PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رسما 250کیلوبیت خرید!30کیلو بیت نحویل!مخابرات.

nader404
20-06-2014, 14:08
سلام.
یک هفته ای است که سرعت دانلوداینترنت مخابرات بسیار پایین اومده.
ما هم فکر کردیم مشکل بحث پهنا ی باند و لنگرکشتی و...و..این جور چیزهاست.خواستیم این جوابها رو از زبان 2020 خودمون بشنویم که طرف مقابل یا همون 2020 گفت.سرویسهای جدید
به نام استاندارد ارائه میشن وشما همون 30 کیلو بایت را دارید.اول فکر کردم اپراتور می خواد بگه
250 تقسیم بر هشت میشه وکیلو بیت تبدیل به کیلو بایت byte میشه. یکم ناراحت شدم و به 2020گفتم این رو که همه میدونن بیت چیه بایت چیه.ولی خیلی محترمانه گفت نه. همون 30 کیلو بایت رو درست دریافت میکنید واین سیستم جدید استاندارد است.

آخه قبلا با دانلود منیجر که نگاه میکردم گزینه سوم پنجره یا همون سرعت اینترنت تقریبا برابرسرعت خریداری شده بود یعنی 250 که داشتم .حدود 180 دانلود میکرد که خیلی خیلی عالی بود.ولی الان واقعا یک فایل صوتی mp3 پنج دقیقه حداقل طول میکشه وخود مخابرات هم اینو تایید میکنه!
دوستان لطفا بگید قضیه چیه؟؟!!آیا رسما اون چیزی که ازش میترسیدیم یعنی ملی شدن وب .داره سرمون میاد؟؟تعجب میکنم هر چی توی گوگل سرچ میزنم اصلا بحث این قضیه هم نمیاد!!!!انگار اصلا خبر مهمی نیست.لطفا اوناییکه وارد هستن به این مباحث فنی یک توضیحی بدن.آیامخابرات خراسان شمالی این جوری هست یا همه کشور؟ PAP ها وشرکتهای خصوصی چی؟؟ شرمنده من که گیجم چی شده .ممنون از همگی.

mahmoodsoft
20-06-2014, 18:18
طبق گفته تون الآن idm باید 3.75 کیوبایت تحویلتون بده !!
این این مقدار هست پلیز گو تو د [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n10:

Mr.Pooya
22-06-2014, 00:45
سلام

در تاپیک مخابرات پیگیر باشید

ممنون