PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هجوم کاربران ايراني به صفحه شخصي مازيچ در فيس‌بوک!

بانو . ./
22-06-2014, 16:11
.

پس از بازي ايران و آرژانتين و ستايش کارشناسان و رسانه‌هاي داخلي و خارجي از عملکرد شاگردان کارلوس کي‌روش يک نکته در ميان نظرات مخاطبان ايراني و غير ايراني بيشتر به چشم مي‌آمد و آن هم اعتراض به عملکرد ضعيف داور صربستاني اين ديدار بود.

اشکان دژآگه در نيمه دوم روي يک ضدحمله به خوبي از زابالتا رد شد اما مازيچ در حالي که فاصله زيادي با اين صحنه نداشت، خطايي روي دژآگه نگرفت و حتي کرنر را هم به سود ايران اعلام نکرد تا شائبه‌هاي زيادي درباره علت اين تصميمش به وجود بيايد. کي‌روش هم بعد از بازي اين داور را از انتقاد خود بي‌نصيب نگذاشت و ادعا کرد که مازيچ به اندازه مسي در سرنوشت اين بازي نقش بازي کرد.

با اين حال اتفاقي که قابل پيش بيني بود، اعتراض ايراني‌ها در سايت‌ها و صفحات اجتماعي مختلف به داور صربستاني بود اما جريان مثل دفعات گذشته از اين فراتر رفت.

از شب گذشته صفحه شخصي اين داور در فيس‌بوک مورد هجمه شديد کاربران ايراني قرار گرفته و تعداد نظرات روي پست هاي اين صفحه به سرعت در حال افزايش است. اين اتفاقي است که پيش از اين براي صفحه ليونل مسي و ايوان زايتسف هم رخ داده بود. البته از پست‌هاي صفحه داور صربستاني مشخص است که اين صفحه نه تنها به وسيله خود او اداره نمي‌شود بلکه بيشتر به يک صفحه ساختگي و تقلبي مي‌ماند تا صفحه شخصي داور صرب.

البته صفحه جديدي هم در فيس‌بوک با نام "فيفا بايد مازيچ داور بازي ايران و آرژانتين را محروم کند" ايجاد شده که هر لحظه بر تعداد افرادي که آن را پسنديده‌اند، افزوده مي‌شود.

فارغ از اشتباهي که داور صربستاني انجام داد و اعتراض درست بازيکنان و کي‌روش به اين داور شايد بهتر باشد کاربران ايراني فيس‌بوک هم به شيوه بهتري ناراحتي خود را نشان دهند.

.90

A.N.A.P
22-06-2014, 16:31
فکر نمیکنم صفحه این داور ، واقعی باشه.

Dark Soul
22-06-2014, 20:01
واقعی یا غیر واقعی ، تفاوتی نداره !
متاسفانه فقط میشه تاسف خورد .

روانپریش
22-06-2014, 21:06
ولی به نظر من اصلا پنالتی نبود چون توپ رو زد

Dark Soul
22-06-2014, 21:09
داور فقط یک اشتباه بزرگ داشت حالا درسته اون تصمیم نادرست برای تیم ما خیلی گران تمام شد اما اشتباهاتی نداشت که بگیم داور ضعیفی بود یا عمدا اینکارو کرد .
اونم یه انسانه مثل من و شما ; ایا اگه من و شما داور بودم می تونستیم با اطمینان بگیم هیچ وقت تصمیمی اشتباه نمی گرفتیم ؟
ایا اکثر ما تا حالا کاری نکردیم که ناخواسته باعث بشیم کسی دیگه ضرر ببینه ؟
به قول صدر کارشناس فوتبال نتیجه ها میان و می رن مهم دستاوردهایی هست که بدست میاد .
تیم ما هم ارزشش رو به همه دنیا ثابت کرد و همه خبرگذاریها تمجیدش کردند ، همه می دونند پنالتی به نفع ما گرفته نشد دیگه نمی دونم با این اعتراضات می خوان به چی برسن ؟
اشتباهات داوری ، بوده و هست و خواهد بود ، کاریش نمیشه کرد .

Football is an imperfect game in which everyone tries to do their best, but sometimes it happens that they can't

.I remember a short speech given by Mr [Giovanni] Trapattoni while he was the coach of Fiorentina, three or four years ago, after a big, big mistake made by his goalkeeper

. He said, "If a player cannot commit a mistake on the field we can stop the game and go away." And I think it has to be the same for the referee, too
. He says his own mistakes upset him, 'but if I'm sure that I did all to prepare for the match as best I could, I have to accept it'

.He regards television as 'an unequal instrument' when it comes to calibrating mistakes

.'It's too easy to find an angle of vision different from my angle of vision that could show clearly that something happened in a different way from the way I judged
It is too easy for television and this is the reason why it seems that in football nowadays there are many more mistakes than there were 15 years agoThen there were only three cameras in the middle of the field

covering the whole playing area. Now there are 16. Maybe at the next World Cup there will be 20

+
رفتم به پیج مسی دیدم هنوز افرادی دارند توهین می کنند اما خوشبختانه اکثریت ایرانیها پست های مثبتی گذاشته بودند البته تا اوجایی که من چک کردم .

metalhead_forever
22-06-2014, 21:19
ببینید از همین گروه بوسنی حذف شده... اونا هم یه گل صحیحشون آفساید گرفته شد ولی اینجوری اعتراض نکردن...
مسی هم واقعا" فقط وظیف خودشو انجام داد.... یه لحظه تصور کنید ایران دقیقه 91 گل میزد به آرژانتین اونوقت میشد قهرمان ملی ولی خوب برعکسش اصلا" قابل پذیرش نیست...
کلا" این شیوه درست نیست و شاید بشه تا حدی گفت یه عده معدودی هنوز فرهنگ صحیح استفاده از شبکه های اجتماعی رو ندارن (ان شاءالله فقط یه عده معدود:n15:)

[Mohsen]
22-06-2014, 21:31
تا جاییکه میدونم این صفحه رو پرتغالی ها و اونا هم در نشانه اعتراض ساختن و این صفحه شخصی داور نیست.

smahdis
22-06-2014, 21:58
صفحه مال داور نیست و این داور اصلا اکانت فیس بوک نداره ظاهرا...

Sh-Meteor
22-06-2014, 22:04
داداش نمی خوام چیزی بگم ولی حتما کلیپ زیر رو ببین...
دانلود کلیپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kenzu
22-06-2014, 22:18

hادری پیج فیسبوقتو بگو:n10:

بانو . ./
22-06-2014, 23:05
صفحه مال داور نیست و این داور اصلا اکانت فیس بوک نداره ظاهرا...

پس خدا رو شکر :دی

roya.rashidi
24-06-2014, 00:25
این داورو باید خفش کرد . این قضاوتش خیلی به ضرر ما تموم شد .

SIMON137
25-06-2014, 11:41
کلا داوری ها و مجموع سوت هایی که زده شده تا اینجای کار چندان چنگی به دل نزده ...

banii
25-06-2014, 15:15
کلا داوری ها و مجموع سوت هایی که زده شده تا اینجای کار چندان چنگی به دل نزده ...
باعث حذف تیمهای کرواسی ، بوسنی ، ایران و ایتالیا شده
و همینطور صعود تیمهای برزیل ، اوروگوئه ، نیجریه

از چنگی به دل نزدن گذشته عزیز...

Spaniuly
25-06-2014, 16:33
باعث حذف ایران شده؟ من نمی گم حتما صعود می کنیم ولی فعلا که حذف ایران قطعی نیست و روی کاغذ شانس داره درسته شانسش فوق العاده کمه برای صعود ولی هنوز که این اتفاق نیفتاده!

banii
25-06-2014, 16:50
باعث حذف ایران شده؟ من نمی گم حتما صعود می کنیم ولی فعلا که حذف ایران قطعی نیست و روی کاغذ شانس داره درسته شانسش فوق العاده کمه برای صعود ولی هنوز که این اتفاق نیفتاده!
نه منظور من این بود اگر اون بازی رو برده بودیم مسلما صعودمون الان قطعی بود ! :n03:

چه بسا حتی بعنوان تیم اول !

SIMON137
25-06-2014, 18:07
باعث حذف تیمهای کرواسی ، بوسنی ، ایران و ایتالیا شده
و همینطور صعود تیمهای برزیل ، اوروگوئه ، نیجریه

از چنگی به دل نزدن گذشته عزیز...

نمی دونم چی پس ذهنشون میگذره که جام رو سوق بدن سمت آمریکای جنوبی
به عبارتی ، فوتبالی رو شاهد هستیم که توش پا انداختن جلو بازیکن اخراج داره ... گاز گرفتن جایز است ...
به یاد ندارم داوری زحمت حمالی و نصب پرچم کرنر رو بعد از کندن بازیکن بکشه ، فکر می کردم حداقل بعد از حمالی و نصب، قطعا کارت میده، یا اینکه اول کارت میده و وادارش می کنه که پرچمو سره جاش بزاره یا تذکری ...
داوری که در یک بازی 2 بار با پا توپ را به حریف پاس بده ، داوری که باید 4 روز بعد از یک قضاوت ضعیف، یک بازی حساس و پر حاشیه رو قضاوت کنه !!
فیفام خداروشکر واسه درآوردن نتیجه ها ، داور نمونه زیاد داره !

roya.rashidi
25-06-2014, 18:23
سلام . اونیکه رو دستو گردنش کلا خالکوبیه چیجوری میزارن بازی کنه ؟