PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش تعدادی محدود Leap Motion

bahram98
22-06-2014, 18:22
در ابتدا شما رو با leap motion حصولی زیبا و کاربردی اشنا میکنم:

Leap Motion یک گجت 99.99 (همان 100 !) دلاری که قابلیت ردیابی حرکات را دارد حدود 200 برابر دقت بیشتری نست به رقبای خود دارد و یک رقیب بسیار جدی برای کینکت مخصوص پی سی مایکروسافت به حساب می آید.
طبق توضیحات سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Leap Motion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با این وسیله تقریبا تمامی کارهایی که با موس و کیبورد انجام می گیرد با این وسیله قابل اجراست ( از همه جذاب تر انجام بازی هایی مثل angry birds , Blue state prologue و ...)
این محصول با کلیه دستگاه ها از جمله مک سازگاری کامل دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مقدمه را گفتم تا به اینجا برسیم

با توجه به اینکه این وسیله جدیدا تولید شده و هنوز به طور انبوه وارد ایران نشده تعداد محدودی از leap motion با قیمت 480 هزار تومان بفروش می رسد البته در فروشگاه هایی که این دستگاه بفروش میرسد قیمتی بیش از 500 هزار تومان دارد.

لطفا افرادی که خواستار خرید هستند در این تاپیک اعلام کنند تا به محض رسیدن این محصول به دست بنده به شما عزیزان تحویل داده شود. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Thor God
22-06-2014, 18:30
عکس محصول + یه کاغذ همراه نوشته اسم کاربری خودتون :n26:

bahram98
22-06-2014, 19:33
دوست عزیز با توجه به اینکه این محصول از آمریکا بدست بنده میرسه دوستانی که مایل به خرید هستند در اینجا اعلام کنند تا من سفارش خرید محصول رو به بستگان در خارج کشور بدم برای همین هم محصول ارزان تر بفروش میرسه. اگه شما قصد خرید دارید در همین جا اعلام کنید

Thor God
22-06-2014, 19:48
این یکی از قوانین این انجمن هست :

قوانین انجمن بازارچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.

در ظمن بنده مشکلی با وارد کردن ندارم، جهته ذکر قانون انجمن گفتم. :n26:
موفق باشید

bahram98
22-06-2014, 19:56
عزیزم من مشکل شما رو نمی فهمم. چیز سختی نیست که! شما میگی آقا من خریدار هستم بنده هم سفارش محصول رو میدم بعد از رسیدن محصول بدست بنده عکس محصول همراه با ایدی نوشنه شده روی کاغذ رو قرار میدم . امیودوارم که فهمیده باشی دوست گرامی

Thor God
22-06-2014, 20:11
عزیزم من مشکل شما رو نمی فهمم. چیز سختی نیست که! شما میگی آقا من خریدار هستم بنده هم سفارش محصول رو میدم بعد از رسیدن محصول بدست بنده عکس محصول همراه با ایدی نوشنه شده روی کاغذ رو قرار میدم . امیودوارم که فهمیده باشی دوست گرامی

دوست عزیز من که مشکلی ندارم با این مسئله. فقط قانون انجمن رو گفتم. صرفا جهته رفع شک و شبهه.
اگر انتقادی از این قانون دارید با مدیر انجمن در میون بزارید.

موفق باشید.