PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : performance cpu 100% ؟؟؟؟

sritnka
15-06-2014, 00:03
سلام به همه دوستان. لپ تاپ من در هنگام متصل شدن به اینترنت cpu اش 100% مورد استفاده قرار می گیره . از start task manager نگاه کردم دیدم یه برنامه ای به نام web proxy هنگام متصل شدن به اینترنت شروع به کار میکند که عاملش این است. و اصلا هم disable نمیشه. باید چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید چون کم مونده هنگام متصل شدن به اینترنت لپ تاپم منفجر بشه!:n28:

ایرانی.
15-06-2014, 01:07
سلام به همه دوستان. لپ تاپ من در هنگام متصل شدن به اینترنت cpu اش 100% مورد استفاده قرار می گیره . از start task manager نگاه کردم دیدم یه برنامه ای به نام web proxy هنگام متصل شدن به اینترنت شروع به کار میکند که عاملش این است. و اصلا هم disable نمیشه. باید چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید چون کم مونده هنگام متصل شدن به اینترنت لپ تاپم منفجر بشه!:n28:

منم مشکل شما رو داشتم. یه راهی میگم ممکنه برای شما جواب نده، ولی امتحانش کنید:
به احتمال زیاد از فیلترشکن webfreer استفاده کردید که این مشکل بوجود اومده.
ابتدا برنامۀ webfreer رو uninstall کن.
سپس برو به مسیری که وب فریر اونجا نصب شده (C:\Program Files). پوشه webfreer رو shift+delete کن. اینجا به شما اخطار میده که میگه نمیتونید پاک کنید و دو گزینه میاد: try again و cancel. این پنجره اخطار رو نبند و بذار باشه.
سپس برو به تسک منیجر و webproxy.exe رو End Process کن. حالا سریع برو به اون پنجره اخطار و try again رو بزن.
واسه من اینجوری مشکلم حل شد.
لینک زیر رو هم بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sritnka
23-06-2014, 19:51
با تشکر بی نهایت از پاسختان. ولی بعد از uninstal کردن webfreer پوشه webfreer تو Program Files (x86) خود به خود حذف شد

ایرانی.
24-06-2014, 08:00
با تشکر بی نهایت از پاسختان. ولی بعد از uninstal کردن webfreer پوشه webfreer تو Program Files (x86) خود به خود حذف شد

یعنی مشکلت حل شد؟ (دیگه webproxy.exe تو پراسسها نمیاد؟ cpu 100% نیست؟)

اگه بخوای از وب فریر استفاده کنی، بازم همین مشکل رو خواهی داشت. (cpu 100%)
لینک زیر رو نگاه کن. میگه webproxy یه بدافزاره که از کامپیوتر ِ آلوده برای تولید بیت کوئین استفاده میکنه.
herdprotect.com/webproxy.exe-2a9ade64e5eb60accfc8cc1aebb16f0467181746.aspx

sritnka
26-06-2014, 16:34
نه اینکه شما گفتید بعد از uninstal کردن webfreer برم و پوشه webfreer روتو shift delete Program Files (x86 کنم و بعد ماجرای try again . منظورم اینه که بعد از uninstal کردن webfreer پوشه web freer تو
Program Files (x86 نبود. باز ممنون که جواب میدین حتما لینک رو می خونم