PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

Cyber_boy
21-06-2014, 15:09
یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy note 3 Neo از دیجی کالا خریدم با گارانتی پارس سامتل. بعد از گذشت دو هفته از خرید آن، خود به خود ترک کوچکی در نمایشگر LCD آن ایجاد شد، بدون آن که ضربه یا فشاری به آن وارد شده باشد. شیشه و بدنه هم کاملا سالم و بدون خدشه است. حالا گارانتی پارس سامتل و فروشنده دیجی کالا هیچ کدام قبول مسولیت نمی کنند و من کل پول پرداخت شده را ضر کرده ام.

a_bostani
02-07-2014, 21:53
مشکل اينه که شما سامسونگ خریدی

t2download
03-07-2014, 10:49
گارانتی توی ایران معنی نداره عزیز نخرید .................. :n13:

a_bostani
03-07-2014, 16:35
من ۳ ساله که از ديجى کالا خرید میکنم حتی لپ تاپ و تلویزیون و . . . . . و عالی بوده

GHAGHALEELEE
03-07-2014, 16:44
سایبر بوی عزیز شما برید گارانتی و بگید اقا این مشکل خودبخود ایجاد شده و تا تعمیر نشه از اینجا نمیرم.بگید میخواهید با مدیر کل صحبت کنید.وقتی پافشاری شما رو ببینند متوجه میشن مشکل از دستگاه بوده.

بهروز2009
04-07-2014, 11:56
آخه خود به خودی که ممکن نیست ترک برداره , لابد موقعی که نبودی یکی زحمتش رو کشیده!!!!!!!!
کنسرو ماهی تن نیست که فاسد بشه و خود به خودی ورم کنه

QSEVEN
05-07-2014, 13:10
آخه خود به خودی که ممکن نیست ترک برداره , لابد موقعی که نبودی یکی زحمتش رو کشیده!!!!!!!!
کنسرو ماهی تن نیست که فاسد بشه و خود به خودی ورم کنه

این حرفها چیه آهن به اون اهنیش یک روزی از بین میره

ممکنه شایدم بی اثر طبیعی این اتفاقات بیفته هر چیزی روی کره خاکی ممکنه و یا اشتباهات قبل از ساخت و.....

babakgol70
13-07-2014, 17:54
چرا الكي حرف مي زنيد.:n23:
گارانتي در ايران بسيار خوب عمل مي كند.
من تا الان با گارانتي هاي مختلف كار كردم همه گي پاسخگو بودند.

همينجوري يك حرف مفتي رو اينقدر تكرار نكنيد.:n10:

اين مشكل شما هم ربطي به ديجي كالا نداره بايد ببري گارانتي اگر داره اگرم نداره كه هيچي؟

گارانتي برو اونجا شكايت كن. برو توي سايتشون شكايت كن .
برو اونجا يك نامه به مديرشون بنويس و موضوع رو شرح بده. بعد بده به منشي بگو بده به مدير.
زير نامه هم شماره موبايلت رو بنويس.
اصلا اگر شد برو با مديرشون صحبت كن.
اگرم قبول نكردن برو اتحاديه.شكايت

ولي هيچ وقت كار رو به داد و بيداد نكشون چون كارت رو بدتر راه نمي اندازند.:n25:
..............................

دوستان به هيچ وجه از سايت عمده omdeh خريد نكنيد چون كلاهبردار هستند.
در اينترنت جست و جو كنيد تا تعداد بالاي شكايت ها رو ببينيد.

#لطفا اطلاع رساني كنيد تا كمتر بچه ها به دام افتند

babakgol70
13-07-2014, 17:59
ديجي كالا هم واقعا آدم هاي با شرفي هستند اين نظر من هست.
تعداد شكايت هاي داخل اينترنت هم خيلي كم ديدم از ديجي كالا.
#####

البته من نمي خوام بگم كه صاحب تاپيك دروغ مي گويد و من خودم شديدا حال بد ايشان را درد كرده و با ايشان هم دردي مي كنم.
چون واقعا سخت است.

اگر راهنمايي هم خواستي به من پيام بده كمكت كنم.
چون من با گارانتي ها خيلي كار كردم.

و با نظر يكي از دوستان هم موافقم كه بايد پافشاري كني. البته محترمانه.

افراسـیاب
14-07-2014, 12:42
منم گفته های دوستان رو تایید میکنم هم کارکنانش و هم محصولاتش عالیه

mana_nf
14-07-2014, 16:29
یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy note 3 Neo از دیجی کالا خریدم با گارانتی پارس سامتل. بعد از گذشت دو هفته از خرید آن، خود به خود ترک کوچکی در نمایشگر LCD آن ایجاد شد، بدون آن که ضربه یا فشاری به آن وارد شده باشد. شیشه و بدنه هم کاملا سالم و بدون خدشه است. حالا گارانتی پارس سامتل و فروشنده دیجی کالا هیچ کدام قبول مسولیت نمی کنند و من کل پول پرداخت شده را ضر کرده ام.

گارانتی تو ایران یعنی هیچی
اصلا نباید بخاطر گارانتی پول اضافه داد

mana_nf
14-07-2014, 16:36
چرا الكي حرف مي زنيد.:n23:
گارانتي در ايران بسيار خوب عمل مي كند.
من تا الان با گارانتي هاي مختلف كار كردم همه گي پاسخگو بودند.

همينجوري يك حرف مفتي رو اينقدر تكرار نكنيد.:n10:

اين مشكل شما هم ربطي به ديجي كالا نداره بايد ببري گارانتي اگر داره اگرم نداره كه هيچي؟

گارانتي برو اونجا شكايت كن. برو توي سايتشون شكايت كن .
برو اونجا يك نامه به مديرشون بنويس و موضوع رو شرح بده. بعد بده به منشي بگو بده به مدير.
زير نامه هم شماره موبايلت رو بنويس.
اصلا اگر شد برو با مديرشون صحبت كن.
اگرم قبول نكردن برو اتحاديه.شكايت

ولي هيچ وقت كار رو به داد و بيداد نكشون چون كارت رو بدتر راه نمي اندازند.:n25:
..............................

دوستان به هيچ وجه از سايت عمده omdeh خريد نكنيد چون كلاهبردار هستند.
در اينترنت جست و جو كنيد تا تعداد بالاي شكايت ها رو ببينيد.

#لطفا اطلاع رساني كنيد تا كمتر بچه ها به دام افتند

شما که از همه عالم و آدم شاکی هستی تعجب میکنم اینطوری سنگ شرکتهای گارانتی رو به سینه میزنی!!!
وقتی جنس گارانتی دار میخری و خراب میشه شرکت گارانتی همه توان خودشو استفاده میکنه تا مشکل تورو جزو مشکلاتی وانمود کنه که شامل گارانتی نمیشن :n23:

mana_nf
14-07-2014, 16:58
این حرفها چیه آهن به اون اهنیش یک روزی از بین میره

ممکنه شایدم بی اثر طبیعی این اتفاقات بیفته هر چیزی روی کره خاکی ممکنه و یا اشتباهات قبل از ساخت و.....

هر چیزی ممکنه، احتمالا از قبل یه اتفاقی افتاده که یهو اینطوری شده

ominoaudio
14-07-2014, 18:41
'گارانتی در ایران = با سر کار بودن

babakgol70
14-07-2014, 23:25
من تجربيات شما رو نمي دونم واقعا.

ولي خودم مي تونم بگم كه هر وقت خواسته من از گارانتي معقول بوده و محترمانه اونجا برخورد كردم واقعا جواب گرفتم.

دروغ چرا من كه راضي بودم تا الان از همه شركت هاي گارانتي.

شما تشريف ببريد يكي از اين شركت ها مي بينيد كه 99% مردم معمولا راضي بيرون مي آيند.

mahson2139
17-07-2014, 13:07
دی جی اونم به نوبه خودش خیلی درزوغگو و..
من دوتا وسیله خریدم توی اولیش اگه اینطور بود مهم نبود توی دویش ه متکرتار شد دیگم پشت دستمو داغ کردم که از دی جی کالا نخرم هم گرونتر بمن داد هم بدون پشتیبانی همینکه ولو گرفتن می گن به ما مربطو نمیشه؟؟؟

دی جی هم تو بازی رفته.نخرین

Cyber_boy
24-07-2014, 11:43
من ۳ ساله که از ديجى کالا خرید میکنم حتی لپ تاپ و تلویزیون و . . . . . و عالی بوده

اگر من دروغ میگم، شما هم احتمالا یکی از کارکنان یا مزدوران دیجی کالا و یا سامتل هستید که موضوعات اعتراضی را به گند بکشید.

Cyber_boy
24-07-2014, 11:46
من تجربيات شما رو نمي دونم واقعا.

ولي خودم مي تونم بگم كه هر وقت خواسته من از گارانتي معقول بوده و محترمانه اونجا برخورد كردم واقعا جواب گرفتم.

دروغ چرا من كه راضي بودم تا الان از همه شركت هاي گارانتي.

شما تشريف ببريد يكي از اين شركت ها مي بينيد كه 99% مردم معمولا راضي بيرون مي آيند.

من تجربه شما را نمی دانم یعنی چه!؟ من مگه بیکارم برم بررسی کنم ببینم چند نفر راضی اند یا چند درصد ناراضی. من تجربه خودم را میگم. شما مختار هستید حرف من را نپذیرید. در این صورت من هم احتمال می دم که شما منافعی در دیجی کالا یا سامتل دارید که اینطوری حرف می زنید. شاید شما از صاحبان یکی از آنها هستید یا اجیر شده اید هر جا نکات اعتراضی دیدید با توهین و ... مساله را لاپوشانی کنید.

Cyber_boy
24-07-2014, 11:53
جناب بهروز خان، حتی کنسرو تون ماهی خراب هم اگر تاریخ مصرفش نگذشته باشه ولی گندیده باشه، تولید کنندش باید پاسخگو باشه. ضمنا یادت باشه من یک تکه پلاستیک یا فلز نخریدم که با ترک صفحه کل پولم هاپولی بشه. من پول یک تکنولوژی را دادم. یعنی تمام هزینه ای که برای نرم افزارها و تحقیق و توسعه داده شده را بین مصرف کنندگان تقسیم می کنند و ما بخشی کوچکی از پول را پرداخت می کنیم. حتی لایسنس استفاده از نرم افزارهای روی دستگاه را پولش را از من گرفته اند. شما با بچه طرف نیستید که به همین سادگی می فرمایید، خراب شد که شد، برو ضرر کن. شرکت سازنده موظفه در دوره گارانتی یک گوشی جدید به من بده. چطور ممکنه یک گوشی یک و نیم میلیون تومانی قیمت LCD اش یک میلیون تومان باشه؟ پس دوربینش چقدر می ارزه؟ تاچش چقدر می ارزه؟ قلمش چقدر می ارزه؟ سایر قطعاتش چقدر می ارزه؟ نرم افزارهای روش چقدر می ارزن؟ اگر قیمت های جدای جدایی که گارانتی های محترم می گویند را جمع بزنید، میشه قیمت یک پراید که.

Cyber_boy
24-07-2014, 11:57
من فوق لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه تهران دارم و مدیر یکی از بخش های R&D یکی از شرکت های معتبر هستم. سال های متمادی هم رئیس بخش تعمیرات بودم. احتمال میدم یک ترک کوچک در لبه LCD بوده به مرور زمان شروع کرده به رشد کردن و یک دفعه اون را از کار انداخته. خوب گارانتی برای همین روزهاست دیگه. اگر همه قطعات صد در صد سالم باشند، پس اصولا گارانتی اصلا لازم نیست.

Cyber_boy
24-07-2014, 12:14
من دومین خریدم از دیجی کالا بود. برای همیشه پشت دستم را داغ کردم که از این انسان های شریف ولی بی مسئولیت و دروغگو چیزی نخرم. به همگی فامیل و دوستانم هم داستان را خواهم گفت تا از این دزدهای شریف چیزی نخرند.

من حتی به خانم "اسما کروبی" مسئول user experience دیجی کالا هم ایمیل زدم. ولی پیگیری نکردند.

Cyber_boy
24-07-2014, 12:17
منم گفته های دوستان رو تایید میکنم هم کارکنانش و هم محصولاتش عالیه

ولی تجربه من این را نمیگه. گوشی بعد از دو هفته ترک خورد و اون ها هم هیچ کمکی نکردند. من دیگر از ایشان خرید نخواهم کرد و از دوستان و خویشاوندان هم خواهم خواست خرید نکنند.

Cyber_boy
24-07-2014, 12:20

من تازه حالا این را فهمیدم که سامسونگ فقط یک اسم گنده ای داره. من یک گوشی سونی Xperia پارسال خریدم که اصلا گارانتی هم نداشت. تا حالا چندین بار هم از دستم افتاده. ولی آخ نگفته و مثل اسب کار می کنه. تازه نرم افزارهاش هم خیلی user friendly تر و حرفه ای تر هست.

DJMOKHTAR
24-07-2014, 13:21
دوستان قصد تبلیغ ندارم ولی تنها گارانتی که تجربه کردم و واقعا گارانتیه , ایران رهجو هست

یه لپ تاپ وایو خریدم 6 میلیون تومان بعدش بردمش خونه بعد چند روز متوجه شدم یه لکه ریز تو صفحشه بردمش شرکت گفتم این مشکلو پیدا کردم و میخام که عوضش کنید برام و اونها هم بدون هیچگونه قید و شرطی لپ تاپ با این قیمت بالا رو !! برام عوضش کردند و یه لپ تاپ دیگه بهم دادن ! که تا یه مدت برام جالب بود این نوع خدمات دهی در ایران !!!

البته اینم بگم رهجو به خاطر گارانتی معتبرش خیلی قیمت هاش بالاست . اون روزی که من لبتابو از رهجو خریدم 6 و 40 دیدم دیجی کالا با دو برابر رم داره میده 5 و 500 !! اصن من مونده بودم چطور ممکنه این قیمت که حتی از قیمت جهانیش هم که به دلاری 3 تومن حسابش کنیم کمتر در میاد ؟ هزینه گمرک و ... دیگه هیچ !! حالا شاید بشه اینو توجیح کرد که احتمالا جنساشون بنجل و یا Ref و ضمانت الکیه ... یه مقدار زیر قیمت بقیه میدن که بره ... :n13:

biostar
25-07-2014, 12:39
ال سی دی بی دلیل ترک نمی خوره ! به غیر از فشار ! مخصوصا ال سی دی های گوشی !

چیزی که واضح هست در شرایط گارانتی هم ذکر شده که هرگونه مشکل فیزیکی شامل گارانتی نمی باشد !

شما حتی برید اتحادیه شکایت هم کنید خیلی راحت قوانین رو بهتون نشون میدن و حق رو به شرکت خدمات میدن !

12041204
31-07-2014, 00:13
من فوق لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه تهران دارم و مدیر یکی از بخش های R&D یکی از شرکت های معتبر هستم. سال های متمادی هم رئیس بخش تعمیرات بودم. احتمال میدم یک ترک کوچک در لبه LCD بوده به مرور زمان شروع کرده به رشد کردن و یک دفعه اون را از کار انداخته. خوب گارانتی برای همین روزهاست دیگه. اگر همه قطعات صد در صد سالم باشند، پس اصولا گارانتی اصلا لازم نیست.

داشتن فوق لیسانس مهندسی الکترونیک ، چه ربطی به داشتن اطلاعات و یا آگاهی نسبت به خدمات پس از فروش یا گارانتی یه محصول داره ؟
سالهای متمادی هم رئیس بخش تعمیرات بودید !!!!
اونوقت هنوز نمیدونید که فروشنده یه کالای آکبنده دارای گارانتی که واسطه فروش از وارد کننده یا پخش کننده به شما بوده ، متولی یا پاسخگوی تعمیر وگارانتی محصول نیستش و شما باید برید از شرکت وارد کننده و گارانتی کننده شکایت کنید ، آقای فوق لیسانس دانشگاه تهران و مدیر و رئیس قسمت تعمیرات !!!!!!!!!!!!
بعد اومدی با این همه ادعای تحصیلات و تجربه ، تاپیک زدی با عنوان تجربه خرید از دیجی کالا ؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر ، شما اگر با شرکت سامتل یا هر نمایندگی کلاهبردار دیگه ای توی ایران مشکل داری باید عنوان تاپیک رو با توجه به اون شرکت گارانتی کننده بزنی نه یه شرکت پخش کننده.
.
.
.
حالا بماند که صدمه فیزیکی چیزی نیست که به این سادگی بتونید ، ثابت کنید که توسط چه کسی یا در چه زمانی ایجاد شده یا زمینه ایجادش فراهم شده.
به جای متهم کردن دیگران به مزدوری و اجیر شدن یه مقدار فرهنگ و اطلاعات عمومی خودتون رو بالا ببرید آقای فوق لیسانس دانشگاه تهران :n05:

matarsaak
31-07-2014, 00:24
دوستان من تا کنون 3 تا خرید از دیجی کالا و یک خرید از آل دیجیتال داشتم.
همه خریدهام اوکی بوده
خیلی سریع ارسال میشه، جنس خریداری شده اصل و کاملا نو اکبند بوده
قیمتشون هم مناسب
من به دوستام پیشنهاد میکنم از دیجی کالا خرید انجام بدن
آل دیجیتال هم خوبه ولی دیجی کالا تنوع بیشتری داره.
این بود تجربه من:n16:

royaye_talkh55
31-07-2014, 08:35
دوستان باید ببینیم این گوشی رو با گارانتی خریده یا بدون گارانتی؟
بعضی گوشیها هم خود به خود ترک برمیدارند البته من دیدم قاب دور ترک برداشته بود بدون هیچ ضربه ای
سوم مخلص شما مهرداد:n11:

12041204
31-07-2014, 13:34
دوستان باید ببینیم این گوشی رو با گارانتی خریده یا بدون گارانتی؟
بعضی گوشیها هم خود به خود ترک برمیدارند البته من دیدم قاب دور ترک برداشته بود بدون هیچ ضربه ای
سوم مخلص شما مهرداد:n11:

دوست عزیز
استارتر توی پست اول نوشتن که با گارانتی سامتل
پست اول رو بخونید متوجه میشی
اون گوشی که شما میگی مثل سونی آرک اس بود که نزدیک سنسور یا دوربین جلو بخاطر کم بودن حد فاصل اون دوربین با لبه قاب در حد 1-2 میل ، با کوچکترین فشاری ترک میخورد که البته اونم خوبه خود نبود در اثر فشار بود ، هرچند اندک!!!!

lkvc
01-08-2014, 01:55
متن حذف شد

DogForum.ir
01-08-2014, 02:59
دوست عزیز
اون گوشی که شما میگی مثل سونی آرک اس بود که نزدیک سنسور یا دوربین جلو بخاطر کم بودن حد فاصل اون دوربین با لبه قاب در حد 1-2 میل ، با کوچکترین فشاری ترک میخورد که البته اونم خوبه خود نبود در اثر فشار بود ، هرچند اندک!!!!
با سلام

من هم موارد زیادی رو دیدم که بدوم فشار ترک ایجاد شده ... به طور مثال یکی از دوستان من تبلت ASUS داشت که خود به خود صبح بیدار شد دید از وسط ترک خورده که شانس آورد بیمه بود .. دلیلش هم جنس بد محافظ رویی + تاچ هستش که به دلیل بالا و پایین رفتن دما این اتفاق میافته که بیشتر در محصولات سامسونگ و گوشی های چینی دیده میشه (میتونید از تعمیر کارهایی که مجرب هستند و گوشی تعمیری زیاد دارند سوال کنید).
درمورد گارانتی هم من معمولا در ایران بدون گارانتی میخورم چون مثلا اپل هیچ موردی باعث خرابی اون نمیشند به غیر از ضربه خوردن فیزیکی و افتادن توی آب که در ۹۹درصد موارد جزء گارانتی شرکت ها محسوب نمیشه . پس من بیخود باید ۳۰۰-۴۰۰ تومن هزینه اضافی کنم که شاید گوشی من یه IC اش مثلا مشکل پیدا کنه.

پیشنهاد میکنم دوستانی که روی گارانتی گوشیشون حساسند از بیمه استفاده کنند که بسته به Plan ای که داره ۱ تا ۲ سال گارانتی تعویض داره.

royaye_talkh55
04-08-2014, 07:25
دوست عزیز

دوست عزیز!
اون گوشی که من گفتم Samsung s 2 plus بود که ترک برداشت!

sansa
04-08-2014, 07:59
دوستان به نظر من تا وقتی که گوشی مورد نظر در شهر خودتون هست چرا از این فروشگاه های اینترنتی خرید میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی که خودت حضوری میری میخری . اطمینانت بیشتره . همونجا تست میکنی . هر چند کمی گرون تر دربیاد . ولی اگر مشکل داشته باشه فروشنده تعویض میکنه همونجا . اما اگر از یک فروشگاه خرید کنی و مشک دار باشه حالا بیا و ثابت کن

که خودت با عث به وجود امدن این مشکل در گوشی نبودید .

12041204
05-08-2014, 06:48
نمي دونم دوستان چرا پست اول رو نميخونن
استارتر ميگه بعد از خريد و مدتي استفاده ترك خورده
شما از مغازه پدرتون هم جنسي رو بخريد كه آكبند باشه
و بعد از مثلا ٢ روز استفاده بياي بيگي اينجاش الان تر ك خورد
خب مسلمه كه قبول نميكنه.
اون وظيفش بوده موقع تحويل جنس ، سالم و بدون ايراد تحويل شما بده

DogForum.ir
05-08-2014, 07:21
نمي دونم دوستان چرا پست اول رو نميخونن
استارتر ميگه بعد از خريد و مدتي استفاده ترك خورده
شما از مغازه پدرتون هم جنسي رو بخريد كه آكبند باشه
و بعد از مثلا ٢ روز استفاده بياي بيگي اينجاش الان تر ك خورد
خب مسلمه كه قبول نميكنه.
اون وظيفش بوده موقع تحويل جنس ، سالم و بدون ايراد تحويل شما بده
دوست عزیز ما داریم از گارانتی صحبت میکنیم نه از سالم تحویل گرفتن جنس ... اگر همیشه جنس ها سالم میموندند که اصلا گارانتی معنایی نداشت‌!!!

mehdi30nema
05-08-2014, 07:26
این که بعد از دو هفته ترک خورده ارتباطی به دی جی کالا پیدا میکنه ؟

مثلا اگه از مغازه خرید کرده بودید ترک نمیخورد .

من بالای 20 میلیون تومان تا حالا از دی جی کالا خرید کردم و مشکلی هم نبوده ( خیلی از خرید هام هم برای خودم نبوده ، برای همکاران یا دوستان از دی جی خرید کردم )
یه بار فقط یه پرینتر خریدم که مهلت تست هفت روزه داشت و سر پنج روزش بود که خراب شد ، زنگ زدم و خیلی محترمانه اودن تحویل گرفتن و بعد از دو سه روز هم سالم تحویل دادن .

درسته که گوشی شما مشکل پیدا کرده ولی قبول کنید بعد از دو هفته وقتی مشکل پیدا کرده عملا از هر جا هم خریده بودین جوابی بهتون نمیدادن و میگفتن برید گارانتی .
گارانتی هم که ماشالله تو مملکت ما اصلا معنی نداره .

به هر حال امیدوارم مشکلتون حل بشه .

misagh8900
05-08-2014, 08:11
دوستان من حوصله خوندن کل صفحات رو ندارم و فقط تجربه خودم از خرید از دیجی کالا رو میگم:

من یه لپتاپ Z510 با گارانتی و بدون بیمه بدنه از دیجی کالا خریدم. ولی وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم، همه چیزش اوکی بود. فقط بعضی وقتا لپتاپ رو ریستارت میکردم، بالا نمیومد و روی آرم Lenovo گیر میکرد و باید با دکمه خاموش/روشنش میکردم.
خلاصه بگم که من روز جمعه لپتاپ رو تحویل گرفته بودم و تا جمعه ی بعدیش مهلت 7 روزه داشتم. بعد از چند بار ویندوز عوض کردن دیدم بازم درست نشد و روز پنجشنبه ( ششمین روز) تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم. به من گفتن که لپتاپت هر مشکلی که داره، روی فاکتور خرید بنویس و بفرست.
هر مشکلی که داشت نوشتم و روز شنبه( هشتمین روز) لپتاپ رو فرستادم براشون.
بعد از دو روز تماس گرفتن و گفتن که لپتاپ رو عوض میکنیم. و گفتن که فعلا فقط رنگ سفید داریم، بفرستیم؟؟ ( مال من شکلاتی بود). گفتم آره رنگش مشکلی نیست.
خلاصه بازم روز جمعه بود که لپتاپ رسید دستم و دیدم که علاوه بر گارانتی دوساله، یک سال بیمه بدنه هم داره. در صورتی که من بدون بیمه خریده بودم. ( نزدیک 100 تومن سود کردم).
وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم، دیدم دوباره همون مشکل رو داره. و بعضی وقت ها که ریستارت میکنم بالا نمیاد.
خلاصه بگم که من یه هارد 1 ترابایت دارم. وقتی این هارد به لپتاپ وصل باشه این مشکل بوجود میاد. به محض این که هارد رو از لپتاپ جدا کردم، دیدم لپتاپ بالا اومد.چند نفر از دوستان گفتن هاردت ویروسی هست.

به نظر من لپتاپ قبلی من هم هیچ مشکلی نداشته و مشکل از هارد من بوده. ولی با این وجود دیجی کالا لپتاپ من رو که 6 روز دستم بوده و هیچ مشکلی هم نداشته، عوضش کرده و به همراه 1 سال بیمه بدنه برام فرستاده. بدون اینکه مبلغ اضافی بگیره. حتی به من گفتن که رسید پستی رو براشون فکس کنم و مبلغ پست رو هم بفرستن برام. ولی من این کار رو نکردم و رسید رو نفرستادم.
بعد از این قضیه، حتی اگه اون جنس توی مغازه بابام هم باشه، ولی من از دیجی کالا میخرمش. چون مطمئنم که اصل هست و واقعا تضمین تعویض 7 روزه داره.
این بود تجربه من از خرید از دیجی کالا.

years
05-08-2014, 12:53
دوستان من حوصله خوندن کل صفحات رو ندارم و فقط تجربه خودم از خرید از دیجی کالا رو میگم:

من یه لپتاپ Z510 با گارانتی و بدون بیمه بدنه از دیجی کالا خریدم. ولی وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم، همه چیزش اوکی بود. فقط بعضی وقتا لپتاپ رو ریستارت میکردم، بالا نمیومد و روی آرم Lenovo گیر میکرد و باید با دکمه خاموش/روشنش میکردم.
خلاصه بگم که من روز جمعه لپتاپ رو تحویل گرفته بودم و تا جمعه ی بعدیش مهلت 7 روزه داشتم. بعد از چند بار ویندوز عوض کردن دیدم بازم درست نشد و روز پنجشنبه ( ششمین روز) تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم. به من گفتن که لپتاپت هر مشکلی که داره، روی فاکتور خرید بنویس و بفرست.
هر مشکلی که داشت نوشتم و روز شنبه( هشتمین روز) لپتاپ رو فرستادم براشون.
بعد از دو روز تماس گرفتن و گفتن که لپتاپ رو عوض میکنیم. و گفتن که فعلا فقط رنگ سفید داریم، بفرستیم؟؟ ( مال من شکلاتی بود). گفتم آره رنگش مشکلی نیست.
خلاصه بازم روز جمعه بود که لپتاپ رسید دستم و دیدم که علاوه بر گارانتی دوساله، یک سال بیمه بدنه هم داره. در صورتی که من بدون بیمه خریده بودم. ( نزدیک 100 تومن سود کردم).
وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم، دیدم دوباره همون مشکل رو داره. و بعضی وقت ها که ریستارت میکنم بالا نمیاد.
خلاصه بگم که من یه هارد 1 ترابایت دارم. وقتی این هارد به لپتاپ وصل باشه این مشکل بوجود میاد. به محض این که هارد رو از لپتاپ جدا کردم، دیدم لپتاپ بالا اومد.چند نفر از دوستان گفتن هاردت ویروسی هست.

به نظر من لپتاپ قبلی من هم هیچ مشکلی نداشته و مشکل از هارد من بوده. ولی با این وجود دیجی کالا لپتاپ من رو که 6 روز دستم بوده و هیچ مشکلی هم نداشته، عوضش کرده و به همراه 1 سال بیمه بدنه برام فرستاده. بدون اینکه مبلغ اضافی بگیره. حتی به من گفتن که رسید پستی رو براشون فکس کنم و مبلغ پست رو هم بفرستن برام. ولی من این کار رو نکردم و رسید رو نفرستادم.
بعد از این قضیه، حتی اگه اون جنس توی مغازه بابام هم باشه، ولی من از دیجی کالا میخرمش. چون مطمئنم که اصل هست و واقعا تضمین تعویض 7 روزه داره.
این بود تجربه من از خرید از دیجی کالا.

و این بود انشای من

شوخی کردم

منم همه خریدامو از دی جی کالا انجام میدم نمیدونم سفارش آنلاین چه لذتی داره
هر روز هم از دی جی کالا بازدید میکنم

fin123
05-08-2014, 13:30
من هم در دو سال گذشته از دیجی کالا لپ تاپ - گیرنده دیجیتال - تلفن پاناسونیک خریدم و هیچکدام مشکلی نداشتند. به نظرم جزو معدود فروشگاه های اینترنتی منظم و با ساختار مناسب در ایران هستند.

becareful
10-08-2014, 19:46
دوستان تازه وارد معلوم هست از کجا دارن نظر میدن.
دیجی کالا بد نیست اما خیلی هم پیگیری بعد خرید نمیکنه.
اطلاعات غلط راجع به محصولات هم زیاد داره.
مثلا تاریخ ساخت و عرضه به بازار بعضی محصولات رو دروغی جدیدتر میزنن تا فروش داشته باشن.
بعضی آف زدن ها هم دکوری هست یعنی بدین صورت که آف روزانه روی یه محصولی میزنن ولی همون محصول دقیقا گرون بوده و یا تازه قیمتش شکسته و قیمت ها آپ نشده و کاربران مطلع نیستن که قیمت شکسته.

spring123
08-10-2014, 15:25
اقا من از دیجی کالا خراب شده اسپیکر خریدم اگه تمایل داری بهتون ثابت میکنم 100% جنس تقلبی به مشتری میدن ....

majid_sd2009
08-10-2014, 19:12
این مورد واقعا چه ربطی به دیجی کالا داره؟ بعد از دو هفته ترک برداشته! موقع ارسال که مشکلی نداشته. بایدم قبول نکنه عزیز.

persian_test
08-10-2014, 19:44
من یه مورد خرید داشتم راضیم. یک تلفن بی سیم. با اینکه تقریبا 1000 کیلومتر با تهران فاصله دارم خیلی سریع کالا به دستم رسید و کیفیتش هم عالی بود.

amin_947
08-10-2014, 21:20
اقا من از دیجی کالا خراب شده اسپیکر خریدم اگه تمایل داری بهتون ثابت میکنم 100% جنس تقلبی به مشتری میدن ....

تمایل دارم !!!!!!!!!!!!!!!!

mana_nf
09-10-2014, 08:43
آقا جمع کنید این کارارو.از خدا بترسین، درست نیست کار و کاسبی مردم رو خراب کنید...

pcsoft
10-10-2014, 16:30
سلام
من یه کول پد Targus خریدم خوبه و خوب کار میکنه. کیفیت خوبی هم داره. البته قیمت های گوشی های دیجی کالا معمولا بروز نیست یا قیمت گارانتی دار خورده که یه خورده از بازار گرون تره.

ولی ذکر این نکته ضروریه که اگر مدلی که میخواستم در بازار می بود هرگز از دیجی کالا نمی خریدم.

Alireza SM
10-10-2014, 17:06
دیجی کالا پشتیبانی پس از فروشش اصلا خوب نیست.
من مودم دی لینک خریدم که موقع خرید گفته بودن روش بن تخفیف 20 هزار تومنی آسیاتک داره من هم خریدم دیدمبن تخفیف تاریخ انقضاش گذشته.
هرچی هم با دیجی کالا تماس میگیرم اونا شماره شرکت ایزی رو میدن و میگن به ما مربوط نیست ما از اون شرکت خریدیم و دادیم به شما. انگار نه انگار که فروشنده اینا هستن.
خیلی احمق فرض میکنن مشتری رو انگار با بچه 4 ساله طرف هستن !

کلا به نظر من بسیاری از کارهاشون کلاهبرداریه اصلا خرید از دیجی کالا رو توصیه نمیکنم.

12041204
11-10-2014, 01:12
جالبه
یعنی استدلال بعضی هارو اینجا
آدم میبینه
شاخ درمیاره!!!

سریال NOD32 مجانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yjc36
14-10-2014, 19:11
خوب دوست عزیز مگه تو مجبوری از دی جی کالا بگیری برو از مغازه شهرتون بگیر به جای این که این همه حرص بخوری
دوما گارانتی شامل شکستن و ضربه خوردن و اینا نمیشه گارانتی فقط شامله مشکلات داخلی گوشی میشه مثلا سخت افزاری

سی استــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrs.melika
20-10-2014, 12:17
جناب بهروز خان، حتی کنسرو تون ماهی خراب هم اگر تاریخ مصرفش نگذشته باشه ولی گندیده باشه، تولید کنندش باید پاسخگو باشه. ضمنا یادت باشه من یک تکه پلاستیک یا فلز نخریدم که با ترک صفحه کل پولم هاپولی بشه. من پول یک تکنولوژی را دادم. یعنی تمام هزینه ای که برای نرم افزارها و تحقیق و توسعه داده شده را بین مصرف کنندگان تقسیم می کنند و ما بخشی کوچکی از پول را پرداخت می کنیم. حتی لایسنس استفاده از نرم افزارهای روی دستگاه را پولش را از من گرفته اند. شما با بچه طرف نیستید که به همین سادگی می فرمایید، خراب شد که شد، برو ضرر کن. شرکت سازنده موظفه در دوره گارانتی یک گوشی جدید به من بده. چطور ممکنه یک گوشی یک و نیم میلیون تومانی قیمت LCD اش یک میلیون تومان باشه؟ پس دوربینش چقدر می ارزه؟ تاچش چقدر می ارزه؟ قلمش چقدر می ارزه؟ سایر قطعاتش چقدر می ارزه؟ نرم افزارهای روش چقدر می ارزن؟ اگر قیمت های جدای جدایی که گارانتی های محترم می گویند را جمع بزنید، میشه قیمت یک پراید که.
در مورد قیمت lcd
من گوشی htc one داشتم که از دست برادرزاده ام افتاد و شکست.به گارانتی آرین زنگ زم گفت با تعمیر 800 تومن میشه!!چند جای دیگه هم قیمت های مشابه می دادند.
بعد با کمی گشت و گذار و کمک دوستان متوجه شدم که کلا قیمت تاچ و lcd اصلش به 250 نمیرسه.ضمنا در سایتهای خرید و فروش خارجی هم مدل مورد نظر رو بگردید به همین قیمتهای 200-300 می رسید.توجه داشته باشید که اصل هم هستند.

حالا اینکه مراکز گارانتی با چه منطقی! تاچ و lcd رو با این قیمت تعویض میکنند برام جالبه.

در مورد دیجی کالا هم نظری ندارم چون شخصا هیچ خریدی از اون نداشتم اما قیمت های اون سایت معمولا از سایت های دیگه بالاتر هست.
البته من اگه بخواهم گوشی بخرم ترجیح میدهم همراه با یک فرد آشنا و حضوری خرید کنم.

bikhzemin
13-11-2014, 00:38
خوشکله ربط داره!
تو مهندسی الکترونیک فیزیک حالت جامد و کریستال (برای نیمرساناها) تدریس میشه!
بعدشم شما یه نگاه به تبلیغات شرکت دیجیکالا ی=بندازی زده تعویض بی قید و شرط!
:n02::n26:

ŞHÍЯÍŃ
13-11-2014, 02:06
اینجا بازارچه هستش یا محل نقد و بررسی دیجی کالا؟!

H e K t O r
23-11-2014, 01:59
من تعریفشو زیاد شنیدم از دوستام
جنس خریدن بعدش زیر یک هفته اگر مشکل دار بشه جدا جدا راحت تعویض میکنن ویکی دیگه میفرستن!!

shahkar_iran
16-12-2014, 15:51
سلام. تا حالا 6 7 بار سفارش دادم که همش خیلی به موقع تحویل داده شده.
آخریش چند روز پیش بود که کرایه حمل و نقل هم نگرفتن...

Saeed Dz
10-01-2015, 21:59
کیفیت محصولات گارانتی دار دیجی کالا قابل قبول و خوبه و بنده که چندین بار خرید کردم (جز یکبار که بدون گارانتی خریداری کردم) خوب بوده. البته ذکر این نکته ضروریه که شما خیلی راحت میتونید از بازار با همون گارانتی و کیفیت هر محصولی رو ارزونتر از دیجی کالا بخرید. این سایت به دروغ تضمین بهترین قیمت داده که یه دروغ بسیار بزرگه و در یک جمله میتونم بگم دیجی کالا برعکس قبل، حالا یک سایت گران فروش هستش. حتی در مواردی متوجه شدم این سایت بین 100 تا 300 هزار تومان گران فروشی میکرده که از خرید منصرف شدم و بازار رو ترجیح دادم.

years
11-01-2015, 17:08
یه چیزی باعث تعجب من شده

تلویزیون sharp 40 اینچ 1969000 تومن قیمت نمایندگی مادیران هستش بعضی وقتا دیجی کالا تو پیشنهاد ویژه حراجش میکنه به قیمت 1700 تومن بنظر شما کلکی تو کاره اگر هست مثلا تلویزیون تعمیری بوده یا اینکه 6 ماه از تاریخ گارانتیش تموم شده؟

Mohammad King
11-01-2015, 17:11
خرید یک دستگاه گوشی xperia x2 داشتم از این سایت

راضی بودم من

ضمن اینکه باتری گوشی خوب نبود بعد از 4 روز تماس گرفتم باهاشون و باتری رو تعویض کردن

mmf66
11-01-2015, 17:37
یه چیزی باعث تعجب من شده

تلویزیون sharp 40 اینچ 1969000 تومن قیمت نمایندگی مادیران هستش بعضی وقتا دیجی کالا تو پیشنهاد ویژه حراجش میکنه به قیمت 1700 تومن بنظر شما کلکی تو کاره اگر هست مثلا تلویزیون تعمیری بوده یا اینکه 6 ماه از تاریخ گارانتیش تموم شده؟

خیر فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون کلی میخره براش ارزونتر درمیاد

years
06-02-2015, 19:31
کسی تجربه جدید نداره؟

matarsaak
07-02-2015, 00:25
من اکثر خریدام از دیجی انجام میشه
تاحالا مشکلی نبود
قیمت پایین نسبت به بازارهای شهر من و جنس اصل

rznrz06
07-02-2015, 00:28
من حدود 5 ماه پیش یه میکرو Sd 32 گیگ U3 خریدم،که خیلی عالیه.وتنها جایی بود تو ایران که U3 با ظرفیت بالای 32 گیگ داشت.

SONY XPERIA Z3

rznrz06
07-02-2015, 00:31
یه محافظ برق هم خریدم روز پنجشنبه شب به قیمت 179 تومن که دیروز جمعه صبح زنگ زدن که بفرستیم،خودم تعجب کردم که دیجی کالا جمعه ها هم باز هستش.
گفتم نه شنبه صبح بفرستین.

SONY XPERIA Z3

mehrabooni
13-02-2015, 11:04
تاحالا دوبار سرم کلاه گذاشته

یکبار گوشی پیسکسل سوخته دار فروخته

یکبار هم گوشی رفرشی

پشت دستمو داغ کردم که دیگه از دیجی کالا جنس نخرم

ehsan.ha
06-03-2015, 17:15
سلام - دوستانی که لپتاپ از دیجیکالا خریدن ؟ راضی بودن ؟
ممنون

mmf66
07-03-2015, 09:42
من تا حالا پخش ماشین لوازم وای فای گوشی ساز و غیره خریدم و همیشه راضی بودم هم سریع میارن هم کیفیت کارشون واقعا خوبه قیمت هم همه زیر قیمت بازار مشهد بوده وگرنه من نمیخریدم دردسر رفتن تو بازار و سروکله زدن با فروشنده های کلاهبردار هم نداره
من که تا حالا خیلی راضی بودم

techno_magical
16-03-2015, 10:10
خرید 3 ماه پیش یک تبلت a5500 لنوو.قیمت 50 زیر بازار.کیفیت و دلیوری : عالی.تبلت هم گارانتی داره.همچنان عالی کار می کنه.
لب تاب اچ پی - یک هفته پیش - 300 زیر قیمت بازار-رنگ قرمز که در بازار نبود رو داشتن.بسیار هم راضی.فقط به جای ساعت 3، ساعت 8 آورد.خیلی هم عذرخواهی کرد.
همه چی عالی

VahidDG2007
16-03-2015, 15:47
دوستان من یه هارد اکسترنال Seagate backup plus میخواستم از این سایت بگیرم بنظرتون شخصا برم نمایندگی های مشهد(سازگار و آواژنگ و ...) یا از همین دیجی بگیرم؟

VahidDG2007
16-03-2015, 15:54
ویرایش شد.........

hossputer7
12-04-2015, 12:39
دوستان من الان میخوام یه تبلت بخرم ولی کپن خرید چی میده ؟ و کپنمو میتونم برا همین تبلت بزنم ؟

نی دونم چطوری کپن میده و کی میده

راهنمایی کنید لطفا :n28:

hossputer7
12-04-2015, 12:41
دوستان من الان میخوام یه تبلت بخرم ولی کپن خرید چی میده ؟ و کپنمو میتونم برا همین تبلت بزنم ؟

راهنمایی کنید لطفا

scorpion2
12-04-2015, 12:51

راهنمایی کنید لطفا
درود
دوست عزیز کپن تخفیف ندیدم تا حالا دیجیکالا بده ، ولی در عوض هر محصولی که بخرید بهتون دی جی بن میده که تعدادش رو زیر قیمت محصول نوشته ، که میتونید برای خرید های بعدی از اونها استفاده کنید.
توضیحات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

scorpion2
12-04-2015, 13:10
درود
دوست عزیز دیجی کالا که تا یک هفته گارانتی برگشت داره بیشتر از اون دیگه به گارانتی دستگاه مربوط میشه.

Mr.World.Wide
13-04-2015, 12:42

دوستان این قضیه ترک برداشتن بیخوید ال سی دی در محصولات دیجی کالا چیه؟؟؟
تا الان شخصا از دوستای خودم چندین مورد رو شنیدم که گزارش کردن
باز خوبه که دیجی کالا مثل بچه آدم عوض میکنه جنس رو
ولی خیلی مشکوکه
اگه یکی یا دو تا بود خب میگفتیم شانس هست و ..
ولی اینکه خیلی ها دارن میگن خود به خودی ال سی دی ترک برداشته خیلی برام مشکوکه

WooKMaN
13-04-2015, 13:08
دیجی کالا زمان شروع کارش تعهد زیادی بعد از فروش کالا نداشت و سعی میکرد خریدار قانع کنه که مقصر خرابی کالا خودشه اما یک سال اخیر که من چندین بار ازش خرید کردم و گاها کالا معیوب بوده طی تماسی که باهاشون داشتم قبول کردند کالا رو عودت بدم و در بعضی موارد که مشابه کالا رو نداشتند هزینه خرید کالا رو عودت دادند :n01:

LetitLoad.com
26-04-2015, 15:40
تعداد خرید هایی که از دیجی کالا داشتم خیلی زیاد نیست اما با این وجود خیلی ازشون راضی هستم :)

karimz
29-04-2015, 18:32
چرا سایتشون باز نمیشه؟

mohasmhan
17-06-2015, 10:38
گارانتی توی ایران معنی نداره عزیز نخرید .................. :n13:

من هم حدود یه سال پیش از دیجیکالا یه دوربین نیکون Coolpix P520 خریدم بعد دو هفته شارژرش از کار افتاد. با دیجیکالا تماس گرفتم گفتند وقتش گذشته دیگه پس نمی‌گیرن و گفتن باید از گارانتی استفاده کنی.
شرکت ایده‌آل (ایده آل) دوربین رو گارانتی کرده بود.
با گارانتی ايده‌آل تماس گرفتم و دوربین رو براشون فرستادم.
خلاصه سرتون رو درد نیارم. این گارانتی محترم ايده آل حدود 50 روز کشید جواب قطعی رو بده و آخرش هم از بیمه‌ی محصول استفاده کردن و حدود 80 درصد پول دوربین رو بهم دادن. ولی چقدر باهاشون تماس گرفتم. خیلی اذیت شدم و اعصابم خرد شد.
من حتی یه پیام به ديجيکالا هم فرستادم و براشون توضیح دادم که این هم تضمین بهترین کیفیت و بهترین ضمانت ولی هیچ جوابی دریافت نکردم.
خلاصه اینکه من حرف دوستمون رو تأیید می‌کنم و میگم گارانتی توی ایران به درد نمیخوره.
mohasmhan
17-06-2015, 10:42
یه تجربه‌ی خرید دیگه هم من دارم
یه کابل OTG ازشون خریدم روی گوشیم که هواوی P6 بود جواب نداد. ارزش هم نداشت براشون پس بفرستم. ولی یه نظر براشون فرستادم و گفتم این کابل روی گوشی من جواب نمیده.
ولی متأسفانه نظرم تأیید نشد.

mehrdad21
24-06-2015, 01:03
سلام

تاپیک جالبی برای آگاه کردن دوستان از شرایط خرید اینترنتی در ایران است

من خودم فروشنده لپ تاپ و تبلت در یکی از پاساژهای شناخته شده تهران هستم

مزایا و معایب خرید از دیجی کالا و بسیاری از سایت های مشابه رو در چند خط خدمتتون عرض می کنم

مزایا:

درگیر نشدن با ترافیک اعصاب خرد کن پایتخت
گرفتن اطلاعات نسبتا خوب درباره محصول در صفحه معرفی کالا
امکان خواندن نظرات دیگر کاربران
اطلاع از قیمت حدودی کالا در صورت مراجعه به فروشگاههای سنتی

معایب

سردرگمی در بخش نظرات کاربران انتخاب شما را سخت میکند. کافیست یک بار به نظرات قسمت موبایل مراجعه کنید قول میدم کل کل و نظرات کاربران شباهت عجیبی به کل کل فوتبالی ها دارد. پر از نظرات بدون سند و از سر هواداری از یک برند

قیمت بالاتر نسبت به بازار در بسیاری از موارد ( در کالاهای دیجیتال به علت نوسان شدید قیمت دیجی کالا در بسیاری موارد قیمتهاش فاصله زیادی با بازار داره)

عدم رویت فیزیکی و مقایسه اندازه و وزن و ابعاد با دیگر مدلها

در بسیاری موارد فروختن کالا با گارانتی های غیر معتبر و غیر اصلی

در برخی موارد فروختن جنس بنجل ( به اصطلاح بازاری ها جنس دمی)

a_bayan
24-06-2015, 01:43
والا من که یدونه tv samsung 40h6430 خریدم توی تخفیف قبل عیدشون....خیلی خوبه راضیم ولی سیاستشون اینه که جنس رو گرون میکنن بعد یه تخفیف تپل میزنن.البته خوبیش اینه تو بازار یوقت میفتی گیر یه ادم نامردو...البته اون تی وی هم حدود150 از بازار بهتر گرفتم...

hagi_mostafa
19-08-2015, 10:00
اتفاقی به این تاپیک برخوردم، بدلیل تمرکز تولید کننده ها بر فشردگی محصولات و سبکی و نازکی ترک خوردن تو گوشی های رده بالا معمول و رایج هست
خود من ال جی جی3 دارم از دیجی کالا هم خریدم و ترک خورد، یک باگ کلی از تولید کنندس سرچ کنین lg g3 crack issue همشون دقیقا از همینجا ترک میخورن، چنین مشکلی تو سامسونگ نوت 3 و مدل های دیگه هم هست، دلیلشم بیشتر داغ شدن این دستگاه ها و تغییرات و فشار قابل و ال سی دی و ... هست
خب مسلما مشکل ربطی به دیجی کالا نداره چون از یک هفته گذشته مشکل به گارانتیه، من خودم گوشیمو بردم گارانتی ال جی، مدیا پردازش، ترک نسبتا کوچیکی کنار میکروفن بود بدون هیچ سوالی در کمتر از یک هفته کل قاب و ال سی دی گوشی رو عوض کردن به رایگان و نو تحویلم دادن!
به شما هم توصیه میکنم به شورای حل اختلاف ویژه ای که از طرف صنف موبایل ایجاد شده مراجعه کنین رسیدگی بسیار خوبی میکنن به این مسائل و همیشه رای به نفع مصرف کننده میدن

Web30
01-09-2015, 23:15
به تازگی دیجی کالا نمایندگی هاش توی شهرستانها دارن جنسای دست دو به مردم تحویل میدن قبلا از خود تهران سفارش میدادیم جنسا نو و پلمپ بود ولی الان جنسا رو نمایندگی ها پلمپشونو باز میکنن.به نظر من بهتره دیجی کالا این نماینده هاش توی شهرهای مختلفو ببنده چون معلومه نظارت دقیقی روشون انجام نمیگیره به علت مسافت.

ir1000
29-12-2015, 14:07
چند روز پیش در شب های دل انگیز طرح یلدا دیجی کالا سه تا فلش خریدیم که قیمت زده بود 19 و با تخفیف 12 تومن حالا بگذریم که جنسشو نداشتن و هنوز نفرستادن جنسو بعد 6 روز !!!!!
اتفاقی همون فلش رو تو پاساژ دیشب دیدم 14 تومن زده بود و این یعنی گران فروشی یه جنس ناچیز در حد 5 تومان!!!!!!! که از نظر من بسیار قابل توجه است و احساس کردم ایان دیجی داره به ما میخنده :n02:

با کمال تاسف و متاسفانه خرید های زیادی داشتم ازشون و گوشی اخری که برای خودم خریدم متوجه شدم حداقل 40 تومن گرون تر خریدم با گارانتی مشابه اگر از بیرون می خریدم و مواردهای دیگری که اطرافیان از بیورن خریده بودن و با سایتشون مقایسه میکردم
که عکس از خریدمم هم میزارم که نگید الکی گفتید

در کل من از وجه کلی کارشون خوشم میاومد چون کار تمیز و عالی بود ولی به دلیل این که قیمت هاشون می تونه شدید پرت باشه به کل خرید ازشو متوقف کردم برای همیشه و خرید بیرونو دیگه ترجیح میدم

قابلیت ضمضمه کردن عکس نبود در tin y pic گذاشتم عکسو

6568mamad
28-01-2016, 04:56
من خودم هندزفری و گوشیمو از دیجی خریدم...تا حالا مشکلم به گارانتی نخورده که بدونم چجوریه اما اینو میدونم دیجی و بقیه سایتا توضیح درستی در مورد محصولی که ازشون میخری نمیدن و یجور وانمود میکنن که همه چیز عالی و بر وفق مراده...مخصوصا در مورد محصولاتی که کمتر شناخته شده هستند و اطلاعات کمی ازشون توی جاهای دیگه هس

فرستاده شده از SM-G316HUِ من با Tapatalk

6568mamad
28-01-2016, 04:57
من خودم هندزفری و گوشیمو از دیجی خریدم...تا حالا مشکلم به گارانتی نخورده که بدونم چجوریه اما اینو میدونم دیجی و بقیه سایتا توضیح درستی در مورد محصولی که ازشون میخری نمیدن و یجور وانمود میکنن که همه چیز عالی و بر وفق مراده...مخصوصا در مورد محصولاتی که کمتر شناخته شده هستند و اطلاعات کمی ازشون...توی جاهای دیگه هس

فرستاده شده از SM-G316HUِ من با Tapatalk

EHSANRF
28-01-2016, 11:27
من یه لپ تاپ ازشون خریداری کردم
به محض اینکه دستم رسید پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم
بعد خاموش کردم تا برم بیرون و بیام ( از برق هم کشیدم )
بعد اومدن دیدم روشن نمیشه به هیچ وجه، فقط چراغ پاورش ( آرم تینکپد لنوو ) چشمک میزنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده
تماس گرفتم باهاشون که روز اوله و اینطوریه میگه شما دستکاریش کردین!!!! وگرنه گارانتی برگشت داریم!
شما حتما باید بفرستین نمایندگی تهران لنوو!
مدل لپ تاپ این بود :Lenovo ThinkPad E540 - B - 15 inch Laptop
از این خرید دیگه تصمیم گرفتم از این شاپ کلاهبردار خریداری نکنم، هم گرون میده، هم گارانتیش پشمه و هم اصلا ارزش واسه مشتری قایل نیست...

خب من یه همچین مشکلی با بامیلو داشتم خیلی راحت قبول کردن و حتی پول برگشت پست رو هم دادن، ولی دیجی ....

ehsaaaan
25-02-2016, 11:57
سلام دوستان ما یک رنگ مو color and soin از دی جی کالا سفارش دادیم هم دیر اوردن (قرار بود دوشنبه بیارن چهارشنبه اوردن) و هم اینکه تاریخ تولیدش مال 4 سال پیش (2012) بود :n24: کم مونده تاریخ انقضاش تموم بشه

boobeger
05-06-2016, 19:05
من هم لپ‌تاپ و هم تبلتم رو از دیجی کالا خریدم و خدا رو شکل مشکلی نداشتن. فقط اخیرا قیمت‌ها مثل قبلا از بازار کمتر نیست و این ضمانت ارزانترین قیمت که توی سایت می‌زنه واقعا درست نیست.

5ive
29-07-2016, 14:37
بنده الان چند سال که از دیج خرید میکنم اخریش هم همین 2هفته پیش بود که یک پاور 10000 شائومی گرفتم :n02:خدایی همیشه سر وقت و با بسته بندی عالی همه لوازم اک و سالم بودن:n20: بنده نه مدیر نه کارمند دیجی هستم:n03: ولی خدایی باید انصاف هم داشت بنده تو تهران زندگی میکنم درست که همین سر کوچه پاساژ لوازم الکتریکی موبایل خلاصه همه چیر در دست رس هست ولی همین که تا سر کوچه هم نمیرم ((بماند علاالدین باضار رضا و پایتخت))که باید پول بنزین اصطلاک ماشین از همه مهمتر وقت ترافیک اعصاب خورد کنار بزاریم حاضرم 50 بیشتر بدم شاید هم بیشتر که این مشکل هارو نداشته باشم((حساب کنی همین بنزین اصطلاک ماشین و ترافیم ووووووخودش حد اقل 50 به بالا برات اب میخوره))

esmiz
29-07-2016, 14:41
من دو بار از دیجی کالا خرید کردم هر دوبارش هم همه چیز خوب بود راضی بودم.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

Alireza SM
29-07-2016, 15:14
سلام دوستان ما یک رنگ مو color and soin از دی جی کالا سفارش دادیم هم دیر اوردن (قرار بود دوشنبه بیارن چهارشنبه اوردن) و هم اینکه تاریخ تولیدش مال 4 سال پیش (2012) بود :n24: کم مونده تاریخ انقضاش تموم بشه

چیزهایی که تاریخ تولیدشون در سایت قید نشده یا تاریخ تولیدشون با برچسب روشون الصاق شده نباید خریداری بشن

KINGHMA
08-08-2016, 23:27
سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه!
بجز دیجی کالا سایت دیگه ایی که قیمت گوشیهاش خوب و مطمئن باشه کارش معرفی کنید

amin_947
09-08-2016, 07:56
من تعریف آل دیجیتال رو زیاد شنیدم اما خودم هنوز خریدی ازشون نداشتم.

mojt90
09-08-2016, 08:06

من از آل دیجیتال خرید کردم . قیمت های خوبی داره. و تایید میشه.

KINGHMA
14-08-2016, 23:03
دوستان بازم ببخشید...
کسی از شما تجربه خرید از فروشگاه بوفالو رو داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی گوشیاش ارزون تر از دیجی بعضیا هم گرون تر از دیجی...
حالا میخوام بدونم مطمئن هست سفارش بدم؟
خوشبختانه گوشی مورد نظر من با گارانتی همراه سیستم 18ماه ارزون تره از دیجی هست
سپاس

AMIRTELECOM
24-08-2016, 12:49
چیزهایی که تاریخ تولیدشون در سایت قید نشده یا تاریخ تولیدشون با برچسب روشون الصاق شده نباید خریداری بشن
سلام همین بلا هم سر ما اومد با این تفاوت که تاریخ انقضاش ۲۵ روز گذشته بود زنگ زدم قرار شد تعویض کنند.

MXRX
24-08-2016, 13:14
این فروشگاه برای خرید لوازم جانبی کوچک و جنسهای غیر الکترونیکی خوبه ( اگر مشکلی با معطلی و پرداخت مبلغ بیشتر ندارید و حوصله بیرون رفتن و خرید حضوری ندارید.)
من خرید لوازم الکترونیکی گرانقیمت مثل لپتاپ و گوشی را از این فروشگاه توصیه نمیکنم.چون ممکنه جنس معیوب مرجوعی شخص دیگر به شما پاس داده بشه .

amir_t6262
24-08-2016, 13:42
این فروشگاه برای خرید لوازم جانبی کوچک و جنسهای غیر الکترونیکی خوبه ( اگر مشکلی با معطلی و پرداخت مبلغ بیشتر ندارید و حوصله بیرون رفتن و خرید حضوری ندارید.)
من خرید لوازم الکترونیکی گرانقیمت مثل لپتاپ و گوشی را از این فروشگاه توصیه نمیکنم.چون ممکنه جنس معیوب مرجوعی شخص دیگر به شما پاس داده بشه .

کدام فروشگاه دوست عزیز؟

این تاپیک برای تجربه خرید از دیجیکالاست.

اگر منظورتان سایت دیجیکالاست، این اتفاق مگه برای شما افتاده که اینطور نظر میدهی؟

من بیش از 10 گوشی و 2 عدد لپ تاپ برای خودم و دوستانم از سایت دیجیکالا خریداری کردم. از جمله دو تا گوشی برای خودم، یکی پارسال honor 4C و یکی سه سال قبل Sony Xperia M.
هیچوقت هم جنس غیر اصلی و غیرآکبند و استفاده شده، نه در مورد گوشی و لپ تاپ و نه در هیچ مورد دیگری به دستم نرسیده.

R#z@-R2
24-08-2016, 13:43
سایت دی جی کالا یا از این جور سایت (از نظر من 80درصد کلاهبردار هستن)
من زیاد اینترنتی خرید نمیکنم

amir_t6262
24-08-2016, 13:46
سایت دی جی کالا یا از این جور سایت (از نظر من 80درصد کلاهبردار هستن)
من زیاد اینترنتی خرید نمیکنم

شما چند بار از سایت دیجیکالا یا اصلا هر سایت خرید اینترنتی خرید داشتی؟
اگر داشتی، از کدام سایت و چطوری سر شما را کلاه گذاشته؟

R#z@-R2
24-08-2016, 13:53
شما چند بار از سایت دیجیکالا یا اصلا هر سایت خرید اینترنتی خرید داشتی؟
اگر داشتی، از کدام سایت و چطوری سر شما را کلاه گذاشته؟

اسم نمیبرم چون وجه فروشگاه خراب میشه
من سفارش گوشی اچ تی سی دیزایر816تک سیم دادم ولی برام دو سیم فرستادن صبحی گوشی رسید دستم رفتم تو سایت دیدم اون تک سیم ناموجوده زنگ زدم فارس کسی گوشی برنداشت زنگ زدم تهران گفتن بچهها اشتباه فرستادن بعدش دوباره زنگ زدن گفتن این گوشی تک سیم نیستش اگه اشتباهی رخ داده عذر ما را بپذیرید اینا خلاصه گفتن گوشی به همون ادرس بفرستید من فرستادم بعد 1دوروز پول پس فرستادن این الان اسمش چی به نظر شما

amir_t6262
24-08-2016, 14:10
اسم نمیبرم چون وجه فروشگاه خراب میشه
من سفارش گوشی اچ تی سی دیزایر816تک سیم دادم ولی برام دو سیم فرستادن صبحی گوشی رسید دستم رفتم تو سایت دیدم اون تک سیم ناموجوده زنگ زدم فارس کسی گوشی برنداشت زنگ زدم تهران گفتن بچهها اشتباه فرستادن بعدش دوباره زنگ زدن گفتن این گوشی تک سیم نیستش اگه اشتباهی رخ داده عذر ما را بپذیرید اینا خلاصه گفتن گوشی به همون ادرس بفرستید من فرستادم بعد 1دوروز پول پس فرستادن این الان اسمش چی به نظر شما

اتفاقا حتما اسم ببرید.

اگر تجربه ای از خرید از جایی داشتید، چه خوب و چه بد، اسم آنجا را بگویید تا دیگر دوستان در خرید از این سایتها بیشتر مراقب باشند.

R#z@-R2
24-08-2016, 14:15
اتفاقا حتما اسم ببرید.

اگر تجربه ای از خرید از جایی داشتید، چه خوب و چه بد، اسم آنجا را بگویید تا دیگر دوستان در خرید از این سایتها بیشتر مراقب باشند.

حالا اسم نمیبرم. چرا دوست ندارم وجه هیچ سایتی خراب بشه من رفیقم به دیجی کالا وسایل ارایشی میفروشن مثلا 20 تومن میده اینا میفروشن 50تا80تومن
بماند
الان اون سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک هستش به راحتی میتونید خرید.درضمن میشه گفت سایت خوبی ولی خیلی بهتر از دیجی کالا گران فروش هستش
بازم برمیگرده به عقاید هر فرد

یا علی
یه نکته اگر قصد خرید اینترنتی دارید حتما حضوری برید برید خرید کنید
من خودم واسه خونه خودمون رفتم تهران از فروشگاه سل تی وی خریدم راضی هستم

MOHAMMAD2010
24-08-2016, 15:12
یه نکته اگر قصد خرید اینترنتی دارید حتما حضوری برید برید خرید کنید
من خودم واسه خونه خودمون رفتم تهران از فروشگاه سل تی وی خریدم راضی هستم
وقتی یه جنسی تو شهر خودمون نیست یا گرون تره خب ادم که نمیتونه به خاطر یه گوشی یا یه وسیله دیگه بره تهران !
---------------------------------------------------
منم 6-7 بازی از دیجی کالا خریدم مشکلی نبوده

Sina
24-08-2016, 15:25
منم از دیجی کالا زیاد خرید داشتم
از چیز های ارزون تا لپ تاپ و ... خداروشکر مشکلی نبوده
البته یکبار یک کیبورد خریدم که برچسب عربی داشت ، پشتیبانی گفت " ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره !!! :n38:" که بعد منم با یک مثال قشنگ بهش توضیح دادم که حق با منه و کیبورد رو پس گرفتن

alimohammadpoor
25-08-2016, 17:25
سلام.من ده روز پیش یه تبلت از دیجی کالا خریدم بعد پنج روز بدستم رسید اول اینکه اصلاروشن نمیشد با هزار بدبختی روشنشکردیم باطریش داغون بود بعد در حین کار دوباره خاموش میشد که حتما باید میزدی ب شارژ تا روشن بشه .بعد ک رفتم تو تنظیمات گوشی دیدم اون چیزی ک من سفارش گرفتم نبود فقط یزره اسمش مثل اون بود ک روز اول متوجه نشدم چند تا قابلیت این اضافه داشت بعضی جاهاشبا اونی ک من سفارش داده بودم باز کمتر بود.
روز دوم براش فرستادم ک ببینن اگه عیبش با گارانتی رفع نشه پولمو پس بدن هنوز ک خبری نشده.
بالا نکشه صلوات

amir_t6262
25-08-2016, 18:35
سلام.من ده روز پیش یه تبلت از دیجی کالا خریدم بعد پنج روز بدستم رسید اول اینکه اصلاروشن نمیشد با هزار بدبختی روشنشکردیم باطریش داغون بود بعد در حین کار دوباره خاموش میشد که حتما باید میزدی ب شارژ تا روشن بشه .بعد ک رفتم تو تنظیمات گوشی دیدم اون چیزی ک من سفارش گرفتم نبود فقط یزره اسمش مثل اون بود ک روز اول متوجه نشدم چند تا قابلیت این اضافه داشت بعضی جاهاشبا اونی ک من سفارش داده بودم باز کمتر بود.
روز دوم براش فرستادم ک ببینن اگه عیبش با گارانتی رفع نشه پولمو پس بدن هنوز ک خبری نشده.
بالا نکشه صلوات
حتما پیگیر باش. اگر کالایی که فرستادند با چیزی که شما سفارش دادی متفاوت است، بدون استثنا باید عوضش کنند و یا پولش را بدهند.

- - - Updated - - -

بالا نکشه صلوات
حتما پیگیر باش. اگر کالایی که فرستادند با چیزی که شما سفارش دادی متفاوت است، بدون استثنا باید عوضش کنند و یا پولش را بدهند.

ANDY1
26-08-2016, 10:55
من سه ساله از دیجی کالا خرید میکنم این سری یک پلی استیشن برای خواهر زادم خریدم با گارانتی یک ساله و یک سال بیمه ایران...بعد که دستم رسید متوجه شدم کارت گارانتی و بیمه نداره.با پشتیبانی تماس گرفتم و اونها گفتن بدون گارانتی خریدی!!!!هرچی گفتم اقا من صد بار صفحشو نگاه کردم و گارانتی داشت زیر بار نرفتن... و گفتن فردا با داخلی فروش تماس بگیر.با داخلی فروش که تماس گرفتم گفتند که تو سیستم برای شما با گارانتی ثبت شده و یک سال بیمه هم داره...من که از صفحه خرید اسکرین شات نگرفته بودم اینار صدای این خانم رو ضبط کردم...هنوزم مطمئن نیستم با گارانتی برام فرستاده باشن.... خلاصه اینکه دیجی کالا اون دیجی کالای چند سال قبل نیست خیلی مراقب باشید که همونی که سفارش میدین دستتون برسه...:n36:

mahan999
26-08-2016, 11:12
من سه ساله از دیجی کالا خرید میکنم این سری یک پلی استیشن برای خواهر زادم خریدم با گارانتی یک ساله و یک سال بیمه ایران...بعد که دستم رسید متوجه شدم کارت گارانتی و بیمه نداره.با پشتیبانی تماس گرفتم و اونها گفتن بدون گارانتی خریدی!!!!هرچی گفتم اقا من صد بار صفحشو نگاه کردم و گارانتی داشت زیر بار نرفتن... و گفتن فردا با داخلی فروش تماس بگیر.با داخلی فروش که تماس گرفتم گفتند که تو سیستم برای شما با گارانتی ثبت شده و یک سال بیمه هم داره...من که از صفحه خرید اسکرین شات نگرفته بودم اینار صدای این خانم رو ضبط کردم...هنوزم مطمئن نیستم با گارانتی برام فرستاده باشن.... خلاصه اینکه دیجی کالا اون دیجی کالای چند سال قبل نیست خیلی مراقب باشید که همونی که سفارش میدین دستتون برسه...:n36:

خوب وقتی اون خانومه قبول کرد نگفت کالا رو پس میگیریم؟

محمد88
25-09-2016, 14:38
منم از دیجی کالا زیاد خرید داشتم
از چیز های ارزون تا لپ تاپ و ... خداروشکر مشکلی نبوده
البته یکبار یک کیبورد خریدم که برچسب عربی داشت ، پشتیبانی گفت " ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره !!! :n38:" که بعد منم با یک مثال قشنگ بهش توضیح دادم که حق با منه و کیبورد رو پس گرفتن
عجب حرف مزخرفی زده !!! ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره :)))))))))
چقدر عوضین این فروشگاه های انلاین

Forklift
30-10-2016, 12:52
به نطرم با دیجی کالا میشه خیلی راجت و سریع خرید کرد

tooraj.zi
30-10-2016, 13:33
هر صفحه تکرار کنید دیجی کالا بدبدبد!چون اگر گوشی رو از علا الدین خریده بودین فروشنده با روی باز وبعد از دوهفته استفاده تعویض می کرد.!:n33:

tooraj.zi
30-10-2016, 13:35
هر صفحه تکرار کنید دیجی کالا بدبدبد!چون اگر گوشی رو از علا الدین خریده بودین فروشنده با روی باز وبعد از دوهفته استفاده تعویض می کرد.!:n33:

t2download
13-09-2017, 20:34
بنده اشتباه کردم گول تعویض 7 روزه رو خوردم خریدم ...

بنده در تاریخ 1396/6/11 یک گوشی موبایل ایسوس سفارش دادم و بدستم رسید و در شارژ اولیه در عرض 5 دقیقه شارژ شد و در عرض یکساعت تخلیه باطری و پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم گفتند ریست فکتوری کنم با ریست فکتوری وضع گوشی بهتر شد .
ولی مشکل شارژ همچنان داشت .

و همان روز با تماس با پشتیبانی دیجی کالا به شرکت گوشی را 12/6/96 مرجوع کردم و کارشناس شرکت بیان میکنند موردی ندارد .
و حاضر به تعویض گوشی نیستند .

ولی در سایت و قوانین هست در صورت مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی و تعویض کالا بوده است .
و الان با شرکت حامی شرکت گارانتی کننده گوشی تماس میگیرم و بیان میکنند اگر شما هفت روز اول خرید بر اساس فاکتور گوشی را میاوردید ما گوشی را تعویض میکردیم و کاری به دیجی کالا نداشتید و دیجی کالا چنین چیزی را نگفت

و شرکت گارانتی بیان میکند تا 7 روز خرید میتوانید گوشی را بیاورید تعویض نماییم و حتی الان دیجی کالا نه حاضر هست گوشی را تعویض نماید و نه حاضر هست فاکتور روز بدهد که بدهم نمایندگی گوشی بررسی و تعویض گردد .

در صورتی که گوشی فقط نصف روز 11 شهریور دست بنده بوده و از 12 ارسال به دیجی کالا تا امروز 22 که نظر کارشناس دیجی کالا سالم است .
خواهشآ کاری کنید یا گوشی تعویض یا فاکتور بدهند با تاریخ روز برای تعویض گوشی توسط شرکت حامی گارانتی کننده گوشی
بهم میگویند فاکتور جدید نمیدهیم گوشی هم مشکل ندارد تعویض هم نمیکنیم ببرید نمایندگی گارانتی تآیید کند مشکل دارد بهمون اطلاع دهید .
و الان از این سایت شکایت دارم .

نگذاشتند از گارانتی استفاده کنم و الان 12 روزه دست دیجی کالا هست و الان گفتند سالمه با اینکه 5 دقیقه ای شارژ میشود .
و شرکت حامی میگوید زمان 7 روزه تعویض ما هم گذشته است .

امیدوارم میلیاردها برابر خرج دوا درمان مدیران و پرسنل شرکت دیجی کالا شود اگه تعویض نکنند که گفتند نمی کنیم .

دیجی کالا :n21:

t2download
13-09-2017, 20:39

hamid3369
13-09-2017, 21:18
آقا من یه چیز به همتون میگم اویز گوش کنین ..بدونین دارین چی میخرین

ESTEGHLAL 67
13-09-2017, 23:13
من خودم خریدای زیادی از دیجی کالا داشتم از لوازم خونه گرفته تا موبایل و دوربین عکاسی ... انصافا هیچ مشکلی ازشون ندیدم
حتی یه بار تو پشنهاد شگفت انگیز یه چادر مسافرتی گرفتم از اینا که باید لوله سر هم کنید :n02:واقعا اعصاب خرد کن بود زنگ زدم گفتم ما راضی نیستیم و قبول کردن و پس گرفتن نکته جالب من واسشون پست نکردم و نمایندگی اومد در خونه گرفت و رفت
در کل برای من سایت خوبی بوده انصافا مشکلی نداشتم باهاشون

t2download
14-09-2017, 07:19
من خودم خریدای زیادی از دیجی کالا داشتم از لوازم خونه گرفته تا موبایل و دوربین عکاسی ... انصافا هیچ مشکلی ازشون ندیدم
حتی یه بار تو پشنهاد شگفت انگیز یه چادر مسافرتی گرفتم از اینا که باید لوله سر هم کنید :n02:واقعا اعصاب خرد کن بود زنگ زدم گفتم ما راضی نیستیم و قبول کردن و پس گرفتن نکته جالب من واسشون پست نکردم و نمایندگی اومد در خونه گرفت و رفت
در کل برای من سایت خوبی بوده انصافا مشکلی نداشتم باهاشون

بله پس بیا مشکل منو حل کن

گوشی نصف روز دستم بود 5 دقیقه شارژ میشد کامل سریع تخلیه فرداش مرجوع شد ولی 12 روزه اونجاست و کارشناسش میگه سالمه
و حتی حاضر نیستند فاکتور رو به روز بدهند که از نمایندگی گارانتی تعویض نمایم .
بی شرمی تا این حد:n21:

t2download
14-09-2017, 07:20
به نطرم با دیجی کالا میشه خیلی راجت و سریع خرید کرد

جنس الکی و دروغ 7 روز مرجوعی

ESTEGHLAL 67
14-09-2017, 09:27
بله پس بیا مشکل منو حل کن

گوشی نصف روز دستم بود 5 دقیقه شارژ میشد کامل سریع تخلیه فرداش مرجوع شد ولی 12 روزه اونجاست و کارشناسش میگه سالمه
و حتی حاضر نیستند فاکتور رو به روز بدهند که از نمایندگی گارانتی تعویض نمایم .
بی شرمی تا این حد:n21:

والا من نه نون خور این شرکتم نه واسه بابامه پس یکم ریلکس باش داداش :n02:
من فقط تجربه خریدم از این سایت رو گذاشتم نه بیشتر :n16:

poorya_2
14-09-2017, 09:34
منم مشکلی نداشتم تا امروز

یه موس سفارش دادم قیمتش حدود 400 تومن شد ، امروز رسید دستم میبینم موس رو توی کارتون داغون گذاشتن ، در جعبه موس که پلمپ نیست ، روی موس که اثر انگشت هست ، وسایل موس که تو کارتون پخش و پلا هستن و بدتر از همه اینکه اسکرول موس از همون اول خراب بود

یعنی در تعجبم رو چه حساب اینو واسه من ارسال کردن ؟!!! :n36:

فعلا مرجوع کردم ببینم چی پیش میاد

t2download
14-09-2017, 09:38

بنده در تاریخ 1396/6/11 یک گوشی موبایل ایسوس سفارش دادم و بدستم رسید و در شارژ اولیه در عرض 5 دقیقه شارژ شد و در عرض یکساعت تخلیه باطری و پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم گفتند ریست فکتوری کنم با ریست فکتوری وضع گوشی بهتر شد .

و همان روز با تماس با پشتیبانی دیجی کالا به شرکت گوشی را 12/6/96 مرجوع کردم و کارشناس شرکت بیان میکنند موردی ندارد .

ولی در سایت و قوانین هست در صورت مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی و تعویض کالا بوده است .
و الان با شرکت حامی شرکت گارانتی کننده گوشی تماس میگیرم و بیان میکنند اگر شما هفت روز اول خرید بر اساس فاکتور گوشی را میاوردید ما گوشی را تعویض میکردیم و کاری به دیجی کالا نداشتید و دیجی کالا چنین چیزی را نگفت

و شرکت گارانتی بیان میکند تا 7 روز خرید میتوانید گوشی را بیاورید تعویض نماییم و حتی الان دیجی کالا نه حاضر هست گوشی را تعویض نماید و نه حاضر هست فاکتور روز بدهد که بدهم نمایندگی گوشی بررسی و تعویض گردد .

در صورتی که گوشی فقط نصف روز 11 شهریور دست بنده بوده و از 12 ارسال به دیجی کالا تا امروز 22 که نظر کارشناس دیجی کالا سالم است .
خواهشآ کاری کنید یا گوشی تعویض یا فاکتور بدهند با تاریخ روز برای تعویض گوشی توسط شرکت حامی گارانتی کننده گوشی
بهم میگویند فاکتور جدید نمیدهیم گوشی هم مشکل ندارد تعویض هم نمیکنیم ببرید نمایندگی گارانتی تآیید کند مشکل دارد بهمون اطلاع دهید .

نگذاشتند از گارانتی استفاده کنم و الان 12 روزه دست دیجی کالا هست و الان گفتند سالمه با اینکه 5 دقیقه ای شارژ میشود .

امیدوارم میلیاردها برابر خرج دوا درمان مدیران و پرسنل شرکت دیجی کالا شود اگه تعویض نکنند که گفتند نمی کنیم .

t2download
14-09-2017, 09:40
منم مشکلی نداشتم تا امروز

یه موس سفارش دادم قیمتش حدود 400 تومن شد ، امروز رسید دستم میبینم موس رو توی کارتون داغون گذاشتن ، در جعبه موس که پلمپ نیست ، روی موس که اثر انگشت هست ، وسایل موس که تو کارتون پخش و پلا هستن و بدتر از همه اینکه اسکرول موس از همون اول خراب بود

یعنی در تعجبم رو چه حساب اینو واسه من ارسال کردن ؟!!! :n36:

فعلا مرجوع کردم ببینم چی پیش میاد

زیر بار نمی روند

poorya_2
14-09-2017, 09:54
زیر بار نمی روند

حالا فعلا برگشت زدم ببینم چیکار میکنن ، چون قبلا هم مرجوع کرده بودم یا تعویض میکردن یا پول رو برگشت میزدن ، بازم هیچ چیز مشخص نیست

والا من اکثر مواقع حق رو به مشتری میدم ، این مورد شما هم که مشخص هست که باید تعویض کنن

اینجا هم اگه کسی شکایت میکنه به خاطر اینه که حداقل بقیه مردم مطلع میشن تا بیشتر مراقب باشن وگرنه هیچ کدوم از مسئولین دیجی کالا نه این تاپیک رو بررسی میکنن نه اهمیت میدن ، اینجا فقط واسه اطلاع رسانی هست

t2download
15-09-2017, 09:44
در نا باوری پیک دیجی کالا تلفن زد و گوشی رو داد به خونه و تعویض نشده بود و فاکتورم عوض نکرده بودند برم نمایندگی عوض کنم .

جالب تر اینه مشکل حل نشده بود تازه دیگه امکان فست شارژ گوشی از کار افتاده و شارژ سریع کار نمیکرد ..

یک فیلم فرستادم برای تمامی ایمیل های این شرکت داغون

هرگز ازش نمی خرم فوقش میفروشمش بره ... نصف قیمت

دیجی کالا :n21::n21::n21::n21::n21:

t2download
15-09-2017, 13:34
سلام دوستان و اساتید بنده از سایت دیجی کالا این گوشی رو گرفتم . رام ww زده روش made in china
با گارانتی حامی و 64 گیگابایت

روز اول دستم رسید زدم شارژ در عرض 5 دقیقه فول شارژ شد و استفاده کردم 1 ساعته تخلیه کرد زدم شارژ باز 10 دقیقه شارژ شد .

زنگ زدم پشتیبانی سایت گفتند ریست فکتوری کن کردم و گوشی بهتر شد و مرجوع کردم شرکت کارشناس میگوید سالم هست .
و الان باز فرستادند بهم رسید این بار فست شارژ کار نمیکند .
و پشتیبانی میگوید این بار شاید بخواطر اندروید 5 باشه و با ارتقا خوب میشود .

نظر شما چیست ؟
مشکل باطری دارد یا شارژر
ببرم گارانتی ؟ :n35::n35::n35:

amir_t6262
15-09-2017, 21:40
سلام دوستان و اساتید بنده از سایت دیجی کالا این گوشی رو گرفتم . رام ww زده روش made in china
با گارانتی حامی و 64 گیگابایت

روز اول دستم رسید زدم شارژ در عرض 5 دقیقه فول شارژ شد و استفاده کردم 1 ساعته تخلیه کرد زدم شارژ باز 10 دقیقه شارژ شد .

زنگ زدم پشتیبانی سایت گفتند ریست فکتوری کن کردم و گوشی بهتر شد و مرجوع کردم شرکت کارشناس میگوید سالم هست .
و الان باز فرستادند بهم رسید این بار فست شارژ کار نمیکند .
و پشتیبانی میگوید این بار شاید بخواطر اندروید 5 باشه و با ارتقا خوب میشود .

نظر شما چیست ؟
مشکل باطری دارد یا شارژر
ببرم گارانتی ؟ :n35::n35::n35:
مدل گوشی را یادداشت نکردید.
اما در فروم پشتیبانی ایسوس در خصوص مشکلات باتری راهکارهای زیر ارائه شده:
1- تست باتری با روش زیر
اپلیکیشن ماشین حساب را باز کن و عبارت زیر را تایپ کن ( از چپ به راست)

=+12345.

اینطوری وارد smmi میشوی که بعد single testو Battery test را انتخاب کن تا ببینی باتری سالم است یا نه؟

مطابق این شکل:

2- درآوردن باتری و چک کردن کانکتورها و تمیز کردن آنها
3- شارژ کردن گوشی با یک شارژر دیگر و کابل دیگر
4- در حالت Safe Mode تست کن که آیا مشکل پابرجاست یا نه.

در نهایت اینکه حتما با گارانتی تماس بگیر و پیگیر باش. درسته که از زمان تعویض گذشته ولی بهرحال اگر گارانتی درست و حسابی باشه، باید مشکل شما را حل کند.
وضعیت گارانتی حامی را نمیدانم ولی من تبلت ایسوس با گارانتی آواژنگ داشتم که مشکل داشت و بعد از چند ماه دیگه روشن نشد، بردم گارانتی و بعد از اینکه مطمئن شدند تبلت ایراد دارد، کل پولش را مرجوع کردند.

t2download
16-09-2017, 09:14
مدل گوشی را یادداشت نکردید.
اما در فروم پشتیبانی ایسوس در خصوص مشکلات باتری راهکارهای زیر ارائه شده:
1- تست باتری با روش زیر
اپلیکیشن دوربین را باز کن و عبارت زیر را تایپ کن ( از چپ به راست)

=+12345.

اینطوری وارد smmi میشوی که بعد single testو Battery test را انتخاب کن تا ببینی باتری سالم است یا نه؟

در نهایت اینکه حتما با گارانتی تماس بگیر و پیگیر باش. درسته که از زمان تعویض گذشته ولی بهرحال اگر گارانتی درست و حسابی باشه، باید مشکل شما را حل کند.
وضعیت گارانتی حامی را نمیدانم ولی من تبلت ایسوس با گارانتی آواژنگ داشتم که مشکل داشت و بعد از چند ماه دیگه روشن نشد، بردم گارانتی و بعد از اینکه مطمئن شدند تبلت ایراد دارد، کل پولش را مرجوع کردند.

asus Zenfone2 Ze551Ml - 64 GB

t2download
16-09-2017, 09:16

=+12345.

توی اپ دوربین نمیشه تایپ کرد که .............

amir_t6262
16-09-2017, 09:50

=+12345.

توی اپ دوربین نمیشه تایپ کرد که .............
سلام. من از روی راهنمایی که در فروم ایسوس بود گفتم، چون خودم دیگه تبلت یا تلفن ایسوس ندارم، تست نکردم.
در سایر منابع گشتم دیدم که گفته در اپلیکیشن ماشین حساب باید این عبارت را وارد کنی.

لینک زیر را ببین. با عکس نشان داده

عکسها را به پست قبلی هم اضافه کردم.

t2download
16-09-2017, 12:16
گوشی رو بردم شرکت حامی تآییدیه خرابی بده برای دیجی کالا گفت تاییدیه نمیدهیم و با دفتر مرکزی هم صحبت کردند و گفتند بله گوشی مشکل دارد و حتی پشتیبانی دیجی کالا هم با حامی صحبت کردند و تآییدیه ندادند .
گفت اگر شماره کد پذیرش و تآییدیه نیاز باشه باید بره اتاق تعمیرات
و الان دیجی کالا باز زیر بار نمیرود و یکی میگوید بده تعمیرش کنند یکی میگوید مرجوع کنید یکی میگوید باید بدهید بفرستیم شرکت حامی تهران تآیید کنند .
در هر صورت متنفرم از این شرکت بی نظم و ناهماهنگ دیجی کالا :n21::n34:

t2download
25-09-2017, 13:51
بلاخره پس از شکایت به وزارت صنعت ....نماد

و مهلت 48 ساعته برای پاسخدهی پذیرفتند مشکل دارد و گفتند میخواهید تعویض کنیم یا مبلغ را باز گردانیم ..

گفتم مبلغ و درس عبرتم شد اینترنتی چیزی نخرم .

hamid3369
25-09-2017, 14:51

و مهلت 48 ساعته برای پاسخدهی پذیرفتند مشکل دارد و گفتند میخواهید تعویض کنیم یا مبلغ را باز گردانیم ..

دوست من اینترنتی خرید کردن فرق میکنه ..بستگی داره چی میخوای بخری ..از کجا میخوای بخری ...من از مقداد ای تی خرید هایم رو انجام میدم و راضی هستم و لوازم کامپیوتر رو از لیون

amir_t6262
25-09-2017, 18:12

الان نمایندگی گفت تعویض میکنیم یا دیجیکالا؟

alireza9t9
26-09-2017, 00:13
دیجیکلا خیلی زرنگه ، الان که حسابی جا افتاده خودش واسه اجناس قیمت میزاره ، قیمتایی دروغی! مغازه دارا هم تازگیا یاد گرفتن چون میدونن سود میکنن ، از قیمتای دیجیکالا واسه جنساشون استفاده میکنن ، مثل گوشی ! تا یه چیزی میشه میگن برو دیجیکالا قیمتارو ببین... بهرحال که من هیچوقت از این سایت مسخره و گرون فروش خرید نمیکنم و نخواهم کرد !

t2download
26-09-2017, 08:07
الان نمایندگی گفت تعویض میکنیم یا دیجیکالا؟

سلام تا قبل شکایت 15 روز درگیر بودم بالای 30 بار تماس و 40 ایمیل و .......... و دو بار رفت دفتر دیجی کالا گفتند سالمه و نمایندگی شهرمون میگفت باطری مشکل داره و نمایندگی گارانتی میگفت اگه 7 روز اول خرید میاوردید تعویض میکردم و زمانشم گذشته بود و فاکتور جدید نمیدادند .
پس از شکایت به نماد وزارت صنعت دیجی کالا 48 ساعت مهلت پاسخ داشت و رفع مشکل و تماس گرفتند گفتند تعویض کنیم یا مبلغ که گفتم مبلغ و قضیه بعد از 20 روز پایان یافت ........

t2download
26-09-2017, 08:09
دوست من اینترنتی خرید کردن فرق میکنه ..بستگی داره چی میخوای بخری ..از کجا میخوای بخری ...من از مقداد ای تی خرید هایم رو انجام میدم و راضی هستم و لوازم کامپیوتر رو از لیون

بله من زیاد از بامیلو خرید داشتم و عالی بوده و یک مورد یک ست چاقو بود رنگی که فرستاده بودند اونی نبود سفارش دادم و تماس گرفتم گفتند اون بمونه واسه خودتون یکی دیگه فرستادند ......

beatbox
19-11-2017, 19:43
من زیاد از دیجی کالا خرید کردم .بیشتر از ۱۵۰ قلم جنس.هرچی فکر کنید از اجناس ارزون تا تبلت و موبایل و لپ تاپ .کلی راضیم .تا حالا باهاشون ب مشکل نخوردم بجز دو بار که اونم کالایی که برام فرستاده بودن مشکل داشت( از نظر بدنه) که بدون مشکل عوض کردن.کلا بهش اعتماد دارم از نظر کیفیت خدماتم نسبت به گذشته افت داشته.اما نه اینکه بخوای باهاشون ب مشکل بخوری

noisymind
26-11-2017, 14:54
عجب جمعه سیاهی بود!
همه قیمتها رو دوبل کرده بودن و بعد زدن Aدرصد تخفیف!!! :n34:

noisymind
26-11-2017, 15:00
عجب جمعه سیاهی بود!

Artam01
26-11-2017, 15:28
منم یه بار یه ساعت خریدم از دیجی کالا
دیدم کار نمیکنه فکر کردم باطری میخواد بعد دیدم زده گارانتی شامل باطری نمیشود بردم ساعت سازی که باطری بندازه باز که کرد دید باطری خودش از جنس نامرغوب بوده و اسید پس داده
خلاصه یک پول باطری به علاوه یک پول دستمزد تعمیرات هزینه کردم تا ساعت راه افتاد
جالب اینکه ساعت ساز بعد باطری و تعمیرات ساعت را دو سال خودش گارانتی کرد

از دیجی استایل هم خرید کردم که واقعا بی نظم هستند در مقابل دیجی کالا از نظر منظم بودن و سر وقت کار کردن و اطلاع دادن خیلی خیلی پایین تر و افتضاح هستند
بعد خرید جنس زنگ زدن که جنس رو نداریم چیز دیگه خریدم سایز رو اشتباه فرستادن بعد مرجوع که کردم به جای اینکه تعویض کنند بدون هماهنگی پول رو برگشت دادن و کرایه رو کم کردند

albertxx
26-11-2017, 16:01
دوستان کسی موفق شد از این سایت جمعه خرید سیاه داشته باشه ؟ :n02:

واقعا تخفیف گرفتید ؟؟

amir_t6262
26-11-2017, 19:30
عجب جمعه سیاهی بود!
اصلا به درد نمیخورد. همون کالاهایی که همیشه در طی سال با تخفیف میفروخت را دوباره گذاشته بود، با همان تخفیف یا حتی کمتر.یه تعداد خیلی محدودی کالا هم از نظر تعداد و تنوع را با کمی تخفیف بیشتر عرضه میکرد.
پارسال هم برای شب یلدا همینطور بود.

تنها سالی که شب یلدایشان خوب بود و هم تنوع داشت و هم تخفیف خوب، همان سال اول اجرای این طرحشان بود. امسال هم بعید میدونم شب یلدا واقعا چیزی برای عرضه داشته باشند.

SINASONY
26-11-2017, 22:22
واقعا باید از بعضی سایتا خرید نکرد. من زیاد خرید اینترنتی داشتم شاید بالایه هزار مورد. ولی اخرین خریدم خریده وزنه هالتر از سایت پیشکوه بود.یعنی بی نظم تر از این سایت تا حالا ندیدم.چند تا وزنه هالتر سفارش دادم سیصد بار زنگ زدم چهار صد بار تلگرام کردم.اخرشم میگفتن این چیزایی که سفارش دادی نداریم.حالا تو سایتشون این چیزا رو زده بود موجود ها؟خلاصه بعد چند روز که فرستادن میبینم چرا نمیرسه این محموله ما. خودم پیگیر میشم با کلی مکافات اخرش شماره بارنامه رو ازشون میگیرم زنگ میزنم میبینم بله محموله رسیده میرم تحویل بگیرم اصلا نه شماره تلفن نه ادرس هیچی رو بار نزدن که برام بیارن دره خونه. خلاصه دردسرتون ندم اخرشم هر چی سفارش داده بودم همشو برعکس فرستادن.. یعنی چیزایی فرستاده بودن که اصلا بدردم نمیخورد.کاری کردن کلا بعده این همه خرید اینترنتی یه جورایی دیگه بترسم از خریده انلاین.

shaahani
26-11-2017, 22:53
من چندباری از دیجیکالا خرید کردم .
اسپیکر ؛ محافظ برق ؛ مودم ؛ دستگاه اکسس پوینت, زمانبدن آنالوگ قطع و وصل برق و جندتا قلم کوچک و ریز .
مشکلی نداشتم؛ با اینکه در شهر دیگه ای هستم سریع از تهران فرستادن ؛ پک بندی و بسته بندی خوب و از نظر قیمتی در بعضی از کالا ها به نفعم شد
مثلا یک مودم رو برای خودم از فروشگاه های شهر خریده بودم 250 هزار تومن ؛ دقیقا همون رو برای دوستم از دیجیکالا خریدم 90 هزارتومن ! مملکت صاحب که نداره ....
یا یکسری محافظ برق رو با تحفیف هر عدد 15 هزارتومن خریدم اینجا زیر 30 پیدا نکرده بودم و چون تعداد زیادی خریده بودم به نفعم شد .

مشکلی با هیچکدوم از دستگاه ها تقریبا نداشتم ؛ بجز یکی که اونم مشکل از طراحی خود دستگاه بود و من یک مارک ناشناخته خرید کرده بودم و اطلاعاتی از نحوه کارش نداشتم .
خراب نبود و خراب نشده ، فقط همه اون مدل دستگاه یه جوری کار میکرد که مورد پسند من نبود.
مابقی همه عالی و بدون مشکل بیشتر از یک ساله دارن مثل ساعت کار میکنن.
البته علت رضایت من این هست که دقیقا میدونستم چی خرید کنم و از اون دستگاه ها یا قبلا استفاده کرده بودم یا اینکه بطور صددرصدی از کیقیتشون اطمینان داشتم.

دیجیکالا هم کامل بدون اینکه چیزی از پک دستگاه ها کم کنه ؛ همه رو کامل و سالم فرستاد واسم ، مشکلی نداشتم .
خرید اینترنتی ریسکش زیاده چون خیلی ها جنسی که میخوان بخرن رو نمیشناسن و تصورات غلطی نسبت به اون دارن ؛ وقتی براشون میاد ، شاکی میشن ....
البته همون لحظه اول میشه پس فرستاد اما دیگه میفتی تو دردسر ، هزینه بیشتر باید پرداخت کنی و اخرشم نتیجه درستی نمیگیری

بنظرم کسانی که مطمئن نیستن از جنس خودشون نباید خرید اینترنتی انجام بدن ؛ یکم هزینه بیشتر بکنن اما بطور سنتی خرید کنن
از فروشگاه های نامعتبر که دیگه هیچی .... جنس های تقلبی میدن ، مشکل ارسال و هزینه زیاد میگیرن ، ممکنه اصلا کلاه برداری کنن چیزی نفرستن و پولتون رو بخورن
پس باید خیلی احتیاط کنید.

newsaber
14-12-2017, 21:14
دیجی کالا گرون فروشیه فقط وقتی تخفیف ویژه میزاره ممکنه خرید ازش به صرفه باشه

01110362
14-12-2017, 21:49
من كه از ١٠ تا جنسي كه خريدم از نصفشون ناراضي هستم !

M6568
15-12-2017, 14:46
دیجیکالا یکم قیمتاش بالاس
اونم دلیلش تا حدودی مشخصه
برای مثال گوشی رو دیجی با گارانتی و قانونی وارد میکنه میفروشه که خب مشخصا یه تفاوت قیمتی میوفته

مشکل بزرگی که من توی دیجی میبینم مشکل اطلاعرسانی و توضیحات در مورد محصوله..بخصوص محصولاتی که اطلاعات زیادی در موردشون توی نت نیس مث هندزفری...من یه هندزفری خریدم صد تومن از دیجی کیفیت مزخرف...ولی رفیقم یکی گرفت شصت تومن کیفیت عالی..حالا مال من سونی..مال اون جنیوس

مزیتی هم که دیجیکالا داره اطمینان 90 درصدی از ارسال کالای سالم و اصله
که اگه بتونید یه مبلغ ناچیزی رو نسبت به بازار بیشتر بدید ارزشش رو داره
چون واقعا اینروزا توی بازار اشنا نداشته باشی خرید برات سخت میشه

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A7-30HCِ من با Tapatalk

behnamlider
19-12-2017, 13:06
بعد این همه سال بازم از روشهای کثیف خودشون استفاده میکنن

منی که از تمام قیمتهای روز مخصوصا موبایل آگاهم خوب میدونم چه خبره

به عنوان مثال گوشی که تا دیروز 560 بود به مناسبت یلدا به 600 تومن افزایش و با 40 تومن تخفیف همون 560 تومن به مردم میفروشن (560 هم قیمت واقعی محصول نیست که دیجی کالا میکشه روش)

بعضیا میگن می ارزه و در عوض نمیریم بازار خسته بشیم ! منم در جواب اینها میگم شما تا آخر عمرت هیچی نمیشی :|

M6568
19-12-2017, 17:17
بعد این همه سال بازم از روشهای کثیف خودشون استفاده میکنن

منی که از تمام قیمتهای روز مخصوصا موبایل آگاهم خوب میدونم چه خبره

به عنوان مثال گوشی که تا دیروز 560 بود به مناسبت یلدا به 600 تومن افزایش و با 40 تومن تخفیف همون 560 تومن به مردم میفروشن (560 هم قیمت واقعی محصول نیست که دیجی کالا میکشه روش)

بعضیا میگن می ارزه و در عوض نمیریم بازار خسته بشیم ! منم در جواب اینها میگم شما تا آخر عمرت هیچی نمیشی :|موافقم
درضم تخفیف هاشون بیشتر رو جنسای بنجول و کم فروششون هس و اونم خیلی کم

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A7-30HCِ من با Tapatalk

01110362
10-01-2018, 12:52
وضع خيلي خراب شده ! جنس هاي خوب قيمت ها رو خيلي بالا ميبرن بعد چند درصد تخفيف ميدن ! كلا نوسان قيمت كالاهاش بالاست.

esmiz
11-01-2018, 14:05
اون اوایل قیمت دیجی کالا از بازار ارزون تر بود و حتی در خیلی از موارد قیمتش از بازار کمتر بود اما الان اکثر کالا ها قیمتش از بازار گرون تره و صرف نمی کنه از دیجی کالا خرید من خودم هدفونی سیمی رو که دیجی کالا 110 هزار تومن می داد دقیقا همون رو 65 هزار تومن از بازار خریدم

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

armin_punisher6
12-01-2018, 09:37
من یه تجربه بد دارم.یک بار تو شگفت انگیز من 8 تا سبد کالای مختلف خریدم.وقتی کالا به دستم رسید دیدم یه بسته اشتباها دستم رسیده و مال یک خانمی در استان دیگست.تماس گرفتم و روز بعد بسته رو تحویل گرفتن و قرار شد بسته اصلی من دستم برسه.حدود 50 روز پیگیری کردم،اول میگفتن کالا دستتون رسیده،بعد 50 روز یه سبد دیگه سفارشم رو برام فرستادن که گفتن ما دوربینارو چک کردیم و دیدیم این سبد به دستتون نرسیده.ولی ناچارا با اینکه ارزش سبد از سبد خودم کمتر بود،وجه رو دریافت کردم.خلاصه خر تو خریه تو شرکتشون.

راشا تهرونی
12-01-2018, 10:01
جنسی که قیمت واقعیش مثلا همه جا هست 1550 میزنه با 20 درصد تخفیف و با کلی اب و تاب 1550 :n08:

01110362
13-01-2018, 08:25
جنسی که قیمت واقعیش مثلا همه جا هست 1550 میزنه با 20 درصد تخفیف و با کلی اب و تاب 1550 :n08:

[emoji28][emoji28][emoji28] آب و تاب رو خوب اومدي
مثلا الان يه تلفن پاناسونيك تو مغازه هاي محل هست ١٧٠-١٨٠ تومن بعد ديجي كالا زده ٢١٠ تومن يه خط قرمز روش كشيده زده ١٩٠ تومن
يه قاب سيليكوني ٥٠ تومني رو با تخفيف ويژه خريدم ٢٨تومن با كلي ذوق و شوق بعدش به دو هفته نكشيده سيليكون از بدنه قاب جدا شده ! معلمه اكثرا جنس تاريخ گذشته و ته انباري رو تخفيف بالا ميزنن !

alireza9t9
13-01-2018, 22:42
جنسی که قیمت واقعیش مثلا همه جا هست 1550 میزنه با 20 درصد تخفیف و با کلی اب و تاب 1550 :n08:جالب اینجاست که الان عده ای از مغازه دارا هم خوب یاد گرفتن، میگن فلان جنسو برو از دیجیکالا نگاه کن‌همین قیمته...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

donkeyoxte
04-02-2018, 02:49
این بخش فروش وسایل مشکل دار دیجی کالا باز شده
خرید لب تاب میشه اعتماد کرد؟

xshya
04-02-2018, 06:35

شاید اون چیزی که خودشون نوشتن و عکسش رو گذاشتن دقیقا همون چیزی نباشد که بدستتون میرسد! مخصوصا در مورد صحت سلامت و کارکرد قطعات داخل لپتاپهای اوراقیشون

Pessimist
04-02-2018, 08:36
متاسفانه دیجیکالا بسیار گرون فروش شده. اون اوایل قیمت هاش خوب بود که بیشتر به خاطر بیشتر کردن مشتری بود اما یواش یواش قیمت ها رو افزایش داد و الان خیلی گرون تر از بازار داره میفروشه جوری که برای بعضی چیزها اگه خودت به صورت سنتی خرید کنی خیلی بیشتر میصرفه . در حال حاضر دیجیکالا بیشتر به درد جنس های ارزان قیمت میخوره مثلا شما یه تسویه آب lifestraw میخوای بخری خوب برای یه همچین چیز کوچیکی که قیمتش حدود 115 هزار تومن هست دیگه نمیصرفه بگردی ببینی کجا داره میای همونو از سایت دیجیکالا میخری اما برای یه چیزی مثلا تلویزیون واقعا ارزش نداره یکی از دوستان یه تلویزیون سامسونگ خرید و وقتی به دستش رسید دید صفحش ایراد داره و وقتی میخواست بفرسته بهش گفتن مهلت 7 روزه شما تموم شده و ما دیگه قبول نمیکنیم به همین راحتی پولش دود شد رفت هوا

The Respina
04-02-2018, 18:35
مغازه‌دارها ریختن اینجا خالی بندی و شایعه راه انداختن :))

kenzu
04-02-2018, 21:03
مشکلش گرون فروشیه و الا مشکل دیگه ای تا حالا نداشتم باهاش

CAPITAN MAC
05-02-2018, 12:20
مشکلش گرون فروشیه و الا مشکل دیگه ای تا حالا نداشتم باهاش

با حرف دستمون کاملا موافقم بیشتر اجناس گرون میده :n10::n10:

Fsociety
16-02-2018, 20:45
گرون میده جنساشو فقط جا افتاده الکی

- - - Updated - - -

همه موبایلاش هم ناموجوده یا بزودی

Fsociety
16-02-2018, 20:46
همه موبایلاش هم ناموجوده یا بزودی

radarz
16-02-2018, 21:33
رو همه جنساش کشیده //// جالبه ی درصدی هم از فروشنده و تامین کننده میگیره /// :n27:

years
17-02-2018, 00:10
فقط بدرد این میخوره که مشخصات کالا رو نگاه کنی
بعدش بری از بازار حضوری بخری

albertxx
17-02-2018, 00:20

تو خرید وسایل صفرش ملت شک دارن
بعد شما از دست دوم حرف میزنی ! :n02:

kasra14
17-02-2018, 00:33
سلام قیمت های دی جی کالا بر اساس گارانتی هست که ارائه میده. قبول کنید که یه ظرف ماست از یه شرکت در دو مغازه قیمت متفاوت داره اون وقت چجوری توقع دارین یک کالا در چند جا و چند شهر یک قیمت داشته باشه اون هم با گارانتی های مختلف؟ سایت ترب قیمت یک کالا رو در چندین سایت نمایش میده میتونید مراجعه کنید بعد برید بخرید.
البته پیشنهاد ویژه دی جی کلا خیلی خوبه. و اطلاع رسانی در مورد کالاها هم بسیار عالی هست. من از چندین سایت خرید کردم تقریبا دی جی کلا از همه بهتر بوده موفق باشید

misam5526
17-02-2018, 00:34
:n02::n02::n02:

kasra14
17-02-2018, 00:42
سلام
دی جی کالا اجناس رو براساس گارانتی مختلف قیمت گذاری می کنه. برای روشن شدن مطلب یک سر به سایت ترب بزنید، قیمت یک کالا رو براساس سایتهایی که دارن در اونجا نوشته میتونید سایت رو انتخاب کنید بعد کالا رو بخرید.
دی جی کالا از نظر دادن اطلاعات یک کالا خیلی خوب هست. دیگه اینکه پیشنهاد ویژه خوبی رو هم داره که اگه دنبال یک کالا باشید میتونید به قیمت خوب بخرید. من از سایتهای زیادی کالا میخرم تقریبا دی جی کالا از بقیه کمی بهتره. موفق باشید

years
17-02-2018, 11:42
دانگ فنگ کراس قیمت گذاشته 51 میلیون بعد تو بازار صفر96 دارن 45 میفروشن

- - - Updated - - -

seoyou
17-02-2018, 11:52
من یه کیف خریدم راضی بودم

kasra14
17-02-2018, 19:27

- - - Updated - - -

سلام من طرفدار هیچ سایت فروشی نیستم ولی ماشین چینی تو بازار قیمتش از کارخونه کمتره چون خودم دارم و داشتم بد فروشه

albertxx
17-02-2018, 19:57
................

p30g
21-02-2018, 19:49
نخرید به هیچ عنوان نخرید حتی شده 2 برابر قیمت از جاهای دیگه بخرید از دیجی کلاه نخرید
جنسی که موجود ندارند رو میزنند موجود بعد تماس میگیرند که برای سریعتر شدن روند ارسال مبلغش رو پرداخت کنید
بعد از 2 هفته سر دووندن مشخص میشه ک کالارو موجود نداشتن تازه از اون مرحله ماجرا شروع میشه و باید دویید ب دنبال مبلغ واریز شده تابرگردونند بحسابتون
خلاصه ک ماهی سر این موضوع سرکار هستید و کافیه نرخ دلار هم این وسط بالابره اونموقع 1.5 تا 2 برابر روی
آن کالا بگذارید تازه بتوانید همان جنس را از جای دیگه تهیه کنید:n21:

shaahani
21-02-2018, 20:18
روز یک شنبه سفارش خرید زدم با اینکه روز سه شنبه تعطیل بود ، امروز چهارشنبه در مشهد به دستم رسید.
ار تحویل دهنده سوال کردم ، گفت با هواپیما ارسال میکنن ، مشکل خاصی نبود ،دستگاه تبلت سالم با گارانتی تحویل دادن.
بسته بندی مناسب بود و ضربه گیرهای هوایی نیز داخل بسته وجود داشت.

hamid3369
21-02-2018, 20:19
برای شهرستانی ها خوبه نه شهر های بزرگ و برای اونایی که صبر ندارن کالاشون دیر بیاد نخرن

hamid3369
21-02-2018, 20:20
روز یک شنبه سفارش خرید زدم با اینکه روز سه شنبه تعطیل بود ، امروز چهارشنبه در مشهد به دستم رسید.
ار تحویل دهنده سوال کردم ، گفت با هواپیما ارسال میکنن ، مشکل خاصی نبود ،دستگاه تبلت سالم با گارانتی تحویل دادن.
بسته بندی مناسب بود و ضربه گیرهای هوایی نیز داخل بسته وجود داشت.

اون تیپاکسه

shaahani
21-02-2018, 20:40
دیگه نمیدونم به چه صورتی میفرستن ، پستی هست یا خیر .
همون گزینه تحویل اکسپرس دیجی کالا رو انتخاب کردم همیشه ، معمولا هم چون مبلغ فاکتور بالای صدهزارتومن میشه ، برای ارسال هزینه نمیگیرن.
مدت زمان سه مرتبه خرید منم همین متوسط 4 روز بوده تا به دستم برسه.
البته موضوع مهم برای اونایی که عجله دارن اینه که موقع خرید به بخش فروشنده های کالا توجه کنند و در اون لیست ، بخش نام فروشنده (دیجی کالا) را انتخاب کنند .
اگر نام دیجی کالا در بین فروشندگان نیست ، به این معنا هست که تصمیم به خرید کالا از یک فروشنده دیگه خواهند گرفت که مدت زمان خرید شما رو طولانی تر خواهد کرد.

Life24
15-03-2018, 11:28
سلام
ما یک کالا گرفتیم زده یک روز تاخیر ارسال. بعد شده 4 روز تاخیر ارسال .
من میگم همان اول بگید چهار روز تاخیر داره . چرا دروغ میگید .
پول رو میگیریدو سود بانکی میگیرید ازش
این چه کاریه

Life24
15-03-2018, 13:43
من میگم با این همه درآمد واقعا نمیتونه بخش شکایات و رسیدگی به مشتریان رو گسترش بده که به کاربران پاسخ بدن سریعتر؟
چرا سامانه تیکت برای پشتیبانی مشتریان راه نمی اندازن؟ ایمیل میزنی انگار نزدی. :n34:

Dr Nima
18-03-2018, 15:08
با گسترش فعالیت فروشگاه‌های اینترنتی در کشور، این روزها ده‌ها و حتی صدها پایگاه فروش مختلف را می‌بینیم که هر کدام مشغول به فروش اجناس گوناگونی بسته به تخصص و علاقه خود هستند.
در این بین، تعداد فروشگاه‌هایی که محصولات بسیار متنوع را در دل خود داشته باشند، به نسبت سایرین کم‌تر بوده و از سمتی کار اداره چنین فروشگاه‌هایی نیز بسیار سخت‌تر است.

دیجی کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین کشور در بخش خرده فروشی، تبدیل به یک برند معتبر و قابل اعتماد توسط مشتریان خودش گردیده و از سال ۱۳۸۵ تا به امروز، رشد قابل توجهی را به‌دست آورده است، به نحوی که در حال حاضر پس از وب‌سایت اشتراک ویدئوی آپارات، پربازدیدترین سایت کشور است و روزانه میزبانی صدها هزار بازدید کننده را بر عهده دارد.
کم‌تر کسی را می‌توان یافت که خرید اینترنتی انجام داده اما اسم این فروشگاه را نشنیده باشد. دیجی کالا به عنوان یک برند تراز اول فروشگاهی، به طور قطع جایگاهی دارد که به این راحتی‌ها هیچ مارکت آنلاین دیگری نمی‌تواند آن را تهدید کند.

اما از آنجایی که پربازدید و پرفروش بودن، همیشه نشان از بهترین و کامل‌ترین بودن ندارد، در اینجا می‌خواهیم به شما ۵ دلیل بگوییم تا بدانید دیجی کالا اگر خوب است اما ضعف‌هایی نیز دارد که سبب می‌شود تا سایر فروشگاه‌ها در رقابت با آن همچنان شانس خوبی برای فروش و کسب مشتری داشته باشند.

۱- قیمت‌ها همیشه رقابتی نیست

بارها برایم پیش آمده که قصد خرید محصولی از دیجی کالا را داشتم اما با یک سرچ ساده، به بهای پایین‌تر آن محصول در فروشگاه اینترنتی دیگری برخورد کرده‌ام.
محصولی با همان مشخصات و حتی ضمانت نامه که به من ثابت می‌کرد دیجی کالا اگر بیشترین موجودی را هم داشته باشد، اما لزوما بهترین قیمت را به شما نمی‌دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این اختلاف قیمت شاید در خرید محصولات کم‌تر از ۱۰۰ هزار تومان برای بسیاری قابل اغماض بوده و راحتی خرید و اطمینان بالا را فدای چند هزار تومان تفاوت بکنند اما اگر مبالغ خرید میلیونی شود و اختلاف قیمت چند ده و حتی چند صد هزار تومانی، آن‌گاه کاربر به فکر فرو رفته و درمی‌یابد که خرید از دیجی کالا در شرایطی که بایستی برای یک محصول مشابه قیمت بیشتری بپردازد، اصلا منطقی نیست!

حتی در این بین شنیده شده که دیجی کالا خودش به برخی صاحبان محصول پیشنهاد می‌دهد که قیمت آن جنس را بالاتر ببرند! آیا این پیشنهاد واقعا به نفع مشتری و در راستای عرضه کالا با بهای رقابتی است یا سو استفاده از اعتماد وی به فروشگاه و اعتبار برند؟

۲- ارسال طولانی و زمان بندی نامناسب

شاید بتوان این گزینه را بزرگ‌ترین ضعف فروشگاه‌های آنلاین (به‌خصوص بزرگ‌ترها) در برابر بازار سنتی دانست؛ چرا که در خرید از یک مغازه در سطح شهر، شما به محض پرداخت پول، کالای خودتان را تحویل می‌گیرید اما در خرید اینترنتی بدین صورت نیست.
البته بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی، به‌خصوص کوچک‌ترها که بسیاری تنها نقش یک بازاریاب برای مغازه‌ای را بازی می‌کنند، در عرض چند ساعت کالا را برای شما می‌فرستند اما در دیجی کالا شرایط فرق می‌کند.

اگر شما برای گرفتن کالای خودتان عجله داشته باشید، هیچ راهکاری برای دریافت سریع‌تر آن حتی با پرداخت هزینه بیشتر وجود ندارد. این دیجی‌کالا است که به شما زمان بندی را اعلام می‌کند و به طور معمول این تایم، ۴۸ ساعت بعد از خریدتان است که اگر خوش شانس بوده و در تهران باشید، توسط پیک‌های این شرکت به‌دست‌تان خواهد رسید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از آنجایی که برخی از محصولات دیجی کالا در انبار این شرکت موجود نبوده و در واقع دیجی کالا نقش واسطه فروش را بازی می‌کند، این زمان تا ۴ و حتی ۵ روز هم می‌تواند افزایش یابد که قاعدتا برای یک خرید فوری و مورد نیاز، یک ضعف بزرگ محسوب خواهد شد.

همچنین در هنگام خرید از دیجی کالا، تنها دو زمان در روز با بازه گسترده در جلوی دیدگان شما قرار می‌گیرد. یکی از ۹ تا ۱۵ بعد از ظهر و دیگری از ۱۵ تا ۲۲ شب که قاعدتا با توجه به فاصله ۶ و ۷ ساعتی، به هیچ عنوان یک زمان بندی مطلوب تلقی نشده و ممکن است مجبور شوید تا ساعات زیادی را برای آمدن محصول و بدون آنکه دقیقا بدانید چه هنگامی می‌رسد، در انتظار به سر ببرید.

جالب اینجاست که حتی همین ساعات طولانی هم تضمینی برای رسیدن کالای‌تان نیست! چه بسا که برای خود من پیش آمده که پیک این شرکت قبل از ساعت ۹ صبح برای تحویل آمده بود و یا با بیش از یک ساعت تاخیر و بعد از ساعت ۱۵! پس در این بخش نه تنها نمی‌توان امیدی به بهبود داشت، بلکه بایستی فقط امیدوار بود همین ساعات را خودشان هم رعایت کنند!

۳- پیشنهادهای ویژه‌ای که گاهی ویژه نیستند!

یکی از پرطرفدارترین بخش‌های دیجی کالا، قسمت پیشنهادات ویژه است که این شرکت با قرار دادن تخفیف‌های خاص بر روی کالاهای متنوع، تلاش می‌کند تا کاربر را به خاطر قیمت پایین‌تر، به خرید آن‌ها ترغیب کند.
اما اگر یک نگاه دقیق به این محصولات بیندازیم، متوجه می‌شویم کالاهایی مثل موبایل و لپ‌تاپ که قیمت مشخص با حاشیه سود پایینی دارند، همیشه کم‌ترین مقدار تخفیف شامل‌شان شده و اجناسی چون عطر، کفش، ابزار ساختمانی و… تخفیف‌های بیشتری دارند. محصولاتی که با یک سرچ ساده در قیمت اولیه آن‌ها (پیش از تخفیف) متوجه می‌شویم بهایی بعضا بالاتر از عرف داشته و به نوعی بخش زیادی از تخفیف، رسیدن مبلغ کالا به همان بهای واقعی‌اش بوده است![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خاطر دارم یک بار کالایی در بخش شگفت انگیر در حدود ۱ میلیون تومان تخفیف خورده بود، با مدیر مارکتینگ آن شرکت (صاحب کالا) صحبت کردم که چرا چنین تخفیف عجیبی بر روی محصول شما درج شده و آیا واقعا شما تا این حد بر روی کالای خودتان سود می‌کنید؟ وی جواب داد که دیجی کالا خودش قیمت این محصول را افزایش می‌دهد و سپس با درج چنین تخفیفی، این شکلی جلوه می‌دهد که بهای آن را نصف کرده در صورتی‌که قیمت اصلی کالا، نزدیک به همین قیمت تخفیف خورده و به اصطلاح شگفت انگیز است!

۴- محتواهای غیر قابل اعتماد

اگر شما بر فرض بخواهید محصولی مانند گوشی آی‌فون بخرید، در فضای مجازی با ده‌ها مدل مختلف از بررسی‌ها روبه‌رو می‌شوید که شما را قادر می‌سازد تا قبل از انتخاب این کالا، با مزایا و معایبش آشنا باشید.
اما اگر قصد خرید محصولی چون بالش طبی یا کود گیاهی را بگیرید، دیگر بدین راحتی نمی‌توان نقدی بر این محصول در بازار یافت و چاره‌ای جز اعتماد به نوشته‌های درج شده در زیر محصول نیست.
از آنجایی که دیجی کالا تلاش کرده تا با کمک تیم تهیه محتوای خود، برای محصولات گوناگون تا حد امکان بررسی و تصویر اختصاصی درج کند، پس شما بایستی به این سخنان اعتماد کرده و محصول‌تان را بگیرید اما غافل از آنکه در بسیاری از موارد، این توضیحات و بررسی‌ها با واقعیت موجود فاصله زیادی دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در واقع دیجی کالا در بخش نقد و بررسی، بیشترین تمرکز را بر روی تعریف و تمجید از کالای مربوطه جهت فروش آن به مشتری دارد و تنها گاهی اوقات به بیان برخی از معایب کم اهمیت پرداخته می‌شود.

نگاهی به بخش نظرات درباره بعضی از کالاها به‌خوبی نشان می‌دهد که خریدار تا چه اندازه از تهیه این محصول پشیمان بوده و آن چیزی که درباره‌اش خوانده با چیزی که دریافت کرده، از زمین تا آسمان متفاوت است! پس ای‌کاش دیجی کالا به عنوان فروشگاهی که اولین کلمه در شعار آن «بررسی» است، حداقل نقد منصفانه را درباره کالاهای موجود خود همیشه رعایت می‌کرد!

۵- دسته‌بندی‌های زیاد و عجیب!

دیجی کالا در ابتدای فعالیت خودش، تمرکز اصلی را بر روی کالاهای الکترونیک چون موبایل، لپ تاپ، دوربین و… گذاشته بود و بدین سبب به‌راحتی کاربر می‌توانست با ورود به دسته مدنظر خودش، محصولات مرتبط را پیدا کرده و انتخاب نماید.
با گسترش این فروشگاه، محصولات به‌قدری متنوع شدند که شما از یک سه‌راهی برق ساده تا پودر لباس‌شویی و پوشک بچه را هم می‌توانستید سفارش دهید و بنابراین دسته‌بندی کالاها اهمیت ویژه‌ای پیدا کرد.
پیدا کردن محصولات مشخصی چون گوشی موبایل یا تلویزیون و یخچال، کار دشواری نیست اما بعضی از کالاها بدین راحتی یافت نمی‌شوند و شاید تنها از روی سرچ کردن آن‌ها را بیابید.
به‌طور مثال اگر شما کالایی چون یک ساعت هوشمند را برای خرید مدنظر داشته باشید، قاعدتا در زیر مجموعه کالای دیجیتال به دنبال آن می‌گردید اما زهی خیال باطل چرا که چنین وسایل کاملا دیجیتالی، در زیر مجموعه زیبایی و سلامت قرار گرفته‌اند![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از طرفی با راه اندازی بخش خودرو در دیجی کالا، شاهد حضور زیرمجموعه‌هایی هستیم که شاید ۹۰درصد مردم کشورمان حتی در طول عمر خودشان یکی از آن‌ها را ندیده و نخواهند دید!
مثلا با وجود بخشی چون خودروهای لامبورگینی و فراری آیا می‌توان امید داشت که به‌زودی این محصولات در سبد فروش دیجی کالا موجود شده و مردم با پرداخت‌های ناچیز میلیارد تومانی، لامبورگینی آوانتادور و فراری اسپایدر را درب منزل تحویل بگیرند؟
در واقع وجود چنین بخش‌هایی که خود فروشگاه نیز به خوبی می‌داند گزینه ناموجود در جلوی‌شان به‌صورت دایمی درج خواهد شد، صرفا برای مسایلی چون سئوی بهتر و جذب بازدید کننده از طریق موتورهای جستجو است و برای یک فروشگاه اینترنتی چنین مواردی زیبنده نیست.

منبع : i t r e s a n . c o m

Artam01
28-04-2018, 22:36
جدیدا دیجیکالا پر شده از کتونی های فیک و تقلبی
علنا مارک های اندر آرمور و ونس و نایک و ریبوک و پوما تقلبی میفروشن
دزسته کار تولید کننذه هاس ولی فروشش هم باعث بی آبرویی و شرمساریه

- - - Updated - - -

gaxter
29-04-2018, 11:38

- - - Updated - - -

کتونی یه مورده.عطر و ادکلناش از دم فیک.دو بار عطر خریدم هر دو بار فیک بودن.به قیمت اصل هم به ملت قالب میکنن.قسمت پوشاک و کفش هم که دیگه حرفشو نزن.عین بازار کهنه فروشی و تاناکورا شده.خیلی مسخره شده.اگه واسه اعصاب و وقتتون ارزش قائلید دیگه دیجی اون دیجی قدیم نیست.بهتره از یه جا دیگه خرید کنید.یا کلا حضوری از بیرون بگیرید خیلی بهتره.

anti-military
29-04-2018, 19:12
دیجی کالا بسیار گرون فروش هم شده جدیدا. هدفونی رو که من از تهران ملودی با قیمت 180 هزار تومن خرید کردم تو دیجی کالا قیمت 285 هزار تومانی داشت!!!

aqaye_x
29-04-2018, 19:28
قیمتها رو ندونین سرتون کلاه میره

brad pitt
29-04-2018, 20:13
سشوار 150 تومانی به قیمت 230 بفروش میرسد و ویژه میشود 205

!As@d
29-04-2018, 23:44
خرید از دیجی کالا به مهارت خاصی میخواد بعضی از کالا هاش عالیه.... بعضی هم از بازار خیلی گرونتر :n09:

matr!x_2008
30-04-2018, 00:33
اگه یه جنس زیر 100 تومن خرید کنیم..ارسال رایگانه یا پولشو باید داد؟

CAPITAN MAC
30-04-2018, 14:30
اگه یه جنس زیر 100 تومن خرید کنیم..ارسال رایگانه یا پولشو باید داد؟

بله اگر زیر 100 تومان شد یاید هزینه پست پرداخت کنید:n02:

CAPITAN MAC
30-04-2018, 14:34
خرید از دیجی کالا به مهارت خاصی میخواد بعضی از کالا هاش عالیه.... بعضی هم از بازار خیلی گرونتر :n09:

سلام
حرف این دوستمون کلا تایید میشود فقط باید از قیمت کالا یک مزنه دستمون باشه

MOHAMMAD2010
30-04-2018, 16:29
کتونی یه مورده.عطر و ادکلناش از دم فیک.دو بار عطر خریدم هر دو بار فیک بودن.به قیمت اصل هم به ملت قالب میکنن.قسمت پوشاک و کفش هم که دیگه حرفشو نزن.عین بازار کهنه فروشی و تاناکورا شده.خیلی مسخره شده.اگه واسه اعصاب و وقتتون ارزش قائلید دیگه دیجی اون دیجی قدیم نیست.بهتره از یه جا دیگه خرید کنید.یا کلا حضوری از بیرون بگیرید خیلی بهتره.

من تا حالا 4-5 بار ازش ادکلن خریدم همیشه اصل بودن
من فکر کنم شما و بعضی از دوستانی که اونجا کامنت میزارن و از پخش و ماندگاری ناراضی هستن توقع فرمول قدیمی رو دارن که خیلی شرکت ها عوض کردن

mojt90
21-06-2018, 23:19
سلام
دوستان آیا جنس هایی که مرجوع می شوند (کاملا سالم و به دلیل غیر از خرابی )دوباره به عنوان نو فروخته می شوند ؟

شنیدم بعضی افراد وقتی خریدشون رسیده دستشون دیدن که پلمپ شرکت ای یک جوری مخدوش شده انگار قبلا باز شده آیا این درسته ؟ چطور میشه در این صورت شکایت کرد ؟ :n04::n04::n04::n04::n03:

چطور باید ثابت کرد این طور موردی رو ؟

alijigari
24-06-2018, 08:30
سلام
دوستان آیا جنس هایی که مرجوع می شوند (کاملا سالم و به دلیل غیر از خرابی )دوباره به عنوان نو فروخته می شوند ؟

شنیدم بعضی افراد وقتی خریدشون رسیده دستشون دیدن که پلمپ شرکت ای یک جوری مخدوش شده انگار قبلا باز شده آیا این درسته ؟ چطور میشه در این صورت شکایت کرد ؟ :n04::n04::n04::n04::n03:

چطور باید ثابت کرد این طور موردی رو ؟

درود
کالا هایی که به صورت پلمپ بوده اگه باز بشه پس نمیگیرن ، مگر اینکه مشکل داشته باشه که میره برای گارانتی که خود شخص باید پیگیر بشه .
شما چه کالایی خرید کردید ؟؟

hamid3369
25-06-2018, 18:23
مودم wifi دیجی کالا 129 با پست 138
مغازه 130

mojt90
26-06-2018, 09:36
درود
کالا هایی که به صورت پلمپ بوده اگه باز بشه پس نمیگیرن ، مگر اینکه مشکل داشته باشه که میره برای گارانتی که خود شخص باید پیگیر بشه .
شما چه کالایی خرید کردید ؟؟

سلام
تشکر بابت پاسخگویی . منظورم این بود که اگر وقتی بسته رسید دستمون دیدیدم پلمپش بازه باید چی کار کرد ؟

hamid3369
26-06-2018, 11:11
سلام
تشکر بابت پاسخگویی . منظورم این بود که اگر وقتی بسته رسید دستمون دیدیدم پلمپش بازه باید چی کار کرد ؟

هیچی هیچکاریش نمیشه کرد میتونی ثابت کنی ..البته یک راه هست قبل اینکه پلمب بسته رو باز کنی فیلم بگیری

ДŁI
23-11-2018, 00:53
سلام
ما یک کالا گرفتیم زده یک روز تاخیر ارسال. بعد شده 4 روز تاخیر ارسال .
من میگم همان اول بگید چهار روز تاخیر داره . چرا دروغ میگید .
پول رو میگیریدو سود بانکی میگیرید ازش
این چه کاریه

سلام.
به نظر من نوع پرداختی تون رو در حالت "پرداخت در محل" انتخاب کنید.
و بعد میبینید به شکل مجزه آسایی کالا رو در اسرع وقت به دستتون میرسونن:n02:

ژیان
04-04-2019, 08:56
کارت گرافیکی خریدم به ارزش پنج میلیون و چهارصد هزار تومان اما متاسفانه یک ضربه گیر ساده هم داخلش نذاشته بودن! جعبه پستش هم به شدت داغون شده بود قطعا کارت گرافیک ضربات بسیار مهلکی بهش وارد شده. واقعا شرم آوره که برای کالایی تا این حد گران و حساس و شکننده یک ضربه گیر ساده هم قرار نداده بودن.
چقدر یه انسان باید بی شعور باشه که واسه کالای دیجیتال به این حساسیت بالا یه ضربه گیر نذاره؟ احساس کردم مثل حیون باهام رفتار شده وقتی یه جعبه داغون از پست دریافت کردم حتی یه ضربه گیر بسیار ساده هم داخلش نبود! :n21: (کارت گرافیک حتی پلمپش هم مشکوک بود!)

درکل اگه میخواهید مثل حیوان باهاتون رفتار بشه از دیجی کالا خرید کنید.

ژیان
04-04-2019, 08:58
-------------------

mojt90
31-07-2020, 08:21
خب دوستان بعد از کلی خرید از دیجی کالا ، اولین تجربه خرید بد رو داشتم . کالای دست و دوم به من داده شد ، کالایی که قبلا استفاده شده بود .

خط و خش و خراشیدگی ظاهری داشت . لازم به ذکر هستش اولاً سعی کنید خود دیجی کالا خریداری و نه فروشنده های متفرقه !

بعد به سابقه فروشنده متفرقه و میزان مرجوعی ها دقت کنید .

اگر درصد میزان مرجوعی فروشنده از 95 درصد کمتر بود به هیچ عنوان از آن فروشنده خرید نکنید !!!!!!

VAHID
31-07-2020, 19:01
تا حالا هر چی سفارش دادم مشکلی نداشتن از لحاظ نو بودن جنس
ب قول دوستمون سعی کنید خود دیجی فروشنده باشه نه فروشنده های متفرقه
تا حالا 2 بار فروشنده ها اشتباهی برام جنسی رو ارسال کردن
مثلا قاب برا گوشی +s9 میخواستم برام s9 فرستادن

CORTANA
01-08-2020, 01:40
درود

بنده یک هدفون مخصوص بازی خریدم و مرسوله موردنظر با بسته بندی خاص و سالم ب دستم رسید و از کالای سفارش داده شده راضی بودم

mehdi_vsgh
01-08-2020, 06:23
خب دوستان بعد از کلی خرید از دیجی کالا ، اولین تجربه خرید بد رو داشتم . کالای دست و دوم به من داده شد ، کالایی که قبلا استفاده شده بود .

خط و خش و خراشیدگی ظاهری داشت . لازم به ذکر هستش اولاً سعی کنید خود دیجی کالا خریداری و نه فروشنده های متفرقه !

بعد به سابقه فروشنده متفرقه و میزان مرجوعی ها دقت کنید .

اگر درصد میزان مرجوعی فروشنده از 95 درصد کمتر بود به هیچ عنوان از آن فروشنده خرید نکنید !!!!!!

به راحتی میتونی درخواست مرجوعی بدید براتون مرجوع می کنن

HDana
01-08-2020, 13:08
به تازگی من یک شلف دیواری خریدم ولی متاسفانه چیزی که برای من ارسال شد اصلا رنگ نداشت و چوب خالی بود. اطرافش هم چندتا زده داشت. جالبه رولپلاکی هم که برای نصب گذاشته بودند خراب بود.

Afshin405
04-08-2020, 01:18
​من یه دونه قران کریم سخنگو ازشون پارسال خریدم و به خوبی به دستم رسید ///

mojt90
30-11-2020, 12:40
ارسال کالاهای استفاده شده و پلمپ باز شده در دیجیکالا عادی شده ، فکرو کن به جای کالای نو کالای استفاده شده دستتون برسونن !

هیچ نظارتی هم نیست !

اینو اتفاقی دیدم براتون قرار دادم .

radarz
30-11-2020, 15:26

برو به اصناف شکایت کن اگر تهرانی 2 کوچه پایینتر از پاساژ علادین دزد خونه هستن ... :exclamati اونا خوب راهشو بلدن

atolympic
28-03-2021, 08:52
من در مجموع 113 تا خرید از دیجی کردم که 32 تا برگشتی داشتم..
چون فروشنده ها جنس رو میفرستن خود دیجی چک نمیکنه بعضی اوقات جنس مرجوعی رو دوباره برای یه مشتری دیگه میفرستن
من هرچی بوده بدونه مشکل پس دادم..
البته ازاونور هم بعضی فروشنده ها شاکی هستن که میگن مشتری جنس رو خراب میکنه و تو بازه هفت روزه پس میده و دیجی بدون بررسی پول رو پس میده حتی یه فروشنده شکایت کرده بود که جنس اصلی داده و جنسی که عودت شده جنس فیک هستش

OldOne
16-04-2021, 10:50
منی که چندین سال مشتری دیجیکالا بودم دیگه تا آخر عمرم از دیجیکالا خرید نمیکنم
من یه مانیتور خریدم که بخاطر اینکه کالا مورد پسندم نبود (همونطور که تو سایت نوشته) مرجوع کردم ولی قبول نمیکنن و الکی بهانه میگیرن که پلمپ جعبه بازشده و نمیدونم کارتنش پارست (که از اول پاره بود) آوردن برگردوندن بهم جالبه رو کارتن نوشتن کالا در نهایت سلامت میباشد ولی چون یکم گرونه مرجوع نمیکنن
امروز دوباره مرجوع کردم پیک میگه بازم ریجکت میکنن و بهتره ببری استفاده کنی ولی من به زور بهش دادم برد
به پشتیبانی ایمیل میزنم جواب درست حسابی نمیده
دستمم به جایی بند نیست از از اتحادیه کسب و کار مجازی و ای نماد شکایت کردم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیده

doctorportable
17-04-2021, 11:13
تعداد شکایت ها از سایت ها بیشتر بخاطر هزینه های شکایت و دردسر های آن کم هستش وگرنه کلاهبردی های اینترنتی خیلی زیاده
کلاهبرداران خبره شده اند ، با مبالغ پایین کلاهبرداری میکنن

flashpoint1985
23-04-2021, 23:03
منی که چندین سال مشتری دیجیکالا بودم دیگه تا آخر عمرم از دیجیکالا خرید نمیکنم
من یه مانیتور خریدم که بخاطر اینکه کالا مورد پسندم نبود (همونطور که تو سایت نوشته) مرجوع کردم ولی قبول نمیکنن و الکی بهانه میگیرن که پلمپ جعبه بازشده و نمیدونم کارتنش پارست (که از اول پاره بود) آوردن برگردوندن بهم جالبه رو کارتن نوشتن کالا در نهایت سلامت میباشد ولی چون یکم گرونه مرجوع نمیکنن
امروز دوباره مرجوع کردم پیک میگه بازم ریجکت میکنن و بهتره ببری استفاده کنی ولی من به زور بهش دادم برد
به پشتیبانی ایمیل میزنم جواب درست حسابی نمیده
دستمم به جایی بند نیست از از اتحادیه کسب و کار مجازی و ای نماد شکایت کردم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیده

چونکه همه کالاهای دیجیکالا مرجوعی سلیقه ای ندارند.
درضمن با بازکردن یک مانیتور آکبند فروشنده باید عملا اونو بعنوان دسته دو بفروشه و میتونه درخواست خسارت از دیجیکالا کنه اما عملا به اون هم خسارت درستی نمیدن جدای ازینکه که ماهها طول میکشه فقط به همین درخواستشون پاسخ بدن

درکل خرید از دیجیکالا رو خود من هم سالهاست کنارگذاشتم اما تنها سایتی هست که مرجوعی راحتی داره و هیچ فر‌وشگاه دیگه ای نمیتونه تو این مورد باهاش رقابت کنه البته اینکارش هم از خودش مایه نمیزاره از جیب فروشنده ها مایه میزاره

karvis
13-10-2021, 11:21
سامسونگ گوشیه خوبیه میدونین مشکل چیه اول از همه مشکل ازینه که حوضوری خرید رو انجام ندادن
و دوم مشکل از خدمات پس از فروش جایی که جنس رو خریدن هستش (:

karvis
13-10-2021, 11:25
ببینین اول از همه نمیتونین کسی رو مقصر کنین اون شرکت یا جایی که از خرید کردین در اخرین مرحله میتونین بگین که مقصرن اگه حضوری این خرید رو انجام میدادین شاید احتمال رخ دادن همچین اتفاقی کمتر میشد و
به این هم توجه کنین که گارانتی زیاد معنی نداره داخل ایران
و اینکه لطفا از این به بعد خرید های مهم رو حضوری انجام بدین
تا وقتی جمهوری و علاالدین و چهار شو هست چرا جا های دیگه
موفق باشین:دی

karvis
13-10-2021, 11:27
شانس خوبی داشتین واقعا برا که تاحالا اینطوری از اب در نیومده من عین دوستمون که بالا گفتن ناراضی ام (:

noisymind
13-10-2021, 12:21
کلا منم زیاد از دیجیکالا خرید کردم و زیاد هم مرجوع کردم. البته برای خرید از دیجیکالا باید یک سری موارد رو رعایت کنید. مثلا اینکه اجناس خیلی گرون از اونجا نگیرین چون اگه خراب باشه یا مثل تجربه دوستمون مشکلی داشته باشه، چون میگن بازش کردی دیگه پس نمیگیرن! یا کالای بهداشتی و خوراکی خارجی، با توجه به اینکه الان تقریبا واردات نداریم، همه اونها احتمالا فیک و یا حتی اگه اصل هم باشه، شرایط نگهداری و حمل خوبی نداشته و برای سلامتی ضرر هم داره!
کیفیت پاسخگویی هم پایین هست. هر چند در نوشتار و گفتار سعی بر احترام و تکریم مشتری هست ولی عملا کاری صورت نمیگیره! انگار فقط یک ربات گذاشتن اون پشت یک سری متن از پیش نوشته شده رو کپی میکنه!

Netw0rks
13-10-2021, 15:38
من خیلی وقته از دیجی کالا خرید می کنم و مشکلی تا الان نداشتم
اما بابت پیگیری یه موضوعی مجبور شدم بارها و بارها باهاشون مکاتبه کنم و در نهایت جواب درستی بهم ندادن
خب طبیعتا ، به راحتی میشه حدس زد که در صورت بروز مشکل چه اتفاقی قراره بیفته !

mohsenP3000
13-10-2021, 16:24
من ازشون دوربین مداربسته خریدم برای کارگاه شیشه بری. دو تا دوربین 2 میلیونی سفارش دادم (برند هایک ویژن) فروشنده برداشته دو تا دوربین بیبی کم نهایتا 500 تومنی فرستاده.

نمی گم خیلی بده و خب با اطمینان هم نمی شه خرید داشت.

allric
05-12-2021, 11:18
دوستان تا میتونید در شهر خودتون خرید کنید تا سرمایه در همون جا بمونه و باعث آبادی و رونق شهر خودتون بشه خرید از دیجی کالا یا هر سایت دیگری به معنی کسادی کاسبی در شهر خودتونه

italodance
05-12-2021, 13:57
دوستان تا میتونید در شهر خودتون خرید کنید تا سرمایه در همون جا بمونه و باعث آبادی و رونق شهر خودتون بشه خرید از دیجی کالا یا هر سایت دیگری به معنی کسادی کاسبی در شهر خودتونه

بله به شرطی که کسبه ادم خوبی باشه

وگرنه کسبه کسبه های قدیم

وارد میشیم جواب سلام هم نمیدهند یک سری اینقدر پررو شدند که انگار دارند لطف و منت میگذارند.

aryamehr1368
05-12-2021, 17:11
اگه قیمت مناسب بدن و طلبکارانه صحبت نکنن چرا که نه

ghnjfg
05-12-2021, 22:19
رونق بازار مربوط به فروشندگان هست نه حمایت خریداران
توسعه ، رقابت ، ایجاد سرمایه گذاری.... باعث جذب مشتری و رونق بازار هست
کسادی بازار مربوطه به مشاغل کوچک با اندک سرمایه
مثل "حمایت از تولید داخلی" که یعنی (رونق بازار جنس های آشغال) که به ضرر مصرف کننده هست

allric
06-12-2021, 08:45
تمام صحبت ها در مورد قیمت بالا و برخورد بد فروشنده درسته اما هیچ کدوم این واقعیت تغییر نمیده که با خرید اینترنتی از شهرهای دیگه چرخه اقتصادی و رونق در شهر خودت کساد میکنی و سرمایه به شهرهای مرکزی و بزرگ سرازیر میشه دیجی کالا و امثالهم که سود حاصل فروش خودش نمیاد در شهر شما سرمایه گذاری کنه!!

aryamehr1368
06-12-2021, 09:58
نه درست نیست همون کاسب هم اگه ازش خرید کنیم چه سرمایه گذاری میخواد در شهر ما بکنه در شهر ما که ساحلیه خیلی از سرمایه گذاریهای بزرگ توسط شرکت ها و اشخاص غیر بومی انجام شده و مردم بومی هم منفعت کسب میکنن از اون طرف درامد شرکت های بزرگ وارد سیستم بانکی میشه و بانک به مردم در سراسر ایران تسهیلات میده(بعدش با درصد زیاد پس میگیره:)),من خودم تو همین شهرهای کوچیک کاسب هستم ولی برام صرف نگنه از کاسبهای اینجا خرید نمیکنم در کل دیگه اون دورانی که بشینی پاتو بندازی رو پات و مشتری بیاد با هر قیمتی خواستی بخری تموم شده برای نمونه خود من قیمت جنسم رو زیر قیمت بازار با سود کم میدم تا مشتری برام بیاد