PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن کامپیوتر بعد از تعویض فن

raheb_494
21-06-2014, 18:46
با سلام به همه ی دوستان

فن کامپیوترم سوخته بود من اومدن عوضش کردن یه فنی بود که با پیچ بسته می شه حالا اومدن یه گذاشتم که با یه فشار بسته می شه کنه داره
حالا از وقتی که این کار رو کردم دیگه کامپیوتر بالا نمیاد فن پاور روشن می شه ولی مانیتور هیچ چیزی رو نشون نمی ده صفحه سیاه ست
می خواستم بدونم مشکل از کجاست

با تشکر

EXTREME
21-06-2014, 21:04
با سلام به همه ی دوستان

فن کامپیوترم سوخته بود من اومدن عوضش کردن یه فنی بود که با پیچ بسته می شه حالا اومدن یه گذاشتم که با یه فشار بسته می شه کنه داره
حالا از وقتی که این کار رو کردم دیگه کامپیوتر بالا نمیاد فن پاور روشن می شه ولی مانیتور هیچ چیزی رو نشون نمی ده صفحه سیاه ست
می خواستم بدونم مشکل از کجاست

با تشکر

یک خمیز خوب به سی پی یو بزنید و از محکم بودن و درست جا رفتن فن مطمئن بشید

با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید اگر هنوز مشکل پابرجا بود یعنی یک مشکل سخت افزاری داره سیستم شما

یا از خود باتری است یا کثیفی اسلات های رم و گرافیک که باید تمیز بشه

یا مربوط به خود رم گرافیک و پاور و مین و بایوس مین است

raheb_494
23-06-2014, 17:44
سلام دوباره
العان اسلات های رم و گرافیک رو با مسواک پاک کردن چند روز پیش هم با بلور هوا روی سیستم گرفته بودم
رم و گرافیک رو روی سیستم دیگه امتحان کردم کار می کنه
قبلا که کامپیوتر رو روشن می کردم چراغ پاور جلوی کیس هم روشن می شود العان روشن نمی شه
راستی وقتی روم های رو بیرون می کشم صدای بوق نمی ده و جای باطری روی مادر برد هست ولی باطری درونش نیست اگه باطری نباشه مشکلی پیش می یاد
اسلات ها رو با چه ماده ای پاک کرد
احتمال داره از مادر برد باشه

EXTREME
23-06-2014, 23:49
سلام دوباره
العان اسلات های رم و گرافیک رو با مسواک پاک کردن چند روز پیش هم با بلور هوا روی سیستم گرفته بودم
رم و گرافیک رو روی سیستم دیگه امتحان کردم کار می کنه
قبلا که کامپیوتر رو روشن می کردم چراغ پاور جلوی کیس هم روشن می شود العان روشن نمی شه
راستی وقتی روم های رو بیرون می کشم صدای بوق نمی ده و جای باطری روی مادر برد هست ولی باطری درونش نیست اگه باطری نباشه مشکلی پیش می یاد
اسلات ها رو با چه ماده ای پاک کرد
احتمال داره از مادر برد باشه

اگه همه مواردی که گفتم ردشه میتونه از مین باشه

با اسپری خشک هم میتونید اسلات ها رو تمیز کنید

raheb_494
24-06-2014, 14:29
ممنون

اگه چند از پیچ های که مادر برد رو به بدنه وصل می کنه نباشه مشکلی پیش می یاد
چون چهار تا از پچ هاش نیست

EXTREME
25-06-2014, 09:04
ممنون

اگه چند از پیچ های که مادر برد رو به بدنه وصل می کنه نباشه مشکلی پیش می یاد
چون چهار تا از پچ هاش نیست

ممکنه مشکل پیش بیاد چون باعث اتصال بدنه میشه و ممکنه سیستم تصویر نده یا هنگ کنه

raheb_494
25-06-2014, 19:35
پیش یه تعمیر کار رفتم که با شما هم نظر بود و گفت از مین بایوسه

حالا می خواستم بدونم چه طوری میشه مادربرد الایت گروپ مدل g41t-m9 که نرافزارش پریده باشه باید چه طوری نصب کرد
ممنون

EXTREME
25-06-2014, 19:38
پیش یه تعمیر کار رفتم که با شما هم نظر بود و گفت از مین بایوسه

حالا می خواستم بدونم چه طوری میشه مادربرد الایت گروپ مدل g41t-m9 که نرافزارش پریده باشه باید چه طوری نصب کرد
ممنون

منظورتون بایوس است؟ اگه بایوس مینی پریده باشه تنها راه ریختن بایوس با پروگرمر است باید ببرید بیرون برای اینکار