PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sniper Elite III

Altairezio
21-06-2014, 19:03
Sniper Elite III

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Rebellion Oxford

ناشر بازی: Rebellion Developments,505 Games

پلتفرم: PS3 , PS4 , Xbox One , Xbox 360 , PC

تاریخ انتشار: 27 جولای (اروپا) و 21 ژوئن (به طور کلی)

سبک: شوتر سوم شخص

بازی فقط دارای مود SP میباشد.

SE3 سومین بازی از سری بازی های SE هست که در جنگ جهانی دوم در شمال قاره ی آفریقا اتفاق می افتد.

ویژگی خاص این بازی نسبت به بازی های هم قطار خود صحنه های X-ray از بدن قربانیانیست که توسط شخص هدف گرفته میشوند که در نوع جالب است.کمپانی این ویژگی را کیل کم(KillCam ) نامگذاری کرده که دوربین با دنبال کردن گلوله حین برخورد تمام عضلات و بافت هایی را که توسط گلوله تخریب می شوند رو به طور کامل شبیه سازی و نشان می دهد،که این نسخه از این نظر که بافت و اندام بیشتری نسبت که نسخه ی قبلی از این سری بازی ها دارد ،برتری خاصی نیز دارد.البته به گفته ی تهیه کننده ی بازی این دوربین برای اتومبیل ها و اشیاء مکانیکی هم کاربرد خواهد داشت که شما میتوانید با شلیک به موتور یا دیگر اجزای یک خودرو یا شیء دیگر داخل موتور و محل برخورد و علت تخریب را ببینید.

بیشترین گلایه هایی که از نسخه ی قبلی بازی میشد راجع به کوچک و محدود بودن نقشه بود،به طوری که شما فقط ناچار بودید مسیر را دنبال و به اهداف برسید و انتخابی نداشتید،حال با تحولی در بازی شما شاهد نقشه ای تقریبا" باز و بزرگ خواهید بود و بنا به راه و روشی که انتخاب میکنید میتوانید مرحله ها و درستور ها را به انجام برسانید.

نقشه با تحولی چشم گیر دارای بلندی هایی برای اختفای شخص تک تیرانداز و تیر اندازی و یا تونل هایی برای فرار و اختفاء موقت در آنهاست،البته طرز قرار گیری نگهبان ها و آتشبار ها و... شما را مجبور به مخفیانه گذراندن مرحله میکند و همینطور ابزار زیادی در اختیار دارید که مثلا" با پرتاب سنگ میتوانید هواس نگهبانان و سرباز ها را پرت کنید یا مین هایی که میتوانید در زمین بگارید یا راه پشتی محل تیر اندازی خود را با مین سیم داری محافظت بکنید.

مولفه های دیگری به بازی افزوده شده است که به هیجا و جذابیت بازی کمک خواهند کرد،مثلا" شلیک کردن با دوربین سنایپ خود به همین راحتی نخواهد بود که شما زوم کرده و با هدف گیری شلیک کنید...مولفه هایی مثل باد و جاذبه (که تاثیر مستقیم به پایین اومدن گلوله میکنن) و حتی ضربان قلب هم ماثر خواهند بود.

نکته ی جالب بازی کاستومایز کردن سطح سختی بازی خواهد بود....مثلا" در سطح راحت (Easy) شما میخواهید در تیر اندازی کمک و راهنمایی به شما نشود،میتوانید این تغییر را در سطح بازی خود بدهید.

به گفته ی تهیه کننده بازی سازنده وقت بیشتری روی نسخه ی PC بازی گذاشته و حتی بعد اتمام ساخت این نسخه هر روزه این بازی رو انجام میدادن که کاملا" مشکلات بازی رفع و نسخه ی بدون عیبی عرضه بشه،البته گفته شده که این کار باعث افت و کم و کسری در نسخه های دیگر بازی نخواهد بود.در رابطه با گرافیک بازی هم گفته شده که جزئیات و بافت های گرافیکی و سایه ها و ... به خوبی کار شدند و شما میتوانید با زوم روی هر چیز جزئیات خیلی بالایی از اون رو ببینید.این بازی با رزولیشن 1080P بر روی کنسول ها نسل 8 و شاید روی PC و کنسول های نسل 7 اجرا شود.

تریلر های بازی:

1080P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
360P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
720P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وب سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع:

Wikipedia
Gamespot
Vg247
pcgamer

Minimum System Requirements:

CPU:

Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better

RAM:

2 GB RAM

VGA:

Microsoft DirectX 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA GeForce 8800 series / ATI Radeon HD 3870) or better

DX:

10

Microsoft Windows Vista (SP2) / 7 (SP1) / 8 / 8.1

HDD:

18 GB available space

Sound:

Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

Network:

Broadband Internet connection

Note: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

نمرات بازی :

[*=right]Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]Videogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 6/10
[*=right]TheSixthAxis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]insidegames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 78/100
[*=right]Strategy Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8/10

Altairezio
22-06-2014, 13:44

1080p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

360p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pharm
23-06-2014, 01:37
نسخه V2 باحال ترین بازیی بود که من کرده بودم بسیار بازی قشنگی بود به نظرم

MJ assassins creed
25-06-2014, 13:08
بازی مثل اینکه اومده.تاپیک منتقل نمیشه؟

سعید1400
26-06-2014, 10:13
هنوز نیومده تا 3.4 روز دیگه تو بازار ریخته

Soroush HD
27-06-2014, 20:34
دیدم سیستم مورد نیاز بازی رو نزدید گفتم بذارم که دوستانی که میخوان بخرن یا دانلود کنن به سیستم مورد نیازش واقف باشن:

OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Service Pack 1) or Windows® 8 or Windows 8.1. Windows® XP is NOT supported.
Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 18 GB available space
Sound Card: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better
Additional Notes: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

spartaqus
27-06-2014, 22:00
بالاخره بازی اومد امید وارم بازی خوبی از آب در بیاد

hitler1945
28-06-2014, 00:40
بعضی سایت ها نسخه ریلودد رو گذاشتن . دوستان تایید میکنن دانلود کنیم؟
من تو این بازی فقط کشته مرده اون صحنه شلیک هستم که مث اشعه ایکس همه چی رو نشون میده
خیلی باحاله یعنی

amir0098hd
28-06-2014, 08:38
لیست افزونه‌های قابل دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (DLC) بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

- Target Hitler: Hunt the Grey Wolf
- Camouflage Weapons Pack
- Hunter Weapons Pack
- Allied Reinforcement Outfits Pack
- Season Pass

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Service Pack 1) or Windows® 8 or Windows 8.1. Windows® XP is NOT supported.
Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DirectX: Version 11
Additional Notes: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir0098hd
28-06-2014, 09:02
نمرات بازی Sniper Elite 3 :

[*=center]Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۷/۱۰
[*=center]CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۷/۱۰
[*=center]Videogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۶/۱۰
[*=center]TheSixthAxis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۷/۱۰
[*=center]insidegames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۷۸/۱۰۰
[*=center]Strategy Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – ۸/۱۰

سعید1400
28-06-2014, 12:21
عرضه خواهد شد چیست؟الان بیشتر گیمر ها ان را تمام کرده اند.

Soroush HD
28-06-2014, 12:26
این عمو عادتشه....مثلا پست آخر صفحه قبل رو نگاه کنید.کاملا بی محتوا...میاد از این ور و اونور کپی میکنه بعدشم هیچ دقتی نمیکنه که عاقا این بازی الان منتشر شده و با همون حالت اصلی اینجا میذاره.این همه هم بهش میگیم اخطار هم میگیره ولی بازم توجه نمیکنه.....

Soroush HD
28-06-2014, 12:40
بعضی از نمرات دیگر که بهش اشاره نشد:

Strategy Informer ۸۰
insidegames: 78
TheSixthAxis: 70
CVG: 70
Xbox Achievements : ۷۰
eurogamer ۷۰
Now Gamer : ۷۰
Videogamer: 60
OXM : ۶۰

سعید1400
28-06-2014, 13:17
Ing:82 انگار هنوز خبری از گیم اسپات نیست!

Altairezio
30-06-2014, 19:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hatek
01-07-2014, 02:14
من چند مرحله از بازی رو رفتم خیلی جالب نبود بنظرم
ماجرای ایکس ری و این چیزا که من توش پیشرفتی نسبت به نسخه قبل ندیدم
انفجار ها چیزی که باید نبود
فاصله ها هم یک تغییری کردن مثلا توی v2 یکی از مراحلش یکی از اسنایپر های دشمن رو میزدی فاصلش 600 متر بود ولی توی این از فاصله 200.300 متری دشمن اصلا دیده نمیشه وباید کلی پیاده رفت بعد تیر اندازی کرد
همینطور زخمی شدن و کشته شدن مثل سری قبل و یا کال اف دیوتی نیست و یه مقدار خون مشخص داره که تموم شه کشته میشه و اینطوری نیست صفحه قرمز شه بعد پناه بگیری و خوب شه
یه سری هم نکات مثبت داره مثلا میشه از یک نقطه تیر اندازی کرد و وقتی دشمن داره میره اون نقطه میتونین جارو عوض کنین در حالی که همه جمع شدن توی یک نقطه همه رو آبکش کنید :n02:

hitler1945
01-07-2014, 12:16
من چند مرحله از بازی رو رفتم خیلی جالب نبود بنظرم
ماجرای ایکس ری و این چیزا که من توش پیشرفتی نسبت به نسخه قبل ندیدم
انفجار ها چیزی که باید نبود
فاصله ها هم یک تغییری کردن مثلا توی v2 یکی از مراحلش یکی از اسنایپر های دشمن رو میزدی فاصلش 600 متر بود ولی توی این از فاصله 200.300 متری دشمن اصلا دیده نمیشه وباید کلی پیاده رفت بعد تیر اندازی کرد
همینطور زخمی شدن و کشته شدن مثل سری قبل و یا کال اف دیوتی نیست و یه مقدار خون مشخص داره که تموم شه کشته میشه و اینطوری نیست صفحه قرمز شه بعد پناه بگیری و خوب شه
یه سری هم نکات مثبت داره مثلا میشه از یک نقطه تیر اندازی کرد و وقتی دشمن داره میره اون نقطه میتونین جارو عوض کنین در حالی که همه جمع شدن توی یک نقطه همه رو آبکش کنید :n02:

مث ورژن قبل موقعیت بازی که همش یه جا نیست ؟
یعنی فضاهای بازی عوض میشه از لحاط محیطی و روز و شب؟

Hatek
01-07-2014, 17:58
مث ورژن قبل موقعیت بازی که همش یه جا نیست ؟
یعنی فضاهای بازی عوض میشه از لحاط محیطی و روز و شب؟

من 3 مرحله رفتم هر سه تاش توی محیط های کوهستانی بوده ( با تغییرات جزئی )
دو تاش روز و یکیش شب

3Dmajid
01-07-2014, 18:21
این مگه بازیش اول شخص نبود ؟
چرا یهو سوم شخص شد ؟
ارزش دانلود داره ؟ هیجانی هست یا نه ؟

Altairezio
01-07-2014, 18:37
این مگه بازیش اول شخص نبود ؟
چرا یهو سوم شخص شد ؟
ارزش دانلود داره ؟ هیجانی هست یا نه ؟
شوخی میکنی ؟!
از اول سوم شخص بوده....
هیجانی ام هست....:n02:

Soroush HD
01-07-2014, 19:30
شوخی میکنی ؟!
از اول سوم شخص بوده....
هیجانی ام هست....:n02:
پس چرا تو Techshow منوتو گفت اول شخص؟؟؟:n13:

FOURTH RETURN
02-07-2014, 11:46
این بازی اومد؟

Soroush HD
02-07-2014, 12:11
این بازی اومد؟

بلهعععع....

سعید1400
02-07-2014, 12:21
بچه ها به نظرتون ارزش بازی کردن داره?

mehdy.z
03-07-2014, 00:20
بچه ها به نظرتون ارزش بازی کردن داره?
این سبک بازیها بیشتر به درد کسانی میخوره که میخوان یک تجربه واقعی از یک تک تیرانداز داشته باشند...به خاطر همین اگه اهل تجربه real هستی برو سراغش مطمئنا ازش خوشش میاد ولی اگه اهل بازیهای action shooter فانتزی و سریع مثل COD یا مثل اونها هستی ممکنه خیلی ازش خوشت نیاد.

aminrafael3
06-07-2014, 17:59
دوستان dlc چیه؟

این بازی هم dlc داره؟

mehsan66
07-07-2014, 00:27
دوستان dlc چیه؟

این بازی هم dlc داره؟

آره داره
خوندم توی یکی از dlc هاش باید هیتلر رو بکشی

mehsan66
07-07-2014, 00:31
من اینو خریدم نصب کردم از کجا بفهمم dlc
هم نصبه یا باید جدا دانلود کنم؟

hitler1945
07-07-2014, 01:17
من اینو خریدم نصب کردم از کجا بفهمم dlc
هم نصبه یا باید جدا دانلود کنم؟
dlc رو باید دانلود کنی و تو پوشه مربوطه بریزی
گرافیک این بازی ضعیف شده چرا؟
من تو حالت ultra بازم فک میکنم گرافیکش کمه

albertxx
07-07-2014, 01:34
دوستان یه سوال در مورد این سری از بازی ها !!!
اگه بی ربط هست شرمنده !!!

با این سیستم کدوم سری از این بازی ها رو میشه نصب و اجرا کرد ؟؟ (( 1 - 2 - 3 ))

رم : 2 گیگ ddr2
گرافیک :GeForce 8400
دایرکت ایکس : 9
پردازنده : core 2 Doue E5300@2.6 GH

تو مشخصات شماره 3 دیدم دایرکت ایکس 10 میخواد که واسه من 9 هست و فکر نکنم اجرا بشه !!

خواستم ببینم 2 شماره قبلی رو میشه بازی کرد ؟؟

FOURTH RETURN
07-07-2014, 09:50
این بازی با دایرکت ایکس 10 هم اجرا میشه؟

HOJ-JAT
07-07-2014, 16:24
بله اجرا میشود

albertxx
07-07-2014, 17:14
دوستان یکی به این سوال جواب بده !!

ممنون:n01:

تو مشخصات شماره 3 دیدم دایرکت ایکس 10 میخواد که واسه من 9 هست و فکر نکنم اجرا بشه !!

Tom Clancy's
07-07-2014, 18:30
سلام دوستان
من نسخه Black Box رو دانلود کردم منتها صدا نداره اصلا:n03:
کاریش میشه کرد؟

HOJ-JAT
07-07-2014, 18:50
دوستان یکی به این سوال جواب بده !!

ممنون:n01:
۲ رو که میتونی ۳ رو هم با کارت گرافیک ممکنه افت فریم داشته باشی ولی اجرا میشه ...البته راج ب دایرتیکس ممکته ب مشکل بخوری

FOURTH RETURN
07-07-2014, 19:22
سلام دوستان
من نسخه Black Box رو دانلود کردم منتها صدا نداره اصلا:n03:
کاریش میشه کرد؟

از کجا دانلود کرداهی؟:n02:

Tom Clancy's
07-07-2014, 20:58
از کجا دانلود کرداهی؟:n02:

از یاس دی ال
دو نخطه دی :n02:

hitler1945
08-07-2014, 00:18

1 و 2 رو میتونی ولی این 3 رو فک نکنم بتونی . البته بگم از نظر من همون 2 از این 3 هم بهتره
من که از این 3 اصلا خوشم نیومده

FOURTH RETURN
09-07-2014, 11:35
1 و 2 رو میتونی ولی این 3 رو فک نکنم بتونی . البته بگم از نظر من همون 2 از این 3 هم بهتره
من که از این 3 اصلا خوشم نیومده

دو همون بود که تو کارخونه موشکهای V2 بود؟ یکش همون زامبی نازی ها بودن؟ من زامبیها رو بازی نکردم چون خیلی ترسناک بود شاید یه روز بازیش کردم :n01:

hitler1945
10-07-2014, 00:30
دو همون بود که تو کارخونه موشکهای V2 بود؟ یکش همون زامبی نازی ها بودن؟ من زامبیها رو بازی نکردم چون خیلی ترسناک بود شاید یه روز بازیش کردم :n01:

آره نسخه دومش بیشتر تو خرابه های استالینگراد بودش
اون زامبی ها هم که واقعا مسخره است بازیش نکنی بهتره! بیشترش مسخره است نه ترسناک!

albertxx
10-07-2014, 23:57
من تو ترکر خصوصی دنبال ورژن 2 گشتم که فقط نسخه zombie اومد

تو سایت های ایرانی گشتم این اومد

همین خوبه دانلود کنم ؟؟؟
اگه نیست یه لینک سالم بدید

2 تا هم تو تورنت پیدا کردم

کدوم معتبره و پیشنهاد میدید ؟؟؟

ممتون !!! :n16:

hitler1945
11-07-2014, 00:57
من تو ترکر خصوصی دنبال ورژن 2 گشتم که فقط نسخه zombie اومد

تو سایت های ایرانی گشتم این اومد

همین خوبه دانلود کنم ؟؟؟
اگه نیست یه لینک سالم بدید

2 تا هم تو تورنت پیدا کردم

کدوم معتبره و پیشنهاد میدید ؟؟؟

ممتون !!! :n16:

از ----------- هم میتونی بگیری . اون نسخه ای که من داشتم حجمش از اینی که irdl گذاشته بیشتر بود

albertxx
11-07-2014, 01:04
از ----------- هم میتونی بگیری . اون نسخه ای که من داشتم حجمش از اینی که irdl گذاشته بیشتر بود

از کجا ؟؟ !! :n02:

اون نسخه ای که شما داشتی رو از کجا دانلود کردی ؟؟
لینک داری ؟؟

اینایی که من گذاشتم معتبر و خوب هست ؟؟

HOJ-JAT
12-07-2014, 09:32
بازی خیلی با حال و دوستداشتنی هست
نمیدونم چرا عضیا میگن بدرد نمیخوره
ادم رو یاد igi2 میندازه

amir0098hd
12-07-2014, 11:11
به نظر من نسخه ی قبلیش آسون تره از نسخه ی جدیدش.:n02:

mehdi30nema
12-07-2014, 13:17
بعضی جاهای بازی خیلی رو اعصابه . اصلا سختی بازی یکنواخت نیست .
امروز اون مرحله ایی که میگه سه تا تانک رو باید داغون کنیم رو ده بار رفتم ولی لامصب هر بار خیلی مسخره میمیرم . کلا من که خیلی با بازیش حال نکردم .

amir0098hd
12-07-2014, 16:02

amir0098hd
12-07-2014, 16:05

spartaqus
12-07-2014, 19:47
الان امتیاز های بازی خوب هست یا نه مثلا 7 گرفته ارزش داره ؟؟

hitler1945
14-07-2014, 01:03
دوستان درست میگن بعضی جاها بازی الکی سخته
هوش مصنوعی اینا هم قوی شدن با سه تا تیر سریع پیدات میکنن

pharm
15-07-2014, 01:16
کسی انلاین لایو بازی میکنه؟خیــــــلی حال میده

horseman
15-07-2014, 04:57
من که دارم تو تانگل با دوستام بازی می کنم ...

mehsan66
16-07-2014, 01:48
کسی انلاین لایو بازی میکنه؟خیــــــلی حال میده

چجوری بایذ بازی کرد نسخه اصلی می خواد؟

amir0098hd
17-07-2014, 10:47
من که بازی رو تمومش کردم
به نظر من کلا بازی باحالی بود.:n02:

3Dmajid
18-07-2014, 13:51
من که بازی رو تمومش کردم
به نظر من کلا بازی باحالی بود.:n02:

دانلود کنم یا نه ؟ :n02:

Altairezio
18-07-2014, 17:40
مجید دانلود نکنی از دست دادی....انصافا" ارزش بازی داره...عالی....
همه چیش عالیه...
لامصب استرسشم بالاس....

3Dmajid
19-07-2014, 11:24
همه چیش عالیه...
لامصب استرسشم بالاس....

جدی ؟ من فک میکردم بازی چرتیه :n02:

MoJtaBa.R
19-07-2014, 21:05
مث نسخه اول و دومشه ؟؟ دومش که خیلی سه نقطه بود ! اولش هم آنقدر ها خوب نبود ! یعنی این سر تر شده ؟

MoJtaBa.R
20-07-2014, 20:40
همه چیش عالیه...
لامصب استرسشم بالاس....

5تومن پول بازی چیز زیادی نیست ولی من موندم : همه چیزایی که عالی بودن کجا بودن ؟: دی . تغییری نسبت به نسخه یک و دومش احساس کردین ؟ گرافیکش مخصوصا هیچ چیز برتری نداشت نسبت به قبل ! سه مرحله گذروندم ولی این استرسی که میگین ب من هنوز مستولی نشده ! وجدانا همین بازی رو گفتین دیگه ؟
( تفاوت فقط توی لایو هستش ! وگرنه خود بازی چیز جدیدی نداره )

Altairezio
20-07-2014, 22:15
5تومن پول بازی چیز زیادی نیست ولی من موندم : همه چیزایی که عالی بودن کجا بودن ؟: دی . تغییری نسبت به نسخه یک و دومش احساس کردین ؟ گرافیکش مخصوصا هیچ چیز برتری نداشت نسبت به قبل ! سه مرحله گذروندم ولی این استرسی که میگین ب من هنوز مستولی نشده ! وجدانا همین بازی رو گفتین دیگه ؟
( تفاوت فقط توی لایو هستش ! وگرنه خود بازی چیز جدیدی نداره )

شما رو حالت سختی اول بازی میکنی راحت به نظر میاد...بزار رو چهارمی یا حتی سومی ...اونوقته توالت لازم بشی طی مراحل....:n09:
گرافیکم که شما بزار رو الترا اونوقت میبینی چه کردن....

MoJtaBa.R
20-07-2014, 23:03
شما رو حالت سختی اول بازی میکنی راحت به نظر میاد...بزار رو چهارمی یا حتی سومی ...اونوقته توالت لازم بشی طی مراحل....:n09:
گرافیکم که شما بزار رو الترا اونوقت میبینی چه کردن....

کاربر فعالی دیگه ! بنده توی 360 بازی میکنم میشه بگین چی رو بزارم تا کیفیت از دو بعدی در بیاد ؟ مرحله دوم هم که محیطش آشناست برای کسایی که الیت دوم رو بازی کرد ن!

اینم یه عکس هم از باگ زیبای بازی و هم گرافیک زیباترش ! به یه دسته از سبزه کنار نگاه کنین !

در ضمن : تنها بازیه ای که داخل علفزار یا درختچه قرار بگیرین که خودتون هم نتونین از توی اون منطفه بیرونش رو ببینن فک کنم همین بازیه : همونجور که نقیصش توی یک و دو بو د!!! الان هم هست ! اسنایپ داشته باشیو بخوای لذت ببری فک کنم به مخفی بودنشه وگرنه میریم دنبال کال آف !

سر اخر هم که یادم نیست سختی 4 یا 3 چی بود من روی گزینه authentic دارم بازی میکنم بدون هیچ استرسی ! دوستان دیگه هم یعنی کارشون به توالت کشید ؟!

شما هم به جای مزاح و تمسخر بهتر بود جواب من رو میدادین واقعا یک و دو رو بازی کردین و فرقی دارین میبینین ؟!

گرافیک بازی رو با چه بازی ای مقایسه میکنی شما ؟

Altairezio
21-07-2014, 02:23
کاربر فعالی دیگه ! بنده توی 360 بازی میکنم میشه بگین چی رو بزارم تا کیفیت از دو بعدی در بیاد ؟ مرحله دوم هم که محیطش آشناست برای کسایی که الیت دوم رو بازی کرد ن!

در ضمن : تنها بازیه ای که داخل علفزار یا درختچه قرار بگیرین که خودتون هم نتونین از توی اون منطفه بیرونش رو ببینن فک کنم همین بازیه : همونجور که نقیصش توی یک و دو بو د!!! الان هم هست ! اسنایپ داشته باشیو بخوای لذت ببری فک کنم به مخفی بودنشه وگرنه میریم دنبال کال آف !

سر اخر هم که یادم نیست سختی 4 یا 3 چی بود من روی گزینه authentic دارم بازی میکنم بدون هیچ استرسی ! دوستان دیگه هم یعنی کارشون به توالت کشید ؟!

شما هم به جای مزاح و تمسخر بهتر بود جواب من رو میدادین واقعا یک و دو رو بازی کردین و فرقی دارین میبینین ؟!

گرافیک بازی رو با چه بازی ای مقایسه میکنی شما ؟

والا برا سخن ابتدایی تون باید بگم که زمان نسل هفتم ته کشیده...خود مدیر تولیدم گفته بود که نسل هفتمیا ناراحت نشن از گرافیک پایین کار شده ...
+
من نمیدونستم که شما نسل هتمی ایـــــن....فک کردم PC بازین.....
+
آخه دوست من درستشم اینه دیگه....بری تو علفزار دیگه چیزی دیده نمیشه که....طی علفزار داری نگا میکنی ... نه عمود و با زاویه....
+
CoD جای خود دارد و این جای خود....
+
نمی دونم شوخی میکنی یا جدی میگی ولی قسمت سه و چهارش برا من که سخته...(سخت که اونجوری ام که فکر میکنی نه،استرس زا...چون با یه خشاب یه نفر میمیره...)
+
نسخه دو رو بازی کردم و این نسخه به نظرم فرق داره با اون ،هم از نظر گرافیکی هم از نظر مرحله ای و هم از نظر هوش مصنوعی و هم طراحی فضا ....

Amin_0913
23-07-2014, 23:31
آقا این DLC ــِه قضیش چیه؟

goldenmember
24-07-2014, 15:34
سلام
من سیستمم اینه:
ram:6
vga:1 gb 5770
cpu:core i 7 quad core 2.7
گرافیکمو آپدیت کردم.
ولی روی low به بالا لگ داره.(low خیلی کم لگ داره و بازم اذیتم میکنه)
البته رزولوشن جزو نقاط قرمزمه کمش نمیکنم

این بازی که با توجه به گرافیکش واسه سیستمم شوکولاته
من با این سیستم کرایسیس 3 روی medium و بعضا high بازی کردم
همچنین واچ داگز روی low فریم بیشتری از low این بازی میده

cjdj
29-07-2014, 22:49
سلام
ببخشید سوالم رو اینجا مطرح می کنم ناپیک مشکلات نصب و اجرای این بازی رو ندیدم
این بازی رو نصب کردم اما وقتی بازی رو اجرا می کنم به ارم بازی میرسه میپره
وقتی هم رو game launcher تو پوشه bin کلیک می کنم ارور 0*c000007b میده در حالی که تمام نسخه های ++c از 2005 تا 2012 نصبه diretx هم اخرین نسخه نصبه
net frame work. هم 3.5 و 4 نصبه به نظرتون مشکل چیه این اجرا نمیشه
با تشکر

FOURTH RETURN
01-08-2014, 20:15
این بازی رو روی چه درجه سختی بازی کنم بهتره؟ به نظر شما روی آسونترین درجه به واقعیت نزدیکتر نیست؟ چون رو درجه های سخت شنیدم و همینطور توی نسخه پیشین بازی خودم دیدم که باید یه خشاب رو طرف خالی کنی که بمیره که نابخردانه به نظر میاد

Khan gholi
01-08-2014, 22:31
مراحل واقعا تکراری هست.مثلا شروع مرحله دوم کاملا شما رو یا یک مرحله نسخه دوم میندازه که سر از انبار ها موشک در میارید.من سر نسخه قبلی رو سخترین حالت ممکنه رفتم این نخسه رو حالت دوم رفتم که وقتم بگذره هنوز بعد چهار روز میلم نمیشه که مرحله دوم رد کنم.هنوز هم از همون سیستم قدیمی روایت داستان در ایتدا هر مرحله استفاده میکنه.خدا وکیلی داستان پردازی کال 1 صد برابر این جذاب تره
حالت اخر جون سرباز ها پولادین میشه و سیو هم ندارین.بازی هم نیست که بگین درحه سختی روی هوش مصنوعی تاثیر گذار میشه.بازی برای اینکه تابستون برهوته گیمر هاست وقتشون رو پر کنه
اسکایرم رو تموم کردم که از 10 تا بازی از این بیشتر بهم لذت داد و بعدشم اگر وقت باشه میرم سراغ ولفنشتاین
تو یک دوره کوتاه سه تا بازی جنگ جهانی دوم اومده
The new order,SE III ,Enemy Front
و یک بازی جنگ جهانی اول
Valiant Hearts The Great War
من این بازی حاضرم با کل سری S E عوض کنم.هر چی نداشته باشه داستان پردازی یوبی سافت رو یدک میکشه

wrath of god
01-08-2014, 22:52
دوستان با این سیستم چ جوری میتونم بازی کنم؟!؟
ram:6gb
cpu:intel core i7 2670qm 2.2 GHz quad core
graphics card:gt 630m 2gb ddr3

FOURTH RETURN
01-08-2014, 23:57
مراحل واقعا تکراری هست.مثلا شروع مرحله دوم کاملا شما رو یا یک مرحله نسخه دوم میندازه که سر از انبار ها موشک در میارید.من سر نسخه قبلی رو سخترین حالت ممکنه رفتم این نخسه رو حالت دوم رفتم که وقتم بگذره هنوز بعد چهار روز میلم نمیشه که مرحله دوم رد کنم.هنوز هم از همون سیستم قدیمی روایت داستان در ایتدا هر مرحله استفاده میکنه.خدا وکیلی داستان پردازی کال 1 صد برابر این جذاب تره
حالت اخر جون سرباز ها پولادین میشه و سیو هم ندارین.بازی هم نیست که بگین درحه سختی روی هوش مصنوعی تاثیر گذار میشه.بازی برای اینکه تابستون برهوته گیمر هاست وقتشون رو پر کنه
اسکایرم رو تموم کردم که از 10 تا بازی از این بیشتر بهم لذت داد و بعدشم اگر وقت باشه میرم سراغ ولفنشتاین
تو یک دوره کوتاه سه تا بازی جنگ جهانی دوم اومده
The new order,SE III ,Enemy Front
و یک بازی جنگ جهانی اول
Valiant Hearts The Great War
من این بازی حاضرم با کل سری S E عوض کنم.هر چی نداشته باشه داستان پردازی یوبی سافت رو یدک میکشه

enemy font رو من بازی کردم نسبتا بدک نبود

اما هیجی مثل بازیهای قدیم جنگ جهانی دوم نمیشه کال 1 و 2 و مدال افتخار 1 همون اولیاشئن فقط خوب بود hidden and dangerous چقدر حال کردم باهاش تو زمان خودش عجب سبکی داشت

wrath of god
02-08-2014, 11:35

دوستان میشه یکی جواب من رو بده

wrath of god
02-08-2014, 21:35

ای بابا داریم دو روز پشت سر هم پست میزاریم یه نفرم جواب نداده....لطفا جواب من رو بدین...لطفا... :42::42::42::42::42:

Khan gholi
02-08-2014, 21:56
یعنی چیزی داداش چطوری می تونم بازی کنم .حداقل سیستم مورد نیاز خیلی پایین تر از چیزی که شما نیاز دارید اگر برای خرید منظورتونه
اگر برای تنظیمات گرافیکی میخواید یکی یک چک کنید.معمولا تو بیشتر بازی ها text detail رو اولترا بزارید. چیز هایی که رو فریم تاثیر داره anti aliasing هست که اجسام طبیعی تر میشن و shadow که همون سایه است.به ترتیب هی گزینه به گزینه برید بالا تا دچار تیک بشید.هر وقت دیگه تیک دار شد گزینه قبلی رو استفاده کنید.موشن بلور هم غیر فعال کنید
به نظرم شما این بازی رو تنظیمات High می تونید بازی کنید

wrath of god
02-08-2014, 22:18
یعنی چیزی داداش چطوری می تونم بازی کنم .حداقل سیستم مورد نیاز خیلی پایین تر از چیزی که شما نیاز دارید اگر برای خرید منظورتونه
اگر برای تنظیمات گرافیکی میخواید یکی یک چک کنید.معمولا تو بیشتر بازی ها text detail رو اولترا بزارید. چیز هایی که رو فریم تاثیر داره anti aliasing هست که اجسام طبیعی تر میشن و shadow که همون سایه است.به ترتیب هی گزینه به گزینه برید بالا تا دچار تیک بشید.هر وقت دیگه تیک دار شد گزینه قبلی رو استفاده کنید.موشن بلور هم غیر فعال کنید
به نظرم شما این بازی رو تنظیمات High می تونید بازی کنید

آخیش...........دست شما درد نکنه امیدوارم به اون آرزویی که داری برسی گلم.:n02:

Bobby Sands
03-08-2014, 07:16
رو این تفنگش نمیشه صدا خفه کن نصب کرد؟:n02:

wrath of god
03-08-2014, 14:58
رو این تفنگش نمیشه صدا خفه کن نصب کرد؟:n02:

کدوم تفنگش دقیقا؟ :n02:

Khan gholi
04-08-2014, 08:28
نه به غیر از اسلحه کمری که دارای صدا خفه کنه بقیه این قابلیت رو ندارند. تا درجه سارجنت چهارم رفتم فقط انواع مین ها, تیر با قدرت قوی علیه وسایل و دینامیت باز کرد شاید لول های بالا تر صدا خفه کن بده که تا اون موقع بازی تموم شده.فکر نکنم در اخر هم بده چون سیستم بازی کاملا تغییر می کنه
قسمت Loadout برای تغییر اسلحه هاست و مهماته.

بازی خیلی زود تموم میشه.جالبه همچنان می خواهند این بازی رو بسازند چون اخرش گفت اینجا داغون شد رفت ولی تا پایان جنگ کلی راه باقی مونده.

FOURTH RETURN
11-08-2014, 11:42
این دینامیت رو چطور باید استفاده کرد؟

hossein blak
11-08-2014, 13:21
Sniper Elite III

سازنده: Rebellion Oxford

ناشر بازی: Rebellion Developments,505 Games

پلتفرم: PS3 , PS4 , Xbox One , Xbox 360 , PC

تاریخ انتشار: 27 جولای (اروپا) و 21 ژوئن (به طور کلی)

سبک: شوتر سوم شخص

بازی فقط دارای مود SP میباشد.

SE3 سومین بازی از سری بازی های SE هست که در جنگ جهانی دوم در شمال قاره ی آفریقا اتفاق می افتد.

ویژگی خاص این بازی نسبت به بازی های هم قطار خود صحنه های X-ray از بدن قربانیانیست که توسط شخص هدف گرفته میشوند که در نوع جالب است.کمپانی این ویژگی را کیل کم(KillCam ) نامگذاری کرده که دوربین با دنبال کردن گلوله حین برخورد تمام عضلات و بافت هایی را که توسط گلوله تخریب می شوند رو به طور کامل شبیه سازی و نشان می دهد،که این نسخه از این نظر که بافت و اندام بیشتری نسبت که نسخه ی قبلی از این سری بازی ها دارد ،برتری خاصی نیز دارد.البته به گفته ی تهیه کننده ی بازی این دوربین برای اتومبیل ها و اشیاء مکانیکی هم کاربرد خواهد داشت که شما میتوانید با شلیک به موتور یا دیگر اجزای یک خودرو یا شیء دیگر داخل موتور و محل برخورد و علت تخریب را ببینید.

بیشترین گلایه هایی که از نسخه ی قبلی بازی میشد راجع به کوچک و محدود بودن نقشه بود،به طوری که شما فقط ناچار بودید مسیر را دنبال و به اهداف برسید و انتخابی نداشتید،حال با تحولی در بازی شما شاهد نقشه ای تقریبا" باز و بزرگ خواهید بود و بنا به راه و روشی که انتخاب میکنید میتوانید مرحله ها و درستور ها را به انجام برسانید.

نقشه با تحولی چشم گیر دارای بلندی هایی برای اختفای شخص تک تیرانداز و تیر اندازی و یا تونل هایی برای فرار و اختفاء موقت در آنهاست،البته طرز قرار گیری نگهبان ها و آتشبار ها و... شما را مجبور به مخفیانه گذراندن مرحله میکند و همینطور ابزار زیادی در اختیار دارید که مثلا" با پرتاب سنگ میتوانید هواس نگهبانان و سرباز ها را پرت کنید یا مین هایی که میتوانید در زمین بگارید یا راه پشتی محل تیر اندازی خود را با مین سیم داری محافظت بکنید.

مولفه های دیگری به بازی افزوده شده است که به هیجا و جذابیت بازی کمک خواهند کرد،مثلا" شلیک کردن با دوربین سنایپ خود به همین راحتی نخواهد بود که شما زوم کرده و با هدف گیری شلیک کنید...مولفه هایی مثل باد و جاذبه (که تاثیر مستقیم به پایین اومدن گلوله میکنن) و حتی ضربان قلب هم ماثر خواهند بود.

نکته ی جالب بازی کاستومایز کردن سطح سختی بازی خواهد بود....مثلا" در سطح راحت (Easy) شما میخواهید در تیر اندازی کمک و راهنمایی به شما نشود،میتوانید این تغییر را در سطح بازی خود بدهید.

به گفته ی تهیه کننده بازی سازنده وقت بیشتری روی نسخه ی PC بازی گذاشته و حتی بعد اتمام ساخت این نسخه هر روزه این بازی رو انجام میدادن که کاملا" مشکلات بازی رفع و نسخه ی بدون عیبی عرضه بشه،البته گفته شده که این کار باعث افت و کم و کسری در نسخه های دیگر بازی نخواهد بود.در رابطه با گرافیک بازی هم گفته شده که جزئیات و بافت های گرافیکی و سایه ها و ... به خوبی کار شدند و شما میتوانید با زوم روی هر چیز جزئیات خیلی بالایی از اون رو ببینید.این بازی با رزولیشن 1080P بر روی کنسول ها نسل 8 و شاید روی PC و کنسول های نسل 7 اجرا شود.

تریلر های بازی:

وب سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع:

Wikipedia
Gamespot
Vg247
pcgamer

CPU:
Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better

RAM:
2 GB RAM

VGA:
Microsoft DirectX 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA GeForce 8800 series / ATI Radeon HD 3870) or better

DX:
10

HDD:
18 GB available space

Sound:

Network:

Note: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

نمرات بازی :

[*=right]Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]Videogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 6/10
[*=right]TheSixthAxis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7/10
[*=right]insidegames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 78/100
[*=right]Strategy Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8/10

سلام
میشه سیستم مورد نیاز برای این بازی رو بگید؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-08-2014, 14:10
سلام
میشه سیستم مورد نیاز برای این بازی رو بگید؟

CPU:

RAM:
2 GB RAM

VGA:

DX:
10

HDD:
18 GB available space

Sound:

Network:

FOURTH RETURN
11-08-2014, 23:29
مین سیم دار چطوریه؟

eshagh
13-08-2014, 14:56
مین سیم دار چطوریه؟

با سلام
دوست عزیز با اعداد بالای کیبورد یا با نگه داشتن کلید Q نوع مهمات رو انتخاب کن و جهت انداختن یا کاشتن مین کلید F را نگه دار تا مین کاشته بشه
برای انداختن نارنجک هم کلید 4 را از بالی کیبورد بزن و کید F را بگیر تا محل پرتاب مشخص بشه و کلید رو ازاد کن .:n03:

eshagh
13-08-2014, 14:58
مین سیم دار چطوریه؟

با سلام
دوست عزیز با اعداد بالای کیبورد یا با نگه داشتن کلید Q نوع مهمات رو انتخاب کن و جهت انداختن یا کاشتن مین کلید F را نگه دار تا مین کاشته بشه
برای انداختن نارنجک هم کلید 4 را از بالی کیبورد بزن و کید F را بگیر تا محل پرتاب مشخص بشه و کلید رو ازاد کن .:n03:

eshagh
13-08-2014, 15:11
با سلام
دوستان من در مرحله SIWA OASIS گیر کرده ام لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کرد اون جایی که داخل قلعه 3 تا ضد هوایی رو منهدم میکنید و بر روی یک بلندی میره و 3 افسر برای مذاکره در یک نقطه جمع میشوند .
هر کدوم از این 3 نفر را که زدم نشد که نشد . حتی هر 3 تا رو با پرتاب نارنجک هم کشتم باز قبول نکرد .
لطفا بگید به چه صورت هست .
مرسی :n03:

Khan gholi
13-08-2014, 22:32
با سلام
دوستان من در مرحله SIWA OASIS گیر کرده ام لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کرد اون جایی که داخل قلعه 3 تا ضد هوایی رو منهدم میکنید و بر روی یک بلندی میره و 3 افسر برای مذاکره در یک نقطه جمع میشوند .
هر کدوم از این 3 نفر را که زدم نشد که نشد . حتی هر 3 تا رو با پرتاب نارنجک هم کشتم باز قبول نکرد .
ببرید رو برج نزدیک محلی که اونها می ایستند با دروبین اون ها رو تگ کنید و وقتی صحبت هاشون تموم شد مشخص میشه در ادامه باید چیکار کنید

sadegh571
13-08-2014, 22:49
با سلام
درود
وقتی که اون 3 تا افسر رو تگ کردی نباید بکشیشون. تا اونجا که یادمه اون افسری که ستاره داره میره حدودا صد متر راه میره و میرسه به یه اتاق تا یه چیزی برداره، وقتی از اتاق اومد بیرون اون موقع بکشش.

FOURTH RETURN
13-08-2014, 23:28
با سلام

من مین رو نگفتم مین سیم دار که تو پست قبلی گفته رو میگم چطوریه؟

FOURTH RETURN
14-08-2014, 17:46
که مخ اون ژنرال نازی رو متلاشی میکنی:

وین رونی
14-08-2014, 18:49
که مخ اون ژنرال نازی رو متلاشی میکنی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در دنیای وب چیزی هم به عنوان اسپویلر وجود نداره!!!!!!!!

FOURTH RETURN
14-08-2014, 21:43
و در دنیای وب چیزی هم به عنوان اسپویلر وجود نداره!!!!!!!!

متوجه نشدم

Layken
14-08-2014, 23:13
متوجه نشدم

شما در پست خودتون اخر بازی رو لو دادید و منظور دوستمون این بود که صحبتتون رو داخل اسپویلر قرار بدید که البته من پست هر دوتاتون رو ویرایش کردم و اسپویلر بهشون اضافه کردم.

FOURTH RETURN
15-08-2014, 13:58
آنلاینشو هم میشه باز کرد؟

khaniyan
15-08-2014, 15:16
کسی تونسته این بازی رو در حالت چند نفره lan یعنی off line بازی کنم

mojtaba007
19-08-2014, 15:53
دارینوس داره این بازی رو دوبله میکنه
به نظرتون ارزش بازی داره؟

ali-u
19-08-2014, 17:32
دارینوس داره این بازی رو دوبله میکنه
به نظرتون ارزش بازی داره؟

من به شخصه بازی سری Sniper Ghost Warrior را بیشتر از این سری می پسندم

درسته بازی تک تیراندازه .. ولی سبک شوتر بیشتر بهش میاد - مخفی کاریش کمتر از Sniper Ghost

حالا نظر دیگر دوستان شاید چیز دیگر باشه

FOURTH RETURN
20-08-2014, 13:43
من به شخصه بازی سری Sniper Ghost Warrior را بیشتر از این سری می پسندم

درسته بازی تک تیراندازه .. ولی سبک شوتر بیشتر بهش میاد - مخفی کاریش کمتر از Sniper Ghost

حالا نظر دیگر دوستان شاید چیز دیگر باشه

نه من اصلا با اون حال نکردم این بهتره

Ramin khuzestan
30-08-2014, 16:26
این killcam یا همون صحنه های X-ray از بدن قربانی خیلی پسرفت داشته نسبت به نسخه قبل!
تو نسخه قبلی میشد شلیک کرد به نارنجک هایی که قربانی بسته به کمرش یا حتی شلیک کرد به بیضه های طرف و کلی ذوق مرگ شد:n08: ولی تو این نسخه بیشتر به شلیک به سر توجه شده اونم زیاد حال نمیده نسبت به نسخه قبل

FOURTH RETURN
30-08-2014, 20:34
این killcam یا همون صحنه های X-ray از بدن قربانی خیلی پسرفت داشته نسبت به نسخه قبل!
تو نسخه قبلی میشد شلیک کرد به نارنجک هایی که قربانی بسته به کمرش یا حتی شلیک کرد به بیضه های طرف و کلی ذوق مرگ شد:n08: ولی تو این نسخه بیشتر به شلیک به سر توجه شده اونم زیاد حال نمیده نسبت به نسخه قبل

نه اتفاقا پیشرفت داشت به نارنجک هم میشه شلیک کرد

Ramin khuzestan
31-08-2014, 11:24
نه اتفاقا پیشرفت داشت به نارنجک هم میشه شلیک کرد
من که پیشرفتی حس نکردم:n15:
آره نارنجک رو میشه منفجر کرد

Altairezio
12-09-2014, 10:20
دوستانی که مراحل اصلی بازی رو تموم کردن و بازی خسته کننده شده براشون از اینجا آپدیتای بازی رو رای نسخه ی ریلودد بگیرن و لذت ببرن از مراحل ... واقعا" زیبا طراحی شدن مراحل اضافه.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
12-09-2014, 22:05
دوستانی که مراحل اصلی بازی رو تموم کردن و بازی خسته کننده شده براشون از اینجا آپدیتای بازی رو رای نسخه ی ریلودد بگیرن و لذت ببرن از مراحل ... واقعا" زیبا طراحی شدن مراحل اضافه.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یرای بلک باکس هم میشه؟

یرای بلک باکس هم میشه؟
[/QUOTE]

Altairezio
13-09-2014, 10:54
یرای بلک باکس هم میشه؟

نه عزیز سازگار نیست....

FOURTH RETURN
14-09-2014, 17:50
نه عزیز سازگار نیست....

شما امتحان کردی یا همینطوری میگی سازگار نیست چند تا مرحله اضاف شده بهش ارزش داره کل بازی رو دوباره بخاطرش دان کنم؟:n04:

Altairezio
14-09-2014, 17:53
4 مرحله...البته من دو تای اولی رو فعلا" بازی کردم....

FOURTH RETURN
14-09-2014, 22:26
4 مرحله...البته من دو تای اولی رو فعلا" بازی کردم....

پاسخم رو ندادی

Altairezio
15-09-2014, 03:54
پاسخم رو ندادی

شرمنده.....بله جواب نمیده ،من امتحان نکردم ولی از مدیر سایت پرسیدم اونم گفت که نمیشه....
ارزش دانلودم که من نمیدونم صلاح مملکت خویش خسروان دانند با این وضِ ADSL....:n02:

zeimost
17-09-2014, 15:42
آخرای نصب این ارورو میده:

FOURTH RETURN
18-09-2014, 12:32
آخرای نصب این ارورو میده:

سی دی نصب خرابه

mahddi
26-09-2014, 01:06

من الان فقط dlc شماره 10 بگیرم کافیه یا حتما باید همه رو از اول بگیرم؟

Altairezio
26-09-2014, 05:05
من الان فقط dlc شماره 10 بگیرم کافیه یا حتما باید همه رو از اول بگیرم؟

بله دوست عزیز آخرین آپدیت شامل همه ی آپدیت ها هست...کافیه....

mohammad_77
03-10-2014, 19:27
من توی یکی از مرحله ها گیر کردم . مرلحه ششم و به عنوان (Kasserine Pass) یک جایی که داخل مقبره طوری می شی و بعد از کشتن اون چند نفر یه ماموریت جدید بهت می ده (find clue to location of safe combination) توی سایت های خارجی نوشته می ری سراغ برج خرابه و بعد از کشتن تک تیر انداز و ... یک افسر هست که باید اون رو بکشی و بدنش رو بگردی . مسئله اینه که همچین چیزی برای من نشون نمی ده و کل منطقه رو پاکسازی کرده ام (البته مقبرهه اخرین مکان بود و تک تیرانداز و ... همه رو کشته بودم ) نمی دونم چون طبق روند خاصی پیش نرفتم این طوری شده یا نه ؟ با این حال کسی راهی داره که بشه این ماموریت رو ازش رد شد یا راه دیگه ای داشته باشه ؟

FOURTH RETURN
03-10-2014, 21:30
من توی یکی از مرحله ها گیر کردم . مرلحه ششم و به عنوان (Kasserine Pass) یک جایی که داخل مقبره طوری می شی و بعد از کشتن اون چند نفر یه ماموریت جدید بهت می ده (find clue to location of safe combination) توی سایت های خارجی نوشته می ری سراغ برج خرابه و بعد از کشتن تک تیر انداز و ... یک افسر هست که باید اون رو بکشی و بدنش رو بگردی . مسئله اینه که همچین چیزی برای من نشون نمی ده و کل منطقه رو پاکسازی کرده ام (البته مقبرهه اخرین مکان بود و تک تیرانداز و ... همه رو کشته بودم ) نمی دونم چون طبق روند خاصی پیش نرفتم این طوری شده یا نه ؟ با این حال کسی راهی داره که بشه این ماموریت رو ازش رد شد یا راه دیگه ای داشته باشه ؟

اگه یه عکس از اون مرحله میذاشتی بهتر بود اما اگه اشتباه نکنم و توی اون مرحله که فکر میکنم باشی باید پس از کشتن پرسنل درون مقبره و گشتن بدن فلان افسر و برداشتن یک شی باید بری دم اون دره دژبانیه هست که روبروی مقبره هست و زیر سایه درخت کنارش بشینی بعد بلافاصله یک نفربر که تیربار بالاشه میاد که باید منهدمش کنی تا افسر درون نفر بر بمیره اگه مین داری پیش از آمدنش مین بذار تا نابود بشه میتونی با اسنایپر باکش رو بزنی تا منفجر بشه اما چون حرکت میکنه این کار کمی سخته فقط زیر سایه درخت بشین تا نفر بر متوجه تو نشه

mohammad_77
04-10-2014, 14:11
اگه یه عکس از اون مرحله میذاشتی بهتر بود اما اگه اشتباه نکنم و توی اون مرحله که فکر میکنم باشی باید پس از کشتن پرسنل درون مقبره و گشتن بدن فلان افسر و برداشتن یک شی باید بری دم اون دره دژبانیه هست که روبروی مقبره هست و زیر سایه درخت کنارش بشینی بعد بلافاصله یک نفربر که تیربار بالاشه میاد که باید منهدمش کنی تا افسر درون نفر بر بمیره اگه مین داری پیش از آمدنش مین بذار تا نابود بشه میتونی با اسنایپر باکش رو بزنی تا منفجر بشه اما چون حرکت میکنه این کار کمی سخته فقط زیر سایه درخت بشین تا نفر بر متوجه تو نشه

درسته . یک کاغذ روی میز بود که اصلا نمی دیدمش . ممنون .

mohsen0000000000
08-01-2015, 18:03
سلام.
من در مرحله SIWA OASIS گیر کرده ام لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کرد اون جایی که داخل قلعه 3 تا ضد هوایی رو منهدم میکنید و بر روی یک بلندی میره.
و فرمانده که میاد میبازم

ali.mlkpr
21-01-2015, 13:12
سلام من بازی sniper 3 update 1.10رو دانلود کردم .ولی وقتی آرم sniper میاد خودش از بازی بیرون میاد .ی کرک دیک نصب کردم این دفعه از یازی بیرون نمیاد ولی ی صفحه آبی میاد.
دیگ نمیدونم چ کار کنم
:n18:خواهشن یکی کمک کنه:n18:

H e K t O r
18-03-2015, 15:32
سلام
من میخوام سلاحمو عوض کنم و جدید کنم نمیدونم چطوری میشه؟
من قسمت Loadout هم رفتم و اونجا یه قسمت مثلا alpha رو تنظیم کردم ولی وقتی میرم ادامه مراحلمو بدم جدید نمیشه همون قبلیا میاد
چرا؟؟

بعدا مشکل دیگه اینکه بازی واسه خودش بیرون میاد.!! میشه کمک کنین؟؟

با تشکر

| SoRoush 8K |
21-08-2015, 20:07
دوستان یه سوال .
من چون نسخه ی قبلیشو رو اخرین درجه سختی تموم کردم اینم از اول زدم رو آخرین درجه سختیش .
وقتی میخوام با اسنایپ بزنم یه چیزی اون بالای صفحه میاد که چپ و راست میره نمیدونم واسه باده یا جاذبه .
چیجوری باید با توجه به اون نشونه گیری کنم ؟
الان همون مرحله اولوم همون اولش که میگه دونفرو بکش ، بعدش یکیو میگه بزن که بالای کوهه داره با یه دوربین نگاه میکنه . هر چی میزنم بهش نمیخوره . ممنون میشم کمک کنید . Altairezio

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال .
من چون نسخه ی قبلیشو رو اخرین درجه سختی تموم کردم اینم از اول زدم رو آخرین درجه سختیش .
وقتی میخوام با اسنایپ بزنم یه چیزی اون بالای صفحه میاد که چپ و راست میره نمیدونم واسه باده یا جاذبه .
چیجوری باید با توجه به اون نشونه گیری کنم ؟
الان همون مرحله اولوم همون اولش که میگه دونفرو بکش ، بعدش یکیو میگه بزن که بالای کوهه داره با یه دوربین نگاه میکنه . هر چی میزنم بهش نمیخوره . ممنون میشم کمک کنید . Altairezio

nader.santoori
08-02-2017, 21:23
چجوری باید تگ کنیم افسر ها رو؟؟؟:n13:

Altairezio
09-02-2017, 19:48
چجوری باید تگ کنیم افسر ها رو؟؟؟:n13:

با دوربین میری روشون....
منتهی محدوده....5 نفر بود فک کنم سقف تگ کردن.....

shshhskh
03-10-2018, 19:59
سلام برای من دوربین نداره چطوری باید پیدا کنم ؟فقط تفنگ دوربین داره

Altairezio
03-10-2018, 21:24
سلام برای من دوربین نداره چطوری باید پیدا کنم ؟فقط تفنگ دوربین داره

B
موفق و مؤید باشید:n16: