رو داشته باشه، بخرم...

راستی، خرید دسته جمعی یا عمده تاثیری در قیمت ها داره؟؟ به چه مقدار؟

ALt3rnA
21-08-2014, 06:17
سلام....
اخرین ورژن ارما ۳ چند در میاد؟؟؟؟
دانلود های رایگان اینده و لایسنس مادام‌العمر و ایناست دیگه؟
یعنی فردا مشکلی چیزی پیش نیاد؟؟؟؟

من هیچ ایده‌ای از اینکه استیم چیه و اینا ندارم! :) فقط میدونم این بازی ارما ۳ رو که مدتیه به فکرش هستم رو از طریق استیم انلاین و دسته جمعی بازی میکنن و بدم نمیاد اگر قیمتش مناسب حال و روز اقتصادیم! و شرایطی مثل ماهی یه دست بازی کردن رو داشته باشه، بخرم...

راستی، خرید دسته جمعی یا عمده تاثیری در قیمت ها داره؟؟ به چه مقدار؟

سلام
بازی Arma III که آخرین نسخه هست متاسفانه چون تازه اومده قیمت دلاریش زیاد میشه . با حدود 190 تومن میتونم براتون تهیه کنم .
نسخه قبلیش خیلی ارزون تره
ولی اگه میخواید آنلاین بازی کنید من سری COD رو توصیه میکنم . هم ارزون تر هستن هم سرور های شلوغ تری دارن . مود زامبی هم دارن که با دوستان بازی کردنش خیلی حال میده
یا میتونید Counter : GO رو بخرید ! هم ارزونه هم تقریبا بیشترین تعداد پلیر رو داره . کلی هم آیتم و جایزه میده بعدا .

خرید دسته جمعی هم بستگه داره به استیم . بعضی از بازی ها رو استیم به صورت 4پک هم میفروشه . یعنی یه پک 4 تایی بازی رو به قیمت 3 تا بازی میده و به بازی این وسط مجانی در میاد .

Xx Hossein xX
21-08-2014, 10:24
سلام CS:GO چقدره قیمتش؟

ممنون

ویرایش:
داداش بیزحمت قیمت اینا رو هم بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sid Meier's Civilization V: Complete Edition
Borderlands 2 Game of the Year
BioShock Triple Pack

تشکر.

senaps
21-08-2014, 12:21
واو :|
خیر من اهل بازی نیستم و سری بازی های ارما به خاطر نزدیک بودنشون به واقعیت رو دوست دارم...
قیمت ارما ۲ چند هست؟ اطلاع دارید؟

کانتر گلوبال! چنده؟

ALt3rnA
23-08-2014, 06:50
سلام CS:GO چقدره قیمتش؟

ممنون

ویرایش:
داداش بیزحمت قیمت اینا رو هم بده

Sid Meier's Civilization V: Complete Edition
Borderlands 2 Game of the Year
BioShock Triple Pack

تشکر.

سلام
اینا قیمت روز هستن :
CS:GO 32 تومن
civilization V complete 35 تومن
borderlands 2 goty 25 تومن
bioshock triple pack 27 تومن
کلا همه اشون با هم میشه 119

بین بازی هایی که آف خوردن من شدیدا borderlands رو پیشنهاد میکنم ! خودم که معتادشم شدید :دی البته اگه این سبک رو علاقه دارید
XCOM هم بازی turn based واقعا قشنگیه .

فقط دقت کنید که بعد از اتمام weekend قیمت ها میرن بالا . من خودم borderlands رو دقیقا دو برابر این قیمت خریدم برای خودم موفعی که آف نبود

ALt3rnA
23-08-2014, 06:58
واو :|
خیر من اهل بازی نیستم و سری بازی های ارما به خاطر نزدیک بودنشون به واقعیت رو دوست دارم...
قیمت ارما ۲ چند هست؟ اطلاع دارید؟

کانتر گلوبال! چنده؟
آره متاسفانه بازی های جدید و بازی های پیش فروش ( مثلا civilization 6 ) قیمت های نجومی دارن تا وقتی که آف بخورن .
هر موقع آف بخورن من میتونم با قیمت پایین تر براتون تهیه کنم . حتی اگه از مهلت آف هم گذشته باشه بازم قیمت کمتر از خود steam store در میاد .
cs:go 32 تومن
آرما2 هم متاسفانه چون خیلی کم بازی میشه موجودی ندارم ولی اگه واقعا میخواید میتونم با حدود 30 تومن تهیه کنم براتون . بازم میگم من خودم COD باز هستم و هیچ اطلاعاتی راجع به شلوغی سرور های آرما ندارم . اینه که میگم یه وقت بازی رو نگیرید و خلوت باشه . قبلش خودتون تحقیق کنید . سرور های CSGO خیلی شلوغ هستن ولی
اگه وقت کردید به سری sniper elite هم یک نگاه بکنید توی استیم . آنلاین بازی میشه و سرور های شلوغی هم داره

ادیت : چون شما میگید بازی های واقع گرایانه رو دوست دارید به جز sniper elite حتما یک نگاه به insurgency هم بندازید . ازون بازی هاست که با یک تیر میمیرید :دی

Xx Hossein xX
23-08-2014, 11:02
سلام
اینا قیمت روز هستن :
CS:GO 32 تومن
civilization V complete 35 تومن
borderlands 2 goty 25 تومن
bioshock triple pack 27 تومن
کلا همه اشون با هم میشه 119

بین بازی هایی که آف خوردن من شدیدا borderlands رو پیشنهاد میکنم ! خودم که معتادشم شدید :دی البته اگه این سبک رو علاقه دارید
XCOM هم بازی turn based واقعا قشنگیه .

فقط دقت کنید که بعد از اتمام weekend قیمت ها میرن بالا . من خودم borderlands رو دقیقا دو برابر این قیمت خریدم برای خودم موفعی که آف نبود

داداش کاش یه راه ارتباطی سریعتر بده من میدادی، چون اینطوری خیلی از آفر ها رو از دست میدم!
من الان یکی از اینا رو میخوام ولی هنوز تصمیم نگرفتم.
آی دی استیمت رو میدی؟

:n16:

ALt3rnA
23-08-2014, 14:41
داداش کاش یه راه ارتباطی سریعتر بده من میدادی، چون اینطوری خیلی از آفر ها رو از دست میدم!
من الان یکی از اینا رو میخوام ولی هنوز تصمیم نگرفتم.
آی دی استیمت رو میدی؟

خدمت شما پیغام خصوصی شد آیدی استیم .
هر موقع سفارشی بود در خدمتم .

ALt3rnA
24-08-2014, 04:38
دوستان توصیه اکید میکنم تا تموم نشده sale این بازی ها رو بخرید civ5 و xcom
اگه ازین سبک خوشتون میاد واقعا عالی هستن .

ALt3rnA
28-08-2014, 11:09
دوستان قیمت ها یه مدته بالا دارن میرن همه اش . اگه چیزی میخواین یا الان بخرین یا تا زمستون صبر کنید

ALt3rnA
29-08-2014, 09:13
یه هفته ی عالی ! تمام بازی های مایکروسافت و تمام سری Call Of Duty آف خوردن !

ALt3rnA
31-08-2014, 10:18
امروز آخرین روز sale این هفته اس بچه ها

Xx Hossein xX
31-08-2014, 10:45
امروز آخرین روز sale این هفته اس بچه ها

سلام.
قیمت State of Decay چقدر هستش؟

ممنون

ALt3rnA
31-08-2014, 11:48
سلام.
قیمت State of Decay چقدر هستش؟

ممنون
سلام
17 تومن
( امروز sale تموم میشه . فردا قیمت بالاتر میره )

MasterMiller
31-08-2014, 13:02
صرفا جهت اطلاع خریداران میگم که توجه کنید که خرید به این صورت بسیار خطرناکه و ممکنه که gift ارسال شده، Region Lock شده باشه که در اون صورت استیم بازی رو از اکانت شما حذف میکنه.
بعضی از این دوستان فروشنده برای اینکه سود بیشتری کنن از مارکت روسیه بازی هارو میخرن(چون در اکثر مواقع ارزون تره)، اما بعضی از بازی های روسیه Region Lock هستند.
گفتم اینو که اطلاع داشته باشید.

ALt3rnA
31-08-2014, 15:51
صرفا جهت اطلاع خریداران میگم که توجه کنید که خرید به این صورت بسیار خطرناکه و ممکنه که gift ارسال شده، Region Lock شده باشه که در اون صورت استیم بازی رو از اکانت شما حذف میکنه.
بعضی از این دوستان فروشنده برای اینکه سود بیشتری کنن از مارکت روسیه بازی هارو میخرن(چون در اکثر مواقع ارزون تره)، اما بعضی از بازی های روسیه Region Lock هستند.
هر چند این دوستمون نگران کسی نیست و دلیل پست دادنش چیز دیگری هست . ولی به نکته ی خوبی اشاره کرد . بعضی بازی های استیم ریجن لاک هستن ولی این بازی ها رو شما نمیتونید اد کنید به library نه اینکه بتونید و بعد حذف شن . و خود استیم هم اخطار میده تا کسی دچار این مشکل نشه .نمونه عکس اخطار : ( ممکنه فیل ت ر باشه )

ولی دوستانی که با من ترید میکنن اصلا نیازی نیست نگران این چیزا باشن . من بازی رو کاملا row خریداری میکنم و به شما گیفت میکنم و تنها کاری که لازمه کنید قبول کردن گیفت بنده است . اصلا درگیر اینچیزا نخواهید بود .
خدمت شما دوست عزیز هم بنده با نزدیکه 10 سال سابقه عضویت و مدیریت توی این سایت اعتبارم به اندازه ی کافی هست و نیازی به نگرانی شما نیست .

Xx Hossein xX
31-08-2014, 16:36

من قبلا از ایشون خرید کردم و برای بازی ها هیچ مشکلی پیش نیومده و بازی به صورت Free Region بوده.
ایشون از طرف من کاملا تایید میشن.

ALt3rnA
04-09-2014, 13:25
این هفته wargame franchise روی sale هست ! به طرفدارای سبک استراتژی شدیدا توصیه میشه !
قیمت 25 تومان . ( شامل هر 3 بازی wargame )

ALt3rnA
06-09-2014, 16:32
این پکیج برای فروش موجوده ( هیچ جای دیگه پیدا نمیکنید این رو! ) :

قیمت : 950 تومن .

ALt3rnA
13-09-2014, 16:28
این هفته بازی های Capcom تخفیف خوردن . تا آخر یک شنبه میتونید از تخفیف استفاده کنید دوستان .

SAEED 120
14-09-2014, 08:54
ببخشید خسته نباشید.

نحوه پرداخت چه طوریه؟

ALt3rnA
17-09-2014, 01:54
ببخشید خسته نباشید.

نحوه پرداخت چه طوریه؟
سلام دوست عزیز
پرداخت به کارت شتاب :)

ALt3rnA
17-09-2014, 15:43
دوستان ازین از بنده کلید CSGO و TF2 هم میتونید تهیه کنید . قیمت هر کلید 5900

دوستان این هفته left 4 dead 2 تخفیف 70 درصدی خورده . کسانی که ندارن از دستش ندن .

ALt3rnA
29-09-2014, 09:30
Binding of isaac روی sale هست دوستان

بردیا
29-09-2014, 13:43
یه سوال
dayz بهتره یا state of decay

بعد یه سوال دیگه،شما قادر به انجام پرداخت های درون برنامه ای بازیا مث Ghost recon Phantoms هستید یا فقط گیفت کردن خود بازی؟

ALt3rnA
30-09-2014, 13:34
یه سوال
dayz بهتره یا state of decay

بعد یه سوال دیگه،شما قادر به انجام پرداخت های درون برنامه ای بازیا مث Ghost recon Phantoms هستید یا فقط گیفت کردن خود بازی؟

سلام .
والا با اینکه هر دو survival هستن ولی کاملا جو و محیطشون فرق داره . و اینکه کدوم بهتر هست یکم سلیقه ای میشه . به نظرم یک ویدئوی playthrough از هردو ببین و خودت قضاوت کن . من خودم DayZ رو بیشتر دوست دارم . بازی The Long Dark هم توی همین سبک هست ولی با جو خیلی قوی تر . اینم ببین اگه بازی های اتمسفریک رو دوست داری .
پرداخت درون برنامه ای خیر . ولی امکان خرید آیتم هایی که توی مارکت هستند رو هم دارم . مثلا آیتم های بازی دوتا ، CSGO ،TF2 و غیره .

ALt3rnA
03-10-2014, 21:26
این هفته بازی های شرکت Paradox همه آف خوردن دوستان !
Crusader Kings 2 نمونه اش که همه مدت ها بود منتظر بودن آف بخوره .

ALt3rnA
04-10-2014, 16:23
سری warlock هم به آف این هفته اضافه شد ...

ALt3rnA
06-10-2014, 16:00
آخرین روز تخفیف شرکت پارادوکس ....

ALt3rnA
12-10-2014, 02:27
آخر این ماه هالوئین sale هست دوستان . پولاتونو جمع کنید ! :دی

قیمت فعلی کلید CSGO : 6 هزار تومن

Doctor Splinter
15-10-2014, 00:05
برای کسانی که نمی تونن دیتا بازی رو دانلود کنن هم تدبیری اندیشیده شده است؟

ALt3rnA
15-10-2014, 04:07
برای کسانی که نمی تونن دیتا بازی رو دانلود کنن هم تدبیری اندیشیده شده است؟
سلام . دانلود کردن بازی ها هیچ مشکلی توی ایران نداره و ف _ی _ل _ت _ر نیست . سرعت هم خیلی عالی هست اتفاقا .
ولی اگه بدلیل سرعت پایین نت یا غیره میگید خیر متاسفانه کاری از دست من بر نمیاد .

ALt3rnA
15-10-2014, 04:26
بازی های روی sale فعلی
22تومن
SUNLESS SEA
Planet Explorers

برای بازی های دیگه توی استیم اد کنید

M_R_V_V
29-01-2015, 17:58
Counter-Strike 1.6 gheimatesh chande on-steam?:n16:

AliReza7087
03-02-2015, 00:21
قیمت left 4 dead 2 لطفا:n16:

rezaali1200
23-07-2015, 00:58
سلام دوست عزیز میشه به این سوالات پاسخ بدید و در اخر کمپانی 2 چند در میاد ممنونم دوست عزیز

سلام دوست عزیز من در عرصه بازی تازه واردم راستش کمپانی 2 را نصب کردم و کرک شده اش را بازی کردم اما در قسمت اسکریمیش نمی توان وارد بازی شد و حتی اگر اون را با کرک ali213بازی کنی مقدار xp را افزایش نمی ده من بر این شدم که یک سی دی کی از این بازی را بخرم
حالا چند سوال دارم
1-اولا سی دی کی بهتره یا استیم گیفت اخه من فایل بازی را از تورنت گرفتم و نسخه اصله یعنی شما باید واسه بازی خودت بصورت دستی از توی پوشه مخصوص کرک. کرک را بهش بدی
سوال بعدی اینکه من نمی خوام انلاین بازی کنم و فقط دوستدارم نقشه ها و مراحل اسکریمیش برام باز بشه که این کار نیازمند ایکس پیه حالا سوالم اینه با توجه به اینکه من کسی را اد نکردم و حریفم کامپیوتره اگر از ترینر استفاده کنم استیم من را بن می کنه یا خیر یعنی سی دی کی می سوزه
سوال بعد اینکه وقتی سی دی کی را گرفتم ازقسمت add game باید سی دی کی را به بازی شناسایی کنم
میشه یک درباره این بازی توضیح دهید
باتشکر از پاسخ گرمتون

stealer
09-08-2015, 22:33
سلام قیمت بازی های cs go و اتیلا و روم 2 رو میخواستم
بازی های اوریجین هم واسه فروش دارین؟
اگه ممکنه بازی هایی که اف خوردن الان رو هم بگید ممنون

parniii123
24-10-2015, 04:21
سلام من بازی میخواستم! هر کار کردم آیدی استیم رو قبول نمیکرد

pasia
26-11-2015, 16:57
سلام قیمت pes 2016

Lord_Ali_80
09-01-2017, 15:20
سلام
ببخشید خواستم بدونم اکانت اورجينال cs.go چند هست؟

Lord_Ali_80
09-01-2017, 15:21
سلام
ببخشید خواستم بدونم اکانت اورجينال cs.go چند هست؟؟؟
ميشه بجز کارت به کارت تو تلگرام شارژ بفرستیم براتون؟